PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : -----درمان و رفع سفیدی مو-----

Jang Bogo
25-08-2010, 23:26
سلام.
من حدود 30 یا 40تا از تارهای موهام سفید شده.
همه ی موهای من سیاه هستند و خیلی تابلو هست اینجوری.
من 21 ساله هستم.
چه راهی برای درمانش پیشنهاد میدید؟
کسی تاحالا از این لوسیون ها و کرم های رفع سفیدی مو استفاده کرده؟
ممنون.

morsadr
26-08-2010, 12:38
سلام.
من حدود 30 یا 40تا از تارهای موهام سفید شده.
همه ی موهای من سیاه هستند و خیلی تابلو هست اینجوری.
من 21 ساله هستم.
چه راهی برای درمانش پیشنهاد میدید؟
کسی تاحالا از این لوسیون ها و کرم های رفع سفیدی مو استفاده کرده؟
ممنون.

درمان علمی و پایداری برای سفیدی مو نداریم :41:
بیشتر در مانهایی که معرفی می شوند تجاری و دارای تاثیر نا مشخص می باشند . سفید شدن مو بیشتر جنبه ارثی داشته و عوامل دیگر مثل بیماریهای شدید جسمی و روحی و استرسهای شدید در این مسئله دخالت دارند .
بهترین درمان رنگ مو می باشد :31:

oranoos2007
26-08-2010, 14:17
درمان علمی و پایداری برای سفیدی مو نداریم :41:
بیشتر در مانهایی که معرفی می شوند تجاری و دارای تاثیر نا مشخص می باشند . سفید شدن مو بیشتر جنبه ارثی داشته و عوامل دیگر مثل بیماریهای شدید جسمی و روحی و استرسهای شدید در این مسئله دخالت دارند .
بهترین درمان رنگ مو می باشد :31:

برای ریزش مو چطور درمانی وجود ندارد آیا شامپو تاثیردارد و باید هر چند وقت یکبار تعویض شود

AThEisT
26-08-2010, 19:51
مال منم داره سفید میشه !
البته مال من ارثی هست !

بابام کلا موهاش سفیده !
اون تازه 43 سالش هست !

oranoos2007
26-08-2010, 22:26
مال منم داره سفید میشه !
البته مال من ارثی هست !

بابام کلا موهاش سفیده !
اون تازه 43 سالش هست !

نمی دونم اجدادمون چیز دیگه نداشتند که این بهمون ارث دادند
در کل فکر می کنم تغذیه و شرایط موقعیت افراد خیلی تاثیرداره
من چند ماه پیش سر یک مسئله ای چند مدت خیلی عصبی بودم و دائم اضطراب داشتم بعد از اون مدت دیدم به به چند موی سفید روی سرمون سبز شد فهمیدم که حرص و جوش خیلی تاثیر داره

micropersian
27-08-2010, 14:46
برا من از 16 سالگی شروع کرد به سفید شدن هزار دکتر پوست و مو رفتم هیچ کدوم هم نتونستن درمانش کنن چون اصلا درمانی نداره
اصلا هم ارثی نیست موهای پدر مادرم کم تر از من سفیدن موی داداشامم مشکلی نداره

رنگ مو آخرین انتخابه باید باهاش کنار اومد یا به سوال هر کی که از راه میرسه و موهات رو میبینه از علتش میپرسه جواب داد

oranoos2007
28-08-2010, 12:53
یک دوستی بود که پیش دکتری رفت که تخصصش گیاهی است و تجویزش برای بیماری ها داروهای گیاهی و برای همین مورد رفت پیشش البته اون برای دخترش رفت که 11 سالش و به اون یکسری داروهای گیاهی داد و گفت که باید تا یک سال مصرف بشه و می تونه پیش گیری کنه و یا این روند کند کنه نمی دونم چقدر نتیجه بده ولی خوب امتحانش ضرری نداره دارویی هم که اون دکتر تجویز کرده بود حلیله سیاه بود

morsadr
28-08-2010, 14:36
برای ریزش مو چطور درمانی وجود ندارد آیا شامپو تاثیردارد و باید هر چند وقت یکبار تعویض شود

برای درمان ریزش مو ابتدا باید علت آن مشخص شود . در صورت وجود علت با درمان آن ریزش مو هم درمان می شود . ریزش مو و یا تاسی آندروژنیک در آقایان معمولا ارثی بوده و درمان کاملی نداره ولی می توان تا حدی شدت آن را کم کرد و ریزش مو را به تاخیر انداخت .
شامپو ها هیچ تاثیری در درمان ریزش مو ندارند :11:

oranoos2007
28-08-2010, 16:53
برای درمان ریزش مو ابتدا باید علت آن مشخص شود . در صورت وجود علت با درمان آن ریزش مو هم درمان می شود . ریزش مو و یا تاسی آندروژنیک در آقایان معمولا ارثی بوده و درمان کاملی نداره ولی می توان تا حدی شدت آن را کم کرد و ریزش مو را به تاخیر انداخت .
شامپو ها هیچ تاثیری در درمان ریزش مو ندارند :11:
سلام
ممنون که امیدوارم کردید
فقط یک متخصص خوب در تهران سراغ دارید که من بتونم مراجعه کنم

monaa
28-08-2010, 17:01
کمتر حرص بخور بذار زود پیر نشی :31:

mohalls
28-08-2010, 17:06
برا من از 16 سالگی شروع کرد به سفید شدن هزار دکتر پوست و مو رفتم هیچ کدوم هم نتونستن درمانش کنن چون اصلا درمانی نداره
اصلا هم ارثی نیست موهای پدر مادرم کم تر از من سفیدن موی داداشامم مشکلی نداره

رنگ مو آخرین انتخابه باید باهاش کنار اومد یا به سوال هر کی که از راه میرسه و موهات رو میبینه از علتش میپرسه جواب داد

منم همین مشکل دارم !!:41:

البته من موهای جلو سفید شدن یه قسمتی ، هرکی از راه میرسه میگه رنگش زدی ؟؟:27:
منم می گم آره !!:31:

morsadr
29-08-2010, 09:24
سلام
ممنون که امیدوارم کردید
فقط یک متخصص خوب در تهران سراغ دارید که من بتونم مراجعه کنم

متاسفانه شخص خاصی را نمی توانم معرفی کنم :41: همه دکترها انشاءالله که خوبند :31:

golabi2
01-09-2010, 12:07
حالا من اگه بخوام سفید بشه باید چیکار کنم؟
البته به جز رنگ مو!

قله بلند
01-09-2010, 13:52
مداومت در مصرف سير به تدريج باعث ريختن موي سفيد و روييدن موي سياه مي شود.
و برای از بین بردن بوی سیر در دهان میتونین کمی چای خشک به مدت چند دقیقه توی دهن نگه دارین که با این روش کلا بوی سیر رو از بین میبره ..
بهترين راه براي برطرف كردن بوي سير خوردن سبزي و كاهو است، زيرا كلروفيل موجود در اين سبزي ها سير را دفع مي كند.
سیر تاثیری بر متابولیسم داروها ندارد،اما بیمارانی كه از داروهای ضد انعقاد خون مثل آسپرین استفاده می‌‌كنند،باید در مصرف سیر احتیاط كنند، زیرا سیر مانع از انعقاد خون می‌شود.

و خلاصه اینکه در هیچ چیز نباید زیاده روی کرد و باید جانب اعتدال رو رعایت کرد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

oranoos2007
01-09-2010, 15:11
مداومت در مصرف سير به تدريج باعث ريختن موي سفيد و روييدن موي سياه مي شود.
و برای از بین بردن بوی سیر در دهان میتونین کمی چای خشک به مدت چند دقیقه توی دهن نگه دارین که با این روش کلا بوی سیر رو از بین میبره ..
بهترين راه براي برطرف كردن بوي سير خوردن سبزي و كاهو است، زيرا كلروفيل موجود در اين سبزي ها سير را دفع مي كند.
سیر تاثیری بر متابولیسم داروها ندارد،اما بیمارانی كه از داروهای ضد انعقاد خون مثل آسپرین استفاده می‌‌كنند،باید در مصرف سیر احتیاط كنند، زیرا سیر مانع از انعقاد خون می‌شود.

و خلاصه اینکه در هیچ چیز نباید زیاده روی کرد و باید جانب اعتدال رو رعایت کرد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینکه می گویید سیر شامپوش هم تاثیر داره من الان چندماه که شامپوش مصرف می کنم
چون کسی که سیر میخوره با چای خشک بوش خیلی نمیره اونوقت از 7 فرسخی مونم کسی نمیتونه راه بره

قله بلند
01-09-2010, 17:14
اینکه می گویید سیر شامپوش هم تاثیر داره من الان چندماه که شامپوش مصرف می کنم
چون کسی که سیر میخوره با چای خشک بوش خیلی نمیره اونوقت از 7 فرسخی مونم کسی نمیتونه راه بره

سلام. والا خود من از شامپو سیر پرژک استفاده می کنم ولی مسلماً تاثیر سیر رو نداره. باید خود سیر رو خورد. اگه می خواهیم خوب بشیم باید تحمل کنیم دیگه. شما چای خشک رو برای رفع بوی سیر امتحان کردید و دیدید که زیاد تاثیر نداره؟ والا مامانم میگه اگه جعفری بخوریم بوی سیر می ره. من امتحان نکردم. از اونجایی که پیامبر می فرماید که سیر 70 بیماری رو رفع می کنه، پس چیز پر خاصیتی هست و باید بخوریم. خدا رو شکر بوش دیگه بچه های P30 رو اذیت نمی کنه!

oranoos2007
01-09-2010, 17:24
سلام. والا خود من از شامپو سیر پرژک استفاده می کنم ولی مسلماً تاثیر سیر رو نداره. باید خود سیر رو خورد. اگه می خواهیم خوب بشیم باید تحمل کنیم دیگه. شما چای خشک رو برای رفع بوی سیر امتحان کردید و دیدید که زیاد تاثیر نداره؟ والا مامانم میگه اگه جعفری بخوریم بوی سیر می ره. من امتحان نکردم. از اونجایی که پیامبر می فرماید که سیر 70 بیماری رو رفع می کنه، پس چیز پر خاصیتی هست و باید بخوریم. خدا رو شکر بوش دیگه بچه های P30 رو اذیت نمی کنه!

یک دوستی من دارم پرستاره اون می گفت من هرروز یک حبه سیر میخورم بهش گفتم بیچاره مریض هایی که تو میروی بالاسرشون چی میکشن تا تو اونجایی ، گفت من یک حبه سیر درسته قورت می دم بخاطر همین بوی نداره
راستش من امتحان نکردم چون یک درصد احتمال بدم که بو میده نمی خورم چون واقعا اگه کسی نزدیک آدم بایسته خیلی خیلی اذیت میشه
شامپو سیر پرژک منهم استفاده می کنم خوبه ولی الان میخواهم عوض کنم می ترسم این تغیر باعث بشه مو بیشتر آسیب ببینه

قله بلند
02-09-2010, 14:17
یک دوستی من دارم پرستاره اون می گفت من هرروز یک حبه سیر میخورم بهش گفتم بیچاره مریض هایی که تو میروی بالاسرشون چی میکشن تا تو اونجایی ، گفت من یک حبه سیر درسته قورت می دم بخاطر همین بوی نداره
راستش من امتحان نکردم چون یک درصد احتمال بدم که بو میده نمی خورم چون واقعا اگه کسی نزدیک آدم بایسته خیلی خیلی اذیت میشه
شامپو سیر پرژک منهم استفاده می کنم خوبه ولی الان میخواهم عوض کنم می ترسم این تغیر باعث بشه مو بیشتر آسیب ببینه

سلام. اونوقت وقتی ایشون سیر رو درسته می خوره، درسته هم دفع می شه یا نه، کاملاً هضم می شه؟ اونوقت ایشون چه جوری درسته می خوره؟

oranoos2007
02-09-2010, 16:21
سلام. اونوقت وقتی ایشون سیر رو درسته می خوره، درسته هم دفع می شه یا نه، کاملاً هضم می شه؟ اونوقت ایشون چه جوری درسته می خوره؟
خوب وقتی وارد معده می شود متمعنا هضم می شود بعدش مگه یک حبه سیر کوچک چقدر سریع میذاری توی گلو با یک لیوان آب میخوری به همین راحتی

morsadr
03-09-2010, 08:45
دوستان عزیز بوی سیر و پیاز بیشتر از هوای بازدم انسان می باشد تا از معده به این معنی که وقتی که این مواد خورده می شوند ترکیبات از سیستم گوارش وارد خون شده و به گردش در می آید و در ریه توسط هوای بازدم دفع شده و بوی نامطبوع را ایجاد می کند . بنابر این اگر سیر خورده شده کامل چذب شود حتما بوی نامطبوع را خواهد داشت .

greena
05-09-2010, 00:18
خب جناب دکترچه طور میشه فهمید چه شامپویی برای چه موهایی ومخصوصا موهای سپید مناسب تره ؟

morsadr
05-09-2010, 08:56
خب جناب دکترچه طور میشه فهمید چه شامپویی برای چه موهایی ومخصوصا موهای سپید مناسب تره ؟

اگر موهاتون چربه شامپوی موهای چرب و اگر خشکه شامپوی موهای خشک .:31:
شامپوی مخصوص موهای سفید نداریم :41:
در مورد مارکهای مختلف نیز باید امتحان کنید و ببنید کدام به سر شما بیشتر سازگاره .بنده شامپوهای ساده و ساخت داخل را پیشنهاد می کنم .

greena
05-09-2010, 17:32
در مورد مارکهای مختلف نیز باید امتحان کنید و ببنید کدام به سر شما بیشتر سازگاره .بنده شامپوهای ساده و ساخت داخل را پیشنهاد می کنم .

ممنون
خب ممکنه یه شامپو در ظاهر موهارو نرم و مطلوب بکنه ولی در بلند مدت به مو ها اسیب میزنه من معمولا از ایروکس و به خاطر پوسته از پیر تیون زنیک 2% استفاده میکنم .میخواستم مارک های معتبری که میشناسید معرفی کنید .... مارکهای که نتیجه علمیشون هم تقریبا ثابت شده باشه.
بعد اینکه شامپو های سیر چه جورین برای مو ...........؟

oranoos2007
05-09-2010, 22:06
ممنون
خب ممکنه یه شامپو در ظاهر موهارو نرم و مطلوب بکنه ولی در بلند مدت به مو ها اسیب میزنه من معمولا از ایروکس و به خاطر پوسته از پیر تیون زنیک 2% استفاده میکنم .میخواستم مارک های معتبری که میشناسید معرفی کنید .... مارکهای که نتیجه علمیشون هم تقریبا ثابت شده باشه.

سلام
من هم سابق براین مشکل شوره سر داشتم از پیرتیون زینک هم استفاده می کردم ولی موهام خشک میکرد
آخرین شامپویی که استفاده کردم و به موهام سازگار بود شامپو سیر پرژک بود که سرم هم شوره نمی گذاشت
و موهام خشک نمی کنه
ولی یک سوالی برام پیش می آید من هروقت شامپو عوض می کنم تایک مدت موهام خیلی میریزه تا موهام به اون شامپو سازگار بشه حالا الان اگه بخواهم شامپو عوض کنم بازم این مشکل پیش می آید از طرفی هم شنیده ام شامپو باید هر چند وقت یک باز عوض بشود اصلا این عوض کردن لازم است یا نه آدم می تواند تا مدتها از یک شامپو استفاده کند
ممنون

morsadr
06-09-2010, 14:43
ممنون

شامپوها تجاری می باشند و از نظر علمی نمی توان گفت که کدام بهتره چون از نظر علمی فقط نظافت سر مهمه و نه مارک شامپو .
در مورد شوره بحث متفاوته و در صورت وجود می توان از شامپوهای درمانی مانند سلنیوم استفاده کرد .
قبلا هم عرض کردم شامپو هر چه ساده تر بهتر . شامپو سیر هم بد نباید باشه .

A.M.D.D.E.V.I.L
06-09-2010, 14:48
سلام
حرص خوردن زیاد میتونه عامل سفیدی مو باشه؟؟

greena
06-09-2010, 18:27
سلام

مطمئن نیستم علمی باشه (یعنی روش تحقیق شده باشه ...)ولی مطمئنم که تجربه شده اکثر افرادی که حرص و جوش میخورن اگه دقت کنید سرعت سفید شدن مو هاشون جدا از قضیه ارثی بودن سریع سپید میشه..............

morsadr
07-09-2010, 17:54
سلام

بله
استرسهای عصبی در این مساله بی تاثیر نیستند .

golabi2
08-09-2010, 14:47
حالا من اگه بخوام سفید بشه باید چیکار کنم؟
البته به جز رنگ مو!
کسی جواب این سئوال رو نمیدونه؟!:40:

Jang Bogo
09-09-2010, 19:38
نصف این تاپیک فقط مختص از بین بردن بوی سیر بود.
حالا یه چیز جالب.
من اصلا بوی بد سیر رو که شخصی خورده احساس نمیکنم.

قله بلند
09-09-2010, 23:57
نصف این تاپیک فقط مختص از بین بردن بوی سیر بود.
حالا یه چیز جالب.
من اصلا بوی بد سیر رو که شخصی خورده احساس نمیکنم.

سلام. چه جوری اینجوری می شه؟