PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای بازی های اندروید

صفحه ها : 1 [2]

amir.r77
27-01-2014, 15:39
با سلام به دوستان
بازیهای دیتا دار چگونه نصب میشوند؟
مدل : xperia u

سلام بستگی داره که چه بازی باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این وبلاگ منه میتونی توی پست درخواستی ها سوالتو بپرسی

amir.r77
27-01-2014, 15:42
بازی Fast & Furious HD نصب میشود اما موقع باز کردن سوال میکنه دیتا رو دانلود کنم در هر صورت دیتاهایی رو که کپی کردیم باز پاک میکنه
چه جوری این بازی رو نصب کنیم که دیگه دیتا رو پاک نکنه ؟

سلام دیتا سازگار با کارت گرافیکی گوشیتون نیست

rezaei73
04-02-2014, 11:46
سلام من می خواستم بازی pes 2012 روی گوشیم نصب کنم فایل apk و دیتا رو دان کردم.
فایل apk رو نصب کردم و فایل دیتا رو اکسترکت کردم و روی گوشیم در مسیری که سایت گفته بود گذاشتم.ولی وقتی برنامه رو باز می کنم فقط یه صفحه ی سیاه باز میشه:n03:
مدل گوشیم هوآوی وای 300 (Huawei ascend y300)
اینم مشخصاتش
CPU: dual core. 1.0 GHz Cortex-A5
پردازنده مرکزی: Qualcomm MSM8225
تراشه اصلی: Snapdragon
GPU: Aderno 205
Ram: 512

درضمن memory card گوشیم کلاس 4 آیا میتونه تأثیری داشته باشه؟؟؟
کسی نیست جواب مارو بده

oommiidd62
08-02-2014, 08:50
میخوام بازی planet vs zombies2 را روی pc با استفاده از bluestacks اجرا کنم ولی هر کاری میکنم نمیتونم فایل دیتا را براش تعریف کنم البته قسمت یک بازی به راحی اجرا میشه چون فایل دیتا نداره لطفا راهنمایی کنید

Guidance
08-02-2014, 11:53
BLUESTACK همه ی ورژن های برنامه ها را ساپورت نمیکنه ممکنه بطورکلی ساپورت نکنه.

panther99
08-02-2014, 18:53
آقا چرا بازیه Subway Surfer تو گوشیه سامسونگ گلکسی S II Plus ، همه شخصیتا برعکسه ؟؟؟؟؟ تو قسمت منو هم که میریم اصلا همه چیزش درهم ریخته ست !!!!
دو بار هم Uninstall کردم دوباره نصب کردم نشد !! راه حلی داره ؟؟؟؟؟؟

panther99
09-02-2014, 12:24
کسی نیست جواب بده ؟؟؟؟؟!!!!!!!!

sinners_silent
10-02-2014, 21:09
سلام دوستان گل
بچه ها من میخوام بازی clash of clan رو روی ویندوز 7 اجرا کنم.با هر دو نرم افزارBlueStacks و Youwave تلاش کردم که با blue بازی اجرا میشه اما اکانت جیمیل سینک نمیشه.کسی میتونه کمکم کنه

sinners_silent
10-02-2014, 21:14
میخوام بازی planet vs zombies2 را روی pc با استفاده از bluestacks اجرا کنم ولی هر کاری میکنم نمیتونم فایل دیتا را براش تعریف کنم البته قسمت یک بازی به راحی اجرا میشه چون فایل دیتا نداره لطفا راهنمایی کنید

من خودم تست نکردم اما به نقل از یکی از دوستان::n09:
دوستان برای ریختن دیتای بازیها اول دیتای بازی رو توی پوشه MobilEdit! PhoneCopier که توی Documents ویندوز بعد از نصب برنامه ساخته میشه بریزید بعد برنامه Astro File Manager رو نصب کنید و واردش بشید توی لیست برنامه پوشه ای به نام PulicDocuments هست واردش بشید بعد وارد پوشه MobilEdit! PhoneCopier بشید بعد از اینجا میتونید فایل دیتا رو که کپی کرده بودید رو مشاهده کنید و اون رو توی پوشه مربوطه توی SDCard کپی کنید من خودم الان بازی Plants vs. Zombies 2 رو با این روش تست کردم جواب داد موفق باشید

omid81
01-03-2014, 08:23
سلام. من دوتا بازي نصب كردم روي گوشيم(نكسوس4) - Asphalt8 و The Dark Knight Rises. ديتاهاشونم توي obb كپي كردم... آسفالتو يه بار اجراش كردم مشكلي نداش ولي خارج ميشي و دوباره اجراش ميكني ميگه بايد به نت وصل باشي! شواليه تاريكي هم به همين صورت

چجورياس اين؟

vahid_crab708
07-03-2014, 00:31
سلام دوستان بازیcall of dutuy نصب و دیتاش نصب کردم اما یک صفحه سیاه می آد تبلت فون پد 7 است

LittleGirl
10-03-2014, 22:22
با درود. من بازی The Keepers: Lost Progeny رو برای فبلت نوت دانلود کردم دیتارو هم ریختم تو پوشه ی مربوطه. اجراش کردم و مرحله ی اول رو تمام کردم، اما با اینکه این بازی نسخه کامل، بهم گفت که باید برای فول ورژن Unlock بشه و نیاز به اتصال به نت داره. اتصال نت رو هم برقرار میکنم هیچ اتفاقی نمیفته. این بازی آفلاین. چرا باید اینجوری بشه؟؟؟؟

saeidrezay
11-03-2014, 16:18
با درود. من بازی The Keepers: Lost Progeny رو برای فبلت نوت دانلود کردم دیتارو هم ریختم تو پوشه ی مربوطه. اجراش کردم و مرحله ی اول رو تمام کردم، اما با اینکه این بازی نسخه کامل، بهم گفت که باید برای فول ورژن Unlock بشه و نیاز به اتصال به نت داره. اتصال نت رو هم برقرار میکنم هیچ اتفاقی نمیفته. این بازی آفلاین. چرا باید اینجوری بشه؟؟؟؟

سلام دوستان بازیcall of dutuy نصب و دیتاش نصب کردم اما یک صفحه سیاه می آد تبلت فون پد 7 است

بازی کال رو وقتی برای اولین بار اجرا میکنید بلافاصله بعد از دیدن لوگو اول تاچ کنید تا وارد بازی بشه
درمورد سوال دوم هم بعضی از بازی ها حتما برای یک بار باید به نت وصل بشن اگه باز هم جواب نداد حتما از آخرین نسخه lucky patcher استفاده کنید

ck98
07-04-2014, 20:03
سلام به همگی . سال نوتون مبارک . اقا من کلا با بازیای دیتا دار مشکل دارم . قبلا سنسیشن داشتم اندرویدش 2.3 بود و راحت بازیارو با دیتا اجرا میکردم . ولی گوشیم الان htc one xl هست و اندروید 4.2.2 و نمیتونم بازیای دیتا دارو اجرا کنم . اولا که بوشه ی Obb دیگه نیست و وقتی دیتارو میریزم تو android/data و وقتی میرم تو بازی باز میگه که دیتا نیستو اینا . میگن تو اندروید 4.2.2 اینجوریه و راهی نداره . واقعا کاریش نمیشه کرد؟ اگه میشه درمورد بازی های gameloft هم توضیح بدید . تشکر

falling_angel_z
09-04-2014, 00:11
درود
من تازه گوشی y300 'گرفتم و هر کاری که کردم دیتا رو روی کارت حافظه نشناخت و بازیهای دیتا دار رو فقط زمانی دیتاشونو میشناسه که روی حافظه داخلی ریخته میشند. آیا همینطور باید باشه؟ من فقط 1 گیگ حافظه در دسترس داخلی دارم رو این گوشی که این بازیهای قابل اجرای منو اینطوری محدود میکنه.

mohammadjavad71
02-05-2014, 12:34
سلام.
من اول از برنامهApp Cache Cleaner 1 Tap Cleanاستفاده کردم مشکل حل نشد بعدش از Lucky Patcher هم استفاده کردم اما باز مشکل حل نشد و ارور Out Of Space میده.لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم.ممنون.تبلت لنوو آ3000(آندروید4.2 و روت شده)
موقع استفاده از برنامه لوکی پتچر در آخرش ارور restoration failedمیده!

mohammadirani
03-05-2014, 00:35
سلام دوستان
کسی از شما Football Manager Handheld 2014 رو نصب کرده
چون تاپیکش رو ندیدم

اگه اره چه شکلی تونستین بازی کنه
هر سایتی که گذاشته بود دانلود کردم ولی دیتای همشون مشکل داشت و میگفت باید دوباره دانلود بشه ولی بازم دانلود نمیشد

Ro mina
21-05-2014, 09:56
سلام دوستان دیروز متوجه شدم آسفالت 8 آنلاین شده و بدون اینترنت برنامه باز نمیشه
برای شما هم همینطور شده ؟
راهی داره برای افلاین کردنش؟

60chi
25-06-2014, 14:48
من یک گوشی xperia z1 گرفتم asphalt8 رو هم نصب کردم دیتاش رو هم کپی کردم اما باز نمیاد

vhgamer
03-07-2014, 22:04
سلام دوستان
یه مشکل عجیب برا بنده رخ داده
گوشی من LG L40 هستش که تو نسخه نرم افزاری قدرت بالایی داره ورژن 4.4.2 اندوریده و توی سخت افزار هم همچین ضعیف نیست که بندازیم گردن سخت افزار مشکل رو :n14:
الان از امروز صبح که گوشی رو از شارژ کشیدم بازی ساده Pou رو هم اجرا نمیکنه
یعنی در واقع وارد یک صفحه سیاه میشه بعد هیچ عملکردی نداره گوشی
تو بقیه بازیها هم تقریبا همچین مشکلی رو داره، یا تو لود صفحه بازی میمونه یا با یه صفحه سیاه ساعت ها وایمسه که نمیدونم واقعا چیکارش کنم
3-4 بار هم ریستش کردم درست نشد :n28::n28:
خواهشا اگر کسی میدونه یه کمکی به ما بکنه که بدجوری حالم گرفته شده اساسی :n30:

clau
03-07-2014, 22:15
من یک گوشی xperia z1 گرفتم asphalt8 رو هم نصب کردم دیتاش رو هم کپی کردم اما باز نمیاد

فایل نصبی آفلاین بازی رو گوشیت بریز

برای اجرای بازی برای اولین بار باید اکانت جیمیل وارد کنی

اکانت جیمیلت باید sign شده باشه برای اجرای آفلاین بازی

سلام دوستان
یه مشکل عجیب برا بنده رخ داده
گوشی من LG L40 هستش که تو نسخه نرم افزاری قدرت بالایی داره ورژن 4.4.2 اندوریده و توی سخت افزار هم همچین ضعیف نیست که بندازیم گردن سخت افزار مشکل رو :n14:
الان از امروز صبح که گوشی رو از شارژ کشیدم بازی ساده Pou رو هم اجرا نمیکنه
یعنی در واقع وارد یک صفحه سیاه میشه بعد هیچ عملکردی نداره گوشی
تو بقیه بازیها هم تقریبا همچین مشکلی رو داره، یا تو لود صفحه بازی میمونه یا با یه صفحه سیاه ساعت ها وایمسه که نمیدونم واقعا چیکارش کنم
3-4 بار هم ریستش کردم درست نشد :n28::n28:
خواهشا اگر کسی میدونه یه کمکی به ما بکنه که بدجوری حالم گرفته شده اساسی :n30:

خیلی عجیبه با فکتوری ریست هم درست نشده :n29:

یکبار دیگه فکتوری ریست کن اگه روی گوشیت رم انداختی

یکبار نرم افزارای نصبی روی رمت هم پاک کن دوباره نصب کن

اگه درست نشه باید رام اندروید4.4.2 برای گوشیت دوباره فلش بزنی

ولی اکثر مواقع فکتوری ریست جواب میده

clau
04-07-2014, 11:14
سلام دوستان دیروز متوجه شدم آسفالت 8 آنلاین شده و بدون اینترنت برنامه باز نمیشه
برای شما هم همینطور شده ؟
راهی داره برای افلاین کردنش؟

اکثر سایتا فایل نصبی آفلاین Asphalt 8 به همراه دیتا برای دانلود گذاشتن

panther99
24-07-2014, 19:21
آقا چرا بازیه Subway Surfer تو گوشیه سامسونگ گلکسی S II Plus ، همه شخصیتا برعکسه ؟؟؟؟؟ تو قسمت منو هم که میریم اصلا همه چیزش درهم ریخته ست !!!!
دو بار هم Uninstall کردم دوباره نصب کردم نشد !! راه حلی داره ؟؟؟؟؟؟

آقا یکی هم جواب منو بده خواهشا . ممنون .

M.H star
26-07-2014, 13:00
سلام من یه مشکلی با گوشی LG E425 دارم اونم اینه که بیشتر بازی ها و نرم افزارایی که دارم نصب نمیشن میگه که فضای کافی وجود نداره در صورتی که 1.5 گیگ جا دارم میگن باید ریستش کنم ولی نمیشه من clash of clans بازی میکنم هنوزم نتونستم با اکانت گوگل sign کنم میگه که باید google play services رو اپدیت کنی گرفتم اپدیت رو خواستم نصب کنم دوباره گفت فضا کافی نیست حالا اگه میشه کمک کنید خیلی خیلی ممنون میشم اخه اگه sign نباشم و ریست کنم بازی پاک میشه اطلاعاتش میدونید که بازی انلاینه

gog2000
29-07-2014, 11:44
در این بازی
Asphalt 8 Airborneچطور دوگوشی را با وایرلس بهم وصل کنیم و بازی کنیم من هر کار کردم نشد

omid81
02-08-2014, 23:49
سلام. میخاستم ببینم این مشکلش چیه؟ موقه اجرای مدرن کمبات این میاد و همچنین یسری از بازیها و اپلیکیشن های دیگه
گوشیم نکسوس 4 و اندروید 4.4.4
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gog2000
04-08-2014, 20:30
در این بازی
Asphalt 8 Airborne

چطور دوگوشی را با وایرلس بهم وصل کنیم و بازی کنیم من هر کار کردم نشد

یعنی کسی تا حالا دونفره این بازی را انجام نداده:n13:

omid81
21-08-2014, 01:26
سلام. میخاستم ببینم این مشکلش چیه؟ موقه اجرای مدرن کمبات این میاد و همچنین یسری از بازیها و اپلیکیشن های دیگه
گوشیم نکسوس 4 و اندروید 4.4.4

بچه ها ، کسی نمیدونه مشکل من چیه؟

clau
21-08-2014, 01:35
بچه ها ، کسی نمیدونه مشکل من چیه؟

اکانت گوگل (جیمیلتون )ساین شده هست؟

omid81
21-08-2014, 14:17
اکانت گوگل (جیمیلتون )ساین شده هست؟

وقتی ساین میکنم همه میشن فقط contact نمیشه

najee
12-09-2014, 12:05
دوستان.طریقه نصب بازی های دیتا دارروی گوشی های هوآوی چجوری.حتما بادی روت بشن که فقط دیتا برنامه تو حافظه داخالی خود گوشی ریخته بشه .من وقتی دیتارو دانلود میکنم تو حافظه رم کپی میکنم بازی اجرا نمیشه یعنی مسیر رو پیدا نمیکنه میخواد که به نت وصل بشه دیتارو دانلود کنه اما وقتی دیتا رو تو حافظه داخلی میریزم اکثر اوقات اجرا میشه.
اگه اینطوری باشه یکی دوتا بازی بیشتر نمیشه نصب کرد روش با حافظه 1گیگ که اگه اونم پر کنم گوشی کند میشه؟؟؟؟

seasen
23-09-2014, 18:01
بازی ها نصب میشه ولی فایل اجرایش تو منو یا هر جای دیگه ای پیداش نیست؟!

Unknow Sources
هم فعال کردم

huawei ascend y511

seasen
25-09-2014, 01:45
هنوز این مشکلو دارم
اگه کسی میدونه مشکل چیه خواهشا راهنمایی کنه

hosien3d
06-10-2014, 16:43
با سلاممن تا همین دیروز خیلی از بازی های سنگینی همچون مودرن کامبد 4 و یا خیلی از بازی های فوق العاده سنگین رو خیلی راحت اجرا و تا ساعت ها بازی میکردم اما نمیدونم چرا چند روزه از بازی های هی میپره بیرون مثلا دارم بازی میکنم بطور ناگهانی از بازی میپره در تمام بازی ها این مشکل هست خوب الان چیکار کنم چون قبلا همون بازی هارو راحت بدون مشکل اجرا میکردم اما الان اینطوری میشه.گوشیم کاملا روت شده هستنرم افزار بهینه سازی قوی روش نصب هستانتی ویروس روش نصب نیستو مشکلی هم نداره خیلی روان و خوب کار میکنهمشخصات گوشیاسمش: huawei y220 U10رمش : 512 هستورژن اندرویدش 2.3.6 هستمدل سخت افزار mail - 400راستی گوشیمو جدیدا یه رام روش نصب کردم که درست نصب نشد اگه مشکل اون باشه خوب باید چجوری به حالت اول برش گردونم؟حتی 4بار هم ریست فکتوری کردمبا تشکر

hosien3d
06-10-2014, 18:07
اقا کسی نیست یعنی اینقدر افراد انلاین توی سایت الکیه؟

hosien3d
07-10-2014, 13:52
پس چرا وقتی جواب نمیدید الکی این پست رو زدید و مردم رو سر کار میزارید؟
چرا کسی جوابگو نیست یعی چی اقا اگه بلد نیستید این پست رو کلا حذف کنید یا حداقل بیاد بگید این انجمن هیچ کس بلد نیست که من برم سوالمو جایه دیگه ای مطرح کنم ببینید چجوری ادم هارو سرکار میزارید

زود سریدگی کنید برای مشکل من

VAHID
07-10-2014, 20:37
پس چرا وقتی جواب نمیدید الکی این پست رو زدید و مردم رو سر کار میزارید؟
چرا کسی جوابگو نیست یعی چی اقا اگه بلد نیستید این پست رو کلا حذف کنید یا حداقل بیاد بگید این انجمن هیچ کس بلد نیست که من برم سوالمو جایه دیگه ای مطرح کنم ببینید چجوری ادم هارو سرکار میزارید

زود سریدگی کنید برای مشکل من

سلام دوست عزیز

اینجا چه هر فرومی دیگه کسی موظف یا اجبار نیست بیاد جوابی بده

هر کس تجربه ای داشته باشه میاد در اختیار بقیه هم میزاره
سوال شما هم اگه کسی بلد باشه میاد جواب میده :n01:

hosien3d
07-10-2014, 20:52
سلام وحید جان

باشه حالا منتظرم ببینم کسی هست جواب بده یا نه

nazi86
12-11-2014, 22:27
کسی رووت گوشی های سری زی3 بلده
لطفا بگید اگه کسی میدونه

mohammadjj92
12-11-2014, 22:35
منظورتون از سری زی سه‌ چیه ؟
اگه‌ برند گوشیو بگید بهتر میتونم راهنمایی کنم .

Sent from my LG-P500 using Tapatalk 4

mohammadjj92
15-11-2014, 00:11
با سلاممن تا همین دیروز خیلی از بازی های سنگینی همچون مودرن کامبد 4 و یا خیلی از بازی های فوق العاده سنگین رو خیلی راحت اجرا و تا ساعت ها بازی میکردم اما نمیدونم چرا چند روزه از بازی های هی میپره بیرون مثلا دارم بازی میکنم بطور ناگهانی از بازی میپره در تمام بازی ها این مشکل هست خوب الان چیکار کنم چون قبلا همون بازی هارو راحت بدون مشکل اجرا میکردم اما الان اینطوری میشه.گوشیم کاملا روت شده هستنرم افزار بهینه سازی قوی روش نصب هستانتی ویروس روش نصب نیستو مشکلی هم نداره خیلی روان و خوب کار میکنهمشخصات گوشیاسمش: huawei y220 U10رمش : 512 هستورژن اندرویدش 2.3.6 هستمدل سخت افزار mail - 400راستی گوشیمو جدیدا یه رام روش نصب کردم که درست نصب نشد اگه مشکل اون باشه خوب باید چجوری به حالت اول برش گردونم؟حتی 4بار هم ریست فکتوری کردمبا تشکر

طبیعیه که بعد از ی مدتی که از نصب رام‌ یا ریست فکتوری گوشی میگذره , گوسی کند بشه , معمولا راه حلش ریست فکتوری کردنه , سعی کنید رام‌رسمی نصب کنید , چون‌کاستوم رامها معمولا ثبات ندارن و بعد از ی مدتی کند میشن . اینکه میگید به طور ناگهانی میپره بیرون , مشکل از پر بودن رم هست , بررسی کنید ببینید رمتون موقع بازی چقدر پر میشه و خالیش کنید , مسنجرها مثل وایبر و لاین فضای زیادی از رم کاری گوشیو اشغال میکنن .
اگه مشکلت حل نشد , میتونی از انجمن موبایلستان رام استوک گوشیتو پیدا کنی همراه با آموزشش , که جای بحثش اینجا نیست .

Sent from my LG-P500 using Tapatalk 4

E-Masood
18-11-2014, 00:23
سلام دوستان
من وقتی بازی آسفالت 8 رو اجرا میکنم به زبان چینی اجرا میشه و وقتی میخوام زبان رو تغییر بدم روی چرخ دنده بالای صفحه که میزنم بجای اینکه تنظیماتش بیاد از بازی خارج میشه!
اگر ممکنه بگید چطور حلش کنم؟
گوشی LG G2 mini

rw280s
09-12-2014, 00:00
من بازی another world رو نصب کردم
فایلهای دیتا را هم در شاخه android/data کپی کردم
ولی چه به اینترنت وصل باشم چه نباشم چه با فیلترشکن چه بی فیلترشکن این پیام را میده:
Download error.please make sure you are connected to internet and try again
به اکانت گوگل هم سینک هستم
مشکل چیه؟

jabat
08-01-2015, 23:31
وقت بخیر
بازی Plants vs. Zombies™ 2 بر روی نرم افزار BlueStacks به خوبی اجرا می شود
تنها مشکل یکی از مراحلیست که باید سر زامبی ها را قطع کنیم که نیاز به دو لمس دارد که ما تنها نشان گر موس داریم
اگر راه حلی مد نظر دارید ممنون میشم.

sky1sky
12-01-2015, 01:23
سلام
برای نصب بعضی اپلیکیشن های اندروید خطای زیر رومیده در شبیه ساز اندروید youwave
این یعنی چی ؟؟راه حل ؟؟ مرسی :n16:

عکس خطا

shengo_k
12-01-2015, 21:09
سلام
برای نصب بعضی اپلیکیشن های اندروید خطای زیر رومیده در شبیه ساز اندروید youwave
این یعنی چی ؟؟راه حل ؟؟ مرسی :n16:

عکس خطا

کد های مربوط به نرم افزار رو ساپورت نمیکنه شما میتونید از شبیه ساز BlueStacks استفاده کنید که هم خیلی قدرتمنده هم کارایی بالایی داره تمام امکانات یک تبلت آندرویدی رو برای شما فراهم میکنه
موفق باشید

jabat
25-01-2015, 23:57
وقت بخیر

بازی Plants vs. Zombies™ 2 بر روی نرم افزار BlueStacks به خوبی اجرا می شود

تنها مشکل یکی از مراحلیست که باید سر زامبی ها را قطع کنیم که نیاز به دو لمس دارد که ما تنها نشان گر موس داریم

اگر راه حلی مد نظر دارید ممنون میشم.

jabat
01-02-2015, 01:07
سلام دوستان
data هر بازی در چه محل در نرم افزار
BlueStacks به کار ببریم تا بازی اجرا بشه

hamedmahone
12-02-2015, 01:57
سلام اینجا کسی میتونه مشکل منو حل کنه ؟ وقتی میخوام وارد بازی the walking dead season 1 بشم ارور میده unfortunatly WD S1 has stopped ... مطمئنم که جای فایل دیتا درسته و زبان گوشیم هم انگلیسیه ... مدل گوشیم هم Galaxy note 3 n 9005 هست... ممنون میشم کسی راه حلی پیدا کنه ... راستی به اکانت آمازون هم وصلم یعنی میتونم ازش برنامه و بازی دانلود کنم

ronagh
21-02-2015, 20:41
دوستان این اپدیت جدید clash of lord نصب نمیشه ارور Application not installed می ده.ولی اپدیت قبلی براحتی اجرا میشه.مشکل کجاست؟

mili47
28-02-2015, 14:23
سلام مدیران و اساتید گرامی

من بازی contract killer sniper 1.2.1 رو نصب کردم رو گوشیم و تا مرحله 28 بازی کردم

اما میخوام برگردم از اول بازی کنم ! اما نمیشه !

برنامه رو حذف میکنم . هرچی دیتا و کوکی و کش داره پاک میکنم ، اکانت گوگل و گول پلی رو هم پاک کردم و با یه اکانت جدید وارد شدم اما باز وقتی بازی رو نصب میکنم

اطلاعات از یه جایی که نمیدونم کجاست دانلود میشه و برمیگردم همون مرحله 28

لطفا راهنمائی کنید . کلافه شدم دیگه !

Kurosh
06-03-2015, 12:21
سلام

این بازی Supermarket Management 2 رو قبلاً دانلود کرده بودم، ریختم رو تبلت بازی کردم (دیتاش از نوع obb بود)
بعد دیدم نسخه ی Unlock نشده هست، و بعد از مرحله اول گفت باید بخری بازی رو ...

رفتم نسخه ی آنلاک شده و کرک شده اش رو از فارس روید دانلود کردم، دیتای مخصوص به خودش رو هم گرفتم

بازی رو روی گوشی خانومم (هواوی 3C) که نصب می کنم، بدون مشکل و به صورت کرک شده کار می کنه،‌ اون گزینه های آنلاک و ... هم وجود نداره (می خوایم وارد بازی بشیم میگه که in-game purchase not possible یا یه همچین چیزی، ولی دیگه گزینه ای برای خرید بازی وجود نداره، که یعنی بازی کرک شده)

ولی همون نسخه و همون دیتا رو روی فبلتم (Fonepad 7 375) که نصب می کنم، پیغام مشابه رو میده (purchase not possible)، اما بازی کرک نشده است.

پاکش کردم، کش رو پاک کردم،‌ دیتا رو پاک کردم، باز نصب کردم، ولی فایده ای نداشت

به نظرتون دلیلش چیه؟

mehdi sadeghi1993
03-04-2015, 19:22
سلام خدمت همه دوستان،من بازی modern combat نصب داشتم خیل خوب هم از بازی لذت میبردم تا وقتی که خود بازی گفت باس آپدیت شه،وقتی که آپدیت کامل کردم،موقع لود بازی یک پیام میاد که میگه شما قانونو زیر پا گذاشتیو بان شدی، یکی بم بگه باس چیکار کنم؟؟؟ممنونم

omidbooter
26-04-2015, 00:51
سلام خدمت همگی.
یه مشکلی هست که فکنم همه دارن و اگه گسی راهنمایی کنه از طرف همگی ممنون میشم
بازی های hd میدونین حجهای زیادی داره و از اونجایی که حافظه داخلی اکثر گوشی های الان 16 گیگ هست و بازی ها فایل دیتا رو باید حتما داخل حافظه داخلی گوشی ریخته بشه فضا کم میاریم.
گوشی من 16 گیگه و سامسونگ اس 5 هست. رم 64 گیگ گذاشتم روش و میخوام بازی ها روی مموری 64 گیگم نصب بشه .خود گوشی گزینه انتقال به مموری رو داره اما فقط فایل نصبی بازی و برنامها رو انتقال میده که فایده ای نداره چون 995 درصدد حجم بازیها فایل دیتا هست.
چند روش گفته شده که برای انتقال و نصب دایمی برنامها و بازی ها روی مموری جانبی اما همه فقط فایل نصبی رو انتقال میدم
کسی میدونه چجوری بازی ها هم فایل نصبی و هم بخصوص دیتا رو میشه روی مموری ریخت که بازی اجرا بشه؟؟؟؟
البته بدون روت کردم منظورم هست
ممنونو

single.girl
05-09-2015, 10:23
با سلام.من بازی despicable me:minion rush رو دانلود کردم با دیتاش که نصب کنم،گفته بود پوشه دیتا رو تو مسیر
android/obb
قرار بدم.اوجا گذاشتم اجرا کردم ولی باز نیاز به اینترنت داشت و میخواست دیتا دانلود کنه.تو پوشه
adndroid /data
هم کپی کردم محض احتیاط وای باز همونحوری بود حالا نمیدونم باید چیکار کنم.راه حلش چیه؟
بعد یه سوال دیگه هم داشتم.بعضی از بازی هایی که دانلود میکنم دیتاش چند پارته.اونارو چکارش باید بکنم؟
تبلتمم مدل گلکسی تب 2 هستش

abdollah_ap
08-09-2015, 10:36
تبلت ایسوز دارم ولی برنامه های گوگل ایرور میده گوگل پلی اجرا نمیده

fariborz.j
22-12-2015, 01:38
بازی انگری بردز و بعضی بازی های دیگه مثل Walt The Frog رو نصب میکنم بازی با موفقیت نصب میشه اما وقتی میخوام اجرا کنم صفحه مشکی میشه و بازبه منو اصلی بر میگرده و بازی رو اجرا نمیکنه. چطوری این مشکل رو حل کنم . گوشیم هم سامسونگ اس 3 هس وباید مثه اب خوردن اینا رو انجام بده.
لطفا راه نمایی کنید.

fariborz.j
23-12-2015, 22:22
بازی انگری بردز و بعضی بازی های دیگه مثل Walt The Frog رو نصب میکنم بازی با موفقیت نصب میشه اما وقتی میخوام اجرا کنم صفحه مشکی میشه و بازبه منو اصلی بر میگرده و بازی رو اجرا نمیکنه. چطوری این مشکل رو حل کنم . گوشیم هم سامسونگ اس 3 هس وباید مثه اب خوردن اینا رو انجام بده.
لطفا راه نمایی کنید.

فک کنم اینجا به گورستان سوالات بی پاسخ تبدیل شده !!!