PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با این برنامه آی دی جی میل رو -- کنید

No.7
26-08-2010, 14:42
اولش فکر کردم الکی ولی وقتی خودم تستش کردم و تونستم جی میل رفیقم رو -- کنم فکم چسبید زمین.

داستان اینجوری شروع می شه یک گروه هکری روسی برنامه ای نوشتن که با استفاده از این برنامه میشه تو 85 درصد موارد جی میل طرف رو -- کرد.

این نسخه از برنامه بصورت Trial و تا 3 روز می تونید از اون استفاده کنید و بخاطر Trial بودنش به شما اجازه -- کردن آی دی یاهو و هات میل رو نمیده و فقط میتونید آی دی جی میل رو -- کنید.

روش کار به این شکله که بعد از اینکه آی دی فرد رو تو برنامه وارد کردید . چند لحظه طول می کشه و بعد از اتصال به سرور یک پیغام True به شما میده . کار شما در اینجا تموم میشه و کلیه عملیات هکینگ در سروری که در روسیه قرار داره انجام می شه و بعد از یک یا دو روز پسورد جی میل طرف براتون ارسال میشه . با این وضعیت شاید شما بتونید 1 یا دوبار از این برنامه استفاده کنید تا مدت زمانش تموم نشده.

احتمالا یا از طریق پروفابل و یا از طریق BruteForce این کار رو انجام میده .

اینم به خاطر بچه های گل p30world

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

!Plus
26-08-2010, 20:18
البته هنگام استفاده از این نرم افزار ها باید حواستون رو جمع کنید که آلوده نباشه... و سیستمتون آلوده نشه...! :5:

mmiladd
26-08-2010, 21:10
فرض كنيم كه اين يه باگ باشه... فك نمي كنين تا اين خبر به اينجا برسه اين باگ ديگه خبري ازش نباشه..؟

بخدا گوگل حرفه اي..!!!