PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با درایور انتن وایرلس Dlink Dwa126

clubrotation
03-09-2010, 04:36
من یه مشکل با آنتن Dlink-Dwa126دارم هر کاری میکنم تو ویندوز ایکس پی نصب نمیشه فقط تو ویندوز 7نصب میشه
چی کار کنم تو ایکس پی وقتی میخواد درایور نصب کنه از دیوایس منیجر یه تیک زرد میزنه رو انتن میگه مشکل داره در صورتی تو ویندوز7راحت نصب میشه
چی کار کنم تا تو ایکس پی هم نصب بشه از مدیران و کاربران سایت خواهش میکنم اگه راه حلی دارید بفرمایید
در ضمن این درایور هم دانلود کردم بازم با ایکس پی مشکل داره نصب نمیشهv1.01b02
اینم یه عکس از انتن من

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joe_satriani
03-09-2010, 11:30
با سلام
اين مشكل ديگه به نظرم ميرسه از ويندوزتون باشه
از چه سرويس پكي استفاده ميكنيد؟
و اينكه پيشنهاد ميشه يه دور ويندوزتون رو تعويض كنيد اگه واستون مقدور هست

clubrotation
03-09-2010, 17:44
من ویندوز رو چند بار هم عوض کردم بازم رو ایکس پی وقتی نصب میشه یه تیک زرد میزنه رو اسم انتن نمیزاره ستاپ اجرا بشه
من رو ایکس پی سرویس پک 2و سرویس پک 3هم تست کردم بازم نشد
به نظر شما چی کار کنم اعصابمو خورد کرده؟

joe_satriani
03-09-2010, 20:19
من ویندوز رو چند بار هم عوض کردم بازم رو ایکس پی وقتی نصب میشه یه تیک زرد میزنه رو اسم انتن نمیزاره ستاپ اجرا بشه
من رو ایکس پی سرویس پک 2و سرویس پک 3هم تست کردم بازم نشد
به نظر شما چی کار کنم اعصابمو خورد کرده؟

با سلام
دوست عزيزم برو به سايت سازنده و ببين درايوري چيزي آپديت نذاشتن واسه اين مدل شما؟
شايد فايل درايورت فقط سازگار با ويندوز 7 هست

clubrotation
05-09-2010, 03:09
من درایور جدید رو هم گرفتم با اینکه تو پوشه فایل هاش درایور ایکس پی و سون وویستا داره هر کاری میکنم بازم تو ایکس وقتی نصب میکنه بازم یه علامت زرد رنگ میزنه رو کارت
دیگه راه حلی به نظرتون نمیرسه؟؟؟؟؟؟

joe_satriani
05-09-2010, 15:00
من درایور جدید رو هم گرفتم با اینکه تو پوشه فایل هاش درایور ایکس پی و سون وویستا داره هر کاری میکنم بازم تو ایکس وقتی نصب میکنه بازم یه علامت زرد رنگ میزنه رو کارت
دیگه راه حلی به نظرتون نمیرسه؟؟؟؟؟؟

با سلام
مشكل شما با درايور ايكس پي هست
به نظرم اگه شما كه همه راهها رو انجام داديد ميتونه مشكل اين باشه كه يو اس بي تون كه از طريقش آنتن وايرلستون وصل هست توسط ويندوز ايكس پي شناخته شده نيست
مثلا اينطوري امتحان كنيد كه به همون پورتي كه آنتن رو وصل ميكنيد يه فلشي چيزي ديگه وصل كنيد و ببينيد آيا بالا مياد يا نه

موفق باشيد.

clubrotation
10-09-2010, 14:13
دایی اونم درسته جای یو اس بی رو میگم من پشت مادر بوردم جای 8 یو اس بی داره همشو امتحان کردم درسته
ولی انتم نصب میشه یا علامت زرد رنگ میزنه رو اسمش
نمیدونم چی کار کنم

ALFA323
16-09-2010, 23:02
دوست عزیز ، این درایوری که برای این آنتن ارائه شده فقط رو ویندوز 7 جواب میده . من خودم هم این مشکل رو داشتم قابل حل نیست .

موفق باشی :40:

joe_satriani
17-09-2010, 11:12
دوست عزیز ، این درایوری که برای این آنتن ارائه شده فقط رو ویندوز 7 جواب میده . من خودم هم این مشکل رو داشتم قابل حل نیست .

موفق باشی :40:
با سلام
منم اول همين و گفتم اما دوستمون مثر بر اجرا روي ويندوز XP بودن
------
اما يه چيزي ديگه واسه دوستمون : با تعويض پورت هم امتحان كنه شايد نصب بشه
به همه ي پورتهاي يو اس بي وصل كنيد

موفق باشيد.