PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Batman: Arkham City

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6

AlexMercer
20-01-2012, 12:41
سلام . من همونطور که تو این عکس میبیننین موندم ، یه در آهنی هست که بغلش یه درس هست که توش جعبه فیوز هست
یه جایی هست که باید یخ بندازی تو آب بپری رو یخ بعد حلقه هارو بکشی بری جلو . یکم میری جلو چند تا آدمو میکشی به این در برمیخوری. این همون دره . لطفا بگین چطور اینجا رو رد بکنم . مرسی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی از batrang های کنترلی رو پرتاب میکنی به اون منبع برقی روبرو میزنی وقتی که batrang انرژی برق گرفت دوباره کنترلش میکنی برش میگردونی به اتاق کنار بتمن میزنی به کنتر برق:31:

---------- Post added at 12:41 PM ---------- Previous post was at 12:37 PM ----------

پیشنهاد میکنم حتما سریال کارتونی بتمن رو ببینید امتیازش هم 9.1 هست. 109 قسمت هم هست. من دیدم تازه دارم با کارکترا اشنا میشم.

molaali
20-01-2012, 13:01
سلام.در اونجای که cat woman هست و سربازا نباید اونو ببینن من کارتهای رمز که پشت کمرشون بسته شده رو به طور مخفیانه می گیرم اما بعدش نمی دونم چی کار کنم.
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

AlexMercer
20-01-2012, 13:10
سلام.در اونجای که cat woman هست و سربازا نباید اونو ببینن من کارتهای رمز که پشت کمرشون بسته شده رو به طور مخفیانه می گیرم اما بعدش نمی دونم چی کار کنم.
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

بعدش میری توی اتاق اولی که بودی در گاو صندوق رو بازی میکنی

sepehr_x50
20-01-2012, 13:19
[COLOR=Indigo][B]
شما الان توی اتاقی هستید که 6 تا لوله گاز به صورت 3 تایی رو به روی هم هستن ... ؟؟؟
اینجا باید با استفاده از Freeze Blast ( همون که مین و یا نارنجک یخی پرتاب میکه ) لوله گاز رو بند بیارید ( Freeze Blast با کلید 5 استفاده میشه )
اگه توی اون اتاقی هستید که کف زمین مربع های برقی هست باید با line launcher برید بالا ( اون دکمه وسط موس رو باید توی بخش آپگرید فعالش کنید اگر نه دکمه وسط موس عمل نمیکنه )
DLC و آپدیت هم توی تاپیک مشکلات بازی هست
DLC رو حتما نصب کنید خوبه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من بله تو همون اتافم که 6 تا لوله گاز هست که 3 به 3 روبروی همند... ولی ظاهرا اون اسلحه رو هنوز ندارم!

اونجام پرسیدم جوابی نگرفتم!

ممنون از شما :20:

zavf
20-01-2012, 14:38
کرک فیکس ورژن 2 و آپدیت 1.01 رو نصب کردی ... ؟؟؟
شاید یک باگ باشه

خیلی ممنون با آپدیت مشکل حل شد.

zavf
20-01-2012, 15:02
مشکل جدید بعد از آپدیت . میگه باید Save هات رو پاک کنی و خراب شدند!!!

دوستان راه حلی سراغ دارید.

peyman-yasi
20-01-2012, 15:05
سلام میشه بگین اون 2 تا هلیکوپتر که باید سرچ بکنی پیدا بکنیش . بعد اینکه پیدا کردم چطور اونارو از بین ببرم .هی دارن بهم شکلیک میکند .

Mr.Vahid
20-01-2012, 15:05
این مشکل dx11 بازی حل نشده هنوز

sepehr_x50
20-01-2012, 19:25
سلام میشه بگین اون 2 تا هلیکوپتر که باید سرچ بکنی پیدا بکنیش . بعد اینکه پیدا کردم چطور اونارو از بین ببرم .هی دارن بهم شکلیک میکند .

فک کنم یک کارایی میشه با اون مسلسل هاش کرد که از کار بیفته اما بهترین کار فرار هستش:31:
من خودم فرار کردم:27: سخت هم نبود همش پرواز کن برو به ساختمون های مختلف تا گمت کنه.
البته فک کنم میشه بدون فهمیدن اونا هم کد ها رو بگیری و ادامه بدی

.Behnam.
20-01-2012, 19:34

نمی تونی از بینشون ببری. یا باید فرار کنی یا با اون دستگاه مخصوص سلاحشو از کار بندازی. ولی همون فرار بهتره.

mjorh
21-01-2012, 11:17
ادامه از قسمت سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بتمن: این چی می تواند باشد؟ تست بارداری… هارلی… پس هارلی از ژوکر باردار شده است!

�[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تست بارداری هارلی در خانه شادی ژوکر
خلافکار۱: اگه این غذایی که می خوریم غذای سگه، باز هم مزش بد نیست!
خلافکار۲(ادای هارلی را در می آورد): اوه آقای ژی، خواهش می کنم بیشتر مرا آزار بده!
خلافکار۳(ادای ژوکر را در می آورد): باشه عزیزم! چرا نمیری با بتمن مبارزه نمی کنی تا من یه فرار جسورانه انجام بدم.
ساسز(قاتل تلفنی): آه… صبر کن بتمن! دلم میخواد داستان زندگیم رو قبل از مردنت تعریف کنم.(نویسنده مطلب: سرگذشت ساسز را بدین نحو به این قسمت از ماجرا اضافه کردم. سرگذشتی که از زبان خودش تعریف شده است)
ساسز: به ادامه داستان گوش کن … اون پنگوئن شروع به خندیدن کرد، یه سه، یه چهار… با اون پنج تا کارت همرنگش، همونجا کارم تموم شد… باختم و بی پول به بیرون پرت شدم… بی حس بودم…تنها بودم…شبیه یه بچه گریه می کردم…تا اینکه جوابی رو که می خواستم پیدا کردم…(به سمت پل برای پریدن بدرون آب می رود) …به پایین نگاه کردم و تصور کردم که خودم رو بدرون آغوش گرم مادرم میندازم…تا اینکه اون پیداش شد. چاقوش رو به سمتم گرفته بود و پولم رو می خواست… پولم! می تونی باور کنی!؟ من فراموشی رو دیدم، دیدم که همه ما یه چیز هستیم…به حلقه تیره روزی چسبیدیم و تقاضای رستگاری می کنیم…خب من هم به او دادم… وقتی چاقو رو ازش گرفتم… فقط با یه حرکت گلوش رو بریدم…خون روی صورتم پاشید و دیدم که زندگی ناچیزش از چشمانش بیرون رفت…تباهی رو حس کردم. بی معنی بودن را حس کردم…بدون آنکه بفهمم چیکار می کنم چاقو را داخل بازوم فرو کردم و برش عمیقی دادم. حس کردم که بدنم به جای بلندتری صعود می کند. اونجا داشت معبدم میشد…(پایان مکالمه تلفنی)
بتمن بلاخره به محل زندگی ژوکر رسیده و او را در حال آرایش خود در جلوی آینه می بیند. اما تصویر بیمارگونه ژوکر در آینه با صورت و بدن سالم و جلوی آینه او فرق می کند. حالا زمان مبارزه فرا رسیده است.(نشانه گذاری های داستانی و دادن سرنخ به بازیباز)
بتمن: تو چیزی برای یاد دادن به من نداری.
ژوکر: بیا بتمن! همیشه یه چیزی برای یاد گرفتن وجود داره!
مبارزه ای که با پیروزی بتمن خاتمه می یابد. اما … سقف ساختمان ناگهان خراب شده و بتمن در زیر آوار گیر می کند. حالا نوبت ژوکر و جوک و چاقویش است.
ژوکر: نظرت راجب یه جوک چیه؟!
تالیا: نظرت راجب یه معامله چیه؟
اما بناگاه تالیا سر رسیده و پیشنهادی را که راشال به بتمن راجب جاودانگی داده بود را به ژوکر می دهد به شرط آنکه با بتمن کاری نداشته باشد. ژوکر هم می پذیرد و شمشیر تالیا را می گیرد. تالیا به بتمن می فهماند که قطعه الکترونیکی و فرستنده امواجی که به یکی از نینجاها زده بود را حالا او به سینه زده است. بنابراین بتمن می تواند مکان تالیا و ژوکر را بعد از نجات یافتن پیدا کند. حالا هم ژوکر از دست رفته بود هم داروی ضد سم! آیا می توان عملکرد و تصمیم ژوکر را پذیرفت؟ او بتمن را بدست آورده و می توانست او را بکشد. اما با پیشنهاد تالیا گمراه شده و فریب او را می خورد در حالیکه فرد بسیار باهوشی است! او اسیر جاودانگی می شود؟!
تالیا: ما این پیشنهاد رو به تو کرده بودیم، بتمن! حالا از قلبت پیروی کن!!! (تالیا به فرستنده امواج اشاره کرد تا بتمن از ردیابی باخبر شود)
بتمن: تالیا از کجا می دانست که من اینجا هستم؟ او از دست من ناراحت شده بود، چرا برای نجات جان من اقدام کرد؟ اما از اینکه مرا به پیروی از قلبم راهنمایی کرد، منظور دیگری هم داشت. او از من می خواست همانند همیشه بدنبال عدالت باشم. درباره تصمیم ژوکر… چرا او مرا نکشت در حالیکه دارو را در اختیار داشت و حالش رو به بهبود است؟(بتمن هنوز حقایق را نمی داند.)
حالا نوبت سلینا، پیشی خانم ماجراست. او بلاخره می تواند نظر آیوی را جلب کند. آیوی بر خلاف میلش عمل کرده و راهی را از داخل فاضلاب برای سلینا باز میکند به شرط آنکه سلینا تنها گلی(بچه آیوی) را که در مقر استرنج باقیمانده، برای او برگرداند. سلینا به درون ساختمان حفاظت شده دکتر استرنج وارد شده و وسایل با ارزشش را بر می دارد. اما به قولش وفا نمی کند و گلدان گل آیوی را می شکند. چرا که می داند گرفتار تله آیوی خواهد شد.

�[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آیوی پیراهن آرکام را پوشیده و سر پا ایستاده اما سلینا در برابر او و جنایتهایش گرفتار و آویزان شده است(یا معکوس ایستاده).

تقابل این دو و اختلافشان را به نمایش گذاشته است.
رابین: در شهر شایعه شده که سلینا کایل(پیشی خانم) با آیوی همکاری می کنه؟! این چه معنی میده؟ کسی از گذشته سلینا اطلاعی داره؟
باربارا: آه …ســــلینا! دختر یتیمی که برای نجات جانش در خیابانهای گاتهام به دزدی رو آورد و در این راه مدل و سبک خاص خودش را با فراگیری ژیمناستیک و هنرهای رزمی بهبود داده است. یک دزد حرفه ای، یه خلافکار با ثبات، قهرمانی فرصت طلب!
سلینا: خوبه که زنده ام و بوی دکتر هوگو استرنج رو استشمام می کنم… واقعا چهره شما از اون چیزی که در زندگی واقعی خودتون به نمایش می گذاری، شیطانی تره!
دکتر استرنج: وسایلتان بخاطر بازداشت شما در اثر اعمال خلاف بوده است. اما لذت خواهم برد از اینکه مغزتان را کالبد شکافی کنم، خانم سلینا کایل!
اما در حین خارج شدن از طریق مونیتور متوجه می شود که بتمن به کمک نیاز دارد. حالا او بر سر دوراهی قرار دارد. یا باید با وسایلش از آرکام برود یا اینکه وسایلش را رها کرده و به کمک بتمن برود. اگر او به دنبال سرنوشت خود برود بتمن می میرد و شهر گاتهام دچار ویرانی می شود و فریاد کمک خواستن باربارا به گوش می رسد. اما اگر برای نجات بتمن اقدام کند، بتمن را از زیر آوار بیرون آورده و بتمن دوباره در مسیر اصلی ماموریت هایش قرار می گیرد.(حالا نقش سلینا در بازی مشخص می شود و بکمک بتمن می رود. اما بخش دوراهی گیر کردن سلینا به نظر اضافه بوده و به بدنه داستان چسبیده است. اما وقتی آنرا انتخاب کنید و با تیتراژ پایانی روبرو شوید قیافه شما بعد از شوک وارد شده، دیدن خواهد داشت! اما برگشت به عقب سلینا شما را امیدوار خواهد کرد. شاید هدف سازندگان این بوده که تصمیم اشتباه می تواند باعث نابودی شهر گاتهام و یا موجب بروز وقایع خطرناک در هر جایی باشد. و حضور بتمن و کمک به او چقدر می تواند در حفظ عدالت و در نهایت کمک رسانی به مردم مفید باشد. در کل خط اصلی داستان بازی در جایی دیگر سرانجام خواهد گرفت.)
سلینا: خب، ببینیم اینجا چی داریم. حالا از کمکم می تونی استفاده کنی! در ضمن ما گربه ها، ۹ تا جووون داریم. (با تمسخر)
بتمن: درست گفتی! من هم فکر می کنم یکی از ناخنهایم لب پریده شده است!(نجات دادن سلینا را در گذشته به یادش می آورد.)
بتمن: حاضری از آن ۹ تا جون، یکی را بخاطر من و دیگران به خطر بندازی؟!
سلینا: تو به اون جوجه خلافکارها رسیدگی کن، حرفهای کنایه دار با من، بتمن!!!
آلفرد: ارباب! از شخصی که در کلیسا صورت خود را بریده بود، برای شما خبری را بدست آوردم، اسمش توماس الیوت و متخصص عصب شناسی است. او را به اسم هاش/ Hush (ساکت و خاموش) هم می شناسند. او جراحیست که از تیمارستان آرکام به اینجا آمده است. ظاهرا پوست صورتش را کـَنده و صورت قربانیان خودش را جراحی می کرده است. بعد از اینکه ریدلر(معماگو) به کلیسا حمله کرده و قربانیانش را از آنجا بدست آورده، هاش از آنجا فرار کرده است. ارباب وین! جسد های دیگری هم در شهر آرکام گزارش شده که همگی صورتشان جراحی و کـَنده شده بود. ممکن است با هاش در ارتباط باشند.

برای دیدن تصویر در اندازه ی اصلی کلیک نمایید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصویر سمت چپ: مرد تقویمی – تصویر سمت راست: هاش (که احتمالا در سریهای بعدی حضور دارند- یکی از جزییات فراوان بازی)
رابین: از “بین” چه خبر؟
بتمن: او می خواست مرا فریب دهد و تایتانها را برای خودش بردارد. اما در همانجا زندانیش کردم و تایتانها را هم نابود کردم. در ضمن مشکل ریدلر هم حل شد.
ریدلر: جنایت یه مسئله جهانیست. هرگز نمی تونی متوقفش کنی، بتمن!
بین: یه لطفی بکن و بمیر بتمن!
بتمن: می دانستم که به تو نمی توانم اعتماد بکنم. در عوض من هم از تو استفاده کردم.(در واقع بتمن از بین کمک گرفته تا همه تایتانها را نابود کند. بتمن می دانسته او به حرفش پایبند نخواهد ماند و فریبش می دهد.)
حالا شهر آرکام توسط نیروهای تایگر و به فرمان دکتر استرنج تمامی نقاط حساس خلافکاران را مورد حمله موشکی قرار می دهد. بتمن باید راهی به درون برج فرماندهی دکتر استرنج بیابد. بنابراین با -- سیستمهای فرستنده و گیرنده هلی کوپترها، به کد اصلی دسترسی پیدا کرده و از طریق زندان به درون برج راه می یابد. بتمن در آنجا توسط دکتر فیونا مطلع می شود که ماموران دکتر استرنج(گروه تایگر) گروه ژوکر و همه افراد دیگر را کشته اند. بتمن بدین امر نیز واقف می شود که اسلحه های دارودسته ژوکر دزدیده نشده بلکه توسط دکتر استرنج بدآنها داده شده است.(چسبیدن تکه تکه جوابها در کنار هم)
ژوکر: زندگی بدون تو خیلی خسته کننده خواهد شد، بتمن! با کی هم صحبت بشم؟ چه کسی واقعا منو درک میکنه؟ من می میرم برای صحبت کردن با تو!… چرا جواب تلفنهای منو نمیدی؟ نکنه بخاطر من از دست رفتی، مردی؟ اینطوره؟!
دکتر استرنج: … براساس نقشه من، ظرف سه ساعت تمامی خلافکارها کشته خواهند شد…در انتهای ماه کمپهای جدیدی در کیستون و متروپلیس ساخته خواهند شد…آزمایش و تجربه شهر آرکام برای من یک موفقیت است.و تو…بتمن در برابر من زانو خواهی زد و زندگیت را گدایی خواهی کرد…من آینده گاتهام هستم. من رهبر جدیدش هستم!
بتمن: باربارا! دکتر استرنج برای سرپوش خلافکاریهایش تمامی این صحنه سازیها را انجام داده تا افکار دیگران را منحرف سازد. او با پخش کردن این اسلحه ها در بین زندانیان وانمود کرد که آنها قصد حمله به گاتهام را دارند. او فقط به فکر اجرای پروتکل ۱۰ بوده و در ادامه به همه سردسته های خلافکار خیانت می کند.

پوستر شهر گمشده و رباتهای نگهبان در برج دکتر استرنج(قبل از روبرو شده بتمن با استرنج – نشان از همکاری استرنج با راشال می دهد.)

دکتر استرنج: عصر بخیر! اسم من پروفسور استرنج است. شما چه کسی هستی؟
ژوکر: هاروی دو چهره! پیشی خانم! بتمن!!!
دکتر استرنج: تا هر وقت که دوست داشتی این بازیها را می توانیم ادامه دهیم.(این پیشنهاد در درونش مفهوم همکاری نیز می دهد.)
ژوکر: عالیه، من بازیها را دوست دارم! (این ملاقاتها باعث همکاری آن دو می شود.)
بتمن در طی یک صعود زیبا به نوک برج ِ بلند بالای شهر می رسد. زمان رویارویی با دکتر استرنج فرا رسیده است. بتمن موفق می شود پروتکل ۱۰ را از کار انداخته و متوجه می شود که دکتر استرنج توسط چه کسی استخدام شده است. راشال!!! او برای انجام نقشه هایش مجبور به کمک گرفتن از راشال شده و در واقع تحت حمایت و رهبری راشال موفق به اجرای فریبهایش شده است.(رمز گشایی خط اصلی داستان که پایان کار نیست)
بتمن: پس هر دوی شما قصد داشتید با کشتن بیشتر جمعیت روی زمین باعث نجاتش از نابودی اکولوژی احتمالی آن شود. زمینی که با جرم و جنایت پوشیده شده است و تو…راشال… می خواستی یک شهر شگفتی دیگر درست کنی. تو گاتهام را می خواستی! تو می خواستی مرا هم وارد بازی کثیفت بکنی!
بتمن: استرنج عروسک خیمه شب بازی تو بود، راشال!
راشال: این تازه شروع ماجراست. با من همراه شو بتمن! ما این دنیا را پاک خواهیم کرد.
راشال همان پیشنهادی که به بتمن داده بود را به دکتر استرنج پیشکش کرده و او را فریفته بود. راشال از اینکه می بیند دکتر استرنج توسط بتمن شکست خورده، او را با شمشیر می کشد. و از بتمن می خواهد او را همراهی کرده و دنیا را آنطور که او می خواهد از اشرار پاک کند. اما بتمن نمی پذیرد و پروتکل ۱۱ توسط دکتر استرنج و با رمز بروس وین فعال می شود. پروتکلی که هدفش نابودی برج و بروس وین است. حالا راشال هم می فهمد بتمن کیست. اما بتمن، به سرعت خودش و راشال را از برج به بیرون پرت کرده و در حین سقوط راشال حماقت کرده و شمشیر را بر سینه خود فرو میکند تا از پشت بتمن را هم هدف قرار دهد. اما بتمن او را رها می کند و راشال بر روی آرم شهر آرکام فرود می آید.

برای دیدن تصویر در اندازه ی اصلی بر روی آن کلیک نمایید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فرو کردن شمشیر در سینه خود توسط راشال و سقوطش بر فراز آرم آرکام(نشانه های تصویری- راشال می خواست بر فراز آرکام جدید ایستاده و شهر جدیدی به جای گاتهام بنا کند اما در نهایت جسدش برفراز آرمش فرود آمد-به تقارن نورها در دو طرف آرم آرکام توجه کنید- جذابیت بصری و سینمایی فارغ از گرافیک فنی- قابل توجه گرافیک پرستان)
دکتر استرنج: راشال، تو گفتی که می توانم جانشینت شوم… این بود… آرمانهایمان.
راشال: و تو هم برای دیدنش شکست خوردی. تو نزدیک شدی اما از طرف من رد شدی. او دیگه برای من مرده!
باربارا: آه خدای من! بتمن… همه چیز زیر سر راشال بوده؟ حالا او مرده؟
بتمن: فقط می توانم بگویم که راشال باید یک سفر به سیاهچال لازاروس بکند.(وقتی بتمن بعد از شکست ژوکر بدآنجا باز می گردد، جسد راشال را آنجا نمی بیند. او باز هم زندگی خواهد کرد)
خلافکار۱: چند وقته بتمن رو ندیدی؟
خلافکار۲: خیلی وقته!
خلافکار۱: پس چند مدتی هست که شلوارت رو خراب نکردی!
حالا دیگر یک کار نیمه تمام برای بتمن باقی مانده است. دستگیری ژوکر و نجات تالیا و درمان خودش!…
ژوکر: بتمن، خوب گوش بده! یه نمایش کوچولو برایت روی صحنه می برم که می تونه شگفت انگیز باشه. یه فرش قرمز واقعی! بهتره عجله کنی. اگر دیر بیای ممکن است ستاره اصلی نمایش، در اطاق آرایشش مرده پیدا بشه!
بتمن: باربارا! با ردگیری قتلهایی که توسط مرد تک تیرانداز انجام میشد، توانستم محل نگهداری تجهیزاتش را پیدا کنم. با چک کردن موبایلش متوجه شدم که بروس وین و بتمن نیز در لیست قربانیان بعدی قرار دارند. محل قربانی بعدی را پیدا کردم بعد از نجات او، قاتل را هم دستگیر کردم. اسمش شلیک مرگ/DeadShot است. به یادم آمد وقتی به زندان افتادم، او هم آنجا بود و مرا تهدید کرد. قطعا توسط دکتر استرنج مامور کشتن مخالفانش شده بود. اما متوجه نشدم چرا نام بتمن و بروس وین با هم در لیست او قرار داشت؟ در حالیکه دکتر استرنج از ماهیت من باخبر بود. چرا به شلیک مرگ موضوع را نگفته بود؟!!!(جواب نامعلوم-) اگر شلیک مرگ با دکتر استرنج همکاری نمی کرد پس دلیل قتلهایش چه می توانست باشد؟

شلیک مرگ/DeadShot در زندان
باربارا: اسم واقعی او، فلوید لاوتون است. دو تا اسلحه نه میلی متری بر روی دستهایش نصب است. تا بحال تیرش خطا نرفته و در پرونده اش آمده که فقط بتمن توانسته از دستش جان سالم بدر ببرد.
بتمن: آلفرد! حدست درست بود. با تعقیب شواهد موجود از قربانیان، به “هاش” همان مرد صورت پانسمان شده رسیدم. او قربانیها را بر اساس ژنهای شبیه به بروس وین انتخاب می کرد تا بتواند چهره خودش را شبیه بروس بسازد و قصد انتقام گیری از او را داشت. حتی اثرات انگشت باقیمانده بر روی قربانیان شبیه من بود تا شاید از این طریق مرا گناهکار جلوه دهد.
باربارا: حتی مرا هم به شک انداخت. فکر می کردم توسط دکتر استرنج یا مترسک مسموم شده ای و دست به این کارها می زنی.
بتمن به دنبال امواج منتشر شده از فرستنده رفته و تالیا و ژوکر را در تئاتر شهر می بیند. حالا زمان افشاگری راز ژوکر است.(سازندگان بازی می خواهند پایانی دلخواه را رقم زنند. که با نابودی پروتکل ۱۰ به پایان نرساندند.)
ژوکر: شما آقایون(دارودسته خودش) شبیه خانواده ام هستید. و می دونید که چقدر رنج بابت کشتن خانواده ام دیدم!!! (تهدیدی از نوع خاص ِ ژوکری)
ژوکر: بتمن! عجله کن و یه صندلی برای نمایش دیدن پیدا کن! (در حالیکه همه صندلی ها خراب شده اند.)
*ادامه دارد*

Iman-Emperatour
21-01-2012, 12:01
سلام به همگی:11:
من 25 درصد بازی رو رفتم و الان تو Main Objectives ام نوشته:
Breach Wonder Tower
و
Observation deck to stop Protocol Ten

تو یه محفظه بسته ای هستم, 3 تا از گروگانها رو آزاد کردم (قبلش یه چند نفری رو کشتم)و بالا سره همون گروگناها یه ال سی دی بزرگ هست که Hugo Strange با من صحبت میکنه و یکم جلو میرم بعد از اون جایی که اون خانوم پرستار پشت دیوار کمین گرفته و می ترسه یکم جلوتر میرم می نویسه به Breach Wonder Towerf آمدید و یه برجه استوانی شکله می رسم.....
یه دری هم داره ولی نزدیکش میشم رمزو درست می زنم ولی می نویسه: ,Password Reject و دره باز نمیشه!:19:

اونجا باید چیکار کنم کمکم کنید لطفا:41:

havas_1980
21-01-2012, 12:09
سلام به همگی:11:
من 23 درصد بازی رو رفتم و الان تو Main Objectives ام نوشته:
Breach Wonder Tower
و
Observation deck to stop Protocol Ten

تو یه محفظه بسته ای هستم,قبلش 3 تا از گروگانها رو آزاد کردم (قبلش یه چند نفری رو کشتم)و بالا سره همون گروگناها یه ال سی دی بزرگ هست که Hugo Strange با من صحبت میکنه و بعد از اون جایی که اون خانوم پرستار پشت دیوار کمین گرفته و می ترسه یکم جلوتر میرم می نویسه Breach Wonder Tower آمدید و هرچی به برجه استوانی شکله که هرجی بهش تیر می زنم کاریش نمیشه!
یه دری هم داره ولی نزدیکش میشم رمزو درست می زنم ولی می نویسه: ,Password Reject و دره باز نمیشه!:19:

اونجا باید چیکار کنم کمکم کنید لطفا:41:
بازم هر دو دگمه دکمه ها رو بچرخونین. کلمات دیگری هم ظاهر میشن که باید یکی یکی چکشون کنین.

onlysat
21-01-2012, 14:00
سوال اول :315 تا علامت سوال ریدلر گرفتم - خداییش بقیه اش کجان ؟ هر کی هم بوده ازش بازپرسی کردم (آدمای تو شهرو)

سوال دوم : یه قفس هست به شکل مربع که 3 تا جا داره که باید وایسی روش و ریدلر هم توی قسمتی از قفسه هست - سمت شرق نقشه روی دریا - چجوری باید بگیرم ریدلرو ؟

Iman-Emperatour
21-01-2012, 16:15
بازم هر دو دگمه دکمه ها رو بچرخونین. کلمات دیگری هم ظاهر میشن که باید یکی یکی چکشون کنین.

ممنونم اون تیکه رو رد کردم :31::11:

یه سوال
ریدلر ها رو واسه چی میگیری؟

zavf
21-01-2012, 16:40
دوستان من چیکار کنم که بازی را تا 60 درصد رفته بودم برای بار دوم و حالا میگه Corrput Save یعنی سیوهام خراب شده!!!

عجب گرفتاری داریم با این Batman

vahidgame
21-01-2012, 16:41
یه سوال
ریدلر ها رو واسه چی میگیری؟
معماها ریدلر که در مجموع 400 تا هستن رو اگه تا یه تعدادی حل کنید می تونید آخرش جای ریدلر رو پیدا کنید و برید اون جا و بقیه ماجرا ... که این جزو ماموریت های فرعی بازیه و برای اینکه درصد بازی کامل بشه باید حتما همه ماموریت های فرعی رو رفت...

virus2009
21-01-2012, 17:08
سوال اول :315 تا علامت سوال ریدلر گرفتم - خداییش بقیه اش کجان ؟ هر کی هم بوده ازش بازپرسی کردم (آدمای تو شهرو)

سوال دوم : یه قفس هست به شکل مربع که 3 تا جا داره که باید وایسی روش و ریدلر هم توی قسمتی از قفسه هست - سمت شرق نقشه روی دریا - چجوری باید بگیرم ریدلرو ؟

1 - شما کلید تپ رو بزن و تو بخش علامت سوال ها ببین مال کجا ها رو جمع نکردی
اون آدم های ریدلر هم بعضی مواقع دوباره پیداشون میشه

2 - اینجا باید با استفاده از grapple boost بری رو هوا ( فقط نباید پات به زمین بخوره )
وقتی رفتی تو هوا با space گلاید کن و برو روی علامت سوال دیگه بایست
اون یکی دیگه هم به همین صورت

Sent from my galaxy ACE

AlexMercer
21-01-2012, 17:14
حمید جان اشتباه میکنی راشال نمیخواست شهری جدید به نام گتهام بزنه! خود آرخام جزیره ای در داخل شهر گاتهامه و کلا اتفاقات داستانهای بتمن اونجا میفته. حتی توی فیلم BATMAN BEGINS که راشال میخواد گاتهام رو نابود کنه اول از آرخام شروع میکنه.

mjorh
21-01-2012, 21:31
حمید جان اشتباه میکنی راشال نمیخواست شهری جدید به نام گتهام بزنه! خود آرخام جزیره ای در داخل شهر گاتهامه و کلا اتفاقات داستانهای بتمن اونجا میفته. حتی توی فیلم BATMAN BEGINS که راشال میخواد گاتهام رو نابود کنه اول از آرخام شروع میکنه.

به نامه نه ....! به جای !

و شهر جدیدی به جای گاتهام بنا کند

AlexMercer
21-01-2012, 22:48
به نامه نه ....! به جای !

حالا چرا میزنی اشتبه خوندم دیگه:41:

mjorh
22-01-2012, 01:42
حالا چرا میزنی اشتبه خوندم دیگه:41:
:31: کی زد آخه؟:31:
ادامه داستان.....

---------- Post added at 01:42 AM ---------- Previous post was at 01:40 AM ----------

بررسی داستانی بتمن آرکام سیتی – قسمت آخر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fp%3D17528)

*حامد.ق.ت/Hamedgh – دی ماه ۱۳۹۰*
مقدمه:
مطلب فوق بررسی داستانی بازی بتمن:شهر آرکام است در قالبی داستان گونه! که با ایجاد پرسش و پاسخ از زبان شخصیتهای بازی سعی در تعریف و باز کردن گره های داستانی و در نهایت شرح و بسط عیوب معدود آنست. داستانی که پر از بار معنایی و نشانه های خاص فلسفی است که در دیالوگها و روایت و شرح تصویری خود به نمایش گذاشته است. برای نوشتن این مطلب، بیش از هفتصد عکس از خود بازی مورد استفاده قرار گرفته تا زوایای مختلش به درجه گذاری درآمده و ارزش های داستانی و روایی این بازی از سایه بدر آمده و به روشنی پناه برد. برای فهم بهتر سبک نوشتاری مطلب فوق، شرح توضیحاتی برای درک بهتر دوستان عزیزم ایجاب می نماید. مطلب داستانی فوق مرکب از خط داستانی بازی(به رنگ آبی) و برخی دیالوگهای بازی (به رنگ بنفش) و توضیحات اضافی خودم (به رنگ مشکی) به زبان شخصیتهای بازی برای تفسیر بیشتر آنست. جملات به رنگ قرمز را همانند بازی کردن بتمن در نظر گرفته و توضیحات دیگر را بعنوان توضیحات یک راوی یا گوینده رادیویی در نظر بگیرید. دیالوگهای بتمن، آلفرد، باربارا و دکتر استرنج بخاطر نوع شخصیتشان به سبک عامیانه نوشته نشده است.
بنابراین…
سلینا: بتمن، صحنه بیرون آمدنت با جسم مرده ژوکر!، منو یاد نقاشی روی گاو صندوق هاروی انداخت. با عکسی از هابیل و قابیل! (توضیحات خودم به زبان سلینا است که در بازی گفته نشده است و مفاهیم و نشانه های بازی را کالبد شکافی می کند)
ژوکر: من درست پشت سر تو هستم، بتمن! (از دیالوگهای زیبای بازی برای بسط بهتر و جذاب تر مطلب داستانی – دیالوگهای وابسته به همان رویداد یا اینکه آنرا توضیحاتی راجب رویدادهای دیگر فاش نشده در نظر بگیرید، بطور موازی با وقایع داستانی تا گره های داستانی و دلایل وقوع رویدادها آشکار شوند.)
اما بتمن فریب خورده از ژوکر به صندلی بسته شده و ژوکر مقداری از خون آلوده اش به سم تایتان را به رگهای بتمن وارد کرده و بتمن… (تعریف خط داستانی بازی است. بهمراه سوالاتی که به علل یا عیوب داستانی اشاره دارد.)
*بررسی داستانی فوق در قالبی جدید نوشته و بسط یافته که در جای دیگری نمونه آنرا نخواهید یافت. امید است این مطلب بهمراه نقد دوم و مکملی(بعدا در دسترس قرار می گیرد) که کل بازی را هدف قرار داده است، مفید و مورد توجه همه دوستان عزیزم واقع گردد.

ادامه از قسمت چهارم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fp%3D17377)
در صحنه های پایانی و به یاد ماندنی بر روی صحنه تئاتر، ژوکر ِ سالم از بتمن می خواهد که دارو را به او بدهد. بتمن متعجبانه اظهار می کند که دارو پیش او نیست و شما آنرا پس گرفتید. تا ژوکر می خواهد جواب دهد…تالیا با حرکتی سریع شمشیر را در بدن ژوکر فرو می کند. و او بر زمین می افتد. بتمن به گذشته نگاهی می اندازد. به یاد ژوکر مسموم و ژوکر سالم در کنار هم می افتد. به یاد یادداشتی که هارلی در گاو صندوق آقای فریز بعد از دزدیدن دارو گذاشته، می افتد. که تصویر ژوکر در کارت ِ بازی و تصویر کپی گرفته از ژوکر در کنارش بود. ژوکر در تمامی اوقات با دادن نشانه ها حقیقت را به بتمن می گفت. درست در مقابل دیدگان بتمن!!!
بتمن: این صحنه نمایش، مرا به یاد فیلم و پوستر وحشت/Terror می اندازد.

برای دیدن تصویر در اندازه ی بزرگ، بر روی آن کلیک نمایید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2Fbatman-terror-scene.jpg)
تصویر سمت چپ: تئاتر شهر و لحظه مبارزه با قاب بندی زیبای سینمایی- تصویر وسط: پوستر درون شهر که اشاره به پایان بازی و نمایش بازیل کارلو بهمراه ژوکر دارد- تصویر راست: نقش بستن عبارت پایان/The End بر روی بدن بازیل کارلو که اشاره به پایان کار بازیل و ژوکر و در نهایت نمایش(فریب زیرکانه ژوکر) دارد.

تالیا: همه چی تموم شد!
بتمن: چرا ژوکر رو کشتی؟
تالیا: چرا؟! تو هرگز اینکار رو نمی کردی. برای من انتخابی باقی نگذاشتی.
بتمن: همیشه انتخابی وجود دارد.
تالیا قصد برگرداندن داروی ضد سمی را که به گفته خودش از هارلی گرفته به بتمن دارد. اما قبل از توضیح بیشتر، توسط ژوکر ِ زنده با تیر کشته می شود و دارو به پیش ژوکر ِ مرده می افتد(غافلگیری بهمراه ایجاد سوال). حال بتمن می فهمد که ژوکر اصلی، چه کسی است و او توسط تالیا کشته نشده است. و همه ما می فهمیم که چرا ژوکر پیشنهاد تالیا را پذیرفت. او ژوکر واقعی نبود. (سوالم را در چند پاراگراف بالاتر پاسخ دادم). اما باز هم سوال قبلی ظاهر میشود که چگونه تالیا از موضوع دزدیده شدن دارو توسط هارلی باخبر شده و سپس دارو را از هارلی پس گرفته است؟ او چطوری از جای بتمن در مقر ژوکر باخبر شده و بکمک او آمده بود؟
ژوکر: بنواز، بیشتر، آفرین…
بتمن: شاید تالیا وقتی توسط راشال با شمشیر تهدید شد، از همکاری با پدرش منصرف شده و از دور مراقب من بوده و وقتی هارلی با داروها از مرکز پلیس خارج میشده او را تعقیب کرده و داروها را از هارلی گرفته و او را به میله بسته بود. و وقتی متوجه می شود که من در حین مبارزه با ژوکر در زیر آوار گیر کرده ام برای کمک به من پیشنهاد معامله را به ژوکر داده و جان مرا نجات بخشیده است. تالیا…! هر دوی ما از ژوکر فریب خوردیم…. ژوکــــــــر!!!

�[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2Fbatman-joker-get-well-soon.jpg)
تصویر ژوکر برروی کارت و کپی کاغذی و جمله “بزودی احیا خواهد شد” – نشانه گذاری ژوکر برای دریافت حقیقت توسط بتمن

ژوکر به بتمن می گوید که او را فریب داده و حالا داروی ضد سم را می خواهد. ناگهان ژوکر مرده، تغییر شکل داده و دارو را بر می دارد. او بازیل کارلو بوده که با ژوکر همکاری می کرده است. مبارزه ای شکل گرفته و بتمن با شکست بازیل، دارو را بدست آورده و مقداری از آنرا می نوشد.
بتمن: تو نباید اینجا باشی کارلو! چرا عضو گروه ژوکر شدی؟
کارلو: به خاطر قانون طبیعت!!!
باربارا: بازیل کارلو…!
سلینا: ملقب به آدم رُسی/Clayface ! یکی از هنرپیشه های آثار کلاسیک سینما بود. وقتی فهمید آثار کلاسیکی که در اونها بازی کرده دوباره می خواد بازسازی بشه و نقش او رو شخص دیگری به عهده گرفته، دیوانه شد و بعضی از عوامل بازسازی فیلمها رو کشت. و بعدها با دزدیدن عنصرهای شیمیایی و تزریق روی خودش، تبدیل به یه موجود زنده رُسی شد. کسیکه به هر شکل و ترکیبی می تونه تبدیل بشه.
ژوکر: از جلوی راهم کنار برو، بتمن! من با جاودانگی قرار ملاقات دارم!
ژوکر در طی یک فرصت مناسب به پشت بتمن پریده و دست او را با چاقو زخمی می کند. شیشه دارو بر روی زمین افتاده و می شکند. و بهمراهش آخرین امیدهای ژوکر هم نقش زمین می گردد(ایجاد تعلیق و کشش). اما چرا ژوکر به دست راست بتمن که دارو را نگهداشته بود، چاقو می زند در حالیکه بدان نیاز مبرم داشته و در صورت زخمی کردن دست بتمن، احتمال افتادن شیشه دارو وجود داشته است؟! …چرا به جاهای دیگر بتمن چاقو نزد؟… شاید ژوکر حماقت کرده است، در حالیکه او به باهوشی شهره است؟ …(نقص داستانی) �
ژوکر: خب که چی؟ همه می دونیم که آخرش منو نجات میدی؟
بتمن: هر تصمیمی که گرفتی در انتها باعث مرگ و بیچارگی مردم شده است. انسانها مردند. و من متوقفت کردم. اما تو دوباره برگشتی و همان کارها را تکرار کردی. درباره این جوک ِ خنده دار و تکراری فکر کن… می خواهی بدانی چه چیزی واقعا خنده دارست؟…بعد از همه کارهایی که تو انجام دادی، من نجاتت دادم!!!
ژوکر: اون واقعا… خیلی خنده داره!!!
ژوکر: جوابها باعث شادی همیشگی شما نمیشند. بعضی وقتها نیاز دارید که در برابر ناامیدی مقاومت کنید.درباره اش فکر کن. شوی تلویزیونی محبوبت رو تصور کن که دائم تماشایش می کنی. کانالهاش رو بالا و پایین می کنی. با اون رویدادهای احمقانه و دیوونه کننده ای که نشون میدن! و بعد بنگ …! اونها دائم چیزهایی رو میگند که همیشه تکرار می کنند. چیزهایی رو که دلشون می خواد!… می خواید همیشه شاد باشید؟ واقعا چه معنی میده؟! چطوری تمامی خوشی ها و شادیها در کلیسا به فرجام رسیده و سرانجام پایان می گیرند(با مرگ)؟ شما آقایون باید یه چیز ساده رو بفهمید! که من ماورای هر چیزم… ماورای هر چیز خوب!!! (ماهیت شر و بدی) – (این جملات در این قسمت بازی گفته نمی شود. اما…توسط من در اینجا درج شده است.)
ژوکر با لبخند می میرد! در حالیکه تغییر را در چهره بتمن دید. بتمن او را نکشت اما نجات هم نداد. او در کنار رقیب و دوست همیشگی خودش با لبخندی از واقعیت طنزآلود او مرد.
سلینا: بـــتی، شنیدم که سزای ساسز! رو هم بهش چشوندی. یه جامعه ستیز واقعی، که تعداد قربانی ها برایش مهم بود و آمار اونها رو با کشیدن خط بر روی بدنش نگه می داشت. بتمن…! صحنه بیرون آمدنت با جسم مرده ژوکر، منو یاد نقاشی روی گاو صندوق هاروی انداخت. با عکسی از هابیل و قابیل! اوه… راستی یادم اومد باید به سراغ وسایل ارزشمندم برم و یه خـُرده حسابی هم با “هاروی ِ سیاه و دنت ِ سفید” دارم!!! .(جملات مشکی: توضیحات خودم در جهت کالبد شکافی شخصیتها و در نهایت داستان بازی)

برای مشاهده ی تصویر در اندازه ی اصلی بر روی آن کلیک نمایید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2Fbatman-dead-joker-ending.jpg)
تصویر سمت چپ و وسط: روی دست آوردن ژوکر توسط بتمن – تصویر سمت راست: نقاشی هابیل و قابیل

آلفرد: قابیل برادرش هابیل را کشت. و دو گانگی رفتاری انسانها را به نمایش گذاشت. خیر و شر، تاریکی و روشنایی!… ارباب وین!… ژوکر روی دیگر بتمن بود. .(توضیحات خودم در جهت کالبد شکافی شخصیتها و در نهایت داستان بازی)
باربارا: یاد حرفهای دکتر استرنج افتادم ” بتمن!…حضور تو باعث بوجود آمدن این موجودات شده است.آنها شبیه میکروب گسترش می یابند. شما محیطی را بوجود آوردید…” منظور دکتر استرنج این بوده که با نوع عدالتی که بتمن اجرا می کند شر و گناه از بین نرفته بلکه دوباره ظهور کرده و قویتر می شود. بنابراین دکتر استرنج نوع عدالت خودش را که از بین بردن شر و گناه بود را به اجرا گذاشت تا گاتهام را از وجود خلافکارها پاک کند.(توضیحات خودم در جهت کالبد شکافی شخصیتها و در نهایت داستان بازی)
آلفرد: … اگر جنایت و فساد نمی کنی، فاسد و جنایتکار نیستی، در جهت نجات و حفظ جنایتکاران و فاسدان نیز بر نیا! .(توضیحات خودم در جهت کالبد شکافی شخصیتها و در نهایت داستان بازی)
هاروی: ما آینده آرکام هستیم، آینده گاتهام!
گوردون(رییس پلیس): بتمن! اونجا چه اتفاقی افتاد؟
بتمن: ………… (سکوت)!!! (سکوت جوابی غیرقابل پاسخ است. از ج. ک. چسترتون)
.
تیتراژ… (ممنون آقای سفتون هیل)
.
نجوای عاشقانه ژوکر…
صدای هارلی…
هارلی: آروم باش بچه کوچولو، صدا نکن، مامان می خواد بخاطر تو همه آدمای لعنتی دنیا را بکشه!
سکوت … تاریکی!!!

�[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2FBatmanStory-02.jpg)

ویرایش عکس از حامد.ق.ت/Hamedgh : طرح Smile و Batman را از سایتهای دیگر برداشت شده اما طرح ادغام آنها از جانب این حقیر است و صحنه پایانی بازی و روی دست بردن ژوکر توسط بتمن را نمایش می دهد.

Hamedgh/حامد.ق.ت/ ۲ -۱۰-۱۳۹۰ تا الی ۱۶-۱۰-۱۳۹۰
پانوشت۱: در صورت استفاده از این مطلب در سایتهای دیگر از ذکر نام منبع و نویسنده اش دریغ نورزید.
پانوشت۲:
نویسندگان بازی: پل دینی/ Paul Diniو پل کروکر/ Paul Crocker و سفتون هیل/ Sefton Hill
کارگردان بازی: سفتون هیل/ Sefton Hill
سبک: اکشن/ماجراجویی
محصول: ۲۰۱۱
بارگیری تمام متن به صورت PDF از سایت دنیای بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2Fs-Story-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رمز فایل: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hes25
23-01-2012, 23:33
سلام دوستان

من در قسمت wonder city اگه اشتباه نکنم باید یه دری رو باز کنم اما نمی تونم، همه نینجا ها رو زدم، اون اطلاعات و هم از مغز آدم مکانیکی ها جمع کردم اما توی بازی میگه با استفاده از ویدئو راه مخفی نینجا ها رو پیدا کن! هر چی گشتم نمی دونم کجا هست میشه راهنماییم کنین؟

با تشکر

virus2009
23-01-2012, 23:52
سلام دوستان

من در قسمت wonder city اگه اشتباه نکنم باید یه دری رو باز کنم اما نمی تونم، همه نینجا ها رو زدم، اون اطلاعات و هم از مغز آدم مکانیکی ها جمع کردم اما توی بازی میگه با استفاده از ویدئو راه مخفی نینجا ها رو پیدا کن! هر چی گشتم نمی دونم کجا هست میشه راهنماییم کنین؟

با تشکر

به سمت اون در بزرگ که بری بتمن یک ویدئو رو نگاه میکنه که محل اون در مخفی رو نشون میده
سمت چپ اون در بزرگ یک دیوار آجری هست اونجا باید بری و space رو بزنی

alex_pk
24-01-2012, 15:40
سلام
تو نقشه اصلی شهر اون یه تیکه که حفاظت شده است و دورش حصاره رو چطوری میشه رفت داخلش دقیقا از کدوم قسمتش.

مرسی.

AlexMercer
24-01-2012, 15:41
سلام
تو نقشه اصلی شهر اون یه تیکه که حفاظت شده است و دورش حصاره رو چطوری میشه رفت داخلش دقیقا از کدوم قسمتش.

مرسی.

اونجا آخرای بازی میری فعلا نمیشه رفت:46:

virus2009
24-01-2012, 15:43
سلام

مرسی.

داخلش نمیشه رفت
ولی میشه توی Subway که زیر اون منطقه هست رفت + Wonder City که بازم زیر زمین همون منطقه است
دو راه داره یکی از طرف راستش که میشه سمت راست نقشه ، یک گودال بزرگ هست که میره به تونل زیر زمین
یکی دیگه هم سمت چپ نقشه هست که از طریق ایستگاه مترو میره پایین

david071
24-01-2012, 18:05
اون علامت سوال هایی که مثل دگمه هست 3تایی ها رو چه طوری میشه باز کرد من روی یکیش وایمیستم اون دوتای دیگه رو هر کاری میکنم نمیتوتن فعال کنم

Malware
24-01-2012, 18:10
بازی Batman: Arkham City رکورد "'Most Utterly Evil Supervillains" را در مجموعه رکورد های 2012
کتاب گینس به ثبت رساند Gamer's Edition. - @ArkhamCityNews

شما چه تعداد دشمنانی به تمام معنا خائن در بازی مشاهده کردید؟
به نظر شما چه رکورد های دیگری Arkham City شکسته؟!
منبع:

virus2009
24-01-2012, 18:16
اون علامت سوال هایی که مثل دگمه هست 3تایی ها رو چه طوری میشه باز کرد من روی یکیش وایمیستم اون دوتای دیگه رو هر کاری میکنم نمیتوتن فعال کنم

وقتی روی یکدونشون بایستی بعدش تا زمانی که روی هوا باشی و پات به زمین نخوره اون یکی خاموش نمیشه
با line launcher یا Boost Grapple یا Glide میتونی روی همشون بری بدون اینکه خاموش بشن

zavf
24-01-2012, 18:29
من هم قید سیو بازی رو بزنم !

آخه از این ترس دارم دوباره از اول شروع کنم و مجددا حالم گرفته بشه.

dark-sky
24-01-2012, 19:17
وقتی روی یکدونشون بایستی بعدش تا زمانی که روی هوا باشی و پات به زمین نخوره اون یکی خاموش نمیشه
با line launcher یا Boost Grapple یا Glide میتونی روی همشون بری بدون اینکه خاموش بشن

اقا شما که اینقدر واردی می شه بگی این چمدونای زن گربه ای را چگونه باز بستانیم ؟

virus2009
24-01-2012, 19:33
اقا شما که اینقدر واردی می شه بگی این چمدونای زن گربه ای را چگونه باز بستانیم ؟

یعنی چی ... ؟؟؟
خوب بعد از اینکه به بتمن کمک کردی و بازی تموم شد
با کت وومن باید Two Face رو شکست بدی و بعد و سایل هاشو از افرادش که توی شهر هستن پس بگیری

dark-sky
24-01-2012, 19:43
یعنی چی ... ؟؟؟
خوب بعد از اینکه به بتمن کمک کردی و بازی تموم شد
با کت وومن باید Two Face رو شکست بدی و بعد و سایل هاشو از افرادش که توی شهر هستن پس بگیری

کجا کی ؟ وقتی بازی تموم شد که من 2 فیسو هیج جا ندیدم / اگه میشه یه عکس از محل اختفای 2 فیس رو نقشه بذار .

virus2009
24-01-2012, 20:01
کجا کی ؟ وقتی بازی تموم شد که من 2 فیسو هیج جا ندیدم / اگه میشه یه عکس از محل اختفای 2 فیس رو نقشه بذار .

اول با کت وومن ، باید بری توی خونش بعدش بهت یک ماموریت میده میگه برو Musiem و Two Face رو شکست بده و وسایلت رو ازش بگیر
موزه هم سمت چپ ، پایین نقشه هست ( جایی که پنگوئن رو شکست دادی )
بعدش رو هم که قبلا گفتم

dark-sky
24-01-2012, 20:56
اول با کت وومن ، باید بری توی خونش بعدش بهت یک ماموریت میده میگه برو Musiem و Two Face رو شکست بده و وسایلت رو ازش بگیر
موزه هم سمت چپ ، پایین نقشه هست ( جایی که پنگوئن رو شکست دادی )
بعدش رو هم که قبلا گفتم

شرمنده من خیلی وقت پیش بازیو تموم کردم درست یادم نیست . اره بعداز اینکه 2 فیسو شکست دادم ( یه لانچر دستش بود هی موشک پرتاب می کرد) بعدش می گه حالا باید چند تا از ارازل 2 فیسو در شهر از بین ببری تا چمدونا رو پیدا کنی که من همه نوچه های 2 فیسو از بین بردم ولی به اون چمدونه نرسیدم. شما خودت چمدونا رو گرفتی یانه ؟

virus2009
24-01-2012, 21:35
شرمنده من خیلی وقت پیش بازیو تموم کردم درست یادم نیست . اره بعداز اینکه 2 فیسو شکست دادم ( یه لانچر دستش بود هی موشک پرتاب می کرد) بعدش می گه حالا باید چند تا از ارازل 2 فیسو در شهر از بین ببری تا چمدونا رو پیدا کنی که من همه نوچه های 2 فیسو از بین بردم ولی به اون چمدونه نرسیدم. شما خودت چمدونا رو گرفتی یانه ؟

اون چمدون ها داخلش الماس بوده
که با کشتن افراد Two Face همش رو بدست میاره

alex_pk
26-01-2012, 04:17
ینم حذف کن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون یه تیکه حل شد ،
انصافا خیلی سخت شده بود این آخراش ،
من رو هارد داشتم میرفتم اون یه تیکه باید بریم Two Face رو ناک اوت کنیم یه دو جین آدم اومده بود.

بازی رو تموم کردم.
نسخه یکش رو هم تازه تموم کرده بودم، روزای اول فرصت نکردم.

-------------
در مورد Batman Arkham City
بازی فوق العاده بود
میشه گفت یکی از بهترین هایی بود که بازی کردم.
کاملا یه سر و گردن از AC بالاتر بود
داستان بازی خیلی خوب بود
موسیقی بازی هم عالی بود خصوصا قسمتی که تند میشد.
از اکشن بازی فوق العاده لذت بردم از کانتر هایی که میزدن خصوصا کانترهایی که 3_4 نفر همزمان رو ناک اوت میکرد
گرافیک خیلی عالی بود علی الخصوص این قسمت که اپن ورلد بود
اپن ورلد بودن بازی رو قشنگ تر کرده بود خیلی راحت با بتمن میتونستیم از ساختمون ها بالا بریم بپریم همینطور کت وومن که از در و دیوار بالا می رفت.
ولی Boss های بازی به نظرم کمتر شده بود و اونایی هم که بودن آسون بود ، اگر تنوع Boss ها هم بیشتر بود خیلی عالی می شد.
اون یه دستی ها هم کاراکتر های جالبی بودن خوشمان آمد.
کلی هم امکانات جدید نسبت به نسخه قبلی اضافه شده بود که از نکات مثبت بود به نظرم.

اون گزینه جدیدی که تو منو اومده که یه PLUS اضافه داره ...در واقع همون Story قبلیه فقط یه مقدار دشمن هاش قوی ترن درسته؟

virus2009
26-01-2012, 13:50
lol
اون گزینه جدیدی که تو منو اومده که یه PLUS اضافه داره ...در واقع همون Story قبلیه فقط یه مقدار دشمن هاش قوی ترن درسته؟

در تمام بازی ها +New Game همون داستان بازی است با این تفاوت که همه اسلحه ها و آپگرید ها رو همون اول بازی دارید
+ بازی رو بالاترین درجه سختی است و اون هشدار Counter هم که به صورت آبی نشون میده دیگه نیست
من وقتی بازی تموم شد +NewGame رو رفتم و سر راه هرجا علامت سوال ریدلر میدیدم جمع میکردم
( علامت سوال ها در New game و +New game یکی هستند و نیازی نیست دوباره جمعشون کنی )

Iman-Emperatour
26-01-2012, 17:19
من 47 درصد بازی رو رفتم

با ماوس که میریم تقریبا شما نقشه
یه علامت تعجب آبی هستش که میرم روش نوشته:
Find and Stop Dead Shot
و
Locate dead shot assassination Victim N-2 --Position Triagulated To This Sector

یه علامت سوال آبی در مرکز نقشه هستش که میرم روش نوشته:
Save The Hostages From Riddler
و
Rescue The Hostage From The Riddler Room

یه شکلک آبی جنوب شرقی نقشه هست که میرم روش مستر فریز صحبت میکنه:
Reunite Freeze With His Wife,Nora Fries,Who Has Been Kidnapped By Joker
و
Track Down Where Joker is holding Freeze's Wife and Rescue her

کمک کنید لطفا..............!:19:

dark-sky
26-01-2012, 17:27
ماموریت های فرعیت هست دیگه چیو کمک کنیم . یکی یکی انجامشون بده

virus2009
26-01-2012, 18:04
من 47 درصد بازی رو رفتم

با ماوس که میریم تقریبا شما نقشه
یه علامت تعجب آبی هستش که میرم روش نوشته:
Find and Stop Dead Shot
و
Locate dead shot assassination Victim N-2 --Position Triagulated To This Sector

یه علامت سوال آبی در مرکز نقشه هستش که میرم روش نوشته:
Save The Hostages From Riddler
و
Rescue The Hostage From The Riddler Room

یه شکلک آبی جنوب شرقی نقشه هست که میرم روش مستر فریز صحبت میکنه:
Reunite Freeze With His Wife,Nora Fries,Who Has Been Kidnapped By Joker
و
Track Down Where Joker is holding Freeze's Wife and Rescue her

کمک کنید لطفا..............!:19:

1 - یک منطقه همون اطراف مشخص کرده باید بگردی و یک جنازه روی زمین رو پیدا کنی ( X رو بزن تا راحت بتونی پیدا کنی )

2 - یک دیوار همون اطراف هست که روش یک علامت سوال سبز نقاشی شده
برو جلوی دیوار بایست میگه Space رو بزن

3 - اینجا باید نورا همسر فریز رو پیدا کنی
یکم بالاتر توی آب یک قایق بزرگ هست برو روش بایست به سمت جنوب که نگاه کنی یک اتقاق زیر ساختمون میبینی که یک دبوار قابل انفجار جلوشه با Freeze Blast یک یخ روی آب درست کن و از گیره ها بگیر و خودت رو بکش به سمت دیوار ، بشکنش و برو توی ساختمون و Nora رو پیدا کن وقتی خواستی از دری که قفله بری بیرون و رمز در رو پیدا کنی کد Frozenbait رو پیدا کن تا مستقیم بری جای فریز و کوئست رو تموم کنی

Iman-Emperatour
27-01-2012, 00:01
1 - یک منطقه همون اطراف مشخص کرده باید بگردی و یک جنازه روی زمین رو پیدا کنی ( X رو بزن تا راحت بتونی پیدا کنی )

2 - یک دیوار همون اطراف هست که روش یک علامت سوال سبز نقاشی شده
برو جلوی دیوار بایست میگه Space رو بزن

3 - اینجا باید نورا همسر فریز رو پیدا کنی
یکم بالاتر توی آب یک قایق بزرگ هست برو روش بایست به سمت جنوب که نگاه کنی یک اتقاق زیر ساختمون میبینی که یک دبوار قابل انفجار جلوشه با Freeze Blast یک یخ روی آب درست کن و از گیره ها بگیر و خودت رو بکش به سمت دیوار ، بشکنش و برو توی ساختمون و Nora رو پیدا کن وقتی خواستی از دری که قفله بری بیرون و رمز در رو پیدا کنی کد Frozenbait رو پیدا کن تا مستقیم بری جای فریز و کوئست رو تموم کنی

ایول کارت درسته داداش:31:
میرم امتحان کنم ببینم چی میشه:10:

htotti2006
27-01-2012, 17:30
سلام بچه ها من تو اون قسمت که باید mr.pangun رو بگیریش و اون دو نفر پلیس رو آزاد کنید گیر افتادم.اونجایی که mr.pangun با اسلحه یخیش شلیک میکنه.کمک کنید.

سپاس

virus2009
27-01-2012, 18:00
سلام بچه ها من تو اون قسمت که باید mr.pangun رو بگیریش و اون دو نفر پلیس رو آزاد کنید گیر افتادم.اونجایی که mr.pangun با اسلحه یخیش شلیک میکنه.کمک کنید.

سپاس

اسلحه Disruptor رو بردار و برو روی اون پلی که به پنگوئن میرسه
یواش بهش نزدیک شو و اسلحش رو غیر فعال کن

mrsamuel
28-01-2012, 00:32
اسلحه Disruptor رو بردار و برو روی اون پلی که به پنگوئن میرسه
یواش بهش نزدیک شو و اسلحش رو غیر فعال کن

سلام
:11:اسلحه Disruptor رو از کجا باید گیر بیارم؟

virus2009
28-01-2012, 01:22
سلام
:11:اسلحه Disruptor رو از کجا باید گیر بیارم؟

اینجا توضیح دادم :

mmr_p2001
28-01-2012, 03:25
دوستان من دیتا رو از هلیکوپتر دانلود کردم وقتی میرم که پنل در رو -- کنم عکس قفل روی پنل قرمزه هیچ جورم شروع به پیدا کردن کلمات رمز نمیکنه و همش می گه گیت از طریق سیستم پیشرفته ناشناس ها محافظت میشه و باید گیرش بیاریم که همون دیتایی که از هلیکوپتر دانلود کردم دیگه همه چیو امتحان کردم یکی یه راه حل بگه تو رو خدا!!!!

virus2009
28-01-2012, 13:26
دوستان من دیتا رو از هلیکوپتر دانلود کردم وقتی میرم که پنل در رو -- کنم عکس قفل روی پنل قرمزه هیچ جورم شروع به پیدا کردن کلمات رمز نمیکنه و همش می گه گیت از طریق سیستم پیشرفته ناشناس ها محافظت میشه و باید گیرش بیاریم که همون دیتایی که از هلیکوپتر دانلود کردم دیگه همه چیو امتحان کردم یکی یه راه حل بگه تو رو خدا!!!!

اگه هیچ راهی نداره احتمالا به باگ خوردی
یا کرک V2 رو نصب کن یا آپدیت 1.1
لینکش تو صفحات آخر تاپیک زیر هست :

مشکلات نصب و اجرا - Batman: Arkham City ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rezasniper2012
28-01-2012, 18:15
سلام من این قول که شمشیر داره رو شکست دادم بدش اونجایی که شمشیر تو دست بتمنه و قوله دخ شو گروگان گرفته بتمن از جاش تکو نمیخوره فقط میشه این ور اون ورو دید لطفا راهنمایی کنین

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

سلام من این قول که شمشیر داره رو شکست دادم بدش اونجایی که شمشیر تو دست بتمنه و قوله دخترشو گروگان گرفته بتمن از جاش تکو نمیخوره فقط میشه این ور اون ورو دید لطفا راهنمایی کنین

---------- Post added at 06:15 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

سلام من این قول که شمشیر داره رو شکست دادم بدش اونجایی که شمشیر تو دست بتمنه و قوله دخترشو گروگان گرفته بتمن از جاش تکون نمیخوره فقط میشه این ور اون ورو دید لطفا راهنمایی کنین

vahidgame
28-01-2012, 18:27
سلام من این قول که شمشیر داره رو شکست دادم بدش اونجایی که شمشیر تو دست بتمنه و قوله دخ شو گروگان گرفته بتمن از جاش تکو نمیخوره فقط میشه این ور اون ورو دید لطفا راهنمایی کنین

این یه باگه که خیلی ها توی تاپیک قبلا اشاره کرده بودن که به مشکل خوردن
چاره کار اینه که تنظیمات گرافیکی رو در پایین ترین کیفیت و پایین ترین رزولشن بیارید و بعد بازی رو شروع کنید تا این قسمت رد بشه...

hp-world
28-01-2012, 20:03
در مورد مراحل ریدل هم یک توضیحی میدید ؟ تا حالا 3 تا از گروگاناش رو نجات دادم و معمایی که به صورت اهرم بوده رو حل کردم اما دیگه هیچی روی نقشه نشون نمیده !!!!
در یک راهنمایی دیدم نوشته بود برای اینکه بتونید مکان سایر گروگان ها رو هم پیدا کنید باید مثلا 240 یا 120 تا از مجموعه معماهای ریدل رو حل کنید ، باید اینکارو بکنم ؟

virus2009
28-01-2012, 20:15
در مورد مراحل ریدل هم یک توضیحی میدید ؟ تا حالا 3 تا از گروگاناش رو نجات دادم و معمایی که به صورت اهرم بوده رو حل کردم اما دیگه هیچی روی نقشه نشون نمیده !!!!
در یک راهنمایی دیدم نوشته بود برای اینکه بتونید مکان سایر گروگان ها رو هم پیدا کنید باید مثلا 240 یا 120 تا از مجموعه معماهای ریدل رو حل کنید ، باید اینکارو بکنم ؟

بله
باید علامت سوال ها رو جمع کنید تا مکان گروگان بعدی روی نقشه ظاهر بشه

Iman-Emperatour
28-01-2012, 21:51
اینجا باید نورا همسر فریز رو پیدا کنی
یکم بالاتر توی آب یک قایق بزرگ هست برو روش بایست به سمت جنوب که نگاه کنی یک اتقاق زیر ساختمون میبینی که یک دبوار قابل انفجار جلوشه با Freeze Blast یک یخ روی آب درست کن و از گیره ها بگیر و خودت رو بکش به سمت دیوار ، بشکنش و برو توی ساختمون و Nora رو پیدا کن وقتی خواستی از دری که قفله بری بیرون و رمز در رو پیدا کنی کد Frozenbait رو پیدا کن تا مستقیم بری جای فریز و کوئست رو تموم کنیمن همسرشو پیدا کردم ولی تو یه محفظه ی سرده چجوری بیارمش بیرون؟! همه اسحله ها روش انجام دادم ولی محفظه نمیشکنه!
در روبه روش هم باز کردم و می تونم برم بیرون.

rezasniper2012
28-01-2012, 22:08
vahidgame damet garm dadash moshkelam hal shod:11:

virus2009
28-01-2012, 22:11
من همسرشو پیدا کردم ولی تو یه محفظه ی سرده چجوری بیارمش بیرون؟! همه اسح ها روش انجام دادم ولی محفظه نمیشکنه!
در روبه روش هم -- کردم و می تونم برم بیرون.

لازم نیست از تو محفظه درش بیاری
الان برگرد پیش فریز و باهاش صحبت کن

Iman-Emperatour
28-01-2012, 23:05
این آدمهایی که من میرم از چن اون ریدلر نجات میدم جزئی از راند محسوب میشه؟!؟
یه یارویی روی بعضی از قسمتهای شهر رو پشت بامها وایستاده با منم کاری نداره میرم جلو باهاش صحبت میکنم با دستش مثله دستگاه آهن بر روی زمین یه خطوطی رو میکشه و من میرم اسکنش میکنم وبهم امتیاز میده (3 بار برام اتفاق افتاده اون کی هست؟!؟)
و یه سوال دیگه! لا به لای ساختمانها تقریبا وسط شهر جای جسد تو مقتوله که پلیس با گچ کروکی کشیده یه دسته گل و یه شاخه گلم کنارش افتاده و یه بار هم مستر هوگو صحبت کرد نمی دونم واسه چی!میرم کناره گله مینویسه با زدن Space اعطای بزرگداشت انجام بده!! کیا مردن اونجا؟!؟

Iman-Emperatour
29-01-2012, 00:10
من رفتم جای مستر فریز و بعد از صحبتها اومدم بیرون نقشه رو میزنم 3 تا جای مختلف در شهر کلمه W هستش
که همون تمرینیه که باید از حلقه ها رد شد!
باید اون تمرینا رو انجام داد تا راند باز بشه؟!چون تو نقشه چیزی دیگه ای نیست.
من یه w رو موندم جایی کنار آب هستش حلقه چهارمی رو میگیرم ولی پنجمی رو اول باید از تونل رد بشم بعد بگیرمش که خیلی سخته بتونم تمام تونلو طی کنم و از حلقه رد بشم! چرا انقدر سخت ساختن آخه!!:jealous:

virus2009
29-01-2012, 00:31
این آدمهایی که من میرم از چن اون ریدلر نجات میدم جزئی از راند محسوب میشه؟!؟
یه یارویی روی بعضی از قسمتهای شهر رو پشت بامها وایستاده با منم کاری نداره میرم جلو باهاش صحبت میکنم با دستش مثله دستگاه آهن بر روی زمین یه خطوطی رو میکشه و من میرم اسکنش میکنم وبهم امتیاز میده (3 بار برام اتفاق افتاده اون کی هست؟!؟)
و یه سوال دیگه! لا به لای ساختمانها تقریبا وسط شهر جای جسد تو مقتوله که پلیس با گچ کروکی کشیده یه دسته گل و یه شاخه گلم کنارش افتاده و یه بار هم مستر هوگو صحبت کرد نمی دونم واسه چی!میرم کناره گله مینویسه با زدن Space اعطای بزرگداشت انجام بده!! کیا مردن اونجا؟!؟

اونا مراحل فرعی بازی هستند و ربطی به داستان اصلی بازی ندارند
اون یارو هم جزء یکی از مراحل فرعی بازی هست که باید دنبالش بگردی تا بفهمی کی هست ، یکبار دیگه پیداش کنی تمومه
اونجا رو ندیده بودم تاحالا میرم یک نگاهی میندازم

من رفتم جای مستر فریز و بعد از صحبتها اومدم بیرون نقشه رو میزنم 3 تا جای مختلف در شهر کلمه W هستش
که همون تمرینیه که باید از حلقه ها رد شد!
باید اون تمرینا رو انجام داد تا راند باز بشه؟!چون تو نقشه چیزی دیگه ای نیست.
من یه w رو موندم جایی کنار آب هستش حلقه چهارمی رو میگیرم ولی پنجمی رو اول باید از تونل رد بشم بعد بگیرمش که خیلی سخته بتونم تمام تونلو طی کنم و از حلقه رد بشم! چرا انقدر سخت ساختن آخه!!:jealous:

یکم که تمرین کنی رد میشه
موقعی که Glide میکنی Ctrl رو بگیر و نزدیک آب ولش کن تا بتونی از تونل رد بشی

loplopbehnam
29-01-2012, 02:03
اساتید...
جلو درِ arkham city گیر کردم...وقتی میرم اونجا یه قفله قرمزه که نمیشه بازش کرد...
اونورترم رو زمین یه جنازه افتاده رو زمین که میگه بعدا باید برم سروقتش!
الان باید کجا برم؟چیکار کنم؟
عکس از نقشه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mmr_p2001
29-01-2012, 14:10
اگه هیچ راهی نداره احتمالا به باگ خوردی
یا کرک V2 رو نصب کن یا آپدیت 1.1
لینکش تو صفحات آخر تاپیک زیر هست :

مشکلات نصب و اجرا - Batman: Arkham City ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازم نشد به هر حال مرسی

loplopbehnam
29-01-2012, 18:53
کسی نیس کمک کنه؟

Iman-Emperatour
29-01-2012, 22:05
اونجا رو ندیده بودم تاحالا میرم یک نگاهی میندازم

آره برو تقریبا جایی که من بهت گفتم علامت سوال تو مرکزه نقشس چیکار کنم که گفتی باید space بزنی بری تو دیوارش,درست پشت همون ساختمون کروکی دیده میشه...

من الان وضعیت نقشم اینه
راندی جز Wها وجود نداره !!
54 درصد هم از بازی رو رفتم.
چیکار کنم؟ :19:

mjorh
29-01-2012, 22:07
اساتید...
جلو درِ arkham city گیر کردم...وقتی میرم اونجا یه قفله قرمزه که نمیشه بازش کرد...
اونورترم رو زمین یه جنازه افتاده رو زمین که میگه بعدا باید برم سروقتش!
الان باید کجا برم؟چیکار کنم؟
عکس از نقشه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fserver1%2F01%2Fz%2Femhgwqqgia0ps5s25b4u.jpg)
خب اینجا باید بری بالای برج ...ک یه نمه طولانیه،بالا نگا کن F بزن ...:31:
(از در نمیشه رف)

---------- Post added at 10:07 PM ---------- Previous post was at 10:05 PM ----------

MR FREEZE IN B-AC

virus2009
29-01-2012, 22:12
آره برو تقریبا جایی که من بهت گفتم علامت سوال تو مرکزه نقشس چیکار کنم که گفتی باید space بزنی بری تو دیوارش,درست پشت همون ساختمون کروکی دیده میشه...

من الان وضعیت نقشم اینه
راندی جز Wها وجود نداره !!
54 درصد هم از بازی رو رفتم.
چیکار کنم؟ :19:

شما مراحل اصلی رو تموم کردی ... ؟؟؟ یعنی جوکر مرد ... ؟؟؟
اگه بازی تموم شده برای 100% کردن باید علامت سوال ها و همه ماموریت های فرعی و +New Game رو تموم کنی
و بعدش Challenge Mod رو هم تا آخرش بری

loplopbehnam
29-01-2012, 23:36
والا کد رو از هلیکپتر گرفتم اومدم جلو سر در شهر گیر کردم.قفله قرمزه.f هم زدم.از بالاش که نمیشه رفت.
نمیدونم دیگه باید چیکار کنم. رفته رو عصابم لامذهب :31::18:
کمک کنین لطفا

Iman-Emperatour
29-01-2012, 23:52
شما مراحل اصلی رو تموم کردی ... ؟؟؟ یعنی جوکر مرد ... ؟؟؟
اگه بازی تموم شده برای 100% کردن باید علامت سوال ها و همه ماموریت های فرعی و +New Game رو تموم کنی
و بعدش Challenge Mod رو هم تا آخرش بری

من آخرین بار رفتم جای مستر فریز و اون با من صحبت کرد و الان نقشم همینه که نشون دادم
اون دختره با جوکر بود چی؟!!!
اون مرد دو صورت چی؟!!
هر وقت الانه که بازی میکنم میبازونم خودمو اون دختر میاد بهم تیکه میندازه و هر وقت با Cat Woman میرم اون مرد دو صورت با من صحبت میکنه!
خیلی چیزا هنوز بهش نرسیدم!
نمی دونی ماموریت من بعد از صحبت با فریز چیه؟!

alex_pk
30-01-2012, 01:34
* وقتی بازی تموم شد با Catwoman میری خونه خودش بعد بهت یه ماموریت میده که بری موزه سراغ Two Face
* با مستر فریز هم که صحبت کردی احتمالا الان سمت راست نقشه محل نگه داری زن مستر فریز نشون داده شده با نام Nora
میتونی بری کمکش و بعد دوباره با مستر فریز صحبت می کنی
* یجا هم اون وسط های نقشه است که باید یه جسد رو زمین پیدا کنی و محلی که از اونجا بهش شلیک شده رو پیدا کنی نمیدونم این قسمت رو رفتی یا نه.

mohammadrbn
30-01-2012, 09:53
سلام ، من یه مشکلی تو بازی برام پیش اومده خواهش میکنم کمکم کنید و اون اینکه من بازی رو تا اونجایی که بتمن جوکر رو میکشه و رو دستاش تحویل پلیس میده تموم کردم و حالا مرحله جدید رو با catwoman شروع کرده و میگه باید بری تو موزه یه چیزی رو برداری . من یک هفته تو این مرحله موندم ، خواهش میکنم یکی منو راهنمایی کنه .

---------- Post added at 09:53 AM ---------- Previous post was at 09:48 AM ----------

خونه خودش کجاست ؟
مستر فریز تو همون اداره پلیسه ؟

alex_pk
30-01-2012, 09:54
شما وقتی کت وومن رو انتخاب می کنی باید یکبار به خونه اش بری تا بهت یه ماموریت بده
بعد به موزه میره و با Two Face می جنگی و بعد باید بری از افراد خاصی که در شهر در حال رفت و آمد هستن الماس هارو پس بگیری.
اون افراد خاص تعدادشون فکر می کنم 16 نفر باشه که وقتی X رو میزنی در سطح شهر دور سرشون یک دایره مثل امواج هست این مشخصه اونهاست.

خونه خودش کجاست ؟تو نقشه مشخص کرده ، Mark زده.

مستر فریز هم همونجای قبلیه باید Nora رو پیدا کنی و بعد بهش خبر بدی.

mohammadrbn
30-01-2012, 09:55
خونه خودش کجاست ؟
مستر فریز تو همون اداره پلیسه ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alex_pk
30-01-2012, 09:58
تو نقشه مشخص کرده ، Mark ژده.

مستر فریز هم همونجای قبلیه (بالای نقشه دست راست مشخصه ، فکر می کنم همون پلیس استیشن) باید Nora رو پیدا کنی و بعد بهش خبر بدی.

virus2009
30-01-2012, 15:13
من آخرین بار رفتم جای مستر فریز و اون با من صحبت کرد و الان نقشم همینه که نشون دادم
اون دختره با جوکر بود چی؟!!!
اون مرد دو صورت چی؟!!
هر وقت الانه که بازی میکنم میبازونم خودمو اون دختر میاد بهم تیکه میندازه و هر وقت با Cat Woman میرم اون مرد دو صورت با من صحبت میکنه!
خیلی چیزا هنوز بهش نرسیدم!
نمی دونی ماموریت من بعد از صحبت با فریز چیه؟!

شما برو توی منوی اصلی و روی گزینه ای که درصد بازی رو نوشته کلیک کن
حالا ببین قسمت اصلی بازی چی ها 100 درصد هستن و چیا نیستن
اگه ازش یک عکس بتونی بزاری بهتره

سلام ، من یه مشکلی تو بازی برام پیش اومده خواهش میکنم کمکم کنید و اون اینکه من بازی رو تا اونجایی که بتمن جوکر رو میکشه و رو دستاش تحویل پلیس میده تموم کردم و حالا مرحله جدید رو با catwoman شروع کرده و میگه باید بری تو موزه یه چیزی رو برداری . من یک هفته تو این مرحله موندم ، خواهش میکنم یکی منو راهنمایی کنه .

شما وقتی به اون سالنی که وسطش آبه رسیدی Ctrl + Space رو بزن تا بره زیر سقف پایین ، اونجا یک دریچه هست ، برو بالا و و با F به سقف بچسب ، همین مسیر رو برو تا به Two - Face برسی

loplopbehnam
30-01-2012, 17:02
آقا کسی نبود کمک کنه؟ :41:
بعد از گرفتن کد از هلیکوپتر میام جلو سر درِ شهر...اما قفله قرمزه! از بالایه دیوار هم که نمیشه رفت...
یعنی ایراد از کرکه؟ یا من چیزیو از قلم انداختم؟

virus2009
30-01-2012, 17:17
بعد از گرفتن کد از هلیکوپتر میام جلو سر درِ شهر...اما قفله قرمزه! از بالایه دیوار هم که نمیشه رفت...

آپدیت 1.1 رو نصب کن درست میشه
قبل از کپی کردن آپدیت حتما از فایل های قبلی بک آپ بگیر ممکنه سیوهات خراب بشه

loplopbehnam
30-01-2012, 18:37
دستت درد نکنه داداش.اما اگه میشه لینکشم میتونی بهم بدی؟
چون هرچقدر تو سایتا گشتم نتونستم دانلود کنم...

virus2009
30-01-2012, 19:18
دستت درد نکنه داداش.اما اگه میشه لینکشم میتونی بهم بدی؟
چون هرچقدر تو سایتا گشتم نتونستم دانلود کنم...

تو تاپیک حل مشکلات بازی چندبار لینکش رو گذاشتم :

Mammad Prince
30-01-2012, 22:08

آپدیت 1.1 رو نصب کن درست میشه
قبل از کپی کردن آپدیت حتما از فایل های قبلی بک آپ بگیر ممکنه سیوهات خراب بشه

دوست عزیز این آپدیت فقط و فقط برای مشکل افت فریم بازی با DX11 هست ( تازه اون رو هم فقط بهش 7 - 8 تا فریم اضافه می کنه ! تو همین تاپیک مقایسه اش رو با تصویر گذاشته بودم .... )

مشکل این دوستمون اینه که نمی تونه اون قفل رو باز کنه ...

تا اونجایی که من می دونم اینجای بازی هیچ باگی نداره ...
اگر کد رو از هلیکوپتر گرفتین ، باید بیاین جلوی همون قفل قرمزه و به روش همیشگی ه.ک اش کنید ...
فقط یه خورده از قبلی ها سخت تره و باید کلمه های بیشتری رو امتحان کنید .... همین !:31:

Mr.Vahid
30-01-2012, 22:25
چطوری میشه با cat woman بازی کرد؟

virus2009
30-01-2012, 22:36
دوست عزیز این آپدیت فقط و فقط برای مشکل افت فریم بازی با DX11 هست ( تازه اون رو هم فقط بهش 7 - 8 تا فریم اضافه می کنه ! تو همین تاپیک مقایسه اش رو با تصویر گذاشته بودم .... )

مشکل این دوستمون اینه که نمی تونه اون قفل رو باز کنه ...

تا اونجایی که من می دونم اینجای بازی هیچ باگی نداره ...
اگر کد رو از هلیکوپتر گرفتین ، باید بیاین جلوی همون قفل قرمزه و به روش همیشگی ه.ک اش کنید ...
فقط یه خورده از قبلی ها سخت تره و باید کلمه های بیشتری رو امتحان کنید .... همین !:31:

من الکی که یک حرفی رو نمیزنم
ایشون مشکلش اینکه اصلا نمیتونه به قفل دست بزنه انگار کدی که روی هلیکوپتر بوده رو دانلود نکرده
یک نفر دیگه هم همین مشکل رو داشت دو صفحه درموردش صحبت کردیم آخر با نصب آپدیت 1.1 حل شد

چطوری میشه با cat woman بازی کرد؟

Xbox یا PC .. ؟؟؟

loplopbehnam
30-01-2012, 23:30
virus 2009 اونقدر دیگه مشکلایه منو حل کرده الان اشاره میکنم میفهمه چی به چیه! حاجی دمت گرم.خسته نباشی انصافا.:46:

Mr.Vahid
30-01-2012, 23:52
Xbox یا PC .. ؟؟؟
تو pc بازی میکنم

mohammadrbn
31-01-2012, 12:15
سلام دوستان .
من هنوز تو مرحله retrieve Catwomans loot from two-face in the museum ، موندم . نمیدونم باید دنبال چی بگردم ، توی موزه هم رفتم هیچی پیدا نکردم .
توی نقشه هم علامت سبز رو در موزه است . خواهش میکنم کمکم کنید . ممنون

hamed30
31-01-2012, 15:55
سلام دوستان .
من هنوز تو مرحله retrieve Catwomans loot from two-face in the museum ، موندم . نمیدونم باید دنبال چی بگردم ، توی موزه هم رفتم هیچی پیدا نکردم .
توی نقشه هم علامت سبز رو در موزه است . خواهش میکنم کمکم کنید . ممنون

میری تو موزه به اون قسمتی که یه سالن بزرگیه که پر از آبه که قبلا یخ زده بود یه قفسی هست همون جلو سمت راست ورودی که توش یکی از این trophy های ریدلره ، میشینی space میزنی بره زیر همون ورودی که بتونی بری تو اون قفس وقتی رفتی تو قفس F بزن بچسبه به سقف و بعد دیگه راهت رو پیدا میکنی .

rezasniper2012
31-01-2012, 16:50
سلام این قسمت که یه فیوز پشت توراست و تو باید اونو بزنی تا راه باز شه رو چطور باید رد کرد اونجایی که با 5 باید تو آب یخ درست کنی رو میگم ممنون میشم راهنمایی کنین.

aha2012
31-01-2012, 16:56
سلام این قسمت که یه فیوز پشت توراست و تو باید اونو بزنی تا راه باز شه رو چطور باید رد کرد اونجایی که با 5 باید تو آب یخ درست کنی رو میگم ممنون میشم راهنمایی کنین.
سلام
بترنج کنترلی رو بردار و پرت کن تا برسه به یه جرقه.بعدش بترنجت که برقی شد هدایتش کن به فیوزه.همین:20::5:

rezasniper2012
31-01-2012, 17:00
سلام
بترنج کنترلی رو بردار و پرت کن تا برسه به یه جرقه.بعدش بترنجت که برقی شد هدایتش کن به فیوزه.همین:20::5:

دمت گرم داداش خیلی حال دادی:46:

Mr.Vahid
31-01-2012, 22:15
چطوری میشه با cat woman تو pc بازی کرد؟

Iman-Emperatour
01-02-2012, 00:38
* وقتی بازی تموم شد با Catwoman میری خونه خودش بعد بهت یه ماموریت میده که بری موزه سراغ Two Face
* با مستر فریز هم که صحبت کردی احتمالا الان سمت راست نقشه محل نگه داری زن مستر فریز نشون داده شده با نام Nora
میتونی بری کمکش و بعد دوباره با مستر فریز صحبت می کنی
* یجا هم اون وسط های نقشه است که باید یه جسد رو زمین پیدا کنی و محلی که از اونجا بهش شلیک شده رو پیدا کنی نمیدونم این قسمت رو رفتی یا نه.

بله جسد رو پیدا کردم و با فریز هم صحبت کردم
با CAT WOMAN باید برم زنه فریزو نجات بدم؟ چجوری؟
خونهCAT WOMAN ببخشید میشه با تصویر نشون بدین؟! چیزی که تو نقشه نیست جز اینکه میگه برید 16 تا الماس بدزدید!

---------- Post added at 12:38 AM ---------- Previous post was at 12:36 AM ----------

چطوری میشه با cat woman تو pc بازی کرد؟

شما باید حدود 50 درصد از داستان بازی رو برید و اونوقت با کمک نقشه می تونید در 3 جای مختلف از شهر batman با cat woman سوییچ میشه.

Iman-Emperatour
01-02-2012, 00:56
شما برو توی منوی اصلی و روی گزینه ای که درصد بازی رو نوشته کلیک کن
حالا ببین قسمت اصلی بازی چی ها 100 درصد هستن و چیا نیستن
اگه ازش یک عکس بتونی بزاری بهتره

عکساها رو میخوام فشرده کنم چه فرمتی بکار ببرم؟!

virus2009
01-02-2012, 13:25
بله جسد رو پیدا کردم و با فریز هم صحبت کردم
با CAT WOMAN باید برم زنه فریزو نجات بدم؟ چجوری؟
خونهCAT WOMAN ببخشید میشه با تصویر نشون بدین؟! چیزی که تو نقشه نیست جز اینکه میگه برید 16 تا الماس بدزدید!

زن فریز نجات داده نمیشه فقط باید پیدا بشه و به فریز اطلاع بدی که کجاست
خونه CatWoman هم همون آپارتمانش هست که آخر بازی میری توش منفجر میشه ( توی خونه رو نشون نمیده و فقط خودش از پنجره میره تو )
نیازی نیست بری جای خونش ، الان فقط باید الماس ها رو جمع کنی

عکساها رو میخوام فشرده کنم چه فرمتی بکار ببرم؟!

مگه سایزش چقدره ... ؟؟؟
اگه فتوشاپ داری سایزش رو کوچک کن ( حدود 800 در 600 ) و با فرمت JPG با کیفیت متوسط سیو کن
اگه نداشتی فرمت PNG رو هم امتحان کن

Iman-Emperatour
01-02-2012, 17:00
زن فریز نجات داده نمیشه فقط باید پیدا بشه و به فریز اطلاع بدی که کجاست
خونه CatWoman هم همون آپارتمانش هست که آخر بازی میری توش منفجر میشه ( توی خونه رو نشون نمیده و فقط خودش از پنجره میره تو )
نیازی نیست بری جای خونش ، الان فقط باید الماس ها رو جمع کنی

مگه سایزش چقدره ... ؟؟؟
اگه فتوشاپ داری سایزش رو کوچک کن ( حدود 800 در 600 ) و با فرمت JPG با کیفیت متوسط سیو کن
اگه نداشتی فرمت PNG رو هم امتحان کن

من 16 الماس رو جمع کردم باید حالا کجا برم؟
و با بتمن هم یه مقدار رفتم و دومین جسد (Dead Shot) رو هم شناسایی کردم
و بعد سرکله اون یارو که رو انگشتاش دو تا اسلحه داره و یه چشمش لیزره قرمزه پیدا شد و تونستم اونو بگیرم و بندازمش تو ترن هوایی (قبلش تو نقشه 4 جهت چشمک ابی میزد که من به شمال نقشه رفتم و با اسکن چند تا از اگه اشتباه نکرده باشم درهای جعبه های بزرگ فیوزها یکی یکی رو کندم و آخر به یک رمز رسیدم که هکش کردم و فهمیدم یه نفر میخواد 5 نفر رو بکشه که تا حالا دو نفر کشته شده بودند و می موند یه Bource و jack rydder بودش و پنجمین لیست خودم بودم!! بعد از دیدن لیستها 2 دقیقه وقت داشتم تا jack rydder رو از چنگ همون چشم لیزریه نجات بدم و بعد بقیه ماجرا.......! )
بازم ماموریت میده که اون Bourceرو هم نجات بدم؟!
من الان 58 درصد از بازی رو رفتم.
حجم عکسا حدودا 550 کیلوبایبته آپلودش خیلی زمانبره! فتوشاپ دارم ولی باید برم نصبش کنم.

اوچیها
02-02-2012, 16:21
سلام ببخشید
این بازی برای چه کنسول هایی هست از کجا مشه دانلودش کرد

virus2009
02-02-2012, 16:39
من 16 الماس رو جمع کردم باید حالا کجا برم؟
و با بتمن هم یه مقدار رفتم و دومین جسد (Dead Shot) رو هم شناسایی کردم
و بعد سرکله اون یارو که رو انگشتاش دو تا اسلحه داره و یه چشمش لیزره قرمزه پیدا شد و تونستم اونو بگیرم و بندازمش تو ترن هوایی (قبلش تو نقشه 4 جهت چشمک ابی میزد که من به شمال نقشه رفتم و با اسکن چند تا از اگه اشتباه نکرده باشم درهای جعبه های بزرگ فیوزها یکی یکی رو کندم و آخر به یک رمز رسیدم که هکش کردم و فهمیدم یه نفر میخواد 5 نفر رو بکشه که تا حالا دو نفر کشته شده بودند و می موند یه Bource و jack rydder بودش و پنجمین لیست خودم بودم!! بعد از دیدن لیستها 2 دقیقه وقت داشتم تا jack rydder رو از چنگ همون چشم لیزریه نجات بدم و بعد بقیه ماجرا.......! )
بازم ماموریت میده که اون Bourceرو هم نجات بدم؟!
من الان 58 درصد از بازی رو رفتم.
حجم عکسا حدودا 550 کیلوبایبته آپلودش خیلی زمانبره! فتوشاپ دارم ولی باید برم نصبش کنم.

اون الماس ها رو که جمع کنی دیگه تموم میشه
شما توی منوی Statistics ببین کدوم گزینه ها 100% نیست تا بهت بگم چیکار کنی ، مثل عکس زیر :

سلام ببخشید
این بازی برای چه کنسول هایی هست از کجا مشه دانلودش کرد

برای PC , Xbox360 , PS3
از تاپیک زیر میتونید دانلود کنید :

Iman-Emperatour
02-02-2012, 21:24
سلام
من فقط از درصد Side Missions عکس گرفتم.
از watcher in the wings
تا
Overall Progress

virus2009
03-02-2012, 14:48
سلام
من فقط از درصد Side Missions عکس گرفتم.
از watcher in the wings
تا
Overall Progress

خب
watcher in the wings مربوط به همون کسیه که یک دستگاه جوش دستشه و وقتی پیداش میکنی یک سمبل روی زمین میکشه ، اونو احتمالا باید یکبار دیگه پیداش کنی و بعدش مکان آخرش رو باید کشف کنی
IDENTITY THEFT هم مربوط به جنازه هاییه که بعضی جاها هست و سرشون باند پیچی شده ، باید اونا رو پیدا کنی و اسکنشون کنی تا از آخر به قاتلشون برسی
ENIGMA CONUNDRUM مربوط به Riddler ـه و باید گروگان ها رو از دستش نجات بدی و برای اینکه مکان گروگان ها رو بگه باید همه علامت سوال های سبز رو جمع کنی
Acts of Violence مربوط به زندانی هاییست که زندانی هایه دیگه رو دارن اذیت میکنند و باج میگیرن که وقتی از کنارشون رد بشی صدا میزنند و کمک میخوان
A.R Training هم همون آموزش هاییست که با علامت W تو نقشه مشخصه
Hot and Cold هم مربوط به تکنولوژی فریزه که دسته جوکره و باید بری Still Mill برش داری ، Still Mill همون ساختمونیه که آوار ریخت روی بتمن و جوکر میخواست بکشش ، از همونجایی که خراب شده بری داخل ، تو نقشه محل اسلحه فریز رو نشون میده

2raj_a
03-02-2012, 23:07
دوستان من تو یک مرحله گیر کردم روی یک استوانه هایی نوشته titan چطوری باید بازش کنم؟وسط این استوانه ها یه چیز سبزی هست که باید برش دارم

aha2012
03-02-2012, 23:52
دوستان من تو یک مرحله گیر کردم روی یک استوانه هایی نوشته titan چطوری باید بازش کنم؟وسط این استوانه ها یه چیز سبزی هست که باید برش دارم
باید با ژل انفجاری بترکونیشون.:20:

ahmad_ebrahimian
04-02-2012, 18:23
ببخشید من اینجا گیر افتادم

نه بلدم training را رد کنم و نه تونستم titan ها رو پیدا کنم

لطفا راهنمایی بفرمایید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aha2012
04-02-2012, 19:35
ببخشید من اینجا گیر افتادم

نه بلدم training را رد کنم و نه تونستم titan ها رو پیدا کنم

لطفا راهنمایی بفرمایید

titan ها که در طول بازی بدست میان.یعنی باید داستان بازیو دنبال کنی تا بهشون برسی
برای training هم باید شیرجه بزنی.یه چند بار بری میاد دستت.:5::20:

ahmad_ebrahimian
04-02-2012, 19:53
titan ها که در طول بازی بدست میان.یعنی باید داستان بازیو دنبال کنی تا بهشون برسی
برای training هم باید شیرجه بزنی.یه چند بار بری میاد دستت.:5::20:

شیرجه میزنم 3تا حلقه هارو رد میکنم ولی دیگه حلقه ای نیست و fail میشه

traning 3of4 هست

aha2012
04-02-2012, 20:16

traning 3of4 هست
بیا این راهنمای بازیه:

Layken
04-02-2012, 20:26

traning 3of4 هست

وقتی که حلقه اخری رو رد کردین از شیرجه رها کنید پرش رو بزنید تا اوج بگیره...دوباره میشه کنترل کردش
روی کنسول اگه بازی میکنید موقع رها کردن RB-و LB میتونی اوج بگیری باز...
البته راهنماشو امید عزیز در پست بالا هم قرار دادن

WOLF PACK
04-02-2012, 23:22
دوستان من بازی رو نصب کردم ولی کلیک میکنم رو ایکون بازی اصلا باز نمیکنه!!!چرا؟؟یه کرک هم داشت ریختم ولی باز نمیشه...

Iman-Emperatour
05-02-2012, 19:13
خب
watcher in the wings مربوط به همون کسیه که یک دستگاه جوش دستشه و وقتی پیداش میکنی یک سمبل روی زمین میکشه ، اونو احتمالا باید یکبار دیگه پیداش کنی و بعدش مکان آخرش رو باید کشف کنی
IDENTITY THEFT هم مربوط به جنازه هاییه که بعضی جاها هست و سرشون باند پیچی شده ، باید اونا رو پیدا کنی و اسکنشون کنی تا از آخر به قاتلشون برسی
ENIGMA CONUNDRUM مربوط به Riddler ـه و باید گروگان ها رو از دستش نجات بدی و برای اینکه مکان گروگان ها رو بگه باید همه علامت سوال های سبز رو جمع کنی
Acts of Violence مربوط به زندانی هاییست که زندانی هایه دیگه رو دارن اذیت میکنند و باج میگیرن که وقتی از کنارشون رد بشی صدا میزنند و کمک میخوان
A.R Training هم همون آموزش هاییست که با علامت W تو نقشه مشخصه
Hot and Cold هم مربوط به تکنولوژی فریزه که دسته جوکره و باید بری Still Mill برش داری ، Still Mill همون ساختمونیه که آوار ریخت روی بتمن و جوکر میخواست بکشش ، از همونجایی که خراب شده بری داخل ، تو نقشه محل اسلحه فریز رو نشون میده

ممنوم:46:
پس اون مرده دو صورته و اون دختره که همش با جوکر بودش چی؟!

aha2012
05-02-2012, 20:25
دوستان من بازی رو نصب کردم ولی کلیک میکنم رو ایکون بازی اصلا باز نمیکنه!!!چرا؟؟یه کرک هم داشت ریختم ولی باز نمیشه...
از اینجا کرکشو بگیر ببین درست میشه یا نه:
gf.wiretarget.com

mohammadrbn
06-02-2012, 11:54
سلام دوستان
توی بازی میشه لباس batman یا catwoman راعوض کرد ؟ :13:

---------- Post added at 11:54 AM ---------- Previous post was at 11:51 AM ----------

اگه مایل بودید جوابتون رو به ایمیل من ارسال کنید ، با تشکر فراوان . :20:

mohammadrbn@yahoo.com

Steps-Rap
06-02-2012, 22:30
آقا واسه پیددا کردن riddle باید همه ی 400 تا علامت سوالا رو جم کنیم؟؟

aha2012
06-02-2012, 22:56
آقا واسه پیددا کردن riddle باید همه ی 400 تا علامت سوالا رو جم کنیم؟؟
بله-دقیقا.
خیلی هم راحت گیرش میندازه.من فکر کردم یه مرحله ی سختی باشه ولی آسونترین مرحله بود

Steps-Rap
06-02-2012, 23:23
بله-دقیقا.
خیلی هم راحت گیرش میندازه.من فکر کردم یه مرحله ی سختی باشه ولی آسونترین مرحله بود

پیدا کردن 400 تاش خیلی سخته..:31:
یه سریاش هست اصلا ملوم نیست چه جوری باید بگیریشون...

aha2012
06-02-2012, 23:46
پیدا کردن 400 تاش خیلی سخته..:31:
یه سریاش هست اصلا ملوم نیست چه جوری باید بگیریشون...

پس این:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e.com%2Fbatmanarkhamcity%2F)
اینجا چیکارس:20::31:
اگه کمکی هم خواستی اینجا بگو ،کمکت میکنیم.

BMW.M3_E46
07-02-2012, 18:19
به نظر من
یک بازی فوق العاده زیبا و بدون نقص هستش
گرافیک:10
موسیقی و صدا گذاری :10
داستان:10
گیم پلی:10
نمره کل 20 :31:
هر چی نمره بدین بازم کمه یعنی عالی بود!!!

یه نکات مثبت منفی داشت اون رو هم بگم:
نکات مثبت:
حضور کَت بانو (Cat Woman) این گربه ملوس رو اون اول دیدم اصلا یه جوری شدم!!دیدم به بازی عوض شد!
تکنیک های BAT و CAT پیشرفت زیادی داشت( مثلا 3 نفر میومدن 3 تا رو با هم میزد)
Open World بودن بازی بعد از تموم شدن بازی میشه سویچ کرد
خلاقیت دشمنان بازی (مثلا Mr Freeze موقعی که می خواستی شکستش بدی باید با چند تکنیک با وسایل اطرافت اونو شکست میدادی)
تنوع دشمنان اصلی بازی
و...
نکات منفی:
حضور CatWoman تو بازی خیلی کم بود
داستان اصلی کوتاه بود
(این نکته ها زیاد مهم نیستن ولی اگه بودن قشنگ تر میشد)

نتیجه گیری:
دم RockSteady گرم که بازیای به این خوبی رو میسازه هر چی جلوتر میره از نسخه قبلی موفق تره

rezasniper2012
07-02-2012, 18:25
سلام دوستان
توی بازی میشه لباس batman یا catwoman راعوض کرد ؟ :13:

---------- Post added at 11:54 AM ---------- Previous post was at 11:51 AM ----------

اگه مایل بودید جوابتون رو به ایمیل من ارسال کنید ، با تشکر فراوان . :20:

mohammadrbn@yahoo.com

آره باید از یه کرک غیر رسمی که قبلا بهش اشاره شد استفاده کنی:46:

rezasniper2012
07-02-2012, 18:31
عجب بازی باحالیه حال کردم

2raj_a
07-02-2012, 23:17
دوستان من تو بازی مشکل پیدا کردم نمیتونم اون انتن پارازیت که زیر زمین هست رو پیدا کنم تو فاضلاب گیر کردم کجاش باید بگردم؟>

SevenCity
10-02-2012, 10:15
شخصیت بازیتون رو ایستاده بین زمین و هوا میبینید با اینحال نمره 20 از 10 به بازی میدین؟!

AlexMercer
10-02-2012, 11:06
[QUOTE=SevenCity;6833064][CENTER]شخصیت بازیتون رو ایستاده بین زمین و هوا میبینید با اینحال نمره 20 از 10 به بازی میدین؟!

[I[/QUOTE

باگ تو همه بازی ها هست امکان هم داره باگ به علت خرابی کرکت باشه اصلا فکر میکنیم که بازی اورجینال. همه بازی ها باگ دارن . skyrim با اون همه باگ بازیه سال شد و نمره های بالا گرفت. همه چیز که تو باگ نیست!:46: کل بازی رو ول کردی چسبیدی به یه باگ؟:46:

alex_pk
10-02-2012, 11:17
مطمئنا باگ داره ولی خیلی کمتر از بازی های دیگه
طوری که من تا آخرش که رفتم حتی یک باگ هم ندیدم دوباره که new game + رو رفتم یه چنتایی دیدم.
در کل به نظرم جزو 5 بازی برتری که من تاحالا بازی کردم.
در یک کلام فوق العاده.

Emad HD
10-02-2012, 11:19
سلام دوستان
من وقتی با catwoman اون مرحله ای که یک زن هست همش گل و خار داره رو رد می کنم بعد یک فیلم نشون میده که جوکر بتمن رو گرفت روی صدلی نشوندش....
بعد از اون فیلم دیگه صفحه سیاه میشه و هیچی دیگه نشون نمیده
دوباره از اول هم رفتم باز هم همین جوریه
مشکل از کجاست؟

alex_pk
10-02-2012, 11:26
کار های اولیه رو انجام دادی؟
بروز کردن درایور
تعویض کرک
و....

virus2009
10-02-2012, 11:39
سلام دوستان
من وقتی با catwoman اون مرحله ای که یک زن هست همش گل و خار داره رو رد می کنم بعد یک فیلم نشون میده که جوکر بتمن رو گرفت روی صدلی نشوندش....
بعد از اون فیلم دیگه صفحه سیاه میشه و هیچی دیگه نشون نمیده
دوباره از اول هم رفتم باز هم همین جوریه
مشکل از کجاست؟

این روش رو امتحان کن :

Emad HD
10-02-2012, 12:04
از کجا باید کرکشو دان کنم؟

SevenCity
10-02-2012, 12:07
[QUOTE=;6833064][CENTER]شخصیت بازیتون رو ایستاده بین زمین و هوا میبینید با اینحال نمره 20 از 10 به بازی میدین؟!

[I[/QUOTE

باگ تو همه بازی ها هست امکان هم داره باگ به علت خرابی کرکت باشه اصلا فکر میکنیم که بازی اورجینال. همه بازی ها باگ دارن . skyrim با اون همه باگ بازیه سال شد و نمره های بالا گرفت. همه چیز که تو باگ نیست!:46: کل بازی رو ول کردی چسبیدی به یه باگ؟:46:

احتمالا کرکم مشکل نداره این رو هم میگی چون دوست نداری از بازی مورد علاقت ایراد گرفته بشه مطمئنا این باگ رو دیدی ولی ندید میگیری البته مشکلی نیست تو این فروم طرفداری کنی ولی تو تایپیک اصلی بازی اینجوری طرفداری کردن مساوی با تائید همه ی ضعفهای بازی ست

اصلا شاید این بهترین باشه چون تازه نصبش کردم تنها حرفم اینه که درست نیست تو هزاره سوم امتیاز ایده آل یعنی 10 به این بازی ها بدیم توقعمون چقدر از بازیها پایینه ...

پ ن: دوستان اگر این مشکل واقعا وجود نداره ما کرکمون رو عوض کنیم

یه احساس خاصی به این بازی دارم احساس نرمی و واقعی بودن کرکترمو میکنم انگار خودمم تو بازی :31:

virus2009
10-02-2012, 12:48
از کجا باید کرکشو دان کنم؟

احتمالا کرکم مشکل نداره این رو هم میگی چون دوست نداری از بازی مورد علاقت ایراد گرفته بشه مطمئنا این باگ رو دیدی ولی ندید میگیری البته مشکلی نیست تو این فروم طرفداری کنی ولی تو تایپیک اصلی بازی اینجوری طرفداری کردن مساوی با تائید همه ی ضعفهای بازی ست

اصلا شاید این بهترین باشه چون تازه نصبش کردم تنها حرفم اینه که درست نیست تو هزاره سوم امتیاز ایده آل یعنی 10 به این بازی ها بدیم توقعمون چقدر از بازیها پایینه ...

یه احساس خاصی به این بازی دارم احساس نرمی و واقعی بودن کرکترمو میکنم انگار خودمم تو بازی :31:

من که به همچین باگی برنخوردم
آپدیت 1.1 رو نصب کن ، برخی از باگ ها رو فیکس میکنه

آپدیت + کرک :

AlexMercer
10-02-2012, 12:52
[QUOTE=AlexMercer;6833143]

من چنین باگی رو ندیدم. احتمالا کرکت خرابه چون چنین باگی اصلا تو بازی وجود نداشت حداقل برای من!!! شاید هم شما پچ اول بازی رو نریختی. چون من ورژنی که داشتم همه dlc هارو داشت و پچ شده بود.

در ضمن بازی مورد علاقم رو که در امضا میبینی! هرچند بتمن هم دومین بازی مورد علاقمه ولی من همیشه واقع بینم . من خودم از اسکایریم خیلی لذت بردم ولی ضعفش رو گفتم.

شما خیلی انتظارت از بازی ها بالا رفته بهر حال پیش میاد. و در ضمن معیار امتیاز دهی باگ نیست. همه سایت ها میدونن باگ در بازی یک چیزه اجتناب ناپذیره و اگه خیلی اذیت نکنه و تو چشم نباشه در نقد ها به حساب نمیادن:46:

BMW.M3_E46
10-02-2012, 14:47
شخصیت بازیتون رو ایستاده بین زمین و هوا میبینید با اینحال نمره 20 از 10 به بازی میدین؟!

دوست خوب باگ بازی دلیل نمیشه آدم نمره کم بده (بسته به نوع باگ داره که بره رو اعصاب یا نه معمولی باشه)
مشکلت از کرکه یا DVD هایی که خریدی!!
درایور کارت گرافیکتو هم آپدیت کن شاید درست شه!!

SevenCity
10-02-2012, 14:47
از دانلودها دان کردم و مثل اینکه بازی اپدیت شده ست!
این توضیحات سایت دانلودها:

) به هیچ وجه این نسخه رو به ورژن ۱٫۱ آپدیت نکنین ، چون نیازی اصلا نیست و این نسخه تمامی این آپدیت ها رو دارا هستش و با آپدیت کردن دوباره توسط شما ، تنها باعث میشین که بازی اجرا نشه

BMW.M3_E46
10-02-2012, 14:57
از دانلودها دان کردم و مثل اینکه بازی اپدیت شده ست!
این توضیحات سایت دانلودها:

من خودم از اونجا گرفتم بدون هیچ مشکل هم بازیشو کردم
اون که گفته به هیچ وجه آپدیت 1.0 رو گفته آپدیت 1.1 رو حتما دانلود کن

SevenCity
10-02-2012, 15:14
من خودم از اونجا گرفتم بدون هیچ مشکل هم بازیشو کردم
اون که گفته به هیچ وجه آپدیت 1.0 رو گفته آپدیت 1.1 رو حتما دانلود کن

حسین، تو نظرات همون قسمت گفته :31:
اولین نظر قسمت 5
البته من اپدیت میکنم ببینم چی میشه
ولی کلا فکر میکنم این اشکال بازی برای شما بازی خورها عادیه
و الکی میخواین مارو بفرستین دنبال نخود سیاه (شوخی) :31:

a.g g.a
11-02-2012, 00:08
سلام
منم مرحله ی بعد از کتوومنو مشکل داشتم راهنمای بالای این صفحه رو امتخان کردم درست شد دستتون درد نکنه
من مرحله بعدی رو گیر کردم همونجایی که به مرده تیر میزنن ما تیر اندازو تشخیص میدیم بعد باید بریم توی یه گودال
توی اون گودال چه کار باید بکنم?
یه نرده روی سقف هست که مخصوص کتوومنه

virus2009
11-02-2012, 01:24
سلام
منم مرحله ی بعد از کتوومنو مشکل داشتم راهنمای بالای این صفحه رو امتخان کردم درست شد دستتون درد نکنه
من مرحله بعدی رو گیر کردم همونجایی که به مرده تیر میزنن ما تیر اندازو تشخیص میدیم بعد باید بریم توی یه گودال
توی اون گودال چه کار باید بکنم?
یه نرده روی سقف هست که مخصوص کتوومنه

از Line Launcher استفاده کن
سر چهارراه که رسیدی راست کلیک رو نگه دار و به سمت دیگه پرتابش کن

a.g g.a
11-02-2012, 01:35
بعد به چی بزنمش?
ببخشید یه سوال دیگه تو این بازی چه شخصیت هایی رو میشه کنترل کرد?فقط بتمن و کتوومن?

virus2009
11-02-2012, 01:48
بعد به چی بزنمش?
ببخشید یه سوال دیگه تو این بازی چه شخصیت هایی رو میشه کنترل کرد?فقط بتمن و کتوومن?

یعنی چی .. ؟؟
Line Launcher همونیه که به دو طرف طناب پرت میکنه و روی طناب سر می خوره که باهاش میشه روی هوا حرکت کرد
توی داستان اصلی بازی فقط بتمن و کت وومن رو میشه کنترل کرد
اگه DLC رو نصب کنی میتونی توی بخش Challenge Mode با Robin و Nightwing هم بازی کنی

a.g g.a
11-02-2012, 02:12
آها اونو من هنوز آزاد نکردم چه طوری آزادش کنم?
...
حجم dlc ش چه قدره?

behzadshok
11-02-2012, 14:57
دوستان لطفا کمکم کنید من بازی بتمن روتازه خریدم کلا 5%رفتم تو یه مرحلش موندم.جایی که اون رئیس با اسلحه یخی بهم شلیک میکنه.چجوری باید بزنمش؟لطفا کمکم کنید:19:

Emad HD
11-02-2012, 16:38
سلام دوستان
اون مرده penguin که دو نفر رو گرفته یه اسله هم داره که یخ پرت می کنه رو چه جوری باید شکست داد؟

AlexMercer
11-02-2012, 16:52
سلام دوستان
اون مرده penguin که دو نفر رو گرفته یه اسله هم داره که یخ پرت می کنه رو چه جوری باید شکست داد؟

دوستان لطفا کمکم کنید من بازی بتمن روتازه خریدم کلا 5%رفتم تو یه مرحلش موندم.جایی که اون رئیس با اسلحه یخی بهم شلیک میکنه.چجوری باید بزنمش؟لطفا کمکم کنید:19:

قبل از اینکه بری پیش پنگوئن . در سالن قبلیش برو سمت چپ میرسی به یک اتاق . بعد انجا از detective mode استفاده کن و میبینی که یک دیوار رو میشه مخروب کرد. از explosive gel بر روی دیوار استفاده کن تا غولچه ای بیاد و با هم بجنگین و بعد برو mr freez رو نجات بده . اون بهت میگه که باید بری لباسش رو که توی اتاقی سمت راست سالن بزرگ هست بیاری تا بهت میکرو چیپی رو بده که با اون میشه تفنگش رو غیر فعال کرد. میری لباس رو پیدا میکنی و اسکن میکنی و میکرو چیپ رو برمیداری میری پیش پنگوئن.. نزدیک پنگوئن شو و از اسلحه جدیدی که با استافده از میکرو چیپ ساخته شده استفاده کن:46:

Kamyar_AnathemA
11-02-2012, 21:20
من بازیو تازه گرفتم
لطفا اگه چیزی باید دانلود کنم که بازی راحت اجرا بشه لینکشو بزارین
کرک یا آپدیت یا DLC یا هر چیزه دیگه ای

a.g g.a
11-02-2012, 22:45
دوستان line launcher رو چه طوری باید آزاد کرد?
من به مرحله ای رسیدم که بهش نیاز دارم ولی ندارمش
لطفا کمک کنید

دو نفری که با نصب DLC آزاد میشن همونایین که یکی شون یه چوب داره و یکی دیگه دوتا چوب داره که شوک الکتریکی میده?

AlexMercer
11-02-2012, 23:11
دوستان line launcher رو چه طوری باید آزاد کرد?
من به مرحله ای رسیدم که بهش نیاز دارم ولی ندارمش
لطفا کمک کنید

دو نفری که با نصب DLC آزاد میشن همونایین که یکی شون یه چوب داره و یکی دیگه دوتا چوب داره که شوک الکتریکی میده?

line launcher رو خودش بهت میده . بله nightwing و robin:46:

a.g g.a
12-02-2012, 00:00
خوب من الآن نیازش دارم ولی ندارمش توی مرحله گودال گیر کردم

virus2009
12-02-2012, 01:54
خوب من الآن نیازش دارم ولی ندارمش توی مرحله گودال گیر کردم

پس اونجا نباید بری
الان دقیقا کدوم کوئست گیر کردی ... ؟؟؟

a.g g.a
12-02-2012, 22:47
آقا شرمنده اشتباه کردم می بایست می رفتم توی کلیسا

ببخشید "کوئست" یعنی چی?

virus2009
12-02-2012, 23:20
Quest ریشه کلمه Question ـه
یک جورایی میشه همون مرحله یا ماموریت خودمون
مثلا میگیم کوئسته Deadshot که میشه همون ماموریتی که باید درمورد Deadshot تحقیق کرد

Kamyar_AnathemA
13-02-2012, 14:31
من بازیو تازه گرفتم
لطفا اگه چیزی باید دانلود کنم که بازی راحت اجرا بشه لینکشو بزارین
کرک یا آپدیت یا DLC یا هر چیزه دیگه ای

?????????????????????

virus2009
13-02-2012, 18:57
?????????????????????

آپديت 1.1 رو نصب کن :

DLC رو هم از پست اول تاپيک زير :

Amir Hossein
14-02-2012, 00:38
سلام
بازیه قشنگیه ولی زیادی جواده:31:

من اینجا گیریدم
واقا دیگه نمیدونم چه کار کنم؟؟؟؟؟؟

virus2009
14-02-2012, 02:47
سلام
بازیه قشنگیه ولی زیادی جواده:31:

من اینجا گیریدم
واقا دیگه نمیدونم چه کار کنم؟؟؟؟؟؟

X رو بزن ، لکه های خون رو روی زمین نشون میده
اونا رو باید دنبال کنی تا جای اون نینجا هه رو پیدا کنی

Microsoft Windows
14-02-2012, 03:25
الان 2 درصد بازیو رفتم من تو یه مرحله موندم همون جایی که میپری تو یه دودکش بعدش باید چیکار کرد من که سر نمیارم

AlexMercer
14-02-2012, 04:27
الان 2 درصد بازیو رفتم من تو یه مرحله موندم همون جایی که میپری تو یه دودکش بعدش باید چیکار کرد من که سر نمیارم

دایو کن توی دودکش:46:

GTB 599
14-02-2012, 11:00
سلام.

آقا چطوری باید رفت تو ساختمون"فک کنمGCPD"
(همون جا که باید mr.freez رو ملاقات کنه...(سرد ترین نقطه شهر)

(از پشت ساختمونه یه ورودی هست که یخ زده و نمیشه ازش وارد شه...)
فک کنم بازیم مشکل داره نه؟

PS.دوستان کسی میتونه بدون xbox live "کت وومن" رو انتخاب کنه؟

پیشاپیش ممنون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

AlexMercer
14-02-2012, 11:29
سلام.

آقا چطوری باید رفت تو ساختمون"فک کنمGCPD"
(همون جا که باید mr.freez رو ملاقات کنه...(سرد ترین نقطه شهر)

(از پشت ساختمونه یه ورودی هست که یخ زده و نمیشه ازش وارد شه...)
فک کنم بازیم مشکل داره نه؟

PS.دوستان کسی میتونه بدون xbox live "کت وومن" رو انتخاب کنه؟

پیشاپیش ممنون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

یه در وردوی داره که با تفنگی شوک دار(برق دارت) باز میشه

GTB 599
14-02-2012, 11:36
خودم پیداش کردم...

ممنون از راهنماییتون دوس عزیزم.:40:

Microsoft Windows
14-02-2012, 12:49
دایو کن توی دودکش:46:
میشه بیشتر راهنمایی کنید

AlexMercer
14-02-2012, 12:59
میشه بیشتر راهنمایی کنید

رفتی بالای دودکش بپر توش :46: شنلش رو باز میکنه بتمن. یکم به اخراش نزدیک شدی یک دریچه هست از اون میری داخل.:46:

erfan ghobadi
14-02-2012, 13:07
همونجا که مواد مذاب زیرت هست و بتمن روی یه بند میشینه؟

Microsoft Windows
14-02-2012, 13:27
همونجا که مواد مذاب زیرت هست و بتمن روی یه بند میشینه؟
آره دقیقا همونجام بعد از اینکه از روی بند میپرم میرم تو جلوش دیواره و بن بسته بعدش میگه LCtrl روبزن که وقتی میزنی میشینه بعدش باید چیکار کرد سر در نمیارم

erfan ghobadi
14-02-2012, 13:34
آره دقیقا همونجام بعد از اینکه از روی بند میپرم میرم تو جلوش دیواره و بن بسته بعدش میگه LCtrl روبزن که وقتی میزنی میشینه بعدش باید چیکار کرد سر در نمیارم

ببین شما دکمه ی space رو بگیر که بدوه بعد که رسید به ته راه رو ctrl رو بزن که تکل بره و از زیر دیوار و اون فضایی که هست رد بشه . بعد با اون تفنگش هست که طناب پرتاب میکنه یه دریچه آب رو باز میکنی و... :46:

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

من توی 10% گیر کردم :41:

Amir Hossein
14-02-2012, 23:50
X رو بزن ، لکه های خون رو روی زمین نشون میده
اونا رو باید دنبال کنی تا جای اون نینجا هه رو پیدا کنی
این کارو که کردم
نمیدونم بعدش چه کار کنم

virus2009
15-02-2012, 00:09
این کارو که کردم
نمیدونم بعدش چه کار کنم

کار خاصی نمی خواد
رد خون رو که دنبال کنی میرسی به نینجاهه که داره فرار میکنه
احتمالا تا آخرش نرفتی ، بعضی جاها لکه های خون میره روی دیوار و باید بری بالا

kane32
15-02-2012, 06:34
سلام من 68 درصد بازیو رفتم اما یه جایی رسیدم که 328 تا علامت سوال جمع کردم که باید 400 باشه تا ریدلرو بگیرم اما دیگه علامت سوالی رو نقشه نیست و دیگه ازون ادمای سبزم نیست تا اعتراف بگیرم ازشون تا علامت سوال سبز که مربوط به ریدلر هست رو نقشه ظاهر بشه بقیه علامتارو من چطور بدون نقشه پیدا کنم؟

milad dante
15-02-2012, 13:25
کمممممممک...
این چرخ دنده ها رو باید چیکار کنم؟؟؟همونی که در مورد ریدلر
راستی چقدر مونده بازی تموم بشه؟2 بار نوشته های آخر بازی اومد ولی تموم نشد

aha2012
15-02-2012, 14:57
سلام من 68 درصد بازیو رفتم اما یه جایی رسیدم که 328 تا علامت سوال جمع کردم که باید 400 باشه تا ریدلرو بگیرم اما دیگه علامت سوالی رو نقشه نیست و دیگه ازون ادمای سبزم نیست تا اعتراف بگیرم ازشون تا علامت سوال سبز که مربوط به ریدلر هست رو نقشه ظاهر بشه بقیه علامتارو من چطور بدون نقشه پیدا کنم؟
سلام
توی ساختمونها باید پیداشون کنی

کمممممممک...
راستی چقدر مونده بازی تموم بشه؟2 بار نوشته های آخر بازی اومد ولی تموم نشد
باید با اون وسیله که از یه نقطه میری نقطه ی دیگه،ردش کنی.اسمش یادم نیست.فکر کنم line چی چی بود

havas_1980
15-02-2012, 23:20
کمممممممک...

باید با اون وسیله که از یه نقطه میری نقطه ی دیگه،ردش کنی.اسمش یادم نیست.فکر کنم line چی چی بود به نظرم منظور milad dante از چرخ دنده, همون جعبه یا ماشین انیگماس... جواب معماها بعد از نجات هر گروگان به ترتیب:

SEC RET
DARK NESS
PEN NY
SHA DOW
MIR ROR

راستی چقدر مونده بازی تموم بشه؟2 بار نوشته های آخر بازی اومد ولی تموم نشدماموریت های اصلی رو تموم کردین که اسامی سازنده ها اومد. اما اگه بخوایین بازی 100% بشه کلی ماموریت فرعی دارین برای انجام... نقشه رو که باز کنین میتونین از پایین صفحه با زدن دکمه Side Missions, فهرست ماموریت های فرعی رو ببینین.

Amir Hossein
15-02-2012, 23:33
سلام
یه مآموریت هست که باید چند تا هلیکوپتر رو اسکن کنیم...
من اسکنشون کردم
حلا اصلا معلوم نیست بعدش باید چه کار کنم؟؟؟
MER30

aha2012
16-02-2012, 00:03
سلام
یه مآموریت هست که باید چند تا هلیکوپتر رو اسکن کنیم...
من اسکنشون کردم
حلا اصلا معلوم نیست بعدش باید چه کار کنم؟؟؟
MER30
hi
وقتی اسکن میکنی یه هلیکوپتر زرد رنگ میشه برو زیر هلیکوپتر بعدش شروع میکنه به هـک کردن و ................ادامه ماجرا:20::5:

ilililililiili
16-02-2012, 19:48
اینم آهنگ Batman نه اونایی که به عنوان soundtrack original گذاشته میشه این آهنگ بدون کلامیه که اولش پخش میکنه خودمم باهاش خیلی حال کردم، نمیدونم کسی درخواستشو داده بود یا نه. من همینجوری گذاشتم.

Amir Hossein
17-02-2012, 01:05
بازیو تمومیدم
میتونست خیلی بهتر از اینا بشه

وقتی درصد رو دیدم کفم برید32% رفته بودم(با اینکه بازی تموم شده بود!!!)
==============
و اما مشکل:31:
بازی که تموم میشه
ادامشو باید با cat woman بریم من تا اونجایی رفتم که میری دم اون خونه که گربه توش زیاده که یوهو خونه میترکه بعشم مبارزه شروع میشه
منم به طور اتفاقی اونجا رو مردم... حالا که از چکپوینت میاد هیچ مآموریتی در حال انجام نیست منم نمیدونم چه جوری رو بتمن سوییچ کنم
تازه همین کوئست cat woman هم ناقص میمیونه

samyar_red
17-02-2012, 03:00
بچه ها این بازی رو چطوری باید سیو کرد. من هر بار که بیرون میام باید new game برم. فکر کنم مشکل از کرکم باشه که در این صورت لطفا یه کرک سالم بهم معرفی کنین.پیشاپیش ممنون

ATA FARZADI
17-02-2012, 08:19
اینم آهنگ Batman نه اونایی که به عنوان soundtrack original گذاشته میشه این آهنگ بدون کلامیه که اولش پخش میکنه خودمم باهاش خیلی حال کردم، نمیدونم کسی درخواستشو داده بود یا نه. من همینجوری گذاشتم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] audio%2FayIYqTWh%2FBatman_Arkham_City.html)

دمت گرم خیلی عالی بود

اون موزیکی که وفتی بتمن میره جایی که پدر و مادرشو کشتن و میشینه اداء احترام کنه رو میتونید بذارید؟

a.g g.a
17-02-2012, 17:05
سلام
من دوباره گیر کردم کلا دوازده درصد شده و story mode هم نه درصد شده
برای main objectives هم اینا رو نوشته:
Locate Mister Freeze and recover the cure
Track Freeze's Location by indentifying the coldest points in the Arkham City

virus2009
17-02-2012, 17:41
سلام
من دوباره گیر کردم کلا دوازده درصد شده و story mode هم نه درصد شده
برای main objectives هم اینا رو نوشته:
Locate Mister Freeze and recover the cure
Track Freeze's Location by indentifying the coldest points in the Arkham City

برو به شمال نقشه تا درجه حرارت به پایین ترین نقطه برسه ( میرسی به ساختمون GCPD که باید بری داخلش )

hosseinskandari
17-02-2012, 23:08
آقا من رفتم اونجا یه یارویی به اسم zsaz گفت برو تلفن رو از فلان جا بردار..رفتم سریع تلفنو برداشتم ولی بعدش دیگه علامت ماموریتی نمیاد این ساختمونیم که میگی اصلا در ورودی نداره که بشه رفت توش که..

کمک!!

virus2009
18-02-2012, 00:07
آقا من رفتم اونجا یه یارویی به اسم zsaz گفت برو تلفن رو از فلان جا بردار..رفتم سریع تلفنو برداشتم ولی بعدش دیگه علامت ماموریتی نمیاد این ساختمونیم که میگی اصلا در ورودی نداره که بشه رفت توش که..

کمک!!

باید توی شهر بچرخی و یک تلفن که زنگ بخوره پیدا کنی
اون ساختمون هم در داره ، توی طبقه همکف

Microsoft Windows
18-02-2012, 02:42

یکی از بهترین بازی های که تا حالا دیدمه اونجایی هم که گیر کرده بودم از نا آشنایی با محیط بازی بود

hosseinskandari
18-02-2012, 04:21
فهمیدم لامصبو باید به قولی با تکل!! میرفتی از زیر در....دیدم در نصفه باز میشه..نگو باید تکل کنی LOL

estark
18-02-2012, 12:49
من رسیدم به غول گلی.چقدر مونده تا باز ی تموم شه؟ خستم کرده.

erfan ghobadi
18-02-2012, 13:17

تازه بدبختیا شروع میشه :21:

:13: خب بازی نکن عزیزم!!

aha2012
18-02-2012, 13:34
مرحله آخر هستی.بعد از این تموم میشه:5:

erfan ghobadi
18-02-2012, 13:41
مرحله آخر هستی.بعد از این تموم میشه:5:

کجا تموم میشه!!!! خیلی از مراحلش مونده که:23:!!

Layken
18-02-2012, 16:07
کجا تموم میشه!!!! خیلی از مراحلش مونده که:23:!!

منظور دوستمون اینه که خط داستانی اصلی بازی رو تموم کردید ...وگرنه کلی هنوز ماموریت های فرعی مونده

erfan ghobadi
18-02-2012, 16:18
منظور دوستمون اینه که خط داستانی اصلی بازی رو تموم کردید ...وگرنه کلی هنوز ماموریت های فرعی مونده

آها از اون نظر؟:31:

JING3LKHAN
19-02-2012, 16:17
دوستان بنده جایی که catwoman میره پیش مادر نیچر یا مادر طبیعت و بعد مبارزش با افراد مادر نیچر یه دمو میاد که بتمن رو به صندلی بستن ولی بعد این دمو دیگه بازی سیاه میشه.یه پیغامی میاد که مینویسه کلیک راست کنید در غیر این صورت بازی از کار میفته ولی هر کلیکی میکنم اثر نداره و بازی سیاه میشه

BMW.M3_E46
19-02-2012, 16:41
دوستان بنده جایی که catwoman میره پیش مادر نیچر یا مادر طبیعت و بعد مبارزش با افراد مادر نیچر یه دمو میاد که بتمن رو به صندلی بستن ولی بعد این دمو دیگه بازی سیاه میشه.یه پیغامی میاد که مینویسه کلیک راست کنید در غیر این صورت بازی از کار میفته ولی هر کلیکی میکنم اثر نداره و بازی سیاه میشه

ایــــــنـــــجا برو
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

samyar_red
20-02-2012, 05:13
بچه ها من اون قسمتی که جوکر بتمن رو با صندلی هل میده و میندازه پایین دیگه معلوم نیست باید کجا برم. راهنمایی کنید

havas_1980
20-02-2012, 11:52
بچه ها من اون قسمتی که جوکر بتمن رو با صندلی هل میده و میندازه پایین دیگه معلوم نیست باید کجا برم. راهنمایی کنیدبرین سمت راست بالای نقشه یعنی ساختمون GCPD که میشه ایستگاه پلیس (مسیر حرکت شما وقتی درسته که عدد درجه رنگش آبی بمونه و زیاد بشه.)

ali feri
22-02-2012, 12:47
سلام دوستان من اونجایی کهras ghul دخترشو با چاقو میگیرتش و باید نشونه بگیرم گیر کردم چون اون لحظه دسته بازیم و کیبورد هیچ کدومشون کار نمیکنن فقط دکمه start دستم کار میکنه.به نظرتون مشکل از کرکه؟ یا چیز دیگه؟

virus2009
22-02-2012, 12:59
سلام دوستان من اونجایی کهras ghul دخترشو با چاقو میگیرتش و باید نشونه بگیرم گیر کردم چون اون لحظه دسته بازیم و کیبورد هیچ کدومشون کار نمیکنن فقط دکمه start دستم کار میکنه.به نظرتون مشکل از کرکه؟ یا چیز دیگه؟

تنظیمات گرافیک رو تا حد ممکن پایین بیارید و بعد از اینکه اون قسمت رد شد دوباره به حالت اول برگردونید

samyar_red
23-02-2012, 16:34
این هلیکوپترهارو چطوری باید اسکن کرد؟؟ همشون رو میگه not been scaned

aha2012
23-02-2012, 18:04
این هلیکوپترهارو چطوری باید اسکن کرد؟؟ همشون رو میگه not been scaned
باید بری رو پشت بوم ها و از فاصله ی تقریبا نزدیک اسکن کنی.

samyar_red
24-02-2012, 22:15
باید بری رو پشت بوم ها و از فاصله ی تقریبا نزدیک اسکن کنی.
من تا نزدیک ترین حد ممکن هم میرم اما بازم چیزی بجز شناخته شدن و تیربارون کردنم عایدم نشد!
الان 1روزه این قسمت گیر کردم:worried:

havas_1980
25-02-2012, 01:35
من تا نزدیک ترین حد ممکن هم میرم اما بازم چیزی بجز شناخته شدن و تیربارون کردنم عایدم نشد!
الان 1روزه این قسمت گیر کردم:worried:راهش همونی که دوستمون گفت... بعد از اینکه حدودا 4 شایدم 5 تا هلی کوپتر رو اسکن کردین میتونین اون هلیکوپتر اصلی رو گیر بیارین.

Mammad Prince
25-02-2012, 18:35
الان 1روزه این قسمت گیر کردم:worried:

دوست عزیز شما مطمئنی از هلیکوپترها آویزون می شی ؟!

باید با grapple ( همون قلاب بتمن ) به زیر هلیکوپتر آویزون بشی و بعد اسکن کنی ....

یه چند تا اسکن کنی ، اصلی رو پیدا می کنی ...

samyar_red
25-02-2012, 22:55
مرسی از لطف هردوتون. مشکل همون جاگیری بد من بود که فاصله رو رعایت میکردم اما سریع شناسایی میشدم یا توسط اون یا هلیکپوترهای اطراف. بکم دقت به خرج دادم رد کردم و بازی رو هم تموم کردم (البته ماموریتهای اصلی)
به نظرم واقعا بازی فوق العاده ای بود. هیچ نقطه ضعف ناجوری نداشت. شاید یکم میتونست بهتر باشه اما در کل کار موفقی بود من که خیلی لذت بردم. گرافیک بازی هم واقعا عالی بود

a.g g.a
28-02-2012, 17:23
سلام
من تا اونجایی رفتم که جوکرکشته میشه(دلم براش سوخت)بعد کتوومن شدم دیگه نمی دونم کجا باید برم
توی نقشه ساختمون دایناسور داره رو نشون میده ولی توی ساختمون هیچی نیست(تا اونجایی که یخا آب شدن رفتم لدیگه جلوتر نرفت)
یه چیز دیگه...نمیشه پارگی لباس ها رو غیر فعال کرد?

Mammad Prince
28-02-2012, 22:27
سلام
من تا اونجایی رفتم که جوکرکشته میشه(دلم براش سوخت)بعد کتوومن شدم دیگه نمی دونم کجا باید برم
توی نقشه ساختمون دایناسور داره رو نشون میده ولی توی ساختمون هیچی نیست(تا اونجایی که یخا آب شدن رفتم لدیگه جلوتر نرفت)
یه چیز دیگه...نمیشه پارگی لباس ها رو غیر فعال کرد?

سلام

به اونجایی که یخ زده که رسیدی ، به سقف آویزون شده ( در واقع منظورم سقف زیر پایت هست در ورود به سالن اصلی اونجا ! بعد هم مسیر رو ادامه بده تا به Two Face برسی ! بعد که کشتیش دیگه بازی تموم می شه !

یه ماموریت دیگه هم برای CatWoman هست که باید تو شهر انجام بدی و بعد که انجام دادی ، اگه خواستی می تونی ماموریت های فرعی رو هم بری .... تو نقطه هاش مشخص شده تو شهر بین CatWoman و Batman می تونی سوییچ کنی ! :46:

amirpers
29-02-2012, 03:32
دوستان یه راهنمایی بکنید که من واقعا گیج شدم.
من قسمت اصلی بازی رو تموم کردم و یه دنیا سوال مونده برام.

اول اینکه هنوز یکی از اسلحه ها رو نگرفتم. چون جاش خالیه.

و دوم اینکه من هنوز خیلی از ترافی ها رو نمی دونم باید چه جوری بگیرم. مثلا این سه تا عکس :

الان همین عکسها ، اولی که نمی دونم چه جوری باید برم رو دیوار. تازه بعضی از ترافیها چند تا از این ها دارند که آخه چه جوری چند تا رو باید نگه دارم تا باز بشه.
دومی هم که اون نوری که وجود داره ، راه رو میبنده و باز نمی دونم چکار کنم.
سومی هم که بسته است و با دستگاه -- هم نتونستم از پشت نرده ها هکش کنم (البته با شخصیت بتمن).

کمک لطفا

havas_1980
29-02-2012, 12:33
دوستان یه راهنمایی بکنید که من واقعا گیج شدم.
من قسمت اصلی بازی رو تموم کردم و یه دنیا سوال مونده برام.

اول اینکه هنوز یکی از اسلحه ها رو نگرفتم. چون جاش خالیه.

و دوم اینکه من هنوز خیلی از ترافی ها رو نمی دونم باید چه جوری بگیرم. مثلا این سه تا عکس :

الان همین عکسها ، اولی که نمی دونم چه جوری باید برم رو دیوار. تازه بعضی از ترافیها چند تا از این ها دارند که آخه چه جوری چند تا رو باید نگه دارم تا باز بشه.
دومی هم که اون نوری که وجود داره ، راه رو میبنده و باز نمی دونم چکار کنم.
سومی هم که بسته است و با دستگاه -- هم نتونستم از پشت نرده ها هکش کنم (البته با شخصیت بتمن).

کمک لطفاتو عکس اولی - از یه بلندی میپری و پرواز کنان خودتو رو به همون دکمه روی دیوار میرسونی. به محض برخورد, دوباره دگمه پرش رو میزنی و بازم در حالت پرواز خودتون رو به دکمه دیگه طرف مقابل میرسونی و این روش رو تکرار میکنی... وسط راه اگه دیدی داری منحرف میشی با استفاده از چنگگ یه لبه رو بگیر و خودت رو به سمت بالا پرواز بده. (مهارت Grapnel Boost)

عکس دومی - تو منو برو قسمت وین تچ و بعدش هم گجت ها... برای اون دستگاه سیکونسر باید قابلیت Cryptographic Range Amplifire باز بشه. اون وقته که میشه دستگاهای دورتر رو هم هـک کرد.

اما عکس سومی - یه بت رنگ کنترل شونده رو پرتاب میکنی به سمت جریان الکتریسیته توی همون سالنی که هستی و بعدش اونو از زیر دروازه سمت چپ سالن میفرستی تو و به سمت راهروی راست میچرخونیش, گوشه اش, بالا, راهی هست که بشه بت رنگ رو عبور دادش. از اونجا که ردش کنی به همین جعبه توی عکس میرسی.

در مورد تنها اسلحه ایی که جاش خالیه... اسمش نارنجکای منجمد کنندس (Freeze Blast Grenades) که تو Stell Mill میشه پیداش کرد. میری قسمت Loading Bay. یه کانال هایی هست زیر همون سالن که یکش تو رو به سمت زیر زمین هدایت میکنه...

amirpers
29-02-2012, 19:22
ممنون havas_1980 عزیز
خیلی از مشکلاتم حل شد اما دو سه تا سوال دیگه دارم.
اصلا نمی دونم این بازی چرا اینجوریه. تا حالا اینقدر گیر نکرده بودم تو یه بازی. پیر شدم انگار.
عکس اول یکی دیگه از ترافی هاست که از اینا زیاده. اینا رو چه جوری بگیرم ؟ آخه هر کدوم رو که میزنم تا میام بقیه رو بزنم دوباره چراغش سبز میشه.
عکس دوم همون جایی رو نشون میده که شما گفتی و رفتم. اون اسلحه که فریز می کنه رو من دارم. شماره 11 که تو عکس معلومه خالیه ؟!!!
و اما عکس سوم هم نمیدونم اونجا باید چکار کنم. اونجا میرم ولی چیزی نیست.
ممنون

Mammad Prince
29-02-2012, 20:25
ممنون havas_1980 عزیز
خیلی از مشکلاتم حل شد اما دو سه تا سوال دیگه دارم.
اصلا نمی دونم این بازی چرا اینجوریه. تا حالا اینقدر گیر نکرده بودم تو یه بازی. پیر شدم انگار.
عکس اول یکی دیگه از ترافی هاست که از اینا زیاده. اینا رو چه جوری بگیرم ؟ آخه هر کدوم رو که میزنم تا میام بقیه رو بزنم دوباره چراغش سبز میشه.
عکس دوم همون جایی رو نشون میده که شما گفتی و رفتم. اون اسلحه که فریز می کنه رو من دارم. شماره 11 که تو عکس معلومه خالیه ؟!!!
و اما عکس سوم هم نمیدونم اونجا باید چکار کنم. اونجا میرم ولی چیزی نیست.
ممنون

سلام امیر جان ...

اولی باور کن هرچی فکر می کنم یادم نمیاد !!!!
ولی فکر کنم اینکار رو کردم : با ژل انفجاری باید رو 3 تا بالایی ها بزنی و بعد بیای پایین و همه رو با هم بترکونی و 3 تا پایینی رو هم با زدن سریع دکمه 1 بزنی !!!

دومی هم که معلومه دیگه !
تو همین عکسی که گرفتی ؛ اون دری که سمت چپ عکس هست رو می بینی ؟!
برو تو اون ... آسانسور رو با اون اسلحه مغناطیسی بتمن بزن بره بالا و بعد بپر پایین !
مسیر رو ادامه بده تا تکنولوژی مستر فریز رو گیر بیاری ! ( که هم یک ماموریت فرعی حساب می شه و هم همون اسلحه ی گم شده ات هست !!!!!!!!!!!

سومی هم پناهگاه همون یارویی هست که تلفنی ردیابیش کردی !
برو تو اونجایی که رو نقشه معلومه ! تو همون جا یه در هست ! وارد که شدی دیگه بقیش معلومه !
آخرش هم یارو رو میندازی تو قفس !!!

:31::31::31:
:46:

amirpers
29-02-2012, 22:37
سلام امیر جان ...

اولی باور کن هرچی فکر می کنم یادم نمیاد !!!!
ولی فکر کنم اینکار رو کردم : با ژل انفجاری باید رو 3 تا بالایی ها بزنی و بعد بیای پایین و همه رو با هم بترکونی و 3 تا پایینی رو هم با زدن سریع دکمه 1 بزنی !!!

دومی هم که معلومه دیگه !
تو همین عکسی که گرفتی ؛ اون دری که سمت چپ عکس هست رو می بینی ؟!
برو تو اون ... آسانسور رو با اون اسلحه مغناطیسی بتمن بزن بره بالا و بعد بپر پایین !
مسیر رو ادامه بده تا تکنولوژی مستر فریز رو گیر بیاری ! ( که هم یک ماموریت فرعی حساب می شه و هم همون اسلحه ی گم شده ات هست !!!!!!!!!!!

سومی هم پناهگاه همون یارویی هست که تلفنی ردیابیش کردی !
برو تو اونجایی که رو نقشه معلومه ! تو همون جا یه در هست ! وارد که شدی دیگه بقیش معلومه !
آخرش هم یارو رو میندازی تو قفس !!!

:31::31::31:
:46:

»ممنون
اون اولی که فقط این نیست. سوال من کلا در مورد اینجور ترافی هاست.
دومی رو متوجه شدم و سومی مشکل اینه که من اونجا رفتم و وارد هم شدم و یارو رو هم گرفتم و زندانیش کردم تو قفس و یه دونه ترافی بود که اون هم گرفتم اما همچنان علامتش تو نقشه هست.

havas_1980
01-03-2012, 01:24
»ممنون
دومی رو متوجه شدم و سومی مشکل اینه که من اونجا رفتم و وارد هم شدم و یارو رو هم گرفتم و زندانیش کردم تو قفس و یه دونه ترافی بود که اون هم گرفتم اما همچنان علامتش تو نقشه هست.حالا امیر جان خودت تا جایی که میتونی زور بزن و ببین تا چه حد میتونی حل کنی معما ها رو... دیدی نشد بیا در خدمتیم! نه اینکه فکر کنی که میگم پست نده, اینطور حرفی اصلا نیست... :46:

اما صحبت دومت... Zsasz's hideout رو نقشه هنوزم هست, درحالیکه میگی رفتی و تمومش کردی. تو سایتهای خارجی چند نفر با این باگ رو به رو بودن ...

a.g g.a
01-03-2012, 09:32
»ممنون
دومی رو متوجه شدم و سومی مشکل اینه که من اونجا رفتم و وارد هم شدم و یارو رو هم گرفتم و زندانیش کردم تو قفس و یه دونه ترافی بود که اون هم گرفتم اما همچنان علامتش تو نقشه هست.

سلام
عکسی که گذاشتین برای من باز نشد ولی با توجه به حرفاتون فکر کنم فهمیدم کجا رو می گید
روی سه ترافی ژل انفجاری بکشید بعد هر سه رو با هم منفجر کنید اگه هم نیاز هست به ترتیب خاصی منفجر بشن دکمه z رو بزنید و با زوم روی ترافی مورد نظر اول اونو منفجر کنید

Mammad Prince
01-03-2012, 12:50
»ممنون

این هایی که چند تا چراغ رو باید روشون بری یا چند تا علامت سوال رو بترکونی راه حلش اینه :

اگه چند تا علامت سوال هست یا باید با ژل انفجاری یا batrang بزنیشون ...

اون هایی هم که باید روشون وایسی هم که معلومه ! باید بدون برخورد به زمین ( البته منظورم تو بعضی هاییشون هست که تو هوا هست ! ) روی همشون بری که باید از glide و ... استفاده کنی ...

----------

اون باگ رو من هم داشتم ! روی نقشه می مونه ولی ماموریت فرعی انجام می شه و می تونی بازی رو 100 درصد کنی ! یعنی فقط عکسش می مونه ولی ماموریت انجام شده !

بازهم سوالی داشتی در خدمتیم ! :31:

amirpers
01-03-2012, 13:40
این هایی که چند تا چراغ رو باید روشون بری یا چند تا علامت سوال رو بترکونی راه حلش اینه :

اگه چند تا علامت سوال هست یا باید با ژل انفجاری یا batrang بزنیشون ...

اون هایی هم که باید روشون وایسی هم که معلومه ! باید بدون برخورد به زمین ( البته منظورم تو بعضی هاییشون هست که تو هوا هست ! ) روی همشون بری که باید از glide و ... استفاده کنی ...

----------

اون باگ رو من هم داشتم ! روی نقشه می مونه ولی ماموریت فرعی انجام می شه و می تونی بازی رو 100 درصد کنی ! یعنی فقط عکسش می مونه ولی ماموریت انجام شده !

بازهم سوالی داشتی در خدمتیم ! :31:

اونی که عکس رو گذاشتم تو صفحه پیش که 6 تا علامت سواله و هر کاری کردم و هر چی فکر کردم نفهمیدم راهش چه جوریه.
آخه ژل انفجاری که 3 تاست و سریع هم دوباره روشن میشه.

behzadshok
01-03-2012, 21:52
لطفا کمکم کنید تو مرحله بتمن جایی که راشال اگه اشتباه نکنم دختررو که با چاقو گروگان میگیره من باید چیکار کنم؟ هیچ کدوم از دکمه ها کار نمیکنه نه ماوس ونه کیبورد.یه شمشیر هم دستم هست که نمیدونم چیکارکنم. کلا 15%رفته ام.مرسی:19:

دوست عزیز کلیک راستو باوسط موس میگیرم ولی انگار نه انگار.کاری نمیکنه

havas_1980
02-03-2012, 13:36
اونی که عکس رو گذاشتم تو صفحه پیش که 6 تا علامت سواله و هر کاری کردم و هر چی فکر کردم نفهمیدم راهش چه جوریه.
آخه ژل انفجاری که 3 تاست و سریع هم دوباره روشن میشه.اون علامت سوال های ردیف پایین رو با ژل انفجاری میترکونی. بلافاصله هم با پرتاب سریع بت رنگ (1 -1 -1) علامتهای ردیف بالا رو هدف میگیری. محل جایگیریت هم که بطبع اون بالاست.

لطفا کمکم کنید تو مرحله بتمن جایی که راشال اگه اشتباه نکنم دختررو که با چاقو گروگان میگیره من باید چیکار کنم؟ هیچ کدوم از دکمه ها کار نمیکنه نه ماوس ونه کیبورد.یه شمشیر هم دستم هست که نمیدونم چیکارکنم. کلا 15%رفته ام.مرسیدکمه راست موس رو نگه میدارین و بعدش هم دکمه وسط موس رو نگه میدارین. هدف که ثابت شد ول میکنین.

vurhorston
02-03-2012, 17:30
من چه جوری باید بازی رو سیو کنم؟
یکی دو ساعت بازی کردم دفعه بعد که اومدم گزینه ادامه نداشت و فقط شروع بازی از اول داشت.
کمک کنید.

behzadshok
02-03-2012, 21:13
اون علامت سوال های ردیف پایین رو با ژل انفجاری میترکونی. بلافاصله هم با پرتاب سریع بت رنگ (1 -1 -1) علامتهای ردیف بالا رو هدف میگیری. محل جایگیریت هم که بطبع اون بالاست.

دکمه راست موس رو نگه میدارین و بعدش هم دکمه وسط موس رو نگه میدارین. هدف که ثابت شد ول میکنین.
دوست عزیز کلیک راستو باوسط موس میگیرم ولی انگار نه انگار.کاری نمیکنه

hes_luckey
03-03-2012, 10:34
بچه ها با corei5 و گرافیک 5650 میشه این رو روون اجرا کرد ؟

من از بازی که lag داشته باشه بدم میاداااا ! :31:

Steps-Rap
08-03-2012, 20:57
رفته بودم کتاب خونه ... گفتم یه هنر نمایی رو میز بکنیم ...خدایی قشنگ کشیدم..نه؟:31::31:فقط یه کم جلو رفتگی فک داره

Fate2646
10-03-2012, 01:50
سلام
من این بازیو گرفتم ولی هنگام نصب میگه که
CookedPCConsole \normals.tfc\
موجود نیست وقتی هم که ignore رو میزنم و بقیه گیم نصب میشه وقتی میره تو گیم گیر میکنه و از بازی میپره بیرون .
میشه یه نفر این فایل رو یه جا اپلود کنه

erfan ghobadi
10-03-2012, 11:25
رفته بودم کتاب خونه ... گفتم یه هنر نمایی رو میز بکنیم ...خدایی قشنگ کشیدم..نه؟:31::31:فقط یه کم جلو رفتگی فک داره

هه هه کتاب خونه رفتی واسه درس خوندن حتما :31:

Steps-Rap
11-03-2012, 18:44
هه هه کتاب خونه رفتی واسه درس خوندن حتما :31:
:31:
اومدم درس بخونم...يه نيم ساعتي خوندم ديدم حال ندارم ...گفتم يه هنري رو كنيم....

matador
17-03-2012, 11:48
یه سوال دوستان لطفا راهنمایی کنید هر کاری میکنم بازی کرک نمیشه محتوای فلدر Binaries رو در محل نصب بازی میریزم ولی بازم کرک نمیشه .

farshid_titan
17-03-2012, 12:58
سلام دوستان .یه سوال دارم دوستان بازی تو ۳۰% تموم می‌شه؟اونجا که جوکر میمیره ؟
:18:

golmohammadi
17-03-2012, 20:51
سلام
بازی من خیلی دیر اجرا میشه
وقتی بازش میکنم تا بیاد وارد بازی بشه چند دقیقه باید منتظر بمونم
تازه گاها از بازی میپره بیرون
کرک خوب و سالمی براش وجود داره ؟

3Dmajid
17-03-2012, 21:09
اومدم درس بخونم...يه نيم ساعتي خوندم ديدم حال ندارم ...گفتم يه هنري رو كنيم....
ایول ... خیلی قشنگه.
فک کنم درسو کنار بزاری بری سراغ طراحی موفق تر باشی :31:

سلام دوستان .یه سوال دارم دوستان بازی تو ۳۰% تموم می‌شه؟اونجا که جوکر میمیره ؟
آره :46:

mamali1365
19-03-2012, 15:35
واییییییییییییی بچه ها کمک کنین
من سیوام پاک شده نمی دونم چرا ولی مرحله آخر بودم همون جا که دکتره تو یه اتاق شیشه ای روبه یه برج بلند
وقتی بتمن داشت با دکترو حرف می زد از بازی اومد بیرون والان هرچی می رم تو بازی میگه هیچ سیوی نیست واییییییییی
کمک

Khan gholi
20-03-2012, 06:47
ببخشید این DLC هاش چه چیزهایی رو اضافه می کنه؟
من نسخو بلک باکسو دانلود کردم گفته شده توش DLC هم داره ولی جایی خاصی من ندیدم برای اجرای DLC؟!

یک سوال دیگه اینکه زن این بنده خدا کجاست؟ من هر جا می گردم پیداش نمی کنم

رضا جنگنده
22-03-2012, 13:36
سلام دوستان
1-چه جوری رو ایکس باکس catwoman رو باز کنم؟
2-الان که بازی تموم شده لباسای بتمن داغون شدن.
نمی شه یه دست لباس تو براش گرفت؟

aha2012
22-03-2012, 18:09
سلام دوستان
1-چه جوری رو ایکس باکس catwoman رو باز کنم؟
2-الان که بازی تموم شده لباسای بتمن داغون شدن.
نمی شه یه دست لباس تو براش گرفت؟
salam
1-باید وصل بشی به لایو و دانلودش کنی که توصیه نمیشه.اگه ال تی 2 داری منظورمه ها
2-نمیشه.باید new game plus+ رو بری که از اول میاد و شالش درسته
:20:

mamali1365
22-03-2012, 18:20
واییییییییییییی بچه ها کمک کنین
من سیوام پاک شده نمی دونم چرا ولی مرحله آخر بودم همون جا که دکتره تو یه اتاق شیشه ای روبه یه برج بلند
وقتی بتمن داشت با دکترو حرف می زد از بازی اومد بیرون والان هرچی می رم تو بازی میگه هیچ سیوی نیست واییییییییی
کمک
دوستان کسی نیست جواب مارو بده؟

golmohammadi
23-03-2012, 17:58
من خیلی بد شانس هستم
بتمن ارخام آسیلوم وسط های بازی هنگ میکرد
نتونستم تموم کنم و پاکش کردم
حالا بتمن آرخام سیتی اوایل بازی هنگ میکنه
اینجا که در را باز میکنم میره داخل هنگ میکنه
مجبورم پاکش کنم و بیخیال بازی بشم

mamali1365
23-03-2012, 18:19
من خیلی بد شانس هستم
بتمن ارخام آسیلوم وسط های بازی هنگ میکرد
نتونستم تموم کنم و پاکش کردم
حالا بتمن آرخام سیتی اوایل بازی هنگ میکنه
اینجا که در را باز میکنم میره داخل هنگ میکنه
مجبورم پاکش کنم و بیخیال بازی بشم

دوسته عزیز میشه عزت خواهش کنم پوشه سیو بازی رو برام آپ کنی تا همین جایی که بازی کردی؟

golmohammadi
23-03-2012, 22:36
دوسته عزیز میشه عزت خواهش کنم پوشه سیو بازی رو برام آپ کنی تا همین جایی که بازی کردی؟

چرا نشه ؟
بفرما :

mamali1365
23-03-2012, 23:27
چرا نشه ؟
بفرما :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fdw.php%3Fid%3D1332529518)
دوسته گلم یک فایل به اسم Xlive در مسیر زیر هست اون رو هم نیاز داره برای بالا آمدن سیو
مسیرشو بهت می گم
دقت کنید که مسیر زیر Hidden هست و قبل از هر کاری تیک Hidden رو بزنید تا پوشه مربوطه نمایان باشه.
C:/Users/Name/App Data/Local/Microsoft
دقت کنید منظور از Name همون اسم کامپیوترتونه که موقع نصب ویندوز مینویسید

golmohammadi
24-03-2012, 11:08
دوسته گلم یک فایل به اسم Xlive در مسیر زیر هست اون رو هم نیاز داره برای بالا آمدن سیو
مسیرشو بهت می گم
دقت کنید که مسیر زیر Hidden هست و قبل از هر کاری تیک Hidden رو بزنید تا پوشه مربوطه نمایان باشه.
C:/Users/Name/App Data/Local/Microsoft
دقت کنید منظور از Name همون اسم کامپیوترتونه که موقع نصب ویندوز مینویسید

بفرما :
مشکل منم با این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar)کرک و اپدیت فعلا حل شده

amin4d
25-03-2012, 12:00
یه سوال داشتم.
اسلحه ها رو چه جوری باید به دست بیاریم؟

فوق العاده است این بازی.

golmohammadi
26-03-2012, 13:49
بچه ها من دایرکتس 11 را غیر فعال کردم
وضعیت عالی شد
قبلا 15 تا 35 فریم میداد
الان 30 تا 60 فریم
اکثرا بین 50 و 60

sasanjfr
26-03-2012, 18:18
یه سوال داشتم.
اسلحه ها رو چه جوری باید به دست بیاریم؟

فوق العاده است این بازی.
gadget های بتمن رو با جلو رفتن در بازی به دست میاری.البته دو تا از gadget هاش وابسته به مأموریت های فرعی هستن که اولیش رو پلیس های موزه بهت میدن؛بعد از اینکه پنگوئن رو دستگیر کردی و پلیس ها کنترل موزه رو به دست گرفتن یه پیغام از طرف پلیس های موزه برات فرستاده میشه و مأموریت فرعی "Remote Hideaway" فعال میشه.کافی هست برگردی موزه با پلیس ها صحبت کنی تا یه gadget بهت بدن.برای گرفتن دومی هم باید مأموریت فرعی "Hot & Cold" رو انجام بدی.برای فعال شدن این مأموریت باید دفعه آخری که میری Steel Mill و میبینی که دست،پا و دهن Harley Quinn رو بستن چسب رو از دهنش بازکنی تا جای gadget رو بهت بگه.به جز این دوتا،بقیه gadget ها در حین انجام مأموریت های اصلی بهت داده میشن.
Batman: Arkham City فراتر از فوق العاده هست.به نظر من بهترین بازی سال قبل بود.

amin4d
27-03-2012, 19:46
یا سلام. ممنون sasanjfr جان.، اطلاعات خوبیو بهم دادین.

یه مشکل برخوردم. این عکس ها رو ببینید:

چطوری توی این قسمت شمشیر رو رها کنم و سوییچ کنم روی باترنگ یا گجت دیگه ای تا بتونم این یارو رو بکشم؟
ممنون و تشکر.

nimagame
27-03-2012, 20:32
بد نیست بازیه قشنگیه اما سخته واقعا بعضی از مراحلش سخته من یکی از مراحلش رو موندم:19: نمیدونم چیکار کنم:41:

AlexMercer
27-03-2012, 20:39
یا سلام. ممنون sasanjfr جان.، اطلاعات خوبیو بهم دادین.

یه مشکل برخوردم. این عکس ها رو ببینید:

چطوری توی این قسمت شمشیر رو رها کنم و سوییچ کنم روی باترنگ یا گجت دیگه ای تا بتونم این یارو رو بکشم؟
ممنون و تشکر.

گرافیکت رو قبل از ورود به بازی بیار پایین 1024*728 و سایر آشن ها رو هم ببند. مرحله رد میشه. سیو کن اگر خواستی بیا گرافیک رو دوباره درست کن

mamali1365
28-03-2012, 16:51
بفرما :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fdw.php%3Fid%3D1332574606)
مشکل منم با این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کرک و اپدیت فعلا حل شده
اول ازت تشکر می کنم که کمکم می کنی
من چند روز مسافرت بودم الان اومدم این فایل دومی که برام آپ کردی دانلود کنم مشکل داره دانلود نمیشه
یه بار دیگه برام آپ کن
و دوم اینکه همون تور که می دونی من دقیفا جایی که اون دکترو تویه اتاق شیشه ای هست و بتمن اونو از سختمون می ندازه پایین سیوام پاک شده اگه تا الان قبل از اون مر حله سیواتو ( همون 2 تا فایل ) رو برام آپ کن
اگرم که نه همون فایلرو برام آپ کن
ممنون

golmohammadi
28-03-2012, 17:24
اول ازت تشکر می کنم که کمکم می کنی
من چند روز مسافرت بودم الان اومدم این فایل دومی که برام آپ کردی دانلود کنم مشکل داره دانلود نمیشه
یه بار دیگه برام آپ کن
و دوم اینکه همون تور که می دونی من دقیفا جایی که اون دکترو تویه اتاق شیشه ای هست و بتمن اونو از سختمون می ندازه پایین سیوام پاک شده اگه تا الان قبل از اون مر حله سیواتو ( همون 2 تا فایل ) رو برام آپ کن
اگرم که نه همون فایلرو برام آپ کن
ممنون

سلام
من الان کمی جلوتر رفته ام
الانمیتونم سیوهای فعلی را پا کنم
سیوهای فعلیو اگه میخواهی باشه اپ کنم

mamali1365
28-03-2012, 17:46
سلام
من الان کمی جلوتر رفته ام
الانمیتونم سیوهای فعلی را پا کنم
سیوهای فعلیو اگه میخواهی باشه اپ کنم
عزیز میشه بگی کجایی الان؟؟؟

golmohammadi
31-03-2012, 01:14
عزیز میشه بگی کجایی الان؟؟؟

شرمده چد روز نبودم
ویندوز عوض کردم
بازیو دوباره نصب کردم
بازی هنوز اجرا نمیشه
نصبش کلا مصیبته
وقتی اجرا شد و سیوهام اگر عمل کرد خبتون میکنم

golmohammadi
31-03-2012, 01:55
بازی باز شد
اما خدمت شما عرض کنم سیوها کار نکیرد
احتمالا فایلهای دیگری نیز باید کپی میکردیم
من خودم مجبورم از اول بازی کنم
حالا راه دیگری دوستان اگه معرفی کنند ممنون میشیم

mamali1365
31-03-2012, 09:01
بازی باز شد
اما خدمت شما عرض کنم سیوها کار نکیرد
احتمالا فایلهای دیگری نیز باید کپی میکردیم
من خودم مجبورم از اول بازی کنم
حالا راه دیگری دوستان اگه معرفی کنند ممنون میشیم
ای داد بی داد چه شانس خوبی دارم من
باشه خوب منتظر می مونم تا برسی به اونجایی که من توش بودم و سیو هاتو برام بزاری فقط یادت باشه رسیدی به اون ساختمون بلنده که باید ازش بالا بری سیو کن و برام بفرست ممنون از لطفت

golmohammadi
31-03-2012, 10:22
ای داد بی داد چه شانس خوبی دارم من
باشه خوب منتظر می مونم تا برسی به اونجایی که من توش بودم و سیو هاتو برام بزاری فقط یادت باشه رسیدی به اون ساختمون بلنده که باید ازش بالا بری سیو کن و برام بفرست ممنون از لطفت

شما اونجا بازیتون گیر میکنه ؟
منظور چه مشکلی دارین که میخواهین از سیوهای دیگران استفاده کنین ؟
ساختمون هم کدومشو میگین ؟

mamali1365
31-03-2012, 10:48
شما اونجا بازیتون گیر میکنه ؟
منظور چه مشکلی دارین که میخواهین از سیوهای دیگران استفاده کنین ؟
ساختمون هم کدومشو میگین ؟
دوسته عزیز من در اون مرحله از بازی افتادم بیرون و تمام سیوام پاک شد نمی دونم سر چی و لی دیگه سیوام نمیومد
حالا دیگه نمی خوام بازی رو از اول برم چون خیلی سخته (البته برای من)
اون ساختمون هم میشه گفت تغریبن آخرای بازی هست خیلی تابلو بهت می گه از یه ساختمون بلند بکش بالا تا برسی به اون دکتره که اول بازی بود روپوشه سفید تنش بود و عیینک داشت
من دقیقا وقتی رو اون ساختمونه بودم از بازی پرت شدم بیرون حالا می خوام اگه زحمتی نیست شما وقتی رسیدی به اون ساختمون بلنده سیو کنی و سیوتو بهم بدی ( همون 2 تا فایلی که بهت گفتم )

golmohammadi
31-03-2012, 13:37
دوسته عزیز من در اون مرحله از بازی افتادم بیرون و تمام سیوام پاک شد نمی دونم سر چی و لی دیگه سیوام نمیومد
حالا دیگه نمی خوام بازی رو از اول برم چون خیلی سخته (البته برای من)
اون ساختمون هم میشه گفت تغریبن آخرای بازی هست خیلی تابلو بهت می گه از یه ساختمون بلند بکش بالا تا برسی به اون دکتره که اول بازی بود روپوشه سفید تنش بود و عیینک داشت
من دقیقا وقتی رو اون ساختمونه بودم از بازی پرت شدم بیرون حالا می خوام اگه زحمتی نیست شما وقتی رسیدی به اون ساختمون بلنده سیو کنی و سیوتو بهم بدی ( همون 2 تا فایلی که بهت گفتم )

ببین من کمی بازی کرده بودم
فکر نکن آخراش بودم
بعدشم با این دو فایل سیوها کار نمیکنند
چرا که اگه کار میکرد پس چرا برا من جواب نداد ؟

mamali1365
31-03-2012, 14:13
ببین من کمی بازی کرده بودم
فکر نکن آخراش بودم
بعدشم با این دو فایل سیوها کار نمیکنند
چرا که اگه کار میکرد پس چرا برا من جواب نداد ؟
چرا کار می کنه من امتحان کردم از اون بابت خیالت راحت
فقط تورو خدا به اون جا رسیدی جلوتر نرو که اگه بری دیگه نمیشه همونجا سیو کن

golmohammadi
31-03-2012, 19:11
چرا کار می کنه من امتحان کردم از اون بابت خیالت راحت
فقط تورو خدا به اون جا رسیدی جلوتر نرو که اگه بری دیگه نمیشه همونجا سیو کن

پس چرو سیو خودم رو سیستم خودم اجرا نشد ؟
ضمنا من نمیدونم دقیقا منظورت کجاست
مدتی هممیشه بازی را گذاشتم کنار ...
بعد 13 باید تمومش کنم اولین پروژه منه :d

mamali1365
31-03-2012, 20:58
پس چرو سیو خودم رو سیستم خودم اجرا نشد ؟
ضمنا من نمیدونم دقیقا منظورت کجاست
مدتی هممیشه بازی را گذاشتم کنار ...
بعد 13 باید تمومش کنم اولین پروژه منه :d
نمی دونم چرا شاید ویندوزو عوض کردی این توری شده
خوب شما هنوز نرسیدی به اون جایی که من می گم اونجا به شما میگه از یه ساختمون بلند برو بالا تابلو

E.G_band
31-03-2012, 23:46
دوستان یه سوال:من اگه بخوام توی XBOX با اون زنه برم راهی هست؟(به لایو هم نمی تونم وصل بشم که دانلودش کنم؟)

golmohammadi
03-04-2012, 14:08
نمی دونم چرا شاید ویندوزو عوض کردی این توری شده
خوب شما هنوز نرسیدی به اون جایی که من می گم اونجا به شما میگه از یه ساختمون بلند برو بالا تابلو

من از اول اومدم فوری رسیدم همونجا
فکر کنم جایی که شما میگین هنوز خیلی مونده

Amin4All
03-04-2012, 14:48
دوستان یه سوال:من اگه بخوام توی XBOX با اون زنه برم راهی هست؟(به لایو هم نمی تونم وصل بشم که دانلودش کنم؟)

من روی pc که رفتم بعد از اینکه جوکر بتمن رو گول میزنه با اون زن گربه ای بازی میکنه.
روی xbox نبود .
چرا ؟

aha2012
03-04-2012, 16:33
من روی pc که رفتم بعد از اینکه جوکر بتمن رو گول میزنه با اون زن گربه ای بازی میکنه.
روی xbox نبود .
چرا ؟
چون تو 360 باید زن گربه ای و بخری.و لازمه این کار وصل شدن به لایو و خرید catwoman هست.:20::5::13: