PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Batman: Arkham City

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6

mjorh
08-12-2011, 21:53
بالاخره یه ایراد از بازی پیدا کردم! :31:
از آب درمیاد بیرون انگار نه انگار ک رفته تو آب ! خشکه خشکه!

Steps-Rap
08-12-2011, 22:16
بالاخره بازی اومد دستم ..خیلی حال کردم باهاش ..دلم تنگ شدده بود واسه بتمن .
خدارو شکر به سیستمم خورد و مشکلی هم نداشتم..

Little Sparrow
09-12-2011, 08:49
خوب بالاخره منم بازی رو تموم کردم.فقط به نظرم کوتاه تر از Arkham asylum بود نمیدونم چرا این طور احساس کردم ولی.داستان بازی هم قشنگ بود.حال میداد.Gadget های جدید و قبلی بتمن خیلی باحالن.Glide و grapnel boost خیلی جالب بودن.کلا خیلی بازی قشنگی بود.
همه ی ماموریت های جانبی رو رفتم و می تونم بگم که عالی بودن مخصوصا Mad hatter ، Dead shot وIdentity thief
یه نکته برای دوستانی که با 360 بازی میکنن.برای گرفتن اچیومنت Catch(فقط تو ماموریت Watcher of the wings میشه گرفت این اچیومنت رو)
تو ماموریت جانبی watcher in the wings به سمت یارو که نگاهتون میکنه یه Remote batrang بندازین و اون میگیرش و شما اچیومنت رو میگیرید.:46:

Mammad Prince
09-12-2011, 12:53
خوب بالاخره منم بازی رو تموم کردم.فقط به نظرم کوتاه تر از Arkham asylum بود نمیدونم چرا این طور احساس کردم ولی.داستان بازی هم قشنگ بود.حال میداد.Gadget های جدید و قبلی بتمن خیلی باحالن.Glide و grapnel boost خیلی جالب بودن.کلا خیلی بازی قشنگی بود.
همه ی ماموریت های جانبی رو رفتم و می تونم بگم که عالی بودن مخصوصا Mad hatter ، Dead shot وIdentity thief
یه نکته برای دوستانی که با 360 بازی میکنن.برای گرفتن اچیومنت Catch(فقط تو ماموریت Watcher of the wings میشه گرفت این اچیومنت رو)
تو ماموریت جانبی watcher in the wings به سمت یارو که نگاهتون میکنه یه Remote batrang بندازین و اون میگیرش و شما اچیومنت رو میگیرید.:46:

دوست عزیز یه سوال ...

من ماموریت جانبی مربوط به zsasz ( همونی که باید تلفن هاش رو ردیابی کنیم تا آخر جاشو پیدا کنیم ) رفتم و مخفی گاهشو رو نقشه پیدا کردم ....
بعد هم وارد مخفی گاهش شدم و خودم رو رسوندم بهش و ماموریت رو انجام دادم ( یعنی آخرش انداختمش تو قفس ! ) 2 تا هم گروگان اونجان ...

بعد هم نوشت side mission compelete و تیک زد و ....
ولی الان که می یام بیرون و می رم تو شهر ، دوباره روی نقشه هست و می گه باید برید ماموریت رو انجام بدید و مخفی گاهش رو نشون می ده ...

باید کار دیگه ای بکنم ؟!!!!!!!
مر30

ali703
09-12-2011, 13:12
ما که با هزار ذوق و شوق گرفتیم به امید خیلی چیزا، ولی نخورد به این سیستم داغون ما

Altairezio
09-12-2011, 13:18
چه جور بازی هست کلا"؟:5:

aha2012
09-12-2011, 13:33
چه جور بازی هست کلا"؟:5:
اینطوری بگم، هر چی هست از این اساسین، 7-8 سرو گردن بالاتره :31::31:

---------- Post added at 01:33 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

دوست عزیز یه سوال ...

من ماموریت جانبی مربوط به zsasz ( همونی که باید تلفن هاش رو ردیابی کنیم تا آخر جاشو پیدا کنیم ) رفتم و مخفی گاهشو رو نقشه پیدا کردم ....
بعد هم وارد مخفی گاهش شدم و خودم رو رسوندم بهش و ماموریت رو انجام دادم ( یعنی آخرش انداختمش تو قفس ! ) 2 تا هم گروگان اونجان ...

بعد هم نوشت side mission compelete و تیک زد و ....
ولی الان که می یام بیرون و می رم تو شهر ، دوباره روی نقشه هست و می گه باید برید ماموریت رو انجام بدید و مخفی گاهش رو نشون می ده ...

باید کار دیگه ای بکنم ؟!!!!!!!
مر30
نه.کار دیگه ای نمیخواد
شاید سیو نشده برات.هان؟؟؟؟؟؟؟:13:

Steps-Rap
09-12-2011, 13:54
سلام بچه ها من اینجا گیر کردم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aha2012
09-12-2011, 14:00
یه یخ پرت کن تو آب بعدش بشین و از اون زیر رد شو. :)

Steps-Rap
09-12-2011, 14:04
یه یخ پرت کن تو آب بعدش بشین و از اون زیر رد شو. :)

یخ چیه یگه؟؟

arash-king
09-12-2011, 14:14
سلام دوستان ....
من تازه شروع کردم به بازی ...... چطوری باید پنگوئن (panguin) رو بکشم ؟؟؟
ممنون

aha2012
09-12-2011, 14:16
یخ چیه یگه؟؟
بمب یخ زا.
یه بمب پرت کن تو آب و یه قالب یخ درست میشه برو روش واستا
اسلحه هات چیان؟یه عکس از اسلحه هات بنداز.

---------- Post added at 02:16 PM ---------- Previous post was at 02:15 PM ----------

سلام دوستان ....
من تازه شروع کردم به بازی ...... چطوری باید پنگوئن (panguin) رو بکشم ؟؟؟
ممنون
سلام
به سلامتی
حالا خیلی راه داری تا بهش برسی.در ضمن بتمن کسیو نمیکشه.فقط بیهوش میکنه یا زندانی:20:

arash-king
09-12-2011, 14:22
بمب یخ زا.

---------- Post added at 02:16 PM ---------- Previous post was at 02:15 PM ----------

سلام
به سلامتی
حالا خیلی راه داری تا بهش برسی.در ضمن بتمن کسیو نمیکشه.فقط بیهوش میکنه یا زندانی:20:

وقتی میرم نزدیکه پنگوئن بتمن با خودش حرف میزنه .... خوندم و ترجمش کردم
میگه : اسلحه پنگوئن خیلی قویه....من باید اونو فریز (freeze) کنم .....
من اصلا نمیدونم باید چیکار کنم !!
اسلحه فریز باید بگیرم ؟؟ از کجا ؟؟
ممنون

Steps-Rap
09-12-2011, 14:32
بمب یخ زا.

Layken
09-12-2011, 14:44
وقتی میرم نزدیکه پنگوئن بتمن با خودش حرف میزنه .... خوندم و ترجمش کردم
میگه : اسلحه پنگوئن خیلی قویه....من باید اونو فریز (freeze) کنم .....
من اصلا نمیدونم باید چیکار کنم !!
اسلحه فریز باید بگیرم ؟؟ از کجا ؟؟
ممنون

اگر دقت کنی قبل اومدن به پیش پنگوئن روی یک مکان پر اب هستی که یخ بسته اونجا سه دو تا راه دیگه هم داره
وقتی از جایی که ابتدا وارد میشی مستقیم روبرو رو نگاه کنی مستقیم میشه مسیر پنگوئن سمت چپ میشه یک راه و راست راه دیگه شما بپیچ سمت چپ و برو داخل یک اتاقی که یک مرد یک دست با چماق بزرگش میاد اونو که زدی کنار اون میله ها در رو حک کن میری پشت میله ها داخل اون اتاقک ها یک مرد هستش که اسمش ویکتور هستش با اون صحبت میکنه و فیلمی نشون میده اون بهت اسلحه رو میده که به کمک اون میتونی پنگوئن رو خلع سلاح کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما هنوز اون اسلحه یا قوله یخی خودتون رو ندارید بعد به دست اوردن اون میتونید به این قسمت بیایید که وقتی روی اب پرتش میکنی قالبی از یخ درست میشه

Altairezio
09-12-2011, 14:48
ماشین سواری ام داره؟

---------- Post added at 02:48 PM ---------- Previous post was at 02:48 PM ----------

ولی هرچی باشه به سری AC نمی رسه!

Little Sparrow
09-12-2011, 15:08
راستی یه سوال حالا که بازی تموم شده نمیشه لباس بتمن یا Catwoman رو ترمیم کرد؟اش و لاش شدن جفتشون.نمی خوام لباس کلا عوض بشه فقط سالم همونجور که اول بازی بود.

aha2012
09-12-2011, 15:13
ماشین سواری ام داره؟

---------- Post added at 02:48 PM ---------- Previous post was at 02:48 PM ----------

نه ماشین سواری نداره ولی پرواز بازی داره:31:
تو بازی کن بعدش خودت بیا همینجا بگو این قشنگتره یا اساسین:13:

---------- Post added at 03:13 PM ---------- Previous post was at 03:11 PM ----------

راستی یه سوال حالا که بازی تموم شده نمیشه لباس بتمن یا Catwoman رو ترمیم کرد؟اش و لاش شدن جفتشون.نمی خوام لباس کلا عوض بشه فقط سالم همونجور که اول بازی بود.
Nop:41:.............

AlexMercer
09-12-2011, 15:20
ماشین سواری ام داره؟

داداش بتمن از اساسین امثال خیلی خیلی بهتره

mjorh
09-12-2011, 15:36
ب نظر من جفتشون عالین هم اسسین هم بتمن....اینم درنظر بگیرید اسسین چهارمین نسخش اومده طبعا یه خورده تکراری میزنه ...کافیه AC2 رو با بتمن مقایسه کنید!

aha2012
09-12-2011, 15:45
خواهشا مقایسه ی این دوتا بازیو ادامه ندید چون از بحث اصلی منحرف میشیم.
TNx:11:

Mammad Prince
09-12-2011, 17:21
نه.کار دیگه ای نمیخواد
شاید سیو نشده برات.هان؟؟؟؟؟؟؟:13:

خب من الان چی کار کنم ؟!!!!!
من می خواستم همه ماموریت های بازی رو برم و 100 درصد اش کنم ... اعصابم رو ریخته به هم ! :19:

parhamsoft
09-12-2011, 17:45
ّبیا این راهنمای بازی.از روی این ببین کجایی تا بتونم کمکت کنم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون و سپاسگزار بابت راهنما ، خیلی جامع و عالی بود
فقط من همچنان مشکل رو دارم و تو نقشه هیچی برای انجام نیست .... توی راهنما می دیدم خیلی جاها اون دستگاه های cryptographic رو که قرمز بود داشت ه-ک (H-a-c-k) می کرد ! اما متاسفانه من وقتی می خوام cryptographic های قرمز رو h-a-c-k کنم میگه اونها با کدگذاری تایگر tyger کدگذاری شدن و .....
خواهشمندم کمک کنید چهار پنج روزه همونجا موندم .... مستر فریز هم پیش نورا واستاده و نورا هم توی یخ هست

havas_1980
09-12-2011, 18:04
ممنون و سپاسگزار بابت راهنما ، خیلی جامع و عالی بود
فقط من همچنان مشکل رو دارم و تو نقشه هیچی برای انجام نیست .... توی راهنما می دیدم خیلی جاها اون دستگاه های cryptographic رو که قرمز بود داشت ه-ک (H-a-c-k) می کرد ! اما متاسفانه من وقتی می خوام cryptographic های قرمز رو h-a-c-k کنم میگه اونها با کدگذاری تایگر tyger کدگذاری شدن و .....
خواهشمندم کمک کنید چهار پنج روزه همونجا موندم .... مستر فریز هم پیش نورا واستاده و نورا هم توی یخ هستحین بازی به جایی میرسین که باید خودتون رو به هلی کوپتر های تایگر که در حال گشت زنی هستن برسونین و اونا رو اسکن کنین. نتیجه اینه که اطلاعاتی رو دانلود میکنین که منجر به امکان هـک شدن اون قفل های قرمز میشه.

اون مستر فریز هم که ماموریت فرعیه. اصلا آخرین کاری که انجام دادین چی بود؟ منظورم ماموریت اصلیه.

parhamsoft
09-12-2011, 18:11
واقعا ممنون الان میرم xbox رو وصل کنم ( اگه این فوتبال بزاره !!!!) یه تست بکنم. آخرین ماموریت اصلی فکر کنم اونجا بود که اون طرف با دخترش بود .... همونجا مه Drink می خوری (!!!!) و میریم یه عالم دیگه !!! D:
باهاش مبارزه می کردم ( شمشیر می خواست به زور بده به بتمن ... :)))))
بعد هلی کوپتر سقوط کرده و الان تو شهر هست ( اون دختره هم واستاده و یه Tablet دستشه ... !!!!
بعد هم اون 3 تا سمبل رو Set باید می کردم رو نقشه .... انجام دادم
اون غول گنده هم پشت میله ها زندانی هست تو قفس و هی میگه منو در بیار ....
بازم دارم فکر می کنم یادم اومد Edit می کنم

راستی یاشاسین آذربایجان ( ساعات گاباقی ، بازار ، آبرسان ، فلکه دانشگاه ، شاه گلی ، ارتش ، باغشمال و .... ) تبریز شهر من گرچه در کرجم !

aha2012
09-12-2011, 18:18
واقعا ممنون الان میرم xbox رو وصل کنم ( اگه این فوتبال بزاره !!!!) یه تست بکنم. آخرین ماموریت اصلی فکر کنم اونجا بود که اون طرف با دخترش بود .... همونجا مه Drink می خوری (!!!!) و میریم یه عالم دیگه !!! D:
باهاش مبارزه می کردم ( شمشیر می خواست به زور بده به بتمن ... :)))))
بعد هلی کوپتر سقوط کرده و الان تو شهر هست ( اون دختره هم واستاده و یه Tablet دستشه ... !!!!
بعد هم اون 3 تا سمبل رو Set باید می کردم رو نقشه .... انجام دادم
اون غول گنده هم پشت میله ها زندانی هست تو قفس و هی میگه منو در بیار ....
بازم دارم فکر می کنم یادم اومد Edit می کنم

راستی یاشاسین آذربایجان ( ساعات گاباقی ، بازار ، آبرسان ، فلکه دانشگاه ، شاه گلی ، ارتش ، باغشمال و .... ) تبریز شهر من گرچه در کرجم !
الان تو شهر کلی هلیکوپتر میبینی؟؟

parhamsoft
09-12-2011, 18:31
الان تو شهر کلی هلیکوپتر میبینی؟؟

سلام :
راستی الان تست کردم آره هلی کوپتر ظاهرا یه دونه هست داره می چرخه ... نتونستم Scan ش کنم ....
باید چطوری اسکن کنم ؟

الان وقتی pause رو می زنم تو اون قسمت که وظیفه ای رو که باید انجام بدی نوشته
rescue viki from choper crash site ( همونجا که هلی کوپتر اون خانم عزیز سقوط کرده و یه تبلت دستشه ... :))))))) پیشش هم میرم حرف میزنه و کار انجام نمیشه ( هلی کوپتر در حال سوختن هست و سقوط کرده)

در ضمن الان از روی اون رودخانه بخار رفتم داخل ( یخ درست کردم و اونجایی که نیم خیز وارد میشی ) و رودخانه بخار بزرگی هست ( فعلا دارم پیش میرم ....)

به به بالاخره جناب جوکر رو زیارت کردیم ....

خوب ... تا بالای برج واندر هم رفتیم .... ظاهرا بازی افتاد رو دور خوبش ... ممنون

Erfan.
09-12-2011, 20:17
من هم بازی رو تازه شروع کردم، واقعا بی نظیره، اصلا فکر نمیکردم بتونن این قدر زیبا عنوانی مثل Arkham Asylum رو ادامه بدن! :18:
از همه نظر شاهکاره!:40:

از گیم پلی (که در AA هم عالـــی بود) تا گرافیک که فکر نمیکردم این چنین گرافیکی از Unreal Engine 3 (البته 3.5 :دی) ببینم! Tessellation ، Volumetric Light ، HBAO ، و ... باعث شدن که بازی از نظر گرافیکی یکی از برترین عناوین ساخته شده تا به حال باشه!

در ضمن، یکی از جالب ترین نکات، Catwoman هست!!! انیمیشن ها و حرکاتش با نهایت دقت و ظرافت طراحی شدن...

بقیه فاکتور ها مثل صداگذاری و داستان هم تا به حال فوق العاده بودن...

این هم 2 عدد Screenshot باحال :دی :

plsboy
09-12-2011, 21:12
بازی فوق العادست...
هم گرافیک بسیار عالی و هم جریان بازی بسیار منحصر به خودش داره...
game play هم حرف نداره...
بدون شک بهترین بازی سال هستش...
بروبچ کسی trainer یا cheat code نداره که ما بتونیم این trophy های riddler رو جمع کنیم؟:46:
یه تعدادی از challange ها زیادی سخت هستن...:18: الان نزدیک 6 تا trophy مونده که خیلی عصبیم کرده و نمیتونم جمعشون کنم...
434 تا رو گرفتم و این 6تا دیوانم کرده...:wac:
بازی رو یک بار تمام کردم و الان دوباره دارم بازی میکنم و میخوام اول تمام challange های riddler رو بگیرم و بعد بازی رو تمام کنم, چون مطمئنا مثل نسخه قبلی باید riddler رو هم دستگیر کنیم...
البته فکر کنم که پایان بازی هم فرق کنه...

amirpers
10-12-2011, 02:41
دوستان راهی نداره که این ترافی ها (علامت سوال ها)تو نقشه مشخص بشه مثل بتمن قبلی ؟ حتما باید یکی یکی خودمون پیداشون کنیم و اسکنشون کنیم تا تو نقشه نشون داده بشه ؟
ضمنا این [] چیه ؟ من که تو نقشه چیزی ندیدم.

matinone
10-12-2011, 04:07
دوستان راهی نداره که این ترافی ها (علامت سوال ها)تو نقشه مشخص بشه مثل بتمن قبلی ؟ حتما باید یکی یکی خودمون پیداشون کنیم و اسکنشون کنیم تا تو نقشه نشون داده بشه ؟
بعضی مواقع ادمایی رو میبینی که با رنگ سبز مشخص شدن ، اگه کسی اطرافش هست همه رو بکش ( یارو سبزه رو بزار اخرین نفر باشه ) بعد کلیک راست میکنی میگیرتش و ازش اعتراف میگیره و یکی از علامت سوالا تو نقشه مشخص میشه
[] محل هایی رو نشون میده که تو باید با نگه داشتن دکمه اسکن ازشون عکس بگیری ( از معماهای ridler هستش )
معمولا تابلو یا پوستر هست و ...

plsboy
10-12-2011, 11:27

البته جناب matinone کامل توضیح دادن ولی اینو باید بگم که شما بعد از اینکه برای اولین بار با riddler برخورد داشتید و اولین گروگان رو نجات دادید اون افراد که کلا به رنگ سبز میبینیدشون پیدا میشن که بعد از بازجویی کردن از هر کدوم یه تعدادی از challange های riddler جاشون رو واستون مشخص میکنه...
کسی trainer پیدا نکرده واسه این trophy ها؟
یا بعضی هاشون ناقص هستن یا خیلی سخت که اصلا غیر ممکن هستن...
من که توی 6تاشون موندم هنوز...:13:

havas_1980
10-12-2011, 11:41
کسی trainer پیدا نکرده واسه این trophy ها؟
یا بعضی هاشون ناقص هستن یا خیلی سخت که اصلا غیر ممکن هستن...
من که توی 6تاشون موندم هنوز...:13:تو کدوم موارد مشکل دارین؟ شاید چیزی باشه که بقیه رد کرده باشن...

mjorh
10-12-2011, 11:50
من این ریدلر ریونج رو میرم چن تام علامت سئوال میگیرم ولی وختی یه بار دیگه میخوام برم نوشته 0/180 ! درحالیکه من چن تا گرفتم ....چرا اینجوریه؟

amirpers
10-12-2011, 12:13
یه سوال دیگه دارم.
تو آرخام اسایلم می شد به ساختمونهایی که قبلا رفتیم دوباره وارد شد و ترافی ها رو گرفت.
اینجا میشه این کار رو کرد ؟

aha2012
10-12-2011, 12:24
یه سوال دیگه دارم.
تو آرخام اسایلم می شد به ساختمونهایی که قبلا رفتیم دوباره وارد شد و ترافی ها رو گرفت.
اینجا میشه این کار رو کرد ؟
بله میشه .

.
.
.
.
تو این نسخه چند تا وسیله نسبت به نسخه ی قبلیش نداشت که یه نمه حال گیری بود:
پرتاب 3 بترنج همزمان با هم.بتمن 3 تا بترنج کوچیک میگرفت تو دستش و 3 تاشو با هم پرت میکرد
دومی هم همون طنابه بود که تو نسخه ی قبلیش 3 شاخه میشد و میتونستی دیوارارو باهاش تخریب کنی.
به هر حال.................:13:
.
.
.
.
.
راستی بازی قراره برای ipad-ipod-iphone ساخته بشه.تازه یه شخصیت جدید هم بهش اضافه کردند

black.assassin
10-12-2011, 15:15
خیلی بازیه قشنگیه. من سری قبلیشو بازی نکرده بودم. طراحی کارکتراش که حرف نداره. فیزیک کاراکترا خیلی طبیعیه. هوش مصنوعی که عالیه. اصلا خسته کننده نیست. به جز بعضی جاهاش که مثلا 20 نفری میریزن سرت باید بزنیشون. ای کاش چند تا حرکت ترکیبی هم برای کمبو ها اضافه می کردن. مثلا از یکی می گرفت اون یکیو می زد یا پرتابش می کرد و ... . این e , r به چه دردی می خورن تو کمبو زدن ؟؟؟ اولاش آدم گیج میشه آخه اونقدر کار انجام میده که آدم نمی دونه کجا باید کدوم رو بزنه. خدا رحمتش کنه اونی که راهنما گذاشته :دی
چقدر کارای سینمایی انجام دادن. خیلی قشنگه از این نظر. هر کاراکتر لهجه خاصی داره . مثل بعضی بازیا نیس که همه لهجه اسپانیایی دارن و یا ... . زبان قوی هم نمی خواد که خیلی خوبه . مخصوصا برای من :دی چه تیکه های باحالی میندازه catwoman :دی

saeedblack
10-12-2011, 16:00
این نسخه Multi9 سایت p30day.com مشکلی نداره دانلود کنم؟

milad_takjoo
10-12-2011, 17:35
راستی بازی قراره برای ipad-ipod-iphone ساخته بشه.تازه یه شخصیت جدید هم بهش اضافه کردند
فک کنم منتشر هم شده.....

بچه ها این سایت دانلود ها یه سری آهنگ گذاشته که میگه آهنگ های بازی هستش ولی من هیچ جا نشنیدمشون...مال کجا هستن؟

Abolfazl3007
10-12-2011, 19:54
دوستان کسی DLC - catwoman رو برای xbox360 خریده ؟

shamsoddin
10-12-2011, 20:57
تو کدوم موارد مشکل دارین؟ شاید چیزی باشه که بقیه رد کرده باشن...

ابن یکی رو یکی هرکی گرفته ..خوش به حالش:31:
جدا چجوری باید گرفتش؟

havas_1980
10-12-2011, 21:00
تو این نسخه چند تا وسیله نسبت به نسخه ی قبلیش نداشت که یه نمه حال گیری بود:
پرتاب 3 بترنج همزمان با هم.بتمن 3 تا بترنج کوچیک میگرفت تو دستش و 3 تاشو با هم پرت میکرد
دومی هم همون طنابه بود که تو نسخه ی قبلیش 3 شاخه میشد و میتونستی دیوارارو باهاش تخریب کنی.
به هر حال.................:13:اتفاقا اینجا نظر من برعکسه امید جان! به نظر خودم نبود بتکلاو سه شاخه کاری درست بودش. وقتی که این امکان دستمون میفتاد (حتی خودمو میگم) هر چیز خراب کردنی که رو کف زمین نباشه رو با اون از بین میبردیم. یعنی عملا ژل های انفجاری رو منحصر میکردیم به کف زمین و عملا کمتر از ژل تو بازی استفاده میشد. دقت هم کنی تو قسمت دوم تخریب دیوار های چوبی - اونایی که از زمین فاصله دارن - رو با روش پرواز کردن و شیرجه زدن به سمتشون داریم... معتقدم که به خوبی این دو وسیله یعنی بتکلاو و ژل انفجاری بالانس شدن.

اما صحبت شد در مورد بترنگ... پرتاب همزمان 3 تا بترنگ با اینکه تعدیل شده اما در طرف دیگه پرتاب سریع بت رنگ رو داریم که جایگزینی برای اونه.

ابن یکی رو یکی هرکی گرفته ..خوش به حالش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جدا چجوری باید گرفتش؟با وسیله Disruptor که امکان از کار انداختن اسلحه ها رو داره میتونین تیر بار های تایگر رو هم از کار بندازین. جلوتر هم می تونین مین ها رو خنثی کنین.

Little Sparrow
10-12-2011, 21:26
ابن یکی رو یکی هرکی گرفته ..خوش به حالش:31:
جدا چجوری باید گرفتش؟
با Disrupter خالی نمیشه.فکر کنم باید اپگرید Disrupter Amplifier رو بگیری.که range وسیله بیشتر بشه.من اینطوری گرفتمش.همونیه که برق به زمین وصله دیگه؟

shamsoddin
10-12-2011, 21:29
بچه ها نظرتون راجع به شخصیت های دی ال سی چیه..من تو چلنج های بازی با خود بتمن که تا یکم مونده به اخر اپگرید شده بود..به زور 10000 تا امتیاز میگرفتم ...ولی با روبین تونستنم به راحتی 20000 تا امتیاز بگیرم..

aha2012
10-12-2011, 21:47
بازیو که تموم میکنیم زیر گزینه ی reseum نوشته new game +
من زدم ولی همون مرحله یک بود.به چه دردی میخوره؟فقط از همون اول تمام وسایلو داری.
منظورش همین بوده؟اگه آره خیلی بیخوده که :(

havas_1980
10-12-2011, 22:27
بازیو که تموم میکنیم زیر گزینه ی reseum نوشته new game +
من زدم ولی همون مرحله یک بود.به چه دردی میخوره؟فقط از همون اول تمام وسایلو داری.
منظورش همین بوده؟اگه آره خیلی بیخوده که :(یه تفاوت هایی هم داره; اینکه وقتی دشمن ها حمله میکنن اثری از نشانگر بالای سرشون نیست. دشمن ها هم سخت تر میشن و بعضی جاها هم سر سخت ها جای نفرای قبلی رو میگیرن.

Mammad Prince
10-12-2011, 23:18
سلام

من الان می خوام ماموریت DeadShot رو برم ... ( Symbol هاش رو پیگری کردم و الان جاش رو پیدا کرد رو نقشه )

وقتی می رسم به جایی که روی نقشه مشخص کرده ، هیچ دری برای وارد شدن نیست ...

می دونید کجا رو می گم ؟ همون جایی که کنار همون کلیسا هست که اول بازی بالاش ترکید و ازش پریدیم بیرون ( هنوزم از بالاش آتیش داره میاد بیرون ... ! )

جایی که دقیقا مشخص کرده و فلش ها هم دقیقا به اون وارد می شه ، یه دریچه فاضلاب روی زمین هست که اون رو هم کاری نمی کنه ... یعنی اصلا باز ش نمی کنه و کلا یک شی بی تاثیر هست ...

چی کار کنم ؟!

plsboy
10-12-2011, 23:33
تو کدوم موارد مشکل دارین؟ شاید چیزی باشه که بقیه رد کرده باشن...

والله این یکی مونده با دو جای دیگه از اونها اسکرین نگرفتم...
البته همشون معما گونه هستن و فقط کافیه که لم اونها بیاد دستتون و وقتی این اتفاق میوفته خندتون میگیره که چقدر ساده بودن...
ولی واسه این یکی دیگه عقل من کار نمیده و دچار مرگ مغزی شده...:20:
علامتهای سوال تا وقتی که روی اون platform نرفتید روشن نمیشن و به محض اینکه روی پلتفرم ایستادید تمام راههای ورود یا هدف قرار دادن اون علامتهای سوال بسته میشه...
اگه همه علامتها باهم روشن میشدن که از explosive gell استفاده میکردم و همه رو با هم میزدم ولی اینا به ترتیب و بعد از اینکه هر کدوم رو زدید روشن میشن...

مردم تا یه هاست واسه آپلود کردن image پیدا کردم...
همشون شیلتر شدن...
جاش هم خیلی سادست میرید موزه پنگوئن و فقط میرید سراغ در پشتی iceberg lounge که ساختمون بقلیش بالای اون این رو پیدا میکنید...

mjorh
10-12-2011, 23:52
سلام

من الان می خوام ماموریت DeadShot رو برم ... ( Symbol هاش رو پیگری کردم و الان جاش رو پیدا کرد رو نقشه )

می دونید کجا رو می گم ؟ همون جایی که کنار همون کلیسا هست که اول بازی بالاش ترکید و ازش پریدیم بیرون ( هنوزم از بالاش آتیش داره میاد بیرون ... ! )

جایی که دقیقا مشخص کرده و فلش ها هم دقیقا به اون وارد می شه ، یه دریچه فاضلاب روی زمین هست که اون رو هم کاری نمی کنه ... یعنی اصلا باز ش نمی کنه و کلا یک شی بی تاثیر هست ...

چی کار کنم ؟!

منم اینجا گیر کردم...:41: یکی کمک کنه!:19:

---------- Post added at 11:52 PM ---------- Previous post was at 11:51 PM ----------

بچه ها نظرتون راجع به شخصیت های دی ال سی چیه..من تو چلنج های بازی با خود بتمن که تا یکم مونده به اخر اپگرید شده بود..به زور 10000 تا امتیاز میگرفتم ...ولی با روبین تونستنم به راحتی 20000 تا امتیاز بگیرم..
من dlc رو گزاشتم بعد از تموم کردنه بازی بزنم....اما میتونم بفهمم چی میگی آخه من با catwoman خلی راحتر میتونم بزنم اصن انگار شخصیتای دیگه ی بازیرو بهتر از بتمن درس کردن!

amirpers
10-12-2011, 23:54
مشکل این بازی اینه که آدم نمی دونه باید چکار کنه.
خیلی گسترده است.
آرخام اسایلم اینجوری نبود.

havas_1980
10-12-2011, 23:57
سلام

چی کار کنم ؟!

منم اینجا گیر کردم...:41: یکی کمک کنه!:19:رد اون شلیک رو که میگیرین میرسین به گوشه پشت بوم یکی از ساختمون هایی که سمت چپ کلیسا تو نقشه است. اونجا محل استقرار دد شات بوده برای شلیک کردن...

والله این یکی مونده با دو جای دیگه از اونها اسکرین نگرفتم...
البته همشون معما گونه هستن و فقط کافیه که لم اونها بیاد دستتون و وقتی این اتفاق میوفته خندتون میگیره که چقدر ساده بودن...
ولی واسه این یکی دیگه عقل من کار نمیده و دچار مرگ مغزی شده...:20:
علامتهای سوال تا وقتی که روی اون platform نرفتید روشن نمیشن و به محض اینکه روی پلتفرم ایستادید تمام راههای ورود یا هدف قرار دادن اون علامتهای سوال بسته میشه...
اگه همه علامتها باهم روشن میشدن که از explosive gell استفاده میکردم و همه رو با هم میزدم ولی اینا به ترتیب و بعد از اینکه هر کدوم رو زدید روشن میشن...

مردم تا یه هاست واسه آپلود کردن image پیدا کردم...
همشون شیلتر شدن...
جاش هم خیلی سادست میرید موزه پنگوئن و فقط میرید سراغ در پشتی iceberg lounge که ساختمون بقلیش بالای اون این رو پیدا میکنید...وقتی رو دکمه هستین دکمه Z رو برای زوم کردن رو هر علامت سوال بزنین. اینطوری فقط همونی که روش زوم کردین رو منفجر میکنین.

mjorh
11-12-2011, 00:03
مشکل این بازی اینه که آدم نمی دونه باید چکار کنه.
خیلی گسترده است.
آرخام اسایلم اینجوری نبود.
منم اولش یه همچین حسی بم دس داده بود...اما رفته رفته درس میشه :46:

plsboy
11-12-2011, 00:12
رد اون شلیک رو که میگیرین میرسین به گوشه پشت بوم یکی از ساختمون هایی که سمت چپ کلیسا تو نقشه است. اونجا محل استقرار دد شات بوده برای شلیک کردن...

وقتی رو دکمه هستین دکمه Z رو برای زوم کردن رو هر علامت سوال بزنین. اینطوری فقط همونی که روش زوم کردین رو منفجر میکنین.

ایول...
یعنی من بازی رو 2 بار تمام کردم و نمیدونستم که با زوم میشه explosive gell رو انتخاب کرد... یادم میاد تو arkham asylum میتونستی انتخاب کنی ها ولی یادم نمیومد چجوری...:19:
میگم مرگ مغزی همینو میگفتما...:27:
حالا این دوتای دیگه که کلافم کرده...
اگه این دوتا رو بگیرم فقط 3تا میمونه که جاشون رو میدونم...:21:

این یکی رو نه با catwoman میتونم بگیرم و نه با batman ... اصلا نمیشه بهش رسید...
توی موزه هستش همونجایی که کوسه داره...
و
این یکی رو باید با explosive gell ترکوند ولی بازم هیچ راهی حتی واسه نزدیک شدن بهش نیست...مگه اینکه قد batman بلند بشه...

spoiler alert
آقا من بازی رو تمام کردم ولی هر کاری میکنم نمیتونم برگردم به police station تا به Mr freeze خبر بدم که زنش رو پیدا کردم... راه ورود یخ زده هستش...

aha2012
11-12-2011, 00:37
باید بری رو قایق واستی و از پایین به بالا نگاه کنی،میبینی که یه جا ترکیده از اونجا بنداز برو بالا پیش فریز. :)

havas_1980
11-12-2011, 00:43
ایول...
یعنی من بازی رو 2 بار تمام کردم و نمیدونستم که با زوم میشه explosive gell رو انتخاب کرد... یادم میاد تو arkham asylum میتونستی انتخاب کنی ها ولی یادم نمیومد چجوری...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میگم مرگ مغزی همینو میگفتما...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا این دوتای دیگه که کلافم کرده...
اگه این دوتا رو بگیرم فقط 3تا میمونه که جاشون رو میدونم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این یکی رو نه با catwoman میتونم بگیرم و نه با batman ... اصلا نمیشه بهش رسید...
توی موزه هستش همونجایی که کوسه داره...
و
این یکی رو باید با explosive gell ترکوند ولی بازم هیچ راهی حتی واسه نزدیک شدن بهش نیست...مگه اینکه قد batman بلند بشه...

- عکسهای اول - واسه گرفتن اون علامت سوال میرین رو داربستی که بالای استخره (تو نقشه). روش که مستقر شدین روتون باید به سمت پایین نقشه باشه. حالا با لاین لانچر تا میانه آب رو میاین بعدش هم لاین رو عوض میکنین به همون جایی که علامت سواله.

- عکسهای دوم - واسه گرفتن این یکی نیاز به داشتن مهارت Grapnel Boost دارین که تو آخر تمرین های ابتدایی بدست میاوردین. یه صفحه یخ اون پایین درست میکنین طوری که نزدیک باشه. بعدش میپرین روش و طوری قرار میگیرین که روتون به این صفحه چوبی باشه. دو تا لبه هست که لبه بالایی رو هدف میگیرین و F رو میزنین. در میانه پرتاب شدنتون دوبار Space رو میزنین. نتیجه اینه که شیرجه میزنین تو صفحه...

Amir 3d
11-12-2011, 01:10
دوستان نسخه بلک باکس آدرس ندارید واسه دانلود؟

AMIR.KIK
11-12-2011, 02:07
دوستان نسخه بلک باکس آدرس ندارید واسه دانلود؟

Little Sparrow
11-12-2011, 15:55
spoiler alert
آقا من بازی رو تمام کردم ولی هر کاری میکنم نمیتونم برگردم به police station تا به Mr freeze خبر بدم که زنش رو پیدا کردم... راه ورود یخ زده هستش...
از همونجایی که دفعه اخر ازش بیرون اومدید باید برید تو.این طرف دیگه یخ زده.از اونطرف ساختمون که رو به اب هست یه در داره.از اونجا میتونی بری تو.
یه عکس براتون میزارم که یکی از جواب های معماهای Riddler هم هست.

The Place Where It All Began
Arkham Asylum

plsboy
11-12-2011, 19:25
آقا بازی رو دوباره تمام کردم و تمام challange هارو انجام دادم ولی بازی هیچ فرقی نکرد تو پایانش!!!!!

فقط الان یه new game جدید انگار اومده!!!
کسی میدونه جریانش چیه؟
بازی رو دوباره شروع کرد ولی همه چیز رو از بازی قبلی بهم داد و یه فرقی که دیدم دیگه hint و tip بهم نمیده...
راستی آقا من گراف ATI دارم ولی حتی با physx روی high هم به راحتی بازی رو اجرا میکنم و فقط وقتی وارد Courtroom میشم fps پایین میاد تا 19-18 frame per second...
چجوریاست؟
چیزی که واسم جالبه اینه که رفیقم gtx 470 داره ولی بازی روی سیستمش با بدبختی و لگ اجرا میشه البته Intel 7500 داره که یکمی پایین هستش...

mjorh
11-12-2011, 20:12
آقا بازی رو دوباره تمام کردم و تمام challange هارو انجام دادم ولی بازی هیچ فرقی نکرد تو پایانش!!!!!

کسی میدونه جریانش چیه؟
بازی رو دوباره شروع کرد ولی همه چیز رو از بازی قبلی بهم داد و یه فرقی که دیدم دیگه hint و tip بهم نمیده...
راستی آقا من گراف ATI دارم ولی حتی با physx روی high هم به راحتی بازی رو اجرا میکنم و فقط وقتی وارد Courtroom میشم fps پایین میاد تا 19-18 frame per second...
چجوریاست؟
چیزی که واسم جالبه اینه که رفیقم gtx 470 داره ولی بازی روی سیستمش با بدبختی و لگ اجرا میشه البته Intel 7500 داره که یکمی پایین هستش...
معلومه ک فرقی نمیکنه ! اینا یه جورایی ساید میشن ب حساب میاد....
اما خفن ترکوندیا ...عجب مخی داری پسر!:31:

havas_1980
11-12-2011, 20:14

کسی میدونه جریانش چیه؟
بازی رو دوباره شروع کرد ولی همه چیز رو از بازی قبلی بهم داد و یه فرقی که دیدم دیگه hint و tip بهم نمیده...قرار هم که نبود فرقی بکنه. کجا همچین حرفی زده شده که حل کردن تمامی معماها تغییر میده پایان رو؟

masoudtr
11-12-2011, 23:09
دوستان کسی پی دی اف راهنمای بازی را داره که بشه همه چلنج ها را رفت و معما ها را حل کرد؟

plsboy
11-12-2011, 23:26
قرار هم که نبود فرقی بکنه. کجا همچین حرفی زده شده که حل کردن تمامی معماها تغییر میده پایان رو؟

آخه batman arkham asylum اگه یادتون باشه که اگه شما تمام secret های بازی رو پیدا میکردید, آخرش riddler رو دستگیر میکردید...
و اگه تمام سنگهایی که در مورد arkham بود رو پیدا میکردید میتونستید که اگه درست یادم باشه یک سری اطلاعات کاملی از چگونگی بوجود اومدن arkham پیدا کنید...
ولی واسه این که هیچ فرقی نکرد...

aha2012
11-12-2011, 23:41
دوستان کسی پی دی اف راهنمای بازی را داره که بشه همه چلنج ها را رفت و معما ها را حل کرد؟

havas_1980
11-12-2011, 23:49
آخه batman arkham asylum اگه یادتون باشه که اگه شما تمام secret های بازی رو پیدا میکردید, آخرش riddler رو دستگیر میکردید...
و اگه تمام سنگهایی که در مورد arkham بود رو پیدا میکردید میتونستید که اگه درست یادم باشه یک سری اطلاعات کاملی از چگونگی بوجود اومدن arkham پیدا کنید...
ولی واسه این که هیچ فرقی نکرد...درسته. دستگیر میشد. ولی دیگه اونجا هم تغییری که تو پایان بازی مشاهده نمیشد. یه پایان بود و بس.

masoudtr
11-12-2011, 23:52

پی دی اف میخوام
میخوام پرینت بگیرم

plsboy
12-12-2011, 00:02
درسته. دستگیر میشد. ولی دیگه اونجا هم تغییری که تو پایان بازی مشاهده نمیشد. یه پایان بود و بس.

اگه بازی رو تمام کردید اینو بخونید...

آقا spoiler کار میکنه؟
من که هیچی نمیبینم...

Spoiler alert

راستشو بخوای واسم خیلی سخته که آخرش joker بمیره...

aha2012
12-12-2011, 00:55
پی دی اف میخوام
میخوام پرینت بگیرم
دقیقا تو همون صفحه نگاه کنی میبینی که pdf مربوطه هم داره
ثبت نام کن ok میشه

Sam Fisher 11
12-12-2011, 00:56
بازی محشر بود
خیلی باش حال کردم...

همه چیز ارتقا پیدا کرده بود و کلا یه سر و گردن بالاتر از بازی های دیگه ی هم سبکش شده. تنها مشکلش باس فایت های تقریبا آسونش بود که خب مواردی چون:
گرافیک زیبا، چشم نواز، کم نقص و کاملا مطابق با حال و هوای داستان
اتمسفر 100% بتمنی
کمبوهای متنوع و نبردهای نفس گیر
انیمیشن های نرم بتمن و دشمنانش+خدا قسمت کنه بشه کَت وٌمَن هم امتحان کنیم!
موزیک حماسی و به وجوآورنده در کنار صدای محشر کاراکترها(همه عالی بودن نمیشه گفت کدوم بهتر بود. همه در جای خودشون عالی بودن و متناسب با شخصیت). صداگذاری بازی هم عالی بود چه صداهای محیطی در شهر مثل ویز ویز کردن چراغ ها و مهتابی های تبلیغاتی یا صدای هلیکوپترها یا صدای گام های بتمن و گجت هاش یا صدای آب و یا صدای شنل بتمن در اثر اصطکاک با بادو... همه با کیفیت و واقعا دالبی.
فراز و نشیب و کش و قوس عالی داستان و حل کردن کاراکترهای زیاد در اون طوری که هیچ کاراکتری به نظر اضافی نمیومد و همه بخشی از داستان رو به خوبی به دوش کشیدن.
هوش مصنوعی ارتقا یافته ی دشمنان نسبت به شماره قبلی و چالش برانگیز تر شدن مبارزات.
فیزیک محسوس و کارا در بازی صحنه های زیبایی رو رقم زد. وقتی اولین بار روی یه بلندی دیدم که هلیکوپتر نزدیک شد و شنل بتمن به زیبایی واکنش نشون داد خیلی خوشم اومد. یکی از باس فایت های آخری هم نشان از فیزیک قوی و پویای بازی داشت که حالا زیاد بهش اشاره نمیکنم لٌوس نشه.

در کل بازیِ خیلی خوش ساختی بود و به نظرم یکی از خاطره انگیزترین بازی های این نسل...

alex666
12-12-2011, 01:37
دوستان من یه جای بازی گیر کردم اونجای که میگه 6تا TITAN باید منفجر کنم یکش اصلا معلوم نیست کجاست همون که تو نقشه پاین سمت راسته.اصلا انگار وجود نداره

MohmadM6
12-12-2011, 01:48
سلام به همه
دوستان راهنمای بازی قدم به قدم به زبان فارسی رو کسی داره برای من بذاره ممنون میشم:11:

Sam Fisher 11
12-12-2011, 04:50
دوستان من یه جای بازی گیر کردم اونجای که میگه 6تا TITAN باید منفجر کنم یکش اصلا معلوم نیست کجاست همون که تو نقشه پاین سمت راسته.اصلا انگار وجود نداره
با داستان برو جلو خودت همه رو پیدا میکنی نمیخواد فعلا بگردی دنبالشون...مراحل داستانی رو برو همه رو میبینی...

arash-king
12-12-2011, 13:35
سلام به همگی ........
دوستان با این TITANها باید چیکار کنیم ؟؟؟
من میرم پیداشون میکنم ولی هیچ کاری انجام نمیدم ....
ممنون

aha2012
12-12-2011, 14:40
سلام به همگی ........
دوستان با این TITANها باید چیکار کنیم ؟؟؟
من میرم پیداشون میکنم ولی هیچ کاری انجام نمیدم ....
ممنون
hi
باید با ژل انفجاری نابودشون کنی.:20:

alex666
12-12-2011, 15:11
با داستان برو جلو خودت همه رو پیدا میکنی نمیخواد فعلا بگردی دنبالشون...مراحل داستانی رو برو همه رو میبینی...

منم دارم با داستان میرم جلو الان باید اونوارو منفجر کنم 3 تاشم انجام دادم ولی این یکیو پیدا نمیکنم همون که تو نقشه پایین سمت چپ

easyfast2008
12-12-2011, 15:33
یه نفرم به من کمک کنه دیگه اعصاب واسم نمونده
تو اونجا که باید برم پیش پروفسور تو اون tower اونجایی که باید سوار آسانسور بشم هیچ جوره آسانسورو -- نمیکنه کد رو هم از هلیکوپتره دانلود کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

easyfast2008
12-12-2011, 16:01
این بازی قابلیت دانلود شخصیت ها و مراحل جدید واسه بازی داره؟

masoudtr
12-12-2011, 17:27
hi
باید با ژل انفجاری نابودشون کنی.:20:
ژل از کجا بیاریم؟

mjorh
12-12-2011, 19:00
ژل از کجا بیاریم؟

تو لیست وسایلت هس...3 رو بزن بیاد

havas_1980
12-12-2011, 19:03
منم دارم با داستان میرم جلو الان باید اونوارو منفجر کنم 3 تاشم انجام دادم ولی این یکیو پیدا نمیکنم همون که تو نقشه پایین سمت چپتو موزه اس. تحمل کنین. میرسین یواش یواش... این ماموریت فرعی حساب میشه.

یه نفرم به من کمک کنه دیگه اعصاب واسم نمونده
تو اونجا که باید برم پیش پروفسور تو اون tower اونجایی که باید سوار آسانسور بشم هیچ جوره آسانسورو -- نمیکنه کد رو هم از هلیکوپتره دانلود کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بازم اون دکمه ها رو بچرخونین. کلمات دیگری هم ظاهر میشن...

این بازی قابلیت دانلود شخصیت ها و مراحل جدید واسه بازی داره؟بله - تو پی سی لازمه یه پچ غیر رسمی تقریبا 600 مگی رو داشته باشین که DLC ها رو در محل نصب بازی کپی میکنه. تو تاپیک مشکلات نصب و اجرا این بازی معرفی شده.

mjorh
12-12-2011, 19:03
رد اون شلیک رو که میگیرین میرسین به گوشه پشت بوم یکی از ساختمون هایی که سمت چپ کلیسا تو نقشه است. اونجا محل استقرار دد شات بوده برای شلیک کردن...

وقتی رو دکمه هستین دکمه Z رو برای زوم کردن رو هر علامت سوال بزنین. اینطوری فقط همونی که روش زوم کردین رو منفجر میکنین.

رد اون شلیکو نمیتونم بگیرم آخه هیچی نی ک بشه باش ردشو گرف...میشه بیشتر توضیح بدید رفته رو عصابم....

arash-king
12-12-2011, 19:26
تو موزه اس. تحمل کنین. میرسین یواش یواش... این ماموریت فرعی حساب میشه.

بازم اون دکمه ها رو بچرخونین. کلمات دیگری هم ظاهر میشن...

بله - تو پی سی لازمه یه پچ غیر رسمی تقریبا 600 مگی رو داشته باشین که DLC ها رو در محل نصب بازی کپی میکنه. تو تاپیک مشکلات نصب و اجرا این بازی معرفی شده.

منم تو این قسمتی که باید بچرخونی تا کد بده گیر کردم
شما گفتید بازم بچرخون که کلمات دیگه ای ظاهر بشه......میشه یکم بیشتر توضیح بدید ؟؟
ممنون میشم :20:

Sam Fisher 11
12-12-2011, 21:40
شما گفتید بازم بچرخون که کلمات دیگه ای ظاهر بشه......میشه یکم بیشتر توضیح بدید ؟؟
یعنی کنسل نکن بازم بگرد و بچرخون همونطوری که پسورد اولیو پیدا کردی تا چندتا پسورد رو امتحان کنه یکی درست درمیاد. مثلا امنیتش بالاست و مثل قبلیها زود اکسپت نمیشه...

Steps-Rap
12-12-2011, 23:29
آقا تو خود بازی راهنمایی نداره که مثلا در حال حاضر چه ماموریتی بایدد انجام بدیم ؟؟ من همینجوری موندم نمیدونم چی کار باید بکنم دارم تو شهر واسه خودم میچرخم.!

mjorh
12-12-2011, 23:43
آقا تو خود بازی راهنمایی نداره که مثلا در حال حاضر چه ماموریتی بایدد انجام بدیم ؟؟ من همینجوری موندم نمیدونم چی کار باید بکنم دارم تو شهر واسه خودم میچرخم.!
چرا ...تب رو بزن اون گوشه سمت چپ بالا نوشته ...درضمن معمولا ماموریت اصلیرو سبز نشون میده (علامت تعجب)

Steps-Rap
12-12-2011, 23:47
چرا ...تب رو بزن اون گوشه سمت چپ بالا نوشته ...درضمن معمولا ماموریت اصلیرو سبز نشون میده (علامت تعجب)
بدبختی رو نقشه هم علامت خاصی نزده که ببینم باید برم کجا..تنها علامتایی که زده علامت های اون منبع های tnt هستش

masoudtr
13-12-2011, 00:23
این علامت سوال هایی که تو بازی به در و دیوار هست را چکار باید کرد/؟؟؟؟؟؟

bayern
13-12-2011, 12:00
سلام
نصب بازی برا من خیلی طول میکشه.برا همه اینجوریه؟
دیسک 1 رو بعد یکساعت هنوز نتونسته نصب کنه...خسته شدم

yasin1390
13-12-2011, 12:26
سلام به همگی
نقشه من آپدیت نمیشه
کسی کرکی چیزی نداره کار ما راه بیفته؟؟؟؟؟
ممنون میشم

m_-_-_s
13-12-2011, 12:41
سلام
نقشه من آپ نمیشه
چیکار کم؟
help me please

Layken
13-12-2011, 13:09
این علامت سوال هایی که تو بازی به در و دیوار هست را چکار باید کرد/؟؟؟؟؟؟

اونارو باید بیابی و بگیریشون. یا برشداری یه جور معما هستن

black.assassin
13-12-2011, 13:10
بدبختی رو نقشه هم علامت خاصی نزده که ببینم باید برم کجا..تنها علامتایی که زده علامت های اون منبع های tnt هستش

tnt نیستن دوست عزیز titan هستن.
خب وقتی tab رو میزنی گوشه سمت راست بالا نوشته که چکار باید انجام بدی. معمولا ماموریت اصلی رو نوشته بعد زیرش کاری که فعلا باید انجام بدی رو نوشته. مثلا :

خنثی کردن عملیات ... .

پیدا کردن محل اختفای ... .

البته این فارسی شدش بودا :31: هر چند حق میدم بعضی جاها گیج کنندس. با کمک دکمه x هم می تونی یه چیزایی بفهمی از کاری که باید انجام بدی.

ali703
13-12-2011, 13:15
خیلی جالبه ! وین Xp ساپورتش میکنه؟

arash-king
13-12-2011, 13:41
اونارو باید بیابی و بگیریشون. یا برشداری یه جور معما هستن

بعضی از علامت سوال ها هست که خود علامتش یجای دیگه است و نقطه زیر علامت سوال یجای دیگه
اگه نسخه قبلی یادتون باشه باید میرفتی جایی که درست نقطه بیفته زیر علامت سوال بعدش X رو نگه میداشتی و اسکن میکرد......ولی تو این نسخه هرچقد X رو نگه میدارم مینویسه چیزی واسه اسکن پیدا نمیکنه
اگه میشه راهنمایی کنید :11::11:
متشکر

black.assassin
13-12-2011, 13:59
کیا تو اون مرحله که catwoman کیف هارو می دزده بازی رو تموم کردن ؟ خیلی حال داد تازه مسیر رو هم با خطهای سبز و قرمز نشون دادن بعد میگن پلیر تصمیم بگیره. نجات بتمن یا خارج شدن از شهر ؟؟؟ نمیذارن دیگه. من که گفتم گور بابای بت من. ولی بعدا خود بازی پلی بک کرد چرا ؟ :31:
بعد یه چیز دیگه. قرار نیست دیگه سری بعدی داشته باشه ؟؟؟ همه شخصیت ها مردن که. تالیا مرد اشکم در اومد :31: حیف نیست آخه. جوکر چرا آخه ؟ بت منم می مرد دیگه.
بعد یه چیزی. چرا بعد اینکه جوکر مرده بود همه ناراحت بودن ؟؟؟ حتی خود رئیس پلیس هم با یه حالتی می پرسید چه اتفاقی افتاده انگار یه آدم خوب مرده.
یه سوال دیگه. من زیاد دقت نکردم. چرا جوکر از هارلی جدا شده بود ؟ همیشه با هم بودن که. آخر بازی رو میگم که هارلی رو بسته بودن.

در کل خیلی بازی قشنگی بود. بهترین بازی ادونچر امسال بود به نظر من. مخصوصا داستانش. کارای سینمایی قشنگی که داشت باعث میشد آدم فکر کنه فقط یه بازی بازی نمی کنه بلکه داره یه سری جدید از فیلم بت من رو می بینه. باعث شد برم سراغ فیلم های بت من و شایدم سری قبلی بازی رو هم بازی کردم. چون بعضی چیزا بود که فکر کنم یا به فیلم ربط داشت یا به سری قبلی بازی.

گرافیکش خیلی خوب بود با توجه به اینکه بازی open world بود. به جزئیات توجه زیادی شده بود.

گیم پلی که به جرئت بهترین گیم پلی بازی های امسال تو این سبک هست. مخفی کاری های زیاد که هر ادونچر بازی رو به ذوق میاره واقعا هوشمندانه طراحی شده بود. مخصوصا معماهای ریدلر. طراحی مراحل که همونطور که گفتم مثل یه فیلم بود و هیچ حس یکنواختی بهم دست نمی داد. با اینکه بعضی وقتها چند بار به یک مکان مشخص می رفتم.

طراحی شهر ، گجت ها و کاراکترها عالی بودن. البته کاراکترها چون کپی شده از فیلم هستن زیاد نمیشه از هوش طراح گفت. ولی به هر حال خوب کار شدن.

صدا گذاری هم در سطح عالی بود. هم موزیک زمینه هم صدای کاراکترها. طوری بود که با حال و هوای موزیک میشد فهمید که قراره چه اتفاقی بیافته. این صحنه اکشنه یا دراماتیکه و ... .

اما عیب های بازی به نظر من :

در گیریهای تن به تن خسته کننده بودن با اینکه طرف مقابل هم تنوع سلاح و زره داشت.
فضای شهر خیلی مرده و سرد بود. درسته که می خواستن ظلم و نقشه های پلید در حال انجام رو از فضای شهر به پلیر برسونن اما خب خیلی سردش کرده بودن.
هیچ کس به غیر از شما و کاراکترهای اصلی و افرادی که باید باهاشون درگیر بشین نبودن. یا کسی نبود یا اگه بود یه درگیر در بازی بود. افراد عادی نبودن. هیچ چیز به جز هلی کوپتر تو فضای شهر حرکتی نداشتند. در حال که وقتی شما در قسمت آخر از پنجره بیرون رو نگاه کنید یه شهر در حال حرکت می بینید. ماشینها در حال حرکتن و ساختمانهای روشن و ... .
شما تصمیم گیرنده نبودید. درسته می تونستید وارد یک ماموریت دیگه بشین یا کلا تو شهر چرخ بزنین. اما وقتی به ماموریت اصلی می رسیدین فقط یه راه داشتین و باید همونطور جلو می رفتین که باید می رفتین. اما بعضی مراحل هم بود این وسط.

در کل خیلی بازی خوبی بود. بین این همه بازی جدید تو سبک های مختلف که تو این چند ماه آخر سال اومدن این بازی به نظر من بهتر از همه ظاهر شد. توقعات رو برآورده کرد و به خاطره خوب از خودش به یادگار گذاشت. منم این بازی رو به هر گیمری تو هر سبکی که بازی می کنه پیشنهاد می کنم.

ali703
13-12-2011, 14:17
گرافیکش نسبت به اساسینس کرید ریولیشن یا همون 4 خیلی بالاتره؟ آخه من بازیش نکردم

plsboy
13-12-2011, 14:41
کیا تو اون مرحله که catwoman کیف هارو می دزده بازی رو تموم کردن ؟ خیلی حال داد تازه مسیر رو هم با خطهای سبز و قرمز نشون دادن بعد میگن پلیر تصمیم بگیره. نجات بتمن یا خارج شدن از شهر ؟؟؟ نمیذارن دیگه. من که گفتم گور بابای بت من. ولی بعدا خود بازی پلی بک کرد چرا ؟ :31:
بعد یه چیز دیگه. قرار نیست دیگه سری بعدی داشته باشه ؟؟؟ همه شخصیت ها مردن که. تالیا مرد اشکم در اومد :31: حیف نیست آخه. جوکر چرا آخه ؟ بت منم می مرد دیگه.
بعد یه چیزی. چرا بعد اینکه جوکر مرده بود همه ناراحت بودن ؟؟؟ حتی خود رئیس پلیس هم با یه حالتی می پرسید چه اتفاقی افتاده انگار یه آدم خوب مرده.
یه سوال دیگه. من زیاد دقت نکردم. چرا جوکر از هارلی جدا شده بود ؟ همیشه با هم بودن که. آخر بازی رو میگم که هارلی رو بسته بودن.

در کل خیلی بازی قشنگی بود. بهترین بازی ادونچر امسال بود به نظر من. مخصوصا داستانش. کارای سینمایی قشنگی که داشت باعث میشد آدم فکر کنه فقط یه بازی بازی نمی کنه بلکه داره یه سری جدید از فیلم بت من رو می بینه. باعث شد برم سراغ فیلم های بت من و شایدم سری قبلی بازی رو هم بازی کردم. چون بعضی چیزا بود که فکر کنم یا به فیلم ربط داشت یا به سری قبلی بازی.

گرافیکش خیلی خوب بود با توجه به اینکه بازی open world بود. به جزئیات توجه زیادی شده بود.

گیم پلی که به جرئت بهترین گیم پلی بازی های امسال تو این سبک هست. مخفی کاری های زیاد که هر ادونچر بازی رو به ذوق میاره واقعا هوشمندانه طراحی شده بود. مخصوصا معماهای ریدلر. طراحی مراحل که همونطور که گفتم مثل یه فیلم بود و هیچ حس یکنواختی بهم دست نمی داد. با اینکه بعضی وقتها چند بار به یک مکان مشخص می رفتم.

طراحی شهر ، گجت ها و کاراکترها عالی بودن. البته کاراکترها چون کپی شده از فیلم هستن زیاد نمیشه از هوش طراح گفت. ولی به هر حال خوب کار شدن.

صدا گذاری هم در سطح عالی بود. هم موزیک زمینه هم صدای کاراکترها. طوری بود که با حال و هوای موزیک میشد فهمید که قراره چه اتفاقی بیافته. این صحنه اکشنه یا دراماتیکه و ... .

اما عیب های بازی به نظر من :

در گیریهای تن به تن خسته کننده بودن با اینکه طرف مقابل هم تنوع سلاح و زره داشت.
فضای شهر خیلی مرده و سرد بود. درسته که می خواستن ظلم و نقشه های پلید در حال انجام رو از فضای شهر به پلیر برسونن اما خب خیلی سردش کرده بودن.
هیچ کس به غیر از شما و کاراکترهای اصلی و افرادی که باید باهاشون درگیر بشین نبودن. یا کسی نبود یا اگه بود یه درگیر در بازی بود. افراد عادی نبودن. هیچ چیز به جز هلی کوپتر تو فضای شهر حرکتی نداشتند. در حال که وقتی شما در قسمت آخر از پنجره بیرون رو نگاه کنید یه شهر در حال حرکت می بینید. ماشینها در حال حرکتن و ساختمانهای روشن و ... .
شما تصمیم گیرنده نبودید. درسته می تونستید وارد یک ماموریت دیگه بشین یا کلا تو شهر چرخ بزنین. اما وقتی به ماموریت اصلی می رسیدین فقط یه راه داشتین و باید همونطور جلو می رفتین که باید می رفتین. اما بعضی مراحل هم بود این وسط.

در کل خیلی بازی خوبی بود. بین این همه بازی جدید تو سبک های مختلف که تو این چند ماه آخر سال اومدن این بازی به نظر من بهتر از همه ظاهر شد. توقعات رو برآورده کرد و به خاطره خوب از خودش به یادگار گذاشت. منم این بازی رو به هر گیمری تو هر سبکی که بازی می کنه پیشنهاد می کنم.

اسپویلر واسه من کار نمیکنه...

Spoiler Alert

آره منم اول خارج شدم از Arkham city:31: ولی انگار باید راه خوب رو بریم!!!
خوب خیلی جالب بود که انگار همه مثل خودم credit بازی رو escape زدن و تا آخر نشنیدن که چه اتفاقی میوفته!!! من هم سری اول اصلا گوش ندادم... بهت پیشنهاد میکنم که بعد از پایان بازی credit رو تا آخرش بزاری بره....:31:
واسه هارلی هم خیلی ساده انگار توجه نکردی که وقتی هارلی دوای شما رو دزدید talia هم در بین راه اون رو گرفت و بست و دوای درمان رو از اون دزدید... واسه همین بود که هنوز جوکر دنبال راه درمان بود و نمیدونست که اون دوا پیش talia بود...

mjorh
13-12-2011, 15:58
آره بالاتره...اما بازم نمیشه نظر خوبی داد آخه AC محیطش قدیمیه ...اما BATMAN ....منظورم اینه ک فضا و محیط این دو بازی فرق میکنن...ب نظر من هر دوتاشون عالین

aha2012
13-12-2011, 16:00
اینطوری بگم که اساسین باید جلوش لُنگ بندازه. :20:

arash-king
13-12-2011, 16:08
بالاخره تموم شد .......
به نظر من داستان نسخه قبلی طولانی تر از این نسخه بود ...... خیلی زود تموم میشه ....... البته من فقط سراغ ماموریت های اصلی میرفتم و به ماموریت های فرعی کاری نداشتم
نقاط قوت این نسخه اضافه شدن چند کاراکتر مختلف بود ...... معماهای ریدلر خیلی خیلی باحال شده بود .......
صداگذاری فوق العاده بود ......... داستانش هم همونطور که دوستمون گفت اصلا حس نمیکردی که داری بازی بازی میکنی انگار داری فیلم نگاه میکنی :8:
اما به نظر من نقاط ضعف بازی بیشتر از نقاط قوت بود ( البته نظر شخصی منه )
اصلی ترین ضعف بازی این بود که نسبت به نسخه قبلی اکشن ها هیچ تغییری نکرده بود ....
کارهایی که بتمن تو نسخه قبل انجام میداد عینا اینجا تکرار شده بود ....... دشمن ها همون دشمن های قبلی
اما با این همه عیب و ایراد بازم بازی خوبی بود و ارزش بازی کردن داشت
دوستانی که CREDITS بازی رو تا آخر تماشا کردن مگه آخرش چی نشون میده ؟؟؟
من تا اونجایی که جوکر شروع میکنه به ترانه خوندن گوش کردم ...... خیلی قشنگ میخونه

havas_1980
13-12-2011, 19:40
بعضی از علامت سوال ها هست که خود علامتش یجای دیگه است و نقطه زیر علامت سوال یجای دیگه
اگه نسخه قبلی یادتون باشه باید میرفتی جایی که درست نقطه بیفته زیر علامت سوال بعدش X رو نگه میداشتی و اسکن میکرد......ولی تو این نسخه هرچقد X رو نگه میدارم مینویسه چیزی واسه اسکن پیدا نمیکنه
اگه میشه راهنمایی کنید
متشکرسر مطالبق کردن کدوم علامت سوال و نقطه اش, اسکن جواب نمیده؟

رد اون شلیکو نمیتونم بگیرم آخه هیچی نی ک بشه باش ردشو گرف...میشه بیشتر توضیح بدید رفته رو عصابم....دگمه X رو زده باشین رد شلیک رو به رنگ نارنجی نشون میده. بعدش به اونجایی که اشاره کردم برین.

اما به نظر من نقاط ضعف بازی بیشتر از نقاط قوت بود ( البته نظر شخصی منه )
اصلی ترین ضعف بازی این بود که نسبت به نسخه قبلی اکشن ها هیچ تغییری نکرده بود ....
کارهایی که بتمن تو نسخه قبل انجام میداد عینا اینجا تکرار شده بود ....... دشمن ها همون دشمن های قبلی
اما با این همه عیب و ایراد بازم بازی خوبی بود و ارزش بازی کردن داشت
دوستانی که CREDITS بازی رو تا آخر تماشا کردن مگه آخرش چی نشون میده ؟؟؟ ...نقاط ضعف بیشتر از قوت بود؟ عجب! برعکس نگفتین احیانا؟
جالبه هم هست که میگین هیچ تغییراتی در مبارزات دیده نمیشه!...

ماموریت کت وومن ادامه میدین اگه DLC اون باز باشه. در غیر اینصورت هم با بتمن...

ali703
13-12-2011, 19:53
در این نسخه تغییرات زیاده دوستان لطفا منصفانه تر قضاوت کنند و یطرفه به قاضی نرند

Sam Fisher 11
13-12-2011, 21:47
هیچ چیز به جز هلی کوپتر تو فضای شهر حرکتی نداشتند. در حال که وقتی شما در قسمت آخر از پنجره بیرون رو نگاه کنید یه شهر در حال حرکت می بینید. ماشینها در حال حرکتن و ساختمانهای روشن و ... .
خب اونچه که شما از بالای برج واندِر میبینید شهر بزرگ Gotham هست که شهری مانند نیویورکه
اما شما در Arkham City هستید که خودش بخش کوچکی از Gotham هستش. آرکام بخشیه که درش تبهکاری و گروه های خلافکار زیاده که اون رو از باقیه شهر جدا کردن تا مردم گاتِم در امنیت باشن.

black.assassin
13-12-2011, 23:17

خوب خیلی جالب بود که انگار همه مثل خودم credit بازی رو escape زدن و تا آخر نشنیدن که چه اتفاقی میوفته!!!

اگه اتفاقات بعد از credits اینا هستن که میشه بعد از زدن esc دوباره به بازی برگردی و ادامه بدی.

mjorh
13-12-2011, 23:19
خب اونچه که شما از بالای برج واندِر میبینید شهر بزرگ Gotham هست که شهری مانند نیویورکه
اما شما در Arkham City هستید که خودش بخش کوچکی از Gotham هستش. آرکام بخشیه که درش تبهکاری و گروه های خلافکار زیاده که اون رو از باقیه شهر جدا کردن تا مردم گاتِم در امنیت باشن.

فک کنم تو آرکام ورلد(سریه بعدیه بازی) تو GOTHAM باشیم...!:8:

Mammad Prince
13-12-2011, 23:39
فک کنم تو آرکام ورلد(سریه بعدیه بازی) تو GOTHAM باشیم...!:8:
این Arkham World رو از کجا شنیدی ؟! رسمیه ؟!!!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه اتفاقات بعد از credits اینا هستن که میشه بعد از زدن esc دوباره به بازی برگردی و ادامه بدی.

اتفاقا من هم الان می خواستم همینو بگم !!!!

اگه منظور دوستان اسپویلر زیر است ، خب اینکه بعد credit هست واصلا ربطی به اون نداره !!
با cat woman می ریم ، twoface رو می کشیم !

mjorh
14-12-2011, 00:10
این Arkham World رو از کجا شنیدی ؟! رسمیه ؟!!!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه منظور دوستان اسپویلر زیر است ، خب اینکه بعد credit هست واصلا ربطی به اون نداره !!

از جوکر:31:
بیا این لینک خبر :

mjorh
14-12-2011, 00:19
اما مثه این ک شوخی بوده...جوکر شوخی کرده!

[وارنر: دنیای آرکهام، یک شوخی بامزه بود

طبق خبر قبلی در جریان انتخاب شدن ژوکر به عنوان بهترین کارکتر سال، Batman: Arkham World بر سر زبان ها افتاد، اما Warner امروز در یک مصاحبه خبری، اعلام کرد که همه ی آن چه ژوکر انجام داده است، فقط شوخی بوده و خبری از بتمن نخواهد بود. ناشر بازی های بتمن که آخرین بازی آن، Batman: Arkham City به عنوان بهترین بازی اکشن ماجرایی، بهترین بازی ۳۶۰ و بهترین بازی اقتباسی شناخته شده، صحبت های راکستدی را نیز “جوک” خواند.
البته این تکذیب را می توان به نوعی تایید خواند، ولی فعلا رسما خبری از دنیای آرکهام نخواهد بود.

arash-king
14-12-2011, 11:04
سر مطالبق کردن کدوم علامت سوال و نقطه اش, اسکن جواب نمیده؟

دگمه X رو زده باشین رد شلیک رو به رنگ نارنجی نشون میده. بعدش به اونجایی که اشاره کردم برین.

نقاط ضعف بیشتر از قوت بود؟ عجب! برعکس نگفتین احیانا؟
جالبه هم هست که میگین هیچ تغییراتی در مبارزات دیده نمیشه!...

گفتم که این نظر شخصی من بود.......بازم میگم به نظرم سازندگان بازی اشتباه کردن که تغییرات زیادی تو بازی انجام ندادن.......شما نسبت به نسخه قبلی چه تغییراتی تو مبارزات دیدین ؟؟؟
اگه به آخر حرفم هم توجه کنید گفتم با ایرادهایی که داشت بازم بازی خوبی بود......
متوجه نشدین کدوم علامت سوال ها رو میگم ؟؟؟
یه سری هستن که علامتش جای دیگه است و نقطه اش جای دیگه
اگه نسخه قبلی یادت بیاد باید با بتمن میرفتیم جایی که علامت نقطه بیفته زیر علامت سوال بعدش X نگه میداشتیم و اسکن میکرد و بهمون XP میداد ....... منظورم این بود

smallfrank
14-12-2011, 13:31
سلام

یکی به ما میگه این Solomon Grundy رو چجوری بکشیم ؟

masoudtr
14-12-2011, 13:56
سلام

یکی به ما میگه این Solomon Grundy رو چجوری بکشیم ؟

باید بری رو اون دایره هایی که رو زمین هست و هی ازش اشعه میاد بیرون دکمه 3 را چند بار بزنی تا بمب بندازه بترکونشون
یک دور که تمام دوایر را ترکوندی سالامون می افته زمین میری به مشت میبندیش:31:
باز پنگوین بهش از اون دوایر شوک میده باز میری رو دوایر بمب میگذاری باز بعدش میری به مشت میبندیش
سه بار انجام بدی داغون میشه

Torch Bearer
14-12-2011, 14:28
دوستان علامت سوال های Riddler رو چجوری اسکن کنم؟مثل شماره قبل جوری وایمیستم کهنقطه دقیقا زیر علامت سوال باشه و بعد Environment Scan میکنم ولی چیزی تشخیص نمیده!
حتی زوم هم کردم رو تصویر درست شده ولی باز هم نتیجه ای در بر نداشت!

masoudtr
14-12-2011, 15:16
اونجا که روح راس الغول راهنمایی ات میکنه تو یک دنیای دیگه که باید پرواز کنی
من از رو سکوی دوم پرواز میکنم اصلا به سکوی بعدی نمیرسم و میمیرم چاره چیه؟

smallfrank
14-12-2011, 15:53
اونجا که روح راس الغول راهنمایی ات میکنه تو یک دنیای دیگه که باید پرواز کنی
من از رو سکوی دوم پرواز میکنم اصلا به سکوی بعدی نمیرسم و میمیرم چاره چیه؟

منم همینجا مشکل دارم
از روی برج یخی اول میخام برم روی دومی به زمین برخورد میکنم

هی میگه Dive Bomb رو بزن که وقتی میزنی سقوط ازاد میکنه

چاره چیــــــــــــــست ؟

Mool Tee
14-12-2011, 17:09
آقا من یبه مشکلی دارم.بعضی صداهای بازی میائ ولی معمولا صدای حرف بعضیا نمیاد یعنی فقط دهنشون تکون می خوره مشکل چیه؟

black.assassin
14-12-2011, 17:57
منم همینجا مشکل دارم

باید وارد اون هاله نور بشین به وسیله dive bomb با دکمه ctrl . وقتی رسیدین روی نور زرد رنگ نگهش دارین.

arash-king
14-12-2011, 18:02
منم همینجا مشکل دارم

وقتی میخوای بپری میگه Space رو بگیر بعدش Dive Bomb کن
وقتی میپری بعدش Lctrl رو بگیر که بتمن شروع کنه به Dive bomb کردن
اینقدر نگه دار تا یه نوشته بیاد که نوشته Pull up
اگه این نوشته اومد Lctrl رو ولش کن که اگه ول کنی میبینی که بتمن یه خورده میره بالاتر
وقتی به نزدیکی کوه یخ دومی رسیدی F رو بزن که بره بالا
موفق باشی:46:

M,ANGEL,N
14-12-2011, 20:21
سلام دوستان به نظر شما BAA(نسخه اول) بازی بهتر و جالبتره یا BAC ؟

arash-king
14-12-2011, 21:11

من با نسخه اولی بیشتر حال کردم......البته یه نکته ای رو نباید فراموش کرد اینکه اگه اشتباه نکنم نسخه اول چون اولین بازی بود که از سری فیلم های بتمن ساخته بودن نظر مردم رو به خودش جلب کرد......
البته نظر شخصی منه
ولی در کل اگه بخوایم بگیم هر 2 نسخه بازی های قابل فبولی بودن :8::40:

mjorh
14-12-2011, 21:18

جفتشون عالین...اما خب BAC بهتره :46:

M,ANGEL,N
14-12-2011, 21:31
یعنی ارزششو داره؟پس برم بگیرم...:21:

mjorh
14-12-2011, 21:51
یعنی ارزششو داره؟پس برم بگیرم...:21:

ارزش ک...فوق ارزشه:46:
تو این سبک بازیه کاملی مثه این نیومده (با این فضا)!

smallfrank
14-12-2011, 22:05
یکی میگه این Mister Freeze ــو چجوری منهدم کنم ؟
زنش کجاست ؟شاید از طریق اون فرجی بشه...:D

mjorh
14-12-2011, 22:19
یکی میگه این Mister Freeze ــو چجوری منهدم کنم ؟
زنش کجاست ؟شاید از طریق اون فرجی بشه...:D
وختی داری بش نگا میکنی ...تبو بزن راهای منهدم کردنشو گفته ...
مثلا:drop attack -glide kick-استفاده کردن ازون اسلحه ک خنثی میکنه اسلحه ی فریز رو-میتونی بکشیش طرفه برق-میتونی قایم شی بزنیش(silent take down) میتونی بری زیر اون قفسه ها و ....

smallfrank
14-12-2011, 22:28
ممنون دوست عزیز
میشه بگین Tab چه کاری انجام میده ؟
چون من رو کنسول بازی میکنم.

masoudtr
14-12-2011, 22:39
ممنون دوست عزیز

با این کارا لهش کن
یکی وقتی نزدیک ژنراتور شد به ژنراتور برق بده میکشدش سمت خودش بعد برو بزنش
دوم تو اون مسیر ها که زیر است و باز میکنی میری توشون (تونل ) ها قایم شو اومد بالا سرت بزنش
از اسلحه خودش که تو مرحله پنگوئن گرفتی استفاده کن بزنش
اروم و نشسته برو پشتش بزنش

این تروفی ها ریدلر را که میگیریم چه فایده ای دارند؟؟؟؟؟؟؟:19::19::19:
بعد میشه مراحل جانبی را بعد از پایان بازی رفت؟؟؟؟؟؟؟یا باید در حین بازی رفت؟

aha2012
14-12-2011, 22:45
ممنون دوست عزیز
تو کنسول دکمه ی back بقل آرم xbox روی دسته رو باید بزنی.:20:

smallfrank
14-12-2011, 23:55
با تشکر از تمام دوستان

بالاخره به زانو درآمد......

plsboy
15-12-2011, 00:14

Spoiler alert
نه منظور من اون پیغامی بود که 3 ساعت قبل واسمون گذاشته بود که توی credit پخش میشه...
که مشخص میکنه که جوکر میدونسته batman کی هست...:31:
و مشخص میکنه جوکر باز هم داره بازیمون میده...:27:

arash-king
15-12-2011, 10:13
با این کارا لهش کن
یکی وقتی نزدیک ژنراتور شد به ژنراتور برق بده میکشدش سمت خودش بعد برو بزنش
دوم تو اون مسیر ها که زیر است و باز میکنی میری توشون (تونل ) ها قایم شو اومد بالا سرت بزنش
از اسلحه خودش که تو مرحله پنگوئن گرفتی استفاده کن بزنش
اروم و نشسته برو پشتش بزنش

این تروفی ها ریدلر را که میگیریم چه فایده ای دارند؟؟؟؟؟؟؟:19::19::19:
بعد میشه مراحل جانبی را بعد از پایان بازی رفت؟؟؟؟؟؟؟یا باید در حین بازی رفت؟

تروفی های ریدلر بهت XP میده که بتونی سطحتو ببری بالا (level up )
بعد از اتمام داستان میتونی مراحل جانبی رو انجام بدی
یا اینکه میتونی حین بازی هم انجامشون بدی

Mool Tee
15-12-2011, 13:12
من مثلا سوال پرسیدما. یکی بگه چرا صدای بعضی افراد میاد ولی بعضی افراد نمیاد بعدشم وسط بازی یدفه میاد بیرون اگه . می خواین بگین کرک لطفا لینک دانلدشو بزارین

arash-king
15-12-2011, 13:14
سلام به همه دوستان......
من Nora ( زن مستر فریز ) پیدا کردم....گفته باید آزادش کنم.....توی یه محفظه شیشه ای هست....
کسی هست راهنمایی کنه ؟؟

mjorh
15-12-2011, 13:15
بازی رو لول هارد خیلی سخته ...اما حتما رو این لول بازی کنید!

Mool Tee
15-12-2011, 13:18
---------- Post added at 03:18 PM ---------- Previous post was at 03:17 PM ----------

من مثلا سوال پرسیدما. یکی بگه چرا صدای بعضی افراد میاد ولی بعضی افراد نمیاد بعدشم وسط بازی یدفه میاد بیرون اگه . می خواین بگین کرک لطفا لینک دانلدشو بزارین

مثلا سوال پرسیدم انگار نه انگار 100 جا پرسیدم جواب بدین تورو خدا

plsboy
15-12-2011, 14:18
---------- Post added at 03:18 PM ---------- Previous post was at 03:17 PM ----------

عزیز اول بگو سیستمت چیه؟
روی چه تنظیماتی بازی رو اجرا میکنی؟
و بعد بگو که درایورهای سیستمت up to date هست؟

smallfrank
15-12-2011, 14:25

اینجا :

aha2012
15-12-2011, 15:14
سلام به همه دوستان......
من Nora ( زن مستر فریز ) پیدا کردم....گفته باید آزادش کنم.....توی یه محفظه شیشه ای هست....
کسی هست راهنمایی کنه ؟؟
salam
نباید اونو آزاد کنی.باید دوباره برگردی پیش فریز و جای لورا رو بهش بگی.بعدش فریز خودش میره پیش زنش:20:و خلاص

arash-king
15-12-2011, 16:16
salam
نباید اونو آزاد کنی.باید دوباره برگردی پیش فریز و جای لورا رو بهش بگی.بعدش فریز خودش میره پیش زنش:20:و خلاص

فریز کجاس ؟؟؟
یادم رفته کجا کشتمش :31:

aha2012
15-12-2011, 16:42
فریز کجاس ؟؟؟
یادم رفته کجا کشتمش :31:
بتمن که کسیو نمیکشه:46::20:
فکر کنم تو نقشه بشه بالا سمت راست.نزدیک آب هست.باید بری روی قایق واستی بعدش از دیواری که ترکیده بری داخل.:20:

kianoosh_pc
15-12-2011, 17:57
سلام دوستان من اونجا که دوتا دروازه هست آب رد میشه گیر کردم لطفا کمک کنید.
3% رسیدم

ehsssssan
15-12-2011, 18:32
سلام راستش من شرمنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقت نداشتم کل فرومو بگردم ، من اینجا گیر کردمممممممممممممممم

1. locate mister freeze an recover the cure

2. track freezes location by identifying the colds point in arkham city

از کجا پیداش کنم و بعد چیکارش کنم ؟؟
همه درها قفله - همه رو کشتم - همه ترینینق ها رو رفتم - 3 تا تیتان ترکوندم که دوتاشو تو اون محوطه قرمزه و نمیشه توش رفت ، یکیشم یه جایی که درش قفله

یه علامت سوال قرمز کوچیک رو نقشه اومده که روش نوشته (کت وومن تروفی) میرم اونجا چیزی نیست . چیکار کنم ؟؟؟

سرد ترین نقطه رو از کجا گیر بیاریم ؟ هرجا میرم از جای دیگه هم سرد تر هست ، ارتفاعات عوش اینکه سرد باشه داخل شهر سرده :18:

از جاهای دیگه هم میخام برم تیر بارون میکنن بر میگرده

این هلیکوپترارو چجوری بیارم پایین حرسمو در اودن .

اون مرد عینکی که اول بازی نجاتش دادیم رو پیدا کردم ولی از جاش تکون نمیخوره ، میستر فریز اونه ؟؟؟

کمککککککککککککککککککککککک کک

آساسین - نیدفرور اسپید ، اینارو ول کردما به خاطر این بت منه لامسب عجب گیم پلی داره :18::18: با رزلیشن آخرشم بازی میکنم از ساعت 11 صبح تا حالا برای ناهار خوردنم پا نشودم :10:

عجـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ با کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــک

havas_1980
15-12-2011, 20:52
گفتم که این نظر شخصی من بود.......بازم میگم به نظرم سازندگان بازی اشتباه کردن که تغییرات زیادی تو بازی انجام ندادن.......شما نسبت به نسخه قبلی چه تغییراتی تو مبارزات دیدین ؟؟؟
اگه به آخر حرفم هم توجه کنید گفتم با ایرادهایی که داشت بازم بازی خوبی بود......
متوجه نشدین کدوم علامت سوال ها رو میگم ؟؟؟
یه سری هستن که علامتش جای دیگه است و نقطه اش جای دیگه
اگه نسخه قبلی یادت بیاد باید با بتمن میرفتیم جایی که علامت نقطه بیفته زیر علامت سوال بعدش X نگه میداشتیم و اسکن میکرد و بهمون XP میداد ....... منظورم این بودمگه من گفتم نظر شخصیتون نیست؟ حرفی زدین که دوست داشتم برام بشکافین...

اخه ببینین شما گفتین که "نقاط ضعف بازی بیشتر از نقاط قوت بود" وقتی اینوری میگین یعنی بازی اگه از 10 حسابش کنیم از دید شما میاد زیر 5 میگیره!
بعدش هم گفتین که " نسبت به نسخه قبلی اکشن ها هیچ تغییری نکرده بود .... " دیگه این قسمتش نهایت بی انصافیه. بازی قبل به جرات میتونم بگم در قسمت مبارزات - تن به تن - واقعا کاری به یادماندنی و تک انجا داده و بی رقیبه اگه در ژانر اکشن ماجرایی با بقیه مقایسه بشه. جالب هم هست که تو شماره دوم در همین حد نمونده و تغییرات دیگری رو هم در به چشم دیده:

- امکان فنون ضد حمله در مقابل دو و سه نفر.
- امکان استفاده سریع از تجهیزات - به صورت دو بار کلیک کردن
- اضافه شدن فن Beat Down
- اضافه شدن فنون 4 گانه Special که با E و R و Y و T اجرا میشدند.

فکر میکنم دو تا فن دیگه هم باید باشه ولی چون شک دارم فعلا اسمی ازشون نمیبرم...

اگه اینا رو تغییر ندونین دیگه هیچ صحبتی باقی نمی مونه...

شما گفتین سر اسکن کردن علامت سوال ها و نقطه هاش مشکل دارین منم گفتم چه جور مشکلی و سر کدوم موردش که بعدشم چیزی نگفتین.

سلام دوستان من اونجا که دوتا دروازه هست آب رد میشه گیر کردم لطفا کمک کنید.
3% رسیدمدروازه های آبی که بهش اشاره میکنین تو ساختمون Steel Mill هستن. اینجا گیر کردین؟ اگه اینجا باشه برای بار اول از اون ورودی وارد ساختمون نمیشین. بیایین بیرون ساختمون و برین بالای دودش کش...

سلام راستش من شرمنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقت نداشتم کل فرومو بگردم ، من اینجا گیر کردمممممممممممممممم

1. locate mister freeze an recover the cure

2. track freezes location by identifying the colds point in arkham city

از کجا پیداش کنم و بعد چیکارش کنم ؟؟
همه درها قفله - همه رو کشتم - همه ترینینق ها رو رفتم - 3 تا تیتان ترکوندم که دوتاشو تو اون محوطه قرمزه و نمیشه توش رفت ، یکیشم یه جایی که درش قفله

یه علامت سوال قرمز کوچیک رو نقشه اومده که روش نوشته (کت وومن تروفی) میرم اونجا چیزی نیست . چیکار کنم ؟؟؟

سرد ترین نقطه رو از کجا گیر بیاریم ؟ هرجا میرم از جای دیگه هم سرد تر هست ، ارتفاعات عوش اینکه سرد باشه داخل شهر سرده

از جاهای دیگه هم میخام برم تیر بارون میکنن بر میگرده

این هلیکوپترارو چجوری بیارم پایین حرسمو در اودن .

اون مرد عینکی که اول بازی نجاتش دادیم رو پیدا کردم ولی از جاش تکون نمیخوره ، میستر فریز اونه ؟؟؟

کمککککککککککککککککککککککک کک- مسیر وقتی صحیحه که عدد درجه رنگش آبی بمونه و زیاد بشه. برین سمت راست و بالای نقشه یعنی ساختمون GCPD که میشه ایستگاه پلیس...
- هلی کوپتر هم پایین آوردنی نیستن.
- شما او مسیری رو که گفتم برین. بعد از اون, پیداش میکنین.
- اون نابود کردن مخازن Titan هم همگی ماموریت فرعی حساب میشه. در طول ماموریت های داستانی به اون قسمت ها هم میرسین...

masoudtr
16-12-2011, 00:30
من دارم بازی را تموم میکنم
لطفا یکی بهم بگه میتونم بعد از تموم شدن بازی هم مراحل جانبی را برم یا نه؟اگه نمیتونم الان بازی را تمام نکنم
اخه یک سری مراحل جانبی مثل MAD Hunter را زمانی رفتم که برا بتمن داروی موقتی برای سم داخل بدنش توسط الفرد فرستاده شده بود

havas_1980
16-12-2011, 00:51
من دارم بازی را تموم میکنم
لطفا یکی بهم بگه میتونم بعد از تموم شدن بازی هم مراحل جانبی را برم یا نه؟اگه نمیتونم الان بازی را تمام نکنم
اخه یک سری مراحل جانبی مثل MAD Hunter را زمانی رفتم که برا بتمن داروی موقتی برای سم داخل بدنش توسط الفرد فرستاده شده بود
بله. امکانش هست...

godsmak
16-12-2011, 13:09
درود.
دوستان میشه بگید وقتی یکی از دشمن ها رو میزنیم و روی زمین میافته، کدوم دکمه هارو باید میزدیم که بتمن سرشو بکوبه به زمین و کارشو تموم کنه؟ (البته دکمه های کامپیوترشو میخوام!)

arash-king
16-12-2011, 13:40
درود.
دوستان میشه بگید وقتی یکی از دشمن ها رو میزنیم و روی زمین میافته، کدوم دکمه هارو باید میزدیم که بتمن سرشو بکوبه به زمین و کارشو تموم کنه؟ (البته دکمه های کامپیوترشو میخوام!)

کلید کنترل سمت چپ ( Lctrl ) رو نگه دار بعدش کلیک راست بزن:46:

Little Sparrow
16-12-2011, 15:30
دوستان Easter Egg این Scarecrow کجاست؟
ماله Killer Croc رو پیدا کردم و باهاش حرف زدم خیلی باحال بود.حالا دنبال اینم.

havas_1980
16-12-2011, 15:50
تو نقشه مابین وسط و راست نقشه, یه پل متحرک از کار افتاده هست که بالاش میتونین ماسکشو پیدا کنین.

Little Sparrow
16-12-2011, 16:16
تو نقشه مابین وسط و راست نقشه, یه پل متحرک از کار افتاده هست که بالاش میتونین ماسکشو پیدا کنین.
نه اونو پیدا کردم.اون Riddle هست.الان دنبال Easter Egg اش هستم.مثل اینکه یه قایق هست که با فرود اومدن و باز کردن درش میتونی پیداش کنی.محل اون قایق رو نمی دونم.

3ooti
16-12-2011, 16:21
من این فسمت بعد از اینکه وارد کوره ی مواد مذاب میشه همون اولش یه جا هست نوشته lctrl (while runing) من کنترل چپ رو میگیریم و میشینه ولی جلوش یه دیواره که باید از زیرش رد بشه که خیلی کوتاه هست ونمیتونه هرکاری هم کردم نفهمیدم تورو خدا کمکم کنید

3ooti
16-12-2011, 16:38
جون من کمک کنید :45::37::sad:

arash-king
16-12-2011, 16:50
من این فسمت بعد از اینکه وارد کوره ی مواد مذاب میشه همون اولش یه جا هست نوشته lctrl (while runing) من کنترل چپ رو میگیریم و میشینه ولی جلوش یه دیواره که باید از زیرش رد بشه که خیلی کوتاه هست ونمیتونه هرکاری هم کردم نفهمیدم تورو خدا کمکم کنید

فکر کنم باید Space رو نگه داری بعد بدویی سمت دیوار....رسیدی نزدیکش Lctrl رو نگه دار ...... بتمن شروع میکنه به لیز خوردن......

mjorh
16-12-2011, 18:04
این critical strike رو چجوری باید زد ؟ هردفه میزنم میگم too soon !

masoudtr
16-12-2011, 18:53
من بازی را تموم کردم و باید بگم خیلی کوتاه ولی خیلی عالی بود و اساسین در برابرش هیچه

الان با نقش CATWOMAN دارم میرم تو موزه تو برم سراغ TWOFACE از دریاچه چجوری باید رد شم؟؟؟؟؟؟چون مثل بتمن نیست که بتونم قایق ها را بکشم سمت خودم

یکی گفت جوکر میدونسته بتمن کیه؟اینو از کجا فهمید ؟تو تیتراژ پایانی جوکر یک شعر را خوند که تو VOICE MAIL ذخیره شده بود و معلوم نشد گوشی کیه؟ بروس وین یا کس دیگه

اگه بازی را رو حالت دیفیکالت تمام کنیم چی میشه؟

therezamaleki
17-12-2011, 02:44
سلام . ببخشید بنده اونجایی که یارو ساموراییه تایلا رو گروگتن گرفته گیر گردم . هی میگه منو بکش . منم ثابت یه جا وایستادم .و هیچکاری نمیتونم کنم . نمیدونم بازی باگ داره یه یه چیز دیگست ؟! لطفا کمک کنید

Torch Bearer
17-12-2011, 10:16
این critical strike رو چجوری باید زد ؟ هردفه میزنم میگم too soon !
باید به محض این که ضربه ت به دشمن خورد دکمه رو فشار بدی.
اگه همچنان مشکل داری برو و صفحه اپگریدهات و برای همین قسمت Critical Strike اموزشش رو فعال کن(فقط برای یکی از اون فن ها میتونی Tutorial فعال کنی) تا بهت بگه کی ضربه بزنی.
یکم که باهش کار کنی قلش دستت میاد و تا اخر بازی تمام ضربه هات کریتیکال میشن.
موفق باشی.:46:

black.assassin
17-12-2011, 11:40
الان با نقش CATWOMAN دارم میرم تو موزه تو برم سراغ TWOFACE از دریاچه چجوری باید رد شم؟؟؟؟؟؟چون مثل بتمن نیست که بتونم قایق ها را بکشم سمت خودم

باید از تورهای دیوار یا سقف استفاده کنی. خیلی راحت تر از بت من می تونی جلو بری.

mjorh
17-12-2011, 11:44
چجوری باید با CATWOMAN رف؟(مرحله های اول فقط بود ....)

amirkalak6
17-12-2011, 11:46
ولی کلا بازیش جالب نیست فقط باید چپ کلیک کنی که چی...

Layken
17-12-2011, 12:43

اونجا منظورش اینه که بدو بدو برید سمت اون دیوار و نزدیکش که رسیدید سر بخورید تا از زیر اون نیمه دیوار رد بشه...
شما بدو نزدیکش که شدیlctrl رو بزن

سلام . من اونجایی که Ra’s al Ghul , تالیا رو گروگان میگیره گیر کردم . میدونم که باید با batrange بزنمش ولی نمیشه . اصلا از جام تکون نمیخورم . ثابت وایستادم .

حافظه نمونده برام با باتارنگ کنترلیت بزنش

Little Sparrow
17-12-2011, 17:48
دوستان جواب ندارین؟لطفا با Riddle قاطی نکنین.Easter Egg یه چیزیه که تو بازی پنهانه و مثلا اشاره به شخصیتی هست.مثلا ماله Killer Croc به طور عادی تو بازی نمی بینینش مگه نه؟
خوب اشتباه هستش.توی یه نقطه از بازی و فقط اون نقطه میشه دیدش.وقتی Ra's Al ghul رو شکست دادین به جای اینکه از اون طرف زیرزمین و فاضلاب خارج بشن از همون طرف که وارد شدین خارج بشین.می بینین که میله ها بالا اومدن و در بستس که نمیزاره از اینور برین.سعی کنین با Remote batrang دکمش رو بزنین که بازی وارد Cutsecne میشه و Croc دیوار رو خراب میکنه و به علت میله ها دستش به بتمن نمیرسه.یکم حرف میزنن و بعد میره.
این شد Easter Egg.
حالا دنبال ماله Scarecrow هستم.
تو ی.و.ت.و.ب بزنین Scarecrow easter egg in batman arkham city زیاد میاد.ولی من خودم دسترسی به اینترنت پرسرعت ندارم.فقط رو نقشه برام مشخص کنین کجاست کافیه.:20:
مثل اینکه با Glide باید بریم روی یه قایق و با Cryptic sequncer یه دریچه رو باز کنیم.و میدونم قایقش نزدیک جرثقیل هایی هستن که تو اب هست.(Crane به معنی جرثقیل اسم واقعی Scarecrow-->Johnathan Crane هست)
حالا جای دقیقش رو بگین:31:

titanium_zarin
17-12-2011, 20:15
سلام ...
من الان هیچی رو نقشه ندارم به جز چندتا مربع که نوشته NEW ...
قبلشم این مرد گندهه رو دیدم و حرفیدم که همه جاش هی نور یا مایع سبز میره و میاد به سرشم کلی شلنگ وصله ...
پیش یکی از این مربعها رفتم دیدم هیچی نیست فقط یه مخزن پر از مایع سبز هست ...
جریان چیه ؟؟

mjorh
17-12-2011, 20:21
سلام ...
من الان هیچی رو نقشه ندارم به جز چندتا مربع که نوشته NEW ...
قبلشم این مرد گندهه رو دیدم و حرفیدم که همه جاش هی نور یا مایع سبز میره و میاد به سرشم کلی شلنگ وصله ...
پیش یکی از این مربعها رفتم دیدم هیچی نیست فقط یه مخزن پر از مایع سبز هست ...
جریان چیه ؟؟
اون مخزنای پر از مایع سبز ک میگیو باید با Explosive gel بترکونی....
تو نقشه باید یه علامت تعجب سبز رنگ وجود داشته باشه...نیس؟

3Dmajid
17-12-2011, 20:59
عجب بازیه باحالیه :40:

M E S S I
17-12-2011, 22:14

titanium_zarin
17-12-2011, 23:16
اون مخزنای پر از مایع سبز ک میگیو باید با Explosive gel بترکونی....
تو نقشه باید یه علامت تعجب سبز رنگ وجود داشته باشه...نیس؟

درست بود ...
من دوتاش رو پیدا کردم اما 4تاش اصلا راهی نداره ...چه جوری بهشون برسم ؟؟؟
مثلا دوتا شون زیر زمین هستن ...
دو تا شونم توی یه ساختمونن که نمیشه واردش شد ...

aha2012
17-12-2011, 23:53
درست بود ...
من دوتاش رو پیدا کردم اما 4تاش اصلا راهی نداره ...چه جوری بهشون برسم ؟؟؟
مثلا دوتا شون زیر زمین هستن ...
دو تا شونم توی یه ساختمونن که نمیشه واردش شد ...
برای پیدا کردن بقیه باید مراحل داستانی بازیو طی کنی خود به خود بهشون میرسی.:20:

Torch Bearer
18-12-2011, 10:00
دوستان جواب ندارین؟لطفا با Riddle قاطی نکنین.Easter Egg یه چیزیه که تو بازی پنهانه و مثلا اشاره به شخصیتی هست.مثلا ماله Killer Croc به طور عادی تو بازی نمی بینینش مگه نه؟
خوب اشتباه هستش.توی یه نقطه از بازی و فقط اون نقطه میشه دیدش.وقتی Ra's Al ghul رو شکست دادین به جای اینکه از اون طرف زیرزمین و فاضلاب خارج بشن از همون طرف که وارد شدین خارج بشین.می بینین که میله ها بالا اومدن و در بستس که نمیزاره از اینور برین.سعی کنین با Remote batrang دکمش رو بزنین که بازی وارد Cutsecne میشه و Croc دیوار رو خراب میکنه و به علت میله ها دستش به بتمن نمیرسه.یکم حرف میزنن و بعد میره.
این شد Easter Egg.
تو ی.و.ت.و.ب بزنین Scarecrow easter egg in batman arkham city زیاد میاد.ولی من خودم دسترسی به اینترنت پرسرعت ندارم.فقط رو نقشه برام مشخص کنین کجاست کافیه.:20:
مثل اینکه با Glide باید بریم روی یه قایق و با Cryptic sequncer یه دریچه رو باز کنیم.و میدونم قایقش نزدیک جرثقیل هایی هستن که تو اب هست.(Crane به معنی جرثقیل اسم واقعی Scarecrow-->Johnathan Crane هست)
خوشحالم که میبینم کسی به این مسائل اهمیت میده:31:
البته خودم هنوز چندان تو بازی جلو نرفتم برا همین فقط از یه راهنما ترجمه میکنم:
باید دستگاه Cryptographic Sequencer اپگرید شده باشه و کدهای TYGER رو هم داشته باشه.شمال منطقه صنعتی(Industrial District) باید گلاید کنید رو قایق فالکون.(قایقش غرب همون 2 تا جرثقیله که اولین اموزش مجازی روشون بود)
با استفاده از Cryptographic Sequencer در تو قایق رو ه.ک کنید و پسورد "CityofTerror" رو وارد کنید(نمیدونم چجوری:31:)دریچه ی قایق باز میشه.داخلش همون چیزیه که شما میخوای:46:

plsboy
18-12-2011, 10:29
این شد Easter Egg.
البته من توجه نکردم به کل معماهای بازی چون 440 تا بود فقط پیدا میکردم تا تموم شد...
ولی یه چیزی که در مورد scarecrow یادم میاد این بود که ماسکش رو روی تنها پل چند طبقه شهر پیدا میکردید...

3Dmajid
18-12-2011, 12:35
نمیدونم این بازیه اینقد گیج میزنه یا من به گیم پلی ش عادت نکردم گیج میزنم :31:

اصا معلوم نیس باید چی کار کنی ...
من همون اولاشم که یه یاروعه خیلی گنده س بهت میگه باید بری 6 تا کانتینر نمیدونم چی چی رو از بین ببری :20:
توی مپ مثلا مارک میکنم برم فلان جا که کانتینره هست ... دو ساعت تا اونجا میرم بعد یه دفعه یه تلفن زنگ میزنه حتما باید برم جواب بدم، میرم جواب میدم کلا ماموریت عوض میشه :31: :41:
حالا این همه راه تا اینجا اومدم دوباره باید برم یه جا دیگه ... تلفنا رو جواب بدم تا رد اون یارو رو پیدا کنم.
بعدش دوباره باید برم سراغ کانتینرا ...
اصا همه چی قاطی پاطیه :41:
اینجوری خیلی خسته کننده س هی از این ور شهر بری اون ور شهر :45:

black.assassin
18-12-2011, 13:00
نمیدونم این بازیه اینقد گیج میزنه یا من به گیم پلی ش عادت نکردم گیج میزنم :31:

اصا معلوم نیس باید چی کار کنی ...
من همون اولاشم که یه یاروعه خیلی گنده س بهت میگه باید بری 6 تا کانتینر نمیدونم چی چی رو از بین ببری :20:
توی مپ مثلا مارک میکنم برم فلان جا که کانتینره هست ... دو ساعت تا اونجا میرم بعد یه دفعه یه تلفن زنگ میزنه حتما باید برم جواب بدم، میرم جواب میدم کلا ماموریت عوض میشه :31: :41:
حالا این همه راه تا اینجا اومدم دوباره باید برم یه جا دیگه ... تلفنا رو جواب بدم تا رد اون یارو رو پیدا کنم.
بعدش دوباره باید برم سراغ کانتینرا ...
اصا همه چی قاطی پاطیه :41:
اینجوری خیلی خسته کننده س هی از این ور شهر بری اون ور شهر :45:

شما ماموریت های اصلی رو برو اون titan ها رو هم پیدا می کنی. لازم نیست سخت بگیری به خودت. همیشه میشه برگشت و ماموریت های فرعی رو ادامه داد. اصلا نگران نباش که الان به تلفن جواب ندی دیگه نمی تونی بعدا این ماموریت رو انجام بدی.

3Dmajid
18-12-2011, 13:17
شما ماموریت های اصلی رو برو اون titan ها رو هم پیدا می کنی. لازم نیست سخت بگیری به خودت. همیشه میشه برگشت و ماموریت های فرعی رو ادامه داد. اصلا نگران نباش که الان به تلفن جواب ندی دیگه نمی تونی بعدا این ماموریت رو انجام بدی.

تیتان همون چیزاس که من بش میگم کانتینر ؟ :31:
اون مگه ماموریت اصلی نیس ؟
پس ماموریت اصلی کجاس ؟ :41:
آخه خودش یه هو میاد ... مثلا وقت میده میگه 2 دقیقه وقت داری یه تلفن پیدا کنی.
اگه پیدا کردن اونا و تلفنا ماموریت اصلی نیس پس اصلیش چیه ؟ :18:
کجای نقشه س ؟ :31:

black.assassin
18-12-2011, 13:47
تیتان همون چیزاس که من بش میگم کانتینر ؟ :31:
اون مگه ماموریت اصلی نیس ؟
پس ماموریت اصلی کجاس ؟ :41:
آخه خودش یه هو میاد ... مثلا وقت میده میگه 2 دقیقه وقت داری یه تلفن پیدا کنی.
اگه پیدا کردن اونا و تلفنا ماموریت اصلی نیس پس اصلیش چیه ؟ :18:
کجای نقشه س ؟ :31:

آره هموناس. امکان داره ماموریت اصلی اصلا روی نقشه نباشه. مثلا تو ماموریت پیدا کردن mr freez اصلا روی نقشه چیزی نیومده و باید به سردترین نقطه شهر بری. ماموریت اصلی رو وقتی کلید tab رو میزنی سمت چپ بالا نوشته شده. و اگر هم رو نقشه نشون بده به شکل علامت تعجب سبز رنگ هستند و ماموریت های فرعی به رنگ آبی هستند. همچنین دکمه X بهت کمک می کنه وقتی که به محل ماموریت رسیدی ولی نمی دونی چطور وارد ساختمون بشی. :46:

Little Sparrow
18-12-2011, 15:20
خوشحالم که میبینم کسی به این مسائل اهمیت میده:31:
البته خودم هنوز چندان تو بازی جلو نرفتم برا همین فقط از یه راهنما ترجمه میکنم:
باید دستگاه Cryptographic Sequencer اپگرید شده باشه و کدهای TYGER رو هم داشته باشه.شمال منطقه صنعتی(Industrial District) باید گلاید کنید رو قایق فالکون.(قایقش غرب همون 2 تا جرثقیله که اولین اموزش مجازی روشون بود)
با استفاده از Cryptographic Sequencer در تو قایق رو ه.ک کنید و پسورد "CityofTerror" رو وارد کنید(نمیدونم چجوری:31:)دریچه ی قایق باز میشه.داخلش همون چیزیه که شما میخوای:46:
دوست عزیز جای دقیقش رو روی نقشه میتونی مشخص کنی؟
اخه یادم نیست کجا بود اولین اموش مجازی.:31::40:

titanium_zarin
18-12-2011, 16:07
برای پیدا کردن بقیه باید مراحل داستانی بازیو طی کنی خود به خود بهشون میرسی.:20:

مشکل اینه که خط داشتانی هیچی نیست ...
یعنی برم ول بگردم ؟؟

hidden-knight
18-12-2011, 16:08
سلام دوستان شرمنده مزاحم میشم
قبلا که سایت ign هنوز فیلتر نشده بود، من میرفتم و راهنمایی های اون رو میخوندم و بازی رو پیش میبردم
اما الان فیلتر شده و من یه سری به gamespot زدم اما اونجا کامل توضیح نداده
بنابراین مجبور شدم که مزاحم اوقات شریف دوستان بشم
=====
بعد از اینکه mr.freez رو پیدا میکنیم و با تهدید کردنش محل زرهش رو پیدا میکنیم و یه سلاح میسازیم، باید بریم سمت پنگوئن!
خب تا اینجاش که مشکلی نیست، میریم پیش پنگوئن و حالشو میگیریم (ظاهرا) اما حال ما رو میگیره (کاملا)!
بعدش باید با یه نره غول مبارزه کنیم که خیلی هم سگ جونه!
بخش اولش که میزنیم و با اسپری پدرشو در میاریم و دستگاه های شارژ الکتریکی رو خراب میکنیم اما پنگوئن نیروی اضافه میده و دوباره روز از نو روزی از نو!
اینبار میگه از Batrang استفاده کن اما هر چی میزنم دوباره خودش رو شارژ میکنه!!! و روی اون 3 تا محلی که شارژش میکنن هم میزنم اما اثری نداره!
ممنون میشم راهنماییم کنید :11:

hidden-knight
18-12-2011, 16:18
:19: وااااااای خیلی حال داد این پنگوئن رو زدیم دادیم دست آقای یخی :10:

black.assassin
18-12-2011, 16:31
الان دوباره رفتم از story syllables بود فکر کنم کل داستان رو مرور کردم خیلی قشنگ بود. یه سوال برام پیش اومد. اینکه بت من میگه
موقعی که جوکر تالیا رو می کشه و بعد با چاقو میزنه به دست بت من و شیشه میفته و میشکنه. بت من میگه : می دونی چی خنده داره ؟ اینکه با وجود این همه کاری که کردی می خواستم جونت رو نجات بدم!!! و جوکر هم تایید می کنه. چرا واقعا بت من می خواست این کارو بکنه ؟؟؟ چرا ؟

hidden-knight
18-12-2011, 18:16
دوستش داشته دیگه، قبلا جی افش بوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aha2012
18-12-2011, 18:25
مشکل اینه که خط داشتانی هیچی نیست ...
یعنی برم ول بگردم ؟؟
یعنی چی هیچی نیست؟آخرین ماموریتت چی بود؟تو مپ که میری میگه چیو انجام بده؟

الان دوباره رفتم از story syllables بود فکر کنم کل داستان رو مرور کردم خیلی قشنگ بود. یه سوال برام پیش اومد. اینکه بت من میگه
موقعی که جوکر تالیا رو می کشه و بعد با چاقو میزنه به دست بت من و شیشه میفته و میشکنه. بت من میگه : می دونی چی خنده داره ؟ اینکه با وجود این همه کاری که کردی می خواستم جونت رو نجات بدم!!! و جوکر هم تایید می کنه. چرا واقعا بت من می خواست این کارو بکنه ؟؟؟ چرا ؟
حتما جوکر داداش بتمنه که بتمن میخواسته نجاتش بده:27::27::27::31::20:

SAMCRO
18-12-2011, 18:47
چون بتمنه دیگه ...

فک کنم منظورش اینه که : داستانش خطی نیست !

titanium_zarin
18-12-2011, 18:54

حتما جوکر داداش بتمنه که بتمن میخواسته نجاتش بده:27::27::27::31::20:

من با کت من رفتم ...
بعد اون زن درخته اسیرش کرد ...
ائومد برای بتمن ...
رفتم پیش همون مرد که مخزنها رو میخواد و دیگه هیچی ...
الان رو نقشه فقط محل مخزنها هست ...

3Dmajid
18-12-2011, 19:02
یه سوال.
ماموریتای اصلی رو روی نقشه نشون نمیده ؟ :18:
مثلا الان ماموریت اصلی اینه که سیگنال رادیویی رو بگیر تا جوکر رو پیدا کنی ولی اصلا تو نقشه جایی رو نزده !
یعنی باید کل شهر رو گشت ؟ :18:

alex_love
18-12-2011, 19:20
سلام
دوستان من همین اول کار گیر کردم ! اونجا که میرم و کت وومن ! رو نجات میدم بعد از اینکه همه رفتن و من و اون یارو تنها موندیم چیکار باید بکنم ؟! یه چیزی میگه که متاسفانه دیکشنری ما جواب نداد !!! ممنون میشم راهنمایی کنید ...

hidden-knight
18-12-2011, 19:33
احتمالا یه گلوله به سمتتون شلیک شده اونم هم از طرف جوکر!
شما باید X رو بزنید تا به حالت Detect بره و گلوله رو روی زمین پیدا کنید، بعد توی همون حالت باید به سمت پنجره ها بچرخید تا سمت و سوی شلیک گلوله رو مشخص کنه و بعد ...

masoudtr
18-12-2011, 20:28
مهمترین ویژگی بتمن که باعث این همه محبوبیتش هم شده هم در فیلم و هم در کارتون و هم در بازی همین فساد ناپذیر بودنش است
بتمن با اینکه یک انسان معمولی است که نه مثل اسپایدرمن یا سوپرمن قدرت جادویی داشته باشه ولی نمیگذاره خشم یا نفرت یا حتی غرورش باعث بشه که از عدالت دوری کنه
محوریت تمام داستان های بتمن هم همینه مثلا اگه فیلم شوالیه تاریکی را دیده باشید زمانی که با موتور بسمت جوکر میاد و میتونه بهش بزنه ولی مسیرش را منحرف میکنه تا بهش نخوره
یا در کارتونش زمانی که رابین ازش میخواد نه بخاطر اونکه جوکر میخواست بکشدش بلکه بخاطر اینکه انسان های زیادی را کشته بتمن جوکر را بکشه باز هم اجتناب میکنه

3Dmajid
18-12-2011, 20:45
یه سوال.
ماموریتای اصلی رو روی نقشه نشون نمیده ؟ :18:
مثلا الان ماموریت اصلی اینه که سیگنال رادیویی رو بگیر تا جوکر رو پیدا کنی ولی اصلا تو نقشه جایی رو نزده !
یعنی باید کل شهر رو گشت ؟ :18:

لطفا یکی جواب منو بده ... :41:

Erfan.
18-12-2011, 20:50
لطفا یکی جواب منو بده ... :41:

بله، بعضی Mission ها این طوری هستند و باید مسیر یابی کنی :دی

3Dmajid
18-12-2011, 21:07
بله، بعضی Mission ها این طوری هستند و باید مسیر یابی کنی :دی

یعنی چی مسیر یابی کنی ؟ :41:
یعنی خودمون باید کل شهر رو بچرخیم ؟ نه ردی نه نشونی خب چه جوری بفهمیم ماموریتمون کجاس و باید چی کار کنیم. :41:
حتی از طریق detective mode هم نمیشه یه چیزایی فهمید ؟
یعنی چی آخه ؟ :18:

Yashar_satyr
18-12-2011, 21:17
من اون جایم که مستر فریز رو باید کشت - موندم چیکار کنم - چون یه اسلحه یخی داره و نمی شه کاری کرد - حالا چیکار کنم؟؟

hidden-knight
18-12-2011, 21:21
منم قبل تر از شما گیر کردم!
اونجایی که راشال گول میخواد دخترش رو بکشه!
بتمن مثل بز واستاده نگا میکنه!!! هر چی ماوس و کیبورد رو میزنم چیزی عمل نمیکنه، آیا باگ داره یا اینکه باید صبر کنم؟

titanium_zarin
18-12-2011, 22:07
سلام ...
این سوال ریدل چیه ؟؟
باید چکار کنم ؟؟

aha2012
18-12-2011, 22:23
یعنی خودمون باید کل شهر رو بچرخیم ؟ نه ردی نه نشونی خب چه جوری بفهمیم ماموریتمون کجاس و باید چی کار کنیم. :41:
راهنمای بازی:

من اون جایم که مستر فریز رو باید کشت - موندم چیکار کنم - چون یه اسلحه یخی داره و نمی شه کاری کرد - حالا چیکار کنم؟؟
tab و بزن راهنماییت میکنه

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:20 PM ----------

منم قبل تر از شما گیر کردم!
اونجایی که راشال گول میخواد دخترش رو بکشه!
بتمن مثل بز واستاده نگا میکنه!!! هر چی ماوس و کیبورد رو میزنم چیزی عمل نمیکنه، آیا باگ داره یا اینکه باید صبر کنم؟
خب اونجا باید بترنجو پرت کنی سمتش.ولی قبلش باید کلیکو نگه داری تا زووم کنه رو مخ طرف بعد ولش کنی
به عبارتی اون بترنج کنترلی رو انتخاب کن و بعدش زووم کن و خلاص

سلام ...
این سوال ریدل چیه ؟؟
باید چکار کنم ؟؟
راهنمای بازی:

سوالشو حالا بگو.

plsboy
18-12-2011, 22:44

عزیز شما بگو آخرین اتفاقی که واست افتاد چی بود؟
مگه میشه که هیچ ماموریتی تو نقشه نباشه...
حداکثر اگه قرار باشه جای فریز رو پیدا کنی یا جای جوکر که کادری سمت راست صفحه نشون داده میشه که فاصله شما رو با هدف نشون میده... که مثل فلز یاب میمونه شما به هر سمتی که حرکت کنید یه عکس العمل ازش میبینید که متوجه میشید از هدف دور شدید یا به هدف نزدیک...

---------- Post added at 10:44 PM ---------- Previous post was at 10:42 PM ----------

راهنمای بازی:

tab و بزن راهنماییت میکنه

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:20 PM ----------

خب اونجا باید بترنجو پرت کنی سمتش.ولی قبلش باید کلیکو نگه داری تا زووم کنه رو مخ طرف بعد ولش کنی

راهنمای بازی:

سوالشو حالا بگو.

آقا این کارو نکن هر کس مشکلی یا معمایی داشته باشه فوقش بپرسه نه این که شما بازی رو بزاری جلوش که تمام لذت بازی از بین بره که!!!:41:
بازی اگه شوتر بود یا سبک دیگه ای ایرادی نداشت ولی این بازی تقریبا یک بازی فکری هستش که یک عالمه معما واستون گذاشته که شما از عقلتون کار بکشید...:31:

hidden-knight
18-12-2011, 22:49
آقا دست شما مرسی:11: اما من مشکلم اینه که هیچ دکمه ای کار نمیکنه!!!
حتی بعد از اینکه از بازی اومدم بیرون و دوباره این مراحل رو انجام دادم و رسیدم به آزاد کردن گروگان، باز هم نشد!
نمیدونم چه مرگشه!!! :41:

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:46 PM ----------

آقا این کارو نکن هر کس مشکلی یا معمایی داشته باشه فوقش بپرسه نه این که شما بازی رو بزاری جلوش که تمام لذت بازی از بین بره که!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازی اگه شوتر بود یا سبک دیگه ای ایرادی نداشت ولی این بازی تقریبا یک بازی فکری هستش که یک عالمه معما واستون گذاشته که شما از عقلتون کار بکشید...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه داداش مشکل من کار نکشیدن از مخ نیست!
من تا راه حلی براش پیدا نکنم نمیام سوالی مطرح کنم مگر اینکه واقعا راهی نباشه!!!
که الان هم همینطور شده، دکمه ها عمل نمیکنن! وگرنه به فکرم رسید که از گجت هام استفاده کنم اما غیرفعال هستن!
نمیدونم چیکار کنم

hidden-knight
18-12-2011, 23:04
آقا بفرمایین اینم عکسش!

aha2012
18-12-2011, 23:22
---------- Post added at 10:44 PM ---------- Previous post was at 10:42 PM ----------

آقا این کارو نکن هر کس مشکلی یا معمایی داشته باشه فوقش بپرسه نه این که شما بازی رو بزاری جلوش که تمام لذت بازی از بین بره که!!!:41:
بازی اگه شوتر بود یا سبک دیگه ای ایرادی نداشت ولی این بازی تقریبا یک بازی فکری هستش که یک عالمه معما واستون گذاشته که شما از عقلتون کار بکشید...:31:
همینی که هست :31::31::31:
الان تو این دور زمونه مخ کار نمیکنه:31::31:
بیخیال چقدر مته به خشخاش میدی:31:زندگیتو کن:31::31::31:

آقا دست شما مرسی:11: اما من مشکلم اینه که هیچ دکمه ای کار نمیکنه!!!
حتی بعد از اینکه از بازی اومدم بیرون و دوباره این مراحل رو انجام دادم و رسیدم به آزاد کردن گروگان، باز هم نشد!
نمیدونم چه مرگشه!!! :41:

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:46 PM ----------

نه داداش مشکل من کار نکشیدن از مخ نیست!
من تا راه حلی براش پیدا نکنم نمیام سوالی مطرح کنم مگر اینکه واقعا راهی نباشه!!!
که الان هم همینطور شده، دکمه ها عمل نمیکنن! وگرنه به فکرم رسید که از گجت هام استفاده کنم اما غیرفعال هستن!
نمیدونم چیکار کنم
دوست من کرک بازیو از این سایت بگیر ببین درست میشه یا نه:
gf.wiretarget.com

hidden-knight
18-12-2011, 23:29
دوست من کرک بازیو از این سایت بگیر ببین درست میشه یا نهgf.wiretarget.com
دادا کرک بتمن آرکهام سیتی توی این سایت نبود!
دیوانه خانه ی آرکهام بود!

آخه کرکش که سالمه همه چیش خوب بود، نمیدونم چرا یهو اینجور شد!

Little Sparrow
19-12-2011, 00:07
دوستان برای اینکه می بینم خیلی ها تو این تیکه ای که Ra's Al ghul دختره رو گروگان میگیره گیر کردن راه حلش رو میگم.
اولا که این یه باگه به کرک هم ربط خاصی نداره.تو فروم های خارجی هم دیدم این باگ رو.خودم که بار دوم هم بازی رو تموم کردم این باگ رو بهش برخوردم.بار اول رد کرد راحت.
مشکل اینجاست که بتمن شمشیر رو نمیندازه.تو فروم های خارجی پیشنهاد دادن که تمامی تنظیمات گرافیک رو روی Low بزارید و Resolution رو هم تا اخرین حد پایین بیارید و دوباره اون تیکه رو برین.بتمن شمشیر رو میندازه.
این راه صد در صد نیست و برای بعضی ها کار نمیکنه.برای من کار کرد.شما هم امتحان کنید.
اگه درست نشد باید بازی رو از اول برین.:41:

crowe
19-12-2011, 00:15
دوستان برای اینکه می بینم خیلی ها تو این تیکه ای که Ra's Al ghul دختره رو گروگان میگیره گیر کردن راه حلش رو میگم.
اولا که این یه باگه به کرک هم ربط خاصی نداره.تو فروم های خارجی هم دیدم این باگ رو.خودم که بار دوم هم بازی رو تموم کردم این باگ رو بهش برخوردم.بار اول رد کرد راحت.
مشکل اینجاست که بتمن شمشیر رو نمیندازه.تو فروم های خارجی پیشنهاد دادن که تمامی تنظیمات گرافیک رو روی Low بزارید و Resolution رو هم تا اخرین حد پایین بیارید و دوباره اون تیکه رو برین.بتمن شمشیر رو میندازه.
این راه صد در صد نیست و برای بعضی ها کار نمیکنه.برای من کار کرد.شما هم امتحان کنید.
What the ...????
آخه يعني چي؟؟؟!!!! اگه نشد بايس از اول بريم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! اين باگ واسه چيه ؟ با آپديت گرافيك حل ميشه؟ يا نه كلا واسه خود بازيه؟

crowe
19-12-2011, 00:59
What the ...????
آخه يعني چي؟؟؟!!!! اگه نشد بايس از اول بريم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! اين باگ واسه چيه ؟ با آپديت گرافيك حل ميشه؟ يا نه كلا واسه خود بازيه؟
آقا من بااين راه حل پايين اوردن تنظيمات اون مرحله Ra's Al Gul رو رد كردم. دست اون عزيزي كه راهنمايي كرده بود هم درد نكنه. ممنون.

hidden-knight
19-12-2011, 01:28
داداشم واقعا آقایی، دمت گرم، خیـــــــــــــــــــــــ ــــــــلی ممنون :40::40::40:
حال کردم اساسی :11::11::11:

plsboy
19-12-2011, 10:03
آقا بفرمایین اینم عکسش!

عزیز اینجا بهت یک ability جدید میده که batrang رو میتونی هدف گیری و بعد با middle mouse اونرو نشونه بگیری و بعد از رها کردن middle mouse بیای batrang رو پرتاب کنی تا خود به خود به طرف هدف بره...
البته باگ هم تو این بازی زیاد هست که بعضی وقتها واسه یک سری objective ها جایی باید بری که وقتی رسیدی اونجا مثلا باید با شخصی برخورد داشته باشی که طرف وجود خارجی نداره...
که تنها راهش اینه که باید از بازی بیای بیرون و دوباره اجراش کنی...
نسخه قبلی هم همینطور بود...

hidden-knight
19-12-2011, 10:15
عزیز اینجا بهت یک ability جدید میده که batrang رو میتونی هدف گیری و بعد با middle mouse اونرو نشونه بگیری و بعد از رها کردن middle mouse بیای batrang رو پرتاب کنی تا خود به خود به طرف هدف بره...با راهنمایی (پایین آوردن گرافیک تا جایی که میشه، تا بتمن شمشیر رو بندازه) دوست خوبمون اینجا رو رد کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته باگ هم تو این بازی زیاد هست که بعضی وقتها واسه یک سری objective ها جایی باید بری که وقتی رسیدی اونجا مثلا باید با شخصی برخورد داشته باشی که طرف وجود خارجی نداره...نسخه قبلی هم همینطور بود...
نسخه ی قبلی که حالمو به هم زد، فکر کنید من از اول گیم تا 20% بازی رو چهار بار بازی کردم!!! به خاطر مشکل سیو و کرک بازی! که در نهایت هم گیم رو تا 53% پیش رفتم و بیخیال شدم...

امروز باید با Mr. Freez مبارزه کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که تنها راهش اینه که باید از بازی بیای بیرون و دوباره اجراش کنی...بعضی جاها اصلا اینم جواب نمیده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3Dmajid
19-12-2011, 16:04
بازی اگه شوتر بود یا سبک دیگه ای ایرادی نداشت ولی این بازی تقریبا یک بازی فکری هستش که یک عالمه معما واستون گذاشته که شما از عقلتون کار بکشید...

مشکلش معما داشتنش نیس.
مشکلش اینه که گنگه و مشخص نمیکنه باید چه غلطی بکنی.
البته نظر من تا الان اینه.
شاید چون زیاد بازی نکردم به گیم پلی ش عادت ندارم :11:

hidden-knight
19-12-2011, 17:24
مشکلش اینه که گنگه و مشخص نمیکنه باید چه غلطی بکنی.
البته نظر من تا الان اینه.
شاید چون زیاد بازی نکردم به گیم پلی ش عادت ندارم :11:
داداشم من اکثر پست های اخیر شما رو که دیدم از این که نمیدونی باید چیکار کنی شکایت داشتی!

خب چاره داره عزیز...
شما باید به نقشه شهر توجه کنی، Tab رو بزن و محل هایی که با شکل سبز مشخص شده رو زیر نظر بگیر
چون باید بری سمت اونا و ماموریتت رو انجام بدی(مورد اول)

همچنین باید به مکالمه هایی که با Oracel داری هم توجه داشته باشی، کلا حواست به مکالمه ها باشه(مورد دوم)

از طرفی باید سمت راست Screen رو زیر نظر بگیری که مثلا فاصله ی بتمن تا محل مورد نظر رو مشخص میکنه یا اینکه دما رو نشون میده یا اینکه سیگنال رو و ...(مورد سوم)

همینطور میتونی از سایت هایی که آموزش قدم به قدم رو نشون میدن استفاده کنی مثل این سایت(مورد چهارم) :

موفق باشی
:11:

3Dmajid
19-12-2011, 17:53
داداشم من اکثر پست های اخیر شما رو که دیدم از این که نمیدونی باید چیکار کنی شکایت داشتی!

خب چاره داره عزیز...
شما باید به نقشه شهر توجه کنی، Tab رو بزن و محل هایی که با شکل سبز مشخص شده رو زیر نظر بگیر
چون باید بری سمت اونا و ماموریتت رو انجام بدی(مورد اول)

همچنین باید به مکالمه هایی که با Oracel داری هم توجه داشته باشی، کلا حواست به مکالمه ها باشه(مورد دوم)

از طرفی باید سمت راست Screen رو زیر نظر بگیری که مثلا فاصله ی بتمن تا محل مورد نظر رو مشخص میکنه یا اینکه دما رو نشون میده یا اینکه سیگنال رو و ...(مورد سوم)

همینطور میتونی از سایت هایی که آموزش قدم به قدم رو نشون میدن استفاده کنی مثل این سایت(مورد چهارم) :

موفق باشی

درسته ولی دیگه شکایت ندارم یاد گرفتم باید چی کار کنم :40::10:
با راهنمایی شما و دوستان :20:
به اون چیزی که سمت راست میاد دقت نکرده بود :27:
خب 30 مین بیشتر بازی نکردم دیگه :31:
واقعا بازیش عالیه ... تا الان تو سال 2011 بازی به این خوش ساختی بازی نکرده بودم.
پر از نوآوری های جدید و جنبه ی سینمایی بودنشم که کاملا مشخصه :40:

hidden-knight
19-12-2011, 18:29
با راهنمایی شما و دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :10:

واقعا بازیش عالیه ... تا الان تو سال 2011 بازی به این خوش ساختی بازی نکرده بودم.

اما بهرین بازی 2011 رو Skyrim نصیب خودش کرد :40::21:
بازی که وقتی رفتم بخرمش، طرف گفت : دومین نفری هستی که این بازی رو خواسته و چون طرفدارش کمه من هم دانلودش نکردم!!! :18:
گفتم : دمت گرم میرم خودم دانلودش میکنم و وقتی که بهترین بازی سال شد میام حالتو میپرسم! برو بذار دانلود شه که مشتریش زیاد میشه! :8:

3Dmajid
19-12-2011, 19:13
:10:

بازی که وقتی رفتم بخرمش، طرف گفت : دومین نفری هستی که این بازی رو خواسته و چون طرفدارش کمه من هم دانلودش نکردم!!! :18:
گفتم : دمت گرم میرم خودم دانلودش میکنم و وقتی که بهترین بازی سال شد میام حالتو میپرسم! برو بذار دانلود شه که مشتریش زیاد میشه! :8:

هنوز اونو بازی نکردم :31:

Little Sparrow
19-12-2011, 19:20
من نمیدونم چرا همش فکر میکنم Arkham Asylum طولانی تر بود.
بازی خیلی زودتر از نسخه ی قبل تموم میشه.

mjorh
19-12-2011, 20:59
:10:

تو ایران طرفدارای بازیای ب سبک Skyrimخیلی کمه ...دلایل مختلفی داره مثه ضعیف بودن زبان انگلیسیه ایرونیا و...
اما بتمن ...:46:

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:56 PM ----------

من نمیدونم چرا همش فکر میکنم Arkham Asylum طولانی تر بود.
بازی خیلی زودتر از نسخه ی قبل تموم میشه.

اگه ساید میشنارو همزمان با داستان اصلی (ب موازات هم) برید ب این زودیا تموم نمیشه ...یکی از جنبه های مثبت بازی همین طولانی بودنشه ...
موفق باشید:40:

hidden-knight
19-12-2011, 22:03
تو ایران طرفدارای بازیای ب سبک Skyrimخیلی کمه ...دلایل مختلفی داره مثه ضعیف بودن زبان انگلیسیه ایرونیا و...
اما بتمن ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من بازی های open world یا به سبک RPG رو نمیشناختم، اما یکی از دوستام بهم بازی Fall Out 3 رو معرفی کرد، اولش خوشم نیومد، اما بعدش عاشقش شدم، این بازی منو به به RPG معرفی کرد!
من بیشتر توی این بازی از توقف و موندن همه چیز توی دهه های 70 و 80 یا قبل تر خوشم اومد، نوع لباس ها، ماشین ها، موزیک هایی که از ایستگاه های رادیویی پخش میشد و ...
کلا این سبک بازی ها عالی هستن، من که دوستشون دارم، میتونی ساعت ها برای خودت راه بری و اطراف ببینی و کشف کنی و برای خودت Main quest و Optional quest انجام بدی :40::11::19: :31:

Torch Bearer
20-12-2011, 10:38
دوست عزیز جای دقیقش رو روی نقشه میتونی مشخص کنی؟
اخه یادم نیست کجا بود اولین اموش مجازی.:31::40:
جای دقیقش رو منم یادم نیست ولی یه جا بود که دو تا جرثقیل بودن که یکیشون رو باید میفرستادی پایین یک ریدلر تروفی رو از اب بکشه بیرون.و یک قایق بزرگ(بیشتر شبیه کشتیه)همون پایین بود که نزدیک یک دیوار تخریب پذیره(راه ازاد کردن Nora Fries زن دکتر فریز هم از طریق همون دره)

3Dmajid
20-12-2011, 12:40
چرا اینقد بازیش قشنگه :45:

hidden-knight
20-12-2011, 12:50
:31: آره قشنگه :5:

hidden-knight
20-12-2011, 14:25
برای نجات تالیا باید از اسنایپر ها گذشت...
چطور میشه این حروم لقمه ها رو نفله کرد؟!؟!
تا میای یکیشون رو بزنی همشون میزننت و یکم از جونت میمونه :41:
لطفا کمک

Layken
20-12-2011, 14:38
برای نجات تالیا باید از اسنایپر ها گذشت...
چطور میشه این حروم لقمه ها رو نفله کرد؟!؟!
تا میای یکیشون رو بزنی همشون میزننت و یکم از جونت میمونه :41:
لطفا کمک

خب مسیر خطی نیست که میتونی از گوشه کنار های شهر نزدیک بشی و از پشت تک تکشون رو هلاک کنی
فقط تنها راه چاره اینه که با صبر بری جلو عجله نباید بکنی...
با استفاده از سلاحی که ویکتور در اختیارت گذاشت می تونی اسلحه دو نفرشون رو ساقد کنی.

Steps-Rap
20-12-2011, 14:40
سلام آقا اونجا که اون یارو چاقوشو میزاره رو گرددن تالیا بعد بتمتن شمشیر دستشه ..اونجا چی کار باید کرد؟؟
من هر دکمه ای رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته ..اینور اونور هم نمیره..!

hidden-knight
20-12-2011, 15:15
ره حلش اینه:11:

Little Sparrow
20-12-2011, 16:50
بالاخره پیداش کردم این Scarecrow Easter Egg رو و همه اطلاعات در موردش رو جمع کردم.
این اتاق مخفیش:(پر از سوسک و یه فضای ترسناک)
این ادم بیچاره که روش ازمایش کرده (و یه لحظه تکون میخوره)
و در اخر این فاکتور که نشون میده Scarecrow تعداد زیادی گاز وحشت خریداری کرده و داره گاز جدید میسازه:
در ضمن اگه از Cryptographic Sequencer در حین بازی استفاده کرده باشید یه سری اعداد رو می شنوید که داره مخابره میشه.رمزگشایی این اعداد پیغامی از Scarecrow هست:
"You will pay for what you have done to me."
"I will return Batman."
"Fear will tear Gotham City to shreds."
تو بهاش کاری که با من کردی میپردازی.
من برمیگردم بتمن.
وحشت،شهر گاتام رو تکه تکه خواهد کرد.

Mammad Prince
20-12-2011, 19:01
بالاخره پیداش کردم این Scarecrow Easter Egg رو و همه اطلاعات در موردش رو جمع کردم.

خب دوست عزیز جای اون رو نقشه رو هم بگو که ما هم استفاده کنیم !!

بعد یه سوال !
این Eeaster Egg ها جزو Riddler ها حساب نمی شن نه ؟ چون من تا الان 428 تا Riddler رو جمع کردم ولی خبری از اینا نبوده !
جزو ماموریت فرعی هم که نیست !
پس همینجوری عشقیه ؟! :31:

hidden-knight
20-12-2011, 19:44
اون بخشی هم که صدای ضبط شده ی Hugo streng رو باید گوش بدی هم خیلی در آور بود، چون باید به پدر و مادر بتمن هم ادای احترام میکرد! :(

hidden-knight
20-12-2011, 20:17
عزیزان، صاحبان فن! خواهشا این بخش رو راهنمایی بفرمایین :

محلی که جوکر نورا(همسر مهربان فریز :31:) رو زندانی کرده پیدا نمیکنم!

hidden-knight
20-12-2011, 20:17
یه سوال دیگه هم داشتم:
آخر داستان بعد از اینکه تیتراژ پایانی پخش میشه به این صورت هستش که catwoman میره داخل موزه و ...
الان که Batman و Catwoman میتونن سوئیچ بشن، خط اصلی داستان به پایان رسیده؟! الان باید مراحل جانبی رو انجام داد؟
(شرمنده همه رو توی یه پست مطرح نکردم، مشکلی بوجود اومده بود که نمیشد!)

Little Sparrow
20-12-2011, 20:36
خب دوست عزیز جای اون رو نقشه رو هم بگو که ما هم استفاده کنیم !!

بعد یه سوال !
این Eeaster Egg ها جزو Riddler ها حساب نمی شن نه ؟ چون من تا الان 428 تا Riddler رو جمع کردم ولی خبری از اینا نبوده !
جزو ماموریت فرعی هم که نیست !
پس همینجوری عشقیه ؟! :31:
نه اینا جزو Riddle نیستن و چیزای مخفی توی بازی هستن برای علاقه مندان:
این محل Easter Egg Scarecrow:

اینم توی بازی:(که باید دریچه رو باز کنین)
ماله Killer Croc رو که هم قبلا گذاشتم.

Mammad Prince
20-12-2011, 21:49
سلام

بالاخره من هم به گیمرهای با 440 تا Riddler پیوستم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :46::46::46:

10 - 15 تاش واقعا سخت بوووود !! ولی خیلی حال داد !

خیلی بیشتر از Riddler ها Arkham Asylum چسبید انصافا ! :31::31::31:

من برم این Easter Egg ها رو هم جمع کنم !!!!!!! :31::31::31:
بیخیال این بتمن نمی شم عمرا !

شب یلداتون هم خوش بگذره !!!!!! :31::31:
فعلا

AlexMercer
20-12-2011, 21:58
اگر وقت دارین و حوصله حتما فیلم dark knight رو ببینید بعد برید تو بازی بیتشر حال میده

hidden-knight
20-12-2011, 22:12
کسی نبود جواب من رو بده؟ :(

mjorh
20-12-2011, 22:16
[بتمن به شما هدیه کریسمس می دهد

امسال هدیه کریسمس خود را از Rocksteady و Batman : Arkham City بخواهید!
Rocksteady به عنوان هدیه های روز کریسمس برای بازیبازهای Batman : Arkham City چندین عنوان را اعلام کرده است که اولین آن ها یک لباس جدید برای بتمن با عنوان “Batsuit” است.
این محتوای دانلودی که از فردا در دسترس است کاملا رایگان است.
دومین هدیه یک رمز است که با وارد کردن آن در منوی بازی حتی اگر بازی را به اتمام نرسانده باشید به شما اجازه میدهد تا هر لباسی را که دوست دارید انتخاب کنید و با آن بازی را ادامه دهید.
برای فعال سازی این رمز کافی است تا در منوی اصلی بازی (بعد انتخاب کردن سیو مورد نظرتان) کلید های زیر را به ترتیب وارد کنید :
Left, Left, Down, Down, Left, Left, Right, Up, Up, Down.
اگر عملیات را درست انجام داده باشید صدایی به عنوان تایید خواهید شنید و در ادامه بازی قادر به انتخاب گزینه ها خواهید بود.
منبع:

hidden-knight
21-12-2011, 13:28
Rocksteady به عنوان هدیه های روز کریسمس برای بازیبازهای Batman : Arkham City چندین عنوان را اعلام کرده است که اولین آن ها یک لباس جدید برای بتمن با عنوان “Batsuit” است. این محتوای دانلودی که از فردا در دسترس است کاملا رایگان است.

داداش ممنون میشیم اگر لینک دانلود این بسته رو داشتی اینجا بذاری تا ما هم بهره مند بشیم :11::46:

3Dmajid
21-12-2011, 14:56
اگر وقت دارین و حوصله حتما فیلم dark knight رو ببینید بعد برید تو بازی بیتشر حال میده

من قبل از اینکه بازی رو بخرم آغاز بتمن و شوالیه ی تاریکی رو دیدم :27:
به خاطر همین بازیش خیلی بم حال میده الان :31:
ولی کاش بتمن هیچ وقت تخیلی نمیشد.
متاسفانه بازیش خیلی چیزاش تخیلیه ولی باید اعتراف کنم کاری کرد که من از این به بعد به بازی های تخیلی علاقه مند شم :20::40::11::10:

hrp88
21-12-2011, 15:32

محلی که جوکر نورا(همسر مهربان فریز :31:) رو زندانی کرده پیدا نمیکنم!
دوتا جرثقیل روبروی هم تو این منطقه هست پیدا که کردی برو رو یکی از اونا و پایین نگاه کن یه قایق میبینی برو رو قایق و با حالت detective یا همون دکمه x یه دیوار چوبی که باید با gel بترکونی پیدا میکنی ضمنا برای رفتن به کنار اون دیوار یه قالب یخی تو آب بساز دکمه 5

hidden-knight
21-12-2011, 16:00

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x960.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
محلی که جوکر نورا(همسر مهربان فریز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو زندانی کرده پیدا نمیکنم!
=====
یه سوال دیگه هم داشتم:
آخر داستان بعد از اینکه تیتراژ پایانی پخش میشه به این صورت هستش که catwoman میره داخل موزه و ...
الان که Batman و Catwoman میتونن سوئیچ بشن، خط اصلی داستان به پایان رسیده؟! الان باید مراحل جانبی رو انجام داد؟
=====
لطفا هر کسی میدونه جواب بده، ممنون

Little Sparrow
21-12-2011, 16:34
محلی که جوکر نورا(همسر مهربان فریز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو زندانی کرده پیدا نمیکنم!
=====
یه سوال دیگه هم داشتم:
=====
لطفا هر کسی میدونه جواب بده، ممنون
دوست عزیز محل زن Freeze همون ساختمونیه که میتونی با Catwoman سوئیچ کنی.ورودیش هم بستس.در بزنی یه مجرم نگاه میکنه میگه اینجا خبری نیست.برای ورود به ساختمان باید از طرف اب وارد بشی.یه یخ میندازی رو اب.بعد میری کنار دیوار Explosive Gel میزنی و منفجر میکنی میری تو.
خط اصلی داستان هم تموم شده باید مراحل جانبی رو بری.درسته.
موفق باشید.

hidden-knight
21-12-2011, 17:21
در بزنی یه مجرم نگاه میکنه میگه اینجا خبری نیست.
آره دقیقا! اینجاشو دیدم اما بعدش موندم چیکار کنم...
مرسی دادا :11:

kianoosh_pc
21-12-2011, 18:07
آقا بعد از اینکه بتمن شمشیرو میندازه و طرف به میندازه زمین ازاون اتاق خارج میشه بعد باید چیکار کنم تو نقشه یه راهی زده ولی نمیشه رفت:41:

BATMAN-LOVE
21-12-2011, 23:02
من قبل از اینکه بازی رو بخرم آغاز بتمن و شوالیه ی تاریکی رو دیدم :27:
به خاطر همین بازیش خیلی بم حال میده الان :31:
ولی کاش بتمن هیچ وقت تخیلی نمیشد.
متاسفانه بازیش خیلی چیزاش تخیلیه ولی باید اعتراف کنم کاری کرد که من از این به بعد به بازی های تخیلی علاقه مند شم :20::40::11::10:
BATMAN تو کامیک تخیلی هستش اما تو سینما تقریبا رئاله و واقعی!البته من هم دوست دارم که بازیهاش مثله فیلمهای نولان باشه!البته یه بازی واسه ps2 اومد که بدک نبود

hidden-knight
21-12-2011, 23:20
آقا بعد از اینکه بتمن شمشیرو میندازه و طرف به میندازه زمین ازاون اتاق خارج میشه بعد باید چیکار کنم تو نقشه یه راهی زده ولی نمیشه رفت:41:
میدونم کجا رو میگی اما دقیقا راهش رو نمیتونم بگم اگر بشه یه عکسی بگیر تا روش برات نشون بدیم :46:

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

دوتا جرثقیل روبروی هم تو این منطقه هست پیدا که کردی برو رو یکی از اونا و پایین نگاه کن یه قایق میبینی برو رو قایق و با حالت detective یا همون دکمه x یه دیوار چوبی که باید با gel بترکونی پیدا میکنی ضمنا برای رفتن به کنار اون دیوار یه قالب یخی تو آب بساز دکمه 5
مرسی از کمکتون راه رو پیدا کردم با کمک شما دوستان، ضمن اینکه برگشتن پیش فریز هم کار راحتی نبود!!!
یادم رفته بود بعد از مبارزه با فریز از کجا خارج شدم برا همین کلی گشتم تا پیداش کردم! :27:

masoudtr
22-12-2011, 01:29
من بازی را تموم کردم نصف مراحل جانبی را هم تقریبا رفتم اما فقط 54 درصد از بازی گذشته
یعنی چکار باید کرد صد در صد بشه؟
و اینکه تنها ماموریت جانبی catwoman همون زدن افراد two face برای گرفتن loot ها است؟؟؟؟؟
اول که میخوام بازی را شروع کنم جایی که عکس ها رانشون میده که زیرش نوشته است هی میگه تو steel mill میتونی تکنولوزی اسلحه اگه اشتباه نکنم مرد یخی را که جوکر دزدیده پیدا کنی
چجوری میشه این تکنولوژِی را که جز ماموریت های جانبی است گیر اورد؟

3Dmajid
22-12-2011, 10:09
BATMAN تو کامیک تخیلی هستش اما تو سینما تقریبا رئاله و واقعی!البته من هم دوست دارم که بازیهاش مثله فیلمهای نولان باشه!البته یه بازی واسه ps2 اومد که بدک نبود

تو شوالیه تاریکی یه ذره خالی بندی بش اضافه کردن ولی خب مجبورن دیگه تا فیلم قشنگ تر شه :31:
به نظرم اصلا بهش نمیخوره یه شخص عادی باشه. اون کارایی که بتمن میکنه اصلا به بروس نمیخوره :27:
انگار یکی دیگه س !
ولی خب هر چی باشه از اینکه تخیلی باشه بهتره مث اسپایدر من که با یه نیش عنکبوت واسه خودش قهرمانی شد :2::31:
بازیشم یه ذره تخیلی شد ولی چون من شخصیت بازی رو دوست دارم به خاطر همین باعث شد از این به بعد به تخیل توی بازی ها علاقه نشون بدم چون تا قبل از اینکه بتمن بازی کنم بازیای کاملا واقعی بیشتر دوست داشتم، یعنی بازی که اصلا محیطش تخیلی نباشه و کاملا واقع گرایانه طراحی شده باشه ولی بتمن بازی کردم نظرم عوض شد :40::40::40:

Mammad Prince
22-12-2011, 11:27
من بازی را تموم کردم نصف مراحل جانبی را هم تقریبا رفتم اما فقط 54 درصد از بازی گذشته
یعنی چکار باید کرد صد در صد بشه؟
و اینکه تنها ماموریت جانبی catwoman همون زدن افراد two face برای گرفتن loot ها است؟؟؟؟؟
اول که میخوام بازی را شروع کنم جایی که عکس ها رانشون میده که زیرش نوشته است هی میگه تو steel mill میتونی تکنولوزی اسلحه اگه اشتباه نکنم مرد یخی را که جوکر دزدیده پیدا کنی
چجوری میشه این تکنولوژِی را که جز ماموریت های جانبی است گیر اورد؟

سلام
برای 100 درصد کردن بازی باید همه Riddler ها رو جمع کنید + ماموریت های جانبی بتمن و Cat Woman رو برید + همه مدال های Revenge رو بگیرید و بازی را روی New Game+ هم تمام کنید ...
از منوی آغازین بازی می تونی برای این که چه کارهای دیگه ای برای انجام مونده ، استفاده کنی ...
-------
آره . CatWoman همون یه دونه ماموریت جانبی رو داره !

شما برو توی StillMill و اونجا می تونی اون تکنولوژی رو به دست بیاری ... و یه شماره به Gadjet هات اضافه می شه ....

*hamedkhatar*
22-12-2011, 14:11
سلام
من تو اون پیدا کردن امواج رادیووی موندم
Secret Radio Messages
چطوری باید موج رو پیدا کرد؟ من هر چی ماوس رو جا به جا میکنم به غیر از اون سه نقطه چیزی پیدا نمیکنه
اون کلیک چپ رو هم نگه میدارم ولی چیزی پیدا نمیکنه
چه کنم؟
ممنون

reza_212t
22-12-2011, 14:18
أوستان جایی هست که آموزش کامل بازی رو بزاره ؟:D
اون اولش که بروس میره زندان و فرار میکنه بعد میپره رو دیوار دیگه جایی نمیشه رفت و باید چی کار کرد ؟

aha2012
22-12-2011, 14:33
أوستان جایی هست که آموزش کامل بازی رو بزاره ؟:D
اون اولش که بروس میره زندان و فرار میکنه بعد میپره رو دیوار دیگه جایی نمیشه رفت و باید چی کار کرد ؟
بفرما:

rgh2
22-12-2011, 20:14
دوستان اونجایی که باید 3تا چراغ رو خاموش کنه که لوله های بخار از کار بیوفته چطوری هست؟؟
چون فقط یه دونه میتونه پرتاب کنه !!!!ولی 3تا چراغ داره
لطفا راهنمایی کنید

hidden-knight
22-12-2011, 20:22
دوستان اونجایی که باید 3تا چراغ رو خاموش کنه که لوله های بخار از کار بیوفته چطوری هست؟؟
چون فقط یه دونه میتونه پرتاب کنه !!!!ولی 3تا چراغ داره
لطفا راهنمایی کنید
از روی کیبورد عدد 1 رو پشت سر هم بزن تا Batrang ها رو پشت سر هم پرتاب کنه :27:

reza_212t
22-12-2011, 23:03
بفرما:

فارسی نداره احیانا ؟:دی

siavashjal
22-12-2011, 23:16
نه دوست عزیز

فکر نمی کنم فعلا راهنمایی برای این بازی به فارسی نوشته شده باشه.

hidden-knight
22-12-2011, 23:17
فارسی نداره احیانا ؟:دی
آخه روند اصلی داستان به اون صورت سخت نیست و چون گیم ها به صورت جهانی ارزه میشن سعی در این هست که جملات و دیالگ های سخت رو استفاده نکنن، برای همین این سایت ها هم زیاد پیچ و تاب نمیدن و به اصل بحث میپردازن، پس نباید زیاد مشکل باشه و میشه با همین انگلیسیش هم کار رو راه انداخت :11:
ضمنا من سایت فارسی سراغ ندارم اما در بین سایت هایی که به تحلیل بازی ها میپردازن بهترین سایت ign هست که به حمد خدا و همت مضاعف برادران این سایت هم شیلتر شد!!! :10:

crowe
23-12-2011, 08:56
سلام
من تو اون پیدا کردن امواج رادیووی موندم
Secret Radio Messages
چطوری باید موج رو پیدا کرد؟ من هر چی ماوس رو جا به جا میکنم به غیر از اون سه نقطه چیزی پیدا نمیکنه
اون کلیک چپ رو هم نگه میدارم ولی چیزی پیدا نمیکنه
چه کنم؟
ممنون
يه مختصات به شما داده ميشه كه بايد با استفاده از اون رو محور عمودي و افقي محل تقريبي مختصات رو پيدا كرده و چپ كليك كنيد تا ديكريپت بشه.