PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال درباره فیس بوک

matin724
25-08-2010, 16:35
چطور میشه پسورد یه فرد را بدست اورد

mmiladd
25-08-2010, 19:34

سلام..

يعني به همين راحتي دوست من..؟

mc7
30-05-2011, 17:59
سلام
یه سوال خیلی مهم
زمانی که می خواهم وارد فیس بوک شوم پس از وارد کردن ایمیل و گذرواژه با این پیغام روبه رو می شوم :

راهی برای تایید کردن را برگزینید

To continue, we need you to provide your phone number. This quick security check helps keep Facebook a community of real people who connect and share using their real identities.

Add a phone to my account ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد دیگر هر کاری که می کنم نمی توانم وارد صفحه خودم شوم و تا وقتی که مراحل این کار راطی نکنم این جریان ادامه دارد
کمکم کنید .
اگر می شود جواب رو هم به این ایمیل ارسال کنید:mehdic7r7@yahoo.com

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

male fantasy
31-05-2011, 09:22
اين ديگه سوال در مورد فيس بوك نيست كه ! در باره ي هكــِ:31:

mc7
17-06-2011, 10:17
سلام هنگام فرستادن پیغام دوستی این جواب رو به من مده فیس بوک
Because sending requests to strangers is considered spam, your friend requests have been blocked for 4 days. Please visit
the help center ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) to learn more or let us know ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) if you believe we've made a mistake
ممنون

sasan.t
05-07-2011, 07:24
سلام
یه سوال خیلی مهم
زمانی که می خواهم وارد فیس بوک شوم پس از وارد کردن ایمیل و گذرواژه با این پیغام روبه رو می شوم :

راهی برای تایید کردن را برگزینید

To continue, we need you to provide your phone number. This quick security check helps keep Facebook a community of real people who connect and share using their real identities.

Add a phone to my account ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد دیگر هر کاری که می کنم نمی توانم وارد صفحه خودم شوم و تا وقتی که مراحل این کار راطی نکنم این جریان ادامه دارد
کمکم کنید .
اگر می شود جواب رو هم به این ایمیل ارسال کنید:mehdic7r7@yahoo.com

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

adrenaline
05-07-2011, 09:03
لطفا از تاپیک جامع فیس بوک برای طرح سوالات مربوط به این سایت استفاده کنید.

» Facebook / تمامی مسائل فیس بوک در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])