PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای بازی های اندروید

صفحه ها : [1] 2

Mojtaba N87
02-09-2010, 09:56
لطفا به موارد زیر دقت کنید :

1- از دادن پست های پشت سر هم و اسپم وار بپرهیزید که سریعا پاک خواهند شد

2- اینجا محیط چت نیست

3- اینجا فقط مشکلات مربوط به نصب بازی های اندروید رو مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید ، از یادآوری کردن سوال خود بپرهیزید

4-حتماً نام برنامه و مدل گوشی خود را ذکر کنيد.

با تشکر

تیم مدیریت موبایل

M . Sayid
02-09-2010, 13:20
اگه میشه برای هر بازی Frimware Version مورد نیاز رو ذکر کنید تا اگه به گوشی نمی خورد بی خودی دانلود نکینم

با تشکر:11:

mojtabaalemi
18-11-2010, 07:35
من یه سوال دارم :
بازی ها و تم ها و نرمافزارهای آندروید مثل جاوا رزولوشن خاص داره یا روی هر رزولوشنی اجرا میشه؟
سامسونگ galaxy 550 با رزولوشن 240*320 آندروید داره. الان روی این همه بازی ها و تم های موجود آندروید نصب میشه؟ مثلا آسفالت 5؟

mojtabaalemi
25-11-2010, 08:30
من فکر میکردم تاپیکای آندروید سوت و کور نباشن . چی شد؟

B.3.S.T
24-12-2010, 23:11
من تمام بازیهای این چند صفحه آخر رو دان کردم...ولی حتی یکیشون کار نکردن!
نصب میشه فقط وقتی می خوام وارد منوی بازی بشم..میگه باید به اینترنت وصل شی تا نمیدونم چیکار کنه!!!
مشکل از کجاست؟

peymankameli
01-01-2011, 00:11
آقايون چرا من هر بازي گرافيك بالا كه از طريق واي فاي كامل ميگيرم بعد از يكي دو مرحله دوباره پيغام ميده بايد بازي بايد دانلود بشه.

مثل gangster يا hawx علتش چيه خوب مگر زماني كه بار اول ديتاي خودشو از اينترنت ميگيره كامل نميگيره!!!!!!!

M . Sayid
21-01-2011, 13:35
من تمام بازیهای این چند صفحه آخر رو دان کردم...ولی حتی یکیشون کار نکردن!
نصب میشه فقط وقتی می خوام وارد منوی بازی بشم..میگه باید به اینترنت وصل شی تا نمیدونم چیکار کنه!!!
مشکل از کجاست؟

می خواد فایل sdcard دانلود کنه !!

مشکل نیست !!

bidellboy
25-01-2011, 21:39
من یه سوال دارم :
بازی ها و تم ها و نرمافزارهای آندروید مثل جاوا رزولوشن خاص داره یا روی هر رزولوشنی اجرا میشه؟
سامسونگ galaxy 550 با رزولوشن 240*320 آندروید داره. الان روی این همه بازی ها و تم های موجود آندروید نصب میشه؟ مثلا آسفالت 5؟

آره این بازی ها اندازه تصویر خاص داره، چون من تو یه سایت دیدم که بازی Fast_&_Furious_Adrenaline رو برای 480x800 زده بود.

saver
31-01-2011, 11:45
بازی Fast & Furious HD نصب میشود اما موقع باز کردن سوال میکنه دیتا رو دانلود کنم در هر صورت دیتاهایی رو که کپی کردیم باز پاک میکنه
چه جوری این بازی رو نصب کنیم که دیگه دیتا رو پاک نکنه ؟

bidellboy
31-01-2011, 23:21
یه سوال
فایل های jar رو چطوری به apk تبدیل می کنید؟
چون اکثر بازی ها با فرمت jar هستن.

PersiAndroid
04-02-2011, 13:19
بازی Fast & Furious HD نصب میشود اما موقع باز کردن سوال میکنه دیتا رو دانلود کنم در هر صورت دیتاهایی رو که کپی کردیم باز پاک میکنه
چه جوری این بازی رو نصب کنیم که دیگه دیتا رو پاک نکنه ؟

آقا منم با این بازی دقیقا این مشکلو دارم:41:
نمیدونم دیگه چیکار کنم :9::23:

eman_releeh
19-02-2011, 16:23
سلام میشه لطف کنید بگید چطوری باید بازیهای اندروید نصب کرد؟

Hadi King
19-02-2011, 17:41
سلام میشه لطف کنید بگید چطوری باید بازیهای اندروید نصب کرد؟

سلام . اول فایل با پسونـــد apk رو دانلود و نصــب میکنی و ارور میده که نیاز به فایل دیتــا داره و ... داره اگه نمیخوای آنلاین فایل دیتـا رو دانلود کنی باید فایل SD رو جـدا دانلود و به مسیـر بازی کپی و بازی رو اجرا کنـــی :46:
موفق باشید!:40:

ehsan_update
13-03-2011, 22:18
سلام . من بازی HAWX نصب کردم و دیتاش رو هم ریختم رو گوشی اما الان که وارد بازی میشم اول بازی این ارور رو میده : THIS IS NOT AN ORIGINAL COPY OF HAWX!
کرکی چیزی نداره نصب کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید :11:

Hadi King
14-03-2011, 07:59
سلام . من بازی HAWX نصب کردم و دیتاش رو هم ریختم رو گوشی اما الان که وارد بازی میشم اول بازی این ارور رو میده : THIS IS NOT AN ORIGINAL COPY OF HAWX!
کرکی چیزی نداره نصب کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید :11:

سلام دوست عزیز این تایپک رو ببینید بازی کرک شده هستش و فایل دیتـا رو هم تو پوشه اصلی کپی کنیــد !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ببینید بازم ارور میـــده ! گوشی های که ساپورت میکنـــه این بازی رو نوشتم .

ehsan_update
14-03-2011, 13:29
ممنون دوست من ولی منظورتون رو از پوشی اصلی نفهمیدم! sdcard ?

Dead Space
16-03-2011, 19:56
جايي رو پيدا نكردم كه بشه درخواست بازي داد... مي خواستم ببينم بازيه harvest moon واسه اندرويد هست?

emade2
25-03-2011, 10:55
من اسفالت 5 و nfs shift رو نصب کردم میرم تو بازی یا از من میخواد به اینترنت متصل بشم یا اینکه صفحه سیاه هستش البته برای shift صفحه کاملا سیاه هستش.
لطفا راهنمای کنید.

Extreme-Forces
12-05-2011, 10:18
دوستان من میخوام بازی nfs shift رو نصب کنم ولی این ارور رو میده : NFS SHIFT could not be viewed. free up some space on your phone and try again.
الان خود گوشی 130 mg جا داره و حجم بازی 30 مگه.
راهنمایی کنید لطفا.:9::37:

Hadi King
12-05-2011, 12:53
ممنون دوست من ولی منظورتون رو از پوشی اصلی نفهمیدم! sdcard ?
سلام ، آره منظورم همون SD بــود ! :46:

من اسفالت 5 و nfs shift رو نصب کردم میرم تو بازی یا از من میخواد به اینترنت متصل بشم یا اینکه صفحه سیاه هستش البته برای shift صفحه کاملا سیاه هستش.
لطفا راهنمای کنید.
سلام ، فایل SD رو کپی کردیـــد اگه نیازه داره ؟
فایل مخصوص گوشی خودتون دانلود و نصب کردید!

دوستان من میخوام بازی nfs shift رو نصب کنم ولی این ارور رو میده : NFS SHIFT could not be viewed. free up some space on your phone and try again.
الان خود گوشی 130 mg جا داره و حجم بازی 30 مگه.
راهنمایی کنید لطفا.:9::37:

سلام . ارور میده که نیاز به فضـای خالی !
حجم بازی 30 مـگ هستــش موقع نصــب حجمش بالاتـــر میشــه !

Extreme-Forces
12-05-2011, 14:37
اقا من این برنامه app2sd یا یه چیز تو اون مایه ها رو نتونستم با اموزشش پیدا کنم. این جوری که معلومه باید بازی رو تو مموری نصب کرد. شما لینکش رو سراغ داری؟:10:
ممنون.

Hadi King
12-05-2011, 14:47
اقا من این برنامه app2sd یا یه چیز تو اون مایه ها رو نتونستم با اموزشش پیدا کنم. این جوری که معلومه باید بازی رو تو مموری نصب کرد. شما لینکش رو سراغ داری؟:10:
ممنون.
بفـــرمایید :
App 2 SD Pro (Move Apps To SD) v1.35
این برنامه برای اجرا نیاز به اندروید 2.2 و یا بالاتر دارد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Extreme-Forces
12-05-2011, 15:42
داداش قربون دستت.
یه چیزی داری رو اندروید 2.1 کار کنه؟
این نصب نشد.
x8

Hadi King
12-05-2011, 20:33
داداش قربون دستت.
یه چیزی داری رو اندروید 2.1 کار کنه؟
این نصب نشد.
x8سلام دوســت عزیز آموزششــ برنامه ، همراه با لینـک دانلـود برنامـه برای گوشیتـون :46:

App2sd برای x8 به آسانترین روش (xrecovery )

خب این آسان ترین روش برای app2sd هست که من تست نکردم لطفا دوستان تست کنن و در همین تاپیک اعلام کنن
باید اول مموری کارت رو پارتیشن بندی کنید ( از 1 گیگا بایت بیشتر برای نرم افزاراتون پارتیشن Ex2 جدا نکنین)

قبلش هم بک آپ بگیرید که تمامی اطلاعاتتون پاک میشه.
این نرم افزار رو دانلود کنید:

MiniTool Partition Wizard Home Edition ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d.com%2Fdownload.html)

حالا مموری کارت خود را به مموری ریدر وصل کنید.

نرم افزار را باز کنید.

ابتدا کل پارتیشن را Delete کنید. ( حواستون باشه مموری کارت رو Delete کنید و به درایوهای هارد دست نزنید)

سپس کلیک راست کرده و Create رو انتخاب کنید.

مرحله ی جدید: ساخت درایو Fat or Fat32

Fat برای مموری های 2 گیگا بایت و پایین تر

Fat32 برای مموری های 4 گیگا بایت و بالاتر

متناسب با مموری کارتتون پارتیشن رو بسازید مثلا" من خودم با مموری 4 گیگا بایت 3 گیگا بایت Fat32 ساختم.

بقیه ی گزینه ها طبق عکس پر شود.
مرحله ی جدید: ساخت درایو Ex2 Or Ex3 Or Swap

این حافظه برای برنامه هایی است که از طریق App2sd نصب میشوند . بالاتر از 1 گیگا بایت نباشد!!!!!!!!!
سپس تمامی اعمال ثبت شده را از سمت چپ پایین Apply کنید بعد از اتمام مموری شما برای استفاده app2sd آماده است.

اول فایل پیوست رو دانلود کنین و به روت مموری بریزید

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fch7d4glukoul3xp)

بعد برید به xrecovery و گزینه install custom zip رو بزنید.و این فایل رو انتخاب کنید.

نیاز به xrecovery دارید.

نکته پیشنهاد میشه از ext3 استفاده کنید.لینــک دانلود برنـامـه :

منبعــــ : gsmforum

sososos
19-05-2011, 07:37
من یک گوشی htc widfire گرفتم حالایک بازی دانلود کردم نمیدونم چطوری نصبش کنم
لطفا کمکم کنید

hadi h
19-05-2011, 13:43
من یک گوشی htc widfire گرفتم حالایک بازی دانلود کردم نمیدونم چطوری نصبش کنم
لطفا کمکم کنید

دوست عزیز از خود گوشی دانلود کردی ؟؟
یا با کامپیوتر ؟؟؟
اگه با خود گوشی که مشکلی نداره و می تونی نصبش کنی !
ولی اگه با سیستمت دانلود کردی می تونی از طریق بلوتوث (حالا یا یه گوشی دیگه یا با بلوتوث کامپیوتر) به گوشی انتقال بدی و بعد از اتمام اون به راحتی (با پیغامی که تو گوشیت می یاد) اون بازی رو نصب کنی
موفق باشی !

sososos
20-05-2011, 06:38
برنامه ی نصب شده کجا میره؟

R O O T
20-05-2011, 10:02
برنامه ی نصب شده کجا میره؟

برنامه هايي كه خودتون نصب كنين
data/app

برنامه هاي خود گوشي
system/app

البته اين مسيرها مربوط به حافظه گوشيه و با برنامه root explorer قابل دسترسيه

namp
20-05-2011, 16:25
سلام من اهنگام از mediascape حذف شده از رم پاک کردم دوباره ریختم تو piaynow
اما بازم هیچکدوم تو mediascape نمیاد؟چکار کنم؟

OSEN
26-05-2011, 19:34
سلام دوستان .
من بازی نید فور اسپید: شیفت رو نصب کردم رو گوشی . منوها و حتی Hud های تو بازی سالم هست اما ماشین و پیست و ...(همه چی غیر از Hud) رو بصورت سیاه نشون میده . گوشیم اپتیموس وان هست . فایل دیتا رو هم مطمئنا درست ریختم .
چاره ای هست ؟

.

resident
10-06-2011, 21:59
سلام دوستان .
من بازی نید فور اسپید: شیفت رو نصب کردم رو گوشی . منوها و حتی Hud های تو بازی سالم هست اما ماشین و پیست و ...(همه چی غیر از Hud) رو بصورت سیاه نشون میده . گوشیم اپتیموس وان هست . فایل دیتا رو هم مطمئنا درست ریختم .
چاره ای هست ؟

توی نصب صحیح فایل data بله، ممکنه کاملا درست ریخته باشید؛ اما محتویات فایل data ممکنه ناقص دانلود شده باشه یا از منبعش مشکل داشته باشه. حجمش زیاده اما بهتره از یه جای دیگه ای دانلود و تست کنید.

Extreme-Forces
08-07-2011, 22:59
سلام.
من بازي racing thunder 2 رو نصب كردم.. بعد از چند لحظه وسط بازي مياد بيرون. چيكار كنم؟

FENEGHERE
10-07-2011, 21:07
یه سوال

برای تبدیل باید به سایت زیر بری

بعد از اینکه فایل رو به apk تبدیل کردی باید اول java j2me runner رو دانلود و نصب کنی (تو اینترنت راحت گیر میاد) بعد فایل تبدیل شده رو نصب کنی.

Hadi King
12-07-2011, 13:24
سلام.
من بازي racing thunder 2 رو نصب كردم.. بعد از چند لحظه وسط بازي مياد بيرون. چيكار كنم؟
سلام ، بازی کرک شـده هستش ! :20:

androgynous
13-07-2011, 12:39
سلام بچها من یه viewpad 10 دارم که اندروید 1.6 داشت.
من رفتم تو سایت کمپانیش دید 2.2 واسه این تبلت گذاشته من گرفتم اپدیت کردم.
راستی region که فرق نداره چون من صفحه اصلی رو باز کردم دیدم زده regio :unite state ولی من دستگاه از ایران خریدم.حالا مشکلی نداره که من این update 2.2 رو دستگاه نصب کردم.
حالا هر بازی میریزم از 10 تا مثلا 2 تاش میاد.
میزنه appilication not install.
البته قبل اپدیتم همین مشکل بود.
حالا شنیدم باید تبات root کنم تا تمام بازیها بیاد.
حالا این حرف درسته؟؟
اگه درسته چجوری باید این تبلت رو root کرد؟؟
چون میگن هر تبلتی root مخصوصی میشه.
راستی یه سئوال دیگه:
این تبلت من 2 روز خریدم. 2 تا سیستم عامل داره یکی ویندوز یکیم اندروید.
حالا بعضی موقها که میخوام برم اندروید قبل از اینکه لوگو اندروید بالا بیاد تو قسمت dos هنگ میکنه یا مثلا بعضی موقها که دارم با اندروید کار میکنم یهو LCD بهم میریزه و مثل تلویزیون برفکی میشه و هیچ کاری نمیشه کرد جز اینکه دکمه پاور نگه دارم تا یهو خاموش بشه.
میخوام بدونم این مشکل دستگاه یا اندروید اگه مشکل دستگاه ببرم گارانتی ناسلامتی 2 روز گرفتیم؟؟؟؟
راستی یه سئوال دیکه چه جوری میتونم من این تبلت به کامپیوتر وصل کنم تا توش بازی و نرم افزار بریزم.
من یه سیم USB دو سر نری گرفتم که یه سر میزنم به PC و یه سرم به تبلت ولی بازم تو PC هیچ مموری نمیاد؟؟؟
اون قسمت USB تو تبلتم درست تنظیم میکنم.
لطفا کمک کنید؟؟

NIMA.GNI
30-07-2011, 10:28
سلام
اساتید محترم بازی need for speed shift روی htc wildfire s هم جواب میده؟

Ali_ip3
30-07-2011, 14:43
سلام دوستان
لطفا یکی آموزش کامل و درست و حسابی نصب جاوا روی آندروید رو توضیح بده درضمن اینارو هم بگم.

1-گوشیم روت نیست وقصد روت کردنش هم ندارم.(به خاطر گارانتی)
2-از نرم افزار..... J2me استفاده کردم جواب نداد.
3-با تمام فایل منیجر ها امتحان کردم
4-سایت آنلاین هم بدرد نخورد

Amin Genius
31-07-2011, 02:07
با سلام به دوستان . منم یه سوال داشتم . کسانی که Xperia x10 mini رو دارند ؛ میخوام بدونم در اجرا کردن بازی یا برنامه مشکلی ندارند؟ به خاطر ورژن آندرویدی که روش هست !

آخه میگن ورژنش قدیمی تره . ممکنه که نرمافزار های مختلف رو اجرا نکنه .

اگه جوابمو بگیرم انشاءالله میگیرمش این هفته .

SA.JJ.AD
01-08-2011, 03:54
دوستان بازی هایی که فقط قایل نصبی دارن و نسبتا حجیم هستن رو چجور باید نصب کرد ؟! من حافظهی گوشی رو 120 مگ خالی گذاشتم اماوقتی برای مثال یه بازی 40 مگی رو میخوام نصب کنم میگه فضا کافی نیست :13::2:

راهی نیست این مشکل رفع شه ؟!

nersi.solma
02-08-2011, 13:59
سلام دوستان.من گوشي وايلفايردارم.40000 تومن گرفتن ازم برام برنامه ريختن.الان ريست كارخونه اي كرم همه چيم پاك شده. هيچي نميتونم نصب كنم رو گوشيم.چيكار بايدبكنم؟بايدروت كنم؟رام رو افزايش بدم؟آپديت كنم؟قبلا برنامه رو بلوتوث ميكردم نصب ميكردم الان نميشه.سردرنميارم.خواهشا كمكم كنيد.گيجم يه هفته است.از كجا بايدشروع كنم

nersi.solma
04-08-2011, 18:01
يعني بعداز سه روز اينهمه آدم اين صفحه رو ديدن هيچكس جواب نتونسته بده؟ عجب !!1

afshinaghasi
05-08-2011, 11:20
چه طوری میشه بازی NINJA رو نصب کرد این بازی zip هستش و وقتی از حالت فشرده هم درش میارم فایل نصب نداره یعنی پسوند apk

Prince_M
05-08-2011, 11:37
من بازی Gangstar رو نصب میکنم وقتی وارد بازی میشه میگه باید یه فایلی رو دانلود کنی اگه بزنی No هم از بازی خارج میشه! ممنون میشم راهنمایی کنید.

Hadi King
05-08-2011, 16:41
دوستان بازی هایی که فقط قایل نصبی دارن و نسبتا حجیم هستن رو چجور باید نصب کرد ؟! من حافظهی گوشی رو 120 مگ خالی گذاشتم اماوقتی برای مثال یه بازی 40 مگی رو میخوام نصب کنم میگه فضا کافی نیست :13::2:
راهی نیست این مشکل رفع شه ؟!
سلام دوســت عزیــز ، شمـا باید مموری گوشیتون رو پارتیشن بندی کنـــی .
برای منم چندتایی بازی این ارور رو داد با پارتیشن بندی مشکلم حـل شــد .:46:

سلام دوستان.من گوشي وايلفايردارم.40000 تومن گرفتن ازم برام برنامه ريختن.الان ريست كارخونه اي كرم همه چيم پاك شده. هيچي نميتونم نصب كنم رو گوشيم.چيكار بايدبكنم؟بايدروت كنم؟رام رو افزايش بدم؟آپديت كنم؟قبلا برنامه رو بلوتوث ميكردم نصب ميكردم الان نميشه.سردرنميارم.خواهشا كمكم كنيد.گيجم يه هفته است.از كجا بايدشروع كنم

يعني بعداز سه روز اينهمه آدم اين صفحه رو ديدن هيچكس جواب نتونسته بده؟ عجب !!1

سلام ، باید گوشیتون رو روت کنیـــد . راه های مختلفــی داره .
رام رو هــم افزایش بـدی عالیــــه .
برای نصـب برنامه و بازی هم از این HTC Sync برنامه استفاده کنــید .

چه طوری میشه بازی NINJA رو نصب کرد این بازی zip هستش و وقتی از حالت فشرده هم درش میارم فایل نصب نداره یعنی پسوند apk
سلام ، پسـوند Zip رو بــه Apk تغییــر بدید و روی گوشیتون نصـب کنید .:46:

من بازی Gangstar رو نصب میکنم وقتی وارد بازی میشه میگه باید یه فایلی رو دانلود کنی اگه بزنی No هم از بازی خارج میشه! ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام ، فایل دیتــا همون SD بازی رو هم باید دانلـود کنی و به مموری انتقـال بــدی .
اگه اینترنت Wifi داری میتونی آنلاین دانلود کنـــی با گوشـی !

Ali_ip3
05-08-2011, 21:17
سلام دوستان
لطفا یکی آموزش کامل و درست و حسابی نصب جاوا روی آندروید رو توضیح بده درضمن اینارو هم بگم.

1-گوشیم روت نیست وقصد روت کردنش هم ندارم.(به خاطر گارانتی)
2-از نرم افزار..... J2me استفاده کردم جواب نداد.
3-با تمام فایل منیجر ها امتحان کردم
4-سایت آنلاین هم بدرد نخورد

خیلی ممنون از کمکتون .:21: درست شد

Reza Azimy_RW
09-08-2011, 16:18
سلام دوستان
اساتید من یه Xperia X8 تازه گرفتم . یه بازی دانلود کردم 36 مگ بود ولی وقتی میخای نصب کنی میگه فضای کافی وجود نداره . حافظه کم میاره ولی برنامه هایی که روش نصبه کلا" 10 مگ نمیشه . 150 مگ تلفن حافظه ازاد داره . رم 2 گیگ هم که روشه . چجوری کاری کنم که بنرامه ها و بازیها روی حافظه رم نصب بشه تو تنظیمات هرچی گشتم گذینه ای نبود . موقع نصب هم که سوال نمیکنه جا نصبش کنه . را به را میگه حافظه تلفن کافی نیست . خالی کنید .

بی نهایت ممنون میشم راهنماییی کنید

Reza Azimy_RW
09-08-2011, 16:40
سلام دوســت عزیــز ، شمـا باید مموری گوشیتون رو پارتیشن بندی کنـــی .
برای منم چندتایی بازی این ارور رو داد با پارتیشن بندی مشکلم حـل شــد .
EEEEEEE من الان اینو دیدم . چجوری پارتیشن بندی باید کرد ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hadi King
09-08-2011, 19:33
سلام دوستان
اساتید من یه Xperia X8 تازه گرفتم . یه بازی دانلود کردم 36 مگ بود ولی وقتی میخای نصب کنی میگه فضای کافی وجود نداره . حافظه کم میاره ولی برنامه هایی که روش نصبه کلا" 10 مگ نمیشه . 150 مگ تلفن حافظه ازاد داره . رم 2 گیگ هم که روشه . چجوری کاری کنم که بنرامه ها و بازیها روی حافظه رم نصب بشه تو تنظیمات هرچی گشتم گذینه ای نبود . موقع نصب هم که سوال نمیکنه جا نصبش کنه . را به را میگه حافظه تلفن کافی نیست . خالی کنید .

بی نهایت ممنون میشم راهنماییی کنید

EEEEEEE من الان اینو دیدم . چجوری پارتیشن بندی باید کرد ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام دوست عزیـز ، اینجـا رو یه نگاهی بندازیـــد توضیح داده شده . :46:
---------.ir/Forum/thread8237.html

Reza Azimy_RW
10-08-2011, 15:41
ممنون از راهنماییتون . من طبق اون اموزشا پیش رفتم همه چیز هم درسته برنامه ها رو میتونم انتقال بدم روی مموری . ولی من که چیزی نصب نکرده بودم که حافظه گوشی پر بشه ؟ 200 مگ حافظه پیش فرض داشت که 130 مگ از اون خالی بود ( برنامه های خوده گوشی حافظه رو پر کرده که نمیشه حذف کرد )
الانم که همون 130 مگ فضای خالی هست ! این روش بعد از نصب برنامه میشه انتقال داد روی مموری . درسته ؟
من کلا" حافظه کم داره گوشیم برایه نصب این بازی 36 مگی . اصلا نصب نمیشه که بخام بعد از نصب انتقالش بدم به مموری . چیکار باید بکنم ؟
ممنون میشم اینو هم جواب بدید

Hadi King
10-08-2011, 17:14
ممنون از راهنماییتون . من طبق اون اموزشا پیش رفتم همه چیز هم درسته برنامه ها رو میتونم انتقال بدم روی مموری . ولی من که چیزی نصب نکرده بودم که حافظه گوشی پر بشه ؟ 200 مگ حافظه پیش فرض داشت که 130 مگ از اون خالی بود ( برنامه های خوده گوشی حافظه رو پر کرده که نمیشه حذف کرد )
الانم که همون 130 مگ فضای خالی هست ! این روش بعد از نصب برنامه میشه انتقال داد روی مموری . درسته ؟
من کلا" حافظه کم داره گوشیم برایه نصب این بازی 36 مگی . اصلا نصب نمیشه که بخام بعد از نصب انتقالش بدم به مموری . چیکار باید بکنم ؟
ممنون میشم اینو هم جواب بدید
میتونی برای حذف بعضی از نرم افزار های سیستمـی از برنامه App Delete استفاده کنیـد .
اگه چندتایی رو حذف کنی میتونی این بازی رو نصـب کنـــی .
برای گوشی منم همینجوری شده بود که با حذف بعضی از نرم افزار های بیخودی تونستم بازی مورد نظر رو حـذف کنـم .
از برنامه های انتقـال به SD هم میتونی استفاده کنی موقع نصب میگه که تو مموری ذخیره بشه یا نـه .
بعضی از برنامه ها هم موقعی که نصب میشه یه گزینه میاره بالا که App To SD ...

Reza Azimy_RW
10-08-2011, 20:23
اقا هادی میشه یکی از این برنامه های انتقال به sd رو اسمشو بگید تا دانلود کنم?

Hadi King
10-08-2011, 23:51
اقا هادی میشه یکی از این برنامه های انتقال به sd رو اسمشو بگید تا دانلود کنم?
اینـا رو سرچ کنــی راحت لینک دانلودشون پیدا میشه !
من هر چهـار تا رو روی گوشیم نصـب کردم :31:

Link2SD

app 2 sd

App 2 SD Pro

SetInstallLocation

Reza Azimy_RW
11-08-2011, 01:16
اقا هادی همه جا نوشته باید :

قبل از نصب برنامه باید رام 2.2 و گوشی روت شده باشد
رام و روت و اینا چیه ؟!:دی

شرمنده هی مزاحم میشم ولی خوب نمیفهمم من باید چیکار کنم . تو اون صفحه ای که ادرس دادید همه کارها رو با موفقیت انجام دادم الان این برنامه ها هیچ کدوم نصب نمیشن همین رام 2.2 ر میخان فکر کنم . ( همین برنامه هایی که معرفی کردین منظورمه )

Hadi King
11-08-2011, 11:54
اقا هادی همه جا نوشته باید :

رام و روت و اینا چیه ؟!:دی

شرمنده هی مزاحم میشم ولی خوب نمیفهمم من باید چیکار کنم . تو اون صفحه ای که ادرس دادید همه کارها رو با موفقیت انجام دادم الان این برنامه ها هیچ کدوم نصب نمیشن همین رام 2.2 ر میخان فکر کنم . ( همین برنامه هایی که معرفی کردین منظورمه )
:20:
گوشیتون رو روت نکردیــــد ؟ ورژن رام گوشیتون چنـده ؟
اگه ورژن رام گوشیـت 2.1 باشـه باید فلش کنی به 2.2 به بالا .
آموزش روت و ... تو لینک زیر توضیح داده شده :

keb
11-08-2011, 13:49
منم میخوام بازی ها رو از حافظه خود گوشی منتقل کنم به sd ولی بلد نیستم. سرم درنیاوردم از این رام و روت و این حرف ها. لطفا یکم قشنگ تر توشیح بدید که ما هم متوجه بشیم.
من برنامه link2sd رو دانلود کردم واسه x10 ولی میگه second part not found . درضمن اصلا گزینه ی انتقال به sd توش پیدا نکردم. برنامه ی app2sd هم که واسه اندروید 2.1 یا x10 نیست همش واسه htc و بقیه گوشی هاست.
خلاصه لطفا کمک کنید:19:

Hadi King
11-08-2011, 14:11
منم میخوام بازی ها رو از حافظه خود گوشی منتقل کنم به sd ولی بلد نیستم. سرم درنیاوردم از این رام و روت و این حرف ها. لطفا یکم قشنگ تر توشیح بدید که ما هم متوجه بشیم.
من برنامه link2sd رو دانلود کردم واسه x10 ولی میگه second part not found . درضمن اصلا گزینه ی انتقال به sd توش پیدا نکردم. برنامه ی app2sd هم که واسه اندروید 2.1 یا x10 نیست همش واسه htc و بقیه گوشی هاست.
خلاصه لطفا کمک کنید:19:
سلام دوسـت عزیز لینک زیر توضیح کاملی از بخش های گوشیتون داده .
روت کردن ، فلش کردن رام ، انتقـال و ...
---------.ir/Forum/forum52.html

Lady parisa
14-08-2011, 13:07
با سلام خدمت همه دوستان و سلام ویژه خدمت آقا هادی که حسابی زحمت میکشه توی این انجمن

نمیدونم درخواست برنامه داریم توی انجمن آندروید یا نه! اما من برنامه talking tom همون گربهه رو می خوام منتهی ورژن 2 که ناخن روی شیشه میکشه و ....:31:
یه بار هم درخواست دادم اما گویا جوابی نگرفتم.

ممنون میشم برام پیدا لینکشو بذارین:11:

Hadi King
14-08-2011, 20:16
با سلام خدمت همه دوستان و سلام ویژه خدمت آقا هادی که حسابی زحمت میکشه توی این انجمن

نمیدونم درخواست برنامه داریم توی انجمن آندروید یا نه! اما من برنامه talking tom همون گربهه رو می خوام منتهی ورژن 2 که ناخن روی شیشه میکشه و ....:31:
یه بار هم درخواست دادم اما گویا جوابی نگرفتم.

ممنون میشم برام پیدا لینکشو بذارین:11:
سلام پریسـا خـانم ، مرسـی لطـف داری .
درخواستت رو جـواب دادم میتونید دانلـود کنید :46:

Ali_ip3
16-08-2011, 02:35
با سلام به دوستان . منم یه سوال داشتم . کسانی که Xperia x10 mini رو دارند ؛ میخوام بدونم در اجرا کردن بازی یا برنامه مشکلی ندارند؟ به خاطر ورژن آندرویدی که روش هست !

آخه میگن ورژنش قدیمی تره . ممکنه که نرمافزار های مختلف رو اجرا نکنه .

اگه جوابمو بگیرم انشاءالله میگیرمش این هفته .

سلام

من X10 mini رو دارم نه مشکلی برای نصب برنامه وجود نداره.

gigilyphoto
17-08-2011, 11:29
سلام !
ميشه در مرد بازي گوشي wild fair منو راهنمايي كنيد

Hadi King
17-08-2011, 11:37
سلام !
ميشه در مرد بازي گوشي wild fair منو راهنمايي كنيد
سلام دوسـت عزیز ، راهنمایی در مورد چی میخـوای ! :20:

elahimanesh
19-08-2011, 16:15
سلام به همگی:20:
گوشی من xperia x10 هست
می خوام بازی آسفالت رو نصب کنم.
بخش apk رو نصب کردم
بخش data رو هم از سایت ---------.ir گرفتم.
نمیدونم چجوری این دیتا رو استفاده کنم تا بازی فعال بشه.
من اینترنت وایرلس ندارم.:46:

nersi.solma
19-08-2011, 20:45
دوستان اگه گوشي روت نباشه opera كار نميكنه؟ ماركتها چي؟

Hadi King
20-08-2011, 15:39
سلام به همگی:20:
گوشی من xperia x10 هست
می خوام بازی آسفالت رو نصب کنم.
بخش apk رو نصب کردم
بخش data رو هم از سایت ---------.ir گرفتم.
نمیدونم چجوری این دیتا رو استفاده کنم تا بازی فعال بشه.
من اینترنت وایرلس ندارم.:46:

سلام دوست عزیز فایل دیتــا رو به مسیر زیــر کپی کنیـــد :
SD Card > Gameloft > Games

Amin Genius
21-08-2011, 22:18
دوستان اگه گوشي روت نباشه opera كار نميكنه؟ ماركتها چي؟

در حال تست 0 روی گوشی روت نشده x10 mini . . . .

metal_militia
31-08-2011, 18:50
سلام به دوستان قدیمی و جدید

برای x8 فقط چندتا بازی هست_حداکثر 20 یا 30 تا بدرد بخور)
بازی های دیگه اندروید بهش میخوره یا نه؟
با تشکر

اگر سایت خارجی میشناسید که گیم بدرد بخور داره به من معرفی کنید براتون اپلود میکنم

khoushab
02-09-2011, 12:10
سلام
من این بازیهای gameloft روی sensation نصب کردم و بعضیهاش اجرا شد . ولی بازیو سفید و خاکستری اجرا میکنه اصلا چیزی معلوم نیست .
البته این مشکل رو برای بازی BI2 هم دارم فرقش اینه که حداقل اون دموش و منوش درست اجرا میشه ولی وقتی بازی شروع میشه
باز همین مشکل پیش میاد .
کسی میدونه چجوری میشه این مشکل رو حل کرد ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر

Amin Genius
03-09-2011, 14:03
دوستان . من نتونستم 0 رو روی x10 mini اجرا کنم.
منظورم اینه که کار نمیکنه .

من حتی وقتی گوشی رو روت کردم و البته ورژنش رو بردم روی 2.1 باز هم کار نکرد .

h_r_v
03-09-2011, 14:24
سلام
من این بازیهای gameloft روی sensation نصب کردم و بعضیهاش اجرا شد . ولی بازیو سفید و خاکستری اجرا میکنه اصلا چیزی معلوم نیست .
البته این مشکل رو برای بازی BI2 هم دارم فرقش اینه که حداقل اون دموش و منوش درست اجرا میشه ولی وقتی بازی شروع میشه
باز همین مشکل پیش میاد .
کسی میدونه چجوری میشه این مشکل رو حل کرد ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر

دوست عزیز تا حد امکان سعی کنید فایل های SD رو از طریق گوشی دانلود کنید.. اگر نمیتونید مطمئن شوید فایل SD که دانلود میکنید برای پردازنده گرافیکی Adreno باشه..
بعضی از بازی ها هم فقط مال سی پی یو های 2 هسته ای شرکت انویدیا هست.. که آخر اسمـشون معمولــا THD داره.. اونا فقط با برنامه ChainFire 3D روی گوشی شما اجرا میشه

david toomy
09-09-2011, 18:15
سلام دوستان خسته نباشید
اگه میشه سوالمو اورژانسی جواب بدین من بعد یه عمر خواستم با داداشم بازی فوتبال رو بازی کنم ولی wifi داخل بازی عمل نمیکنه گوشی من NEXUS S I9023 ماله داداشم هم GALAXY S2
یکی که Portable Wi-Fi hotspot (مثلا سرور) میشه داخل بازی میگه please verifying wifi connection ولی اونیکه فقط wifi رو روشن میکنه و بعنوان user وارد بازی میشه بدون مشکل میره قسمت بازی چند نفره و منتظره اون یکی میمونه
با هر 2 تاش امتحان کردم نشد که نشد نمیدونم چرا اونیکه سرور میشه با ارور مواجه میشه
ممنون میشم اگه کسی جوابمو بده

milad_face_off
21-09-2011, 08:21
نمیدونم تو بازی نینجا چجوری حارج بشم !!

M-I-L-A-D
23-09-2011, 08:27
میشه ازتون خواهش کنم واسه من نقشه افلاین تهران رو بزارید ؟؟؟ ممنون میشم ؟؟؟

Hadi King
23-09-2011, 18:37
میشه ازتون خواهش کنم واسه من نقشه افلاین تهران رو بزارید ؟؟؟ ممنون میشم ؟؟؟

bidellboy
25-09-2011, 17:07
سلام
در مورد گيمهاي اندرويد مي‌خواستم بدونم كه اين تبلتها گيمهاي HD رو براحتي اجرا ميكنند، مثل گيم هاي gameloft؟

ArashMiniStar
18-10-2011, 17:41
سلام بچه ها شرمنده همتتون هستم.هر چی گشتم جای مناسب پیدا نکردم.
راستش یک تبلت 10 اینچی چینی آنرویدی 2.2 گرفتم.از اونجایی که نسخه 2.3 هم اومده امکان ریختن اینم نسخه روی تبلت هست یا نه؟ نرم افزار ها که با این آپدیت مشکل پیدا نمیکنن؟ ممنون :11:

Hadi King
18-10-2011, 22:05
سلام بچه ها شرمنده همتتون هستم.هر چی گشتم جای مناسب پیدا نکردم.
راستش یک تبلت 10 اینچی چینی آنرویدی 2.2 گرفتم.از اونجایی که نسخه 2.3 هم اومده امکان ریختن اینم نسخه روی تبلت هست یا نه؟ نرم افزار ها که با این آپدیت مشکل پیدا نمیکنن؟ ممنون :11:
تبلـت هــا :

adel.alizadeh1994
19-10-2011, 07:45
سلام بازی گانگستر برای ایکس8 با رزولوشن hvga برام واسه دانلود میزارید؟

---------- Post added at 07:45 AM ---------- Previous post was at 07:41 AM ----------

من زمانی که خودم بازی hwax رو با دیتاش دانلود می کنم تو پوشه گیم لافت هم میریزم اما فایده ای نداره کار نمیکنه وقتی وارد بازی میشم میگه باید دیتا رو دانلود کنی تازه تمام صفحه هم نیست میشه کمکم کنید دیتاش هم مطمئنم هم درست دانلود کردم و هم درست ریختم

---------- Post added at 07:45 AM ---------- Previous post was at 07:45 AM ----------

من زمانی که خودم بازی hwax رو با دیتاش دانلود می کنم تو پوشه گیم لافت هم میریزم اما فایده ای نداره کار نمیکنه وقتی وارد بازی میشم میگه باید دیتا رو دانلود کنی تازه تمام صفحه هم نیست میشه کمکم کنید دیتاش هم مطمئنم هم درست دانلود کردم و هم درست ریختم

Hadi King
19-10-2011, 08:48
سلام بازی گانگستر برای ایکس8 با رزولوشن hvga برام واسه دانلود میزارید؟

---------- Post added at 07:45 AM ---------- Previous post was at 07:41 AM ----------

---------- Post added at 07:45 AM ---------- Previous post was at 07:45 AM ----------

چـهار بـازی HD و فـوق گرافیکی Gameloft تست شـده بـر روی ا X8 ا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام , فایل نصبـی اگه مخصـوص گوشیتون باشه همراه با فایل دیتـــا نباید مشکلی داشته باشـــی :)
مسیـر فایل هــا درست کپی نباشه درخواســت دانلود فایل دیتـــا میده ... :46:

adel.alizadeh1994
19-10-2011, 17:36
نه مسیرشو مطمئنم درست کپی کردم

ATA FARZADI
21-10-2011, 19:41
از دوستان و مدیران عزیز پیشاپیش معذرت خواهی میکنم که اگر جاش اینجا نباشه

من بازی bruce lee رو دانلود و رو گوشیم ( آرک ) نصب کردم

بازی اجرا شد

ولی هیچ کنترل گری در صفحه وجود نداره تا باهاش (عقب و جلو و مشت و لگد ) زد

به جزء دکمه back گوشی که لگد میزنه

واقعاً حیفه که نشه این بازی رو بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ATA FARZADI
22-10-2011, 18:04
واقعاً کسی این بازی رو نصب نکرده تا ببینه چقدر قشنگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

ولی حیف که مشکل کنترل کننده ها رو داره

کسی نظری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

adel.alizadeh1994
25-10-2011, 17:28
سلام اقا هادی من گوشیم رو که سخت افزارش cypress بود با ایکس ریکاوری مولتی تاچ کردم اما مولتی تاچ اون رو یه بازی کار میکنه اما رو بازی سوکر 2011 کار نمیکنه چرا؟

mand007
25-10-2011, 21:34
سلام

من اینترنت وایفایم نیاز به کانکشن pppoe داره

با کلی گشتن پی او ای وایفای را دان کردم اما جواب نداد.

شما می تونید نسخه ی دیگریش رو برام پیدا کنید؟(الیانس بهترین باید باشه)

بعد دیکشنری مهندسی برای اندروید گیر نمی یاد؟مثلا بابیلون با گلوسوری شیمی؟

دانلود منیجر ای دی ام چطور؟

و یه ورد و اکسل رایگان و خوب؟

اکثر فایل های دیتای بازی ها پاک شدن شما سایت یا لینک مستقیم نداریدبرای گیم ها؟(البته خیلیاشون تو parsroid.ir بود)

بازم تشکر می کنم.

thx

البته یه تعداد

adel.alizadeh1994
26-10-2011, 08:11
سلام اقا هادی من گوشیم رو که سخت افزارش cypress بود با ایکس ریکاوری مولتی تاچ کردم اما مولتی تاچ اون رو یه بازی کار میکنه اما رو بازی سوکر 2011 کار نمیکنه چرا؟

Hadi King
26-10-2011, 08:28
نه مسیرشو مطمئنم درست کپی کردم

سلام دوسـت عزیز , اگه مسیرشـو درسـت کپی کردی پس یا فایل نصبی کرک نشده بوده یا برای مـدل گوشی شمـا نبوده !
بازی سوکر اجرا میشه ، ارور میده ؟ از کجـا دانلود کردی ..
مطمئنـی بازی های که دانلود میکنی برای مدل گوشیتون هستشـــ و گوشیتون این بازی ها رو ساپورت میکنــه .

Hadi King
26-10-2011, 10:14
واقعاً کسی این بازی رو نصب نکرده تا ببینه چقدر قشنگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

ولی حیف که مشکل کنترل کننده ها رو داره

کسی نظری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سلام دوسـت عزیز , گوشی من این بازی رو ساپورت نمیکنــه تا براتون تست کنــم .
دوستان زیادی تست کردن و مثل عکس زیر کنترل کننده براشون بـوده + مشـت و لـگد .. !
- - -
این لینـک از بازی رو تسـت کنید :
پسـورد هم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید!:40:

adel.alizadeh1994
26-10-2011, 10:45
نه گوشی من ایکس 8 هست به راحتی سوکر 2011 رو ساپورت میکنه اما با اینکه مولتی تاچ گوشیم رو فعال کردم اما هنوز تو محیط بازی مولتی تاچ نیست شما مشکلشو نمیدونی؟

Hadi King
26-10-2011, 11:12
نه گوشی من ایکس 8 هست به راحتی سوکر 2011 رو ساپورت میکنه اما با اینکه مولتی تاچ گوشیم رو فعال کردم اما هنوز تو محیط بازی مولتی تاچ نیست شما مشکلشو نمیدونی؟
نه عزیـز , همچین مشکلی برام پیش نیـومده که تو محیـط بازی مولتی تاچ نباشــه .. !
کلوپ گوشیـتون مشکلتون رو مطرحــ کنید .

mand007
26-10-2011, 19:10
سلام

من اینترنت وایفایم نیاز به کانکشن pppoe داره

با کلی گشتن پی او ای وایفای را دان کردم اما جواب نداد.

شما می تونید نسخه ی دیگریش رو برام پیدا کنید؟(الیانس بهترین باید باشه)

بعد دیکشنری مهندسی برای اندروید گیر نمی یاد؟مثلا بابیلون با گلوسوری شیمی؟

دانلود منیجر ای دی ام چطور؟

و یه ورد و اکسل رایگان و خوب؟

اکثر فایل های دیتای بازی ها پاک شدن شما سایت یا لینک مستقیم نداریدبرای گیم ها؟(البته خیلیاشون تو parsroid.ir بود)

بازم تشکر می کنم.

thx

pls:19:

help me:10:
فکر نمی کنم مهم باشه ولی گوشی من i9000 هست.

adel.alizadeh1994
27-10-2011, 09:35
سلام دوستان من قبل از مولتی تاچ کردن گوشیم بازی سوکر رو باسنسور بازی می کردم اما حالا زمانی که با سنسور بازی می کنم بازیکن فقط به سمت دروازه خودی میره و جهت بالا کار نمیکنه کسی نمیدونه مشکلش چیه؟

SA.JJ.AD
29-10-2011, 03:31

سلام دوستان من قبل از مولتی تاچ کردن گوشیم بازی سوکر رو باسنسور بازی می کردم اما حالا زمانی که با سنسور بازی می کنم بازیکن فقط به سمت دروازه خودی میره و جهت بالا کار نمیکنه کسی نمیدونه مشکلش چیه؟

سلام عزیز ... منم دقیقا عین مشکل شما رو داشتم تو رام رسمی !! که دوال تاچ همه جا فعال و عالی جواب میداد اما تو اون بازی کار نمیکرد !! که با رفتن سمت رام کاستوم ( مثلا ginger xperia v10 ) با ورژن اندورید 2.3.7 و نصب بازی و اجراش دیگه اون مشکل رو نداشتم و بسیار راحت میشه از بازی لذت برد :46:

mand007
07-11-2011, 12:42
سلام من apk بازی 9mm را دانلود کردم و با وایفای دان کردم(800 مگ) ولی بعد دانلود مشکل لیسنس گرفت و حتی فایل ای پی ک اسفالت رو هم خراب کرد حالا کاری میشه کرد این (800) مگ از بین نره(چه کنم)؟

مشکل لیسنس از کجا پدید میاد از apk یا دانلود دیتای بازی؟

ای پی ک مطمن از کجا بگیرم؟

mand007
14-11-2011, 10:23
من 3 تا بازی گرفتم
هر 3 کرک شده بودن (2 تاشون توسظ market militia) و اون یکی هم نمی دونم

9 میلیمتری نوا2 تین تین

و دیتاشون رو با وایفای دان کردم

اما برای بازی کردن میگه که باید انلاین لایسنس رو چک کنه و بعد میگه نامعتبره هست باید بخریش

چه کنم حالا!
چنبار هم پاک کردم دوباره نصب کردم اما جواب نداد.

mand007
15-11-2011, 11:10
من الان 5تا بازی با دیتای سنگین دان کردم و همگی مشکل چک لایسنس دارن!

با اینکه 3 تا از این بازی ها کرک شده بودن (توسط market militia )

و مموری برای گیم های سنگین جواب میده ؟ چه مارکی؟ حدود قیمت 16 گیگ؟

ببخشید اگه اینجا تاپیک زدم و ربطی نداشت؟

بازی اساسین رو با chinfire3d و تبدیل به انویدیا اجرا می کنم ولی در برنامه چینفایر3دی وقتی میگم پلاگین فقط واسه اساسین تغییر کنه جواب نمیده (چه تیک دیفالت باشه چه نباشه)
و فقط با تغییر دادن دیفالت به انودیا قابل اجراست!

persia_id
01-12-2011, 19:01
سلام به همه دوستان. گوشی من xperia Arc هست. فایل نصب بازی Pes2012 رو تو مموری کارت کپی کردم. فایل دیتا رو در پوشه Android/Data تو مموری کارت گوشی کپی کردم، تو تنظیمات گوشی هم usb debugging و unknown source رو تیک زدم، ولی بازی نصب نمی شه. بلافاصله بعد از زدن گزینه نصب پیام " نصب نشد" میاد. چرا؟

mand007
01-12-2011, 22:02
:19:pls help me:19:

من 3 تا بازی گرفتم
هر 3 کرک شده بودن (2 تاشون توسظ market militia) و اون یکی هم نمی دونم

9 میلیمتری نوا2 تین تین

و دیتاشون رو با وایفای دان کردم

اما برای بازی کردن میگه که باید انلاین لایسنس رو چک کنه و بعد میگه نامعتبره هست باید بخریش

چه کنم حالا!
چنبار هم پاک کردم دوباره نصب کردم اما جواب نداد.

khan-teh
02-12-2011, 19:15
با سلام من یه مشکل عجیب دارم گوشی من galaxy ace هستش ولی وقتی بعضی از بازیای معمولی مثل shoot the birds یا world of goo یا can knockdown یا ... بعد از نصب و در هنگام اجرا force cloce میده و میاد بیرون ایا کسی ویدونه مشکل چیه؟ورژن اندرویدم 2.3.3 با تشکر

mr_khodaei2008
11-12-2011, 20:34
سلام
من گلکسی اس2 دارم دوتا بازی modern combat 2 و borthers in arms 2 را از game hub گوشی گرفتم وقی یک مرحله از بازی را تموم میکنم میگه باید به اینترنت وصل بشی و صل میشم یه سایت میاد که باید مشخصات بدی و ظاهرا ثبت نام کنی من هر چی زدم نشد چیکار کنم . بازی ها از agmeloft هست

Hadi King
11-12-2011, 20:48
سلام
من گلکسی اس2 دارم دوتا بازی modern combat 2 و borthers in arms 2 را از game hub گوشی گرفتم وقی یک مرحله از بازی را تموم میکنم میگه باید به اینترنت وصل بشی و صل میشم یه سایت میاد که باید مشخصات بدی و ظاهرا ثبت نام کنی من هر چی زدم نشد چیکار کنم . بازی ها از agmeloft هست
سلام , بازی ها فکر کنـم کرک شده نبودن شمـا نصب کردینــ . :20:
لینک های کرک شده پیدا کنید .. فکر نکنم مشکلی داشته باشیــد .. :46:
موفق باشید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

unknown47
27-12-2011, 21:58
درود.
دوستان من یه پک بازی آندرویدی گیرم اومده!
حالا مشکلم اینجاست که فایل دیتای آسفالت 6 رو که اکسترکت میکنم یه فایل bin بهم میده که حجمش 17 مگابایته!(درصورتی که حجم دیتای زیپ شده نزدیک 500 مگابایته)
ممنون میشم راهنماییم کنید.

he_1408
02-01-2012, 19:30
به نظر من دنبال ابن مبدل نباش شما بايد MIDP emulator نصب كني كه مي تونه اين پسوندها رو كه با جاوا ايجاد شده روي اندرويد اجرا كنه البته بسته به نسخه اندرويد گوشيت بايد دانلود كني

یه سوال

h!tman
02-01-2012, 19:31
اخه آندروید که بازی هاش جاوا رو میخوره
چرا تبدیل جاوا به apk ?
شما مارکت بازار رو دانلود کنید یا بلک مارکت پر بازی هست

he_1408
02-01-2012, 19:36
به نظر من دنبال ابن مبدل نباش شما بايد MIDP emulator نصب كني كه مي تونه اين پسوندها رو كه با جاوا ايجاد شده روي اندرويد اجرا كنه البته بسته به نسخه اندرويد گوشيت بايد دانلود كني

یه سوال

shahedegolshan
03-01-2012, 22:25
سلام،

دوستان من بازی Need for Speed : Shift v1.04 رو نصب کردم حدود اما فقط صفحه ی EA Games رو میاره و بلافاصله از بازی خارج می شه. چی کارش کنم؟

گوشیم Xperia X10 هستش.

ممنونم که جواب می دید.

mr6768
07-01-2012, 16:32
سلام ، من چند تا بازی HD دارم .
اومدم نصبشون کنم .
این بازی ها موقع نصب وقتی که میخوام INSTALL رو بزنم
اجازه ورود بازی به Phone calls رو میخوان !
آخه بازی چه ربطی به تماس ها داره ؟
ممکنه بازی ها بدافزار باشن ؟

vampyre
07-01-2012, 18:30
سلام.
راهی هست که بازی ها و برنامه ها رو روی حافضه ی گوشی نصب نکنیم و روی مموری نصب کنیم؟
گوشی xperia 10 mini

amihs
14-01-2012, 14:05
سلام
میشه یکی بگه چه جوری میتونم روی گوشی بازی یا برنامه نصب کنم؟ گوشیم neo هستش، فایل apk بازی Angry Birds رو توی فولدر games کپی میکنم و روش دابل کلیک میکنم، اما چیزی توی منوی گوشی اضافه نمیشه! میشه راهنماییم کنید

mand007
16-01-2012, 14:51
امکانش هست که دیتای گیم لافتو به مموری کارت منتقل کنیم؟

2-امکان هست که رام گوشی رو افزای بدیم؟ الان 350 تا هست که 260 تا پر هست این باعث میشه یه تعداد از بازیا رو نیاره!خالی کردن هم زیاد تاثیر نداره

EngineeR EhsaN
17-01-2012, 09:51
اول مسیر زیر رو برو : settings/applocations
بعد تیک Unknown sources بزن ، حالا برو رو apk بازی تَپ کن تا درخواست نصبو بده بعد install رو میزنی و ... ضمنا لازم نیست حتما بازی رو تو پوشه games کپی کنی :20:

fokahi110
17-01-2012, 11:08
سلام دوست عزیز شما میتونی بازیهایی که سبک هستن و نیاز به کابل ندارند رو با بلوتوث بند انگشتی که باید برای کامپیوترت بخری به گوشیت ارسال کنی و همونجا که برات ارسال شد اقدام به نصب بازی کنی.
برای بازیهاییم که دیتا دارن دیتا رو در مسیرشون کپی کن.به همین سادگی به همین خوشمزگی.موفق باشید.:20:

mand007
17-01-2012, 18:55
امکانش هست که دیتای گیم لافتو به مموری کارت منتقل کنیم؟

2-امکان هست که رام گوشی رو افزای بدیم؟ الان 350 تا هست که 260 تا پر هست این باعث میشه یه تعداد از بازیا رو نیاره!خالی کردن هم زیاد تاثیر نداره

پاسخ سوال اول
آره با نصب app جدید بازی که آدرسش با یه نرم افزار تو پی سی عوص کردن و نصب اون!

AMIR REZAs
17-01-2012, 19:10
دوستان من بازی Need for Speed : Shift v1.04 رو نصب کردم حدود اما فقط صفحه ی EA Games رو میاره و بلافاصله از بازی خارج می شه. چی کارش کنم؟

گوشیم Xperia X10 هستش.
شما حتما دیتای مربوط به گوشیتون رو دان نکردید باید Adreno رو دانلود کنید

سلام ، من چند تا بازی HD دارم .
اومدم نصبشون کنم .
این بازی ها موقع نصب وقتی که میخوام INSTALL رو بزنم
اجازه ورود بازی به Phone calls رو میخوان !
مثلا کدوم بازی؟ از جای مطمئن دانلودشون کن و حتما مربوط به سی پی یو خودت باشه و شاید اصلا گوشیت ویروسیه یه آنتی ویروسم بنصب.

راهی هست که بازی ها و برنامه ها رو روی حافضه ی گوشی نصب نکنیم و روی مموری نصب کنیم؟
اولش که باید رو حافظه اصلی نصبشون کنی بعد تو قسمت Setting - application میتونی بریزیشون تو مموری

hamed m2m
17-01-2012, 19:20
سلام من ميخوام بازي آسفالت5رواجراكنم نميشه!
خودشو نصب كردم ديتا هم ريختم.گوشيمم روت شده
ولي موقع اجراي بازي پيغامهwe are sorry your device cannot support asphalt 5ميده
چيكارش كنم؟؟
مرسي

hamed m2m
17-01-2012, 19:37
دوستان يه سوال ديگه
من بازي آواتار رو نصب كردم توي بازي ميره
بازي انجام ميشه ولي نوشته هاي منوي بازي به شكل مربع هستن داخل بازي هم همچي تاريكه
يه جورايي مثل مشكل گرافيكي انگار داشته باشه لطفا راهنمايي كنيد:2:

AMIR REZAs
17-01-2012, 20:08
سلام من ميخوام بازي آسفالت5رواجراكنم نميشه!
خودشو نصب كردم ديتا هم ريختم.گوشيمم روت شده
ولي موقع اجراي بازي پيغامهwe are sorry your device cannot support asphalt 5ميده
چيكارش كنم؟؟
مرسي
دوستان يه سوال ديگه
من بازي آواتار رو نصب كردم توي بازي ميره
بازي انجام ميشه ولي نوشته هاي منوي بازي به شكل مربع هستن داخل بازي هم همچي تاريكه
يه جورايي مثل مشكل گرافيكي انگار داشته باشه لطفا راهنمايي كنيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما همه چیز گفتی به غیر مدل گوشیتون :31: حتما دیتای Cpuتون رو دان نکردید شما مدل گوشیتو بگو؟

hamed m2m
17-01-2012, 20:13
بله چشم
Live with Walkman
بايد چكاركنم لطفا راهنمايي كنيد

AMIR REZAs
17-01-2012, 20:59
بله چشم
Live with Walkman
بايد چكاركنم لطفا راهنمايي كنيد

خب گوشی که مشکلی نداره . آسفالت 5 رو میتونید از اینجا دان کنید( خودمم تست کردم)

apk

دیتا
یا

منبع :

آواتار هم میتونید از سایت بالا دان کنید فقط باید Hvga رو دانلود کنید

hamed m2m
18-01-2012, 12:07
خب گوشی که مشکلی نداره . آسفالت 5 رو میتونید از اینجا دان کنید( خودمم تست کردم)

apk

من ديتا رو دان كردم ولي فايلapkخودبازي آسفالت3 هست
نه آسفالت5
خودت ببينش:41:

AMIR REZAs
18-01-2012, 20:30
من ديتا رو دان كردم ولي فايلapkخودبازي آسفالت3 هست
نه آسفالت5
خودت ببينش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی چی آسفالته 3 :18: اصلا ما آسفالت 3 نداریم . شما دیتا رو بریز تو گوشی و فایل Apk رو نصب کن مشکلی نیست

hamed m2m
19-01-2012, 15:07
یعنی چی آسفالته 3 :18: اصلا ما آسفالت 3 نداریم . شما دیتا رو بریز تو گوشی و فایل Apk رو نصب کن مشکلی نیست

دوست من خودت نصب كن ببين
يه بازيه گرافيك پايين(مثل بازي هاي جاوا)ميادبالا اولشم نوشتهasphalt3
حالا من رفتم از جاي ديگه فايل apkخودبازي رو دان كردم
ديتاي بازي هم ريختم(توي همون پوشهgameloft)
ولي وقتي آيكن بازي رو اجرا ميكنم ميگه شما نياز به ديتا داريد.يه گزينه هم مياد كه دانلودشه
اينو چكارش كنم؟

AMIR REZAs
19-01-2012, 16:30
دوست من خودت نصب كن ببين
يه بازيه گرافيك پايين(مثل بازي هاي جاوا)ميادبالا اولشم نوشتهasphalt3
حالا من رفتم از جاي ديگه فايل apkخودبازي رو دان كردم
ديتاي بازي هم ريختم(توي همون پوشهgameloft)
ولي وقتي آيكن بازي رو اجرا ميكنم ميگه شما نياز به ديتا داريد.يه گزينه هم مياد كه دانلودشه
اينو چكارش كنم؟

درسته ببخشید دقت نکرده بودم خودم apk رو از این لینک دانلودش کردم

mand007
21-01-2012, 11:55
سلام دوستان

برای بازی آواتار و اساسین و اسفالت 5(اسفالت 5 همچنان مکعبی است فصای بازی!)منم مشکلو داشتم که با برنامه ی chinfire3d با عوص کردن گرافیک مشکلم حل شدنمی دونم انودیا گذاشتم یا ..
3تا بیشتر نیست باید امتحان کنید رو بازی ها ببینید کدومش میارتش

و اما بازی که اولش میاد و. بعد خارج میشه این مشکلم دارم که از کمبود فصای رم صورت می گیرد و به قول دوستان باید یه رام سبک (خیلی سبک) و سرعتی نصب کرد
البته قبلش ادونس تسک کیلر رو نصب کن ببین جواب نمی ده بعد رامو عوص کن.

یه مشکلی که دارم و حل نمیشه اینه که من apk کرک شده رو نصب می کنم و با وایفای گوشی میزارم خودش دان کنه(جالبه حتی اینجوری هم که از خودت گیم لافت می گیره بعصی وقتا مثه که دیتای خودش نبوده و باید گرافیک رو تغییر داد!)
بعد از دان مشکل چک لایسنس می گیره ونمی یاد ایا راهی هست؟

حتی دیتاهایی که از سایتهای دیگه می گیرم .می گن برای 22kb باید وصل شی و دانلود کنی یا وصل شی چک لایسنس بشی و بعد مشکل لایسنس پیدا می کنن

راهی برای لایسنس نیست؟

بازی 9میلی متری رو هم با کلی ذوق دانلود کردم اولش مشکل چک لایسنس می گرفت جدیدا هم میگه این بازی با i9000 سازگار نیست!

بازی کرک ششده و خوب از کجا ها میشه پیدا کرد؟

اینا رو از اندروید.ای ار و اندرویدها گرفته بودم که جواب ندادن
بازی تن تن هم مشکل لایسنس داشت باز

چرا بازی سالم قرار نمی دن

bardia44
24-01-2012, 22:11
سلام دوستان.
من یک هفته میشه که گوشی wildfire s گرفتم، اکثر برنامه رو که میریزم رو گوشی با یه پیغام مشترک رو به رو میشم.
THe apolication ... has stopped unexpectedly.please try again. FORCE CLOSE
مشکل از کجاست؟
گوشیه من روت نشده، آیا ربطی به روت نشدن داره؟؟؟
پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم.

Hadi King
02-02-2012, 15:31
سلام دوستان.
من یک هفته میشه که گوشی wildfire s گرفتم، اکثر برنامه رو که میریزم رو گوشی با یه پیغام مشترک رو به رو میشم.
THe apolication ... has stopped unexpectedly.please try again. FORCE CLOSE
مشکل از کجاست؟
گوشیه من روت نشده، آیا ربطی به روت نشدن داره؟؟؟
پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم.
سلام دوسـت عزیز شما اول رام گوشیتون رو عوض کنیـد این اورجینال ها همیچین مشکلاتی دارن , بعد گوشیتون رو روت کنیـد برای نصب شدن برنامه و بازی تو مموری .. :20:

bardia44
03-02-2012, 11:07
سلام دوسـت عزیز شما اول رام گوشیتون رو عوض کنیـد این اورجینال ها همیچین مشکلاتی دارن , بعد گوشیتون رو روت کنیـد برای نصب شدن برنامه و بازی تو مموری .. :20:

ممنون از راهنماییت برادر. حتما این کارو میکنم امیدوارم جواب بده.

reza bastani
03-02-2012, 12:31
وقتی روی Xperia mini بازی می خوام نصب کنم نمیشه. کسی می دونه مشکل چیه؟

expanium
05-02-2012, 22:10
سلام دوستان

من یه مشکل با بازیای hd پیدا کردم .بعد از یه مدت که بازی میکنم .بعد که میخام برای چندمین بار بازی رو اجرا کنم دوباره پیغام میده که

باید دیتاشو دانلود کنی.لطفا یکی کمکم کنه.

am2
08-02-2012, 19:28
سلام
ببخشید یه سوال..
من دیتای بازیهای گیم لاف رو بخوام دانلود کنم با سیستم از چه سایتی میتونم بگیرمشون...اون روزها پاندااپز بود که الان دیگه دیتای بازیها رو گویا نمیزاره..

letsgulff3 HD رو دیتاش رو میخوام برای سونی...
کلا بازیهای با کیفت با دیتا رو از کجا میتونم بگیرممم؟

virtualworld
09-02-2012, 21:10
وقتی روی Xperia mini بازی می خوام نصب کنم نمیشه. کسی می دونه مشکل چیه؟

زبان گوشیتو بذار روی انگلیسی فارسی که باشه اکثر بازی ها نصب نمیشه

gale5267
11-02-2012, 00:42
یه سوال

لطفا به موارد زیر دقت کنید :

1- از دادن پست های پشت سر هم و اسپم وار بپرهیزید که سریعا پاک خواهند شد

2- اینجا محیط چت نیست

3- اینجا فقط مشکلات مربوط به نصب بازی های اندروید رو مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید ، از یادآوری کردن سوال خود بپرهیزید

4-حتماً نام برنامه و مدل گوشی خود را ذکر کنيد.

با تشکر

تیم مدیریت موبایل

من نمیتونم بازی tin tin رو گوشیم که galaxy s ii هست نسب کنم لطفا اگر میشه راهنماییم کنید.

SAJJADKAM2
20-02-2012, 16:11
سلام . بازی سبک نقش آفرینی جنگی در قرون وسطا میخواهم
چیزی تو که خودت بتونی شمشیر و کمان و ... بخری و بری بجنگی
و پول در بیاری برای آندروید هم باشه
اگه نبود یه بازی توی این مایه ها

Hadi King
20-02-2012, 16:44
سلام . بازی سبک نقش آفرینی جنگی در قرون وسطا میخواهم
چیزی تو که خودت بتونی شمشیر و کمان و ... بخری و بری بجنگی
و پول در بیاری برای آندروید هم باشه
اگه نبود یه بازی توی این مایه ها
سَلام دوسـت عزیز , قسمـت درخواست بازی تایپک ارسال کنیـد ..
اینجـــا تایپک مشکلات نصـب و اجـرا هستشــــ .

ehsan_
05-03-2012, 10:42
سلام
می خواستم بپرسم بازی های اندروید که برای گوشی ها هستن روی تبلت های اندروید هم اجرا میشن؟

Hadi King
05-03-2012, 20:47
سلام
می خواستم بپرسم بازی های اندروید که برای گوشی ها هستن روی تبلت های اندروید هم اجرا میشن؟
سَلام , از نظـر پسونـد فایل های نصبی که فرقـی ندارن ..
تسـت نکردم ولی به احتمـال زیاد آره نصب میشنـــ .

moshkal
07-03-2012, 11:05
سلام و خسته نباشید
من گالکسی تب p1000 دارم.من با بازی های شرکت glu مشکل پیدا کردم.قبلا نصب می کردم و فایل های دیتاشون رو راحت به طور مستقیم رو خودشون دانلود میکردم و بازی می کردم هیچ مشکلی نداشتم.با یک اشتباه کل مموری اینترنال رو که 16 گیگه فرمت کردم.تمام اطلاعاتم که از جمله فایل های دیتای بازی ها هم بود که ازبین رفت.حالا وقتی بازی ها رو نصب می کنم حجم مورد نیاز دیتا رو چک میکنه بعد وقتی میخواد دانلود کنه پیغام میده که نمیتونه دانلود کنه.همونطور که گفتم فقط با بازی های شرکت glu این مشکل رو داره.به طور مثال بازی blood&glory رو که نصب میکنم حجم مورد نیاز دیتاش رو چک میکنه بعد مثلا نشون میده که94 مگابایت باید دانلود کنه.تا میخواد شروع کنه دانلود این پیغام رو میده:
Some required files were deleted from your divice and will have to be downloaded again.
بعد پایینش ok داره با exit.
Ok روکه میزنم این پیغام رو میده:
An internet connection is required to continue
زیرشم که ok داره با exit.
خلاصه دیگه نمیتونه دانلود کنه.اینترنتم هم کاملا درسته.با وایرلس امتحان کردم همینجوره با جی پی آر اس هم باز همینجوره.رام رو هم ارتقا دادم ولی بازم همینجوره.خواهش میکنم اگه متونید کمک کنید.خیلی اعصابم رو بهم ریخته.
mand007
10-03-2012, 10:52
سلام و خسته نباشید
من گالکسی تب p1000 دارم.من با بازی های شرکت glu مشکل پیدا کردم.قبلا نصب می کردم و فایل های دیتاشون رو راحت به طور مستقیم رو خودشون دانلود میکردم و بازی می کردم هیچ مشکلی نداشتم.با یک اشتباه کل مموری اینترنال رو که 16 گیگه فرمت کردم.تمام اطلاعاتم که از جمله فایل های دیتای بازی ها هم بود که ازبین رفت.حالا وقتی بازی ها رو نصب می کنم حجم مورد نیاز دیتا رو چک میکنه بعد وقتی میخواد دانلود کنه پیغام میده که نمیتونه دانلود کنه.همونطور که گفتم فقط با بازی های شرکت glu این مشکل رو داره.به طور مثال بازی blood&glory رو که نصب میکنم حجم مورد نیاز دیتاش رو چک میکنه بعد مثلا نشون میده که94 مگابایت باید دانلود کنه.تا میخواد شروع کنه دانلود این پیغام رو میده:
Some required files were deleted from your divice and will have to be downloaded again.
بعد پایینش ok داره با exit.
Ok روکه میزنم این پیغام رو میده:
An internet connection is required to continue
زیرشم که ok داره با exit.
خلاصه دیگه نمیتونه دانلود کنه.اینترنتم هم کاملا درسته.با وایرلس امتحان کردم همینجوره با جی پی آر اس هم باز همینجوره.رام رو هم ارتقا دادم ولی بازم همینجوره.خواهش میکنم اگه متونید کمک کنید.خیلی اعصابم رو بهم ریخته.

منم تقریبا همین مشکلو دارم

که فکر می کنم ورژن apk قدیمی شده و باید ورژن جدیدشون رو دان کنید تا شروع به دانلود دیتا کنه

نامردا هر 2-3 هفته یه بار یه ورژن جدید الکی میزنن دیگه نمیشه دان کرد با فایل قدیمی

Maziar_69
12-05-2012, 12:32
سلام دوستان.
من بازی Flying Turtle رو نصب میکنم ولی موقع اجرا اول صفحه سیاه میشه انگار که اجرا شده باشه ولی بعد 2 ثانیه میپره بیرون.
گوشی هم Xperia Ray هستش.
مشکل از کجاست؟

hosiyar
13-05-2012, 08:50
سلام دوستان. من گوشیم Xperia Neo هست و همونطور که میدونید CPU Qualcomm MSM8255 Snapdragon هست و GPU Adreno 205 هست. یعنی هیچ فرقی از نظر مشخصات و قابلیت ها با Arc هم نداره. حالا من نزدیک 1 گیگ دیتای بازی asphalt 6 hd برای این cpu رو دانلود کردم و ریختم، اما بباز میگه که شما کلا 160 مگ از دیتا رو دارید و باید 400 مگ دیگه دانلود کنید از طریق wifi !
این دومین دیتای این بازی هست که با هزار بدبختی دانلود کردم و نخورده به گوشیم. مودم wifi هم ندارم.
ممنون میشم راهنمایی کنید که چه مرگشه این بازی یا یکی یه دیتا که صددرصد بخوره به این گوشی و احتیاجی به دانلود از خود گوشی نباشه در اختیارم قرار بده.
پیشاپیش ممنون. موفق باشید.

pooria-ir
27-05-2012, 23:43
سلام دوستان
من تازه اندرویدی شدم
آقا یکی واسه من توضیح بده این دیتا فایل که واسه بازی ها میزارن چیه ؟
و چجوری باید ریخت تو گشوی ؟ کجا باید ریخت ؟
کلا یه توضیح کامل :دی
گوشی هم SE LIVE

Reza Azimy_RW
03-06-2012, 15:22
سلام دوستان
گوشی من x8 هست چرا بعضی از برنامه ها و بازیها رو Force Close میده همون اول که روش کلیک میکنم ؟ مثل همین Machinarium

amir10203040
10-06-2012, 14:05
سلام من گوشی xperia live دارم بعضی از برنامه ها و به خصوص بازی ها روی آن نصب نمی شود من در یک سایت دیگر دیدم که یکی گفته بود که فایل منیجر نصب کن درست می شود ولی فکر نمی کنم ربطی داشته باشه دوستان اگه راه حلی دارند کمک کنند ممنون مثلا بازی LaneSplitter روی این گوشی نصب نمی شود منتظر کمک دوستان هستم ممنون

salmanazizi
30-06-2012, 22:42
با سلام. گوشی بنده اس پلاس 19001 هستش. بازی maxpayne رو ریختم. نصب شد مشکلی واسه نصب و کپی دیتا نداشتم. اما تو محیط بازی فقط میتونم تیر اندازی کنم و پرش و راه برم. هیچ کلیدی واسه کارای دیگه نداره مثلا جواب دادن به تلفن و باز کردن درهای رمز دار. اگه میشه تنظیماتش و دوستان به من یاد بدن. ممنون میشم. در ضمن واسه خارج شدنم مشکل دارم. خارج نمیشه باید از طریق task manager خارج بشم. ممنون

رضا جنگنده
31-07-2012, 19:53
سلام
من با google play مشکل دارم.
حتی یه بار هم باش کانکت نشدم.
نمی دونم مشکلش چیه.
می خوم برا بازیایی ازش استفاده کنم که امتیاز های خاصی از طریق دانلود بعضی برنامه ها می دن.
مثلا تو gunclub2 برا اینکه اسلحه ها رو باز کنم یه سری امتیاز می خوام که از طریق دانلود یه سری برنامه بهم می ده که اون برنامه ها گوگل پلی می خوان.
گوشیم هم اس 3 هست و روت شده هم نیست.

رضا جنگنده
01-08-2012, 19:05
کسی نیست کمک کنه؟

barcaboy10
01-08-2012, 19:11
کسی نیست کمک کنه؟

گوگل پلي براي هميه ايراني ها باز نميشه

به صورتي تحر*يمه

البته يه كارهايي ميشه كرد كه دورش زد.......... منم همچين مشكلاتي براي وصل شدن به اندويد ماركت دارم... صبر كن ببين بچه ها راه حلي دارن؟ يا نه؟

رضا جنگنده
04-08-2012, 21:58
کسی راه حلی نداره؟

رضا جنگنده
09-08-2012, 15:03
سلام
من گلکسی اس 3 دارم.
مشکلم اینه که beat your boss روش اجرا نمی شه.
کسی می دونه مشکل چیه؟

رضا جنگنده
11-08-2012, 12:07
سلام
من گلکسی اس 3 دارم.
کسی می دونه مشکل چیه؟
با weack your boss هم همین دارم.

h_juzi
24-08-2012, 07:05
تو حالت ایرپلن و با وی پی ان برو

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2

solo8
08-09-2012, 13:23
سلام
من گلکسی اس 3 دارم.
کسی می دونه مشکل چیه؟

با weack your boss هم همین دارم.
adobe flash player نصب کن...درست میشه...

solo8
08-09-2012, 13:24
سلام من گوشی xperia live دارم بعضی از برنامه ها و به خصوص بازی ها روی آن نصب نمی شود من در یک سایت دیگر دیدم که یکی گفته بود که فایل منیجر نصب کن درست می شود ولی فکر نمی کنم ربطی داشته باشه دوستان اگه راه حلی دارند کمک کنند ممنون مثلا بازی LaneSplitter روی این گوشی نصب نمی شود منتظر کمک دوستان هستم ممنون
چه پیامی میده؟!
there is a problem parsing this package نمیده؟!

Wolf of aria
12-09-2012, 06:22
سلام دوستان من چند روزی میشه این گوشی رو خریدم ( Sony Experia Acro S ) وحالا بازی توش نصب کرد اجراء هم میشه اما بازی را که میخوام دیتاش رو بریزم پوشه پیش فرض خودرا در حافظه تلفن درست میکنه در کارت حافظه درست نمیکنه ...... حالا از شما میخواستم اگر راهی هست راهنمایم کنید که از کارت حافظه استفاده کن ......... با تشکر:40:

POURIA.G
12-09-2012, 15:25
سلام به همه ی دوستان عزیز...
من چند روز پیش یه galaxy tab 2 10.1 مدل GT-P5100 خریدم که که اندروید ورژن 4.0.4 روش نصبه که من طبق اموزشی که تو سایت بود روتش کردم و برنامه SUPERUSER برام اومد ولی مشکلی این ورژن اندروید داره طبق جستوجویی که تو گوگل کردم فهمیدم که این ورژن از اندروید با بیشتر برنامه ها و بازیهای HD که بعضیهاشون هم دارای دیتا میباشند روی این نسخه اجرا نمیشن مثلا من خودم چند بازی HD که مخصوص دستگاه منه رو دانلود کردم و فایل دیتاشون هم با خود دستگاه دانلود کردم اما توی همه ی موارد بعد از دانلود کردن دیتا با ارور Unfortunately."app" has stoped مواجه میشم و از برنامه خارج میشه. حالا سوال من از شما اینه که چیکار کنم که همه ی بازی و برنامه ها روی این تبلت به راحتی بیاد اگه باید کاستوم رام بریزم از کجا دانلود و چه جوری بریزم؟ اگه باید ورژن رو تغییر بدم باز اونم از کجا دانلود و چه جوری بریزم؟ لطفا راهنماییم کنید.............................خیلی ممنون....................................خی لی ممنون....................

رضا جنگنده
24-09-2012, 20:38
تو حالت ایرپلن و با وی پی ان برو
باید برا وی پی ان گوشی روت شده باشه؟

EngineeR EhsaN
24-09-2012, 21:07
ساده ترین راهش تو گوشی (روت نمیخواد):

گوشی رو میبرید به حالت Airplane ، به وی پی ان متصل میشید ، تمام! دقت کنید که قبلش بدون این کارا وارد گوگل پلی نشید چون گوشیتون بلاک میشه اگرم رفتید برید تو قسمت App manage گوشی و نرم ازفرار گوگل پلی رو پیدا کنید و Clear data بزنید و بعدش همون مراحلی که گفتمو ( گوشی رو میبرید به حالت Airplane ، به وی پی ان متصل میشید ) رو انجام بدید!

mohsenking
24-09-2012, 21:14
ساده ترین راهش تو گوشی (روت نمیخواد):

گوشی رو میبرید به حالت Airplane ، به وی پی ان متصل میشید ، تمام! دقت کنید که قبلش بدون این کارا وارد گوگل پلی نشید چون گوشیتون بلاک میشه اگرم رفتید برید تو قسمت App manage گوشی و نرم ازفرار گوگل پلی رو پیدا کنید و Clear data بزنید و بعدش همون مراحلی که گفتمو ( گوشی رو میبرید به حالت Airplane ، به وی پی ان متصل میشید ) رو انجام بدید!

برنامه مارکت انلاکر رو نصب کنید+چیز پی ان دیگه با برنامه آنلاکر احتیاجی نیست گوشی رو آفلاین کنید:)

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

EngineeR EhsaN
24-09-2012, 22:19
برنامه مارکت انلاکر رو نصب کنید+چیز پی ان دیگه با برنامه آنلاکر احتیاجی نیست گوشی رو آفلاین کنید:)

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

مارکت آلاکر روت میخواد ، آفلاین کردن روت نمیخواد! احتمال داره گوشیشون روت نباشه آفلاین جامعیت داره :20:

pulp_fiction
01-10-2012, 19:03
من بازی Modern Combat 3 : Fallen Nation دانلود کردم فایل دیتا بازی هم با حجم 677 مگابایت دانلود کردم . وقتی فایل دیتا در قسمت sd card/android/data می ریزم هیچ تغیری ایجاد نمیشه . فقط یه صفحه مشکی میاد که یه دایره می چرخه . به اینترنت هم با وایرلس وصل شدم حتی از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کردم باز همون صفحه فقط میاد . مدل گوشی گلکسی اس i9000
فایل data : PowerVr

mosisms
06-10-2012, 12:08
سلام
من یه گوشی گالکسی mini2دارم
یه مشکل بزرگ با پیامک دارم و اونم اینه که اگه پیامم بیش از سه صفحه باشه خود به خود تبدیل به ام ام اس میشه
چیکار کنم؟:sq_9::sq_24:

رضا جنگنده
22-11-2012, 14:37
سلام
من یه گوشی گالکسی mini2دارم
یه مشکل بزرگ با پیامک دارم و اونم اینه که اگه پیامم بیش از سه صفحه باشه خود به خود تبدیل به ام ام اس میشه
چیکار کنم؟
منم با اس 3 همین مشکلو دارم.

رضا جنگنده
29-11-2012, 16:51
منم با اس 3 همین مشکلو دارم.
کسی نمی دونه؟

Glad Boy
21-01-2013, 00:06
سلام. ببخشید من تازه کارم . می خواستم ببینم بازی هایی که دارای دیتا هستن رو چجوری باید نصب کرد؟ اول باید خود بازی رو نصب کرد بعد دیتا رو بریزیم رو گوشی؟
من بازی آسفالت رو دیتا هاش رو اول ریختم رو گوشی بعد بازی رو نصب کردم. حالا اجرا نمیشه تا که میره تو بازی اول می خواد به وای فای وصل بشه. وقتی که وصل می کنم به وای فای هم میگه یه مشکلی به وجود اومده و دانلود به طور کامل و موفق انجام نشده...

iran201
08-02-2013, 08:14
سلام دوستان من یه باز ماشین سواری میخوام ..شما چی پیشنهاد میکنید؟؟:n16:

Alishmas
08-02-2013, 14:09
موقع اجرا خیلی از بازیا میگه Unfotunately, [GAME] has Stopped
گوشیم G600 ــه , مشکل از چیه ؟

milad wolf
01-03-2013, 12:02
بچه ها من وقتی دیتا بازی رو تو مموری کارت کپی میکنم.بازی دیتا رو نمیشناسه .در حالی که وقتی تو مموری خود گوشی میریزم.به راحتی اجرا میشه.

milad wolf
01-03-2013, 12:04
سلام دوستان من یه باز ماشین سواری میخوام ..شما چی پیشنهاد میکنید؟؟:n16:

گوشیت چیه داداش؟

CRIS Joon CR7
12-03-2013, 23:15
یه ایکسپریا سولا هستش ، ورژن آندرویدش فکر کنم 2.3 باشه ...
بازی NFS Most Wanted رو ریختم روش ، ولی هنگام اجرا این پیغام رو میده:
مشکل از چیه؟

clau
13-03-2013, 00:40
دیتا بازی دانلود کردی 490مگ حجمشه
دیتا بازی بریز تو این مسیر/Android/Data/com.ea.games.nfs13_na

clau
13-03-2013, 00:54
کسی نمی دونه؟
برنامه go sms proرو گوشیت نصب کن مشکلت حل میشه

farzad.xpress
18-03-2013, 12:17
سلام. من بازی h.a.w.x رو روی گوشی نصب کردم. وقتی اجرا میکنم پیام میده که یه sd card بزار تو دستگاه برای دانلود . اونم که میذارم باز میگه که ورژن بازیت ریجستر نیست و باید به اینترنت وصل بشی:wac:. هر پیامی هم که میده وقتی ok یا cancel میکنم بازی بسته میشه.:angry: فایل های دیتا رو هم کامل دانلود کردم و توی پوشه ی بازی گذاشتم. گوشی s3 اندروید هم 4.1.2
لطفا راهنمایی کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CRIS Joon CR7
18-03-2013, 13:02
سلام. من بازی h.a.w.x رو روی گوشی نصب کردم. وقتی اجرا میکنم پیام میده که یه sd card بزار تو دستگاه برای دانلود . اونم که میذارم باز میگه که ورژن بازیت ریجستر نیست و باید به اینترنت وصل بشی:wac:. هر پیامی هم که میده وقتی ok یا cancel میکنم بازی بسته میشه.:angry: فایل های دیتا رو هم کامل دانلود کردم و توی پوشه ی بازی گذاشتم. گوشی s3 اندروید هم 4.1.2
لطفا راهنمایی کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از این سه لینک استفاده کنید ، آموزش نصب انی بازی هاست :

moshkal
29-03-2013, 00:04
سلام دوستان
جدیدا به یک مشکل تو بازی samurai vs zombies defense 2 برخوردم.
من چندتا بازی hd دارم که با هیچ کدوم مشکلی ندارم و با هیچ بازیه دیگه ای هم این مشکل رو نداشتم،از جمله بازی samurai vs zombies defense،به تازگی نسخه 2 همین بازی رو نصب کردم ولی متاسفانه کاراکتورهای بازی به صورت سایه نشون داده میشن،برای اطمینان از چند سایت دیگه دانلود کردم،هم فایل apk و هم data ،باز همونجور بود،حتی یه شماره نسخه دیگشو هم نصب کردم بازم فرقی نکرد،در آخر رو یه گوشی دیگه امتحانش کردم اون هیچ مشکلی نداشت،معلوم شد مشکل از دستگاه خودمه،دوستان کسی راه حلی داره واسه این مشکل؟لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.مرسی

مشخصات دستگاه:
samsung galaxy tab plus p6200
android 4.0.4
روت شده

mosi2007
31-03-2013, 21:14
تبلت هیوندای گرفتم ولی 95 درصد بازیهای اندروید رو نمیتونم توش نصب کنم
این مدل تبلتمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید

2lombe
13-04-2013, 21:36
سلام. من بازی shadowgun گرفتم ولی پس از دانلود دیتا و نصب ان و دانود 8 فادل و بعد از ان صفحه صوورتی میشه لطفا کمک کنید

2lombe
14-04-2013, 16:06
کسی نیسیت جواب بده.

2lombe
16-04-2013, 19:38
اقا تو رو خدا کمک کنید!!

سلام. من بازی shadowgun گرفتم ولی پس از دانلود دیتا و نصب ان و دانود 8 فایل و بعد از ان صفحه صورتی میشه لطفا کمک کنید گوشیم هم Wintoch q73 :n02:

2lombe
17-04-2013, 12:01
اقا تو رو خدا کمک کنید!!

تونستم مشکل حل کنم ولی موقع دانلود 9 فایل ارور java io eofexception میده چه کار کنم؟

2lombe
18-04-2013, 16:08
واقعا نمیخواهید جواب بدید:n28:

Mehran-King
27-04-2013, 23:21
سلام. من بازی shadowgun گرفتم ولی پس از دانلود دیتا و نصب ان و دانود 8 فادل و بعد از ان صفحه صوورتی میشه لطفا کمک کنید

کسی نیسیت جواب بده.

اقا تو رو خدا کمک کنید!!

تونستم مشکل حل کنم ولی موقع دانلود 9 فایل ارور java io eofexception میده چه کار کنم؟

واقعا نمیخواهید جواب بدید:n28:

"سلام اسم گوشیتون چیه؟ به احتمال زیاد گوشیتون با پسوند جاوا سازگار نیست اسم گوشیتون رو ذکر کنین تا ببینم":n26:

pedram_01
14-05-2013, 15:03
سلام من بازی tnt رو نصب کردم تا مرحله 5-2 رفتم الان باید برم 1-3 ولی وقتی میخوام برم این پیام میاد please enable in-app purchases purchase items! کسی تا حالا این بازی رو کرده من این بازی رو خیلی خیلی دوسش دارم میخوام بازیش کنم ولی این مشگل وجود داره لطفا کمکم کنید مرسی

clau
21-05-2013, 22:49
پوشه dataبازیهایی که پسوند obbدارن باید کجا کپی کرد تا بازی اجرا بشه با دیتاهایی که این پسوند دارن مشکل دارم در اجرای بازی :n27:

clau
22-05-2013, 19:14
کسی نیست اینجا به ما جواب بده:n27:

ali6049
22-05-2013, 19:21
کسی نیست اینجا به ما جواب بده:n27:

یه پوشه به اسم obb تو sdcard/data بساز و فایلها رو اونجا بریز.
ویرایش: آدرس اشتباهی دادم پوشه رو اینجا بساز: sdcard / android
Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2

goudarz66
10-06-2013, 09:47
سلام
رو گوشی که xperia arc s هست بازی آسفالت 5 رو ریختم دیتاشم کپی کردم رو پوشه gameloft اما موقع اجرا صفحه گوشی سیاه میشه و بعد از 5 6 دقیقه میاد رو صفحه اصلی گوشی.
چکارش باید بکنم که درست بشه؟

2lombe
10-06-2013, 10:39
اقا من نمیدونم گوشیم چه نوع ژردازنده ای است شما لطفا کمک کنید! من می خوام بازی shadowgun انجام بدم؟

گوشی: WINTOCH Q73

رامینم
12-06-2013, 09:16
من فقط میتونم دو تا نکته بگم.
1_ بازی رو مناسب با خود گوشی انتخاب کنید.
2_ وقتی از کامپیوتر بازی موبایل دانلود میکنید به محض دانلود شدن بازی موبایل سریع توسط انتی ویروس ان را اسکن کنید.

saye
15-06-2013, 22:54
سلام
من بازی Fantasy Heroes v1.0.5
رو رو تبلت سامسونگ نصب کردم و همونطور که گفته شده بود پوشه ی دیتا رو تو مسیر
Android \ data
کپی کردم
اما باز وارد بازی نمیشه
و گویا چیزی کم داره
گوشه ی بالا سمت چپ این نوشته هست
expPath=/mnt/sdcard/android/obb/.com.userjoy.RD11109MAM
و یک خط پایین تر نوشته
mainPath=
وجلوی مساوی خالیه
تو صفحه یک کلید هست که نوشته شروع دانلود. اون رو هم میزنم میگه چیزی پیدا نشد!!

ali19444
02-07-2013, 13:50
بیخشید من الان میخوام gta vice city رو بریزم وقتی میخوام دیتاشو توی obb کپی کنم ارور میده و کپی نمیشه کسی میدونه باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟

aban366
11-07-2013, 08:28
سلام
دوستان منم یه سوال تکراری دارم که با خوندم جوابها نتونستم یاد بگیرم
من بازی مدرن کومبات 4 رو دیتاش رو دانلود کردم و الان به ترتیب اینکارها رو کردم
1- بازی رو نصب کردم
2- دیتا رو اکسترکت کردم که یه فایلی به اسم

com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM.obb
درست شد که اون رو ریختم تو مسیر

sdcard / android/data
بازی رو اجرا کردم و پیغام دانلود با وای فای رو داد که بله رو زدم و پیغام داد که با موفقیت دانلود شد و بازی یه صفحه اومد به اسم

mania.apk
که یه مقدار که در حال لود شدن هستش ارم گاملوفت میاد و باز همین پروسه دریفات دیتا میاد و باید بله بزنی و دوباره همین مراحل
احتمالا در یه جا باید اشتباه کنم که نمیفهمم
حالا سوالم :
1- این فایل obb رو اکسترکت کنم با تغییر پسوندش به rar و بعد اون رو بریزم تو مسیر
sdcard / android/data یا همونطوری دست نزده کپی کنم و این که تو یه پوشه درست کنم بنویستم gameloftویا obb بعد دیتا رو تو این شاخه بریزم؟ sdcard / android/data/gameloft
2- این پوشه gameloft تو شاخه اصلی اس دی کاارت که تو بعضی اموزشها هستش رو کجا پیدا کنم؟

danielo
11-07-2013, 19:12
من بازی 800 مگی 9mm را unzip کردم حجمش شد 1.6 گیگ یا بازی 900 مگی gangstar rio را انزیپ کردم حجمش شده 2.20 گیگ
چطور همچنین چیزی امکان پذیر هست.?
میخوام بازی فیفا 12 را دونلود کنم حجمش 1.2 هست .کسی میدونی حجم این بازی وقتی انزیپ بشه چقدر میشه؟؟؟
چون 1.5 گیگ بیشتر جا ندارم

Pure Energy
12-07-2013, 12:49
سلام
دوستان منم یه سوال تکراری دارم که با خوندم جوابها نتونستم یاد بگیرم
من بازی مدرن کومبات 4 رو دیتاش رو دانلود کردم و الان به ترتیب اینکارها رو کردم
1- بازی رو نصب کردم
2- دیتا رو اکسترکت کردم که یه فایلی به اسم

درست شد که اون رو ریختم تو مسیر

بازی رو اجرا کردم و پیغام دانلود با وای فای رو داد که بله رو زدم و پیغام داد که با موفقیت دانلود شد و بازی یه صفحه اومد به اسم

که یه مقدار که در حال لود شدن هستش ارم گاملوفت میاد و باز همین پروسه دریفات دیتا میاد و باید بله بزنی و دوباره همین مراحل
احتمالا در یه جا باید اشتباه کنم که نمیفهمم
حالا سوالم :
1- این فایل obb رو اکسترکت کنم با تغییر پسوندش به rar و بعد اون رو بریزم تو مسیر
sdcard / android/data یا همونطوری دست نزده کپی کنم و این که تو یه پوشه درست کنم بنویستم gameloftویا obb بعد دیتا رو تو این شاخه بریزم؟ sdcard / android/data/gameloft
2- این پوشه gameloft تو شاخه اصلی اس دی کاارت که تو بعضی اموزشها هستش رو کجا پیدا کنم؟

منم همین مشکل و دارم بازی Loop میشه. کسی نیست جواب بده؟

cimcity
12-07-2013, 22:05

آقا منم همین منشکلو دارم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n24:

بازی رو تو همون قسمتی که گفته میریزم ولی باز میگه به wifi وصل شو.

تو رو خدا راهنمایی کنید.:n30::n30::n30::n30::n30::n30::n30::n30:: n30:

m.diadem
25-07-2013, 12:05
آقا منم همین منشکلو دارم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n24:

بازی رو تو همون قسمتی که گفته میریزم ولی باز میگه به wifi وصل شو.

تو رو خدا راهنمایی کنید.:n30::n30::n30::n30::n30::n30::n30::n30:: n30:
آقا من هم همین مشکل رو با s3 دارم ... مینوسه بازی با موفقیت دانلود شد بعد اوکی میدم بعد یه ضفحه لودینگ apk mania میاد و بعد عکس خود بازی میاد که داره لود میشه بعد یه هو میپره بیرون با قند شکن هم رفتم فرقی نکرد ... (نسخه 1.1 ) (melt down update)...

m.diadem
25-07-2013, 13:49
آقا من هم همین مشکل رو با s3 دارم ... مینوسه بازی با موفقیت دانلود شد بعد اوکی میدم بعد یه ضفحه لودینگ apk mania میاد و بعد عکس خود بازی میاد که داره لود میشه بعد یه هو میپره بیرون با قند شکن هم رفتم فرقی نکرد ... (نسخه 1.1 ) (melt down update)...
ینی هیچکی نیس جواب مارو بده ؟؟آخه مشکل فقط من که نیس چهار نفر دیگه هم همین مشکلو داشتن با این بازی...
خواهشان جواب بدید دو روزه گیرشم ....

Soroush-S
25-07-2013, 17:46
ینی هیچکی نیس جواب مارو بده ؟؟آخه مشکل فقط من که نیس چهار نفر دیگه هم همین مشکلو داشتن با این بازی...
خواهشان جواب بدید دو روزه گیرشم ....

همگی همین مشکل داریم!!

m.diadem
26-07-2013, 00:43
همگی همین مشکل داریم!!

آره فکر کنم همه هم از این اندروید کده دان کردن مث من !! که این مشکلو دارن ...یا این آپدیت جدیده کلا مشکل داره v1.1

rezaei73
28-07-2013, 16:49
سلام من می خواستم بازی pes 2012 روی گوشیم نصب کنم فایل apk و دیتا رو دان کردم.
فایل apk رو نصب کردم و فایل دیتا رو اکسترکت کردم و روی گوشیم در مسیری که سایت گفته بود گذاشتم.ولی وقتی برنامه رو باز می کنم فقط یه صفحه ی سیاه باز میشه:n03:
مدل گوشیم هوآوی وای 300 (Huawei ascend y300)
اینم مشخصاتش
CPU: dual core. 1.0 GHz Cortex-A5
پردازنده مرکزی: Qualcomm MSM8225
تراشه اصلی: Snapdragon
GPU: Aderno 205
Ram: 512

درضمن memory card گوشیم کلاس 4 آیا میتونه تأثیری داشته باشه؟؟؟

m.diadem
30-07-2013, 12:26
تو رو خداااااا یکی جواااب ما رو هم بده :'(

babriman
30-07-2013, 20:35
سلام
من بازی Horn را برای تبلت Asus Eee Pad Transformer TF101 32GB نصب کرده ام. دیتا را هم ریخته ام. اما وقتی بازی را اجرا می کنم ابتدا این Error را می دهد: .Unable to ubtain a license
سپس بعد از لود بازی این Error را می دهد:
.A google account must be signed in to download the game data
لطفاً راهنمایی کنید.
با تشکر.

m.diadem
30-07-2013, 21:21
دقت کردین تو این تاپیک همه فقط سوال میپرسن ولی کسی نیست جواب بده ...

neon1
13-08-2013, 14:00
سلام من می خواستم بازی pes 2012 روی گوشیم نصب کنم فایل apk و دیتا رو دان کردم.
فایل apk رو نصب کردم و فایل دیتا رو اکسترکت کردم و روی گوشیم در مسیری که سایت گفته بود گذاشتم.ولی وقتی برنامه رو باز می کنم فقط یه صفحه ی سیاه باز میشه:n03:
مدل گوشیم هوآوی وای 300 (Huawei ascend y300)
اینم مشخصاتش
CPU: dual core. 1.0 GHz Cortex-A5
پردازنده مرکزی: Qualcomm MSM8225
تراشه اصلی: Snapdragon
GPU: Aderno 205
Ram: 512

درضمن memory card گوشیم کلاس 4 آیا میتونه تأثیری داشته باشه؟؟؟

من هم همین مشکلو دارم دیتا هم adreno دانلود کردم در ضمن مموری هم کلاس 4 :n28:

ARAIK84
13-09-2013, 13:06
با سلام
من galaxy s3 دارم و6 دی وی دی از jordan soft دارم شامل نرم افزار ها وگیمهای زیادیه
بازی nova 2را به این ترتیب نصب کردم فایل apk را داخل sd card ک÷ی واز طریق گوش نصب کردم بعد دیتا رو به این محل ک÷ی کردم وحالا بعد از دمو از بازی خارج میشه با این ارور
unfortunately nova 2 hd has stopped
ورژن اندروید"4.1.2
در مسیر sdcard-gameloft-games-gloft2hp
اینم عرض کنم که در ÷وشه دیتای بازی در دی وی دی سه تا فولدر بود بنامهای adreno chipset -mali chipset- powervr chipset
که منم بر اساس معرفی galaxy s3 i9300 در همین انجمن اونایی رو که تو mali chipset بود ک÷ی کردم چون توی تا÷یک galaxy s3 نوشته بود gpu:mali
با تشکر لطفا راهنمایی کنید

ARAIK84
15-09-2013, 23:40
خواهشا اگه کسی نیست جواب بده الکی تا÷یک نزنین اگرهم قراره اینهمه صبر کنیم نسخه جدید بازی از راه میرسه عزیزم

LEO.M
15-09-2013, 23:50
با سلام
من galaxy s3 دارم و6 دی وی دی از jordan soft دارم شامل نرم افزار ها وگیمهای زیادیه
بازی nova 2را به این ترتیب نصب کردم فایل apk را داخل sd card ک÷ی واز طریق گوش نصب کردم بعد دیتا رو به این محل ک÷ی کردم وحالا بعد از دمو از بازی خارج میشه با این ارور
unfortunately nova 2 hd has stopped
ورژن اندروید"4.1.2
در مسیر sdcard-gameloft-games-gloft2hp
اینم عرض کنم که در ÷وشه دیتای بازی در دی وی دی سه تا فولدر بود بنامهای adreno chipset -mali chipset- powervr chipset
که منم بر اساس معرفی galaxy s3 i9300 در همین انجمن اونایی رو که تو mali chipset بود ک÷ی کردم چون توی تا÷یک galaxy s3 نوشته بود gpu:mali
با تشکر لطفا راهنمایی کنید
اول از همه بعد از نصب apk بازی،از داخل ستینگ apps ،ورژن بازی رو اینجا بگید
اکانت جیمیل سینک شده دارید؟با چیلتر شکن تست کنید،قطعا نتیجه میگیرید

خواهشا اگه کسی نیست جواب بده الکی تا÷یک نزنین اگرهم قراره اینهمه صبر کنیم نسخه جدید بازی از راه میرسه عزیزم
مشکل اینه که مدیر ها به بخش رسیدگی نمیکنن.

maryam110
17-09-2013, 18:55
دوستان من دیکشنری لانگمن رو روی سیستم اندروید 4 واسه موبایل xperia سونی نصب کردم ولی وقتی رو تلفظ لغت کلیک میکنم ارور میده
چجوری میتونم این بخش رو فعال کنم؟که لغات رو هم واسم تلفظ درست بکنه...ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

maryam110
17-09-2013, 18:56
در ضمن الان بهترین انتی ویروس واسه موبایل چیه؟ مرسی

nadermatin2
05-10-2013, 01:55
دوستان من بازی shadow gun 1.3 نسخه بدون دیتا رو از بسته نرم افزاریه لرد نصب کردم گاهی اجرا نمیکنه گاهی که گوشی رو یکبار خاموش و روشن میکنم اجرا میکنه ولی بعد از اتمام مرحله اول از بازی میپره بیرون

گوشیمم اکسپریا آیون 4.0.4 هیچ آپدیتی هم نگرفتم. مشکل از کجاست؟

نوپو
16-10-2013, 17:52
سلام من تازه با نام کاربری نوپو ثبت نام کردم میخواستم بپرسم من موبایلم xperia j است.من بازی های hd زیادی دانلود کردم مثل اسفالت 8 .real steel وmost wanted ولی پوشه ای که باید دیتا به اونجا منتقل بشه ساخته نمیشه. من اول رم 8 گیگ کلاس 4 روش انداختم که پوشه اندروید رو داشت ولی الان رم 32گیگ کلاس 6روش انداختم پوشه اندروید رو نمیساخت که دیتای بازی رو روش بندازم . البته رم 8 گیگ هم که پوشه اندروید رو داشت بازم بازی ها کار نمیکردند.البته اول من اندروید 4.1.2 بود که چون wifi از کار افتاده بود اونو به اندروید 4.0.4 تبدیل کردم . خواهش میکنم جوابمو بدید.

نوپو
17-10-2013, 17:51
چرا هیچکس جواب نمیده

clau
18-10-2013, 00:47

شما همه با مدرن کمبات 4 مشکل دارین :n04:این بازی یکی از بازیهایی بود که خیلی راحت بی هیچ مشکلی رو گوشی اجرا شد

برای اجرای بازی باید اکانت گوگل(جیمیل) ساین شده داشته باشین

clau
18-10-2013, 00:58
سلام من تازه با نام کاربری نوپو ثبت نام کردم میخواستم بپرسم من موبایلم xperia j است.من بازی های hd زیادی دانلود کردم مثل اسفالت 8 .real steel وmost wanted ولی پوشه ای که باید دیتا به اونجا منتقل بشه ساخته نمیشه. من اول رم 8 گیگ کلاس 4 روش انداختم که پوشه اندروید رو داشت ولی الان رم 32گیگ کلاس 6روش انداختم پوشه اندروید رو نمیساخت که دیتای بازی رو روش بندازم . البته رم 8 گیگ هم که پوشه اندروید رو داشت بازم بازی ها کار نمیکردند.البته اول من اندروید 4.1.2 بود که چون wifi از کار افتاده بود اونو به اندروید 4.0.4 تبدیل کردم . خواهش میکنم جوابمو بدید.

از اطلاعات ضروری گوشیت بکاپ بگیر گوشی یک بار ریست کن

اگه پوشه اندروید به صورت پیش فرض در گوشی نبود خودت بسازش
برای اجرای بازی nfs most wanted پوشه دیتا بازی که به اسم com.ea.games.nfs13_naهستش در قسمت android-data که یک سری پوشه داخلش داره کپی کن بعد بازی اجرا کن راحت بازی بالا میاد

نوپو
18-10-2013, 14:05
من چه طور باید بکاپ بگیرم

ehsan102
18-10-2013, 14:30
من چه طور باید بکاپ بگیرم

با نرم افزار GObackup ، اگه گوشیتون روت باشه بهتره

ym_87
19-10-2013, 07:45
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان و ادمین عزیز مدل گوشی بنده گالکسی اس2 و نسخه ی آندروید4.1.2 ومشکلی که دارم اینه که بازی مثل subway surf رو که نصب کردم هیچ مشکلی در روند نصب کردن نداره اما بازی رو که اجرا میکنی آدمک برعکسه ودر کل هیچی سرجاش نیست با زیه deer hunter2014 هم نصب کردم بازم این مشکلو داشت بازیها رو از چند سایت مختلف دانلود کردم و دوباره نصب کردم این مشکل هنوز حل نشده ازتون خواهش می کنم منو کمک کنید.

ehsan102
19-10-2013, 08:12
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان و ادمین عزیز مدل گوشی بنده گالکسی اس2 و نسخه ی آندروید4.1.2 ومشکلی که دارم اینه که بازی مثل subway surf رو که نصب کردم هیچ مشکلی در روند نصب کردن نداره اما بازی رو که اجرا میکنی آدمک برعکسه ودر کل هیچی سرجاش نیست با زیه deer hunter2014 هم نصب کردم بازم این مشکلو داشت بازیها رو از چند سایت مختلف دانلود کردم و دوباره نصب کردم این مشکل هنوز حل نشده ازتون خواهش می کنم منو کمک کنید.

يك اسكرين شات بگير از صحنه بازي

با كليد هاي پاور + ولوم بالا ، همزمان بزن

ym_87
19-10-2013, 08:29
ممنون درحال بازی پاور+ولوم بالا را فشار دادم الان باید چکار کنم؟ ببخشید بنده مبتدی هستم...

ehsan102
19-10-2013, 08:31
ممنون درحال بازی پاور+ولوم بالا را فشار دادم الان باید چکار کنم؟ ببخشید بنده مبتدی هستم...

خب حالا يك تصوير از صفحه ي بازي ذخيره ميشه توو گالري ،‌اونو بذار اينجا

صداي عكس گرفتن اومد ؟

ym_87
19-10-2013, 08:44
خب حالا يك تصوير از صفحه ي بازي ذخيره ميشه توو گالري ،‌اونو بذار اينجا

صداي عكس گرفتن اومد ؟
نه عکسی ایجاد شده ونه صداش اومد آدمک برعکسه یعنی روش به کاربره در کل هیچی سر جاش نیست تو بازیه deer hunter هم این مشکلودارم از هرکی می پرسم میگه من تا حالا این مشکل رو از کسی نشنیدم

ehsan102
19-10-2013, 08:52
نه عکسی ایجاد شده ونه صداش اومد آدمک برعکسه یعنی روش به کاربره در کل هیچی سر جاش نیست تو بازیه deer hunter هم این مشکلودارم از هرکی می پرسم میگه من تا حالا این مشکل رو از کسی نشنیدم

دقيقا منم نشنيدم

تنظيماتي رو دستكاري نكرديد ؟

براتون مقدوره ريست فكتوري كنيد /؟

ym_87
19-10-2013, 08:57
دقيقا منم نشنيدم

تنظيماتي رو دستكاري نكرديد ؟

براتون مقدوره ريست فكتوري كنيد /؟ ریسیت فاکتوری هم کردم به نظر شما مشکل از ورژن آندروید نیست؟4.1.2

ehsan102
19-10-2013, 09:56
ریسیت فاکتوری هم کردم به نظر شما مشکل از ورژن آندروید نیست؟4.1.2

فكر نكنم از نسخه ي اندرويد باشه

،،
من خودم اس2 دارم ، اما رووش رام كاستوم نصب كردم ،‌ هيچ مشكلي هم نداره

گوشيتون اگه روته
يك كاستوم نصب كنيد

اينو دانلود كن داداش

راستي i9100 داري يا 9100G ?

justspice
22-10-2013, 22:12
سلام
من بازی Heads up!رو نصب که کردم به اینترنت وصل شدم کلی طول کشید یه سری دانلود انجام داد ولی آخرش این خطا رو داد
oops!there is an issue with your billing setup.please make sure you have an active google account and the latest version of the googleplay application.
چیکارکنم؟
اکانتم سینک هست
ورژن آخر گوگل پلی رو هم دارم

ehsan102
22-10-2013, 23:25
سلام
من بازی Heads up!رو نصب که کردم به اینترنت وصل شدم کلی طول کشید یه سری دانلود انجام داد ولی آخرش این خطا رو داد
oops!there is an issue with your billing setup.please make sure you have an active google account and the latest version of the googleplay application.
چیکارکنم؟
اکانتم سینک هست
ورژن آخر گوگل پلی رو هم دارم

سلام همشهری

اگه گوشت روت شده س بگو یک مارکت بگم نصب کنی ، که خودش بازی رو بهمراه دیتا دانلود کنه ، و دیتارو هم سرجای خودش قرار بده و بازی رو بدون مشکل برات اجرا کنه

سعی کن گوشیت روت باشه :دی

justspice
23-10-2013, 15:41
سلام مشدی
آره روته

نوپو
25-10-2013, 21:03
سلام ببخشید من باید چه طور موبایلمو روت کنم. از نرم افزار های androot. universal root و z4root استفاده کردم ولی نشده . همچنین بگید این کار چه عواقبی داره .

ehsan102
25-10-2013, 21:06
سلام ببخشید من باید چه طور موبایلمو روت کنم. از نرم افزار های androot. universal root و z4root استفاده کردم ولی نشده . همچنین بگید این کار چه عواقبی داره .

مدل گوشی رو لطف کنید

هیچ عواقبی نداره ، فقط گارانتی رو باطل میکنه ، که با آنروت کردن دوباره گارانتی برمیگرده

نوپو
26-10-2013, 16:16
مدل گوشی رو لطف کنید

هیچ عواقبی نداره ، فقط گارانتی رو باطل میکنه ، که با آنروت کردن دوباره گارانتی برمیگرده

موبایلم xperia j است

نوپو
27-10-2013, 17:54
ببخشید تغییر دادن ورزن اندروید موبایل با روت کردن چه تفاوتی داره و همچنین باید چه طور محل نصب برنامه ها و بازی ها رو به حافظه ext card تغییر داد . موبایلمxperia j است

Gth
29-10-2013, 12:30
سلام , من galaxy s4 19500 دارم , برای بازی ها و برنامه ها بهتره روتش کنم یا نه؟؟

ehsan102
29-10-2013, 13:06
سلام , من galaxy s4 19500 دارم , برای بازی ها و برنامه ها بهتره روتش کنم یا نه؟؟

واسه نرم افزار ها ،،، بستگی به نرم افزار داره

هیچ بازی ئی نیاز به روت نداره

اگه روت کنید گارانتی باطل میشه ،
و میتونید با unroot کردن دوباره گارانتی رو باز گردونید

وقتی روت کنید مثه یک یوزر admin در ویندوز میتونید به تمام فایل، برنامه های سیستم گوشی دست پیدا کنید

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

ni1
01-11-2013, 16:17
سلام دوستان بازی آسفالت 8 رو روی huawei g600 نصب کردم و دیتا رو هم ریختم بازی رو که run میکنم یه کم دانلود میکنه و تموم میشه یهو میپره بیرون.چه کنم؟

clau
01-11-2013, 17:01
سلام دوستان بازی آسفالت 8 رو روی huawei g600 نصب کردم و دیتا رو هم ریختم بازی رو که run میکنم یه کم دانلود میکنه و تموم میشه یهو میپره بیرون.چه کنم؟

فایل نصبی apk آفلاین بازی نصب کن بعدش با گوشی وصل شو اینترنت باید برای اجرای بازی برای اولین بار در جیمیل ساین بشی(اکانت جیمیلت وارد کنی ) تا بازی بالا بیاد

Amir Hossein
08-11-2013, 22:42
سلام
یه بازی هست به اسم Whack Your Boss
موقع نصب فلش پلیر میخواست که فلش پلیر رو نصب کردم بعدشم بازی رو نصب کردم...
اما حالا که بازی رو اجرا میکنم بعد زدن play همینطوری میمونه و هیچ اتفاقی نمیوفته...
مشکل از کجا میتونه باشه؟

android: 4.1
ورژن بازی هم 2 هستش

ممنون

Corba
11-11-2013, 17:07
با سلام ، گوشی من HUAWEI Y210 هست ، بازیها رو ( هر بازی ) نصب میکنم و وارد بازی میشم ، منو تمام بازیها میاد ولی در حین بازی بی دلیل استارت بازی میزنه ؟ با تشکر

Gth
12-11-2013, 03:03
من نت برای دانلود و اپدیت بازی ندارم , میشه آموزش نصب most wanted بدون نیاز به اینترنت رو بزارین؟؟
galaxy s4 , android 4.2.2 , NO Sd memory

clau
12-11-2013, 17:28
من نت برای دانلود و اپدیت بازی ندارم , میشه آموزش نصب most wanted بدون نیاز به اینترنت رو بزارین؟؟
galaxy s4 , android 4.2.2 , NO Sd memory

بعد از نصب بازی nfs most wanted پوشه دیتا بازی که به اسم com.ea.games.nfs13_naهستش در قسمت android-data گوشی که یک سری پوشه داخلش داره کپی کن

saeidrezay
13-11-2013, 03:03
بازی noa2 رو نصب کردم و دیتا بازی رو هم از یک سایت توسط گوشی دان کردم ولی هرچی میگردم مسیر نصب بازی رو پیدا نمیکنم
حیف نبود ویندوز xpیه کلیک راست بعدfind target

By Tapatalk

نوپو
24-12-2013, 13:07
سلام من با gobackup از اطلاعاتم بکاپ گرفتم و موبایلمو ریست کردم و یه کپی از پوشه اطلاعات بکاپ شده توی کامپیوتر انداختم ولی بعد از ریست پوشه رو توی موبایلم انداختم پیامک ها و مخاطبا رو نمیتونم توی لیست مخاطیام بریزم و پیامک هام هم برنمیگردند توی برنامه پیام رسانی . من باید چه کار کنم . موبایلم xperia j

نوپو
30-12-2013, 11:16
هیچکس نیست جواب بده

saeidrezay
07-01-2014, 11:50
سلام من با gobackup از اطلاعاتم بکاپ گرفتم و موبایلمو ریست کردم و یه کپی از پوشه اطلاعات بکاپ شده توی کامپیوتر انداختم ولی بعد از ریست پوشه رو توی موبایلم انداختم پیامک ها و مخاطبا رو نمیتونم توی لیست مخاطیام بریزم و پیامک هام هم برنمیگردند توی برنامه پیام رسانی . من باید چه کار کنم . موبایلم xperia j

هميشه از تيتانيوم استفاده كنيد
براي كانتكت ها پوشه سيم كارتتون رو چك كنيد ببينيد اونجا چيزي سيو نشده?

amir 34
14-01-2014, 22:51
با سلام به دوستان
بازیهای دیتا دار چگونه نصب میشوند؟
مدل : xperia u

clau
15-01-2014, 00:12
با سلام به دوستان
بازیهای دیتا دار چگونه نصب میشوند؟
مدل : xperia u

اگه دیتا بازی معمولی باشه
پوشه دیتای بازی در حافظه داخلی گوشی در پوشه android-data کپی میشه

اگه پسوند دیتای بازی obb باشه در حافظه داخلی گوشی وارد پوشه اندروید میشیم یک پوشه به اسم obbمیسازیم پوشه دیتای بازی داخلش کپی میکنیم

یاقیان
19-01-2014, 09:19
من یک گوشی گلکسی استا ر دارم ولی وقتی بازی my horse را اجرا می کنم پیغام میده تمی توان دانلود کرد، مشکلل از کجاست؟

LEO.M
19-01-2014, 11:30
من یک گوشی گلکسی استا ر دارم ولی وقتی بازی my horse را اجرا می کنم پیغام میده تمی توان دانلود کرد، مشکلل از کجاست؟

شاید مشکل از سرور بازیه که تحریم کرده.
شما دیتا بازی هم از سایت ها دانلود کن و بریز،مشکلت حل میشه

یاقیان
19-01-2014, 12:09
بخشید میشود روش کامل اجرای دیتا بازی my horse رابرام بذارید تا بازی اجرا بشه

LEO.M
19-01-2014, 19:53
بخشید میشود روش کامل اجرای دیتا بازی my horse رابرام بذارید تا بازی اجرا بشه
من دیتا+فایل نصبی این بازی رو برات آپ کردم.

شما اینو دانلود کن.بعد اکسترکتش کن.یک فایل بنام application هست که فایل نصبی شماس.یک پوشه هم داخلش هست.وارد اون پوشه شو،اگر فقط یک فایل با پسوند(فرمت)OBB داخلش بود،پوشه رو به مسیر SD Card/Android/Obb داخل گوشیت منتقل کن،در غیر این صورت پوشه رو به مسیر SD Card/Android/data منتقل کن و بعدش فایل نصبی رو نصب کن

یاقیان
20-01-2014, 15:28
این هم دانلود کردم ولی حل نشد ،شاید از گوشی یا دیتای باری باشد آیا همین طور است؟

suyuvu
24-01-2014, 15:13
من تبلت lenovo idea tab a3000 دارم بازی asphalt 8 رو نصب کردم دیتا رو هم کپی کردم ولی از بازی خارج میشه برای بازی های دیگه هم همین مشکل رو دارم

clau
25-01-2014, 14:00
من تبلت lenovo idea tab a3000 دارم بازی asphalt 8 رو نصب کردم دیتا رو هم کپی کردم ولی از بازی خارج میشه برای بازی های دیگه هم همین مشکل رو دارم

برای اجرای بازی آسفالت 8 فایل نصبی افلاین بازی نصب کن بعد برای اجراش اول باید وصل شی اینترنت با اکانت جیمیلت ساین بشی تا بازی راحت اجرا بشه

amir.r77
27-01-2014, 15:35
سلام میشه اسم بازی رو بگید؟