PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2012_ پایان زندگی؟

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7

sayyad mohammad
03-09-2010, 02:55
آیا کسی این رو قبول داره که سال 2012 ،سال پایان زندگیه.
بیاین یک بحثی رو راه بندازیم. هرکی نظرشو ،عقایدشو ، اطلاعاتشو بگه .
من مطمئنم که 2012 پایان دنیاست. دقیقا روز 21 دسابر 2012 تمومه . الان ساعت 3 صبحه ، من الان کار دارم ولی تا ساعت 4 بعدازظهر مطالب جالبو میزنم. نظراتتونو بدین.

Babak
03-09-2010, 08:28
من یه سوال دارم. اگه سال 2012 دتیا تموم نشد چی میشه؟ چون توی سالهای گذشته چند بار این موضوع مطرح شده . مثل سال برگشت دنباله دار هالی ( که خودکشی دست جمعی در زمانش اتفاق افتاد و سال 2000 .

online_amin
03-09-2010, 09:22
فرضیات خیلی خیلی الکی من:

مثلا فرض بگیریم که در سال 2012 همه سیاره های منظومه شمسی تو یه خط قرار بگیرن اون وقت به آخرین سیاره گرانش زیادی وارد میشه و این باعث میشه :دی این سیاره از محور گردشش خارج بشه بیاد به سمت زمین. اون یا با زمین برخورد میکنه یا میخوره به خورشید و داخلش فرو میره. اون وقت یه گرمای بی سابقه زمین رو فرا میگیره که این همون حرفیه که نوستر آداموس میگه (گرمای بیسابقه). چه راحت همه چی رو به همه چی ربط دادم.

مطمئنا از نظر من هیچ اتفاقی نمیفته. آخه کی گفته با تموم شدن یه تقویم اتفاقی قرار بیفته؟

armin_punisher6
03-09-2010, 09:33
من اصلا این حرفو قبول ندارم.2012 خیلی زوده واسه این وقایع.

keihanmirzaei
03-09-2010, 09:55
فکر نمیکنم این اتفاق بیفته چون میزبانی جام جهانی 2014 هم واگذار شده :31:

Alireza SM
03-09-2010, 10:18
بله اين روز دنيا تمام خواهد شد
چون طبق تحقيقات من قراره انفجارات عظيمي در خورشيد صورت بگيره و تشعشعات اين انفجارها و طوفان هاي خورشيدي كه ايجادشون هم قطعي شده باعث اختلال در سيستم هاي دفاعي روسيه خواهند شد و تمام بمب هاي هيدروژني روسيه منفجر خواهند شد ( ميدونيم كه مجموع قدرت بمب هاي هيدروژني روسيه حداقل 5000 مگاتن هست يعني چيزي 330 هزار برابر قويتر از انفجار هيروشيما ) و قطعا چنين انفجاري علاوه بر نابود كردن كامل كره زمين و كره ما قطعا صدمات جبران ناپذيري به اجرام آسماني منظومه شمسي خواهد زد

shir_farhad
03-09-2010, 10:35
یادمه کارلوس روآ دروازه بان شماره 1 آرژانتین توی جام جهانی 98 مشابه این عقیده رو داشت(سال 2000 پایان جهان) و به همین راحتی فوتبال رو گذاشت کنار و بازنشسته شد.:13:

البته بعدا فهمید چه غلطی کرده به فوتبال برگشت ولی هرگز به تیم ملی دعوت نشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Cleeev
03-09-2010, 10:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](277).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](137).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](140).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](139).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](136).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](135).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](138).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](58).gif

NAZISM
03-09-2010, 10:55
این مسئله که زندگی در سیاره زمین چطوری تمام میشه مورد بررسی قرار نگرفته
من احتمال خیلی کمی میدنم سیاره زمین به کل نابود شود
دقت کنیم تقویمی که مایاها داشتند دقیق بوده و در یک زمان معینی که دوستان اشاره هم کرده اند تمام میشود
من احساس میکنم یه تغییراتی در کهکشان ما و دیگر کهکشان های دور تر از ما پیش میاد و خساراتی را برای زمینیان میاورد اما اینکه چطوری نمیشه نظریه دارد
البته درسته فعالان این مسئله چگونگی ابعاد پاپانی را بررسی کرده اند اما بعضا یه کم غیر عقلانی است
نمیخواهم مسئله مذهب و علم رو مخلوط کنم
اما یه سوال برام پیش اومده که چطور با این همه بوق و کرنا و طبل کوبیدن بر نزدیک شدن به نابودی زمین چرا یک منجی بشریتی نیامده؟این سوالم رو بگذارید به حساب نادانیم جواب این سوال چیه؟
مسئله دیگه ممکنه این تغییراتی که اشاره شده باشد مثل چند بمب هسته ای باشد که یا توسط خود زمینی ها چیزی که بهش میگن هارپ زمین را به نابودی بکشانند
نظریه زیاد است اما واقعا نمیشه یه نظریه قطعی داد

شاهزاده خانوم
03-09-2010, 11:36
من این نظریه تحت هیچ شرایطی قبول نمیکنم

Alireza SM
03-09-2010, 12:21
من این نظریه تحت هیچ شرایطی قبول نمیکنم

اين نظريه كاملا صحيح هست و اگر شما قبولش ندارين تاثيري در پايان دنيا نخواهد داشت

farshidshd
03-09-2010, 12:35
2000 و 2006 یه بار دنیا تموم شده و 2012 هم تموم میشه

کلا دنیا مردم رو گذاشته سره کار.
هی میخواد تموم شه ولی یادش میره.

Alireza SM
03-09-2010, 13:13
فرشيد خان وتي دنيا تموم شد بهت ميگم دسسه غرب چيه :27:

AmiRreZA_RAcEr
03-09-2010, 13:31
من که برام فرقی نداره ... میخواد تموم بشه میخواد نشه .. وقتی تموم شد که دیگه نیستیم که بخوایم غصه چیزی رو بخوریم ، اگرم تموم نشه که دارم زندگیمو میکنم هیچ برنامه ای هم هیچوقت واسه آیندم نداشتم که بخوام بهمش بزنم
شخصیتا آدمی هستم که به آینده امیدوارم پس قبول ندارم این حرفارو
اما در موردش خیلی تحقیق کردم و با جمع آوری همه این نظریه ها به این نتیجه رسیدم که اگرم اتفاقی بیوفته تمدن ما از بین میره و وارد تمدن جدید بشری خواهیم شد ... انسان ها نابود نمیشن ....

turokpooria
03-09-2010, 13:35
سایت رسمی این شایعه
اینم رد شایعه
منبع:
اینم ترجمش:
ناسا : تا جایی که ما می دانیم، دسامبر 2012 چیزی جز یک زمستان معمولی نخواهد بود. برخلاف نظریه ها و باورهای فراوان در خصوص اتفاقات 2012 دانشمندان ناسا تحقیقات مفصلی انجام دادند و در زیر به تعدادی از سوالاتی که بسیار از ما پرسیده می شود پاسخ داده شده است:
سوال: آیا خطری زمین را تهدید می کند؟ بسیاری از سایت ها گفته اند که سال 2012 پایان دنیا خواهد بود.
پاسخ: هیچ اتفاق بعدی در سال 2012 برای زمین نخواهد افتاد. سیاری ما بخوبی 4 میلیارد سال را پیش آمده و دانشمندان هیچ خطری را در رابطه با سال 2012 پیش بینی نمی کنند.
سوال: اصل پیشگویی سال 2012 چیست؟
پاسخ: داستان از جایی شروع شد که سیاره ی احتمالی کشف شده توسط سومری ها به نام نیبیرو به سمت زمین می آید. این حادثه قبلا برای 2003 پیش بینی شده بود، اما وقتی اتفاقی نیفتاد روز آخر به دسامبر 2012 تغییر یافت. بعدها این دو ایده به انتهای چرخه تقویم مایاها رسید که شب یلدای زمستان 2012 است، همان 21 دسامبر 2012.
سوال: آیا تقویم مایاها در دسامبر 2012 پایان می یابد؟
پاسخ: دقیقا همانطور که تقویم روی دیوار آشپزخانه شما در 30 اسفند تمام می شود (31 دسامبر) تقویم مایا هم در 21 دسامبر2012 تمام می شود. این محاسبه برای تقویم بلند مدت مایا هاست و دقیقا همانطور که تقویم شما دوباره از یک فروردین شروع می شود (1 ژانویه) تقویم بلند مدت مایا دوباره شروع می شود.
سوال: اگر سیاره ها در یک خط قرار بگیرند آیا زمین می تواند تحت تاثیر قرار بگیرد؟
پاسخ: هیچ در-یک-خط-قرار-گیری سیاره ای تا چند دهه آینده اتفاق نخواهد افتاد. حتی اگر اتفاقی بیفتد تاثیرات آن بر زمین هیچ خواهد بود. هر سال زمین، خورشید و میانه کهکشان راه شیری در یک خط قرار می گیرند ولی هیچ اتفاقی نمی افتد. (یک اتفاق طبیعی سالانه رخ می دهد)
سوال: آیا سیارک یا سیاره ای کوچک به نام نیبیرو، یا سیاره ایکس یا اریس به زمین نزدیک می شود؟ و آیا آنها خطر تخریب وسیع را در زمین دارند؟
پاسخ: نیبیرو و … فقط یک سری تخیات اینترنتی هستند. هیچ اثباتهای حقیقی درباره این ادعاها وجود ندارد. اگر هر سیارکی یا سیاره ای به زمین نزدیک می شود، حداقل از ده سال پیش ماهواره ها آن را مشاهده می کردند و تا حالا آنها با چشم غیر مسلح هم قابل رویت بودند. نیبیرو و سیاره اکس خیالی هستند ولی اریس وجود دارد، سیارکی بسیار کوچک که در خارج از منظورمه شمسی خواهد ماند و نزدیک ترین فاصله اش تا زمین 4 میلیارد مایل خواهد بود.
سوال: تئوری تغییر قطب های زمین چیست؟ آیا این قطبها در عرض چند روز تغییر خواهند کرد؟
پاسخ: تغییر در چرخش زمین غیر ممکن است. قاره ها حرکت بسیار آهسته ای دارند (قطب جنوب صدها میلیون سال پیش نزدیک خط استوا بوده) ولی این پموضوع کاملا با تغییر چرخش زمین نا مرتبط است. اگرچه خیلی از سایت های مشکل ساز تغییرات در قطب های زمین را شروع بوجود آمدن نا سازگاری ها و نهایتا پایان دنیا می دانند ولی لازم به ذکر است این جابجایی قطب ها هر 400 هزار سال یکبار اتفاق می افتد و تا جایی که ما می دانیم این اتفاق هیچ خطری ندارد و البته جابجایی بعدی فعلا تا چند هزار سال آینده اتفاق نخواهد افتاد.
سوال: آیا امکان دارد شهاب سنگی بزرگ با زمین برخورد کند؟
پاسخ: زمین همواره در معرض برخورد شهاب سنگ ها است. با این وجود برخورد های بزرگ بسیار نادر هستند. آخرین برخورد بزرگ 65 میلیون سال پیش اتفاق افتاد که باعث انقراض دایناسورها شد. ناسا پروژه ای با نام حفاظت زمین را در دست اجرا دارد که خود شما می توانید بصورت آنلاین تمام برخورد ها را بررسی کنید، با اینکه هیچ برخورد جدی در 2012 یا قبل آن رخ نخواهد داد. آدرس سایت پروژه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سوال: دانشمندان ناسا چه عقیده ای در باره روز پایان دارند؟
پاسخ: برای هر ادعای تغییر یا از بین رفتن، علم کجاست؟ شواهد کجا هستند؟ هیچ کدام وجود ندارند. و برای ادعاهای دروغین در کتابها، فیلم ها، مجلات و سایت ها ما چیزی جز اینکه بگوییم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد، نداریم.
سوال: آیا طوفانهای خورشیدی عظیم می توانند خطرساز باشند؟
پاسخ: فعالیت های خورشیدی چرخه ای منظم دارند که معمولا هر 11 سال به اوج خود می رسند. در این زمانهای اوج، شعله های عظیم خورشیدی می توانند ارتباطات ماهواره ای را مختل کنند که البته دانشمندان در حال تولید ماهواره های مقاومتری هستند. با این وجود اوج فعالیت این بار بین سالهای 2012 و 2014 رخ خواهد داد که پیش بینی می شود فعالیتی کاملا نرمال بوده و هیچ تفاوتی با فعالیت های قبلی در طول تاریخ نخواهد داشت و البته هیچ آسیبی به زمین نخواهد رسانید.

شاهزاده خانوم
03-09-2010, 13:36
میشه امضات و برام تفسیر کنی؟

وفقيت تو را ميخواند . . . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گروه ويژه كنكوري هاي سال 90 ( كنكوري هاي عزيز عضو بشين )

امضای شما نشونه امید شماست به فردا در حالی که اصلا حرفتون با امضاتون نمیخونه شما میگی 2012 دنیا به اخر میرسه ولی واسه سال بعدت برنامه داری که بری دانشگاه 4 سال درس بخونی لیسانس بگیری

dsa dsa
03-09-2010, 13:39
یه مطلب در مورد سال 2057

پیشرفت انسان از نظر علمی بصورت تصاعد هندسی انجام می گیرد به زبان ساده تر اینكه گذشت زمان به انسان كمك می كند كه سریعتر به علوم مختلف دست پیدا كند.دلیل این امر هم دست یافتن انسان به دیگر علوم و تكنولوژی است كه در رابطه با علم جدید هستند.سرعت این پیشرفت به حدی است كه بشر در قرن بست و یك معادل 20000سال پیشرفت می كند. گسترش علم و تكنولوژی در جهان نیز تصاعدی است . زمانی كه صنعت اتومبیل در دیگر كشورها رونق گرفت دهها سال طول كشید تا در ایران جاده ساخته شد و این وسیله بصورت همگانی در اختیار عموم مردم قرار گرفت.اما صنعت كامپیوتر در زمان كمتر از یك دهه همگانی شد و وسلیه ای چون موبایل اگر در كشور مادر دست باندهای مافیایی نبود در عرض چند سال همگانی می شد.در آینده با گسترش علومی مانند نانو تكنولوژی و دیگر علوم ناشناخته‏, نیاز انسان به نفت و ذخائر فسیلی از بین می رود.ودر این بین كشورهایی كه متكی به در آمدهای نفتی بودند اگر مجهز به علوم جدید نباشند از چرخه اقتصاد جهانی خارج می شوند. مانند كشورهای آفریقایی كه با فقر و تهی دستی دست و پنجه نرم می كنند وحتی منابع انسانی آنها در چرخه اقتصاد كوچكترین تاثیری ندارد.بنا براین ما از لحاظ علمی و اقتصادی در ابتدای یك جهش و نقطه انفصال هستیم كه اگر كشور از لحاظ علمی به همین رویه پیش برود ما از گردونه رقابت خارج خواهیم شد.
دانشمندانی نظیركورزویل آینده ای متفاوت از آنچه اكنون پیش روی ماست را تصور می كنند.آنها می گویند: در سال 2027 کامپیوتر ها با سرعت CPS 19 10 از انسان ها جلو میزنند [سی پی اِس یعنی محاسبه در ثانیه] و اگر تا سال 2045انسانی نتواند به هوش مصنوعی مجهز باشد از نسل خود عقب خواهد افتاد و به انسان درجه دوم تبدیل می شود, همانگونه كه زمانی بوزینه های مجهز به ابزار از بقیه عموزاده های ما پیشی گرفتند و سر انجام با تكامل بیشتر , نسل انسان بوجود آمد.شاید امروز برای ما باور كردنی نباشد كه روزی مغز انسان قادر به bluetooth كردن اطلاعات خود باشد یا بتواند نرم افزارهایی را برروی مغز خود download كند یا بتواند از اطلاعات خود bake up بگیرد.اما زمانی انسان به كمك هوش مصنوعی مغزی بسیار مجهز و پیشرفته تر از مغز بشر كنونی خواهد داشت.
ری کورزویل معتقد است تا سال 2027مرگ به معنی آنچه كه ما اكنون می شناسیم از بین خواهد رفت او اكنون كمپلكس تقویتی ارائه داده كه میتواند عمر انسان را تا بیست سال افزایش دهد.اما سوال اینجاست كه اگر مرگ و میر به كنترل انسان در آید جمعیت كره زمین به حد انفجار نخواهد رسید؟ در پاسخ باید گفت همانگونه كه بشر طی دهه های اخیر به رشد فكری و فرهنگی رسیده و توانسته است زاد وولد را به كنترل در آورد زمانی به حدی از بینش خواهد رسید كه از --- تنها جنبه لذت آن را مد نظر قرار می دهد و تا آن زمان كمتر زنی حاضر می شود نطفه مردی را در رحم خود پرورش دهد.فراتر از اینها پیشرفت علم به درجه ای خواهد رسید كه انسان قادر خواهد بود در كرات دیگر هم زندگی كند.
در آن زمان بشر به كمك علوم مختلف قادر خواهد بود همه وسایل مورد نیاز برای زندگی را همچون هوا به طور رایگان در اختیار همگان بگذارد.و همین فراغت از تهیه خوراك و وسایل زنگی به بشر فرصت می دهد تا بیش از پیش به علوم و تكنولوژی مختلف دست پیدا كند و این همان معنای این جمله است كه علم بشر به شكل تصاعدی رو به پیشرفت است.

sayyad mohammad
03-09-2010, 15:25
حیف که سرعت کامپیوترم پایینه ، وگرنه مستند نوستروداموس 2012 رو براتون آپلود میکردم تا از نظر علمی بهتون ثابت بشه که دنیا نابود میشه. مثلا یکی از وقایع رو بهتون میگم . بر اثر یه اتفاقایی که الن یادم نیست چون باید فیلم رو نگاه کنم ، قظب های مغناطیسی زمین جاشون عوض میشه و بر همین اساس دنیای الکتریکی زمین از کار میافته. این یکی. دیگه این که اگه شما شعله های خورشیدی رو میشناسین ، این شعله ها در اون زمان سرکش میشه و زمینو تحت تاثیر خودش قرار میده . من خودم به این قضیه که 2012 پایان زندگیه اعتقاد دارم چون از نظر علمی آن رو بررسی کردن . امیدوارم شماهم این مستند رو پیدا کنین و اون رو بینین و بهتون ثابت بشه. من خودم تلاشمو میکنم که آپلودش کنم. اگه کسی داره و سرعتش کامپیوترشم بالایه. بزاره تا بقیه ببینن.

Alireza SM
03-09-2010, 16:48
ینم ترجمش:
ناسا : تا جایی که ما می دانیم، دسامبر 2012 چیزی جز یک زمستان

آقا تا جايي كه من ميدونم ناسا اطلاعاتش اونقدر هست كه كارشناساش نيان و اين مغالطات علمي رو نكنن

اگر هر سیارکی یا سیاره ای به زمین نزدیک می شود، حداقل از ده سال پیش ماهواره ها آن را مشاهده می کردند

ناسا هيچوقت نمياد و بگه كه سياره اي به زمين نزديك بشه ماهواره ها ميبيننش . سياره دور چيزي ميچرخه و نميتونه مثل درازگوش سرشو بندازه پايين و بياد به زمين نزديك بشه

میشه امضات و برام تفسیر کنی؟

امضای شما نشونه امید شماست به فردا در حالی که اصلا حرفتون با امضاتون نمیخونه شما میگی 2012 دنیا به اخر میرسه ولی واسه سال بعدت برنامه داری که بری دانشگاه 4 سال درس بخونی لیسانس بگیری

من نميخوام 4 سال درس بخونم ميخوام 7 سال بخونم و دكتراي حرفه اي بگيرم هرچند كه تا اونموقع همه ما از بين رفتيم ولي وقتي ياد اون عكس معروف پروفسور حسابي ميافتم از ته وجودم ميخوام كه درس بخونم

دانشمندان در حال تولید ماهواره های مقاومتری هستند. با این وجود اوج فعالیت این بار بین سالهای 2012 و 2014 رخ خواهد داد که پیش بینی می شود فعالیتی کاملا نرمال بوده و هیچ تفاوتی با فعالیت های قبلی در طول تاریخ نخواهد داشت و البته هیچ آسیبی به زمین نخواهد رسانید.

براي اين دانشمندان متاسفم كه اون موقع زنده نخواهند بد تا نتيجه كارشون رو ببينن :5:

IMAN SD
03-09-2010, 17:01
اينكه تو اين سال يه اتفاق نجومي مي افته رو تقريبا اكثر منجما قبول دارن.
ولي پايان دنيا رو فقط فقط خدا مي دونه....

A.M.D.D.E.V.I.L
03-09-2010, 17:11
من باور دارم که پایان دنیا وجود نداره

Gilopa
03-09-2010, 18:23
من باور دارم که پایان دنیا وجود نداره
حتی اگه خیلی مومنی و به روز قیامت خیلی اعتقاد داری پس به دیگر آیات قرآن هم توجه کن
الوقاتون الکاذبون
یعنی کسانی که برای روز قیامت روز تعیین میکنن دروغ گو هستند

البته تا اونجایی که من میدونم روز قیامت روز نابودی کل هستیست در مذهب اسلام و نه فقط زمین !
بنابراین سناریوی فوق تخیلی و کاملا فریبکارانه 2012 رو نمیشه به روز قیامت ربط داد ... چون حتی اگر هم مثلا میگفتیم این موضوع صحت داره میشد راهی برای نجات حداقل گروهی در نظر گرفت اما روز قیامت از دیدگاه مذهب روزیه که هیچ کاری از دست بشر برای زنده نگه داشتن حتی یک موجود هم وجود نداره و نه تنها زمین بلکه کل کهکشانها نابود میشه
در کل مذهب و علم رو باهم قاطی نکنیم بهتره چون اصلا آبشون تو یه جوب نمیره بر خلاف ادعای طرفداران مذهب !

REGISTERED-USER
03-09-2010, 21:39
آخرت رو قبول داشته باشی ، به خود میفهمونی که دنیا هروقت به پایان برسه مهم نیست

راستی ، به ما یه جای مطمئن گفته شده ، منجی میاد ... پس میمونیم تا بیاد ! بیخیال دنیا :46:

Mr.Crow
03-09-2010, 22:10
ایشالله 2012 هم که تموم شد یه سال جدید (مثلآ 2020 که خیلی هم خوشگل هست) مطرح میشه تا از کنارش هالیوود و بالیوود و چالیوود و نویسنده ها و مستندسازها و ... به یه نون و آبی برسن :دی

sayyad mohammad
03-09-2010, 23:35
میاد نجی میاد...
این دکون دستگاهیه که غربیا راه میندازن تا با همین مهملات فکر دنیا رو منحرف کنن

دوست عزیز چرا الکی همه چیز رو غربی میکنی. این جا من این موضوع رو مطرح کردم که همه اطلاعاتشونو بگن،نکه بحث رو انقلابیو استکباری کنن. اگه نظر علمی داری این جا مطرح کن. من اینیم که مطرح کردم چند تا مستند و مقاله خوندم. عزیزم بی احترامی نشه ولی نظر علمی نداری چیز دیگه ای مطرح نکن. ممنون.

turokpooria
04-09-2010, 08:23
ناسا هيچوقت نمياد و بگه كه سياره اي به زمين نزديك بشه ماهواره ها ميبيننش . سياره دور چيزي ميچرخه و نميتونه مثل درازگوش سرشو بندازه پايين و بياد به زمين نزديك بشه

تو صفحه قبل این مطلب رو دیدم گذاشتید واقعا متاسف شدم چون 85% شهاب سنگ ها که یه سمت زمین میان از کمربند سیارهای بین 4 سیاره سنگی و 4 سیاره گازی به سمت زمین حرکت می کنند اگه اطلاعاتتون دقیق نیست خواهشا دور زمین ایستاده بازی رو فقط تماشا کنید:13:

Alireza SM
04-09-2010, 08:42

تو صفحه قبل این مطلب رو دیدم گذاشتید واقعا متاسف شدم چون 85% شهاب سنگ ها که یه سمت زمین میان از کمربند سیارهای بین 4 سیاره سنگی و 4 سیاره گازی به سمت زمین حرکت می کنند اگه اطلاعاتتون دقیق نیست خواهشا دور زمین ایستاده بازی رو فقط تماشا کنید:13:

اين يعني چي ؟ مگه من گفتم شهاب سنگ نميتونه نزديك زمين بشه ؟
من گفتم كه سياره اطراف چيزي ميچرخه و ممكن نيست از هيچ جايي از هيچ كهكشاني بياد و وادر منظومه شمسي بشه

mmiladd
04-09-2010, 14:42
اُون 5 نفري كه گفتن دنيا تموم ميشه بيان خودشون رو معرفي كنن تا ما بيشتر باهاشون آشنا شيم..!

Mr.Crow
04-09-2010, 14:49
اُون 5 نفري كه گفتن دنيا تموم ميشه بيان خودشون رو معرفي كنن تا ما بيشتر باهاشون آشنا شيم..!
الآن که تازه 2010 هست و خیلی مونده تا موج فیلمهای جدید و مستندها و بازیهای کامپیوتری و حتی کتابهای آخرالزمانی بیاد ! ایشالله تابستون 2012 که نظرسنجی کنیم 50,60 نفری به پایان دنیا امید دارن !

بردیا
04-09-2010, 15:03
اين نظريه كاملا صحيح هست و اگر شما قبولش ندارين تاثيري در پايان دنيا نخواهد داشت

2سال دیگه قرار بزار بیایم یه کم سر به سرت بزاریم:21:
البته اگه بعدش خودتو ناپدید نکرده باشی:27:

B U L U T
04-09-2010, 15:48

بابا من میخواهم خودکشی کنم میزنم بلی :31:

Scary Feelings
04-09-2010, 19:42
Alireza SM, cao-cao, MORINIO, rz21, sayyad mohammad
کسانی که گفتن 2012 پایان دنیاست :دی

Iman_m123
04-09-2010, 19:52
یادش به خیر سال پیش بود ، 2ال پیش بود ولی حالا یه سالی بود :31: که فکر کنم تو متفرقه بود ، همینجا بود :31: یه تاپیک زدن به این اسم ، کلی رفت جلو بدشم هیچی نشد ، پاک شد ، قفل شد ، رفت ترش نمیدونم :31:

R@R#M@N
04-09-2010, 20:13
ایشالله که باشه :دی
فقط قبلش بگین ناکام از دنیا نریم :دی

Hasan.M
04-09-2010, 20:25
بابا من میخواهم خودکشی کنم میزنم بلی :31:
اينم بخون تا مطمئن تر خودكشي كني::20:
زندگي الكتروني

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 05:55 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

6نفر بلي
46نفر خير
پايان دادگاه :20:

Ssarshar
04-09-2010, 20:32
Alireza SM, cao-cao, MORINIO, rz21, sayyad mohammad
کسانی که گفتن 2012 پایان دنیاست :دی

كار قشنگي نيست :11:

Lady Negar
04-09-2010, 20:52
بابا پاشین برین زندگیتونو بکنین...مردن مردم از خرافه پرستی و شایعات...

LΩRD
04-09-2010, 22:09
آقا اگه به نتیجه رسیدین ما رو هم خبر کنید توی این دو سال آخر قرض و قوله هامونو بدیم :31::27: ( شوخی )

A.M.D.D.E.V.I.L
04-09-2010, 23:22
نه سر کل زندگیم شرط میبندم که 2012 هیچ اتفاقی نخواهد افتاد

online_amin
05-09-2010, 08:36
واقعا که چه بحثهایی...

فوقش طرفداراری این قضیه بعد از اینکه روز 21 دسامبر 2012 تموم شد, میرن تعداد مرگهای طبیعی اون روز رو جمع میکنن میگن این مرگها نسبت به سال پیش بیشتر شده که نشون میده این نظریه درست بوده :دی

اصلا کی در کجا گفته که میخواد نابود بشه؟ شاید برعکس بشه؟ شاید عمر انسان به سمت نامحدودیت میل کنه؟

Hasan.M
05-09-2010, 10:52
نه سر کل زندگیم شرط میبندم که 2012 هیچ اتفاقی نخواهد افتاد
اگه اتفاق بيافته ديگه زندگي نداري كه روش شرط ببندي:20:

turokpooria
05-09-2010, 11:35
اگه اتفاق بيافته ديگه زندگي نداري كه روش شرط ببندي:20:

یه چیزی که ساخته ذهن بشره اصلا نباید بهش اطمینان داشت پس این اتفاق نمی افته

Zende
05-09-2010, 12:24
من یه سری از پیشگویی های نستراداموس رو قبول دارم
ولی خیلی راحت ممکنه چیز هایی بهش اضافه شده باشه مبنا بر پایان دنیا
یا اگرم منظورش پایان دنیا بوده به طوریکه ملت ها میریزن سر همدیگه
یعنی جنگ جهانی سوم
3 ضد مسیح بر انگیخته خواهند شد
که شورش و جنگ در میان ملت های جهان میاندازند
در برنامه ای دیدم:دی
اولیش رو گفت ناپلئون بناپارات که البته خیلی خدمت کرد به فرانسه ولی خوب خیلی کشته داد و خیلی هارو کشت
دومیش رو گفت هیتلر که فطنه ی جنگ جهانی دوم بود خوب میشه
و سومی نامعلومه
ضدمسیح سوم از اروپا برانگیخته خواهد شد و جنگ را در بین ملت های جهان راه خواهد انداخت

ho0rezam
05-09-2010, 13:03
اگه آدمه بدبینی باشی میگی 2012 پایانه دنیاست
اگه خوش بین باشی میگی 2012 پایانه دنیا نیست

من نیمه ی پره لیوان رو میبینم و میگم که در 2012 پایانی نیست.
همه ی این شایعات بعد از فیلم جنجالیه 2012 به اوج خودش رسیده.
پایانه دنیا از یه تقویم شروع شد :13:، اونم اینه که آخرین روزش 11 دسامبر 2012 هستش.حالا این داستان به جایی رسیده که یه عده توو سایت های مختلف میان میگن شهاب سنگ میخوره به زمین، بمب های روسیه منفجر میشه و etc

میخوام بگم ، یه داستانه کوچیک وقتی بهش پر و بال داده بشه، تهش تبدیل میشه به اینی که میبینید...اینکه تقویم تموم شده پس حالا دنیا هم تموم میشه،مثه این میمونه که بنده رویه آخرین صفحه ی دفترم هستم و وقتی تموم شد، به خودم بگم خب باید درس و تحصیل رو بذارم کنار و برم کنجه خونه بشینم...منطقی درش هست؟

حرفه آخر اینکه زندگیه خودتون رو بکنید و وقته با ارزشتون رو واسه این خرافات تلف نکنی
یه نکته دیگه رو هم اضافه کنم :دی
یکم فکر کنید و ببینید تا قبله این فیلمه 2012 چند تا سایت و چند مطالب در مورد پایانه دنیا بود و حالا چند تا هست؟ چند نفر از شما نوستر آداموس رو میشناختین و چقدر در مورد 2012 میدونستین؟ به نظرتون تمامه این افکار و مطالب و سایت ها بعده فیلم 2012 نبوده؟؟؟؟

mmiladd
05-09-2010, 13:05
سلام..

از ديد من اُونايي كه اعتقادي به اين موضوع ندارن بهتره بحث رو ادامه ندن..

خود به خود تاپيك فراموش ميشه..

aaaammmm87
05-09-2010, 13:12
حالا گیریم اخر دنیا که چی؟
من که دعا میکنم واقعیت داشته باشه هر چند که مطمئنم واقعیت نداره !!!!!!!!!!!!!

B U L U T
05-09-2010, 13:44
یکم فکر کنید و ببینید تا قبله این فیلمه 2012 چند تا سایت و چند مطالب در مورد پایانه دنیا بود و حالا چند تا هست؟ چند نفر از شما نوستر آداموس رو میشناختین و چقدر در مورد 2012 میدونستین؟ به نظرتون تمامه این افکار و مطالب و سایت ها بعده فیلم 2012 نبوده؟؟؟؟نه قبلا میشناختمشون و پایان دنیا رو هم شنیده بودم

حالا گیریم اخر دنیا که چی؟
من که دعا میکنم واقعیت داشته باشه هر چند که مطمئنم واقعیت نداره !!!!!!!!!!!!!
چرا دعامیکنی واقعیت داشته باشی به این راحتی ها که میگی نیست

Lady Negar
05-09-2010, 13:48
گه آدمه بدبینی باشی میگی 2012 پایانه دنیاست
اگه خوش بین باشی میگی 2012 پایانه دنیا نیست
من فکر میکنم بهتره آدم واقع بین باشه!!!

tired friend
05-09-2010, 15:24
من این تاپیکو از فایل زنده پیدا کردم.......:31:آخه پایان دنیا به نجوم چه ربطی داره؟صفحه اول موضوعات علمی می ذاشتی خو......:13:بعدشم دنیا کشک نیس که تا 2 سال دیگه تموم بشه....اینو مطمین باشید تا چن میلیارد دیگه تموم می شه....:10:

Lady Negar
06-09-2010, 00:22
من این تاپیکو از فایل زنده پیدا کردم.......:31:آخه پایان دنیا به نجوم چه ربطی داره؟صفحه اول موضوعات علمی می ذاشتی خو......:13:بعدشم دنیا کشک نیس که تا 2 سال دیگه تموم بشه....اینو مطمین باشید تا چن میلیارد دیگه تموم می شه....:10:

شما موضوع رو کامل میخوندی متوحه میشدی از دید رننده ی تاپیک چه ارتباطی دارند
بعدش شما از کجا مطمئنی چند میلیارد؟؟؟چرا چند میلیون نه؟؟چرا چند هزار نه؟چرا فردا نه؟؟؟

Retired User
06-09-2010, 00:45
واقعا سر چه موضوعاتی دارین بحث میکنید
من یکی از دوستام میگفت که راجع به 2012 مستند دیده و این حرفا
همچین مستندی هست که ثابت کنه دنیا نابود میشه یا رفیقم خالی بسته؟ دی:

M A T I N
06-09-2010, 01:35
امیدوارم اونایی که با این دلیل های مسخرشون اینقدر مطمعن هستن که 2012 آخره عمر زمینه سال 2013 بیان این پست هاشونو ببینن ...
به قوله دوستان بسی نشاط رفت ...

sayyad mohammad
06-09-2010, 01:46
من این تاپیکو از فایل زنده پیدا کردم.......:31:آخه پایان دنیا به نجوم چه ربطی داره؟صفحه اول موضوعات علمی می ذاشتی

چرا بعضی ها قبل از این که حرف بزنن ، یکم فکر نمیکنن. عزیزم دانشمندا با کمک پیشگویی های نوستروداموس گفتن دنیا نابود میشه و نوستروداموس کشکی که نگفته ، از روی ستاره شناسی.اول دقت کن بعد حرف بزن. ممنون.:13:

Scary Feelings
06-09-2010, 01:52
چرا بعضی ها قبل از این که حرف بزنن ، یکم فکر نمیکنن. عزیزم دانشمندا با کمک پیشگویی های نوستروداموس گفتن دنیا نابود میشه و نوستروداموس کشکی که نگفته ، از روی ستاره شناسی.اول دقت کن بعد حرف بزن. ممنون.:13:
میشه بگی کدوم دانشمندا و چه کشفیاتی؟

Cleeev
06-09-2010, 02:08
واقعا سر چه موضوعاتی دارین بحث میکنید
من یکی از دوستام میگفت که راجع به 2012 مستند دیده و این حرفا
همچین مستندی هست که ثابت کنه دنیا نابود میشه یا رفیقم خالی بسته؟ دی:

عند المستند :

:27:

babak_eivazi
06-09-2010, 02:09
اقا چرا می رین رو اعصاب این صفحه رو رو pc تون سیو کنین. 2 سال دیگه شب چله بیاین با هم بخونیمشون ! :31:

Retired User
06-09-2010, 03:33
عند المستند :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:27:
دیگه انقدر حالیشه که فرق فیلم سینمایی رو با مستند بدونه
انگار راجع به تحقیقات دانشمندای نجوم و اینجور چیزا بوده
کسی لینک نداره؟

sasan2048
06-09-2010, 08:55
مطمئنا اگه فیلمش ساخته نشده بود این مستندات هم مطرح نمیشد و شایعه به این راحتی افکار و اظهان رو پر نمیکرد
از لحاظ اینکه این مدت(تا سال دیگه)کم یا زیاده که نمیشه قضاوت کرد،در هر لحظه و براثر هزاران رخداد ممکنه کل عالم به عرصه ناهمگونی و فنا نزدیک بشه
از این جور حرفا زیاده(واسه اونایی که بی تامل کنجکاون)از زبان پیشگوهای بزرگتر و نه صرفا کارگردان و.....ولی با عرض شرمندگی 100% موقعی که زمین نابود بشه------عالم هم نابود میشه----و تا همون لحظه آخر،هیچکس نخواهد دانست:21:

Cleeev
06-09-2010, 10:07
دیگه انقدر حالیشه که فرق فیلم سینمایی رو با مستند بدونه
انگار راجع به تحقیقات دانشمندای نجوم و اینجور چیزا بوده
کسی لینک نداره؟

منم منظورم به اون فیلم نبود و مستندشو یه مقداریشو دیدم...

مزخرف فرد اعلاس... ارزش وقت تلف کردنو نداره... میتونید یکم گوگل کنید شاید پیداش کردید اسمشو یادم نیست...

M . Sayid
06-09-2010, 13:09
ول کنید این بحث ها رو هیچ کدوم از 2 طرف قانع نمی شن
به قول جناب سعدی ( احتمالا )
چو فردا شود فکر فردا کنیم.......
2 سال دیگه که جای خود دارد

farzad02
06-09-2010, 19:14
یکبار دیگه هم این شایعات بود! البته دوستان با سن بالاتر میدونن کی رو میگم!
سال 2000 ... بله سال 2000 هم قرار بود پایان دنیا باشه
که البته سال 2001 نقشه ها اجرا شد

Iman_m123
06-09-2010, 19:35
یکبار دیگه هم این شایعات بود! البته دوستان با سن بالاتر میدونن کی رو میگم!
سال 2000 ... بله سال 2000 هم قرار بود پایان دنیا باشه
که البته سال 2001 نقشه ها اجرا شد

البته اون موقه یه بحث دیگه بود چرا ؟ چون وارد یه هزاره ( :31: ) دیگه میشدیم که میگفتن کامپیوتر ها سال بعد از 1999 رو ندارن و از این حرفا ولی این یهو وسط سال وسط یه دهه . :31:

من که خودم اصلا دوست ندارم اتفاق بیفته چون هنوز آرزو دارم :31:

farzad02
06-09-2010, 19:49
البته اون موقه یه بحث دیگه بود چرا ؟ چون وارد یه هزاره ( :31: ) دیگه میشدیم که میگفتن کامپیوتر ها سال بعد از 1999 رو ندارن و از این حرفا ولی این یهو وسط سال وسط یه دهه . :31:

من که خودم اصلا دوست ندارم اتفاق بیفته چون هنوز آرزو دارم :31:
دوست من بحث پایان دنیا بحث خاله زنکی و کوچه بازاری نیست که هر کسی از خواب بیدار شد بگه من حال میکنم فلان سال پایان دنیا باشه

چه دلیل علمی وجود داشت که که سال 2000 پایان دنیا باشه یا اصلا اتفاقی بیفته؟ اولین بار هم نبود هزاره تغییر میکرد.وقتی 999 شد 1000 هیچ اتفاقی نیفتاد.پس چیز جدیدی نبود

در مورد 2012 هم هیچ دلیل علمی وجود نداره.دارن با مطرح کردن بیش از حد این موضوع ذهن مردم رو برای یک اتفاق بزرگ آماده میکنن البته به دست خودشون :46:

dsa dsa
06-09-2010, 19:58
یعنی اگر 2012 زمین نابود شود ؟ قیامت می شه ؟ کل ادم ها نابود می شن ؟

New Ray
06-09-2010, 20:22
دارن با مطرح کردن بیش از حد این موضوع ذهن مردم رو برای یک اتفاق بزرگ آماده میکنن البته به دست خودشون
اين دقيقا همون چيزيه كه بعضيها دارن هدايتش ميكنن.

ببينين همين ماجراي ويروس 2000 :
به نظر شما تيمهاي بزرگ طراحي سخت افزار كه ميتونن cpu هايي با چند صد ميليون ترانزيستور طراحي كنن ( بدون هيچ اشتباهي )
چطور ميشه نتونن رقم 1 رو به 2 تبديل كنن ؟؟؟

تمام اينها براي بررسي واكنش مردم جهان نسبت به يه موضوعي هست ( مثل قضيه ي ترور يا فوت برخي شخصيتها در ايران )

جدا از همه ي اينا ؛ شما فكر ميكنيد كار دنيا بجاي آخر رسيده ؟
همين دانشمندا براي سالهاي آينده برنامه ها و پيش بيني هاي زيادي دارن . براي مثال قضيه ي كامپيوترهاي همه كاره يا همسران روباتيك و ...

علم بجايي نرسيده كه بشه آخر دنيا رو متصور شد ، اين تفكرات و ترسها براي اينه كه مثلا ما فكر كنيم فلان قدرت ميتونه دنيا رو به پايان برسونه و ازش حساب ببريم. اما هرگز اينطور نيست .

وگرنه سوژه هايي مثل بشقاب پرنده و آدم فضايي كه سالها پيش مطرح شده كجاست ؟

اينطور نيست ، به هيچوجه اينطور نيست كه ما بدونيم جهان در چه زماني پايان مي پذيره ، چون اگه تمام بشر اينطور فكر كنن ( تقدير هم نباشه ) حتما اين اتفاق ميافته !!!

سوژه ي ديگر اين داستانها براي كساني هست كه به منجي اعتقاد دارن ، و ميخوان مثلا ما بگيم : " بله در فلان سال منجي ظهور ميكنه " بعد كه اين اتفاق نيفتاد بگن اونا چه راحت گول خوردن ، اصلا همچين كسي وجود نداره !!

به نظرم اين همون پيش آهنگ اتفاق مهم و خبيثانه هست مثل همون يازده سپتامبر يا ويراني مسجد الاقصي يا ...

Mr.Crow
06-09-2010, 20:30
چه دلیل علمی وجود داشت که که سال 2000 پایان دنیا باشه یا اصلا اتفاقی بیفته؟ اولین بار هم نبود هزاره تغییر میکرد.وقتی 999 شد 1000 هیچ اتفاقی نیفتاد.پس چیز جدیدی نبود
دلیل خاصی که نداشت ! ولی خب چون اولین باری بود که در دوران مدرن به یه همچین سالی (با سه تا صفر) میرسیدیم , برای همه جالب بود ! از سینما 2000 و صدها فیلم و بازی که سال 2000 اتفاق می افتن بگیرین تا اسباب بازی بچه ها که مثلآ اسمش پلیس 2000 بود :دی

M i L @ D
06-09-2010, 20:34
ويروس 2000

البته ویروس نبود ، بــــاگ بود ... !

s_sarvi
06-09-2010, 20:40
دوست عزیز چرا الکی همه چیز رو غربی میکنی. این جا من این موضوع رو مطرح کردم که همه اطلاعاتشونو بگن،نکه بحث رو انقلابیو استکباری کنن. اگه نظر علمی داری این جا مطرح کن. من اینیم که مطرح کردم چند تا مستند و مقاله خوندم. عزیزم بی احترامی نشه ولی نظر علمی نداری چیز دیگه ای مطرح نکن. ممنون.

آخه برادر من چیزی که شما به خاطرش تاپیک زدی اصولا یک بحث علمی نیست
اصلا مسئله علمی نیست که بشه در موردش بحث علمی کرد در ثانی نظریه 2012 یک نظریه غربیه پس من چیز بی خودی نگفتم...:13:
اینجا رو ببین...

danielo
06-09-2010, 21:02
دوست من بحث پایان دنیا بحث خاله زنکی و کوچه بازاری نیست که هر کسی از خواب بیدار شد بگه من حال میکنم فلان سال پایان دنیا باشه

در مورد 2012 هم هیچ دلیل علمی وجود نداره.دارن با مطرح کردن بیش از حد این موضوع ذهن مردم رو برای یک اتفاق بزرگ آماده میکنن البته به دست خودشون :46:

توهم توطئه اگر از زیاد بشه.مشکلاتی را به همراه داره.
مواظب خودت باش

senaps
06-09-2010, 21:30
یکی از دوستان،وقایع تاریخی رو تا سال 2023 هم پیش بینی کرده بود!!!!
لشکر کفر حرکت میکنه بهسمت مکه و همونجا نابود میشه!!!!
دلیلش؟ چون 11 سال بعد از صحبت های بوش پدر،یه ساختمون تو امریکا پایین اومده....
متاسافم که برخی دوستان وقتی می بینن که رهبران کشورشون تکه تکه شدن و جلوی سگ انداخته شدن سربازای 20 ساله ی حکومت رو تماشا میکنن و دو تا زندانی رو تحویل نمیدن،ولی اسرائیل سه سال برای تحویل گرفتن جنازه ی یه سربازش بحث میکنه که چند تا فلسطینی رو ازاد کنه،به چه نتیجه ای میرسین؟!!
اقایون چرا فکر کردین که یه دولت مثل امریکا حاظره اون همه ادم کشته بشن که بخواد یه جنگ راه بندازه؟!!
فکر میکنین خیلی سخته؟! مگه همین الان رهبران برخی کشور ها طبل جنگ رو به صدا در نمیارن بدون هیچ عرضه ای برای دفاع؟!! شکم سرابزهایشون رو اگه ببنی متوجه میشی که هیچوقت نخواهد تونست یه نفری پوتینش رو ببنده و اونوقت میاد من رو 5 کیلومتر میدوونه چون جلو روش وایسادم و بهش احترام نظامی نذاشتم!!!

رفیق،توهم توطئه دارین شماها....تا چیزی میشه،سریع میگین غرب.....فک میکنم زیاد نمونده باشه که اعلام بکنین که اصولا تشکیل کشور امریکا برای اهداف براندازی و ... بوده!!!

واقعا متاسافم برای برخی دوتان که حرف های یک شاعر رو که تو لفافه حرف زده و مثلا گفته مردم تو یه جایی قایم میشن موقع جنگ و بعدش مردم موقع جنگ تو سنگر های زمینی قایم شدن،به این نتیجه رسیدن که این بابا میتونه دنیا رو پیش بینی کنه!!!

یا یه مشت روانی که صد ها سال شهر سازی میکنن و بعدش شهرشون رو بدون هیچ دلیلی ول میکنن!!!
لابد وقتی داشتن شهرشن رو ول میکردن،نتونستن کلاغ ها و اسکلت ها و کارت های فالگیری و پیش گویی رو با خودشون ببرن و تقویم رو ادامه ندادن!!!!!

اقای احمد دالکی،کتابی دارن که توش تا سال 90 رو برای موقعیت سیارات و صور فلکی پیش بینی کردن!!!ایا اقای دکتر احمد دالکی یک پیش گو هستن؟!! ایا اگر خدایی نکرده ایشون از ایران برن،به این معناست که در روز خروج ایشون از ایران اتفاق بدی خواهد افتاد؟!

رفقا خواهش میکنم یه خورده به خودتون بیاین...یه خورده فک کنین....هیچ اینده ای وجود نداره!! همش رو خودتون میسازین!! میتونین همین الان برین تو حموم و خودتو نرو بکشین تا ایندتون با خاک یکی بشه!! یا میتونین برین شروع کنین به کشیدن مواد مخدر تا ایندتون مشخص تر باشه....یا اینکه میتونین برین درستون رو بخونین و با وقت گذاشتن روی مسائل مختلف،مزخرفاتی همچون پایان دنیا در سال 21012 رو به ملت تحویل ندین!!!!

همش تقصیر این کارگردان 2012 بودش!!! یه سری ادم های علاف و یبکار غربی که نمی دونن از ازادیشون چجوری استفاده کنن،میان شرو ورایی دربارهی اخر دنیا تحویل ملت میدن....هنوز پیش گویی های ابر مردان رو که در سال 2000به بعد،انسان ها رو هوا راه خواهند رفت و چه میدونم دارای ترمینال سفینه ی فظایی هم خواهیم بود رو به خورد مردم دادن....
احمق هایی مثل امریکایی که پس از دیدن فیلم the day after خونش رو اتیش زد!!!!
اینها همه ساخته ی ذهن های ادم های علاف و بیکاره که یه چیزی میپرونن و یه مشت بدبخت بیچاره ی دیگه میان و الون حرف ها رو باور میکنه و طبقشون برنامه ریزی میکنه!!!

راستی رفقا،من برنامه ای دارم بیه اسم starry night backyard که وقایع نجومی رو بدون مو زدن با تصویر واسه من نمیاش میده...من که به پیش گویی هاش ایمان اوردم...فقط نمیدونم چرا واسه سال 2020 به بعد،مینویسه که your program need's online ..... فک کنم این یعنی اینکه سال 2020 به بعد وجود خارجی نداره و و اون سال همه میمیریم نه؟!

farzad02
06-09-2010, 21:40
اين دقيقا همون چيزيه كه بعضيها دارن هدايتش ميكنن.

ببينين همين ماجراي ويروس 2000 :
به نظر شما تيمهاي بزرگ طراحي سخت افزار كه ميتونن cpu هايي با چند صد ميليون ترانزيستور طراحي كنن ( بدون هيچ اشتباهي )
چطور ميشه نتونن رقم 1 رو به 2 تبديل كنن ؟؟؟

تمام اينها براي بررسي واكنش مردم جهان نسبت به يه موضوعي هست ( مثل قضيه ي ترور يا فوت برخي شخصيتها در ايران )

جدا از همه ي اينا ؛ شما فكر ميكنيد كار دنيا بجاي آخر رسيده ؟
همين دانشمندا براي سالهاي آينده برنامه ها و پيش بيني هاي زيادي دارن . براي مثال قضيه ي كامپيوترهاي همه كاره يا همسران روباتيك و ...

علم بجايي نرسيده كه بشه آخر دنيا رو متصور شد ، اين تفكرات و ترسها براي اينه كه مثلا ما فكر كنيم فلان قدرت ميتونه دنيا رو به پايان برسونه و ازش حساب ببريم. اما هرگز اينطور نيست .

وگرنه سوژه هايي مثل بشقاب پرنده و آدم فضايي كه سالها پيش مطرح شده كجاست ؟

اينطور نيست ، به هيچوجه اينطور نيست كه ما بدونيم جهان در چه زماني پايان مي پذيره ، چون اگه تمام بشر اينطور فكر كنن ( تقدير هم نباشه ) حتما اين اتفاق ميافته !!!

سوژه ي ديگر اين داستانها براي كساني هست كه به منجي اعتقاد دارن ، و ميخوان مثلا ما بگيم : " بله در فلان سال منجي ظهور ميكنه " بعد كه اين اتفاق نيفتاد بگن اونا چه راحت گول خوردن ، اصلا همچين كسي وجود نداره !!

به نظرم اين همون پيش آهنگ اتفاق مهم و خبيثانه هست مثل همون يازده سپتامبر يا ويراني مسجد الاقصي يا ...
بله صحبتهای شما 100% تایید میشه
نکته جالب دیگه اینه که اکثر این شایعات در هیچ مرکز علمی خریداری نداره و اصلا بهش توجه نمیشه.دانشگاهها ، مراکز علمی-تحقیقاتی ، حتی سازمانهای فضایی

بیچاره ناسا مجبور شد جوابیه بده که به خدا هیچ اتفاقی در 2012 نمیفته

پس کجاها بیشتر این شایعات مطرح میشه؟ رسانه ها :27: صاحبان اکثر رسانه های دنیا هم که مشخص هستن

پس دوستانی که از علم حرف میزنن حواسشون باشه برای اثبات علمی بودن شما باید مدرک داشته باشی.سعی کنید تو دام نیفتید

Gilopa
06-09-2010, 23:29
بله صحبتهای شما 100% تایید میشه
نکته جالب دیگه اینه که اکثر این شایعات در هیچ مرکز علمی خریداری نداره و اصلا بهش توجه نمیشه.دانشگاهها ، مراکز علمی-تحقیقاتی ، حتی سازمانهای فضایی

بیچاره ناسا مجبور شد جوابیه بده که به خدا هیچ اتفاقی در 2012 نمیفته

پس کجاها بیشتر این شایعات مطرح میشه؟ رسانه ها :27: صاحبان اکثر رسانه های دنیا هم که مشخص هستن

پس دوستانی که از علم حرف میزنن حواسشون باشه برای اثبات علمی بودن شما باید مدرک داشته باشی.سعی کنید تو دام نیفتید

چرا شماها ؟ ببین منظور من از شماها رو خوب میفهمی انقدر از این واژه ها دوست دارید استفاده کنید

تو دام نیفتید ...
پرونده 2012 توسط دوستان در تاپیک یوفوها بسته شد .. به نتایج خوبی هم رسیدند
که بنده حداقل استفاده کردم ..
این توهم توطئه اگر هم راست باشه ! توسط خیلیهای دیگه در خیلی کشورهای دیگه داره اجرا میشه دقیقا مثل گفته های شما .. مثلا تو خیابون یه کشوری یه عده میان شلوغ میکنند ! یه جوون بیکاره .. تازه لیسانس گرفته از همه جا بریده پول نداره از دولتش ناراحته اومده تو خیابون مسالمت آمیز اعتراض کنه .. اونوقت مامورای اون کشور میان میگن فلان کشور بهش 1 میلیارد پول داده اومده خیابون :27:
داداش اول افکار خودمون رو درست کنیم بعد واسه دیگران نطق کنیم .. شما که انقدر از علم صحبت میکنی برو دنبال مدرک واسه اثبات خیلی چیزا باش ... بعد بیا اینجا پست بده و از توطئه هایی که ذاتا درونتون وجود داره صحبت کن

Shayan Arya
07-09-2010, 00:21
جناب senaps من به طور کلی حرفت رو قبول دارم بجز این قسمت:

همش تقصیر این کارگردان 2012 بودش!!! یه سری ادم های علاف و یبکار غربی که نمی دونن از ازادیشون چجوری استفاده کنن،میان شرو ورایی دربارهی اخر دنیا تحویل ملت میدن

عزیز من اگر بعضی ها (به ویژه) در کشور های عقب افتاده و بدبخت هر چی دیدن یا شنیدن باور میکنن تقصیر خودشون هست، چرا تقصیر رو گردن سینمای علمی تخیلی یا نویسنده فلان کتاب فانتزی میندازیم؟
من این فیلم رو ندیدم ولی ده ها نمونه دیگه سینمایی سراغ دارم که همین جور توهمات رو برای بعضی آدم ... ایجاد کرده ولی برای من خیلی سرگرم کننده و جذاب بوده...

شاید لازم باشه بعد از این در رده بندی فیلم های سینمایی علاوه بر MPAA (شرایط سنی برای دیدن فیلم) یک معیار هم برای سلامت روانی یا میزان IQ بیننده در نظر بگیرند(؟)

don't hate the player hate the game

ali007_a
07-09-2010, 00:42
به نظر من دنیا هیچوقت تمومی نداره!

mehryazdan
07-09-2010, 00:45
مسخرست همین

Iman_m123
07-09-2010, 11:15
به نظر من ناسا میادو توی سال 2012 این شهاب سنگی که قراره با موشک بزننش یکمی بر اثر جاذبه زمین به طرفش بره که از گرمای جهانی ( Global warmin ) جلوگیری کنه ناشی بازی در بیاره بزنه زمینو از مدار خارج کنه تا 2-3 هفته بعدش همه میمیریم :31:

Honradez
07-09-2010, 11:15
سلام.

اجازه ميخوام که جداي بحثهاي کارآگاهي که دنبال هدف معتقدان به پايان جهان در 2012 هستن، چندتا دليل رو براي رد اون مطرح کنم. پيشاپيش معذرت ميخوام اگر هرکدوم از اونها اشتباه يا ناکافيه.

بي‌شک يکي از اولين مدارکي (!) که باعث شد بحث 2012 بالا بگيرد، پيشگوئيهاي نوستراداموس بود. تا آنجايي که من ميدانم او پايان جهان را 3797 پيش‌بيني کرده. ضمن اينکه او کسي است که بارها براي درمان طاعون دارو اختراع کرده. ولي موفق نشده، هيچکدامشان. خب اگر من مي‌توانستم "پيش‌بيني" کنم که داروهايم موثر نخواهند بود، مگر بيکار بودم که براي ساخت دارو تلاش کنم؟ (جزو کساني هم که از طاعون مردند زن و بچه خودش بودند)

دليل ديگري که من شنيده‌ام اينست که "فضاي خالي‌اي در کيهان وجود دارد و زمين ممکنه بيفته توش". اول و آخر آن فضا را در نظر بگيريد، بالاخره بايد در مسير يکي از حرکتهاي زمين قرار داشته باشد. خب اگر زمين يکي از اجرام آن مدار است، مولکولهاي اول و آخر آن فضاي خالي هم چنين‌اند و آنها هم بايد حرکت کنند. پس هيچوقت قرار نيست بهم برسند.

ولي بعضي ميگويند ممکن است سياهچاله باشد که راست هم مي‌گويند. البته به شرطي که ندانيم نزديکترين ستاره به زمين در صورت فلکي قوس آ در فاصله 26 هزار سال نوري ما قرار دارد. اين يعني با سرعت 220 کيلومتر بر ساعت خورشيد، 200 ميليون سال بعد به آن ميرسيم، تازه اگر ثابت منتظرمان بايستد!!

اينکه قطبهاي زمين جابجا ميشوند که خب تا آنجايي که من ميدانم، اينکار 5000 سال طول ميکشد. پس نابودي، "تدريجي" خواهد بود. اين در حاليست که بلاياي طبيعي روند صعودي ندارند. (اشتباه نشود، اگر مثلا در سال x بيشتر از قبل بوده، دليل نميشود اين روند ادامه يابد. براي قبولي اين فرض بايستي سال مثلا 1900 از 1890، و 1890 از 1880 بيشتر بلاياي طبيعي داشته باشد.)

اوج فعاليتهاي خورشيد هم در 2013 خواهد بود نه 2012.

قوم مايا هم همانطور که ميدانيد نه تنها تقويمش بالاخره بايد جايي تمام ميشد، بلکه ظاهرا 4000 سال بعد را پايان جهان اعلام کرده.

و در آخر يکي از ضعيفترين احتمالات که آنهم برخورد سياره‌اي به نام نيبيرو به زمين است رد ميشود چراکه اگر آنقدر نزديک بود که 2 سال ديگر با ما برخورد کند، بايد از الان قابل رويت ميبود. بايد ناسا خبر بد را اعلام ميکرد. بايد "گرانش" کشک ميبود!

تندرست باشيد. :46:

shahshahani
07-09-2010, 11:20
به نظر من سال 2012 فقط سال شروع جنگ جهانی جدید از سوی آمریکا میتونه باشه. همین!

Iman_m123
07-09-2010, 11:21
اوج فعاليتهاي خورشيد هم در 2013 خواهد بود نه 2012.

سلام :31:

این پیش بینی های نوستر آداموس که توی یه کتاب خوندن دقیقا همون زمان اتفاق نمیفتاده ولی اتفاق میفتاده :31: مثلا با 1-2 سال تاخیر :31:

من نمیخوام از اینکه سال 2012 پایان دنیا هست دفاع کنم ولی خب همینجوری یه بحثی میکنیمو وقتمون میگذره دیگه ...

موفق باشی :40:

New Ray
07-09-2010, 11:24
داداش اول افکار خودمون رو درست کنیم بعد واسه دیگران نطق کنیم .. شما که انقدر از علم صحبت میکنی برو دنبال مدرک واسه اثبات خیلی چیزا باش ... بعد بیا اینجا پست بده و از توطئه هایی که ذاتا درونتون وجود داره صحبت کن
ببين منظور دوستمون يا من اين نبود كه فلان چيز شده يا قراره بشه.
منظور گفتن همه ي احتمالاته و اينكه هوشيار باشيد يعني باشيم ، يعني به هر احتمالي فكر كنيم. الان هم كه فلان كشور از همه بيشتر با كدوم كشور چپ افتاده ؟؟؟
يعني با كدوم طرز تفكر ؟ يا مذهب ؟

فقط مسئله ي فكر و احتمالاته نه اينكه فلان اتفاق قراره بيفته !! و هر كسي نظرشو ميگه مثل خوده شما .

مطلب علمي هم كه در بالا مشاهده ميكنيد . از جناب Honradez هم ممنون :11:

مرتضی nvcd
07-09-2010, 12:58
رفتیم چند تا کپسول گاز و یک موتور برق گازوییلی خریدیم تا نکنه اخرالزمان بشه ----که نشد (خدا لعنتشون کنه)

بی ادبی نشه دوست من ... منظورم کلیه .... ولی دلیل چنین شایعاتی چه خارجی و اجنبی باشه چه ایرانی و داخلی همینه .

یا فروش کالا های انبار شدشونه مثل چای و پودر رخشویی تو چند سال پیش
یا می خوان مشغول بشیم و به چیز های دیگه فکر نکنیم مثل ترفند های امریکا و اسرائیل برای حمله به غزه
یا اصلا شاید توطئه مدیران پی سی ورد باشه !... که بازدید سایتشون بیشتر بشه :31:

اینقدر هم همه چی رو وصله مذهبی نزنیم ...
امام چندم یه روز داشت می رفت یکهو گفت ای نامردا !!!... تفسیر می شه منطوزش همون نامردای شایعه پراکن سال 2010 بود چون از خونش تا اون مکان 2012 تا قدم برداشت !!!!

بابا بسه . اینقدر وقار مذهبمون رو پایین نیاریم ... ولا به خدا اگه در مورد اجداد چند نسل قبل خودتون می خواستین نظری بدین اینقدر با اطمینان خاطر حرف می زدین ؟... چه برسه به اون عزیزانی که هر حرفشون صد تا نکته داره .

....................................

برای رد چنین شایعاتی همین بس حتی یکی از دلایل چنین اتفاقی ثابت نشده ...

به من بگن تو 20 سال دیگه حتما میری و من باور بکنم ... از همین امروز شروع می کنم جبران گذشته و ساختن اینده ای بهتر ... این مدعیان عزیز فکر کنم خودشون هم می دونن تموم نمی شه که هیچ تغییر در رفتارشون مشاهده نمی شه !( الان میان می گن بیا و ببین ... من چقدر تغییر کردم )

ahmad_babol
07-09-2010, 13:09
سلام دوست خوب
من نمیدونم فردا چه خبره چه برسه سال 2012 پس برای من فرقی نمیکنه من که دارم زندگیمو میکنم

shabe.saket
07-09-2010, 22:50
سال 2012 پشتوانه ی عظیمی داره.
مایاها.

ahmad_babol
08-09-2010, 04:08

سال 2012 پشتوانه ی عظیمی داره.
مایاها.

دوسته من چیزایی که باید جدی بگیریم نمیگیریم اونوقت.....
بی خیال بابا

Behsood
08-09-2010, 06:13
اينم يه نفر با مشخصات دجال :من عکسی چیزی نمیبینم!
یه جای دیگه آپ کنید اگه عکسه!!

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

بی ربط! » چند روز دیگه هم سالگرد 11 سپتامبره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

اون سال دنیا تموم نشه دنیا رو تمو اش میکنن! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثل قضیه یازده سپتامبر که عملی اش کردن! خیلی راحت!

tired friend
08-09-2010, 14:06
خب شما ها که مثل من باور ندارید بذارین این تاپیک زیر بره....

LeBron
08-09-2010, 14:18
یه بار دیگم گفتم بحث 2012 هیچ ربطی به قیامت نداره .

من خودم حقیقتش این قضیه 2012 رو قبول ندارم
ولی اون پستی که ازش نقل قول گرفتین راجع به موضوع ظهور نوشته شده نوشته شده و فکر نکنم ربطی به قیامت که گفتین داشته باشه (اونطور که من میدونم توی مباحث دینی ظهور از قیامت جداس)
البته من کلا علاقه ای به بحثای دینی ندارم! ولی به هر حال گفتم اگه اشتباه میکنم بهم بگین (محض اطلاعات عمومی : دی)

Gilopa
08-09-2010, 15:31
من خودم حقیقتش این قضیه 2012 رو قبول ندارم
ولی اون پستی که ازش نقل قول گرفتین راجع به موضوع ظهور نوشته شده نوشته شده و فکر نکنم ربطی به قیامت که گفتین داشته باشه (اونطور که من میدونم توی مباحث دینی ظهور از قیامت جداس)
البته من کلا علاقه ای به بحثای دینی ندارم! ولی به هر حال گفتم اگه اشتباه میکنم بهم بگین (محض اطلاعات عمومی : دی)

اینا دیگه عزیزم آخر سر از همه جملاتشون اینو گفتند :

اينا همش نشانه هايي هست كه تا محقق نشه قيامتي نميشه و به احتمال زياد با توجه به اون 6 مورد كه همين مايا هم جزوشونه ظهور موعود نزديكه و بايد منتظر يه اتفاق عظيم در 21 دسامبر باشيم نه نابودي زمين

من در ارتباط با این جمله گفتم :46:

sayyad mohammad
08-09-2010, 15:55
به نظر من اگر منظور تموم شدن دنیا رو این طوری در نظر بگیریم ممکنه جور در بیاد :
در تقویم مایاها چهار دایره سنگی وجود داره که به ترتیب کوچک میشوند و در داخل هم قرار میگیرند. روی هر کدام یک شی فلش مانندی است. سه سنگ کوچکتر یک دور کامل را زده و مانند ساعت دوازده قرار گرفتند. سنگ کوچکتر نزدیک به دور کامل است. خوب این سه سنگ تمام شده به این منظور است که زندگی( نه دنیا ) سه بار به اتمام رسیده است و این زندگی کنونی زندگی چهارم است من در یک مطلب خواندم که دنیا سه بار در اثر اتفاق هایی به اتمام رسیده (همان زندگی روی کره زمین).و از این نابود شدن باز مانده هایی بودند . بعد از اتمام هر یک بازمانده ها دو باره زندگی را از نو شروع کرده تا به آخرین حد علم دانش دست پیدا کنند و دوباره زندگی از بین میرود. حالا یک کشف جدید از زمان مصر باستان براتون بگم که بفهمین . دانشمندان تونستن با رباط وارد یکی از اهرام مصر شوند . وقتی رباط وارد شد در کنار مومیایی شخص مومیایی شده دیگری به صورت ایستاده را دیدند . این شخص یک اسلحه در دست داشت، و در پشت خود کوله پشتی داشت که از آن یک لوله به دهانش وصل میشد و بر روی سرش کلاه خودی مانند کلاه فضانوردان داشت. یعنی در آن زمان تفنگ وجود داشته. علاوه بر این آیا میدانستید که در زمان مصر باستان عمل مغز باز انجام میدادنند.در ضمن دانشمندان پی بردند که در آن زمان وسیله ی پرنده که با آن می توانستند پرواز کنند که این وسیله تقریبا شبیه هواپیمای امروزی بوده است نه به این شکل به موتور جت.خوب به این ترتیب میفهمیم که در آن زمان انسان ها تقریبا به دانش های زیادی دست پیدا کرده بودند که بر اثر اتفاقی دوباره دنیا به علم اولیه خود بر میگردد. بر همین اساس هم من فکر میکنم که 2012 هم این اتفاق بیفته . در ضمن یک پناهگاه زیرزمینی ضد اتمی در نروژ در منطقه سردسیری آن به این منظور ساختند.و حتما بعد از این اتفاق کسانی زنده خواهند ماند، حالا به هر نحوی، یا کسانی به آن جا پناه می برند و یا به صورت دیگری.

ho0rezam
08-09-2010, 16:04
عزیزه دله برادر alphacino یه مطلبی دادن و خب بیشترش همون حرف های دینی و مذهبی بوده و با ربط دادنه اونها به هم پس نتیجه گرفتن که 2012 آخر الزمان هست...مثه اون داستانه 11 سپتامبر که یه عده ای به قرآن ربط داده بودن...در کل عجیب بودش اما خیلی زیبا نتیجه گیری شده بود...

در مورد یه قسمتی از فرمایشاتتون که صحبت از دجال شد...اون بچه ای که میبینین در اسرائیل به دنیا اومد و گفته شد که دجال هست...اما یکی از پژوهشگرایه علوم دینی اینطر گفته:

این کودک مبتلا به یک ناهنجاری شدید تکاملی مغز با نام هولوپروزنسفالی و یک نوع خاص از این بیماری با عنوان سیکلوپیا می باشد. این بیماری یک بیماری بسیار خطرناک و مهلک بوده که باعث عقب ماندگی شدید ذهنی فرد مبتلا شده و منجر به مرگ وی در همان دوره ی کودکی می گردد. به طوری که غالب افراد مبتلا به سیکلوپیا در همان سال اول زندگی می میرند. همان گونه که در تصویر ملاحظه می فرمایید، کودک مذکور اینتوبه بوده و با دستگاه های کمکی، به زور زنده نگه داشته شده است و علیرغم این تمهیدات به زودی از بین خواهد رفت. لازم به ذکر است که کودک مذکور اولین نمونه از افراد مبتلا به این بیماری نبوده و آخرین آن ها نیز نمی باشد. بلکه بیماری هولوپروزنسفالی و به خصوص شدیدترین نوع آن یعنی سیکلوپیا، یکی از بیماری هایی است که در علوم پزشکی به خوبی شناخته شده است

Mr.Crow
09-09-2010, 00:05
حالا یک کشف جدید از زمان مصر باستان براتون بگم که بفهمین . دانشمندان تونستن با رباط وارد یکی از اهرام مصر شوند . وقتی رباط وارد شد در کنار مومیایی شخص مومیایی شده دیگری به صورت ایستاده را دیدند . این شخص یک اسلحه در دست داشت، و در پشت خود کوله پشتی داشت که از آن یک لوله به دهانش وصل میشد و بر روی سرش کلاه خودی مانند کلاه فضانوردان داشت. یعنی در آن زمان تفنگ وجود داشته. علاوه بر این آیا میدانستید که در زمان مصر باستان عمل مغز باز انجام میدادنند.در ضمن دانشمندان پی بردند که در آن زمان وسیله ی پرنده که با آن می توانستند پرواز کنند که این وسیله تقریبا شبیه هواپیمای امروزی بوده است نه به این شکل به موتور جت.خوب به این ترتیب میفهمیم که در آن زمان انسان ها تقریبا به دانش های زیادی دست پیدا کرده بودند که بر اثر اتفاقی دوباره دنیا به علم اولیه خود بر میگردد. بر همین اساس هم من فکر میکنم که 2012 هم این اتفاق بیفته . در ضمن یک پناهگاه زیرزمینی ضد اتمی در نروژ در منطقه سردسیری آن به این منظور ساختند.و حتما بعد از این اتفاق کسانی زنده خواهند ماند، حالا به هر نحوی، یا کسانی به آن جا پناه می برند و یا به صورت دیگری. دوست عزیز یه کم پیاز داغش رو زیاد کردین. شخص مومیایی دیگه ای فکر نمیکنم وجود داشته باشه. نقاشی هایی روی دیوار هست که اونها هم خیلی مشخص نیست و فقط بعضی دانشمندا و نویسنده ها مثل فون دانیکن اونها رو علامت موجودات فضایی میدونن.
وسیله ای هم برای پرواز وجود نداشته. یک وسیله فلزی خیلی کوچیک (به اندازه کف دست) پیدا شده که آیرودینامیک و حالتش خیلی شبیه هواپیما هست و وقتی دانشمندا همون وسیله رو با مقیاس بزرگتر ساختن , دیدن که قابلیت موندن روی هوا رو داره.
این قضایایی که انسان به یه دانش زیادی میرسه و بعد دوباره به علم اولیه برمیگرده هم به نظرم زیادی دور از تصور هست. جالبیش اینه که توی سری بازیهای Mass Effect (که خیلی بهشون علاقه دارم) هم به این تصور پرداخته. به این صورت که هر 50,000 سال یک بار نژادی از روباتهای خیلی عظیم به کهکشان ما میان و همه موجودات هوشمند را نابود میکنن ! :دی این بازه 50,000 ساله هم برای این انتخاب شده که موجودات توی این بازه به سطح بالایی از علم میرسن ! حالا توی Mass Effect نژاد انسان (و چندین نژاد دیگه) در حال رسیدن به این بازه هستن و اون روباتهای عظیم هم در راه هستن تا بیان انسانها و موجودات دیگه رو نابود کنن !!!

من با یکی از دوستان موافقم که ممکنه گروههایی (حالا چه ســـیاسی چه ...) سال 2012 به زور هم که شده یه سری مشکلات راه بندازن تا بگن بفرما اینم 2012 و پایان دنیا !

Babak
09-09-2010, 00:20
به نظر من اگر منظور تموم شدن دنیا رو این طوری در نظر بگیریم ممکنه جور در بیاد :
در تقویم مایاها چهار دایره سنگی وجود داره که به ترتیب کوچک میشوند و در داخل هم قرار میگیرند. روی هر کدام یک شی فلش مانندی است. سه سنگ کوچکتر یک دور کامل را زده و مانند ساعت دوازده قرار گرفتند. سنگ کوچکتر نزدیک به دور کامل است. خوب این سه سنگ تمام شده به این منظور است که زندگی( نه دنیا ) سه بار به اتمام رسیده است و این زندگی کنونی زندگی چهارم است من در یک مطلب خواندم که دنیا سه بار در اثر اتفاق هایی به اتمام رسیده (همان زندگی روی کره زمین).و از این نابود شدن باز مانده هایی بودند . بعد از اتمام هر یک بازمانده ها دو باره زندگی را از نو شروع کرده تا به آخرین حد علم دانش دست پیدا کنند و دوباره زندگی از بین میرود. حالا یک کشف جدید از زمان مصر باستان براتون بگم که بفهمین . دانشمندان تونستن با رباط وارد یکی از اهرام مصر شوند . وقتی رباط وارد شد در کنار مومیایی شخص مومیایی شده دیگری به صورت ایستاده را دیدند . این شخص یک اسلحه در دست داشت، و در پشت خود کوله پشتی داشت که از آن یک لوله به دهانش وصل میشد و بر روی سرش کلاه خودی مانند کلاه فضانوردان داشت. یعنی در آن زمان تفنگ وجود داشته. علاوه بر این آیا میدانستید که در زمان مصر باستان عمل مغز باز انجام میدادنند.در ضمن دانشمندان پی بردند که در آن زمان وسیله ی پرنده که با آن می توانستند پرواز کنند که این وسیله تقریبا شبیه هواپیمای امروزی بوده است نه به این شکل به موتور جت.خوب به این ترتیب میفهمیم که در آن زمان انسان ها تقریبا به دانش های زیادی دست پیدا کرده بودند که بر اثر اتفاقی دوباره دنیا به علم اولیه خود بر میگردد. بر همین اساس هم من فکر میکنم که 2012 هم این اتفاق بیفته . در ضمن یک پناهگاه زیرزمینی ضد اتمی در نروژ در منطقه سردسیری آن به این منظور ساختند.و حتما بعد از این اتفاق کسانی زنده خواهند ماند، حالا به هر نحوی، یا کسانی به آن جا پناه می برند و یا به صورت دیگری.

میشه منبعی هم برای گفته هاتون قرار بدید. این موارد رو درباره مصر در هیچ کجا تا به حال ندیدم.

farzad02
09-09-2010, 00:28
اول بايد آقا امام زمان (عج) بياد حكومت كنه بعد قيامت ميشه .

اونجوري هم كه امامان ما گفتن تعيين كننده وقت ظهور دروغ گوست . الان مد شده بعضي ها چپ و راست دارن تو TV هر ظهور ميزنن هي ميگن آقا فردا مياد پس فردا مياد .
دوست عزیز شما خوب شروع کردی ولی آخرش رو جالب نگفتی.اصل حرفت تایید میشه ولی من نشنیدم در مورد ظهور قطعی کسی زمانی بگه.ممکنه بعضی احادیث رو بررسی کرده باشن که در آنها علائمی آمده و ....

در تقویم مایاها چهار دایره سنگی وجود داره که به ترتیب کوچک میشوند و در داخل هم قرار میگیرند. روی هر کدام یک شی فلش مانندی است. سه سنگ کوچکتر یک دور کامل را زده و مانند ساعت دوازده قرار گرفتند. سنگ کوچکتر نزدیک به دور کامل است. خوب این سه سنگ تمام شده به این منظور است که زندگی( نه دنیا ) سه بار به اتمام رسیده است و این زندگی کنونی زندگی چهارم است من در یک مطلب خواندم که دنیا سه بار در اثر اتفاق هایی به اتمام رسیده (همان زندگی روی کره زمین).و از این نابود شدن باز مانده هایی بودند . بعد از اتمام هر یک بازمانده ها دو باره زندگی را از نو شروع کرده تا به آخرین حد علم دانش دست پیدا کنند و دوباره زندگی از بین میرود.
حرف حرف جالبیه ولی نمیشه تاییدش کرد
منو یاد این میندازه که میگن سر منشا بعضی مسائل در مایا و مصر باستان آتلانتیس است.همه این قومها هم از بین رفتن

حالا یک کشف جدید از زمان مصر باستان براتون بگم که بفهمین . دانشمندان تونستن با رباط وارد یکی از اهرام مصر شوند . وقتی رباط وارد شد در کنار مومیایی شخص مومیایی شده دیگری به صورت ایستاده را دیدند . این شخص یک اسلحه در دست داشت، و در پشت خود کوله پشتی داشت که از آن یک لوله به دهانش وصل میشد و بر روی سرش کلاه خودی مانند کلاه فضانوردان داشت. یعنی در آن زمان تفنگ وجود داشته. علاوه بر این آیا میدانستید که در زمان مصر باستان عمل مغز باز انجام میدادنند.در ضمن دانشمندان پی بردند که در آن زمان وسیله ی پرنده که با آن می توانستند پرواز کنند که این وسیله تقریبا شبیه هواپیمای امروزی بوده است نه به این شکل به موتور جت.خوب به این ترتیب میفهمیم که در آن زمان انسان ها تقریبا به دانش های زیادی دست پیدا کرده بودند که بر اثر اتفاقی دوباره دنیا به علم اولیه خود بر میگردد.
احتمال زیاد اگر چیزی بوده که به نفع قدرتها هست صداش در نیاد :دی

اما شاید هم همیشه منبع اون علوم سر جاش ثابت و استوار بوده ولی این اون قوم یا تمدن بودن که به منبع دسترسی پیدا می کردن و بعد از مدتی از بین میرفتن

Behsood
09-09-2010, 04:51
سلام
تا 2012 میشه 1391 ... بذارید فکر کنم!

..
..
..
بیشتر فکر کنم به برداشتن کنکور ربط داشته باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره منم پیش بینی میکنم اتفاقات بدی بیفته! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

senaps
09-09-2010, 20:38
چقدر این داستان آشناست! D:
کدوم دانشگاه بودی عزیز؟
نکنه ... D:

از چه لحاظ؟ از این لحاظ که همه گفتن اینو؟!!! متاسافنه این دو بار من اتفاق افتاده!! یه بار تو راهنمایی و یه بار هم دانشگاه ایلام....
نمیدونم شاید این سوال رو خیلی میپرسن از استادشون به خاطر اینکه اولا معروفه،دوما جوابی براش نیست!!!و طرف اوت میشه!!!
من همین حرف رو از دهن صدها نفر شنیدم و نه گفتم که مخترعش هستم فقط گفتم که این سوال رو پرسیدم!!!

Behsood
09-09-2010, 20:47
از چه لحاظ؟ از این لحاظ که همه گفتن اینو؟!!! متاسافنه این دو بار من اتفاق افتاده!! یه بار تو راهنمایی و یه بار هم دانشگاه ایلام....
نمیدونم شاید این سوال رو خیلی میپرسن از استادشون به خاطر اینکه اولا معروفه،دوما جوابی براش نیست!!!و طرف اوت میشه!!!
من همین حرف رو از دهن صدها نفر شنیدم و نه گفتم که مخترعش هستم فقط گفتم که این سوال رو پرسیدم!!!
آخه یه مدت مد شده بود میگفتن ما اخراجی فلان استادیم! D:
گفتم نکنه شما هم مورد عنایت همون استاد قرار گرفتی!
مشکل این طور داعاها برمیگرده به همون اطلاعات بی پایه و اساس و گاه یک کلاغ چهل کلاغ بی مورد!
طرف میاد تو حرفاش چنان غلو میکنه آخر سر همچین سوالاتی پیش میاد!
و جوانان پاکی مثل شما کشیده میخورند!
ای خدا بگم چیکارشون کنه! :27:

Milad4171
09-09-2010, 21:06
من زیاد اهل بحث کردن نیستم فقط یه مورد هست که لازمه بگم.

ذهن انسان جوری هست که میتونه هر اتفاقی رو ضبط کنه و با توجه به اون در اطرافش دنبال رابطه ای در اون زمینه بگرده!!

شاید اینو بگم خنده اتون بگیره:31:

من آهنگ زیاد گوش میدم.

روزی که این خبر و قضیه فوتون و این چیزا رو خوندم داشتم آهنگ برف مال فرهاد رو گوش میدادم.

شاید اینو بگم عجیب باشه ولی آهنگ با اینکه مربوط به همین موضوع بود (برف) ؛ همش خودم رو درگیر موضوع پایان دنیا و اینکه این آهنگ و شعر یه ربطی به اون داره میکردم.

زرد ها بیهوده قرمز نشدن... قرمزی رنگ نینداخته بی هوده بر دیوار
صبح پیدا شده اما آسمان پیدا نیست....صبح پیدا شده اما آسمان پیدا نیست!!!

ذهن انسان همیشه برای یه اتفاقی موضوعی رو در اون درگیر میکنه که شاید هیچ ربطی بهش نداشته باشه.
این یه مورد کوچیکی بود که گفتم شاید جالب باشه

کلا آدمها دوست دارن از کاه کوه بسازن!!! بی ربط ترین موضوعات رو به چیزی وضل کنن.
نظرم بود.

یعنی به ظور کلی با این قضیه مخالفم!!!:46:

Behsood
09-09-2010, 21:13
روزی که این خبر و قضیه فوتون و این چیزا رو خوندم داشتم آهنگ برف مال فرهاد رو گوش میدادم.گرم و زنده!
در دسامبر 2012 ...
زندگی را ...
بدرود خواهم گفت!

تا قاصد میلیون ها لبخند گردم!
2012 مرا در بر خواهد گرفت و دریا دلش را خواهد گشود!! ... D:

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=

آخی! روحش شاد ...
اما اینی که شما میگی فقط مختص خودتونه.
بقیه ممکنه اینطوری نباشن!
یکی اش خودم!

Milad4171
09-09-2010, 23:06
جون بچه تون مذهب رو با این تایپک ها قاطی پاتی نکنین.
اگه شما میدونستی حدیث و آیه و اینا گفته که 2012 ما میمیریم پس چرا دوستان اینو به ملت نگفتن. چرا کسی خبر نداشت؟
چون مهم نبود؟ قابل توجه نبود؟ چون باید صبر کنین بگن مثلا فلا یارو اومده فلان جا رو گرفته بعد بگین آره تو حدیث فلان هم اینو گفته بود......
بحث تکراری نکنین.
البته امکان پاک شدن پست من هست ولی بازم من میگم ....
همیشه انسان از کاه کوه میسازه.
پست منو بخونید.
شاید مسخره باشه ولی واقعیت داره.
هر اتفاقی که توی جامعه و دنیا می افته باعث میشه هرکسی ربطش بده به یه موضوعی.
یکی توی یه تاپیک گفته بود توی یک شعر مولانا گفته که آخر زمون با ترکیدن اتمه.
آ[ه مولانا علم غیب داشته؟؟
پس فردا هم یکی یه نقل از داریوش میاره که گفته ایران به انرژِی هسته ای دست پیدا میکنه وباهاش آمریکا رو ویران میکنه!!!

چی بگم!!!!:13:

kiarash3500
10-09-2010, 13:24
ایشالله 2012 هم که تموم شد یه سال جدید (مثلآ 2020 که خیلی هم خوشگل هست) مطرح میشه تا از کنارش هالیوود و بالیوود و چالیوود و نویسنده ها و مستندسازها و ... به یه نون و آبی برسن :دی

قشنگ توصیف کردی!!!!
باهات صد در صد موافقم...

danielo
11-09-2010, 04:55
من کاملا با این موضوع 2012 مخالف هستم و یک چیز مسخره میدونمش.
ولی وقتی یک بحث علمی داره میشه.
چرا بعضی ها امام زمان و بحث های مذهبی میکشوند وسط.
همه که به این چیز ها اعتقاد ندارند

mahdy2021
11-09-2010, 09:03
من کاملا با این موضوع 2012 مخالف هستم و یک چیز مسخره میدونمش.
ولی وقتی یک بحث علمی داره میشه.
چرا بعضی ها امام زمان و بحث های مذهبی میکشوند وسط.
همه که به این چیز ها اعتقاد ندارند
نه دوست عزیز در این تاپیک نه بحث علمی است نه دینی
همونطور که گفته شد کدوم مرکز علمی دنیا از قبیل ناسا و ... که تا 100 سال بعد هر تکه سنک کوچکی رو محاسبه میکنن کجاست از فهمیدن اتفاق مهمی مثل آخر دنیا عاجزن؟
حالا تموم شدن تقویم یک قوم از کی تا حالا شده علمی؟

در قسمت دینیش هم هیچ ربط مستقیمی کسی نمی تونه بده به سال 2012 . البته بعضی بچه ها هم درست میگن.برای کسی که ادعا میکنه مسلمون و شیعه هست این روایت که تا امام زمان نیاد دنیا پایان نمی پذیره باید حجت باشه(بقیه هم نیازی نیست بهش فکر کنن.اعتقاد نداشتن به چیزی که بحث الکی نداره)

Adel1977
11-09-2010, 09:03
سلام دوستان ! به عقیده من تا امروز طبیعت از قوانین ثابتی پیروی کرده ومی کند که انسا با روشهای علمی به بخشی از آن دست یافته و مشاهده شده که هرگز بی دلیل از آن قوانین بر نمیگردد. پس جای نگرانی نیست وچون دنیای علم هر روز به دنبال بررسی دانسته های خود و تصحیح آنها است (البته این دنیا در ایران قرار ندارد!) و برای مشلات راه حل می یابد. هرچند اشکالی ندارد اما شاید بهتر باشد بجای تخیل و بحث در مورد احتمالات خرد به اندیشه و بحث در مورد خودشناسی یا هزاران مورد و مشکل ملموس در زندگی روزمره بپردازیم که با اندک تغییر در نگاه ذهن براحتی حل شده یا برطرف میشوند. مواردی که به غلط از فرهنگ پیشینیان نا آشنا با علم (قوانین طبیعت) در تقابل با طبیعت در ذهن ما نشسته و حتی به آنها ایمان داریم.

EngineeR EhsaN
11-09-2010, 10:05
اونا دارن يه سناريو رو برنامه ريزي ميكنن كه تو اون زمان يه طرح حمله يا مسلمان كشي راه بندازن بگن همين دوران شكوفايي و اميد به اينده با نابودي تروريست ها شروع شد !

Babak
11-09-2010, 12:08
دوستان
بحث رو از حیطه مذهب خارج کنید لطفا.
فقط بررسی مدارک علمی واقعه سال 2012 .

Babak
11-09-2010, 12:13
اونا دارن يه سناريو رو برنامه ريزي ميكنن كه تو اون زمان يه طرح حمله يا مسلمان كشي راه بندازن بگن همين دوران شكوفايي و اميد به اينده با نابودي تروريست ها شروع شد !

این توهم توطئه است:

senaps
11-09-2010, 12:44
از پاک کردن پست من خیلی ممنون.....در حقیقت این عادت معمولیه افراد مذهبیه که وقتی جوابی ندارن،سوال رو پاک میگن و میگن به ما توهین شده!!!

هیچ مبحث علمیی وجود نداره!!!
گفتین یه سیاره میاد میخوره به زمین که ناسا تکذیب کرد!!! درضمن همینجوری بوق نیست که خوب باید دیده بشه! از قبلش تا بخواد برسه به ما....

گفتین تقویم مایا ها و چینی ها و تسبیه حضرت.... و نوستراداموس گفته،منم گفتم طبق تقویم نجومی دکتر دالکی که فقط تا 1390 ادامه داره،دنیا سال 1390 تموم میشه و با توجه به اینکه تمامی موقعیت های معرفی شده توی این تقویم کاملا درسته،من بهش ایمان دارم!!!!

گفتین دجال میاد و تو سی ان ان از مردم طلب ثروت میکنه،پاسخ دادم که بجاش پاکش کردین!!!(اگه حرف های من مشکل داشت،باید اون قسمت ویرایش مید نه اینکه همش پاک بشه!)

یه حرفی بدون هیچ مبنای علمی داره بین مردم پخش میشه که تو سال 2000 هم بودش....
نکته ی جالب هم اینه که این موضوع داره به امریکا و احتمال حمله اش ربط داده میشه و بعضی ها از کشتن 1000000000 مسلمون توسط امریکا حرف میزنن!!!( اخه توهم توطئه تا کجا؟)
جایی که چنین حرف هایی زده میشه،علم هم هست مگه جناب بابک؟

hamid_diablo1
11-09-2010, 13:20
دوستان البته نمیشه از کنار این موضوع به راحتی گذشت
خوب من جایی میخوندم که برای سال 2012 آمریکایی ها یخوام به یه کشور حمله کنن و این موضوع رو مطرح میکنن تا به دنیا ثابت کنن که دارن کار درست رو انجام میدن.خوب برای حمله باید بهانه داشته باشن
همون طور که به عراق حمله کردن و تسلیحات کشتار جمعی رو بهاه قرار دادن

Babak
11-09-2010, 13:25
از پاک کردن پست من خیلی ممنون.....در حقیقت این عادت معمولیه افراد مذهبیه که وقتی جوابی ندارن،سوال رو پاک میگن و میگن به ما توهین شده!!!

هیچ مبحث علمیی وجود نداره!!!
گفتین یه سیاره میاد میخوره به زمین که ناسا تکذیب کرد!!! درضمن همینجوری بوق نیست که خوب باید دیده بشه! از قبلش تا بخواد برسه به ما....

گفتین تقویم مایا ها و چینی ها و تسبیه حضرت.... و نوستراداموس گفته،منم گفتم طبق تقویم نجومی دکتر دالکی که فقط تا 1390 ادامه داره،دنیا سال 1390 تموم میشه و با توجه به اینکه تمامی موقعیت های معرفی شده توی این تقویم کاملا درسته،من بهش ایمان دارم!!!!

گفتین دجال میاد و تو سی ان ان از مردم طلب ثروت میکنه،پاسخ دادم که بجاش پاکش کردین!!!(اگه حرف های من مشکل داشت،باید اون قسمت ویرایش مید نه اینکه همش پاک بشه!)

یه حرفی بدون هیچ مبنای علمی داره بین مردم پخش میشه که تو سال 2000 هم بودش....
نکته ی جالب هم اینه که این موضوع داره به امریکا و احتمال حمله اش ربط داده میشه و بعضی ها از کشتن 1000000000 مسلمون توسط امریکا حرف میزنن!!!( اخه توهم توطئه تا کجا؟)
جایی که چنین حرف هایی زده میشه،علم هم هست مگه جناب بابک؟
من الان مرور کردم تا این لحظه هیچ پستی از شما در این تاپیک حذف یا منتقل نشده.

راستش منم با اینکه بحث علمی اینجا نیست موافقم. اما همه رو با یک چشم نباید دید. حساب کسی که همه مسائل رو با تئوری توطئه برای خودش حل میکنه و مراکز علمی معتبر ئنیا به نظرش دروغ میگن کاری ندارم. اما عده زیادی هستن که تحت تاثیر گفته های این دسته قرار میگیرن. میشه با گفتمان علمی بعضی ها رو با اصل موضوع آشنا کرد.
در هر صورت هم من و هم شما میدونیم که سال 2012 هم میگذره و بعدش یه سال دیگه به عنوان آخر الزمان معرفی میشه. درست مثل ماجراهای قبلی این سریال.

خواست برای حذف بحث مذهبی برای هر دو طرف باورمند و بدون باور یک سانه.

saeeddz
11-09-2010, 13:27
من یه سوال دارم. اگه سال 2012 دتیا تموم نشد چی میشه؟ چون توی سالهای گذشته چند بار این موضوع مطرح شده . مثل سال برگشت دنباله دار هالی ( که خودکشی دست جمعی در زمانش اتفاق افتاد و سال 2000 .
اضافه میکنم در سالهای 2002 و 2005 هم این پروسه تکرار شده
این داستانها رو گروهی که حالا در واقع در زمین حکومت میکنن و خدایی میکنن میسازن
برای سود
همنطور که انفلوانزای خوکی اومد
همونطور که هواپیماهایی با دستکاری در نقاط مختلف جهان سقوط کردن
همونطور که بحران جهانی رو ایجاد کردن
و...

Babak
11-09-2010, 13:27
دوستان البته نمیشه از کنار این موضوع به راحتی گذشت
خوب من جایی میخوندم که برای سال 2012 آمریکایی ها یخوام به یه کشور حمله کنن و این موضوع رو مطرح میکنن تا به دنیا ثابت کنن که دارن کار درست رو انجام میدن.خوب برای حمله باید بهانه داشته باشن
همون طور که به عراق حمله کردن و تسلیحات کشتار جمعی رو بهاه قرار دادن

درست. فقط دقیقا بهانه سال 2012 چیه؟ بنابر پیش بینی نوستر آداموس و تقویم مایا ها و عبور سیاره نیبریو حمله میکنن؟

Old_Chater
11-09-2010, 13:42
من كاملا قبول دارم اقوام مايا هم اين نظريه رو تاييد كردن

mahdy2021
11-09-2010, 13:47
درست. فقط دقیقا بهانه سال 2012 چیه؟ بنابر پیش بینی نوستر آداموس و تقویم مایا ها و عبور سیاره نیبریو حمله میکنن؟
دنبال بهانه علمی هستید یا خرافی؟ :31:

saeeddz
11-09-2010, 13:49
من كاملا قبول دارم اقوام مايا هم اين نظريه رو تاييد كردن

اصلآ دلیل اینکه اون تقویم دقیقآ در سال 2012 قطع شده معلوم نیست
هرچیزی میتونه باشه

Babak
11-09-2010, 14:53
تاپیک ویرایش شد. لطفا به هیچ وجه بحث خارج از موضوع مطرح نفرمایید. وارد حیطه بحث های مذهبی و ضد مذهبی هم نشید

ممنون از توجه

---------- Post added at 02:53 PM ---------- Previous post was at 02:50 PM ----------

بعد مثلا یکی میاد میگه امشب میخواد زلزله بیاد چی میشه؟
این اتفاق هم زیاد افتاده. یک بار فته بودیم خونه یکی از اقوام تو شهرشون شایعه شده بود امشب میخواد زلزله بشه!
همه تو خیابونا بودن تا صبح. من که خودم شخصا گفتم میخواد بیاد میخواد نیاد و رفتم خوابیدم.
همه اون شایعه رو باور کردن ولی حرف اون همه دانشمدن و کارشناس رو باور نکردن که بشر هنوز به این حد نرسیده که بتونه زلزله رو پشبینی کنه اونم از یک روز قبل!
حالا حرفای یک ستاره شناس رو که بدون هیچ اماناتی به این نتایج رسیده رو قبول دارن! تازه شاید اصلا اون
یاد قضیه یارو افتادم که خودکارش تموم میشه ترک تخصیل میکنه!:31:

ستاره بین عزیز. ستاره بین ( همون طالع بین و رمال ) فرق داره با ستاره شناس. ستاره شناس بر مبنای دانش حرف میزنه .

saeeddz
11-09-2010, 14:56
تاپیک ویرایش شد. لطفا به هیچ وجه بحث خارج از موضوع مطرح نفرمایید. وارد حیطه بحث های مذهبی و ضد مذهبی هم نشید
ممنون از توجه
ببخشید
بابک جان اون قسمت های ضد مذهبی مارو edit میکردید دیگه
پستای جالبی بودا:20:

senaps
11-09-2010, 14:58

قبل از ویرایش کلی شما،یکی از دوستان به پستی که من نداده بودم! نقل قول کرده بودن!!!پسنشون میده که پاک شده بود...وقتی بخش اراسل به پروفایلتون بسته هستش،مجبور شدم اینجا پاسخ بدم!!!شرمنده...
----------------

از دوستان خواهش میکنم که دلایلی غیر از یه تقویم و پیش گویی بیارن!!!
مثلا دلایل علمیی که هیچوقت نمیتونید بیارید!!! در حقیقت فوقش بتونید یه سری تقویم اضافه کنین!!! ولی هیچ دلیل علمیی وجود نداره....
عرض کردم اقای دالکی توی کتابشون به اسم اسمان شب،تا سال 1390 موقعیت سیارات و ... رو. پیش بینی کردن و نوشتن....ایا اینکه ایشون فقط ا اونجا رو پیش بینی کردن،به این معناست که این سال به بعد دیگه وجود خارجی نداره؟!!!
گیرم که تقویم مایا ها واقعی باشه....!!!
من توی یه کتاب که تاریخ چاپش برا اوایل انقلاب بود،دیدم که گفته بودن ظاهرا توی مصر یه چیزی پیدا کردن به اندازه ی کف دست که نمونه ی بزرگ همون تو هوا وا میسته!!!و به قولی پرواز میکنه...خوب این یه مسئاله ای هستش که باید دربارش بحث کرد!!!
اون بر میگرده به بحث یوفو و ادم فظایی و اینا ولی هیچ ربطی به اخر دنیا نداره!!!!

saeeddz
11-09-2010, 15:28
در مورد پیش گویی های نوستر آداموس که دوستان هم ازش استفاده میکنن یه توضیحی میدم و البته کوچک
ببینید این پیش گویی ها در زمان حمله آلمان و جنگ جهانی اول منتشر شد
که به نفع آلمان جعل شده بود!
و بعد انگلستان این پیشگویی ها رو به عنوان نسخه اصلی پخش کرد ولی به نظر میاد باز هم جعل صورت گرفته
برای اینکه پیش گوی های دیگه که شبیه پیش گویی های نوستر ادموس هستن در بعضی جاها فرق میکنن
به مورد زیر دقت کنید

پیشبینی های شاه نعمت الله ولی
دیوان شاه نعمت الله ولیّ ، پیر طریقت حافظ که در موردش سروده است
آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند
آیا بود که گوشه چشمی به ما کنند؟
دیوانی است که تمامی نسخه های چاپی آن چه قبل از انقلاب استعماری وچه پس از آن سانسور و تحریف شده است وتنها نسخه خطی آن معتبر است که ما تنها به بخشهایی از آن دست یافته ایم
قدرت کردگار می بینم*** حالت روزگار می بینم
از نجوم این سخن نمی گویم***بلکه از کردگار می بینم
ازسلاطین گردش دوران***یک به یک را سوار می بینم
از بزرگی ورفعت ایشان***صفوی برقرارمی بینم
آخرپادشاهی صفوی***یک حسینی به کار می بینم -شاه سلطان حسین
نادری در جهان شود پیدا***قامتش استوار می بینم
آخر عهد نوجوانی او***قتل اوآشکار می بینم
شهرتبریزراچوکوفه کنند***شهر طهران قرار می بینم
ازشهنشاه ناصرالدین شاه***شیونی بیم دار می بینم
درشب شنبه ماه ذیقعده***تن او برکنارمی بینم
بعد از آن شه مظفرالدین را***توبدان برقرار می بینم
شه چو بیرون رود زجایگهش***شاه دیگر به کار می بینم-رضاشاه
نوجوانی مثال سرو بلند***رستمش بنده وارمی بینم
چون فریدون به تخت بنشیند***پسرانش قطار می بینم
چون دو ده سال پادشاهی کرد***شهیَش را تباه می بینم
بعد از آن شاهی از میان برود***دولتی پایدار می بینم-آغاز حکومت دجّال
قصه ای بس غریب می شنوم***غصه ای در دیار می بینم
شوروغوغای دین شودپیدا***سربسر کارزارمی بینم
غارت وقتل مردم ایران***دست خارج به کار می بینم
کُهنه رندی به کارِاهریمنی***اندراین روزگار می بینم
رنگ یک چشم او به رنگ کبود***خری بر خر سوار می بینم
هر قدم از خرش بود میلی***دور گردون غبار می بینم
لشگراو بود زاصفاهان***هم یهود و مجار می بینم-یهود کنایه از بددین
متّصف بر صفات سلطان است***لیک من گرگ وار می بینم
کاروبارزمانه وارونه***قحط ، هم ننگ و عار می بینم
عدل وانصاف در زمانه او***همچو هیمه به نار می بینم
در زمانش وفا وعهد درست***همچو یخ دربهارمی بینم
بس فرومایگان بی حاصل***حامل کاروبارمی بینم
مذهب ودین ضعیف می یابم***مُبتدع افتخار می بینم
ظلم پنهان ، خیانت وتزویر***بر اعاظم شعارمی بینم
ظلمت ظلم ظالمان دیار***بیحد وبی شمارمی بینم
ماه را روسیاه می بینم***مهر را دل فکار می بینم
دولتِ مرد وزن رود به فنا***حال مردم فکار می بینم
اندکی دین اگر بود آن روز***در حد کوهسار می بینم
جنگ وآشوب و فتنه وبیداد***ازیمین ویسار می بینم
در خراسان و مصر وشام و عراق***فتنه و کارزار می بینم
دور ایشان تمام خواهد شد***لشگری را سوار می بینم
نایب مهدی آشکار شود***بلکه من آشکار می بینم
سیدی را ز نسل آل حسن***سروری را سوار می بینم
جنگ او در میان افغان است***لشگرش بیشمار می بینم
پادشاهی تمام دانایی***سروری باوقار می بینم
بندگان جناب حضرت او***سر بسر تاجدار می بینم
تا چهل سال ای برادر من***دور آن شهریار می بینم- منظور به خاتمه رسانیدن چهل سال دجال است قبل ازظهور
بعد از آن خود امام خواهد بود***که جهان را مدار می بینم
صورت و سیرتش چو پیغمبر***علم و حلمش شعار می بینم
جنگ سختی شود تمام جهان***کوه وصحرا تباه می بینم-جنگ جهانی سوم
مردمان جهان ز دخت و پری***جملگی در فرار می بینم
مر مسیح از سما فرود آید***گور دجال زار می بینم-آن حضرت شریرترین کافران را ازگوربیرون می کشد
مهدی وقت و عیسیِ دوران***هر دو را شهسوار می بینم
قايم شرع آل پیغمبر***به جهان آشکار می بینم
از کمربند آن سپهر وقار***تیغ چون ذولفقار می بینم
سوی مشرق زمین طلوع کند***قتل دجال زار می بینم
دین ودنیاازاوشود معمور***خلق ازاوبختیارمی بینم
هفت باشد وزیرسلطانم***همه راکامکار می بینم
عاصیان از امام معصومم***خجل و شرمسارمی بینم
گرگ بامیش ،شیربا آهو***در چرا برقرارمی بینم
در ألف وثلاثین دوفران می بینم***وز مهدی ودجال نشان می بینم - ألف وثلاثین =سالهای هزاروسیصد هجری
دین نوع دگر گردد و اسلام دگر***این سرِ نهان است عیان می بینم
نشانه های ظهور
ظهور دجال درایران-ظهور دابة الارض(قدرتی بلا منازع در زمین)-خروج یاجوج و ماجوج گروهی وحشی از میان مسلمانان-شاید القاعده-صَیحِه آسمانی -علایمی در خورشید وماه
تغییرات شدید جوی(پیامد گرمایش زمین در اثر افزایش مونوکسیدکربن)-خشکسالی وقحطی فراگیر-قیام یمانی-جنگ جهانی سوم(به قول امام صادق قبل از ظهورمنجی،قدرتهای بزرگ طی جنگی یکدیگر را تقریباٌ از بین می برند)-هرج و مرج وآشوب-آتشفشانها،طوفانها و زلزله های عظیم-شیوع گسترده بیماریهای مسری وکشنده-خوف در عراق-جنگ داخلی بزرگ در ایران- نابودی کامل یا عذاب شدید کلیه شهرهای جهان(قرآن)وزلزله مهیب تهران-تشکیل حکومتی از نیکوکاران درایران( زمینه سازان ظهور-حدیث نبوی:چون ایشان قیام کنند با پرچم های سیاه از جانب خراسان; خود رابه آنان برسانید حتی اگر با گذر ازروی برف باشد)-قتل ملک عبدا...درماه ذی الحجه-هرکس برای من قتل امیر عبدا...راتضمین کند،ظهورمهدی را برایش تضمین می کنم-امام صادق ع
از بین رفتن آمریکا و فتح اسراییل توسط زمینه سازان ظهور(کار در سرزمینهای اشغالی به جایی رسد که مسلمین از زیر سنگ یهودی بیرون کشند و بکشند...)ه
آن هنگام که پاره ای از نشانه های پروردگارآشکار شود،نفسی را ایمان آوردن سود ندهد.ونه نفسی را که به هنگام ایمان،کارنیکی انجام نداده باشد-قرآن
پیشگوییهای انجیل درموردایران
وعده های عذاب:1-مایه قوٌت ایشان را خواهم شکست.2-در چهارگوشه عالم پراکنده شان خواهم ساخت.3-ایشان را مشوش ومضطرب خواهم ساخت
وعده های نیک:1-تخت خود را درایران قرار خواهم داد.2-سروران و حکمرانانشان را هلاک خواهم ساخت.3-اسیرانشان را باز خواهم آورد
پیشگوییهای زرتشت
جاماسب نامه: پیامبرعرب آخرین پیغمبران باشد.دین اواشرف ادیان باشدوکتاب اوباطل گرداندهمه ی کتابهارا.ازفرزندان آن خورشید جهان کسی پادشاه شود دردنیابه حکم یزدان که جانشین آخر آن پیامبرباشد...وظهوراودرآخرا �زمان باشد...وهمه جهان رایک دین کند وفقر را ریشه کن کند وهمه مردم جهان را هم فکروهمگفتار وهم کردار نماید
زرتشت نامه:زرتشت از اهورامزدا از سرنوشت ایران درآخرالزمان می پرسد.اهورامزدا ابتدا ازیک دوره سیاه وپر مصیبت چیرگی شیطان ودیوبر ایران یاد می کند وسپس نوید ظهور سوشیانس را می دهد:...درپایان هزاره فرشته موکل برزمین گنجهای فراوان درزیر زمین ایران راهویدامی کند(نفت).«دیوکین »ظاهرمی شود-دجال-وتمامی مردم سیاه پوش می شوند.کم آبی وخشکسالی می آیدوابرهای بدون باران ظاهرمی شوند.جشنهای نوروزومهرگان کنارگذاشته می شوند.عده ای ازمردم ایران آواره می گردند.قشرپست مال ونعمت فراوان می اندوزند.سلطنت به غیرایرانی رسد(سیدِ هندی!)وآنان غلامباره باشند وهوسباز آنگاه مردم ایران دررنج وعذاب خواهند افتاد.چنان رنجی که حتی درزمان افراسیاب وضحاک نیز دیده نشده وایران کاملا ویران می شود...آنها ازپست ترین نژاد هستند-از سیکهای هندوستان!-آنها به یاری سحروجادو دِه های ایران که من آفریدم ویران کنند وهمه چیز رابیالایند ودین وپیمان وشادی وراستی راازبین ببرند ودین من به نیستی رسد.آنان فریفتارهستند وبدترین دین رادارند.زیرا آنچه راکه گویند نکنند-مظاهرنفاق-.مهرپدرراازپسروبرادرراازب �ادربگیرند
درآن هنگام دارودرخت بکاهدوهنرونیروی مردان کم باشد وآزرم وسپاس از نان ونمک ندارند.مردم اززندگی به تنگ
آمده ومرگ خویش راازمن خواهند وجوانان راهوای بازی ورامش از دل برنیاید .صدقه ندهند ومردم ایران به سوی باختر(غرب)تباه شوندوبه سبکی وآلودگی رسند.وایمان به معاد برود.زرتشت پرسید:دادار،چه هنگام دیوان تباه شوند؟ فرمود:هرگاه نشان سیاهی در خراسان پیدا شود ولشگری از آنسوی آهنگ دیوان کنند و طی سه جنگ در ایران از آنان کشتاری کنند که هیچ دشمنی تا آن روز ندیده باشد و از کشته هایشان پشته سازند...سپس سوشیانس بیاید و جشن وسرور با ایرانیان باشد
هزاره سر آید به ایران زمین***دگرگون بود کار و شکل همین
بود حکمرانی آن دیوکین****که دین بهی را زند بر زمین
چو آید به گیتی نشان سیاه***دگرگون شود دین و آیین و راه
جز آز و نیاز و بجز خشم و کین***نبینی تو باخلق روی زمین
بجز راه دوزخ نورزند هیچ***نبینی کسی کو بود دین بسیج
نه نوروز دانند نه مهرگان***نه جشن و نه رامش نه فروردگان
برآید همی ابردرآسمان***که باران نبارد به هنگام آن
زگرمای گرم وزسرمای سخت***بریزدبسی برگ و بار درخت
بسی نعمت ومال گردآورند***مرآنرابه زیر زمین گسترند
نیامد کسی را چنان رنج و تاب***به هنگام ضحاک و افراسیاب
ز هرجانب آهنگ ایران کنند***به سم ستورانش ویران کنند
بپرسید زرتشت بار دگر***ز هرمزدادار پیروزگر
سیه جامه را کی نماید شکست***چگونه شود دیو ناکام، پست
که جانم ز تیمار گریان شدست***دل از اندوه و رنج بریان شدست
بدو گفت دادار پروردگار***که ای مرد دین دار اندوه مدار
چوهنگام ایشان شود در جهان***پدید آیدازچندگونه نشان
زمین خراسان ز نم و بخار***شود چون شب داج،تاریک و تار
برآید نشان از خراسان سپاه***چوآید به وقت و به هنگام گاه
یکی شاه باشد به هندوبه چین***ز تخم کیان اندر آن وقت کین
گروهیش شاپور خوانند نام***بیابد زگیتی بسی نام وکام
کشدسوی بلخ وبخارا سپاه***کند روی کشور زهرسو نگاه
زپارس وخراسان وازسیستان***یکی لشگرآرد عجب بیکران
به ایران بباشد سه جنگ تمام***بسی کشته گردند مردان نام
شود اهرمن جنگ راچاره گر***اُ با نره دیوان پرخاشگر
شود لشگر دیو ناپایدار***بسی خسته و کشته در کارزار
بیاید پس آن مرد فرخنده نام***که بهرام خواند ورا خاص و عام
بگیرد سر تخت و تاج شهان***جهان را رهاند از آن گمرهان
دیگرعلایم آخرالزمان به نقل از پیامبر اسلام ص ومعصومین
در امت من روزگاری آید که درآن قاتل نمی داند که چرا کشته ومقتول نمی داند که چرا کشته شده.پرسیدند که چگونه ممکن است؟ فرمود:به سبب هرج و مرج.سپس فرمود: قاتل و مقتول در آتشند.وسپس:تو اگر توانستی از کشته شدگان باش
زکات از مستحقین قطع کنند.مسکرات آشکار سازند.غیبت را خوشی وشوخی دانند.حرام را مباح دانند.نمازرا تاٌخیر بیاندازند.والدین را دشنام دهند وبه مرگ آنان شاد شوند.همسایه را جفا کنند.حیای کوچکان کم شود.برادر به برادر حسد ورزد.وفا کم شود.زنا فراوان گردد.کبر و منیٌت چون سم در دلها راه یابد.بیدادگری و جرایم آشکار گردد.مومنین خوار ومنافقین عزیز باشند.صورتشان صورت آدمی و دلهایشان دل شیطان است.زندانبانانی خواهند بود که درخشم خدای روزراشب وشب راروزمی کنند،مبادا ازهمرازان آنان باشی.بازارها به یکدیکرمنتقل می گردد.قرآن ها زینت می شود.مساجد را مثل معابد یهودوکلیسا زینت دهند.مناره ها را بلند سازند.طلاق فراوان شود.مردان امت من خود را به طلا بیارایند ولباس ابریشم برتن کنند.مردم پست عمارتهای محکم رفیع البنیان بسازند.ظروف طلا و نقره استعمال می کنند.ربا را به صورت بیع ورشوه رابه اسم هدیه حلال شمرند.بعضی مردم به گورستان رفته وآرزوی مرگ کنند.از برای دنیا برادران خودرابکشند.مرگ مفاجات زیاد شود.درراههاوشهرها غارت زیاد شود.فتنه و اضطراب بسیارشود.مردم محارم خودرا وطی نمایند.زنان خواننده زیاد شوند.زلزله فراوان گردد.عمرها کم شود.بلاها ظاهرگردد.تار و ساز آشکارگردد و آنرا مستحسن شمارند.عابدان ریاکارند.وتاجران رباخواروزنان ایشان زناکار.توانگران حج را برای تفریح و تجارت بجای آورند.بیشترعلما شریرترین خلق خدا هستند در زمین.فقهای گمراه کننده زیاد شوند. قرآن را به غنا خوانند.خونریزی زیاد شود.لجاجت در میان مردم آشکار گردد.فقر بسیار شود.سال به سال بدعت و شر وفسق وفجورازسال پیش زیادترگردد.درآن هنگام زیرزمین ازروی آن بهتراست.باران ها در غیر موسم ببارد.جماعتی از پیروان شیطان ادعای امامت کنندومردم راگمراه وازدین منحرف سازند وای برآنانی که به دست خود کتاب می نویسند واز آن دکانی برای خود باز می کنند.از اینان با عنوان پلیدان در ملکوت آسمانها یاد می شود(چون کار به دست نااهل افتد چشم به راه قیامت باش--پیشاروی قیامت کذابینی خواهند بود،ازآنان حذرکنید).کفار بر همه اهل اسلام مسلط شوند.دو گروه ازعجم در هم ریزند به خونریزی-بر سر لفظ کلمه عدل-وآن روزاست که یکی از اولاد من به سلطنت برسد و اسلام را طاهرکند وزمین را که پراز ظلم وجورشده از عدل وداد پر کند.چهاردیوارکاخ ظلالت درهم شکند و پرده ازروی دلها بردارد.دادمظلوم ازظالم بگیرد.وبه خانه کعبه تکیه کند و بگوید: اِنی بقیة ا...ِ وحجتهِ وخلیفةِ علیکم
او (خدا) کسی است که پیامبر خودرابرای هدایت مردم فرستاد با دینی راستین و برحق تا او رابرهمه ادیان پیروز گرداند

senaps
11-09-2010, 15:58
من بازم میگم هیچ اینده ای وجود نداره......
هیچکس و هیچ چیز اینده رو نمیدونه و نمی تونه پیش بینی کنه....
دنیا 6میلیارد ادم دراه و میلیارها حییون و میلیون ها متر مکعب اب،خاک،جنگل و....
هر کدوم از اینها،با یه حرکت کوچیکشون میتونن اینده رو تغییر بدن!!!

ممکنه اینده ی من این باشه که وقتی از خونه میرم بیرون،یه بابایی مست با ماشینم زیرم بگیره....
ولی وقتی میرم بیرون مامان جولوم رو بگیره که اشغالا رو بذارم دم در و تا من این کارو میکنم طرف رد بشه!!!به همین سادگی اینده ی من تغییر کرد.....

من معتقدم که هیچ "حال"ی هم وجود نداره......
حال فقط یک لحظه ی کوتاه است که به سرعت تمام میشود و میرود...خیلی سریع به یک ثانیه ی پیش یا یک دقیقه ی پیش تبدیل میشود!!!

saeeddz
11-09-2010, 16:13

ممکنه اینده ی من این باشه که وقتی از خونه میرم بیرون،یه بابایی مست با ماشینم زیرم بگیره....
ولی وقتی میرم بیرون مامان جولوم رو بگیره که اشغالا رو بذارم دم در و تا من این کارو میکنم طرف رد بشه!!!به همین سادگی اینده ی من تغییر کرد.....

حال فقط یک لحظه ی کوتاه است که به سرعت تمام میشود و میرود...خیلی سریع به یک ثانیه ی پیش یا یک دقیقه ی پیش تبدیل میشود!!!
کلا زمان وجود نداره
چیزی که ما به عنوان زمان میشناسیم الگو ها هستن
زمان یک حسه نه یک واقعیت

mahdy2021
11-09-2010, 22:16
دوستان موافقید یکم تاپیک رو علمی تر کنیم؟
من با یه چیزی شروع می کنم.اساتید فیزیک و مخصوصا نجوم بیان نظرات تخصصی رو بگن ما هم یاد بگیریم

آیا در سال 2012 خورشید وضعیت خاصی خواهد داشت و بیشترین انرژی از آن منتشر خواهد شد؟

در سایتهای مختلفی در مورد طوفان خورشیدی سال 2012 نوشتن.
مثلا:

AFTER 10 years of comparative slumber, the sun is waking up - and it's got astronomers on full alert

واقعا این طوفان هیچ تاثیر مهمی نخواهد داشت؟

majidgbox
11-09-2010, 23:25
دوستان میشه عکس اون نوزاد یک چشم مجددا بزارید

Behsood
11-09-2010, 23:49
سلام
اولین مورد نیست!
آخریش هم نخواهد بود!
تو گوگل هم سرچ کنید روی سرور های مختلف آپ شده عکسه.
اما از من میشنوید اعتنایی نکنید! :31:

alirezaghanbari
11-09-2010, 23:55
به نظر نمیاد حالا حالاها اتفاق خاصی بیفته که دنیا رو به آخر برسونه... :41:

Behsood
12-09-2010, 00:42
من با یه چیزی شروع می کنم.اساتید فیزیک و مخصوصا نجوم بیان نظرات تخصصی رو بگن ما هم یاد بگیریم

آیا در سال 2012 خورشید وضعیت خاصی خواهد داشت و بیشترین انرژی از آن منتشر خواهد شد؟

مثلا:

AFTER 10 years of comparative slumber, the sun is waking up - and it's got astronomers on full alert

سلام
تشکر بنده من باب بحث علمی بود که مطرح کردید.
اما در جواب باید بگم که :

برخی دیگر شایع کرده‌اند که در 2012، خورشید فوران‌های مهلکی از شراره‌هایش تولید می‌کند که حرارتش، زمین را بر سر زمینیان ویران می‌کند. فعالیت‌های خورشیدی در بازه‌هایی تقریبا 11 ساله تغییر می‌کند. البته طوفان‌های بزرگ خورشیدی می‌تواند با اختلال در عملکرد ماهواره‌ها و سیستم‌های مخابراتی و انتقال برق، بخصوص در عرض‌های جغرافیایی نزدیک به قطب، به جوامع و دیگر سیستم‌های زمینی آسیب برساند،

ولی هیچ نشانه‌ای حداقل در کوتاه مدت، دال بر این وجود ندارد که خورشید طوفان‌هایی به پا کند که از شدتش سیاره‌مان بریان شود.

از سوی دیگر، اخترشناسان براساس دوره‌های یازده‌ساله فعالیت خورشید پیش‌بینی می‌کنند که اوج فعالیت خورشید یکی دو سال دیرتر از 2012 اتفاق بیفتد.

موفق باشید.:40:

V i r u s e r
12-09-2010, 11:41
ای بابا می خواستم ببه نه رای بدم اشتباهی بله زدم

میگم ولی اگر هم دنیا بخواد 2012 تموم بشه
هیچوقت ناسا نمیاد بگه بله دنیا داره تموم میشه غزل خداحافظی رو بخونید!!
چرا!؟
چون اگه ناسا بیاد این شایعه رو تایید کنه چی میشه!؟
شورش میشه
مردم خودشون دنیا رو نابود می کنن دیگه نیازی به عوامل دیگه نیست:27:

saeeddz
12-09-2010, 12:04

مثلا:

این شایعه نیست
فکر میکنم فعالیتهای خورشیدی بیشتر میشه
اگر اشتباه نکنم یه دوره وجود داره که در اون فعالیتهایی خورشیدی بیشتر میشه که یک دورش میفته سال 2012 ولی اینکه بگیم این مورد باعث حذف حیاط از روی کره زمین میشه اصلآ قابل قبول نیست

اون نوزاد یک چشم دجال و.. نیست
اون یک نوزاد ناقص الخلقه چینی هست که برای فیب افکار عمومی(به ویژه مسلمان ها)به اسرائیل منتقل شده!
یک نقص ژنی هست نه چیزی بیشتر!

به نظر نمیاد حالا حالاها اتفاق خاصی بیفته که دنیا رو به آخر برسونه... :41:
من قول میدم این اتفاق 2012 نمیوفته:20:

arashbi2
12-09-2010, 13:28
به نظر سال 2012 دنیا به پایان خواهد رسید نمیدونم چرا ولی یه حسی به من میگه واقعی هست
چون تقریبا 1 یا 2 سال پیش بود که شایعه بخش شده بود که یه بچه به تا به دنیا امد گفت میخواد تو رشت برف بیاد و همه می میرن
((حالا راست یا دروغ ش رو کار نداریم))
ولی دقیقا 27 اذر برف امد تو لاهیجان و فقط هم همون روز بود یعنی نه فرداش نه روز قبلش هیچ اثری از برف نبود
خیلی مزه بهم داد اون روز رفتیم برف بازی

BMW.M3_E46
12-09-2010, 13:40
نه بابا همش چرته قبلا می گفتن سال 2000 ستاره میاد پایین زمین نابود میشه !کو پس؟!!؟

Behsood
12-09-2010, 13:40
سلام
یه مطلب جالب در مورد کسانی که تمدن فوق پیشرفته ی "مایا" رو به عنوان پیشگوی سال 2012 و اتفاق اش میشناسن!

مایا آخر دنیا را در سال 2012 پیش‌گویی کرد!

از آپولیناریو شیلی پیکستون نپرسید که آیا پایان دنیا در 2012 است یا نه!
ریش‌سفید سرخ‌پوست مایا که در اکتبر 2009 / مهر 1388 در گواتمالا روی صفحه تلویزیون ظاهر شد،
اعلام کرد که از این دامن زدن به این موضوع خسته شده است.

به گفته برخی باستان‌شناسان، تقویم مایا آن‌طور که برخی دیگر اظهار می‌کنند در سال 2012 به پایان نمی‌رسد و قدیمی‌ها هم هرگز این سال را به عنوان پایان دنیا نمی‌شناختند. اما روز 21 دسامبر 2012، روز مهمی برای تمدن مایا است.

آنتونی اونی، باستان-اخترشناس در دانشگاه کلگیت در ایالت نیویورک می‌گوید:

«این زمانی است که بزرگ‌ترین دوره در تقویم مایا (یک میلیون و 872هزار روز یا 5125.37 سال) به پایان می‌رسد و دوره جدید آغاز می‌شود. در دوران اوج شکوه امپراتوری مایا، آنها تقویم بدون تکرار «شمارش بلند» را اختراع کردند؛ تقویمی با دوره‌ای بسیار طولانی که از بنیان‌های فرهنگی نشات می‌گیرد و به مسئله خلقت باز‌می‌گردد. دوره کنونی تقویم شمارش بلند در آن‌چه مایا به عنوان آغاز آخرین دوره آفرینش (11 آگوست 3114 پیش از میلاد) می‌داند، در انقلاب زمستانی 2012،به پایان می‌رسد. مایا این تاریخ را که هزاران سال پیش از تمدنش است را به عنوان «روز صفر» یا 13.0.0.0.0. نوشته است و در دسامبر 2012 تقویم گردشی مجددا به روز صفر می‌رسد و بازه طولانی دیگری آغاز می‌شود. این ایده حاکی از آن است که زمان و تمام جهان تجدید می‌شود، چه بسا بعد از سپری شدن دوره‌ای پراسترس. این درست مشابه شرایطی است که ما همیشه در روز اول سال، سال را نو می‌کنیم یا حتی در صبح بعد از تعطیلات آخر هفته».

پس لطفا دیگه کسی "مایان" ها رو به وسط بحث نکشه!
چون با این صحبت کاملا فرضیه ی پیشگویی باطله.

parsa5564
12-09-2010, 13:41
به نظر سال 2012 دنیا به پایان خواهد رسید نمیدونم چرا ولی یه حسی به من میگه واقعی هست
چون تقریبا 1 یا 2 سال پیش بود که شایعه بخش شده بود که یه بچه به تا به دنیا امد گفت میخواد تو رشت برف بیاد و همه می میرن
((حالا راست یا دروغ ش رو کار نداریم))
ولی دقیقا 27 اذر برف امد تو لاهیجان و فقط هم همون روز بود یعنی نه فرداش نه روز قبلش هیچ اثری از برف نبود
خیلی مزه بهم داد اون روز رفتیم برف بازی
خب اگه پیش بینی اون بچه درست بود که همه باید مرده بودن نه اینکه برن برف بازی
عجب تخیلاتی:31:
مطمئن باشید 2012 هیچ اتفاقی نمی افته
من به این جمله بیشتر اعتقاد دارم که زمین توسط فرزندان خودش نابود میشه

arashbi2
12-09-2010, 14:12
این نوستراداموس همچین هم که شما میگید زاغارت نیستا کافیه فقط به گذشته ایشون و پشگویی هاشون نگاه کنید که همش درست بوده

B L A S T E R
12-09-2010, 14:23
من به پیشگویی اعتقاد ندارم .
پس زاغارته از نظر من !
پ ن : اصلا چیزی به نام پیشگویی وجود نداره . شاید حدس بزنن ولی هیچوقت هیچکس نمیتونه نظر قطعی درباره اینده بده ! هرکسی هم میگه من پیشگوئم حالا هر خری هست نوسترداموس لاموسه راموسه دروغه !

ugly_girl_a
12-09-2010, 14:35
این نوستراداموس همچین هم که شما میگید زاغارت نیستا کافیه فقط به گذشته ایشون و پشگویی هاشون نگاه کنید که همش درست بوده
بزرگترین دانشمند ها و پیشگو ها هم اشتباهاتی داشتن.حالا من نمی گم این 100% غلطه ولی فقط به خاطر اینکه اون همچین حرفی زده نمیشه گفت درسته !
فکر میکنم اینم یه کم بازی سیاسی - مذهبی باشه :46:

ugly_girl_a
12-09-2010, 14:57
گروه فناوریهای نوین: بر اساس شواهد علمی موجود و مدارک تاریخی قدیمی نظریه هایی که به احتمال نابودی جهان تا سال 2012 پرداخته است مورد بررسی قرار گرفته است.
بسیاری از دانشمندان با توجه به شرایط کنونی زمین و بحرانهای موجود بسیار نگران حیات بشر بوده و به مطالعه بر روی حقایقی می پردازند که می تواند روزی منجر به اتمام حیات بر روی سیاره آبی شود. به اعتقاد برخی نظریه ها پایان یافتن جهان که در تقویم باستانی اقوام مایان تاریخ آن سال 2012 ذکر شده است می تواند به دلایل مختلفی به واقعیت تبدیل شود. نشریه تلگراف نیز با توجه به این نظریه ها و مدارک به بررسی برخی از این دلایل و میزان احتمال تحقق آنها تا سه سال آینده پرداخته است.
1- حمله بیگانگان فضایی
این پدیده در ابتدا به موضوع بسیاری از آثار هنری علمی تخیلی تبدیل شد اما به تدریج محققان دریافتند که نگرانی از حمله بیگانگان به زمین رو به افزایش است. تعداد موارد مشاهده یوفوها افزایش پیدا کرده و نشانه ها و مدارک زیادی از مشاهده این پدیده های غریب ارائه شده است. از جمله این شواهد تلاش دولتهای مختلف در سرتاسر جهان برای کنترل یوفوها طی 50 سال گذشته است. اما با وجود تمامی این شواهد و مدارک که بسیاری آنها را خیالی و زاده توهم شاهدان می دانند، احتمال وقوع حمله بیگانگان به زمین تا سال 2012 تنها 0.1 از 10 تخمین زده شده است.

2- برخورد با زمین
هزاران انجمن اینترنتی و سایتهای مختلف اعلام کرده اند زمانی در اوایل قرن 21 میلادی سیاره ای ناشناخته با زمین برخورد کرده و یا از فاصله ای بسیار نزدیک از کنار آن عبور خواهد کرد و در نتیجه تمدن را نابود کرده و یا خسارات و دگرگونی های عظیم و جبران ناپذیری را بر روی زمین به جا خواهد گذاشت. این سیاره با نام خیالی "نیبیرو" سیاره ای در منظومه خورشیدی فرض شده است که در مداری نامنظم در حرکت بوده و هر سه هزار و 700 سال یکبار به قسمتهای داخلی منظومه خورشیدی راه پیدا می کند. شواهد بسیار کمی برای اثبات این نظریه ارائه شده است که از آن جمله می توان به معرفی 10 سیاره توسط ناسا در سال 2005 اشاره کرد که در خارج از منظومه خورشیدی به سر می برند و شاید تا سال 2012 به قسمتهای داخلی منظومه خورشیدی وارد شده و از نزدیکی زمین عبور کنند.با این همه احتمال وقوع این برخورد 0.2 از 10 تخمین زده شده است.

3- بحران خورشیدی
این بحران یکی از معدود سناریوهایی است که با انتهای تقویم مایانها در ارتباط است و می تواند پایه علمی داشته باشد. در این سناریو که احتمال وقوع آن 0.3 از 10 برآورد شده است، تابش های شدید خورشیدی و یا انفجارهای گازی در دسامبر 2012 می تواند زمین را در خود غرق کرده و نوع بشر را به همراه اکو سیستم زمین نابود سازد. تاکنون شواهدی مبنی بر وقوع چنین پدیده ای در سال 2012 ارائه نشده اما ارتباطاتی میان دوره های 11 ساله خورشیدی و چرخه زمانی تقویم مایانها یافته شده است. با این حال با وجود اینکه شعله های خورشیدی می تواند برای برخی از تجهیزات، ماهواره ها و فضانوردان مشکلاتی را ایجاد کند اما از قدرتی که بتواند زمین را حداقل تا سال 2012 ویران سازد برخوردار نخواهد بود. تنها خطر جدی که از سوی خورشید زمین را تهدید می کند، اتمام انرژی خورشید و بلعیده شدن زمین توسط این ستاره عظیم است که آن نیز تا پنج بیلیون سال آینده ممکن خواهد بود.

4- تغییر قطبهای مغناطیسی
بسیاری معتقدند قطبهای مغناطیسی زمین در سالهایی نه چندان دور تغییر خواهند کرد و بر الگوی چرخش مداری زمین تاثیر گذاشته و فاجعه ای بزرگ را به وجود خواهد آورد. این افراد مدارکی از تغییر قطبی زمین در گذشته ارائه کرده و معتقدند این تغییرات را می توان با مطالعه نقاط خورشیدی و تئوری میدانهای مغناطیسی مشاهده کرد. در عین حال برخی معتقدند مایانها و مصریان باستان نیز از وقوع چنین پدیده ای در آینده آگاه بوده اند اما این راز امروزه توسط دولتها مخفی باقی مانده است. محققان دانشگاه پرینستون و تولوس در فرانسه با بررسی مدارک مختلف دریافته اند که سیاره زمین در حدود 800 میلیون سال پیش دورانی را برای متعادل سازی قطبهای خود پشت سر گذاشته است. تغییر زاویه 50 درجه ای در قطب شمال طی 20 میلیون سال از جمله شواهدی است که محققان به آن دست یافته اند و بر همین اساس معتقدند امکان وقوع چنین پدیده ای وجود دارد اما طی یک میلیون سال آینده و درصد احتمال وقوع آن یک از 10 خواهد بود.

5- ابر آتشفشان
انفجار ابر آتشفشانی یکی از عظیم ترین انفجارهایی خواهد بود که در تاریخ بشر دیده شده و در اثر افزایش میزان ماگما در هسته زمین و عدم وجود راه فرار از این منطقه از زمین به وجود خواهد آمد. نتیجه چنین انفجاری پراکنده شدن میزان زیادی از گازهای سمی در اتمسفر زمین و پوشانده شدن قسمتهای زیادی از خشکی ها توسط ماگماها خواهد بود. تصاویری که توسط ماهواره ها طی سالهای گذشته به ثبت رسیده است نشانه هایی از تغییر را در سنگهای مذاب زیر زمینی نمایش می دهد که می تواند درصد احتمال این انفجار را یک از 10 ساخته و مدارک علمی را برای اثبات این نظریه ارائه دهد.

6- نقطه اوج نفتی
کاهش ذخایر نفتی جهانی قطعا واقعیتی است که می تواند به فروپاشی سرمایه گذاری و اقتصاد جهانی منجر شود. اما نظریه نقطه اوج نفتی درباره موضوع افزایش تقاضا در برابر میزان تولید بحث می کند بر اساس این نظریه زمانی فرا خواهد رسید که تقاضای این منبع انرژی از میزان تولید آن پیشی خواهد گرفت. به گزارش مهر، برخی معتقدند این پدیده در حال حاضر آغاز شده است اما برخی دیگر آغاز آن را سال 2012 اعلام کرده اند. با این همه و با وجود تلاش برای تولید منابع جایگزین انرژی احتمال وقوع این پدیده 4 از 10 محاسبه شده است.

7- نابودی نسل زنبورها
36 درصد از کندوهای زنبور در ایالات متحده در زمستان 2008 به دلیل اختلالی به نام اختلال نابودی کلونی زنبورها از بین رفتند. این اختلال که طی آن تمامی زنبورهای کارگر یک کندو به صورت ناگهانی می میرند و تنها زنبور ملکه به جا می ماند در چندین کشور اروپایی از جمله فرانسه، بلژیک، ایتالیا، پرتغال و اسپانیا رواج یافته است. تاکنون دلایلی مانند آفتها، تغییرات شدید جوی و امواج تلفن همراه عوامل بروز این اختلال اعلام شده اند اما تاثیر هیچ یک از آنها تاکنون به اثبات نرسیده است و از آنجایی که تاکنون درمانی موثر نیز برای کنترل این اپیدمی ارائه نشده است، پیش بینی می شود نظریه انقراض زنبورها به زودی به واقعیتی تلخ تبدیل شود. با توجه به این حقیقت که پرورش بسیاری از محصولات کشاورزی از جمله سویا، پنبه، دانه های روغنی مانند بادام، انگور، سیب و گلهای آفتابگردان نیازمند حضور زنبورها بوده و فعالیتهای این حشرات کوچک بر روی تولید 30 درصد از غذای جهان تاثیری مستقیم به جا می گذارد، بالاترین احتمال نابودی حیات در اثر پدیده ای طبیعی به این نظریه ارائه شده و 7 از 10 تخمین زده شده است.

saeeddz
12-09-2010, 15:05
همه ی این اندیشه ها و نظریات رو یه عده در راس ایجاد میکنن
فراماسون ها، بیدربرگ و...
حکومت مخفی جهانی
همونطور که بحران جهانی رو راه انداختن تا 90 درصد اقتصاد و بانک های دنیا رو در دست بگیرن
همونطور که اوباما رو آوردن تا انقلاب نشه
همونطور که یوفوها رو با عنوان جعلی فرازمینی ها معرفی کردن
همونطور که تمام تاریخ رو جعل کردن
همونطور که البای انگلیس رو برطبق اصول خودشون بوجود اوردن و زبان بین المللی کردن(رای مثال B=13)
همونطور که...
حالام 2012
2+0=2
1+2=3
23 یعنی عدد شیطان و نماد شیطان

Babak
12-09-2010, 15:14
حکومت مخفی جهانی
همونطور که بحران جهانی رو راه انداختن تا 90 درصد اقتصاد و بانک های دنیا رو در دست بگیرن
همونطور که البای انگلیس رو برطبق اصول خودشون بوجود اوردن و زبان بین المللی کردن(رای مثال B=13)
همونطور که...
حالام 2012
2+0=2
1+2=3

عرض کردم اینجا :

saeeddz
12-09-2010, 15:37
عرض کردم اینجا :

از ویکی پدیا(ارجایی که بابک داده بودن):
تئوری توطئه یا توهم توطئه اصطلاحی است که در ابتدا، وصفی برای هر ادعای دسیسه گری بود. با این وجود، امروزه، تئوری توطئه فقط در این معنا به کار می‌رود: تئوری ای که رویدادی کنونی یا تاریخی را نتیجهٔ نقشهٔ مخفیانهٔ گروهی دسیسه گر (عموماً قدرتمند) می داند.به تئوری‌های توطئه اغلب با دیدی شکاک نگاه می‌شود؛ زیرا اغلب این تئوری‌ها مدرک کافی یا معتبری برای اثبات شدن ندارند. در تعریفی دیگر، تئوری توطئه عبارتست از نداشتن اعتقاد یا باورنکردن شکل ظاهری رویدادهای سیاسی، اجتماعی و اقتصادی.تئوری توطئه در شکل حاد آن بیانگر این است که تمامی بدبختی‌های عالم در پی اعمال گروهی از افراد پرنفوذ و معمولا پنهان است. در بیان این مفهوم گفته می‌شود گروه‌های کوچک و تیزهوشی دارای امکانات سیاسی، مالی، نظامی، روانی و علمی در پس تمام حوداث خوب و بد این دنیا هستند. برخی از افراد معتقد هستند هیچ اتفاق سیاسی، مالی و اقتصادی در این دنیا بدون دلیل پشت‌پرده اتفاق نمی‌افتد بلکه همواره افرادی در پس پرده‌های اینگونه رخدادها هستند که اینگونه مسائل را هدایت می‌کنند.
ببینید من اصلآ کاری به تئوری توطئه و... ندارم
این چیزایی که گفتم همش دلیل داره
برای همشون مدرک وجود داره و شواهد
بابک بیا رو راست باشیم
میدونم که شما خودت هم حس میکنی که اتفاقاتی که داره میفته مثل یک داستان و سناریوی از پیش طراحی شده هست!
ببینید من نگفتم این تئوری یا... کاملآ درسته و گفتم که برای حرفایی که زدم دلیل وجود داره
ولی اینجا گفته شده مدارک کافی وجود نداره(استناد به جایی نکرده و خیلی مغرضانه گفته)
من میخوام مدارک رد حرفام رو بزارید
شما به این متن استناد کردین پس این مدارک رو بزارید تا منم آگاه بشم!
خب این گروه ها وجود دارن
اجلاس هایی که برگذار میشه و خیلی از چیزای دیگه نشانگر این مورد هست
من میتونم این موارد رو هم توضیح بدم ولی میترسم پستم حذف بشه برای اینکه یکم سیاسی میشهو ایران خودمون هم در بر میگیره
قبلآ یک مثال زدم
پیشگویی های نوستر آداموس دوباره تحریف شده و این بار به نفع ایران!و...
این مواردم توضیح نمیخواد
درسته

sayyad mohammad
12-09-2010, 16:01
پس زاغارته از نظر من !
پ ن : اصلا چیزی به نام پیشگویی وجود نداره . شاید حدس بزنن ولی هیچوقت هیچکس نمیتونه نظر قطعی درباره اینده بده ! هرکسی هم میگه من پیشگوئم حالا هر خری هست نوسترداموس لاموسه راموسه دروغه !

عزیز دل مهم نیست که اعتقاد داشته باشی .اگر فکر کنی میفهمی که علمی است. بزرگانی که تا به حال پیشبینی هر چیزی رو پیشبینی کردن همینطوری از خودشون نپروندن ، اونا از روی ستارشناسی و ستارگان این پیشگویی ها رو میکردن. قابل توجه شما : نوستروداموس جنگ جهانی اول و دوم رو پیشبینی کرد ، جنگ ایران عراق رو پیشبینی کرد.

Behsood
12-09-2010, 16:14
عزیز دل مهم نیست که اعتقاد داشته باشی .اگر فکر کنی میفهمی که علمی است. بزرگانی که تا به حال پیشبینی هر چیزی رو پیشبینی کردن همینطوری از خودشون نپروندن ، اونا از روی ستارشناسی و ستارگان این پیشگویی ها رو میکردن. قابل توجه شما : نوستروداموس جنگ جهانی اول و دوم رو پیشبینی کرد ، جنگ ایران عراق رو پیشبینی کرد.

سلام
ستاره شناسی یک علم تخمینیه ...
در این علم هم هیچ چیز صد در صد نیست.
برداشت ها متفاوته.

dsa dsa
12-09-2010, 16:16
گروه فناوریهای نوین: بر اساس شواهد علمی موجود و مدارک تاریخی قدیمی نظریه هایی که به احتمال نابودی جهان تا سال 2012 پرداخته است مورد بررسی قرار گرفته است.
بسیاری از دانشمندان با توجه به شرایط کنونی زمین و بحرانهای موجود بسیار نگران حیات بشر بوده و به مطالعه بر روی حقایقی می پردازند که می تواند روزی منجر به اتمام حیات بر روی سیاره آبی شود. به اعتقاد برخی نظریه ها پایان یافتن جهان که در تقویم باستانی اقوام مایان تاریخ آن سال 2012 ذکر شده است می تواند به دلایل مختلفی به واقعیت تبدیل شود. نشریه تلگراف نیز با توجه به این نظریه ها و مدارک به بررسی برخی از این دلایل و میزان احتمال تحقق آنها تا سه سال آینده پرداخته است.
1- حمله بیگانگان فضایی
این پدیده در ابتدا به موضوع بسیاری از آثار هنری علمی تخیلی تبدیل شد اما به تدریج محققان دریافتند که نگرانی از حمله بیگانگان به زمین رو به افزایش است. تعداد موارد مشاهده یوفوها افزایش پیدا کرده و نشانه ها و مدارک زیادی از مشاهده این پدیده های غریب ارائه شده است. از جمله این شواهد تلاش دولتهای مختلف در سرتاسر جهان برای کنترل یوفوها طی 50 سال گذشته است. اما با وجود تمامی این شواهد و مدارک که بسیاری آنها را خیالی و زاده توهم شاهدان می دانند، احتمال وقوع حمله بیگانگان به زمین تا سال 2012 تنها 0.1 از 10 تخمین زده شده است.

2- برخورد با زمین
هزاران انجمن اینترنتی و سایتهای مختلف اعلام کرده اند زمانی در اوایل قرن 21 میلادی سیاره ای ناشناخته با زمین برخورد کرده و یا از فاصله ای بسیار نزدیک از کنار آن عبور خواهد کرد و در نتیجه تمدن را نابود کرده و یا خسارات و دگرگونی های عظیم و جبران ناپذیری را بر روی زمین به جا خواهد گذاشت. این سیاره با نام خیالی "نیبیرو" سیاره ای در منظومه خورشیدی فرض شده است که در مداری نامنظم در حرکت بوده و هر سه هزار و 700 سال یکبار به قسمتهای داخلی منظومه خورشیدی راه پیدا می کند. شواهد بسیار کمی برای اثبات این نظریه ارائه شده است که از آن جمله می توان به معرفی 10 سیاره توسط ناسا در سال 2005 اشاره کرد که در خارج از منظومه خورشیدی به سر می برند و شاید تا سال 2012 به قسمتهای داخلی منظومه خورشیدی وارد شده و از نزدیکی زمین عبور کنند.با این همه احتمال وقوع این برخورد 0.2 از 10 تخمین زده شده است.

3- بحران خورشیدی
این بحران یکی از معدود سناریوهایی است که با انتهای تقویم مایانها در ارتباط است و می تواند پایه علمی داشته باشد. در این سناریو که احتمال وقوع آن 0.3 از 10 برآورد شده است، تابش های شدید خورشیدی و یا انفجارهای گازی در دسامبر 2012 می تواند زمین را در خود غرق کرده و نوع بشر را به همراه اکو سیستم زمین نابود سازد. تاکنون شواهدی مبنی بر وقوع چنین پدیده ای در سال 2012 ارائه نشده اما ارتباطاتی میان دوره های 11 ساله خورشیدی و چرخه زمانی تقویم مایانها یافته شده است. با این حال با وجود اینکه شعله های خورشیدی می تواند برای برخی از تجهیزات، ماهواره ها و فضانوردان مشکلاتی را ایجاد کند اما از قدرتی که بتواند زمین را حداقل تا سال 2012 ویران سازد برخوردار نخواهد بود. تنها خطر جدی که از سوی خورشید زمین را تهدید می کند، اتمام انرژی خورشید و بلعیده شدن زمین توسط این ستاره عظیم است که آن نیز تا پنج بیلیون سال آینده ممکن خواهد بود.

4- تغییر قطبهای مغناطیسی
بسیاری معتقدند قطبهای مغناطیسی زمین در سالهایی نه چندان دور تغییر خواهند کرد و بر الگوی چرخش مداری زمین تاثیر گذاشته و فاجعه ای بزرگ را به وجود خواهد آورد. این افراد مدارکی از تغییر قطبی زمین در گذشته ارائه کرده و معتقدند این تغییرات را می توان با مطالعه نقاط خورشیدی و تئوری میدانهای مغناطیسی مشاهده کرد. در عین حال برخی معتقدند مایانها و مصریان باستان نیز از وقوع چنین پدیده ای در آینده آگاه بوده اند اما این راز امروزه توسط دولتها مخفی باقی مانده است. محققان دانشگاه پرینستون و تولوس در فرانسه با بررسی مدارک مختلف دریافته اند که سیاره زمین در حدود 800 میلیون سال پیش دورانی را برای متعادل سازی قطبهای خود پشت سر گذاشته است. تغییر زاویه 50 درجه ای در قطب شمال طی 20 میلیون سال از جمله شواهدی است که محققان به آن دست یافته اند و بر همین اساس معتقدند امکان وقوع چنین پدیده ای وجود دارد اما طی یک میلیون سال آینده و درصد احتمال وقوع آن یک از 10 خواهد بود.

5- ابر آتشفشان
انفجار ابر آتشفشانی یکی از عظیم ترین انفجارهایی خواهد بود که در تاریخ بشر دیده شده و در اثر افزایش میزان ماگما در هسته زمین و عدم وجود راه فرار از این منطقه از زمین به وجود خواهد آمد. نتیجه چنین انفجاری پراکنده شدن میزان زیادی از گازهای سمی در اتمسفر زمین و پوشانده شدن قسمتهای زیادی از خشکی ها توسط ماگماها خواهد بود. تصاویری که توسط ماهواره ها طی سالهای گذشته به ثبت رسیده است نشانه هایی از تغییر را در سنگهای مذاب زیر زمینی نمایش می دهد که می تواند درصد احتمال این انفجار را یک از 10 ساخته و مدارک علمی را برای اثبات این نظریه ارائه دهد.

6- نقطه اوج نفتی
کاهش ذخایر نفتی جهانی قطعا واقعیتی است که می تواند به فروپاشی سرمایه گذاری و اقتصاد جهانی منجر شود. اما نظریه نقطه اوج نفتی درباره موضوع افزایش تقاضا در برابر میزان تولید بحث می کند بر اساس این نظریه زمانی فرا خواهد رسید که تقاضای این منبع انرژی از میزان تولید آن پیشی خواهد گرفت. به گزارش مهر، برخی معتقدند این پدیده در حال حاضر آغاز شده است اما برخی دیگر آغاز آن را سال 2012 اعلام کرده اند. با این همه و با وجود تلاش برای تولید منابع جایگزین انرژی احتمال وقوع این پدیده 4 از 10 محاسبه شده است.

7- نابودی نسل زنبورها
36 درصد از کندوهای زنبور در ایالات متحده در زمستان 2008 به دلیل اختلالی به نام اختلال نابودی کلونی زنبورها از بین رفتند. این اختلال که طی آن تمامی زنبورهای کارگر یک کندو به صورت ناگهانی می میرند و تنها زنبور ملکه به جا می ماند در چندین کشور اروپایی از جمله فرانسه، بلژیک، ایتالیا، پرتغال و اسپانیا رواج یافته است. تاکنون دلایلی مانند آفتها، تغییرات شدید جوی و امواج تلفن همراه عوامل بروز این اختلال اعلام شده اند اما تاثیر هیچ یک از آنها تاکنون به اثبات نرسیده است و از آنجایی که تاکنون درمانی موثر نیز برای کنترل این اپیدمی ارائه نشده است، پیش بینی می شود نظریه انقراض زنبورها به زودی به واقعیتی تلخ تبدیل شود. با توجه به این حقیقت که پرورش بسیاری از محصولات کشاورزی از جمله سویا، پنبه، دانه های روغنی مانند بادام، انگور، سیب و گلهای آفتابگردان نیازمند حضور زنبورها بوده و فعالیتهای این حشرات کوچک بر روی تولید 30 درصد از غذای جهان تاثیری مستقیم به جا می گذارد، بالاترین احتمال نابودی حیات در اثر پدیده ای طبیعی به این نظریه ارائه شده و 7 از 10 تخمین زده شده است.

منم هزارتا از این مقاله ها دارم ..
ولی منبع معتبر و دقیق اون کجاست ؟

از کجا بدونیم که اینا درسته ؟

Babak
12-09-2010, 16:20
اونا از روی ستارشناسی و ستارگان این پیشگویی ها رو میکردن.

خوبه که هنوز کسانی به تاثیر ستارگان ( ی که در فواصل بسیار بزرگ دور از تصور از ما هستن) بر زندگی بشر ، اعتقاد دارن. طالع بینی زنده است.

Ssarshar
12-09-2010, 16:23
البته من يه بار مقاله اي رو خوندم از يكي از استادهاي دانشگاه امريكا ! ( مبعشو ميزارم بابا :31:!) كه گفته بود چون يخهاي قطبي در

حال آب شدن هستند و طبعا وزنه اي روي پوسته ي زمين وجود نداره احتمال زلزله و رانش زمين افزايش پيدا كرده كه من خودم اين

نظريه رو قبول دارم ولي به هر حال زمين رو به نابودي هست حالا شايد 2012 زود باشه ! ولي تا چندين سال ديگه موجودات روي زمين –

زمين رو از بين خواهند برد !

hamidras
12-09-2010, 16:37
البته من از هر گونه مرگ دسته جمعی (ترجیحا بدون درد) استقبال میکنم:دی

البته به جز گاز گرفتگی و تصادف و جنگ و غیره:دی

Milad4171
12-09-2010, 17:49
من خیلی وقت پیش اینو از توی ویکی پدیا خوندم که شاید جالب باشه:

روز یلدای 1391 یا پدیده ۲۰۱۲ شامل مجموعه‌ای از تغییرات و تحولات عظیمی است که گفته می‌شود در تاریخ 1 دی 1391 (یلدای 91)

برابر با ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ اتفاق خواهد افتاد. باور برخی بر این است که این تاریخ پایان پنجمین دوره ۵۱۲۵ ساله تقویم قوم مایا است.

برخی از این عقاید بر اساس برداشت‌های متفاوت از مفاهیمی همچون اسطوره‌شناسی و پیشگویی بر اساس اعداد است. گفته

می‌شود پس از آغاز مجموعه تحولات دسامبر ۲۰۱۲،سیاره زمین و ساکنان آن متحمل تغییرات مثبت فیزیکی و ذهنی خواهند شد و این

امر سبب می‌شود که سال ۲۰۱۲ آغاز عصر جدیدی برای بشریت باشد. بر خلاف عقیده ذکر شده در بالا،برخی دیگر باور دارند که سال

۲۰۱۲ آغاز رستاخیزی (آرماگدون) برای بشریت است. در فیلم‌ها و داستان‌ها و مستندهای تلویزیونی بسیاری از هر دو عقیده ذکر

شده در بالا،استفاده گردیده‌است.

محققان مختلفی دربارهٔ اینکه آیا فاجعه‌ای در سال ۲۰۱۲ رخ خواهد داد،بحث کرده‌اند و به این نتیجه رسیده‌اند که نشانه‌های رستاخیز

قریب الوقوع(پدیده ۲۰۱۲) نه در عقاید باستانی مایا‌ها یافت شده نه در مطالعات علوم معاصر. مایاشناسان سر شناس نیز دربارهٔ اینکه

آیا سال ۲۰۱۲ پایان دوره تقویم این قوم است، و آیا این تاریخ سرآغاز دوره‌ای جدید برای بشریت است بحث کرده‌اند و بیان داشته‌اند که

این عقاید برداشت‌های نادرست از تاریخ مایا‌ها است. در باورهای امروزه این قوم نیز پدیده ۲۰۱۲ کاملا در تضاد با عقاید آن هاست.

همچنین در منابع قدیمی این قوم نیز پیدا کردن سر نخ‌هایی از بیان این موضوع بسیار نادر و کمیاب است. این امر بیان کنندهٔ این است

که حتی در میان بزرگان قوم مایا نیز اختلافات بسیاری بر سر این حقیقت این موضوع وجود دارد.همینطور اخترشناسان و دانشمندان

علوم طبیعی دیگر نیز این نظریه را رد کرده‌اند.ناسا نیز این گمانه زنی‌ها را به حدسیاتی که در دهه ۹۰ دریارهٔ اخلال در سیستم‌های

رایانه‌ای در آستانه سال ۲۰۰۰ وجود داشت، شباهت داده‌است.

B L A S T E R
12-09-2010, 18:53
اصلا پیش گویی ( حالا از هر نوعی ..چه با ستاره چه با هر چی ) با منطق جور نیس ... این نظر منه و دربارش بحث نمیکنم ! اینام از گفتن این خزعبلات قصد دارن . . که مثلا دنیا 2012 تموم میشه . . . جالبش اینجاست که تو تمام ادیان به منجی هم اعتقاد دارن حالا یعنی دو سال وقت داره ؟ ( بحث مذهبی نشه فقط خواستم اشاره کنم ! )
این فیلم مسخره ای هم که ساختن اصلا ارزش دیدن نداره ... نه کارگردانی درست حسابی نه فیلنامه ای ... از IMDB هم نمره 5 گرفته از 10 :27:

ugly_girl_a
12-09-2010, 21:12
الان یه عده به این قضیه اعتقاد دارن یه عده نه ! هرکی هم هرجور سرچ کنه که اطلاعات به دست بیاره گوگل هم همون چیزارو تحویلش میده فقط یکم علمی تر ! به نظر من باور یا باور نداشتن این مطلب به خیلی چیزا از جمله باورای مذهبی ما بستگی داره واسه همین فکر نکنم آخرش به نتیجه برسیم :20:

shabe.saket
12-09-2010, 23:46
پس زاغارته از نظر من !

آقا این چه طرزه حرف زدنه؟

سلام
یه مطلب جالب در مورد کسانی که تمدن فوق پیشرفته ی "مایا" رو به عنوان پیشگوی سال 2012 و اتفاق اش میشناسن!

مایا آخر دنیا را در سال 2012 پیش‌گویی کرد!

از آپولیناریو شیلی پیکستون نپرسید که آیا پایان دنیا در 2012 است یا نه!
ریش‌سفید سرخ‌پوست مایا که در اکتبر 2009 / مهر 1388 در گواتمالا روی صفحه تلویزیون ظاهر شد،
اعلام کرد که از این دامن زدن به این موضوع خسته شده است.

به گفته برخی باستان‌شناسان، تقویم مایا آن‌طور که برخی دیگر اظهار می‌کنند در سال 2012 به پایان نمی‌رسد و قدیمی‌ها هم هرگز این سال را به عنوان پایان دنیا نمی‌شناختند. اما روز 21 دسامبر 2012، روز مهمی برای تمدن مایا است.

آنتونی اونی، باستان-اخترشناس در دانشگاه کلگیت در ایالت نیویورک می‌گوید:

«این زمانی است که بزرگ‌ترین دوره در تقویم مایا (یک میلیون و 872هزار روز یا 5125.37 سال) به پایان می‌رسد و دوره جدید آغاز می‌شود. در دوران اوج شکوه امپراتوری مایا، آنها تقویم بدون تکرار «شمارش بلند» را اختراع کردند؛ تقویمی با دوره‌ای بسیار طولانی که از بنیان‌های فرهنگی نشات می‌گیرد و به مسئله خلقت باز‌می‌گردد. دوره کنونی تقویم شمارش بلند در آن‌چه مایا به عنوان آغاز آخرین دوره آفرینش (11 آگوست 3114 پیش از میلاد) می‌داند، در انقلاب زمستانی 2012،به پایان می‌رسد. مایا این تاریخ را که هزاران سال پیش از تمدنش است را به عنوان «روز صفر» یا 13.0.0.0.0. نوشته است و در دسامبر 2012 تقویم گردشی مجددا به روز صفر می‌رسد و بازه طولانی دیگری آغاز می‌شود. این ایده حاکی از آن است که زمان و تمام جهان تجدید می‌شود، چه بسا بعد از سپری شدن دوره‌ای پراسترس. این درست مشابه شرایطی است که ما همیشه در روز اول سال، سال را نو می‌کنیم یا حتی در صبح بعد از تعطیلات آخر هفته».

پس لطفا دیگه کسی "مایان" ها رو به وسط بحث نکشه!
چون با این صحبت کاملا فرضیه ی پیشگویی باطله.
دوست دارین هر چی شما دوست دارید و ما تکرار کنیم؟

The Black Dahlia
13-09-2010, 00:01
چرا باید 2012 پایان دنیا باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alirezaghanbari
13-09-2010, 00:24
اینکه تمدن مایاها عظمت داشته یا نه را باید بطور دقیق تری بررسی کرد.
ممنون.

arashbi2
13-09-2010, 07:38
کسایی که فکر می کنن مایا ها یه قوم در حد اون زمان خودشون بودن بهتره برن از یک منبع معتبر مثلا ویکی تحقیق کنن بعد گن مایا ها فلان هست فلان نیست.
همه خوب میدونیم که بلاخره یه روزی زمین نابود میشه ((اینو هم تو قران هم تو انجیل و تقریبا هر کسی که به خدا اعتقاد داره به روز قیامت هم اعتقاد داره)) پس چرا با این وجود شما میگین نه 2012 نمیتونه باشو و اینا مگه چشه ؟ حتی همین الان هم ممکنه قیامت شه.
من تقریبا اعتقاد دارم که یه اتفاق خاصی در دسامبر سال 2012 برای ما میوفته حالا حتما نباید مرگ باشه ممکنه اصلا جنگ جهانی سوم باشه ممکنه کشور ها شروع به استفاده ازبمب های اتمیشون کنن که نتیجش رو خودتون میدونید

New Ray
13-09-2010, 08:24
در مورد آقاي دجال شايعات زيادي هست مثلا ميگن در اصفهان به دنيا مياد !! :31: ( البته اين شايعه هست )
مشخصه كه الان خيلي وقته زنده هست و نميتونه اون نوزاد باشه ...

بعدش گفته ميشه اول نيروهاي خوب قيام ميكنن و بعد دجال خودشو نشون ميده ...

اگه 2012 پايان دنياست ، پس همه مردم نگران بشن و برن براي مرگ آماده شن !
ديگه شايعه از اين ظايعتر ؟!
اين از آب گل آلود ماهي گرفتنه بريم فلان محصول رو بخريم تا فلان كشور از ورشكستگي نجات پيدا كنه :27:

من تقریبا اعتقاد دارم که یه اتفاق خاصی در دسامبر سال 2012 برای ما میوفته حالا حتما نباید مرگ باشه ممکنه اصلا جنگ جهانی سوم باشه ممکنه کشور ها شروع به استفاده از بمب های اتمیشون کنن که نتیجش رو خودتون میدونید
اتفاق مهم شايد ولي اتمي نه ! ديگه اونقد احمق نيستن ... !!! :27:

A.M.D.D.E.V.I.L
13-09-2010, 10:14
من معتقدم همه چیز از پیش نعیین شده هست و به پایان دنیا اعتقادی ندارم که سال 2012 باشه فقط یه مشت چرتول پرتول هست
از نظر من آینده تعیین شده هست حتی تو اون مثالی که دوستمون زدن

هم یک ایرادی داره اونم اینه که اونی که میگی مادرم آشغال بده دستم که من تصادف نکنم خب همون آشغال دادن به دستت هم از پیش تعیین شده هست دیگه من میگم همه چیز از پیش تعیین شده هست نه اینکه فقط اون مرد مستی که از اون خیابون رد میشه

Babak
13-09-2010, 10:39
وقتی شبه علم و 2012 با دانش خودش رو قاطی میکنه یه نتیجه اش میشه این. که لالکل پیش بینی رد میشه.

پیش بینی بر مبنای قوانین علمی مثل فیزیک و نجوم ممکنه. مثل پیش بینی کسوف و خسوف. مثل هواشناسی و یا زلزله ( الان نمیشه ولی قطعا یه زمانی دانش به درک زمان این رخداد میرسه)
اما پیش بینی بر مبنای تاثیر شکل و شمایل ستارگان بر فرضا مناسب بودن خرید و فروش یا ازدواج ( طالع بینی و ستاره بینی) که بعضی ها هنوز بهش باور دارن داستان دیگه ایه .

A.M.D.D.E.V.I.L
13-09-2010, 10:42
خب منم بر مبنای نجوم میگم که همه چیز از پیش تعیین شده هست
اگه شما با یک تکنولوژی (فرق نمیکنه حالا هر چی میخواد باشه) مثلا از وسط یک سیاه چاله رد بشید و یه دیدی از زمین داشته باشی که آینده ی زمینه با یک تلسکوپ خیلی قوی خودتو روی زمین پیدا کنی مثلا ببینی تو سال 2014 چیکار میکنی دیگه راهی نداره که از اون سرنوشت فرار کنی

Mr.Crow
13-09-2010, 11:07
من تقریبا اعتقاد دارم که یه اتفاق خاصی در دسامبر سال 2012 برای ما میوفته حالا حتما نباید مرگ باشه ممکنه اصلا جنگ جهانی سوم باشه ممکنه کشور ها شروع به استفاده ازبمب های اتمیشون کنن که نتیجش رو خودتون میدونید
به خاطر همین چیزا هست که میگم بعید نیست یکی دو تا گروه تروریست یا گروههایی با اعتقادات عجیب غریب بیان توی دسامبر 2012 خراب کاری کنن و جنگ راه بندازن تا بگن دیدین مایاها درست پیش بینی کرده بودن ! یعنی یه عده به زور بخوان پیش بینی مایاها رو تبدیل به واقعیت کنن ...
در این صورت بازم مشخصه که پیش گویی ای در کار نبوده و همه چیز برنامه ریزی شده بوده !

Babak
13-09-2010, 11:13
خب منم بر مبنای نجوم میگم که همه چیز از پیش تعیین شده هست
اگه شما با یک تکنولوژی (فرق نمیکنه حالا هر چی میخواد باشه) مثلا از وسط یک سیاه چاله رد بشید و یه دیدی از زمین داشته باشی که آینده ی زمینه با یک تلسکوپ خیلی قوی خودتو روی زمین پیدا کنی مثلا ببینی تو سال 2014 چیکار میکنی دیگه راهی نداره که از اون سرنوشت فرار کنی

خوسبختانه برمیگردیم انگار رو بحث علمی . ( اینجا انجمنه علمیه دوستان)
نکته اینه که همه چیز قطعی نیست. واقعا ممکنه که سیارکی کشف بشه که بخوره به زمین. این علمیه. ( موارد دیگه ای هم هست که خیلی راحت حیات زمین رو به مرز نابودی میبره. مثل انفجاز ابر نواختری در فاصله کمتر از تقریبا 30 سال نوری یا انفجار پرتو گاما در فاصله حدود 30 هزار سال نوری ) منظور این که رخداد پدیده های مخاطره امیز برای حیات وجود داره و ممکنه.
÷س ماجرای 2012 نا ممکن نیست. نا ممکن نیست مشروط به این که پشتوانه منطقی داشته باشه.
واقعیت اینه که هیچ چیزی جز تموم شدن یک تقویم پشت این ماجرا نیست*. بقیه اضافاتی که یه عده آدم بیکار به ماجرا اضافه کردن. وقوع انفجار های خورشیدی طبیعیه و هر 11 سال اتفاق میوفته. هم خط شدن زمین و خورشید و مرکز کهکشان سالی یک بار اتفاق میوفته. سیاره ای به نام نیبیریو وجود نداره که اگر بود الان با تلسکوپ های کوچیک هم قابل دیدن بود. ( در پاسخ به اونها که ناسا رو دروغ گو میدونن) نکته بعدی ترکیب عددی جزاب روز و ماه و ساله که عموما اما به ترکیب هایهماهنگ علاقه داریم.

و
سال 2012 که اومد. و هیچ اتفاقی نیوفتاد . چیزی نمیشه. خیلی ساده این ها که مدعی ماجرا بودن ( مثل زکزیا سیچکین) غیبشون میزنه. اما چند سال بعدش گروه جدیدی میان و بر یک مبنای ضعیف دوباره تاریخ جدیدی برای پایان کار جهان میدن.

* یکی از دوستان کتابی نوشته و در اون تاریخ و ساعت دقیق تحویل سال ها رو در بازه چند هزار سال در اورده. کتابش تا تاریخ 3000 هجری شمسی رو پوشش میده . ممکنه آیندگان با دیدن این کتاب به این تتیجه برسن که سال 3000 آخر دنیاست ؟

sasha_h
13-09-2010, 12:17
در کذب بودن این ادعا که شکی نیست . این بیشتر شبیه به موضوعاتی تبلیغاتی و تجاری ست تا چیز دیگه ای . اولش که یه فیلمی به این نام ساختن . بعد هم که گفته میشه تو آمریکا پناهگاه ها یی گرون قیمت برای ملت ساختن تا از حوادث مختلف در امان بمونن . تمام این شایعات و ایجاد وسواس و سردرگمی های ذهنی از سوی غرب هست که تاریخ نشون میده برای رسیدن به منافع خودشون از هیچ کاری (حتی غیر انسانی و غیر اخلاقی)دریغ نکردن.

چند ماه پیش تو خبرها میخوندم که خود ناسا هم در این مورد گفته هنوز عقیده های احمقانه در مورد سال 2000 و پایان جهان از یادها نرفته . اونا میگن هیچ شواهدی از برخورد شهاب سنگ با زمین وجود نداره .

یه نکته جالب درباره تقویمهای رومیزی مایا اینه که آخرین روز تقویمشون این روزه و این به این معنی نیست که اگه برگه های یه تقویم به آخر برسه پس جهان هم در آن تاریخ نابود میشه ، بلکه دوباره سال از نو آغاز میشه .

این هم ببینید جالبه ، آخر الزمان از زبان نادر طالب زاده
البته شاید از نظر بعضیا بی ارتباط باشه ،اما موضوع کاملا" منطبق بر هم هست .

mahdy2021
13-09-2010, 14:08
حکومت مخفی جهانی
همونطور که...
حالام 2012
2+0=2
1+2=3
متاسفانه وضع جهان طوری شده که دیگه نیازی نیست شما اینها رو اثبات کنی :27: وقتی فقط 16% مردم آمریکا عقیده دارن که 11 سپتامبر همونطوری هست که دولتشون بهشون گفته و اینهمه سند و مدرک برای رد حرف دولت هست.مهم نیست بقیش.... باید خودمون رو آماده کنیم

میشه منبعی هم برای گفته هاتون قرار بدید. این موارد رو درباره مصر در هیچ کجا تا به حال ندیدم.
آقا بابک منبع از دوستان خواسته بودید برای نقاشی های باستانی از مصر که حاوی تصاویر اشیا پرنده است.این معبد گیزا واقعا در نوع خودش از همه نظر کم نظیره :21:

بالگرد نوین و باستانی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هواپیمای یا بالن یا سفینه باستانی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احساس میکنم زیاد به دنیا دروغ گفته شده! نه؟

Babak
13-09-2010, 14:18
متاسفانه وضع جهان طوری شده که دیگه نیازی نیست شما اینها رو اثبات کنی :27: وقتی فقط 16% مردم آمریکا عقیده دارن که 11 سپتامبر همونطوری هست که دولتشون بهشون گفته و اینهمه سند و مدرک برای رد حرف دولت هست.مهم نیست بقیش.... باید خودمون رو آماده کنیم

آقا بابک منبع از دوستان خواسته بودید برای نقاشی های باستانی از مصر که حاوی تصاویر اشیا پرنده است.این معبد گیزا واقعا در نوع خودش از همه نظر کم نظیره :21:

بالگرد نوین و باستانی:

هواپیمای یا بالن یا سفینه باستانی:

احساس میکنم زیاد به دنیا دروغ گفته شده! نه؟

سلام . آره اما بستگی داره به اینکه کی دروغ گفته باشه.
الان اگه اثبات بشه بهتون که دنیا زیاد بهتون دروغ نگفته چی کار میکنید ؟

A.M.D.D.E.V.I.L
13-09-2010, 14:18
من کلا از یه چیز دیگه حرف میزنم
من میگم سرونشت همه چیز از قبل تعیین شده چون همه چیز قبلا اتفاق افتاده و هزاران هزار نسخه از من وجود داره که هر کدوم در یک ثانیه ی مختلف به دنیا اومدن یعنی : وقتی من 1 ثانیه عمر کردم در واقع توی فیزیک کوانتوم لحضه ای که من به دنیا اومدم هی میتونه تکرار بشه چون تو فیزیک کوانتوم اون لحظه به تاریخ نمیپیونده و همیشه زنده هست و توی فیزیک واقعی وقتی من به دنیا اومدم فقط 1 بار اون لحظه(از سرنوشت خودم که تو دنیای کوانتوم هست) رو تجربه کردم. پس اگه الان من نسخه ی اصلی نباشم و قبل از من هزار تا مثل من وجود داشته باشن اونی که اول از همه توی فیزیک کوانتوم اتفاق افتاده اون زندگیشو کرده و مرده و کار هایی که کرده سرنوشت منو ایجاد کرده پس سرنوشت منو نسخه های قبلی من که توی همین زمان ولی توی فضا و فیزیک دیگر بودن نوشتن و من دیگه هیچ نقشی توی تغییر دادنش ندارم هر چی هم که قدرت اختیار داشته باشم هر کاری هم که بکنم نمیتونم از دست اون سرنوشت اصلی و ارجینال در برم

mahdy2021
13-09-2010, 14:32
حتی شی کشف شده هم وجود داره:

به وضع غیرقابل انکار رسیده

نتایج جستجو:

ABEL
13-09-2010, 14:47
اینا همش شایعه است

V i r u s e r
13-09-2010, 15:18
اینا همش شایعه است
عجب دلیل و منطفی:31::31::31:

یه سوال:
الان شما دارین می گین که جهان هی داره تکرار میشه!؟

Behsood
13-09-2010, 17:21
دوست دارین هر چی شما دوست دارید و ما تکرار کنیم؟

سلام
شما زود برداشت کردید.
من حرفی از تکذیب یا تایید کردن پیشگویی های مایا نزدم.
عرض کردم با توجه به این مدعا ، قضیه ی نابودی زمین در 21 دسامبر 2012 و پیشگویی مایان ها در ارتباط با اون کذبه.
من ادعای دیگه ای رو رد نکردم ...
البته بازم شما هر جور دوست داشتی فکر کن ...

کسایی که فکر می کنن مایا ها یه قوم در حد اون زمان خودشون بودن بهتره برن از یک منبع معتبر مثلا ویکی تحقیق کنن بعد گن مایا ها فلان هست فلان نیست.
همه خوب میدونیم که بلاخره یه روزی زمین نابود میشه ((اینو هم تو قران هم تو انجیل و تقریبا هر کسی که به خدا اعتقاد داره به روز قیامت هم اعتقاد داره)) پس چرا با این وجود شما میگین نه 2012 نمیتونه باشو و اینا مگه چشه ؟ حتی همین الان هم ممکنه قیامت شه.

اول که کسی مایان ها رو تکذیب نکرد.
یک جمعه ی متمدن که سالها از زمان خودشون جلوتر بودند ...

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

در مورد مذاهب!
با این که بحث مذهبی ممنوعه اما ، کدام یک از ادیان گفته که این Doom Day یا رستاخیز قابل پیش بینیه؟ جواب ساده است! هیچکدوم.

من ، خاص ترین اتفاق زندگی خودم هستم!

من میگم سرونشت همه چیز از قبل تعیین شده چون همه چیز قبلا اتفاق افتاده و هزاران هزار نسخه از من وجود داره که هر کدوم در یک ثانیه ی مختلف به دنیا اومدن یعنی : وقتی من 1 ثانیه عمر کردم در واقع توی فیزیک کوانتوم لحضه ای که من به دنیا اومدم هی میتونه تکرار بشه چون تو فیزیک کوانتوم اون لحظه به تاریخ نمیپیونده و همیشه زنده هست و توی فیزیک واقعی وقتی من به دنیا اومدم فقط 1 بار اون لحظه(از سرنوشت خودم که تو دنیای کوانتوم هست) رو تجربه کردم. پس اگه الان من نسخه ی اصلی نباشم و قبل از من هزار تا مثل من وجود داشته باشن اونی که اول از همه توی فیزیک کوانتوم اتفاق افتاده اون زندگیشو کرده و مرده و کار هایی که کرده سرنوشت منو ایجاد کرده پس سرنوشت منو نسخه های قبلی من که توی همین زمان ولی توی فضا و فیزیک دیگر بودن نوشتن و من دیگه هیچ نقشی توی تغییر دادنش ندارم هر چی هم که قدرت اختیار داشته باشم هر کاری هم که بکنم نمیتونم از دست اون سرنوشت اصلی و ارجینال در برم

این نظریه چقدر شبیه تناسخ بوداست!
فقط یه کم علمی تر مطرح شده ...
میشه اسم این نظریه رو بگید دوست خوب؟ به نظر جالب میاد ...

shabe.saket
14-09-2010, 00:41
سلام
شما زود برداشت کردید.
عرض کردم با توجه به این مدعا ، قضیه ی نابودی زمین در 21 دسامبر 2012 و پیشگویی مایان ها در ارتباط با اون کذبه.

...
:11::40:............

sozuki7
14-09-2010, 10:28
سلام
صاحب این تاپیک
اگ زنده موندم تا سال 2012 یاد اوریت میکنم که دنیا بیشتر از سال2012 عمر میکنه

Mr.Crow
14-09-2010, 10:48
حتی شی کشف شده هم وجود داره:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]توی مستند Ancient Aliens (که کلآ در مورد همین جور چیزا هست و میخواد وجود بیگانه ها در هزاران سال پیش رو اثبات کنه !) حدود نیم ساعتی (شایدم بیشتر) در مورد این شی صحبت میشه.
ولی واقعآ نمیشه این شی رو یه جور پرنده یا حتی پروانه فرض کرد ؟! دو تا چشم هم داره با یه دهن باز !
کلآ اگه بخوایم عینک بدبینی به چشممون بزنیم , لابد باید ابوالهول رو هم نتیجه آزمایشات ژنتیکی فضایی ها روی مصری ها بدونیم که تونستن شیر و عقاب و آدم رو ترکیب کنن !

حالام 2012
2+0=2
1+2=3
ماشالله همیشه هم یه راهی برای اثبات فلان عدد وجود داره :دی
الآن من خودم بهتون اثبات میکنم 2012 عدد شیطان هست !!!
2+1=3
2+0=2
2x3=6
ای داد بیداد ! من تونستم با 3 تا عمل ریاضی به عدد 6 برسم یعنی 666 !!! ای وای !!!!!!!!!!

Hasan.M
14-09-2010, 13:07
توی مستند Ancient Aliens (که کلآ در مورد همین جور چیزا هست و میخواد وجود بیگانه ها در هزاران سال پیش رو اثبات کنه !) حدود نیم ساعتی (شایدم بیشتر) در مورد این شی صحبت میشه.
ولی واقعآ نمیشه این شی رو یه جور پرنده یا حتی پروانه فرض کرد ؟! دو تا چشم هم داره با یه دهن باز !
کلآ اگه بخوایم عینک بدبینی به چشممون بزنیم , لابد باید ابوالهول رو هم نتیجه آزمایشات ژنتیکی فضایی ها روی مصری ها بدونیم که تونستن شیر و عقاب و آدم رو ترکیب کنن !

2+1=3
2+0=2
2x3=6
ای داد بیداد ! من تونستم با 3 تا عمل ریاضی به عدد 6 برسم یعنی 666 !!! ای وای !!!!!!!!!!
بله هميشه روشي براي اثبات عددي وجوددارد ولي اگه با مدارك ديگه همخواني داشته باشه درسته:20:
به نظر شما مطرح كردن 2012توسط چه كساني صورت گرفت؟
چه كسي از اين قضيه سودي خواهد برد ؟

mahdy2021
14-09-2010, 14:06
توی مستند Ancient Aliens (که کلآ در مورد همین جور چیزا هست و میخواد وجود بیگانه ها در هزاران سال پیش رو اثبات کنه !) حدود نیم ساعتی (شایدم بیشتر) در مورد این شی صحبت میشه.
دوست عزیز برای متوجه شدن هیروگلیفهای پست شماره 161 و این شی که در پست 164 گفتم شما به 2 چیز احتیاج داری:

1- فکرت رو گسترش بدی! واقعیت چیزی هست که می بینید.هزار راه هم برای ردش هست.اما آیا حقیقت از بین میره؟! 100% نه
یک سوال می پرسم ببینم چقدر دوست داری دنبال حقیقت باشی!
اگر این مستندات صحیح است چرا پس هیچ لاشه ای از هواپیماها و فضاپیماهای باستانی تاکنون پیدا نشده؟

2-اطلاعات جانبیت بالا باشه.مسائل خرافی منظورم نیست.مسائلی که خیلی ها میدونن اما بهتر میدونن ناگفته باقی بزارن

اگر علاقه داشتی راهی برای اثبات اینها بهت نشون بدم بهم پیام خصوصی بزن(البته هر کسی دوست داشت میتونه پیام بزنه)

Babak
14-09-2010, 14:09
اگر این مستندات صحیح است چرا پس هیچ لاشه ای از هواپیماها و فضاپیماهای باستانی تاکنون پیدا نشده؟
خوندید انشالا پست من رو ؟ نه.
دلیل پیدا نشدن لاشه هواپیما اینه که هواپیمایی وجود نداشته.

A.M.D.D.E.V.I.L
14-09-2010, 14:18
سلام
شما زود برداشت کردید.

در مورد مذاهب!
با این که بحث مذهبی ممنوعه اما ، کدام یک از ادیان گفته که این Doom Day یا رستاخیز قابل پیش بینیه؟ جواب ساده است! هیچکدوم.

من ، خاص ترین اتفاق زندگی خودم هستم!

این نظریه چقدر شبیه تناسخ بوداست!
فقط یه کم علمی تر مطرح شده ...
میشه اسم این نظریه رو بگید دوست خوب؟ به نظر جالب میاد ...

نمیدونم هنوز روش اسم نذاشتم:31:
ولی خیلی برام جالبه میخوام بیشتر روش تحقیق کنم

---------- Post added at 03:18 PM ---------- Previous post was at 03:14 PM ----------

خیلی دوست دارم نظر همه رو در مورد این نظریه بدونم

mahdy2021
14-09-2010, 14:19
خوندید انشالا پست من رو ؟ نه.
دلیل پیدا نشدن لاشه هواپیما اینه که هواپیمایی وجود نداشته.
بله! اتفاقا خدمت جناب سیمور در پرشین تولز هم ارادت دارم.یه زمانی مدیر بودن
اما استدلال هایی که گفته شد اصلا برای من قانع کننده نبود :31: فکر کنم خیلی راحت خواستن موضوع رو انکار کنن
یعنی مصریان با اینهمه شاهکار و ظرافت در بناها همینطوری رو هم رو هم عکسها رو کشیدن و به صورت کاملا اتفاقی شبیه چند چیزی شده که همگی با هم ارتباط نزدیکی دارن؟؟؟
یا فوتوشاپی بودن موضوع که خیلی حرف عامیانه ای بود

وجود شی کشف شده هم بر هیروگلیفها صحه میزاره.البته من مطمئنم بیشتر از چیزی که ما می دونیم کشف شده

اما در مورد اینکه چرا چیزی پیدا نشده خیلی به موضوع ساده ننگرید :27: اما توضیحش پیچیده تر از اونی هست که من بتونم در چند خط بگم

Mr.Crow
14-09-2010, 15:45
بله هميشه روشي براي اثبات عددي وجوددارد ولي اگه با مدارك ديگه همخواني داشته باشه درسته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر شما مطرح كردن 2012توسط چه كساني صورت گرفت؟
چه كسي از اين قضيه سودي خواهد برد ؟اهل رسانه ! از تهیه کننده فیلمی مثل "2012" گرفته تا مستندسازهایی که این روزها نونشون توی روغن هست تا نویسنده ها و ...
حالا تازه توی 2010 هستیم. ایشالله تا 2012 سودی که این دوستان میبرن چند برابر میشه !

دوست عزیز برای متوجه شدن هیروگلیفهای پست شماره 161 و این شی که در پست 164 گفتم شما به 2 چیز احتیاج داری:

1- فکرت رو گسترش بدی! واقعیت چیزی هست که می بینید.هزار راه هم برای ردش هست.اما آیا حقیقت از بین میره؟! 100% نه
یک سوال می پرسم ببینم چقدر دوست داری دنبال حقیقت باشی!

2-اطلاعات جانبیت بالا باشه.مسائل خرافی منظورم نیست.مسائلی که خیلی ها میدونن اما بهتر میدونن ناگفته باقی بزارن

اگر علاقه داشتی راهی برای اثبات اینها بهت نشون بدم بهم پیام خصوصی بزن(البته هر کسی دوست داشت میتونه پیام بزنه) دوست من , بنده خودم با این جور چیزا خیلی حال میکنم. به خاطرش هم از کودکی با کتاب های به درد نخور "عجیب اما باورنکردنی" و این جور چیزا شروع کردم تا الآن که کتابهای فون دانیکن رو میخونم. ولی در کنارش دوست دارم دیدگاه خودم رو هم داشته باشم نه اینکه هرچی میخونم سریع قبولش کنم.
من اگه بخوام منطقی فکر کنم , این عکسهای هواپیما و ... رو در بدترین حالت به ذهن انسانهای اون موقع نسبت میدم. وقتی اونها از چند هزار سال پیش آرزوی پرواز داشتن و شخصیتی مثل ایکاروس که میتونه پرواز کنه رو توی داستانهاشون خلق کردن , چرا نباید یه چیزی مثل هواپیما بکشن ؟! اونها گاری و درشکه ای داشتن که توش 4,5 نفر سوار میشدن. حالا همین گاری رو به شکل یک هواپیما توی خیالات خودشون تصور کردن و ازش نقاشی کشیدن. کار سختی هست ؟!

mahdy2021
14-09-2010, 16:26
Mr.Crow عزیز
حالتهای مختلفی برای بررسی هست.اما نمیشه با چند خط توضیح داد.اما من یه خط کلی میدم
مثلا فرض کن یه آفریقایی کشورش توانایی ساخت فضاپیما رو نداره.اما امکان نداره در دفتر نقاشی یک بچه آفریقایی چنین چیزی رو ببینیم ؟ یا حالا هر جای دیگه

مصریان باستان یا هر قوم دیگه هم ممکنه با دیدن پرندگان و حشرات چیزهایی شبیه اون ترسیم کنن یا بسازن اما چرا یکدفعه چند چیز کنار هم آمده و انقدر به وسایل امروزی ما شبیه؟

در این مورد نظریات مختلفی رو میشه داد اما همشون در یک چیز مشترکن.مصریان باستان بیشتر از اونی که به ما گفتن میدونستن :31:

The Black Dahlia
15-09-2010, 12:08
چرا باید 2012 پایان دنیا باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چه جالب:31:
این همه آدم جمع شدن راجع به پایان دنیا صحبت می کنند ولی هیچ کس نمی دونه چرا؟؟؟؟
بی کاری با آدم چها نمی کنه!!!!!!!!!!:27:

Behsood
16-09-2010, 04:08
سلام
شما اگه به اون یه خط اکتفا کنی حرف شما صحیحه ...
اما حداقل از 100 درصد بحث مطرح شده ی اینجا 70 درصد اش اطلاعات به درد بخوره (حداقل برای من)
اینطور هم میشه گفت که : اینها رو بدونم که چی بشه؟!
این "که چی بشه؟" یک سوال خانمان براندازه خایلی بهش فکر نکنید! D:

saeeddz
16-09-2010, 11:27
2+1=3
2+0=2
2x3=6
ببینید دوست عزیز کسانی که با تعصب به یه راهی یا طرز فکری وارد میشن مطمئنآ راه درستو نمیرن
و البته کسانی که حمایت میکنن
A رو که معلومه از چی اومده
B=13
S همون مار و یا نماد شیطانه
t اینجوری شبیه صلیبه ولی موقع نوشتن صلیب برعکسه
E هم از برعکس کردن 3(انگلیسی)بوجود اومده که برعکس دو تا معنی میتونه داشته باشه every one و 666
f رو هم که به وفور در مصر باستان و کتیبه هاش میتونید ببینید و نماد فراماسون هاست
و...
SR71 هم یک مثال بود که دولتهای مختلف چیزای مختلفی رو دارن قایم میکنن
البته از بابک نمیتونن قایم کننا!:46:

Hasan.M
16-09-2010, 11:33
f رو هم که به وفور در مصر باستان و کتیبه هاش میتونید ببینید و نماد فراماسون هاست
و...

چون ششمین حرفه :20:ووقتی سه تاش رو کنار هم بزاریم میشه 666
اسمش هم آخن است وبهش کلید هم میگن:20:

---------- Post added at 09:03 AM ---------- Previous post was at 09:00 AM ----------

اهل رسانه ! از تهیه کننده فیلمی مثل "2012" گرفته تا مستندسازهایی که این روزها نونشون توی روغن هست تا نویسنده ها و ...
حالا تازه توی 2010 هستیم. ایشالله تا 2012 سودی که این دوستان میبرن چند برابر میشه !
به غیر از اون دارن استفاده ی --------هم میکنند و اوضاع بعضی کشورها رو هم میخوان بهم بزنند
رسانه وسیله ای است برای تحمیل اعتقادات :20:
اونقدر که یک فیلم روی شما تاثیر میگذاره از هیچ چیز دیگه تاثیر نمیپذیرید:20:

mahdy2021
16-09-2010, 13:44
دوستانی که اینجا اعداد جمع و ضرب می کنید فکر نمی کنید دیگران حق دارن به شما ایراد بگیرن؟
وقتی از وجود یک سیستم اعداد باستانی که حاوی معانی و نتایج خاصیه اطلاع ندارن جمع و ضرب شما خنده دار به نظر میرسه

مثل کسی که از وجود مثلا سیستم جمع منطقی خبر نداشته باشه بعد شما این عبارت رو براش بنویسی 1+1=1
خیلی محترمانه برخورد کنه میگه فکر کنم خسته ای :31:

water_lily_2012
16-09-2010, 14:54
شاید نام کاربری من هم ربطی به این موضوع داشته باشه
نمی دونم چرا چند سال پیش 2012 را انتخاب کردم

alirezaghanbari
16-09-2010, 16:23
آخرت رو قبول داشته باشی ، به خود میفهمونی که دنیا هروقت به پایان برسه مهم نیست

راستی ، به ما یه جای مطمئن گفته شده ، منجی میاد ... پس میمونیم تا بیاد ! بیخیال دنیا :46:

قسمت اولش حرف حسابه. اما شاید نشه بی خیال دنیا شد...

---------- Post added at 05:23 PM ---------- Previous post was at 05:22 PM ----------

اما این حرف خیلی بی انصافیه ها ...

shabe.saket
17-09-2010, 01:05

چرا قضیه سال 2012 اینقدر جدی و حاد شده است؟
با نزدیک شدن به 2012 اتفاقات جهانی فاجعه آمیز تر میشوند.

اجتماع دلایل.
1- پیش بینی مایاها.

2- پیش بینی نوستراداموس.
3- وقوع تحولات عظیم کره زمین در 100 سال اخیر.
وقوع بزرگترین زلزله تاریخ بشر. زلزله اقیانوس هند. سال 2004 و تشکیل تسونامی بزرگ.

وقوع مرگبارترین زلزله تاریخ بشر. زلزله بزرگ چین.

زلزله بزرگ هائیتی.

زلزله بزرگ شیلی.

سیل های عظیم.

وقوع طوفانهای بزرگ. طوفان کاترینا.

فوران کوههای آتشفشان. کوه ایسلند.

نظریه گرمایش زمین.

نظریه سرمایش زمین.

تغییر تدریجی مغناطیس زمین.

تاثیر بزرگ طوفانهای خورشیدی.

4- تحولات سیاسی.
وقوع بزرگترین جنگهای تاریخ.
جنگ جهانی اول.
جنگ جهانی دوم.

پیدایش تروریسم. نظریه قریب الوقوع بودن جنگ جهانی سوم.

رکود بزرگ اقتصادی اول.
رکود بزرگ اقتصادی دوم.

دستیابی بشر به سلاحهای کشتار جمعی با مقیاس بسیار بزرگ.
بمب اتم.

پروژه هارپ و ...

من مجموع اتفاقات بزرگ جهان و بررسی کردم و به این نتیجه دارم میرسم که سریعترین و مرگبارترین تحولات جهانی در سده اخیر اتفاق افتاده. با نزدیک شدن به 2012 هم این تحولات فاجعه بارتر می شوند.

December 2012
is coming. Be Smart. Be Ready
End of Life

Behsood
17-09-2010, 06:44
1- پیش بینی مایاها.

همه به کنار این یکی رو انصافا خوب اومدی!
این همه دلیل و مدرک که تقویم مایان ها ربطی به پایان دنیا نداره ... اون وقت دوباره! D:

بسیاری از پژوهشگران که شواهد پراکنده مقبره مایا را واکاوی می‌کنند، عقیده دارند که امپراتور به روشنی پیش‌گویی کرده که هر چیز ویژه‌ای در 2012 اتفاق خواهد افتاد. مایا، نگاره‌ای بر جای گذاشته که حتی اگر زمانی برایش مشخص نکرده باشد، به سناریوی پایان جهان در صفحه پایانی متن تقریبا 1100 صفحه‌ای که به عنوان «دست‌نوشته‌های درسدن» شناخته می‌شود، پرداخته است. مطابق توصیف این نگاره، جهان توسط یک سیل نابود می‌شود. این سناریویی است که بسیاری از فرهنگ‌ها به آن پرداخته‌اند و احتمالا توسط مردمان باستان هم تجربه شده است.
به باور آنتونی اونی، منظور سناریوی دست‌نوشته‌ها فقط خوانده شدن به صورت لفظی نبوده؛ بلکه به عنوان درسی در رابطه با رفتار انسان بوده است. او تقویم بدون تکرار مایا را به تجدید دوره سال نوی خودمان تشبیه می‌کند؛ دوره‌ای از فعالیت‌های پرآشوب و پراسترس به پایان ‌می‌رسد و دوره جدید مثل تولدی دوباره آغاز می‌شود که در آن بسیاری افراد تصمیم به بهبود زندگی خود می‌گیرند.

تولد دوباره! نه پایان زندگی!
End of Life

saeeddz
17-09-2010, 08:55
دوستانی که اینجا اعداد جمع و ضرب می کنید فکر نمی کنید دیگران حق دارن به شما ایراد بگیرن؟
وقتی از وجود یک سیستم اعداد باستانی که حاوی معانی و نتایج خاصیه اطلاع ندارن جمع و ضرب شما خنده دار به نظر میرسه

مثل کسی که از وجود مثلا سیستم جمع منطقی خبر نداشته باشه بعد شما این عبارت رو براش بنویسی 1+1=1
خیلی محترمانه برخورد کنه میگه فکر کنم خسته ای :31:
دوست عزیز شما و یا هرکس دیگه میتونید پستهای من یکی رو کاملآ نقد کنید
اصلآ چیزایی که دروغ هستن نقد ناپذیرن که نمونه هاشم توو کشور ما زیاده!
شما درست میگید
برای مثال همین مثالی که زدین
خب کسی که از ریاضی جدید و فیزیک نوین اطلاعی داشته باشه خیلی چیزا رو میدونه ولی من یا کس دیگه نمیتونه بیاد و از اول اوینا رو توضیح بده و...:20:

Lt.Ali
17-09-2010, 10:05
2012 شروع یک زندگـی جدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdy2021
17-09-2010, 11:25
دوست عزیز شما و یا هرکس دیگه میتونید پستهای من یکی رو کاملآ نقد کنید
اصلآ چیزایی که دروغ هستن نقد ناپذیرن که نمونه هاشم توو کشور ما زیاده!
شما درست میگید
برای مثال همین مثالی که زدین
خب کسی که از ریاضی جدید و فیزیک نوین اطلاعی داشته باشه خیلی چیزا رو میدونه ولی من یا کس دیگه نمیتونه بیاد و از اول اوینا رو توضیح بده و...:20:
به هر حال مخاطب شما از مطالبی که میگید چیزی نخواهد فهمید
حداقل یه لینک زیر پستتون بزارید که مثلا این محاسباتی که کردم بر اساس کابالاست و خودتون برید ببینید این چیه
اینطوری فکر کنم به مخاطب هم احترام گذاشتید :10:
حالا خواست قبول کنه یا نکنه به خودش مربوطه

Hasan.M
17-09-2010, 14:37
من كلا زياد به خوابهام اهميت نميدم ولي گفتم شايد براتون جالب باشه :
سال قبل من اصلا اين فيلم رو نديده بودم واصلا درباره ي 2012هم اطلاعي نداشتم كه اصلا چي هست ولي يك شب صحنه اي هولناك رو توي خواب ديدم وچون عجيب بود فكرم رو مشغول كرد .گذشت تا اين كه يه روز وقتي تلويزيون نگاه ميكردم توي شبكه چهار يه صحنه از فيلم 2012رو ديدم وداشتم از تعجب ميمردم چون يه جورايي محيط فيلم مثل خوابي بود كه ديده بودم و بيشترين تصوير شباهت دار به اون صحنه اي هم كه ديدم اينه :
البته يه خواب بود .
مگر همچين چيزي توي خواب اتفاق بيافته:27:چون تو بيداري كه گمون نكنم :18:

alirezaghanbari
17-09-2010, 18:14
2012 شروع یک زندگـی جدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من این جمله رو اینطوری بیان میکنم:
2012 ادامه یه زندگی...

saeeddz
18-09-2010, 04:26
اینا همش دروغه
به نظرم به جای اینکه فقط حرف بزنیم بیایم و صرفه جویی کنیم
کمتر زمینو آلوده کنیم
دروع نگیم و...
اینا که میگید بلا و... نیست
طبیعت بیچاره داره آخرین نفس هاش رو میزنه...

alirezaghanbari
18-09-2010, 15:39
من كلا زياد به خوابهام اهميت نميدم ولي گفتم شايد براتون جالب باشه :
سال قبل من اصلا اين فيلم رو نديده بودم واصلا درباره ي 2012هم اطلاعي نداشتم كه اصلا چي هست ولي يك شب صحنه اي هولناك رو توي خواب ديدم وچون عجيب بود فكرم رو مشغول كرد .گذشت تا اين كه يه روز وقتي تلويزيون نگاه ميكردم توي شبكه چهار يه صحنه از فيلم 2012رو ديدم وداشتم از تعجب ميمردم چون يه جورايي محيط فيلم مثل خوابي بود كه ديده بودم و بيشترين تصوير شباهت دار به اون صحنه اي هم كه ديدم اينه :

البته يه خواب بود .
مگر همچين چيزي توي خواب اتفاق بيافته:27:چون تو بيداري كه گمون نكنم :18:

سلام. خواب رو باید از دید علم تعبیر خواب بررسی کرد. خواب شما را هم همینطور. شاید نکته مهمی توش باشه که از دید ما بدور مونده باشه....

water_lily_2012
20-09-2010, 06:43
یک استاد میکروبیولوژی استرالیایی مدعی شد که به دلیل تغییرات آب و هوایی
نژاد بشر ظرف 100 سال آینده منقرض می شود

به گفته این استاد استرالیایی، این فرایندی برگشت ناپذیر است که با اولین تغییرات آب و هوایی آغاز شده است.پروفسور فنر در این خصوص توضیح داد: "از زمانی که عصر "آنتروپوسن" (Anthropocene) آغاز شده است تغییرات آب و هوایی اثراتی بر روی زمین برجای گذاشته اند که این اثرات با تاثیراتی که یک عصر یخبندان یا برخورد یک ستاره دنباله دار در طول تاریخ زمین شناسی بر روی سیاره ما گذاشته اند برابر است."
عصر آنتروپوسن، به عصر زمین شناسی گفته می شود که در آن فعالیتهای انسان، مسئول اصلی تغییرات آب و هوایی هستند.
در سال 2000، پل کراتسن، برنده نوبل شیمی اصطلاح "عصر آنتروپوسن" را ارائه کرد. سپس در سال 2007 دانشمندان سازمان زمین شناسان انگلیسی در مقاله ای که در مجله علمی انجمن زمین شناسی آمریکا (Gsa Today) منتشر کردند، رسما پیشنهاد دادند که عصر "اولوسن" پایان یافته است و جای آن را عصر جدیدی که می تواند عنوان "آنتروپوسن" داشته باشد، گرفته است. در حقیقت Anthropoceneمی تواند به معنی "عصر زمین شناسی انسان" باشد.
اکنون به اعتقاد فنر، بشر ساکن سیاره زمین با این تغییرات برای همیشه نابود می شود.
تغییرات آب و هوایی هنوز در فاز آغازین است، باوجود این، دگرگونی شرایط جوی به طور قابل توجهی دیده می شود. این در حالی است که تمام دانشمندان این حوزه با این پیش بینی ترسناک فنر موافق نیستند به طوری که "استفان بایدن" معتقد است که هنوز این احتمال وجود دارد که نوع بشر برای جلوگیری از توسعه این تغییرات تلاش کند. برای مثال دستیابی به یک توسعه واقعی انرژیهای تجدیدپذیر می تواند از بروز یک فاجعه جهانی پیشگیری کند.
براساس گزارش یونایتد پرس اینترنشنال، کسانی نیز هستند که این پیش بینی فاجعه بار را موثق می دادند و آن را به عنوان هشداری برای رشد جمعیت جهانی و تمام خطراتی که عواقب این افزایش جمعیت در بر دارد تلقی می کنند. به طوری که نیکولاس بویل دانشمند دانشگاه کمبریج حتی این فرضیه را مطرح کرده است که سال 2014 "پایان دنیا" است.
این دانشمند در کتاب خود نوشته است: "دنیا در حال ورود به یک بحران جهانی بسیار شدید و بی سابقه در تاریخ است که در واقع عواقب بسیار بد و طولانی مدت بحران اقتصادی بین المللی کنونی است.

Hasan.M
20-09-2010, 09:31
سلام. خواب رو باید از دید علم تعبیر خواب بررسی کرد. خواب شما را هم همینطور. شاید نکته مهمی توش باشه که از دید ما بدور مونده باشه....
من تا حدودي خودم به تعبير واردم واين خواب از اون نوع خوابهايي است از نظر زمان و موقعيت نجومي كه يا عينا اتفاق ميافته و يا تعبير نداره و دانستن اين نكته ي آخرش مهمه كه من كسي رو پيدا نكردم اين كار رو بتونه بكنه:20:

---------- Post added at 07:00 AM ---------- Previous post was at 06:59 AM ----------

یک استاد میکروبیولوژی استرالیایی مدعی شد که به دلیل تغییرات آب و هوایی
نژاد بشر ظرف 100 سال آینده منقرض می شود
اين يكي رو من باور ميكنم چون اين جور كه به قول اين دوستمون:

اینا که میگید بلا و... نیست
طبیعت بیچاره داره آخرین نفس هاش رو میزنه
از طبيعت كار كشيديم 100سال عمر كنه لطف كرده :20:

---------- Post added at 07:01 AM ---------- Previous post was at 07:00 AM ----------

کمبریج حتی این فرضیه را مطرح کرده است که سال 2014 "پایان دنیا" است
اين سناريوي شماره ي دو هست وبراي شروعش هم زوده :20:
اول 2012رد ميشود و بعد ميرن سراغ2014

Babak
20-09-2010, 12:17
چرا قضیه سال 2012 اینقدر جدی و حاد شده است؟
با نزدیک شدن به 2012 اتفاقات جهانی فاجعه آمیز تر میشوند.

اجتماع دلایل.
1- پیش بینی مایاها.

2- پیش بینی نوستراداموس.
3- وقوع تحولات عظیم کره زمین در 100 سال اخیر.
وقوع بزرگترین زلزله تاریخ بشر. زلزله اقیانوس هند. سال 2004 و تشکیل تسونامی بزرگ.

وقوع مرگبارترین زلزله تاریخ بشر. زلزله بزرگ چین.

زلزله بزرگ هائیتی.

زلزله بزرگ شیلی.

سیل های عظیم.

وقوع طوفانهای بزرگ. طوفان کاترینا.

فوران کوههای آتشفشان. کوه ایسلند.

نظریه گرمایش زمین.

نظریه سرمایش زمین.

تغییر تدریجی مغناطیس زمین.

تاثیر بزرگ طوفانهای خورشیدی.

4- تحولات سیاسی.
وقوع بزرگترین جنگهای تاریخ.
جنگ جهانی اول.
جنگ جهانی دوم.

پیدایش تروریسم. نظریه قریب الوقوع بودن جنگ جهانی سوم.

رکود بزرگ اقتصادی اول.
رکود بزرگ اقتصادی دوم.

دستیابی بشر به سلاحهای کشتار جمعی با مقیاس بسیار بزرگ.
بمب اتم.

پروژه هارپ و ...

من مجموع اتفاقات بزرگ جهان و بررسی کردم و به این نتیجه دارم میرسم که سریعترین و مرگبارترین تحولات جهانی در سده اخیر اتفاق افتاده. با نزدیک شدن به 2012 هم این تحولات فاجعه بارتر می شوند.

December 2012
is coming. Be Smart. Be Ready
End of Life

سلام
در قرن 20 اتفاق های متفاوتی نیسب به قرون قبل نیوفتاده ( در بعد طبیعی) تنها تغییر وجود رسانه + ثبت کامل رخداد هاست.
در واقع وجود امار کامل با کلی عکس و فیلم باعث میشه این تصور پیش بیاد که ما در دوره خاصی هستیم.
یخ بررسی دقیق درباره اتفاقات طبیعی تاریخ داشته بتشید متوجه اشاره بنده میشید. مثال:

shabe.saket
20-09-2010, 14:27
سلام
اول اینکه منابع ویکی پدیایی که گذاشتی بسیار جالب بودن مرسی.
منظور من از سده اخیر دقیقا از شروع سال 1900 تا پایان سال 1999 نبوده منظورم چند سده اخیره که هر چی جلو میره مرگبارتر میشه. در اون مطلبم هم به زلزه بزرگ شانکسی چین که در سال 1556 رخ داد هم اشاره کردم.
آیا به نظرت نمیرسه که گذشته از وجود رسانه ها و پوشش خبری بدلیل پیشرفت عظیم و بسیار سریع بشر در علم در این اواخر کره زمین دستخوش تغییرات بدون سابقه در تاریخ (به اثتثنای عصر یخبندان و...) شده است؟

Babak
20-09-2010, 15:00
سلام
اول اینکه منابع ویکی پدیایی که گذاشتی بسیار جالب بودن مرسی.
منظور من از سده اخیر دقیقا از شروع سال 1900 تا پایان سال 1999 نبوده منظورم چند سده اخیره که هر چی جلو میره مرگبارتر میشه. در اون مطلبم هم به زلزه بزرگ شانکسی چین که در سال 1556 رخ داد هم اشاره کردم.
آیا به نظرت نمیرسه که گذشته از وجود رسانه ها و پوشش خبری بدلیل پیشرفت عظیم و بسیار سریع بشر در علم در این اواخر کره زمین دستخوش تغییرات بدون سابقه در تاریخ (به اثتثنای عصر یخبندان و...) شده است؟

سلام
باز هم, هر چه عقب تر بریم ثبت ها محدود میشن. اطمینان میدم بهتون* که میانگین رخداد های طبیعی فرق جندانی نداشته در طول سال های گذشته تاریخ. صرفا نقص در گزارش دهی و فرموشی رخ داد ها در تاریخ باعث بزرگ به نظر رسیدن ماجرا ها شده.

به این بخش متن دقت کنید:

آن روزها اخبار این گونه حوادث چندان سریع به گوش جهانیان نمی‌رسید. در لندن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، نشریه تایمز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، هفت ماه پس از واقعه داستانی کوتاه در آن مورد چاپ کرد که در اصل نامه‌ای از یک بازرگان بود. امّا در این هنگام، اثرات انفجار کوه تامبورا تدریجاً در جاهای دیگر احساس می‌شد
ولی الان تا سونامی اتفاق میوفته نیم ساعت بعدش کل دنیا با خبرن.

*: یک ملاکی هست توی علم امار که من متاسفانه اسمش و جزییاتش رو فراموش کردم. که طبق اون باید بخشی از امار که ظاهرا نا پیداست رو در امار نهایی لحاظ کنیم. مثالش در کشف سیارات فراخورشیدیه.
اکثر سیارات کشف شده غول های گازی هستن. با آمار عجولانه اینطور به نظر میاد که سیارات عالم عموما غولپیکر و گازین. اما به محض اینکه نقص ابزار ها مون رو لحاظ کنیم که ناتوانه در کشف سیارات کوچک زمین مانند . متوجه نقص آمار میشیم.

zahedy2006
20-09-2010, 17:26
تاپیک خنده داری هست...

دنیا تموم بشه من هم فوق لیسانس دارم. اون دنیا هم دکتری می گیرم !!!

shabe.saket
20-09-2010, 21:46
بابک عزیز این سوال و جواب ندادی.
کس دیگری هم اگه نظری داره بگه لطفا.

تاپیک خنده داری هست... !!!
اینم نظر شماست...!!!

mahdy2021
21-09-2010, 00:33

اینم نظر شماست...!!!
همین پیشرفت عظیم به ما میگه هر چیزی الان با یک پارامتر تعریف میشه
پارامتر میزان گرمای زمین
پارامتر بارش در هر سال
پارامتر .....

در آمارهای هر یک از پارامترهای مهم در مورد کره زمین دانشمندان اظهار نگرانی کرده اند اما هیچکدام بیانگر قریب الوقوع بودن فاجعه دیده نمیشه
بیشتر تغییرات تدریجی و کند انجام میشه و خطری کره زمین رو در سالهای پیش رو تهدید نمیکنه
بالاخره اگر مثلا استاندارد دمای رادیاتور ماشین 90 باشه و الان دما بره رو 95 که نشانگر اتفاق مهمی نیست اما باید نگران بود.هر وقت رفت رو 110 به بالا باید آماده یک اتفاق بود(جوش آوردن :31: )

Babak
21-09-2010, 13:12
.!!!

این لیست رو ببینید

با حساب نبودن امار مناسب تقریاب دیده میشه که بلایای طبیعی همیشه خدمت ما میرسیده.

به عنوان مثال
بزرگترین زلزله های ایران هم در قرن 9 اتفاق افتاده

Cleeev
21-09-2010, 15:16
مهمترین بحران جهانی حال حاضر، بحران گرمایش زمین (Global Warming) و ذوب شدن و از دست دادن یخچال هامون هستش...

البته این بحران قرار نیست امروز و فردا به اوجش برسه ولی با این روند حدس زده میشه طی 40-50 سال آینده با مشکلات عظیمی در آب و هوا مواجه بشیم...

کما اینکه همین الانشم آب و هوای زمین دستخوش تغییرات و بی نظمیای زیادی شده...

مهمترین چیزی که زمین و در واقع حیات زمین رو تهدید میکنه بحران آب و هواییه که در حال حاضر هر روز بیش از گذشته داره به یکی از مهمترین دغدغه های بشر امروز تبدیل میشه...

چیزیه که تا حد زیادی خود ما مسئول به وجود اومدنشیم و خودمون باید تلاش کنیم که متوقفش کنیم... وگرنه با این وضعیت در کمتر از یک الی دو قرن آینده بخش های زیادی از زمین به خاطر گرمای زیاد تبدیل به بیابون میشن، سطح دریاها بالا اومده و بسیاری از کناره های قاره ها زیر آب میرن و زمین تبدیل به سیاره ای گرم با آب و هوایی بسیار نامتعادل شده و شرایط زندگی در زمین بسیار سخت میشه... پس از اونم احتمال دوره های یخبندان وجود داره...

به جای پرداختن به موضوعات واهی و تخیلات یه عده آدم متوهم و شایعات ، به فکر بحران های واقعی باشید که مهمترینش بحران گرمایش زمین و آلودگی های زیست محیطیه...

سهم خودتون رو برای حفظ زمین انجام بدید... وگرنه (خودمون یا نسل های بعدی) در آینده ای نچندان دور با خواری و خفت باید به فکر ساختن زمین دیگه ای و کوچ به اونجا باشیم (مریخ!) و این سیاره زیبا، خونمون رو که نابودش کردیم و تبدیل به آشغالدونی شده رو ترک کنیم...

چی میشد ملت به جای اینهمه تفکرات بیهوده کمی به واقعیات و مشکلات جهانی فکر و سهمشون رو ادا میکردن...؟!!! مردم اصلاً عین خیالشون نیست که داریم دستی دستی چه میکنیم با زمین...

ایران یکی از 10 کشور اول در تولید گازهای گلخانه ایه... واقعاً جای مباهات داره...!

shabe.saket
23-09-2010, 00:46
مسئله گرمایش جهانی هرگز به کره زمین و طبیعت آسیب جدی نخواهد زد. و فقط اگر مسئله زیادی جدی بشه (که نخواهد شد) نسل بشر را خواهد پژمرد. طبیعت خود را در هر زمانی بازسازی میکنه.

saeeddz
23-09-2010, 09:35
مسئله گرمایش جهانی هرگز به کره زمین و طبیعت آسیب جدی نخواهد زد. و فقط اگر مسئله زیادی جدی بشه (که نخواهد شد) نسل بشر را خواهد پژمرد. طبیعت خود را در هر زمانی بازسازی میکنه.
اضافه میکنم
در زمان قرون وسطی(اگر اشتباه نگفته باشم) 5 درجه افزایش دما داشتیم و اتفاقی هم نیفتاد و دنیا هم نابود نشد
درسته به طبیعت داره آسیب میرسه ولی اولآ این گرما و پدیده ی گرم شدن زمین رو چه کسانی باعثش بودن؟!
همون هایی که اتومبیل سبز و لامپ های سبز و... رو قبلآ ساختن و با این جو سازی ها و کارها فقط میخوان محصولاتشون رو به فروش برسونن و قبلآ هم همین کار رو کردن...

Cleeev
23-09-2010, 18:20

زمین به جز طبیعتش و شرایط مناسب حیاتی که داره چه تفاوتی با سایر سیارات داره...؟؟؟ خود سیاره چه ارزشی داره...؟!! طبیعت و حیاتشن که مهمن... خود طبیعتم یه روز درمیون خودشو تغییر نمیده که... وقتی سرعت تغییرات زیاد بشه، قدرت تطبیق یافتن طبیعت کاهش پیدا میکنه... البته گیاهان و موجوداتی مثل سوسک که این چیزا براشون تأثیری نداره...! سوسک بیش از 200 میلیون ساله همینجور مونده و بازم میمونه...! ولی هر موجودی انقدر قدرت تطبیق نداره...

اضافه میکنم
در زمان قرون وسطی(اگر اشتباه نگفته باشم) 5 درجه افزایش دما داشتیم و اتفاقی هم نیفتاد و دنیا هم نابود نشد
درسته به طبیعت داره آسیب میرسه ولی اولآ این گرما و پدیده ی گرم شدن زمین رو چه کسانی باعثش بودن؟!
همون هایی که اتومبیل سبز و لامپ های سبز و... رو قبلآ ساختن و با این جو سازی ها و کارها فقط میخوان محصولاتشون رو به فروش برسونن و قبلآ هم همین کار رو کردن...

شمائم خیلی تو تئوری توطئه غرق شدیا... این مسئله بسیار قبل از اینکه محصولاتی با اضافه نام "green" ساخته بشه حساسیتش احساس شده بود... اوائل نظریه بودن... بعد اثبات شدن... الانم مدت هاس نشانه هاش دارن دیده میشن و مسئله داره حاد میشه...

این مهم نیست که اون شرکتا چی ساختن حالا دارن چی میسازن... اونا فقط دنبال سودشونن وگرنه از هر صد تا این محصولات Green یکیشونم به زور فایده واقعی داره ملتم اینو میدونن...

مهم اینه که حالا که این وضعیت پیش اومده روش زندگی و شرایط رو بهبود ببخشیم... اگه هر کسی حداقل سهم خودشو انجام بده نصف مشکلات حله...

شما نوسانات موضعی قرون وسطی رو با الان مقایسه میکنید...؟

اصلاً وضعیت گازهای گلخانه ای و اثر گلخانه ای الان و حجم تولید گازهای گلخانه ای الان با هیچ دوره ای قابل مقایسه نیست...

و در نهایت آخرش چی...؟ از نظر شما چون بعضی شرکتا که قبلاً وسایل آلاینده میساختن و الان به خاطر اقبال عمومی به وسایل سبز و همچنین فشارهای سازمانای بین المللی برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای، دارن لوازم و وسایل و تجهیزات سبز تولید و تبلیغ میکنن، و بنا بر تئوری توطئه و اینا، اصولاً همه ـش دروغه...!!! بریم یه بشکه بنزین بخریم صبح تا شب پلاستیک آشغال بزنیم... همه ـش خالی بندیه کار استکباره...

از نظر شما همه ـش خالی بندی و بعضاً بزرگنماییه و اینهمه تحقیقات و نمودارا و نظرات و پروژه های دانشمندان و هشدارای بین المللی و اینهمه اجلاس همگی از اون شرکتا پول گرفتن که بگن فلانه...؟

تفکر شما اشتباهه... شرکتا همیشه به فکر سودن و هر چیزی که مد بشه یا اقبال عمومی بره به سمتش رو روش مانور میدن...

حالا چون بعضیا دارن محصولات سبز میسازن (که خیلی خوبه که شرکتا به این دارن توجه میکنن) ما بگیم گور بابای گرمایش زمین... بزار همینطور بسوزونیم و از نامتعادل شدن روز افزون وضعیت آب و هوایی و آب شدن یخای یخچال های زمین که متعادل کننده دمای زمینن ، لذت ببریم....... گور بابای نسل بعدی... گور بابای زمین... بچسبیم به مصرف بی رویه و سوزوندن خیلی کار خوبیه...!

don't take it personally منظور خاصی نداشتم... :20:

در کل مسئله مهم این نیست که دنبال مقصر باشیم و به توطئه و اینا بپردازیم... همه ما مقصریم... هیچ کسی در این مورد بی تقصیر نیست... مهم اینه که به فکر چاره باشیم و کمک کنیم و سهم خودمون رو به انجام برسونیم... به خصوص آگاه ساختن مردم خیلی مهمه که براشون اهمیت پیدا کنه...

amin666
23-09-2010, 20:40
دوست عزیز.درسته طبیعت می تونه خودش رو ترمیم کنه.ممکنه اگه کلا دمای زمین 20 درجه هم بره بالا موجودات و گیاهان و ... خودشون رو تطبیق بدن.ولی آیا انسان هم مثل گلو گیاهه؟!!انسان می تونه مثلا خودش رو جوری تطبیق بده که امواج فرا بنفش دیگه براش سرطان زا نباشه؟یا اونی که ت استوا هست تو 70 درجه هم عین خیالش نباشه؟همه اینا هیچ چی.وقتی یخهای قطب آب شدن شهرها و حتی کشورهایی که زیر آب خواهند رفت(مثل انگلیس)ساکنانش می تونن دو زیست بشن!نه این گرمایش جهانی واقعیه و چیز عجیبی هم نیست.اصلا طبق قانون انتروپی جهان داره به سوی بی نظمی پیش می ره.همین که شما ره می رید اصطکاکی که تولید می شه به صورت گرما وارد محیط می شه و انتروپی رو افزایش می ده.البته از این قانون صراحتا نمی شه به گلوبال وارمینگ رسید.ولی گرمایش جهانی یه چیز ثابت شده است و اگه قبول ندارید یه نگاه به فیلمهای دریاچه های خشک شده یا مقدار یخهای قطبها بندازید.اونوقت مطمئنا باورتون می شه

mahdy2021
23-09-2010, 23:59
اضافه میکنم
من بعید می دونم دقیقا این محصولاتی که اصطلاحا(دوست دار محیط) یا (سبز) نامیده میشن هدفشون سوداگری بوده
اما یه اصل کلی در مخصوصا تاریخ معاصر هست که از هر وضعیت و امتیاز و ویژگی علاوه بر کارکردهای عادیش به 2 منظور دیگه هم استفاده شده: 1-کسب درآمد 2-فشار بر سایرین

این دقیقا یک نوع تفکر خاص هست که کمی تحقیق کنید می فهمید از کدام اذهان خراب نشات میگیرد و جهان را بدتر و بدتر می کند

shabe.saket
24-09-2010, 00:30
ولی گرمایش جهانی یه چیز ثابت شده است و اگه قبول ندارید یه نگاه به فیلمهای دریاچه های خشک شده یا مقدار یخهای قطبها بندازید.اونوقت مطمئنا باورتون می شه
گرمایش جهانی اصلا چیز مهمی نیست.
دلیل گرمایش جهانی هم بشر نیست.
زمین در دوران بین دو سرمایش قرار گرفته و در دوران بین دو سرمایش ، گرمایش اتفاق خواهد افتاد.
بعد از عبور ما از دوران گرمایش جهانی(البته اگر در اثر علل دیگه منقرض نشیم) سرمایش بزرگ جهانی اتفاق خواهد افتاد. دوران یخ بندان بسیار عظیمی آغاز خواهد شد.

Cleeev
24-09-2010, 03:09
زمین در دوران بین دو سرمایش قرار گرفته و در دوران بین دو سرمایش ، گرمایش اتفاق خواهد افتاد.
بعد از عبور ما از دوران گرمایش جهانی(البته اگر در اثر علل دیگه منقرض نشیم) سرمایش بزرگ جهانی اتفاق خواهد افتاد. دوران یخ بندان بسیار عظیمی آغاز خواهد شد.

درسته این موضوعیه که طی تاریخ چند باری تکرار شده و به نظر عصر یخبندان راه حلی ترمیمی برای زمین محسوب میشه...

ولی مشکل اینجاست که حجم بسیار عظیمی از گازهای گلخانه ای که روزانه انسان به جو میفرسته در هیچ زمانی در تاریخ سابقه نداشته... اگر قبلاً تنها عامل تولید گازهای گلخانه ای فوران های آتش فشانی کم تعداد و تنفس و سوخت و ساز جانوران و گیاهان بود (نهایتش یه مقدار آتیشای ایجاد شده توسط انسانا) و تغییرات آب و هوایی به آرامی پیش میرفتن و فرصت کافی برای گیاهان و جانوران برای تطابق یافتن وجود داشت ، الان وضعیت متفاوته... با این حجم عظیم گازهای گلخانه ای و آلودگی های ایجاد شده توسط نسل بشر، نظم و تغییرات آرام آب و هوایی به کلی دارن بهم میریزن و غیر قابل پیش بینی میشن...

حالا اگه از نظر شما اینهمه نگرانی های جهانی الکین و تمام دانشمندان مربوطه رو به چالش میکشید که خود دانید... گفتم که میتونید برید یه چاله تو حیات خونه ـتون درست کنید صبح تا شب پلاستیک آتیش بزنین...!

چیزی که مشخصه اینه که حجم عظیم گازهای گلخانه ای تولید شده توسط انسان در یکی دو قرن اخیر به صورت روزافزونی باعث افزایش گرمای زمین و از بین رفتن روز افزون یخچال ها که متعادل کننده دمای زمینن شده... مسئله غیر قابل رد کردنیه...

فعلاً باعث این روند شدید افزایش دما و سرعت یافتن اون تا حد زیادی انسان ها هستن... شما نمیتونی بگی چون گرمایش زمین یه روند عادیه و به آرامی پیش میره پس بیخیالش و بیشتر گاز گلخونه ای بریزیم تو جو تا بیشتر گرمای خورشید بمونه توی زمین و هر اتفاق بدی قراره بیفته زودتر بیفته و به تسریعش کمک کنیم پس...!!!

این روند گرمایش و این حجم از دست دادن یخچالا، صد درصد بسیار برای حیات خطرناک خواهد بود... همچنین چنین شرایطی (که مطمئناً تأثیرات بدی بر روی حیات و به ویژه حیات دریایی خواهد داشت و داشته) و در ادامه ـش احتمالاً عصر یخبندانی بسیار شدید در چند قرن آینده ، یک اجبار نیست...

یه امر اجباری نیستش ولی به هر حال ممکن بود در حالت عادی هم به طور آروم همین اتفاقات بیفته و کم کم پیش بره و به قولی نرم نرم میرسیدیم به یه عصر یخبندان احتمالی (کوچیک)... شاید... ولی مسئله ای که مشهوده اینه که ما انسان ها با بیخیالی و بی توجهی در بخصوص قرن 20 و الان، باعث بسیار بسیار شدت یافتن این روند طبیعی شدیم و آینده ـش رو به این حد بزرگ و خطیر کردیم و باعث عظمت یافتن تأثیرات مخربش و عواقبش شدیم...

ما علت 100 درصد این گرمایش نیستیم ولی عمده ـترین علت تسریع در روندش و اینقدر بزرگ شدنش ما هستیم... حالا که میدونیم چه چیزی داره پیش میاد و چه کردیم، موظفیم که کاری کنیم حداقل وسعت فاجعه کاهش پیدا کنه...

یا میشه به همین وضعیت ادامه بدیم و بیش از پیشم جو و طبیعت رو تخریب کنیم تا زودتر منقرض بشیم کلک این سیاره پر دردسر کنده بشه...!

گرمایش جهانی اصلاً مهم نیست فقط بسیاری از نسل های موجودات و گیاهان ممکنه منقرض بشن...!

دلیل گرمایش جهانی هم اصلاً بشر نیست... این حجم گازهای گلخانه ای ای که تولید کردیم و افزایش گرمایش ناشی از اثر گلخانه ای و افزایش شدید ذوب شدن یخچال های طبیعی و غیره همه ـش دروغ های تاریخی و دولت های مستکبر و برای فروش محصولاتشونه... عکسا و نمودارا همه فوتوشاپن... زمین شناسان و دانشمندان آب و هوایی و نظریه پردازان همگی جیره خوار صهیونیسمن... و در کل همه مشکلات زیر سر عمال و خود فروختگان و وابستگان به موجودات استعمارگر سیارات دیگه ـس...! :دی

shabe.saket
24-09-2010, 11:39
Cleeev عزیز شما اگه به پستی که من در صفحه 19 همین تاپیک زدم توجه کنی متوجه میشی که در مورد گرمایش جهانی نموداری هم گذاشتم. ما گفتیم بزرگنمایی گرمایش جهانی کار اسرائیل و آمریکاست؟!!! یا عکس ها و نمودارها فتوشاپن؟!!! من که خودم نمودار گذاشتم. همه ما میدونیم که زمین داره گرم میشه. ولی در صد سال اخیر به اندازه 0.73 درجه سانتیگراد گرم شده. هیچ نسلی از گیاهان و حیوانات هم در اثر این گرمایش منقرض نشدن.
تفاوت دیدگاه ما و شما در اینه که شما میگین گرمایش جهانی مسئله ی مهمیه و ما میگیم اصلا مهم نیست. همون جوری که شما با دلیل و مدرک حرف میزنین ما هم دلیل و مدرک داریم. یک نکته رو هم اعتراف میکنم. ما در اقلیت هستیم.

amin666
24-09-2010, 12:15
یعنی این .73 سانتی گراد باعث شده یخها این همه ذوب بشن در قطبها؟!!این هم بگم که فکر نکنید گرمایش جهانی فقط چند درجه هوا رو گرم می کنه.تاثیرات مخرب دیگری هم داره.وارونگی هوا و الودگی و بارانهای اسیدی و ... نتیجه این گازهای گلخانه ایه.خرابی اوزون و .. هم بماند.وقتی اوزون خراب شد اونوقت طیف وسیعی از امواج ا لکترومغناطیسی خورشید هم راحت زندگی جانداران رو تهدید می کنن.درسته ممکنه با همین روند تا 100 سال دیگه هم مشکلی واسه ما پیش نیاد؟ولی بعدش چی؟فرزندان ما چی؟اصلا 500 سال دیگه چی؟بالاخره سرعت این امر باید یه جا کند بشه دیگه.ما الان بگیم مهم نیت صد سال دیگه هم بچه های ما می گن مهم نیست تا یه روزی دیگه واقعا مهم میشه و اونروز دیگه کاری نمی شه کرد!

Reza Azimy_RW
14-10-2010, 23:49
دوستان عزیز نظرتون در مورد این مطلب چیه ؟

واقعا ناسا چنین چیزایی رو گفته ؟
البته من به 2012 معتقدم ولی دنبال حقیقتم !

e.s.e.t
15-10-2010, 01:34
سلام
دوستان واقعا این حرف ها از شما بعیده 2012 پایان دنیا دیگه چه صیغه ایه
در این باره فقط میتونم بگم که
به مرگ گرفتنت که به درد راضی بشی به درد گرفتنت که به تب راضی بشی
که اگر در سال2012 دنیا تموم نشد که نمیشه ولی بجاش جنگی چیزی اتفاق افتاد همه بگن خوبه دیگه جنگ که بهتر از پایان دنیاست
اگر نمیدونید بدونین که اسرائیل قرار بود در سال 2007 نظم نوین جهانی رو اعلام کنه که تو سال 2006 به لبنان حمله کرد که بعد از اون کلک ایران و سوریه را بکنه که تو همون پله اول موند
و حالا قراره در سال2012 نظم نوین جهانی اعلام بشه که این داستان پایان دنیا و این چرندیات رو به پا کردند
در ضمن من هم حقوق بگیر جمهوری اسلامی و دشمن اسرائیل نیستم که این حرف ها رو میزنم
موفق باشید

shabe.saket
15-10-2010, 01:35
سیاره Nibiru بنا به ادعاهایی دهمین سیاره منظومه شمسی هست که در این منبع ذکر شده هم نسبت به خواص احتمالی این سیاره و نیروی عظیم مغناطیسی آن اشاره شده است. دوران 3600 ساله نیبرو و نزدیکی آن به زمین ، تنها دلیل سال 2012 نیست.
وقایع بزرگ در 2012 ، دلایل بسیاری داره که من در پست های قبلی گفتم. اجتماع دلایل باعث وقوع سال 2012 خواهد شد.
متاسفانه ذهن های ما رو با مسائل واهی مثل گرمایش زمین پیچوندن. و میگن مثلا گرمایش زمین بزرگترین خطره تمدن و زندگی بشری است. در حالی که گرمایش زمین یک (دروغ) ، خوشبینانه بگم یک اشتباه بزرگ جهانی است.
تمدن و زندگی بشر در سال 2012 و بعد از آن دچار تحولات عظیمی خواهد شد ، چون 2012 پشتوانه عظیمی داره. مایاها.

Cleeev
15-10-2010, 02:11
سیاره Nibiru بنا به ادعاهایی دهمین سیاره منظومه شمسی هست که در این منبع ذکر شده هم نسبت به خواص احتمالی این سیاره و نیروی عظیم مغناطیسی آن اشاره شده است. دوران 3600 ساله نیبرو و نزدیکی آن به زمین ، تنها دلیل سال 2012 نیست.
وقایع بزرگ در 2012 ، دلایل بسیاری داره که من در پست های قبلی گفتم. اجتماع دلایل باعث وقوع سال 2012 خواهد شد.
متاسفانه ذهن های ما رو با مسائل واهی مثل گرمایش زمین پیچوندن. و میگن مثلا گرمایش زمین بزرگترین خطره تمدن و زندگی بشری است. در حالی که گرمایش زمین یک (دروغ) ، خوشبینانه بگم یک اشتباه بزرگ جهانی است.
تمدن و زندگی بشر در سال 2012 و بعد از آن دچار تحولات عظیمی خواهد شد ، چون 2012 پشتوانه عظیمی داره. مایاها.

فرداش یعنی 22 دسامبر 2012 بسیار مشعوف میشم از حضور در این نقطه و نقل قول پست های گذشته... :دي

زنده ـم نباشم وصیت میکنم یکی بیاد به جام اینجا در اون روز حضور داشته باشه... :پی

S E V E N
15-10-2010, 10:04
سلام

اين قضيه يه چرندي هست كه درستش كردن و معلوم نيست چه نقشه اي زير سر دارن با اين كارا !

shabe.saket
15-10-2010, 14:14
فرداش یعنی 22 دسامبر 2012 بسیار مشعوف میشم از حضور در این نقطه و نقل قول پست های گذشته... :دي

زنده ـم نباشم وصیت میکنم یکی بیاد به جام اینجا در اون روز حضور داشته باشه... :پی
مطمعنا شهامت حضور را خواهیم داشت. شما منتظر 22 دسامبر 2012 هستید تا بگین 2012 به وقوع نپیوست. ما میگیم دوران افول جهانی فرا رسیده حالا 2012 باشه یا 2025.
زندگی بشر در حال تغییرات بزرگی هست.
تحولات بزرگی در حال وقوع ه.

Babak
15-10-2010, 14:57
ما میگیم دوران افول جهانی فرا رسیده حالا 2012 باشه یا 2025
پس حالا حالا ها سر کاریم.

B U L U T
15-10-2010, 15:01
پس حالا حالا ها سر کاریم.
فکر کنم ایشون تحت تاثیر این روز ها قرار گرفتن!
شاید احساسش درست باشه که دنیا یا حداقل دنیاش داره تغییر میکنه!
ولی حتما قرار نیست برای شما ها خوب باشه!

shabe.saket
15-10-2010, 15:05
فکر کنم ایشون تحت تاثیر این روز ها قرار گرفتن!
شاید احساسش درست باشه که دنیا یا حداقل دنیاش داره تغییر میکنه!
ولی حتما قرار نیست برای شما ها خوب باشه!
منظور من بودم؟ متوجه نشدم دقیقا چی بود منظورتون؟

B U L U T
15-10-2010, 15:22
منظور من بودم؟ متوجه نشدم دقیقا چی بود منظورتون؟
منظور من وضعیت سیاسی ایران هست با توجه به اون در مورد مسائل بالا فکر کن!

Mr.Crow
15-10-2010, 15:26
اين قضيه يه چرندي هست كه درستش كردن و معلوم نيست چه نقشه اي زير سر دارن با اين كارا ! هیچی فقط بندگان خدا نیاز به کسب درآمد (از طریق فروش کتاب و فیلم و مستند و احتمالآ بازیهای کامپیوتری و ...) دارن و چه چیزی بهتر از خرافات ؟!

مطمعنا شهامت حضور را خواهیم داشت. شما منتظر 22 دسامبر 2012 هستید تا بگین 2012 به وقوع نپیوست. ما میگیم دوران افول جهانی فرا رسیده حالا 2012 باشه یا 2025.
زندگی بشر در حال تغییرات بزرگی هست.
تحولات بزرگی در حال وقوع ه. دست شما درد نکنه ! پس در هر صورت برنده این مباحثه شما هستین چون اگه جهان بترکه که میگین از قبل پیش بینی شده بود , اگه نترکه هم میگین تحولات تازه شروع شده و نتیجه ـش 20 سال بعد مشخص میشه و ... :دی ایشالله 20 سال بعد دوباره میرسه حواله میشه به 35 سال بعدش و ...

shabe.saket
15-10-2010, 16:08
منظور من وضعیت سیاسی ایران هست با توجه به اون در مورد مسائل بالا فکر کن!
به تحولات سیاسی ایران و سخنرانی ها و ظهور منجی عالم مربوط نیست. ما خود دلایل دینی را قبول نمیکنیم.

Behsood
15-10-2010, 16:18
آقا یکی جواب ما رو بده بدونم این تغییر و تحول حالا در چه حدیه؟
منظورم اینه که در حد برداشته شدن کنکور و اینها که نیس نه؟! (با توجه به همزمانی برداشتن کنکور و موعد مقرر! :دئ)

B U L U T
15-10-2010, 16:45
به تحولات سیاسی ایران و سخنرانی ها و ظهور منجی عالم مربوط نیست. ما خود دلایل دینی را قبول نمیکنیم.
من هم دینی بحث نکردم فقط اتمسفری که در ایران وجود داره بر روی بعضی از افراد تاثیر میزاره

Hasan.M
15-10-2010, 17:29
wow
ببين بحث رو به كجاها كشوندين!

rambo_1386
15-10-2010, 17:37
اینجا که بحث میکینید دوستانی که میگن سال 2012 پایان دنیا نیست در هر دو صورت به نفعشونه!!!:31:
اگه پایان دنیا باشه که هیج هیشکی دیگه چیزی بهشون نمیگه:31:
اگه پایان دنیا نباشه همش تو سر گروه دوم میزنن میگن دیدید همش خرافات بود:31:
پس منم میگم پایانت دنیا نیست:31:

shabe.saket
15-10-2010, 20:20
من هم دینی بحث نکردم فقط اتمسفری که در ایران وجود داره بر روی بعضی از افراد تاثیر میزاره
من که اصلا متوجه نمیشم. میخواین بگین ما خرافاتی هستیم؟ واضح بگین.

B U L U T
15-10-2010, 20:29
من که اصلا متوجه نمیشم. میخواین بگین ما خرافاتی هستیم؟ واضح بگین.
شما گفتین دنیا تغییر میکنه و تغییر مهمی که ربط میدین به مایا ها
ولی من تغییر رو قبول دارم ولی ربط دادنش رو به مایا ها نه
من فکر میکنم شما هم این تعییر رو احساس کردید ولی این احساس حاصل از وضعیت کشور هست نمیحواهم باز کنم از چی و چی و کجا و چه دیدگاهی

البته این رو هم بگم تغییر اساسی که بوجود میاد عوض شدن نسل هست یعنی ما که با توجه به دیدگاهمون تغییر ایجاد میکنیم
و این تغییرات باتوجه به نیاز ها و قانون های که ما میخواهیم ایجاد میشن!

shabe.saket
15-10-2010, 21:00
اوکی متوجه شدم.
دقیقا هم منظورتو از وضعیت سیاسی کشور و تغییرات بزرگی که میگن داره اتفاق میوفته و ایران ال میشه و بل میشه رو متوجه میشم. بحث در این مورد و بخاطر مغایرت با قوانین انجمن باز نمیکنم. (خودم هم علاقه ای به بحث های سیاسی ندارم کلا).
فقط اینو بدونید که اشاره من به تغییرات بزرگی که داره آغاز میشه مربوط به این مورد اصلا نیست.
بحث من روی تمدن مایاهاست.
من در حال تحقیق روی تقویم هستم. فقط میخوام مطمئن بشم که پایان تقویم مایاها به 21 دسامبر 2012 میخوره. اگه متوجه بشم که اشتباه محاسباتی در این تقویم رخ نداده خیلی خوب خواهد شد.
دوستان حتی حرف ما رو درست متوجه نمیشن. فقط میگن شما فکر میکنین 21 دسامبر 2012 همه چیز تموم میشه و کره زمین نابود میشه؟ من یکی اصلا نمیگم در 21 دسامبر 2012 ساعت 2:30 ظهر کره زمین خواهد ترکید. کی یه همچین حرفی زده که ما هم بزنیم؟
تحولات بزرگ در کره زمین در حال آغاز شدن هست و تقویم مایاها در حال اتمام. این حرف ما است.
من پیشنهاد میدم عنوان تاپیک و نظرسنجی اصلاح بشه.

Reza Azimy_RW
15-10-2010, 21:55
این مطلب رو بخونید :

===>
مایا تمامی خسوف ها و کسوف ها را دقیقا تا سال 2012 ثبت کرده و همشون طبق برنامه دارن اتفاق می افتن، مایا چندین هزار سال پیش عدد یک میلیون رو کشف کرده بود، مایا هزاران سال پش تو معابدش تصاویری از سفینه ها و فضانوردان رو روی سنگ ثبت کردن! (این رو خودم به چشم دیدم!).
مایا آن زمان حتی تعداد روزهای هر سال کره ماه رو که گمونم 279 روز هست محاسبه کرده بود. مایا ها از اورانوس و نپتون اطلاع داشتند، تقویم مایا برای 400 میلیون سال استخراج شده است، سال خورشید و زهره را تا چهار رقم اعشار محاسبه کرده اند.
===>

حالا خودتون بگید عقل حکم میکنه علم امروزی رو قبول کنم یا علم مایاهای 4000 سال پیش رو ؟ بابا روشنفکرا !:31:
اخه شما چی بلدید ؟! (به دل نگیریدا کلی گفتم !) نه از جادوگری و پیشگویی چیزی دیدید و میدونید نه از هیچ چیز فقط مثل گاتوریها نشستید چیزهایی رو که میبینید باور میکنید ! چرا نمیخواید قبول کنید من از علم خیییییییلی جلوترم که اینا رو قبول دارم و باهاشون ور میرم ؟
راستی منظور من از جادوگری نمیدونم حرکت اجسام از راه و دور و این کارای بچه گانه نبود کارای خیلی خوفناکتر بود !

حالا کلا کاری به 2012 ندارما . این حرفا ته دلم مونده بود گفتم بگم . کسی هم ناراحت نشه کلا من رک حرف میزنم .:20::10:

Babak
15-10-2010, 22:10
مایا تمامی خسوف ها و کسوف ها را دقیقا تا سال 2012 ثبت کرده و همشون طبق برنامه دارن اتفاق می افتن، مایا چندین هزار سال پیش عدد یک میلیون رو کشف کرده بود، مایا هزاران سال پش تو معابدش تصاویری از سفینه ها و فضانوردان رو روی سنگ ثبت کردن! (این رو خودم به چشم دیدم!).
مایا آن زمان حتی تعداد روزهای هر سال کره ماه رو که گمونم 279 روز هست محاسبه کرده بود. مایا ها از اورانوس و نپتون اطلاع داشتند، تقویم مایا برای 400 میلیون سال استخراج شده است، سال خورشید و زهره را تا چهار رقم اعشار محاسبه کرده اند.

این نوع ادعا ها به وفور دیده میشه. متاسفانه مدارک قاطع ارائه نمیشه. یه سری حکاکی و نقاشی هست که میشه به 100 ها دید متفاوت تفسیرشون کرد.
دربار ه پیش بینی خسوف و کسوف هم عرض کنم که چندان پیچشده نبوده و مصری ها چرخه ساروسی گرفت ها رو کشف کرده بودن و توان پیش بینیش رو هم داشتن.

من یه سوال از دیگر دوستمون دارم.
از دید بخشی از خوانندگان مدارکی که به مایا ها نسبت داده میشه نا درست تفسیر شده. همچنین ادعا هایی مثل وجود سیاره ای به نام نیبیریو هم دارای مدارک قابل قبول نیست ( نمیتونم درک کنم چطور سیاره ای که قرار 2 سال دیگه بر زمین اثر بزاره رو نشه با تلسکوپ دید . در حالی که دنباله دار هیل باپ دو سال قبل از حضیضش دیده میشد) تنها نکته ای که باقی میموند انتظار برای رسیدن به زمان خاص ماجرا بود. تا جایی که من اطلاع دارم همه ادعا ها از وقوع رخداد در زمانی مشخص در سال 2012 یا ( با شک میگم) 2018 دارن. اما اینجا داره ادعایی میشه که هیچ تاریخی نداره و ممکنه تا 100 ها سال بعد هم بشه منتظرش موند.
طبیعتا اگر تاریخ رو مطالعه کنید و ترکیب کنید رخداد ها و فجایع با عامل انسانی رو با فجایع طبیعی به نتیجه میرسید که در هر قرن چند رخداد بزرگ اتفاق میوفته به طور میانگین. الان و با این روش که ماجرا بدون تاریخ شده چطور میشه تاثیر پیش بینی تمدن مایا رو در وقایع آینده از رخداد های معمول تمیز داد ؟
برای ثبت : دانش چیزیست که قابل نقض شدنه. و چیزی که نمیشه نقضش کرد دانش نیست. خرافه و شبه دانشه. ادعا ی شما ظاهرا غیر قابل نقضه.

Behsood
15-10-2010, 23:23
===>
===>
اینها رو صرفا از چهار تا حکاکی روی سنگ برداشت کردند که مثلا از وجود نپتون خبر داشتند؟
این قوم ، قوم پیشرفته ای بوده ... قبول.
اما نمیتونستند نابودی خودشون رو پیش بینی کنند و چاره ای برای اون بیندیشند؟ با همون نیروهای کذایی جادو و اینها که میفرمایید؟!

shabe.saket
15-10-2010, 23:37
بابک عزیز متاسفانه ما قادر به اثبات ادعاهای خود در مورد تمدن مایا نیستیم. دلیلشم عدم پیشرفت علم باستانشناسی در کشف نوشتار تمدن مایاست.
نوشتار تمدن مایا هرگز رمزگشایی نشد. البته قسمت بسیار کوچکی از نوشتارشون رو رمزگشایی کردن و با این رمزگشایی ناچیز به اطلاعات فوق در مورد تقویم آنها در مورد محاسبه رخدادهای آسمانی و کشف اعداد صفر و اعشار و کشفیات نجومی و...رسیدند. منبع معتبر هم اگر میخوای انتشار اطلاعاتی در مورد تمدن مایا پس از سالها تحقیق باستانشناسی در آگوست سال 2007 در نشنال ژئوگرافیک بود.
تقویم مایاها جزو شگفت آورترین تقویم های ساخت دست بشره. البته بسیار مبهم هم هست. چون سالشماری این تقویم بر اساس 260 روزه بودن با علم به 365 روز بودن سال ه.
رصدخانه چی چن هم جزوه ابهامات علم نجوم ه اوناست. معبد چیچن ایزا هم جزوه عجایب هفتگانه جهان ه.
از اونها آثاری باقی نمونده. جز معابد خرابه. کشف رنگ آبی مایایی هم باقی مونده. (آبی مایل به آبی نفتی). که جزو جالبترین رنگ هاست. چون گذشت زمان روش اثر نداره.

تمدن مایا بسیار عظیم و شگفت آور بودند ، ولی دچار افول شدند و خودکشی دسته جمعی کردند.

shabe.saket
16-10-2010, 00:02
اینها رو صرفا از چهار تا حکاکی روی سنگ برداشت کردند که مثلا از وجود نپتون خبر داشتند؟
این قوم ، قوم پیشرفته ای بوده ... قبول.
اما نمیتونستند نابودی خودشون رو پیش بینی کنند و چاره ای برای اون بیندیشند؟ با همون نیروهای کذایی جادو و اینها که میفرمایید؟!
خواهش میکنم مطالبی رو بدون تحقیق و بررسی در مورد مایاها بیان نکنید.
این مطالب در مورد تمدن مایا نتیجه سالها تحقیق و بررسی باستان شناسی در این مورده. نه چهار تا عکس.
اونا زمان نابودی خودشون و پیش بینی کردن. ولی از نابودی تمدن خودشون جلوگیری نکردن. خودکشی دسته جمعی کردن. چون افسرده شده بودن. میگفتن خدایان دیگه ما رو دوست ندارن و فراموشمون کردن.

Behsood
16-10-2010, 18:57
خواهش میکنم مطالبی رو بدون تحقیق و بررسی در مورد مایاها بیان نکنید.
این مطالب در مورد تمدن مایا نتیجه سالها تحقیق و بررسی باستان شناسی در این مورده. نه چهار تا عکس.
اونا زمان نابودی خودشون و پیش بینی کردن. ولی از نابودی تمدن خودشون جلوگیری نکردن. خودکشی دسته جمعی کردن. چون افسرده شده بودن. میگفتن خدایان دیگه ما رو دوست ندارن و فراموشمون کردن.
خیلی خیلی ببخشید ...
با کمال احترام.
اما این احساسات اون مردم رو هم از روی همون عکس ها برداشت کردند؟
این احساسات (خدایان ما رو دوست ندارند) و امثال اون اصلا نمیشه تصور کرد از روی حکاکی های اون دوره برداشت شده باشند ،
نظیر این صحبت ها رو بیشتر میشه تصور کرد که سینه به سینه به نسل حاضر منتقل شده باشه که اونم با تئوری خودکشی دسته جمعی ناموزونه.
شایدم برای صحت این صحبت هم حکاکی هایی کشف شده باشه!

shabe.saket
17-10-2010, 00:32
خودکشی دسته جمعی مایاها اثبات شده ولی در مورد دلیل این خود کشی اختلاف نظرهایی وجود داره. ناامیدی اونها از ارتباط مجدد خدایان با آنها هم بله سینه به سینه نقل شده.

weronika
17-10-2010, 20:17
شاید پایان زمین باشه ولی زندگی ادامه داره.

Hasan.M
24-10-2010, 13:31
فرافکنی هایی رو هم که درمورد اتفاقات چند مدت گذشته شده رو هم باید در نظرگرفت !
در همه اتفاقات !

Majid-6120
24-10-2010, 13:51
سلام

به نظر من علت همه گیری این بحث بین مردم دنیا همزمانی چندین بحث مشابه در این زمان یعنی 2012 هست.

یادمه چند سال پیش میگفتن شیطان پرستان میگن سال 2012 شیطان بر خداوند غلبه میکنه و حکم فرمای جهان میشه ( دری وری:دی)

باز دوباره میگن تویه سال 2012 قرار توی زمین کلی بلایای طبیعی بیاد مثل سیل و زلزله و ...(این آخری میگفتن سیل پاکستان از نشانه های آغاز 2012 هستش)

یه جای دیگه هم دانشمندا گفتن سال 2012 گردش خورشید و سایارات به صورتی میشه که یه سیاره ای ، ستاره ای چیزی میاد میخوره به زمین ( که یکیش هم قرار بود سال 2003 بخوره که نخورد و گفتن اشتباه شده:دی)

یه بحث دیگه بحث دریافت سیگنال های عجیب از فضا بوده که میگن موجودات فضایی قرار بیان سال 2012 زمین رو بترکونن!

چون همه این بحث ها (چه واقعی و چه غیر واقعی) تویه یه برهه زمانی جمع شدند حالا 2012 شده پایان دنیا....

همین کسایی که فیلم 2012 رو ساخت چه فیلم های ساختن که زمین رو حتی تویه سال 2048 به تصویر میکشیدن و میگفتن فضایی ها تویه اون سال به زمین حمله کردن.

خلاصه که بیخیال.....بشینین فکر دخل و خرجتون باشین که تا 2050 هم کارتون اینجا گیره و به این راحتی ها خلاص نمیشیم از شر این دنیا

mahdy2021
24-10-2010, 14:00
سلام

به نظر من علت همه گیری این بحث بین مردم دنیا همزمانی چندین بحث مشابه در این زمان یعنی 2012 هست.

یادمه چند سال پیش میگفتن شیطان پرستان میگن سال 2012 شیطان بر خداوند غلبه میکنه و حکم فرمای جهان میشه ( دری وری:دی)

باز دوباره میگن تویه سال 2012 قرار توی زمین کلی بلایای طبیعی بیاد مثل سیل و زلزله و ...(این آخری میگفتن سیل پاکستان از نشانه های آغاز 2012 هستش)

یه جای دیگه هم دانشمندا گفتن سال 2012 گردش خورشید و سایارات به صورتی میشه که یه سیاره ای ، ستاره ای چیزی میاد میخوره به زمین ( که یکیش هم قرار بود سال 2003 بخوره که نخورد و گفتن اشتباه شده:دی)

یه بحث دیگه بحث دریافت سیگنال های عجیب از فضا بوده که میگن موجودات فضایی قرار بیان سال 2012 زمین رو بترکونن!

چون همه این بحث ها (چه واقعی و چه غیر واقعی) تویه یه برهه زمانی جمع شدند حالا 2012 شده پایان دنیا....

همین کسایی که فیلم 2012 رو ساخت چه فیلم های ساختن که زمین رو حتی تویه سال 2048 به تصویر میکشیدن و میگفتن فضایی ها تویه اون سال به زمین حمله کردن.

خلاصه که بیخیال.....بشینین فکر دخل و خرجتون باشین که تا 2050 هم کارتون اینجا گیره و به این راحتی ها خلاص نمیشیم از شر این دنیا
تا اینجاش که شما گفتی خیلی خوشبینانه و گذرا بود.
خرافات و شایعات برای سالیان دراز وجود داشته و خواهد داشت.اما یکمی که بدبین باشی از تقویت چندین خرافه با هم برای یکسال خاص برداشت شانس و اتفاق نمی کنی
حتی چند فیلم هم با همین اسم ساختن
همه اتفاقی و شانسی؟

senaps
23-11-2010, 14:37
ببخشید دوستان که قبرستون رو باز کردم....
الان که داشتم مطالب بعد از خودم رو میخوندم،فقط میتونم بگم خندیدم....بعضی از دوستان واقعا خنده دار حرف میزنند...
فقط خواستم بگم که این مطلب رو تو انجمن ثبت کردم که دنبالش کنم،و حتمی در تاریخ 22 دسامبر 2012 میام اینجا و به دوستان که سعی کردن از مایا،نوستراداموس،امام زمان،امریکا و اسرائیل و بی بی سی و سایر رسانه ها که کار روباه پیر انگلیس هستن!! و ... کمک بگیرن که نشون بدن 2012 پایان دنیا هستش یاداوری میکنم که دیدین که باید اون صفحه ی توهم توطئه و باورهای خودتون و شعورتون رو بیشتر روش دقت میکردین؟!!
--------------------
البته حیف شد که این بحث ادامه نداره!!!
منم که اکثر پست هام پاک شد که البته در مورد مذهب بودن که دوستان بحث رو به مذهب کشونده بودن....بعدشم که چیز خاصی ارائه نشد که بگن این مسائل واقعیت داره....

فقط میخوام بگم که توی امریکا،یه فرهنگی هست که میگه تا وقتی که واسه کسی مشکلی ایجاد نکردی(مستقیما به کسی اسیب نزنی!) میتونی هر کاری دلت خواست بکنی....
کارگردان معروف! رولاند امریچ(احتمالا یحودیه و امریخ!!) از این قانون خیلی استفاده کرده و سه تا فیلم بر مبنای پایان دنیا ساخته!!!
اندپندنس دی(Independence Day) و دی دی افتر!(the day after) و 2012 سه فیلمی بودن که این اقا در این مورد ساخت...جمیع فروش این فیلم ها،ایشون رو خیلی خوب ثروت مند کرده...
نکته ی خیلی جالب تر اینه که هر سه تای این فیلم ها رو شرکت فوکس قرن 21 ساخته که متعلق به رابرت مرداک(مرداخ و یحودی!) ساخته و ایشون هم از این لحاظ پول زیادی به دست اورده...
و صد البته بازیگران این فیلم ها،یحودی و یا مسیحی هستن....
به نظر میاد که اینها با این کارشون،یک تیر و چند تا نشون زدن....!!!
1- اخر دنیا رو کردن تو مخ مردم!!(مسلما برای اینکه بتونن با استفاده از این باور مردم،به کشتن 1.5 میلیارد انسان بیگناه دست بزنن!!)
2-پول در اوردن!!(تا بتونن بیشتر فیلم و خبر درست کنن و 50 میلیارد دلار 50 میلیارد دلار بدن به چندین نفر(هر کدوم 50 میلیارد دلار!) که بیاد بعضی از کشور ها رو خراب کنه و اونها رو ضعیف کنه تا بتونن بهش نفوذ کنن چون در حالت عادی قدرت این کارو ندارن!! و بعدش بیان اقتصاد دنیا رو خراب کن و خودشون صدها میلیارد دلار ضرر کنن که همون کشور ضپرتی و چند تای ضپرتی تر رو تضعیف تر بکنن!! و صد البته جنس های تو انبار موندشون رو به اون مردم غالب بکنن!! چون صد درصد کالا های موجود در اون کشورها،مال خودشونه!!)
3-خرافه ها رو پرورش دادن!!
4-اسم خودشون رو معروف کردن!
شما چه نتیجه ای میگیرید؟!
(اینو گفتم که در ادامه دوستان حرف هاشون رو بر این مبنا هم در نظر بگیرن و بازم بخندیم!! این روزا زیاد دلیل برای نخندیدن نیست!!)

در حقیقت،ادم با دیدن این فیلم ها،به فکر فرو میره و تحقیق میکنه....برا یه نفر مثل من که دی اس ال داره،خیلی راحت پلیر رو بستم و شروع کردم به تحقیق در مورد فظایی ها و تنها چیزی که بهش رسیدم،یه مشت شر و ور!! بود!!

ادمایی با ذهن معیوب هم،که مثلا فیلم زادورا رو میبینن و باور میکنن که بازی هایی توی عالم هستن که با بازی کردن اونها به فظا میرن یا (اون یکی فیلمه چی اسمش بود؟ جومانجی؟!!) به جنگل و اینا، مخاطبان این فیلم ها نیستن...این ادمها،خیلی راحت تحت تاثیر برخی! رسانه ها،در نهایتا باورهایی رو بهش میرسن که هولناکه!!!

یکی از اون ها اینه که یه نفر با جمع زدن
1+2
و 3*2 به این نتیجه برسه که 2012 سالیه که توسط غرب ساخته شده برای کشتن همه ی مسلمانان جهان....(اقا نمیخواد بگین که این مال فلان درسه ولی خوب بار اول که دیدمش باورتون نمیشه که چقد خندیدم!!)
صد البته بی خبری از دنیای بیرون برای این افراد و دیدن همه چیز به چشم وضع دنیای خودشون،حصار فکرشون رو اونقدر تنگ میکنه که حرف هایی میزنن که ادم بعد از شنیدنشون؛رسمیت،توی سایت دانشگاه بودن!! و حضور استاد در سایت و همه چیز دیگه رو فراموش کرده و برای جلوگیری از پارگی شیکمش روی زمین دراز میکشه و میخنده!!! تا حدی که ملت رو سرش اب میریزن و میگن دیوونه شد احتمالا!!

حالا باد بگم که فکرم اشتباه بوده!!در حقیقت،بحث ها،کتاب ها،مجلات،و فیلم هایی هستن که ادم هایی با ذهن های کند یا مشکل دار نباید اونها رو بخونن چون روشون تاثیر میذاره!!!

(از اینکه مستقیما به اون مسئله ی ریاضی و اون حرف یکی از دوستان در اینباره که هدف غرب اینه که جنس های موندشون تو کشور هایی مثل به فروش بره رو بهشون اشاره کردم واقعا ببخشید!!)

ho0rezam
23-11-2010, 21:32
11 دسامبر 2012 یعنی چیزهایی که در زیر میگم:

برج ساعت در مدینه که به شکل معروف ترین نماد ماسونی ها هستو اون نماد هم نماد obelisk هست...سازندش هم فاستر معروفه که یهودی هست و یه ماسونی نامداره....حالا نکته های این برج چیه؟

1. دقیقا به شکل نماد obelisk هست...obelisk چیه؟ یه خداییه که در مصر باستان پرستیده میشده و خدای باروری بوده...در حج هم مسلمون ها دقیقا به همین نماد سنگ پرتاب میکنن.
2. در 11 دسامبر 2012 روزیه که این برج در مدینه افتتاح میشه !!!

نکته: ماسونی ها گروه و فرقه ای هستن خیلی خیلی بزرگ که تا اینجا تمام کارهاشون و اهدافشون معمولا برای مردم جهان به صورت راز باقی مونده و کسی آنچنان چیزی در موردشون نمیدونه....تا اینکه alex jones یه مستند بسیار جنجالی رو فیلم برداری کرد.

نظر من اینه که 2012 startش از مدینه و با برج ساعت زده میشه.زندگیی به پایان نمیرسه اما حاکمیت یهودی ها رو بر مسلمون ها استارت میزنه

senaps
23-11-2010, 21:58
نظر من اینه که 2012 startش از مدینه و با برج ساعت زده میشه.زندگیی به پایان نمیرسه اما حاکمیت یهودی ها رو بر مسلمون ها استارت میزنه

:18:

عزیز،میشه بگی چرا یک ساعت باعث میشه که یه گروه دینی بر یه گروه دینی دیگه حکومت بکنه؟!!

مگه همین الان توی ایران مثلا اسلام شیعه بر سایر گروه ها حکومت نمیکنه؟! اسمون خراب شده؟! فقط هرچی جرمه می افته گردن اونا...مسلما ایین یحودیت و کلا یحودی ها خیلی جلو تر از اونی باشن که بخوان بر مسلمانان حکومت کنن و اذارشون بدن!!(هرچند اگه چنین کاری بکنن به خطار عذابی که در 60 ساله ی اخیر کشیدن واقعا حق دارن...البته برا ممالک عربی!)

حالا این مسلموا مگه چش ندارن که دارن اجازه میدن یه همچین ساعتی!! داره تو شهرشون ساخته میشه؟! یا شاید براشون اهمیتی نداره که یه ساعت با چه مجسمه ای تزئیین شده باشه؟!!(هر چند از مسلمونها بعیده!!)

ho0rezam
23-11-2010, 22:40

عزیز،میشه بگی چرا یک ساعت باعث میشه که یه گروه دینی بر یه گروه دینی دیگه حکومت بکنه؟!!

مگه همین الان توی ایران مثلا اسلام شیعه بر سایر گروه ها حکومت نمیکنه؟! اسمون خراب شده؟! فقط هرچی جرمه می افته گردن اونا...مسلما ایین یحودیت و کلا یحودی ها خیلی جلو تر از اونی باشن که بخوان بر مسلمانان حکومت کنن و اذارشون بدن!!(هرچند اگه چنین کاری بکنن به خطار عذابی که در 60 ساله ی اخیر کشیدن واقعا حق دارن...البته برا ممالک عربی!)

حالا این مسلموا مگه چش ندارن که دارن اجازه میدن یه همچین ساعتی!! داره تو شهرشون ساخته میشه؟! یا شاید براشون اهمیتی نداره که یه ساعت با چه مجسمه ای تزئیین شده باشه؟!!(هر چند از مسلمونها بعیده!!) عزیزه دل بحث رویه یه ساعت نیست...الان مسلمون هایه مدینه به اون ساعت فقط دارن افتخار میکنن و به خودشون میبالن که الان یه گرینویچ واسه مسلمون ها هم وجود داره.
بحث اینجاست در تمام نقاط جهان شما میتونی این نماد obelisk رو پیدا کنی...حتی در واتیکان ( مرکز مسیحی های کاتولیک) در وسط میدان این نماد هست...در پارک نیویورک ، در ترکیه و هتل luxor تویه لاسوگاس و کلی جای دیگه...و اگه دقت کنی این نماد یکی از نماد های خیلی خیلی معروف ماسونی ها هست. حالا یه یهودیه ماسونی میاد دقیقا یه برج میزنه کنار خونه ی خدا با نماد obelisk .

من فرض رو بر این میذارم که obelisk فقط و فقط یه خدایی بوده که در مصر باستان وجود داشته و به ماسونی ها و این آقای فاستر هم ربطی نداره، تا اینجا درست؟...واسه شما سوال پیش نمیاد که چرا در کنار خانه ی خدا برجی ساخته شده که نماد یه بت هست؟

یه نکته رو هم میگم و باز برگردم به حرفم: من خودم حالم از هر چی عرب به هم میخوره و الان پیشه خودت فک نکن که این بابا داره حرف میزنه و مسلمون بازی در آورده ریش و پشمیه و سلام صلواتی زندگی میکنه...نه

حرفه من اینه: به نظره شما چرا باید برجی در کنار خانه ی خدا ساخته بشه توسط یه یهودیه ماسونی که نماد obelisk هست؟ جالب اینجاست مسلمون ها در صحرای عرفات به همین نماد سنگ پرتاب میکنن و چرا این عرب های سوسمار خور الان چند سالیه که اومدن به جای این نماد ها یه دیوار رو گذاشتن؟؟؟
بله شما درست میگی: مسلما ایین یحودیت و کلا یحودی ها خیلی جلو تر از اونی باشن که بخوان...
اینقدر جلوتر هستن و قدرت دارن که بیان و نزارن که دیگه به نمادشون توهین بشه!!! و صد البته بعدش یه برجی بسازن از همون نماد که از 7 کیلومتری قابل دید باشه.

senaps
23-11-2010, 23:39
خوب..البته من درباره ی شما فکری نکردم!! ولی اینقد هرکی از دین و حکومت دفاع کرد یه چیز خاص شنید که دیگه واسه همه عادت شده که در ابتدا باید خودشون رو از اون گروه جدا کنن!!!

در هر وصرت این دیگه بر میگرده به اعراب و شعور جمیع اونها که ایا اون براشون لکه ی ننگیه یا نه!!!
بعدشم،واسه کسی که دور یه تعداد سنگ میچرخه و میگه این خونه ی خداست،چه انتظاری میره که با قرار گرفتن نماد یه دین دیگه،بخوا دبهش توهین بشه یا فکرش درگیر بشه؟!!
اونا فعلا در پی این هستن که به این نکته برسن که واسه خودشون یه مبدا زمانی هم دارن در کنار تاریخشون!!اصلا هم براشون مهم نیست که حالا مثلا کی میخواد ساعتش رو از طریق اون تنظیم کنه؟!!
فکرش رو بکن!!!
مثلا من بیام بگم الو...سلام دی!(دیوید!) چطوری؟ اون بگه ایتس ارلی!(it's early ) بعد من برگردم مگه ساعت چنده؟! بعد اون بگه الان ساعت -15 مکی هست!!! این دیگه خیلی مسخره هستش....
اینا اعراب هم یه کارایی میکنن که فقط خودشون میدونن دلیل و نتیجه ی قطعیش چیه!!خوب مرتیکه چارتا خیابون تو شهرت رو لوله کشی بکن که اینقد ملتت از کثافت نمیرن!!

ولی اینکه این برج و علائم روش دقیقا چه ربطی به اینده و همینطور مدیریت و ریاست دنیا توسط یحودیت داره رو نفهمیدم!!

shabe.saket
24-11-2010, 00:14
میگم همه توی فاز مستند ظهور هستنا:31:.
خیلی فراگیر شده. ولی...

Scary Feelings
24-11-2010, 00:20
بحث درباره فراماسون ها خیلی گستردس,فقط اینو بدونید که همون برج هم یه نماد هست,زبان ماسون ها نماد ها هست,با همین چیزاس که حرفاشون رو میگن
11ستامبر
بحران اقتصادی
موجودات فضایی
همه اینها تا الان بوده
2012 هم یکی مثل اینا , یه مدت میاد و میره...

ho0rezam
24-11-2010, 00:30
ولی اینکه این برج و علائم روش دقیقا چه ربطی به اینده و همینطور مدیریت و ریاست دنیا توسط یحودیت داره رو نفهمیدم!!
این برج در سال 2012 افتتاح میشه دقیقا در 11 دسامبر 2012...خوده ماسونی ها سال 2012 رو سال "نظم نوین دنیوی" نام گذاری کردن و به کمک رسانه هاشون اینو خیلی خیلی بزرگ کردن.ماسونی ها یه گروه یا فرقه ی کوچیک نیستن...خیلی بزرگ و گسترده هستن و عقاید و رسوم خودشون رو دارن (که عمدتا برای عموم مردم دنیا به صورت راز باقی مونده)

توو دنیای امروزی دیگه جنگ و کشیدنه شمشیر معنی نداره...مهمترین چیز بازی با افکار عمومی هست...که ماشالله من و شما خوبه خوب با این روش آشنایی داریم :46: ساختن نماد ماسون ها در جای جای دنیا میتونه رویه افکار عمومی تاثیر بذاره.

مثلا فرض کن کشور آمریکا که سکولار هست اما تویه قسمت های مهمش ماسون و یهودیت خیلی نفوذ داره...دلار آمریکا نفشه هرم نیمه که یک چشم هم بالاش هست رو داره اگه هرم رو مثلث روو به بالا در نظر بگیری و یک مثلث رو هم به سمته پایین واسش رسم کنی و در هر راس حروفی که کناره راس ها هست رو جدا کنی به حروف M A S O N میرسی...پنتاگون خیلی شبیه کلمه پنتاگرام هست مگه نه؟ شکل ظاهری بنای پنتاگون هم 5 ضلعی هست که به همون logo پنتاگرام برمیگرده...همه ی اینها نماد های ماسون ها هست...خود عدد 11 و 13 و 33 هم جزو اعداد معروف و مقدس ماسونی ها هست. که در دلار آمریکا از این اعداد به روش های جالبی استفاده شده...رئیس جمهور های آمریکا معمولا از نماد بز شاخ دار استفاده میکنن ، مثه مرد عنکبوتی که دقیقا همین حالت رو به دستش میده واسه تنیدنه تار (این نماد بز شاخ دار به معنیه منجی بودنه) حالا جالبیش اینه که این بز شاخ دار دقیقا در وسط پنتاگرام وجود داره

حرف کلی من اینه: تمام کارشون بازی با افکار عمومی هست (حالا خرافه بودن و نبودنش رو من کاری ندارم) ، واسه من جای سواله که چرا همه ی این نماد های ماسونی رو آمریکایی ها دارن؟چرا این نماد ها اینقدر در دنیا گسترش داره؟و حالا به مدینه هم داره میرسه، دقیقا در سال 2012 و در همین راستا همهالیوود وکلی سایت و گروهک شروع کردن به برپاییه داستانی با نام پایان دنیا در سال 2012!!!!

نظر خودم اینه که هیچ اتفاقی نمیوفته مگر اتفاقاته سیاسی و دینی در دنیا دستخوش تغییر میشه ولو اینکه حتی نا محسوس باشه و فعلا (یعنی همون سال 2012) به چشم نیاد

senaps
24-11-2010, 13:39
میگم همه توی فاز مستند ظهور هستنا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این دیگه کیه؟! میشه لینک بدین برا تورنت یا دانلود از مدیافایر؟! اکانت رپید شرم دیروز ته کشید!!

2012 هم یکی مثل اینا , یه مدت میاد و میره...
البته به همین سادگی ها نمیره!! بعد از کلی مسخره شدن جمعیت بزرگی از دانشمندان و محققین در دنیا میره....
البته باید دید 2011 چی میشه!!

حرف کلی من اینه: تمام کارشون بازی با افکار عمومی هست (حالا خرافه بودن و نبودنش رو من کاری ندارم) ، واسه من جای سواله که چرا همه ی این نماد های ماسونی رو آمریکایی ها دارن؟چرا این نماد ها اینقدر در دنیا گسترش داره؟و حالا به مدینه هم داره میرسه، دقیقا در سال 2012 و در همین راستا همهالیوود وکلی سایت و گروهک شروع کردن به برپاییه داستانی با نام پایان دنیا در سال 2012!!!!

البته این داستان سال 2012 مال یکی دو روز نیست!!!ظاهرا مایا ها 5000سال پیش و نوستراداموس 500سال پیش پیشبینی اش کردن!!
ببین،چیزایی که درباره ی دلار گفتی رو نشنیده بودم...فکر نمیکنم کسی هم بیاد اون چیزا رو به یه دلار اضافه بکنه(در حالت عادی!)
توی کشوری مثل امریکا،برای سال نوشون تعطیلی دو روزه دارن فک کنم و حتی تولد مسیح رو که کریسمس دی هستش رو خیلی ها به اشتباه فکر میکنن یعنی شورع زمستان و اینا....این چیزی وبد که پارسال توی یه برنامه ی علمی شنیدم ولی دقیقا به خاطر ندارم!!راستش حوصله ی تعقیبش رو هم نداشتم و خوابو ترجیه دادم!!

نکته اینه که دین توی کشورهای سکولار اهمیت نداره!! یا اشخاص موقع استخدام،بر مبنای دینشون دسته بندی نمیشن و فقط تخصص مهمه و بس!
اما قدرت یحودی ها رو قبول دارم...اونا اکثر رسانه ها،اکثر شرکت ها بزرگ و قدرت ها رو دارن....و ممکنه موقع تصمیم گیری،(اگه متدین باشن!) به دینشون هم رجوع بکنن...ولی فکر نمیکنم که همه با هم و همفکری همدیگه جلو برن...
در کل،اومدن این نماد به عربستان،فقط بی عرضگی و بی شعوری اعراب رو نشون میده و بس!!

نظر خودم اینه که هیچ اتفاقی نمیوفته مگر اتفاقاته سیاسی و دینی در دنیا دستخوش تغییر میشه ولو اینکه حتی نا محسوس باشه و فعلا (یعنی همون سال 2012) به چشم نیاد

با سیاست خوب،(زبون نرم!) میشه مار رو از سوراخش کشید بیرون...حرفی که همیشه بزرگ تر ها به من میگن!!

Scary Feelings
24-11-2010, 14:34
این دیگه کیه؟! میشه لینک بدین برا تورنت یا دانلود از مدیافایر؟! اکانت رپید شرم دیروز ته کشید!!
تو پروفایلت گذاشتمش