PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد خرید PC یا Lap Top

saeedagvan
27-08-2010, 22:16
سلام دوستان من قصد دارم یه سیستم توپ بگیرم مخصوصا واسه گیم گیچ شدم همین سیستم خودم رو عوض کنم یا لپ تاپ بگیرم دوستان میگفتند لپ تاپ بگیر جدیدا acer اومده با قیمت حدود 600 و کارایی فوق العاده عالی میگفت از pc بهتر جواب میده در این ضمینه میخواستم یک کمک به بنده کنید ممنون.

ebicross
28-08-2010, 12:41
قانون اول کامپیوتر: هیچ وقت یک لپتاب نمیتونه با قیمت مشابه از یک PC بهتر جواب بده.

برای گیم لپتاب اصلا چیز جالبی نیست. البته لپتابهای بالای یک میلیون و نیم عالی هستند.

اما شما دقیقا بودجه رو بگین تا با کمک دوستان یک سیستم عالی براتون ردیف کنیم.

saeedagvan
29-08-2010, 01:05
قانون اول کامپیوتر: هیچ وقت یک لپتاب نمیتونه با قیمت مشابه از یک PC بهتر جواب بده.

برای گیم لپتاب اصلا چیز جالبی نیست. البته لپتابهای بالای یک میلیون و نیم عالی هستند.

اما شما دقیقا بودجه رو بگین تا با کمک دوستان یک سیستم عالی براتون ردیف کنیم.
داداش من حدود 600 دارم تا 700.

Cpu رو که میدونم Am3 Athlon 2 X2 555 بگیرم 2 هسته هست 2 هسته قفله که رو بعضی مادر برد ها 2 هستش باز میشه.
نظر خودم اینه حالا شما بگید یه pc خدا ببندم.

salar2006m
01-09-2010, 21:57
برای گیم فقط PC لپتاپ هرگز برای بازی توصیه نمیشه! شما یک نگاهی به کیبورد لپتاپ بنداز ببین بدرد این میخوره دکمه هاش رو مدام فشار بدی؟ مونیتور هم که اصلا حرفشم نزن میگی مانیتور و کیبرد جدا میزنم! خوب این که شد pc! دوست من اگر مونیتور و کیبورد قبلیت از قیافه و کار نیفتاده با همین پولت یه کیس جمع کن حالش رو ببر.

MN32
01-09-2010, 22:25
من یه لپ تاب دارم هم یه PC هر دوشون از همه نظر یکی هستن! از قصد اینطوری جم کردم که فرقشون رو تجربه کنم...
PC خیلی بهتر از لب تاپ هست... در اکثر موارد... در مورد گیم هم که صد البته PC بهتره! شما بیا با هر لب تاپی یه بازی گرافیکی انجام بده یه ربعه فن لپ تاپ اعصابتو خورد می کنه... خیلی گرافیک لب تاپ ها حساس هستن... بازم تجربه شخصی بود که گفتم..
CPU : Core2DUE 2.66 GH
Graphic : nVidia GForce 9400

bess0098
01-09-2010, 22:44
سلام دوستان من قصد دارم یه سیستم توپ بگیرم مخصوصا واسه گیم گیچ شدم همین سیستم خودم رو عوض کنم یا لپ تاپ بگیرم دوستان میگفتند لپ تاپ بگیر جدیدا acer اومده با قیمت حدود 600 و کارایی فوق العاده عالی میگفت از pc بهتر جواب میده در این ضمینه میخواستم یک کمک به بنده کنید ممنون.
سلام از برند msi هم غافل نشو لپ تاپ های جدیدی مخصوص گیم عرضه کرد البته قیمتشو خبر ندارم..:8:

ebicross
02-09-2010, 12:53
به نظرم CPU مورد نظر شما Athlon نیست و از Phenom های AMD هستش. این CPU واقعا علیه. با توجه به کش 7 مگابایتیش توی بازی غوغا میکنه.

مادربرد Giga M52 بگیر. هم ارزون و هم خوبه و صدای HD هم داره.
رم رو به نظرم 3 یا 4 گیگابایت در نظر بگیر.
گرافیک هم میتونی GTS 250 استفاده کنی.

بقیه موارد هم که انتخاب خودته.
فقط با توجه به صحبت دوستمون که حق هم داشت؛ اگر ماوس و کیبرد و مانیتور داری عوضشون نکن. مواردی مثل اسپیکر، ماوس و کیبرد و مودم و حتی کیس بعدا هم قابل ارتقا هستند. ولی اگر یک CPU خوب نخرید دیگه قابل ارتقا نیست و باید حتما این یکی رو بفروشید تا یکی دیگه بخرید.
همچنین اگر پولتون کم اومد از بین قطعات بالا فقط میتونید قید رم رو بزنید و بعدا باز اضافش کنید.
مانیتور هم بنا به سلیقه ی خودتون و سایز مدنظرتون یکی بخرید. به نظر من P20500 سامسونگ با رزولیشین 1600 در 900 مناسبه. قیمت هم حدود 210.
موفق باشید.