PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : pc security

t_tanhayam
30-08-2010, 22:42
دوستان اين نرم افزار رو كرك شده سراغ دارند جايي دانلود كنيم؟
نسخه هاي قديميش منظورم هست نه جديدش
ممنون ميشم

popowoody
31-08-2010, 09:29
PC Security 6.2

دانلود ورژن 6.2 با لینک مستقیم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مهم :

سريال درست اين برنامه هست : Name: P30World
Serial: D1OZBSZ5M0KR328C
خب حالا يه توضيح در مورد نصب و رجيستر اين برنامه مي دم:
در ابتدا اين برنامه براي نصب نياز به هيچ سريالي ندارد .... در انتهاي نصب اين برنامه يه صفحه سفيد رنگ باز ميشه ( اگه این صفحه باز نشد می تونید روی آیکن برنامه که تصویر یه قفل کلیک کنید ) که يه جا واسه وارد کردن پسورد و جود داره ......بايد بگم که به نظر من مشکل اصلي همه دوستان همين جاست . اگه دوستان يه ريزه توجه مي کردند و جمله لاتين همين صفحه رو مي خوندند متو جه مي شدند که بالاي کادري که بايد پسورد وارد بشه به لاتين نوشته که : ( پسورد براي وارد شدن SECURITY مي باشه )
پس دوستان توجه کنن که در همون صفحه بايد پسورد
SECURITY
وارد بشه و اینتر زده بشه تا وارد برنامه بشين
وقتي وارد برنامه شدين برنامه رو بايد رجيستر کنين به اين صورت که :
در صفحه اصلي برنامه بايد ابتدا گزينه رجیستر کلیک کنید و سریال و نام زیر رو وارد کنید:
Name: P30World
Serial: D1OZBSZ5M0KR328C
به این تر تیب برنامه رجستر میشه
در مرحله بعد برای این که سریال را عوض کنید باید در صفحه اصلی برنامه روی گزینه settings کلیک کنید و در پنجره باز شده در قسمت current password باید نام SECURITY وارد شود و در قسمت های new password و verify new password باید پسورد خودتان را وارد کنید تا برای دفعات بعد که می خواهید وارد برنامه شوید این پسورد جایگزین نام SECURITY شود
بعد از این که کار های بالا را انجام دادید می توانید برای دفعات بعد با پسورد خودتان وارد برنامه بشوید
در آخر به این نکته توجه کنید که اگر این برنامه را در مکانی غیر از درایو ی که ویندوز در آن نصب است نصب کنید : باید به این نکته توجه شود که در صورت عوض گردن ویندوز تمام تنظیمات این برنامه پاک میشود و دوباره برای وارد شدن به این برنامه اید
با نام SECURITY وارد برنامه شوید
موفق باشید!!!

xeNociDe
31-08-2010, 10:58
PC Security

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

t_tanhayam
31-08-2010, 14:54
با تشكر از هر دو بزرگوار
عرضم به حضورتون مشكل من رجيستر برنامه نيست من 6.4 رو هم دانلود كرم ورجيستر شده به نظرم

مشكلم اين هست كه وقتي روي پوشه كليك راست ميكنم براي قفل كردن lock failed ميزنه :41:

t_tanhayam
31-08-2010, 17:58
مشكل رو متوجه شدم بايد توي درايوي غير درايوي كه ويندوز نصب شده نصب كنيد

با تشكر از دوستان گلم :10: