PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین گیرنده دیجیتال بازار چیه ؟؟؟

system1000
31-08-2010, 21:54
سلام.
از دوستان و کارشناسان عزیز خواهش می کنم بهترین گیرتده دیجیتال بازار رو به من معرفی کنن.
خودم ایکس ویژن 121 رو دارم اما واقعا دستگاه اشغالیه(گرم شدن بیش از حد و هنگ کردن زیاد). واقعا خسته شدم ازش و می خوام ردش کنم بره.مادیران گند زده با این دستگاهش.
به نظرتون بهترین گیرنده دیجیتال که بدون مشکل باشه چیه ؟ مارک های زیادی مثل پروویژن جم و دنای و سیما و هستن که نمی دونم کدوم رو بگیرم.
پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم.

roteal2007
01-09-2010, 13:02
سلام.
از دوستان و کارشناسان عزیز خواهش می کنم بهترین گیرتده دیجیتال بازار رو به من معرفی کنن.
خودم ایکس ویژن 121 رو دارم اما واقعا دستگاه اشغالیه(گرم شدن بیش از حد و هنگ کردن زیاد). واقعا خسته شدم ازش و می خوام ردش کنم بره.مادیران گند زده با این دستگاهش.
به نظرتون بهترین گیرنده دیجیتال که بدون مشکل باشه چیه ؟ مارک های زیادی مثل پروویژن جم و دنای و سیما و هستن که نمی دونم کدوم رو بگیرم.
پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم.

شما دستگاهتون رو آپدیت کردین؟

منقول
02-09-2010, 13:27
گیرنده دیجیتال چیه؟ تاحلا نشنیدم:13:

system1000
02-09-2010, 13:55
بله به اخرین ورژنی که مادیران ارائه کرده اپ شده.
اما انصافا مغز تو کله اینا نبوده. دستگاه که اینقدر داغ می کنه رو یه فن نزاشتن روش.
الحق که made in iran برازندشه.

roteal2007
02-09-2010, 14:59
اما انصافا مغز تو کله اینا نبوده. دستگاه که اینقدر داغ می کنه رو یه فن نزاشتن روش.

به بخش خرید تلویزیون مراجعه کنید.اونجا تاپیک داره

alilosting
05-09-2010, 12:58

داغ كردنش طبيعيه و ايرادي به دستگاه نميزنه
نكتش اينه كه بايد جايي باشه كه دورش بسته نباشه و زيرش و روش دستگاهي نباشه
در اون صورت خيلي داغ نميكنه

alilosting
05-09-2010, 13:03
گیرنده دیجیتال چیه؟ تاحلا نشنیدم:13:
بهتره بري تو اين وبلاگ تا اطلاعات كامل دستت بياد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ضمنا متسافانه يا خوشبختانه بهترين --- در حال حاضر X vision هست

regedit021
05-09-2010, 13:05
من پروويژن دارم !عاليه!داغ نمي كنه اما كمي گرم ميشه !فقط گاهي اوقات كه تند تند بخواي دكمه هاش رو بزني هنگ مي كنه ريست ميشه!
شنيدم استرانگ وبلوسنس هم دستگاه هاي خوبين!

amirpers
09-11-2010, 23:52
واقعا کدوم بهتره و قیمت مناسب تری داره ؟ اکس ویژن یا پروویژن یا مارشال یا شاتل یا ...

mohsen121
10-11-2010, 01:32
اگر شما اون یکی انجمن (بررسی سیستم دیجیتال) رو خونده باشید . من خودم تو مقایسه ایکس ویژن با پروویژن گفتم دستگاه ایکس ویژن داغ می کنه و همه من رو متهم به جانبداری از برند پروویژن کردن . شما می تونی یه دونه پروویژن T-7 + با قیمت 72 بخری که اکثر فایل های صوتی و تصویری رو هم ساپورت می کنه و 14 ماه هم گارانتی نرم افزار و سخت افزار داره .

amzamdeli
19-11-2010, 20:36
با سلام .
چند تا سوال داشتم ، نمی دونم جاش اینجا هست یا نه !!!
اول میخواستم بدونم اصفهان پخش دیجیتاله برنامه هاش ؟؟
بعدش هم اینکه اگه صدا و سیما توی یه منطقه پخش دیجیتال نداشته باشه ، بازم این گیرنده های دیجیتال کارایی دارن ؟
خیلی ممنون میشم اگه جواب بدین .

voipsky
26-02-2011, 17:21
با سلام .
بعدش هم اینکه اگه صدا و سیما توی یه منطقه پخش دیجیتال نداشته باشه ، بازم این گیرنده های دیجیتال کارایی دارن ؟
بله در اصفهان هم جواب ميده
در شهرهاي زير گيرنده ديجيتال جواب ميده و به زودي در كل ايران
تهران - کرج - پاکدشت - قرچک - ورامین - بومهن - رودهن - اصفهان - مازندران - سمنان - شاهرود - قزوین - گرگان - قم - یزد - کرمانشاه-بوشهر
:10:

isfahaneshop
06-03-2011, 23:26
تو اصفهان راه اندازی شد با 15 تا شبکه تلویزیونی و 11 تا رادیویی

isfahaneshop
26-06-2011, 20:33
دوستاني که دنبال يک گيرنده با همه امکانات مي گردند اين را هم يک نگاهي بکنند!
----T و DVD لومکسي T3601

عکس با کیفیت بالا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس با کیفیت پایین

1navid
26-06-2011, 20:50
من خودم 131 دارم تا حالا هم که مشکلی نداشتم شاید یه خورده داغ باشه ولی هیچ تاثیری تو عملکردش نداشته
راضیم

hosseingrami
25-08-2011, 05:45
سلام به همگی دوستان و هموطنان.دوستان چند سوال داشتم میخوام راهنماییم کنید.
1. من میخوام یک گیرنده دیجیتال بخرم و برا کامپیوتر قبلا یکی خریدم و فقط میخوام ----- دیجیتال بخرم.به نظر شما در این زمان و مکان(بیرجند) و میخوام کامل و بی نقص باشه و پشتیبانیشم همه جوره خوب باشه و full hd 1080P رو هم ساپورت کنه و خاصیت تنظیم برای ظبط هم کامل ساپورت کنه و امکانات دیگه ای که همه استفاده میکنند چی بخرم خوبه؟قیمت هم زیر 100 تومن میخوام در ضمن هیچ نیازی ندارم که دی وی دی پلیر داشته باشه فقط یو اس بی که بشه هارد و فلش وصل کرد داشته باشه بسه.
در ضمن میخوام که کابل HDMI هم بخوره با این که تلوزیونمون نداره ولی خوب شاید لازم شد یعنی لازم میشه.کامپونت رو که حتما داشته باشه.
لطفا یه مدل بگین که کارش رو پس داده باشه و هنگ و اذیت تو کارش نباشه و از زبان شیرین فارسی تا ته ساپورت کنه.
راستی این یه شبکه ضبط کردن و یک شبکه تماشا رو همه رسیورا ساپورت میکنند؟الان شبکه های اصلی از 1 تا قرآن همه تو یک فرکانسند؟

2. در مورد خود سیستم دیجیتال هست که چرا کیفیت از ----S پایین تره یه کمکی؟(شبکه های موحود در ستلایت بدر)

3. من الان به شبکه 7 احتیاج مبرم دارم ولی الان که سیسام دیجیتال رو استفاده مینکنم همه شبکه ها هستند به جز آموزش.خواستم بدونم مشکل از کجاست؟چون قبلا بود و چشبکه چهار نبود ولی الان شبکه چهار هست و اون نیست.

شـیـفــو
25-08-2011, 05:52
Xvision 2100

hosseingrami
25-08-2011, 06:09
Xvision 2100

این الان مدل پیشنهادی بود؟
اینکه برا کامپیوتره جگر من گفتم برا پی سی دارم و فقط میخوام ----- برا تی وی بگیرم.
بازم ممنون بقیه دوستان نظر بدن

hosseingrami
25-08-2011, 23:23
سلام به همگی دوستان و هموطنان.دوستان چند سوال داشتم میخوام راهنماییم کنید.
1. من میخوام یک گیرنده دیجیتال بخرم و برا کامپیوتر قبلا یکی خریدم و فقط میخوام ----- دیجیتال بخرم.به نظر شما در این زمان و مکان(بیرجند) و میخوام کامل و بی نقص باشه و پشتیبانیشم همه جوره خوب باشه و full hd 1080P رو هم ساپورت کنه و خاصیت تنظیم برای ظبط هم کامل ساپورت کنه و امکانات دیگه ای که همه استفاده میکنند چی بخرم خوبه؟قیمت هم زیر 100 تومن میخوام در ضمن هیچ نیازی ندارم که دی وی دی پلیر داشته باشه فقط یو اس بی که بشه هارد و فلش وصل کرد داشته باشه بسه.
در ضمن میخوام که کابل HDMI هم بخوره با این که تلوزیونمون نداره ولی خوب شاید لازم شد یعنی لازم میشه.کامپونت رو که حتما داشته باشه.
لطفا یه مدل بگین که کارش رو پس داده باشه و هنگ و اذیت تو کارش نباشه و از زبان شیرین فارسی تا ته ساپورت کنه.
راستی این یه شبکه ضبط کردن و یک شبکه تماشا رو همه رسیورا ساپورت میکنند؟الان شبکه های اصلی از 1 تا قرآن همه تو یک فرکانسند؟

2. در مورد خود سیستم دیجیتال هست که چرا کیفیت از ----S پایین تره یه کمکی؟(شبکه های موحود در ستلایت بدر)

3. من الان به شبکه 7 احتیاج مبرم دارم ولی الان که سیسام دیجیتال رو استفاده مینکنم همه شبکه ها هستند به جز آموزش.خواستم بدونم مشکل از کجاست؟چون قبلا بود و چشبکه چهار نبود ولی الان شبکه چهار هست و اون نیست.

سلام دوستان اگه کسی هست جواب بده.من منتظرم و نیاز به اطلاعات دارم.

1navid
26-08-2011, 15:37
اگه برا tv می خوای 131 Xvision بگیر

hosseingrami
26-08-2011, 20:25
اگه برا tv می خوای 131 Xvision بگیر

سلام برا تی وی که میخوام ولی مثل اینکه دوستان میگند پروویژن و بلوسنس بهتره.نیست؟

Homayun Khan
26-08-2011, 20:44
با سلام
من یه گیرنده دیجیتال برای کامپیوتر میخوام بگیرم اگه میشه بگید بهترین مارک چیه؟ کرج هستم

Homayun Khan
27-08-2011, 11:46
کسی جواب نمیده؟

1navid
28-08-2011, 18:24
سلام برا تی وی که میخوام ولی مثل اینکه دوستان میگند پروویژن و بلوسنس بهتره.نیست؟
پروویژن رو هم امتحان کردم یه خورده تو کانفینگ شدن مشگل داره الان ایکسویژن دارم خیلی خوب برام کر کرده
بلوسنس هم خوبه ولی فکر کنم صدا و سیما تایید نمی کندش (راستی یه چیز یادم رفت دستگاه هایی که صدا و سیما تاییدشون می کنه از طریق آنتن خود به خود آپدیت میشند)

isfahaneshop
01-09-2011, 16:19
پروویژن رو هم امتحان کردم یه خورده تو کانفینگ شدن مشگل داره الان ایکسویژن دارم خیلی خوب برام کر کرده
بلوسنس هم خوبه ولی فکر کنم صدا و سیما تایید نمی کندش (راستی یه چیز یادم رفت دستگاه هایی که صدا و سیما تاییدشون می کنه از طریق آنتن خود به خود آپدیت میشند)
اگه بلوسنس تاییدیه صدا و سیما نداره! پس به نظر شما این چی است؟
می تونم بپرسم ایکس ویژن که خوبه ، چرا چند مدلش به خاطر مشکلات زیادش از تو بازار جمع شد؟

M-I-L-A-D
06-10-2011, 13:55
آره من با درد خراشيده شدم بدنم بس محکم و تراشيده شدم
اين که چيزي نيست ديدم از اين بدتراش پله هاي ترقيه واسم هر خراش

ايراني باش و به ايراني بودنت افتخار کن!
برای شادی روح حجت السلام و المسلمین حاج محمد گرامی پدر عزیزم فاتحه بخوانید!!

esfahan-viuna
06-10-2011, 16:04
به نظر من اگه میخوام مدیا پلیرش خیلی عالی باشه و خودش هم کیفیت خوبی داشته باشه های ویژن بگیر در مرحله بعد بهت ویونا رو معرفی میکنم که دستگاه خوبیه چیپش تایوانیه و کیفیت تصویرش full hd 1080p که میتونه تصویر رو از 24 فریم تا 60 فریم نشون بده و همزمان دو کانال رو ضبط و کانال سوم رو نشون میده کیفیتش خوبه و کلا با اکثر دستگاه های دارای تائیدیه صدا و سیما خیلی متفاوته بیشتر امکانت هم توش نجانده شده فقط عیبش مشکل در فرمت dat هستش که نمیتونه این فرمت رو بخونه البته دلیل داره و اون هم غیر استاندارد بودن فرمت dat هستش دستگاهش سفارش اوروپاست و مطابق استاندار های اوروپایی طراحی شده در کل دستگاه خوبیه
اما اگه مدل های دیگه میخوای اینها هم خوبه:
لومکسی /الکومکس/پروویژن/تاپ توینز
البته بهتره که ایکس وژین نگیری که افتضاحه چون خرابیش خیلی بالا ست و دیگه واقعا شانسی شده چون معلوم نیست چی گیرت میاد

مدیر‌سایت
06-10-2011, 16:33
الان بهترین مدل کدوم هست و به چه قیمتی؟

ممنون

M-I-L-A-D
07-10-2011, 19:12
با سلام .

unepus
12-11-2011, 00:42
همشون اشغالن ... بهترین اونه که خود تی وی --- داشته باشه یا اینکه بری یک ----- مدل بالا چند تیونر بگیری که تیونر ----t هم داشته باشه . قیمتاشونم از 300 به بالا فرض کن

majidjan
09-12-2011, 19:21
نظر دوستان در مورد این مدل بلوسنس چیه ؟

من بیشتر بخاطر پلیر میخوام این دستگاه رو بگیرم. همه فرمتهای تصویری رو پخش میکنه ؟ مثل FLV - WMV - WEBM ؟

mefmef
09-12-2011, 20:50
دوستان سلام
من یه گیرنده دیجیتال که دی وی دی پلیر هم داشته باشه و تمامی فورمت های تصویری رو پشتیبانی کنه می خوام نظرتون چیه؟

NAZISM
09-12-2011, 22:42
دوستان سلام
من یه گیرنده دیجیتال که دی وی دی پلیر هم داشته باشه و تمامی فورمت های تصویری رو پشتیبانی کنه می خوام نظرتون چیه؟

درود
تقریبا یک ماه پیش من خودم یک دستگاه با مارک مارشال خریداری کردم قیمتی درحدود 80 تومان ازش راضی بودم
تو این رنج مارشال خوبه
:11:

mefmef
10-12-2011, 21:24
درود
تقریبا یک ماه پیش من خودم یک دستگاه با مارک مارشال خریداری کردم قیمتی درحدود 80 تومان ازش راضی بودم
تو این رنج مارشال خوبه
ممنون
مدلشه چیه ؟

HWT
10-12-2011, 23:43
ممنون
مدلشه چیه ؟
فکر میکنم کمبو 5021 باشه .

robotop
11-12-2011, 00:25
نظر دوستان در مورد این مدل بلوسنس چیه ؟

من بیشتر بخاطر پلیر میخوام این دستگاه رو بگیرم. همه فرمتهای تصویری رو پخش میکنه ؟ مثل FLV - WMV - WEBM ؟

wmv خیر
flv خیر
WEBM رو نمیدونم!

یکم انتظاراتتون بالا نیست!!؟

majidjan
12-12-2011, 01:53
wmv خیر
flv خیر
WEBM رو نمیدونم!

یکم انتظاراتتون بالا نیست!!؟

شما پیشنهادتون چیه ؟
مدل خاصی میشناسید ؟

HWT
12-12-2011, 10:01
شما پیشنهادتون چیه ؟
مدل خاصی میشناسید ؟
فرمت هایی که میخوای رو با یک فایل سمپل بزار تا من برات تست کنم رو مدلهایی که دم دستمه . ببینم کدوما رو ران میکنه.

ehsan102
27-12-2011, 23:01
سلام بچه ها من می خوام یک گیرنده دیجیتال marshal combo DVBt مدل me5021 بگیرم لطفاً اگه می شه منو راهنمایی کنید که اینو بگیرم یا ایکس ویژن 333 رو ؟
چون من یک دستگاه می خوام که همه فرمت های تصویری رو هم بخونه و گارانتی هم داشته باشه
خواهش می کنم کمکم کنین:41::20::41:

amir56
29-12-2011, 12:49
شما پیشنهادتون چیه ؟
مدل خاصی میشناسید ؟

اینو چک کنید همه فرمتها رو زده ساپورت میکنه

roozbeh1580
10-03-2012, 10:54
به نظر من اگه میخوام مدیا پلیرش خیلی عالی باشه و خودش هم کیفیت خوبی داشته باشه های ویژن بگیر در مرحله بعد بهت ویونا رو معرفی میکنم که دستگاه خوبیه چیپش تایوانیه و کیفیت تصویرش full hd 1080p که میتونه تصویر رو از 24 فریم تا 60 فریم نشون بده و همزمان دو کانال رو ضبط و کانال سوم رو نشون میده کیفیتش خوبه و کلا با اکثر دستگاه های دارای تائیدیه صدا و سیما خیلی متفاوته بیشتر امکانت هم توش نجانده شده فقط عیبش مشکل در فرمت dat هستش که نمیتونه این فرمت رو بخونه البته دلیل داره و اون هم غیر استاندارد بودن فرمت dat هستش دستگاهش سفارش اوروپاست و مطابق استاندار های اوروپایی طراحی شده در کل دستگاه خوبیه
اما اگه مدل های دیگه میخوای اینها هم خوبه:
لومکسی /الکومکس/پروویژن/تاپ توینز
البته بهتره که ایکس وژین نگیری که افتضاحه چون خرابیش خیلی بالا ست و دیگه واقعا شانسی شده چون معلوم نیست چی گیرت میاد

سلام برادر خوبی یه سوال من یه دستگاهی میخوام توپ.یعنی فرمتهای تصویری رو قره قوروت پخش کنه.همه رو از جمله wmv.upscallingداشته باشه.1080p &1080i رو ساپورت کنه.همه چی تمام باشه.قیمتش اصلا برام مهم نیست فقط مدلشو بگو و کاراییشو.وقتی میگم قیمت برام مهم نیست یعنی میخوام ته ست تاپ باکس باشه.آخره آخرش.یعنی خودت سر رشته داری دیگه : زیرنویس و .... همه و همه رو ساپورت کنه.ممنون میشم راهنمایی کنی.
موفق باشی.

stb2xxx
12-03-2012, 14:52
سلام برادر خوبی یه سوال من یه دستگاهی میخوام توپ.یعنی فرمتهای تصویری رو قره قوروت پخش کنه.همه رو از جمله wmv.upscallingداشته باشه.1080p &1080i رو ساپورت کنه.همه چی تمام باشه.قیمتش اصلا برام مهم نیست فقط مدلشو بگو و کاراییشو.وقتی میگم قیمت برام مهم نیست یعنی میخوام ته ست تاپ باکس باشه.آخره آخرش.یعنی خودت سر رشته داری دیگه : زیرنویس و .... همه و همه رو ساپورت کنه.ممنون میشم راهنمایی کنی.
موفق باشی.

با درود :

تمام گیرنده های موجود در بازار با نام های Denay ,Shuttle ,elcomax,xvision, و....دارای چیپ ست یکسان از خانواده MStar هستند که یه چیپ ست ارزون قیمت برای ساخت دستگاه های ----t هستش و امکانات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه ها فرق چندانی با هم نمیتونه داشته باشه زیاد خودتون اذیت نکنید ببنید از قیافه کدومشون خوشتون میاد اون بخرید .

اما اگر یه دستگاه متفاوت نیاز دارید با چیپ ست خوب و معتبر Sigma Designs SMP8671A, 700MHz, 24kf core MIPS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و امکان ----T تنها گزینه شما EGREAT S150 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستش که با اندروید 2.1 عرضه شده و قابلیت گسترش زیادی داره این دستگاه علاوه بر یک گیرنده دیجیتال با کیفیت تصویر فوق العاده 1080P 12BIT COLOR DEEP یک SMART TV هم به LCD شما اضافه میکنه و امکان نصب بعضی از فایل های APK اندروید رو در اختیار شما قرار میده کلیه فایل های AVI,MKV,TS, و .... پخش میکنه البته زیرنویس فارسی SRT رو فعلا پخش نمیکنه ولی در حال اضافه شدن هستش

Artam01
01-05-2012, 22:35
از این دستگاه کجا داره؟
قیمتش جقدره؟

dvbt
07-05-2012, 23:10
با درود :

تمام گیرنده های موجود در بازار با نام های Denay ,Shuttle ,elcomax,xvision, و....دارای چیپ ست یکسان از خانواده MStar هستند که یه چیپ ست ارزون قیمت برای ساخت دستگاه های ----t هستش و امکانات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه ها فرق چندانی با هم نمیتونه داشته باشه زیاد خودتون اذیت نکنید ببنید از قیافه کدومشون خوشتون میاد اون بخرید .

اما اگر یه دستگاه متفاوت نیاز دارید با چیپ ست خوب و معتبر Sigma Designs SMP8671A, 700MHz, 24kf core MIPS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و امکان ----T تنها گزینه شما EGREAT S150 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستش که با اندروید 2.1 عرضه شده و قابلیت گسترش زیادی داره این دستگاه علاوه بر یک گیرنده دیجیتال با کیفیت تصویر فوق العاده 1080P 12BIT COLOR DEEP یک SMART TV هم به LCD شما اضافه میکنه و امکان نصب بعضی از فایل های APK اندروید رو در اختیار شما قرار میده کلیه فایل های AVI,MKV,TS, و .... پخش میکنه البته زیرنویس فارسی SRT رو فعلا پخش نمیکنه ولی در حال اضافه شدن هستش

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

سعی کنین هر گیرنده ای که میخرین فول اچ دی (Full HD 1080p) یا حد اقل 1080I باشه که بعدا به مشکل بر نخورین.
Lumexy LE1008 هم خوبه.

arash51
31-05-2012, 19:37
من هم خیلی دنبال گیرندهای دیجیتال گشتم که هم گیرنده خوب باشه هم پلیرش.
3 مدل انتخاب شد. بلوسنز- های ورژن 2700 - الکومکس .
بلوسنز و الکومکس پیدانکردم و از خیر های ورژن 2700 هم گذشتم.گرون بود!!!
باتوجه به امکانات اونا.
ولی آخرش آی کلاس 9191 گرفتم به دلیل استفاده ازجدید ترین پردازنده 550 مگاهرتزی msd7818 از فروشگاه یکی از دوستام.
نه فرز میکنه نه داغ میکنه نه ریست میشه وعیب کلی پیدا نکردم.
پلیرش عالیه حتی فرمتهای FLV , WMV هم پخش میکنه.
زیر نویس srt هم ساپورت میکنه.
ولی هرچی گشتم سایتی که پشتیبانی نرم افزاری کنه پیدا نکردم و این خیلی بده.قابل توجه وارد کنندگان امده!!!!
هرکاری کردم وهرچه توی منو گشتم نتونستم تاریخ و ساعت را تنظیم کنم واین یعنی برنامه ریزی واسه ضبط برنامه رو وللش!!!
که این هم خیلی بده و اگه این دو عیب رفع نشه ضد حاله.
83000 گرفتم.
فول هم هست دو کنترل هم داره.
مشخصات سخت افزاری ونرم افزاریش هم اینه.
mstar
dvbt-hd-a1
sw ms7818-002110905
hwxgy 1002
ممنون...

12mahdisha
04-06-2012, 20:28
سلام به همه
دوستان من یه دستگاه رولکس دارم امروز خریدم اما هرچه جستجو میکنم فقط 8 کانال رو پیدا میکنه و شبکه 12345رو پیدا نمیکنه لطفا راهنمایی کنید اگه باید اپدیتش کنم اپدیتش رو باید از کجا گیر بیارم

haser
09-06-2012, 20:18
دوست عزیز، مارک X.Vision را به شما توصیه میکنم. در صورتی که برای اتصال به کامپیوتر و لپ تاپ بخواهید، می توانید مدل معرفی شده در سایت های زیر را تهیه کنید که به پورت USB سیستم متصل شده و شبکه های دیجیتالی را دریافت میکند:

اما اگر برای اتصال به تلویزیون بخواهید، می توانید گیرنده X.Vision مدل X.----343

Artam01
12-06-2012, 11:31
دوستان کسی اطلاع داره بهترین گیرنده دیجیتال بدون توجه به قیمت چه مدلی می باشد؟

CLP
12-06-2012, 14:24
سلام به همه
دوستان من یه دستگاه رولکس دارم امروز خریدم اما هرچه جستجو میکنم فقط 8 کانال رو پیدا میکنه و شبکه 12345رو پیدا نمیکنه لطفا راهنمایی کنید اگه باید اپدیتش کنم اپدیتش رو باید از کجا گیر بیارم

دوست گرام، میزان دریافت سیگنال در مناطق مختلف باهم فرق دارن و به همین دلیل نیاز هست که آنتن متصل به گیرنده در بعضی از مناطق تنظیم شود. سعی کنید از آنتن های Outdoor استفاده کنید و جهت آنتن رو به دکل فرستنده صدا سیما قرار بدید.

emprator227
01-07-2012, 23:03
سلام دوستان گیرنده های دنای چیجوری هست؟
گیرنده تا قیمت 60هزار تومان چی میتونه باشع؟

amirreza442
29-07-2012, 06:54
با عرض سلام وخسته نباشید ببخشید سوالم را اینجا مطرح می کنم برای آپدیت گیرنده دیجیتال مارشال ME-5021 باید چکارکنم آیا کسی فایل آپدیتش را دارد ممنون میشوم

irandvb-t
31-07-2012, 08:32
تاپیک انتخاب بهترین گیرنده دیجیتال ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با ما همراه باشید در انتخاب بهترین گیرنده دیجیتال ایران

qwertym
31-07-2012, 08:36
آشغالترینش که X.VISION هستش که من تجربش کردم

x_enrique_1818
29-08-2012, 13:00
من قبلاً Ap Tech داشتم . واقعاً عالی بود

مشخصات ESTER T15 دیدم. نسبت به اپ تک سر تره

x_enrique_1818
29-08-2012, 13:04
مشخصات گیرنده دیجیتال ESTER T15(ایستر-تی۱۵)
سازگاری با سیستم های پخش: MPEG-4 H.264/AVC , SD/HD MPEG-2 , ----T
کیفیت تصویر بالا FULL HD با رزولوشن: ۱۰۸۰P(60,50,30,25,24 HZ) و ۱۰۸۰i
چیپ ست قدرتمند +MSD7818 با سرعت پردازش +۵۵۰Mhz
دارای خروجی های: USB،HDMI،AV،YUC
دارای خروجی صدای دیجیتال: SPDIF
پشتیبانی از تله تکس به زبان فارسی وانگلیسی و… با سرعت بالا به صورتOSDیا VBI.
راهنمای الکترونیکی برنامه(EPG)که شامل برنامه های کانال فعلی زمان شروع و پایان،برنامه بعدی و زمان شروع پایان برنامه بعد زمان آگهی های بازرگانی و… می باشد.
مدیا پلیر قدرتمند که قابلیت پخش بیشتر فرمت ها را دارا است. با قابلیت پخش اسلاید شو و فیلم های سه بعدی
فرمت های قابل پخش:
عکس:
JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG
موسیقی:
MP3, WMA, OGG, WAV/PCM/LPCM, AAC, FLACAIF/AIFF, MKA
تصویری:
mpg,m2t1,rmvb,m2ts,mpeg,mov,divx,rm,avi,xvid,trp,f lv,mkv,mts,vob,asf,wmv,ts,tp,ps,dat,3gp,mp4,jpeg
قابلیت نمایش زیر نویس با قابلیت تغییر رنگ زمینه و رنگ نوشته ( Subtitle) با فرمت های
-SRT (UTF-8), SMI, SUB, ASS, SSA
قابلیت پخش برنامه های تلویزیونی با زبان ها و صداهای مختلف.
قابلیت ضبط تصاویر و نمایش کانال دیگر به صورت همزمان در یک فرکانس.
قابلیت Time Shiftکه به شما امکان برنامه ریزی برای ضبط برنامه های مورد علاقه یتان را به صورت ساعتی، روزانه ،هفتگی وماهیانه میدهد.
قابلیت پخش با تاخیر زمانی برای اینکه حتی یک لحظه از برنامه مورد علاقه خود را از دست ندهید.
پشتیبانی از ۲ترابایت(۲۰۴۸GB) حافظه جانبی بدون هنگ در زمان ضبط .
قابلیت زمانبندی برای خاموشی خودکار.
قابلیت اجرای بازی های از پیش تعریف شده.
قابلیت جستجوی خودکار و دستی کانال ها.
دارای سیگنال یاب برای تنظیم راحت تر دستگاه.
پشتیبانی از زبان فارسی.
قفل محافظت والدین و قفل برای کانال های انتخاب شده محافظت بر اساس سن مخاطبین.
به روز رسانی دستگاه از طریق پورتUSB.
طراحی سال۲۰۱۲
پشتیبانی از۱۰۰۰ کانال.
نمایشگر کانال و ساعت.
قابلیت زوم بر روی تصویر.
دارای لیست دلخواه شبکه ها.
گواهی نامه های استاندارد بین المللی:ISO9001 ،FCC ،استاندارد اوروپا CE و استانداردROHS برای سلامتی مواد استفاده شده در تولید دستگاه
یک سال گارانتی تعویض بین المللی و ۵ سال خدمات سخت افزاری و نرم افزاری.
ساخت کره جنوبی با ضمانت شرکت پرشیا دیجیتال ایرانیان
قیمت برای مصرف کننده(بدون مالیات):۱۰۰,۰۰۰تومان

cmgnabavi
30-08-2012, 08:18
سلام به همگي
هر چي ميخرين ايكس ويژن نخريد كه كلاه بزرگي سرتون مي ره. من خودم خريدم و به شدت پشيمونم چون همش يا داغ مي كنه يا تصوير را فريز مي كنه يا كلا هنگ مي كنه . و چند وقت پيش هم كه از بس داغ كرد منفجر شد. حالا موندم چي بخرم؟

digital_tv3
17-10-2012, 11:58
بهترین گیرنده های دیجیتال را با گارانتی یکساله در اینجا بیابید:

ایکس ویژن
ایستر
سانتک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

samira_googleOne
05-11-2012, 16:34
ایکس ویژن که کلا دستگاه را تعویض می کنه اگر خراب باشه. حداقل میشه به اینش اطمینان کرد
حداقل یه گارانتی درست درمون داره که بهش بشه اطمینان کرد
در مورد داغ کردن: مدل 121 فقط داغ می کرد . ونم اولین سری تولیدیش بود. مدل های جدیدش خیلی خوبن
من 353 و 103 رو خیلی قبول دارم

از دیگر مدل ها، دنای رو می پسندم اونم گارانتیش بد نیست و کیفیتش متوسطه

sorena_hi
11-12-2012, 18:09
من واقعا نمیتونم تمام صفحات رو بخونم. یه سوال اساسی دارم. از بین همه این ست تاپ باکس ها کسی امتحان کرده کدوم با سرعت بیشتری کانال رو عوض میکنه. این موضوع سرعت کند تعویض کانال در سیستم دیجیتال خیلی رو اعصابه. ممنون میشم راهنمایی کنید. ضمنا امیدی هست که در آینده نزدیک با کیفیت اچ دی کانالهای کشورمون رو ببینیم؟ با تشکر

همساده
22-12-2012, 14:36
سلام به همگي
هر چي ميخرين ايكس ويژن نخريد كه كلاه بزرگي سرتون مي ره. من خودم خريدم و به شدت پشيمونم چون همش يا داغ مي كنه يا تصوير را فريز مي كنه يا كلا هنگ مي كنه . و چند وقت پيش هم كه از بس داغ كرد منفجر شد. حالا موندم چي بخرم؟

مشتری های ما که هر مشکلی داشتن دستگاشونو عوض کرده مادیران
شما مدل دستگاهت چی بوده که ترکیده؟
خوب برو عوض کن
البته اون مدل قدیمی هاش داغ می کرد ها مدل 121 و 111 رو میگم ولی مدل جدیداش من نشنیدم مشکل داشته باشه

قدیمی ها هم که اصلا تو بازار موجود نیست

djhamido2
19-01-2013, 10:42
سلام دو مدل گیرنده دیجیتال برای تبلت و گوشی های اندرویدی معرفی شده،۱. PT115e, Watch ----T TV on AndroidTablet/Pad۲.eyeTV android / iosاسم هرکدوم رو توی گوگل سرچ کنید میتونید اطلاعات بیشتری کسب کنید،حالا سوال من اینه که آیا کسی میتونه از درست کار کردن اینا در ایران مطمئن بشه،و اینکه اگر بخوایم بخریم از کجا این کار رو انجام بدیم که مطمئن تر باشه؟

Abdolreza2012
19-01-2013, 15:18
سلام به همگي

من مارشال دارم واقعا ازش راضیم
کلی هم ازش استفاده کردم داغ نکرد (البته داغ که میکنه ولی خیلی خیلی کم)
معمولا تو روز 10 تا 12 ساعت شایدم بیشتر روشنه
کلا من ازش خیلی راضیم

samanITman
30-03-2013, 00:44
سلام دوستان اگه همگی تو نظرسنجی بهترین مارک گیرنده دیجیتال تلویزیون شرکت کنید میتونیم آمار دقیقتری از بهترین مارک گیرنده دیجیتال داشته باشیم.(ممنون)
:n26:

AhmadReza.
08-04-2013, 23:11
دوستان من امروز گیرنده دیجیتال shuttle hdt 2700 b گرفتم امکاناتش که عالیه نظرتون چیه ؟ کسی داشته ؟ خوبه یا نه؟

moj14mja
13-04-2013, 15:12
دوستان سلام
این تاپیک از روز اولش تا امروز نظر های زیادی به خودش دیده و هرکسی از دیدگاه خودش موضوع را ادامه داده

ولی در کل اینجوری که من از تاپیک فهمیدم : شاید x vision بهترین مدل نباشه ولی فکر کنم رایج ترین مارک تو ایران باشه

من هم می خوام همرنگ جمع بشم

الان یعنی 25 فروردین 1392 کدوم مدل xvision بهتر است؟
ممنون می شم کمکم کنید

saeediranzad
13-04-2013, 17:07
سلام
دنبال بهترین مدل نباشید. دنبال نیاز خودتون باشید.
الآن xvision 727 که دی وی دی پلیر هم داره امده. تو سایت مادیران همه چیز را نوشته.

moj14mja
13-04-2013, 18:28
ممنون از جوابتون

ولی منظورم از بهترین ، سیستمی هست که امکانت نرم افزاری و سخت افزاری بهتری داشته باشه
مثلا یکی می گفت یکی از این مدل ها در کنار ورودی انتن یه خروجی هم داره که میشه به تلوزیون وصل کرد یعنی نیاز نیست که برای استفاده از سیستم آنالوگ تلوزیون هر دفعه سیم آنتن رو بکشی و عوض کنی
از طرفی کیفیت و امکانات مهم است که منظورم این هاست

نمی دونم آخرین مدل از تولیدات xvision دارای امانات بیشری است یا خیر؟

ممنون

hamidchi
13-04-2013, 20:26
ممنون از جوابتون

ولی منظورم از بهترین ، سیستمی هست که امکانت نرم افزاری و سخت افزاری بهتری داشته باشه
مثلا یکی می گفت یکی از این مدل ها در کنار ورودی انتن یه خروجی هم داره که میشه به تلوزیون وصل کرد یعنی نیاز نیست که برای استفاده از سیستم آنالوگ تلوزیون هر دفعه سیم آنتن رو بکشی و عوض کنی
از طرفی کیفیت و امکانات مهم است که منظورم این هاست

نمی دونم آخرین مدل از تولیدات xvision دارای امانات بیشری است یا خیر؟

ممنون

امکانات اگه کومبو رو در نظر بگیریم خب آره dvd هم میخونه ولی گرونتر هم هست
تو بخش گیرنده دیجیتال فکر نمیکنم که اونقدر فرقی باشه بینه مدل های مختلفش ، شما انتظاراتتون باید در نظر بگیرید شاید مدل های قدیمی تر هم جوابگو باشند ، که قیمتشون هم کمی کمتره
کلا اینایی که تو بازار هست 90 درصد شبیه هم هستند ، ولی مدل هایی خارجی که اینجا هم پیدا نمیشه امکانات متفاوتی داره ، مثلا ضبط هم زمان 3 شبکه که خب واسه ما چندان بدرد بخور هم نیست
خروجی آنالوگ هم اکثرا دارن ، ولی وقتی دیجیتال با کیفیت هست آنالوگ چرا ؟
در حال حاضر ایکس ویژن گزینه خوبیه که خوبیش هم به خدمات پس از فروشش هست نه امکاناتش چون مثه بقیه ست

sanup2006
17-04-2013, 09:54
فراسو مدل FDR-217 چطوره ؟
120000 تومنه.
میارزه بخرم ؟
یا هموم XVISION 232 fovl ?

farhadekonjkav
17-04-2013, 12:23
دوستان در مورد زیرنویس در گیرنده‌های دیجیتال یه تاپیک جداگانه ایجاد کردم، بی‌زحمت نگاهی بندازین و اگه اطلاعاتی داشتین به اشتراک بگذارین.
سپاس.

moj14mja
17-04-2013, 15:22
فراسو مدل FDR-217 چطوره ؟
120000 تومنه.
میارزه بخرم ؟
یا هموم XVISION 232 fovl ?

من که همین دیروز 27 فروردین 92 ، xvision353 خریدم 112 هزار تومن
خوبه کیفیتش بد نیست فقط یه خورده پرش و نویز زیاده که اول فکر می کردم برای آنت باشه و بعد هر چی هم با آنتن بازی کردم بهتر شد ولی هنوز کامل از بین نرفته شاید سیگنال به نویز این مدل خوب نباشه عینی گیرندگی ضعیف تر داشته باشه

ولی شاید هم برای منطقه ی من باشه

abs-j
29-04-2013, 19:42
من که الان حدود یک سالی میشه مدل مارشال me-884a دارم البته یه خورده مشکل انتن دارم ولی در کل خوبه. داغ نمیکنه، هنگ تو کارش نیست. ولی خواهشا اونایی که این مدل رو دارن بیخودی همون اول کار برندارن آپدیتش کنن، نیازی به آپدیت نداره. سه روز پیش هم یه x-vision 3100 پی.سی گرفتم با انتن سرخودش گیرندگی افتضاحی داره، باید با انتن هوایی تستش کنم ببینم چطوریاست.:n13:

howhow
30-04-2013, 08:51
منکه برای پی سی مارشال دارم یه سالی هست واقعا راضی ام

اگه بخوام برای تی وی هم بخرم احتمالا مارشالو انتخاب میکنم

دوستان اکه از مارشال تجربه ای دارن بگن

البته فکرکنم فارسیو فقط ساپورت کنه

شهرام ف
29-06-2013, 09:29
گیرنده دیجیتال فقط مارشال عالی عالیه حرف نداره ما 2سال داریم ازش راضیم هرروز تا 14ساعت روشنه عالی

rmb_ali
12-11-2013, 13:34
اتفاقا ما مارشال داریم از این بی کیفیت تر دیگه نیست اولا که مشکل ریموت داشت خودم باز کزدم دیدم که چشمی رو در مونتاژ بی دقت مونتاژ کردن و باعث میشه که درسته امواج رو نگیره بعدشم دچار مشکلات اساسی شد و الانم که مرخصه و به رحمت خدا رفته و برد میخواد

mohammad59mm
02-12-2013, 11:30
من ر......ر خریدم . خیلی راحتم. استانی ها هم باش دارم.

sangol
30-12-2013, 16:32
مارشال خوبه
من بعد 2 سال که پدرشو دراوردم دیروز دیدم بعد 10 دقیقه روشن بودن صداش قطع میشه و تصویرش میپره
خدایشش ارزش راضی بودم گذاشتمش کنار دنبال 1گیرنده کاردرست دیگشم