PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای برنامه های اندروید

صفحه ها : 1 2 [3]

kasi58
12-12-2013, 09:36
من با این برنامه کار نکردم. ولی باید در settings جایی برای تنظیم فونت یا انکودینگ باشه.
بقیه برنامه ها روی ویندوز فونتها را درست نشون میدهند؟
(میخواهم ببینم انکدینگ ویندوزتون درسته؟)
بلی تو ویندوز هیچ مشکلی از این بابت ندارم.
تو این برنامه هم setting داره ولی encoding نداره ،حتی زبان را هم فارسی انتخاب کردم فرقی نکرد

amir.h.r.j
13-12-2013, 17:42
خب مشکل من حل شد !

متوجه شدم گوشی باید روت باشه که بتونم فایل های گوگل پلی رو بریزم رو pc

ولی یه برنامه پیدا کردم

monoboro
عالی بود ... تموم برنامه ها رو ریختم رو pc براحتی در 5 دقیقه ...
monorobo یا moborobo ؟

valas
13-12-2013, 19:22
با سلام

این نرم افزار AutoCAD 360 ورژن تحت اندروید رو کسی باهاش کار نکرده؟

می گه اکانت درست کن و وقتی این کار رو می کنی، یه ایمیل عقیم(!) برات می فرسته

که فایده ای نداره.

بعد نمی دونم یه فایل CAD رو اصولا چه جوری باید باهاش باز کنی.

اصلا باز می کنه یا نه!؟

بماند که برای انجام ترسیم جدید هم می نویسه باید ورژن Pro رو بگیری که پولی هست و الی آخر.

kasi58
13-12-2013, 19:41
بلی تو ویندوز هیچ مشکلی از این بابت ندارم.
تو این برنامه هم setting داره ولی encoding نداره ،حتی زبان را هم فارسی انتخاب کردم فرقی نکرد
کسی راه حل برای این مشکل من داره ؟

runner
13-12-2013, 20:49
با سلام

این نرم افزار AutoCAD 360 ورژن تحت اندروید رو کسی باهاش کار نکرده؟

می گه اکانت درست کن و وقتی این کار رو می کنی، یه ایمیل عقیم(!) برات می فرسته

که فایده ای نداره.

بعد نمی دونم یه فایل CAD رو اصولا چه جوری باید باهاش باز کنی.

اصلا باز می کنه یا نه!؟

بماند که برای انجام ترسیم جدید هم می نویسه باید ورژن Pro رو بگیری که پولی هست و الی آخر.

بله من باش کار کردم مشکلی نداره!
شما یه اکانت میسازی و باش لوگین میشی (برای لوگین از برنامه های ف ی ل ت ر شکن استفاده کنین)
به قول شما برای ترسیم جدید نیاز به نسخه Pro هست
ولی باز کردنه نقشه و ادیت رو با همین ورژن میتونین انجام بدین

Mr_100_dolari
15-12-2013, 13:40
سلام

من از یه سری برنامه مثل mx player و یا mobo player برای دیدن فیلم با زیر نویس تو گوشی استفاده میکنم و متاسفانه وقتی فیلم پخش میشه هر چند ثانیه یه بار صدای فیلم قطع میشه و دوباره میادش بعضی وقتها هم زیر نویس هماهنگ با فیلم نیستش کسی نمیدونه باید چی کار کنم ؟ و یا برنامه دیگه ای بهتر از اینها نیستش که بشه فیلم با زیر نویس رو توی گوشی دید ؟

ممنون

runner
15-12-2013, 14:41
سلام

من از یه سری برنامه مثل mx player و یا mobo player برای دیدن فیلم با زیر نویس تو گوشی استفاده میکنم و متاسفانه وقتی فیلم پخش میشه هر چند ثانیه یه بار صدای فیلم قطع میشه و دوباره میادش بعضی وقتها هم زیر نویس هماهنگ با فیلم نیستش کسی نمیدونه باید چی کار کنم ؟ و یا برنامه دیگه ای بهتر از اینها نیستش که بشه فیلم با زیر نویس رو توی گوشی دید ؟

ممنون

شاید از کدک باشه
این رو تست کنین:
نرم افزار قدرتمند پخش فیلم MX Video Player Pro + Codec - تمام نسخه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr_100_dolari
16-12-2013, 12:50
شاید از کدک باشه
این رو تست کنین:
نرم افزار قدرتمند پخش فیلم MX Video Player Pro + Codec - تمام نسخه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این نسخه ای رو که گذاشتید نصب کردم با کدک هاش ولی مشکل از تبدیل فیلم ها بود که درست توی گوشی اجرا نمیشد ولی الان درست شده .

ممنون

tanha.2011
19-12-2013, 21:31
اشکال در نصب برنامه جاوا برای اندروید 4.2

سلام به همه

برنامه برای اجرای جاوا در اندروید 4 برنامه سراغ ندارید ؟؟؟
من Jbed v1.20 Android 2.2 Java Emulator رو نصب کردم که گفته بود برای اندروید 2.2 و بالاتر که این ارور زیر رو میده unfortunately , java has stopped

ممنون

**--**
20-12-2013, 16:35
باز کردن برنامه وی چت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeediranzad
21-12-2013, 14:46

سلام به همه
من Jbed v1.20 Android 2.2 Java Emulator رو نصب کردم که گفته بود برای اندروید 2.2 و بالاتر که این ارور زیر رو میده unfortunately , java has stopped
ممنون
How To Run Java Apps and Games on Your Android SmartPhone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1450abjad
23-12-2013, 12:03
سلام به همه
دوستان گوشی من هواوی g510 هستش برای اولین بار میخام نرم افزار اومدم نصب کنم
این پیغامو داد
برای حفظ ایمنی،، گوشی شما طوری تنظیم شده که نصب برنامه هایی که از android market دریافت نشده اند را مسدود می کند

حالا باید چکار کنم؟؟؟

بعد یه سری
گفتن باید موقع نصب نرم افزار حواسمون باشه که یه وقت آنتن نپره و از این حرفا یه جام گفته بودن برای بعضیا باید رووت بشه جریان اینا چیه؟؟؟

ممنون میشم کسی پاسخ بده////////تشششششششششششکر

omid81
23-12-2013, 15:46
سلام. آقا من سایفون رو دانلود کردم ولی وصل نمیشه. میگه وصل به اس اس اچ امکان پذیر نبود یا میگه اس اس اچ متوقف شده است. ورژن جدیدشم فک کنم هس. گوشیمم نکسوس فوره. ممنون میشم کمک کنین مرسیی

بهار بهاری
25-12-2013, 12:28
با سلام
وقتی گوشیم ( htc desire v ) آپدیت میکنم که حدود 8.51 مگ هم هست وقتی که میخواد نصبش کنه تا وسط میره (تا وسط لود میشه ) اما یهو یه گوشی میاد که سمت راست بالاش یه مثلث با علامت خطر میزنه و نصبش نمیکنه بعدش گوشی ریست میشه و میاد بالا میخواستم بدونم کسی میتونه کمکم کنه که چرا آپدیت انجام نمیشه ممنون میشم کمکم کنید .:n18:

italia88
25-12-2013, 21:05

سلام به همه

ممنون

شما چون گوشیتون اندروید 4 داره باید برنامه ای رو که نصب کردید پاک کنید مشکلتون حل میشه

shytonak.a
26-12-2013, 15:01
سلام
من تازه با ساییتون آشنا شدم
سوالی داشتم اگه جواب بدید ممنون می شم
یاهو مسنجرم روی گوشی قبلا کامل بود اما از وقتی که ارتقا دادم اندروید گوشیمو دیگه امکان استفاده از وبکم ندارم.گوشی من galexy s advance
می شه راهنماییم کنید و ارور unfortunately,messenger voice and video plug-in has stopped را میده
باتشکر

a6543210
28-12-2013, 15:59
سلام
1-دوستان چطور می تونیم کاری کنیم که برنامه ها به صورت پیش فرض بر روی مموری کارت(sd cart) نصب بشن؟

2-برنامه هارو با نرم افزار Wondershare MobileGo روی مموری کارت انتقالشون دادم .از لحاظ منطقی تا چایی که مموری کارت جا داره می شه رو گوشی نرم افزار نصب کرد و انتقالش داد رو مموری کارت ولی مشکلی که هست دیگه نمی تونم نرم افزار نصب کنم و پیغام می ده که فضای کافی موجود نیست! در صورتی که مموری کارت خیلی خالی جا داره!
ممنونم

E-Masood
29-12-2013, 21:48
سلام دوستان
من برای پخش آهنگ روی گوشی desire c مشکل دارم بعضی آهنگها خوب پخش میشه و بعضی آهنگها مشکل داره و وقتی پلیر رو عوض میکنم خوب میشه ! و بعضی وقتها با هیچ پلیری درست نمیشه و فایل آهنگ هم سالم هست!
کسی میدونه چرا اینطوری میشه؟

پــروانه
03-01-2014, 13:40
سلام دوستان
من یه مشکل اساسی دارم
گوشیم htc wildfire s هست
و هروقت برنامه ای بخواد نصب بشه ارور میده که فضای کافی روی اینترنال مموری نیست
در حالی که sd card هم خالیه
چطوری میشه کاری کرد تا برنامه ها روی sd card نصب بشن؟
قبلا خواستم با نرم افزاری اینکار رو بکنم ولی ارور داد .

vmohsen
03-01-2014, 21:05
سلام
کسی میدونه چرا آخرین آپدیت اندروید ۴.۳ برای گوشی سونی زد ۱ نمیاد!؟
در حالی که ۲ هفته بیشتره که سونی فرستاده برنامش رو!!!:n13:

Tohid
14-01-2014, 13:27
سلام..
چطور می تونم بدون اینکه دستگاهم روت بشه از رم داخلی گوشی برنامه های نصب شده را به رم خارجی انتقال بدم؟راهی هست؟

LEO.M
14-01-2014, 17:55
سلام..
چطور می تونم بدون اینکه دستگاهم روت بشه از رم داخلی گوشی برنامه های نصب شده را به رم خارجی انتقال بدم؟راهی هست؟
خیر،راهی نیست
درواقع با روت کردن،شما این دسترسی رو به گوشی میدی که برنامه هارو منتقل کنه

Tohid
14-01-2014, 22:11
اگه روت بشه کل مجموعه گوشی و برنامه ها و اس ها پاک میشه؟

LEO.M
14-01-2014, 22:42
اگه روت بشه کل مجموعه گوشی و برنامه ها و اس ها پاک میشه؟
گوشیتون چیه؟
تا اونجایی ک حضور ذهن دارم،با آنلاک کردن که به مرحله قبله روته،همه چیز فکتوری ریست میشه

Kurosh
20-01-2014, 17:17
دوستان کسی می دونه چه جوری میشه از دیتای نرم افزارهای 504 و 1100 واژه (آموزش لغات انگلیسی) بک آپ گرفت؟

نرم افزارها رو شرکت همراه یار درست کرده، از خودشون پرسیدم، هنوز جواب ندادن ...

می خوام لیست کلمات Favorite ام رو بعد از نصب مجدد دوباره به نرم افزار برگردونم ...

پوشه خاصی رو باید کپی کنم؟

runner
20-01-2014, 20:03
دوستان کسی می دونه چه جوری میشه از دیتای نرم افزارهای 504 و 1100 واژه (آموزش لغات انگلیسی) بک آپ گرفت؟

نرم افزارها رو شرکت همراه یار درست کرده، از خودشون پرسیدم، هنوز جواب ندادن ...

می خوام لیست کلمات Favorite ام رو بعد از نصب مجدد دوباره به نرم افزار برگردونم ...

پوشه خاصی رو باید کپی کنم؟

سلام کوروش جان
تو میتونی از برنامه Go Backup برای بک آپ گیری از برنامه های دلخواهت استفاده کنی
نرم افزار پشتیبان گیری GO Backup - تمام نسخه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در ضمن گوشیتو روت کن بعد بک آپ بگیر

M3HRD@D
20-01-2014, 21:46
سلام دوستان من گوشیم گلکسی اس 2 پلاس
وقتی از این بازی های دیتا دار میخوام نصب کنم و دیتای بازی رو با پسوند obb رو داخل فایل obb
بریزم بر روی حافظه داخلی گوشی این پیغام رو میده و نمیریزه:

و بر روی حافظه جانبی هم میریزم بازی رو اجرا نمیکنه
لطفا راهنماییم کنید
چون هیچ بازی دیتا داری رو نتونستم اجرا کنم.....

runner
20-01-2014, 22:03
سلام دوستان من گوشیم گلکسی اس 2 پلاس
وقتی از این بازی های دیتا دار میخوام نصب کنم و دیتای بازی رو با پسوند obb رو داخل فایل obb
بریزم بر روی حافظه داخلی گوشی این پیغام رو میده و نمیریزه:

و بر روی حافظه جانبی هم میریزم بازی رو اجرا نمیکنه
لطفا راهنماییم کنید
چون هیچ بازی دیتا داری رو نتونستم اجرا کنم.....

سلام
شما دیتارو رو رم کپی کنین و از طریق فایل منیجر گوشی کپی کنین به رم گوشی!!
مسیری هم که باید کپی این هست:
SdCard / Android / oBB
فولدری هم به اسم OBB نبود دستی بسازید و کپی کنین!!

mehdisp
21-01-2014, 15:31
سوالم رو با مثال میگم
مثلاسایت rbt.mci.ir وقتی از طریق گوشی میرم داخلش نمی تونم آهنگها رو پخش کنم
چه نرم افزاری نصب کنم؟؟

Memonex
25-01-2014, 21:07
آقا این File Expert ما رو دیوونه کرد!! هرکاری میکنم از Windows/Samba Sharing نمیتونم برم تو کامپیوترم قبلا مشکلی نداشت راحت فولدرهای شیر شده رو نشون میداد ولی الان IP همه چیزو که درست میزنم مینویسه Unable To Open !! مشکل از کجاست؟؟؟

فایل منیجر بهتری که قابلیت شبکه داشته باشه نسبت به این سراغ ندارم

LEO.M
25-01-2014, 21:23
آقا این File Expert ما رو دیوونه کرد!! هرکاری میکنم از Windows/Samba Sharing نمیتونم برم تو کامپیوترم قبلا مشکلی نداشت راحت فولدرهای شیر شده رو نشون میداد ولی الان IP همه چیزو که درست میزنم مینویسه Unable To Open !! مشکل از کجاست؟؟؟

من درست متوجه شدم؟شما میخواین با وایرلس به فایل های روی گوشیتون دسترسی داشته باشین و فایل رد و بدل کنید؟

runner
25-01-2014, 21:30

این چطوره:
فایل منیجری قدرتمند برای اندروید X-plore File Manager - تمام نسخه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توضیحات:
X-plore File Manager ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم توضیح برای Wi-Fi Sharing از سایت سازنده منیجر:
WiFi file sharing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Memonex
25-01-2014, 22:57
این چطوره:
فایل منیجری قدرتمند برای اندروید X-plore File Manager - تمام نسخه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توضیحات:
X-plore File Manager ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم توضیح برای Wi-Fi Sharing از سایت سازنده منیجر:
WiFi file sharing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرسی ولی اینو تست کردم به قدرتمندی File Expert نیست و اون کار باهاش خیلی راحته

من درست متوجه شدم؟شما میخواین با وایرلس به فایل های روی گوشیتون دسترسی داشته باشین و فایل رد و بدل کنید؟

بله

نمیدونم مشکل کجاست یه پروفایل واسه کامپیوترم تو گوشی میسازم میخوام واردش بشم و فایل رد و بدل کنم ولی اصلا همون اولش unable میشه. ویندوزم هم دسترسی هاش به شیرینگ و فایل همه بازه. از صبح تا الان ذهنم رو این قضیه درگیر شده تو نت هم هیچ راه حلی نیست هیچ ساپورت درست حسابی هم از سازنده برنامش وجود نداره.

اخه مسئله اینجاست قبلا هیچ اروری نمیداد جدیدا اینطوری شده.

LEO.M
25-01-2014, 23:03
مرسی ولی اینو تست کردم به قدرتمندی File Expert نیست و اون کار باهاش خیلی راحته

بله

نمیدونم مشکل کجاست یه پروفایل واسه کامپیوترم تو گوشی میسازم میخوام واردش بشم و فایل رد و بدل کنم ولی اصلا همون اولش unable میشه. ویندوزم هم دسترسی هاش به شیرینگ و فایل همه بازه. از صبح تا الان ذهنم رو این قضیه درگیر شده تو نت هم هیچ راه حلی نیست هیچ ساپورت درست حسابی هم از سازنده برنامش وجود نداره.

اخه مسئله اینجاست قبلا هیچ اروری نمیداد جدیدا اینطوری شده.
اصلا کاری با هیچی ندارم
بهترین برنامه،air droid هست.نصبش کن و حالشو ببر.واقعا فوق العادس!!!

ali_nazary
26-01-2014, 12:52
سلام دوستان.

میخواستم cambridge advance رو روی تبلت asus memo tap 10 نصب کنم
روی گوشیم نصب کردم مشکل نداشت با دیتا

ولی وقتی دیتا رو در تبلت کپی میکنم و sd card رو انتخاب میکنم موفقعه نوشتن کلمه ارور زیر میاد
unable to resolve host mobisystems.com": no address associated with hostname oxford dictionary

فایل دیتا رو 20 جا کپی کردم بازم نشد

ممنون میشم راهنمایی کنید

van123
26-01-2014, 20:16
سلام
من مشکل با برنامه نیمباز دارم
من نیم باز رو گوشیم ریختم جواب هم میده اما مشکلم اینه که دیدینخودش میره میگرده تو کنتک گوشی و کسایی که نیمباز آی دی دارم رو اضافا میکنه حالا من اینجا 2 تا مشکل دارم
1- یه تعدادی رو پیدا کرده اما همشون یه اسم نشون داده اما در صورتی که نیم باز آی دی فرق داره
2- تغییر تو این تنظیمات کجاس؟ که نره پیدا کنه از تو شماره های گوشیم
گوشی من بلک بری z10 هس ولی ورژن جدیددش که برنامه های اندروید هم روش نصب میشه و نیم باز من واسه اندرویده و داره راحت کار میده

sarinaj
27-01-2014, 22:55
سلام
گوشی منxperia miro وقتی با هاش کار میکنم خود به خود هنگ میکنه و روشن وخاموش میشه
میشه کمکم کنید تا بفهمم مشکلش چیه

runner
03-02-2014, 14:45
سلام
گوشی منxperia miro وقتی با هاش کار میکنم خود به خود هنگ میکنه و روشن وخاموش میشه
میشه کمکم کنید تا بفهمم مشکلش چیه

اگه هنگ بکنه احتمال زیاد مشکل نرم افزاری دارید!
یه فلش بزنین و تست کنین اگه اوکی نشه باید برید نشون بدین!

bahareh_bus
21-03-2014, 00:50
سلام

اگه با خود گوشی به پلی استور گوگل متصل بشیم برنامه های کرک شده از کار می افتند؟ من کلی اپ کرک شده رو گوشیم دارم و از ترس پریدن لایسنس و ... تا الان جرات نکردم با خود گوشی پلی استور گوگل رو باز کنم! از دوستان کسی تجربه شو داره چون حوصله حذف و نصب مجدد برنامه ها رو ندارم.

mmansori85
22-03-2014, 04:28
سلام

اگه با خود گوشی به پلی استور گوگل متصل بشیم برنامه های کرک شده از کار می افتند؟ من کلی اپ کرک شده رو گوشیم دارم و از ترس پریدن لایسنس و ... تا الان جرات نکردم با خود گوشی پلی استور گوگل رو باز کنم! از دوستان کسی تجربه شو داره چون حوصله حذف و نصب مجدد برنامه ها رو ندارم.

ن ب مشکل برنمیخوری...ممکن هست بهت پیامی مبنی بر منسوخ یا نامعتبر بودن لایسنس بدند ولی اتفاقی نمیفته...

mamaly1991
25-03-2014, 10:49
سلام به دوستان من جدیدا گوشیم خراب شده بعد از گوشی قدیمیم استفاده میکنم مدلش hTc Status است وقتی برنامه مثلاWhats app نصب میکنم گوشی خاموش میشه روشن میشه بعد برنامه هم نصب نمیشه حتی با برنامه هایی که قبلا روی این گوشی نصب کرده بودم هم امتحان کردم بعضی هاشون کرش میکنه در موقع نصب خواهشا کمک کنید گوشی روت است و رم رو هم فرمت کردم ولی باز همین طور میشه.

strmasoud
31-03-2014, 21:41
با عرض سلام و خسته نباشید
من برخی از برنامه های سیستمی اندویدم را پاک کردم بعد گوشیم ریست شد و بعد از ارم لگوی lg گوشی دوباره ریست میشه
امدم با recovery mod ریست فکتوری کتم بعد از از ارم لگوی lg دوباره گوشی ریست میشه
حتی کابل هم وصل میکنم ویندوز نمیشناسه میگه کابل وصل نیست که رام اصلیش رو دوباره نصب کنم
فقط من وقتی دکمه ولوم بالا رو نگه میدارم میره تو یه قسمت recovery mod که اونجا نوشته Using this mode, service center can back up and recover your data. prees and hold the POWER key more than 8 seconds to reboot and continue using phone اینجا هم هیچ دکمه ای کار نمیکنه و حتی کامپیوتر هم منیشناسه نمی دونم چیکار کنم قلطی کردم فایل های سیستمی اندروید رو پاک کردم
اگه بتونم سیستم عامل اندروید رو تو sd card بریزم اجرا کنم مثل windows mini یا safe mode ویندوز, گشتم پیدا نکردم یا اگر بتونم کاری کنم ویندوزم گوشی رو بشناسه حله ولی نمیدونم چیکار کنم
لطفا کمک کنید خواهشا کمک کنید التماس میکنم.

NOR-1
06-04-2014, 12:33
سلام من بازی ماست وانتد رو واسه اکسپریا اس پی دان کردم دیتاش رو هم دان کردم ولی داخل بازی که میره رو آرم eaمیاد بیرون من همین فایل و دیتاررو تو اکسپریا ال اجرا کردم مشکلش چی تو اس پی اجرا نکرد

shengo_k
08-04-2014, 20:33
از بین اساتید کسی میتونه راهنماییم کنه چطوری قابلیت air command رو رو نوت 2 نصب کنم؟؟؟ ممنون میشم

fatimal98
10-04-2014, 20:41
سلام خسه نباشین
ببخشید من گوشی گلکسی اس 4 دارم
گوشی قبلیم اینطور نبود هر نرم افزاری رو نصب میکرد اما این گوشی وختی میخوام یه نرم افزار نصب کنم پیغام میده که نرم افزار باید تایید شده ی گوگل پلی استور باشه
چیکار باید بکنم؟
راهی هس که بشه این تنظیماتو غیرفعالش کرد؟؟؟

ینی هر نرم افزاری که بخوامو باید از پلی استور گوگل دانلود کنم؟؟؟

runner
11-04-2014, 18:50
سلام خسه نباشین
ببخشید من گوشی گلکسی اس 4 دارم
گوشی قبلیم اینطور نبود هر نرم افزاری رو نصب میکرد اما این گوشی وختی میخوام یه نرم افزار نصب کنم پیغام میده که نرم افزار باید تایید شده ی گوگل پلی استور باشه
چیکار باید بکنم؟
راهی هس که بشه این تنظیماتو غیرفعالش کرد؟؟؟

ینی هر نرم افزاری که بخوامو باید از پلی استور گوگل دانلود کنم؟؟؟

به ادرس زیر برین و تیک Unknown sources رو بزنین!
Menu ---> Settings ---> More ---> Security ---> Device administration ---> Unknown sources

Arsenal-4ever
17-04-2014, 00:25
سلام
وقتی که وای فای روشن باشه برنامه astro file manager درست کار نمیکنه و مثلا وقتی میخوام فایلهای روی حافظه داخلی رو ببینم و sdcard0 رو انتخاب میکنم فقط یه لودینگ بینهایت میاد و تا زمانی که وایفای رو خاموش نکنم فولدرها به نمایش در نمیان. راهی برای حل مشکل وجود داره؟ ممنون

essibasic
19-04-2014, 20:53
سلام.داداش گوشیت سافت بریک شده(اون دوستمون که ال جی داره و فقط لوگوی گوشیش میاد بالا و ری استارت میشه)
باتری گوشیت در میاد یا نه؟
اول آخرین رام رسمی گوشیتو روش فلش بزن،بعدش نذار روشن بشه
خاموشش کن،باتری رو در بیار
دوباره بزنش سر جاش و روشنش کن
درست میشه

b8308443
28-04-2014, 19:35
سلام. آقا کسی تونسته از proxydroid روی تبلت lenovo a3000 استفاده کنده؟؟؟؟ خیلی فوری...

lionf3
28-04-2014, 21:18
سلام
وقتی که وای فای روشن باشه برنامه astro file manager درست کار نمیکنه و مثلا وقتی میخوام فایلهای روی حافظه داخلی رو ببینم و sdcard0 رو انتخاب میکنم فقط یه لودینگ بینهایت میاد و تا زمانی که وایفای رو خاموش نکنم فولدرها به نمایش در نمیان. راهی برای حل مشکل وجود داره؟ ممنون

خب دوستِ من اینجا ۲ کار میشه کرد:
۱- ببینیم مشکل از چیه
۲- از یه فایلِ منیجر دیگه مثلِ File Expert استفاده کنید.

behzadee
29-04-2014, 17:22
سلام
برنامه وایبر روی گوشی ace 5830 سامسونگ نصب کردم
توی لیست تماس هام عکس هیچکدوم از دوستانم رو که وایبر دارن رو نشون نمیده
در حالی که اونا با گوشی خودشون عکس منو میبینن و منو توی کانتکت هاشون دارن
ممنون

lionf3
29-04-2014, 17:57
سلام
برنامه وایبر روی گوشی ace 5830 سامسونگ نصب کردم
توی لیست تماس هام عکس هیچکدوم از دوستانم رو که وایبر دارن رو نشون نمیده
در حالی که اونا با گوشی خودشون عکس منو میبینن و منو توی کانتکت هاشون دارن
ممنون

همه دوستانتون عکس دارن آیا؟
با WiFi به وایبر متصلید یا نتِ سیم کارت؟

behzadee
29-04-2014, 18:04
همه دوستانتون عکس دارن آیا؟
با WiFi به وایبر متصلید یا نتِ سیم کارت؟
بله رفتم گوشی اونا رو دیدم عکس دارن
حتی من توی لیست تماس هام هم نشون نمیده کی وایبر داره کی نداره.
چند تاشون رو شانسی فهمیدم وایبر دارن اینکه اونا پیام زدن
از وای فای استفاده میکنم.

Atghia
30-04-2014, 22:31
نمیدونم جای درستی مطرح میکنم سوالم رو یا خیر
دوستان در برنامه وایبر گاهی پیش میاد مخاطبی در کنار پیام های ارسالیش علامتی ظاهر میشه که در واقع همون مکانی که هست رو میشه مشاهده کرد
من میخوام بدونم تنظیمات فعال کردن و غیرفعال کردن این گزینه کجاست؟ در تنظیمات وایبر هرچی نگاه کردم جایی رو پیدا نکردم
ممنون از راهنمایی احتمالی شما دوستان عزیز:n16:

runner
01-05-2014, 00:03
نمیدونم جای درستی مطرح میکنم سوالم رو یا خیر
دوستان در برنامه وایبر گاهی پیش میاد مخاطبی در کنار پیام های ارسالیش علامتی ظاهر میشه که در واقع همون مکانی که هست رو میشه مشاهده کرد
من میخوام بدونم تنظیمات فعال کردن و غیرفعال کردن این گزینه کجاست؟ در تنظیمات وایبر هرچی نگاه کردم جایی رو پیدا نکردم
ممنون از راهنمایی احتمالی شما دوستان عزیز:n16:

تو تنظیمات برنامه نیست کنار محلی که دارین تایپ رو انجام میدین یه گزینه هست که اگه روشن باشه مکانتونو نشون میده اونو باید غیر فعال کنین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammadjavad71
02-05-2014, 10:46
با سلام و خدا قوت.من تبلت لنوو آ 3000 (آندروید4.2 و روت شده)دارم.چند وقتیه هنگام نصب برنامه ها با ارور کمبود فضا مواجه میشم در صورتی که فضای کافی وجود داره!درضمن از طریق کامپیوتر هم امتحان کردن اما نصب نمیشن!مشکل کجاست؟؟؟لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

Artam01
04-05-2014, 11:13
درود دوستان.
آیا نرم افزاری هست که وقتی کسی زنگ زد بدانیم از کدام منطقه زنگ زده است، مثلن آدرس دکل را متوجه شویم.

Helena*
05-05-2014, 21:12
سلام دوستان وقتتون بخير:
يه سوال داشتم در مورد برنامه تانگو و ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد.
اينكه چطور ممكنه يه گوشي كه اين نرم افزارو نداره و اصلا اندرويدي نيست اسمش جز تمام كساني كه تانكو دارند باشه و حتي واسش عكسي قرار داشته باشه؟؟؟
اگه ممكنه راه حلش رو هم بم بگيد:
تشكر

bahareh_bus
05-05-2014, 22:02
سلام دوستان وقتتون بخير:
يه سوال داشتم در مورد برنامه تانگو و ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد.
اينكه چطور ممكنه يه گوشي كه اين نرم افزارو نداره و اصلا اندرويدي نيست اسمش جز تمام كساني كه تانكو دارند باشه و حتي واسش عكسي قرار داشته باشه؟؟؟
اگه ممكنه راه حلش رو هم بم بگيد:
تشكر

ممکنه اون شماره قبلآ از هر طریقی (موبایل، تبلت، کامپیوتر) حداقل یک بار تو تانگو لاگین کرده باشه و عکسی رو بر روی پروفایلش قرار داده باشه. عکس و مشخصات پروفایل طرف مقابل از سرورهای تانگو برای شما ارسال میشه نه گوشی طرف.

bax_021
14-05-2014, 08:57
سلام
من مدتیه دچار مشکل شدم با برنامه وایبر
وقتی باهاش تماس میگیرم بعد از 5-10 ثانیه صدا قطع می شه و وقتی دوباره می خوام تماس بگیرم هنگ می کنه
دوباره وایبر رو می بندم و باز می کنم ولی بازم این مشکل پیش میاد
گاها (10% مواقع) بدون مشکل کار میکنه
قبلا با همین گوشی (xperia sp) به راحتی حرف می زدم ، ولی الان چند ماهه این مشکل هست :n03:

runner
14-05-2014, 13:04
سلام
من مدتیه دچار مشکل شدم با برنامه وایبر
وقتی باهاش تماس میگیرم بعد از 5-10 ثانیه صدا قطع می شه و وقتی دوباره می خوام تماس بگیرم هنگ می کنه
دوباره وایبر رو می بندم و باز می کنم ولی بازم این مشکل پیش میاد
گاها (10% مواقع) بدون مشکل کار میکنه
قبلا با همین گوشی (xperia sp) به راحتی حرف می زدم ، ولی الان چند ماهه این مشکل هست :n03:

آخرین ورژن رو نصب دارین؟

djbehnam73
18-05-2014, 14:15
سلام دوستان

یه سوال ؟

وقتی که من نرم افزار mx player رو می ریزم

نصب نمیشه ؟؟؟

چیکار کنم ؟؟؟؟

گوشی ام گلگسی پاکت هستش روت هم نشده !

mohsen0000000000
28-05-2014, 07:09
سلام.ایا نرم افزارهایی که برای گوش های اندروییدی طراحی شدن مثل (واتس آپ) میشه از اینا رو تبلت های اندروییدی هم نصب کرد؟

runner
29-05-2014, 23:44
سلام.ایا نرم افزارهایی که برای گوش های اندروییدی طراحی شدن مثل (واتس آپ) میشه از اینا رو تبلت های اندروییدی هم نصب کرد؟

بله مشکلی ندارن رو دستگاه های اندرویدی نصب میشن

mhdi58
30-05-2014, 18:08
سلام من گوشی سونی اس پی دارم من از اینترنت برنامه وبازی دانلود کردم وحالا گوشی میگه ظرفیت شما 75درصد پر شده وباید خالی کنید ویک رو16 خریدم ولی ماندم چگونه برنامه وبازی را چگونه تو رم حافظه پیس کنم می گن با برنامه کلن مسترمیشه ولی سر در نمی می اورم ممنون می شوم کمک کنید

MORTEZAMAX2
02-06-2014, 14:02
سلام
مدل گوشی من huawei Y300D هست و یه مشکل عجیب برای گوشیم پیش اومده

دیروز 8 صبح ک گوشیمو برداشتم دیدم قسمت بالای صفحه تاچش قطع شده ولی تا 11 خود به خود درست شد تا 12 شب هم خوب کار کرد ولی امروز صبح بازم اونجوری شد بدتر از دیروز یعنی وقتی قفلشو باز میکردم خودکار میرفت تو تنظیمات یا آیکنای دستکتاپ و جلو چشام جابجا می کرد :n04: ولی بعد از چند ساعت درست شد .درضمن گوشیمو ریست کامل هم کردم ولی درست نشد
ممنون می شم کمکم کنید .

projectman
17-06-2014, 11:11
سلام دوستان
مدل گوشی من G'PHONE مدل G550
سوالی که داشتم اینکه چطوری میشه از پیغام not responding Would yuo like to close it? برنامه های نصب شده رو گوشی خلاص شد
چون بعداز نصب برنامه ها این پیام مدام رو گوشی میاد و سرعت گوشی رو خیلی پایین آورده
متشکرم

projectman
17-06-2014, 11:17
سلام دوستان
مدل گوشی من G'PHONE مدل G550
سوالی که داشتم اینکه چطوری میشه از پیغام not responding Would yuo like to close it? برنامه های نصب شده رو گوشی خلاص شد
چون بعداز نصب برنامه ها این پیام مدام رو گوشی میاد و سرعت گوشی رو خیلی پایین آورده
متشکرم

amhain
23-06-2014, 08:21
سلام من قبلا واتس آپ نصب کردم بعد پاک شد.
الان ک دوباره نصب مبکنم تو مرحله آخر که باید اسمووارد کنی میگه دسترسی میسر نیست لطفا بعدا امتحان کنید
ولی الان تو نوار بالای گوشیم پیغام میده که 675 تا پیام نخونده دارم
متن پیامامم بهم نشون نمیده
حالا چه جوری نصبشو کامل کنم؟که پیامای نخوندمم پاک نشه؟
مدل گوشیم S2 هست.

m_hoseyny
05-07-2014, 05:10
سلام
من تبلت asus fonpad cg372 رو دارم . که روش از طرف خود کمپانی آپدیت شد و اندرویدش ۴.۴.۲ هستش
من از موقع اپدیت با بنامه ebookdroid مشکل پیدا کردم.
هر متنی رو باز میکنم یه دفعه گوشی رست میشه!
واقعا نمیدونم مشکلش چیه و خیلی زیاد هم به این برنامه نیاز دارم .
لطفا کمک کنید ممنون

soliman
18-07-2014, 09:34
با سلام
دوستان من یه سوآل داشتم
میخوام بدونم ایا برنامه ای (ویدیو پلیر) هست که بتونه موقع اتصال گوشی به HDMI تلویزیون زیرنویس رو به خوبی نشون بده؟
چون من چند تا برنامه از جمله MX PLAYER و چند تای دیگه رو امتحان کردم که یا زیرنویس رو نشون نمیدند و یا به صورت به هم ریخته نشون میدند.
ممنون میشم کمک کنید.
با تشکر

فرستاده شده از GT-I9105ِ من با Tapatalk

runner
18-07-2014, 12:42
با سلام
دوستان من یه سوآل داشتم
میخوام بدونم ایا برنامه ای (ویدیو پلیر) هست که بتونه موقع اتصال گوشی به HDMI تلویزیون زیرنویس رو به خوبی نشون بده؟
چون من چند تا برنامه از جمله MX PLAYER و چند تای دیگه رو امتحان کردم که یا زیرنویس رو نشون نمیدند و یا به صورت به هم ریخته نشون میدند.
ممنون میشم کمک کنید.
با تشکر

شما یعنی زیرنویس رو با گوشی باز میکنین درست هست یا توی گوشی هم ایراد داره؟

soliman
18-07-2014, 12:51
زیرنویس در خود گوشی مشکلی ندارد ولی در تلویزیون اصلا نمایش داده نمیشود

soliman
20-07-2014, 04:15
لطفا یکی به ما کمک کنه
یعنی فقط من این مشکل رو دارم؟

saeednaghavi
21-07-2014, 18:18
سلام.مدل گوشی من huawei y511هستش.هیچکدوم از برنامه های جی پی اس روش اجرا نمیشه.برنامه سایجیک رو نصب کردم اما اجرا نمیشه.برنامه نویتل رو هم نصب کردم ولی وقتی اجراش میکنم گوشی هنگ میکنه و هیچکدوم از دکمه ها کار نمیکنه.مشکل چیه؟اگه راهنماییم کنین خیلی ممنون میشم

mahdi-mo
25-07-2014, 14:49
سلام دوستان
تبلتم رو ریست کردم و وایبر و لاین رو از دوباره نصب کردم لاین کد فعالسازیشو فرستاد ولی وایبر نمیفرسته نمیدونم چرا؟
آخرین ورژنش رو هم نصب کردم
چکار کنم
شمارم ایرانسله در ضمن بدون صفر هم شمارمو وارد میکنم
این هم از اسکرین شاتها:
\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

p30worlduser.92
29-07-2014, 06:39
سلام
چطوری باید آیدی ک تو نرم افزار جیمیل تو گوشیم وارد کردم از نرم افزار حذف کنم؟

runner
29-07-2014, 07:52
سلام

این مسیر توی اندروید 4.3 گوشی S3 هست نمیدونم گوشی شما چی هست ممکنه یه مقدار از نظر ظاهری با ماله من متفاوت باشه ولی باید از این مسیر اکانت گوگل رو دی اکتیو کنین
Menu ---> Setting --> Accounts --> Google
وارد اکانت گوگلتون بشین و از اونجا پاک کنین اکانتون رو

p30worlduser.92
29-07-2014, 21:18
گوشیم Xperia sl
اندروید4.1.2
نتونستم پیدا کنم اون مسیرو
یکم بیشتر راهنمایی میکنین

milad8m
29-07-2014, 22:03
سلام میشه گوشی نوت 3 رو با خود گوشی به کیت کت اپدیت کرد؟
توی مسیر
setting.....general.....about device.....upadte
فایلی به حجم389 مگابایت هست ایا این همون کیت کته؟

runner
29-07-2014, 22:14
سلام میشه گوشی نوت 3 رو با خود گوشی به کیت کت اپدیت کرد؟
توی مسیر
setting.....general.....about device.....upadte
فایلی به حجم389 مگابایت هست ایا این همون کیت کته؟

اگه سامسونگ آپدیت جدید مخصوص گوشیتون رو ارائه بده میتونین به صورت آنلاین در صورت داشتن اینترنت با سرعت خوب آپدیت رو انجام بدین و لذت ببرین ورژن اندروید هم بالا میره و بازم میگم اگه کیت کت برا مدل گوشیتون اومده باشه بله اندرویدتون کیت کت میشه
آنلاین عملا گوشیتون رو فرمت نمیکنه ولی ممکنه وایبر و واتس اپ و برنامه های از این دست دی اکتویو بشن و لازم به اکتیو شدن دوباره داشته باشن ولی گوشیتون بدون دست خوردگی میمونه برا اینکه خیالتونم راحت باشه یه بک آپ قبل از آپدیت بگیرین
مدل دقیق گوشیتون چی هست؟
موفق باشید

runner
29-07-2014, 22:40
سلام

دوست عزیز متاسفانه نمیدونم محیط اندروید گوشی شما چجوریه
یه آموزش براتون میفرستم امیدوارم اون کمکتون کنه

mahmud1992
08-08-2014, 17:03
سلام به تمام دوستان
من تازه دارم از نرم افزار tapatalk برای گوشیم استفاده میکنم
دقیقا کارش چی هست؟
ممنونم از تمام دوستان

p30worlduser.92
08-08-2014, 19:40
سلام به تمام دوستان
من تازه دارم از نرم افزار tapatalk برای گوشیم استفاده میکنم
دقیقا کارش چی هست؟
ممنونم از تمام دوستان
همینطوری که سوال کردین....
میتونید سوالاتونو تو فروم ها و انجمن های مختلف بپرسید

mahmud1992
08-08-2014, 19:47
همینطوری که سوال کردین....
میتونید سوالاتونو تو فروم ها و انجمن های مختلف بپرسید

سلام دوست عزیز
والا متوجه نشدم دقیقا چی فرمودید؟؟:n26:

p30worlduser.92
08-08-2014, 19:50
سلام دوست عزیز
والا متوجه نشدم دقیقا چی فرمودید؟؟:n26:
سلام...
به جای اینکه با مرورگر وارد یه سایت و انجمنش شید تا سوالاتونو بپرسین و جوابتونو بگیرین
با این نرم افزار انجمن های مختلف رو ذخیره میکنید و راحت تر بهشون دسترسی دارید..

mahmud1992
08-08-2014, 19:59
سلام...
به جای اینکه با مرورگر وارد یه سایت و انجمنش شید تا سوالاتونو بپرسین و جوابتونو بگیرین
با این نرم افزار انجمن های مختلف رو ذخیره میکنید و راحت تر بهشون دسترسی دارید..

بعد برای عضویت همون یک اکانت از جی میل بدم درسته؟؟؟
:n13:

p30worlduser.92
08-08-2014, 20:03
بعد برای عضویت همون یک اکانت از جی میل بدم درسته؟؟؟
:n13:
دقیقا یادم نیست موقع عضویت چی خواست
ولی فکر کنم همینطور بود..
بعدش هم که وارد شدید انجمن سایتای مختلف رو که لازم دارید اد میکنید و واردش میشید که باید هنگام ورود عضو اون انجمن هم بشید تا سوالاتونو بپرسید یا جواب پستی رو بدید..

mahmud1992
08-08-2014, 23:45
دقیقا یادم نیست موقع عضویت چی خواست
ولی فکر کنم همینطور بود..
بعدش هم که وارد شدید انجمن سایتای مختلف رو که لازم دارید اد میکنید و واردش میشید که باید هنگام ورود عضو اون انجمن هم بشید تا سوالاتونو بپرسید یا جواب پستی رو بدید..

ممنون ازتون
برم امتحان کنم اگه سوالی بود با خدمت میرسم
:n16:

mahmud1992
09-08-2014, 07:33
سلام
من این برنامه tapatalk رو رفتم و امتحان کردم و آخرین موضوعی که میاره مال دو روز پیش هست و هر چی رفرش میدم مطلب جدید اضافه نمیشه؟؟؟
چظوری باید خودم از اونجا اقدام برای سوال پرسیدن کنم تو صفحه پی سی وورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

p30worlduser.92
09-08-2014, 08:50
سلام
من این برنامه tapatalk رو رفتم و امتحان کردم و آخرین موضوعی که میاره مال دو روز پیش هست و هر چی رفرش میدم مطلب جدید اضافه نمیشه؟؟؟
چظوری باید خودم از اونجا اقدام برای سوال پرسیدن کنم تو صفحه پی سی وورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون
سلام
سمت چپ گوشی یه منو داره که باید بازش کنی بکشش سمت راست
اونجا پایین نوشتهnew topicاونو بزن و به ترتیب انتخاب کن که کدوم قسمت میخوای سوالتو بپرسی
راحته امتحان کن...

mahmud1992
09-08-2014, 23:59
سلام
یک سوال!!!
تمام تاپیک هایی که تو این سایت تو تمام بخش ها هست رو میشه تو tapatalk دید؟؟
یا نه اون مطالبش جدا از این هست؟؟؟؟؟؟؟؟

p30worlduser.92
10-08-2014, 10:52
سلام
یک سوال!!!
تمام تاپیک هایی که تو این سایت تو تمام بخش ها هست رو میشه تو tapatalk دید؟؟
یا نه اون مطالبش جدا از این هست؟؟؟؟؟؟؟؟
بله میشه......

60chi
14-08-2014, 20:03
سلام بچه ها من این گوشی رو 2 ماه پیش خریدم گوشی عالی هست ولی هر جا می برمش برای روت کردن یا این که خودم میخوام روت کنم میگن نمیشه یا امنیت گوشی اجازه نمیده تو را خدا یکی کمک کنه ی راهی که خودتون امتحان کردین رو بگید تو را خدا ..................

runner
15-08-2014, 11:56
سلام بچه ها من این گوشی رو 2 ماه پیش خریدم گوشی عالی هست ولی هر جا می برمش برای روت کردن یا این که خودم میخوام روت کنم میگن نمیشه یا امنیت گوشی اجازه نمیده تو را خدا یکی کمک کنه ی راهی که خودتون امتحان کردین رو بگید تو را خدا ..................

شما همه جا پست دادین
شما با برنامه Kingo Android Root ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به راحتی متونین روت کنین گوشیتونو

Mr.World.Wide
15-08-2014, 12:42

تیک اشکال زدایی یو اس بی رو فعال کردی که؟؟؟
همون usb debug???

ehsan_iace
18-08-2014, 11:00
من این گوشی که دستم هست زبان فارسی‌اش مشکل داره و برای مثال پیامکهای فارسی را بصورت جدا جدا نشان میده!

و اکثر برنامه‌های فارسی اندروید را به همین صورت نشان میده ولی چند تا برنامه فارسی هم نصب کردم که درست نشان میده! تو اون برنامه چه کاری انجام دادند که حتی اگر گوشی مشکل نشان دادن کلمات فارسی داشته باشه باز هم درست نشان میده؟

mojtaba2321
25-08-2014, 21:38
دوستان من یک گوشی lg به تازگی گرفتم
فایل برنامه apk که از اینترنت pc گرفتم چطور میتونم روی گوشی نصب کنم؟ فایل رو روی مموری کارت ریختم ولی وقتی روش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته.

Mohsen.Evazpour
29-08-2014, 20:53
با سلام من گوشیم galaxy ace 3 هست و اندروید ان 4.2.2 هست...
من یه بازی به اسم edge of tomorrow دانلود کردم ولی در لودینگ اول بازیم بیرون میپره لطفا کمکم کنید که چیکار باید بکنم...:n21:

hamidchi
01-09-2014, 16:49
سلام
تو تنظیمات گوشی قسمت app ، حجم اپلیکیشن تانگو رو 217 مگابایت زده که بیشترش مربوط میشه به دیتا این برنامه .
حالا اگه گزینه clear data رو بزنم چه چیزهایی رو پاک میکنه ؟ کانتکت ها پاک میشه ؟

hamidchi
01-09-2014, 16:51
دوستان من یک گوشی lg به تازگی گرفتم
فایل برنامه apk که از اینترنت pc گرفتم چطور میتونم روی گوشی نصب کنم؟ فایل رو روی مموری کارت ریختم ولی وقتی روش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته.

من فایل ها رو میریزم توی مموری گوشی بعد که روشون میزنم خودش باز میشه و نصب میشه
شاید برنامه که دانلود کردین مشکل داره یا باید بریزین توی مموری گوشی

mojtaba2321
01-09-2014, 23:08
دوستان پلیری هست که بتونه فایل 1080 رو با تصویر پخش کنه؟

runner
01-09-2014, 23:16
دوستان پلیری هست که بتونه فایل 1080 رو با تصویر پخش کنه؟

hesam68
02-09-2014, 00:06
سلام
من اپ وایبر و روی تبلتم نصب کردم
ولی متاسفانه هر کاری می کنم کنتاکتی که توی سیمکارتمه رو توی وایبر نمیاد
به نظرتون باید چی کار کنم؟؟؟ اندرویدم ورژن ۴.۴ هست

ehsan_iace
06-09-2014, 14:17
من روی یک گوشی HTC S510B میخواستم موزیک بریزم

وقتی موزیک را در پوشه‌های مجزایی ریختم و داخل قسمت موزیک رفتم پوشه‌ها را آلبوم حساب نمیکنه و اگر فایل موسیقی تگ البوم داشت آنرا آلبوم حساب میکنه

وقتی هم میخواهم playlist بسازم باید بروم در سمت song، آنجا هم همه فایلهای موسیقی را بصورت کیلویی پشت سر هم ردیف کرده و فایلهایی که اسم درستی ندارند و تگ درستی ندارند را نمیشه پیدا کرد و باید از بین چند صد تا فایل موسیقی هی صفحه را بالا پایین کرد و فایلها را تک تک انتخاب کرد!

راه حلی وجود دارد یا نرم افزاری هست که بی‌دردسر بشه playlist را ساخت و بعد هم پوشه را معرفی کرد تا بگذاره جزو playlist
اگر مثل explorer ویندوز پوشه ها را نشان بده راحت میشه انتخاب‌اش کرد ولی پیش‌فرض HTC این کار را نمیکنه!

hessam_sz
12-09-2014, 13:11
دوستان من گوشی رو با نرم افزار ویروت روت کردم آخرش هم پیغام داد روت شده ولی وقتی گوشی بالا اومد نرم افزار supersu نصب نشده بود.الان نمیدونم گوشی من بالاخره روت شده یا نه؟
با نرم افزار روت چک هم نگاه کردم نوشته بود rooted ولی جلوی super si نوشته بود not find
گوشی هم اکسپریا sp اندروید 4.3 هست

hessam_sz
12-09-2014, 13:26
ضمنا نرم افزار supersu رو دانلود کردم و نصب کردم ولی پیغام میده باید آپدیت بشه آپدیت هم که میکنم میگه امکان آپدیت نیست و میگه باید reboor بشه
به نظر شما مشکل چیه؟

r_liaghat
13-09-2014, 15:43
سلام
دوستان درمورد ثبت نام لاین سوال دارم باید اینجا بپرسم؟؟؟؟؟

Neda HF
20-09-2014, 16:45
سلام،دوستان من وايبر رو از رو گوشي حذف كرده بودم دوباره نصبش كردم كدي كه اس ام اس ميشه ديگه نميرسه!چيكار كنم چطوري دوباره با همون شماره فعالش كنم؟؟لطفا راهنمايي كنين،ممنونم

Sent from my iPhone using Tapatalk

Neda HF
20-09-2014, 16:47
سلام،لطفا راهنمايي كنين ،كد فعالسازي وايبر نمياد تماس تلفني ام ندارم كه كد بده دوباره،چه راه حلي داره كه دوباره بتونم با همون شماره قبلي وايبرو فعال كنم

kiyan1977
02-10-2014, 08:17
با سلام خدمت دوستان.
من گوشیم سامسونگ گالکسی اس داز 2سیم و مدل S7562 هست. روت شده و رام چند بار نصب کردم و برای کارای مختلف. حرفه‌ای نیستم ولی کلا چون کامپیوتر و الکترونیک از علائقم هست خیلی بی تجربه نیستم. بعد از این همه کار کردن و یاد گرفتن از دوستانی مثل شما الان کارای گوشیمو خودم انجام میدم ولی یه مشکل هنوز سر جای خودش باقی است. اونم کم بود حافظه. خوب پارتیشن بندی کردم و link2sd نصب کردم و برنامه هارو link کردم ولی از حافظه اصلی حجمی آزاد نمیکنه این اولین سوال. دوم اینکه چرا بعضی از برنامه ها وقتی میخوام نصب کنم میگه حجم کافی نداری، مثلا اومدم برنامه FolderMount رو نصب کنم تا شاید بتونم با این فضا ایجاد کنم که دوباره همین پیغام رو داد در صورتی که من روی گوشیم فقط 5 برنامه کاربوردی نصب کردم همین و اصل پیغام دقیقش اینه: Free up some space and try again. من معنی این جملرو میدونم اما اصلا منطقی نیست چون برنامه های دیگرو نصب میکنه مثلا در همین شرایط من برنامه viber نصب میکنم که حجمش کم نیست. لطفا برای این دو سوال من دوستان تجربشونو بفر مایند. ممنون و با سپاس.
دوستانی که در مورد این گوشی سوالی دی مورد روت و آنروت دارن در حد تجربم در خدمتم.
1 چرا بعد از اینکه برنامه هارو با برنامه link2sd لینک میکنیم حافظه سیستم هنوز سر جاش هست و حجمی ازش آزاد نشده.
2 پیغام خطای Free up some space and try again. به چه علت داده میشه در حالی که فقط 3 یا 4 برنامه کاربردی نصب هست و برنامه های دیگه نصب میشه فقط بعضی اینتوریه
3 روش اد کردن برنامه ای به لیست SuperSu چگونه است.:n12:

kane32
04-10-2014, 22:56
با سلام دوستان من یک گوشی سامسونگ گلکسی مدل youngبا سیستم عامل اندروید 2.3.6 دارم لطفا بگید با چه نوع پچی میتونم این مدلو سیستم عاملشو ارتقا بدم و چه نرم افزارها یی لازم است در ضمن میخوام فریمویر کاستوم بریزم چون پچ رسمی برای این نوع گوشی اخریش 2.3.6 هست اگر اشتباه نکنم حال خواهش میکنم کمکم کنید مراحل کار نرم افزارها و چگونگیه این ارتقا را به بنده بگویید و راهنما ییم کنید دوستان گلم در ضمن الان فریمویر رسمی روش هست.

kane32
05-10-2014, 18:58
دوستان کسی نمیدانست

Artam01
10-10-2014, 22:16
درود دوستان.
در گوشی سامسونگ نیو3 بازی هایی که فایل APK و دیتا جدا هستند را چگونه اجرا می کنند.
بازی اینستال میشود ولی وقتی می خواهد باز شود روی صفحه آدرس یک سایت می آید ولی میرود و بازی اجرا نمی شود.

runner
11-10-2014, 00:07
درود دوستان.
در گوشی سامسونگ نیو3 بازی هایی که فایل APK و دیتا جدا هستند را چگونه اجرا می کنند.
بازی اینستال میشود ولی وقتی می خواهد باز شود روی صفحه آدرس یک سایت می آید ولی میرود و بازی اجرا نمی شود.

سلام
دوست عزیز بعضی از سایتا فایل دیتای بازیایی که با دیتا هستنو در کنار بازی برا دانلود قرار میدن!
شما هم فایل نصبی و دیتا رو دانلود میکنی بعداز دانلود بازی رو نصب کنین و فایل دیتارو به حافظه گوشی و فولدر Android --> Data منتقل کنین و بعد بازی رو اجرا کنین (دیتا رو از حالت Rar در بیاریو بعد فولدر داخلشو کپی کنین)
فقط یه نکته دیگه هم هست اینه که وارد فولدر Android شدین ممکنه دوتا فولدر به نام های Data و Obb باشه شما باید توجه کنین دیتای بازی ای که دانلود میکنین چی هست اگه Obb باشه باید به فولدر مربوطه منتقل بشه اگر هم دیدین ندارین همچین فولدری تو همون آدرس بسازین یه فولدر به همین نام!

Artam01
11-10-2014, 09:53
همین کارو انجام دادم فایل دیتا رو با فولدرش که داخلش یک فایل obb بود داخل فولدر obb ریختم.
فایل apk رو باید کجا قرار داد؟

runner
11-10-2014, 13:27
همین کارو انجام دادم فایل دیتا رو با فولدرش که داخلش یک فایل obb بود داخل فولدر obb ریختم.
فایل apk رو باید کجا قرار داد؟

Apk پسوند فایل های اندرویدی هست که این یعنی فایل نصبی شما اون فایل رو نصب کنین رو گوشی کپی کنین تو یه فولدر تو گوشی و از گوشی روش کلیک کنین تا نصب بشه
برای دیتا هم دقت کنین فولدری توش فایل obb هست رو کپی کنین یعنی فولدری که روش کلیک میکنین توش فایل obb باشه!!!

Artam01
11-10-2014, 15:29
من همین کارو کردم نصب هم شد ولی داخل بازی نمیشه بازی آسفالته اسمش وقتی اجراش میکنم اسم این سایت apkmania رو مینویسه بعد دوباره برمیگرده تو منو و هیچ اتفاقی نمیافتد.

runner
11-10-2014, 17:30
من همین کارو کردم نصب هم شد ولی داخل بازی نمیشه بازی آسفالته اسمش وقتی اجراش میکنم اسم این سایت apkmania رو مینویسه بعد دوباره برمیگرده تو منو و هیچ اتفاقی نمیافتد.

شما موقع اجرای بازی اینترنت رو هم قطع کن -
روش اجرای بازی های دیتا دار به این صورتی هست که بتون گفتم نکته دیگه به ذهنم نمیرسه!!!!!
سعی کنین مسیر رو یه بار چک کنین و مراحل یک باره دیگه برین شاید جایی رو اشتباه رفتین

bn83
15-10-2014, 21:26
با سلام من یه گوشی اچ تی سی وایلدفایر دارم که برنامه تانگو روش نصب میشه ولی اجرا نمیشه باید چکار کنم . با تشکر

peyman_nn
06-11-2014, 12:24
سلام
دوستان من نرم افزار lucky patcher و نرم افزار market unlocker رو نصب کردم و همین جوری یکم باهاش ور رفتم
من قبلا با نرم افزار freedom گوگل پلی رو -- کردم و برنامه های پولی رو میخریدم
خواستم برای clash of clas جم بخرم که متاسفانه تمام برانامه های گوگل روی گوشیم از کار افتاده و مینویسه کانکشن نداری و کانکت نمیشه
تمام برنامه های گوگل

چی جوری حلش کنم ؟؟؟

slim_shady71
20-12-2014, 15:18
سلام
دوستان کسی راجع به برنامه ی battery doctor چیزی میدونه. عمر باطری را افزایش میده اما ایا برای باطری در طولانی مدت ضرر نداره؟

runner
20-12-2014, 16:36
سلام
دوستان من نرم افزار lucky patcher و نرم افزار market unlocker رو نصب کردم و همین جوری یکم باهاش ور رفتم
من قبلا با نرم افزار freedom گوگل پلی رو -- کردم و برنامه های پولی رو میخریدم
خواستم برای clash of clas جم بخرم که متاسفانه تمام برانامه های گوگل روی گوشیم از کار افتاده و مینویسه کانکشن نداری و کانکت نمیشه
تمام برنامه های گوگل

چی جوری حلش کنم ؟؟؟

امکان داره جی میل شما به دلیل دستکاری کردن پلی استور دسترسیش به پلی استور بسته شده باشه و نتونین برنامه هارو دانلود کنین
شما با یه جی میل دیگه لوگین کنین و تست کنین

سلام
دوستان کسی راجع به برنامه ی battery doctor چیزی میدونه. عمر باطری را افزایش میده اما ایا برای باطری در طولانی مدت ضرر نداره؟

این یه برنامه مدیریت مصرف هست
این برنامه با تنظیمات خودش برنامه های پر مصرف رو شناسایی میکنه و میبنده به همین دلیل هم مصرف میاد پایین و بیشتر با گوشی کار میکنین
من به شخصه داشتمش با مصرفی که داشتم باز تاثیری احساس نمیکردم
شما زمانی که وایرلست روشن باشه طبیعتا تمام برنامه های چت آنلاین هم فعالن پس اگه بسته بشن باز شما برای اینکه بتونین از برنامه ها استفاده کنین باید باز کنین که مصرف دوباره همون میشه
مگر اینکه خودتون مصرف خاصی نداشته باشین و در کنارش این برنامه هم تو بستن برنامه هایی که غیر کاربری هست براتون کمکتون میکنه

به نظر که کارکردن کمتر با گوشی = با طولانی شدن عمر باطری پس نباید ضرری داشته باشه

AqAqzZA
21-12-2014, 07:08
سلام. میشه بنده رو راهنمایی کنید که چطور وارد شبکه اجتماعی ف-ی-س-ب-و-ک بشم با موبایل؟
قدیم شنیده بودم روی گوشی اندروید میشه به نوعی ف-ی-ل-ت-ر-ش-ک-ن نصب کرد؟
لطفا ساده ترین راه برای رفتن به اون سایت با گوشی اندرویدی رو بگید.
با تشکر از لطف شما

alex_metal
21-12-2014, 15:38
واسه دوستم ٣ماه پيش يك سامسونگ اس ٥ خريديم. وايبر رو فعال كردم براش و مشكلي نداشت استفاده ميكرد. يكهفته پيش گفت وايبر خودش logout شد. خواستم دوباره فعالش بكنم، شماره تلفنشو كه ميدادم اس ام اس فعال سازي نميومد حتي تماس هم نمي گرفت يك يا دو روز صبر كرديم ولي بازم درست نشد برنامه رو از اول نصب كردم بازم نشد! بعد يك شماره ديگه انداختيم تو گوشي اس ام اس اومد فعال شد ولي بعد بازم پريد بيرون و ديگه اس ام اس فعال سازي نيومد. الان بازم با يك شماره ديگه امتحان كردم فعال شد بعد بازم پريد بيرون!!!

مشكل از كجاست!؟

alex_metal
21-12-2014, 15:43
واسه دوستم ٣ماه پيش يك سامسونگ اس ٥ خريديم. وايبر رو فعال كردم براش و مشكلي نداشت استفاده ميكرد. يكهفته پيش گفت وايبر خودش logout شد. خواستم دوباره فعالش بكنم، شماره تلفنشو كه ميدادم اس ام اس فعال سازي نميومد حتي تماس هم نمي گرفت يك يا دو روز صبر كرديم ولي بازم درست نشد برنامه رو از اول نصب كردم بازم نشد! بعد يك شماره ديگه انداختيم تو گوشي اس ام اس اومد فعال شد ولي بعد بازم پريد بيرون و ديگه اس ام اس فعال سازي نيومد. الان بازم با يك شماره ديگه امتحان كردم فعال شد بعد بازم پريد بيرون!!!

مشكل از كجاست!؟
چيكار كنم تا درست بشه راهي هست؟

AqAqzZA
22-12-2014, 14:45
سلام. میشه بنده رو راهنمایی کنید که چطور وارد شبکه اجتماعی ف-ی-س-ب-و-ک بشم با موبایل؟
قدیم شنیده بودم روی گوشی اندروید میشه به نوعی ف-ی-ل-ت-ر-ش-ک-ن نصب کرد؟
لطفا ساده ترین راه برای رفتن به اون سایت با گوشی اندرویدی رو بگید.
با تشکر از لطف شما

کسی اطلاع نداره؟ هیچکس اینجا ضد ف-ی-ل-ت-ر نداره رو موبایلش؟

runner
22-12-2014, 15:10
کسی اطلاع نداره؟ هیچکس اینجا ضد ف-ی-ل-ت-ر نداره رو موبایلش؟

نرم افزار تغییر آی پی Rostam V-P-N - تمام نسخه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نرم افزاری برای باز کردن صفحات اجتماعی Psiphon - تمام نسخه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

880446534
31-12-2014, 15:33
سلام.
یه سوال.
برنامه کیبورد گوشی های اکسپریا (تو گوگل پلی موجوده) رو نمیشه رو گوشی های غیر سونی نصب کرد؟؟
هر کار کردم رو سامسونگ نصب نشد .(اندروید هم 4.4.2 هست)
کسی راه حلی نداره؟؟؟؟

shengo_k
03-01-2015, 00:47
سلام.
یه سوال.
برنامه کیبورد گوشی های اکسپریا (تو گوگل پلی موجوده) رو نمیشه رو گوشی های غیر سونی نصب کرد؟؟
هر کار کردم رو سامسونگ نصب نشد .(اندروید هم 4.4.2 هست)
کسی راه حلی نداره؟؟؟؟
اگه فایل apk کیبورد موجود باشه رو هر گوشی اندرویدی میشه نصب کرد فایل کیبورد رو نصب کنید بعد تو گوشیتون از از طریق بخش Language and input موجود در تنظیمات کیبورد پیشفرض کوشیو به کیبرد اکسپریا تغییر دهید

mrmostafa
03-01-2015, 10:53
دوستان وايبر نصب بودش خود به خود پريدش رو اكسپريا زد 2 دوباره نصب كردم ولي كد رو ارسال نميكنه خط همراه اول هستش جديدا مسدود شده ؟؟؟؟؟ راه حلي هستش ؟؟؟

shengo_k
03-01-2015, 18:23
دوستان وايبر نصب بودش خود به خود پريدش رو اكسپريا زد 2 دوباره نصب كردم ولي كد رو ارسال نميكنه خط همراه اول هستش جديدا مسدود شده ؟؟؟؟؟ راه حلي هستش ؟؟؟
مدت زمانی که درخواست کد از طریق sms کردید صبر کنید تا زمان تموم بشه بعد زیر آن یک دکمه فعال میشه اگه اون رو بزنید به سایت وایبر منتقل میشید اونجا get code رو بزنید اگر زبان هم بود انتخاب بکنید بعد باهاتون تماس گرفته میشه و کد وایبر واستون خونده میشه

880446534
07-01-2015, 20:36
اگه فایل apk کیبورد موجود باشه رو هر گوشی اندرویدی میشه نصب کرد فایل کیبورد رو نصب کنید بعد تو گوشیتون از از طریق بخش Language and input موجود در تنظیمات کیبورد پیشفرض کوشیو به کیبرد اکسپریا تغییر دهید
اصلا نصب نمیشه لامصب.
وگرنه تنظیماتش رو بلدم.
به هرحال ممنون

esi222
08-01-2015, 14:01
سلام
کسی مراحل روت کردن گوشی htc dESIRE 816 رو داره؟
جوری که مشکلی پیش نیاره و حتما جواب بده
تو نت راه زیاده اما راه مطمئنشو میخوام
ممنون

shengo_k
08-01-2015, 19:09
سلام
کسی مراحل روت کردن گوشی htc dESIRE 816 رو داره؟
جوری که مشکلی پیش نیاره و حتما جواب بده
تو نت راه زیاده اما راه مطمئنشو میخوام
ممنون
داداش مطمئن و بهترین راه از طریق نرم افزار Odin شما فایل روت مربوط به گوشیتون رو دانلود میکنید بعد از نرم افزار Odin رو در ویندوزتون اجرا میکنید گوشی رو خاموش و به حالت Downloading ببرید بعد از طریق کابل USB به کامپیوتر وصل میکنید فایل روت هم که دانلود کرداد در قسمت PDA در نزم افزار Odin وارد میکنید بعد Start رو میزنید عملیات روت انجام میشه بعد که عملیات انجام شد گوشیتون رستارت میشه و حالا گوشیتون روت هست
میتونید آخرین ورژن نرم افزار odin و فایل روت گوشیتون رو از انجمن های آندروید فارسی پیدا کنید

esi222
08-01-2015, 22:58
داداش مطمئن و بهترین راه از طریق نرم افزار Odin شما فایل روت مربوط به گوشیتون رو دانلود میکنید بعد از نرم افزار Odin رو در ویندوزتون اجرا میکنید گوشی رو خاموش و به حالت Downloading ببرید بعد از طریق کابل USB به کامپیوتر وصل میکنید فایل روت هم که دانلود کرداد در قسمت PDA در نزم افزار Odin وارد میکنید بعد Start رو میزنید عملیات روت انجام میشه بعد که عملیات انجام شد گوشیتون رستارت میشه و حالا گوشیتون روت هست
میتونید آخرین ورژن نرم افزار odin و فایل روت گوشیتون رو از انجمن های آندروید فارسی پیدا کنید
این بهترینو ایمن ترین روشه درسته؟
چجوری به حالت دانلودینگ میره؟

shengo_k
09-01-2015, 17:07
این بهترینو ایمن ترین روشه درسته؟
چجوری به حالت دانلودینگ میره؟
بله داداش این روش از روش های دیگه که میگن با یک کلیک روت کنید خیلی ایمن تره و تمام کاربران انجمن xda از این روش استفاده میکنند و اون رو پیشنهاد میکنند
برای رفتن به حالت دانلودینگ گوشی رو خاموش میکنیم در گوشی هایی که دکمه فیزیکی Home دارن به ترتیب با نگه داشتن کلید های ولوم پایین کلید خانه(Home) و کلید روشن کردن دستگاه به حالت دانلودینگ میره
اما برای گوشی هایی که کلید فیزیکی home ندارن با نگه داشتن ولوم پایین و روشن کردن دستگاه به حات دانلودینگ میره
بعد cantinue رو انتخاب کنید حالا باید گوشیتونو با کابل usb به کامپیوتر شخصیتون وصل کنید

esi222
09-01-2015, 23:43
بله داداش این روش از روش های دیگه که میگن با یک کلیک روت کنید خیلی ایمن تره و تمام کاربران انجمن xda از این روش استفاده میکنند و اون رو پیشنهاد میکنند
برای رفتن به حالت دانلودینگ گوشی رو خاموش میکنیم در گوشی هایی که دکمه فیزیکی Home دارن به ترتیب با نگه داشتن کلید های ولوم پایین کلید خانه(Home) و کلید روشن کردن دستگاه به حالت دانلودینگ میره
اما برای گوشی هایی که کلید فیزیکی home ندارن با نگه داشتن ولوم پایین و روشن کردن دستگاه به حات دانلودینگ میره
بعد cantinue رو انتخاب کنید حالا باید گوشیتونو با کابل usb به کامپیوتر شخصیتون وصل کنید
ممنون
شما رو 816 تست کردی؟
فایل روت اصلی رو از کجا میتونم دانلود کنم یعنی اینکه بدون مشکل باشه.

سعید سوری
10-01-2015, 00:46
سلام من نرم افزار وایبر رو روی بلو استکس داشتم بلو استکس رو پاک کردم دوباره نصب کردم الان وایبر رو که نصب میکنم اون شماره همراه اول رو که قبلا داشتم میزنم ارور میده لطفا راهنماییم کنید

shengo_k
10-01-2015, 18:22
ممنونشما رو 816 تست کردی؟فایل روت اصلی رو از کجا میتونم دانلود کنم یعنی اینکه بدون مشکل باشه.روی 816 خیر اما روی galaxy note2 / galaxy s3/ galaxy s3 mini / galaxy tab2 شخصا تست کردمداداش من الان بخش آموزش های گوشی شما رو بررسی کردم در گوشی شما باید از طریق ریکاوری گوشی رو روت کنید ابتدا باید روی گوشیتون کاستوم ریکاوری نصب کنید و از طریق آن فایل روت رو نصب کنید

نصب کاستوم ریکاوری :ابتدا از تایپیک زیر فایل را دنلود کرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و طبق آموزش تایپیک ریکاوری را نصب کنید.

روت و نصب SUPERSU! :ابتدا فایل UPDATE-SuperSU-v1.99r5 را از لینک دانلود کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و بدون اکستراکت کردن درون حافظه داخلی گوشیتون کپی کنید در صفحه اول در نه در فولدری دیگری.حالا باز دکمه ولوم پایین را اول و همزمان با دکمه پاور نگه دارید و تا صفحه سفید خوایت بیاد سریع دستتون را از پاور و ولم بردارید.حالا با حرکت با دکمه ولوم گوشی بیاید روی گزینه recovery و با دکمه پاور انتخابش کنید.حالا با دکمه ولوم در ریکاوری بیاید روی instal zip و باز روی گزینه choose zip from /sdcard دکمه پاور بزنید و باز روی 0/ بزنید و فایل zip که دانلود کردید را به نام UPDATE-SuperSU-v1.99r5 پیدا کنید و انتخاب کنید و گزینه yes را بزنید صبر کننید کار تمام شود و با گزینه rebbot system now مثل بالا گوشی را ریست کنید مبارک باشه گوشی شما روت شد.

shengo_k
10-01-2015, 18:28
سلام من نرم افزار وایبر رو روی بلو استکس داشتم بلو استکس رو پاک کردم دوباره نصب کردم الان وایبر رو که نصب میکنم اون شماره همراه اول رو که قبلا داشتم میزنم ارور میده لطفا راهنماییم کنید
داداش احتمالا بک آپ ها پاک نشده شما یه بار دیگه نرم افزار blueStacks رو پاک کنید به پوشه bluestacks برید همه فایل ها رو پاک کنید در قسمت stast menu و Documents نیز اگه پوشه ای مربوط به بلوستاکس بود پاک کنید بعد دوباره نصب کنید باید مشکلاتون حل بشه

سعید سوری
10-01-2015, 22:48
داداش احتمالا بک آپ ها پاک نشده شما یه بار دیگه نرم افزار blueStacks رو پاک کنید به پوشه bluestacks برید همه فایل ها رو پاک کنید در قسمت stast menu و Documents نیز اگه پوشه ای مربوط به بلوستاکس بود پاک کنید بعد دوباره نصب کنید باید مشکلاتون حل بشه

اقا مرسی از راهنماییتون ردیف شد دمت گرم

shengo_k
10-01-2015, 23:12
اقا مرسی از راهنماییتون ردیف شد دمت گرم
موفق باشید

esi222
12-01-2015, 01:15
روی 816 خیر اما روی galaxy note2 / galaxy s3/ galaxy s3 mini / galaxy tab2 شخصا تست کردمداداش من الان بخش آموزش های گوشی شما رو بررسی کردم در گوشی شما باید از طریق ریکاوری گوشی رو روت کنید ابتدا باید روی گوشیتون کاستوم ریکاوری نصب کنید و از طریق آن فایل روت رو نصب کنید

نصب کاستوم ریکاوری :ابتدا از تایپیک زیر فایل را دنلود کرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و طبق آموزش تایپیک ریکاوری را نصب کنید.

روت و نصب SUPERSU! :ابتدا فایل UPDATE-SuperSU-v1.99r5 را از لینک دانلود کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و بدون اکستراکت کردن درون حافظه داخلی گوشیتون کپی کنید در صفحه اول در نه در فولدری دیگری.حالا باز دکمه ولوم پایین را اول و همزمان با دکمه پاور نگه دارید و تا صفحه سفید خوایت بیاد سریع دستتون را از پاور و ولم بردارید.حالا با حرکت با دکمه ولوم گوشی بیاید روی گزینه recovery و با دکمه پاور انتخابش کنید.حالا با دکمه ولوم در ریکاوری بیاید روی instal zip و باز روی گزینه choose zip from /sdcard دکمه پاور بزنید و باز روی 0/ بزنید و فایل zip که دانلود کردید را به نام UPDATE-SuperSU-v1.99r5 پیدا کنید و انتخاب کنید و گزینه yes را بزنید صبر کننید کار تمام شود و با گزینه rebbot system now مثل بالا گوشی را ریست کنید مبارک باشه گوشی شما روت شد.
ممنون بابت توضیحاتت.
لینک مال کجاس؟ برداشته شده.
بی زحمت اسم سایتو حرفاشو دونه دونه جدا کن تا سایت حذفش نکنه

shengo_k
12-01-2015, 21:17
ممنون بابت توضیحاتت.
لینک مال کجاس؟ برداشته شده.
بی زحمت اسم سایتو حرفاشو دونه دونه جدا کن تا سایت حذفش نکنه
خدمت شما

تاپیک جامع مربوط به گوشی شما
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .a n d - r o i d . ir/ forum1566.html

Toolkit | Unlock | Root | Flash | Desire 816
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . a n d - r o i d . ir/ thread186013.html#post1374769

آنلاک بوت لودر و نصب ریکاوری و روت و نصب کاستوم رام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . a n d - r o i d . ir/ thread183058.html

سوالات و مشکلات متداول HTC Desire 816 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . a n d - r o i d . i r / thread182093-58.html#post1378590

rayi
19-01-2015, 23:10
سلام من چند تا فایل بک اپ دفتر تلفن و sms تو لب تابم دارم که میخام باز یابیشون کنم تو گوشیم
راهنماییم کنین لطفا که چجوری:n32::n32::n13::n13:

rayi
19-01-2015, 23:11
سلام من چند تا فایل بک اپ دفتر تلفن و sms تو لب تابم دارم که میخام باز یابیشون کنم تو گوشیم
راهنماییم کنین لطفا که چجوری:n32::n32::n13::n13:

jamal9
21-01-2015, 16:59
سلام من یه سوال دارم نمیدونم اینجا جاشه یا نه
من میخام گوشیمو روت کنم بخاطر نصب برنامه ایکس مود
نمیدونم با چه نرم افزاری اینکارو بکنم ،حالا نرم افزار رو میشه پیدا کرد
ولی میترسم گوشیم خراب بشه ،اخه بعضی سایتا زیر آموزش روت داخل کامنت ها نوشتن که بعد از روت ال شد و بل شد
گوشیم xperia l مدل c2105 هستش اندروید 4.2.2
میشه یکی قشنگ توضیج بده که روت بکنم مشکل پیش میاد ؟ با چه نرم افزاری و اینکه ایکس مود ارزششو داره که گوشیمو روت کنم؟
مرسی

runner
21-01-2015, 17:18
سلام من یه سوال دارم نمیدونم اینجا جاشه یا نه
من میخام گوشیمو روت کنم بخاطر نصب برنامه ایکس مود
نمیدونم با چه نرم افزاری اینکارو بکنم ،حالا نرم افزار رو میشه پیدا کرد
ولی میترسم گوشیم خراب بشه ،اخه بعضی سایتا زیر آموزش روت داخل کامنت ها نوشتن که بعد از روت ال شد و بل شد
گوشیم xperia l مدل c2105 هستش اندروید 4.2.2
میشه یکی قشنگ توضیج بده که روت بکنم مشکل پیش میاد ؟ با چه نرم افزاری و اینکه ایکس مود ارزششو داره که گوشیمو روت کنم؟
مرسی

مشکل خاصی پیش نمیاد شما با این برنامه تست کنین راحت و بدون دردسر هست
Kingo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
xMode باید ببینین اون کارهایی که شما ازش انتظار دارین رو انجام میده یا نه
اگه برا کلش دارین میریزین فکر نکنم راضیتون کنه

jamal9
21-01-2015, 18:23
مشکل خاصی پیش نمیاد شما با این برنامه تست کنین راحت و بدون دردسر هست
Kingo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
xMode باید ببینین اون کارهایی که شما ازش انتظار دارین رو انجام میده یا نه
اگه برا کلش دارین میریزین فکر نکنم راضیتون کنه
ممنون
اره برا کلش میخام
شما خودتون از ایکس مود استفاده کردین؟ من بیشتر قسمت سرچش برام مهمه ،سرچش لوت های خوبی میاره؟
بنظرتون ارزش داره که بخاطر ایکس مود گوشیمو روت کنم؟

runner
21-01-2015, 19:34
ممنون
اره برا کلش میخام
شما خودتون از ایکس مود استفاده کردین؟ من بیشتر قسمت سرچش برام مهمه ،سرچش لوت های خوبی میاره؟
بنظرتون ارزش داره که بخاطر ایکس مود گوشیمو روت کنم؟

برا لوت هم میتونه کمکتون کنه
من خودم در حد تست باش کار کردم
زییاد تو کلش نیستم

jamal9
21-01-2015, 19:52
برا لوت هم میتونه کمکتون کنه
من خودم در حد تست باش کار کردم
زییاد تو کلش نیستم

مرسی از جوابتون
فقط اگه میدونستم که واقعا عملیه یا نه خوب میشد
حالا پیشنهاد شما چیه؟ ارزش داره بخاطر ایکس مود روت کنم گوشیمو؟

runner
21-01-2015, 20:12
مرسی از جوابتون
فقط اگه میدونستم که واقعا عملیه یا نه خوب میشد
حالا پیشنهاد شما چیه؟ ارزش داره بخاطر ایکس مود روت کنم گوشیمو؟

به نظرم تستش کنین!

jamal9
21-01-2015, 20:37
به نظرم تستش کنین!

خب وقتی روت بشه که کار تمومه،نمیشه برشگردوند

runner
21-01-2015, 20:40
خب وقتی روت بشه که کار تمومه،نمیشه برشگردوند

با اون برنامه روت کنی بعد از روت یه گزینه حذف روت هم میاد هروقت خواستی میتونی از روت درش بیاری
ولی اگه روتم بمونه مشکلی ایجاد نمیشه

jamal9
21-01-2015, 20:56
با اون برنامه روت کنی بعد از روت یه گزینه حذف روت هم میاد هروقت خواستی میتونی از روت درش بیاری
ولی اگه روتم بمونه مشکلی ایجاد نمیشه

با این روش اطلاعات و فایل ها پاک میشه؟
اخه ترسم از اینه که زیر بعضی از آموزش ها تو قسمت کامنت بعضیا به مشکل خوردن
با این نرم افزار گوشی روت میشه و تمام؟ هیجچ کاری لازم نیست بکنم؟ اخه من اطلاعاتی ندارم در مورد روت و اینا

runner
21-01-2015, 21:00
با این روش اطلاعات و فایل ها پاک میشه؟
اخه ترسم از اینه که زیر بعضی از آموزش ها تو قسمت کامنت بعضیا به مشکل خوردن
با این نرم افزار گوشی روت میشه و تمام؟ هیجچ کاری لازم نیست بکنم؟ اخه من اطلاعاتی ندارم در مورد روت و اینا

اون آموزشایی که دیدین احتمالا روت از طریق فلش زدن بوده
نه روت به فایلاتون کاری نداره با این برنامه انجام بدین
اگرهم تجربه ندارین یه بک آپ بگیرین تا در صورت رخ دادن هر اتفاقی خیالتون راحت باشه

jamal9
21-01-2015, 22:01
اون آموزشایی که دیدین احتمالا روت از طریق فلش زدن بوده
نه روت به فایلاتون کاری نداره با این برنامه انجام بدین
اگرهم تجربه ندارین یه بک آپ بگیرین تا در صورت رخ دادن هر اتفاقی خیالتون راحت باشه
نه از طریق فلش که نبود ، از قبیل همین نرم افزارا بود ،وی روت و اینا

بک آپ چجوری بگیرم؟

runner
21-01-2015, 22:07
نه از طریق فلش که نبود ، از قبیل همین نرم افزارا بود ،وی روت و اینا

بک آپ چجوری بگیرم؟

بک آپ رو که فایلای عکس و ... فایلای اینجوری رو کپی کنین رو یه هارد
بک آپ از شماره ها و اس ام اس هم میتونین از برنامه هایی مثل SnapPea استفاده کنین که برای مدیریت گوشی های اندرویدی هستن

jamal9
21-01-2015, 22:11
بک آپ رو که فایلای عکس و ... فایلای اینجوری رو کپی کنین رو یه هارد
بک آپ از شماره ها و اس ام اس هم میتونین از برنامه هایی مثل SnapPea استفاده کنین که برای مدیریت گوشی های اندرویدی هستن

اهان بخاطر فایل ها بود منظورتون
من فکر کردم بک اپ برا اینکه فایل های سیستمی یه وقت دستکاری بشن میگین بک اب بگیرم
بهرحال ممنون از راهنماییتون ،فرداامتحان میکنم ،اگه سوال یا مشکلی داشتم ازتون کمک میگیرم

runner
21-01-2015, 22:23
اهان بخاطر فایل ها بود منظورتون
من فکر کردم بک اپ برا اینکه فایل های سیستمی یه وقت دستکاری بشن میگین بک اب بگیرم
بهرحال ممنون از راهنماییتون ،فرداامتحان میکنم ،اگه سوال یا مشکلی داشتم ازتون کمک میگیرم

فایل های سیتسمی نهایت با فلش یا فکتور ریست اوکی میشن
شما اگر با اون برنامه روت نکردی با هر چیزی که خواستین روت کنین آموزش رو به دقت بخونین تا اشتباهتون کم بشه
موفق باشید

ali_mohandes
26-01-2015, 19:21
سلام من یه مشکل دارم بابرنامهGLWIZوقتی بازش میکنم صفحه اصلی میاد ولی هیچ کانالی نیست نه کانال نه گزینه ای میشه راهنمایی کنید؟

saeed330
16-02-2015, 15:31
سلام.چطور میتونم یک کلید واژه رو در مرورگر کروم فیلتر کنم؟
توی تنظیمات خود مرورگر یا نصب نرم افزار جانبی؟
با تشکر

sub-zero
26-03-2015, 11:51
سلام...

کسی از دوستان تا بحال با این مشکل مواجه شده ؟

وقتی میخوای عکسی که از طریق وایبر برات ارسال شده رو باز کنی عکس لود نمیشه و مینویسه File not found

ویدیو ها مشکلی نداره... نرم افزار های دیگه مث واتس اپ هم ایرادی نداره ولی این اینطوریه...

از ابتدا هم همین طور بود.. با آپدیت کردن وایبر هم همین مشکل هست...

sub-zero
26-03-2015, 11:51
سلام...

وقتی میخوای عکسی که از طریق وایبر برات ارسال شده رو باز کنی عکس لود نمیشه و مینویسه File not found

ویدیو ها مشکلی نداره... نرم افزار های دیگه مث واتس اپ هم ایرادی نداره ولی این اینطوریه...

e...چرا دوبار ارسال شد!

runner
26-03-2015, 12:59
سلام...

e...چرا دوبار ارسال شد!

این مشکل زمانی هست که شما عکس رو برات میفرستن و از گالری و فولدر وایبر اون رو حذف میکنین و دیگه نمیتونین عکس رو باز کنین!

sub-zero
26-03-2015, 14:06
این مشکل زمانی هست که شما عکس رو برات میفرستن و از گالری و فولدر وایبر اون رو حذف میکنین و دیگه نمیتونین عکس رو باز کنین!

ممنون بابت پاسخ...

راستش گوشی مال خودم نیست... و دقیقا نمیدونم چه بلایی سرش اومده !

تا جایی هم که میدونم عکس اصلا ذخیره نمیشه که حالا ما بخواییم از گالری حذفش کرده باشیم که بعد این مشکل اون طوری که شما فرمودید به وجود بیاد...

اما وقتی خوب به حرفاتون فکر میکنم میبینم شاید مسیری که عکس ها میخواد ذخیره بشه پر باشه! و اصلا عکسی ذخیره نشه و خب طبیعتا با این وجود حرف شما هم دلیل پیدا میکنه...

حالا سوالم اینه عکس هایی که وایبر میگیره مسیر خاصی داره ؟ اگر این طوره میشه مسیرش رو عوض کرد ؟ یا حد اقل برم تو اون مسیر رو اونجا رو خالی کنم!

بازم ممنونم...

runner
26-03-2015, 14:13
ممنون بابت پاسخ...

راستش گوشی مال خودم نیست... و دقیقا نمیدونم چه بلایی سرش اومده !

تا جایی هم که میدونم عکس اصلا ذخیره نمیشه که حالا ما بخواییم از گالری حذفش کرده باشیم که بعد این مشکل اون طوری که شما فرمودید به وجود بیاد...

اما وقتی خوب به حرفاتون فکر میکنم میبینم شاید مسیری که عکس ها میخواد ذخیره بشه پر باشه! و اصلا عکسی ذخیره نشه و خب طبیعتا با این وجود حرف شما هم دلیل پیدا میکنه...

حالا سوالم اینه عکس هایی که وایبر میگیره مسیر خاصی داره ؟ اگر این طوره میشه مسیرش رو عوض کرد ؟ یا حد اقل برم تو اون مسیر رو اونجا رو خالی کنم!

بازم ممنونم...

بله مسیر داره شما وقتی وایبر رو نصب میکنین به قسمت گالری گوشی که برین دوتا فولدر ساخته میشه Viber Images و Viber Video که همونطور که از اسمشون مشخصه میشه کاربردشونو فهمید
ولی شما نمیتونی مسیر ذخیره سازی رو عوض کنین پیش فرض نرم افزار هست شما برید و فولدرهارو از فایلای به درد نخور خالی کنین

شاید تیک دانلود اتوماتیک رو از تو وایبر برداشتن که به عکس ها و کلیپ ها به صورت اتومات دانلود نمیشه

یه نکته ای هم هست اگه فضای گوشی پر بشه وایبر پیغام استوریج میده و میفهمین که پر شده یه جورایی این پیغامی که شما گفتین همون پاک شدن تصویر هست!! :n39:

hts1369
27-03-2015, 13:47
سلام
دنبال یه نرم افزار برا فیلم برداری از صفحه گوشی- Screen Recorder -میگردم
گوشیم روت هم هست تا حالا چنتا نرم افزار برا این کار گرفتم ولی نتیجه نداشته
ممنون میشم یه نرم افزار که خودتون استفاده کردید معرفی کنید.

hts1369
27-03-2015, 13:48
لطفا حذف شود

mohsen0000000000
28-03-2015, 07:38
سلام،
به تازگی برای ورود به گوگل پلی استور به مشکل برخوردم .این پیغام خطا رو میده.لطفا کمک کنید تا مشکل حل بشه.
[Error retrieving information from server .[DF-DFERH

reza,n
03-04-2015, 11:41
سلام
دوستان از وقتی که ورژن 7.6 اپرا مینی رو نصب کردم برنامه اجرا نمیشه. یعنی بعد از نصب تو قسمت installing وصل میشه به اینترنت ولی تو همون حالت گیر میکنه و بعد از چند دقیقه پیغام میده که "نمیتونه کانکت بشه" میخواستم بپرسم مشکل از کجاست و راهکار چیه؟ ضمناً من از ورژن 7.3 بدون مشکل استفاده میکنم!
ممنونم

hdownload
23-04-2015, 07:59
سلام.دوستان من ی اس فایو چینی گرفتم.اومدم تو برنامه های سیستمی زدم چندتا برنامه مهم مثل تماس و حافظه مخاطبین رو حذف کردم.بکاپ ازش دارم.ولی موقعه نصب می نویسه نصب نشد و از طریق لاکی پیچر می رم می نویسه مشابهش هست و باید حذف کنی؟.سوال الان مشابه این تو کجای حافظه گوشی هست؟کدوم پوشه رو باید حذف کنم؟.الان در کل چکار کنم که نصب بشن.مرسی

hdownload
23-04-2015, 08:05
سلام.دوستان من ی اس فایو چینی گرفتم.اومدم تو برنامه های سیستمی زدم چندتا برنامه مهم مثل تماس و حافظه مخاطبین رو حذف کردم.بکاپ ازش دارم.ولی موقعه نصب می نویسه نصب نشد و از طریق لاکی پیچر می رم می نویسه مشابهش هست و باید حذف کنی؟.سوال الان مشابه این تو کجای حافظه گوشی هست؟کدوم پوشه رو باید حذف کنم؟.الان در کل چکار کنم که نصب بشن.مرسی

ali_mohandes
24-04-2015, 16:54
سلام من یه مشکل دارم بابرنامهGLWIZوقتی بازش میکنم صفحه اصلی میاد ولی هیچ کانالی نیست نه کانال نه گزینه ای میشه راهنمایی کنید؟
کسی جواب این سوال منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟:n14::n14::n14::n14:

pars207
25-04-2015, 13:37
تو لاین نمیتونم عکس پروفایل بزارم علت چیه
وقتی انتخاب میکنم مینویسه نمی تواند بارگزاری شود
نت هم عوض کردم،دلیت اکانت کردم دوباره ساختم فایده نداشت

omidbooter
26-04-2015, 01:17
سلام خدمت همگی.
یه مشکلی هست که فکنم همه دارن و اگه گسی راهنمایی کنه از طرف همگی ممنون میشم
بازی های hd میدونین حجهای زیادی داره و از اونجایی که حافظه داخلی اکثر گوشی های الان 16 گیگ هست و بازی ها فایل دیتا رو باید حتما داخل حافظه داخلی گوشی ریخته بشه فضا کم میاریم.
گوشی من 16 گیگه و سامسونگ اس 5 هست. رم 64 گیگ گذاشتم روش و میخوام بازی ها روی مموری 64 گیگم نصب بشه .خود گوشی گزینه انتقال به مموری رو داره اما فقط فایل نصبی بازی و برنامها رو انتقال میده که فایده ای نداره چون 995 درصدد حجم بازیها فایل دیتا هست.
چند روش گفته شده که برای انتقال و نصب دایمی برنامها و بازی ها روی مموری جانبی اما همه فقط فایل نصبی رو انتقال میدم
کسی میدونه چجوری بازی ها هم فایل نصبی و هم بخصوص دیتا رو میشه روی مموری ریخت که بازی اجرا بشه؟؟؟؟
االبته بدون روت کردن منظورم هست.ممنون

مهندس الهه
30-04-2015, 16:18
میزنم برنامه های سیستمی گوشی مثل برنامه کانتکت و گوگل استور و گوگل سرویس و . . . از گوگل آپدیت شن ولی میمونه تو دانولدینگ و هیچ اتفاقی نمیفته
با فیــــلترشکن هم تست کردم و فرقی نکرد !

Mehrnaz-m
08-05-2015, 21:56
سلام دوستان
گوشی من هوآوی g525 هست
و الان حدود 3 گیگابایت mics. files اشغال کرده
این فایل ها چی هستن و چطوری میشه پاکشون کرد؟ خیلی ضروریه اگه کسی کمک کنه واقعا ممنون میشم

Artam01
23-05-2015, 02:10
دوستان عزیز، آیا نرم افزاری داریم که شبیه کار Glance Screen در گوشی های نوکیا را برای گوشی ها اندرویدی انجام دهد؟

nader1970
30-06-2015, 16:07
سلام
از دوستان کسی می تونه در مورد فلش کردن گوشی جی فون G510 منو راهنمایی بکنه؟
در ضمن گوشی من مرتب هنگ و یا ریست میکنه. :n35:

d138
13-08-2015, 10:39
لطفا لینک های دانلود Xbox 360 را درست کنید یا سایتی را معرفی کنید تا بتوانم Xbox360 را دانلود کنم جون من یکم سریعتر جواب بدید

Artam01
13-08-2015, 11:19
درود.
در گوشی Htc چگونه بازی می ریزند؟

na_ba459
17-08-2015, 21:51
سلام دوستان من اشتباهی کیبورد پیش فرض اکسپریا uninstall کردم. الان از اینترنت دانلود کردم نصب نمیشه. کیبورد swiftkey keyboard را نصب کردم،حجمش زیاده. چطوری میتونم همون کیبورد اکسپریا رو نصب کنم.
مرسی

- - -

mrmostafa
19-08-2015, 06:21
نرم افزار های زیر رو میخواستم
1- برنامه اسکرین شات بدون نیاز به روت با امکانات خوب و rotate کردن و با زدن کلیک رو هر جا عکس بندازه
2- برنامه پلیر خوب و قوی همراه با اجرا از فولدر
3- برنامه دوربین خوب و قوی با امکانات ویراش
4- برنامه کیبورد خوب و کامل
5- برنامه ساخت فولدر در هوم اسکرین
6- يك برنامه ضبط مكالمه خودكار و با كيفيت هم ميخوام
ممنونم

mrmostafa
31-08-2015, 15:53
های زیر رو میخوام:
1- برنامه خوب برای عکس مخاطب تمام صفحه لندازه
2 برنامه که دو بار رو صفحه نمایس میزنیم روشن بشه تا از کلید فیزیکی استفاده نشه. برای هانر 6 ممنونم

فرستاده شده از H60-L04ِ من با Tapatalk

safir1362
29-03-2016, 00:12
سلام . گوشی من سامسونگ j5 سری h استو مدتی هست که من در قسمت مدیریت برنامه های گوشی و برنامه های پیش فرض دچار مشکل شدم ، وقتی میخوام عکس ، فیلم یا هر فایلی رو باز کنم برنامه هایی که نصب کردم رو نشون میده اما دو گزینه just once و always نمایش داده نمیشه . اول فکر کردم اندازه اسکرین و صفحه نمایش تغییر کرده اما چندتا برنامه نصب کردم و سایز صفحه نمایش رو تغییر دادم بازم اثر نکرد . ریست فکتوری و فلش هم زدم بازم درست نشد . یه عکس میذارم که متوجه منظورم بشید . ممنون میشم کمک کنید .