PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کنید . چجوری میشه adsl رو -- کرد ؟

milanista
25-08-2010, 04:57
سلام
من یه جا شنیدم که میگفتن میشه adsl رو -- کرد تا باهاش بتونی به طور نا محدود دانلود کنی
البته فکر کنم باید به ماهواره چیزی نیازه
اگه چنین چیزی وجود داره ما رو بی خبر نذارید

a6l3i
26-08-2010, 08:20
همچی گفتی کمک کنید ، گفتم سیستمت داره میترکه ، با کپسول آتیش نشانی اومدم . . .

بستگی داره ، شاید اونجایی که شما شنیدی ، طرف اینترنت نامحدود داشته و محدودیت دانلود نداشته. تا حالا برنامه ای ندیدم و نشنیدم که یشه ISP رو تو این زیمنه بشه مثل کنترهای برق قدیمی دور زد.

reb
26-08-2010, 09:08
این کار بسیار ساده تر از اونیه که فکر میکنی :
اشتراک مخابرات
اونوقت هرچی دلت خواست دانلود و یا آپلود کن.

Tom Clancy's
26-08-2010, 19:38
فکر کنم منظور دوستمون ه-ک کردن ADSL هست

a6l3i
26-08-2010, 19:45
فکر کنم منظور دوستمون ه-ک کردن ADSL هست
من متوجه نمیشم. یعنی کاری کنیم که محدودیت ISP حذف کنیم ؟
بعید میدونم کار آماتورهایی مثل ماها باشه یا برنامه ای واسش وحود داشته باشه.

Electronic-Arts
26-08-2010, 20:35
من متوجه نمیشم. یعنی کاری کنیم که محدودیت ISP حذف کنیم ؟
بعید میدونم کار آماتورهایی مثل ماها باشه یا برنامه ای واسش وحود داشته باشه.
ADSL رو به هیچ عنوان نیمشه -- کرد من خودم رو کشتم ولی نتونستم فقط کابلی رو میتونی -- کنی

mehrdad38
26-08-2010, 21:01
البته منظور ه ک مودم هست .

uncap کردن اینترنت عملی غیر قانونی و ممکن باعث قطع اشتراک اینترنت یا حتی پیگرد قانونی بشه.

اگر خیلی این کار رو دوست داری برو این سایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین همون گروهی هست که چند ماه پیش P30World خودمون رو ه ک کرد.

sei_pm
26-08-2010, 21:33
ADSL رو به هیچ عنوان نیمشه -- کرد من خودم رو کشتم ولی نتونستم فقط کابلی رو میتونی -- کنی

تایید میشه واسه مودم های کابلی . یک راهی بود که میشد تنظیمات رو دانلود کرد و توش تغییر داد و به طور لوکال به مودم شناسوند تا با اون سرعت آپ بشه ولی الان اکثر سرویس دهندهای Cable این موضوع رو رفع کردن.

reb
26-08-2010, 21:34
البته منظور ه ک مودم هست .

uncap کردن اینترنت عملی غیر قانونی و ممکن باعث قطع اشتراک اینترنت یا حتی پیگرد قانونی بشه.

اگر خیلی این کار رو دوست داری برو این سایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین همون گروهی هست که چند ماه پیش P30World خودمون رو ه ک کرد.

این جماعت فقط افه دارن یبار هم بطور کامل سرویس شدن ولی کاسبی میکنن و از رو هم نمیرن.

mmiladd
26-08-2010, 21:37
سلام.. ايني كه شما دارين مي گين به همين آسوني نيست..

و نياز به وقت و حوصله زياد داره.. ( يه فايل PDF داشتم كه به صورت انگليش توضيح داده بود )

اينقدر پيچيده بود كه بي خيالش شدم..

و همين طور كه دوستمون گفت اگه ISP بفهمه كه معمولا هم همين طوره ، ابتدا تذكر و بعد قطع اشتراك

ميشين..

موفق باشين..

SH@HIN
27-08-2010, 00:31
این جماعت فقط افه دارن یبار هم بطور کامل سرویس شدن ولی کاسبی میکنن و از رو هم نمیرن.
با نظر این دوستمون واقعا موافقم:10: