PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اين يكي عمراَ

mahdi_Zargar11
30-04-2006, 14:49
سلام مدت زيادي هست از خدمات شما استفاده مي كنم و اخبار شما رو در روزنامه مي خوانم مخصوصا همشهري!
از اين قسمت بهره هاي زيادي بردم اين بار نام نرم افزاري رو ميگم كه اگه كسي بتونه بهم كمك كنه واقاً از او متشكر ميشوم:
QPR ScoreCard
QPR ProcessGuide
اين نرم افزار براي كنترل و اجراي استراتژي است و بهترين نرم افزار اوليه برنامه ريزي كارت امتيازي متوازن ( مديريت استراتژيك) تنها مشكل دو هفته اي بودن آن است يك مرد جنگي اگه لطف كنه مشكل رو برام حل كنه من و در پروژه مشاوره 4 ماه جلو مي اندازد!
يا علي
نام سايتي كه من نصب كردم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi_Zargar11
01-05-2006, 13:14
باز هم از روي ادب سلام
مي خواهم بدونم آيا ميتونم اميدوار باشم كسي در اين سايت مثل هميشه در اين موضوع به من كمك كنه يا نه؟!

mahdi_Zargar11
03-05-2006, 08:05
تحت تاثير قرار گرفتم از حجم كمكها!

MaFia
03-05-2006, 08:12
چنین نرم افزار های تخصصی چون ریت بالایی نداره خب تقاضا کم باشه 100% کرک نمیشه
دوستان وقتی مطلبی ندارن در قبال درخواست شما
پس پستی بزنند بیهوده نویسی میشه

mahdi_Zargar11
03-05-2006, 17:31
دوست من آقاي مافيا پس اگر امكان داشت من را راهنمايي كنيد ايا وسيله اي براي انجام اين منظور مي توان يافت يا خير؟

Master
03-05-2006, 19:25
به گروه انریل یا بچه ها ی پی سی سون مرا جعه کن . یا اصلان از سودا کمکم بخواه .

Mani_Borna
03-05-2006, 21:03
ضمن تائيد 100% صحبت مافيا جان.بايد اضافه كنم كه اگر فرصتشو داشتم خودم برات كركش ميكردم.ولي چيكار كنم كه تنها جرم من نداشتن وقته.

mahdi_Zargar11
11-05-2006, 17:56
ماني عزيز نميدونستم واقعاَ يك ايراني ميتونه اين نرم افزار رو كرك كنه چون سايت سازندش براي اين كار جايزه گذاشته اما من به اينهاش كاري ندارم اگر لطف كني و اين عمر رو انجام بدي منو خيلي كمك كردي به هرحال نميخواهم در مشكل بيفتي!
شاد باشي و اميدوارم از بچه پي 30

royaye_talkh55
11-05-2006, 19:02
دوست عزيز
خيلي ايرانيا رو دست كم گرفتي تو اين انجمن سودا كركر بزرگ هست كه هر چي بهش بدي كرك مي كنه البته ماني هم هست ولي اون وقت نمي كنه حالا صبر كن شايد سودا اينجا يه سري بزنه

Soda
11-05-2006, 19:26
لينك دانلود خبري نيست

royaye_talkh55
11-05-2006, 19:32
مهدي جان لينك دانلود رو بذار تا سودا جون يه نگاه به برنامه بياندازه كه از اين فرصتها كم گير مياد:happy:

mahdi_Zargar11
12-05-2006, 05:21
رويا جان سلام
طريقه دانلود برنامه به اين ترتيبه
1- به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه مي فرمائيد.
2-در قسمت quick links گزينه Download free evaluation version
3- در صفحه بعدي سايت سازنده مشخصات شما به همراه يك پست الكترونيكي از شما را مي گيرد.
4- كمتر از يك ساعت بعد يك نامه به دست شما مي رسد كه چندين لينك دانلود اختصاصي براي شما به همراه دارد و بنده تنها نرم افزار balanced scorecard را خواهان هستم.
حجم اين نرم افزار حدود 80 مگابايت است و اگر به علاوه بر كرك بشود از نسخه trial بيرون آورد كه عالي است اگر نشد هم همين نسخه كرك بشود فوقالعاده است.
لازم بذكر است اين نرم افزار لينك مستقيم ندارد و به هر كس بعد پر كردن مشخصات او يك لينك نصب ميده اگر مشكلي در نصب بود من در خدمتم id ياهو من هست و خلاصه علاوه بر تشكر من از همكاري شما من همه جوره براي اين امر حاضرم.

mahdi_Zargar11
12-05-2006, 05:31
در ادامه لازم بذكر ميدونم عرض كنم در نامه اي كه qpr مي فرستد لينك اول دانلود تحت عنوان TRY OUT QPR COLLABORATIVE MANAGEMENT SOFTWARE PRODUCTS ONLINE at
را كليك نماييد در صفحه باز شده Download free evaluation version

royaye_talkh55
12-05-2006, 18:21
رويا جان سلام
سلام مهدي جان
من مهرداد كوچيك شما هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد 80مگابايت فكر مي كنم سودا جون مشكل داشته باشه برا دانلود يعني خيلي طول بكشه
چي بگم باز خودش مياد نظر ميده

Soda
12-05-2006, 21:05
سلام مهدي جان
من مهرداد كوچيك شما هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد 80مگابايت فكر مي كنم سودا جون مشكل داشته باشه برا دانلود يعني خيلي طول بكشه
چي بگم باز خودش مياد نظر ميده
سلام
80 مگابايت
اوووه كي ميره اين همه راه و
من گفتم حتما 1 مگ 2 مگ 3 مگ يا نهايتا 4 مگ هست براي اين بنده خدا كرك كنم ( البته اگه بتونم )
والا ما به ضد ويروس x نياز مبرم داشتيم 50 mb بود كرك هم نداشت براي خودمون دانلود نكرديم ( آخه حق هم داريم ، با شرايطي كه تو ايران جاري هست ما با 3 الي 4 كيلو بايت بر ثانيه نمي شه اين چيزا رو دانلود كرد . كلي هزينه الكي ميزاره رو دست ما )

royaye_talkh55
12-05-2006, 21:31
با شرايطي كه تو ايران جاري هست ما با 3 الي 4 كيلو بايت بر ثانيه نمي شه اين چيزا رو دانلود كرد . كلي هزينه الكي ميزاره رو دست ما )
من هم تاييد مي كنم حرف سودا جان رو پس آقا مهدي بايد يه فكر ديگه بكني چون فكر مي كنم اينجا ديگه نتيجه اي نده چون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ....
پس فكر نمي كنم ديگه كرك نتيجه بخش باشه

mahdi_Zargar11
13-05-2006, 08:44
سلامي دوباره چون فكر ميكردم دوستان چنين حرفي بزنند من اگر نرم افزار رو دانلود كنم ايا ميتونم به محيطي در تهران به شما تقديم كنم تا اون رو كرك كنيد .
چون مطلب براي من خيلي مهم است اگر شما ok بدهيد من نرم افزار رو دوباره بايد دانلود كنم كه هيچ مشكلي نبيست و بعد تقديم شما ! به محض اينكه جواب مثبت شما را دريافت كنم مبني بر مرود دوم اماده به تقديم نرم افزار هستم

royaye_talkh55
13-05-2006, 08:53
ايا ميتونم به محيطي در تهران به شما تقديم كنم تا اون رو كرك كنيد .
سلام سودا تهران نيست

mahdi_Zargar11
13-05-2006, 14:16
اي بابا از دست شما رويا جان در هرجاي ايران هم كه باشند من براشون ميتونم پست كنم ارزش اين نرم افزار اوليه اش 10 ميليون تومان و ثاونويه اون 100 ميليون تومان است لذا مشكلي نيست اگر شما هم با بنده موافق باشد

Soda
13-05-2006, 20:15
پس بهتره تو فروم UnREal عضو بشي . اونجا يه نفر به نام XAtx هست كه سي دي رو ازتون ميگيره و ميده براتون كرك كنند

mahdi_Zargar11
14-05-2006, 03:14
از شما متشكرم كمك نسبتا خوبي بود!