PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در تصور كارت كپچر

amirtabibian
29-04-2006, 16:55
[left]
در هنگام وصل به ويديو و يا دوربين فيلم برداري يک خط نويز (تراک) در زير تصوير مشاهده مي شود که پس از ضبط
در سي دي خوان معمولي درست نشان مي دهد ولي در کامپيوتر باز مشکل خط در تصوير ضبط شده وجود دارد لطفا در صورت داشتن تجربه راهنمائي بفرمائيد متشکرم ببخشيد که سوال تکرار شد

mehdi parsafar
29-04-2006, 17:18
دوست من منم يه تي وي كارت از نوع دازل رو دارم
چطور ميتونم دستگاه ويدئو رو به به تي وي كارت وصل كنم
در مورد اون پارازيت هم فكر كنم طول زياد سيم وصلي دستكگاه به تي وي كارت باشه

esool
30-04-2006, 01:49
[left]
در هنگام وصل به ويديو و يا دوربين فيلم برداري يک خط نويز (تراک) در زير تصوير مشاهده مي شود که پس از ضبط
در سي دي خوان معمولي درست نشان مي دهد ولي در کامپيوتر باز مشکل خط در تصوير ضبط شده وجود دارد لطفا در صورت داشتن تجربه راهنمائي بفرمائيد متشکرم ببخشيد که سوال تکرار شد
آقا من خيلي دنبالشو گرفتم حتي به نمايندگيش توي تهران رفتم
اما كاريش نميشه كرد

amirtabibian
01-05-2006, 14:41
دوست من منم يه تي وي كارت از نوع دازل رو دارم
چطور ميتونم دستگاه ويدئو رو به به تي وي كارت وصل كنم
در مورد اون پارازيت هم فكر كنم طول زياد سيم وصلي دستكگاه به تي وي كارت باشه

دوست گرامي هر ويدئو به دو طريق به تلويزيون وصل مشود يا با دو سيم اوديو يا ويديو و يا با يك سيم كه هر دو كار را مي كند در ست مثل وصل به تلويزيون به ورودي هاي كارت كپچر وصل مي كنيد البته تمامي نرم افزارهاي لازم كارت خود را بايد نصب باشند. با درود بر شما

Vahid2007
02-09-2006, 11:20
سلام . من هم يك كارت تي وي كپچر Leadtek WinFast TV2000 XP Expert دارم .طول سيم از رسيورم به كارت كپچرم 16 متره
وسيم مخصوص صدا و تصويره.اما هنگام دريافت تصوير يه ذره پارازيت و نويز داره مي خواستم بدونم نرم افزاري پيدا نمي شه كه
باهاش بتونم اين پارازيت و كاهش بدم و تصوير شفاف بگيرم.با تشكر.