PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای مدیریت فایل ها

pooryaaa
02-09-2010, 11:50
سلام بر همه ی دوستان. من یه نرم افزار عجیب و غریب می خواستم! .لطفا کمکم کنید:
نرم افزاری که باهاش بشه مثل اوتوران های سی دی نرم افزاری ها به را حتی به فایل ها دسترسی پیدا کرد. یعنی مثلا من هزاران فایل دارم که در چندین پوشه هستند و اگر من بخوام به آخریش برسم باید 30 بار دابل کلیک کنم ! حالا میخوام با یک کلیک که به آن برسم . در حقیقت یه جور shortcut گرافیکی که اسم و نام فایل رو نشون میده و با کلیک روی اون می تونیم به پوشه مورد نظر و یا فایل مورد نظر برسیم. (امید وارم کمکم کنید چون خیلی بهش لازم دارم).

***Spring***
02-09-2010, 15:40
سلام ...

Ghisler Total Commander | مدیریت بر فایلهای ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت فایل برای ویندوز XP برنامه Total Commander هست . این نرم افزار کم حجم اما پرقدرت همانند یک سیستم هماهنگ مدیریتی شما رو قادر به انجام کلیه امور جاری مرتبط با سیستم عامل و کامپیوتر در یک پنجره مجزا میکنه . کسانی که هارد کامپیوتر شون شلوغ هست و معمولا مجموعه زیادی از فایلها و برنامه ها رو در اختیار دارند میتوند از این برنامه به راحتی استفاده کنند . برنامه مدیریت فايل Total Commander شايد قوي ترين نرم افزار مديرت فايل در ويندوز باشه . نرم افزار Total Commander همه آنچه را كه شما براي مديريت فايل ها نياز داريد، داراست. اگر با برنامه NC کار کرده باشید حتما با دیدن تصویری برنامه توتال کامندر به توانائی های اون بیشتر پی میبرید . ( تصویری از محیط برنامه ) . بخشي از امكانات نرم افزار Total Commander به صورت زير است:

دو پنجره فايل در کنار هم برای مشاهده دو درایو

محيط چند زبانه

سيستم جستجوي پيشرفته برای تمام موارد

مقايسه فايل ها و پوشه ها

امكان پيش نمايش تصاوير (bitmap display)

پشتیبانی از تمام فايل هاي آرشيو Zip, Rar, Lzh, Tar, Arj, Cab و ...

FTP Client داخلي با امكان ارتباط Server با Server

تغيير نام دسته جمعي فايل ها

امكان ارتباط دو كامپيوتر از طريق پورت Parallel

عبارات منطقي، تاريخچه و كليدهاي دلخواه

امکان مشاده با کدینگ HTML و Unicode

امکان مشاده به صورت Thumbnails

و ....

SpeedCommander | جایگزینی برای Explorer ویندوز
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Xplorer2 Professional | برنامه مديريت فايل پيشرفته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Xplorer2 Professional نام نرم افزاری می باشد که در واقع یک Explorer جدید با امکانات بالا برای ویندوز به شمار می آید. این نرم افزار با در اختیار قرار دادن ابزار مدیریتی برای فایل ها همچون Copy , delete ، ... و امکان ایجاد تغییرات در جزییات فایل ، امکان مشاهده چندین قسمت از هارد به صورت همزمان در tab های مختلف و قابلیت نمایش همه قسمت ها در یک پنجره به صورت عکس و دیگر ویژگی ها به کاربر کمک می کند تا از محیط ساده explorer ویندوز خود رهایی یابد و به سمت این نرم افزار گرایش پیدا کند.
از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- جستجو فایل ها و اعمال مدیریت و کنترل آن ها توسط ابزارهای این نرم افزار

- نمایش سند های متنی با فرمت های مختلف در درون برنامه

- توانایی ویرایش سند های متن به کمک ویرایشگر این نرم افزار

- قابلیت دسته بندی فایل ها و جدا سازی آن ها از یکدیگر

- پشتیبانی از تمامی حافظه های جانبی

و ... .