PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL مخابرات شهر کرج

essi4300
26-08-2010, 15:39
بچه ها کسی اینترنت پرسرعت مخابرات کرج را گرفته است؟

آنها بدون اینکه از من بپرسند چه سرعتی میخواهید، به من 128 داده اند با سرعت دانلود 14 kb/s!!!!

چگونه میتوانم سرعت را افزایش دهم؟؟؟

به من فقط رمز ورود داده اند و بس.

M3HRD@D
26-08-2010, 15:58
دوست عزیز تو تاپیک مخابرات استان تهران همه این چیزها رو توضیح داده شده

wwepersia
26-08-2010, 16:37
همانطور كه دوستمون گفت تو تاپيك تهران گفته شده ولي منم يه اشاره ي كوچيكي ميكنم نگي چيزي نگفتن مخابرات بالاتر از 12 به كاربراي خونگي نميده مگه اينكه بهشون كارت دانشجويي بدي يا از شركتي گواهي داشته باشي كه واسه كارت لازمه يا اينكه يه پارتي تو مخابرات داشته باشي كه از همه آسون ترشم همين گزينه ي پارتي هستش اگه از من ميپرسي مخابرات رو فقط در صورتي كه خط تلفنت فيبر نوري هست بگير در غير اين صورت نه
درسته كه قيمتاش عالين ولي با 128 كاري نميشه كرد كه يه چيزي تو مايه هاي دايل آپ نا محدود هستش كه واسه 100 مگابايت دانلود بايد 2 ساعت و نيم به اينترنت وصل بشي كه اين از معايبش هست از مضاياش بايد بگم كه قيمت خوبي داري و اگه بتوني راضيشون كني كه بهت بيشتر از 128 بدن ديگه عالي ميشه مثلا واسه 512 بايد 26 هزار بهشون بدي كه اونم خيلي عاليه حالا نامحدود بودنشم به يه طرف ولي اگه نتونستي بيشتر از 128 ازشون بگيري اگه خطت فيبر نوري نباشه من پيشنهاد ميكنم از جايي غير از مخابرات بگيري اما اگه خطت فيبر نوري هست بازم مساله اي نيست ميري مخابرات ميگي خطت رو از فيبر در بيارن كه در بدترين حالت 2 يا 3 روز طول ميكشه بعد از هر شركتي بخواي ميتوني 512 رو بگيري يا حد اقل 256 اگه بازم سوالي بود بپرس.

essi4300
28-08-2010, 23:12
دوست عزیز تو تاپیک مخابرات استان تهران همه این چیزها رو توضیح داده شده

سیستم شهر تهران کاملا با شهر کرج فرق میکنه.

الان استان البرز است.