PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد بازی کردن به صورت سه بعدی با عینک مخصوص؟

K A R I M I
27-08-2010, 13:29
سلام

نکته قابل توجه در مورد این عینک ها این است شما می توانید با نصب درایور سه بعدی (مخصوص همه کارت گرافیک های کامپیوتری) و با داشتن عینک سه بعدی آناگلیف تمام بازی را به صورت کاملا سه بعدی (مجازی) دنبال کنید و از بازی های کامپیوتری بیشتر لذت ببرید.
آیا گفته بالا درست هست که تنها با نصب درایور سه بعدی و زدن عینک مخصوص کلیه بازی ها را به صورت سه بعدی می تونیم بازی کنیم؟

javad2015
27-08-2010, 14:50
من عینکو خریداری کردم مفت نمیرزه بعدشم بازی ها رنگ اصلیشون رو از دست میدن انگار داری سیاه سفید بازی میکنی ..افت فریم که از همه سرتره اخرشم نفهمیدم فرق سه بعدیش با عادیش چیه ..فقط وقتی عینکو میزدی انگار داری سیاه سفید بازی میکنی:31:

K A R I M I
27-08-2010, 16:32
پس این حرف ها همش الکین ؟

در فیلمهای اکشن مستقیم به

سمت شما شلیک می شود

وقتی دایناسورها به سمت شما حمله ور می شوند
در ضمن سوال من این هست که آیا فیلم یا بازی باید خاصیت سه بعدی داشته باشه یا در مورد کلیه بازی ها جواب میده ؟

*hamedkhatar*
27-08-2010, 16:45
در مورد این قضیه من خودم یه عینک خریدم و تست هم کردم اصلا جالب نیست
شاید با همه کارهایی که بکنی یه سری چیز جواب بده فکر کنی داری سه بعدی میبینی ولی من خودم فیلم سه بعدی روی یک فروشگاه دیدم واقعا فوق العاده بود و کف کردم
همه چیزهایی که در مورد سه بعدی نوشتند درسته به شرطی همه چیزهایت سه بعدی باشه
یعنی lcd ، کارت گرافیک ، بازی یا فیلم هم باید سه بعدی باشند البته عینکش هم از این درست و حسابیا باشه
اون موقع برو ببینم 3D چکار میکنه
جدا من توی تست یه چیزی داشت میومد طرفم نزدیک بود جا خالی بدم
خیلی عالیه ولی کلی هزینه داره

javad2015
27-08-2010, 19:36
اره اگه عینک اصل باشه و قطعات ساپرت کنن خیلی جالب میشه ولی این عینکای 6 تومنی که سر تا سر اینترنت پخش شده خیلی چیز الکی هست من خودم با 100تا تک تومن میتونم یکیشو بسازم م