PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مهندس احمدی مشاور برتر کنکور !!!

juventuss
26-08-2010, 09:14
با سلام

راستش من به طور اتفاقی با سایت این مهندس احمدی برخورد کردم

میخواستم بدونم اولا کسی اینجا این مهندس رو میشناسه ؟؟

و از محصولات ایشون استفاده کرده ؟ نتیجه اش چطور بوده راضی بوده یا نه ؟؟؟

این هم یه معرفی کوتاه از ایشون :

استاد حسین احمدی
فارغ التحصیل رتبه برتر مهندسی از دانشگاه سراسری تهران برنامه ریز رتبه های 1، 2، 5، 8، 9، 17 ،21، 35، 61

در کنکورهای 77، 80، 82، 83، 84، 85، 86، 87 و 88برنامه ریز رتبه های تک رقمی و برتر کنکور

اولین و برترین مشاور و برنامه ریز کنکور ایران
دارای مقالات برگزیده در کنفرانس های بین المللی آموزشی جهان
اسپانیا (والنسیا)، ایتالیا (رم)، تایلند (بانکوک) و . . .....

سایت های مرتبط :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amir_oscar
26-08-2010, 11:54
گول این بحث ها رو نخورین! فقط خودتون درس بخونید!

sinasalar2007
26-08-2010, 12:14
اره ! میشناسمش
طرف به نظر من فقط ادعاست ! کتاب هاشو تا حالا من توی هیچ کتاب فروشی ندیدم
سال پیش یکی از بچه ها با یکی از بچه های کنکوری 88 ارتباط داشت و اون پسره بهش گفت این کتاب عربی 100% رو بخون عربی از این رو به اون رو میشه ! تازه قیمتش هم 20.000 هست:18: تعداد صفحه هاش هم خیلی کم بود ! منم خوندمش به نظرم هیچی نداشت ، تازه روش هم نوشته بهترین جزوه ی دست نویس و...
ادم به جای این که 20 تومن بده کتاب 100 صفحه ای این بابا رو بخونه (فکر میکنم 100 صفحه هم نمیشد) میره 10 تومن میده برای گاج عربی 10 تومن برای ایادفیلی عربیش از این رو به اون رو میشه
کلا از این جور چیزا زیاد به پستتون میخوره امسال ، به کتاب های عربی را در 5 رو صد بزنید ، دیفرانسیل در 20 روز و... اصلا اعتماد نکنید ،حتی اگه رتبه ی یک کنکور هم بهتون گفت این کتاب رو بخونید بدونید که طرف پول گرفته که تبلیغ کنه براش (یعنی من این قدر مطمئن هستم که این کتابا به هیچ دردی نمیخورن ...)

Amirdb
26-08-2010, 14:33
آقا یه عکسی بود تو همین سایت مهندس احمدی که رتبه های 2و 3و 4 کنکور 88 امضا کرده بودند که این آقا سی دی هاش به دردشون خورده و شما هم برید بخرید و فلان وبهمان و...
بعد من رفتم تو وبلاگشون از احسان عباسی(رتبه4)پرسیدم این سی دی ها واقعا تاثیر داشته یا نه؟
بعد گفت:فکر نکنم به دردتون بخوره..این عکس جریانش مفصله....این سی دی ها رو نگیرید
منظورم اینه که که اینا دروغی بیش نیست که حتی این رتبه اولا هم بهش می خندند

Alireza SM
26-08-2010, 15:02
من سي دي هاشو دارم
لوح و قلم به مراتب بهتره به نظر من

juventuss
26-08-2010, 15:22
من میخوام سی دی """ آلفای ذهنی """ مهندس احمدی رو بگیرم !!!

M . Sayid
27-08-2010, 13:06
انجمن آموزش عالی هم که شده مشاوره ی مهندس
البته طرف حرفم جوجه مهندسان عزیز نبود:31:

myloveismath
27-08-2010, 13:16
مطمئن باشید هر کسی که میگه اگه کتاب منو بخوانید، سی دی منو بخرید یا من باهاتون کار کنم 100 میزنید یا بیست میگیرید داره دروغ میگه.
من که خودم ریاضی تدریس می کنم شاید تو امتحان بی دقتی کنم و بیست نگیرم

Benyamin100
28-08-2010, 00:22
با سلام

راستش من به طور اتفاقی با سایت این مهندس احمدی برخورد کردم

میخواستم بدونم اولا کسی اینجا این مهندس رو میشناسه ؟؟

و از محصولات ایشون استفاده کرده ؟ نتیجه اش چطور بوده راضی بوده یا نه ؟؟؟

این هم یه معرفی کوتاه از ایشون :

استاد حسین احمدی
فارغ التحصیل رتبه برتر مهندسی از دانشگاه سراسری تهران برنامه ریز رتبه های 1، 2، 5، 8، 9، 17 ،21، 35، 61

در کنکورهای 77، 80، 82، 83، 84، 85، 86، 87 و 88برنامه ریز رتبه های تک رقمی و برتر کنکور

اولین و برترین مشاور و برنامه ریز کنکور ایران
دارای مقالات برگزیده در کنفرانس های بین المللی آموزشی جهان
اسپانیا (والنسیا)، ایتالیا (رم)، تایلند (بانکوک) و . . .....

سایت های مرتبط :

من هم با تمام دوستان موافقم
من پارسال سی دی هاش رو خریدم ولی کاش نمی خریدم
هم پولم رو ریختم دور هم وقتم رو
و مهم تر از این ها از دست خودم عصبانی بودم که چرا گول زبون این یارو رو خوردم (بهش زنگ زدم و اون هم کلی برام زبون ریخت):41:
تازه وقتی از روش این آقا (ذهن طراح) برای حل تست ها استفاده می کردم اخرسر که درصد هام رو حساب می کردم منفی می شدم:41:
خلاصه ما گفتنی ها رو گفتیم شما دوست داشتی گول بخوری خوب بخور :31:

Alireza SM
28-08-2010, 08:36
مطمئن باشید هر کسی که میگه اگه کتاب منو بخوانید، سی دی منو بخرید یا من باهاتون کار کنم 100 میزنید یا بیست میگیرید داره دروغ میگه.
من که خودم ریاضی تدریس می کنم شاید تو امتحان بی دقتی کنم و بیست نگیرم

ماشالا اين روزا همه در ديزي رو گشاد فرض ميكنن
مهندس ها جاي خوبي براي تيغ زدن كنكوري ها دارن انگار

alphacino
28-08-2010, 12:34
اين يارو احمدي همون نيست كه مدرس سيدي هاي ذهن طراحه ؟

من ساده لوح رفتم سيديهاشو گرفتم . اينجا بود كه فهميدم هيچ راه ميانبري براي قبولي تو كنكور نيست .

نامرد تو اين فيلمهاي اموزشيش هركي ازش سول ميكرد ميگفت بعدا ميگم اخرشم هيچوقت نگفت. ولي بعضي چيزايي كه ميگفت 99 درصد تو رد دو گزينه جواب ميداد :18:

اگه كسي شمارشو خواست كه بهش فحشو اينا بده:31: بگه من همينجا بذارم

البته مطمئن نيستم همون احمدي باشه ولي 99 درصد خودشه

juventuss
28-08-2010, 17:56
دوستان کسی از سی دی """" آلفای ذهنی """ این مهندس استفاده نکرده ؟؟؟

توضیحات مربوطه در سایت ایشان :

دانش آموزان در طول سال هیچ گاه اصول برنامه ریزی صحیح را یاد نگرفته اند و به قولی یاد نگرفته اند که چگونه یاد بگیرند. همین نکته مهمی است که وقتی دانش آموزان و حتی دانشجویان با امتحانات حساس و بزرگ مانند کنکور مواجه می شوند دچار استرس می شوند و قدرت و توانایی آنها کاهش می یابد و این عواقبی به دنبال دارد که نهایتا باعث رتبه ی نامطلوب می شود. در این میان آنهایی که استرس ندارند به راحتی به رتبه ی برتر دست پیدا می کنند. همین امسال نیز غزل بغدادی رتبه ی برتر کشور گفت : امتیاز خوب من، نداشتن استرس بود و همین مساله به موفقیت بیشتر من کمک کرد.
( غزل بغدادی دانش آموزی است که سه سال پیاپی کنکور داد و نتیجه ی مطلوب نگرفت و امسال با برنامه ریزی اینجانب به لطف خدواند رتبه ی برتر پزشکی گردید.)
نگرانی داوطلبان :
داوطلبان کنکور همیشه نگرانند که بهترین و جدیدترین روش کدام است که با استفاده از آن بتوانند به موفقیت حتمی دست پیدا کنند. در جلسه یی دوستانه که با چند تن از رتبه های برتر کنکورهای سه سال اخیر برگزار نمودم خوشبختانه آنها الگوی تلفیقی را پیشنهاد دادند که با استفاده از آن می توان موفقیت حتمی را به آغوش کشید. این الگوی تلفیقی عبارت است از :
1 - استفاده از تجربیات و راهکارهایی که رتبه های برتر سالهای گذشته استفاده نموده اند.
2 - تکنیک ها و برنامه های اصیلی که مشاوران و برنامه ریزان آموزشی ارائه دهند.
3- استفاده از اساتید مجرب، منابع معتبر کمک آموزشی که شامل سی دی تصویری، صوتی، جزوه های دست نویس و کتاب های تستی می باشد.
• فرآیند اول :
همان طور که گفتم فرآیند اول، استفاده از تجربیات، سوابق و راهکارهای رتبه های برتر سالهای قبل می باشد. این فرآیند که از دیدگاه بنده بهترین محسوب می شود، مسیری است که عده یی قبلا آن را طی کرده اند و موفق شده اند. کسانی مانند عبدالهی پور رتبه 2 ریاضی که به مهندسی برق شریف رسید، شبنم کوشک و سارا حاجیان که دانشجوی پزشکی شهید بهشتی شدند. فرشید غلامی که به داندانپزشکی شهید بهشتی رسید، زهرا رستم نژاد و خانم بهنام حقوق تهران شهید بهشتی، آزادی نیا زبان دانشگاه تهران، عظیمی داروسازی شهید بهشتی، سوگند روشنی که ریاضیات کنکور سراسری را 100 درصد زد و امیر مسعودی که فیزیک را 100 درصد زد و یا خانم ناهید اصل نیا شاگرد با ارزش و عزیزم، تنها کسی که دین و زندگی کنکور سراسری سال 86 را 100 درصد زد و بعد از 9 سال از فریمان دانشجوی پزشکی گردید و خانم مهدیه قاسمی که در 87، 100 درصد زد و دانشجوی دندانپزشکی گردید و صدها نمونه و مثال دیگر که همگی به جایی رسیده اند که هم اکنون هدف و آرزوی آینده ی شماست که یکی از موارد مهمی که این عزیزان استفاده کردند تکنیک آلفای ذهنی می باشد.
• آلفای ذهنی
آلفای ذهنی در کنکور عبارت است از استفاده از مسائل ذهنی و روانی که بر عملکرد داوطلبان کنکور تاثیر بسیار مثبتی می گذارد. در این مقاله به این بحث می پردازم که دانش آموزان و دانشجویان چطور می توانند با بکارگیری تکنیک های آلفای ذهنی، عملکرد و کارایی بهتری داشته باشند.
• چرا کنکوری ها به آلفای ذهنی مراجعه می کنند ؟
1 - مهم ترین عامل، بهینه کردن عملکرد شان است.
به طور کلی آلفای ذهنی به داوطلبان کمک می کند که موانع ذهنی خود را پاک نمایند و در نتیجه در جلسه آزمون از اتمام نیروها و پتانسیل شان استفاده نمایند.
2- عامل دوم، مقابله با فشار روحی رقابت کنکور است.
داوطلبان کنکور و خانواده ی آنها همگی به دنبال راهی هستند که بتوانند با فشار روانی حاصل از امتحانات مقابله کنند. این استرس ها و اضطراب ها به دلیل توقع والدین یا مشاوران، معلمان و حتی خود داوطلبان برای کسب رتبه ی برتر، شدیدتر می شوند.
3 - عامل سوم تقویت قدرت حافظه، افزایش تمرکز فکر و دستیابی به روش های مطالعه عاشقانه می باشد.
بر اساس قوانین آلفای ذهنی، تصور ذهنی، کارآیی دانش آموزان را در یادگیری، یادآوری و پاسخگویی بهبود می بخشد. در ضمن باعث ایجاد انگیزه و نشاط داوطلبان نیز می شود. اینجانب به عنوان کسی که سالها رتبه های تک رقمی کنکور تربیت کرده ام و دانش آموزی با معدل پایین را رتبه ی 5 کنکور کرده ام و در ضمن اولین و تنها مشاور کنکوری از ایران می باشم که دارای مقالات برگزیده در کنفرانس های آموزشی جهان می باشم. آلفای ذهنی را این گونه تعریف می کنم: تجسم در آلفای ذهنی برای عملکرد موثر، کسب اعتماد به نفس، تفکر مثبت، کنترل اضطراب و هیجانات و حفظ طراوت و روحیه بهترین شیوه و فوق العاده است.
• شیوه های خاص و صحیح آلفای ذهنی
آلفای ذهنی تکنیکی است که شیوه های صحیح و خاصی را می طلبد و بنیان گزار آن در ایران که در این زمینه مجوز دریافت کرده اند، اینجانب و استاد آرام می باشیم. شما می توانید آلفای ذهنی را در زمانی بسیار کوتاه یا در مدت خیلی طولانی انجام دهید. می توانید دراز بکشید یا بنشینید، چشم های تان بسته یا باز باشد و البته بهتر این است که چشم ها را ببندید و در محیط آرامی تجسم نمایید که در رشته ی مورد نظر خود قبول شده اید و نتایج مثبت و خوشایند این قبولی تحقق یافته است. شما می توانید تجسم کنید که در جلسه ی کنکور نشسته اید و با لذت امتحان می دهید و همه ی تست ها را به خوبی پاسخ می دهید. این تجسم به مرور انرژی شما را برای قبولی در کنکور به بهترین شیوه متمرکز می کند و انگیزه ی شما برای درس خواندن و قبولی به حد اعلا می رساند. وقتی شما در آلفای ذهنی به طور مکرر تجسم می کنید که در کنکور موفق شده اید و به اهداف خود رسیده اید، شوق و انگیزه ی شما برای درس خواندن فوقالعاده بیشتر می گردد. زمانی که شما تصویری بسیار زیبا و روشن از قبولی در کنکور داشته باشید انگیزه ی شما بسیار قوی می شود و از اتمام لحظه های درس خواندن و تلاش لذت خواهید بود.
سالها قبل رتبه ی 8، امید عیسایی در یکی از ماهنامه ها نکته ی بسیار مهمی را مطرح کرد که امروزه توسط تمامی رتبه های برتر کنکور مطرح می شود. آن نکته، این بود : "درس خواندن عامل اصلی موفقیت در کنکور نیست!" پس چه چیزی عامل موفقیت او بود ؟ او عامل موفقیت خود را برنامه ریزی استاد حسین احمدی و آلفای ذهنی اعلام کرد.
• تجسم موفقیت در آلفای ذهنی
تجسم یا تمرین ذهنی، عبارت است از تصور خود در حالت انجام عمل، بدون اینکه واقعا آن کار را انجام داده باشیم. شما باید در ساخت، شکل دهی و حفظ تصاویر ذهنی مثبت و سالم از خود، تمرین نمایید.
نکته ی مهم این است که تغییر دادن و از بین بردن تصویر ذهنی ناسالم ساده نیست و حتما باید تمرین تصویر سازی مثبت را در حالت آلفای ذهنی و در طی 24 روز انجام دهید تا نتیجه ی لازم حاصل شود و البته برای نتیجه ی سریع و مطلوب چند پیشنهاد دارم که بسیار کارساز و مفید است.
1- تحسین های اطرافیان را بپذیرید. مثلا وقتی به شبنم کوشک به خاطر کسب 100 درصد زیست و یا به خانم صداقت به خاطر عربی، ادبیات و یا ریاضی 100 درصد کنکور آزمایشی سنجش تبریک گفتم آنها نمی گفتند : " اتفاقی بود" و یا مثلا " خوب شانس آوردیم" بلکه می گفتند : "متشکریم." و یا " استاد از لطف شما ممنونیم." و این یعنی اینکه "حقمان می باشد."
2 - همیشه از خودتان بی خوبی یاد کنید و خودتان را به خاطر نکات مثبت تحصیلتان ستایش کنید، بگذارید دیگران ( اعضای خانواده، معلمان و دوستان) بدانند شما انتظار چه برخوردهایی از آنها دارید.
3 - همیشه در ذهن تان در طول روز، حتی زمانی که از تکنیک آلفای ذهنی استفاده نمی کنید، همان کسی که می خواهید باشید را تصور کنید. مثلا اگر می خواهید دانشجوی داندانپزشکی دانشگاه تهران شوید، دقیقا این تصویر را تجسم کنید.
• یک نصیحت خیلی مهم در مورد عاشق نشدن
با بررسی های اثبات شده است، هیجان های عاطفی سموم قوی و مهلکی را در خود ایجاد می کنند، سمومی که پس از نمونه برداری از خون و تزریق به خوکچه های هندی، باعث مرگ خوکچه های هندی می گردد. این سموم نه تنها خوکچه های هندی بلکه خود انسان را از پا در می آورد. غیر ممکن است شما درگیری عاطفی داشته باشید و سلامت روحی و جسمی شما هم تضمین شود . پس از درگیری های عاطفی و به قول بچه ها " عاشق شدن! " بپرهیزید. ( البته به نظر من این عشق نیست، بلکه هوس است که باعث نابودی دانش آموز می گردد) یادتان باشد شما امسال کنکور نمی دهید بلکه شما امسال سرنوشت، 70 یا 80 سال آینده ی تحصیلی خود را رقم می زنید. 70 سال پزشک، داندانپزشک، وکیل، مهندس معماری، عمران، طراحی صنعتی، گرافیست و یا 70، 80 سال مدارکی که اصلا علاقه نداشته اید و ندارید و به درتان هم نخواهد خورد. در پایان باید بگویم با کمک آلفای ذهنی می توانید به راحتی مسائل عاطفی را از ذهن خود پاک نمایید و احساس خوشایند ایجاد شده را به تنفر و بی خیالی تبدیل کنید. پس اگر خدای ناکرده، گرفتار این مشکل هستید، همین الان آلفای ذهنی را شروع کنید.

Benyamin100
31-08-2010, 00:11
فکر کنم یه چیز تو مایه های ریلکسیشن و این جور چیزا باشه که کارساز نیستند و بی فایده اند

juventuss
02-09-2010, 18:20
دوستان بالاخره من چی کار کنم ؟ این آلفای ذهنی مهندس احمدی رو ارزش داره بگیرم با نه ؟ ( توضیحات آلفای ذهنی در پست قبل خودم هست )

Amir_oscar
02-09-2010, 18:34
دوستان بالاخره من چی کار کنم ؟ این آلفای ذهنی مهندس احمدی رو ارزش داره بگیرم با نه ؟ ( توضیحات آلفای ذهنی در پست قبل خودم هست )
این جور مسایل و سی دی ها باعث می شن یه یکی دو روز شوق و ذوق داشته باشی و بعدش اصلا دیگه طرفش هم نمی رش!
از الآن تا کنکور که خیلی مونده! خب بشین باحال درسات رو بخون. اینا واسه ی گول زدن کنکوری هاییه که وقت ندارن و حاضرن هرکاری بکنن تا قبول بشن! آخرش هم به هیچ دردشون نمی خوره...

Amirdb
02-09-2010, 19:22
داداش این رو ول کن.من یه روشی سراغ دارم که شما رو تا 30 درصد از بقیه کنکوری ها جلو میندازه یه جزوه 20صفحه ای هست اگه دوس داشتی واست اسکن کنم بذارم.یک ماه قبل کنکور هم بخونی جواب میده راحت میتونی 30 درصدی از رقیبات جلو بیفتی.هر کی خواست بگه تا اسکن کنم واینجا بذارم.ربطی هم به سواد وتست زدن زیاد نداره ویه سری مسائل غیر درسیه که خیلی به کنکور هم ربط داره.به شرطی که اینایی که میذارم جای دیگه ای درز نکنه

ببین دوست من اینها همش کشکه من میتونم شرط ببندم الان با خوندن اون جملات بالا وسوسه شدی که ببینی این چه روش آسونیه که نیاز به سواد وتست نداره وبا خوندن 20 صفحه راحت 30 درصد از بقیه رقیبانت جلو میندازه.مطمئن باش اینا هم با همین ادبیات شما رو یه جورایی وسوسه میکنند که برید این سی دی ها رو بخرید.حالا تصمیم با خودتونه .یا مثلا میگن چرا فلانی فیزیک را 100 زد.هیچکدوم از رتبه برترا این چیزا رو تایید نمیکنند.حرف منو قبول نداری برو تو وبلاگشون که هست بپرس

MMM52
03-09-2010, 19:09
نه بابا یه وقت گولشو نخوری ها!!!
منم تو روزنامه آگهیشو پارسال دیدم به هر ترتیب نشد بهش زنگ بزنم چون یادم میرفت!!!
همین چند روز پیش بهش زنگ زدم گفتم من میخوام برم سال سوم میخواستم بدونم چطوری مشاورتون فوری در اومد گفت بودجه ات چقدره منم موندم چی بهش بگم گفتم حالا با هم کنار میایم!!!
منم فکر کردم فوقش 50 هزار تومن باشه!!!
شماره ی یکیو بهم داد گفت دانشجوی داروسازی تهرانه منم بهش زنگ زدم 10 دقیقه باهاش حرف زدم گفت باید جزوه ها دستنویس رو برای همه ی درسا بگیری منم گفتم حالا چقدر میشه کلا؟!
گفت: دوره ی کاملش حدودا 1.5 تا 4 میلیون تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
منم نخواستم سوتی بدم و شرف شهرمون رو ببرم براش کلاس اومدم گفتم: اینطورم که میگفتن زیاد نیستا...........
بعدش فوری خداحافظی کردم و گرفتمش زیر فحش بعد از قطع تلفن!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز :مهندس احمدی کلاه برداری بیش نیست!
اگه دلش برای ما میسوخت قیمت کتابا رو میاورد پایین تا همه رتبه برتر بشن............
همینو گفتم یه وقت گولشو نخوری با کتابهای کمک آموزشی و نهایتا کلاس کنکور برای اونم ریاضی و فیزیک نه درس دیگه ای و پشتکار میشه راحت موفق شد!!!
اگه دنبال مشاوره هستی کتاب:((کنکورت را قورت بده)) خیلی سبز رو بگیر نکته های خیلی خوبی داره و راهنماییت میکنه و قیمتش 5000 تومن بیشتر نیست!!!

avator20002000
04-09-2010, 10:41
من تا به حال مشاور خوب تو تهران پیدا نکردم از هر کدومشونم تا دلت بخواد سوتی گرفتم.وقتتو با این چیزا تلف نکن

MMM52
04-09-2010, 16:59
من تا به حال مشاور خوب تو تهران پیدا نکردم از هر کدومشونم تا دلت بخواد سوتی گرفتم.وقتتو با این چیزا تلف نکن
آره والله!!!
نذار این جور چیزا سرگرمت کنه!!!
کنکور مسایل حاشیه ای خیلی زیادی داره که انسان رو از هدفش دور میکنه....

arsalne
06-09-2010, 17:42
قبلا توی یکی از همایش های اقای احمدی بودم فقط میتونم بگم بازار گرمی میکنه.فقط همین.

Majid_17_206
07-09-2010, 06:38
من برای کنکور از کتاب دین و زندگی صد در صد در 5 جلسه همراه با سی دی هاش استفاده کردم....به درد این میخوره که یه ماه قبل کنکور باهاش کل کتاب های دینی رو دوره کنی فقط همین....کتاب عربی صد در صد رو هم داشتم تنها چیزی که توی این کتاب یاد میده اینه که تست های ترجمه رو با حذف گزینه به جواب برسی...این آلفای ذهنی هم فقط بدرد این میخوره که روحیه بگیری
در کل نظر من اینه که کتاب هاش زیاد به در د نمیخوره و به این حرف هایی که میگه من فلانی رو رتبه ی تک رقمی کنکور کردم و این جور چیزا زیاد گوش نکن

Tabasom.Sweet
09-09-2010, 08:55
یکی از دوستای من بدجوری پشیمونه من خیلی پیگیر کارش(دوستم) بودم

همراهی باهاش نمیکرد این بچه هه مثل چی باید دنبالش میدویید

نه من از کارکردی که میدیدم راضی نبودم

noyyan
09-09-2010, 15:01
آره منم دیدمش همش خالی بندیه

fm992
16-09-2010, 18:56
من این بابا رو میشناسم!! به حرفش گوش ندین که علاوه بر اینکه کاراش تضمینی نیست، یه کلاه بردار ِ اساسیه!!! یه زمانی جزوه های فیزیک امیر مسعودی رو به قیمت های خیلی بالا بدون ِ اطلاع ِ امیر مسعودی و به اسم ِ خودش، فروخت و به جیب زد. بعدشم این بابا اینقدر کلاه برداری کرده که از یکی دوستای قدیمیش شنیدم یه بار 4 میلیارد پولش رو بالا کشیدن آب از آسیاب تو زندگیش تکون نخورد!!

نخورین گول ِ این حرفاشو!! ضمن ِ اینکه این جناب احمدی خیلی موسسات دیگه مخصوصا قلمچی رو مسخره می کنه.
نرین طرفش که خجالت بکشه از کارای زشتش!

ضمنا من دوستم باهاش کلاس ادبیات می رفت، می دید داره اشتباه میگه . هرچی بهش می گفت اشتباه می کنی گوش نمی داد آخرشم اینو تو کلاسش راه نداد !!!

sina_oonline
16-09-2010, 21:59
اسم کتاب ایشون خیلی جالبه "عربی 100 درصد" آدم رو یاد آگهی های تبلیغاتی میندازه که میخوان به هر قیمتی بارشون رو قالب کنن...
نظر شخصی من اینه که ایشون مفید نیست شاید هم بهتر بگم ایشون مضر هست.....خیلی سربسته گفتم شاید بهتر باشه توضیح ندم

nelly joon
14-10-2010, 10:48
این احمدی فوق العاده آدم کلاه برداریه...
من ازش متنفرم.حالم بهم میخوره ازش...
من تقریبا اکثر cd هاش رو داشتم و همش مزخرفه....
پارسال به زور بابامو مجبور کردم که پول بده برم cd های این رو بخرم هنوز دلم واسه این همه پولی که دادم میسوزه.
اون آلفای ذهنیش هم خیلی مسخرست.
کلا بعد از این همه مدت الان فهمیدم هیچ راه میانبری واسه قبولی تو کنکور نیست.
فقط خودت باید خوب بخونی.همین

petrose.kabir
15-10-2010, 16:40
بعد از این همه مدت چرا
دیگه بچه های کنکوری به سنی هستن که بفهمن راه کدومه.
از من به شما
گول هیچ حرفی حتی دوستاتونو نخورین.یعنی اصلا گوش نکنین

resaam
28-03-2011, 15:34
من از ستاد احمدی خیلی خوش می آید چون واقعا رتبه پرور است خیلی از سی دی های ایشون را گرفتم واقعا عالی بودند همین کتاب عربی صد در صد در 5 جلسه واقعا عالی بود من در آزمون قلم چی همیشه بالای 90 درصد می زنم

rpf
01-04-2011, 14:03
با سلام؛
این چیه که شما ها دارین حرف همدیگرو تایید میکنین؟اصلا شما محصولات این بدبخت رو دیدین که اظهارنظر میکنین؟این استاد 3 4 نوعی برای هردرسی محصول داره؛یکیش جزوه نفرات برتره که 100% زدن و یکیش سیدی های نفرات برتره و یکیش سیدی معلم های برتره که هرکدومش مفهومی_تکنیکی_تستی داره؛این سیدی هاش ارزونه ولی جزوات گرونه؛تازه این کجاش کلاه برداری هست؟اونایی که میان تو سیدی ها با عشق درس میدن طوری که آدم فک میکنه تو کلاس درس نشسته؛من خودم اکثر سیدی هاشو دارم و خیلی هم راضیم؛اون آلفا ذهنیش هم به انسان روحیه و آرامش میده که اونم بد نیست؛اصلا ایشون برای برنامه ریزی و انتخاب رشته پول نمیگیره؛در حالی که قلمچی و سایر موسسات برای انتخاب رشته نفری 50 60 هزار میگیره؛؛؛
اصلا شما اگه میگین که دروغ میگه هر چی که باشه از سایر موسسات آموزشی که بهتره اونی که میاد کتاب *کنکورت را قورت بده* را مینویسه اگه راس میگه چرا خودشو و بچه هاشو و خواهر برادرش کنکورو قورت ندادن؟همشون تو لیسانس موندن!
ای قلمچی و گاج و گزینه2 بچه های خودتون رتبه چن شد؟که میاین دفتر برنامه ریزی میسازین؟
در ضمن بازار پرشده از محصولات تقلبی به اسم این استاد احمدی بدبخت که بچه میره میخره تقلبیشو بعد جواب نمیده از هرچی تکنیک بیزار میشه باید حتما اصل خودشو بخرین؛
در پایان خود استاد هم میگه که تنها عیب سیدی های ما اینه که هرکس اونو میخره به دوستاش توصیه نمیکنه چون میترسه دوستش بره بخره و بزنه جلوش تو کنکور؛

اومده کل تاریخ ادبیاتو تو 5 صفحه رمزگردانی کرده؛تو دینی آسان تمام احادیث و آیات و قسمت های مهم دینیو با تکنیک میگه تو 4 صفحه تورو خدا بهم بگین این کلاه برداریه؟؟؟

در ضمن من هیچ نسبت و خویشاوندی با استاد حسین احمدی ندارم که بیام تبلیغ محصولاشو بکنم؛
یکی از شماها گفته بودین که جزوات فیزیک امیر مسعودی رو دزدیده در حالی که امیرمسعودی خودش میاد تو سیدی ها تکنیک میگه!!!!

pink oak
01-04-2011, 19:54
سلام.ميخوام خوب اين وبخونين.من پارسال ازكتابا وجزوه هاي استاداحمدي استفاده كردم.جزوه اميرمسعودي اول و پيش داشتم فيزيك و18درصد زدم.به نظرمن فقط ميگه كنكوربه پول خرج كردن نيست ولي حسابي جيبت و خالي ميكنه.من پارسال1/5ميليون بهش پول دادم رتبه ام3000شداونم بامعدل19/90:41:

R A H A
01-04-2011, 23:40
منم با بچه ها موافقم. این احمدی اصلا کاراش تضمینی نیست.
من که خودم هر وقت تو کلاساش شرکت میکردم هیچی جز استرس بیشتر نصیبم نمیشد.
سی دی های مسعودی رو هم دیدم. ولی به نظرم تکنیک هایی که میگه اصلا خوب نیست.
لااقل خودم تو کنکور پارسال تجربه کردم که چه قدر وقتمو واسه خاطر دیدن این سی دی های مسعودی تلف کردم.

mohandes e ekhraji
03-04-2011, 13:48
سلام دوستان من ۱پشت کنکوریم که ۲سال از درس دور بودم حالا امسال کنکور ثبت نام کردم!میخواستم بدونم برای این مدت کم تاکنکور برای رشته ریاضی چه کتابهایی باید بخونم کمک اموزشی و چه برنامه ای داشته باشم!ممنون میشم اگه زود جوابمو بدید!میخوام از همین امروز فردا شروع کنم:41:

afii siyah
17-04-2011, 22:19
سلام دوستان من ۱پشت کنکوریم که ۲سال از درس دور بودم حالا امسال کنکور ثبت نام کردم!میخواستم بدونم برای این مدت کم تاکنکور برای رشته ریاضی چه کتابهایی باید بخونم کمک اموزشی و چه برنامه ای داشته باشم!ممنون میشم اگه زود جوابمو بدید!میخوام از همین امروز فردا شروع کنم:41:

ببين اولش حواست باشه كه خيليا بهت ميگن قبول نميشي اونا رو بيخيال شو قبول ميشي ميدوني چرا چون تو الان ميخوني تا كنكورم چيزي نمونده بس فراموش نميكني برنامه هم الانه ديگه بايد سعي كني همه درسا رو خوب بخوني همين فقط اگه همه مبحث ها رو تموم نكردي عيب نداره قرار نيس كه تو 100 بزني

فقط سعي كن خوب خوب اونايي رو كه خوندي بفهمي

موفق باشي:11:

reza4024
01-05-2011, 13:26
به هیچ عنوان خودتون رو گول نزنین
فقط درستونن رو بخونین و تست بزنین
یه موسسه هم ثبتنام کنین فرقی نداره چه موسسه ای مهم اینه که با برنامه ریزی پیش برین

vahid_crab708
15-05-2011, 11:59
کسی جزوات عرب استاد احمدی را داره اسکن کند هر چه قدر مبلغش بشه می دهم تو رو خدا زودتر اسکن کنید و در ای سایت یا به ایملم بفرستید vahid_crab708@yahoo.com
با تشکر از شما

vahid_crab708
15-05-2011, 12:07
قبلش به گوشیم یک اس ام اس بده 09385476557

vahid_crab708
16-05-2011, 14:24
جزوات استاد احمدی توپه دیگران اینو می گن که شما نخرید و رتبه اشان از شما بالاتر شود اما همهی جزوات نه جزوه ی عربیش نمرهش 21 است بهتر از کتب های حجیم بازار است

farshadhi
05-10-2011, 18:19
من موندم به خدا نمي دونم حرف كي رو باور كنم كل چيزهاي كه در موردش ميگن كلاه برداره رو باور كنم يا اينكه كسي به نام شبنم كوشك كه فقط چند ماه مانده به كنكور ازمدرك ليسانس مامايي خود گذشت و رفت سي دي هاي اين احمدي رو خريد و رتبه سه رقمي شد را باور كنم جان اگه ميشه نظر يا صحبتي رو داري به ايميلم بفرستي ممنون ميشم

Reza31001
07-10-2011, 16:49
من موندم به خدا نمي دونم حرف كي رو باور كنم كل چيزهاي كه در موردش ميگن كلاه برداره رو باور كنم يا اينكه كسي به نام شبنم كوشك كه فقط چند ماه مانده به كنكور ازمدرك ليسانس مامايي خود گذشت و رفت سي دي هاي اين احمدي رو خريد و رتبه سه رقمي شد را باور كنم جان اگه ميشه نظر يا صحبتي رو داري به ايميلم بفرستي ممنون ميشم
ببین دوست من، من نه این جزوه ها رو دیدم و نه نظری مستقیم درباره اونا دارم ولی میتونم یه چیزایی بهت بگم
مطمئنا این جزوه ها مثل تمام جزوه های مشابهش یه سری نقاط قوت داره یه سری نقاط ضعف شما باید ببینی به درد خودت میخوره یا نه
حتما سروصدایی که چند سال پیش g5 داشت رو دیدی و شنیدی اون هم با دلیل و مدرک میگفت فلانی مثلا با رتبه 5 رقمی اومده تو سیستم ما و دو رقمی شده حالا این واقعا دلیلی میشه که من و شما حتما باید بریم بسته g5 رو بخریم؟

برای خود کنکور من نظرم اینه که از کلاس و جزوه ای غیر از معلم خودتون استفاده نکنید و ضعف هاتون رو با بهترین کتاب کمک درسی موجود در بازار رفع کنید و این هم مهمه که برای هر درس فقط یک کتاب رو بگیرید و کامل کار کنید الان هم انتشارات مختلف سنگ تموم گذاشتن و کتاب های تو بازار عمدتا کیفیت خوبی دارند

این کلاس ها و جزوه ها حتما می تونن به یه داوطلب کمک کنند اما اگه خود اون داوطلب نخواد و تلاش نکنه هیچ اتفاق عجیب و غریبی نمی افته
معجزه همون تلاش و پشتکار شماست، نه بسته g5 و نه جزوات مهندس احمدی!

mari19
07-10-2011, 19:11
استفاده از جزوه و سی دی این اقای مهندس=با یک سال موندن پشت کنکور
این تجربه منه

vahid_crab708
12-10-2011, 14:25
سلام کسی می دونه من جزواتی را می خواهم که تو کنکور ازاد تهران قبول بشم تو را خدا راهنماییم کنید ؟

nafise joon
05-12-2011, 20:02
این مهندس احمدی کلاه برداری بیش نیس!!!
الکی رو سی دیش نوشته با تکنیک های فوق حرفه ای برای تست ولی وقتی دیدم عین معلم سر کلاس درس میده!!!
حیف اون پولی که به خاطر سی دی های چرت و پرت این دادم..گولش رو نخورین برین خودتون درس بخونییییییییین:20:

farshadhi
11-12-2011, 14:23
سلام بچه ها
مي خواستم يك كمي در مورد اين بلانسبت استاد ، احمدي با شما صحبت كنم فكر كنكم گرفتيد مي خوام چي بگم!!
در صفحه 4 همين قسمت از سايت كه در مورد استاد احمدي ايجاد شده ( آنقدر تحت الشعاع اين سي دي ها و تبليغات و حرف هاي كه درموردش گفته مي شد قرار گرفته بودم كه) در خواست كمك نوشتم . حالا اين متن رو كامل بخون بعدا برو صفحه 4 !! پاسخي كه به من داده شد در اين سايت به من روحيه داد. بچه ها اين قدر گول اين سي دي ها و جزوات و ... كه موسسات يا عده شياد تشكيل و تبليغ مي كنند را نخوريد چون فقط پول رو مي شناسند شايد ان رو بار ها شنيده باشيد اما بدونيد هدف اين شياد ها نه اينكه بيان دلشون واسه كنكوري ها سوخته باشه و يه مشت بلانسبت شما آشغال رو بسازند و بگن كه اين ها بهترين و نزديكترين مبحث هاي درسي براي بالا زدن سوالات كنكور است
نه خير هم اصلا اين طور نيست.
من خودم يكي از خصوصياتم اينه كه آدم سمجي هستم كه تا به جواب اصلي نرسم دست بردار نيستم كه اينبار روي تحقيق بر روي اين احمدي و بحث هاي با عنوان هايي داغ و تحرك برانگيز بود كليك كردم .
شايد شما هم زياد مثل من در اينترنت به دنبال اين احمدي گشته باشي شايد هم نه ولي در اصل اينرو مي خوام به شما بگم كه اين احمدي يك شياد هستش آره درسته شياد!!!!
نمي خوام توي اين قسمت نظر در مورد حرف هاي تكراري كه ساير دوستان نوشتن كه سي دي ها اينجور بوده اونجور بوده بگم بلكه مي خوام از زبان يكي از كساني كه با اين احمدي در آموزش يكي از مباحث درسي در سي دي كار مي كرده به شما بگم
اسم ايشون X هستش (فكر كنم حالا كه گفتم X ديگه حرفمو باور نكنيد باور كنيد خودم دوست ندارم اسمشو بيارم)
ايشون نتيجه كل صحبت با اون اين بود كه خريد سي دي هاي اين احمدي يعني از دست دادن پول خود چون سي دي هايي كه اين احمدي داره 2/3 آن مزخرف هستش و فقط 1/3 اون به درد مي خوره حالا شما فكر كنيد كه اين 1/3 كدومشونه ؟
بينيد و قتي خودم اين حرف رو شنيدم باورم نمي شد و فكر اين احمدي رو از سرم بيرون كردم و به شما هم توصيه مي كنم كه اينقدر وقت طلايي خود را براي شناخت اين سي دي هاي احمدي از دست نده چون بيهوده هستش .
يه مقدار منطقي فكر كن . اصلا تو كه مي خواهي براي كنكور بخوني هدف هم داري !!!!!!!!!!!!!! هدف خيلي چيز مهميه به نظر من تا هدفتو از درس خوندن مشخص نكردي پاي كتاب نرو، آره خيلي مهمه . اينقدر تنبل نباشيد و دنبال چيز هاي آماده نباشيد چون فرقي براي شما نداره چه باشه يا نباشه آخرش كه بايد بخوني چه سي دي باشه چه نباشه آخرش كه بايد روي سي دي ها بخوني كه .

اميدوارم كه اين مطلب از ديد شما چرت و پرت نبوده باشه و تونسته باشم برايتان كاري كنم برايتان آرزوي موفقيت دارم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

_***** راستي صفحه 4 يادت نره*****_

Lj Wallace
23-12-2011, 12:26
سلام بچه ها
مي خواستم يك كمي در مورد اين بلانسبت استاد ، احمدي با شما صحبت كنم فكر كنكم گرفتيد مي خوام چي بگم!!
در صفحه 4 همين قسمت از سايت كه در مورد استاد احمدي ايجاد شده ( آنقدر تحت الشعاع اين سي دي ها و تبليغات و حرف هاي كه درموردش گفته مي شد قرار گرفته بودم كه) در خواست كمك نوشتم . حالا اين متن رو كامل بخون بعدا برو صفحه 4 !! پاسخي كه به من داده شد در اين سايت به من روحيه داد. بچه ها اين قدر گول اين سي دي ها و جزوات و ... كه موسسات يا عده شياد تشكيل و تبليغ مي كنند را نخوريد چون فقط پول رو مي شناسند شايد ان رو بار ها شنيده باشيد اما بدونيد هدف اين شياد ها نه اينكه بيان دلشون واسه كنكوري ها سوخته باشه و يه مشت بلانسبت شما آشغال رو بسازند و بگن كه اين ها بهترين و نزديكترين مبحث هاي درسي براي بالا زدن سوالات كنكور است
نه خير هم اصلا اين طور نيست.
من خودم يكي از خصوصياتم اينه كه آدم سمجي هستم كه تا به جواب اصلي نرسم دست بردار نيستم كه اينبار روي تحقيق بر روي اين احمدي و بحث هاي با عنوان هايي داغ و تحرك برانگيز بود كليك كردم .
شايد شما هم زياد مثل من در اينترنت به دنبال اين احمدي گشته باشي شايد هم نه ولي در اصل اينرو مي خوام به شما بگم كه اين احمدي يك شياد هستش آره درسته شياد!!!!
نمي خوام توي اين قسمت نظر در مورد حرف هاي تكراري كه ساير دوستان نوشتن كه سي دي ها اينجور بوده اونجور بوده بگم بلكه مي خوام از زبان يكي از كساني كه با اين احمدي در آموزش يكي از مباحث درسي در سي دي كار مي كرده به شما بگم
اسم ايشون X هستش (فكر كنم حالا كه گفتم X ديگه حرفمو باور نكنيد باور كنيد خودم دوست ندارم اسمشو بيارم)
ايشون نتيجه كل صحبت با اون اين بود كه خريد سي دي هاي اين احمدي يعني از دست دادن پول خود چون سي دي هايي كه اين احمدي داره 2/3 آن مزخرف هستش و فقط 1/3 اون به درد مي خوره حالا شما فكر كنيد كه اين 1/3 كدومشونه ؟
بينيد و قتي خودم اين حرف رو شنيدم باورم نمي شد و فكر اين احمدي رو از سرم بيرون كردم و به شما هم توصيه مي كنم كه اينقدر وقت طلايي خود را براي شناخت اين سي دي هاي احمدي از دست نده چون بيهوده هستش .
يه مقدار منطقي فكر كن . اصلا تو كه مي خواهي براي كنكور بخوني هدف هم داري !!!!!!!!!!!!!! هدف خيلي چيز مهميه به نظر من تا هدفتو از درس خوندن مشخص نكردي پاي كتاب نرو، آره خيلي مهمه . اينقدر تنبل نباشيد و دنبال چيز هاي آماده نباشيد چون فرقي براي شما نداره چه باشه يا نباشه آخرش كه بايد بخوني چه سي دي باشه چه نباشه آخرش كه بايد روي سي دي ها بخوني كه .

اميدوارم كه اين مطلب از ديد شما چرت و پرت نبوده باشه و تونسته باشم برايتان كاري كنم برايتان آرزوي موفقيت دارم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

_***** راستي صفحه 4 يادت نره*****_

من هیچ آشنایی با این آقا ندارم ولی اگه واقعا کلاهبرداه چرا تو رادیو فرهنگ برنامه داره؟

pink oak
31-12-2011, 23:36
من هیچ آشنایی با این آقا ندارم ولی اگه واقعا کلاهبرداه چرا تو رادیو فرهنگ برنامه داره؟ چون مایه تیله داره!!!!!!!!!!!!!!شما زنگ بزن رادیو فرهنگ بگو من میخوام وقت رادیو تو 2ساعت بخرم.فلان مدرکم دارم فلانم هستم.حیه دیگه.مثلا الان گزینه 2 پول داده شبکه3 داره برنامه گزینه جوان و میفرسته روی انتن

alavi71
15-01-2012, 23:40
سلام کسی می دونه من جزواتی را می خواهم که تو کنکور ازاد تهران قبول بشم تو را خدا راهنماییم کنید ؟

خب چون سبک سوالات ازاد کمی متفاوت هست باید دانشگاه ازاد ها رو تستهاش رو بزنید.گاج هم ازاد راه داره مخصوص ازاد ولی من تا حالا برسیش نکردم....
ازاد در عین سادگی برخی سئالاتش تستهای خوبی هم داره ...

farshadhi
15-03-2012, 15:56
////////////

rosenth
29-06-2012, 07:14
سلام.
متاسفانه خانم من هم گول حرفای این آقا توی رادیو فرهنگ رو خورد.
95 هزارتومان بی زبون که با خون دل کارمندی در آوردم ریخت به حسابش. فقط واسه ادبیات و زبان انگلیسی. چند تا دی وی دی توش بود که آقا یکم آموزش میده باقیشو ژست میاد و از خودشو اطرافیانش پز میده. یه کتاب 8 هزارتومانی هم خریده گذاشته جزو بسته ارسالی تا کوچیک به نظر نیاد. واقعا شارلاتانه. خدا ازش نگذره
تازه بسته رو هم زورش اومده پست پیشتاز کنه. داده به اتوبوس کرایه ش رو هم نداد که ما بدیم. پدر سوخته

omid7092
02-07-2012, 21:38
این مشاور آقای پوردستمالچی رو بیشتر قبول دارین یا احمدی؟

omid7092
02-07-2012, 21:39
راستی احمدی جزوه ادبیات هم داره؟

maziarzar
03-07-2012, 17:16
من امسال خودم بالای1.5-2میلیون پول دادم واکثر سی دی های ایشون رو تهیه کردم وحتی با استاد احمدی از نزدیکه صحبت کردم
چندتا مسئله وجود داره---------تو این موسسه همه ادعای مشاور بودن دارند حتی کسی که قبلا ابدارچی ویا پیک بوده الان مشاور شده
یه موسسه خونوادگی ودوستانه که هر کسی که بخواد استخدام بشه یا باید رتبه خوبی داشته باشه یا با استاد احمدی اشنا ودوست باشه
اگه مشاوره میخواید فقط فقط از خود استاد احمدی بگیرید ولاغیر مفت نمی ارزه پیداکردن استاد هم خیلی سخته من از اول مهر دنبالش بودم تا فروردین تونستم
اکثر معملمان این موسسه سیاه لشکرند فقط تو این موسسه استاد فیزیک یعنی استاد امیر مسعودی بغیه بدرد نمیخورن
کنکور ما که به فنا رفت امسال ولی به خدا قسم همش چرته حتی تکنیک های مسعودی
من خودم امسال تو اردوهای خرداد شرکت کردم خیلی حالم بد شد اولش که رفتیم گفته بودند محل خواب هتل استقلاله بعد دیدیم باید تو خوابگاه اموزش پرورش بخوابیم بعدشم که نه تخت وایتبر بود و نه مازیک خلاصه پدرمو درور چندتا از بچه هارو هم اساسی کتک زد یکیشونم رفت کردستان با پدر وبرادرش برگشت وبا استاد دعواش شد استائ هم نوچه هاش رو انداخت به جون بابا بیچاره پلیس اومد بردش کلانتری با کلی التماس وپول اضافی به خوانواده ازاد شد تو این اردو 3-4تارو اساسی زد این اقا شما ها هیچ کدوم چیزی نمیدونید من از نزدیک دیدم
رتبه های برتری هم که ایشان پزشو میده یا اکثرا قبلا خودشون عالی بودند ویا اصلا شاگردش نبودند
سیاوش مهران که تو مشهده معلم هاش ومشاورش اکثرا مشهدا واین هم مثل موسسات دیگه دروغی بیش نیست من با یکی از اینها که الان به عنوان دبیر درس میده درمیون گذاشتم اون گفت قبل از این که با استاد اشناشم من خودم مدال نقره ریاضی رو داشتم وبعدا با استاد اشنا شدم
به نظرتون همچین فردی نباید رتبه 2رقمی بشه اگه اون نشه پس باید من بشم
اگه سوالی درمورد این ادم کلاهبردار دارید بپرسید درخدمتم
من درمورد این اقا به رادیو فرهنگ هم هزاران بار پیغام دادم ایمیل زدم ولی هیچی انگار همه کلشو کردن زیر برف ونمیخوان به حرف ماگوش بدن

amirw7
09-07-2012, 17:33
من امسال خودم بالای1.5-2میلیون پول دادم..........

سلام میگم تو فقط از استاد احمدی سیدی گرفتی...از استادایی که میومدن و تو برنامه صحبت میکردن و شماره میدادن چیزی نخریدی؟؟؟؟؟مثلا امیر مسعودی استاد فیزیک:3:

rooform
10-07-2012, 11:09
بچه ها خدا خیرتون بده که منو بیدار کردین. یه چیزی به من می گفت که این یارو کلاه برداره. آخه حرف زدنش تو رادیو عین کاسبا می مونه نه استادا. اما با این حال گولشو خورده بودم و می خواستم امروز 500 هزار تومن بریزم که برام سری اول سی دی ها رو بفرسته. خوب شد اینجا رو دیدم. ممنون که نجاتم دادین

amirw7
11-07-2012, 16:20
واقعا آدم لذت میبره که اینقدر زود جواب میدید!!!!!!!! موقع انتقاد از کسی که میرسه همه هستن ولی در بقیه موارد......:41:

نادر1368
12-07-2012, 19:58
بابا كلا سي دي رو بي خيال شو!يه نوع ترفند خارج از محدوده كنكور يادت ميده شيرين كاريه ديگه نمي دونم چطور ميتونه با اين خزعبلات فريب بده!اگر به اونا اميد ببندي شكست كنكوري ميخوري!همه ميدونيم اگر خوب بخوني ملتفت بشي و تست بزني و در تمرين و تكرار استمرار داشته باشي و موقع كنكور تمام هوش و حواست سرجاش باشه!ميتوني نتيجه بگيري خيلي عوامل دخيله ماشين كه نيستيم! با يك ريسك ميتوني 90 درصد بياري ترس علت ميشه كه 20 درصد هم نشي!ولي اگر اينا كه سي دي رو ميفروشن زحمت كنكور دادن جاي شما رو هم بكشن بعدش جواب گوي عدم نتيجه گيري هم باشن واقعا عاليه هر چقدر ميخوان بازم كمه بازم كمه:42::44::31:هان!

sahar sh
13-07-2012, 12:40
سلام,من کنکور امسالم رو از dvdهای امیر امسعودی و دکتر دادگستری استفاده کردم.خداییش فوق العاده بود......
به جرات میگم فیزیک و زیست حداقل 70% زدم....
دوستان عزیز قرار نیست که اونا به شما امپول بزنن هم تکنیک مهم هست هم درست استفاده کردن واز همه مهمتر تلاش خودت اگر خودت تلاش نکنی به اون چیزی که میخوای نمیرسی...:27:

maziarzar
15-07-2012, 17:52
این که دلیل نمیشه من خودم همراه100 تو اردو های این کلاش شرکت کردیم اخرش چی شد ناامیدشدیم رفت
پول بیزبونو ریختیم تو حساب این مرتیکه
بله هر معلمی که درس میده بعضی ها میفهمند بعضی ها هم نه خوب این عادیه اما اینکه تو یه جمع130نفره که همشون معترض بودند رو چی میگی یه جوری باماها برخورد کردند تو این اردو که خیلی ببخشید ها ولی میخوام برم تا میخوره بزنمش
شایدم این کارو کردم
امکان داره مثلا شما بری یه گوشی چینی بخری خوب ازاب دربیاد این دلیل نمیشه که برای بقیه هم مثل توباشه اکثر اونایی که میگن استاد عالیه فقط خودشونو میبینن
نظر با اکثریته اگه خدا وکیلی یه نفر تو جمع بین ماها بود که راضی باشه من این حرفارو نمیزدم
یه کسی که درس دادنش عین لاتاس رو چه به معلم
سحر خانوم تبریک میگم شما برو پیش استاد احمدی حتما شمارو به عنوان مشاور قبول میکنه
من خودم شنیدم کسی که فقط دستور میده وسرگروه اون مشاوراس ماهی3-4میلیون حقوقشه
حق التدریس استاد مسعودی برای چا پ این سی دی ها600میلیونه یه استاد600 میلیون میگیره پس ببین خود استاد احمدی بدون تردیدی حقوق سالیانش چند میلیارده

brad pitt
15-07-2012, 20:53
برا ارشد مدیریت مشاور خوب میشناسید ؟

مهندس یگانه خوبه ؟

ممنون

farshadhi
17-07-2012, 08:43
دوستان حتي اگر شما فايل صوتي مصاحبه راديو فرهنگ(احمدي)با سياوش مهران رو گوش داده باشيد نکته قابل توجه براي من اين بود که خود سياوش مهران ميگه من توي درس شيمي در سطح المپياد بودم يعني توي المپياد شرکت ميکرده!!
مطمئنا همه شما مي دونيد که کسي که مخ المپيادب داره ديگه کنکور مثل آب خوردنه ! بعد هم اون وقت اين احمدي توي مصاحبه مدام ميخواد تاکيد کنه که اين سياوش مهران با سي دي هاي مزخرف شيمي يزداني رتبه يک کنکور شده!!!!!!!!!!!

mccmehrdad
21-07-2012, 10:31
من مهردادم از شمال بصورت اتفاقی از رادیو فرهنگ صدای استاد احمدی را شنیدم و پس از دریافت آدرس بصورت حضوری اومدم تهران و با ایشان ملاقات کردم...واقعا متاسفم از افرادی که به ایشون این حرفای نامربوطا میچسبونن...ایشون جزو یکی از نخبگان ایرانه که تو زمینه کنکور فعالیت میکنه و با هزینه یک صدم شهریه دانشگاه آزاد ایران کاری میکنه که دانش آموز ا بتونن خیلی راحت دانشگاه ملی قبول بشن و رویایی خودشونا به واقعیت بدل کنن...ایشون رتبه های زیادی تحویل ایران داده ...نمونه ی کوچیکش آقای سیاوش مهرانه از مشهد..دوما رادیویی دولتی مثل فرهنگ...سلامت و جوان ..به نظر آقایونی که فقط بلدن تهمت بزنن بدون هیچ گونه تحقیقی میتونه اجازه بده شخصی مثل استاد احمدی بدون استعلام مدرک و سند بیاد و با تمام ایرانی ها صحبت کنه؟؟؟؟؟اینجا ایرانه جایی که بیشتر ما وقتی خودمونا پائین تر از همه می بینیم با کشیدن بالاتر ها با تهمت و افترا سعی میکنیم خودمونا گنده کنیم..این ادرس موسهه استاد احمدیه هرکی شک داره میتونه بره خودش از نزدیک ببینه و بعد قضاوت کنه....تهران میدان انقلاب خیابان 12 فرودین پلاک 209....استاد احمدی باعث شد من با انگیزه درس بخونم و برای اولین بار به آرزوی 18 سالم برسم....خدا حفظش کنه...و دشمنان بد خواهشا لعنت کنه.

رندی ا
21-07-2012, 11:53
ببخشید محصولاتی که مهندس امیر مسعودی بیرون داده به نظر شما خوبه چون من میخام بگیرم لطفا راهنمایی کنین با اون احمدی هم کاری ندارم من فقط میگم آیا محصولات امیر مسعودی خوبه؟؟؟؟

maziarzar
22-07-2012, 14:23
من مهردادم از شمال بصورت اتفاقی از رادیو فرهنگ صدای استاد احمدی را شنیدم و پس از دریافت آدرس بصورت حضوری اومدم تهران و با ایشان ملاقات کردم...واقعا متاسفم از افرادی که به ایشون این حرفای نامربوطا میچسبونن...ایشون جزو یکی از نخبگان ایرانه که تو زمینه کنکور فعالیت میکنه و با هزینه یک صدم شهریه دانشگاه آزاد ایران کاری میکنه که دانش آموز ا بتونن خیلی راحت دانشگاه ملی قبول بشن و رویایی خودشونا به واقعیت بدل کنن...ایشون رتبه های زیادی تحویل ایران داده ...نمونه ی کوچیکش آقای سیاوش مهرانه از مشهد..دوما رادیویی دولتی مثل فرهنگ...سلامت و جوان ..به نظر آقایونی که فقط بلدن تهمت بزنن بدون هیچ گونه تحقیقی میتونه اجازه بده شخصی مثل استاد احمدی بدون استعلام مدرک و سند بیاد و با تمام ایرانی ها صحبت کنه؟؟؟؟؟اینجا ایرانه جایی که بیشتر ما وقتی خودمونا پائین تر از همه می بینیم با کشیدن بالاتر ها با تهمت و افترا سعی میکنیم خودمونا گنده کنیم..این ادرس موسهه استاد احمدیه هرکی شک داره میتونه بره خودش از نزدیک ببینه و بعد قضاوت کنه....تهران میدان انقلاب خیابان 12 فرودین پلاک 209....استاد احمدی باعث شد من با انگیزه درس بخونم و برای اولین بار به آرزوی 18 سالم برسم....خدا حفظش کنه...و دشمنان بد خواهشا لعنت کنه.
یاشما از اون مشاورای درپیت استادی که الکی تونت به طرفدای ازش میان هستی یا اصلا نمیفهمی چی میگی
من خودم با استاد صحبت کردم بیش از20 بار رفتم پیشش تمام نواراشو گرفتم به اردو هاش هم رفتم شما چی 4تا تکنین شنیدی بیا من خودم برات رمز بسازم تو ادبیات فکر میکنی احمدی کیه کلاهبردارا دیدن چرا اینکارابکنیم میریم مشاور میشیم هم درامدش خوبه هم کلی کلاس داره سر همه مردم رو شیره میمالونیم هیچکسی هم نمیتونه جلومونو بگیره
از این به بعد هرکی بیکار بشه میره مشاور کنکور میشه دیگه
مرتیکه میگه بیا پیش خودم ناگفته های تکنیک ها رو بگم رفتم پیشش همونارو دوباره بهم گفته تازه کلی هم منت سرم گذاشته
شما که انقدر طرفداریشو میکنی برو بهش بگو اگه زیاد چرت پرت یا بقول خودش چرت وپلا بگه بیچارش میکنم
مدرکم دارم از تمام قضایا ودعواها فیلم گرفتیم ومیتونیم بریم تمامک بچه های اردو جمع کنیم وحالشو بگیریم
میگه من مشاوره رایگان میدم اخه .... مشاوره دادنتم دیدیم که
مشاوره دادنش اینجوریه که میگه معدلت چنده چه درسی قوی وچه درسی ضعیف خب برو سی دی ها رو نگاه کن حالشو ببر اینم شد مشاوره آخه

از من میشنوید به خودتون ومعلماتون اعتماد کنید به خدا بهتر از این مشاوراس

Lord007
22-07-2012, 15:57
من خودم زبان کنکورو درس میدم اگه کسی خواست بگه.با یه روش جدید درس میدم روشی که خودم باهاش توو کنکور 83 و 84 زبانو 89 زدم.هیچ نیازیم به کلاس زبان ندارید،من هیچوقت پامو توو هیچ کلاس زبانی نذاشتم.هدف اصلیمم درآمدزایی نیست دوس دارم این روشیو که بلدم به بقیه یاد بدم تا انقد پول و وقتشونو برای کلاس زبان هدر ندن.

farshadhi
22-07-2012, 17:32
تنها کسی که زندگی تون رو تغییر جهت میده ««« خودتونید»»»»

farshadhi
22-07-2012, 17:38

دوست عزیز اگر شما کل نظرات مربوط به قسمت مهندس احمدی رو بخونی می دونی چند صفحه هستش ؟
ـآفرین درست گفتی 6 صفحه اما رفتی این 6 صفحه رو بخونی که چند درصد راضی و چند درصد ناراضی اند؟؟؟

رندی ا
22-07-2012, 20:37
ببخشید اگه میشه جواب بدین من میخام سیدی های امیر مسعودی رو بگیرم ...چه کار کنم

maziarzar
03-08-2012, 09:36
من پیشنهاد میکنم نخر
شاید بتونی تو بعضی مباحث پیشرفت کنی وسرعتت زیاد بشه ولی گاهی اوقات بدجوری گیج میشی و بدتر میشی وخیلی کند تست میزنی چون برای هر قسمت یه جور فرمول داده
ریاضی شو اصلا نگیر
بخدا مثال گند زد به زندگیم
همه رومن حساب زیر1000میکردن وقبولی شریف ولی حالا به لطف همین اساتید موسسه احمدی من رتبم 20000شده
من که اصلا ازشون نمیگزرم
هرروز هر شب مرگشو ازخدا میخوام چون منو به تباهی کشوند
ولی بازم خوبه حداقل این اتفاق تو ارشد نمیافته الان فهمیدم دیگه چه کلاهبردارایی هستند

فقط فقط کتاب درسی وفرمول های معلم ها
چرا بعضی فرمولا بیخودن ولی همه ی فرمولای لازم تو کتابا ی کمک درسی وکنکوری هست بیخودی پولته نده برا این کلاهبردار میل خودته من فقط دوست دارم کسی مثل خودم نشه
حیف....

harikaboy
04-08-2012, 16:55
من از محصولاتشون تهیه کردم به نظرم فقط زیست دکتر دادکستری به درد میخورد و بقیه هیچ ارزشی ندارند مخصوصا محصولات خود احمدی ، یزدانی . شاید فیزیک مسعودی واسه بعضی ها به درد بخوره
اما زیستشون عالییییه اونم زیست دکتر فرخ دادکستری

farshadhi
10-08-2012, 12:05
اخیرا ما با گروهی تحت عنوان گروه استاد حسین احمدی آشنا شدیم که ادعا می کنند با کمک DVD های هردرس خود که توسط برترین دبیران تهران ( البته ما که جزیکیشون بقیه رو نمی شناسیم حالا شما رو نمی دونم !!! ) تدریس شده است شما می توانید به درصد بالایی در هر درس برسید و هر ساله تعداد زیادی از رتبه های برتر از جمله سیاوش مهران رتبه ی ۱ تجربی ۹۰ از این DVDها و مشاوره ی این گروه استفاده کردند ( که البته اینم شنیدم که این آقا سیاوش یه مبلغ باور نکردنی به خاطر اینکه این حرفارو با دستخط خودش بنویسه از استاد احمدی و رضا یزدانی گرفته ) به همین دلیل من و برخی از دوستانم یک سری از این DVDها رو تهیه کردیم تا ببینیم این حرفا تا چه حد واقعیت داره و فهمیدیم که فقط پولمونو دور ریختیم. بعد برای اینکه میدیدیم چقدر از داوطلبان به خصوص شهرستانیا به امید اینکه با این DVDها به رتبه های خوب برسند پولهای خود و خونوادشونو به باد میدادند تصمیم گرفتیم به تحقیق درباره ی این گروه بپردازیم تا جلوی این گروه بگیریم و یک کمکی به عزیزان کنکوری و خونوادهاشون بکنیم تا دیگه پولشونو به باد ندن ( البته عزیزانی که فکر میکنند ما دروغ میگیم میتونن گوش ندن و برن هر چقدر که دوست دارند از این DVDها بخرن ). در همین راستا به کمک یکی از رتبه های برتر کنکور که از دوستان خود من بود و زمانی با این گروه همکاری داشته شنیدیم برخی از این استادان مطرح تهران !!! اصلا با مدارک غیر واقعی کار می کنند. برای مثال رضا یزدانی نفر دوم این گروه بعد از استاد احمدی کسی که مشاورودبیرشیمی رتبه های برتر کنکور( از جمله همین آقا سیاوش رتبه ۱ تجربی ۹۰ ) کسی که المپیاد شیمی رتبه آورده و ۲بار هم شیمی کنکورو ۱۰۰ زده!!! " بعد از تحقیقاتمون مشخص شد این بنده خدا که متولد ۶۸ هستش هنوز اصلا کنکور قبول نشده و همین پارسال ( کنکور ۹۰ ) شیمیشو ۵۰ زده!!!بعد هم فهمیدیم درسشو از روی درسنامه های شیمی مبتکران آقای بازرگانی میده نکته جالبتر اینکه برای کنکوره پارسالش تو درس زیست به جای اینکه با دبیر زیست مطرح خودشون ( عرفان اکبری دانش جوی سال دوم یا سوم رشته دامپزشکی حالا شبانه یا روزانه دولتی یا آزادشو خدا میدونه!!! یا دکتر دادگستری که البته از دبیران قدیمی این درس هستن اما هیچ وقت مطرح نبودن ) کلاس خصوصی بگیره با دکتر عمارلو کلاس گرفته و یا دبیره ریاضی این گروه دکتر کرمی!!! کسی که به قول استاد احمدی رتبه ی ۴ کنکور ریاضی سال ۷۶ شده. بنده خدا این استاد احمدی راست میگه بابا. طرف رتبه ی ۴ شده ولی رتبه ی ۴ تو رشته ی ریاضی محض دانشگاه آزاد( کدوم واحدشو نمیدونیم ) چیزی که من سال سوم که آزاد ریاضی دادم نفر اول این رشته واحد تهران جنوب ( یعنی قوی ترین واحد دانشگاه آزاد بعد از علوم تحقیقات ) با ترازه ۶۴۰۰ شدم!!! خود این استاد احمدی هم که ادعا می کنه با DVDهایی که خودش پر کرده ادبیات و دینی و عربی رو میتونید ۱۰۰ بزنید ولی با اونی که ما دیدیم ۱۰۰ چیه مطمئنیم ۵۰ هم نمیشه زد. درباره ی DVDهای زبانشونم که توسط سپهر پیروزان ( دانش جوی سال دوم یا سوم رشته ی پزشکی !!! البته اگر واقعیت باشه چون ما چیزی درباره ایشون پیدا نکردیم ) باید بگم ایشون گرامرو عالی درس دادن ولی تو واژگان و cloze و reading روششون افتضاح بود.
البته اینم بگم از اونجا که ما با هیچ کس و هیچ گروهی مشکلی نداریم باید به یک سری نکات مثبت درباره ی این گروه اشاره کرد. اول اینکه DVD های این گروه در درس زمین شناسی واقعا عالیست وفقط با همین DVDها که توسط دکتر محمد چلاجور دبیر مدارس فرزانگان وعلامه حلی و آموزشگاه هدف تدریس شده و زدن تست های کنکورهای ۸۰ تا ۹۰ به راحتی می توان زمین شناسی کنکورو بالای ۷۰ که درصدی بسیار عالی برای این درس است زد. دوم DVDهای فیزیک این گروه است که توسط مهندس مسعودی تدریس شده و ایشون فیزیکو به زبانی بسیار ساده و تکنیکی توضیح داده که برای من با اون میانگین تراز واقعا جالب بود مخصوصا تکنیک هایی که در آینه ها و عدسی ها ارائه کردن واقعا عالی بود و من به کسانی که در مدرسه یا آموزشگاه خود دبیر و جزوه فیزیک خوبی ندارند این DVDهای آقای مسعودی رو توصیه میکنم که بگیرن و استفاده کنند.
اینم آدرس برخی از سایتای این گروه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
...............................................
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]منبع:

maziarzar
10-08-2012, 14:39
سلام دادا یه سوالی داشتم شما اسم شریفتون چیه؟
شما مطمئنی ما از خود یزدانی پرسیدیم فهمیدیم که دانشگاه ازاد میخونه
استاد احمدی نفر دومه
خانوم استاد احمدی همهکارش نه خودش دادا

xUltimatex
11-08-2012, 19:24
درود
من شخصا نه این اقا رو میشناسم نه تمایلی به شناختشون دارم ولی این مطمئنم خیلیا هستن ازین اشفته بازاری که متاسفانه تو فضای آموزشی کشورمون به وجود اومده که عامل عمدش فرایندی به اسم کنکور هست، میخوان نحو احسن استفاده رو بکنن و براشون مهم نیس که اینده اون شخصی که بش وعده وعید الکی میدن در گرو یک همچین مسئله ای (کنکور) هست... و این احتمالم هست که این مهندس احمدی هم یکی از این افراد باشه... شاید زیاد ربطی به موضوع تاپیک نداشته باشه ولی به نظر من اراده سرامد همه ی این چیزاس و دنبال شاه کلید و میانبری بودن برای فرار از حجم شاید انبوه مفاهیمی که تو کنکور میاد به نظر من فقط خودفریبیه! هیچ راهی غیر از مطالعه ی صحیح و اصولی برای موفق شدن و برتر شدن توی کنکور وجود نداره...
و یه چیز جالبه دیگه اینکه ایشون به گفته ی خودشون و حتی اون مطالبی که توی سایتاشون هست فقط و فقط امید درصد 100 رو به داوطلب میده که به نظر من اینم یه مهر تایید دیگه ایه روی غیرواقعی بودن و غیرکارگر بودن این مجموعه جزوه ها و دی وی دی ها....

M A M M U T
11-08-2012, 21:20
با تمام احترامی که برای بعضی مشاور ها قائلم اما خیلی ها هم نام این قشر جامعه رو خراب کردن..... من معتقد هستم که در بسیاری از کارها مشاوره خیلی چیز خوبی است و بسیاری از مشاوران هم بسیار دانا و دل سوز هستند اما بعضی ها دکان باز کردند و از سادهلوحی مردم سو استفاده میکنن....
من چند روز پیش رفتم دفترچه انتخاب رشته بخرم یارو یه پاکت پر از این تبلیغ ها بهم داد....تو یکیش نوشته بود:آیا میدانید با رتبه ی 2100 منطقه 2 میتوانید پزشکی تهران قبول شوید!!! بگو مردک خودت رو خر فرض کردی؟ و جالب اینه خیلی ها این رو باور میکنن....

alavi71
11-08-2012, 22:32
با تمام احترامی که برای بعضی مشاور ها قائلم اما خیلی ها هم نام این قشر جامعه رو خراب کردن..... من معتقد هستم که در بسیاری از کارها مشاوره خیلی چیز خوبی است و بسیاری از مشاوران هم بسیار دانا و دل سوز هستند اما بعضی ها دکان باز کردند و از سادهلوحی مردم سو استفاده میکنن....
من چند روز پیش رفتم دفترچه انتخاب رشته بخرم یارو یه پاکت پر از این تبلیغ ها بهم داد....تو یکیش نوشته بود:آیا میدانید با رتبه ی 2100 منطقه 2 میتوانید پزشکی تهران قبول شوید!!! بگو مردک خودت رو خر فرض کردی؟ و جالب اینه خیلی ها این رو باور میکنن....

سلام
بله متاسفانه خیلی ها واسهی سودش میان توی این کار

یک مشاور بود افتخار میکرد پارسال با رتبه 32 هزار مهندسی کشاورزی برای طرف زده قبول شده.من بهش گفتم من تا 48 هزار هم دیدم قبول بشه

vahid_crab708
16-08-2012, 05:45
کسی مشورت خواست در مورد استاد احمدی فقط دروس عمومی (چون خودم فقط دروس عمومی داشتم)

mrtrevenge
24-08-2012, 12:11
ادم کلاهبرداریه به تمام معنا !!!من پارسال رفتم سی دی شیمی خریدم اونم به اصرار دوستم سی دی شرک از اون بهتره!!! گولشون نخور من دوستم برای آلفا ذهنی مبلغ زیادی ازش گرفتن هر چی گفتم اینکارو نکن اما تو کتش نرفت و پولش هاپولی کردن !
فقط درست بخون اینا فقط یه چیز بهش میگن حاشیه که یه مدتی گریبان گیر منم شد!:41:

adch1415
29-09-2012, 20:37
عزيزان كسي دي وي دي هاي فيزيك مسعودي از اين مجموعه داره ؟
به جاي پول دادن به خودشون از شما بگيرم ؟

sibesorkh2008
20-10-2012, 18:19
سلام
به نظر من هم اینها همش الکیه و نباید اعتماد کرد
دوستان هم که خیلی کامل دلایل رو گفتن!

walfare
22-10-2012, 11:00
سلام مازیار.میشه بگی الان داری برای کنکورت چیکار میکنی؟دقیقا اسم مشاوری که بهت برنامه ریزی داده بود چیه؟آخه راستش منم یه سری چیز از یزدانی خالی بند میدونم که میخواستم واسه همه بذارم. جوابتو واسه ایمیلم بفرست.مرسی.
genius.9372@yahoo.com

Aryan007
22-10-2012, 14:58
کلا این مشاورا به نظرم بدون بزرگنمایی بیش از 70% شون الکین.توی بیلبرد بعضی شهر ها دیده میشه:رتبه ساز کنکور!

آخه بگو مگه تراکتوره که تو بخوای بسازیش؟یعنی میخواد چی به طرف بگه که با درس نخوندن رتبه بیاره؟به بعضیا از این مشاورا باید بگی:

تو گر طبیب بودی سر خود و بچه های فامیل خود درمان می کردی!

این مورد در درس ها برای زیست خصوصی هم خیلی پیش میاد.بیشترین پول ها رو این معلم زیستا می گیرن تا یا مطالب معمولی رو بگن یا خارج از کتاب.برید ببینید.اکثر کسایی رو که زیست رو به معلم تکیه می کنن ببینید.جلسه ای حداقل 200.000 هستن این دبیرا (خیلی ها هستن حداقل 8 میلیون برای زیست خصوصی میدن برای ناقابل 30% توی کنکور).
حداقل دیگر دروس اختصاصی یه چیزی چون بعضیا واقعا به درد می خورن.

ممنون.

mahyarSAMSUNG
22-10-2012, 15:39
ایول به همتون ... چقدر اعتماد به نفس دارید شما تا تونستید یارو رو ترکوندنیا .... راست میگید شما درس بخونید و منابع رو کامل بخونید یعنی 6 7 ماه بکوب وقت بزارید چرا قبول نشید احتیاجی همبه مشاوره نیست .. به نظر من مشاوره یک نوع اعتماد به نفس و انگیزه هستش فقط .. این که انگیزه و اعتماد به نفس از هزار راه دیگه میشه بدست اوردش ...

walfare
25-10-2012, 20:29
دستمالچی به خدا خیلی بهتره....

775e
27-10-2012, 11:26
من امسال خودم بالای1.5-2میلیون پول دادم واکثر سی دی های ایشون رو تهیه کردم وحتی با استاد احمدی از نزدیکه صحبت کردم
چندتا مسئله وجود داره---------تو این موسسه همه ادعای مشاور بودن دارند حتی کسی که قبلا ابدارچی ویا پیک بوده الان مشاور شده
یه موسسه خونوادگی ودوستانه که هر کسی که بخواد استخدام بشه یا باید رتبه خوبی داشته باشه یا با استاد احمدی اشنا ودوست باشه
اگه مشاوره میخواید فقط فقط از خود استاد احمدی بگیرید ولاغیر مفت نمی ارزه پیداکردن استاد هم خیلی سخته من از اول مهر دنبالش بودم تا فروردین تونستم
اکثر معملمان این موسسه سیاه لشکرند فقط تو این موسسه استاد فیزیک یعنی استاد امیر مسعودی بغیه بدرد نمیخورن
کنکور ما که به فنا رفت امسال ولی به خدا قسم همش چرته حتی تکنیک های مسعودی
من خودم امسال تو اردوهای خرداد شرکت کردم خیلی حالم بد شد اولش که رفتیم گفته بودند محل خواب هتل استقلاله بعد دیدیم باید تو خوابگاه اموزش پرورش بخوابیم بعدشم که نه تخت وایتبر بود و نه مازیک خلاصه پدرمو درور چندتا از بچه هارو هم اساسی کتک زد یکیشونم رفت کردستان با پدر وبرادرش برگشت وبا استاد دعواش شد استائ هم نوچه هاش رو انداخت به جون بابا بیچاره پلیس اومد بردش کلانتری با کلی التماس وپول اضافی به خوانواده ازاد شد تو این اردو 3-4تارو اساسی زد این اقا شما ها هیچ کدوم چیزی نمیدونید من از نزدیک دیدم
رتبه های برتری هم که ایشان پزشو میده یا اکثرا قبلا خودشون عالی بودند ویا اصلا شاگردش نبودند
سیاوش مهران که تو مشهده معلم هاش ومشاورش اکثرا مشهدا واین هم مثل موسسات دیگه دروغی بیش نیست من با یکی از اینها که الان به عنوان دبیر درس میده درمیون گذاشتم اون گفت قبل از این که با استاد اشناشم من خودم مدال نقره ریاضی رو داشتم وبعدا با استاد اشنا شدم
به نظرتون همچین فردی نباید رتبه 2رقمی بشه اگه اون نشه پس باید من بشم
اگه سوالی درمورد این ادم کلاهبردار دارید بپرسید درخدمتم
من درمورد این اقا به رادیو فرهنگ هم هزاران بار پیغام دادم ایمیل زدم ولی هیچی انگار همه کلشو کردن زیر برف ونمیخوان به حرف ماگوش بدن
سلام دوسته من کاکلا با شما موافق نیستم این مرتیکه بی همه چیز
داره پول مردم رو بالا میکشه من خودم امیر مسعودی رو قبول دارم اما بقیه رو نه مثلا شیمی سیروس رضایی یار هیچی بارش نیست فثط داره چرت میگه پدر سگ
آدم اگه بخواد رتبه بشه باید خودش درس بخونه و مهم ترا ز او وقتشو تو انترنت و این سایت اون سایت تلف نکنه .

walfare
27-10-2012, 17:53
تو خودت از سی دی های مهندس رضایی استفاده کردی؟کنکوریه 91 بودی؟رشتت چی بوده؟(جوابتو واسه ایمیلم بفرست)یا اینکه رو صفحه بذار همه ببینن.genius9372@yahoo.com

helma joon
29-11-2012, 18:58
سلام به همگی دوستای گلم من هم در بعضی موارد با شما موافق و در بعضی موارد با شما مخالقم به نظرمن مهندس مسعودی واقعا بی نظیره واقعا عالی تدریس میکنه واسه شاگردش ;م نمیذاره ؛شمایی که این سی دی هارو دیدی و نتیجه نگرفتی بخاطر اینه که نرفتی تست بزنیو تمرین کنی مهندس مسعودی همیشه میگه برای موفقیت در کنکور دو بال مورد نیازه یکی تکنیک و دیگری تمرین............ دوستای خوبم من برای خرید بعضی از سی دی های مهندس مسعودی باکمبود بودجه مواجه شدم برای رفع این مشکل مجبورم بعضی سی دی های مهندس مسعودی رو بفروشم .اگر کسی میخواد میتونه به ایدی من ایمیل بزنه و شمارشو بذاره تا من باهاش تماس بگیرم و سی دی هارو براش بفرستم در ضمن سی دی ها رو با 15 درصد تخیف میفروشم behnaz.saeid@yahoo.com helmaa.joon@nimbuzz.com

Amin.M.1986
06-12-2012, 09:59
دوستان من خودم به عنوان کسی که کارم کنکور هست خیلی مطمئن بهتون میگم که کلا گول این حرف ها رو نخورید. قدیم تر ها دزدی پول رو از جیب مردم بلند کردن بود و الان شکلش عوض شده و کاری میکنند که خودتون پول رو با احترام بهشون بدید.
ذهنتون رو از این حرف ها خالی کنید و دنبال حاشیه نباشید. شده حکایت اون دیواری که مردم ده نمیدونستن چطور ازش رد بشن و خلاصه یکسری از افرادی که خودشون از دیوار رد نشده بودند شروع کردند به نوشتن کتاب برای نحوه رد شدن از دیوار و بقیه ماجرا!!! ولی کافی بود یکی دستشون بگیره به بالای دیوار و ازش بالا بره.

راه قبولی در کنکور مشخصه: برنامه صحیح و مطالعه مستمر! در این بین افرادی که هوش بیشتری دارند با زحمت کمتری میتونند موفق بشوند. هیچ روش جادویی و معجزه ای هم در کار نیست. یکسری روش ها رو هم توی تالار آموزشگاه های تهران نوشتم و دوباره اینجا نمینویسم. کسی اگه تمایل داشت از همونجا بخونه.
از الان هم هرکس ذهنشو از حاشیه دور کنه و صحیح درس بخونه موفق میشه.. سعی کنید تک منبعی بخونید تا موقع مرور دچار مشکل نشید! اگه هم کلاس میرید و هم مشاور دارید سعی کنید توی درسی که کلاس میرید فقط به حرف دبیرتون گوش بدید نه مشاور!!! اگه مجبورید یکسری مباحث رو از روی یک منبع بخونید و یکسری دیگه رو از منبع دیگه سعی کنید یک فصل مشترک رو از رو هردو نخونید، مثلا گراف رو فقط و فقط از روی منبع A بخونید و نظریه اعداد رو از روی منبع B! اول مبحثی که روز قبل خوندید رو مرور کنید بعد مباحث جدید رو شروع کنید. کنکور مسابقه سرعت نیست و استقامت حرف اول رو میزنه! با عرض پوزش از نامرتب نوشتن جملاتم، به دلیل عجله وقت نکردم متن رو اونطور که باید بنویسم.
به امید موفقیت همه کنکوری ها

helma joon
06-12-2012, 15:49
اقای محترم بستگی داره................همه که بد نیستن
الان همه ی بچه ها دارن میرن کلاس کنکور با معلم های پروازی با قیمت های نجومی ایا همه ی اینا خوبن ایا همه قبول میشن ؟؟؟؟؟؟؟همون روش های تستی که توکتابا هستو میان به دانش اموزا میگن دوتا تستم حل میکنن کلی هم ادعا دارند ولی حرف من اینه که مهندس مسعودی واقعا حرفی برای گفتن داره
ادم اگه درسشو بخونه تستم بزنه و در دروسی مثل ریاضی و فیزیک تکنیکی باشه نیازی به هیچ مشاوری نداره
یاعلی.........

sky55
08-12-2012, 14:19
من با حسين احمدي و رضا يزداني از طريق راديو جوان آشنا شدم با اسم برنامه کنکور آسان است هر شب ساعت 22 تا 22:30 برنامه

آموزشي دارن مجري راديو هم خيلي تبليغشون رو ميکنه !! جالبه که همش ميگن اگه درآمدتون کمه اگه پول معلم خصوصي براي

کنکور ندارين و.... مي تونين از پکيج مشاوره اي ما و دي وي دي هاي آموزشيمون استفاده کنين!! منم رفتم تو سايتشون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فردا صبح با خود رضا يزداني تماس گرفتم پس از کلي زنگ که گوشيش رو بر نمي داشت جواب داد و از

مشاوره و برنامه هاي آموزشيشون پرسيدم بعد بهم شماره حساب بانکيش رو داد بهم گفت دوميليون و پانصد هزار تومان بريز به حساب !!!!

بعدش بهم گفت داري اين پول رو بريزي ؟؟ يا خرد خرد بده ما هم برنامه رو خرد خرد ميفرستيم !! من پولش رو دارم مسله اينه که خيلي هاي

ديگه که ندارن . مخصوصا تو برنامه راديو يي شون طرفشون قشرهاي کم درآمد و شهرستاني هاست جالب اينجاست که موقع پخش برنامه

کنکور آسان است اسم برنامه در حال پخش رو تو سايت راديوجوان نمي نويسند !!! يکي از آشنايامون که دبير بود قضيه رو

بهش گفتم بهم گفت اگه طرف مهندس يا دکتر نابفه باشه مثلا هم فيزيک رياضي و شيمي ش رو بالاي 80% زده اصلا 100% زده باشه ديگه

نمي اومد به پشت کنکوريا درس بده از اين طريق نون دربياره واسه خودش دکتر يا مهندس مي شد اينقد پول داشت که بره کيف دنيا رو بکنه

شايد هم خيلي دلسوز

ملتشه !!!! دوستان نظر شما چيه ؟؟ اگه کسي در مورد شخص محي الدين ظاهري هم اطلاع داره بگه کارش درسته يا ....

من با ايشون

هم تماس داشتم کل پکيج آموزشي و مشاورشون 365 هزار تومانه باز خيلي پايين تر از قيمت حسين احمديه تو مجلات هم همش تبليغش

هست البته مراکز مشاوره اي کنکور در سطح شهر هم کمتر از 200 هزار تومان براي مشاوره نمي گيرن الله اعلم

fuliya
09-12-2012, 13:14
راه قبولی در کنکور مشخصه: برنامه صحیح و مطالعه مستمر! در این بین افرادی که هوش بیشتری دارند با زحمت کمتری میتونند موفق بشوند. هیچ روش جادویی و معجزه ای هم در کار نیست.
من به این جمله واقعا معتقدم ...
هیچ روش جادویی هم در کار نیست ... احمدی یا هر کس دیگه ای خودش رو بکشه هم نمیتونه مثل این کتابهای آموزشی خوبی که الان دیگه واسه همه ی درسها موجود هست درس بده ...
ماشالله خیلی هم پررو تشریف دارن ... یه بار برنامه شون رو گوش دادم توی رادیو که ببینم چی میگن ... این احمدی با پررویی تمام کتاب شیمی مبتکران بهمن بازرگانی رو برد زیر سوال ... میگفت که چه ارزشی داره شما بری واسه شیمی سال دوم یه کتاب 1000 صفحه ای بخونی ... بیاین سی دی های یزدانی رو بخرین!!!!
از نظر من کتاب شیمی بهمن بازرگانی اولین کتابی بود که در زمینه کتابهای کنکور انقلاب بپا کرد ... فکر میکنم بعد این کتاب بود که بقیه مولفها تصمیم گرفتن واسه بقیه درسها هم کتابی به این سبک بنویسن که همه ی نیازهای یک کنکوری رو برطرف کنه ...
یکی نیست به این احمدی بگه تو اصلا در حدی نیستی که بخوای در مورد بهمن بازرگانی صحبت کنی...
همون شب که داشتم برنامه رو گوش میدادم عرفان اکبری هم تبلیغ سی دی های خودش رو میکرد ... بعد یکسره میگفتن عرفان اکبری دکترای حرفه ای دانشگاه تهران میخونه ... خاک بر سرشون ... چون میخوان مردم رو گول بزنن نمیگن که این عرفان اکبری دکترای حرفه ای دامپزشکی دانشگاه تهران میخونه ... ولی اینا فقط میگن دکترای حرفه ای که بچه های ساده ای که توی شهرستانها زندگی میکنند فکر کنند که طرف خودش هم پزشکی دانشگاه تهران میخونه ... دکترای حرفه ای!!!
باز بین اینها مسعودی بهتر از بقیه است ولی سی دی های اونم به نظر من نمی ارزه این قیمت ... فکر کنم سی دی های مسعودی بالای 1 میلیون باشه ... شیوه ی اینها واسه جذب شاگرد اینجوریه که یه مبحث رو تکنیکی یاد میگیرن و واسه جذب مشتری همون مبحث رو جلسه ی اول یاد میدن یا توی رادیو همون مبحث رو هی تبلیغ میکنن ... مثلا مسعودی هی میگه 80 گرم آب فلان درجه انقدر یخ فلان درجه رو ذوب میکنه ... خوب که چی ؟؟؟؟ ... مثلا شما این فرمولو حفظ میکنین میرین سر جلسه تو 30 ثانیه تست رو حل میکنین ... من فرمولای مسعودی رو بلد نیستم از راه معمولی میرم 1 دقیقه میخواد طول بکشه دیگه ... چند نفر شما هستن که تا آخر سر جلسه میشینن و در حال حل کردن سوالها هستن و وقت اضافه نمیارن؟؟؟ ... والا خودم که قلمچی میرم 1 ساعت بعد از توزیع دفترچه اختصاصی 70 درصد بچه ها نیستن ... منظورم اینه که میخواد اون تسته 30 ثانیه واسه شما بیشتر طول بکشه دیگه ... خوب بیشتر سر جلسه میشینین... من سی دی های مسعودی رو ندیدم ولی مطمئنم که تکنیکهاش واسه یک سری مسائل ساده مثل همین فصل گرما و آینه ها و مباحث راحتی هست که همه بچه ها این مباحث رو بلدن ... این آقا واسه حرکت شناسی هم تکنیک داره؟ ... به احتمال 99 درصد نه ... حرکت شناسی رو مثل بقیه معلمها درس میده ...

در آخر نظر من اینه که بهترین کتابهای آموزشی در زمینه کنکور موجود هست که هیچ معلمی وقت این رو نداره که سر کلاس اینقدر مطلب رو بشکافه و توضیح بده ولی توی این کتابها کاملا مباحث توضیح داده شده ... مثل کتاب شیمی مبتکران یا خیلی سبز یا فیزیک 3 و پیش دانشگاهی خیلی سبز ... ولی بیشتر بچه ها حوصله خوندن ندارن ... من پیشنهادم اینه که اگه حوصله ندارین بهتره برین کلاس پیش معلم های خوب شهر خودتون و پولتون رو تو جیب کلاه بردارهایی امثال احمدی و گروهش نریزین ... البته فکر میکنم اکثرا دیگه احمدی رو شناخته باشن ولی هنوزم خیلی ها هستن که گول این آقا رو میخورن ... خدا ازشون نگذره که الان تصمیم گرفتن با تبلیغ تو رادیو بچه های شهرستانی که هنوز نمیشناسنشون رو بچاپن ... تازه در اقدامی جالب دیروز که رفتم کارت اعتباری کنکور بگیرم واسه ثبت نام یکی از این سی دی های تبلیغاتی احمدی هم با دفترچه کنکور به همه میدادن ... من فقط گرفتم که بندازم سطل آشغال ... چون ممکن بود همون سی دی من دست کسی بیفته که هنوز احمدی رو نشناخته باشه...

fuliya
09-12-2012, 13:15
اشتباهی دوباره ارسال کردم ...
حذف شود!

amir.orc
12-12-2012, 13:41
سلام بچه ها.من دنبال شیمی 3 رضا یزدانی هستم همون که تو سایتش زده 7 dvd هر کی داره بگه که من از خودش بخرم در ضمن من تهرانم فقط لطفا عجله کنید چون ما امتحانمون داره شروع میشه لا مصبا خودشون خیلی گرون می دن یارو فکر میکنه از بازرگان خیلی سر تره. خداییش زوره آدم 30 تومن پول 7 تا دی وی دی بده.تو رو خدا عجله کنید.
ایمیل:amir.orc322@gmail.com

amir.orc
13-12-2012, 12:10
من شیمی 3 یزدانی می خوام
:n30::n30::n30::n30::n30:
somebody help me plz
:n08:

Alireza SM
13-12-2012, 16:49
محصولات جدید این موسسه که ( فقط اونایی که آموزشی مفهومی دارن ) برای کنکور بسیار مناسب هستن. من فقط اینا رو تایید میکنم :

زیست دادگستری + ریاضی و فیزیک مسعودی

amir.orc
13-12-2012, 18:48
نظر دوست عزیز Alireza SM کاملا تایید میشه.ولی من سال سوم تجربی هستم و معلممون 2 ماهی هست که نمیاد هیچ معلم جایگزینی هم نیست هیچ کسی هم به فکر نیست تنها راه حل هم اینه که dvd ببینم .آقای بازرگان کارشون درسته ولی برای سال سوم هنوز dvd نداده بیرون ولی به گفته خود مبتکران فیلمش رو ساخته ولی بیرون نمیده.من مجبورم dvd های شیمی 3 یزدانی رو بگیرم وگرنه یه موی بازرگان به 100 تا از این آدمای پول دوست و بی خود و ... نمی ارزه اگر این یزدانی واقعا مشاور و استاد بود اولین چیزی که تو اولین صحبت با هاش به آدم می گفت شماره حسابش و درخواست میلیون ها پول نبود.ولی من به خاطر این شرایط که معلم نداریم چاره ای ندارم و واقعا برای من 30 تومن خیلی گرونه و نمی تونم بخرم گفتم اگه کسی dvd های شیمی 3 یزدانی رو داره بگه که من از خودش بخرم.
amir.orc322@gmail.com
فقط تو رو خدا اگه کسی داره و حاضر بفروشه یا کپی کنه زود تر بگه چون امتحانات ما خیلی نزدیکه و ما صفحات اول کتاب هستیم(هنوز فصل 1 تموم نشده و معلمم برای خودش گذاشته رفته و همه میگن به ما مربوط نیست از مدیر تا آپ).

ali-konkor
18-12-2012, 09:49
دوستان توورخدا گول حرفای این آقارونخورید بخدا خودم کل سی دی هاشو خریدم
الانم دانشجوی آزادم

من تا اردوی این آقاروهم رفتم

الانم 1وبلاگ زدم کل حرفامو تو اون وبلاگ نوشتم
بیاین بخونینتا چشماتون بازبشه واشتباهمنودوباره تکرار نکنین

حسین احمدی مافیای کنکور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Alireza SM
18-12-2012, 10:45
من از این چیزایی که مافیا فرمودن اطلاع ندارم ولی ایرادات فنی محصولاتشون رو عرض کردم. بزارین یه نمونه بگم خدمتتون :

مثلا در زیست شناسی توی DVD اومده و نیم ساعت حرف زده که چطور حفظ کنین که کدام هورمون از کجا ترشح میشه این برای امتحان تشریحی خوبه ولی برای کنکور به هیچ دردی نمیخوره توی کنکور هیچ وقت همچین تستی نمیدن که چه هورمونی از کجا ترشح میشه بهت نکات مفهومی اونا رو تست میدن که این آقا توی DVD هاش اصلا وارد اونها نمیشه ( دلیلش هم مشخصه چون این کار خیلی سخته )

کلا سعی کنین کتاب تست بخرین نه این جور چیزا

helma joon
20-12-2012, 23:45
من شیمی 3 یزدانی می خوام
:n30::n30::n30::n30::n30:
somebody help me plz
:n08:
سلام
من سی دی های شیمی رو دارم سرقیمتشم باهم کنارمیایم
ولی متاسفانه نتونستم برات میل بذارم
اگه میتونی بیاتو پیج کلوبم واسم شمارتو بذار تاباهات تماس بگیرم
cloob.com/name/behnaz_lovely21
منتظرتم

helma joon
20-12-2012, 23:49
اقاعلیرضا سی دس های مهندس بازرگانی رو از کجا باید تهیه کنیم؟
میشه بفرماییدکجای سی دی های مهندس مسعودی ناقصه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدشم میشه بفرمایید مایی که شهرستانیم معلم خوب نداریم چطوری باید روشهای تستی رو یاد بگیریم؟؟؟؟؟

Alireza SM
22-12-2012, 14:39
اقاعلیرضا سی دس های مهندس بازرگانی رو از کجا باید تهیه کنیم؟
میشه بفرماییدکجای سی دی های مهندس مسعودی ناقصه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدشم میشه بفرمایید مایی که شهرستانیم معلم خوب نداریم چطوری باید روشهای تستی رو یاد بگیریم؟؟؟؟؟

مسعودی که اصلا فقط برای چنتا مبحث DVD داره و اون هم فقط چندتا نکته رو در موردش بحث کرده؛ اینطور نیست که بشه ازش برای درک یه موضوع استفاده کرد به درد کسایی میخوره که نکات رو میخوان بفهمن و قبلا خوب درس رو خوندن و توش اشکالی ندارن.
روش های تستی رو میتونین از کتاب های تستی و همینجور محصولات یاد بگیرین؛ من هم از اول دبیرستان به بعد غیرحضوری خوندم و هیچ دبیری نداشتم ولی پزشکی قبول شدم.

farshad6990
25-12-2012, 17:15
هركي فيزيك مسعودي رو داره من ميخوام...

helma joon
26-12-2012, 13:30
هركي فيزيك مسعودي رو داره من ميخوام...

سلام من سی دی هاشو دارم خواستی شماره بذار تا بهت بزنگم وشرایط خریدو بهت بگم:n09:

helma joon
26-12-2012, 13:32
مسعودی که اصلا فقط برای چنتا مبحث DVD داره و اون هم فقط چندتا نکته رو در موردش بحث کرده؛ اینطور نیست که بشه ازش برای درک یه موضوع استفاده کرد به درد کسایی میخوره که نکات رو میخوان بفهمن و قبلا خوب درس رو خوندن و توش اشکالی ندارن.
روش های تستی رو میتونین از کتاب های تستی و همینجور محصولات یاد بگیرین؛ من هم از اول دبیرستان به بعد غیرحضوری خوندم و هیچ دبیری نداشتم ولی پزشکی قبول شدم.

مگه شما سی دی هاشو دارید؟
راستی ممنون از پیامتون من نتونستم براتون پیام بذارم:n17:ولی اگه زحمتی نیست قیمتشونم بفرمایید

helma joon
30-12-2012, 00:44
دوستان محترم من نمیتونم واسه کسی پیام بذارم از طرفی نمیدونم چطوری جواب پیاماتونو بدم
:n17::n13:
پیشنهاد شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره بدم؟؟؟؟؟؟:n29::n13:

(!FACE2FACE!)
01-01-2013, 00:52
متاسفم برای کسی که میخواد آینده خودشو با یک فروم انترنتی تعیین کنه ... واقعا جای تاسف داره ...
متاسفم برای دوستانی که میان اینجا آره آره میکنند ... تائید میکنند و ... توهین می کنند ...
که چی بشه ... ؟؟؟ شما خدا نداری ؟؟؟ از اون دنیا نمیترسی که پشت اون مرد خدمت کار حرف می زنی ؟؟؟
می خوام یه چیزی بگم خطاب به دوستانی که چشم بسته به استاد احمدی توهین میکنند و ایشون رو بی اعتبار جلوه میدن البته اون اعتبارش با حرفهای شما از بین نمیره ...
دوست گرامی که میگی من تمام سیدی های مسعودی را داشتم ولی تو کنکور 18 زدم ... ثابت کن ... این وسط 2 حالت ممکنه : 1- داری دروغ میگی که سیدی هارو تهیه کردی 2- کلا از هوش و عقل هیچی بارت نیست ...
والسلام ..

Alireza SM
11-01-2013, 10:58
دوستان من همه محصولات موسسه استاد احمدی رو دارم ( از دروس عمومی هم فقط عربی )
کسی سوالی داشت برام پیام خصوصی بزاره

farshad6990
11-01-2013, 22:51
دوستان هركي قصد فروش فيزيك مسعودي رو داشته باشه من خريدارم.

farshad6990
12-01-2013, 12:02
دوستان فيزيك مسعودي پايه كلا چند تا دي وي ديه؟
حركت و ديناميك چطور؟

helma joon
17-01-2013, 20:53
دوستان فيزيك مسعودي پايه كلا چند تا دي وي ديه؟
حركت و ديناميك چطور؟

هر مبحث حداقل 6 تا سی دی داره.......
هر کدوم 100 هزار تومنه
راستی من به ایمیلهاتون جواب دادم...........:n19:

baly_hero
18-01-2013, 01:10
سلام دوستان.نمیدونم جای سوالم اینجاست یا نه .
کسی مجموعه دی وی دی های 100 رو داشته ؟به نظرتون خوبه ؟
ممنون

mrtrevenge
18-01-2013, 14:08
کلاهبر داره

baly_hero
19-01-2013, 00:00
کلاهبر داره
همنیجوری الکی میگی کلاه برداره ؟چرا ؟
دلیل خاصی داری ؟استفاده کردی ؟اون 350 تا کامنت چی پس ؟

PLAΨMID
19-01-2013, 00:13
همنیجوری الکی میگی کلاه برداره ؟چرا ؟
دلیل خاصی داری ؟استفاده کردی ؟اون 350 تا کامنت چی پس ؟

والا من نميگم كلاهبرداره ولي آخه هر مبحث به قيمت 100 هزار تومن ؟؟؟:n04:
فيزيك كنكور 15 تا مبحث داره ميشه 1500000 تومن .
اگه خود " هاليدي " از توي قبر دربياد بخواد فيزيك بهت درس بده اينقدر نميشه !!!:n02:
چه فيزيكي ميخواد بهت درس بده ؟

Alireza SM
28-01-2013, 11:14
بچه ها من اکثر محصولات این موسسه رو دارم کسی خواست سوال سوالی بپرسه میتونه پیام خصوصی ارسال کنه

walfare
28-01-2013, 21:42
بچه ها من اکثر محصولات این موسسه رو دارم کسی خواست سوال سوالی بپرسه میتونه پیام خصوصی ارسال کنه

تو یه جا از این موسسه بد گفتی و میگی یس دی هاشونو نخرین.بعد اینجا اومدی میگی هر کی سوال داره بیاد ازم بپرسه؟اصلا معلومه چی میگی؟نکنه یکی از همونایی؟؟؟؟؟؟

walfare
28-01-2013, 21:44
به fuliya که واسه ایمیلمم پیام فرستاده بود بگم که منم هنوز اثر جدیدی دیگه ای از اینا پیدا نکردم.ولی اگه خبری بشه اسم سایت جدیدی که راه اندازی کرده رو واسه همه میذارم تا ببینن.

Alireza SM
29-01-2013, 11:37
تو یه جا از این موسسه بد گفتی و میگی یس دی هاشونو نخرین.بعد اینجا اومدی میگی هر کی سوال داره بیاد ازم بپرسه؟اصلا معلومه چی میگی؟نکنه یکی از همونایی؟؟؟؟؟؟ ببین دوست عزیز من اعتقاد دارم برخی از محصولات این موسسه مانند ادبیات و معارف و زبان کاملا بیهوده هستن و ارزش صرف هزینه ندارن. برخی محصولاتش هم مانند زیست شناسی سال دوم و سوم عرفان اکبری همینطور هستن. ولی در نقطه مقابل برخی محصولاتش مانند فیزیک و ریاضی مسعودی و قسمت های زیادی از زیست شناسی دادگستری هم هستن که برای آدم میتونن خیلی مفید باشن

walfare
30-01-2013, 19:20
نظرت راجع به شیمی هاشون چیه؟از پشت پرده دانشجو بودن یزدانی خبر داری؟

walfare
30-01-2013, 19:26
میخواستم از Alireza SM بپرسم با چه رتبه ای کجا پزشکی قبول شدی؟رمز موفقیتتم دوری از سی دی های این مجموعه بوده؟اگه همه جواباتو واسه میلم بفرستی ممنون میشم.genius.9372@yahoo.com

walfare
30-01-2013, 19:29
یادم رفت بگم,سوالمم که راجع به دانشجو بودن یزدانی پرسیدم از Alireza SM بود.

Alireza SM
01-02-2013, 12:11
یادم رفت بگم,سوالمم که راجع به دانشجو بودن یزدانی پرسیدم از Alireza SM بود.
والا تا اونجایی که من اطلاع دارم ایشون رشته و دانشگاه درست و حسابی نمیخونه. شاید هم دانشگاه آزاد باشه اصلا.
اگه رشته/شهر شاخی داشت حتما توی تبلیغ هاش میگفت. محصولات خودش هم توی شیمی زیاد با کیفیت نیست فقط برای افزایش تسلط و تمرین بیشتر به درد میخورن.

میخواستم از Alireza SM بپرسم با چه رتبه ای کجا پزشکی قبول شدی؟رمز موفقیتتم دوری از سی دی های این مجموعه بوده؟اگه همه جواباتو واسه میلم بفرستی ممنون میشم.genius.9372@yahoo.com

نه دوست عزیز رمز موفقیت اصلی من تلاش شبانه روزی خودم بوده . ولی برای فهم اولیه مطالب؛ منابع با کیفیت منو کمک کردن.
اینطوری نیست که شما بییای چیزی بخری و اون کتاب یا اون وسیله شما رو به موفقیت برسونه.
ولی خب کسی که با محصولات دکتر دادگستری داره زیست رو میخونه خیلی فرق داره با کسی که صرفا از کتاب داره استفاده میکنه.
یا مثلا کسی که محصولات مسعودی رو استفاده میکنه و بعدش میره تست میزنه درصدهاش بیشتر از کسی هست که همینجوری میره سراغ کتاب تست.

walfare
03-02-2013, 17:52
نگفتی با چه رتبه رتبه ای و کجا پزشکی قبول شدی؟

A/|\IR
04-02-2013, 00:39
عربیش چطور ه؟
یکی میگفت برای صفر کیلومترا خیلی خوبه کسی تایید میکنه؟

walfare
04-02-2013, 02:50
[QUOTE=AMIR BEKAM;7468054]عربیش چطور ه؟
یکی میگفت برای صفر کیلومترا خیلی خوبه کسی تایید میکنه؟[/QU
من خودم هم عربی برترشو داشتم هم عربی صدو.نمیگم مفید نیست ولی تو بهترشو میتونی پیدا کنی که واقعا تضمینی هست.مثه عربی ایاد فیلی.منم دیگه به گفته مشاورم که مال این مجموعه بود عربیاشو گرفتم,ولی اگه با خودم بود اصلا این کارو نمیکردم.باید یه خورده اونورتر از صفر کیلومتر باشی تا کمکت کنه.یه توصیه دوستانست با یه عالمه تجربه از کسی که سی دی های این گروهو داره,جان عزیزت نخرش.مگه فکر درصد چند واسه عربیت هستی؟

walfare
04-02-2013, 03:00
میخوام به AMIR BEKHAM بگم من هم عربی برترو داشتم هم عربی صدو.منم به گفته مشاورم که مال این مجموعه بود عربیاشو گرفتم.ولی اگه با خودم بود اصلا این کارو نمیکردم.به جای این کارا برو عربی ایادفیلی رو بخر که مطمئن بشی کارش تضمینی هست.نمیگم عربیش به درد نخوره ولی باید یه خورده اونور تر از صفر کیلومتر باشی تا به دردت بخوره.بیخیالش شو.اینی که گفتم یه توصیه دوستانست به تو از طرف کسی که با یه دنیا تجربه سی دی های این مجموعه رو داشته و تاثیرشو تو کنکور خودش دیده.یه وقت خریت نکنی بری پولتو بریزی تو جوبا.حالا ببین من کی گفتم.مگه چه درصدی واسه عربی تو کنکورت مد نظرته؟

A/|\IR
04-02-2013, 07:16
ممنون پس با این حال فایده نداره
عربی به ۴۰ در صد هم راضیم

amirzxz
05-02-2013, 10:31
اره من دارم

ali-konkor
06-02-2013, 15:49
علیرضا جان ممکنه زیست دادگستری یه کم بدرد بچه ها بخوره اما مسعودی آنچنان فایده ای نداره
یعنی مثلا همین مبحث گرماشو ببینید من یه نمونشو هم تو وبلاگم گذاشتم نمیتونه چیز خاصی بگه ومیاد از راه حل تشریحی میره
اون تکنیک هایی هم که واسه مباحث دیگه میگه جز مشوش کردن ذهن بچه ها چیز دیگه ای نداره
یعنی سر جلسه کل فرمولارو بهم میریزن این تجربه شخصیم بود
من کل فیزیکشو دیدم از نور بگیر تا بهترین جمع بندیش که فیزیک 200 تست هست

درضمن اگه قرار بود هرکی با دونستن چن تا تکنیک فیزیک رو بالا بزنه وضعیت فیزیک بچه های تجربی این نبود!!

اون دوستمون هم که درباره عربی سوال کرده بود
از روی گاج سفید بشین ترجمه و تعریب روبخون 40 درصد رو راحت میزنی

walfare
06-02-2013, 18:22
[QUOTE=ali-konkor;7472344]علیرضا جان ممکنه زیست دادگستری یه کم بدرد بچه ها بخوره اما مسعودی آنچنان فایده ای نداره
یعنی مثلا همین مبحث گرماشو ببینید من یه نمونشو هم تو وبلاگم گذاشتم نمیتونه چیز خاصی بگه ومیاد از راه حل تشریحی میره
اون تکنیک هایی هم که واسه مباحث دیگه میگه جز مشوش کردن ذهن بچه ها چیز دیگه ای نداره
یعنی سر جلسه کل فرمولارو بهم میریزن این تجربه شخصیم بود
من کل فیزیکشو دیدم از نور بگیر تا بهترین جمع بندیش که فیزیک 200 تست هست

درضمن اگه قرار بود هرکی با دونستن چن تا تکنیک فیزیک رو بالا بزنه وضعیت فیزیک بچه های تجربی این نبود!!
دمت وحشتناک گرم.ماهم تا میتونیم ازت حمایت میکنیم.من میگم تو یه این فروم اینترنتی خیلی سر نمیزنی تنها 2 تا پست گذاشتی.جای باحالیه.نظرهای خوبی راجع به پشت پرده این گروه خرابکار توش میتونی پیدا کنی اگه میتونی زودتر سر بزن.میگم میشه ایمیلتو تو سایت قرار بدی؟

walfare
18-02-2013, 09:00
روی صحبتم با مدیر سایته.میگم چرا پستی که قبل از پست من walfare بود الان حذف شده.فکر کنم اسنش محمد یاوری بود.چی شد که اینجوری شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farshidshd
18-02-2013, 10:35
روی صحبتم با مدیر سایته.میگم چرا پستی که قبل از پست من walfare بود الان حذف شده.فکر کنم اسنش محمد یاوری بود.چی شد که اینجوری شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به د لیل صحبت ها و لحن نامناسب و گزارش کاربران ، حذف شد

rehza18
19-02-2013, 13:54
سلام دوست من alireza sm و بقیه دوستان فعال
راستش دیشب برنامه اینارو تو رادیو جوان دیدم!یه آدم پر شور و نشاط!نمونه کارشو هم تو سایتشون دیدم!یزدانی جالب بود حرفاش!یه تکنیک جالب بود!اما وقتی زنگ زدم بهش آب سردی بود روم!متاسفانه یک انسان کانلا بی ادب و پر ادعا که حتی زحمت حرف زدنم هم به خودش نمی داد!مشاوره ایی هم در کار نبود!
من تصمیم به خرید سریال 100 گرفتم!چون مدتی از درس دور بودم نیاز به این دارم که دوباره یه استاد برام توضیح بده!وقت کلاس نیست دیگه!اما مشاور 100 خودش گفت فیزیک و عربی ما کامل نیست متاسفانه!دینی هم جزوه داریم!به علت تغییرات به امسال نمیرسیم!ولی استاداشون بنظرم شرف دارن به این بچه سوسول های بی ادب!اما از تکنیک های موردی که شاید یاد بدن هم نمیشه گذشت!
کسی دیویدی شیمی!عربی و فیزیک کنکور آسان است رو داره؟حالا یا رایت کنه بخرم ازش!یا اصلش!یا شرایط نت پرسرعت داره آپلود کنه!ممنون میشم!

shivasaboori
20-02-2013, 09:52
راستش دیشب برنامه اینارو تو رادیو جوان دیدم!یه آدم پر شور و نشاط!نمونه کارشو هم تو سایتشون دیدم!یزدانی جالب بود حرفاش!یه تکنیک جالب بود!اما وقتی زنگ زدم بهش آب سردی بود روم!متاسفانه یک انسان کانلا بی ادب و پر ادعا که حتی زحمت حرف زدنم هم به خودش نمی داد!مشاوره ایی هم در کار نبود!
من تصمیم به خرید سریال 100 گرفتم!چون مدتی از درس دور بودم نیاز به این دارم که دوباره یه استاد برام توضیح بده!وقت کلاس نیست دیگه!اما مشاور 100 خودش گفت فیزیک و عربی ما کامل نیست متاسفانه!دینی هم جزوه داریم!به علت تغییرات به امسال نمیرسیم!ولی استاداشون بنظرم شرف دارن به این بچه سوسول های بی ادب!اما از تکنیک های موردی که شاید یاد بدن هم نمیشه گذشت!
کسی دیویدی شیمی!عربی و فیزیک کنکور آسان است رو داره؟حالا یا رایت کنه بخرم ازش!یا اصلش!یا شرایط نت پرسرعت داره آپلود کنه!ممنون میشم!
شما کتاب های گاج و مبتکران بخونی بهتر هست

rehza18
20-02-2013, 12:24
شما کتاب های گاج و مبتکران بخونی بهتر هست
لطف میکنید معرفی کنید چه کتابایی؟ماشالا هر کدوم هزارتا کتاب دارن!

shivasaboori
20-02-2013, 17:33
فیزیک مبتکران خوبه شیمی هم بازم مبتکران عربی هم گاج البته بعضی جاهاشو نخون چون توضیح اضافی داده!!!خودت بخونی دست میاد و میفهمی

amirzxz
20-02-2013, 18:35

سلام من دارم خاستی میل بده amir_re5@ymail.com

walfare
20-02-2013, 19:21
میخوام به 18 rehza بگم جان عزیزت از فکر خرید سی دی های شیمی و عربیش بیا بیرون.:42:من استفاده کردم.به هیچ وجه به درد نمیخوره.اگه خواستی بگیری فقط شیمی مهندس رضا سیروس رضایی بهترینه.واسه عربی هم مال ایادفیلی خیلی معرکست.اینا یه توصیه دوستانست از طرف یه آدم که با کلی تجربه داره اینارو بهت میگه.ازت خواهش میکنم خودتو درگیر اینا نکن.:10:

shivasaboori
20-02-2013, 20:07
کسی کتاب برنامه ریزی خوب سراغ نداره

afsane19
22-02-2013, 17:41
سلام من یکی از کاندیداهای خرید دی ویدی های احمدی هستم میشه راهنماییم کنید؟لطفا؟هرکس یه چیز میگه:n03::n03:

walfare
22-02-2013, 19:31
میخوام از افسانه خواهش کنم از این کاندید بودنش کناره گیری کنه.من بعضی از محصولاتشونو دارم.اگه راهنمایی میخوای هر سوالی داری واسه میلم بفرست حتما بهت کمک میکنم.یا اگه خواستی یه تایمی خودت بگو آن لاین باشم اونجوری بتونیم بیشتر با هم حرف بزنیم.اگه این همه نظر منفی توی این فرومو خونده باشی تا حالا باید به این نتیجه رسیده باشی که خیلی دنبال محصولات این گروه نباشی.پول دور ریختن خرید سی دی هاشون.بازم اگه سوالی داری من خوشحال میشم که بهت کمک کنم.این فقط یه توصیه دوستانه بود.genius.9372@yahoo.com

Alireza SM
22-02-2013, 21:22
من محصولات زیست شناسی دکتر دادگستری و فیزیک و ریاضی مهندس مسعودی رو تایید میکنم.
اگر کسی بی طرف قضاوت کنه نمیتونه کیفیت محصولات فیزیک مهندس مسعودی رو پایین در نظر بگیره. اگه مشتق که امسال آورده رو من پارسال داشتم ریاضی رو هم میتونستم بالا بزنم.
شیمی یزدانی که تشابه زیادی به مبتکران داره ولی باز هم کیفیتش بد نیست و میتونه برای تمرین مناسب باشه.
در بقیه موارد کیفیت محصولات این موسسه مورد تایید من نیست. چیزهایی مثل ادبیات و دین و زندگی و زبان و زیست پایه عرفان اکبری مورد تایید من نیستن

shivasaboori
22-02-2013, 22:13
من محصولات زیست شناسی دکتر دادگستری و فیزیک و ریاضی مهندس مسعودی رو تایید میکنم.
اگر کسی بی طرف قضاوت کنه نمیتونه کیفیت محصولات فیزیک مهندس مسعودی رو پایین در نظر بگیره. اگه مشتق که امسال آورده رو من پارسال داشتم ریاضی رو هم میتونستم بالا بزنم.
شیمی یزدانی که تشابه زیادی به مبتکران داره ولی باز هم کیفیتش بد نیست و میتونه برای تمرین مناسب باشه.
در بقیه موارد کیفیت محصولات این موسسه مورد تایید من نیست. چیزهایی مثل ادبیات و دین و زندگی و زبان و زیست پایه عرفان اکبری مورد تایید من نیستن
من حرف شما رو کامل قبوا دارم واقعا اقای مسعودی یک هستند و همچنین اقای دادگستری که سابقه زیادی دراند البته ادبیات تاحدی خوبه ولی من هم عرفان اکبری رو قبول ندارم چون تو سسی دی هاش همه چیزو نمیگه:n12:

rehza18
23-02-2013, 12:35
میخوام به 18 rehza بگم جان عزیزت از فکر خرید سی دی های شیمی و عربیش بیا بیرون.:42:من استفاده کردم.به هیچ وجه به درد نمیخوره.اگه خواستی بگیری فقط شیمی مهندس رضا سیروس رضایی بهترینه.واسه عربی هم مال ایادفیلی خیلی معرکست.اینا یه توصیه دوستانست از طرف یه آدم که با کلی تجربه داره اینارو بهت میگه.ازت خواهش میکنم خودتو درگیر اینا نکن.:10:
ممنون از راهنماییتون دوستان!اما من سی دی های اینهارو فقط و فقط بخاطر راه های تست زنی ایی که هرچند علمی نیست!اما بعضی اوقات جواب میده ممیخوام!طبق توصیه دوستان شروع به خرید کتاب ها کردم!اما نکات تستی هم مفیده!

dooni
23-02-2013, 20:30
منم مشتق مشکل دارم. به نظرتون دیویدی های مشتقو بگیرم میتونم تو کنکور جواب بدم یا نه؟:n27:
چون بعضی از دیویدی های اموزشیو دیدم توش فقط مثالایی رو میزنن که با فرمولایی که میگن حل بشه :n15:

Alireza SM
23-02-2013, 21:58
منم مشتق مشکل دارم. به نظرتون دیویدی های مشتقو بگیرم میتونم تو کنکور جواب بدم یا نه؟:n27: چون بعضی از دیویدی های اموزشیو دیدم توش فقط مثالایی رو میزنن که با فرمولایی که میگن حل بشه :n15:
فکر کنم شما محصولات قدیمی مسعودی رو دیدن. محصولات جدیدش هم حجمشون رفته بالا و هم آموزش مفهومی دروس بهش اضافه شده. مثلا نور هندسی که قبلا 2 DVD بود پارسال شد 6 DVD یا مثلا الکتریسیته که 4 DVD یود شده 10 DVD چون به همشون آموزش مفهومی اضافه شده. مشتق هم که قبلا 4 DVD بود جدیدش اومده که 12 DVD هست. تکنیک هایی هم که برای مشتق استفاده میکنه تقریبا همه نوع تست مشتقی رو میشه باهاش زد.

shivasaboori
24-02-2013, 23:26
بچه ها دی وی دی های 100 چطور هست کسی اطلاعاتی ازش داره؟

walfare
26-02-2013, 20:58
دقیقا همینی که میگی درسته.ولی مشتقشو فکر کنم اگه بگیری به دردت میخوره.

rehza18
27-02-2013, 15:38
بچه ها دی وی دی های 100 چطور هست کسی اطلاعاتی ازش داره؟

سلام دوستان
اگه خاطرتون باشه تو چندتا پست قبل ازتون درخواست مشاوره کردم و یک سری منابع رو خریدم!اما متاسفانه یا خوشبختانه جایی استخدام شدم!
حالا من موندم و حدود 600 هزارتومان منابع نو و دست نخورده کنکور تجربی!:n29:
اگر کسی از دوستان خواست بگه بهش بدم!dvd های 100 تجربی!خانه زیست شناسی جامع!گاج عربی سفید!دین و زندگی گاج!شیمی 2 گاج!همشون نو هست!حتی باز هم نکردم کتابارو!فقط پک dvd ها رو بازکردم و چند دیسک اول رو نگاه کردم!خداییش زیست و شیمیش خوب بود!ریاضیش هم در کامله!
کسی خواست بگه سر قیمت کنار میام!زیاد:n02:

walfare
27-02-2013, 19:25
سلام دوستان
اگه خاطرتون باشه تو چندتا پست قبل ازتون درخواست مشاوره کردم و یک سری منابع رو خریدم!اما متاسفانه یا خوشبختانه جایی استخدام شدم!
حالا من موندم و حدود 600 هزارتومان منابع نو و دست نخورده کنکور تجربی!:n29:
اگر کسی از دوستان خواست بگه بهش بدم!dvd های 100 تجربی!خانه زیست شناسی جامع!گاج عربی سفید!دین و زندگی گاج!شیمی 2 گاج!همشون نو هست!حتی باز هم نکردم کتابارو!فقط پک dvd ها رو بازکردم و چند دیسک اول رو نگاه کردم!خداییش زیست و شیمیش خوب بود!ریاضیش هم در کامله!
کسی خواست بگه سر قیمت کنار میام!زیاد:n02:

شیمیت مال چه منبعیه؟

rehza18
27-02-2013, 19:50
شیمی 2 گاج!توسی رنگ! گفتم که تو پست قبل!

amirzxz
02-03-2013, 08:23
سلام برو بچ من فصل القای الکترو مغناطیس را می خام اگه کسی داره خبر بده

amir 777
02-03-2013, 14:43
فکر کنم شما محصولات قدیمی مسعودی رو دیدن. محصولات جدیدش هم حجمشون رفته بالا و هم آموزش مفهومی دروس بهش اضافه شده. مثلا نور هندسی که قبلا 2 DVD بود پارسال شد 6 DVD یا مثلا الکتریسیته که 4 DVD یود شده 10 DVD چون به همشون آموزش مفهومی اضافه شده. مشتق هم که قبلا 4 DVD بود جدیدش اومده که 12 DVD هست. تکنیک هایی هم که برای مشتق استفاده میکنه تقریبا همه نوع تست مشتقی رو میشه باهاش زد.
ببخشید یعنی من اگه از رو dvd های مسعودی فیزیک را کار کنم میتونم 60-70 بزنم؟
من از بعضی ها شنیدم فقط برا 3-4 تا مبحث فیزیک تونسته تکنیک ابداع کنه

Alireza SM
02-03-2013, 15:42

اگه مجموعه کامل ایشون رو بگیری و خوب هم تست بزنی به درصد زیر 80 فکر نکن اصلا ( البته اگه استعداد + تمرین داشته باشی )
مسعودی فقط برای پیش 2 که مباحث حفظی هست + موج مجموعه ارائه نکرده برای بقیه فیزیک DVD داده و من همشون رو دارم و چندبار مرورشون کردم. برای نوسان هم به تازگی داده که خیلی عالی هست

walfare
02-03-2013, 20:03
سلام برو بچ من فصل القای الکترو مغناطیس را می خام اگه کسی داره خبر بده

من القا مغناطیسشو دارم که اردیبهشت امسال ازشون خریدم.اگه اطلاعات بیشتری میخوای به میلم پیام بده تا در جریان قرارت بدم.genius.9372@yahoo.com

armin660
02-03-2013, 22:55
سلام دوستان.من آرمین رشتم تجربی هست.من می خوام تمام دی وی دی های آموزشی از هر جا که هست چه مال احمدی چه اون سریال 100 چه مبتکران(شیمی 3 بازرگان)و مجموعه ونوس رو بخرم.خب قطعا پولم نمی رسه .گفتم اینجا پیام بزارم که هر کی هر کدوم رو داره پ.خ بده من خریدارم.

آخه یعنی چی که زنگ می زنی یه آقای خیلی خیلی بی ادب گوشی رو برداشته اصلا حال حرف زدن که نداره هیچی میگم میخواستم ببینم این زیست چنده میگه اولا که نداریم حالا بزار بگردم شاید باشه یکی دو تا قیمتشم یه استاد خوب داریم 150 تومن یه استاد چیزی دارم 80 تومن(دقیقا با همین لحن خودتون چیزی رو ترجمه کنین تو شخصیت هیچ انسانی نیست که اونو بگه)بعدش میگم هیچ تخفیفی نداره میگه اگر مشاوره میخواید شماره حساب بدم:n04:من میگم تخفیف اون میگه شماره حساب برای مشاوره؟میگم حالا مشاور کیه خود آقای یزدانی یا مهندس احمدی هستن میگه نه خودم هستم رتبه 3 کنکور پارسال.میگم خب شما رشتتون چی بوده اسمتون چیه ؟میگه شما اول پول رو می ریزی بعد زنگ می زنی وقت می گیری و پول مشاوره 1جلسه رو جدا از اون پول مشاوره می ریزی:n04:تا بهت بگم من کی هستم و رشتم چی بوده خب دیگه کوپنت پر شده بسته شماره حسابو بدم یا مزاحمی ؟منم اصلا جا خورده بودم که این یارو چی میگه:n13:

خلاصه من که خیلی بهم برخورد.تو رو خدا اگه هر مجموعه ای دارید من خریدارم و می خوام اگه بشه قبل عید بخرم که تو ایام عید بتونم بخونمشون.

شرایط اصلی منم اینه:خرید فقط حضوری و من تهرانم.یعنی یا آدرس بدید یا یه جا قرار می ذاریم مثل آزادی من پولو می دم و شما هم دی وی دی و جزوه و هرچی.اصلا هم غیر حضوری و پیک و اینا رو پایه نیستم.(چند دفعه ضربه خوردم وگرنه به همتون اطمینان دارم :n11:)این هم ایمیلمه armin660@gmail.com و پخ هم پاسخگو هستم.بازم میگم فقط عجله که من تا قبل عید می خوام و در نظر بگیرید من با این که تو تهران هستم ولی یه مشت استاد مزخرف گیرم افتاده متاسفانه ,فقط قیمت دانش آموزی بدین دیگه.واقعا به چه دلیلی پولمون رو بریزیم تو حلقومه اینا.هممون دانش آموزیم از هم دیگه می خریم هم ارزون تر هم به هم کمک کردیم.

rehza18
03-03-2013, 09:32
سلام دوستان.من آرمین رشتم تجربی هست.من می خوام تمام دی وی دی های آموزشی از هر جا که هست چه مال احمدی چه اون سریال 100 چه مبتکران(شیمی 3 بازرگان)و مجموعه ونوس رو بخرم.خب قطعا پولم نمی رسه .گفتم اینجا پیام بزارم که هر کی هر کدوم رو داره پ.خ بده من خریدارم.

آخه یعنی چی که زنگ می زنی یه آقای خیلی خیلی بی ادب گوشی رو برداشته اصلا حال حرف زدن که نداره هیچی میگم میخواستم ببینم این زیست چنده میگه اولا که نداریم حالا بزار بگردم شاید باشه یکی دو تا قیمتشم یه استاد خوب داریم 150 تومن یه استاد چیزی دارم 80 تومن(دقیقا با همین لحن خودتون چیزی رو ترجمه کنین تو شخصیت هیچ انسانی نیست که اونو بگه)بعدش میگم هیچ تخفیفی نداره میگه اگر مشاوره میخواید شماره حساب بدم:n04:من میگم تخفیف اون میگه شماره حساب برای مشاوره؟میگم حالا مشاور کیه خود آقای یزدانی یا مهندس احمدی هستن میگه نه خودم هستم رتبه 3 کنکور پارسال.میگم خب شما رشتتون چی بوده اسمتون چیه ؟میگه شما اول پول رو می ریزی بعد زنگ می زنی وقت می گیری و پول مشاوره 1جلسه رو جدا از اون پول مشاوره می ریزی:n04:تا بهت بگم من کی هستم و رشتم چی بوده خب دیگه کوپنت پر شده بسته شماره حسابو بدم یا مزاحمی ؟منم اصلا جا خورده بودم که این یارو چی میگه:n13:

خلاصه من که خیلی بهم برخورد.تو رو خدا اگه هر مجموعه ای دارید من خریدارم و می خوام اگه بشه قبل عید بخرم که تو ایام عید بتونم بخونمشون.

شرایط اصلی منم اینه:خرید فقط حضوری و من تهرانم.یعنی یا آدرس بدید یا یه جا قرار می ذاریم مثل آزادی من پولو می دم و شما هم دی وی دی و جزوه و هرچی.اصلا هم غیر حضوری و پیک و اینا رو پایه نیستم.(چند دفعه ضربه خوردم وگرنه به همتون اطمینان دارم :n11:)این هم ایمیلمه armin660@gmail.com و پخ هم پاسخگو هستم.بازم میگم فقط عجله که من تا قبل عید می خوام و در نظر بگیرید من با این که تو تهران هستم ولی یه مشت استاد مزخرف گیرم افتاده متاسفانه ,فقط قیمت دانش آموزی بدین دیگه.واقعا به چه دلیلی پولمون رو بریزیم تو حلقومه اینا.هممون دانش آموزیم از هم دیگه می خریم هم ارزون تر هم به هم کمک کردیم.

سلام داداشی!من dvd 100 v رو دارم!خصوصی بده

After4Ever
03-03-2013, 10:28

:n15::n15::n15:

A/|\IR
03-03-2013, 11:54
بحث مشاورا و احمدی باشه اصلا نمیارزه هزار تومن هم بریزی پاشون
ولی دوستان کم لطفی نکن بعضی از استادا رو حیفه بخوایم جز اینا حساب کنیم

مثلا استاد مسعودی و دادگستری کارشون درسته و سی دی هاشونم خیلی خوب و مفیده

shivasaboori
03-03-2013, 23:53
چیه امدین ایجا بابا درس خودتون رو بخونید سعی در میانبر زدن هم نباشید اخرش هم میدونید چی هست میاید از یکی بچه ها میخرید سرتون تا ته کلاهمیره خواهشا با اگاهی کامل با این قضیه برخورد کنید و به هر شیادی اعتماد نکنید من خودم سرم کلاه رفته که میگم از یک شیادی تو نت و یک انجمن بود خریدم یک مشت اشغال تحویل داده بود و....

rehza18
05-03-2013, 13:51

سلام داداشم
همون روز بهت میل زدم!جواب ندادی که!شمارمم دادم!
دقیقا پکیج ایی هست که تو سایت بوده!37 تا dvd هست که زیست و ریاضی و شیمی رو کاملا تو 100 روز جمع بندی میکنه!فقط فیزیکش به گفته خود مهندس کریمی کامل نیست!من چندتا دیسک اول رو نگاه کردم زیست که عالی بود!
.................................................. .......

rehza18
05-03-2013, 14:04
چیه امدین ایجا بابا درس خودتون رو بخونید سعی در میانبر زدن هم نباشید اخرش هم میدونید چی هست میاید از یکی بچه ها میخرید سرتون تا ته کلاهمیره خواهشا با اگاهی کامل با این قضیه برخورد کنید و به هر شیادی اعتماد نکنید من خودم سرم کلاه رفته که میگم از یک شیادی تو نت و یک انجمن بود خریدم یک مشت اشغال تحویل داده بود و....

شیوا جان من خواستم پکیج رو به سایت خود 100 پس بدم که نشد!الان اومدم اینجا به دوستان بفروشم!نو و اورجیناله!پست نمیکنم که کلاه برداری باشه!مث قدیما!مبادله کالا به کالا!اینجوری:n11:
من جایی استخدام شدم!وگرنه 2هفته هم نمیشه اینهارو خریدم!حیف بود!تاهمین الانش 600 تومان منابع خریده بودم!اما قسمت نبود کنکور شرکت کنم!حالا میخوام بخشی از پولی که بابت اینها دادم رو با فروششون برگردونم!

m-asadabadi
13-03-2013, 02:53

بنظر من که هوچی گری و دلقک بازی های این بابا مسعودی جز خندیدن به درد دیگه ای نمی خوره
کلا شیادی این دار و دسته ی احمدی اینقدر کثیف و چیپ هست که اصلا آدم کسر شانش میآد در موردشون زیاد صحبت کنه
خدایی هر وقت بر میخورم که یکی داره ازین مافیای احمدی میگه احساس میکنم داره به شعور کل بشریت توهین میشه ! :n02:

اگه خیلی زیاد تو آموزش فیزیک مشکل دارید ، فار یا مبتکران
وگرنه کتاب تست الگو یا خیلی سبز رو بگیرید و بخوانید !

fuliya
15-03-2013, 13:42
این دو تا سایت konkori.fay.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و konkori1392.blog.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چرا دیگه آپ نمیشه ؟؟؟
میترسم احمدی یه بلایی سرشون آورده باشه :n28:... بعید نیست از اون

Alireza SM
15-03-2013, 13:49
این دو تا سایت konkori.fay.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و konkori1392.blog.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چرا دیگه آپ نمیشه ؟؟؟

مثلا احمدی شناساییشون کرده باشه و شبانه به همراه دادگستری و مسعودی رفته باشن به قتل رسونده باشن ادمین سات ها رو ؟ :n09:

دوستان لطفا یکی منو کمک کند من سی دی های این احمدی را گرفته ام اصلا درد نخورد چیکارش کنم ایا اگه پس بدم قبول میکنند

چیا ارش گرفتی که به درد نخورد ؟ محصولاتی مثل دین و زندگی و عربی و تاریخ ادبیات و ... واقعا به درد نخور هستن همینطور زیست شناسی عرفان اکبری و شیمی یزدانی کیفیت پایینی دارن

shivasaboori
16-03-2013, 04:45
کسی نرم افزار انتخاب رشته خوب سراغ نداره

Alireza SM
17-03-2013, 17:36
من سی دی خازن و مقاومت و الکتریسیته مغناطیس معادله و نا معادله گرامر محجوبی ریاضی2 حسابان را گرفتم

دروس عمومی رو که کلا بیخیال هیچکدومشون به درد نمیخورن. فقط عربیشون یکم کیفیت داره
خازن و مقاومت هم که عوض شده جدیدش خیلی با کیفیت هست احتمالا قدیمیشو با قیمت پایینتر داده بهت.
مغناطیس هم بسیار عالی هست جدیدش قدیمیش ولی فقط تکنیک بود.
معادله و نامعادله هم کیفیتش خیلی پایینه الان معدله نامعادله و حد منتشر شده که عالی هست.
ریاضی 2 و حسابان و ... رو مخصوصا محصولات کامران رو که انقدر کیفیتشون پایین هست که خودشون هم توصیه نمیکنن حتی.

کلا این چیزایی که گرفتی محصولات قدیمیشون هست که روی دستشون مونده و دارن زیر قیمت میدن.

gap
17-03-2013, 22:18
سلام.
دوستان ببخشید،‌میخواستم بپرسم به نظر شما مجموعه های استاد منتظری چطور هست؟ میارزه بخرم؟ البته من از تابستان کلاس های کنکورم (علاوه بر کلاس های مدرسه که خب بهترین دبیر های مشهد هستند ) به تعداد گروهمون که ۱۰ نفر هست، شروع میشه. میخواستم بپرسم این آقای منتظری واقعا معجزه میکنه؟ من در حال حاضر هفته ام رو که ببندم ۵۰ ساعت میشه (رشته ریاضی - فیزیک - سال سوم هستم) و از هوش بالایی هم برخوردارم و جوری نیستم که نفهمم:دی:دی با کمی خوندن حالیمه! فقط نمیدونم واقعا این آقای منتظری معجزه میکنه در شیوه درس دادن ریاضیات آیا؟ :n13:

Alireza SM
17-03-2013, 22:36
سلام.
دوستان ببخشید،‌میخواستم بپرسم به نظر شما مجموعه های استاد منتظری چطور هست؟ میارزه بخرم؟ البته من از تابستان کلاس های کنکورم (علاوه بر کلاس های مدرسه که خب بهترین دبیر های مشهد هستند ) به تعداد گروهمون که ۱۰ نفر هست، شروع میشه. میخواستم بپرسم این آقای منتظری واقعا معجزه میکنه؟ من در حال حاضر هفته ام رو که ببندم ۵۰ ساعت میشه (رشته ریاضی - فیزیک - سال سوم هستم) و از هوش بالایی هم برخوردارم و جوری نیستم که نفهمم:دی:دی با کمی خوندن حالیمه! فقط نمیدونم واقعا این آقای منتظری معجزه میکنه در شیوه درس دادن ریاضیات آیا؟ :n13:

منتظری برای کسایی که در آموختن ریاضیات مشکل دارن یه معجزه هست. همه فصل هاش بسیار عالی هستن.

m-asadabadi
18-03-2013, 02:26
سلام.

منتظری با این باند شیاد احمدی نسبت خاصی نداره جز اینکه اونا یه چیزای به خیال خودشون جالب رو از رو این منتظری دزدیدن
هم سوادش و هم درس دادنش بدک نیست ، خوبه !
منتهی اینم آدم چرب زبون و حرافیه و این "معجزه" که شما میگی بیشتر جوسازی و شلوغ کاریه تا مسائل علمی
یه سری هم قصه ها و روشهای غیر معمول سر هم میکنه که بنظر من چندان بدرد بخور نیستن
و از همه مهمتر این مجموعه بر اساس کتاب قدیم ضبط شدن و خود منتظری زمانی که داشت ضبط میکرد و خبر تغییر کتاب اومده بود میگفت چند تا عنوان جابجا میشه فقط !
اما وقتی کتاب اومد عنوان هاش تغییر نکرده ولی محتواش کاملا عوض شده بود
عنوان فصل حد همون حد مونده اما اقلا 60% مطالب با کتاب قدیم تفاوت داره

بنظر من شما تو حسابان اگه پایه ای مشکل داری حسابان مبتکران وگرنه خیلی سبز
تو دیفراسیل هم برای آموزش فار و برای تست های بیشتر الگو رو بگیری
من قول میدم که هم با سرعت بیشتری پیش بری هم برات مفید تر باشه

rehza18
18-03-2013, 11:37
بچه ها یک عدد پک کامل سریال 100 رشته تجربی ویژه کنکور 92 هدیه داده میشود!هرکی میخواد خصوصی بده ادرس و اینارو!(بردم انقلاب 30 میخرید!گفتم تو جوب بریزم به شما دلال ها نمیدم:n02:)
جدی جدی هدیه میدما!!!هرکی خواست بگه3تام کتاب تست مونده که اونارو هدیه نمیدم!میفروشم:n07:

walfare
18-03-2013, 18:45

منم همین فکرو میکنم.آخه از یه مدت قبلش به مدیر سایتش چند بار پیام داده بودم.اونم بهم جواب میداد ولی نمیدونم یهو چی شد که نزدیک به یه ماهه هیچ فعالیتی نداره.چند بارم بهش پیام دادم گفتم یه خبری از خودت به ما بدی بد نیست که دیگه جواب نمیده.یه فکر هایی اومده تو سرم که اصلا دلم نمیخواد واقعیت داشته باشه.یه نفرم که پیدا شده بود داشت مثه بچه آدم کارشو خوب انجام میدادو اینجوری از سر راه برداشتنش.کاشکی دوباره برگرده.:n03:

wilzo
18-03-2013, 21:10
سلام.

نمی دونم چرا تو این تاپیک این سوال رو مظرح کردی ؟
من دارمشون برای من که معلم نداشتم که خوب بود
دی وی دی های منتظری کاملا جای خالی یک مدرس قوی و عالی رو پر میکنه

s@har
20-03-2013, 00:23
سلام. اینآقای منتظری که میگین واسه کسی مث من که ریاضیاتش خیلی ضعیفه :n02:میتونه کمکی بکنه؟
میخواستم شیمی یزدانی رو بگیرم به نظرتون خوبه؟
فیزیک چی؟
:n16:

walfare
20-03-2013, 23:59
سلام. اینآقای منتظری که میگین واسه کسی مث من که ریاضیاتش خیلی ضعیفه :n02:میتونه کمکی بکنه؟
فیزیک چی؟
راجع به شیمی یزدانی بگم که همشو از رو مبتکران کپی زده.یه وقت نگیری که همه پولتو با این کار به باد میدی.من گرفتم دیگه اصلا مفت نمیرزه.برو مال همون مبتکرانو بگیر واقعا میترکونی.بازم دارم بهت میگم یه وقت نری پولتو تو جوب بریزیا.:n01:

shivasaboori
21-03-2013, 01:20
کسی اینجا از دی وی دی های 100 استفاده کرده خوب هست

rehza18
21-03-2013, 20:41
کسی اینجا از دی وی دی های 100 استفاده کرده خوب هست

سلاممن دارمش!بچه درسخونی بدمت حروم نشه!هرکی فکر میکنه بدردش میخوره(انصافا اگه درس نمیخونین بسته رو نخواین که شاید بدرد یکی دیگه بخوره!)پیام خصوصی بده آدرس و اینا!واسش پست کنم!تهرانم هست بگه حضوری بدمش!یا با پیک!(هزینه پیک با خودش)خوشش اومد و بدردش خورد هر چقدر دوس داشت هزینشو بده!نخوردم بسته رو بده به یکی دیگه!هدفم اینه یکی استفاده کنه از اینا!حیفه!مجموعه اش خوبه!

تهمورس
27-03-2013, 12:44
داش علی رضا sm شماره تماستو به ایمیلم بفرست می خوام ازت سی دی های استاد مسعودی و زمین شناسی

چلاجور رو بخرم.

please:n06:

Alireza SM
27-03-2013, 14:11
داش علی رضا sm شماره تماستو به ایمیلم بفرست می خوام ازت سی دی های استاد مسعودی و زمین شناسی
چلاجور رو بخرم.

please
:n06:

دوست عزیز من فروشنده نیستم اشتباه گرفتی :n02:

Alireza SM
27-03-2013, 14:17
فیزیک چی؟

یزدانی شیمی رو از روی مبتکران کپی کرده و نتونسته حتی خوب توضیح بده همون ها رو هم.
شیمی سیروس رضایی جدید ( تاکید میکنم که حتما جدید ) رو بگیرین عالی هست. همین امسال تهیه شده و فوق العاده مجموعه ارزشمندی هست.
مبتکران هم بهمن بازرگانی شیمی دوم و پیش 1 رو داره که خوب تدریس شدن ولی خیلی قدیمی هستن و اصلا ویرایش هم نشدن مخصوصا شیمی پیش 1 اصلا به درد نمیخوره چون ویرایش نشده. شیمی 2 هم میشه استفاده کرد ولی باید خودت بدونی که حذفیاتش چیا هستن بعد بتونی استفاده کنی. بقیه DVD های شیمی مبتکران هم بسیار خلاصه و به درد نخور هستن.

rehza18
29-03-2013, 20:40
دوستان یه احتمال جدید میدم که پ خ واسم نیاد!هرکی میخواد ب این id: rehza_chalusi_18 یاهو پیام بده

تبریزی
30-03-2013, 17:44
با سلام من تازه عضو سایت شدم دوستان من چطور میتوانم به کسی پیغام خصوصی بدهم

rezazadeh-reza
01-04-2013, 12:36
با سلام دوستان من تازه عضو سایت شدم دوستان من بعضی سی دی های این موسسه را دارم ولی سی دی فیزیک خیلی خوب است

kia rostami
02-04-2013, 10:58
سلام دوستان
من dvd های اینا رو دارم و فقط ریاضی و فیزیک مهندس امیر مسعودی و شیمی سیروس رضایی و زبان پیروزان عالی هسن.زیستم اگه خواستید فقط دادگستری....یه عرفان اکبری هم دارن که همه چیو نمیگه...تو دروس عمومی دینیش که بریزید دور اومده هر درسیو ۳ ساعت توضیح میده و عربی هم به نظر من تخته سیاه عالیه....

farshad6990
02-04-2013, 12:18
سلام دوستان
من dvd های اینا رو دارم و فقط ریاضی و فیزیک مهندس امیر مسعودی و شیمی سیروس رضایی و زبان پیروزان عالی هسن.زیستم اگه خواستید فقط دادگستری....یه عرفان اکبری هم دارن که همه چیو نمیگه...تو دروس عمومی دینیش که بریزید دور اومده هر درسیو ۳ ساعت توضیح میده و عربی هم به نظر من تخته سیاه عالیه....
تخته سياه مگه برا عربي DVD آموزشي زده؟

Alireza SM
02-04-2013, 12:23
تخته سياه مگه برا عربي DVD آموزشي زده؟

نه همچین چیزی نداره.

farshad6990
02-04-2013, 12:28
نه همچین چیزی نداره.
پس منظور اين دوستمون كتاب عربي تخته سياه بوده؟ اگه اين طور است كه به نظرم برا عربي كتاباي بهتري هم هست!

killer120
09-04-2013, 00:05
سلام به همه امیدوارم سال خوبی داشته باشید. اقایون خدایی یه نگاه کنید ببنید خودتون چی گفتید 20 نفر میگن کلاه برداره یه نفر یه دفعه از پشت میاد میگه این مخه مگه تو خدا نداری چرا الکی حرف میزنی :n13: ما اخر چه کنیم ارزش پکیجش رو داره که 1 ملیون قیمتش هست یانه؟ من اصلا قصد طرفداری ندارم ولی یه کلیپ 1 دقیقه از شیمی یزدانی دیدم در مورد بحث جرم اتمی میانگین تکنیکش واقا ثانیه ای حل کرد تست ها رو حالا یه سوال پیش اومده برام اگه شما میگید کلاهبرداره یعنی فقط این تکنیکش خوبه یا نه بقیش هم خوبه اخه تو رادیو هم تقریبا از مبحث های مختلف تست حل میکنه که اوناهم از روش تستی حل میکنه خواهشا یکی که واقا پکیجش رو داره و مشاورش هم داشته بگه خوبه یعنی اصلا ارزش این همه پول روداره یانه؟ چون خدایی نگاه کنید یکی میگه دی وی دی هاش خوب نیستن بعد میگه سوال داشتی بم پیام بده قصد بی احترمی ندارم ولی 1 دقیقه خودتون بزارید جای ما ها که تا حالا استفاده نکردیم واقا گیج میشید. خواشا یه جواب دقیق بدید.ممنون از همه تون:n01:

Alireza SM
09-04-2013, 00:22
سلام به همه امیدوارم سال خوبی داشته باشید. اقایون خدایی یه نگاه کنید ببنید خودتون چی گفتید 20 نفر میگن کلاه برداره یه نفر یه دفعه از پشت میاد میگه این مخه مگه تو خدا نداری چرا الکی حرف میزنی :n13: ما اخر چه کنیم ارزش پکیجش رو داره که 1 ملیون قیمتش هست یانه؟ من اصلا قصد طرفداری ندارم ولی یه کلیپ 1 دقیقه از شیمی یزدانی دیدم در مورد بحث جرم اتمی میانگین تکنیکش واقا ثانیه ای حل کرد تست ها رو حالا یه سوال پیش اومده برام اگه شما میگید کلاهبرداره یعنی فقط این تکنیکش خوبه یا نه بقیش هم خوبه اخه تو رادیو هم تقریبا از مبحث های مختلف تست حل میکنه که اوناهم از روش تستی حل میکنه خواهشا یکی که واقا پکیجش رو داره و مشاورش هم داشته بگه خوبه یعنی اصلا ارزش این همه پول روداره یانه؟ چون خدایی نگاه کنید یکی میگه دی وی دی هاش خوب نیستن بعد میگه سوال داشتی بم پیام بده قصد بی احترمی ندارم ولی 1 دقیقه خودتون بزارید جای ما ها که تا حالا استفاده نکردیم واقا گیج میشید. خواشا یه جواب دقیق بدید.ممنون از همه تون:n01:

من تک تک محصولاتشون رو دارم دوست عزیز
ببین محصولات قبلی اینا از سال 89 به قبل فقط تکنیک بود اونم تکنیک هایی که نمیشد همه تست ها رو زد. ولی الان دیگه محصولاتشون هم حجمشون افزایش پیدا کرده و هم آموزش مفهومی درس بهشون اضافه شده و هم تکنیک هایی که قبلا توی DVD ها نمیگفتن و بهت میگفتن که بیا سر کلاس خصوصی یاد بدیم رو همه رو آوردن توی محصولاتشون. الان زیست شناسی دادگستری و شیمی سیروی رضایی و ریاضی و فیزیک مسعودی درس رو کامل و مفهومی یاد دادن بعد رفتن سراغ تکنیک. هرچی تکنیک هم گفتن کاملا مفهومی هست.

کسایی که میگن اینا کلاهبردار هستن تا حدودی حق دارن اولا چون برخی محصولات اینا واقعا ارزش پول دادن رو نداره ( بالای 40% محصولاتشون ) ولی اکثر محصولات جدیدشون آدم رو از صفر به اوج میرسونن.
کلا کسایی که میگن مسعودی و سروس رضایی و دادگستری محصولات جدیدشون تکنیک های به دردنخور هست دلیلش مشخصه یا محصولات قدیمی رو بهشون انداختن به اسم محصولات جدید و یا اینکه چون گرون بوده نتونستن بخرن و میخوان تبلیغات منفی کنن تا کسی هم نتونه بخره. یکی از اصلی ترین منتقدین مسعودی در فروم وقتی بهم مسیج داده بود و همش هم میگفت محصولاتی که دیده همش جدید بودن ؛ وقتی باهاش حرف زدم دیدم فیزیکی که گرفته مال سال 88 هست ! کل فیزیک پیش 1 که داشت 15 DVD بود در حالی که الان فقط دینامیک 12 DVD هست !

کلا اگه خواستی ازشون چیزی بخری میتونی با کسی که محصولات جدید رو دیده مشورت کنی.

Alireza SM
09-04-2013, 00:26
پس منظور اين دوستمون كتاب عربي تخته سياه بوده؟ اگه اين طور است كه به نظرم برا عربي كتاباي بهتري هم هست!

البته عربی های آموزشی ساداتی فر هم اومده که درس رو روان و ساده و عالی تدریس کرده . قیمتشون هم پایینه

killer120
09-04-2013, 11:34
من تک تک محصولاتشون رو دارم دوست عزیز
ببین محصولات قبلی اینا از سال 89 به قبل فقط تکنیک بود اونم تکنیک هایی که نمیشد همه تست ها رو زد. ولی الان دیگه محصولاتشون هم حجمشون افزایش پیدا کرده و هم آموزش مفهومی درس بهشون اضافه شده و هم تکنیک هایی که قبلا توی DVD ها نمیگفتن و بهت میگفتن که بیا سر کلاس خصوصی یاد بدیم رو همه رو آوردن توی محصولاتشون. الان زیست شناسی دادگستری و شیمی سیروی رضایی و ریاضی و فیزیک مسعودی درس رو کامل و مفهومی یاد دادن بعد رفتن سراغ تکنیک. هرچی تکنیک هم گفتن کاملا مفهومی هست.

کسایی که میگن اینا کلاهبردار هستن تا حدودی حق دارن اولا چون برخی محصولات اینا واقعا ارزش پول دادن رو نداره ( بالای 40% محصولاتشون ) ولی اکثر محصولات جدیدشون آدم رو از صفر به اوج میرسونن.
کلا کسایی که میگن مسعودی و سروس رضایی و دادگستری محصولات جدیدشون تکنیک های به دردنخور هست دلیلش مشخصه یا محصولات قدیمی رو بهشون انداختن به اسم محصولات جدید و یا اینکه چون گرون بوده نتونستن بخرن و میخوان تبلیغات منفی کنن تا کسی هم نتونه بخره. یکی از اصلی ترین منتقدین مسعودی در فروم وقتی بهم مسیج داده بود و همش هم میگفت محصولاتی که دیده همش جدید بودن ؛ وقتی باهاش حرف زدم دیدم فیزیکی که گرفته مال سال 88 هست ! کل فیزیک پیش 1 که داشت 15 DVD بود در حالی که الان فقط دینامیک 12 DVD هست !

کلا اگه خواستی ازشون چیزی بخری میتونی با کسی که محصولات جدید رو دیده مشورت کنی.

دوست عزیز واقا ممنونم ولی نظرت درمورد شیمی یزدانی چیه واقا خوبه یانه؟

killer120
09-04-2013, 11:42
[QUOTE=killer120;7574440]دوست عزیز واقا ممنونم ولی نظرت درمورد شیمی یزدانی چیه واقا خوبه یا نه؟ بعد دوست عزیز یه سوال دیگه برام پیش اومده شما میگید که محصولاتشون مفهومی شدن وتکنیک هم که اضاف شده ولی چرا گفتی بالا 40% ارزش نداره؟

Alireza SM
09-04-2013, 11:52
[QUOTE=killer120;7574440]دوست عزیز واقا ممنونم ولی نظرت درمورد شیمی یزدانی چیه واقا خوبه یا نه؟ بعد دوست عزیز یه سوال دیگه برام پیش اومده شما میگید که محصولاتشون مفهومی شدن وتکنیک هم که اضاف شده ولی چرا گفتی بالا 40% ارزش نداره؟

شیمی یزدانی خیلی جالب نیست فقط به درد تمرین کردن میخوره نه یاد گرفتن. برای شیمی محصولات جدید سیروس رضایی رو پیشنهاد میکنم بهتون.
در مورد اون 40% عرض کنم که بسیاری محصولاتشون اینطوری نیست. مثلا تاریخ ادبیات ویرایش نشده و ارزش پول دادن نداره. همینطور دین و زندگی ارزش پول دادن رو نداره و همینطور زیست شناسی عرفان اکبری زیاد جالب نیست و به درد کنکور نمیخوره.
ولی محصولات جدید دادگستری و مسعودی و سیروس رضایی خیلی عالی هستن.

killer120
09-04-2013, 12:01
واقا ممونم:n11:

killer120
09-04-2013, 12:04
[QUOTE=killer120;7574452]

شیمی یزدانی خیلی جالب نیست فقط به درد تمرین کردن میخوره نه یاد گرفتن. برای شیمی محصولات جدید سیروس رضایی رو پیشنهاد میکنم بهتون.
در مورد اون 40% عرض کنم که بسیاری محصولاتشون اینطوری نیست. مثلا تاریخ ادبیات ویرایش نشده و ارزش پول دادن نداره. همینطور دین و زندگی ارزش پول دادن رو نداره و همینطور زیست شناسی عرفان اکبری زیاد جالب نیست و به درد کنکور نمیخوره.
ولی محصولات جدید دادگستری و مسعودی و سیروس رضایی خیلی عالی هستن.
واقا ممنونم:n11:

farshad6990
09-04-2013, 12:28
واقا ممونم:n11:
دادا جسارتا دكمه ي تشكر رو گذاشتن برا اين موقع ها فكر كنم :n27:، در ضمن حرف هاي Alireza SM كاملا تاييد ميشه! رياضي و فيزيك مسعودي با كيفيت هستند…!

amir 777
09-04-2013, 19:57
کسی اگه جایی را سراغ داره که محصولات این موسسه را با قیمت مناسب بده خبرم کنه چون قیمتاشون واقعا غیر منطقیه

wilzo
12-04-2013, 20:32
یه موقعی یه نفر کلی اکانت ساخت بود اومده اینجا به اسم مشاوره تبلیغ یه جایی رو میکرد
دیگه کم مونده بود بگه برا غذا هم از محصولات غذایی قلم چی استفاده کنین
گویا همون چند اکانتی ها در قالب سی دی فروش های این مردک حسین احمدی دوباره ظاهر شدن
امیدوارم حداقل کسانی که اینجا میآن گول این چرب زبونی ها رو نخورن و راهشون رو با فکر انتخاب کنن
البته تو این آشفته بازار مساله و مشکل اصلی پیدا شدن یه خر سوار (حسین احمدی) هست ، وگرنه خر همیشه به اندازه لازم و کافی هست ، الحمدلله :D