PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای بازی های آیفون

Mojtaba N87
02-09-2010, 09:57
لطفا به موارد زیر دقت کنید :

1- از دادن پست های پشت سر هم و اسپم وار بپرهیزید که سریعا پاک خواهند شد

2- اینجا محیط چت نیست

3- اینجا فقط مشکلات مربوط به نصب بازی های آیفون رو مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید ، از یادآوری کردن سوال خود بپرهیزید

4-حتماً نام برنامه و مدل گوشی خود را ذکر کنيد.

با تشکر

تیم مدیریت موبایل

Legend
22-09-2010, 21:03
سلام
خیر دوست عزیز، این بازی ها مخصوص آیفون هست.. Mac

شاد باشی:40:

Doctor.Freeman
11-03-2011, 16:35
یه سوال
الان تمام بازی های اینجا برای آیفونه یعنی تو آیپاد نمیخونه؟
بعد هم اون جیلبرینگه چیه کلا چیه؟ (^________________^)

بازی هایی که روی آیفون میخوره رو آیپد هم میخوره .

جیل بریک یک نوع H~A~C~K هستش که شما با این کار نمیخواد برنامه ها و بازی ها رو بخری نسخه کرک رو نصب میکنی - میتونی به قسمت های سیستمی گوشیت بری و دیگه کلاا گوشیتو H-A-C-K کنی دیگه ... :31:

alitondar
12-10-2011, 22:51
سلام
بعضی از بازی ها که دانلود می کنم فایل rar هستن ، وقتی هم فایل ها رو از زیپ در می آورم ، هیچ فایلی با پسوند ipa نداره.
فایل هایی که داخلش هست یه پوشه Documents و دو تا پوشه دیگه و یه فایل PxlPkg.plist .
اینا رو چه کار کنم باهاشون؟؟؟
( مدل گوشی آیفون4 )

Hadi King
13-10-2011, 01:22
سلام
بعضی از بازی ها که دانلود می کنم فایل rar هستن ، وقتی هم فایل ها رو از زیپ در می آورم ، هیچ فایلی با پسوند ipa نداره.
فایل هایی که داخلش هست یه پوشه Documents و دو تا پوشه دیگه و یه فایل PxlPkg.plist .
اینا رو چه کار کنم باهاشون؟؟؟
( مدل گوشی آیفون4 )
سلام دوسـت عزیــز , از حالـت فشرده در نیــار همون پسـوند Rar رو بــه ipa و ... تغییــر بــده و به گوشـی انتقـالــ ! :46:
موفق باشید!:40:

Mangostin
22-10-2011, 00:52
سلام
نمیدونم جای این سوال دقیقاً این جاست یا نه
اما میخواستم نحوه ی دانلود و نصب بازی برای آیفون 3g رو بدونم

HESAM_5700
22-10-2011, 20:42
سلام
نمیدونم جای این سوال دقیقاً این جاست یا نه
اما میخواستم نحوه ی دانلود و نصب بازی برای آیفون 3g رو بدونم

برای دانلود که توی همین بخش همه بازی ها رو با لینک مستقیم قرار میدن دوستان !

برای نصب هم شما باید دستگاه رو جیلبریک کنید و بعدش به وسیله آیتونز از PC بازی ها و برنامه ها رو انتقال بدید به دستگاه خودتون !

:40:

JoWkErsSs
18-01-2012, 19:27
بازی هایی که روی آیفون میخوره رو آیپد هم میخوره .

جیل بریک یک نوع H~A~C~K هستش که شما با این کار نمیخواد برنامه ها و بازی ها رو بخری نسخه کرک رو نصب میکنی - میتونی به قسمت های سیستمی گوشیت بری و دیگه کلاا گوشیتو H-A-C-K کنی دیگه ... :31:

عزیزم ! آیپاد با آیپد فرق میکنه ...هر بازی که روی آیفون اجرا بشه روی آیپاد تاچ اجرا میشه ...با آیپد فرق میکنه ... بعضی از برنامه ها و بازی ها هستن که روی تمام iDevice ها که شامل آیفون ٰ آیپاد تاچ و آیپد ( 1 و 2 )‌ اجرا میشن :20:

Lady parisa
19-02-2012, 16:49
سلام دستگاهم ipod4 هست!
میخوام بتونم با به لپ تاپ وصل کنم و بازی روش نصب کنم!
چی کار کنم که ه*ک شه!؟
برنامه ifun box رو نصب کردم اما نمیتونم install app رو فعال کنم
چرا؟

JoWkErsSs
19-02-2012, 17:29
سلام دستگاهم ipod4 هست!
میخوام بتونم با به لپ تاپ وصل کنم و بازی روش نصب کنم!
چی کار کنم که ه*ک شه!؟
برنامه ifun box رو نصب کردم اما نمیتونم install app رو فعال کنم
چرا؟

ببین دوست عزیز شما میگی : با به لپ تاپ وصل کنم .... منظور شما رو نمیفهمم !
منظور شما جیلبریک هست ؟
شما باید اول جیلبریک کنید ..!:46:

Lady parisa
20-02-2012, 13:18
خب مراحل و برنامه مورد نیاز رو ممنون میشم بهم بگید
من اصلا اطلاعاتی در این زمینه ندااااارم

Lady parisa
20-02-2012, 13:36
ببین دوست عزیز شما میگی : با به لپ تاپ وصل کنم .... منظور شما رو نمیفهمم !
منظور شما جیلبریک هست ؟
شما باید اول جیلبریک کنید ..!:46:

این دستگاه آیپاد که دارم روش کلی بازی داره! می خوام برنامه ای که هادی جان معرفی کرد (ifun box)
بتونم با اون برنامه بازی و آهنگ و .... بریزم
فقط همین
+
برنامه ایرادی که داره اینه که mu computer و install app نمیاد که بشه بازی روی دستگاه ریخت

JoWkErsSs
20-02-2012, 14:17
این دستگاه آیپاد که دارم روش کلی بازی داره! می خوام برنامه ای که هادی جان معرفی کرد (ifun box)
بتونم با اون برنامه بازی و آهنگ و .... بریزم
فقط همین
+
برنامه ایرادی که داره اینه که mu computer و install app نمیاد که بشه بازی روی دستگاه ریخت

شما اول ببینید توی منو آیکونی به اسم Cydia دارید یا نه ...اگه دارید جیلبریک هست اگه نه که نیست ... اینجور که شما میگید پر بازیه احتمالا قبلا جیلبریک شده ...
بعد چک کنید Appsync دارید یا خیر ...
چرا از ifun box استفاده میکنید خب !!!
خود اپل یه برنامه ارائه داده به اسم iTunes که همه کار هارو از طریق اون انجام بدید (‌ پیشنهاد منه البته ) فقط برای نصب برنامه های deb از ifun box استفاده کنید (‌ deb یک نوع فرمت برنامه هست )‌ .

Hadi King
20-02-2012, 14:37
چرا از ifun box استفاده میکنید خب !!!
سَلام , چون من با این برنامه مشکلی نداشتـــم , و راحـت برا دوستام بازی و برنامه نصـب میکردم ..
ولی دستگـاه پریسـا خانـم مشکل بالا اومدن داشـت که من وقـت زیادی نداشتـم روش های دیگـه براش توضیح بـدم .!
-=-=-=-=-
با برنامه Installous هـم میشــه اینکـارو کرد ولی باید اول ببینــه Cydia تو منـو داره یا نـــه .. ؟

JoWkErsSs
20-02-2012, 14:42
سَلام , چون من با این برنامه مشکلی نداشتـــم , و راحـت برا دوستام بازی و برنامه نصـب میکردم ..
ولی دستگـاه پریسـا خانـم مشکل بالا اومدن داشـت که من وقـت زیادی نداشتـم روش های دیگـه براش توضیح بـدم .!
-=-=-=-=-
با برنامه Installous هـم میشــه اینکـارو کرد ولی باید اول ببینــه Cydia تو منـو داره یا نـــه .. ؟

ببینید , اینستالوس هم نمیتونه جای iTunes ىو بگیره چون اگه ریستور کنید همش میپره ولی اگه با iTunes برنامه نصب کنید توی Library میمونه و به طور خودکار Sync میکنه !

noobugamer
10-07-2012, 02:57
سلام
من بازی glory of sparta فایل ipaش رو از یکی گرفتم که اون از آیتونس دی ال کرده آخه هر چی گشتم توی نت نبود حالا که نصبش می کنم می ره تو بازی و بلافاصله می یپره بیرون اگر کسی لینک سالم سراغ داره بده با تشکر.
یادم رفت بگم من داشتمش ولی سیواش هی میپرید عصبی شدم پاکش کردم و لی غافل از اینکه توی نت نیستش.

hassanahar
12-04-2015, 13:36
سلام
برنامه طلا یاب یا فلز یاب میخوام شنیدم برای ایفون موجود هست که از 1 متر تا 5 متر زیر زمین رو نشون میده.

ممنون میشم راهنمایی کنید