PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ذخیره کردن فیلم از تلویزیون یا ریسیور بر روی کامپیوتر

t2download
27-08-2010, 09:47
ذخیره کردن فیلم از تلویزیون یا ریسیور بر روی کامپیوتر

دوستان چه گونه باید کلیپ یا فیلم رو از ریسیور یا تلویزیون به هارد کامپیوتر ذخیره و منتقل کنم کابل یا وسیله خاصی نیاز هست کمک کنید .

و هزینه چقدر بر میداره ؟:11:

mrt619rko
28-08-2010, 22:07
شما باید کارت --- یا TV بگیری به راحتی میشه ذخیره کرد .. !
2.8 --- Sky Star الان دور ور60 تومنه ..

t2download
29-08-2010, 12:10
دوست من ریسیور پس چطور به کارت تی وی وصل کنم میشه؟

کابل خاصی می خواد شرح کامل امکان داره بدین .

amd>intel
29-08-2010, 12:26
كارت كپچر 7134 kworld خروجي تصوير و صدا رسيور رو بهش وصل كن .

t2download
31-08-2010, 16:47
جایی سایتی سراغ نداری آموزش کامل بده ؟

t2download
12-09-2010, 07:33
با تشکر اگه کارت تی وی به ریسیور وصل کنم و چطور تو هارد ذخیره کنم کابل خاصی نیازه یعنی کارت تی وی از تی وی معمولی راحت تره فرقش چیه از نظر ضبط فیلم در هارد و دی وی بی ممنوع نیست و هزینه خاصی داره ؟

niki2934
12-09-2010, 10:01
دوستانی که می خواهند در استرانگهای سری PVR یا DVR تجربه بیش از 2 ساعت ضبط ( مثلاً حدود 3 ساعت یا بیشتر پشت سرهم ...) بر روی فلش یا هارد اکسترنال داشته باشند فقط کافیست بعد از اتصال فلش یا هارد اکسترنال به ----- 2 بار پشت سر هم دکمه REC تعبیه شده بر روی ریموت کنترل را بفشارند آنگاه در قسمت Duration (ثانیه : دقیقه : ساعت) یک تایم مناسب بستگی به حجم حافظه فلشتان یا هاردتان ، جهت ضبط کامل یک فیلم و ... به صورت دستی تعریف کنید و سرانجام جهت ذخیره حتما بایستی OK کنید آنگاه این تایم مورد نظرتان به صورت اتوماتیک هر موقع ضبط می کنید برایتان تعریف شده هست...
روش دوم :اگر میخواهید ریسیور در یک زمان مشخصی به صورت اتوماتیک روشن شود و آنگاه هم ضبط بیش از 2 ساعت بر روی فلشتان داشته باشید فقط کافیست تایم زمانی کانال یا کانالهای مربوطه را بصورت متوالی تعریف کنید مانند :
12-10
2-12
به آدرس وبلاگ زیر یه سری بزنین شاید بیشتر کمکتون کنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

t2download
24-10-2010, 12:07

دوستان چه گونه باید کلیپ یا فیلم رو از ریسیور یا تلویزیون به هارد کامپیوتر ذخیره و منتقل کنم کابل یا وسیله خاصی نیاز هست کمک کنید .

و هزینه چقدر بر میداره ؟
تو رو خدا کسی جواب بده ؟:46:

SevenCity
27-11-2010, 18:57
شما باید کارت --- یا TV بگیری به راحتی میشه ذخیره کرد .. !
2.8 --- Sky Star الان دور ور60 تومنه ..

یعنی با تی وی کارتم میشه کار دی وی بی رو کرد؟ پس چه فرقی دارن با هم

esi222
28-11-2010, 01:15

و هزینه چقدر بر میداره ؟
تو رو خدا کسی جواب بده ؟:46:

دوست عزیز ساده ترین راه همون خریدن یه کارت تی وی هستش که خیلی راحت از خروجی تلویزیون یا ----- به ورودی کارت تی وی وصل میکنی بعدش با برنامه ای که خودش داره یا خیلی برنامه های دیگه با هر فرمتی که خواستی رو هارد ضبط میکنی
کارت تی وی هم هر قیمیتی بخوای هست تقریبا از 25 تومن به بالا
خیلی ساده ست حالا دقیقا نمیدونم مشکل شما چیه