PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با سلام

ba_maram
26-08-2010, 23:36
سیستم روشن که میشه میاد تا صفحه ای مشکی ویندوز (وقتی که سیستم را درست خاموش نمی کنی )که حالات مختلف را پیشنهاد میده سیف مود ،نرمالی، و آخرین بار که ویندوز گود و... هر کدام از حالات را که انتخاب می کنم ریستارت میشه و از نوع همین حالت پیش میاد مثل اینکه سیستم عامل از بین رفته یا فایل سیستم روی هارد پیدا نمیشه.
آمدم ویندوز را عوض کنم با بوت ایکس پی آومدم بالا و فایلهای اولیه انجام شد و وقتی که خواست فایلهای ویندوز را شروع کند(قبل از مراحل فرمت و ری استارت اولیه)(start windows )یک صفحه آبی آمد (همون صفحه که معمولا در صورت مشکل سخت افزاری می آد)و در مورد این نوشت که سیستم در حال دیفرگ بوده یا آنتی ویروس یا ... و از هارد میگه در مورد ان تی اف اس می نویسه با یک سری اعداد و ارقام (البته در ستتاپ هارد را میشناسه و قبل از ویندوز هم هارد را شناسایی می کنه) و ویندوز هم نصب نمی شه.
نمی دانم تونستم مشکل را بگم یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید.
یا حق

SH@HIN
27-08-2010, 00:08
سیستم روشن که میشه میاد تا صفحه ای مشکی ویندوز (وقتی که سیستم را درست خاموش نمی کنی )که حالات مختلف را پیشنهاد میده سیف مود ،نرمالی، و آخرین بار که ویندوز گود و... هر کدام از حالات را که انتخاب می کنم ریستارت میشه و از نوع همین حالت پیش میاد مثل اینکه سیستم عامل از بین رفته یا فایل سیستم روی هارد پیدا نمیشه.
آمدم ویندوز را عوض کنم با بوت ایکس پی آومدم بالا و فایلهای اولیه انجام شد و وقتی که خواست فایلهای ویندوز را شروع کند(قبل از مراحل فرمت و ری استارت اولیه)(start windows )یک صفحه آبی آمد (همون صفحه که معمولا در صورت مشکل سخت افزاری می آد)و در مورد این نوشت که سیستم در حال دیفرگ بوده یا آنتی ویروس یا ... و از هارد میگه در مورد ان تی اف اس می نویسه با یک سری اعداد و ارقام (البته در ستتاپ هارد را میشناسه و قبل از ویندوز هم هارد را شناسایی می کنه) و ویندوز هم نصب نمی شه.
نمی دانم تونستم مشکل را بگم یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید.
یا حق
دوست عزیز احتمالا هارد شما مشکل پیدا کرده
میتونید با نرم افزارهایی که از طریق بوت اجرا میشن مشکل رو بررسی کنید(مانند Paragon)
اگر Hiren's Boot رو هم داشته باشین ، اون هم نرم افزارهای خوبی داره

joe_satriani
27-08-2010, 13:56
با سلام
اول اينكه عنوان مناسبتر انتخاب كنيد براي مشكلتون
---
اين ارور به همون صفحه مرگ و ..... معروف هست و همه يه بار حداقل توي عمرشون كه با كامپيوتر و ويندوز سر كار دارند مشاهده ميكنن
شما اگه كد اروري كه پايين نوشته رو بگيد راحتتر ميشه حدس زد كه مشكل از چه قسمتي ناشي ميشه
و اما در حالت كلي اين ارور ناشي از ويروس،‌مشكل سخت افزاري ، ناهماهنگ بودن سخت افزارها با ويندوز و .... ميشود

موفق باشيد.

ba_maram
27-08-2010, 23:24
با تشکر از شما دوستان بخصوص شاهین
من سه نرم افزار Hiren's Boot10.4 & easy boot & Paragon DCP 9.5 build 9409 Boot CD را داونلود کردم و هر سه را نیز امتحان کردم ولی فقط با پاراگون توانستم درایو c را فرمت کنم با فرمت سی مشکلم حل شد و توانستم ویندوز را نصب کنم.
باز هم از شاهین ممنون که خط سیر حل مشکل را داد(با معرفی نرم افزار)
یا حق