PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواهش میکنم:سوال درمورد wave 8500

sopack
02-09-2010, 16:34
سلام دوستان. راستش من چند روز که چه عرض کنم، دو سه هفته ای میشه که دارم دنبال یه گوشیه مناسب با رنج قیمت حدودا 400-500 تومن میگردم. من از اول نظرم روی s8500 wave بود و الان هم همون را می پسندم. ولی راستش امروز که رفتم نمایندگی مایکروتل توی شهرمون چون طرف یه آشنایی مختصری هم با هامون داشت، گفت که گوشیای waveخوب در نیومده اند...گفت الان توی فروشگاهم چندتا دارم(و راست میگفت ویترین و ...wave داشت)، ولی گفت که شاید از هر 10 تا ککه برده اند 8 تاش برگشتی خورده بخاطر ایراد سخت افزاری. یارو داره میگه گارانتی دارند، و بخاطر گارانتی قیمتشون از 370 تومن میشه 440 تومن، ولی در عین حال میگه یه نفر آورد گوشیش رو، خراب شده بود، 250تومن خرجش شد تا دادیم تعمیرش کردند...

اولن من نفهمیدم، اگه این که نمایندگی مایکروتله اینطوری گارانتی میده(از گارانتی تعویض هم خبری نیست!) دیگه وای به حال ما که تو این شهرمون میریم به اسم گارانتی دار، پول بیشتر میدیم و آخرش هم به قول این طرف، ظرف حداکثر یک هفته خراب میشه و خودمون باید بریم تعمیرش هم بکنیم!!!

ثانیا! من تو همین انجمن های p30world کلی سرچ کردم و نظر سایر کاربران را(که برام خیلی گرامیه) خوندم. به یه سری سایت خارجی سر زدم. هیچ جا نگفته اند که این گوشی از لحاظ سخت افزاری مشکل داره و امکان سوختنش هست. همه جا هی میگن خدای گوشیای نسل جدید سامسونگه، یا چمیدونم جومونگ سامسونگ داره وارد میشه.....! ولی یکدفعه در عمل اینطوری از آب در میاد....؟!

آقا خواهشا یکی به من کمک کنه، من صبرم تموم شده میخام گوشیما امروز بخرم .آیا این حرفایی که میزنند درسته؟ و آیا نمایندگی های جاهای دیگه هم بدون گارانتی تعویض wave را میفروشند؟

maziarzar
02-09-2010, 17:35
من که از اول گفتم بدون گارنتی کسی حرف مارو قبول نکرد.
این گوشی وتمام گوشی های دیگرمشکل سخت افزاری دارند اما ویو جدیدن مشکل پیدا کرده والان خیلی از بچه های انجمن ویو دارند وراضی هم هستند واصلا خراب نشده

MORINIO
02-09-2010, 18:44
شما فقط حواست باشه گوشی ای که میخری کره ای باشه ( یعنی made in korea by samsung باشه )

esy_007
03-09-2010, 10:14
سلام به همه ی دوستان
آقا چشمتون روز بد نبین،من دیروز با کلی شور و حال پا شدم از کرج رفتم تهران که این wave رو بخرم.
اول رفتم نمایندگی پارس مایکروتل اونجا گفتن نداریم و معلوم هم نیست کی بیاریم
منم گفتم
ورداشتم به اون یکی نمایندگی هاش زنگ زدم و اونا هم همین رو گفتن
مجبور شدم برم بازار با انصاف هایی به نام علایدین
اما اونجا با ششصد نوع قیمت و waveمتفاوت روبرو شدم که دیگه جرات نکردم بخرم،چون قیت رو از 450 می گفتن تا 500
ساعت 5 عصر بود که بعد از8 ساعت پیاده روی بدون استراحت اینجوری شدم
ودست از پا درازتر برگشتم کرج
حالا سوالم از دوستان اینکه صبر کنم تا نمایندگی ها این گوشی رو بیارن،یا دوستان جای مطمئنی رو برای خرید این گوشی سراغ دارن؟
ممنون از همتون،ببخشید که طولانی شد.

maziarzar
03-09-2010, 15:33
بازار موبایل ایران پایین تر از پاساز علاالدین

golmohammadi
03-09-2010, 18:13
این گوشی نیز همانند سایر گوشیهای سامسونگ از لحاظ ظاهر و عدد بسیار گوشی عالی میباشد
اخیرا یکی از دوستام نیز قصد خریدش را داشت که فعلا صبر کرد
فقط یک نکته عجیب متوجه شدم
در فروشگها های موبایل اکثرا یک نسخه از این گوشی را بهمراه یه صفحه معمولی گذاشتند ویتیرین
تا کیفیت صفحه نمایش این گوشی به چشم بخوره
اما جالبتر اینه که اون صفحه معمولی که گذاشتند از بس نورش کمه که حتی از گوشیهای ضعیف چند سال پیش نیز کیفیتش کمتره
فقط خواستم بگم قول این تبلیغات را نخورید
هر چند سوپر amoled عالیترین هست

گرافيكار
04-09-2010, 23:17
چي بگم والا
پسر عموي من 3 هفته پيش اومد تهران اين گوشي رو گرفت
تنها چيزي كه ميتونم بگم
اينه كه فوق العاده اس
مطمئن باشيد 10 دقيقه اولي كه اين گوشي رو توي دستتون ميگيريد
با دهن باز به اين گوشي نگاه ميكنيد مثل خودم
كيفيت صفحه بي نظيره نميدونم بعضي دوستان روي كدوم اصول در مورد اين گوشي حرف ميزنن
سرعت گوشي باور نكردنيه
نميدونم فرمت فيلمي كه نشونم داد چي بود ولي واقعا با كيفيت بود به خدا بايد از نزديك ببينيد
من خودم n97 داشتم در برابر اين گوشي يه اسباب بازيه
من حدود يك ماهه ديگه ميام تهران و براي خانمم اين گوشي رو ميخرم
واقعا اينجا به جاي گفتن حقيقت جنگ برندهاس
اكثر برندها گوشيهاي خوبي زدن
و به نظر من اين گوشي جزو خوبهاي بازاره
بايد قبول كرد كه ديگه سامسونگ توي عرصه موبايل اون شركت گذشته نيست و پيشرفت زيادي داشته

golmohammadi
04-09-2010, 23:32
خبر خوبی بود
خدا کنه همه تعریفش کنند از کیفیتش

pgu83
05-09-2010, 03:20
این گوشی نیز همانند سایر گوشیهای سامسونگ از لحاظ ظاهر و عدد بسیار گوشی عالی میباشد
اخیرا یکی از دوستام نیز قصد خریدش را داشت که فعلا صبر کرد
فقط یک نکته عجیب متوجه شدم
در فروشگها های موبایل اکثرا یک نسخه از این گوشی را بهمراه یه صفحه معمولی گذاشتند ویتیرین
تا کیفیت صفحه نمایش این گوشی به چشم بخوره
اما جالبتر اینه که اون صفحه معمولی که گذاشتند از بس نورش کمه که حتی از گوشیهای ضعیف چند سال پیش نیز کیفیتش کمتره
فقط خواستم بگم قول این تبلیغات را نخورید
هر چند سوپر amoled عالیترین هست
منم این تبلیغ رو دیدم.کیفیت اون که زده بود normal tft خیلی پایین بود.
کلا به نظر من(نظر شخصی)گوشیهای سامسونگ روی کاغذ خیلی بهتر از خود گوشی هستند.
قیمت هم 460 میگفت.
موفق باشید:20: