PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برقراری تماس مستقیم با یک شماره دایورت شده!

Dreamland
30-08-2010, 08:29
هنگامی که خط خود را بر روی شماره‏ای دیگر دایورت می‏کنید، از این پس هر تماسی با شما گرفته شود به طور اتوماتیک به شماره مورد نظر تعیین شده منتقل می‏گردد. در نتیجه هیچ کس نمیتواند به طور مستقیم با خط شما تماس بگیرد و گوشی شما هیچ‏گاه زنگ نخواهد خورد. بسیاری افراد از این کار جهت این‏که به هیچ تلفنی پاسخ ندهند و به اصطلاح اطرافیان را بپیچانند استفاده می‏کنند. اما از آنجا که دست بالای دست بسیار است قصد داریم ترفندی جالب را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن می‏توانید به طور مستقیم با خطی که دایورت شده است تماس بگیرید! قطعاً فردی که خط خود را دایورت کرده است شگفت‏زده می‏شود که چطور شما توانسته‏اید با او تماس بگیرید، بدون اینکه تماس‏تان دایورت شود! این ترفند بر روی کلیه گوشی‏هایی که قابلیت دایورت را دارا هستند قابل انجام است.

نحوه کار بسیار ساده است.
شما بایستی شماره خودتان را بر روی شماره‏ای که قصد دارید با آن تماس بگیرید دایورت کنید، سپس از خط خودتان با خط خودتان تماس بگیرید! (ترفندستان)
به همین سادگی و همین پیچیدگی که گفته شد!

جهت فهم بیشتر مثالی می‏زنیم:
فرض کنید شماره شما 09120000000 است. شماره فردی هم که قصد دارید با او تماس بگیرید (که خطش را دایورت کرده است) 09350000000 است.
در گوشی به بخش مربوط به تنظیمات Divert (در بعضی گوشی‏ها Call Forwarding) بروید.
خط خود را بر روی شماره 09350000000 که شماره فرد مورد نظر است دایورت کنید.
اکنون توسط همین گوشی و همین خط خودتان که اکنون دایورتش کرده‏اید با شماره 09120000000 که شماره خودتان است تماس بگیرید.
با این کار خط طرف مقابل زنگ می‏خورد و شما بوق آزاد می‏شنوید که به منزله برقرای تماس مستقیم با فرد مورد نظر است؛ به این ترتیب از دایورتی که صورت گرفته عبور کرده اید.

این ترفند بر روی کلیه خطوط تلفن همراه اعم از همراه اول، ایرانسل و تالیا تست شده و قابل انجام است.
در پایان دقت کنید پس از برقراری تماس، خط خود را از حالت دایورت خارج کنید.

SAEEDSAMSUNG
30-08-2010, 14:19
بابا دمت گرم! من که امتحان نکردم ولی اگه بشه خیلی معرکست!

Hadi King
31-08-2010, 03:09
سلام دوست عزیز ممنون از ترفند ولی قدیمـــی هستش و جواب نمیــــده تست کردم ...
موفق باشید!:40:

ABEL
01-09-2010, 00:12
سلام منم تست کردم جواب نداد دوست عزیز اول خودتون تست کنید یعد تایپک بزنین....
موفق باشید.

kiarash3500
08-09-2010, 21:47
واسه منم جواب نمیده چرا؟

Hadi King
08-09-2010, 21:55
واسه منم جواب نمیده چرا؟

سلام دوست عزیز واسه هیچ کس جواب نمیده تنها شمـا نیستیـــد !!!

mmiladd
08-09-2010, 22:21
سلام... اين ترفند براي چند سال پيش بود و اُون موقع جواب مي داد ولي الان ديگه خير..

Hadi King
08-09-2010, 22:28
سلام... اين ترفند براي چند سال پيش بود و اُون موقع جواب مي داد ولي الان ديگه خير..

من همون چند سال قبل هم که این ترفند گفته شد تست کردم جواب نداده !!!
با همه اپراتور ها تست کردم جواب نگرفتم بوق مشغولی میخورد !