PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Batman: Arkham City

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6

REZAt1980
23-12-2011, 11:50
دوستان این ورژن بازی چه جوری در اومده؟
میارزه برم بگیرمش؟

از نسخه قبلی بهتره؟

hidden-knight
23-12-2011, 12:18
دوستان این ورژن بازی چه جوری در اومده؟عالـــ ـ ـ ـ ــــی:8:

می ارزه برم بگیرمش؟ 100% می ارزه اصلا شک نکن :21:

از نسخه قبلی بهتره؟ به شخصه اینو بیشتر میپسندم! :27:

titanium_zarin
23-12-2011, 12:24
سلام ...
دوستان این بازی کجا سیو میشه ؟؟
اخه من دیشب بازی میکردم مشکلی نبود ولی الان میرم سیوام نیست ...
اصلا کلید home رو هم میزنم اون صفحه پروفایل رو نمیاره ...
در حالی ;i live gameنصب هست ...

hidden-knight
23-12-2011, 12:47
دوستان این بازی کجا سیو میشه ؟؟ سلام، توی Documents داخل پوشه ای به نام WB Games

اخه من دیشب بازی میکردم مشکلی نبود ولی الان میرم سیوام نیست ...
اصلا کلید home رو هم میزنم اون صفحه پروفایل رو نمیاره ...
در حالی live game نصب هست ...
عجیبه ها! :13: واسه منم بعضی وقتا فایل Save رو پیدا نمیکنه و از بازی پرت میکنه بیرون اما دوباره که میرم داخل مشکلم حل میشه! من فکر میکنم به خاطر پایین بودن RAM سیستمم باشه، چون وقتی برنامه های اضافی رو میبندم از Task Manager مشکلم حل میشه! یه تستی بکن شما هم ...

titanium_zarin
23-12-2011, 15:15
برا منم حل شد :دی

الان رسیدم به یه در که یه چیز نورانی روش هست و روی اون اشکالی از رباتها هست ...
چه جوری باید بازش کنم ؟؟

*hamedkhatar*
23-12-2011, 15:33
سلام
مواقعی که نمیدونیم کجا باید بریم و رو تقشه هم چیزی مشخص نشده باید چکار کرد؟
من دنبال اون یارو که باید تلفنی پیداش کرد هستم حدود 50 درصدش رو هم رد کردم ولی دیگه روی نقشه چیزی مشخص نیست
باید چطوری عمل کرد؟
اون Cat Woman هم مگه اثیر نشد چرا هنوز رفتم نجاتش بدم؟ هنوز وقتش نشده؟
ممنون

hidden-knight
23-12-2011, 15:44
برا منم حل شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خب به سلامتی :20:

چه جوری باید بازش کنم ؟؟حالت Detective رو با زدن دکمه ی X فعال کن و بعد با استفاده از تفنگ الکتریکی ( شماره 4 از کیبورد ) به سمت ژنراتوری که زیر پات، جلوی در هست شلیک کن :46:

---------- Post added at 03:44 PM ---------- Previous post was at 03:40 PM ----------

سلام
مواقعی که نمیدونیم کجا باید بریم و رو تقشه هم چیزی مشخص نشده باید چکار کرد؟
من دنبال اون یارو که باید تلفنی پیداش کرد هستم حدود 50 درصدش رو هم رد کردم ولی دیگه روی نقشه چیزی مشخص نیست
باید چطوری عمل کرد؟سلام، در واقع شما دارید یکی از Side mission ها رو انجام میدین که برای تبهکاری به اسم Zsasz هستش، الان باید شما بسته به جاهایی که با بتمن میرید و نزدیکیه اونجا تلفن وجود داشته باشه صبر کنید تا صدای زنگ رو بشنوید، به فرض مثال شما رفتین تا تانکر های تیتانیوم رو منفجر کنید اما در بین انجام این مرحله صدای زنگ تلفن به گوشتون میخوره، اینطوری میتونید برید سمت تلفن و 50% بقیه رو پیدا کنید تا محل این شخص مشخص بشه...

اون Cat Woman هم مگه اثیر نشد چرا هنوز رفتم نجاتش بدم؟ هنوز وقتش نشده؟
ممنون
متاسفانه متوجه سوالتون نشدم، اسیر شد؟، شما هنوز نرفتین نجاتش بدین؟ اگر بشه بهتر مطرح کنید...

*hamedkhatar*
23-12-2011, 16:21
خب به سلامتی :20:
حالت Detective رو با زدن دکمه ی X فعال کن و بعد با استفاده از تفنگ الکتریکی ( شماره 4 از کیبورد ) به سمت ژنراتوری که زیر پات، جلوی در هست شلیک کن :46:

---------- Post added at 03:44 PM ---------- Previous post was at 03:40 PM ----------

سلام، در واقع شما دارید یکی از Side mission ها رو انجام میدین که برای تبهکاری به اسم Zsasz هستش، الان باید شما بسته به جاهایی که با بتمن میرید و نزدیکیه اونجا تلفن وجود داشته باشه صبر کنید تا صدای زنگ رو بشنوید، به فرض مثال شما رفتین تا تانکر های تیتانیوم رو منفجر کنید اما در بین انجام این مرحله صدای زنگ تلفن به گوشتون میخوره، اینطوری میتونید برید سمت تلفن و 50% بقیه رو پیدا کنید تا محل این شخص مشخص بشه...
متاسفانه متوجه سوالتون نشدم، اسیر شد؟، شما هنوز نرفتین نجاتش بدین؟ اگر بشه بهتر مطرح کنید...

ممنون بابت جواب
آخه Cat Woman انگار بیش اون خانوم گیاهیه گیر کرده نه؟ :دی
خوب من نمیدونم کجا باید برم نجاتش بدم؟

hidden-knight
23-12-2011, 16:55
ممنون بابت جوابخواهش میکنم :46:

آخه Cat Woman انگار بیش اون خانوم گیاهیه گیر کرده نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آره درسته

خوب من نمیدونم کجا باید برم نجاتش بدم؟
خب دوست ندارم داستان رو لو بدم فقط بگم که نگران نباش چون وقت اون هم میرسه :27:
=====
در مورد اون تبهکاری که به کیوسک های تلفن پراکنده در سطح شهر زنگ میزنم بگم که اون تو رو میبینه! هر موقع به کیوسک های تلفن نزدیک بشی زنگ میزنه و باهات ارتباط میگیره :21:

*hamedkhatar*
23-12-2011, 17:03
خواهش میکنم :46:
آره درسته
خب دوست ندارم داستان رو لو بدم فقط بگم که نگران نباش چون وقت اون هم میرسه :27:
=====
در مورد اون تبهکاری که به کیوسک های تلفن پراکنده در سطح شهر زنگ میزنم بگم که اون تو رو میبینه! هر موقع به کیوسک های تلفن نزدیک بشی زنگ میزنه و باهات ارتباط میگیره :21:

مرسی واقعا از نگرانی درم آوردی
همش به فکر این بودم که چه بلایی سر Cat Woman اومد
:10:

titanium_zarin
23-12-2011, 21:24
برا منم حل شد :دی

چه جوری باید بازش کنم ؟؟

خب به سلامتی :20:
حالت Detective رو با زدن دکمه ی X فعال کن و بعد با استفاده از تفنگ الکتریکی ( شماره 4 از کیبورد ) به سمت ژنراتوری که زیر پات، جلوی در هست شلیک کن :46:[COLOR=Silver]

اقا اینجا رو اشتباه گفتید ...
من چند تا در رو باز کردم ...
الان در اخریم و فاصله منم با هدف 70 هست ...
هیچ ژنراتوری هم اونجا نیست ...
نمیدونم باید چکار کنم ...

BATMAN-LOVE
23-12-2011, 22:53
سوال
تقریبا وسطه نقشه تو یکی از خیابونها دره یه فاضلاب هستش که از روش بخار هم میاد اما نمیشه رفت داخلش!توی نقشه هم با علامته تعجب آبی مشخصه!؟

hidden-knight
23-12-2011, 23:01
اقا اینجا رو اشتباه گفتید ...ببینید دوست من، بهتره در اینجور مواقع یه عکس بگیرین تا بشه بهتر راهنمایی کرد، خودمم حدس زدم که اشتباه راهنمایی کردم چون نیازمند پرسیدن سوالاتی بیشتری بود و من نزدیک ترین چیزی که به ذهنم رسید رو گفتم، لطفا عکس یگرید و آپلود کنید تا راهنماییتون کنیم :11:

---------- Post added at 11:01 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

سوال
تقریبا وسطه نقشه تو یکی از خیابونها دره یه فاضلاب هستش که از روش بخار هم میاد اما نمیشه رفت داخلش!توی نقشه هم با علامته تعجب آبی مشخصه!؟
وقتی Tab رو میزنید و روی اون علامت تعجب آبی رنگ وایمستین یه عبارتی هایی رو سمت چپ و بالای نقشه مینویسه لطفا اونا رو اینجا برامون بنویسین یا ازش عکس بگیرین تا بهتر راهنمایی بشین :11:

tidus_fantasy
23-12-2011, 23:10
دوستان من بعد از اینکه وارد یه دنیای خیالی از او نینجا میشی و چند بار بین چند چیز پرواز میکنیو برمیگرده تو همون اتاقی که توش از اون لیوان نوشیدو رفت تو اون خیال میام بیرون از پلهها که میرم بالا تا به یه در برزگ هست برسم نمیشه رد شد .یعنی هیچی جلوم نیست اما انگار به یه چیزی گیر میکنه جلو نمیره

hidden-knight
23-12-2011, 23:33
دوستان من بعد از اینکه وارد یه دنیای خیالی از او نینجا میشی و چند بار بین چند چیز پرواز میکنیو برمیگرده تو همون اتاقی که توش از اون لیوان نوشیدو رفت تو اون خیال میام بیرون از پلهها که میرم بالا تا به یه در برزگ هست برسم نمیشه رد شد .یعنی هیچی جلوم نیست اما انگار به یه چیزی گیر میکنه جلو نمیره
خب بعد از اینکه شما برمیگردید تا برید از پله ها بالا و اون نیجا ها به بتمن ادای احترام میکنن تا اینکه برسه به یه در بزرگ، جلوی اون در تالیا منتظر ایستاده تا شما رو پیش پدرش ببره...
حالا برای حل این مشکل باز هم پیشنهاد یکی از دوستان رو که برای بخش دیگه مورد استفاده قرار دادیم مطرح میکنم و اونم اینکه گرافیک بازی رو از بخش Luncher تا جایی که میشه پایین بیارید و این بخش رو بازی کنید، با پدر تالیا مبارزه کنید و ... تا جایی با گرافیک پایین بازی کنید که کلا از اون محیط بیرون بیاین :11:

tidus_fantasy
23-12-2011, 23:44
خب بعد از اینکه شما برمیگردید تا برید از پله ها بالا و اون نیجا ها به بتمن ادای احترام میکنن تا اینکه برسه به یه در بزرگ، جلوی اون در تالیا منتظر ایستاده تا شما رو پیش پدرش ببره...
حالا برای حل این مشکل باز هم پیشنهاد یکی از دوستان رو که برای بخش دیگه مورد استفاده قرار دادیم مطرح میکنم و اونم اینکه گرافیک بازی رو از بخش Luncher تا جایی که میشه پایین بیارید و این بخش رو بازی کنید، با پدر تالیا مبارزه کنید و ... تا جایی با گرافیک پایین بازی کنید که کلا از اون محیط بیرون بیاین :11:

مشکل اینجاست که اون نینجا هارو نشون نمیده .حتی این تالیا هم نیست .اصلاً هیچ کس وجود نداره

hidden-knight
23-12-2011, 23:45
مشکل اینجاست که اون نینجا هارو نشون نمیده .حتی این تالیا هم نیست .اصلاً هیچ کس وجود نداره
همین راهی که گفتم رو فعلا امتحان کنید، حل میشه :46:

tidus_fantasy
23-12-2011, 23:49
همین راهی که گفتم رو فعلا امتحان کنید، حل میشه :46:

داداش حل نشد .فکر کنم مشکل از کرک باشه .من کرک اسکیدرو استفاده میکنم .از پلهها که میخواد بیاد بالا چیزی جلو راهش نیست اما انگار یه دیوار نامریی هست نمیزاره بره جلوتر

hidden-knight
24-12-2011, 00:16
داداش حل نشد .فکر کنم مشکل از کرک باشه .من کرک اسکیدرو استفاده میکنم .از پلهها که میخواد بیاد بالا چیزی جلو راهش نیست اما انگار یه دیوار نامریی هست نمیزاره بره جلوتر
ای بابا عجب چیزی!
یه کرک دارم نمیدونم به کارت میاد یا نه، فعلا اینو داشته باش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-2099

BATMAN-LOVE
24-12-2011, 04:25
ببینید دوست من، بهتره در اینجور مواقع یه عکس بگیرین تا بشه بهتر راهنمایی کرد، خودمم حدس زدم که اشتباه راهنمایی کردم چون نیازمند پرسیدن سوالاتی بیشتری بود و من نزدیک ترین چیزی که به ذهنم رسید رو گفتم، لطفا عکس یگرید و آپلود کنید تا راهنماییتون کنیم :11:

---------- Post added at 11:01 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

وقتی Tab رو میزنید و روی اون علامت تعجب آبی رنگ وایمستین یه عبارتی هایی رو سمت چپ و بالای نقشه مینویسه لطفا اونا رو اینجا برامون بنویسین یا ازش عکس بگیرین تا بهتر راهنمایی بشین :11:
حالا اینارو مینوسم البته بازم بود اما حوصلم نکشید!اگه لازم شد همرو تایپ میکنم البته عکس هم لازم باشه آپ میکنم اما چون با ps3 بازی میکنم عکس گرفتن یکمی مشکله
dead shot victim n_2 approx location این روی علامته سوال نوشته شده
اینا هم سمته چپ
ide mission:shot in the dark
find and stop dead shot

hidden-knight
24-12-2011, 08:13
dead shot victim n_2 approx location این روی علامته سوال نوشته شده
اینا هم سمته چپ
ide mission:shot in the dark
find and stop dead shot
آهان این مال همون مرحلست که یکی با بیسیم از روی پشت بوم کمک میخواد و بتمن میره برا کمکش و طرفد در حین توضیحاتش یه جورایی میشه گفت ترور میشه!!! باید اون یارو رو پیدا کنی که قدم اولش اینه که X رو بزنی و گلوله رو پیدا کنی و مرحله ی بعدی اینه که پوکه رو پیدا کنی و بعد به آلفرد یا اوراکل خبر میده و ...

BATMAN-LOVE
24-12-2011, 13:23
فکر کنم همه اینارو رفتم!
حالا اگه تونستم یه عکس میزارم

molaali
24-12-2011, 13:44
چرا من هر چی جلو میرم بازی ذخیره نمیشه؟!؟

hidden-knight
24-12-2011, 14:22
فکر کنم همه اینارو رفتم!
حالا اگه تونستم یه عکس میزارم
الان متوجه شدم کجا رو میگی، در واقع سمت راست هم کلیسا قرار داره
خب به این لینک یه سری بزن متوجه میشی چیکار باید بکنی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 02:22 PM ---------- Previous post was at 02:21 PM ----------

چرا من هر چی جلو میرم بازی ذخیره نمیشه؟!؟
شاید برا این باشه که اکانت آفلاین نساختین!

*hamedkhatar*
24-12-2011, 21:19
سلام
من این در رو با دستگاه -- کردم اون در فلزی جلویی باز شده ولی چا خود در چوبی باز نمیشه؟
نکنه مشکل از کرکه یا از یه جای دیگه باید واردش بشیم؟
آخه ماموریت داده که بریم تو اونجا
ممنون

tidus_fantasy
24-12-2011, 22:44
ببخشید دوستان کسی سیو بعد از مبارزه با پدر تالیا رو نداره .واقعاً لازم دارم اگه کسی داره لطفاً بذاره ممنون میشم

titanium_zarin
25-12-2011, 00:32
بعد از مبارزه با پدر تالیا باید کجا برم ؟؟
من برگشتم به اون فاضل اب که اومدیم اینجا ...
ولی راهی به بیرون نداره ...

BATMAN-LOVE
25-12-2011, 08:01
[QUOTE=hidden-knight;6723055]الان متوجه شدم کجا رو میگی، در واقع سمت راست هم کلیسا قرار داره
خب به این لینک یه سری بزن متوجه میشی چیکار باید بکنی :

---------- Post added at 02:22 PM ---------- Previous post was at 02:21 PM ----------

البته من بازیرو تموم کردم الان تو ماموریتهای فرعی هستم
راستی با لباسهای دیگه batman نمیشه بازیرو از اول شروع کرد؟!
من یکی از لباسهایی که دانلودش مجانی بود رو گرفتم اما فقط تو چالنجها میاد و از ادامه store mod که تمومش کردم

hidden-knight
25-12-2011, 08:24
من این در رو با دستگاه -- کردم اون در فلزی جلویی باز شده ولی چا خود در چوبی باز نمیشه؟
اصولا باید بعد از ه ک این در باز بشه، چون در فلزی که به صورت کرکره ای هست بالا میره و در چوبی باز میشه، شما باز گرافیکت رو بیار پایین چون ممکنه گیر الکی باشه ببین میتونی رد کنی! اگر نشده مورد دیگه ای نمیمونه جز کرک! :41:

---------- Post added at 08:16 AM ---------- Previous post was at 08:14 AM ----------

ببخشید دوستان کسی سیو بعد از مبارزه با پدر تالیا رو نداره .واقعاً لازم دارم اگه کسی داره لطفاً بذاره ممنون میشم
نه متاسفانه من که ندارم! میتونم سیو خودم رو بدم یا یه سیو کامل دیگه!

---------- Post added at 08:21 AM ---------- Previous post was at 08:16 AM ----------

بعد از مبارزه با پدر تالیا باید کجا برم ؟؟
من برگشتم به اون فاضل اب که اومدیم اینجا ...
ولی راهی به بیرون نداره ...
از بس که این بازی جاهای مختلف داره آدم یادش نمیمونه که، متاسفانه من یادم نیست، اگر عکس بذاری شاید بتونیم کمک کنیم :11:

---------- Post added at 08:24 AM ---------- Previous post was at 08:21 AM ----------

البته من بازیرو تموم کردم الان تو ماموریتهای فرعی هستممنم دارم side mission ها رو انجام میدم

راستی با لباسهای دیگه batman نمیشه بازیرو از اول شروع کرد؟!چرا میتونی البته باید در حالت plus بازی کنی، همون گزینه ای که زیر آیکون بازی اصلی قرار داره...

من یکی از لباسهایی که دانلودش مجانی بود رو گرفتم اما فقط تو چالنجها میاد و از ادامه store mod که تمومش کردمدادا لینکش رو بده ما هم دانلود کنیم دیگه :10:

mjorh
25-12-2011, 09:03
یه ماموریت ک گفته باید بریم وسایل catwoman رو از two face از موزه بگیریم...میرم موزه اما چیزی پیدا نمیکنم...خبری از twoface نی...چیکار باید کنم؟

nasrGod
25-12-2011, 09:14
سلام دوستان اين بازي كه توي پي سي دايركت 11 هست آيا براي ايكس باكس هم اچ دي يا كيفيتش كمتر از پي سي هست

hidden-knight
25-12-2011, 09:52
یه ماموریت ک گفته باید بریم وسایل catwoman رو از two face از موزه بگیریم...میرم موزه اما چیزی پیدا نمیکنم...خبری از twoface نی...چیکار باید کنم؟
اول باید بری خونه catwoman بعد اونجا به محض ورود به خونش یه بمب منفجر میشه و میفته پایین بعدش باید با چند نفر جلو در خونش مبارزه کنه و بعد میرسه به موزه که اونجا twoface با یه سری درا رو دستش ایستادن که تو بری بترکونیشون در ضمن twoface یه اسلحه قوی داره که بهتره مستقیما به خود twoface حمله کنی!
غیر از این باشه شرمنده، راه حلی ندارم مگر همون کم کردن گرافیک، چون توی خیلی از مراحل و گیرایی که بازی داره این راه جواب داده :46:

Torch Bearer
25-12-2011, 10:37
دوستان وقتی AR Training رو تموم میکردیم الفرد یک ارتقا برای Grapnel Gun میفرستاد که باید میرفتیم برداریم
چرا با انجام Advanced AR Training جایزه ای نمی ده:41:
ویرایش:من الان با Catwoman تو اون دوراهی پایان بازی هستم.چیکار کنم که هردو پایان بازی رو ببینم؟

BATMAN-LOVE
25-12-2011, 10:48
اصولا باید بعد از ه ک این در باز بشه، چون در فلزی که به صورت کرکره ای هست بالا میره و در چوبی باز میشه، شما باز گرافیکت رو بیار پایین چون ممکنه گیر الکی باشه ببین میتونی رد کنی! اگر نشده مورد دیگه ای نمیمونه جز کرک! :41:

---------- Post added at 08:16 AM ---------- Previous post was at 08:14 AM ----------

نه متاسفانه من که ندارم! میتونم سیو خودم رو بدم یا یه سیو کامل دیگه!

---------- Post added at 08:21 AM ---------- Previous post was at 08:16 AM ----------

از بس که این بازی جاهای مختلف داره آدم یادش نمیمونه که، متاسفانه من یادم نیست، اگر عکس بذاری شاید بتونیم کمک کنیم :11:

---------- Post added at 08:24 AM ---------- Previous post was at 08:21 AM ----------

منم دارم side mission ها رو انجام میدم
چرا میتونی البته باید در حالت plus بازی کنی، همون گزینه ای که زیر آیکون بازی اصلی قرار داره...
دادا لینکش رو بده ما هم دانلود کنیم دیگه :10:
از psn گرفتم 7 تا لباسه دیگه هم داره که 6 دلار باید داد من الان کارت ندارم!
اگه با پی سی هم بازی میکنی که به نظرم خیلی راحت میتونی بگیری!
راستی من plus mod رو هم قبل از دانلود اون لباسه تموم کردم حالا چیکار میشه کرد؟!
این لباس مجانی هست
اینهام خریدنی

---------- Post added at 10:47 AM ---------- Previous post was at 10:44 AM ----------

راستی یه سواله دیگه
با لباسای دیگه کات سینها یا دموها با همون لباسه اصلی نشون داده میشه یا با هر لباسی که انتخاب کنی؟!
عکسه پایین یه رمز گذاشته که وقتی تو منو زدم یه صدایی شنیده شد!فکر کنم واسه همون دموهاست که با هر لباسی باشه!
دورش خط کشیدم ببین چیزی سر در میاری؟

crowe
25-12-2011, 11:35
سلام
آخه ماموریت داده که بریم تو اونجا
ممنون
تو اين قسمت شما بايد سه يا 4 تا دستگاه پارازيت انداز (وقتي X‌رو بزني نمايش داده ميشن) كه مانع از استفاده از دستگاه هكتون ميشه رو تو نقشه پيدا كنيد و نابودشون كنيد تا بتونيد وارد اين ساختمون بشيد.

mjorh
25-12-2011, 12:49
اول باید بری خونه catwoman بعد اونجا به محض ورود به خونش یه بمب منفجر میشه و میفته پایین بعدش باید با چند نفر جلو در خونش مبارزه کنه و بعد میرسه به موزه که اونجا twoface با یه سری درا رو دستش ایستادن که تو بری بترکونیشون در ضمن twoface یه اسلحه قوی داره که بهتره مستقیما به خود twoface حمله کنی!
غیر از این باشه شرمنده، راه حلی ندارم مگر همون کم کردن گرافیک، چون توی خیلی از مراحل و گیرایی که بازی داره این راه جواب داده :46:
ببین من ب موزه رفتم با چن نفر درگیر شدم ک آخریشونم تو gladiator room بود....بعد ازون دیگه هیچی نی...:41:
two face رو ندیدیم

hidden-knight
25-12-2011, 13:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ببین دادا این لباسهایی که عکسش رو گذاشتی وقتی بازی اصلی رو در حالت Normal یا Hard تموم میکنی ظاهر میشن و هر موقع که میخوای بازی رو ادامه بدی ( چه از منوی اصلی چه به صورت Plus ) منتظر میشه تا نوع لباس رو انتخاب کنی، و این چیز جدیدی نیست...
=====
در مورد این Code هم باید بگم که قبلا یکی از دوستان بهش اشاره کردن که یه جور هدیه کریسمس هستش که با زدن این کد اونایی که بازی رو در یکی از دو حالت Normal یا Hard تموم نکردن، میتونن این لباس ها رو داشته باشن اما یه لباس جدید دیگه هم به صورت رایگان در اختیار بازی باز ها قرار میگیره که من از این دوستمون خواستم لینک دانلودش رو بذارن که شما لطف کردی و یه عکس ازش گذاشتی ( حداقل دیدیم چه شکلیه! )
=====
در ارتباط با اینکه دموهای و به قولی فیلم های بین بازی با چه لباسی نمایش داده میشه هم باید بگم که با لباس اصلی نمایش داده میشه نه با لباسی که اول بازی انتخاب کردیم...

:11:

تو اين قسمت شما بايد سه يا 4 تا دستگاه پارازيت انداز (وقتي X‌رو بزني نمايش داده ميشن) كه مانع از استفاده از دستگاه هكتون ميشه رو تو نقشه پيدا كنيد و نابودشون كنيد تا بتونيد وارد اين ساختمون بشيد.
نه دادا! اول میری تو ساختمون بعدش که رفتی دو تا چاقو بدست واستادن تا بترکونیشون، بعدش که اونا رو کشتی باید بری جلو تر، در ظاهر راحت بازه اما وقتی از یه محدوده به اونطرف تر بری میله ها میان و راهو سد میکنن برای همین باید بری سمت راست و از شیشه رد بشی بری اونور ( با دوبار زدن Space ) بعدش میری که دستگاه رو ه.ک کنی پارازیت میفته و مانع میشی اینجاست که میری Jamer ها رو از کار بندازی...
حالا این رفیقمون نمیتونه بره داخل اصلا چه برسه مراحلی که گفتم رو ببینه!

ببین من ب موزه رفتم با چن نفر درگیر شدم ک آخریشونم تو gladiator room بود....بعد ازون دیگه هیچی نی...:41:
two face رو ندیدیم
دادا واقعا نمیدونم چرا اینجور شده، شما که میگی همه چی درسته و رفتی و جنگیدی با چند نفر ( این چند نفر یکیش Twoface باید باشه و یه سری اسلحه بدست دیگه! ) که بعد از اینا قضیه تموم میشه و Catwoman میاد بیرون از اینجا به بعده که میتونی بین Batman و Catwoman در محل های مشخصی از شهر سوئیچ کنی...

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:04 PM ----------

دوستان وقتی AR Training رو تموم میکردیم الفرد یک ارتقا برای Grapnel Gun میفرستاد که باید میرفتیم برداریمنیازی به تموم کردنش نیست! من که دومین AR رو تموم کردم بهم این امکان رو داد!

چرا با انجام Advanced AR Training جایزه ای نمی ده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جایزه که نداره اما XP میده!

من الان با Catwoman تو اون دوراهی پایان بازی هستم.چیکار کنم که هردو پایان بازی رو ببینم؟متاسفانه من نه دو راهی دیدم نه میدونستم که بازی دو تا پایان داره!!! :18:

---------- Post added at 04:10 PM ---------- Previous post was at 04:09 PM ----------

اینم Catwoman در سال 2012 توی فیلم جدید بتمن!

Publicity photo of Anne Hathaway ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FAnne_Hathaway_%2528actress%2529) as Catwoman from The Dark Knight Rises ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FThe_Dark_Knight_Rises) 2012

aha2012
25-12-2011, 17:30
ایشون catwoman نیستند.
BatGirl تشریف دارن :) که خواهر زاده ی بتمنه و عاشق رابین میشه. :20:

hidden-knight
25-12-2011, 17:36
ایشون catwoman نیستند.
خب پس چرا تو ویکی پدیا نوشته Catwoman ؟!؟ :18:

crowe
25-12-2011, 18:44
سلام، اين Killer Croc و Scarecrow رو چطوري بايستي پيدا كرد؟

aha2012
25-12-2011, 19:08
خب پس چرا تو ویکی پدیا نوشته Catwoman ؟!؟ :18:
راستش نمیدونم.ولی اگه سری داستانهای بتمن و فیلمهایی که تو دهه ی 90 میلادی درست شدنو ببینی میبینی که این دختره batgirl هست و اینکه حس فضولیش میزنه بالا و میره از وسایل بتمن استفاده میکنه و .............میشه batgirl.و با بتمن هم به پاکسازی شهر میپردازند.:20::20:

Little Sparrow
25-12-2011, 19:40
سلام، اين Killer Croc و Scarecrow رو چطوري بايستي پيدا كرد؟
قبلا توضیح دادم،جفتشون رو.
Scarecrow رو نمی بینی ولی Croc رو میبینی.

crowe
25-12-2011, 20:15
قبلا توضیح دادم،جفتشون رو.
Scarecrow رو نمی بینی ولی Croc رو میبینی.
من تا صفحه 50 برگشتم عقب نديديم، ميشه شماره پستشو بذاري؟ ممنون ميشم.

Little Sparrow
25-12-2011, 21:15
من تا صفحه 50 برگشتم عقب نديديم، ميشه شماره پستشو بذاري؟ ممنون ميشم.
Killer Croc

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Scarecrow:

titanium_zarin
26-12-2011, 02:18
سلام ...
من با بتمن اون غول گلی رو زدم بعد تمام ؟؟
با دختره هم دوچهر ه رو ...
حالا چی ؟؟

---------- Post added at 03:18 AM ---------- Previous post was at 03:18 AM ----------

سلام ...
حالا چی ؟؟

B.3.S.T
26-12-2011, 02:28
این معماهاش بد مـخ بکار میگیره!:-|
الان حکایت اینجا چیه؟!

کلآ ما رسیدیم یه جایی که اصلآ معلوم نی مآموریت چی هس..اومدیم تو این دالان زیر زمین حالا فقط یه در هست که داخلش معما داره.کلآ حکایت بدست آوردن این علامت سوالها چیه؟الان یه یارویی مدام میزنگه دارم ردیابیش می کنم...این الان جزء لول بازیه؟!
آقــــــا کلآ خیلی بازیه سختیه...همش شده معما و پازل!:دی

hidden-knight
26-12-2011, 08:16
سلام ...
حالا چی ؟؟
آره دیگه، الان بازی در حالت main story تموم شده:46:

---------- Post added at 08:16 AM ---------- Previous post was at 08:15 AM ----------

الان حکایت اینجا چیه؟!اینجا رو یادم نیس رسیدم بهش یا نه!

الان یه یارویی مدام میزنگه دارم ردیابیش می کنم...این الان جزء لول بازیه؟!
اونی هم که مدام زنگ میزنه یه تبهکاره شما رد یابیش میکنی و میری سراغش، و جزو side mission ها محسوب میشه!

AlexMercer
26-12-2011, 10:31
ایشون catwoman نیستند.

catwoman هستند دوست عزیز. Anne Hathaway در نقش catwoman یا Selina Kyle در فیلم ظاهر شدند. این سری فیلم بتمن که ساخته کارگردان بزرگ و صاحب سبک سینما اقای کریستوفر نولان ه به شدت سعی کرده از تخیلات مجموعه کمیک های بتمن و فیلم های قبلیش دوری کنه و یک سری شخصیت های اضافه که یکم داستان رو تخیلی میکرد رو استفاده نکنه. به مثال Mr.Freez. یا رابین.چون ضعف فیلم قبلی بتمن با کارگردانی تیم بورتون و حتی حضور ستارگانی مثل آرنولد (فریز من) جیم کری(ریدلر) جرج کلونی(بتمن) و حتی نیکول کیدمن همین تخیل بیش از اندازش بود. اقای نولان سعی کرد بتمن رو یک ادم مثل همه نشون بده نه یک سوپر ادم. برای همین به دل نشست. به امید اینکه اخرین قسمت فیلم بتمن قشنگ تر از دو نسخه قبلیش باشه که اون دو هم فوق العاده بودند.

اینم توضیحات و تریلر فیلم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تریلر

در مورد batgirl هم شما صداش رو در هر دو نسخه بازی میشنوین وoracle خانم همون batgirl تشریف دارند .

batgirl با اسم اصلی barbara gordon دختر سربازرس gordon ه. در سال ۱۹۸۸ و توی کمیک Batman:The Killing Joke جوکر یک شب دم خونه باربارا میره و با تفنگ مجروحش میکنه کی طی حادثه باربارا فلج میشه. از بعد از اون حادثه اسم خودش رو میزاره اوراکل و بتمن رو پشتیبانی میکنه.

اینم تصویر حادثه:

reza_212t
26-12-2011, 13:56
دوستان من یه جا اشتباه کردم و مرحله رو تموم نکردم اما رفتم تو ورحله بعدیش .. الانم نمیشه برگردم اونجا تا تمومش کنم .. چه طوری میتونم از سیو قبلی بازی رو ادامه بدم ؟

BATMAN-LOVE
26-12-2011, 14:13
ببین دادا این لباسهایی که عکسش رو گذاشتی وقتی بازی اصلی رو در حالت Normal یا Hard تموم میکنی ظاهر میشن و هر موقع که میخوای بازی رو ادامه بدی ( چه از منوی اصلی چه به صورت Plus ) منتظر میشه تا نوع لباس رو انتخاب کنی، و این چیز جدیدی نیست...
=====
در مورد این Code هم باید بگم که قبلا یکی از دوستان بهش اشاره کردن که یه جور هدیه کریسمس هستش که با زدن این کد اونایی که بازی رو در یکی از دو حالت Normal یا Hard تموم نکردن، میتونن این لباس ها رو داشته باشن اما یه لباس جدید دیگه هم به صورت رایگان در اختیار بازی باز ها قرار میگیره که من از این دوستمون خواستم لینک دانلودش رو بذارن که شما لطف کردی و یه عکس ازش گذاشتی ( حداقل دیدیم چه شکلیه! )
=====
در ارتباط با اینکه دموهای و به قولی فیلم های بین بازی با چه لباسی نمایش داده میشه هم باید بگم که با لباس اصلی نمایش داده میشه نه با لباسی که اول بازی انتخاب کردیم...

تشکر شوالیه پنهان
من با ps3 بازی میکنم و متاسفانه اون 7 تا لباس رو باید خرید و الان کارت ندارم!
راستی کدوم فن یا حرکت رو بزنی این صحنه رو نشون میده؟!
منظورم اینه که واقعا صورته طرف له میشه؟!

---------- Post added at 02:13 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

two face رو ندیدیم
فکر کنم باید بری جایی که اون دریاچه بود و بعدش ااز زیره میله ها بری تو اون اتاقی که دوچهره قرار داره!بگردی پیدا میکنی

hidden-knight
26-12-2011, 14:58
دوستان من یه جا اشتباه کردم و مرحله رو تموم نکردم اما رفتم تو ورحله بعدیش .. الانم نمیشه برگردم اونجا تا تمومش کنم .. چه طوری میتونم از سیو قبلی بازی رو ادامه بدم ؟
فکر نمیکنم بشه برگشت به save های قبلی چون save ها تماما روی یک slat ذخیره میشن...

تشکر شوالیه پنهانخواهش میکنم رفیق :11:

راستی کدوم فن یا حرکت رو بزنی این صحنه رو نشون میده؟!
منظورم اینه که واقعا صورته طرف له میشه؟!والا فن یا حرکت خاصی نیست! آخرین نفر رو که توی مبارزه ضربه میکنی همین شکل و شمایل رو پیدا میکنه و صحنه آهسته میشه اما یه نکته مهم اینکه بستگی داره ضربه به کجا بخوره! من خودم شانسی 5 یا 6 بار این صحنه رو دیدم که مشت به صورت طرف خورده و کج و کوله شده!!! :31:

فکر کنم باید بری جایی که اون دریاچه بود و بعدش ااز زیره میله ها بری تو اون اتاقی که دوچهره قرار داره!بگردی پیدا میکنی
ایول راست میگی، حواس نمیمونه برا آدم که از بس میری و برمیگردی و چندین بار یک محل رو میبینی آدم گیج میشه! همونجایی که میری تا از پنگوئن اسلحه ی فیریز رو پس بگیری همونجایی که آب و کوسه داره! باید بری رو بالکن واستی بعد ctrl رو نگه داری space بزنی یادت باشه حالت x فعال باشه تا جای پنجه های catwoman رو نشون بده! (در واقع یه جوری راهنما هستن) بعدش riddler ها رو برمیداری و F میزنی میپره و از سقف توری شکل میگیره همینجور مسیر رو ادامه بده تا برسی به سه تا چماق بدست و ...

vahidgame
26-12-2011, 15:48
آقــــــا کلآ خیلی بازیه سختیه...همش شده معما و پازل!:دی بازی سخته؟! وحید کدوم بازیو میگی؟ :دی
اتفاقا شاید تنها ایرادی که میشه از بازی گرفت همین بیش از حد آسون بودن اون در بعضی جاها باشه
اینایی که تو منظورته معماهای Riddler هستن که دیگه کاملا ماموریت فرعین و اگه می خوای کلا همه این معماها رو حل کنی و ته قضیه رو دربیاری آره بهتره همه اون معماهایی که Riddler درست کرده رو حل کنی. اینجا هم روش حل همه اونا رو نوشته:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FThe_Rid...Arkham_City%2529)

Mammad Prince
26-12-2011, 17:22
الان حکایت اینجا چیه؟!

کلآ ما رسیدیم یه جایی که اصلآ معلوم نی مآموریت چی هس..اومدیم تو این دالان زیر زمین حالا فقط یه در هست که داخلش معما داره.کلآ حکایت بدست آوردن این علامت سوالها چیه؟الان یه یارویی مدام میزنگه دارم ردیابیش می کنم...این الان جزء لول بازیه؟!
آقــــــا کلآ خیلی بازیه سختیه...همش شده معما و پازل!:دی

شما الان نمی تونید این riddler رو بگیرید ... بعد از اینکه اسلحه freez blast رو از مستر فریز گرفتید می تونید بیایید اینجا ...
بعد سر لوله هایی که ازشون دود میاد رو با اون خفه کنید !!!!!!!! :31:

moeenn
26-12-2011, 18:35
سلام بچه ها
تو این مرحله ی The Demon Trials ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وقتی اون معجون رو میخورم بعدش باید اون یارو رو دنبال کنم و بازی میگه باید بین دایو بمب و climb glide جایگزین کنم.و تو مسیر چند جا اون رد یخی رفته پایین که باید اونارو دایو بمب رفت اما بعضی جا ها اون رد یخی بالا میاد ولی من نمیدونم باید چه دکمه ای رو بزنم تا بتمن از دایو بمب خارج بشه و به سمت بالا شیرجه بره؟(در ضمن من تو Xbox360 بازی میکنم)
با تشکر

Steps-Rap
26-12-2011, 19:16
بالاخره دیشب تمومش کردم..خدایی بازی قشنگی بود ولی نیمدونم چرا قبلیه یه کم بیشتر بهم چسبید..

Layken
26-12-2011, 19:22
بالاخره دیشب تمومش کردم..خدایی بازی قشنگی بود ولی نیمدونم چرا قبلیه یه کم بیشتر بهم چسبید..

قبلیه بیشتر چسبید برا این که هر چند وقت یه بار یه باس فایتی رو میشد ادم رو به چالش میکشید زدوخوردی صورت میگرفت اما متاسفانه این قسمت بیش از حد ساده بود....دریغ از یه باس فایت درست حسابی. : دی

smallfrank
26-12-2011, 19:38
بازی سخته؟! وحید کدوم بازیو میگی؟ :دی
اتفاقا شاید تنها ایرادی که میشه از بازی گرفت همین بیش از حد آسون بودن اون در بعضی جاها باشه
اینایی که تو منظورته معماهای Riddler هستن که دیگه کاملا ماموریت فرعین و اگه می خوای کلا همه این معماها رو حل کنی و ته قضیه رو دربیاری آره بهتره همه اون معماهایی که Riddler درست کرده رو حل کنی. اینجا هم روش حل همه اونا رو نوشته:

فک کنم این مال AA باشه

اینه :

Mammad Prince
26-12-2011, 19:49
سلام بچه ها !!!!

می خواستم بدونم کسی بیشتر از این رکورد داشته یا نه ؟!!! ( عکس رو نیگا کنید ! X74 رو می گم ! ) :31::31:

یه جور کل انداختن دیگه ! :31::46::46:

Steps-Rap
26-12-2011, 21:17
قبلیه بیشتر چسبید برا این که هر چند وقت یه بار یه باس فایتی رو میشد ادم رو به چالش میکشید زدوخوردی صورت میگرفت اما متاسفانه این قسمت بیش از حد ساده بود....دریغ از یه باس فایت درست حسابی. : دی
درسته ..تازه یه سری مرحله و صحنه های خیلی قشنگی هم داشتش..ولی این تو زیاد نداشت.

MobinS
26-12-2011, 21:24
بچه ها چند ساعت گیم پلی داره؟ تموم نمیشه لامصب :دی

aha2012
26-12-2011, 21:57
بچه ها چند ساعت گیم پلی داره؟ تموم نمیشه لامصب :دی
ماموریت اصلیهاشو بری فکر نکم 6-7 ساعت بیشتر طول بکشه.ولی جانبیهاش و نیمه open world بودنش میره بالای 20 ساعت:31::31:

B.3.S.T
26-12-2011, 23:38
بازی سخته؟! وحید کدوم بازیو میگی؟

باور کن من بی تقصیرم!:دی
اصلآ قرار نبود سر این riddlerــها اسکُل بشیم ولی نگو اینا هنو خودتم ج.. بدی باز نمیشه!:دی
از اون بابت گفتم سخته..

+
آقا داستان چیه ما یه 4 ساعت بازی کردیم هنو 6% بازی تکمیل شده!!! :-|
با این وضع سال دیگه هم تموم نمیشه که!بعد یه چیزی..الان لول اصلی ندارم که برم زدم تو کل شهر همرو لت و پار کردم کسی نیست بزنمش ,تنهـــام, چیکا کنم؟!:دی

+++

ولی..ولی...الان متوجه میشم چرا اینهمه به این بازی بها داده شد تو سایت های منتقد و کنفرانس های مربوط به گیم...و انصافآ لیاقت دریافت این همه جوایز رو داشت 100%
واقعآ دارم لذت می برم.اصلآ خسته کننده نمیشه با اینهمه لول دیزاین های عالی و فوق العاده

hidden-knight
27-12-2011, 00:47
آقا داستان چیه ما یه 4 ساعت بازی کردیم هنو 6% بازی تکمیل شده!!! :-|
Main story بازی حدودای 30% هستش که بعد از این وقتی بخوای حالت Plus رو بازی کنی متوجه دشواری های بازی میشی، چون Upgrade شدی و حریف هم به همون نسبت قوی شده!

Little Sparrow
27-12-2011, 11:03
اردنگی رو کف کنین با کمبو:

Torch Bearer
27-12-2011, 11:23
متاسفانه من نه دو راهی دیدم نه میدونستم که بازی دو تا پایان داره!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از این که با Catwoman به گاوصندوق TYGER نفوذ میکنید و با دزدین کارت سه تا از نگهبانا درو باز میکنید،وقتی با چمدون پولا بیرون میاین به یک دوراهی میرسین که سمت چپ مسیر اصلیه بازی هست که پولا رو رها میکنه و میره برا نجات بتمن...
مسیر سمت راست هم میگه بتمن به جهنم:31: و Catwoman از ارخام سیتی میره و تیتراژ میاد.البته بعد تیتراژ تصویر مثل یک فیلم ویدیویی به عقب بر میگرده تا برید سمت چپ!یعنی این نمیتونه پایان اصلی بازی باشه و نیست!

hidden-knight
27-12-2011, 11:51
بعد از این که با Catwoman به گاوصندوق TYGER نفوذ میکنید و با دزدین کارت سه تا از نگهبانا درو باز میکنید،وقتی با چمدون پولا بیرون میاین به یک دوراهی میرسین که سمت چپ مسیر اصلیه بازی هست که پولا رو رها میکنه و میره برا نجات بتمن...
مسیر سمت راست هم میگه بتمن به جهنم:31: و Catwoman از ارخام سیتی میره و تیتراژ میاد.البته بعد تیتراژ تصویر مثل یک فیلم ویدیویی به عقب بر میگرده تا برید سمت چپ!یعنی این نمیتونه پایان اصلی بازی باشه و نیست!آهان اینجا رو میگی! چون من رفتم بتمن جونو نجات دادم! گفتم شاید بتمن برا تشکر از Catwoman یه حرکتی چیزی زد :31: چون تالیا داشت حرکتو میزد که بتمن مریض بود و دهنش بوی بد میداد :31: نشد که بشه!!!

parhamsoft
27-12-2011, 12:04
سلام دوستان من این بازی رو چند هفته پیش تمام کردم ( تشکر بابت راهنمایی هاتون)
و مثل نسخه قبل تو این نسخه هم یه سوال دارم که واقعا برام خیلی مهمه ...

آیا نمیشه بعد اینکه بازی تموم شده از یه مرحله خاص بازی رو لود کرد ؟ مثلا می خوام یه مرحله ( مثلا اونجایی که batman یه نوشیدنی می خوره و میره رو یه میز که نشستن دارن قهوه می خورن و ....) از اونجا بازی رو لود کنم. آیا میشه همچین کاری کرد ؟ ( فکر نکنم ! ) البته ساختار این بازی جوری هست که قاعدتا نباید هم بشه اینطوری لود کرد .... مثلا مثل Call Of Duty و ... نیست که مرحله مشخصی داشته باشه .... ولی واقعا آدم دوست داره یه جاهایی رو دوباره بازی کنه و تجدید خاطره کنه

ممنون مثل همیشه سپاسگزار

devilboys
27-12-2011, 12:18
یچه ها یالاخره میشه این Riddler رو توی بازی گرفت یا نه؟

Little Sparrow
27-12-2011, 14:51
بله میشه گرفتش.اتفاقا قشنگ هم میگیرش.

88x88
27-12-2011, 20:41
اقا من سر ورژن قبلی بازی تا یه جا رفتم بعد معلوم شد که کرکش داغونه و باید از اول برم. که این خیلی ضد حال بود برام.
الان این بازی رو ریختم اومدم ببینم اولا مشکل چیه که الان تو بازی نمی ره ، دوما، این کرکش درست حسابیه یا نه.

اقا من این بازی رو خریدم، تو دی وی دیش یه سری راهنمایی ها بود که همه رو انحام دادم:
گفته بود اپدیت بازی رو بریزید که ریختم. گفته بود اینجوری نه باگ پیدا می شه هم این که خودش کرک می شه.
دی ال سی های بازی هم توی خود دی وی دی بودن که اونا رو هم ریختم.
رفتم بازی رو احرا کنم ( گفته بود ادمینیستریتور اجراش کنم که کردم.) که ارور داد که این سی دی یا دی وی دی اصل بازی نیست.
رفتم گشتم توی فولدر های دی وی دی یه فایل شبیه به فایل احرای بازی پیدا کردم توی فولدری به اسم فایت کلاب. اونا رو توی فولدر اصلی بازی کپی کردم جانشین هم شدن.
دوباره بازی رو اجرا کردم اول لانچرش اومد، رفتم تنظیماتش رو درست کردم زدم بازی بیاد، که باز ارور داد. بازی کرش کرد و بعد هم یه ارور داد تو مایه های این که :
couldn't load shader file ' RockOnFilterPixelShader'
زیرذش هم سه خط فایل نات فاند زده.
چی کارش کنم اینو؟

درایور کارت گرافیکم رو هم همین دیروز اپدیت کردم.

hidden-knight
27-12-2011, 22:38
اقا من سر ورژن قبلی بازی تا یه جا رفتم بعد معلوم شد که کرکش داغونه و باید از اول برم. که این خیلی ضد حال بود برام.دقیقا مث خودم!

الان این بازی رو ریختم اومدم ببینم اولا مشکل چیه که الان تو بازی نمی ره ، دوما، این کرکش درست حسابیه یا نه.بین نوشته هات نوشتی که برا fight club هستش، کرک خوبیه و منم یه کرک براش دارم، ببین به کارت میاد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-2099

کرش کرد و بعد هم یه ارور داد تو مایه های این که :
couldn't load shader file ' RockOnFilterPixelShader'
زیرش هم سه خط فایل نات فاند زده.در مورد error هم چیزی متوجه نشدم :13:

mjorh
27-12-2011, 23:49
داستان اصلیرو تموم کردم با چن تا از ماموریتای فرعی...ب نظر من تنها ایراد بازی یه نمه گنگ بودن ماموریتای فرعیه ...داستانشم میتونس بهتر باشه!
گیم پلی :10
داستان:9
صداگزاری و موسیقی : 10
گرافیک : 10
GOTY امسال ب نظر من !:46:

plsboy
27-12-2011, 23:59

آره عزیز باید مثل نسخه قبلیش تعداد خیلی زیای از challange هارو حل کنی-اگه اشتباه نکنم حدودا 360 یا 370 تا رو که حل کردی میتونی جای تمام گروگانهایی که riddler گرفته رو پیدا کنی و یکی یکی نجاتشون بدی تا سرانجام جای خود riddler رو پیدا میکنی و وقتی میگیریش بلایی سرش میاری که خیلی بهت حال میده!!!:27::27::27::46:

mjorh
28-12-2011, 00:02
آره عزیز باید مثل نسخه قبلیش تعداد خیلی زیای از challange هارو حل کنی-اگه اشتباه نکنم حدودا 360 یا 370 تا رو که حل کردی میتونی جای تمام گروگانهایی که riddler گرفته رو پیدا کنی و یکی یکی نجاتشون بدی تا سرانجام جای خود riddler رو پیدا میکنی و وقتی میگیریش بلایی سرش میاری که خیلی بهت حال میده!!!:27::27::27::46:

الان تنها انگیزه ی من حالگیری از ریدلره ...
پس الان ک گفته باید معماهای بیشتریرو حل کنم....ینی باید 360 تا...؟ :18:
اینجوری ک خیلی سخ میشه!:41:

amirpers
28-12-2011, 02:33
دوستان این علامت سوال های سبز بزرگ که باید از یه زاویه ای بهشون نگاه کنیم که نقطه اش زیرش قرار بگیره ، رو هم باید با نگه داشتن دکمه X فعالشون کنیم و بگیریمشون یا اینکه تو اون زاویه بایستیم خودش می گیره؟

ضمنا این ترافیها که به شکل علامت سوال کوچیک هستند رو خودش تو نقشه مثل آرخام اسایلم برامون مشخص نمی کنه ؟

BATMAN-LOVE
28-12-2011, 11:40
یه سایت که حله معماهای ریدلر با عکس توضیح داده باشه؟
با ریدلر مبارزه هم میکنی؟
من بخشه داستانیرو 4 بار از اول تموم کردم اما تو بخشه فرعی فعلا 54 درصد رفتم
این حرکت رو چطور میشه زد؟

BATMAN-LOVE
28-12-2011, 11:45
ولی باس فایتها بعضی وقتاا تکراری بودن!

hidden-knight
28-12-2011, 13:54
دوستان این علامت سوال های سبز بزرگ که باید از یه زاویه ای بهشون نگاه کنیم که نقطه اش زیرش قرار بگیره ، رو هم باید با نگه داشتن دکمه X فعالشون کنیم و بگیریمشون یا اینکه تو اون زاویه بایستیم خودش می گیره؟اینو نمیدونم...

ضمنا این ترافیها که به شکل علامت سوال کوچیک هستند رو خودش تو نقشه مثل آرخام اسایلم برامون مشخص نمی کنه ؟نه، اما بعد از یکی از sidemission ها که طی اون با riddler صحبت میکنی یه امکان میده که یه سری از اشخاص توی کوچه و خیابون رو به رنگ سبز نشون میده، وقتی میری نزدیکشون با راست کلیک کردن ازشون اعتراف میگیره گویا! بعد توی اون ناحیه علامت سوال ها مشخص میشن!

ArashNAM
28-12-2011, 15:10
میشه راهنمایی کنین این زنه مستر فریز رو چجوری میشه پیدا کرد
تو نقشه یه محدوده رو نشون میده یه جا هم هست که در قفل
بنده خدا دلش واسه زنش تنگ شه خوب کمک کنید

hidden-knight
28-12-2011, 15:23
میشه راهنمایی کنین این زنه مستر فریز رو چجوری میشه پیدا کرد

همینجا رو من خودمم مشکل داشتم، یکی از دوستان کمک کردن...
از اون جایی که در بستس و شما نمیتونی وارد ساختمون بشی باید یه راه دیگه ای پیدا کنی، برای همین میری پشت ساختمون و نزدیک آب همونجایی که دوتا جرثقیل هست... یه توی اب ایجاد میکنی و بعد میری جایی که دیوارش رو باید با explosive منفجر کنی و ادامه ی ماجرا (فقط دقت کن که در حالت detective این کارو انجام بدی تا محل برات راحتر مشخص بشه) ...

hidden-knight
28-12-2011, 19:06
دوستان دو تا دونه سوال داشتم!

1) وقتی میخوایم معماهای riddler رو هم حل کنیم یه سری علامت سوال ها رو زمین هستن که نهایتا ما میتونیم روی یکیشون واستیم دیگه! تکلیف بقیه چی میشه!؟ چیزی باید روشون بذاریم تا سنسورهای حساس به وزن فعال شن؟

2) این عکس چی رو میخواد نشون بده؟ روی پشت بوم یه مهمونی چایی برگزار کردن؟! آخه من قبلا با اون یارو مبارزه کردم و کلاهشو له کردم که خیلی هم گریه کرد!!!

Little Sparrow
28-12-2011, 19:17
دوستان دو تا دونه سوال داشتم!

1) وقتی میخوایم معماهای riddler رو هم حل کنیم یه سری علامت سوال ها رو زمین هستن که نهایتا ما میتونیم روی یکیشون واستیم دیگه! تکلیف بقیه چی میشه!؟ چیزی باید روشون بذاریم تا سنسورهای حساس به وزن فعال شن؟

2) این عکس چی رو میخواد نشون بده؟ روی پشت بوم یه مهمونی چایی برگزار کردن؟! آخه من قبلا با اون یارو مبارزه کردم و کلاهشو له کردم که خیلی هم گریه کرد!!!

1-بستگی داره چجور معمایی باشه.روی برخی علامت سوال ها باید با سرعت فرود بیای،بعضی ها روی دیوارن باید بری روشون بعد از رو دیوار Glide کنی روی یکی دیگه و اینطور همشون رو بری.بعضیاشون رو باید با Line Launcher بری اینور اونور که به زمین برخورد نکنی و...(در ضمن هیچی نمیتونی روشون بزاری به جز خودت رو)
2-این والا چیز خاصی رو نشون نمیده برای قشنگیه.یه چیزی مثل Easter Egg تقریبا.
موفق باشید.

kamivh1
28-12-2011, 20:04
سلام
یه مشکلی دارم که تو ماموریت فرعی وقتی میرم تو ساختمون steel mill که وسیله فریز و باید پیدا کنیم توی اسانسور که میرم دیگه نمیدونم باید چیکار کرد؟؟کسی بلده؟؟

Mammad Prince
28-12-2011, 20:21
دوستان این علامت سوال های سبز بزرگ که باید از یه زاویه ای بهشون نگاه کنیم که نقطه اش زیرش قرار بگیره ، رو هم باید با نگه داشتن دکمه X فعالشون کنیم و بگیریمشون یا اینکه تو اون زاویه بایستیم خودش می گیره؟

بله امیرجون ... وقتی زاویه را درست وایسادی و قشنگ شکل یه علامت سوال در زاویه دیدت بود ، دکمه X رو نگه دار تا اون Riddler رو بگیری :31::31::31:

سلام
یه مشکلی دارم که تو ماموریت فرعی وقتی میرم تو ساختمون steel mill که وسیله فریز و باید پیدا کنیم توی اسانسور که میرم دیگه نمیدونم باید چیکار کرد؟؟کسی بلده؟؟

دوست عزیز به وسیله شوک الکتریکی ( Gadjet شماره 4 تون هست فکر کنم ! همونی که باهاش بعضی از در ها رو هم باز می کنین ... ) آسانسور رو به سمت بالا بفرست ( از این موتورهای الکتریکی پایینش وجود داره ) .
بعد که آسانسور رو به سمت بالا فرستادی ، خودت در همون مسیر آسانسور بپر پایین و مسیر رو ادامه بده !

اونجا هم 3-4 تا Trophy هست و هم می تونی تکنولوژی مخفی MR Freez رو پیدا کنی !

موفق باشی

amirpers
29-12-2011, 13:54
چرا اینقدر بازی گنگه ؟
بابا بازیهای RPG روی نقشه نشون میده باید چکار کرد اما این خیلی ها رو نشون نمیده.
آرخام اسایلم کوچکتر بود و میشد فهمید باید چکار کرد.

دوستان این حرفهایی که خود بت من می زنه که مثلا الان باید فلان دستگاه ها رو از کار بندازم. بعد که یکی رو از کار می ندازیم دوباره میگه باید بعدی رو پیدا کنم و از کار بندازم ، این صحبتها رو جایی نشون نمیده که بتونیم بهش مراجعه کنیم ؟
چون تو نقشه که فقط یه چیز کلی نوشته و باید به حرفهای خود بت من توجه کرد و اگه حواسمون نباشه نمیدونم از کجا دوباره میشه به اون حرفها مراجعه کرد.

vahidgame
29-12-2011, 14:33
چرا اینقدر بازی گنگه ؟
بابا بازیهای RPG روی نقشه نشون میده باید چکار کرد اما این خیلی ها رو نشون نمیده.
آرخام اسایلم کوچکتر بود و میشد فهمید باید چکار کرد.
بعضی از ماموریت های فرعی اینجورین و یه جورایی حالت پلیسی و جنایی دارن
ماموریت های اصلی راحتن و مشکلی ندارن

دوستان این حرفهایی که خود بت من می زنه که مثلا الان باید فلان دستگاه ها رو از کار بندازم. بعد که یکی رو از کار می ندازیم دوباره میگه باید بعدی رو پیدا کنم و از کار بندازم ، این صحبتها رو جایی نشون نمیده که بتونیم بهش مراجعه کنیم ؟
چون تو نقشه که فقط یه چیز کلی نوشته و باید به حرفهای خود بت من توجه کرد و اگه حواسمون نباشه نمیدونم از کجا دوباره میشه به اون حرفها مراجعه کرد.
جایی دیگه نشون نمیده ولی همون توضیح ماموریت رو هم بخونید کافیه و قشنگ توضیح داده شده که باید چی کار کنید

آیا نمیشه بعد اینکه بازی تموم شده از یه مرحله خاص بازی رو لود کرد ؟ مثلا می خوام یه مرحله ( مثلا اونجایی که batman یه نوشیدنی می خوره و میره رو یه میز که نشستن دارن قهوه می خورن و ....) از اونجا بازی رو لود کنم. آیا میشه همچین کاری کرد ؟ ( فکر نکنم ! ) البته ساختار این بازی جوری هست که قاعدتا نباید هم بشه اینطوری لود کرد .... مثلا مثل Call Of Duty و ... نیست که مرحله مشخصی داشته باشه .... ولی واقعا آدم دوست داره یه جاهایی رو دوباره بازی کنه و تجدید خاطره کنه

ممنون مثل همیشه سپاسگزار
نه همچین امکانی وجود نداره

parhamsoft
29-12-2011, 14:35

ممنون مثل همیشه سپاسگزار

انگار نه انگار سوال کرده بودیم ...

B.3.S.T
29-12-2011, 15:14
Batman Arkham City

تمام شد!
به معنای واقعی فوق العاده رو میشه برای عنوان این بازی لقب داد.شاهکارهای بتمن چه در سینما و چه در گیم روز به روز فراتر از انتظار ظاهر میشن.یکی از نادرترین ادامه دارهای صنعت گیم هست که هنوز خراب نکرده و داره فقط پیشرفت می کنه.
باید بازی رو با صبر و حوصله تا آخر تجربه کنید تا متوجه لحظات بیادماندنیِ یک گیم بشید و مدتها تعریفشو کنید.امسال به قدری بازی ناب و نامدار اومد که عنوان بتمن رو از همه دیرتر تجربه کردم!الان که دیگه اکثرشون رو تا آخر تمام کردم می تونم بدون شک Arkham City رو برنده این ماراتون صفت و سخت که رقیب هم کم نداشت بدونم.

گرافیک بازی با اینکه از نظر تکنیکی چندان به چشم نمیومد ولی از نظر بصری و هنری فوق العاده به تمام معنا بود.نوع قرار گیری دوربین سوم شخص تو بازی کاملآ مختص سری بتمن و با اینکه خیلی عادت ندارم ولی قرار دادن میدان دید عالی از هر زاویه ای لذت بخش بود.10/10

داستان بازی حول محور اتفاقات سری فیلمهای بتمن دیزاین شده بود البته با تغییراتی که نویسنده درش ایجاد کرده بود تا مرز گیم از سینما کاملآ مشخص باشه و این کار رو به عالی ترین شکل انجام داد.البته تا اواسط بازی چندان این حس مشخص نبود و از اواسط به بعد چالش ها یکی بعد از دیگری جلوتون سبز میشه.تنوع باس فایتها جالب بود اما میتونست بهتر باشه و مشکلی که من تو این لول ها دیدم اکثرآ از یک کمبو مشابه استفاده می کردن مثلآ پریدن رو سر شما که 3 تا از اونها این کارو انجام میدادن!اتفاقات آخر بازی و لول آخر کمی عجیب بود!چیزی که ما دیدیم این بود که بتمن بعدی در کار نخواهد بود و این پایان این سری بود!:(
9.5/10

گیم پلی بازی تنها قسمتی بود که نسبت به شماره قبل 100% پیشرفت رو نشون میداد.تنوع سلاح ها و نوع کمبو زدنها واقعآ عالی و حرفه ای طراحی شده بود.البته در حالت کت وومن کمی محدودیت بیشتره و سخت تر...10/10
صداگذاری بازی هم چیزی واسه گفتن نداره و عیب و ایرادی بهش وارد نیست...10/10

در کل: 9.8/10

امسال تنها گیمی که از استارت تا پایانش همه ی لحظاتی که باهاش گذروندم یادم میمونه همین Arkham City هست.
ارزش بازی رو بخوایم تعریف کنیم باید گفت تمام بازیهای سال 2011 یک طرف و Arkham City هم یک طرف!!
ولی ای کاش هنوز شاهد شاهکار بعدی بتمن بودیم... :(

بدرود

Torch Bearer
29-12-2011, 18:41
دوستان من الان بازي رو تموم كردم ماموريت Hot And Cold كه مربوط به پيدا كردن وسايل دكتر فريز هست جاش رو نقشه نشون داده نميشه!
همون موقع كه ماموريتشو ميداد جاشو رو نقشه اضافه ميكرد ولي الان چيزي رو نقشه نيست!
كجا برم؟
اديت:بعضي ديوارهاي تخريب پذير تو ارتفاع بالايي هستن و نميشه بهشون ژل زد،تو شماره قبلي با اپگريد شدن Grapnel Gun ميشد اين ديوارهارو از دور خراب كرد.تو اين شماره چنين امكاني نيست؟

Mammad Prince
29-12-2011, 23:36
دوستان من الان بازي رو تموم كردم ماموريت Hot And Cold كه مربوط به پيدا كردن وسايل دكتر فريز هست جاش رو نقشه نشون داده نميشه!
همون موقع كه ماموريتشو ميداد جاشو رو نقشه اضافه ميكرد ولي الان چيزي رو نقشه نيست!
كجا برم؟
اديت:بعضي ديوارهاي تخريب پذير تو ارتفاع بالايي هستن و نميشه بهشون ژل زد،تو شماره قبلي با اپگريد شدن Grapnel Gun ميشد اين ديوارهارو از دور خراب كرد.تو اين شماره چنين امكاني نيست؟

سوال اول : توی Steel Mill هست ! برو اونجا پیداش کن ...

سوال دوم : باید در حالت پرواز به سمتشون بری تا بتمن اون ها رو بشکونه و بتونی واردشون بشی ! :31:

AlexMercer
29-12-2011, 23:38

چقدر شبیهن

B.3.S.T
30-12-2011, 00:39
اینا چقدر شبیهن!

مزمون داستان بازی خیلی فراتر از اون اکشن ادونچریه که ما میبینیم و لذت میبریم!!!

Torch Bearer
30-12-2011, 17:19
اینا چقدر شبیهن!

هولی شت!
اره این دو نفر رو با هابیل قابیل مقایسه کرده...
کلا این دو نفر همیشه دو روی یک سکه بودن.
در همین راستا اون جوکی هم که جوکر تو Killing Joke میگه که توش دو تا دیوونه میخوان از تیمارستان فرار کنن هم انگار یک جورایی برگردان همین دو نفره...

AlexMercer
30-12-2011, 17:46
یک سوال اساسی کسی لینک دانلود کمیکاشو نداره؟ یا جایی نمیشناسه بیشتر فیلم ها و سریال هاش باشه؟

parhamsoft
30-12-2011, 18:53
سلام :

من بازی رو تمام کردم و دو تا سوال دارم :
1) کاراکتر Cat Woman رو حتما باید به لایو وصل شیم تا آزاد شه ؟
2) بعضی از ریدلر ها بصورت یخ زده هست و جرثقیل هم نزدیک ش نیست تا با اون درش بیاریم ... چطوری میشه از زیر آب در آوردشون ؟

3) الان بعد از تمام شدن بازی شهر پر آدم هست هر چقدر هم از بینشون می برم هیچی نمیشه ... در کل چه کار میشه کرد ؟ ( بعد از تمام شدن استوری اصلی بازی) البته دارم ریدلرها رو انجام میدم و تو صفحه های قبل خوندم بعد از 200 300 !!! ریدلر یه اتفاقاتی می افته ...

لطفا راهنمایی کنید. ممنون مثل همیشه

Layken
30-12-2011, 18:53
اینا چقدر شبیهن!

قبلا هم گفته بودم...
فلسفی ، مذهبی ، روانشناسی ، درون مایه های مبحث بشریت ، درون مایه های سیاسی
حتی برخی نکات که تو بایوشاک هم بهش به خوبی پرداخته بود...
تقریبا اصل داستان خیلی پیچیدست و با اون چیزی که ما میبینیم فرق داره

havas_1980
30-12-2011, 19:59
سلام :

من بازی رو تمام کردم و دو تا سوال دارم :
1) کاراکتر Cat Woman رو حتما باید به لایو وصل شیم تا آزاد شه ؟
2) بعضی از ریدلر ها بصورت یخ زده هست و جرثقیل هم نزدیک ش نیست تا با اون درش بیاریم ... چطوری میشه از زیر آب در آوردشون ؟

3) الان بعد از تمام شدن بازی شهر پر آدم هست هر چقدر هم از بینشون می برم هیچی نمیشه ... در کل چه کار میشه کرد ؟ ( بعد از تمام شدن استوری اصلی بازی) البته دارم ریدلرها رو انجام میدم و تو صفحه های قبل خوندم بعد از 200 300 !!! ریدلر یه اتفاقاتی می افته ...

لطفا راهنمایی کنید. ممنون مثل همیشه- بله.
- به کمک Freeze Blast باید یه صفحه یخ درست کنین و صفحه رو برسونین به همون نقطه... اینطوری میشه برشون داشت.
- نقشه رو که باز کنین میتونین از پایین صفحه با زدن دکمه Side Missions, فهرست ماموریت های فرعی رو ببینین. درسته. بعد از حل کردن تعدادی معما, معمایی مخصوصی براتون مطرح میشه که در صورت دادن جواب درست, منجر به مشخص شدن جای یکی از قربانی های ریدلر خواهد شد.

aha2012
30-12-2011, 20:45
منم چندین صفحه ی قبل گفتم که احتمال زیاد میدم که این دو تا با هم برادر باشن(بتمن-جوکر)
مخصوصا اونجایی که جوکر میگه که من تورو میشناسم و................
بعید نیستاااااااااااااااااا!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! :)

AlexMercer
30-12-2011, 21:34
منم چندین صفحه ی قبل گفتم که احتمال زیاد میدم که این دو تا با هم برادر باشن(بتمن-جوکر)
مخصوصا اونجایی که جوکر میگه که من تورو میشناسم و................
بعید نیستاااااااااااااااااا!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! :)

فیلم هندی شدا:31::31:

تو نسخه قبلی زندگی نامه همشونو نوشته بود.:46:

یک قسمت دیالوگ جوکر و بتمن رو توی فیلمش میزارم من خوشم اومد از این قسمت که یکمم ربط داره به موضوع :

B:Why do you want to kill me?

J:(laughing) I don`t wanna kill you! What would I do without you? Go back ripping off Mob dealers? No,NO YOU COMPLETE ME!

B: You`re garbage who kills for money

J: Don`t talk like one of them(police officers) You are not .Even If you like to be! To them you are just a freak ... like me ! They need you right now..... but when they don`t ... they`ll cast you out like a leaper . You see , their morals , their code it`s a bad joke ! Dropped at the first sign of trouble. THEY ARE AS GOOD AS THE WORLD ALLOWS THEM TO BE . I`ll show you . WHEN THE CHIPS ARE DOWN THESE CIVILIZED PEOPLE , THEY`LL EAT EACH OTHER! SEE, I`m not a monster I`m just ahead of the curve !

فوق العادست این تیکش:46::31:

Erfan.
30-12-2011, 21:42
فیلم هندی شدا:31::31:

تو نسخه قبلی زندگی نامه همشونو نوشته بود.:46:

یک قسمت دیالوگ جوکر و بتمن رو توی فیلمش میزارم من خوشم اومد از این قسمت که یکمم ربط داره به موضوع :

B:Why do you want to kill me?

J:(laughing) I don`t wanna kill you! What would I do without you? Go back ripping off Mob dealers? No,NO YOU COMPLETE ME!

B: You`re garbage who kills for money

J: Don`t talk like one of them(police officers) You are not .Even If you like to be! To them you are just a freak ... like me ! They need you right now..... but when they don`t ... they`ll cast you out like a leaper . You see , their morals , their code it`s a bad joke ! Dropped at the first sign of trouble. THEY ARE AS GOOD AS THE WORLD ALLOWS THEM TO BE . I`ll show you . WHEN THE CHIPS ARE DOWN THESE CIVILIZED PEOPLE , THEY`LL EAT EACH OTHER! SEE, I`m not a monster I`m just ahead of the curve !

فپق العادست این تیکش:46::31:

فوق العاده بود، دیالوگ های آخر The Dark Knight... فراموش نشدنی هستن... :40:

کم کم باید بریم تو کار کمیک ها و کارتون های بتمن :دی جدا دنیایی داره برای خودش...

جزو معدود ابر قرمان هایی هست که واقعا دوستش دارم!

پیروز باشید.

AlexMercer
30-12-2011, 21:52
فوق العاده بود، دیالوگ های آخر The Dark Knight... فراموش نشدنی هستن... :40:

کم کم باید بریم تو کار کمیک ها و کارتون های بتمن :دی جدا دنیایی داره برای خودش...

جزو معدود ابر قرمان هایی هست که واقعا دوستش دارم!

پیروز باشید.

اره به نکته خوبی اشاره کردین دیالوگ های اخر فیلم فوق العاده تاثیر گذارند.

Gordon: He`s the hero Gotham deserves , but not the one it needs right now. So we hunt him because he can take it. Because he`s not our hero He`s a silent guardian a watchful protector. A DARK KNIGHT ! .

منو ول کنی کل دیالوگای فیلمو مینویسم:31:

از نظر من هم بتمن یک سوپر قهرمان ویژست که حتی از اسپایدر من هم بهتره.:31:

لینک پیدا کردی عرفان جان دریغ نکن:11::40:

AlexMercer
31-12-2011, 05:32
دقت کردین دوستان در این نسخه یک جوری خواستند ما از دشمن هامون هم خوشمون بیاد؟ و دلمون براشون بسوزه؟

مریضی جوکر و اتفاقی که اخر بازی براش میافته(مطمنا چیزیش نشده یعنی امیدوارم) پیری و فرتوتی راهل زاگا(همون یارو کاراته بازه):31: و طلب کردن مرگ از بتمن(حتی اگر نقشه ای شوم بود!) و عشق جاودانه مستر فریز به زنش و همچنین حاملگی هارلی کویین ! بعضی مواقع دله ادم براشون میسوزه (حداقل من که اینطوری بودم) فقط دلم واسه پروفسر نسوخت:31:

AlexMercer
31-12-2011, 07:24
راستی لینک دانلود یک سری از این انیمیشن های بت من و لیگ عدالت رو پیدا کردم و دانلود کردم خواستین لینک دانلودشو پیام بدین.

Layken
31-12-2011, 14:05
دقت کردین دوستان در این نسخه یک جوری خواستند ما از دشمن هامون هم خوشمون بیاد؟ و دلمون براشون بسوزه؟

مریضی جوکر و اتفاقی که اخر بازی براش میافته(مطمنا چیزیش نشده یعنی امیدوارم) پیری و فرتوتی راهل زاگا(همون یارو کاراته بازه):31: و طلب کردن مرگ از بتمن(حتی اگر نقشه ای شوم بود!) و عشق جاودانه مستر فریز به زنش و همچنین حاملگی هارلی کویین ! بعضی مواقع دله ادم براشون میسوزه (حداقل من که اینطوری بودم) فقط دلم واسه پروفسر نسوخت:31:

البته یه کوچولو نکته منفی میشه بهش داد تو این قسمت که برخلاف AA این طوری اصلا نبود و رسما کنار زدن جوکر از اولویت های اصلی گیمر میشد
اما اینجا جوکر همه کاره هیچ کاره بود نه باس فایت بود نه مینی باس فایت فی مابین بود ...
دیگه برا من وقتی که دوس دخی بتمن جان داد کمی حس انتقام تو وجودم گل کرد..
+

اون پروفسرو هم که مضخرف بود حرص منم در اورده بود پشت شیشه داشت حرف میزد فکر می کرد ما نمی تونیم درو حک کنیم..: دی

hidden-knight
31-12-2011, 14:47
سلام به دوستان

توصیه میکنم که مراسم اهدای جوایز بازی های سال 2011 رو حتما ببینین، احتمالا خیلی از دوستان دیده باشن اما برای اونایی که ندیدن باید بگم که، شروع واقعا فوق العاده ای داره، نمیخوام لو بدم پس حتما دانلودش کنین، لینک دانلود :

به هیچ وجه از دستش ندین :11::40:

mjorh
31-12-2011, 17:12

من ک واسه جوکر خیلی ناراحت شدم...آخه ازش خوشم میومد:37:

pcali
31-12-2011, 17:25
با این بازی هم خیلی حال کردم باعث شد ساعتها بدون اینکه فکر کنم سرکارم با اون داستان جالبش ساعتها منو درگیر کنه به نظر من بسیار از نسخه یک موفقتر بود در همه زمینها چه گیم پلی و چه تجهیزات پیشرفته و در آخر ماموریتهای جانبیش خیلی با حال بودن کلی فسفر سوزوندم تا تموم شدن:31: اما متاسفانه معماهای riddle بعضیاشون دیگه آخر نامردی بودن:5: نتونستم همشون رو حل کنم توی بازی بیشتر از 400 تا از اینها بود که خودش کلی وقت گیر تا تکمیل بشن در کل امتیاز 10 برای این بازی کم بود:40: اما باور کنید این دفعه جوکر هیچ خری نبود بدبخت فقط قسمتی از داستان بازی بود

BATMAN-LOVE
01-01-2012, 00:51
اره به نکته خوبی اشاره کردین دیالوگ های اخر فیلم فوق العاده تاثیر گذارند.

Gordon: He`s the hero Gotham deserves , but not the one it needs right now. So we hunt him because he can take it. Because he`s not our hero He`s a silent guardian a watchful protector. A DARK KNIGHT ! .

منو ول کنی کل دیالوگای فیلمو مینویسم:31:

از نظر من هم بتمن یک سوپر قهرمان ویژست که حتی از اسپایدر من هم بهتره.:31:

لینک پیدا کردی عرفان جان دریغ نکن:11::40:
سکانسه آخر واقعا عالی بود توی شوالیه تاریکی!!!هم دیالوگهاش هم صحنه ها!!!جایی که batman زخمی شده و داره فرار میکنه و سواره موتوره مخصوصش میشه و میره به سرنوشتی نامعلوم اصلا نمیشه فراموش کرد موزیکه فیلم هم واقعا همراهی میکنه batman رو!!!!!!!!!
batman بهترین و خاص ترین ابرقهرمانه دنیاست!

---------- Post added at 12:51 AM ---------- Previous post was at 12:47 AM ----------

راستی کسی این بازیرو تا آخرش رفته و به ریدلر رسیده؟
واقعا باید همه علامتهارو گرفت!خیلی حوصله میخواد!!!!!!!!!!!!!!
دوست دارم حاله این ریدلرو بگیرم!

Little Sparrow
01-01-2012, 07:57
گرفتن ریدلر دقیقا با گرفتن 400 امین Trophy همراه هست.
40 تای بعدی رو دیگه تمومه دلبخواهی جمع میشه.ولی 400 تا رو حداقل باید بگیری.
من با گرفتن 400امی Orcale باهام تماس گرفت و جای Riddler رو گفت.

zavf
01-01-2012, 08:32
سکانسه آخر واقعا عالی بود توی شوالیه تاریکی!!!هم دیالوگهاش هم صحنه ها!!!جایی که batman زخمی شده و داره فرار میکنه و سواره موتوره مخصوصش میشه و میره به سرنوشتی نامعلوم اصلا نمیشه فراموش کرد موزیکه فیلم هم واقعا همراهی میکنه batman رو!!!!!!!!!
batman بهترین و خاص ترین ابرقهرمانه دنیاست!

---------- Post added at 12:51 AM ---------- Previous post was at 12:47 AM ----------

راستی کسی این بازیرو تا آخرش رفته و به ریدلر رسیده؟
واقعا باید همه علامتهارو گرفت!خیلی حوصله میخواد!!!!!!!!!!!!!!
دوست دارم حاله این ریدلرو بگیرم!

عذر خواهی می کنم مگه شما چند درصد از بازی را تمام کردید که Batman سوار موتور شد!

Little Sparrow
01-01-2012, 08:42
عذر خواهی می کنم مگه شما چند درصد از بازی را تمام کردید که Batman سوار موتور شد!
دوست عزیز ایشون دارن در مورد فیلم Dark Knight صحبت میکنند،نه این بازی.

lucky_luke
01-01-2012, 09:15
نسخه بلک باکس این بازی ناقص نیست؟ دانلودش کنم؟

masoudtr
01-01-2012, 10:17
گرفتن ریدلر دقیقا با گرفتن 400 امین Trophy همراه هست.
40 تای بعدی رو دیگه تمومه دلبخواهی جمع میشه.ولی 400 تا رو حداقل باید بگیری.
من با گرفتن 400امی Orcale باهام تماس گرفت و جای Riddler رو گفت.
دقیقا چجوری میشه فهمید چند تا گرفتیم
دهنم سرویس شد
مگر دستم به ریدلر نرسه دهنشو سرویس میکنم:31:
راهی نداره بدون اینکه 400 تا را بگیریم ریدلر را بگیریم؟

Little Sparrow
01-01-2012, 12:29
Tab رو میزنین بعد قسمت Riddle رو از گوشه بالا انتخاب میکنید.حالا سمت راست بالا نوشته تعداد Trophy ها رو از 440

BATMAN-LOVE
01-01-2012, 13:40
دقیقا چجوری میشه فهمید چند تا گرفتیم
دهنم سرویس شد
مگر دستم به ریدلر نرسه دهنشو سرویس میکنم:31:
راهی نداره بدون اینکه 400 تا را بگیریم ریدلر را بگیریم؟
دیشب اون یارو که همش تماس میگرفت رو پیدا کردم و حالشو گرفتم خیلی کیف داشت!!!!!!
آره من هم کلافه شدم دوست دارم ریدلرو پیدا کنم و اون عینکشو خورد کنم!

hamed30
01-01-2012, 16:47
اینجا محل تمام trophy ,collectible و challenge های این یارو riddler رو نوشته راه حلش رو هم نوشته . اینا رو همه رو بری چی میشه ؟

Little Sparrow
01-01-2012, 19:15
اینجا محل تمام trophy ,collectible و challenge های این یارو riddler رو نوشته راه حلش رو هم نوشته . اینا رو همه رو بری چی میشه ؟

Riddler رو میگیری دیگه و گروگان ها رو هم نجات میدی به همین راحتی.

Mammad Prince
01-01-2012, 19:38

البته این رو بگم تمام لذت جمع کردن trophy ها به اینه که روشون وقت بذاری و فکر کنی ! ( البته از 440 تا 10 ، 12 تاش بود که واسه من یه خورده سخت بود ولی اونا هم خدایی اون قدر سخت نبود ! :31::31: )

وگرنه اگه از روی راهنما جمعشون کنی ، کاری جز تلف کردن وقتت انجام ندادی ! و حتی گیرانداختن ریدلر هم بهتون نخواهد چسبید !

حتما بهتون پیشنهاد می کنم خودتون جمعشون کنید و برید حال ریدلر رو بگیرید !

اتاقی که طراحی کرده و باید توی اون گیرش بندازید خیلی باشکوه نیست ولی مکانیزم جالبی داره !!!
حتما ببینید !

mjorh
01-01-2012, 20:32
حالا پوستر :!

mahyarSAMSUNG
01-01-2012, 20:43
میخوام دانلودش کنم ... به نظرشما بازیش قشنگه ؟ با توجه به اینکه من از بازی مثل مرد عنکبوتی خیلی بدم میاد ( اخه فکر میکنم این بازی تشابه گیم پلی داره با اون )

vahidgame
01-01-2012, 20:47
Soundtrack های بازی واقعا خیلی عالین و از این لحاظ هم بازی یکی از بهترین های امساله
لینک دانلود تمام Soundtrack های بازی از تورنت:

torrents.thepiratebay.org/6721952/VA_-_Batman_-_Arkham_City_-_The_Album_-_(OST)_-_2011_-_MTD.6721952.TPB.torrent

اینم آهنگ فوق العاده اصلی بازی:

+

میخوام دانلودش کنم ... به نظرشما بازیش قشنگه ؟ با توجه به اینکه من از بازی مثل مرد عنکبوتی خیلی بدم میاد ( اخه فکر میکنم این بازی تشابه گیم پلی داره با اون )
اصلا قابل مقایسه با اون بازی نیست! بهترین شماره مرد عنکبوتی هم زمین تا آسمون با این بازی فرق داره و سطح این بازی خیلی خیلی بالاتره و اگه کسی اونو بازی نکنه یکی از بهترین اکشن ماجرایی های تاریخ دنیای بازی های ویدئویی رو از دست داده...

m.77
01-01-2012, 21:56
سلام.آقا یه قسمت هست که یه دکتری رو نجات میدی بعد یه اسلحه میگیری باید برگردی باهاش اون در کرکره ایه
که بالاش یه موتوره رو بزنی تا باز بشه من هرچی میزنم موتوره کار میکنه ولی دره باز نمیشه .سرویسم چیکا کنم؟

shahabprince
01-01-2012, 22:00

بازیش خداست حتما دانلود کن
من با این بازی زندگی کردم

hidden-knight
01-01-2012, 22:53
سلام.آقا یه قسمت هست که یه دکتری رو نجات میدی بعد یه اسلحه میگیری باید برگردی باهاش اون در کرکره ایه
که بالاش یه موتوره رو بزنی تا باز بشه من هرچی میزنم موتوره کار میکنه ولی دره باز نمیشه .سرویسم چیکا کنم؟
نباید کلیک کنی باید قرقره ی ماوس رو فشار بدی تا در رو رو به بالا باز کنه!

---------- Post added at 10:53 PM ---------- Previous post was at 10:51 PM ----------

سلام به دوستان

توصیه میکنم که مراسم اهدای جوایز بازی های سال 2011 رو حتما ببینین، احتمالا خیلی از دوستان دیده باشن اما برای اونایی که ندیدن باید بگم که، شروع واقعا فوق العاده ای داره، نمیخوام لو بدم پس حتما دانلودش کنین، لینک دانلود :

به هیچ وجه از دستش ندین :11::40:
:46::46::46:

m.77
01-01-2012, 23:29
درو فهمیدم چطوری باید باز کنی.چه بازیه سختیه کومبو چطوری باید بزنی من 2 3 تا بیشتر نمیتونم بزنم.

BATMAN-LOVE
02-01-2012, 00:40
Soundtrack های بازی واقعا خیلی عالین و از این لحاظ هم بازی یکی از بهترین های امساله
لینک دانلود تمام Soundtrack های بازی از تورنت:

torrents.thepiratebay.org/6721952/VA_-_Batman_-_Arkham_City_-_The_Album_-_(OST)_-_2011_-_MTD.6721952.TPB.torrent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] bay.org%2F6721952%2FVA_-_Batman_-_Arkham_City_-_The_Album_-_%28OST%29_-_2011_-_MTD.6721952.TPB.torrent)

اینم آهنگ فوق العاده اصلی بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mp3%2F3RH2x7bN%2F01_arkham_city_main_theme.html)

+

اصلا قابل مقایسه با اون بازی نیست! بهترین شماره مرد عنکبوتی هم زمین تا آسمون با این بازی فرق داره و سطح این بازی خیلی خیلی بالاتره و اگه کسی اونو بازی نکنه یکی از بهترین اکشن ماجرایی های تاریخ دنیای بازی های ویدئویی رو از دست داده...
درست میگی!
ابرقهرمان فقط BATMAN

crowe
02-01-2012, 03:03
درو فهمیدم چطوری باید باز کنی.چه بازیه سختیه کومبو چطوری باید بزنی من 2 3 تا بیشتر نمیتونم بزنم.
اول Q رو بزن بعد راحت با كمبو صافشون كن! :31:

---------- Post added at 05:03 AM ---------- Previous post was at 05:01 AM ----------

ولي آخرشم من اين Croc‌ روپيدا نكردم، اون قايقه هم كه Scarecrow ميگيد ياروهه رو گذاشته اونجا هم هيچي توش ني كه!

Erfan.
02-01-2012, 07:46
بعد از تموم کردن بخش داستانی بازی، علیرغم میل باطنی :دی بازی رو کنار گذاشته بودم... ولی الآن 2-3 روزه شروع کردم ماموریت های فرعی بازی رو میرم...

واقعا بیشتر از نیمی از عظمت بازی وابسته به همین ماموریت های فرعی هست! اصلا فکر نمیکردم این قدر کامل و با جزییات طراحی شده باشن...

Easter Egg های بازی واقعا عالی هستند و در کل بازی از نظر جزییات و توجه سازندگان، چیزی کم نداره!

این هم یه سری شات جدید:

محل قتل پدر و مادر بتمن... و ادای احترام به اونها... با آهنگ بسیار زیبایی همراه شده بود.

Mad Hatter :دی

و در آخر، Tessellation:

پیروز باشید.

Little Sparrow
02-01-2012, 07:56
باید بری روی قایقه بعدش دریچه ی انتهای قایق رو ه.ک کنی.فقط بدون باید جای درست وایسی.چون وسیله ای که باید ه.ک کنی رو نمیبینی.دریچه که باز شد میری تو قایق.
قبلا که عکس گذاشتم.
Croc هم که بعد از شکست دادن Ra's باید برگردی به جایی که زیرزمین دو طرف میشه.یکی میره طرف جوکر یکی پنگوئن.شما برای ورود نینجا رو تا مقر جوکر دنبال کرده بودید.سعی کنید از همون طرف برگردید.می بینید میله ها بالا اومدن و نمیزارن شما از اینطرف برید(یعنی بازی میخواد شما از اونور برین)خوب پس با Remote batrang در رو سعی کنید باز کنین که یهو Croc دیوار رو میشکنه.
به همین راحتی.
اینم عکس:
این از محلش:
اینم دیواره که البته الان برای من خراب شده برای شما باید یه دیوار با یه دکمه باشه:

crowe
02-01-2012, 15:03
بعد از تموم کردن بخش داستانی بازی، علیرغم میل باطنی :دی بازی رو کنار گذاشته بودم... ولی الآن 2-3 روزه شروع کردم ماموریت های فرعی بازی رو میرم...

واقعا بیشتر از نیمی از عظمت بازی وابسته به همین ماموریت های فرعی هست! اصلا فکر نمیکردم این قدر کامل و با جزییات طراحی شده باشن...

Easter Egg های بازی واقعا عالی هستند و در کل بازی از نظر جزییات و توجه سازندگان، چیزی کم نداره!

این هم یه سری شات جدید:

محل قتل پدر و مادر بتمن... و ادای احترام به اونها... با آهنگ بسیار زیبایی همراه شده بود.

Mad Hatter :دی

و در آخر، Tessellation:

پیروز باشید.
اين Tessellation چيه؟ من تمام ماموريت هاي فرعي رفتم، اين ريدلر رو هم گرفتم ولي اينو نديديم؟! كجاست؟

Erfan.
02-01-2012, 15:14
اين Tessellation چيه؟ من تمام ماموريت هاي فرعي رفتم، اين ريدلر رو هم گرفتم ولي اينو نديديم؟! كجاست؟

دوست عزیز Tessellation یکی از قابلیت های گرافیکی بازی هست که با فعال کردن DirectX11 (اگه کارتتون DX11 باشه) میتونید ازش بهره ببرید.

اگه دقت کنید جزییات و فرورفتگی های اون مجسمه شیر که عکسش رو گذاشتم، زیاد تر از بازی های دیگه هست و به دلیل فعال بودن همین تسلیشن هست...

پیروز باشید.

crowe
02-01-2012, 17:01
باید بری روی قایقه بعدش دریچه ی انتهای قایق رو ه.ک کنی.فقط بدون باید جای درست وایسی.چون وسیله ای که باید ه.ک کنی رو نمیبینی.دریچه که باز شد میری تو قایق.
قبلا که عکس گذاشتم.
Croc هم که بعد از شکست دادن Ra's باید برگردی به جایی که زیرزمین دو طرف میشه.یکی میره طرف جوکر یکی پنگوئن.شما برای ورود نینجا رو تا مقر جوکر دنبال کرده بودید.سعی کنید از همون طرف برگردید.می بینید میله ها بالا اومدن و نمیزارن شما از اینطرف برید(یعنی بازی میخواد شما از اونور برین)خوب پس با Remote batrang در رو سعی کنید باز کنین که یهو Croc دیوار رو میشکنه.
به همین راحتی.
اینم عکس:
این از محلش:
اینم دیواره که البته الان برای من خراب شده برای شما باید یه دیوار با یه دکمه باشه:
آقا ممنون من بالاخره اين اسكاركرو رو پيدا كردم، رمزش روودش هم City of Terror‌ بود، فقط يه سوال من اين مرحله ريش الگول رو قبلا رد كرده بودم، الان دارم حالت پلاس بازي رو ادامه مي دم، ميخوام بدونم تو اين حالت ميتونم به كراك برسم؟

Little Sparrow
02-01-2012, 17:48
نه خیر.Croc رو فقط بعد از شکست دادن Ra's میشه دید.بقیه اوقات نمیشه.

BATMAN-LOVE
02-01-2012, 18:04
این عملامتهارو [ ] چطور باید گرفت؟!فکر کنم همونهایی هست که تو بازی وقتی صفحرو کاراگاهی میکنی روی دیوارها علامت سواله بزرگ هست!اینهارو چطوری باید گرفت؟؟؟
الان رو نقشه پره از اینا [ ] ؟؟؟
detective هم زدم رو اون علامت سوالها اما هیچی نمیشه!!!!!!!!!

Little Sparrow
02-01-2012, 18:30
این عملامتهارو [ ] چطور باید گرفت؟!فکر کنم همونهایی هست که تو بازی وقتی صفحرو کاراگاهی میکنی روی دیوارها علامت سواله بزرگ هست!اینهارو چطوری باید گرفت؟؟؟
الان رو نقشه پره از اینا [ ] ؟؟؟
detective هم زدم رو اون علامت سوالها اما هیچی نمیشه!!!!!!!!!
اینا Riddle هست و یه جور چیستان یا معما هستن.باید دکمه X رو نگهداری و محیط رو اسکن کنی.علامت سوال ها هم از این دسته چیزا هستن.پیداشون میکنی.نقطه رو میزاری زیر علامت و X رو نگه میداری.

BATMAN-LOVE
02-01-2012, 18:41
آهان رو تابلوها و عکسا باید دقیق جلوشون ایستاد و decective زد و اون علامت سوالرو هم که گفتی!

kamivh1
02-01-2012, 20:18
اینا Riddle هست و یه جور چیستان یا معما هستن.باید دکمه X رو نگهداری و محیط رو اسکن کنی.علامت سوال ها هم از این دسته چیزا هستن.پیداشون میکنی.نقطه رو میزاری زیر علامت و X رو نگه میداری.

نقطه رو چجوری باید بزارم زیره علامت من نقطه ای اصلا پیدا نکردم!

Little Sparrow
02-01-2012, 20:34
ببین علامت سوال یه نقطه داره یه علامت.(؟)معمولا باید از یه زاویه خاص به علامت نگاه کنی تا نقطه زیرش قرار بگیره.و علامت سوال کامل بشه بعد Scan کنیش.به همین راحتی.

crowe
02-01-2012, 20:40
نه خیر.Croc رو فقط بعد از شکست دادن Ra's میشه دید.بقیه اوقات نمیشه.
خوب تو حالت New Game + بازم با همه باس ها ميجنگيم ديگه! بازم نميشه ديد ؟

Little Sparrow
02-01-2012, 20:42
میتونی توی +new game هم ببینیش ولی بازم فقط بعد از شکست دادن Ra's.
منظورم این بود.

m.77
02-01-2012, 21:52
آقا من با دستگیره که بازی میکنم شوکو باید بگیری پایین تا بره جلو کلا برعکسه چرا؟

arYa2550
02-01-2012, 22:24
دوستان من تو مرحله ای که بتمن وارد یه دودکش میشه که زیر پاش آتیشه و اگه بیفته میسوزه گیر کردم مشکل شیر آب هست که نمیتونم بهش برسم وقتی هم Lctrl رو میگیرم از مسیری که سنگها یکم ریزش داشته عبور نمیکنه باید چیکار کنم؟؟؟

BATMAN-LOVE
03-01-2012, 00:36
باید با قلاب دری که جلوت هسترو بکشی تا راهه آب باز شه و میله هارو سرد کنه تا رد بشی

---------- Post added at 12:36 AM ---------- Previous post was at 12:34 AM ----------

من الان روی اون اتوبانه هوایی که خراب شده هستم که یه جسد قرار داره و گلوله رو اسکن کردم و یه خطه قرمز رو نشون میده اما وقتی مسیرو دنبال میکنم یه جایی قطع میشه و ادامه نداره!دور و بر هم اسکن کردم چیزی نیست؟؟؟

kane32
03-01-2012, 01:02
دوستان من تو مرحله ای که بتمن وارد یه دودکش میشه که زیر پاش آتیشه و اگه بیفته میسوزه گیر کردم مشکل شیر آب هست که نمیتونم بهش برسم وقتی هم Lctrl رو میگیرم از مسیری که سنگها یکم ریزش داشته عبور نمیکنه باید چیکار کنم؟؟؟

شما باید با کلید اسپیس سرعت بگیری وقتی نزدیک سنگ شدی با کلید کنترل از زیرش بصورت تکل رد بشی

---------- Post added at 01:02 AM ---------- Previous post was at 01:00 AM ----------

باید با قلاب دری که جلوت هسترو بکشی تا راهه آب باز شه و میله هارو سرد کنه تا رد بشی

---------- Post added at 12:36 AM ---------- Previous post was at 12:34 AM ----------

من الان روی اون اتوبانه هوایی که خراب شده هستم که یه جسد قرار داره و گلوله رو اسکن کردم و یه خطه قرمز رو نشون میده اما وقتی مسیرو دنبال میکنم یه جایی قطع میشه و ادامه نداره!دور و بر هم اسکن کردم چیزی نیست؟؟؟

نه اونجا فک نکنم باید کاری کنی سر قربانیه بعدیه که اوراکل بهت میگه ددشات کیو کجا قراره بزنه که باید سری دس به کار بشی تا طرف ترور نشه

vegas
03-01-2012, 01:05

برو داخل همون جایی که خط قرمز قطع میشه روی زمین رو اسکن کن یه پوکه پیدا میکنی و ...
بعضی از قسمت های بازی واقعا گیچ کننده هست ولی ادامه بدی راه میوفتی ...

hidden-knight
03-01-2012, 02:42
من الان روی اون اتوبانه هوایی که خراب شده هستم که یه جسد قرار داره و گلوله رو اسکن کردم و یه خطه قرمز رو نشون میده اما وقتی مسیرو دنبال میکنم یه جایی قطع میشه و ادامه نداره!دور و بر هم اسکن کردم چیزی نیست؟؟؟سلام، باید بعد از اینکه محل برخورد گلوله و پوکه رو پیدا کردی، یه حالت اثر انگشت مانندی رو روی پشت بوم همونجا که خط قطع میشه و یه تابلوی تبلیغاتی هم هست، اسکن کنی بعد با اراکل حرف میزنی، بعد بازی میکنی تا اینکه صدای گلوله میشنوی که اوراکل محل رو بهت میگه...البته برای نشیدن صدای بعدی باید بازی کنی ممکنه یک ساعت بعد این اتفاق بیفته!

BATMAN-LOVE
04-01-2012, 01:39
خیالت راحت باشه پایان بازی پیچیدست و راحت نمیشه تشخیص داد و خودت باید تجربه کنی! پس لو نرفته

3Dmajid
04-01-2012, 01:59
بابا این قسمتهایی که داستان بازیو لو میده بزارید تو اسپویلر یا حداقل قبلش بگید. آدم دیگه نمی تونه این فرومه بخونه ای بابا

شرمنده اصلا یادم نبود :41:

خیالت راحت باشه پایان بازی پیچیدست و راحت نمیشه تشخیص داد و خودت باید تجربه کنی! پس لو نرفته
به این میگن مثبت اندیشی :31:

BATMAN-LOVE
04-01-2012, 04:09
سلام، باید بعد از اینکه محل برخورد گلوله و پوکه رو پیدا کردی، یه حالت اثر انگشت مانندی رو روی پشت بوم همونجا که خط قطع میشه و یه تابلوی تبلیغاتی هم هست، اسکن کنی بعد با اراکل حرف میزنی، بعد بازی میکنی تا اینکه صدای گلوله میشنوی که اوراکل محل رو بهت میگه...البته برای نشیدن صدای بعدی باید بازی کنی ممکنه یک ساعت بعد این اتفاق بیفته!
سلام
آره همونجایی هست که تابلوی تبلیغاتیه و جلوتر هلیکوپتر منهدم شده قرار داره اما روی پشت بوم هیچی نیست حتی اطرافرو هم گشتم با مد کاراگاهی متاسفانه اثره انگشتی نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!حالا این مربوط به داستانه فرعی میشه؟؟؟آخه من بازی رو الان 64 درصد رفتم
خلاصه کلافم کرد!!!!!!!!!!!!!!

---------- Post added at 04:09 AM ---------- Previous post was at 04:05 AM ----------

راستی من دارم به ریدلر لعنتی نزدیک میشم!!!الان 381 شدم 19 تا دیگه مونده اما همین 19 تا خدا میدونه کی تموم شه!!!!!!!

Little Sparrow
04-01-2012, 08:29
اونجایی که رد گلوله تموم میشه زمین رو بگرد.احتمالا رو زمین خوابیده بوده اثرش رو برف مونده.اگه نه بگو چندمین مقتوله این یارو تا بهت بگم کجاست.

hidden-knight
04-01-2012, 09:19
آره همونجایی هست که تابلوی تبلیغاتیه و جلوتر هلیکوپتر منهدم شده قرار داره اما روی پشت بوم هیچی نیست حتی اطرافرو هم گشتم با مد کاراگاهی متاسفانه اثره انگشتی نیست!
دقیقه میشه زیر اون بیلی بورد لبه ی ساختمون گوشش! Detective رو بزنی خودش یه علامت ذره بین میاره و شروع میکنه به حرف زدن با Oracle...
این میشه دومین مقتول فکر کنم، سومیش خفن تره و آخریش هم که دیگه...

M,ANGEL,N
04-01-2012, 15:37
ببخشید اونجایی که بتمن میخواد اون دکتره (hugo stange) رو بگیره و دکتره پشت یه شیشست نمیشه سیستمو -- کرد که در باز بشه باید چیکار کنم؟لطفا کمک کنید...

Layken
04-01-2012, 15:44
ببخشید اونجایی که بتمن میخواد اون دکتره (hugo stange) رو بگیره و دکتره پشت یه شیشست نمیشه سیستمو -- کرد که در باز بشه باید چیکار کنم؟لطفا کمک کنید...

کد های حکش زیادن باید هر یکی یکی دو طرف رو دونه دونه ست کنی تا کار کنه...
عجله نکن...

virus2009
04-01-2012, 15:48
بعد از اینکه بازی تموم شد میشه تو شهر چرخید و trophy ها رو جمع کرد ... ؟؟؟
با catwoman و batman

arash-king
04-01-2012, 15:56
بعد از اینکه بازی تموم شد میشه تو شهر چرخید و trophy ها رو جمع کرد ... ؟؟؟
با catwoman و batman

بله.....با هر 2 نفر هم میتونی بگردی trophyها:8:

3Dmajid
04-01-2012, 16:44
بعد از اینکه بازی تموم میشه دیگه بقیه ماموریت ها ربطی به داستان بازی نداره ؟
یعنی دیگه دموی باحال و هیجان انگیز نداره و فقط واسه سرگرمیه ؟ :31::20:
آخه خیلی زود تموم شد که.
واسه من رو 30 درصد :41:
منو باش گفتم کو تا 100درصد بشه یه هو دیدم بازی تموم شد :41:

BATMAN-LOVE
04-01-2012, 16:49
اتفاقا بازی تازه جالب میشه و مراحلی هستش که باید گروگانهای ریدلر نجات بدی!از همه مهمتر خوده ریدلر که بهش میرسی!البته رسیدن بهش کمی حوصله میخواد!!!

anti-military
04-01-2012, 18:17
من به یه مشکلی برخوردم که فکر کنم باگ باشه . الان تو بازی بالای صفحه میزنه Level up ! اما وقتی که میرم تو صفحه Level up هیچ کدوم از مهارت ها رو نمیشه دیگه آپگرید کرد ! مشکل چیه ؟ من الان بازی رو هم تموم کردم اما هنوز اون بالا با رنگ سبز و گنده نوشته Level up و تو صفحه آپگرید مهارت ها هم که میری هیچ مهارتی رو نزده واسه آپگرید .

crowe
04-01-2012, 19:52
من به یه مشکلی برخوردم که فکر کنم باگ باشه . الان تو بازی بالای صفحه میزنه Level up ! اما وقتی که میرم تو صفحه Level up هیچ کدوم از مهارت ها رو نمیشه دیگه آپگرید کرد ! مشکل چیه ؟ من الان بازی رو هم تموم کردم اما هنوز اون بالا با رنگ سبز و گنده نوشته Level up و تو صفحه آپگرید مهارت ها هم که میری هیچ مهارتی رو نزده واسه آپگرید .
خوب اگه همه رو آپگريد كرده باشي ديگه چيزي هم مگه ميمونه؟

anti-military
04-01-2012, 20:08
خوب اگه همه رو آپگريد كرده باشي ديگه چيزي هم مگه ميمونه؟

نه ولی خوب الان بالای صفحه بزرگ و با رنگ سبز زده Level up . همین باعث شده اون خط نقشه بالای صفحه که نشون میده باید کجا رفت پنهان باشه . الان چه راهی هست ؟
نه آپگیریدی مونده و نه اون level up بالای صفحه از بین میره

BATMAN-LOVE
04-01-2012, 22:39
بالاخره تروفیهام 400 شد و به ریدلر رسیدم!!!!!!خیلی حال داد واقعا چه شوکی به ریدلر وارد شد!!!!!اصلا فکرشو نمیکرد batman پیداش کنه!!!!
البته سه بار این مرحله رو رفتم و حسابی حال کردم!!!!!!!
مهم = (قبل از اینکه برم سراغه ریدلر سیو بازیرو تو فلش کپی کردم تا هر وقت خواستم این مرحله رو دوباره ببینم مجبور نباشم از اول تروفی جمع کنم!!!!!)

hidden-knight
05-01-2012, 10:20
سلام دوستان

یه سوال فنی داشتم! میخواستم بدونم که چطور میشه فایل Save بازی رو به درستی کپی و روی یه سیستم دیگه ذخیره کرد؟
اجازه بدید سوالم رو یکم ملموس تر بیان کنم!
من روی ویندوز XP بازی میکنم و Save بازی داخل Document داخل پوشه WBGame ذخیره میشه، من این فایل رو به طور کامل برداشتم و داخل همون محل از ویندوز 7 روی لپ تاپم کپی کرد، اما وقتی بازی رو باز کردم ازم خواست تا یه Account جدید بسازم!
من فکر میکنم که محل Save های این بازی روی ویندوز XP و 7 با هم فرق دارن، البته فکر میکنم اختلافشون در مورد XLive باشه، یعنی جایی که پوشه XLive روی ویندوز XP هست با جای این پوشه روی ویندوز 7 فرق داره...

خب...
از دوستان میخوام منو راهنمایی کنن تا بتونم روی لپ تاپم که هم قوی تر و هم راحت تره ادامه این بازی رو انجام بدم، پیشاپیش مرسی :11:

Mammad Prince
05-01-2012, 12:24
سلام دوستان

یه سوال فنی داشتم! میخواستم بدونم که چطور میشه فایل Save بازی رو به درستی کپی و روی یه سیستم دیگه ذخیره کرد؟
اجازه بدید سوالم رو یکم ملموس تر بیان کنم!
من روی ویندوز XP بازی میکنم و Save بازی داخل Document داخل پوشه WBGame ذخیره میشه، من این فایل رو به طور کامل برداشتم و داخل همون محل از ویندوز 7 روی لپ تاپم کپی کرد، اما وقتی بازی رو باز کردم ازم خواست تا یه Account جدید بسازم!
من فکر میکنم که محل Save های این بازی روی ویندوز XP و 7 با هم فرق دارن، البته فکر میکنم اختلافشون در مورد XLive باشه، یعنی جایی که پوشه XLive روی ویندوز XP هست با جای این پوشه روی ویندوز 7 فرق داره...

خب...
از دوستان میخوام منو راهنمایی کنن تا بتونم روی لپ تاپم که هم قوی تر و هم راحت تره ادامه این بازی رو انجام بدم، پیشاپیش مرسی :11:

سلام !

دوست عزیز شما باید علاوه بر پوشه سیو که خودتون بهش اشاره کردید ، از پوشه زیر هم بک آپ بگیرید تا سیوتان قابل استفاده باشه ....

C:\Users\your name\AppData\Local\Microsoft\XLive

موفق باشی :31:

hidden-knight
05-01-2012, 14:19
سلام !

دوست عزیز شما باید علاوه بر پوشه سیو که خودتون بهش اشاره کردید ، از پوشه زیر هم بک آپ بگیرید تا سیوتان قابل استفاده باشه ....

C:\Users\your name\AppData\Local\Microsoft\XLive

موفق باشی :31:
سلام
پیداش کردم

بی نهایت سپاسگذارم:11:

vahidgame
05-01-2012, 14:44
انصافا ماموریت های فرعی بازی رو هم فوق العاده طراحی کردن و احساس نمیشه اون چنان با ماموریت های اصلی فرق دارن و مثل بعضی بازی ها نیست که ماموریت های فرعی مسخره هم زیاد داشته باشن. یعنی تک تک ماموریت های فرعی با دقت خیلی بالایی طراحی شدن!
چند وقتیه بازیو تموم کردم ولی تقریبا نصفش مونده بود و ماموریت های فرعی رو هم خیلی زیاد نرفته بودم. دیشب نشستم به طور مفصل ماموریت های فرعی رو رفتم و بعضی هاشون رو تموم کردم که واقعا خیلی لذت بخش بودن و واقعا باید به سازندگان بازی به خاطر دقت بالا تبریک گفت. قبلا همون اولا که بازیو شروع کرده بودم پیش خودم می گفتم ماموریت های فرعی بازی چه قدر کمن و احتمالا این بخش خوب طراحی نشده که الان فهمیدم کاملا برعکس اینه...
این Challenge Mode هم خیلی خوب طراحی شده و گاهی وقتا میشه اونو رفت

harrypotter
06-01-2012, 19:16
کسی trainer درست و حسابی داره که کارکنه؟

rgh2
06-01-2012, 21:48
دوستان بت من تو شهر گیر کرده
دیگه تلفن زنگ نمیزنه که جای اون طرف رو ردیابی کنه!!!!!!
چکار باید کرد؟"؟؟

saeedblack
06-01-2012, 23:16
لطفا کمک کنید کسی میدونه چجوری تو بخش side quest تو اون قسمت AR Challenge وقتی به 76% میرسه یه مرحله داره که باید با Glide از پنج تا حلقه رد شد هر کاری کردم نمیشه از آخری شد کسی راه خاصی بلده؟ممنون.

crowe
06-01-2012, 23:50
دوستان من بازي رو دارم تو حالت New Game + ادامه ميدم، الانم سيدم به قسمت مستر فريز، تمامي راههايي روهم كه براي غافلگير كردنش هست رو هم زدم ولي هنوز ناك اوت نشده!!!؟؟؟ تو حالت عادي بازي با سه يا چهار حركت ناك اوتش كردم ولي اينجا نميدونم چرا هيچيش نميشه؟!!! كسي راه حلي داره؟

M,ANGEL,N
07-01-2012, 12:52
سلام دوستان نسوز کننده ی بازی هم هست؟که جونش کم نشه؟

molaali
08-01-2012, 08:39
چطوری میشه یه اکانت آفلاین ساخت؟
تشکر.

virus2009
08-01-2012, 09:31
لطفا کمک کنید کسی میدونه چجوری تو بخش side quest تو اون قسمت AR Challenge وقتی به 76% میرسه یه مرحله داره که باید با Glide از پنج تا حلقه رد شد هر کاری کردم نمیشه از آخری شد کسی راه خاصی بلده؟ممنون.

وقتی Glide میکنی ctrl رو بگیر ( space رو ول نکن ) وقتی یکم رفت پایین Ctrl رو ول کن تا بیاد بالا و اوج بگیره

چطوری میشه یه اکانت آفلاین ساخت؟
تشکر.

create a new account رو بزن
وقتی نوشته های قوانینش برای تایید اومد برو پایین یک لینک هست نوشته Create offline account ( یک همچین چیزی ) اون رو بزن

saeedblack
08-01-2012, 16:27
ببخشید تو side quest riddler من دو نفر رو نجات دادم بعد که فرکانس بعدی رو پیدا میکنم میگه هنوز زوده چجور میشه جای نفر بعدی رو پیدا کرد؟ممنون.

saeedblack
08-01-2012, 16:36
کسی trainer درست و حسابی داره که کارکنه؟
دوستان اینها هستند بعضی مال تمام ورژن هاست بعضی تک ورژنه هستند.لینکهارو بزنید وارد سایت مربوطه بشید start download رو بزنید و لذت ببرید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fdownload%2FBATMAN_-_ARKHAM_CITY_v1.0_%2B_7_Trainer.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fdownload%2FBatmanAC_Trn_P.zip)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fdownload%2FBATMAN_-_ARKHAM_CITY_v1.01_%2B_7_Trainer.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fdownload%2FBatman_Arkham_City_AllVersions_Pl us_1_Trainer_Fixed.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fdownload%2FBatman_AC_%2B3_TRN.zip)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fdownload%2FBAC-Tr-LNG.zip)

clau
08-01-2012, 20:00
سلام ببخشید اون مرحله که باید از روی اتشفشان رد بشی سر سکوی دوم گیر کردم یک نفر گفت L CTRLدایو کن وقتی نوشته PULL UPاومد LCTRLرو ول کن که وقتی این کار میکنم پرت میشه پایین اعصابم بهم ریخته :37:

harrypotter
08-01-2012, 20:55
دوستان اینها هستند بعضی مال تمام ورژن هاست بعضی تک ورژنه هستند.لینکهارو بزنید وارد سایت مربوطه بشید start download رو بزنید و لذت ببرید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fdownload%2FBATMAN_-_ARKHAM_CITY_v1.0_%2B_7_Trainer.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fdownload%2FBatmanAC_Trn_P.zip)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fdownload%2FBATMAN_-_ARKHAM_CITY_v1.01_%2B_7_Trainer.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fdownload%2FBatman_Arkham_City_AllVersions_Pl us_1_Trainer_Fixed.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fdownload%2FBatman_AC_%2B3_TRN.zip)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fdownload%2FBAC-Tr-LNG.zip)

اینا همه موقع اجراش یوزر و پس همین سات رو میخاد.

mahyarSAMSUNG
08-01-2012, 21:17
ببخشید ... Arkham city یعنی چی ؟ چه زبوننیه ؟

Arrowtic
08-01-2012, 21:26
شهر آرخام(انگلیسی!)
یه شهره اسمش آرخامه : دی

mehdy.z
08-01-2012, 22:11
بازی خوبیه ولی یه مشکل اساسی که داره اینه که بر پایه موتور nvidia phsyx ساخته شده که به نظر شخص من یه افتضاح توی پردازش فیزیکه!!
یعنی حتی وقتی توی بازی phsyx رو روی high میگذاری با اینکه فیزیک خیلی فوق العاده ای رو به بازی اضافه نمیکنه ولی خرخره GPU رو میجوه و فریم رو در بعضی از صحنه ها حتی تا 60 درصد کاهش میده!!...دیگه وقتی cpu رو به عنوان phsyx processor معرفی میکنی که بماند...اصلا فریم تعطیل میشه میره پی کارش!!!
در صورتی که موتور havok با اینکه به نظر شخص من فیزیک خیلی بهتری در بازیها ارائه میده که اون رو در بازی نظیر red faction ثابت کرد(بازی واقعا در تخریب و فیزیک حرف نداشت) ولی نحوه فریم دهیش فوق العاده بهتره بود....قبول دارم گرافیک این بازی خیلی بهتره ولی یادتون باشه که havok برای پردازش فیزیک از cpu استفاده میکنه نه GPU!!...البته همین طور که گفتم nvidia phsyx هم میشه CPU رو به عنوان پیش فرض فیزیک قرار داد ولی در اکثر مواقع این کار اوضاع رو بدتر میکنه!!
البته به نظر من توی گرافیک و مخصوصا هوش مصنوعی هم واقعا بیشتر میشد کار کرد... طرف درست از بیخ گوشش رد میشم یا پرواز میکنم حتی شک هم نمیکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در صورتی که در بازیهایی نظیر splinter cell وقتی یه نفر رو take down میکردی حداقل نفر بغلیش مثل جلبک هنوز به حرف زدنش ادامه نمیداد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی در کل بقیه المانهای بازی خوبه مخصوصا داستان که نحوه روایتش واقعا قشنگه و یه جورایی حالت یه فیلم اکشن سینمایی به بازی داده و اگه از حق نگذریم یکی از دلایل اصلی جذابیت بازی هم همین فاکتورش هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این نه یک نقد بود و نه تفسیر بازی فقط یه بررسی فنی بازی از نظر تکنیکی بود پس لطفا به فن های این بازی مخصوصا کسانی که فکر میکنند این بازی باید به عنوان GOTY سال انتخاب بشه برنخوره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CRIS Joon CR7
08-01-2012, 23:11
ب
البته به نظر من توی گرافیک و مخصوصا هوش مصنوعی هم واقعا بیشتر میشد کار کرد... طرف درست از بیخ گوشش رد میشم یا پرواز میکنم حتی شک هم نمیکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در صورتی که در بازیهایی نظیر splinter cell وقتی یه نفر رو take down میکردی حداقل نفر بغلیش مثل جلبک هنوز به حرف زدنش ادامه نمیداد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی در کل بقیه المانهای بازی خوبه مخصوصا داستان که نحوه روایتش واقعا قشنگه که یه جورایی حالت یه فیلم اکشن سینمایی به بازی داده که اگه از حق نگذریم یکی از دلایل اصلی جذابیت بازی هم همین فاکتورش هس

جلبک رو خوب اومدی خب تاریکه بتمن هم سیاهه و البته سریع پس کسی متوجه رفت و آمد نمیشه دیگه:31:
Goty رو به این ندیم به چی بدیم؟:18:

saeedblack
08-01-2012, 23:16
اینا همه موقع اجراش یوزر و پس همین سات رو میخاد.
بعضی هاشون پسورد میخواد که یکی از این سه تا رو بزنی باز میشه
madeusingtmk
b708k
givememorelives

peyman-yasi
08-01-2012, 23:46
سلام . من تو یه مرحله از این بازی موندم . اونجایی که مستر فرییز رو باید پیدا بکنم . سمت راست قرمز و آبی میشه و درجه حرارت کم و زیاد میشه . هرچقد میگردم نمیتونم پیدا بکنم .ضمنا اولای بازی هستم . 5% بازی کردم . میشه کمکم بکنین که چطور میشه رد کرد اینجا رو

mehdy.z
09-01-2012, 02:23
جلبک رو خوب اومدی خب تاریکه بتمن هم سیاهه و البته سریع پس کسی متوجه رفت و آمد نمیشه دیگه:31:
Goty رو به این ندیم به چی بدیم؟:18:
ممنون:31:
اینکه آیا این بازی لیاقت GOTY شدن رو داره یا نه رو من اصلا بهش کاری ندارم و نظری هم نمیدم:20:
ولی آخه میدونی چیه؟؟...گذشته از اون صحبتهایی که کردم یه چیز دیگه هم هست که برای من توی بازی خیلی مهمه اونم خشونت توی بازی هست که این اصلا بویی ازش نبرده(توی بازی از دماغ یه نفر هم خون نمیاد:31:)...
(البته این دیگه کاملا شخصیه و اصلا ایرادی به بازی نمیگیره چون کاملا به سلیقه طرف بستگی داره.... به نظر شخص من که بازی اکشن,بدون خونریزی مثل شیر بی یال کوپال میمونه:31:حالا شما رو دیگه نمیدونم:biggrin:)
موفق باشید:46:

aha2012
09-01-2012, 08:30
سلام . من تو یه مرحله از این بازی موندم . اونجایی که مستر فرییز رو باید پیدا بکنم . سمت راست قرمز و آبی میشه و درجه حرارت کم و زیاد میشه . هرچقد میگردم نمیتونم پیدا بکنم .ضمنا اولای بازی هستم . 5% بازی کردم . میشه کمکم بکنین که چطور میشه رد کرد اینجا رو
سلام.فریز زیر زمین هستا.یه در اونجا هست که باید بازش کنی.نمیدونم اسلحه ی برقی رو گرفتی یا نه؟چون دره با این اسلحه باز میشه

vahidgame
09-01-2012, 15:54
ممنون:31:
اینکه آیا این بازی لیاقت GOTY شدن رو داره یا نه رو من اصلا بهش کاری ندارم و نظری هم نمیدم:20:
ولی آخه میدونی چیه؟؟...گذشته از اون صحبتهایی که کردم یه چیز دیگه هم هست که برای من توی بازی خیلی مهمه اونم خشونت توی بازی هست که این اصلا بویی ازش نبرده(توی بازی از دماغ یه نفر هم خون نمیاد:31:)...
(البته این دیگه کاملا شخصیه و اصلا ایرادی به بازی نمیگیره چون کاملا به سلیقه طرف بستگی داره.... به نظر شخص من که بازی اکشن,بدون خونریزی مثل شیر بی یال کوپال میمونه:31:حالا شما رو دیگه نمیدونم:biggrin:)
موفق باشید:46:

اتفاقا مهدی جان به نظرم همین که بازی این مدلیه باعث بهتر شدنش هم شده :دی
قبلا هم به این اشاره شده که کلا بتمن شخصیتی نیست که حتی دشمنان خودشو هم بکشه که این توی بازی به بهترین شکل نشون داده میشه و اصلا راه نداره شاهد یه بازی خیلی خشن باشیم

clau
09-01-2012, 17:52
سلام بچه ها خوبین میدونستین این بازی 2تا پایان داره که به انتخاب شما بستگی داره سر مرحلهcatwomanکه باید بری دو تا چمدان الماس بدزدی وقتی کارش تمام شد catwomanداره بیرون میاد تو مونیتور میبینه بتمن گرفتن اونجا اگه به در سمت راست که روش نوشته live arkham cityبرین بازی همونجا تمام میشه :27:

m3hti
09-01-2012, 18:44
چرا هی پشت سرهم close the program میده؟

mehdy.z
09-01-2012, 19:23
قبلا هم به این اشاره شده که کلا بتمن شخصیتی نیست که حتی دشمنان خودشو هم بکشه که این توی بازی به بهترین شکل نشون داده میشه و اصلا راه نداره شاهد یه بازی خیلی خشن باشیم

منم گفتم که وحید جون این قسمتش دیگه کاملا شخصیه...یکی مثل تو روحیه_ش لطیف بید از خشونت خوشش نویاد:31:...یکی هم مثل من عشق خشونت:evil:

mjorh
09-01-2012, 19:24

فضای بازیم یه جوریه ک خون لازم نی ک توش باشه ...

خشن هم هس اتفاقا ...وختی دعوا میکنه خشن میشه!:31:

molaali
10-01-2012, 09:08
وقتی میرسم به اون شخصی که اوایل بازی و توی زندان بروس وین رو دید (فکر میکنم مرد پنگوئنی باشه) نمیتونم کاری بکنم.وسط سالن بزرگی ایستاده و مرتب شلیک میکنه.خود بازی یه اسلحه داد که بت من میگیره پشتش و جلو میره ولی نمیشه با اون بهش شلیک کرد.با سلاح های دیگه هم وقتی بهش شلیک میکنم دورش بسته میشه و اتفاقی نمی افته. زیر جایی که هست دو تا پنگوئن رو زدم ولی بازم اتفاقی نیوفتاد.
اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم.

virus2009
10-01-2012, 13:04
وقتی میرسم به اون شخصی که اوایل بازی و توی زندان بروس وین رو دید (فکر میکنم مرد پنگوئنی باشه) نمیتونم کاری بکنم.وسط سالن بزرگی ایستاده و مرتب شلیک میکنه.خود بازی یه اسلحه داد که بت من میگیره پشتش و جلو میره ولی نمیشه با اون بهش شلیک کرد.با سلاح های دیگه هم وقتی بهش شلیک میکنم دورش بسته میشه و اتفاقی نمی افته. زیر جایی که هست دو تا پنگوئن رو زدم ولی بازم اتفاقی نیوفتاد.
اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم.

شما باید با Disruptor اسلحش رو غیر فعال کنی
یک پل هست که از روش میشه رد شد رفت جاش
از روی اون پل یواش رد شو و برو جلو طرف پنگوئن
یکم که رسیدی بهش با Disruptor اسلحش رو غیر فعال کن

m3hrdad
10-01-2012, 13:06
من رسیدم به یه جایی ک هی باید با اون اسلحه یخ ساز یخ بسازی رو آب جابج بشی(توی cooling tunnel هستم) ولی رسیدم به ی جایی ک نمیشه ازش رد شد...کنارم ی در فلزی هست ک پشتش جعبه فیوزه روبروم هم ی چیز الکتریکیه...خلاصه کمک کنید :دی

virus2009
10-01-2012, 13:19
من رسیدم به یه جایی ک هی باید با اون اسلحه یخ ساز یخ بسازی رو آب جابج بشی(توی cooling tunnel هستم) ولی رسیدم به ی جایی ک نمیشه ازش رد شد...کنارم ی در فلزی هست ک پشتش جعبه فیوزه روبروم هم ی چیز الکتریکیه...خلاصه کمک کنید :دی

اون دری که پشتش ایستادی و سمت چپش اون فیوزه قرار داره یک سوراخ داره
از توی اون سوراخ Remote Batrang رو پرتاب کن ، رو به روت یک سیم برق هست که داره جرقه میزنه batrang رو از توی اون رد کن تا برقی بشه بعد کلیک چپ و راست رو با هم بزن تا برگرده
مثل همین در ، یک در سمت چپ ( از طرف دری که پشتش ایستادی ) قرار داره ، batrang رو از سوراخ اون در رد کن و بزن به فیوز

shamsoddin
10-01-2012, 15:18
دوستان کسی ماموریت میستریوس واچر رو کامل رفته ماله من روی 60 درصد مونده دیگم پیداش نشد چرا؟:41:

crowe
11-01-2012, 20:31
دوستان کسی ماموریت میستریوس واچر رو کامل رفته ماله من روی 60 درصد مونده دیگم پیداش نشد چرا؟:41:
بايد فكر كنم 5-6 جا ببينيش بعد يه مختصات رو نقشه بهت ميده و اونجا خود اين ازرائل ررو ميبيني كه اطلاعاتي در مورد نسخه بعدي بازي (به احتمال زياد) و وقايعش بهت ميگه.

amirpers
12-01-2012, 02:14
یکی لطف کنه بگه این علامت سوال های سبز رنگ رو که باید X رو بزنیم تا ببینیمشون که باید یه جوری وایستیم که نقطه اش زیرش قرار بگیره رو چه جوری باید گرفت ؟
من هر کاری می کنم نمیشه. X رو نگه میدارم نمیشه. اگه دور باشه اول زوم می کنم و بعدش X رو نگه میدارم بازم نمیشه. یادم هم نیست تو بت من آرخام اسایلم چه جوری بود.

molaali
12-01-2012, 12:57
...........................

vahidgame
12-01-2012, 13:49
سلام .من در روی سکوی دوم مرحله ی آتش فشان هستم و دربازی میگه ctrl روبزن اما وقتی میزنم سقوط می کنه حلا چکار کنم
خب باید اون دکمه رو نگه دارید و بعد ول کنید تا اوج بگیره...

Mammad Prince
12-01-2012, 14:22
سلام .وقتی بتمن شمشرو می گیره و مرد دخترش رو گروگان میگیره باید چکار کرد؟راستی میگه شمشرو بنداز ولی هر دکمه ای میزنم نمیندازه!

دوست عزیز این جایه بازی تو بعضی کامپیوترها یه باگ داره ! ( مال خود من نداشت ! )

تنظیمات گرافیکی رو به حداقل برسونین و رزولوشن رو هم تا کف کف پایین بیارید .....

یکی لطف کنه بگه این علامت سوال های سبز رنگ رو که باید X رو بزنیم تا ببینیمشون که باید یه جوری وایستیم که نقطه اش زیرش قرار بگیره رو چه جوری باید گرفت ؟
من هر کاری می کنم نمیشه. X رو نگه میدارم نمیشه. اگه دور باشه اول زوم می کنم و بعدش X رو نگه میدارم بازم نمیشه. یادم هم نیست تو بت من آرخام اسایلم چه جوری بود.

امیر جون باید دقیقا یه علامت سوال بشه ! بعضی جاها هست خیلی حساسه و من خودم مثلا 20 بار به فاصله های 1 میلی متری دوربین رو می چرخوندم تا بالاخره آخرش قبول می کرد ...

البته اکثرا اگه بفهمه منظورت علامت سواله قبول می کنه ! :D

essi111
12-01-2012, 17:19
اقا سلام خسته نباشيد
من نسخه black box كه 8 گيگ دانلود كردم دي وي دي 1 4 گيگ است وقتي اكستركت ميكنم اخرش ميزنه file is corrept
keep broken ميكنم ايمجش در مياد ولي موقع نصب وسطاش ارور 07 مزنه مپر بيرون

حالا من نرم افزار سيگمنت دانلودر گرفتم لينك فايل مستقيم با برنامه كه فايل رو باز ميكنم ميزنه 99 درصد رفته
با برنامه 100 درصد ميشه ولي سيو نميشه دوباره كه پارت يكو با برنامه باز ميكنم همون 99 هست وصد نشده ايا راه ديگري هست كه من فايل ريپير كنم و دوباره دانلود نكنم
به نظر شما اساتيد ارور از اونه يا از ويندوز ويندوزم سون سروس پك هم نيست ايميجو هم با ديمين تولز نصب كردم هم با ورچوال درايو كلن سيدي خواهش ميكنم كمك كنيد

reza_212t
12-01-2012, 22:44
سلام
دوستان میتونید فایل setup رو برام اپلود کنید
ممنون
فایل setup من بهم ریخته کار نمیکنه بازی نصب نمیشه

peyman-yasi
13-01-2012, 04:32
یه سوال . این مرد پنگوئنی رو چطوری بکشم ! با سلاح یخ هی منو میزنه . نمیدونم چیکار کنم . لطفا کمک بکنین

---------- Post added at 04:32 AM ---------- Previous post was at 04:30 AM ----------

یه سوال دیگه . چطوری اون علامت سوال های قرمز رو میشه برداشت ؟

crowe
13-01-2012, 15:57
یه سوال . این مرد پنگوئنی رو چطوری بکشم ! با سلاح یخ هی منو میزنه . نمیدونم چیکار کنم . لطفا کمک بکنین

---------- Post added at 04:32 AM ---------- Previous post was at 04:30 AM ----------

یه سوال دیگه . چطوری اون علامت سوال های قرمز رو میشه برداشت ؟
اونو ايد با اسلحه Freeze Blast ،تفنگشو ازكار بندازي بعدم بزنيش، كه البته چيپش رو بايد از اونجايي كه لباس مرد يخي اونجاست بگيري.
قرمزهام رو فقط ميتوني با شخصيت Catwoman بگيري، البته Catwoman ميتونه ريدلر هاي بتمنو بگيره و ولي بتمن واسه اونو نميتونه!

Iman-Emperatour
13-01-2012, 17:32
شما باید با Freeze Blast اسلحش رو غیر فعال کنی
یک پل هست که از روش میشه رد شد رفت جاش
از روی اون پل یواش رد شو و برو جلو طرف پنگوئن
یکم که رسیدی بهش با Freeze Blast اسلحش رو غیر فعال کن

اسلحه Freeze Blast کجا باید پیداش کنم؟!

crowe
13-01-2012, 18:58
دكمه تب رو بزن، دوتا ماموريت رو برنگ سبز نشون ميده، كه يكيش همين پنگوئنه، حالا اگر اون يكي رو بري لباس فريز
رو پيدا ميكني.

virus2009
14-01-2012, 15:36

من اشتباه نوشتم
اون اسلحه ای که باید باهاش سلاح پنگوئن رو غیر فعال کنی Disruptor ـه
Freeze Blast رو در مرحله های بعد خود Freeze بهتون میده که باهاش میشه یخ درست کرد

AlexMercer
14-01-2012, 16:19
یه کمیک بوک بتمن امروز دیدم که در مورد ایران بود. جوکر از ارخام اسیلوم فرار میکنه طی سپری کردن یک سری اتفاقات نمایندگان اخوند خم..... باهاش دیدار میکنند و جوکر رو نماینده ایران در سازمان ملل میکنند و جوکر میاد میگه شما با من و مردم ایران بد رفتاری میکنید .... و بتمن میاد دعوا میشه. کاملااخوند .... رو توی کمیک بوک نشون میدن! ماجرای کمیک هم در اوایل سال 1980 اتفاق میافته.

Batman: A Death in the Family

h!tman
14-01-2012, 16:30
خیلی خدا بود=))))))))

amirpers
14-01-2012, 16:45
دوستان تو روند بازی آیا خودمون هم می تونیم شخصیت رو عوض کنیم و مثلا اون زن گربه ای رو انتخاب کنیم تا بتونیم ترافیهای صورتی رنگ رو بگیریم یا خودش عوض میشه ؟

virus2009
14-01-2012, 16:55
دوستان تو روند بازی آیا خودمون هم می تونیم شخصیت رو عوض کنیم و مثلا اون زن گربه ای رو انتخاب کنیم تا بتونیم ترافیهای صورتی رنگ رو بگیریم یا خودش عوض میشه ؟

وقتی بازی رو تموم کنی
میشه بین بتمن و کت وومن سوئیچ کرد

MobinS
14-01-2012, 19:36
مگه Catwoman اش پولی نیست؟ ( فکر کنم باید می خریدیمش ها؟!؟!؟)

aha2012
14-01-2012, 19:38
ایشون تو pc بازی کردن.تو pc آزاده catwoman

vegas
14-01-2012, 19:56
ایشون تو pc بازی کردن.تو pc آزاده catwoman
یعنی تو کنسول نمیشه بین بتمن و کت ... سوییچ کرد ؟؟؟!!!:18::2:

masoudtr
14-01-2012, 20:49
اون ریدلر هایی که خارج از شهره را چجوری باید بدست اورد؟از شهر که نمیتونه بره بیرون .اگه میتونه چجوری؟

*hamedkhatar*
14-01-2012, 22:15
سلام
من اون قسمتم که بعد از اونجا که اون سه تا آقا پلیسها که یکیشون اسمش فریز بود اونجا رو رد کردم بعد میرسم به اون آقا یه چشمه که اون وسط وایساده هی با اون سلاح مزخرفش شلیک میکنه تو تا مرد هم پیشش اسیر هستند
اونجا باید چکار کنم؟
بتمن هی میگه سلاحش خیلی قویه و باید سلاح فریز رو پیدا کنم
لطفا توضیح بدید
ممنون

virus2009
14-01-2012, 22:29
اون ریدلر هایی که خارج از شهره را چجوری باید بدست اورد؟از شهر که نمیتونه بره بیرون .اگه میتونه چجوری؟

اونا خارج از شهر نیستن
توی یک اتاقی هستن که درش چسبیده به دیوار شهر

سلام
من اون قسمتم که بعد از اونجا که اون سه تا آقا پلیسها که یکیشون اسمش فریز بود اونجا رو رد کردم بعد میرسم به اون آقا یه چشمه که اون وسط وایساده هی با اون سلاح مزخرفش شلیک میکنه تو تا مرد هم پیشش اسیر هستند
اونجا باید چکار کنم؟
بتمن هی میگه سلاحش خیلی قویه و باید سلاح فریز رو پیدا کنم
لطفا توضیح بدید
ممنون

اگه سلاح Disruptor رو داری برو روی پلی که به مستر پنگوئن ( همون یک چشمه :31: ) میرسه
یواش بهش نزدیک بشو و با Disruptor سلاحش رو غیر فعال کن
اگه Disruptor رو نداری باید برگردی به اون سالنی که وسطش آبه و کوسه داره اول برو سمت چپ و لباس فریز رو پیدا کن بعد برگرد برو سمت راست ( وقتی از اونجا برگردی میشه روبه روت ) و با فریز صحبت کن و بعد دوباره باید بری جای لباس فریز و اسلحه Disruptor رو بگیری

zavf
14-01-2012, 22:43
سلام

من بازی رو یک بار تا آخر رفتم (البته فقط داستان اصلی بازی) حالا یه بار دیگه از سر شروع کردم و بازی هم Hard هست. مشکل من اینجاست که اونجایی که تمام هلوکوپترها رو با اسکن کردن یه چیزهاییشون رو غیر فعال میکنه و بعد میره جلوی یه در که روش دوتا اسنایپر هستند. حالا اون بالا دری که باید رمزگشایی بشه رو روش علامت stop زده و میگه باید Encrpt بشه الگوریتمش. حالا این Encrypt کجای بازی هست.

virus2009
14-01-2012, 23:14
سلام

من بازی رو یک بار تا آخر رفتم (البته فقط داستان اصلی بازی) حالا یه بار دیگه از سر شروع کردم و بازی هم Hard هست. مشکل من اینجاست که اونجایی که تمام هلوکوپترها رو با اسکن کردن یه چیزهاییشون رو غیر فعال میکنه و بعد میره جلوی یه در که روش دوتا اسنایپر هستند. حالا اون بالا دری که باید رمزگشایی بشه رو روش علامت stop زده و میگه باید Encrpt بشه الگوریتمش. حالا این Encrypt کجای بازی هست.

شما اونا رو غیر فعال نمی کنی ، اکسنشون میکنی که ببینی کدوم یکی کد رو داره
باید اون هلیکوپتری که کد رو داره پیدا کنی و بری روش و کدش رو بگیری
بعدش باید بری و در رو باز کنی

Mr.Vahid
14-01-2012, 23:25
این مشکل لگ زدن بازی رو dx11 حل شده پچی براش اومده؟

Iman-Emperatour
15-01-2012, 14:01
اونا خارج از شهر نیستن
توی یک اتاقی هستن که درش چسبیده به دیوار شهر

اگه سلاح Disruptor رو داری برو روی پلی که به مستر پنگوئن ( همون یک چشمه :31: ) میرسه
یواش بهش نزدیک بشو و با Disruptor سلاحش رو غیر فعال کن
اگه Disruptor رو نداری باید برگردی به اون سالنی که وسطش آبه و کوسه داره اول برو سمت چپ و لباس فریز رو پیدا کن بعد برگرد برو سمت راست ( وقتی از اونجا برگردی میشه روبه روت ) و با فریز صحبت کن و بعد دوباره باید بری جای لباس فریز و اسلحه Disruptor رو بگیری

سلام من که جز تالاری که اون پنگوئنه توش منتظرمه 2 تا تالار دیگه میمونه,یه تالار که من 3 تا گروگان رو نجات دادم و 2 تا هم تو یخ گیر افتاده بودن همون جای که کوسه هست نجات دادمشون......یه لباسی مثله فضانوردی تو یه ویتیرن همون تالار هست که هرچی بهش شلیک میکنم باز نمیشه! روش یه علامتن سوال قرمزم هست یه دکمه کنارش هست اونو میزنم پنگوئنه صحبت می منه هیچی نمیشه! همون لباسو میگین؟؟!:19:

reza_212t
15-01-2012, 14:04
سلام
دوستان میتونید فایل setup رو برام اپلود کنید
ممنون
فایل setup من بهم ریخته کار نمیکنه بازی نصب نمیشه

یکی نست یه فایل 500 کیلو بایتی رو اپ کنه ؟ :2:

virus2009
16-01-2012, 02:07
سلام من که جز تالاری که اون پنگوئنه توش منتظرمه 2 تا تالار دیگه میمونه,یه تالار که من 3 تا گروگان رو نجات دادم و 2 تا هم تو یخ گیر افتاده بودن همون جای که کوسه هست نجات دادمشون......یه لباسی مثله فضانوردی تو یه ویتیرن همون تالار هست که هرچی بهش شلیک میکنم باز نمیشه! روش یه علامتن سوال قرمزم هست یه دکمه کنارش هست اونو میزنم پنگوئنه صحبت می منه هیچی نمیشه! همون لباسو میگین؟؟!:19:

بله همون رو میگم
شما وقتی تمام گروگان ها رو آزاد کردی باید از همون سالنی که لباس رو پیدا کردی برگردی
وقتی رسیدی به سالنی که وسطش آبه و کوسه داره باید بری به سالن رو به رو ( که فکر کنم تو نقشه نشون نمیده جلوش هم مجسمه یک کله بزرگه )
اونجا که رسیدی فریز رو آزاد کن ، بعدش باید برگردی پیش لباسش
اسلحه رو که گرفتی برگرد پیش پنگوئن ، بقیش رو هم که قبلا گفتم

یکی نست یه فایل 500 کیلو بایتی رو اپ کنه ؟

مال من نصبش دستکاری شده بود و فایل setup اصلی رو نداشت

wrongring
16-01-2012, 11:18
من تو مرحله ی ras ghul گیر کردم اونجایی که از اون دنیای عجیب غریب بیرون میاد. بعد در رو که باز میکنم به پله ها میرسم ولی هر کاری میکنم از پله ها بالا نمیره؟ نسخه fight club رو دارم

virus2009
16-01-2012, 11:41
من تو مرحله ی ras ghul گیر کردم اونجایی که از اون دنیای عجیب غریب بیرون میاد. بعد در رو که باز میکنم به پله ها میرسم ولی هر کاری میکنم از پله ها بالا نمیره؟ نسخه fight club رو دارم

احتمالا مشکل از کرکه
از تاپیک زیر یک کرک دیگه دانلود کن :

مشکلات نصب و اجرا - Batman: Arkham City

pouya_1631
16-01-2012, 19:04
سلام به دوستان من تو xbox میرم یه جا که دو تا گربه هستند وقتی x را میزنم میگه باید دانلود کنی من باید چه کار کنم:18:

Mool Tee
16-01-2012, 19:16
سلام به دوستان من تو xbox میرم یه جا که دو تا گربه هستند وقتی x را میزنم میگه باید دانلود کنی من باید چه کار کنم:18:

پویا جون بازی توی PC میزاره از Catwoman استفاده کنی بدون خرید کدی و چیزی ولی تو xbox باید به Xbox Live وصل بشی و Catwoman رو بخری.اون گربه ها هم برای تغییر شخصیت بازی هست که می تونی از بتمن به زن گربه شخصیت بازی رو تغییر بدی یا برعکس

برقرار باشی:40:

virus2009
16-01-2012, 21:21

اسکیدرو یک پچ داده که میشه با catwoman تو xbox بازی کرد ( حالا دقیق نمیدونم )

لینکش : ( 216 مگ )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینکش رو دادم بچه های انجمن اینترنت و شبکه مستقیم کنند

------------------
پ.ن :
لینک هاش پاک شده
از تورنت میتونید دانلود کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/B]

saeedss
17-01-2012, 11:14
این بازی تقریبا چند ماهه پیش وارد بازار شده؟
جدیده؟

CRIS Joon CR7
17-01-2012, 11:26
این بازی تقریبا چند ماهه پیش وارد بازار شده؟
جدیده؟
تاريخ عرضه : پاييز 2011:11:

AlexMercer
17-01-2012, 20:30
Mark Hamill اعلام کرد که حضورش در بازی Batman Arkham Asylum اخرین بازی خواهد بود که او در نقش جوکر حضور خواهد داشت و پس از 19 سال این نقش را رها خواهد کرد. او که حتی نمیخواست در این نقش برای این بازی حضور پیدا کنه و تنها به خاطر حضور Paul Dini به عنوان نویسنده داستان بازی و Kevin Conroy به عنوان صدا گذار بتمن حاضر به ایفای نقش شد تیمی که سازنده انیمیشن معروف بتمن بودند. او گفت میخواد این نقش رو در بالاترین کیفیت رها کنه. مطمئنا هواداران صدا او را فراموش نمیکنند و همیشه جای خالی صدای او احساس میشه. او اعلام کرده تنها در صورتی که انیمیشن Batman :Killing The Joke ساخته بشه حاضر دروباره و تنها برای همون نقش دوباره در نقش جوکر حاضر شه.

m3hrdad
17-01-2012, 21:26
اون دری که پشتش ایستادی و سمت چپش اون فیوزه قرار داره یک سوراخ داره
از توی اون سوراخ Remote Batrang رو پرتاب کن ، رو به روت یک سیم برق هست که داره جرقه میزنه batrang رو از توی اون رد کن تا برقی بشه ( این Remote Batrang و اینکه برقی میشه رو دقیقا از بازی Dark Sector کپی زدن )
مثل همین در ، یک در سمت چپ ( از اون طرف دری که پشتش ایستادی ) قرار داره ، batrang رو از سوراخ اون در رد کن و بزن به فیوز

آقا دمت گرم ردش کردم

zavf
17-01-2012, 23:57
شما اونا رو غیر فعال نمی کنی ، اکسنشون میکنی که ببینی کدوم یکی کد رو داره
باید اون هلیکوپتری که کد رو داره پیدا کنی و بری روش و کدش رو بگیری
بعدش باید بری و در رو باز کنی

چه طوری؟ قبلش با حالت Detecive تمامشون رو با نگه داشتن کلید X اسکن کردم و Objective رو تمام کردم اما حالا دره باز نمیشه و میگن با کدها از یک مرکز نرم افزار بازگشایی بشه و در ضمن هلکوپترها هم دیگه روشون که میرم Detecive ندارن!

mjorh
18-01-2012, 00:03
بررسی داستانی بتمن آرکام سیتی – قسمت اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*حامد.ق.ت/Hamedgh – دی ماه ۱۳۹۰*
مقدمه:
مطلب فوق بررسی داستانی بازی بتمن:شهر آرکام است در قالبی داستان گونه! که با ایجاد پرسش و پاسخ از زبان شخصیتهای بازی سعی در تعریف و باز کردن گره های داستانی و در نهایت شرح و بسط عیوب معدود آنست. داستانی که پر از بار معنایی و نشانه های خاص فلسفی است که در دیالوگها و روایت و شرح تصویری خود به نمایش گذاشته است. برای نوشتن این مطلب، بیش از هفتصد عکس از خود بازی مورد استفاده قرار گرفته تا زوایای مختلش به درجه گذاری درآمده و ارزش های داستانی و روایی این بازی از سایه بدر آمده و به روشنی پناه برد. برای فهم بهتر سبک نوشتاری مطلب فوق، شرح توضیحاتی برای درک بهتر دوستان عزیزم ایجاب می نماید. مطلب داستانی فوق مرکب از خط داستانی بازی(به رنگ آبی) و برخی دیالوگهای بازی (به رنگ بنفش) و توضیحات اضافی خودم (به رنگ مشکی) به زبان شخصیتهای بازی برای تفسیر بیشتر آنست. جملات به رنگ قرمز را همانند بازی کردن بتمن در نظر گرفته و توضیحات دیگر را بعنوان توضیحات یک راوی یا گوینده رادیویی در نظر بگیرید. دیالوگهای بتمن، آلفرد، باربارا و دکتر استرنج بخاطر نوع شخصیتشان به سبک عامیانه نوشته نشده است.
بنابراین…
سلینا: بتمن، صحنه بیرون آمدنت با جسم مرده ژوکر!، منو یاد نقاشی روی گاو صندوق هاروی انداخت. با عکسی از هابیل و قابیل! (توضیحات خودم به زبان سلینا است که در بازی گفته نشده است و مفاهیم و نشانه های بازی را کالبد شکافی می کند)
ژوکر: من درست پشت سر تو هستم، بتمن! (از دیالوگهای زیبای بازی برای بسط بهتر و جذاب تر مطلب داستانی – دیالوگهای وابسته به همان رویداد یا اینکه آنرا توضیحاتی راجب رویدادهای دیگر فاش نشده در نظر بگیرید، بطور موازی با وقایع داستانی تا گره های داستانی و دلایل وقوع رویدادها آشکار شوند.)
اما بتمن فریب خورده از ژوکر به صندلی بسته شده و ژوکر مقداری از خون آلوده اش به سم تایتان را به رگهای بتمن وارد کرده و بتمن… (تعریف خط داستانی بازی است. بهمراه سوالاتی که به علل یا عیوب داستانی اشاره دارد.)
*بررسی داستانی فوق در قالبی جدید نوشته و بسط یافته که در جای دیگری نمونه آنرا نخواهید یافت. امید است این مطلب بهمراه نقد دوم و مکملی(بعدا در دسترس قرار می گیرد) که کل بازی را هدف قرار داده است، مفید و مورد توجه همه دوستان عزیزم واقع گردد.

ویکی ویل(خبرنگار): بطور مستقیم از شهر آرکام، زندان ساخته شده در قلب گاتهام، برای شما این برنامه را اجرا می کنم. بروس و ِین، مرد میلیونر و مشهور شهر که قرار بود راجب سیاست های گاتهام نظرات جالبی را ارائه دهد، توسط نیروهای امنیتی تایگر دستگیر و به زندان برده شد. او معتقد بود که سران گانگستر ِ شهر آرکام بهمراه مجرمین تیمارستان آرکام، قصد برپایی یک جنگ خونین بر علیه گاتهام را دارند. هدف بروس وین، بستن و از بین بردن شهر آرکام بود.(شروع بازی با روایتی سینمایی در تصویر همراه است با کات های متعدد و ترکیب آن با بی هوشی و بیداری بروس وین در زندان، در کنار معرفی عوامل سازنده بازی)
استرنج: بلند شو آقای وین، باید با هم گپ بزنیم. به دام انداختن بروس وین راحت تر از بتمن است. و حالا با داشتن شما، پروتکل ۱۰ شروع می شود. حضور تو باعث بوجود آمدن این موجودات شده است.آنها شبیه میکروب گسترش می یابند. شما محیطی را بوجود آوردید که اجازه تغییر شکل دادن به میکروبها را می دهد و آنها را قویتر می کند. به ژوکر نگاه کن. اگر تو نبودی او بوجود نمی آمد. شهر آرکام به قبرستان تو تبدیل خواهد شد، وین!!!
شلیک مرگ/ DeadShot: بروس وین! تو در لیست من قرار داری، بنگ!!!
کوبله پات (پنگوئن): خانواده ات، خانواده منو نابود کرد، وین! خوبه… اجازه بده انتقامم رو از تو یه انتقام از مد افتاده بنامم(پنجه بوکس را دستش می کند). چی شده؟ نمی خوای منو آبدارچی خودت صدا بزنی؟! بلند شو بلند شو، وین.
آلفرد: بروس… ارباب… چه اتفاقی برایتان افتاده است؟! شما را برای کدام قانون شکنی به زندان فرستادند؟ پشت این توطئه چه کسی پنهان شده است؟ (شرح بیشتر داستان به روایت من)
بتمن: استرنج … او برگشته آلفرد! او می داند من کی هستم. او می خواست مرا از سر راهش کنار بزند تا بتواند کنترل آرکام را به دست بگیرد. او می خواهد قهرمان جدید آرکام شود. تهدیدم کرد در صورتیکه جلوی راهش را بگیرم مرا به همه معرفی کند. او از شروع پروتکل ۱۰ حرف می زد. با یه وضعیت حاد طرف هستیم باید اطلاعات لازم را بدست بیاوریم. در آرکام مجبور شدم دست “کوبله پات” را بشکنم. او بخاطر مشکلات گذشته مابین دو خانواده، قصد انتقام گیری از مرا دارد. آلفرد تمامی مراحل و ماموریتها را رصد کن تا در انتها گزارشات لازم را در پرونده ثبت کنیم(منظور نقد بازی است- شرح بیشتر داستان به روایت من).
آلفرد: هوگو…استـــــرنج! روانپزشک، و یک متکلم حرفه ای با ذهنی منسجم! او بینش یکتایی در طی سالها مطالعه بر روی اذهان خلافکارها بدست آورده است. شایعات زیادی را بدنبال می کشد. او آزمایشاتی بر روی خلافکاران، بدون رضایت آنها و اطلاع عمومی انجام می داده و کسی از سرنوشت زندانیان مفقود شده اطلاعی ندارد. بعضی ها معتقدند که دکتر استرنج اکثر آنها را شستشوی مغزی داده و تبدیل به سربازان تایگر تحت امرش در می آورد. ارباب… باید خیلی مراقب باشید. (شرح بیشتر داستان به روایت من)
ساسز/Zsasz : بتمن! تلفنم رو ردیابی کن، وگرنه قتلهای من شروع میشه!!! فرار کن، فرارکن، یا خون ریزش شروع خواهد شد.
خلافکار: وین! من اون صورت زیبایت رو از جمجمه ات می تراشم و به ژوکر هدیه میدم.
ژوکر: من درست پشت سر تو هستم، بتمن!
ریدلر: بتمن! آیا تو همیشه یه نمونه درخشان از عدالت خواهی هستی؟ اینطور نیست، اگر از من بپرسی…همیشه می دونستم که از تو خیلی بهترم! بچرخ، بچرخ، این آخرین بازی ماست.
مدهتر(کلاهدار یا کلاه فروش مجنون): تو مال من هستی، بتمن! پیاله چای خودت رو نمی خوری؟

آلفرد: بار دیگر گاتهام، شهر آرکام، به منجی خود نیاز پیدا کرده است. ارباب! قانون شکنی آنها را با عدالت شکاننده، خُـرد کنید.

تاریکی شب بکمک شوالیه تاریکی، بر سیاهی شهر آرکام چیره خواهد شد!!!

بـتــــمـن

شهر آرکام

Batman:Arkham City

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بتمن بکمک سیگنالهای صوتی متوجه می شود که سلینا کایل(پیشی خانم) در حین دزدی از اموال سردسته یکی از باندهای تبهکاری به نام هاروی د ِنت(مرد دو چهره) به تله افتاده و جانش در خطر است. بنابراین برای کمک به او به سمت دادگستری وین می شتابد تا در این اثنا اطلاعات بیشتری از پروتکل ۱۰ بدست آورد.(طرح معما که خط اصلی داستان بازی را تشکیل می دهد و ایجاد کشش در بازیباز)
هاروی: پیشی! این بخاطر دزدیدن از ماست. هیچکس از ما دزدی نمی کنه. اجازه بده سکه درباره صداقتت تصمیم بگیره! (سکه خود را بالا می اندازد)
سلینا: منو ببخش که بچه گربــــه بدی بودم!
هاروی(مرد دوچهره): عدالت رو بپیچون، او رو بکش، همه خواهند ترسید.
بتمن بعد از نجات سلینا متوجه می شود که او هم اطلاعات زیادی درباره پروتکل ۱۰ ندارد اما شایعه شده که پشت قضیه پروتکل ۱۰ ، ژوکر خوابیده است. او باز هم جان سلینا را از هدف گلوله راه دور ژوکر نجات می دهد. و به کمک ابزار کارآمد خود محل دقیق شلیک را تعیین می کند.(قرار دادن سرنخهای داستانی که گاها به نتیجه درست و حل معما منتج نمی شود)
سلینا: فکر میکنم یکی از ناخنهام لب پریده شد(به خاطر پنجول زدن صورت هاروی)
ژوکر: چشمک بزن، چشمک بزن، خفاش کوچولو! نگاه کن که چطوری پیشی محبوبت رو می کشم!
سلینا: فکر میکنم این گربه ها بودند که۹ تا جـوووون داشتند!
بتمن به سمت محل شلیک در داخل کلیسا رفته و در آنجا با هارلی کویین، معشوقه ژوکر روبرو میشود. و پس از درگیری با آنها به سمت نوک برج رفته اما متوجه تله ژوکر شده و قبل از منفجر شدن از آنجا فرار می کند.
هارلی کویین: چی فکر میکنی، مغز خفاشی!؟
خلافکار: اجازه بده اون زن… هارلی از اینجا بره، بتمن دمدمی مزاج! یا اینکه همه ما یه گلوله در مغزمون خالی می کنیم!(به خاطر اینکه زورش را به یک زن رسانده و جماعت مردها را شرمنده کرده!)
بتمن: آلفرد، مردی در کلیسا صورت خودش را بریده بود، یک جعبه نگهداری اعضا انسان را که برای پیوند تهیه شده، بر روی تخت در دستانش نگه داشته بود. درباره او تحقیق کن. در ضمن وقتی به طبقه پایین دادگستری رفتم با شخصی که دائم درباره روزهای هفته و ماه و سال سخن می گفت، برخورد کردم. که برگه های تقویم در اطرافش پراکنده شده بود. برنامه کاری کارخانه های فولاد سیانیس/SioniS بر روی دیوارش زده شده بود. او تهدیدم کرد، آلفرد! (شرح بیشتر داستان به روایت من و همین روال تا آخر مطلب)
آلفرد: ارباب، “سیان” همان “صهیون” است(اشاره به صهیونیست های یهودی دارد.). به آرمان شهر کامل و ایده آل اطلاق می گردد. رومن سیانیس که مظنون به قتل پدر و مادر ثروتمندش در آتش بود را یادتان است؟ کارخانه اش ورشکست شد اما توسط شما خریداری و احیا شد. اما رومن از شما رنجید و ماسک سیاه پدرش را از قبر در آورد و برای انتقام از شما آمد.
بتمن: در حین درگیری با من، ماسکش در اثر آتش گرفتن جذب صورتش شد. حالا سردسته یک گروه خلافکاری در گاتهام است و با نام ماسک سیاه صدایش می زنند.
ساسز: بتمن به داستان منم گوش کن…تلفنهای منو ردیابی کن و جواب بده…وگرنه قتلهای بیشتری اتفاق میفته…
ساسز(قاتل تلفنی): بتمن! درباره اولین قتلم به تو گفتم؟ نه… وقتی پدر و مادرم مردند، من ثروتمند بودم… اما زیاد طول نکشید و به قمار کشیده شدم یا شاید قمار منو به سمت خودش کشاند. اگه لذت و سرخوشی قمار را نچشیده بودم الان اینجا و در این وضعیت نبودم…تصمیم گرفتم دوباره پولهای خانوادگیم رو بدست بیارم… اما در بیرون استراحتگاه یخ شناور(در موزه) و در یه شب تابستانی داغ، حقیقت را فهمیدم…استراحتگاه یخ شناور، محل خزیدن گوشتهای منزجر کننده انسانی بود…با شروع قمار…یواش یواش همه رقیبانم از دور خارج شدند و پولها جمع شده بودند…فقط من مانده بودم و او… اونها پنگوئن صداش می زدند…شش پیک، شش دل، حس خوبی داشتم….او شروع به خندیدن کرد و در حالیکه دود سیگارش رو به بیرون می داد کارتها رو روی میز گذاشت…(ارتباط تلفنی قطع می شود)
بتمن با کمک سیگنال یاب، دکل رادیویی بر روی کارخانه ذوب آهن را پیدا می کند. اما برای دسترسی به آنجا باید از داخل دودکش اصلی کارخانه وارد شود. در آنجا دکتری را که توسط هارلی و گروهش برای درمان ژوکر آورده بودند و اسیر آنها شده بود، را نجات می دهد. (تنها سرنخ موجود رسیدن به ژوکر است)
خلافکار: ژوکر میخواد همه فکر کنند که مریضه!
خلافکار: نمی دونم مرد! ولی به نظر خیلی مریض میاد.
خلافکار: معجزه غریبیه! دیروز ژوکر شبیه تفاله بود، امروز…ژوکر واقعی برگشته! (زودتر به بتمن یا بازیباز اعلام شده که قضیه چیست.)
خلافکار: یه خوک همون خوکه دیگه! به نظرم همتون شبیه همون هستید. هی بچه خوک، به چشمام نظر کن! می خوام با این چاقو پوست صورتهای خوکی شما رو بـِکنَـم.
بتمن به سراغ ژوکر و هارلی برگشته و در طی یک مبارزه توانست آقای چکش(میستر هـَمـِر) را از پای درآورد. اما ژوکر را مسموم و بی حال بر روی صندلی می بیند در حالیکه هارلی بشدت ناراحت است. اما به ناگاه ژوکر، سالم و سلامت از پشت او را با گاز سمی مسموم می کند.(غافلگیری و ایجاد جذابیت بیشتر و کشاندن ذهن بازیباز به سمت سوال از علل وقایع و داخل کردن رویدادهای آتی)
هارلی: اوه آقای ژی(همان ژوکر)! این یه معجزه ست. به نظر خیلی عالی میای. اوه… اون تو نبودی؟! (باز هم آشکار سازی – ژوکر مریض است اما یکی دیگر هم شبیه ژوکر آنجاست.)
خلافکار: صدای هارلی شبیه ادرار کردنه!!!

ژوکر: سورپرایز!
هارلی: خفاش ِ کوچولوی ِ احمق ِ مرده! حالا کی میخواد تو رو نجات بده!؟
*ادامه دارد*

virus2009
18-01-2012, 00:06
چه طوری؟ قبلش با حالت Detecive تمامشون رو با نگه داشتن کلید X اسکن کردم و Objective رو تمام کردم اما حالا دره باز نمیشه و میگن با کدها از یک مرکز نرم افزار بازگشایی بشه و در ضمن هلکوپترها هم دیگه روشون که میرم Detecive ندارن!

شما وقتی هلیکوپتر ها رو اسکن کردی ، باید با کلید F بچسبی به اون هلیکوپتری که کد رو داره و کدش رو کپی کنی
احتمالا یکی رو از قلم انداختی ، X رو بزن همه هلیکوپتر هارو نشون میده اونایی که رنگشون نارنجی ـه رو باید اسکن کنی
من توی +New Game هم اینجا رو رد کردم و مشکلی نبوده

hes25
18-01-2012, 14:47
سلام

من در قسمتی که جوکر بتمن و به صندلی میبنده و از پنجره به بیرون پرت میکنه موندم در واقع بازی گیر داره چون بعد اون هی میگه کلیک راست کن و .... که من هر چی میزنم نمیشه بعدم بازی قفل میشه ! دمو رو هم هر کاری کردم نمیشه رد کرد!

چکار باید بکنم ؟

فرشاد $
18-01-2012, 16:39
سلام به همگی من یه سوال داشتم:
اخر بازی وقتی clayface رو کشتم دموی اخر نشون داد ژوکر توی دستای بتمن بود و ...........
بعد اسم سازنده های بازی اومد که من زدم رفت. دوباره رفت توی بازی توی نقش catwoman دارم بازی میکنم اول ادرس داد برم یه جایی رفتم توی خونه ترکید بعد دوباره سالم شد 4 نفر زد گفت برو یه جای دیگه که من نمیتونم پیدا کنم اگه میشه کمکم کنید.
اصلا کسی تا به حال اینجا رفته بود که من گفتم

virus2009
18-01-2012, 16:55
سلام به همگی من یه سوال داشتم:
اخر بازی وقتی clayface رو کشتم دموی اخر نشون داد ژوکر توی دستای بتمن بود و ...........
بعد اسم سازنده های بازی اومد که من زدم رفت. دوباره رفت توی بازی توی نقش catwoman دارم بازی میکنم اول ادرس داد برم یه جایی رفتم توی خونه ترکید بعد دوباره سالم شد 4 نفر زد گفت برو یه جای دیگه که من نمیتونم پیدا کنم اگه میشه کمکم کنید.
اصلا کسی تا به حال اینجا رفته بود که من گفتم

شما باید بری توی Musiem و Two Face رو بزنی تا محل وسایلی که ازش دزدیه رو بگه
موزه هم همون پایین نقشه سمت چپه

zavf
18-01-2012, 17:56
شما وقتی هلیکوپتر ها رو اسکن کردی ، باید با کلید F بچسبی به اون هلیکوپتری که کد رو داره و کدش رو کپی کنی
احتمالا یکی رو از قلم انداختی ، X رو بزن همه هلیکوپتر هارو نشون میده اونایی که رنگشون نارنجی ـه رو باید اسکن کنی
من توی +New Game هم اینجا رو رد کردم و مشکلی نبوده

اتفاقا روی هم رفتم (با F) و حتی جالب اینه که هلکوپتر نارنجی دیگه نیست!

sepehr_x50
18-01-2012, 19:08
سلام. یکی از اون تراپی ها که تو یه اتاق و سه تا ریدلر داخلشه...
به طوری که بعد از اینکه سه تارو گرفتم در اتاق قفل میشه و اتاق از گاز پر میشه و ...
کسی اونجارو رد کرده؟

ممنون

virus2009
18-01-2012, 19:24
اتفاقا روی هم رفتم (با F) و حتی جالب اینه که هلکوپتر نارنجی دیگه نیست!

کرک فیکس ورژن 2 و آپدیت 1.01 رو نصب کردی ... ؟؟؟
شاید یک باگ باشه

سلام. یکی از اون تراپی ها که تو یه اتاق و سه تا ریدلر داخلشه...
به طوری که بعد از اینکه سه تارو گرفتم در اتاق قفل میشه و اتاق از گاز پر میشه و ...
کسی اونجارو رد کرده؟

ممنون

از این اتاق ها 2 عدد داخل بازی وجود داره
1 - توی یک جای تونل ماننده و وقتی علامت سوال رو خاموش میکنید در بسته میشه و 6 تا لوله گاز هم اطراف اتاق است
اینجا باید با اسلحه Freeze Blast ( که خود Mr.Freeze توی مراحل اصلی میده ) لوله های گاز رو ببندید تا گاز پخش نشه

2 - یک اتاق دیگه هم هست که کفش از این مکعب های برقی هست ، اینجا وقتی در بسته شد باید Line Launcher رو بزنید و بعش سریع دکمه وسط موس رو بزنید که بره روی طناب بایسته

mjorh
19-01-2012, 13:03
بررسی داستانی بتمن آرکام سیتی – قسمت دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مقدمه:
مطلب فوق بررسی داستانی بازی بتمن:شهر آرکام است در قالبی داستان گونه! که با ایجاد پرسش و پاسخ از زبان شخصیتهای بازی سعی در تعریف و باز کردن گره های داستانی و در نهایت شرح و بسط عیوب معدود آنست. داستانی که پر از بار معنایی و نشانه های خاص فلسفی است که در دیالوگها و روایت و شرح تصویری خود به نمایش گذاشته است. برای نوشتن این مطلب، بیش از هفتصد عکس از خود بازی مورد استفاده قرار گرفته تا زوایای مختلش به درجه گذاری درآمده و ارزش های داستانی و روایی این بازی از سایه بدر آمده و به روشنی پناه برد. برای فهم بهتر سبک نوشتاری مطلب فوق، شرح توضیحاتی برای درک بهتر دوستان عزیزم ایجاب می نماید. مطلب داستانی فوق مرکب از خط داستانی بازی(به رنگ آبی) و برخی دیالوگهای بازی (به رنگ بنفش) و توضیحات اضافی خودم (به رنگ مشکی) به زبان شخصیتهای بازی برای تفسیر بیشتر آنست. جملات به رنگ قرمز را همانند بازی کردن بتمن در نظر گرفته و توضیحات دیگر را بعنوان توضیحات یک راوی یا گوینده رادیویی در نظر بگیرید. دیالوگهای بتمن، آلفرد، باربارا و دکتر استرنج بخاطر نوع شخصیتشان به سبک عامیانه نوشته نشده است.
بنابراین…
سلینا: بتمن، صحنه بیرون آمدنت با جسم مرده ژوکر!، منو یاد نقاشی روی گاو صندوق هاروی انداخت. با عکسی از هابیل و قابیل! (توضیحات خودم به زبان سلینا است که در بازی گفته نشده است و مفاهیم و نشانه های بازی را کالبد شکافی می کند)
ژوکر: من درست پشت سر تو هستم، بتمن! (از دیالوگهای زیبای بازی برای بسط بهتر و جذاب تر مطلب داستانی – دیالوگهای وابسته به همان رویداد یا اینکه آنرا توضیحاتی راجب رویدادهای دیگر فاش نشده در نظر بگیرید، بطور موازی با وقایع داستانی تا گره های داستانی و دلایل وقوع رویدادها آشکار شوند.)
اما بتمن فریب خورده از ژوکر به صندلی بسته شده و ژوکر مقداری از خون آلوده اش به سم تایتان را به رگهای بتمن وارد کرده و بتمن… (تعریف خط داستانی بازی است. بهمراه سوالاتی که به علل یا عیوب داستانی اشاره دارد.)
*بررسی داستانی فوق در قالبی جدید نوشته و بسط یافته که در جای دیگری نمونه آنرا نخواهید یافت. امید است این مطلب بهمراه نقد دوم و مکملی(بعدا در دسترس قرار می گیرد) که کل بازی را هدف قرار داده است، مفید و مورد توجه همه دوستان عزیزم واقع گردد.

ادامه از قسمت اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در جایی دیگر، سلینا(پیشی خانم) در تدارک عملیات دیگری است. او تصمیم می گیرد تا وسایل با ارزشش را که توسط افراد دکتر استرنج دزدیده شده بود را از قرارگاه او باز پس گیرد. اما برای اینکار باید راهی بدرون آنجا پیدا کند. بنابراین دست به دامن آیوی(پیچک سمی) می شود. از آنجا که آیوی از دست سلینا در گذشته ناراحت شده با او برخورد دوستانه ای ندارد.(اتفاقات داستانی موازی و وارد کردن کاراکترهای دیگر برای همکاری های بعدی با بتمن)
سلینا: من همیشه اینجور مواقع یه راه حل زنـــــانــــــه را ترجیح میدم.
آیوی(پاملا لیلیان ایسلی): تو همه بچه های منو کشتی. تو همه چی رو خراب کردی. نباید اینجا می اومدی!
سلینا: اونها فقط یکسری گل و گیاه بودند. آیوی، گل و گیاههای جدیدتری برای تو می خرم.
اما بتمن فریب خورده از ژوکر به صندلی بسته شده و ژوکر مقداری از خون آلوده اش به سم تایتان را به رگهای بتمن وارد کرده و بتمن را تهدید می کند که در صورت بدست نیاوردن داروی ضد سم از آقای فریز(مرد یخی/ دکتر ویکتور فرایز) تمامی شهر را آلوده خواهد کرد. بتمن در آنجا می فهمد که ژوکر از پروتکل ۱۰ اطلاعی ندارد. آیا می تواند به ژوکر اعتماد کند؟ بتمن بناچار تن به خواسته های او داده و بدنبال آقای فریز در شهر می گردد.(خط داستانی، سمت و سویی تازه می یابد. نجات جان بتمن و مردم گاتهام در کنار یافتن جواب درباره پروتکل ۱۰)
هارلی: دلم میخواد بفهمم اون کیه، عزیـــــزم! (هارلی می خواهد ماسک بتمن را بردارد)
ژوکر: عزیزم! این آدمها اون چیزی که فکر میکنی، نیستند. واسه چی خوشمزگی و سرگرمی ماجرا رو از بین میبری؟!
آلفرد: ارباب! برای پیدا کردن آقای فریز باید سردترین نقطه شهر را پیدا کنی. او برای زنده ماندن نیاز به دمای زیر صفر دارد. اما نمی فهمم چرا ژوکر در دادگستری قصد کشتن سلینا را داشت و بعد در کلیسا در صدد کشتن شما برآمد؟ اگر او به بتمن نیاز داشت تا داروی ضد سم را برایش تهیه کند، چرا قصد کشتن شما را داشت؟ ارباب وین! یعنی پروتکل ۱۰ معنایش این بوده است؟
بتمن: ژوکر قصد کمک گرفتن از مرا نداشت. آقای فریز توانایی ساخت داروی ضد سم را دارد اما این اواخر با هم مشکل پیدا کرده اند. پس ژوکر احتمالا موقعیکه به کارخانه رفتم این نقشه را کشیده است. اگر او در حال مرگ است، چاره ای جز مسموم کردن و قرار دادن من در برابر دشمن پرقدرتش آقای فریز را نداشته است. خصوصا اینکه نقطه ضعف مرا راجب حفظ جان مردم شهر میداند. اما آلفرد! آن شخصی که از پشت به من حمله کرد شبیه ژوکر بود در حالیکه ژوکر ِ مسموم شده بر روی صندلی نشسته بود. حالا دیگر نمی دانم کدام یکی از آنها ژوکر بود؟ ژوکر چه نقشه ای کشیده است؟ درباره پروتکل ۱۰ اطلاعی نداشت. شاید هم … با ژوکر باید با احتیاط رفتار کرد.
هارلی: می دونستـــم. تو هیچی نیستی. جز یه بازنده سبک وزن!
ژوکر: کسی احساس کمی سقوط می کنه؟!!!
جستجوی بتمن او را به مرکز پلیس شهر راهنمایی میکند. اما در آنجا می فهمد که پنگوئن توانسته آقای فریز را گیر انداخته و او را به موزه منتقل کند.(جستجوی بتمن برای آقای فریز تا مبارزه با سولومن گروندی و پنگوئن، بهترین ماموریت اصلی بازی – بهترین ریتم و نقطه اوج جدابیت بازی)
بتمن: آلفرد! حالا متوجه شدم که مشکلات ژوکر در تهیه داروی ضد سم بیشتر از این حرفها بوده است. پنگوئن متوجه وضعیت ژوکر و نیازش شده و آقای فریز را به تله انداخته و قصد دارد با طول دادن زمان، وضعیت ژوکر را بحرانی تر کند. سلینا …سلینا کجایی؟
خلافکار: همکاری پیشی خانم با آیوی…! با وجود آندو هرزه پیش هم، من نزدیکشون هم نمیشم.
پنگوئن به دارودسته اش: قبل از اینکه سـَقـَط بشید تلاش کنید چند تا از آنها رو به دَرَک واصل کنید.
ریدلر: یه سنجاق ثابت خواهد کرد که همانند یه رذل ِ شرور خطرناک هستش! دکتر استرنج، شاید الان تعجب زده بشی از اینکه درباره اون صفحه کلید مخفی در داخل گاوصندوقتان چیزهایی می دانم. که چطوری سطح پشتی شما به عقب حرکت می کنه و آنچه که اون رو بیشتر دوست داری، فاش می کنه!(اشاره به آزمایشات غیرقانونی دکتر)

� [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خانه هوگو استرنج در شهر
دکتر استرنج: چه می خواهی آقای نیگما(ریدلر)؟
ریدلر: همان چیزی که تو می خوای. بتمن! مرگ او…، تحقیر او… تا بمیره!!!(همکاری ریدلر با دکتر در برابر بتمن- در داخل روایت بازی این همکاری فاش نمی شود بلکه بعد از حل معماها در قالب فایلهای صوتی در دسترس قرار می گیرد.)
در موزه آقای پنگوئن با ایجاد پارازیت موفق می شود از ورود بتمن بکمک -- وسایل الکترونیکی جلوگیری بعمل آورد. بنابراین بتمن مجبور می شود بکمک ردیاب سیگنالی خود هر سه دستگاه تولید پارازیت را نابود نماید. او سپس به موزه برگشته و جان مامورینی را که توسط پنگوئن و بوسیله اسلحه آقای فریز منجمد شده اند را نجات می دهد.(باز هم ماموریتهایی فرعی اما مرتبط با خط داستانی)
پنگوئن: بتمن با دستگاهها یه کاری کرده، پس شما احمق ها کجا کـَپـِه مرگتون رو گذاشتید. پس چه گوهی دارید می خورید!؟ امیدوارم بتمن تمامی استخوانهای ِ بدنهای ِ کودن شما رو بشکنه، بطرز ناامیدانه ای از میان دنده های شکسته و جگرهای پنجر شده خودتون نفس بکشید. بتمن…! از جستجو و نجات مامورین پلیس لذت ببر(CopSicle = Cop+Sic+le).
آلفرد: ارباب وین! درباره مردی که در دادگستری با او ملاقات کردید، نام او “ژولیان گریگوری د ِی” و ملقب به مرد تقویمی است. او مخترع و برنامه ریز ماهری در انجام کارهای جنایتکارانه اش است. او بعد از آمدن به آرکام به ساختمان خالی دادگستری رفت و هر کسی بدانجا نزدیک می شد را اسیر خود کرده و در روزهای تعطیل از بین می برد. تا اینکه هاروی دو چهره دادگستری را اشغال کرد و او را به زندان انداخت. اگر تاریخ سیستم را به زمان قتلهای مرد تقویمی تنظیم کنی، می توانی از سرگذشت او و قتلهایش باخبر شوی. او حتی پدر و مادر خودش را در روز تعطیلات مورد علاقه آنها، به قتل رسانده است. ارباب! مواظب این مرد خطرناک باش. (تاریخ سیستمتان را مطابق تقویم عوض کنید و به پیش مرد تقویمی بروید- در بازی این مسئله عنوان نمی شود.)

� [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تقویم روزهای مهم مرد تقویمی
بتمن: در تیمارستان آرکام به سلولی برخورد کردم که با برگه های تقویم پوشانده شده بود و جمله “این سلول در پایان روز، به مشهورترین قاتل تعلق می گیرد” توجه مرا جلب کرد. این مرد از تیمارستان بدینجا انتقال پیدا کرده و هاروی حتما نقشه ای دارد.
مرد تقویمی: روز مادر/Mother ! “M” همان نگاه کشنده ای/ murderousبود که به من هدیه داد. “O” همان ضعف و پیری/ old اوست. “T” برای وحشتش/ terror و نزاعی که با من داشت. “H” همان قلب/ heartاوست که حالا من همان را دارم. “E” برای چشمان/ eyeتند و کم نور اوست. “R” همان پوسیدن/ rot است و بزودی او پوسیده خواهد شد. همه این کلمات در کنار هم کلمه مادر/ Motherرا می سازد. و برای من یک جسد را تداعی میکند. روز مادر مبارک! مامی!!!
بتمن بعد از نجات جان مامورین، به سمت محل پنگوئن رفته و در آنجا او را بهمراه دیگر دربند شده ها می بیند. او حالا بکمک اسلحه قدرتمند آقای فریز، قویتر از گذشته شده است. بتمن چاره ای ندارد جز اینکه آقای فریز را از محفظه شیشه ای نجات دهد و راز از کار انداختن اسلحه منجمد کننده را با تهدید از آقای فریز بدست می آورد. لباس مخصوص و اسلحه قدرتمند آقای فریز توسط پنگوئن گرفته شده است. او حالا می تواند درس خوبی به پنگوئن بدهد. او را با یک ضربه به یاد ماندنی ناک اوت می کند .

بتمن: امروز روز خوبی برای فشار آوردن به من نیست، ویکتور(آقای فریز)!
آبراموویچی(کنایه به آبراموویچ روسی که مالک باشگاه چلسی است): میخوام تیکه تیکه ات کنم آمریکایی!!! (یکی از مبارزات در موزه- مرد یکدست و تیشه دار- او بهمراه یکی دیگر که پتک بر دست دارد نماد کمونیستها در بازیست.)

برای دیدن تصاویر در سایز بزرگ، بر روی آنها کلیک نمایید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دو کاراکتر روسی و نماد کمونیست – تصویر سمت راست: پوستر آنها بر روی دیوار و عبارتی(کنایه) که در معماهای ریدلر درباره آنها گفته می شود: ” هم دستان، هم رزمان، کدامیک درست است؟”
اما پنگوئن آنجا را منفجر کرده و بتمن را در برابر غول عظیم الجثه سولومن گروندی قرار میدهد. بتمن در طی یک مبارزه نفس گیر و جذاب موفق می شود گروندی را از پای درآورده و پنگوئن را در محفظه شیشه ای زندانی کند.(دومین مبارزه خوب بازی – بهترین مبارزه بازی … بعدا به آنهم می رسیم )
گروندی: من متولد شده روز دوشنبه، غسل تعمید داده شده روز سه شنبه، ازدواج کرده روز چهارشنبه ام!!!
پنگوئن: یه کسی این ماسک رو از صورت بتمن برداره. نیازی نیست نجیبانه باشه!
بتمن: کار تو تموم است، کوبله پات!!!
بتمن: بعضی از آکواریومهای موزه، محل نگهداری قربانیان پنگوئن بود. این جنایتکار از قربانیهایش، مجموعه درست کرده است.

کفتارهای شکار شده ژوکر که توسط پنگوئن شکار شده، شبیه ژوکر و هارلی تزیین شده اند.(رنگ قرمز و سبز)
آقای فریز بعد از اینکه دست دیگر و سالم پنگوئن را خـُرد میکند، به بتمن می گوید باید برای تهیه دارو به آنزیم بازسازی کننده ای دست یابد که با دی ان ای انسان ترکیب شده باشد تا موجب پایداری داروی ضد سم گردد. بتمن به یاد مردی می افتد که قرنها پیش در معرض این آنزیم قرار گرفته بود، راشال الگول!!! اما در همین حین یکی از نینجاهای گروه راشال، که گفتگوی بتمن و فریز را شنیده از درون محفظه شیشه ای که در آن توسط پنگوئن زندانی شده بود، فرار کرده و بتمن نیز با ردیابی خون او به دنبال محل گروه راشال می گردد.(پیچش بیشتر داستان و سمت و سو پیدا کردن به هدف اصلی داستان بازی و رسیدن به متهمان اصلی توطئه)
بتمن: آلفرد! در طول مسیر با “بین/Bane” ملاقات کردم. او از فرستاده شدن مقدار زیادی سم تایتان به آرکام که توسط دکتر یونگ ساخته شده، خبر داد که احتمالا ژوکر از آن بهره خواهد برد. “بین” توسط یونگ و ژوکر مجبور به استفاده از تایتان شده و تبدیل به موجود عظیم الجثه ای شده است. از من خواست تا به او کمک کنم تایتانها را جمع آوری کرده تا توسط خلافکارها استعمال نشود. من اینکار را بشرط نابودی تایتانها قبول کردم.
بین: از دیدن من سورپرایز شدی بتمن!
بتمن: یه کم! آخرین باری که دیدمت، در صندوق عقب ماشینم بسته بندی(قنداق پیچ) شده بودی!!!
آلفرد: ارباب وین! ریدلر توانسته به کلیسا وارد شود و قربانی های جدیدی برای خود پیدا کند.
بتمن: او دائم مرا با معماهای خودش آزمایش می کند تا شکستم دهد. او فرد باهوش اما بسیار متکبر است و برای جلب توجه دیگران دست به هر کاری میزند. او می داند برای نجات جان مردم، هر کاری می کنم بنابراین با طعمه قرار دادن آنها، مرا وارد بازی خود کرده است. باید دنبال کدهای رادیویی او را بگیرم و با گوش دادن به حرفهای او و حل معماهایش به محل قربانیان بعدی برسم.
بتمن: سلینا! این معما را ریدلر برایم طرح کرده است. “وقتی بیشتر می شود میزان دید شما هم کمتر می شود” جواب؟!
سلینا: اوه…بتمن! الان میون زمین و هوا گیر کردم. آیوی، این دختر بد منو دست کم گرفته. بتمن، همه جا داره تاریک میشه!
بتمن: آفرین سلینا… جواب درست: تاریکی !!!

برای دیدن تصاویر در سایز اصلی بر روی آن ها کلیک نمایید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصویر سمت چپ: روی دست راشال خالکوبی اژدهاست- تصویر سمت راست: تصویر نقاشی شده راشال حین مبارزه با اژدها که در موزه و محل زندانی شدن نینجا قرار دارد.(یکی دیگر از جزییات بازی)
بتمن در حین جستجو توسط نینجاها مورد حمله قرار می گیرد اما رابین به کمک بتمن می آید و بتمن نیز در طی فرصتی مناسب، قطعه الکترونیکی کوچکی را به پشت یکی از نینجاها وصل می کند و بکمک ردگیری آن، به محل راشال نزدیکتر می شود. بتمن در طی مسیر، موفق می شود دکتر فیونا را که برای مراقبت از ژوکر آورده شد بود، از دست خلافکارها نجات دهد. و درمی یابد که دارودسته ژوکر موفق به دزدیدن اسلحه و لوازم جنگی از دکتر استرنج شده اند. اما برای چه کاری؟… او در ادامه به دروازه های شهر شگفتی رسیده و آنرا بسته می بیند. اما با -- حافظه رباتهای نگهبان موفق می شود به محل گروه راشال دسترسی پیدا می کند.(استفاده از ابزار الکترونیکی در داستان بازی به اوج خود می رسد. همین فرستنده کوچک در آینده باعث ردگیری تالیا و رسیدنش به ژوکر می شود.)
نینجا: بتمن! تو فقط به این دلیل زنده میمانی که راشال بزرگ اینطور خواسته!
رابین! این نینجا یکی از نگهبانان زبده دختر راشال، به نام تالیا است!
رابین: ارباب! راشال همان تروریست و رییس گروه آدمکشها/اساسینها که به “رییس اهریمن” هم مشهور است؟
آلفرد: راشال قرنهای زیادی زندگی کرده و بکمک جادو و اختلاطهای شیمیایی و سری توانسته جوانی خودش را حفظ کند. او مدتها قبل قصد داشت بتمن را به خودش نزدیک کند که در این راه از دخترش تالیا نیز کمک گرفت. اما ارباب با توجه به علاقه اش به تالیا، از همکاری با راشال امتناع کرد. ارباب… او استاد استراتژی و سازماندهی است.
بتمن: آه! تالیا … پدرش راشال، مدتها قبل به گاتهام مهاجرت کرد و آنجا را شهری بی قانون و غرق در جنایت دید. او توانست در شمال گاتهام شهری را بنا کرده و به همه قول آینده بهتری را داد. آنجا آرمان شهر او بود. شهری که پاکی در آنجا قدرت داشت و جنایتی در آن رخ نمی داد. شهر شگفتی!
آلفرد: لازراوس توسط راشال کشف شد. در آنجا سیاهچالی بنا کرد و برای درمان خود از بیماریها و نجات از مرگ استفاده کرد. او در آن سالها جان پرنسی را که به پدرش خدمت می کرد توسط لازاروس نجات داد. اما پرنس دچار اثرات جانبی و ناشناخته لازاروس قرار گرفت و جان همسر راشال(سورا) را می گیرد. راشال خودش را سرزنش کرده و بدنبال مرگ خودش قدم به بیابان گذاشت. اما توسط پسری نجات پیدا کرده و به زندگیش بکمک لازاروس ادامه می دهد. او بعدها صاحب دو دختر بنامها نیسا و تالیا شد.
رابین: لازاروس رو چه کسی درست کرد؟؟؟

دکتر آرکادین سازنده اکسیر زندگی- در نزدیکی برج و شهر شگفتی
خلافکار۱: موزه توسط اون هرزه مخفیکار(بتمن) بسته شده، می دونستم که باید اونو می کشتیم؟
خلافکار۲: کوتاه بیا، کمی فروتن باش، حساب اعضا گروه ژوکر رو برس!!! (بتمن پیشکشت!)
خلافکار۳: بیشتر شما کرمها، نجات پیدا نمی کنید.
اما در نزدیکی آنجا … بتمن کم کم بر اثر سم موجود در خونش توانایی و تعادل خود را از دست می دهد. و با رویای پدر و مادرش نیروی اندکی بدست آورده و دوباره بر روی پای خود می ایستد و لنگان لنگان خودش را به مقر راشال می رساند.
مارتا وین(مادر بتمن): بروس! صدایم را می شنوی؟ نمی توانی بشنوی؟ تو نیازمند این هستی که بدرون روشنایی قدم بگذاری. من و پدرت منتظر تو هستیم. زمان زیادیست که تو را از دست دادیم. تو مجبوری انجامش بدهی، ما می خواهیم که انجامش بدهی. بروس، بروس؟
آنجا توسط نینجاها و تالیا، دختر راشال محاصره می شود. تالیا به بتمن می گوید که فقط یک جانشین واقعی می تواند راشال بزرگ را ببیند. بنابراین باید آزمایش اهریمنی را پشت سر بگذارد. برای اینکه باید نشان دهد برای نجات دنیا توانایی گرفتن زندگی یک شخص دیگر را دارد. بتمن آزمایش را می پذیرد.(شاید از گذشته راشال بعضی از بازیبازان اطلاعی نداشته باشند و یکدفعه بازی او را در برابر راشال یا کاراکترهای دیگر قرار می دهد اما این بازی از کمیک بوکی معروف ساخته شده و کاراکترها و سرگذشت آنها برای بسیاری از بازیبازان آشناست. در ضمن بازی بکمک فایلهای صوتی و متنی او را از وقایع و سرگذشت آنها مطلع می کند.)
تالیا: برای دیدن من حتما نباید دستگیر بشی، بروس!
*ادامه دارد*

amirpers
19-01-2012, 13:16
دوستان میشه بگید این [] ها چه شکلی هستند که باید بگیریمشون ؟

virus2009
19-01-2012, 13:22
دوستان میشه بگید این [] ها چه شکلی هستند که باید بگیریمشون ؟

اینا Riddle هستند
بیشترشون به صورت یک عکس یا تابلو هستند که روی دیوار چسبیده شده اند
باید جلوش بایستی و X رو نگه داری

panther99
19-01-2012, 13:28
آقا اين بازي ، بازيه سختيه ؟؟؟؟؟ جذاب هست ؟؟؟؟ ما ميخواييم بريم واسه ايكس باكس بگيريم !

mjorh
19-01-2012, 14:46
آقا اين بازي ، بازيه سختيه ؟؟؟؟؟ جذاب هست ؟؟؟؟ ما ميخواييم بريم واسه ايكس باكس بگيريم !

این بازیو بازی نکنی مثه این میمونه ک کله سال 2011 رو بازی نکردی!:5:

فرشاد $
19-01-2012, 15:44
شما باید بری توی Musiem و Two Face رو بزنی تا محل وسایلی که ازش دزدیه رو بگه
موزه هم همون پایین نقشه سمت چپه
دست گلت درد نکنه :11:
مگه اونجایی که clayface میکشی بازی تموم نمیشه؟ اگه تموم میشه پس ادامش چیه؟
بازم دستت درد نکنه:40::40::40::40::40::40::40::40::40:

sepehr_x50
19-01-2012, 17:54
[COLOR=Indigo][B]از این اتاق ها 2 عدد داخل بازی وجود داره
1 - توی یک جای تونل ماننده و وقتی علامت سوال رو خاموش میکنید در بسته میشه و 6 تا لوله گاز هم اطراف اتاق است
اینجا باید با اسلحه Freeze Blast ( که خود Mr.Freeze توی مراحل اصلی میده ) لوله های گاز رو ببندید تا گاز پخش نشه

2 - یک اتاق دیگه هم هست که کفش از این مکعب های برقی هست ، اینجا وقتی در بسته شد باید Line Launcher رو بزنید و بعش سریع دکمه وسط موس رو بزنید که بره روی طناب بایسته

سلام. بعد از اینکه 3 تا ریدلر رو میگیرم در بسته میشه و اتاق پر گاز میشه...
با لاین لانچر هم فقط از ایتدای اتاق تا دری که بسته شده میره و بعد میافته زمین!
دکمه وسط موس هم میزنم تاثیری نداره!!

====

DLC و پچ و آپدیت واسه بازی چیا اومده؟

ممنون

peyman-yasi
19-01-2012, 18:01
سلام . من همونطور که تو این عکس میبیننین موندم ، یه در آهنی هست که بغلش یه درس هست که توش جعبه فیوز هست
یه جایی هست که باید یخ بندازی تو آب بپری رو یخ بعد حلقه هارو بکشی بری جلو . یکم میری جلو چند تا آدمو میکشی به این در برمیخوری. این همون دره . لطفا بگین چطور اینجا رو رد بکنم . مرسی

virus2009
19-01-2012, 18:20
دست گلت درد نکنه :11:
مگه اونجایی که clayface میکشی بازی تموم نمیشه؟ اگه تموم میشه پس ادامش چیه؟
بازم دستت درد نکنه:40::40::40::40::40::40::40::40::40:

آره تموم میشه
ولی داستان کت وومن بعدش تموم میشه
که بعدش بتمن میاد و میگه , هنوز کارهایی تو شهر آرخام هست که باید انجام بشه و اینجا باید برید سراغ مرحله های فرعی که انجام ندادید مثل جمع کردن علامت سوال های سبز

سلام. بعد از اینکه 3 تا ریدلر رو میگیرم در بسته میشه و اتاق پر گاز میشه...
با لاین لانچر هم فقط از ایتدای اتاق تا دری که بسته شده میره و بعد میافته زمین!
دکمه وسط موس هم میزنم تاثیری نداره!!

====

DLC و پچ و آپدیت واسه بازی چیا اومده؟

ممنون

شما الان توی اتاقی هستید که 6 تا لوله گاز به صورت 3 تایی رو به روی هم هستن ... ؟؟؟
اینجا باید با استفاده از Freeze Blast ( همون که مین و یا نارنجک یخی پرتاب میکه ) لوله گاز رو بند بیارید ( Freeze Blast با کلید 5 استفاده میشه )
اگه توی اون اتاقی هستید که کف زمین مربع های برقی هست باید با line launcher برید بالا ( اون دکمه وسط موس رو باید توی بخش آپگرید فعالش کنید اگر نه دکمه وسط موس عمل نمیکنه )
DLC و آپدیت هم توی تاپیک مشکلات بازی هست
DLC رو حتما نصب کنید خوبه

سلام . من همونطور که تو این عکس میبیننین موندم ، یه در آهنی هست که بغلش یه درس هست که توش جعبه فیوز هست
یه جایی هست که باید یخ بندازی تو آب بپری رو یخ بعد حلقه هارو بکشی بری جلو . یکم میری جلو چند تا آدمو میکشی به این در برمیخوری. این همون دره . لطفا بگین چطور اینجا رو رد بکنم . مرسی

اینجا توضیح دادم :

mjorh
20-01-2012, 00:03
بررسی داستانی بتمن آرکام سیتی – قسمت سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مقدمه:
بنابراین…

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ادامه از قسمت دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بتمن جامی از خون اهریمن را سر کشیده و وارد بازی راشال می شود. راشال عبور موفقیت آمیز از دنیای وهم انگیز را منوط به همراهی بتمن از خودش بدون لمس کردن چیزی توسط بتمن عنوان می کند. راشال قصد آزمودن قدرت بتمن برای حفظ دنیا از اهریمنی که درصدد ویرانی دنیا است، را دارد و آن خونی که بتمن سر کشیده باعث می شود تا او بمدت چندین ساعت از مرگ نجات پیدا کند. در انتها راشال از بتمن می خواهد که آزمایش آخر را با موفقیت انجام دهد تا خون اهریمن را برای زندگی جاودان هدیه بگیرد. اما آزمایش آخر چیست؟ بتمن باید راشال را بکشد و جای او را بعنوان رییس اهریمن گرفته و سرنوشتش را رقم زند. تالیا هم از بتمن می خواهد بخاطر اینکه پدرش به آخر عمرش نزدیک شده، به خواسته های او عمل کند. بدن راشال دیگر توانایی استفاده از قدرتهای خاص در درون سیاهچال لازاروس را نداشت. اما بتمن…
راشال: برای ما مقدر شده که بر روی زمین حکومت کنیم. زمین را از تفاله های انسانی پاک کن، فقط ما میتونیم اینکار رو بکنیم.
بتمن: من کسی رو نخواهم کشت، حتی تو… راشال!
راشال تغییر شکل داده و در دنیایی وهم آلود با بتمن مبارزه می کند. اما بتمن او را شکست داده و از گرفتن جان راشال امتناع می کند. بتمن مقداری از خون راشال را گرفته و از آنجا بیرون می آید در حالیکه تالیا را از خود رنجانده است.(برای رسیدن به خون مراحل متنوعی طی می شود که در کنارش کاراکترهای دیگری همانند تالیا وارد داستان شده که نقش مهمی را از لحاظ داستانی و دادن فرم دراماتیکی به داستان ایفا خواهند کرد.)�
بتمن: آلفرد، راشال می دانست که من تابع قانون هستم. و جان شخص دیگری را به همین سادگی نمی گیرم. بلکه آنها را تحویل قانون و عدالت می دهم. او می خواست من جانش را بگیرم، اما وسوسه اش مرا از هدفم دور نکرد. آن خون اهریمن باعث شده بود که راشال ششصد سال زنده بماند. سیاهچال لازاروس باعث نابودی ذهن و عقلش شده و می ترسم این قدرت به دست آدمهای فاسد بیفتد. جامی که سر کشیدم باعث شده بود دنیای آخرالزمانی راشال را ببینم و وارد دنیای او شوم.
آلفرد: یعنی…دنیای او را بر اثر تاثیرات لازاروس در همین دنیا تجربه کردی!!!
بتمن: بر روی شمشیرش عبارت “شیطان راس″ را به زبان عربی نوشته بود. و معنی سر اهریمن می دهد. شاید راشال نژادی عربی دارد!!!

�[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شمشیر راشال با عبارت “شیطان راس″ به عربی
ژوکر: خودت رو سفت نگهدار، بتمن!
ریدلر: حبس کردن و تحریم کردن! می تونی جایی رو که جنون شروع می شود، ببینی؟
باربارا گوردون(اوراکل): بتمن! منم باربارا، دختر رییس پلیس شهر. از اینکه صدایت را می شنوم، خوشحالم. یه قتل در شهر آرکام رخ داده و قاتل از اسلحه دوربین دار استفاده کرده است، مکانش را بر روی نقشه برایت مشخص می کنم تا مدارک لازم را جهت شناسایی قاتل بدست آوری. اما اول داروی ضد سم را بدست بیاور، بخاطر من!
بتمن: ممنون باربارا! با مردی روبرو شدم که خودش را عزراییل معرفی کرد. رفتارش بسیار مرموز و در عین حال دائم مراقب من بود. در آخرین دیدارم با او، پیغامی را بمن رساند. از روزهای تاریکی گفت که فرا می رسند و اینکه من جنگجویی هستم که می تواند درهای جهنم را ببندد. می توانی اطلاعاتی راجب او بدهی؟
عزراییل: از خاکسترهای آرکام شعله های خشم و غضب زبانه خواهد کشید و گاتهام را خواهد سوزاند و تو نیز….خواهی سوخت، بتمن!
باربارا: نامش مایکل لین و از افسران پلیس گاتهام و عضو مبارزین تعلیم داده شده برای مبارزه با جنایات بود. بعدها به جنایتکاری دیوانه تبدیل شد و اما در طول زمان با فرقه مخفی “انجمن پاکی” روبرو شده و آنها او را برای مبارزه با اهریمن فرا خواندند.او لباس مرموز “سوگ” و شمشیر “گناه” را همراه دارد. اگر اخلاص روحش را حفظ نکند توسط لباس مرموزش کشته می شود.
بتمن مطلع می شود که شهردار گاتهام توسط دکتر استرنج به آرکام تبعید شده است. با نجات شهردار کوینسی شارپ از دست خلافکارها، از زبان او می شنود که استرنج در تیمارستان آرکام به ملاقات او رفته و از دوستان پرقدرتش برایش گفته و او هم شهر آرکام را پایه ریزی کرده و دکتر استرنج را عهده دار مسئولیت آنجا کرده تا تفاله های گاتهام را به مجازات برساند.(فاش شدن آرام آرام اسرار که در نیمه دوم بازی اتفاق می افتد.)
بتمن: وقتی تیمارستان آرکام بودم در دفتر کار شارپ، با دسترسی به یک اطاق مخفی توانستم به نقشه های زیادی در ارتباط با زندانهای مختلط و پیچیده دست یابم. پس آنها از مدتها قبل به فکر تاسیس شهر آرکام بودند.
کوینسی شارپ: اینکار میراث من خواهد شد.
آلفرد: ارباب! بر اساس اطلاعات بدست آمده، حرفهای شهردار شارپ درست است. تمامی این آشوبها زیر سر دکتر استرنج است. او طرح خود مبنی بر مقابله با جرم و جنایت گاتهام را از طریق افراد مجلس شهر گاتهام نتوانست به پیش برد. او حالا از راههای دیگر توانسته به خواسته خود برسد.
باربارا: برنامه قرنطینه کردن جرم و جنایت در شهر آرکام، یکی از دلایل اصلی برنده شدن شارپ بعنوان شهردار بود. بروس وین بدلیل مخالفت با این برنامه دستگیر و به زندان فرستاده شد. بعد در مصاحبه با ویکی ویل، واکنش خود را بدین دلیل عنوان کردند که مردم نمی خواهند امنیت شهر و بچه های خود را بدست افرادی مانند بتمن واگذار کنند… بنابراین بدنبال راه حل بهتری هستند.
بتمن: شاید منظور شهردار شارپ از راه حل بهتر همان پروتکل ۱۰ بوده است. دکتر استرنج حتما با شخص دیگری همکاری می کند. باید بفهمیم او کیست؟
بتمن: دکتر استرنج تمامی افرادی را که بر علیه او مدرکی داشتند به شهر آرکام تبعید کرده است. با میراثت خوش باش، شهردار شارپ!

�[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سیرک و اجرای نمایش پرواز پسران گری(اشاره به شخصیت نایت وینگ – جزییات و ارائه اطلاعات برای کاراکترهایی که بعدا قابل بازی می باشند.)
بتمن به پیش آقای فریز بر می گردد و او نیز داروی ضد سم را تهیه می کند. یکی از شیشه های ضد سم را درون گاو صندوق گذاشته و دیگری را می شکند. اما چرا؟ همسرش نورا توسط افراد ژوکر ربوده شده و ژوکر بطور مستقیم با آقای فریز وارد معامله شده بود. چرا که این امر را ممکن می دید بتمن در ادامه با او همکاری نکند. آقای فریز با بتمن درگیر شده و در نهایت این بتمن است که پیروز مبارزه می شود. هارلی کویین نیز از فرصت استفاده کرده و دارو را از گاو صندوق دزدیده و مدرکی از خود بر جای می گذارد. آقای فریز از بتمن می خواهد که او را ببخشد و همسرش را نجات بخشد. بتمن با بخشندگی می بخشد و قبول می کند.(بهترین مبارزه بازی از لحاظ تاکتیکی و اکشن و مخفی کاری و تفکرزایی و طراحی محیط و جزییات محیطی- که در نقد دوم درباره اش توضیح داده ام)
آقای فریز: خواهش می کنم، همسرم را پیدا کن. او همه دارایی منست که از دست دادم.
بتمن: من به حرفم عمل میکنم، ویکتور! تا حالا باید فهمیده باشی.
سلینا: بـَــتی! این مرد با اون قلب یخی، چطوری گرمای عشق به همسرش رو حفظ کرده؟!
بتمن: وفاداری سلینا! عشق به نورا(همسر آقای فریز) در وجود ویکتور(فریز)، وفاداری رو منجمد و برای او به یادگار گذاشته کرده است.
سلینا: میـــــــــو!!!
بتمن: سلینا! در شهر از خیابان جنایت هم دیداری تازه کردم. اما با صحنه عجیب روبرو شدم. کروکی جایی که پدر و مادرم کشته شده بودند توسط دکتر استرنج برای جلب توجه من کشیده شده بود و دسته گلی از طرف او با پیغام “همانجایی که شروع شده تمام خواهد شد” در همان نزدیکی گذاشته شده بود.
سلینا: بـَــتی بیچاره! اینهمه دشمن بی رحم دور و برت رو فرا گرفته، تا حالا کسی رو هم داشتی که دوستت داشته باشه!؟
بتمن: تمامی اونها! تمامی اونها سلینا!!!
آلفرد: اما ارباب! اگر ژوکر از تیمارستان آرکام با تایتان مسموم شده، چرا این واکنش شیمیایی را در بدن او باعث شده است؟ در حالیکه سم تایتان موجب تبدیل شدن قربانی به موجودات عظیم الچثه همانند بین/Bane می شود.
باربارا: یا آیوی! که در اثر تزریق سم ونوم توسط ژوکر به آن وضع درآمد. اما اوضاع در مورد ژوکر متفاوت است. تنها دلیل چنین واکنشی مصرف بیش از حد این سم است که می تواند باعث بروز اتفاقات ناگواری شود. این احتمال هم می رود که بخاطر وجود مواد شیمیایی دیگر در خون ژوکر و ترکیبش با تایتان، باعث وخیم شدن حال ژوکر شده است. ظاهرا ژوکر هم از سیاهچال لازاروس استفاده کرده است.
بتمن در حین خارج شدن از مرکز پلیس با هلی کوپتر ویکی ویل(خبرنگار) روبرو شده و مشاهده می کند که هلی کوپتر توسط ژوکر مورد حمله موشک قرار گفته و سقوط می کند. ویکی در معرض خطر تک تیراندازان ژوکر واقع گشته و تقاضای کمک می کند. و بتمن مطابق معمول او را نجات می دهد. گفتگوی مابین آندو را مردی کلاه دار در حال مشاهده است. بعد از این ماجرا توسط آلفرد باخبر می شود که آقای فاکس توانسته داروی درمان بخش بتمن را بسازد. بتمن به سمت محل دارو رفته اما با خوردن جرعه هایی از آن دارو دچار سردرد شدیدی شده و از حال می رود. با باز شدن چشمانش خودش را در برابر مرد کلاهدار می بیند. او همان مـَدهـِتـر(کلاهدار یا کلاه فروش مجنون) است و آنجا مهمانی چای مخصوص او!. بتمن توسط دستگاه هیپنوتیزم کننده و چای مدهتر به دنیای ذهنی و عجیب ِ سرزمین آلیس گام می گذارد(نوعی ترکیب بندی از کتاب آلیس در سرزمین عجایب). بتمن نظم ذهنی مدهتر را بهم زده و با مبارزه ای جانانه موفق می شود از این تله مدهتر جان سالم بدر برد.(حضور کاراکترهای فرعی و مرتبط به خط اصلی داستان و پرمحتوا کردن داستان اصلی – ایجاد تنوع با ورود به دنیاهای دیگر در دنیای اصلی بازی)

بتمن در سرزمین عجایب!!! – بتمن از آن ماده شیمیایی خورده(چای) و ذهنش تحت کنترل مدهتر قرار گرفته(چشمهای رنگی) و به دنیای ذهنی(شبیه سرزمین عجایب) پای می گذارد. اما درون بتمن قویتر از ذهن اوست بنابراین تسلیم مدهتر نمی شود.
مدهتر: به نظر خیلی گیج شدی…من یه ایده ریز و خیلی کوچولو رو درون سرت کاشتم…الهام کننده خواب مصنوعی…حالا مال من هستی…نمی خوای پیاله چای خودت رو بخوری، یه چای مخصوص…تو حالا سرباز من هستی…و هر چیزی رو که من بگم انجام میدی… نه نه نه …
بتمن: برو به جهنم، ژرویس(مدهتر)!
بتمن: آلفرد، این نقشه مدهتر بود. او می خواست مرا با کنترل کردن ذهنم از طریق هیپنوتیزم به فرمان خودش در آورد. اما چرا؟ احساس خرگوش شدن را داشتم.
باربارا: ژرویس تـِتـچ، ملقب به مدهتر که در جوانی غرق در کتاب آلیس در سرزمین عجایب اثر لوییس کارول شده و خودش را در نقش خرگوش کلاهدار آن داستان فرض کرده است(علت خرگوش شدن بتمن و زدن ماسک خرگوش توسط افراد مدهتر). یک جنایتکار ِ شیزوفرنی و هیپنوتیزم کننده ماهر است. و جنایتهای زیادی را در مهمانی چای خود مرتکب شده است. او درون کلاهش چیپهای کترل کننده ذهن را برای تقویت هیپنوتیزمش جاسازی کرده است(علت اینکه بتمن در آخر مبارزه کلاه مدهتر را از سرش برداشت).
به این فایل صوتی گوش کن: “مدهتر: دست از سرم بردارید، وقتم داره تلف میشه، آلیس…کجایی آلیس؟(مدهتر به طعمه هایش به چشم آلیس نگاه می کند) /// دکتر استرنج: آلیس اینجا نیست، آرام باش ژرویس! آلیس بزودی اینجا میاد… اشتراکاتی میان من و تو وجود دارد…تو ذهن فوق العاده ای داری…تو می توانی انگیزه، وفاداری و احساسات و تمامی چیزهایی که اعتقادات یک مرد را می سازد، بکمک مواد شیمیایی تغییر بدهی… فرمول مواد شیمیایی شما خیلی عالی بود و بهمین دلیل من از آن فرمول استفاده می کنم. به این عکس نگاه کن، ژرویس… به لباسی که پوشیده نگاه کن…این آلیس نیست؟ /// مدهتر: نه نه نه اون نمی تونه آلیس باشه. /// دکتر استرنج: فکر می کنم آن شبی را که سوفی ویلیامز در لابراتوارتان طعمه شما شد، بخاطر دارید؟ چگونه به او چایتان را تعارف کردید؟… او را کشتید، اینطور نیست؟…این اولین قتل شما بود…چه تعداد آلیس دیگر آنجا بودند؟…همه چیز بستگی به همکاری شما دارد. من پروژه ای در دست انجام دارم که می خواهم از کمک شما استفاده کنم… این کارخانه قدیمی و پر از ارواح است(مدهتر را به مرگ تهدید میکند)…من تصمیم به ساختن یک آرکام جدید دارم که مثل سیمرغ از خاکسترهای این یکی بیرون خواهد آمد… من یکسری تحقیقات در سلول زندان شما قرار می دهم. قصد دارم ذهنها را کنترل کنم…من برای تست های شما یکسری انسان را در دسترستان قرار می دهم… تو باید ملاقاتی با شهردار شارپ داشته باشی … من یک منشی مخصوص برای تو در نظر گرفتم… /// مدهتر: او آلیسه، او اینجاست…من می تونم نگهش دارم… /// دکتر استرنج: البته، او می تواند برای شما شود، او آلیس است.”

مهمانی چای مدهتر و کتاب آلیس در سرزمین عجایب
بتمن: او بکمک مدهتر توانسته کنترل افرادی همانند شهردار شارپ را در اختیار بگیرد. او حتی می خواست مرا هم از این طریق اسیر خود کند.
باربارا: اطلاعات جدید دیگری هم در دست داریم. شهردار شارپ از یک بیماری اختلال شخصیتی رنج می برد. زمانیکه در تیمارستان آرکام بعنوان سرپرست کار می کرد، نسبت به زندانیان بی رحمی هایی را مرتکب شده و دکتر استرنج توانسته شواهدی را بر علیه او جمع آوری کرده و از این طریق نیز شارپ را وادار به همکاری و وفا داری کرده است.
بتمن به سمت کارخانه ذوب آهن برگشته و خلافکاران دلقک(کنایه به دارودسته ژوکر) را یکی یکی از سر راه بر می دارد و راهش را به مکان ژوکر باز می کند. در این حین هارلی را می بیند که با دهان بسته به میله ای بسته شده است. هارلی اعتراف می کند که ژوکر از آقای فریز یک وسیله (نارنجک منجمد کننده پیشرفته) ویژه را گرفته و آنرا در اطاق بخار پنهان کرده است. اما نمی گوید که چرا و توسط چه کسی بدین وضع افتاده است. حالا دیگر معماهای حل نشده بتمن به یکدیگر پیچیده شده و سوالات بیشتری را در ذهن او ایجاد می کند.(رویدادهایی که از دید بتمن مخفی مانده اما عللش در آینده فاش می شود. نقش کاراکترهای فرعی و کمک رسان برای جهت گیری نهایی بازی)
*ادامه دارد*