PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای برنامه های اندروید

صفحه ها : [1] 2 3

Mojtaba N87
02-09-2010, 09:51
لطفا به موارد زیر دقت کنید :

1- از دادن پست های پشت سر هم و اسپم وار بپرهیزید که سریعا پاک خواهند شد

2- اینجا محیط چت نیست

3- اینجا فقط مشکلات مربوط به نصب برنامه های اندروید رو مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید ، از یادآوری کردن سوال خود بپرهیزید

4-حتماً نام برنامه و مدل گوشی خود را ذکر کنيد.

با تشکر

تیم مدیریت موبایل

parion
04-10-2010, 16:37
با عرض سلام وخسته نباشید
گوشی من htc desire آندروید2.1 و ورژن0.83 هست میخواستم طریقه روت کردن و نصب یک فونت فارسی کامل برای دیدن ارسال و دریافتsms رو برام شرح بدین و اگه نرم افزارهایی در این رابطه هست برام معرفی کنین با تشکر از سایت خوبتون.

Real Madrid C.F
16-10-2010, 16:17
به این قسمت مراجعه کنین آموزش کامل رو senaps جان گذاشتن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hussain
03-11-2010, 12:49
سلام دوستان
چطور میتونم X10 رو فونت و کیبرد فارسی بهش اضافه کنم؟
و اینکه برنامه چطور روش بریزم

st_pooya
10-11-2010, 13:38
سلام

این ANDRIOD MARKETING واسه من کار نمی کنه ( بعد از 10 ثانیه از مارکت میاد بیرون ) کسی میدونه باید چیکار کنم؟

گوشی من x10 mini pro

( آپدیت شده به 2.1 )

behroozshz
10-12-2010, 21:24
سلام

این ANDRIOD MARKETING واسه من کار نمی کنه ( بعد از 10 ثانیه از مارکت میاد بیرون ) کسی میدونه باید چیکار کنم؟

گوشی من x10 mini pro

( آپدیت شده به 2.1 )

دوست عزیز گوشیتون رو چطور به 2.1 ارتقاء دادید ........با تشکر :10:

hadi_gamer
23-12-2010, 18:04
سلام.چطور میشه برنامه ها رو از گوشی uninstall کرد؟
من linda file manager و android manager رو دارم.ولی نمیدونم چطور فایل رو آنینستال کنم.

B.3.S.T
24-12-2010, 15:30
سلام.چطور میشه برنامه ها رو از گوشی uninstall کرد؟
من linda file manager و android manager رو دارم.ولی نمیدونم چطور فایل رو آنینستال کنم.

SETTING/APPLICATION/MANAGE APP

amintaleb
26-12-2010, 23:05
سلام.من xperia x10 دارم.نمیدونم چطور فایل منیجر نصب کنم.نمیدونم آنزیپ کردن چطوریه.ممنون میشم آموزش دقیق بدید.

abc2
29-12-2010, 19:34
دوستان من یه گوشی Xperia X8 گرفتم ولی نمیدونم چطوری میشه باهاش یه فایل بلوتوث کردن یعنی مثلا مثل گوشیهای نوکیا و سونی اریکسون نیست که یه گزینه Option بزنی و بلوتوث رو انتخاب کنی لطفا راهنمایی کنید این اندروید خیلی گیج کنندس . راستی این فولدری که توس Music ها ذخیره میشه رو چطور میشه آوردش من مجبورم برای آوردنش همش از Player وارد بشم همینطوری نمیشه ؟
تشکر فراوان

M . Sayid
01-01-2011, 11:06
سلام.من xperia x10 دارم.نمیدونم چطور فایل منیجر نصب کنم.نمیدونم آنزیپ کردن چطوریه.ممنون میشم آموزش دقیق بدید.

ببین بهترین راه اینه که با گوشیت apk installer رو دانلود کنی بعد هر برنامه ای خواستی از طریق کامپیوتر بریز رو گوشیت و از طریق اون نصب کن ( اعم از فایل منیجر و...) یا یه فایل منیجر مثله Astro دانلود کن

دوستان من یه گوشی Xperia X8 گرفتم ولی نمیدونم چطوری میشه باهاش یه فایل بلوتوث کردن یعنی مثلا مثل گوشیهای نوکیا و سونی اریکسون نیست که یه گزینه Option بزنی و بلوتوث رو انتخاب کنی لطفا راهنمایی کنید این اندروید خیلی گیج کنندس . راستی این فولدری که توس Music ها ذخیره میشه رو چطور میشه آوردش من مجبورم برای آوردنش همش از Player وارد بشم همینطوری نمیشه ؟
تشکر فراوان

عزیزم این گوشیا که فایل منیجر ندارن که بخوایی واردش بشی باید اول نصبش کنی غیر از اون از مدیااسکیپ یا تایم اسکیپ باید برای گوش دادن به موسیقی و... استفاده کنی

برای فرستادن آهنگ و... :
وقتی اهنگ یا عکسو میاری روی اون پاکت نامه بزن بعد بلوتوثو بزن و...

mnaderpour
02-01-2011, 15:52
سلام

گوشی من x10 mini pro

( آپدیت شده به 2.1 )

سلام
1- بایدبا وی پی ان وصل بشی
2- در موقع وصل یا باید سیم کارت رو رد بیاری یا گوشی رو بزاری تو حالت airplane mode

حل میشه

xdevsg
13-01-2011, 20:32
سلام، من گوشی Xperia X10 دارم. اما نمیدونم چجوری میشه برنامه نصب کرد و چجوری گوشی رو کرک کرد، فک میکردم توی بخش آموزش باشه اما نتونستم پیدا کنم، در ضمن میخوام فونت فارسی رو نصب کنم رو گوشیم، ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
راستی من نمی تونم برنامه هارو ببندم یعنی بعد از خروج همشون از باطری استفاده میکنن.

hitman17s
15-01-2011, 17:15
کسی میدونه چه جوری میشه xperia x8 رو اپدیت کرد !

hitman17s
17-01-2011, 09:43
سلام به همه ی دوستان
کسی میدونه چه جوری میشه xperia x8 1.6 رو به بالاتر اپدیت کرد

bidellboy
26-01-2011, 11:10
من یه سری فایل دان کردم که پسوندشون apk نیست. نمی دونم شاید jar باشن، حالا چیکارشون کنم؟؟؟؟؟؟؟

alil1369
21-02-2011, 15:15
یه سوال من گوشیم رو با گارانتی یاس خریدم و رام عربی هست هیچ مشکلی نداره و تنها مشکل اینه که برنامه های اورجینال گوشی مثل Android market ,HTC Likes یا Compass و Mp3 Trimmer اینا رو نداره !!!
چی کارش کنم چطوری میشه اینا رو برگردوند و یا نصب کرد
ممنون میشم کمک کنید

HTC DESIRE Z

solo8
01-03-2011, 11:59
یه سوال من گوشیم رو با گارانتی یاس خریدم و رام عربی هست هیچ مشکلی نداره و تنها مشکل اینه که برنامه های اورجینال گوشی مثل Android market ,HTC Likes یا Compass و Mp3 Trimmer اینا رو نداره !!!
چی کارش کنم چطوری میشه اینا رو برگردوند و یا نصب کرد
ممنون میشم کمک کنید

HTC DESIRE Z
مبارک باشه علی اقا

شما یه رام رسمی نصب کن درست میشه.

پیشنهاد میکن به سایت زیر سر بزنی...

*QWERT*
02-03-2011, 09:12
سلام دوستان.
بچه ها من یه دونه(2 تا نه) اپرا رو گوشیم نصب کردم وقتی میخوام سایت وارد کنم یا کلا رو نواری که آدرس میدن کلیک که میکنم از برنامه خارج میشه!!! دلیلش چیه؟؟
گوشیم دیزایر با اندروید 2.2
:11:
جواب بدید لطفا خیلی واجب هست.
بعد رام اصلی گوشی رو از کجا بیابم؟

baby27784
08-03-2011, 10:28
سلام به همه

دوستان برنامه های گوشی های اندروید دار با تبلت های اندروید دار فرق میکنه؟

من یه تبلت epad android 2.1 دارم.ولی گوشی نیست.برنامه رو کپی میکنم روی رم تبلت بعد از روی مسیر setting-application-install روس سورس apk برنامه کلیک میکنم ویزارد نصب میاد ولی مینویسه application could not install on this phone

چی کار کنم؟

baby27784
08-03-2011, 20:19
سلام به همه

دوستان برنامه های گوشی های اندروید دار با تبلت های اندروید دار فرق میکنه؟

من یه تبلت epad android 2.1 دارم.ولی گوشی نیست.برنامه رو کپی میکنم روی رم تبلت بعد از روی مسیر setting-application-install روس سورس apk برنامه کلیک میکنم ویزارد نصب میاد ولی مینویسه application could not install on this phone

چی کار کنم؟

دوستان ممنون میشم زودتر کمک کنند.

mohamad skystar
09-03-2011, 15:26
آندروید بهتره یا سیمبیان؟؟؟؟

Hadi King
09-03-2011, 15:33
آندروید بهتره یا سیمبیان؟؟؟؟

سلام ، از چـــه نظـــر ؟
موفق باشید!:40:

kasra2002
11-03-2011, 21:01
سلام
طریقه اجرای برنامه های جاوا رو می خوام بطفا

(همراه بانک)
ممنونونونونون

Dead Space
12-03-2011, 21:25
سلام

(همراه بانک)
ممنونونونونون

سلام دوست من، يه برنامه هست به نام app explorer كه به كارتون مياد، هرچند هيچكدوم اين برنامه ها بهت خوب كار نمي دن...

دوستان جايي هست كه برنامه هاي درخواستيمون رو بکيم? مثلا من دنبال يه پيغام گير خوب و باركد اسكنر مي گردم

kasra2002
12-03-2011, 21:37
ممنون
منم دنبال برنامه ها هستم ولی گیر نمیارم
مثلا جی پی اس با حرف
می خوام بدونم میشه بانک همراه کار گرد؟

Dead Space
12-03-2011, 22:04
احتمال داره بشه، حتمي نميشه گفت. بهترين كار اينه كه از طريق سايت بانك و با بروزر گوشي اين كارو كني. براي جي پي اس أفلاين از Maverik استفاده كن، هرچند هيچي گوگل مپز نميشه... براي برنامه هاي خوب و بدرد بخور با خود گوشي برو getjar.com

tagarg_yakh
13-03-2011, 21:57
سلام
من برای نصب برنامه پرشین بروزر به Error زیر بر میخورم ؛ ممنون میشم که راهنماییم کنین.
Parse Error( There is a problem parsing the package)l
در ضمن گوشیم موتورولا مایلستون XT720 هست.

Dead Space
17-03-2011, 15:13
سلام
من برای نصب برنامه پرشین بروزر به Error زیر بر میخورم ؛ ممنون میشم که راهنماییم کنین.
Parse Error( There is a problem parsing the package)l
در ضمن گوشیم موتورولا مایلستون XT720 هست.
دوست من این بروزر در کل 40 کیلوبایت هست و درست و حسابی کار نمی ده!
بهترین کار نصب آخرین ورژن Fire Fox هست که با فارسی هم کاملا سازگاره

mmb_hand
20-03-2011, 01:42
سلام دوستان
چطور باید بفهمم که سیستم عامل گوشی من چیه و گوشیم سری چنده؟(بدون دونستن مدل گوشی)
ممنون

Saman-tci
20-03-2011, 11:12
سلام

(همراه بانک)
ممنونونونونون

هیچ مشکلی نداره ... من الان همراه بانک پاسارگاد رو نصب کردم و دارم استفاده میکنم ...:31:

solo8
24-03-2011, 00:19
سلام

(همراه بانک)
ممنونونونونون

دوست عزیز در کل برای اجرای برنامه های جاوا روی اندروئید باید اونا رو به فایل های قابل نصب در اندروئید (apk.) تبدیل کنی.که این کار رو سایتها انجام میدن.شما بهشون برنامه جاوا رو میدی و اندروئیدی تحویل میگیری!

و برای اجرای این فایل های تبدیل شده هم به یک برنامه ی اجرا کننده ی اونها مثل Java Runner نیاز دارید.

arman4459
27-03-2011, 19:19
دوستان من تمام منو ها و تمام قسمت های گوشی فارسی است اما توی اپرا متاسفانه نمیتونم فارسی ببینم و همش به صورت مربع مربع میزنه چه راه حلی برای این موضوع پیشنهاد میدید؟

farari123
27-03-2011, 23:35
ببخشید ساعت دیزایر اچ دی دیگه ورق نمیخوره واون هلال پایین گوشی پریده باید چیکار کنم لطفا کمک کنید گوشی ریست شد و برنامه هاش پاک شد واین اتفاق براش افتاده

mand007
28-03-2011, 14:58
برای چند درصد از برنامه ها و بازیها باید گوشی رو روت کرد؟

راهی برای نصب بدود -- نیست؟

tooofan
10-04-2011, 08:29
سلام من یک گوشی اچ تی سی وایلد فایر گرفتم چی پی اس را چطور راهش بندازم لطفا راهنمائی کنین

sepehrsaffari
17-04-2011, 00:54
دوستان من تمام منو ها و تمام قسمت های گوشی فارسی است اما توی اپرا متاسفانه نمیتونم فارسی ببینم و همش به صورت مربع مربع میزنه چه راه حلی برای این موضوع پیشنهاد میدید؟
من هم همین مشکل رو دارم کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟

GsM
24-04-2011, 23:26
سلام دوستان...
برای فعال کردن gps گوشی xperia x8 باید چه کار کنم؟

kasra2002
26-04-2011, 21:35
سلام برای جی پی اس باید از برنامه ماروریک و نقشه شهرتون استفاده کنید
برای سایت های فارسی ز برنامه ای مثل uc استفاده کنید
اگه میشه سایتی برای تیدیل برنامه های جاوا و رانر اوونها معرفی کنید
ممنون

pajman
28-04-2011, 09:18
سلام دوستان ببخشید مزاحم شدم من یه گوشی xperia x8 خریدم همه کارشو خوب یاد گرفتم ولی تنها چیزی که نمی تونم انجام بدم اینه که اصلا برنامه ها روی sd card نصب نمی شه همش میره رو حافظه داخلی کل تایپیک ها رو نگاه کردم هیچی پیدا نکردم میشه کسی منو راهنمای کنه اخه دارم دیونه می شم رم 8gb داشته باشی ولی نتونی برنامه روش نصب کنی این دیگه خیلیه

aRThaS_08
28-04-2011, 09:36
آندروید 2.1 قابلیت نصب برنامه روی مموری رو نداره.

cool20063
29-04-2011, 11:47
سلام دوستان ببخشید مزاحم شدم من یه گوشی xperia x8 خریدم همه کارشو خوب یاد گرفتم ولی تنها چیزی که نمی تونم انجام بدم اینه که اصلا برنامه ها روی sd card نصب نمی شه همش میره رو حافظه داخلی کل تایپیک ها رو نگاه کردم هیچی پیدا نکردم میشه کسی منو راهنمای کنه اخه دارم دیونه می شم رم 8gb داشته باشی ولی نتونی برنامه روش نصب کنی این دیگه خیلیه

منم همین مشکل دارم !!! هیچ راهی نداره ؟؟:41:

aRThaS_08
29-04-2011, 14:59
بالا جوابتونو دادم!

آندروید پایین تر از 2.2 قابلیت نصب برنامه روی مموری نداره!

amin n & i series
30-04-2011, 23:47
سلام دوستان
یه مشکل عجیب دارم اگه کمک کنید ممنون میشم
برنامه های اندروید رو که با دانلود منیجر میگیرم اونا رو به صورت فایل زیپ میکنه و برنامه دیگه خراب میشه و قابل نصب نیست دیگه
بدون دانلود منیچر هم زیاد طول میده تا یه جیزو دانلود کنی
به نظرتون چه کار کنم؟؟؟؟؟؟

aRThaS_08
03-05-2011, 18:15
فایل رو rename کن و بجای .zip آخرش بزن .apk

matarsaak
05-05-2011, 12:46
سلام
میخوام از ویندوز موبایل به اندوریید سفر کنم
چند تا سوال داشتم
جدیدترین ورژن آندورید اسمش چیه؟و ورژن بعدیش چی؟
توی بازار گوشی هست که جدیدترین ورژن رو فابریک روش داشته باشه و سخت افزار لازم رو برای ورژن های آینده هم داشته باشه
میشه چند تاش رو معرفی کنید؟ (مطمئن باشید که ورژن های بعدی رو هم ساپرت کنه)
ممنون

mekziko
08-05-2011, 19:21
جدیدترین ورژن 2.3 است optimus 2x قابلیت ارتقا به 2.3 رو دارد xperia arc 2.3 دارد

mekziko
08-05-2011, 19:46
Install apps to SD card in android 2.1 eclair :appstoSD

People are trying all the possible steps to install android 2.2 froyo on their smart phones just for a special reason that they can install the apps on their SD card. But what if I say that you can all install apps to your SD card also in android 2.1 eclair. That would be a surprise to all of us.
One of the android apps itself makes it possible to install and move all your apps to your SD card.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

As you can see above if you have already installed apps on you phone memory then just perform the following settings.

Home screen
Settings
Applications
Manage Applications
Click on the app
Move to SD card.

Thats it. In this way you can have all your applications on your SD card. So now don’t break you head in rooting your phone and flashing it just to unofficially install android 2.2. Be patient and wait for 2.2 official. Till then you can use appstoSD
Download the appstoSD from here

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] referrer%3dutm_source%253DAndrolib%2526utm_medium% 253DPage%2526utm_campaign%253DAndrolib%2520Page

m_moslem
08-05-2011, 21:44
سلام من کارت tvمدل snazio*tvpvrرویسیتم ویندوز سون نصب کردم تصویر داره ولی صدا ندارد یکسره به اسپیکر میزنم صدا میاد نمیدونم چکارکنم بیضی ها میگن که روی ویندوز سون ساپورت نمیشه کمک
کنید تروخدا:41:

namp
18-05-2011, 15:53
سلام میشه بهم بگین چجوری میشه autorotate گوشی x10 رو off و on کرد?

hamadoo
20-05-2011, 17:22
سلام خسته نباشید.من گوشی x10 mini pro دارم از داخل همین سایت بازی های زیادی مثل pes mario و... دانلود کردم داخل اپلیکیشنم ریختم و اینستال کردم اما وقتی میخوام باز کنم یا میگه برنامه با اشکال نصب شده یا باید وصل شه اینترنت فایل دانلود کنه ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

amirbrad
21-05-2011, 21:15
شما باید فایل دیتای بازی را دانلود کنید و در مسیر sd/esme bazi / data کپی کنید

ALI.000
25-05-2011, 20:19
سلام به همه دوستان
برنامه واسه N900 نیومده که کلا" عمودی اجرا بشه؟؟؟؟؟؟
مثه aplle و .....
ممنون

omid2909887952
27-05-2011, 00:36
سلام عزیزان, اومدم بگم که همه کسانی که رو گوشیشون اندروید 2.1 نصبه میتونن برنامه ها شونو به مموری کارت انتقال بدن, اول باید گوشیتونو روت کنید (از نرم افزار s.u.p.e.r.oneclick استفاده کنید)مموری کارتو پارتیشن بندی کنید برای اینکار از نرم افزار mini tool partition.exe استفاده کنید که تو همین سایت هست, بعد برنامه link2sd رو دانلود کنید و نصبش کنید, گوشیتونو خاموش روشن کنید, تمام.

Dead Space
27-05-2011, 09:47
سلام دوستان. من ديزاير اچ دي دارم. از وقتي که فارسي ساز روش نصب کرم با اپرا ميني ۵ و ۶ مشکل پيدا کرده. وقتي مي خوام چيزي تو آدرس بار بنويسم ارر فورس کلوز ميده و از برنامه مياد بيرون. مي دونم مشکل از فارسي ساز و رامه. راه حلي داره؟

saeedzarini
06-06-2011, 09:10
باید روی گوشیت برنامه file manager نصب کنی تا بتونی فایل های خودت رو ببینی
astro یا bluetooth file transfer نصب کن

hamed182001
11-06-2011, 23:11
سلام
من یک سامسونگ i5510 خریدم با سیستم عامل اندروید 2.2
مشکل بزرگم اینه که وقتی یک سری نرم افزار و بازی روش نصب میکنم بعد از اینکه گوشی را ریست می کنم اکثر اونها می پره و تعداد خیلی کمش میمونه. البته توی app manager که میرم هستند و با search می تونم پیداشون کنم و اجرا هم میشند ولی توی قسمت applications نیستند.
ممنون میشم اگر کمکم کنید ( در ضمن مموری 8 گیگ اصلی روش انداختم و با fat32 فرمت کردم)

iranian_ boy
13-06-2011, 00:33
با تشکر از دوستان عزیز که این وقت رو در اختیار من قرار دادن:31:
ی سوال داشتم:
1. من galaxy tab دارم اما بعضی وقت ها که میخوام video اجرا منم هیچی اجرا نمیکنه... درواقع اول اجرا میکنه اما بعد مدتی میبینی فقط ی عکس میوفته رو صفحه. البته این مشکل رو فقط با فایل های hd داره... خوذم احساس میکنم باید ی player آباد روش نصب شه.. اما نمیدونم چی خوبه..هرکی یچیز میگه..من کلا میخوام HD اجر کنم... حالا بگید چی خوبه!!؟؟..
مرسی..

hamid_gh2
14-06-2011, 11:37
سلام
گوشی اچ تی سی لجن دارم نرم افزار زدم روش الان باطر خالی میکنه لطفا اگه میشه بگید چطوری سیستم عاملشو به روز کنم ممنون کمکم کنید

hamid_gh2
14-06-2011, 11:54
سلام
گوشی اچ تی سی لجن دارم نرم افزار زدم روش الان باطر خالی میکنه لطفا اگه میشه بگید چطوری سیستم عاملشو به روز کنم ممنون کمکم کنید

New Effector
18-06-2011, 16:20
سلام
من galaxy fit دارم برای wifi رفتم مودم wirless گرفنم acces point ساختم و با گوشی به مودم وصل میشم ولی تو اینترنت با هیچ مرور گری نمیره یعنی اصلا به اینترنت نمیره ممنون میشم کمک کنید

mad-defy
20-06-2011, 13:12
سلام به اساتید
آقا گوشی من motorola defy mb525 هست که به اندروید 2.2.2 اصلی موتورولا که به تازگی اومده آپدیت شده، دوتا سوال دارم
* چطوری میتونم برنامه های جاوا رو روش اجرا کنم آخه اون برنامه java-j2me com.netmite.andme جواب نمیده؟ (به خاطر اینکه برنامه منشی تلفنی واسه اندروید یا نیست یا اگر باشه 15 دلار پولشه و قابلیت پرداخت از ایران نداره و ...
* چطوری میتونم از اینترنت لپتاپ و وایرلس اون استفاده کنم؟ وایرلس لپتاپ به لپتاپ رو امتحان کردم شد (یعنی وایرلس لپتاپ مشکل نداره) وایرلس گوشی رو هم امتحان کردم با یه مدم وایرلس خونه دوستم ( یعنی وایرلس گوشی هم مشکل نداره) ولی وقتی این دوتا رو میخوام با هم وصل کنم میگرده آی پی پیدا کنه نمیتونه ولی در نهایت میزنه pair to pair با این حال باز هم نمیشه از اینترنت لپتاپ روی گوشی استفاده کرد! ممنون

mad-defy
20-06-2011, 13:24
سلام ، از چـــه نظـــر ؟

با اجازه جناب ناظر باید بگم که اندروید یه ذنیای دیگه هست با امکانات و گستردگی بیشتر و طبعا پیچیدگی بیشتر. سیمبین یه دنیای دیگه هست با سادگی بیشتر و همه آشنا تر و البته جلوه های کمتر. شما ممکنه توی سیمبین دوست داشته باشین تم گوشیتون رو عوض کنین و حتی اگر گوشی رو همون روز خریده باشین اینکار رو میکنین، ولی توی اندروید واسه اینکه همه چی رو داغون نکنین باید کلی باهاش ور برین. در عوض خیلی دیرتر به فکر عوض کردن ظاهر گوشیتون میافتین تا سیمبین
وقتی سیستم عامل گوشیتون سیمبین هست دیگه مطمئن هستین که ممکنه فقط آپدیت بشه ولی وای به روزی که توی اندروید به فکر عوض کردن سیستم عامل بیافتین :41: مثل من بیچاره میشین و توی یک هفته 4 روز گوشیتون خاموش میمونه و بالا نمیاد و گیر میکنه و 1 گیگ رام دانلود میکنین و پسندتون نمیشه و ... ولی وقتی هم به نتیجه رسیدین ازش به مراتب بیشتر از سیمبین لذت میبرین

mad-defy
20-06-2011, 13:34
سلام
میخوام از ویندوز موبایل به اندوریید سفر کنم
چند تا سوال داشتم
جدیدترین ورژن آندورید اسمش چیه؟و ورژن بعدیش چی؟
توی بازار گوشی هست که جدیدترین ورژن رو فابریک روش داشته باشه و سخت افزار لازم رو برای ورژن های آینده هم داشته باشه
میشه چند تاش رو معرفی کنید؟ (مطمئن باشید که ورژن های بعدی رو هم ساپرت کنه)
ممنون

اندروید های دو هسته ای رو سرچ کنین به جواب میرسین. معمولا cpu این گوشی ها بالای 1000 هست و به صورت رسمی تا اونجایی که میدونم اندروید 3.1 براشون هست. تصمیم درستی گرفتی، انروید بهتر از ویندوز موبایل هست (البته به نظر من) در مقایسه htc HD & motorola DEFY یکی ویندوز موبایل و یکی اندروید 2.2 رسمی

n3m
26-06-2011, 09:48
سلام
من تازه یک گوشی htc wildfire گرفتم .File manager نداره .تعداد زیادی نرم افزار که شامل خود File manager نیز می شود دالود کردم. ولی گوشی هیچکدام را نمی شناسد. با تاپیک رفع اشکال سایت mobile 24 تماس داشتم و مشکل را مطرح کردم . کارشناس اونجا گفت که من باید اول از طریق wifi و android market فایل apk installer را مستقیما نصب کنم تا بتونمFile manager وبرنامه های دیگه رو نصب کنم .من حتی apk installer را با pc دانلود کردم و روی گوشی ریختم ولی باز نشناخت . با توجه به اینکه مودم adsl من فعلا بی سیم نیست , آیا راه دیگری برای حل این مشکل وجود داره ؟
در ضمن چگونه می توانم سیستم را فارسی کنم ؟
چنانچه نکته دیگری در رابطه با این گوشی باید لحاظ شود لطفا مضایقه نفرمایید.
ممنون

danvar
10-07-2011, 06:42
سلام .برای نصب دیکشنری گویا مشکل دارم . یکی از فایل ها که باید به حافظه گوشی انتقال داده بشه ، متاسفانه نمیشه. لطفا راهنمایی کنید.

danvar
10-07-2011, 06:54
گوشی من Galaxy Ace GT-S5830

Arash_4dls
10-07-2011, 11:29
سلام
من تازه یک گوشی htc wildfire گرفتم .File manager نداره .تعداد زیادی نرم افزار که شامل خود File manager نیز می شود دالود کردم. ولی گوشی هیچکدام را نمی شناسد. با تاپیک رفع اشکال سایت mobile 24 تماس داشتم و مشکل را مطرح کردم . کارشناس اونجا گفت که من باید اول از طریق wifi و android market فایل apk installer را مستقیما نصب کنم تا بتونمFile manager وبرنامه های دیگه رو نصب کنم .من حتی apk installer را با pc دانلود کردم و روی گوشی ریختم ولی باز نشناخت . با توجه به اینکه مودم adsl من فعلا بی سیم نیست , آیا راه دیگری برای حل این مشکل وجود داره ؟
در ضمن چگونه می توانم سیستم را فارسی کنم ؟
چنانچه نکته دیگری در رابطه با این گوشی باید لحاظ شود لطفا مضایقه نفرمایید.
ممنون
گوشی شما روت شده یا نه؟ اگه روت شده شما راحت میتونید برنامه های خودتون رو نصب کنید.از نرم افزار Panda Pc Suit استفاده کنید.ابتدا Usb Debuggnig را فعال کنید و سپس گوشیو به کامپیوتر وصل کنید.نرم افزار پاندا پی سی سوییت رو از لینک زیر دریافت کنید : (آخرین ورژن)

توجه کنید که بعد از روت شدن گوشیتون میتونید به راحتی از این روش نرم افزارها رو نصب کنید.

Arash_4dls
10-07-2011, 11:34
سلام .برای نصب دیکشنری گویا مشکل دارم . یکی از فایل ها که باید به حافظه گوشی انتقال داده بشه ، متاسفانه نمیشه. لطفا راهنمایی کنید.
چه اروری میده؟ اگه گوشی روت شده باید Mount R/O رو بزنید تا از حالت Read Only خارج شه و به R/W تغییر کنه.گوشی روت شده یا نه؟

amirreza_r143
15-07-2011, 14:26
گوشی شما روت شده یا نه؟ اگه روت شده شما راحت میتونید برنامه های خودتون رو نصب کنید.از نرم افزار Panda Pc Suit استفاده کنید.ابتدا Usb Debuggnig را فعال کنید و سپس گوشیو به کامپیوتر وصل کنید.نرم افزار پاندا پی سی سوییت رو از لینک زیر دریافت کنید : (آخرین ورژن)

توجه کنید که بعد از روت شدن گوشیتون میتونید به راحتی از این روش نرم افزارها رو نصب کنید.

راحت ترین راه اینه که برنامه فایل منیجر رو تو یه گوشی دیگه بریزین و با بلونوث به گوشیتون بفرستین از اون به بعد به راحتی میتونید با فایل منیجر برنامه ها رو نصب کنید

navidmohebbi
17-07-2011, 18:34
سلام من گوشی x8 دارم.فایل منیجر نداره.چطوری میتونم روش نصب کنم؟

sasan816
19-07-2011, 00:47
دوستان مشکل نصب نشدن برنامه روی کارت حافظه در گوشی defy mb525 حل شد؟

pesarshomali
20-07-2011, 19:25
سلام برای بلوتوث دادن یا گرفتن با گوشی x8 ابتدا طرا ف مقابل باید بلوتوث خود را روشن کند سپس شما با سرچ گردن بلوتوث در مقابل را پیدا کرده سپس کد فعال سازی را داده بعد از آن می توانید به یکدیگر بلوتوث دهید

narsis22
21-07-2011, 09:47
سلام اقا من چکار کنم نرم افزارهایه جاوا روش نصب بشه.امولاتور و رانتایم هم ریختم بازم نشد.سوال دیگه چطور میشه واسه هر نفر یه زنگ خاص گذاشت

mad-defy
21-07-2011, 10:49
سلام.من رام ٢.٣.۴سيانوژن رو نصب کردم روي ديفاي بدون نرم افزارهاي گوگل. الان نميتونم جيميل رو نصب کنم! يعني بايد همه پکيج گوگل رو نصب کنم تا جيميل داشته باشم? يعني بدون نصب پکيج بي خاصيت نيوز گوگل داشتن جيميل امکان نداره?

Posted by Defy

mad-defy
21-07-2011, 10:57
دوستان مشکل نصب نشدن برنامه روی کارت حافظه در گوشی defy mb525 حل شد؟

اگه رام شما ٢.١ هست از برنامه app2sd استفاده کن. اگر هم ٢.٢ به بالا داري که اتوماتيک اين امکان رو خواهي داشت. اگه از برنامه superbox استفاده کني بهت نشون ميده چه برنامه هايي رو ميتوني به sdcard منتقل کني و کدوم رو نه. چون يه سري برنامه ها مثل theme & widget ها بايد روي حافظه گوشي نصب بشه و بعد از انتقال به مموري جواب نميده.

Posted by Defy

iransat2
28-07-2011, 17:36
سلام من incrisble S دارم.نمی دونم را از این برنامه هایی که با فوت توی میکروفون گوشی کار میکنن کار نمیکنه.نصب میشن. بالا میایند اما هیچ با فوت تغییری ایجاد نمی شود؟

مثلا برنامهSteamy Window v2.3
لینک دانلود:
Download Steamy Window,Steamy Window 2.3 download

nersi.solma
03-08-2011, 10:01
;كمك نميتونم گوشيمو روت كنم

nersi.solma
03-08-2011, 17:46
سلام اگه گوشيمو آپديت كنم بعد چجوري ميتونم توش فايل انتقال بدم.آخه اگه آپديت كنم روتش ميپره كه .ممنون ميشم اگه كمكم كنيد.گوشيم wildfire ريست كارخونه اي كردم همه چيش پاك شده.حالا نميتونم نرم افزار نصب كنم. نميدونم بايد آپديت كنم يا روت كنم.كمكم كنيد.نميدونم بايد چيكار كنم

Hadi King
04-08-2011, 08:56
;كمك نميتونم گوشيمو روت كنم

سلام اگه گوشيمو آپديت كنم بعد چجوري ميتونم توش فايل انتقال بدم.آخه اگه آپديت كنم روتش ميپره كه .ممنون ميشم اگه كمكم كنيد.گوشيم wildfire ريست كارخونه اي كردم همه چيش پاك شده.حالا نميتونم نرم افزار نصب كنم. نميدونم بايد آپديت كنم يا روت كنم.كمكم كنيد.نميدونم بايد چيكار كنم
سلام دوست عزیز تو گوگل سرچ کنید راه های زیادی برای روت کردن هســت .
اگه شمـا رام کوک شده استفاده کنید که همه فایل های نصبی انتقال داده بشن به مموری خیلی بهتره .
یا مموری رو باید با تنظیمات گوشیت ( ریکاوری ) پارتیشن بندی کنـــی .

hasani2008
04-08-2011, 17:58
با سلام
اگر امكانش هست نرم افزارهاي جالب اندرويد رو معرفي كنيد
مثلا يكي از دوستام گوشي اندرويدي داشت كه با فوت كردن در بلندگوي گوشي (س و ت ي ن) طرف تكوني ميخورد يا چراغ قوه اي كه خيلي واقعي بود و از اين دست برنامه ها.......
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

nersi.solma
04-08-2011, 20:55
سلام دوست عزيز.ممنون كه جواب داديد.سرچ كردم.من مشكلم اينه كه نميدونم از كجا بايد شروع كنم.روت كنم گوشيمو يا آپذيت كنم يا .... :41:

Hadi King
05-08-2011, 17:06
با سلام
مثلا يكي از دوستام گوشي اندرويدي داشت كه با فوت كردن در بلندگوي گوشي (س و ت ي ن) طرف تكوني ميخورد يا چراغ قوه اي كه خيلي واقعي بود و از اين دست برنامه ها.......
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
سلام دوست عزیز ، تایپک مباحث و مشکلات هستش .
برای درخواست نرم افـزار بخش خودشـــ تایپک بزنیـد :46:

سلام دوست عزيز.ممنون كه جواب داديد.سرچ كردم.من مشكلم اينه كه نميدونم از كجا بايد شروع كنم.روت كنم گوشيمو يا آپذيت كنم يا .... :41:
سلام ، روت کنیـــد و بعـد یه رام خـوب برای گوشیتون فلش کنیـد .
دیگه هیچ مشکلی با نصب و ... نداری .

nersi.solma
05-08-2011, 21:33
ممنون دوست عزيز.واقعا ممنون. ببخش ميشه يه رام خوب برام معرفي كنيد؟گوشيم وايلدفاير . 2.2.1 هم هست. ممنون بازم واقعا.

Hadi King
06-08-2011, 05:29
ممنون دوست عزيز.واقعا ممنون. ببخش ميشه يه رام خوب برام معرفي كنيد؟گوشيم وايلدفاير . 2.2.1 هم هست. ممنون بازم واقعا.

نیاز به تشکـر نیست دوست خوبـم .
آدرس زیر رام های خوبی رو معرفی کردن همشون رو تست کردم از نظر سرعت و کارایی عالی هستن .
حالا نظر خودته و سلیقه ای هستش ببینید کدوم قشنگتره برای گوشی خودتون :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید!:40:

keb
07-08-2011, 09:45
لطفا یه نفر لطف کنه قشنگ توضیح بده چه جوری میشه برنامه یا بازی ریخت روی گوشی xperia x10 . (sandroid 2.1)

فقط خوب توضیح بدید لطفا

nersi.solma
08-08-2011, 09:44
سلام . دوستان كسي ميدونه برات روت كردن وقتي ميگه گوشي رو به كابل وصل كنيد و روشن كنيد و سيستم بايد گوشي و بشناسه منظورش كدوم گزينه است؟يعني با كدوم حالت بايدوصل شد؟only sharj ? يا htc sync يا ...

Hadi King
11-08-2011, 19:18
سلام . دوستان كسي ميدونه برات روت كردن وقتي ميگه گوشي رو به كابل وصل كنيد و روشن كنيد و سيستم بايد گوشي و بشناسه منظورش كدوم گزينه است؟يعني با كدوم حالت بايدوصل شد؟only sharj ? يا htc sync يا ...

سلام دوست عزیز منظورش Disk Drive هستش اگه این گزیـنه برات هســت فعالش کن :46:

nersi.solma
12-08-2011, 11:38
هر كار ميكنم اين وايلدفاير لامسب روت نميشه اي خداااااااااااااااااااااا :41: اين برنامه آنريكيو اصلا هيچ كار نميكنه نميدونم چيكار كنم.خدااااااااااااااا:41:

sajjad4163
12-08-2011, 19:10
سلام شما میتونین برای آنزیپ کردن از نرم افزار قدرتمندی به نامbluetooth file transfer استفاده کنین:10:

mad-defy
12-08-2011, 20:12

شما قشنگ بگو میخوای چیکار کنی! ممکنه از اسمها و اصطلاح های متفاوت استفاده میکنی آخه معنی نمیدن واسه حداقل من.
شما میخوای آپدیت کنی یعنی: برنامه های گوشی رو آپدیت کنی که نیاز به یک مارکت داری که از توش برنامه ها رو برات آپدیت کنه که فعلا قوی ترین مارکت فعال 1MobileMarket هست و خیلی ساده نصب و استفاده میکنی. میخوای os گوشی رو آپدیت کنی یعنی: یه چیزی تو مایه های آپدیت ویندوز کامپیوتر که همچین چیزی وجود نداره و باید os رو از اول دوباره بریزی اگر هم آپدیتی باشه براش مثل android 2.1 رو اگر بخوای ببری به 2.2 باید دوباره آندروید 2.2 رو نصب کنی از اول (بعضی از سازنده ها هم یک برنامه آپدیتر ارائه میدن که در واقع عملا همون کار رو میکنه ولی آنلاین و گاها پر خطر برای دارندگان گوشی در ایران) که حتی ممکنه به فوت کردن گوشی ختم بشه. شما ریسیت کارخونه ای کردی یعنی: ریسیت فکتوری انجام دادی و تمام تنضیمات رو به حالت اول سازنده بردین و تمام اطلاعات اضافه شده به گوشی توسط شما پاک شده مثل اس ام اس و کانتکت و بقیه چیزهایی که روی گوشی بوده.
اگر مشکل شما نصب نشدن نرم افزار هست باید گوشی رو روت کنی (روت کردن در واقع open کردن گوشی هست برای مسدود نکردن هیچ برنامه ای توسط os گوشی یا همون رام نصب شده) برای این کار شما از برنامه super one click استفاده کن که نسخه های متفاوتی هم داره از 1.5 تا 1.9 که البته پیشنهاد من نسخه 1.7 هست برای روت کردن.

---------- Post added at 08:12 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

با سلام
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

شما یه مارکت بگیر مشکلت حل میشه و کاملا میتونه ارضات کنه. برنامه 1MobileMarket یا bazaar یا App center

mad-defy
12-08-2011, 20:29
لطفا یه نفر لطف کنه قشنگ توضیح بده چه جوری میشه برنامه یا بازی ریخت روی گوشی xperia x10 . (sandroid 2.1)

فقط خوب توضیح بدید لطفا

1- برنامه 1MobileMarket یا bazaar یا App center رو توی اینترنت سرچ میکنی (فایلی که واسه دانلود پیدا میکنی باید پسوند apk. داشته باشه مثلا 1MobileMarket.apk
2- فایل رو که دانلود کردی میریزی روی گوشی (با کابل یا هر چیز دیگه)
3- کابل رو از گوشی جدا میکنی و اون فایل رو از توی گوشی پیدا میکنی
4- روش کلیک میکنی تا بهت یه پیغام بده که do you want to install this aplication یا یه چیزی توی این مایه ها به معنی اینکه شما وقاعا میخواین این برنامه رو نصب کنین؟
5- تایید میکنی و برنامه شروع به نصب میکنه تا تمام بشه کار نصب (بسته به حجم برنامه بین 10 ثانیه تا 1 دقیقه بیشتر طول نمیکشه معمولا)
6- برنامه که نصب شد 2 تا گزینه برات میاد run - done
7- اگر done رو بزنی کار تموم میشه و برای اجرای برنامه باید از لیست برنامه ها توی منو گوشیت پیداش کنی و روش کلیک کنی تا اجرا بشه و اگر همونجا run رو بزنی برنامه اجرا میشه ولی باز توی لیست برنامه های گوشی هم میاد واسه دفعه بعدی که بخوای استفاده کنی
* برنامه های دیگه رو هم به همین ترتیب با کامپیوتر دانلود و به گوشی منتقل و اونجا نصب میکنی

اون 3 تا برنامه بالایی که گفتم مارکت هست و اگر گوشی رو به اینترنت وصل کنی کار ریختن و نصب برنامه خیلی راحت تر میشه
8- یکی از برنامه های مارکت بالا رو روی گوشی نصب و گوشی رو به اینترنت ( wifi or gprs ) متصل میکنی
9- از لیست برنامه ها و بازی هایی که میاره هر کدوم رو میخوای انتخاب میکنی
10- گزینه download or install رو میزنی
11- بعد از اتمام دانلود خود گوشی مستقیم میره به مرحله 4 و از اونجا به بعد هم که یاد گرفتی قبلا

خوب توضیح دادم؟ :10:

---------- Post added at 08:29 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

سلام شما میتونین برای آنزیپ کردن از نرم افزار قدرتمندی به نامbluetooth file transfer استفاده کنین:10:

این برنامه ای که شما گفتین دوست من برای ارسال گروهی فایل با بلوتوث هست و یه سری کارهای دیگه که مربوط به ارسال و دریافت دیتا از طریق بلوتوث میشه. برای UnZip یا Zip کردن فایلها توی گوشی باید از برنامه androZip استفاده کنن که فعلا بهترینه واسه اینکار. البته بعضی از فایل منجر ها هم این خاصیت رو دارن

silent5
13-08-2011, 10:13
سلام بچه ها راستش من یه مایلستون گرفتم اما وقتی به اینترنت وصل میشم دائم الوصله یعنی اون کانکشنش قطع نمیشه دوستان گفتن مدلش اینطوریه یعنی یا باید کانکشنو پاک کنم یا از ویدجت استفاده کنم واسه خاموش روشن کردن کانکشن

اگه کسی داره بزاره لطفا هرچی گشتم تو نت پیدا نکردم:41:

Amin Genius
13-08-2011, 18:57
خیلی خوب میشد یک نفر بیاد کامل نحوه نصب نرم افزار رو روی این گوشی ها توضیح بده . تاپیک شده حموم عمومی . کارشناس این تاپیک کو ؟
الو . .

من xperia x10 mini دارم . چطور روش نرم افزار نصب کنم ؟ با چی ؟ چطوری ؟ با انجام چه مراحلی ؟
Step by Step please / :19:

nersi.solma
13-08-2011, 21:05
دوست عزيز ممنون كه جواب دادي.من گوشي و كه خريدم ازم 30000 تومن گرفت 1 ساعت هم الافم كرد نرم افزار ريخت توش. ار اونروز هم من وقتي يه نرم افزار يا چيزي رو بولوتوث ميكردم رو گوشيم ميتونستم همونجا نصب كنم.نمبدونم اصلا روت كرده بوده يا نرم افزاري جيزي نصب كرده بوده كه من ميتونستم اينكارارو بكنم.من گوشيم رو ريست كارخونه اي كردم.اينكه همه چي توش پاك شد كه مهم نيست. مشكلم اينه كه الان هرچي و بلوتوث ميكنم نميتونم نصب كنم. قبلا هم نميتونستم تم نصب كنم اما بقيه نر افزارهارو ميتونستم.نميدونم اون طرف برام روت كرده بوده با نه. با ريست فكتوري روت گوشيم ميره؟الان چجوري گوشيم و راه بندازم كه مشكلي با نرم افزار و ... نداشته باشم.؟ خواستم روت كنم هر كار كردم نتونستم. بخدا كلافه شدم . اعصاب نمونده برام.خير سرم اين و خريدم كه از تكنولوژي عقب نمونم اما .... توروخدا اگه ميتوني كمكم كن.ممنون

Amin Genius
14-08-2011, 00:33
با سلام مجدد به همه بچه های خوب P3O /:40:

یه خبر خوب بدم . اینکه بعد از کلی گشت و گذار تو نت فهمیدم همه تو کفن نرم افزار نصب کنن رو آندروید . هیچکس هم جواب درست و حسابی یهت نمیده . این شد که با صرف مقداری هزینه بهترین روش رو برای نصب نرم افزار روی این گوشی ها رو پیدا کردم .
فعلا در مرحله دانلود نرم افزار هستم . بعد از اجرا و تست حتما یک آموزش ساده و مفید براش میزارم تا همه اعضای جدیدالورود به این سایت امیدوار بشن .

این روش رو یکی از دوستان تست کرده و جواب گرفته . اگر کسی میخواد زودتر دانلود کنه و نیازی به آموزش نداره میتونه
Pc Suite for Android 1.7 رو با حجم 35 MB تو اینترنت پیدا کنه . اما پیشنهاد میکنم صبر کنید تا تستش کنم بعد با خیال راحت اونو بگیرید .
:8::5:

essee
14-08-2011, 05:19
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بفرما

mbioni66
14-08-2011, 10:36
سلام به همگی، من یه گوشی موتورولا defy خریدم، واسه اس ام اسام برنامه go sms نصب کردم، رو بعضی از شماره هام پسورد گذاشتم با همین برنامه تا اس ام اس اون اشخاصی که پسورد گذاشتم رو کسی نتونه بخونه، حالا مشکل اینه که برنامه ای که از قبل رو خود سیانوژن بوده اس ام اس ها رو نشون میده، کسی میتونه کمک کنه که برنامه خود رام سیانوژن که مخصوص اس ام اس هستو غیرفعال کنم تا اس ام اس هامو نشون نده و فقط همون نرم افزار go sms اس ام اس هامو نشون بده، ممنون میشم راهنماییم کنید.

Amin Genius
15-08-2011, 07:23
آموزش کامل نصب نرم افزار روی گوشی تحت آندروید توسط نرم افزار قدرتــمند Android Pc Suite

nersi.solma
16-08-2011, 11:56
آقاي mad-defy جواب نميديد؟دوستان كسي جواب نميده؟

Amin Genius
17-08-2011, 12:35
دوست عزيز ممنون كه جواب دادي.من گوشي و كه خريدم ازم 30000 تومن گرفت 1 ساعت هم الافم كرد نرم افزار ريخت توش. ار اونروز هم من وقتي يه نرم افزار يا چيزي رو بولوتوث ميكردم رو گوشيم ميتونستم همونجا نصب كنم.نمبدونم اصلا روت كرده بوده يا نرم افزاري جيزي نصب كرده بوده كه من ميتونستم اينكارارو بكنم.من گوشيم رو ريست كارخونه اي كردم.اينكه همه چي توش پاك شد كه مهم نيست. مشكلم اينه كه الان هرچي و بلوتوث ميكنم نميتونم نصب كنم. قبلا هم نميتونستم تم نصب كنم اما بقيه نر افزارهارو ميتونستم.نميدونم اون طرف برام روت كرده بوده با نه. با ريست فكتوري روت گوشيم ميره؟الان چجوري گوشيم و راه بندازم كه مشكلي با نرم افزار و ... نداشته باشم.؟ خواستم روت كنم هر كار كردم نتونستم. بخدا كلافه شدم . اعصاب نمونده برام.خير سرم اين و خريدم كه از تكنولوژي عقب نمونم اما .... توروخدا اگه ميتوني كمكم كن.ممنون

سلام کاری که اون بنده خدا کرده برات احتمالا یا Update بوده یا فقط در حد نصب Bluetooth و File Manager .
اگر Update کرده بوده و الان با Reset شما به ورژن قبلی بازگشته باشه که من کمکی نمیتونم بکنم . چون خودم اطلاعات کافی در مورد UP کردنش ندارم . :13:

اما اگر Reset Factory باعث شده که فقط برنامه هات پاک بشه . باکی نیست . اول سر سفره افطار اون بابا رو حلال کن بخاطر 30 هزار مایه ا یکه گرفته . بعد یه سری بزن به تاپیک تو امضای من خودت برنامه هات رو نصب کن تا به خود کفایی برسی. :27::40:

kasra2002
18-08-2011, 16:33
سلام شمارو به خدا یه راهی پیدا کنید که برنامه ها رو رو یمموروی کارت بشه نصب کرد گوشی من پر از برنامه هست که یا نمیدونم باید باشن یا نه و یا اگه پاک کنم سورس رو ندارم برا روز مبادا
خواهشا کمک کنید چقدر مموری من کمه؟
8 گیگ کارت
128 مگ حافظه
ممنون

Hadi King
18-08-2011, 19:29
سلام شمارو به خدا یه راهی پیدا کنید که برنامه ها رو رو یمموروی کارت بشه نصب کرد گوشی من پر از برنامه هست که یا نمیدونم باید باشن یا نه و یا اگه پاک کنم سورس رو ندارم برا روز مبادا
خواهشا کمک کنید چقدر مموری من کمه؟
8 گیگ کارت
128 مگ حافظه
ممنون
سلام ، خب گوشیتون رو روت کنیــد تا این همه دردسـر نداشته باشـید ؟!:20:

mohammad_87
18-08-2011, 21:37
گوشی من desire s با android 2.3.3
1.در هنگام اجرای بعضی از برنامه ها با این پیغام مواجه میشم:
the application has stopped unexpectedly please try again
آنتی ویروس هم نصب دارم.گوشی و نرم افزارها هم آپدیت هستن.این ارور برا چیه؟
2.نمی تونم وارد android market بشم.لود میشه بعد میاد بیرون.توی صفحه های اول یکی گفته بود از چیز پی ان استفاده کنید و سیمکارت رو دربارید یا در حالت airplane وارد بشید.اما و قتی یکی از این کارها رو کنم که نمیشه به اینترنت وصل شد.
با چیز پی ان هم وارد میشم باز بعد از کمی لود بسته میشه.
چجوری از داخل گوشی وارد android market بشم؟
3.بهترین برنامه برای مدیریت فایلها و مدیریت sms,contacts,calls از طریق کامپیوتر کدوم برنامه هست؟من htc sync دارم ولی کامل نیست.

Amin Genius
19-08-2011, 14:23
2.نمی تونم وارد android market بشم.لود میشه بعد میاد بیرون.توی صفحه های اول یکی گفته بود از چیز پی ان استفاده کنید و سیمکارت رو دربارید یا در حالت airplane وارد بشید.اما و قتی یکی از این کارها رو کنم که نمیشه به اینترنت وصل شد.
3.بهترین برنامه برای مدیریت فایلها و مدیریت sms,contacts,calls از طریق کامپیوتر کدوم برنامه هست؟من htc sync دارم ولی کامل نیست.

1. منم همین سوال رو دارم . :13:

2. میتونی یه جستجوی دیگه تو p30 بزنی . راجع به مارکت خیلی صحبت شده . :46:

3. فعلا بهترین برنامه ای که میشناسم Assistant for android ـ 91 هست ( یا همون Android Pc suite ) که میتونی لینکشو از توی امضام برداری . :40:

mohammad_87
19-08-2011, 16:01
سلام ، خب گوشیتون رو روت کنیــد تا این همه دردسـر نداشته باشـید
روت کردن چجوریه؟
سوالات پست قبلیم هم لطفا جواب بدین.

helex8800
21-08-2011, 19:19
با سلام خدمت دوستان
یکی از دوستام میگه میشه در کنار یا به جای سیمبین اندرود رو نصب کرد واقعا میشه

rezabanderas2000
21-08-2011, 22:02
دوست عزیز میشه

VAHID
21-08-2011, 22:07
خب حالا واقعا خوبه ؟ارزش داره

sattar888
23-08-2011, 12:38
منم همین ارور را میده از چیه ترخدا یکی کمک کنه بابا

Hadi King
23-08-2011, 13:29
روت کردن چجوریه؟
سوالات پست قبلیم هم لطفا جواب بدین.
بفرمایید آموزش روت کردن گوشیتون :
---------.ir/Forum/thread9291.html

SAEEDSAMSUNG
27-08-2011, 23:37
سلام این OPERA MINI 6.1 رو دانلوذ کزدم و روی گالاکسی نصب کردم . وقتی که میخواد اجرا بشه یه لود تا نصفه پر میشه و همینجوری میمونه و تکون نمیخوره!!

از V,P ,N هم استفاده کردم فاید ه نداره همیجوری میمونه و از اتصال به اینترنت ایراد میکگیره در صورتی که با وای فای وصلم!

hsein
31-08-2011, 00:36
سلام
كسي اينجا با نرم افزار اتوكد آندروييد كار كرده؟
مي دونيد چجوري ميشه فايل هاي خودمون رو توش باز كنيم؟؟
فقط 3 تا سمپل اش رو ميتونم باز كنم

Pedram_mrn
31-08-2011, 00:45
سلام من از وقتی رام کاستوم Miui 1.8 ریختم رو گوشیم(I9000) یه چندتا مشکل پیدا کرده هر رامی ام که میریزم روش دو روز بعد همون مشکلا رو پیدا میکنه
مشکلشم اینه که وقتی به یکی زنگ میزنی صفخه ی کالینگ بالا نمیاد و صفحه سیاه میشه تا وقتی طرف جواب بده وقتی ام که زنگ میخوره جواب که میدی تا 12 ثانیه اول نه صدا میره نه صدا میاد بعدشم کلا فیریز میشه همه چی میتونی حرف بزنی
دوتا برنامه ام هست که هر موقع نصب میکنم فورس کلوز میده در صورتی که قبلا ازشون استفاده میکردم مشکلی نداشتن لطفا کمکم کنید:41:

وقتی میخوام فکتوری ریستش کنم این ارورو میده تو ریکاوری
Formatting /data...
E:format_volume: rfs format faild on /dev/block/mmcblk0p2
Formattig /dbdata
E:format_volume: rfs format faild on /dev/block/stl10
Formatting /cache...
E:format_volume: rfs format faild on /dev/block/stl11
Deleting Meta Data
Data wipe failed

kasra2002
31-08-2011, 10:51
سلام
گوشیم وایلد فایر ایچ تی سی

version 1 2.1
alsharif rom
خواهشا راهنمایی کنید که آیا بهتر از این هم میشه آپدیت داره؟ برنامه هام روی فون مموری نمشه رفت به کارت
آیا میشه روی کامپوتر نصب شده هاشو نگه ارم تا بتونم پاکشون کنم و دوباره نصب کنم(در صورت نداشتن فایل apk)
یه مقداری قاطی و قفل می کنه ایا مشکل از این ورژن نرم افزاترشه
ممنون میشم راهنماسیی کنید

tazevared2006
31-08-2011, 17:06
من یه مشکلی با همه برنامه های Voice Recorder دارم. اونم اینه که وقتی نصب میکنم مکالمات رو صحنه آهسته رکورد میکنه. روی کامپیوتر هم که میریزم همین مشکل رو دارم. میشه یکی بگه مشکل از کجاست...
گوشی : Samsung Galaxy Ace

nono-san2
31-08-2011, 23:41

1. منم همین سوال رو دارم . :13:

2. میتونی یه جستجوی دیگه تو p30 بزنی . راجع به مارکت خیلی صحبت شده . :46:

3. فعلا بهترین برنامه ای که میشناسم Assistant for android ـ 91 هست ( یا همون Android Pc suite ) که میتونی لینکشو از توی امضام برداری . :40:

سلام .تو بعضي از رام ها اين باگ هست كه وسط برنامه يا همون اول ارور ميده و بايد force cloce بزني .
2 براي وارد شدن به ماركت اولا همون چيز پي ان لازمه + نرم افزار market enabler .كار اين نرم افزار اينه كه سيمكارت شمارو به اپراتور هاي كشور هاي ديگه بهصورت تقلبي عوض ميكنه .اون موقع ميتونيد بريد ماركت (من از اين استفاده ميكنم) 3
3 منم از نرم افزار 91 mobile همون android pc suite استفاده ميكنم كه فكر كنم بهترين باشه (همه گوشي هارو با هر رامي ميشناسه.

---------- Post added at 12:41 AM ---------- Previous post was at 12:37 AM ----------

سلام من از وقتی رام کاستوم Miui 1.8 ریختم رو گوشیم(I9000) یه چندتا مشکل پیدا کرده هر رامی ام که میریزم روش دو روز بعد همون مشکلا رو پیدا میکنه
مشکلشم اینه که وقتی به یکی زنگ میزنی صفخه ی کالینگ بالا نمیاد و صفحه سیاه میشه تا وقتی طرف جواب بده وقتی ام که زنگ میخوره جواب که میدی تا 12 ثانیه اول نه صدا میره نه صدا میاد بعدشم کلا فیریز میشه همه چی میتونی حرف بزنی
دوتا برنامه ام هست که هر موقع نصب میکنم فورس کلوز میده در صورتی که قبلا ازشون استفاده میکردم مشکلی نداشتن لطفا کمکم کنید:41:

وقتی میخوام فکتوری ریستش کنم این ارورو میده تو ریکاوری
Formatting /data...
E:format_volume: rfs format faild on /dev/block/mmcblk0p2
Formattig /dbdata
E:format_volume: rfs format faild on /dev/block/stl10
Formatting /cache...
E:format_volume: rfs format faild on /dev/block/stl11
Deleting Meta Data
Data wipe failed
فكر كنم يه رام افيشل (اصلي) نصب كني درست بشه. يا يه كاستوم رام درست حسابي بريز.

nono-san2
02-09-2011, 20:03
سلام
گوشیم وایلد فایر ایچ تی سی

version 1 2.1
alsharif rom
خواهشا راهنمایی کنید که آیا بهتر از این هم میشه آپدیت داره؟ برنامه هام روی فون مموری نمشه رفت به کارت
آیا میشه روی کامپوتر نصب شده هاشو نگه ارم تا بتونم پاکشون کنم و دوباره نصب کنم(در صورت نداشتن فایل apk)
یه مقداری قاطی و قفل می کنه ایا مشکل از این ورژن نرم افزاترشه
ممنون میشم راهنماسیی کنید

سلام.همه مشكلاتت مربوت ميشه به رامي كه نصب كردي .بله بهتر از اين هم ميشه الشريفرام يه رام كاستومه و مثل خيلي از رام هاي ديگه باگ داره(بيشتر دنبال froyo يا elelinux giengerbeard يا villain باش) .بهتره بگردي و يه رامي نصب كني كه چند نفري نصب كرده باشن كه بدوني باگ داره يا نه.درضمن ورژن آندرويد رو در نظر بگير.2.1 به بالا نصب بكن

Amin Genius
03-09-2011, 14:48
سلام . من هم مثل پدرام عزیز همین مشکل رو داشتم . وقتی گوشی رو با برنامه flasher ارتقا دادم اولا فارسیش نصب نشد . زمانی هم که تماس گرفته میشد صدای طرف نمیآمد . اما بعد چند روز درست شد .

حالا هم که یه 100 MB دیگه گرفتم و گوشی رو دستی UPdate کردم فارسیش که درست شده و خدارو شکر فعلا مشلا تماس نداره .

aminrafael3
04-09-2011, 13:16
سلام من با برنامه google maps مشکل نداشتم از دیروز که این برنامه رو باز میکردم میزد this application requires a working connection

چون وایرلس ندارم رفتم کافی نت باز شد ولی نقشه نداشت کم کم نقشه ها باز شد ولی دوباره که اومدم خونه فقط صفحه شطرنجی رو نشون میده و نقشه نداره کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم

گوشیم هم xperia x10 هستش

nono-san2
05-09-2011, 21:18
سلام من با برنامه google maps مشکل نداشتم از دیروز که این برنامه رو باز میکردم میزد this application requires a working connection

چون وایرلس ندارم رفتم کافی نت باز شد ولی نقشه نداشت کم کم نقشه ها باز شد ولی دوباره که اومدم خونه فقط صفحه شطرنجی رو نشون میده و نقشه نداره کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم

گوشیم هم xperia x10 هستش
سلام .خب گوگل مپ همينجوريه ديكه .واسه ديدن نقشه بايد آنلاين باشي. ميتوني نرم افزاراي ديگه اي رو نصب بكني و نقشه رو به صورت آفلاين بريزي توش كه ديگه نيازي به اينترنت نداشته باشي واسه ديدن نقشه..بگردي هست تو نت.

hamed182001
07-09-2011, 11:15

گوشیم هم xperia x10 هستش

سلام. شما گوگل مپ 5.8.0 را نصب کن و از داخل labs گزینه pre cache map area را فعال کن بعد جایی که دسترسی به اینترنت داری یکجایی از نقشه را نگه دار تا اطلاعات مربوط به اون نقطه را بهت نشون بده روی اون فلش کوچیک تب کن تا بک منو برات باز بشه و گزینه اخر را که همون pre cache هست را بزن تا شروع کنه به دانلود. این کار تا شعاع 10 کیلومتری را برات دانلود میکنه و دیگه نیازی به اینترنت نیست.
موفق باشی

EngineeR EhsaN
07-09-2011, 20:11
میشه با استفاده از چیز پی ان از اندروید مارکت استفاده کرد؟

hamed182001
07-09-2011, 22:52
میشه با استفاده از چیز پی ان از اندروید مارکت استفاده کرد؟

در بعضی از گوشی ها جواب میده ولی میتونید از برنامه فارسی بازار یا سامسونگ اپ یا نرم افزار های دیگه هم استفاده کنید.

EngineeR EhsaN
14-09-2011, 13:33
ببخشید که این سوالا رو اینجا میپرسم :
- میشه از دسته های بلوتوثی xbox یا ps3 برای بازی کردن با گوشی استفده کرد؟ ( گوشیم I9003 )
- میتونم گوشیمو به تلویزیون وصل کنم ؟و جعبه گوشی کابل نبود

Hadi King
16-09-2011, 13:13
ببخشید که این سوالا رو اینجا میپرسم :
- میشه از دسته های بلوتوثی xbox یا ps3 برای بازی کردن با گوشی استفده کرد؟ ( گوشیم I9003 )
- میتونم گوشیمو به تلویزیون وصل کنم ؟و جعبه گوشی کابل نبود
سلام
- فکــر نکنم بشـــه اینجوری اگــه بود که عالی میشــد !
- اگه کابلش باشــه تـو بازار میتونـی اینکارو کنی !

kar1591
17-09-2011, 23:53
من هر کاری میکنم با adsl نمی تونم به گوشی وصل شم (از طریق وایرلس لپ تاپ ) یه اموزش هم تو همین سایت بود رفتم ولی نشد htc wildfire

reza_delavar
30-09-2011, 12:05
نرمافزار نصب اندروید بر بروی htc hd2 رو میخواستم کس میتونه کمک کنه

koorosh_persian
03-10-2011, 19:44
من گوشي xperia x8 دارم كه اندزويد 2.1 داره
چطوري برنامه روش نصب كنم ؟ هيچي روش نصب نيست مثلا ديكشنري و gps و and explorer و بازي اين چيزها ميخام روش نصب كنم
با تشكر

Hadi King
10-10-2011, 09:34
من گوشي xperia x8 دارم كه اندزويد 2.1 داره
چطوري برنامه روش نصب كنم ؟ هيچي روش نصب نيست مثلا ديكشنري و gps و and explorer و بازي اين چيزها ميخام روش نصب كنم
با تشكر

آموزش کامل نصب برنامه و بازی روی گوشی های تحت آندروید توسط نرم افزار قدرتـــمند ا Android Pc Suite ا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kasra2002
12-10-2011, 21:03
سلام یه برنامه اس ام اس برای وایلدفایر می خوام
دیگه نابود شدم از پاک شدن اس ام اس هام
همچنین اون برنامه صحبت و اس ام اس آ«دروید فری رو هم می خواستم با توضیح که چجوریه
ممنون از شما

Pedram_mrn
12-10-2011, 21:21
سلام یه برنامه اس ام اس برای وایلدفایر می خوام
دیگه نابود شدم از پاک شدن اس ام اس هام
همچنین اون برنامه صحبت و اس ام اس آ«دروید فری رو هم می خواستم با توضیح که چجوریه
ممنون از شما

Go sms pro 3.70 برای اس ام اس ها قابلیت بکاب هم داره با کلی چیزه دیگه بهترین برنامه ی موجوده
دروید فری نمیدونم چیه اگه منظورت چت و مکالمه ی اینترنتیه کلی برنامه براش هست من از nimbuzz 2.0.8 استفاده میکنم

momo8182
12-10-2011, 23:01
سلام بچه ها من به تازگی یه گوشی انروئیدی گرفتم یه مشکلی که دارم در رابطه با گذاشتن زنگ موبایله وقتی یه آهنگ mp3رو ست می کنم گوشیم زنگ می خوره آهنگهای دیفالت گوشی زنگ می خوره می شه یه کمککی کنید

momo8182
12-10-2011, 23:15
یه سوال دیگه ببخشید اگه دوتا گوشی شباهتهای سخت افزاری خیلی زیادی به هم داشته باشن مثلا گلکسی اس و اس ال می شه آخرین آپدیت گوشی مقابل رو واسه اون یکی هم استفاده کرد؟؟ من گوشیم هواویu8800 هست که همه چیزش دقیقا شبیه u8800pro هست فقط سی پی یو پرو 1گیگه این 800 تنها فرقشون همینه اما اون اندروئیدش 2.3 این 2.2 می شه از آپدیت اون استفاده کرد؟؟

dele_barooni_shz
14-10-2011, 09:22
سلام
من تمام پست ها را خوندم اما چیزی راجب اپدیت ورژن 2.2 به 2.3 ننوشته شده که چه جوری باید اپدیت گوشی را ببری بالا ...گوشی اچ تی سی دیزایر ضد

koorosh_persian
15-10-2011, 16:05
من گوشيم xperia x8 كه اندرويد 2.1 داره
تنها راهي كه بتونم نرم افزار و بازي روي مموري بريزم روت كردنه ؟ آخه كلي چيز ميز ريختم ديگه جا نداره

Mig33
15-10-2011, 22:04
دوستان من نرم افزاری نصب کردم که یه وال پیپر باحال رو گوشیم نصب کرده ....
حالا من برنامه رو پاک کردم ولی وال پیپر سرجاشه گوشی رو ریست هم کردم باز مونده میدونم اگه وال پیپرو عوض کنم میره ولی میخوام بدونم کچاست که بیارمش تو وال پیپر های گوشیم از کجا پیداش کنم ؟؟
ممنون

Hadi King
15-10-2011, 22:05
سلام
من تمام پست ها را خوندم اما چیزی راجب اپدیت ورژن 2.2 به 2.3 ننوشته شده که چه جوری باید اپدیت گوشی را ببری بالا ...گوشی اچ تی سی دیزایر ضد
سلام , شما اول باید گوشیتون رو روت کنیــد ، بعد از انجام عملیات روت کردن باید رام مورد نظـر رو دانلـود کنیـد و با برنامه ریکاوری روی گوشیتون آپدیت کنیـد .:46:

من گوشيم xperia x8 كه اندرويد 2.1 داره
تنها راهي كه بتونم نرم افزار و بازي روي مموري بريزم روت كردنه ؟ آخه كلي چيز ميز ريختم ديگه جا نداره
سلام , آره دوست عزیز برای اینکـار باید گوشیتون رو روت کنیـــد ..
برنامه های هم هستن که اینکـارو انجام میدن ولی اونـا هم پیش نیـازش روت هستشـــ . :31:

hasani2008
16-10-2011, 16:58
با سلام ، گوشی من galaxy gio هست ولی وقتی میخوام برای صفحه عکس بزارم اندازه مناسب نیست لطف کنید یه عکس دیفالت بزارید تا با فتوشاپ عکس های رو که میخوام رو باهاش درست کنم(مثلا تعداد صفحه گوشی من7تا هست باید عکسم چه اندازه ای باشه تا بتونم 7تا عکس رو کنار هم بندازم (شرمنده اگه زیادی نوشتم ).

hasani2008
16-10-2011, 18:30
جسارتاً منتظرما،

madsun
16-10-2011, 21:32
سلام من x10 mini pro دارم چطور میتونم برنامه روی کارت حافظه نصب کنم
یه برنامه angri bird نصب کرذم ولی دیگه برنامه روش نصب مکیشه خواهشا راهنمایی کنید

imanperse
19-10-2011, 11:38
سلام
من گوشی گالکسی اس پلاس دارم. قفل sweep کردم فراموش کردم به چه شکل بوده حالا باید چطوری قفل گوشیمو باز کنم؟؟

amirtaker
22-10-2011, 00:19
سلام
چجوری میشه برنامه را روی SD card نصب کرد ؟
ممنون

Hadi King
25-10-2011, 13:37
سلام
چجوری میشه برنامه را روی SD card نصب کرد ؟
ممنون
سلام , گوشیـتون روت شده .. ؟
اگه شده از قسمت ریکاوری میتونی پارتیشن بندی کنی .. !
از برنامه App To Sd هــم میتونی استفـاده کنی اگه روی گوشیتون نصب شــه .

ali_12
25-10-2011, 19:57
سلام
من بعضی برنامه های اندروید رو روی تبلتم نصب میکنم برنامه نصب میشه ولی بالا نمی آد و اجرا نمیشه.ورزن برنامه ها هم مشکلی نداره.لطفا راهنمایی کنید.مرسی

mand007
27-10-2011, 23:18
pppoe را برای دانلود بذارید بدجور گیر کردم

+

vpn گوشی کامل نیست! میشه یه برنامه هم برای وی پی اون بذارید که کامل باشه انی کد و.....

mand007
29-10-2011, 21:24
pppoe را برای دانلود بذارید بدجور گیر کردم

+

vpn گوشی کامل نیست! میشه یه برنامه هم برای وی پی اون بذارید که کامل باشه انی کد و.....

لطفا یکی از دوستان

یه لینک pppoe برای دانلود بذاره

peyman_nn
01-11-2011, 10:28
خوب عزیز نسخه اندروید شما Android 2.2 هست که معروفه به FroYo!
هر نسخه از اندروید یه اسمی داره، مثلا نسخه 2.3 اسمش Gingerbread هست، یا نسخه 3 اسمش Honeycomb و همچنین نسخه 4 اسمش Ice Cream Sandwich هست.

سلام
الان من به چه نسخه ای میتونم اپدیتش کنم ؟
برنامه ها پاک میشه ؟ الان فارسیه ، دیگه فارسی نیست ؟
(رم روش بریزیم برای دیدن اس ام اس ها به فارسی ) یعنی چی ؟

:11::11::11::40::11::11::11:

mand007
01-11-2011, 15:50
لطفا یکی از دوستان

یه لینک pppoe برای دانلود بذاره

من یه مدتی منتظرم خبری نیست!

لطفا نسخه از pppoe را بذارید که کار کنه

فک کنم فقط alince جواب بده

farokh1222
02-11-2011, 12:19
سلام
من یه W8 خریدم
لطفا در مورد روت کردن و اینکه آیا هنگام روت کردن ممکنه مشکلی برای گوشی بوجود بیاد؟ اگه آره راه حلی داره
من از این سایت یه راهنمایی برا روت کردن پیدا کردم ولی اطمینان نکردم که انجام بدم.

majid.khaledi
03-11-2011, 21:43
سلام دوستان
من نمیدونم گوشیم چش شده که اتوماتیک صفحه رو قفل نمیکنه و رمز نمیخواد واسه وارد شدن!
وقتی دوباره میرم رمز میذارم روش بعد از مدتی دوباره خود به خود قاط[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میزنه و صفحه رو قفل نمیکنه
میشه راهنماییم کنید چیکار کنم؟
ممنون
گوشیم xperia neo

yourtv
04-11-2011, 15:36
با درود فراوان
من گوشی سامسونگ 9003 گالاکسی دارم
من این گوشی رو با اخرین فلش فارسی کردم .
مشکلی که برای اینجانب پیش امده این است که نمی توانم اپ holy quran و qiblah direction را پاک کنم .
از شما مدیران و دوستان خواهش دارم که مرا در پاک کردن این اپ یاری رسانید .
اگر مشکل از ورژن فلش من میباشد به من بگویید
moel gt-i9003
firmware 2.3.4
baseband i9003jxkp3
kernel version 2.6.35.7.cl482273 root@dell149#1 (root@dell149#1)
bingerbread.jpkp5

sina818
04-11-2011, 19:12
سلام
من یه sony ericsson x10 mini pro دارم، چند وقتیه که سرعتش خیلی اومده پایین، مخصوصا توی باز کردن مسیج ها خیلی پایینه سرعتش، چیکار کنم؟

ALI . R
07-11-2011, 13:50
با سلام
اگه می شه از شما دوستان عزیز می خواهم که چه طور می شه نرم افزارها یا بازی ها را در sd کارت موبایل نصب کرد. نام موبایل : speria x8. ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.
شاد باشید:40:

mohammadjt
10-11-2011, 11:19
با سلام من گوشیم nexus و وقتی سیم کارت میزارم شماره ها رو از روی سیم کارت نمیشناسه اصلا میگه شماره ای رو سیم کارت نیست من باید پیکار کنم تا بشناسه شماره ها رو؟
ممنون

meisam1376
11-11-2011, 13:24
سلام گوشی من xperia x8 است ورژن 2.1 است. خواهش می کنم یک راه خیلی اسان برای اینکه برنامه ها و بازی هارو در مموری ذخیره کنیم باید چیکار کنیم،توروخدا راحت و فهیم بگید من کل اینترنت رو چرخیدم ولی نتونستم مشکلم رو حل کنم لطفا کلا توضیح بدید اگه بلدید با عکس بابا من نمی فهمم خیلی پیچیده است؟؟؟؟؟؟؟؟برام پیغام خصوصی بفرستید.

ALI . R
11-11-2011, 16:22
سلام گوشی من xperia x8 است ورژن 2.1 است. خواهش می کنم یک راه خیلی اسان برای اینکه برنامه ها و بازی هارو در مموری ذخیره کنیم باید چیکار کنیم،توروخدا راحت و فهیم بگید من کل اینترنت رو چرخیدم ولی نتونستم مشکلم رو حل کنم لطفا کلا توضیح بدید اگه بلدید با عکس بابا من نمی فهمم خیلی پیچیده است؟؟؟؟؟؟؟؟برام پیغام خصوصی بفرستید.

شما می توانید با مراجعه به این قسمت مشکلاتان را حل کنید:

amin.ka
29-11-2011, 23:45
تشکر فراوان
اول بلوتوستو از قسمت بی سیم وشبکه ها فعال کن سپس از قسمت تنظیمات بلوتوث قابلیت ردیابی رو تیک بزن

khan-teh
02-12-2011, 19:18
با سلام من یه مشکل عجیب دارم گوشی من galaxy ace هستش ولی وقتی بعضی از بازیای معمولی مثل shoot the birds یا world of goo یا can knockdown یا ... بعد از نصب و در هنگام اجرا force cloce میده و میاد بیرون ایا کسی ویدونه مشکل چیه؟ورژن اندرویدم 2.3.3 با تشکر

u.n.s
03-12-2011, 19:04
سلام به همگی..
من یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
اندروید v2.2 (Froyo), upgradable to v2.3 چه فرقی با v2.3 (Gingerbread), upgradable to v2.3.5 داره؟
اصلا Froyo و Gingerbread یعنی چی؟
آیا این دوتا برای من محدودیت نصب نرم افزار دارند؟ یعنی من می تونم هر نرم افزار اندرویدی رو روی این دو تا نصب کنم؟

expanium
06-12-2011, 11:52
سلام
من تو اندروید تازه کارم و نمیدونم چطور میشه برنامه و بازی روش نصب کرد .لطفا منو هم راهنمایی کنید .ممنون
گوشیم هم xperia arc هس .

behnam129
07-12-2011, 15:11
سلام دوستان
من یه گوشی Galaxy Mini سامسونگ دیدم که:
1- با اینکه کاملا فارسی بود اما شماره گیری هوشمند آن، نام مخاطب هایی که فارسی تایپ شده اند را سرچ نمیکرد و نمایش نمیداد
2- برنامه Quick Office آن فایل های آفیس(Word) فارسی و اسناد Note فارسی را درهم ریخته و برعکس نمایش میداد
دوستان با توجه به اینکه قصد خرید گوشی آندرویدی دارم و این موارد خیلی برام مهم هستند به راهنمایی شما عزیزان که تجربه کار با گوشی های آندروید را دارید نیازمندم
1- آیا این مشکلات با Update سیستم عامل این گوشی از Froyo 2.2 به Gingerbread 2.3 و یا مثلا بالاتر!!! قابل حل میباشند
2-آیا گوشی های به مراتب قوی تر، مدل بالاتر و جدیدتر سامسونگ نیز چنین مشکلی دارند
3-آیا در مارک و برند دیگر مثل htc , SonyEricsson , Motorola و یا LG نیز این مشکلات وجود دارند
با تشکر از همگی:20:

p30worldtizhosh
09-12-2011, 05:27
این اخطار برایه چیه ؟؟
وقتی میخوام خیلی از بازیها و برنامه ها رو نصب کنم
این اخطار رو میده .
گوشی : Xperia Ray
2.3.4

alisoofi
12-12-2011, 16:50

کسی میدونه اون ویجتی که تعداد مسیج ها و زمان مکالمات و حجم داده های تبادل شده رو نشون میده چیه؟؟؟

Ali.Irani1
14-12-2011, 16:55
سلام دوستان عزیز
من تازه عضو شدم و تازه هم یه گوشی xperia mini x10 خرید و از گوشی زیاد سر در نمیارم

1-چجوری میتونم هر برنامه ای رو میخام روی گوشی نصب کنم یه راست بره تو رم یعنی فایل منیجری برای این کار هست؟
2-چجوری میتونم فایل های فلش رو گوشی اجار کنم مثل برنامه های فلش و...
3-چوری میتونم صندوق پیام هام رو مثل نوکیا کنم که اینبامس و ... داشته باشه و یه پیام که میاد ازم سوال شه که میخای زیر هم باشه یا بره تو اینباکس
4-چجوری میتونم بفهمم گوشیم روت شده یا نه. من برنامه
لطفا در این موارد راهنماییم کنین ممنون میشم یه جوری زیر دیپلم بگینا
منتظر جوابم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alisoofi
18-12-2011, 15:04

کسی میدونه اون ویجتی که تعداد مسیج ها و زمان مکالمات و حجم داده های تبادل شده رو نشون میده چیه؟؟؟

کسی نبود جواب مارو بده؟

Ali.Irani1
18-12-2011, 20:53
کسی نیست جواب ما رو هم بده

akam512
20-12-2011, 18:35
این اخطار برایه چیه ؟؟
این اخطار رو میده .
2.3.4

منم سر خیلی از برنامه ها همین مشکلو دارم!:41:

IceLord
22-12-2011, 15:33
سلام بر دوستان آندرویدی

من قصد دارم گوشی SE Live With Walkman رو بخرم.

رزولیشن صفحه این گوشی 320x480 هست. در حالی که اکثر گوشی های آندروید جدید رزولیشن های بالاتری دارند.
از اونجایی که قراره این گوشی به ICS آپیدت بشه، میخوام ببینم مشکلی از لحاظ نصب برنامه های جدید که معمولا برای رزولیشن های بالاتر تهیه میشن وجود داره یا نه؟

بازی های جدید HD اصلا برام مهم نیست. فقط و فقط برنامه های کاربردی منظورم هست.

مرسی از دوستان

c30tehran
25-12-2011, 16:22
گوشی من glaxy gio هست و روت هم فعال شده
ولی با برنامه swaper2 , swapper نتوانستم sawp file را فعال کنم

golabi_65
26-12-2011, 03:03
این اخطار برایه چیه ؟؟
این اخطار رو میده .
2.3.4

زبان گوشیو انگلیسی کنید بعد نصب کنید مشکل حل میشه
بعضی برنامه ها با زبان فارسی نصب و اجرا نمیشن
من همین مشکلو داشتم با لایو واکمن ، انگلیسی کردم درست شد.

kasra2002
26-12-2011, 20:24
سلام برای وایلد فایر یه فایل حجیم رام گرفتم که exe هست و می خواد اپدیت کنه ولی وقتی وصل می کنم نمیتونه گوشیو پیدا کنه
htc sync هم دارم که باز پیداش نمیکنه مشکلم از چیه به نظر شما
ممنون

Hadi King
26-12-2011, 22:45
سلام برای وایلد فایر یه فایل حجیم رام گرفتم که exe هست و می خواد اپدیت کنه ولی وقتی وصل می کنم نمیتونه گوشیو پیدا کنه
htc sync هم دارم که باز پیداش نمیکنه مشکلم از چیه به نظر شما
ممنون
سلام دوسـت عزیز , رام باید پسونــدش Zip باشــه نـــه Exe .. !
برای نصب رام باید گوشیتون روت شده باشـه و به ریکـاوری دسترسی داشته باشیـد .

kdspero
30-12-2011, 23:32
سلام منHTCdisireدارم که پترن و اشتباه وارد کردم و الان قفل شده واز یوزر و پسوورد می خواد باید چی کار کنم؟ با تشکر

Ali_pc
01-01-2012, 12:05
سلام
من دیروز یک گوشی سونی اریکسون neo خریدم میخواستم ببینم چطوری میتونم بازی و یا نرم افزار روش بریزم ؟ لطفا توضیح کامل بدین

Hadi King
01-01-2012, 16:12
سلام
من دیروز یک گوشی سونی اریکسون neo خریدم میخواستم ببینم چطوری میتونم بازی و یا نرم افزار روش بریزم ؟ لطفا توضیح کامل بدین

:46:
آموزش کامل نصب برنامه و بازی روی گوشی های تحت آندروید توسط نرم افزار قدرتـــمند ا Android Pc Suite ا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ce-masoud
03-01-2012, 22:36
سلام
من تازه این گوشی رو خریدم و زیاد بهش وارد نیستم میخوام بدونم چه جوری باید آپدیتش کنم؟ اگه آپدیت بشه مشکل فارسی حل میشه یا نه؟

Ce-masoud
04-01-2012, 20:53
جان من یکی جواب بده دیگه

alichalki
05-01-2012, 15:54
سلام دوستان
من چند وقته یه گوشی htc chacha گرفتم ...
چند تا مشکل داشتم . یکی اینکه وقتی میرم تو اندروید مارکت یه loding میاد بعد چند دقیقه صفحه بسته میشه!
مشکل بهدی اینکه چطوری vpn روش نصب کنم ؟! vpn گوشی با pc فرق میکنه ؟
ممنون میشم کمکم کنید
:40::40::11:

arash2050
06-01-2012, 11:22
آقا من این بازی سرگرمی"گربه سخنگو talk" دانلود می کنم نصب نمی شه پیغام می ده نصب نشد گوشی سونی اریکسون لایو هست دوستان لطفا راهنمایی کنن

babak 64
09-01-2012, 20:23
سلام
من گوشی galaxy sll دارم اما برای نصب نرم افزار وقتی به کامپیوترم وصل می شم هرکار که می کنم برنامه Panda Pc Suite گوشیمو نمیشناسه
لطفا اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید راهنماییم کنید

babak 64
09-01-2012, 20:29
با چه نرم افزارهایی میشه برنامه های اندرویدو روی گوشی نصب کرد؟

a.toraby
10-01-2012, 11:31
آقا من این بازی سرگرمی"گربه سخنگو talk" دانلود می کنم نصب نمی شه پیغام می ده نصب نشد گوشی سونی اریکسون لایو هست دوستان لطفا راهنمایی کنن

میگن اگه زبان گوشی رو انگلیسی کنی مشکل حل میشه! یه امتحان بکن اگه درست شد به ما هم بگو

matin724
12-01-2012, 23:27
سلام
من یه برنامه میخام که گوشی را با کابل به وبکم تبدیل کنه

milad_mr85
14-01-2012, 11:44
سلام
من هرکار میکنم بیشتر نرم افزارها موقع نصب روو گوشیم پیغام خطا میده.
گوشیم htc wildfire
اندروید 2.1
راهنمایی کنین

mhroozbeh
15-01-2012, 23:29
آقا من یه سونی اریکسون Live دارم
یکی دو دفه اومدم گوشی رو از طریق هم نرم افزار کامپیوترش و هم داخل خودش آپدیت کنم که هر جفتش همون اولش ارور میداد و نمی رفت
توی کامپیوتر یه خط نشون میداد که از همون اول تا نصفه رفته و بعد دو ثانیه بعد ارور میداد که آپدیت نمی شه
الان که میام از دوربین گوشی استفاده کنم بدون صدا فیلم می گیره؟ این لاک شده؟ نمی شه خاکی به سرش ریخت؟ :)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mand007
16-01-2012, 15:12
راهی برای افزایش رم گوشی هست از 350 تا 260 تا از رمم پر هست!

میشه از حافظه به جای رم استفاده کرد؟!

karim-khan
16-01-2012, 22:41
سلام میخواستم بدونم چه نسخه ای ازفلش پلیررو میشه روی گوشی اندروید 2.2LGP500نسب کرد.منکه چندتا رو امتحان کردم اما نشد.با تشکر

matin724
17-01-2012, 17:45
سلام
میشه یه نرم افزار برای چت کردن معرفی کنین که وب هم بشه داد . برای یاهو میخام
یاهو مسنجر نصب کردم نمیشه وب بدم میگه سرعت پایینه
ممنون

Iman_m123
18-01-2012, 00:09
راهی برای افزایش رم گوشی هست از 350 تا 260 تا از رمم پر هست!

میشه از حافظه به جای رم استفاده کرد؟! شما میتونی از برنامه هایی مثل advance task killer استفاده کنی که برنامه های اضافی که ران میشن رو ببندی تا رمت خالی بشه به اندازه ای.
فکر میکنم توی همین تاپیک بود یکی از بچه ها اشاره کرده بود :دی

best wish
19-01-2012, 18:31
سلام دوستان
راستش من یه سرچ زدم در این مورد مطلبی پیدا نکردم
من Desire hd دارم و آندروید 2.3.5 هست و یک رام فارسی می خواستم؟
لطفا بهترینشو معرفی کنید و اگر برای نصبش باید کار خاصی هم انجام بدم بگین؟ در ضمن باید گوشی روت باشه؟؟؟؟
ممنون:31:

best wish
20-01-2012, 20:01
یعنی خدا وکیلی کسی نمی تونه راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

lovelyghazali
21-01-2012, 08:14
سلام دوستان
من میخواستم یه بازی نصب کنم حدود 30 مگ بود
بعد
Out of space
iquarium could not be viewed free up some space on ur phone and try again
هر چقدرم فیری میکنم باز همین پیغامو میده
چه مرگشه؟! : (

راستی ما آخر این Tom cat امون درست نشدا این فایل data شم ریختم ولی باز وقتی بازش میکنم یکم طول میکشه بعد میگه مشکل داره واسه دانلود کردن فایل دیتا :|

lovelyghazali
21-01-2012, 08:17
سلام دوستان
من میخواستم یه بازی نصب کنم حدود 30 مگ بود
بعد
Out of space
iquarium could not be viewed free up some space on ur phone and try again
هر چقدرم فیری میکنم باز همین پیغامو میده
چه مرگشه؟!

راستی ما آخر این Tom cat امون درست نشدا این فایل data شم ریختم ولی باز وقتی بازش میکنم یکم طول میکشه بعد میگه مشکل داره واسه دانلود کردن فایل دیتا :|

EngineeR EhsaN
21-01-2012, 10:27
برو این سایت هر رامی که میخوای دانلود کن:

jmt
21-01-2012, 17:09
با سلام

من یه نرم افزار در HTC Sensation نصب چون از مارکت اصلی نبود گوشی قفل کرد به اجبار ریست هارد کردم حالا گوگل مپ کار نمیکنه یعنی جی چی اس کار نمیکنه چکار کنم ؟

a.hedy
22-01-2012, 12:57
سلام من w8 دارم که مثل x8 من برای نصب هر برنامه ای جا کم میارم , البته رمم جا داره ولی گوشی پیام میده که جا ندارید, لطفا کمک کنید ممنون

sahand86
25-01-2012, 09:55
میشه یه راهنمایی بکنید:

نحوه اتصال به کامپیوتر و نحوه نصب برنامه روی نکسوس اس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali4561m
25-01-2012, 18:31
سلام چجوری باید با گوشیم آندورید بگیرم هر کاری انجام میدم نمیشه؟؟؟ولی باهاش میتونم بفرستم

ali4561m
25-01-2012, 19:15
سلام من اصلا تو ی منوی این گوشی که اندورید جینجر هم هست میگردم نمیتونم منویی راجع به غیر فعال کردن قفل اتوماتیک صفجه پیدا کنم چکار کنم؟
سوال دوم اصلا نمیشه بهش بلوتوث فرستاد میفرسته ولی نمیگیره
سوال سوم میخام مثلا بعد ده دقه قفل شه و با کد فقط باز شه مثل 5800 نوکیا چکار کنم

ali4561m
28-01-2012, 11:35
من یه xperia neo أارم که با usb وصل کردم به کامپیوتر و کامل نصبه درایورش حتی تو کنترل پنل هم مشخصه نصب شده.وقتی pc cuit رو اجرا میکنم میگه که گوشی امدورید کانکت نیست ..مشکلش چیه؟؟

expanium
28-01-2012, 13:53
سلام دوستان
من یه xperia arc دارم.

گوشی من با هر دو نرم افزار opera & ucbrowser مشکل پیدا کرده اولش کار میکردن ولی بعد یه مدت opera

همون اولش مینویسه :unable to connect to the internet.please check youre settings .

برا uc browser هم force close میده .وبعدش هم هنگ میکنه که دیگه باید باتریو درارم .تا درست شه.

tired.soldier021
28-01-2012, 22:51
یکی به من به یه روش ابتدایی یاد بده x10 رو 2.3 کنم خواهش میکنم

eng2006
30-01-2012, 18:48
من میخوام برنامه ها رو روی مموری گوشی نئو نصب کنم
چیکار باید کنم؟
ممنون

akhshan
13-02-2012, 11:51
با سلام گوشی گلکسی مینیgt-s5570روخریدم با اندروید 2.2.1 2ماه خریئم قبلا هر برنامه ای میخاستم نصب کنم مشکلی نداشتم اما مدتی پیغام نرم افزار کاربردی نصب نیست میده و برنامه ای نمیتونم نصب کنم لطفا کمک کنید با تشکر

zinor
16-02-2012, 19:49
با سلام
من گوشی wildfire s از htc دارم . 2 تا سوال داشتم .
اول اینکه چرا هیچ جوری توی مارکتش نمیره ؟ market android
دوم اینکه چه جوری یه برنامه با پسوند apk روش میشه نصب کرد .
خودم اول نرم افزار با پسوند apk رو روی گوشی ریختم و همچنین نرم افزار apk installer.exe رو ولی هیچکدوم رو تو گوشی نشون نمیده ؟

khafan8288
16-02-2012, 20:53
سلام
دوست عزیز شما فایل منیجر دارید؟
باید بری توو فایل منیجر از اونجا نصب کنی

h!tman
16-02-2012, 20:56
میریزید روی گوشی
از توی فایل منیجر میزینید برای اینستال
ارور میده
سپس ستینگ رو زده و تیک Unknown Resources رو بزنید
بعدش هر apk خواستید بدون مشکل نصب کنید
مارکت برای ایرانیا بستس

GHOST RECON
17-02-2012, 01:00
دوست عزيز ماركت براي ايرانيا بستس نه اينكه ف-ي-ل-ت-ر باشه ها خود گوگل ماركت رو بر ايرانيا بسته
براي نصب برنامه شما اول برنامه HTC sync رو كه سي دي ش تو جعبه گوشي هست رو نصب ميكني رو كامپيوترت بعد يه فايل منيجر براي آندروييد دانلو ميكني ( مثلا برنامه astro filemanager ) بعد گوشي رو وصل ميكني به كامپيوتر و گزينه HTC sync رو انتخاب ميكني بعد برنامه HTC sync رو از تو كامپيوتر اجرا ميكني و گزينه install apk file رو انتخاب ميكني ( ممكنه چيز ديگه اي نوشته باشه دقيق يادم نيست ولي install داره تو اسمش ) فايل منيجر كه رو گوشيت نصب شد ديگه تمام مشكلات حله هر وقت خواستي برنامه نصب كن برنامه رو ميريزي تو مموري كارتت از طريق فايل منيجر نصبش ميكني

lovely_killer
17-02-2012, 05:06
سلام

راهی نیست برنامه و بازی ها رو روی مموری کارت نصب کرد. حافظه داخلی خود گوشی انقدر کمه که ...:41: برنامه ها هم خودش میخواد رو حافظه داخلی نصب کنه و حق انتخاب نمیده :19:
بعضیا میگن فقط با روت کردن حل میشه. شما راه بهتری میشناسین؟ :13:

linkinpark20
18-02-2012, 10:12
برای آپدیت باید بری تو settings بعد about phone بعد software update بعد check now اگه به اینترنت وصل باشی و این مراحل رو بری اگه آپدیتی براش وجود داشته باشه میگه بهت

remediouse
18-02-2012, 17:00
چطور میتونم گوشیمو unlock کنم؟ رمزشو فراموش کردم.
گوشیم htc incredible s هست.

GHOST RECON
18-02-2012, 20:45
فقط با روت كردن ميشه

Prima1001
18-02-2012, 21:13
چطور میتونم گوشیمو unlock کنم؟ رمزشو فراموش کردم.
گوشیم htc incredible s هست.

سلام
یکی از راههایی که من میدونم، اینه که گوشیتون رو ریست کنید
از روش زیر:

( البته توجه داشته باشید که تمامی تنظیمات به حالت کارخونه ای بر میگرده)

گوشیتون خاموش کنید
باطری رو خارج کرده و بعد چند دقیقه باطری رو بذارید سر جاش
حالا....
کلید Volume Down رو نگه دارید
همزمان با نگه داشتن این کلید، الان کلید Power رو بزنید
چند گزینه براتون میاد
شما گزینه Factory Reset رو انتخاب کنید (با کلید Volume Up & Down برید رو گزینه مورد نظر)
الان با فشردن کلید Power ، تنظیمات گوشی شما به حالت کارخونه ای بر می گرده، و مشکل Unlock گوشیتون حل میشه

درسین
26-02-2012, 10:36
با سلام
گوشی من سونی اریکسون xperia mini با اندروید 2.3هست میخواستم برنامه قران iandroid quran را نصب کنم نصب نشد ولی روی گوشی xperia x8به راحتی نصب شد خیلی دوست دارم این برنامه را نصب کنم اگه کسی از اساتید میتونن راهنمایی فرمایند ممنون میشم.

hosiyar
26-02-2012, 14:09
سلام دوستان.
من تازگی نسخه final آنتی ویروس ESET Mobile Security رو روی گوشیم ریختم. اولش یک ماه trial بهم داد. حالا user-pass یا activation code میخواد. خیلی گشتم پیدا نکردم. همش برای نسخه اصلی pc هست.
ممنون میشم کمک کنید.
موفق باشید.

expanium
26-02-2012, 15:12
سلام

راهی نیست برنامه و بازی ها رو روی مموری کارت نصب کرد. حافظه داخلی خود گوشی انقدر کمه که ...:41: برنامه ها هم خودش میخواد رو حافظه داخلی نصب کنه و حق انتخاب نمیده :19:
بعضیا میگن فقط با روت کردن حل میشه. شما راه بهتری میشناسین؟ :13:

در حالت غیر روت فقط تعداد معدودی از برنامه ها قابلیت انتقال به sd رو دارن که برای اینکار بایستی به مسیر زیر برید:

settings>applications>manageapplications . روی برنامه مورد نظر کلیک کنید(البته کلیکو برای pc میگن اینجا نمیدونم چی میگن).در اون صفحه گزینه move to sd را کلیک کنید.

و برنامه مورد نظر باین صورت منتقل میشه.

نکته: برای انتقال فایل بایستی حتما زبان گوشی رو انگلیسی انتخاب کرده باشین.

البته اگه برنامه app2sd رو نصب کنین امکانات بیشتری بهتون میده.مثلا میگه که چه برنامه هایی قابل انتقالن.

اما اگر گوشی را روت کنید تقریبا همه برنامه ها رو میتونین انتقال بدین .

دانلود برنامه app2sd :

موفق باشی.

mg_mahyar
27-02-2012, 21:20
سلام
کسی میدونه منشی تلفنی سامسونگ گالسی اس 2 کجاست؟ من گوش خودم ویو یک هست و منشی تلفنی خوبی داره در اصل پیغام گیر خوبی داره.
ولی توی گالکسی پیدا نمیکنم معادلشو.
لطفا راهنمایی کنید و اگر کلا نداره یک برنامه جایگزین معرفی کنید.

mamadyazdani
29-02-2012, 14:48
سلام دوستان
من برنامه ی بازار رو ورژن 1.3.2 رو روی گوشیم galaxy ace 5830 نصب کردم وقتی اجراش میکنم هنگ میکنه و بالایه صفحه (notifications) علامته سبد(updates available)ظاهر میشه و رو انتخابش که میکنم بعده چند ثانیه یه صفحه ی سیاه میاد و force close بهم میده
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

expanium
01-03-2012, 11:33
قبلا با مرورگرهای operamini و ucbrowser کار میکردم و هر دوشون سایتای هیلتر شده رو باز میکردن ولی الان اینکارو نمیکنن .

میخاستم ببینم برای دوستان دیگه هم همینطوره؟ یا مثلا مرورگر دیگه ای میشناسن که اینکارو انجام بده؟

cj-afshin
01-03-2012, 18:14
سلام من گوشی sony ericsson xperia NEO V خریدم.ولی وفتی با USB به کامپیوتر وصل می کنم درحالی که خوده کامپیوتر گوشی رو می شناسه اما برنامه ی pc suite for android گوشی رو شناسایی نمی کنه.
حالا برای نصب برنامه باید چیکار کنم؟

hosiyar
04-03-2012, 10:11
سلام من گوشی sony ericsson xperia NEO V خریدم.ولی وفتی با USB به کامپیوتر وصل می کنم درحالی که خوده کامپیوتر گوشی رو می شناسه اما برنامه ی pc suite for android گوشی رو شناسایی نمی کنه.
حالا برای نصب برنامه باید چیکار کنم؟

سلام برادر ! این کارا لازم نیست. شما از طریق بلوتوث یه لپتاپ یا pc یکی از برنامه های فایل منیجر مثل ES File Explorer یا Astro رو بریز تو گوشیت و نصب کن. بعد از اون به بعد دیگه میتونی با کپی کردن فایلای apk توی رم گوشیت، به طور مستقیم از داخل گوشی برنامه ها رو نصب کنی.
موفق باشید.

shahin_mp3
04-03-2012, 19:58
سلام

یه سری از نرم افزار ها رو نمیشه تو خود رم گوشی ریخت می ریزه تو خود حافظه ی گوشی و گزینه Move To SD Card نداره

برنامه ای چیزی نیست بشه اینا رو منتقل کرد

گوشی Arc S

در حالت غیر روت فقط تعداد معدودی از برنامه ها قابلیت انتقال به sd رو دارن که برای اینکار بایستی به مسیر زیر برید:

settings>applications>manageapplications . روی برنامه مورد نظر کلیک کنید(البته کلیکو برای pc میگن اینجا نمیدونم چی میگن).در اون صفحه گزینه move to sd را کلیک کنید.

و برنامه مورد نظر باین صورت منتقل میشه.

نکته: برای انتقال فایل بایستی حتما زبان گوشی رو انگلیسی انتخاب کرده باشین.

البته اگه برنامه app2sd رو نصب کنین امکانات بیشتری بهتون میده.مثلا میگه که چه برنامه هایی قابل انتقالن.

اما اگر گوشی را روت کنید تقریبا همه برنامه ها رو میتونین انتقال بدین .

دانلود برنامه app2sd :

موفق باشی.

این روت چه جوریه ؟ چیکار می کنه ؟ کارش چیه ؟ iهمون ه ک ه ؟ مشکل نداره ؟

این لینکی هم گذاشتی گرفتم ولی فایده ای نداشت اصلا کار نمی کرد Force Close می داد

Hadi King
04-03-2012, 20:42
سلام
یه سری از نرم افزار ها رو نمیشه تو خود رم گوشی ریخت می ریزه تو خود حافظه ی گوشی و گزینه Move To SD Card نداره
برنامه ای چیزی نیست بشه اینا رو منتقل کرد
گوشی Arc S
این روت چه جوریه ؟ چیکار می کنه ؟ کارش چیه ؟ iهمون ه ک ه ؟ مشکل نداره ؟
این لینکی هم گذاشتی گرفتم ولی فایده ای نداشت اصلا کار نمی کرد Force Close می داد
سَلام شاهیـن جـانــ .,
تایپک های زیر رو یه نگاهی بفرماییـد :
درباره روت هم تایپک دوم توضیـح داده شـده ..,

shahin_mp3
05-03-2012, 00:42
سَلام شاهیـن جـانــ .,
تایپک های زیر رو یه نگاهی بفرماییـد :
درباره روت هم تایپک دوم توضیـح داده شـده ..,

پس راهی به غیر از ه ک کردن وجود نداره که بشه برنامه ها رو ریخت توی رم؟

و ه ک Arc S مشکلی نداره ؟ من خودم هر چی گوشی داشتم ه ک کردم ولی راجع به این یه چیزایی میگن

حالا شما چی صلاح می دونی ؟ :31:

Ramin987
05-03-2012, 08:54
دوستان سلام
شرمنده به خدا من یه مشکل دارم اصلا نمیدونستم کجا باید بیانش کنم! با اینکه قوانین انجمن رو خوندم و سرچ هم کردم!
مشکل من اینه که گوشی MixWallkman T13i سونی اریکسون خریدم! اما نمیتونم به کامپیوتر وصلش کنم! البته بگم که به صورت mass storage وصل میشه اما وقتی با برنامه SonyEricsson Pc Suit میخوام وصلش کنم نمیشه!
میخواستم بپرسم چطور میتونم وصلش کنم و برنامه و بازی روی گوشی نصب کنم؟
و میخواستم بپرسم که آیا این گوشی اصلا منو فارسی داره یا نه؟
چون من آپدیتش کردم اما زبان فارسی بهش اضافه نشده بود....
ممنون میشم پاسخگوی مشکل من باشید...

Hadi King
05-03-2012, 20:55
پس راهی به غیر از ه ک کردن وجود نداره که بشه برنامه ها رو ریخت توی رم؟

و ه ک Arc S مشکلی نداره ؟ من خودم هر چی گوشی داشتم ه ک کردم ولی راجع به این یه چیزایی میگن

حالا شما چی صلاح می دونی ؟ :31:
برنامه های جانبی زیادی هستن که اینکارو میکنن ولی بعضی از برنامه و بازی ها رو به مموری انتقال میدن ,
اگه روت کنـید و رام های که برنامه و بازی های رو روی مموری نصب میکنن روی گوشیتون فلش کنید راحت هستین .., :46:
نه عزیز هیچ مشکلی نداره اگه میتونید Un روت هم کنی اگه برا گوشیتون مشکلی داشت .

khashayar7206
06-03-2012, 10:47
سلام دوستان
چند تا سوال دارم
من تو گوشیم نرم افزار Adobe flash player دارم
ولی فقط کارش باز کردن فایل های pdf هست
مگه برنامه Adobe flash player نباید فایل های فلش موجود در صفحه وب رو اجرا کنه؟
آخر سر ما نفهمیدیم کار اصلی Adobe flash player چیه
فایل pdf بازی میکنه یا فایل های فلش موجود در سایت ها؟
من الان یه برنامه می خوام تا گوشیم فایل های فلش موجود در سایت ها مثل بازی های فلش موجود در سایت ها و ...
رو ساپورت کنه؟
میشه راهنمایی کنید

Ramin987
06-03-2012, 23:21
دوستان سلام
شرمنده به خدا من یه مشکل دارم اصلا نمیدونستم کجا باید بیانش کنم! با اینکه قوانین انجمن رو خوندم و سرچ هم کردم!
مشکل من اینه که گوشی MixWallkman T13i سونی اریکسون خریدم! اما نمیتونم به کامپیوتر وصلش کنم! البته بگم که به صورت mass storage وصل میشه اما وقتی با برنامه SonyEricsson Pc Suit میخوام وصلش کنم نمیشه!
میخواستم بپرسم چطور میتونم وصلش کنم و برنامه و بازی روی گوشی نصب کنم؟
و میخواستم بپرسم که آیا این گوشی اصلا منو فارسی داره یا نه؟
چون من آپدیتش کردم اما زبان فارسی بهش اضافه نشده بود....
ممنون میشم پاسخگوی مشکل من باشید...

دوستان کسی نتونست این مشکل منو حل کنه؟

zeuss3
17-03-2012, 15:27
سلام یه کتاب به صورت pdf روی تبلتم (galaxy tab) انتقال دادم وقتی بازش میکنم نوشته های pdf پاک شدن،باید چیکار کنم تا نوشته های pdf ظاهر بشه !!!!!!!

fa_shinobi
20-03-2012, 14:30
سلام دوستان. من یه گوشی xperia live گرفتم. چندتا مشکل دارم. بعضی برنامه ها روش نصب نمیشه، مطمئنم فایلش سالمه و دوست خودم که همین مدلو داره مشکلی نداره. برنامه هاییم که حذف کنم دوباره نصب نمیشن و فقط میگه برنامه نصب نشد. یا بعضی برنامه ها مثل astro یا حتی Go Launcher از کار میفتن و تا گوشی خاموش روشن نشه چیزی باز نمیشه. من رمم رو فرمت کردم. گوشی رو هم ریست کلی کردم ولی درست نشد

basiic
21-03-2012, 12:49
سلام من گوشی htc chacha خریدم.روش کیبورد فارسی گذاشتم اما وقتی اس ام اس فارسی میاد برام حروف جدا جداس میخواستم ببینم میشه کاری کرد که بچسبن بهم و کلمه درستو نشون بده؟

fa_shinobi
21-03-2012, 16:38
من مشکل گوشیم رو پیدا کردم. زبانش رو انگلیسی کردم، خاموش روشنش کردم. همه چی روش نصب میشه و مشکلی هم نداره.

N_DRAKE
28-03-2012, 17:55
سلام من گوشیم galaxy young هست و برنامه movo player و برنامه media روش هست و آپدیت هم کردم ولی فیلم و شو با حجم های 70mg و... که کیفیت بالایی دارند رو تیکه تیکه نشون میده چیکار کنم؟ مرسی:11:

alyy
29-03-2012, 08:25
سلام من گوشیم galaxy young هست و برنامه movo player و برنامه media روش هست و آپدیت هم کردم ولی فیلم و شو با حجم های 70mg و... که کیفیت بالایی دارند رو تیکه تیکه نشون میده چیکار کنم؟ مرسی:11:
دوست عزیز شما نرم افزار DX player رو نصب کن با اون تست کن

N_DRAKE
29-03-2012, 16:25
دوست عزیز شما نرم افزار DX player رو نصب کن با اون تست کن
من هر چی گشتم dx player پیدا نکردم ولی dvix player هست منظورتون همینه؟

Ali_Best
30-03-2012, 23:55
دوستان یه سوال

آنتی ویروس هایی که روی اندروید هستند آیا دیتابیسشون فایل های مخرب ویندوزی رو هم ساپورت میکنه؟
برای اسکن حفظه های همراه میخوام

مثلا آنتی ویروسی که eset داده بیرون

N_DRAKE
04-04-2012, 18:54
سلام گوشی من galaxy young هست ولی چراغ دو تا دکمه پاینش روشن نمیشه چیکار کنم؟

sogolsahar
05-04-2012, 10:54
سلام
من گوشی W8 sony ericsson دارم یه مشکل بزرگی که من با این گوشی دارم اینه که گوشی به صورت خودکار تمام برنامه ها رو روی حافظه ی گوشی نصب میکنه و به هر حال حجم حافظه گش کمه و خیلی از برنامه ها رو نمیتونم نصب کنم
هیچ راه حلی هست که بتونم برنامه ها رو رو رم نصب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

admiral59
07-04-2012, 18:53
abc2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز، برو به setting ، بعد wireless & network بعدش bluethoose setting . تیک بلوتوث رو بزن، در قسمت device name یه اسم واسه بلوتوث انتخاب کن. و discoveable رو فعال کن. حدود 120 ثانیه روشن میمونه و میتونی بلوتوث بگیری و ارسال کنی.

expanium
15-04-2012, 14:10
سلام

لطفا یکی از دوستان یه برنامه خوب معرفی کنه برای پاک کردن app های سیستمی. البته خودم با برنامه Root Uninstaller یه

تعدادشونو Uninstall کردم.ولی هنوز بعضیاشو نمیتونه (مثلا update center ) درضمن گوشیم xperia arc هس.مرسی.

mohsensoft
15-04-2012, 17:33
کلا میشه توضیح بدید نصب نرم افزار های بر روی گوشی های اندروید به چه صورت هست؟
نرم افزار باید تو چه پوشه ای کپی بشه؟
و آیا بعد از کپی مثل جاوا میشه از توی خود گوشی نصبش کرد؟

expanium
17-04-2012, 12:52
کلا میشه توضیح بدید نصب نرم افزار های بر روی گوشی های اندروید به چه صورت هست؟
نرم افزار باید تو چه پوشه ای کپی بشه؟
و آیا بعد از کپی مثل جاوا میشه از توی خود گوشی نصبش کرد؟

سلام

اگه برای بار اول میخاید یه برنامه یا بازی نصب کنید یه فایل منیجر مثل Root Explorer را از طریق بلوتوث از یه گوشی دیگه

یا از هرطر یق ممکن دیگه روی گوشی ریخته و نصب میکنیم.بعد دیگه از طریق فایل منیجر به فولدرهای مختلف در حافظه گوشی میتونیم دسترسی داشته باشیم .فرقی هم نمیکنه که اون برنامه یا

بازی خاص رو کجای کارت حافظه گذاشته باشیم ولی بهتره که تو یه فولدر مشخص بزاریم که بعد که خواسیم نصبش کنیم بتونیم از طریق فایل منیجر راحتتر بهش دسترسی پیدا کنیم.در مورد سوال آخر

هم همونطور که گفتم جواب مثبته .کافیکه با فایل منیجر فایلیو که از قبل رو کارت حافظه ریختیمو پیدا کنیم و با کلیک روی اون نصبش کنیم بهمین راحتی.

در ضمن برای دفعات بعد روشهای دیگری هم هس مثل نصب مارکتهای مختلف (بازارهای آنلاین برنامه های اندروید) رو گوشی که شما میتونیداز برنامه ها و بازیهایی که تو این مارکتها قرار دارند دانلود و رو گوشیتون نصب کنید.البته مستلزم

داشتن اینتر نت بیسیم مثل wi-fi هس.

موفق باشید.

vmohsen
19-04-2012, 19:42
کسی میدونه با گوشی htc chacha موقع مسیج نوشتن چطور میشه عدد وارد کرد؟ برای کسی میپرسم! مرسی

Amir Silent
23-04-2012, 11:20
سلام
گوشی من Wild Fire S هست
نمیدونم باید چه جوری با کامپیوتر برنامه هامو تو گوشی نصب کنم
بعضی فایلا حجمش زیاده و بلوتوث زمان گیر
ممنون میشم راهنماییم کنید

saeediranzad
30-04-2012, 07:03
سلام
گوشی من Wild Fire S هست
نمیدونم باید چه جوری با کامپیوتر برنامه هامو تو گوشی نصب کنم
بعضی فایلا حجمش زیاده و بلوتوث زمان گیر
ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام
من تازه واردم. ولی تا آنجا که میدونم شما فایل را از کامپیوتر میریزید تو گوشی؛ بعد در خود گوشی آن را نصب میکنید؛ نه اینکه با کامپیوتر نصب کنید. برای ریختن فایل هم همین که کامپیوتر رابط USB گوشی را بشناسه کافیه و میروید در memory card میریزید.

Amir Silent
07-05-2012, 23:22
سلام
من تازه واردم. ولی تا آنجا که میدونم شما فایل را از کامپیوتر میریزید تو گوشی؛ بعد در خود گوشی آن را نصب میکنید؛ نه اینکه با کامپیوتر نصب کنید. برای ریختن فایل هم همین که کامپیوتر رابط USB گوشی را بشناسه کافیه و میروید در memory card میریزید.
ممنون دوست عزیز
این روش رو قبلا امتحان کردم
متاسفانه فایل هایی رو که داخل گوشی میریزی تو فایل منیجر گوشی پیدا نیست که نصبشون کنی

saeediranzad
08-05-2012, 06:36
ممنون دوست عزیز
این روش رو قبلا امتحان کردم
متاسفانه فایل هایی رو که داخل گوشی میریزی تو فایل منیجر گوشی پیدا نیست که نصبشون کنی

پس این چه فایل منیجری هست دیگه؟ باید نشون بده. میشه یه اسکرین شات بگیرید از فایل منیجرتون؟

godleo
11-05-2012, 02:52
دوستان گلم سلام من یه مشکلی دارم ، چند وقت میخوام روی نوتم اپرا مینی نصب کنم موفق نمیشم ؛ تازه که خریده بودم نصب میشد ولی الان نمیشه ......برنامه رو نصب میکنم وقتی وارد میشم تو همون صفحه ی اول هنگ میکنه . . . خیلی احتیاج دارم راهنمایم کنید مرسی

alinaghd
16-05-2012, 21:53
سلام دوستان من به تازگی گوشی Xperia Arc S خریدم
امروز باهاش کار میکردم , نمی دونم چی شد که دیگه عکس رو از داخل گالری بهم نشون نمیده میشه راهنماییم کنید؟؟؟
ممنون