PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت پر سرعت ماهواره ای

soheil11
26-08-2010, 13:46
با سلام به دوستان

کسی میدونه بهترین و ارزونترین سرویس اینترنت ماهواره ای که فقط دریافت داشته باشه و ارسالش با ADSL باشه چیه؟ چه سایت های خارجی هستن که مستقیم بشه ازشون خرید کرد؟

در این مورد تاپیک های بسیار قدیمی زده شده و میخوام این مطلب بروز باشه.. کسی میتونه کمکی کنه؟

wwepersia
26-08-2010, 22:02
من فكر كنم در اين ضمينه اينترنت وايرلس مخابرات بگيريد بهتون كمك ميكنه هم قيمتش مناسبه و هم سرعتش

mehrdad38
27-08-2010, 08:22
مگه مخابرات اینترنت وایرلس می ده؟ توی تهران ؟

اینترنت ماهواره ای یا EDSL:
چون این نوع اینترنت توی ایران وجه قاونی نداره در نتیجه افرادی که این نوع سرویس ها رو ارائه می دن دارای آدرس و شماره تلفن و موبایل مشخصی نیستن فقط با یه ایمیل و حداکثر یه شماره موبایل اعتباری که اصلا قابل ردیابی هم نیست اقدام به فروش اکانت EDSL می کنن.

در نتیجه اگر سرویس ارائه شده از کیفیت خوبی برخوردار نباشه شما دستتون به جایی بند نیست و با توجه به قیمت های بالای این سرویس ها دچار مشکل می شین.

من تجربه استفاده از EDSL رو یکبار داشتم که تجربه چندان جالبی نبود .

قریب به اتفاق این سرویس دهنده ها اول مبلغ مورد نظر رو می گیرن بعد اقدام به ارسال اطلاعات اکانت مورد نظر (مشخصات ماهواره مورد نظر، پید ها و یوزر و پسورد و...) می کنن.

wwepersia
27-08-2010, 12:16
بله ميده به من هم مخابرات گفته كه بايد وايرلس بگيرم گفت چون منطقم فيبر نوري هست اگر از خط معمولي استفاده كنم سرعتش پايين هست ولي گفت اينترنت وايرلسشون كه با ماله شركت هاي ديگه كاملا متفاوت هست 4 يا 5 برابر سرعت و كيفيتشون بهتره البته ايني كه من ميگم يعني وايرلس نه اوني كه شركت ها ميگن كه ميان سيم مودم رو در ميارن و بهش يه فرستنده ميبندن ايني كه من ميگم مخابرات مياد و بالا پشت بوم خونتون يه آنتن گيرنده ي ماهواره اي ميبنده فكر كنم هيچ نياز به مودم هم نباشه مثل اينكه هزينه ي اين كار 190 هزار اينا باشه ولي فقط اولين بار اين هزينه رو ميديد ماه هاي بعد هزينه هاي كم و معمولي هستن البته ايني كه من ميگم ماله تهران نيست تو اروميه اينو گفتن ولي خوب تهران پايتخت هست اگه تو اروميه هست يعني از تهران اومده بايد مخابرات منطقتون بپرسيد