PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره در مورد پایگاه داده sql

masooodj67
25-08-2010, 11:18
سلام عزیزان با توجه به این که من تازه میخام کار با اس کیو ال رو شروع کنم نمیدونم از کدوم نسخه اون استفاده کنم.برای همین از شما عزیزان کمک می گیرم

سیستم من: cpu:2.8mh
ram:256
free space:20G
oprating system:XP PRO SP3
با توجه به این سیستم عهد عتیق که البته به درد من تا حالا بعد هشت سال خورده،نظرتون چیه از کدوم نسخه استفاده کنم.البته visual studio من هم نسخه 2008 هستش.

بازم ممنون.

Ultimator
27-08-2010, 03:58
سلام

همون ورژن اکسپرسی ویژوال استودیو
البته بازم یکم سنگینه !
رمتون حداقل باید 512 باشه

ali zi zeperto
27-08-2010, 07:51
سلام عزیزان با توجه به این که من تازه میخام کار با اس کیو ال رو شروع کنم نمیدونم از کدوم نسخه اون استفاده کنم.برای همین از شما عزیزان کمک می گیرم

با توجه به این سیستم عهد عتیق که البته به درد من تا حالا بعد هشت سال خورده،نظرتون چیه از کدوم نسخه استفاده کنم.البته visual studio من هم نسخه 2008 هستش.

بازم ممنون.
من سیستمم از شما عتیقه تره(البته قصد بی احترامی بهش ندارم.خیلی به من خدمت کرده و میکنه)آخرین و کاملترین ورژن رو سیستمم نصبه.اصلا نمی دونم این اکپرس و بقیه چین.هم تو لینوکس هم ویندوز توپ کار م یکنه.ولی خداییش رم سیستمت پایینه.یه ۵۱۲ حداقل بهش اضاضفه کن.
موفق باشی

mahdi7610
10-09-2010, 13:14

بازم ممنون.

سلام

من روی سیستم های از سیستم شما عتیقه تر هم تا حالا هم اسکیوال و هم ویژوال استادیو را نصب کردم .

چون از ویندوز xp استفاده میکنید باید نسخه Developer اسکیوال را روی سیستمتون نصب کنید .

هم نسخه Standard و هم نسخه Developer را میتونید نصب کنید ولی باز پیشنهادم همون نسخه Developer هستش .

بهتره از نسخه Enterprise استفاده نکنید . متاسفانه چون اکثرا نسخه Enterprise فراوانه همه این نسخه را روی سیستم نصب میکنند و بعدش با انواع ارور عجیب و غریب روبه رو میشن .

چون نسخه Developer مختص ویندوز طراحی شده .

موفق باشی :)

Payman_62
11-09-2010, 00:38
سلام.
همون طور که دوستان گفتن 2008 هم نصب میشه. اما ممکنه کند عمل کنه. فکر میکنم این کندی رو تو دات نت هم به خوبی حس کنی. با این سیستم شما باز کردن جعبه ابزار دات نت 2008 باید 3 4 ثانیه ای طول بکشه.