PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضعیفترین سریال ماه رمضان امسال چه سریالی است؟

nar nia
30-08-2010, 17:48
با سلام
به نظر شما ضعیفترین سریال ماه رمضان امسال چه سریالیه؟
درمسیر زاینده رود
ملکوت
جراحت
نون و ریحون
کدامیک؟
به نظر من ضعیفترین ملکوت هست به خاطر جلوه های ویژه ضعیف,موضوع تکراری,فیلنامه ضعیف و پر اشکال به وِیژه در امور ماورا الطبیعه و حوادث پس از مرگ و همینطور کارگردانی و بازیگریه ضعیفه خیلی از هنرپیشه ها

AB
30-08-2010, 17:53
یه گزینه همه موارد هم میزاشتی.البته منظورم تمام سریال های در حال پخشه نه مخصوص رمضان.

من از هیچ کدوم خوشم نیومد.همشون موضوعات و بازیگرای تکراری دارن.

sourena
30-08-2010, 18:00
یه گزینه همه موارد هم میزاشتی.البته منظورم تمام سریال های در حال پخشه نه مخصوص رمضان.

من از هیچ کدوم خوشم نیومد.همشون موضوعات و بازیگرای تکراری دارن.

موافقم!

متاسفانه بدترين ماه رمضون براي صدا و سيماي دولتي بود!

سريالهاي ضعيف و مسخره!

من فقط تكرار خانه به دوش (آقا ماشاالله ) رو ميبينم! با اينكه تكراريه.....حداقل قشنگه:10:

kian-sh
31-08-2010, 22:11
همشون ضعیفند.:41:

Lady Negar
03-09-2010, 00:03
همگی افتض بودن
از همه بدتر هم ملکوت....
جالبه که خود صدا و سیما با فیلماش تبلیغ خرافات میکنه!!!!!

vahid0801
03-09-2010, 03:42
کاش یه جور میزاشتی بتونیم بگیم همشون از دم ضعیفا

vahidgame
03-09-2010, 03:57
موافقم!

متاسفانه بدترين ماه رمضون براي صدا و سيماي دولتي بود!

سريالهاي ضعيف و مسخره!

من فقط تكرار خانه به دوش (آقا ماشاالله ) رو ميبينم! با اينكه تكراريه.....حداقل قشنگه:10:

به نکته خیلی خوبی اشاره کردی. اتفاقا فقط همین خانه به دوش جالب بود :31:
وگرنه سریالا و برنامه های امسال کلا مزخرف بودن
اون برنامه ماه عسل به اون صورت و پخش نشدن ربنا استاد شجریان همه دست به دست هم دادن که تلوزیون مزخرف تر از قبل باشه
به صدا و سیما به خاطر این شاهکارش باید تبریک گفت

Erfan64
03-09-2010, 04:04
من فقط تكرار خانه به دوش (آقا ماشاالله ) رو ميبينم! با اينكه تكراريه.....حداقل قشنگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ای ول ! منم فقط همین خانه به دوش و میبینم ! عجب سریالی بود خدایی ،
بقیه که مفت نمی ارزن :دی

kiarash3500
03-09-2010, 12:18
به نکته خیلی خوبی اشاره کردی. اتفاقا فقط همین خانه به دوش جالب بود :31:
وگرنه سریالا و برنامه های امسال کلا مزخرف بودن
اون برنامه ماه عسل به اون صورت و پخش نشدن ربنا استاد شجریان همه دست به دست هم دادن که تلوزیون مزخرف تر از قبل باشه
به صدا و سیما به خاطر این شاهکارش باید تبریک گفت

چرا؟
میشه بیشتر توضیح بدین؟

vahidgame
03-09-2010, 12:32
چرا؟
میشه بیشتر توضیح بدین؟

دیگه چرا نداره که :blink:
مشخصه دیگه
به نظرم این گزینه ها باید اضافه بشه:

-همه سریالا مزخرف بودن
-سریالا که مزخرف بودن که هیچی کلا تی وی توی ماه رمضون مزخرف بودش
-صدا و سیما کلا مزخرفه
- کلا ضرغامی دست روی هر چی بذار مزخرف میشه
- هیچ کدوم از این حرفا درست نیست بلکه دست های پشت پرده یعنی آمریکا در کاره

farshidshd
03-09-2010, 12:38
همشون ضعیف بوده.

از ماه عسل بگیر تا این سریالا ...

قرار بود مجری برنامه ماه عسل فرزاد حسنی باشه که احسان خان اعتراض کرد و کلی درگیری آخرش جوهرچی رو برداشتن کردن مجری که دست چپ و راستشو بلد نیست...

!!

Zende
03-09-2010, 12:42
همشون مضخرفن
ملکوت میخواست یکمی قشنگ باشه که اونم به خاطر اینکه تو ایران ساخته شده مضخرفه
آخه این ممکلت چیش مضخرف نیست که اینش نباشه!

آخه جوهرچی رو چه به مجری گری
اصلا نمیدونه مجری رو با چه ج مینویسن(جدا با چه ج ایی مینویسن؟:دی)

AThEisT
03-09-2010, 12:44
درود بر استاد شجریان بزرگ که نذاشت زیر بار خفت بره و با افتخار صداش رو از صدا و سیمای مـــیـــلی پخش نکرد !
ولی خودش میدونه که آهنگاش توی گوشی های موبایل ما و استریوهای توی خونه ها هست ...

خدا هر کی رو بخواد ! خودش عزیز میکنه ...
نیاز به ... نیست ...
آقای افتخاری ... :2:

در کل این خیلی خوبه که داریم میبینیم روز به روز از بیننده های این ضرغامی TV داره کم میشه ...

Zende
03-09-2010, 12:56
اه اه افتخاری که[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انگار رفته تو بقل زنش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
!!!!!!!
:خخخخ

Lady Negar
04-09-2010, 03:59
دیگه چرا نداره که
مشخصه دیگه
به نظرم این گزینه ها باید اضافه بشه:

-همه سریالا مزخرف بودن
-سریالا که مزخرف بودن که هیچی کلا تی وی توی ماه رمضون مزخرف بودش
-صدا و سیما کلا مزخرفه
- کلا ضرغامی دست روی هر چی بذار مزخرف میشه
- هیچ کدوم از این حرفا درست نیست بلکه دست های پشت پرده یعنی آمریکا در کاره

وحید توبرو طراح سوالای کنکور بشو....
آخ که چه جیگری میشه سوالا!!:27:

alidata2010
04-09-2010, 04:07
اقا تو رو خدا بیاین پیام بازرگانی پخش کنین سریال نخواستیم

Ssarshar
04-09-2010, 04:11
اقا تو رو خدا بیاین پیام بازرگانی پخش کنین سریال نخواستیم

واسه چشم انداز 1404 ايشاا... رديفه :46::31:

alidata2010
04-09-2010, 04:16
واسه چشم انداز 1404 ايشاا... رديفه :46::31:

مگه 2012 پایان دنیا نیست:31: شاید اینا فکر کردن 2012 شمسی دنیا تموم میشه:27:

oranoos_92
04-09-2010, 04:27
همه متاسفانه ضعیف بودن!

M A M M U T
08-09-2010, 12:46
افتضاح.هر سال بد تر از پارسال...
جراحت رو میدیدم اما به اون کیفیت مورد انتظار نبود.
جراحت فقط باهم حرف میزند و هیچ چیز دیگه ای تو سریال نبود...
ملکوت که دیگه دست آواتار رو از پشت بسته بود در جلوه های ویژه....
زاینده رود هم معلوم بود موفق نمیشه.موضوعات خاص مثل فوتبال بین همه ی افراد طرفدار نداره و هم چنین شخصیت ها که لهجه ی اصفهانی رو به بدترین شکل پدید می آوردند(عجب جمله ای گفتم!:دی)
نون ریحون خوب بود ظاهرا اما من وقت نکردم ببینم

---------- Post added at 01:46 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

اه اه افتخاری که[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انگار رفته تو بقل زنش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
!!!!!!!
:خخخخ
حیف این خرسه نیست بهش میگی افتخاری.....

Hamid Hamid
08-09-2010, 15:06
سلام دوستان.
به نظر من ضعيف ترين سريال ملكوت بود چون هم موضوعش كليشه اي بود.هم انتخاب بازيگراش چرت و مسخره بود و هم جلوه هاي تصويري و كارگردانيش افتضاح بود و هم شريفي نيا توش بود:2: پاچه خوار!!
سريال هاي نون و ريحون و در مسير زاينده رود هم هر كدوم ضعف هاي زيادي داشتند اما به اين ملكوت نميرسيدن!
تو اين 4 تا سريال بي انصافيه اگه بگيم جراحت بد بود به نظرم ميشد واسش وقت گذاشت.موضوع نو و تازه اي داشت هرچند يه جاهايي شعاري كار شده بود.

اما در كل به نظرم اگه يه سريال طنز درست و حسابي مثل هر سال(بجز پارسال و امسال) به كارگرداني رضا عطاران ميساختن خوب بود.چون علاوه بر موضوع طنزش يه باره آموزنده بودن هم داره و موضوعات و مشكلات جامعه رو به صورت طنز بيان ميكنه.

mmiladd
08-09-2010, 15:14
از ديد من ملکوت ...

pcforlife
08-09-2010, 15:34
درسته امسال سریال ها جالب نبود! ولی جالب نبودن نسبت به دوران طلایی سریال های ماه رمضون که خانه به دوش و متهم گریخت و ترش و شیرین و میوه ممنوعه سرلوحشون بودن!:20:
ولی به نظر من 100 برابر بهتر از پارسال بود! پنجمین خورشید:2: و عبور از پاییز و نربان آسمان رو با سریال های امسال ماه رمضان مقایسه کنید...!
من نون و ریحون رو از بقیه ضعیف تر دیدم... چون فیلمنامش کلا سردرگم بود! طنزش هم هر چی داستان رفت جلو ازش کاسته شد... بازیگرا ضعیف بودن و کلا تو بعضی از قسمت ها من دعا می کردم زودتر تموم بشه! به نظر من ملکوت حداقل داستانش ضرب آهنگ درست و حساب شده ای داشت...
یاعلی:11:

LiLiyaan
08-09-2010, 15:42
منم خانه به دوش رو میدیدم
بقیه نه اونجوری

نون و ریحونم فقط چون طنزه

mahla moin
08-09-2010, 15:49
نه انکار نمیکنیم خیلی از فیلم ها مثل جراحت واقعیت های اجتماعی رو به تصویر میکشه

---------- Post added at 05:47 PM ---------- Previous post was at 05:46 PM ----------

میدونید ملکوت فیلمی بود که اگه درست به تصویر میکشید میتونست بیننده زیادی داشته باشه

---------- Post added at 05:49 PM ---------- Previous post was at 05:47 PM ----------

نه اینقدر ناشکری نکنید خیلی از فیلم ها مثل جراحت واقعیت اجتماعی را به تصویر کشیدند

pcforlife
08-09-2010, 16:48
بهترین، بدترین‌ها و فاجعه‌های سریال‌های رمضان از نگاه همشهری جوانی‌ها
«جراحت» بهترین و «ملکوت» و محمدرضا شریفی​نیا بدترین‌های سریال رمضان 89

سینمای ما - دو مجموعه تلویزیونی «جراحت» و «ملکوت» در نظرسنجی هفته‌نامه «همشهری جوان» از خوانندگانش به ترتیب گوی و تمشک طلایی سریال​های ماه رمضان را از آن خود کردند. «همشهری جوان» ترین​های سریال​های ماه رمضان امسال را از نگاه خوانندگان مجله و نویسندگان بخش سینما و تلویزیون خود انتخاب کرد.
براساس این نظرسنجی در بخش بهترین سریال، سریال «جراحت» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور با کسب 67 درصد از آرا برنده گوی طلایی شد و سریال «در مسیر زاینده‌رود» باکسب 15 درصد از آرا با اختلاف فاحش در رتبه دوم قرار گرفت.
نویسندگان همشهری جوان هم سریال «جراحت» را به عنوان سریال برتر انتخاب کردند. در بخش بدترین سریال، «ملکوت» با کسب 75 درصد از آرا برنده تمشک طلایی شد. در این بخش هم نظر خوانندگان و نویسندگان همشهری جوان مشترک بود.
در بخش بهترین بازیگر امین تارخ 60 درصد از آرا را به خود اختصاص داد و گوی طلایی را از آن خود کرد. آتنه فقیه نصیری، حسین محجوب و امیرحسین رستمی در رتبه​های بعدی قرار گرفتند. در این بخش نویسندگان مجله به امین تارخ رای دادند.
اما تمشک طلایی بازیگری به محمدرضا شریفی​نیا رسید. او 39 درصد از آرا را به خود اختصاص داد. ایرج نوذری، کوروش تهامی و سیدیاسر جعفری رقبای شریفی​نیا در این بخش بودند، اما نویسندگان مجله در بخش تمشک طلایی بازیگری به ایرج نوذری رای دادند.
در بخش پدیده و فاجعه تنوع آرا بسیاری وجود داشت. با این حال آتنه فقیه نصیری با کسب 16 درصد از آرا به عنوان پدیده امسال شناخته شد.
سریال«جراحت»، تیتراژ سریال «نون و ریحون» دیگر پدیده​های امسال شناخته شدند. در این بخش نویسندگان مجله سعید نعمت​الله را برای نگارش سریال «جراحت» به عنوان پدیده انتخاب کردند.
در بخش فاجعه امسال هم نویسندگان و خوانندگان مجله به اتفاق جلوه​های ویژه «ملکوت» را انتخاب کردند. لهجه اصفهانی بازیگران سریال «در مسیر زاینده رور» انتخاب دیگر خوانندگان در بخش فاجعه بود.

منبع خبر: سینمای ما
لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

D,Freeman
09-09-2010, 23:19
آقا یعنی چی آخه !مگه همش آدم میتونه گریه کنه !آدم به خنده هم احتیاج نداره من که برام اصلامهم نبود ولی این قدیمیهای بیچاره ازاول تاآخر ملکوت یه جعبه دستمال تموم میکردن:37:!
اون جراحت هم به خاطر انتخاب نابازیگران وکارگردانی بد چیز همچین مالی هم نبود.(البته به جز آقای تارخ )
نون وریحون شنیدم فقط یه مایه هایی از طنز داشت که متاسفانه وقت نکردم ببینمش.

کجاست خانه به دوش .کجاست ترش وشیرین.کجائی آخه عطاران مردیم انقدر گریه کردیم!
البته فکر نکنید روزهای عادی سال بهتره ها!دیگه دوره خنده گذشت.یاد اون بامشاد هم بخیر:41:

Zende
10-09-2010, 03:13
این امین تارخ هم با بازی تو این فیلم خودشو خز کرد
البته یه قانونی داره
که هر کسی که میره کلاس بازیگریش یه فیلم باهاش بازی میکنه احتمالا به خاطر اون بوده:دی!

alidata2010
10-09-2010, 03:17
در مسير زاينده رود :2: ملكوت :13:

Zende
10-09-2010, 11:05
نون و ریحون که افتضاح ترین سریال بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی این رضا رویگری توی ملکوت یه کوچولو تیکه های کمدی مینداخت از کل سریال نون و ریحون بامزه تر بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Muradin
10-09-2010, 11:14
اقا من اون موقع که خانه به دوش رو میداد اولین بار خیلی دوست داشتم!الان کدوم کانال میداد مگه؟5؟

Tenacious
10-09-2010, 11:57
هیچ فرقی نمی کنه ماه رمضون باشه یا هر وقت دیگه ای! صدا و سیما کلاً مال این حرفا نیست که بخواد یه برنامه خوب بذاره یا نذاره!
-----------------------------------------
من که ندیدم ولی حدس می زنم همشون مسخره بوده باشن.

Zende
10-09-2010, 21:51
شما باید کار منو بکنی
تلوزیون رو بزاری تو کارتون هروقت مقدسات اومدن صحبت کنن دربیاری تلوزیون رو!

M A M M U T
10-09-2010, 22:43
دوستان انتخاب بازی گرای ملکوت خیلی جالب بود همه شون چیز بودن...نمی شه بگم دقیقا چی بودن:21:
به ارتباطشون دقت کنید:شریفی نیا پروانه معصومی احمد نجفی دیگه خودتون تا آخرش رو بخونین.:31:

D,Freeman
11-09-2010, 19:25
دوستان انتخاب بازی گرای ملکوت خیلی جالب بود همه شون چیز بودن...نمی شه بگم دقیقا چی بودن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif

ای بابا چقدر پاچه هام میخاره:2::2::2::2:!!!

Zende
11-09-2010, 22:12
آره خیلی قشنگ و حرفه ای بودن
مادر بزرگ و اون یکی مادربزرگ و پدربزرگ حاج فتاح نقش زن و زن و برادر زنشو داشتن
برادر و برادر و برادرش نقش 2 پسر و دامادشو داشتن!
یکی از عروساش که جای خواهرش بود اون یکی هم دخترش(فقط همین یکی میخورد بهش=)) )
نوه هاشم که جای بچه هاش بودن
جدا خیلی قشنگ انتخاب کرده بود!

jomong666
12-09-2010, 13:57
چرت ترین سریال ملکوت بود .