PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال در مورد HTML

ArashMiniStar
30-08-2010, 11:28
دوستان من امروز تو سایت Byethost.com یک هاست رایگان ساختم.من زیاد اطلاعی در مورد برنامه نویسی وب ندارم.
الان یک فایل HTML و چند فایل CSS دارم که می خوام آپلود کنم.اون هارو باید تو کدوم شاخه و با چه نامی ذخیره کنم؟
شرمنده:11:

توروخدا کمک.فوری هست

far2009
30-08-2010, 13:12
اولا تا این فایل ها چی باشه . دوما شما یک cms انتخاب کن ( این جا زیاد صحبت شده ) فقط کافی فایل های این cms را آپلود کنی . بعدا هم می توانی از این فایل هات استفاده کنی

ArashMiniStar
30-08-2010, 17:15
اولا تا این فایل ها چی باشه . دوما شما یک cms انتخاب کن ( این جا زیاد صحبت شده ) فقط کافی فایل های این cms را آپلود کنی . بعدا هم می توانی از این فایل هات استفاده کنی

من فایل html va css دارم.فقط اینا رو میخوام نه مدیریت محتوا.
من آپلود کردم ولی نمیدونم چرا وقتی آدرس اصلی (روت) را می زنم بهم فایل ها و دایرکتوری هارو نشون میده.نام فایل html
index.html

pezhmax
30-08-2010, 18:42
اگه folder ای با یکی از نامهای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] web, www داره تو یکی از همینا باید کپی کنی. اگه اینا نیست که اسم فولدرهای تو root رو که خود هاست بهت میده بذار تا بشه راهنماییت کرد.
در ضمن هاستها یه بخشی به نام Default Documents یا یه چیزی شبیه این دارن که اسم فایل پیش فرض برای اجرا رو اونجا تنظیم میکنن. البته تو فایلت چون index.html هست نباید مشکل داشته باشه ولی دنبال این بخش تو هاست بگرد شاید مثلا فقط index.htm تو لیستش باشه. اگه اسم فایل خودت تو لیست نبود بهش اضافه کن.
موفق باشی.

SH@HIN
30-08-2010, 19:34
دوست عزیز شما نام فایل اصلی رو Default.htm بزارید شاید درست شد

ArashMiniStar
30-08-2010, 20:53
دوست عزیز شما نام فایل اصلی رو Default.htm بزارید شاید درست شد

من همه اینا رو تست کردم ولی نشد.فولدری هم که توش فایل رو گذاشتم درسته.:19:

salim_a
30-08-2010, 22:01
دوست عزیز

نا فایل اصلی تون چیه ؟

فایل های رو در کدوم فولدر ریختین ؟

از چه هاست مجانی استفاده می کنید ادرس بدین تا بشه بهتر راهنمایی کرد .

---------- Post added at 10:01 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

دوست عزیز

نا فایل اصلی تون چیه ؟

فایل های رو در کدوم فولدر ریختین ؟

از چه هاست مجانی استفاده می کنید ادرس بدین تا بشه بهتر راهنمایی کرد .