PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : x10 mini?

WOLF 00
25-08-2010, 01:44
من بعد از مدتی که خیلی دنبال موبایل بودمو اخبارشو دنبال می کردم الان یک سالی میشه که حتی گوشیم یه زور روشنه چه برسه به پیگیری اخبار اما اصل مطلب :
من قصد خرید یه گوشی آندرویدی داشتم که X10 رو دیدمو از قیافش خیلی خوشم اومد اما از قیمتش نه:31:
خلاصه بعد مدل مینی رو دیدم چند تا سوال برام پیش اومد :
1- سیستم عامل موبایل های آندرویدی رو میشه به ورژن های بالاتر ارتقا داد؟
2- تو این رنج قیمت گوشی آندرویدی بهتری هست؟(دوربین برام پشیزی ارزش نداره.)
3- من عکسشو که دیدم خیلی چاق می زد واقعا همینطوریه؟ آزار دهندست؟
ممنون

Mahdi_Co_1368
25-08-2010, 09:31
1- سیستم عامل موبایل های آندرویدی رو میشه به ورژن های بالاتر ارتقا داد؟
2- تو این رنج قیمت گوشی آندرویدی بهتری هست؟(دوربین برام پشیزی ارزش نداره.)
3- من عکسشو که دیدم خیلی چاق می زد واقعا همینطوریه؟ آزار دهندست؟
ممنون

1- اره میشه ولی باید گوشی مورد نظر روت کنی بعدش رام مورد نظرت رو می نصبی
2- تو این رنج کلا دو تا اندروید هست که x10 mini خیلی بهتره
3- اصلا ازاردهنده نیست به نظر من هیچ گوشی لمسی ای به این اندازه خوشدست نیست
واقعا عالیه

فقط مشکل رزولوشن داره که کمتر براش برنامه و بازی پیدا میشه.

maziarzar
25-08-2010, 23:40
بهتره بری ازنزدیک گوشی رو امتحان کنی .
گوشی خوبی به جز این تو این رنج وجود نداره.

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:40 AM ----------

تو این رنج بیشتر گوشی ها سیمبین وبعد ویندوز موبایل هستن.

abas68
27-08-2010, 17:04
الان که فکر نکنم زیر 300 تومن گوشی اندریدی خوب گیر بیاد . samsung i7500 که تازه اومده و الان خیلی گرونه تو gsmarena زده 275 دلار به نظر میاد خیلی زود برسه تا زیر 300 تومن . گوشی بعدی x8 سونی اریکسونه که میگن تا یک ماه دیگه با قیمت 250 تومن بیاد . هر دو این گوشیها از x10 mini بهترن .

fire159
28-08-2010, 14:02
X10 MINI صاحب جايزه بهترين طراحي در اروپا شده و بي دليل نبوده . طراحيش خيلي زيبا وشيك و جمع و جوره .
X10mini pro بگيري بهتره . چون ال سي دي كوچيكه حداقل يه كيبورد واسه تايپ داشته باشي .
فرقشون هم 20-30 تومانه .
فقط عيب گوشي هاي سوني اريكسون پشتيباني ظعيفشون هست . معلوم نيست كي آپديت بشه به ورژن بالاتر آندرويد .
تو اين رنج قيمت هم تو ايران چيزي نيست .

fire159
28-08-2010, 21:41
اچ تي سي HTCTattoo

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اين هم يك گوشي آندرويد تو اين رنج قيمت .

tiyam 01
28-08-2010, 22:02
x10 mini جایزه بهترین گوشی اروپا رو برده نه طراحی. جایزه طراحی red dot رو برده

رسول خان زبل
28-08-2010, 22:40
x10 mini جایزه بهترین گوشی اروپا رو برده نه طراحی. جایزه طراحی red dot رو برده
عکس رد رو می زاری؟:10:

tiyam 01
29-08-2010, 08:52
عکس رد رو می زاری؟:10:
چیو بزارم؟؟
اما این خبری که نوشته هم بهترین گوشی سال اروپا شده هم جایزه طراحی red dot رو برده

سونی اریکسون اعلام کرد گوشی سونی اریکسون XPERIA X10 mini توسط انجمن اروپایی صوت و تصویر برداری اروپا (EISA)به عنوان "گوشی تلفن همراه سال 2010-2011 اروپا" انتخاب شده است.
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومی سونی اریکسون در ایران این گوشی که به دلیل تلفیق بی نظیر عملکرد ممتاز و ابعاد کوچک در کنار طیف فراگیری از امکانات، برای این جایزه انتخاب شده است، نماد بارزی از تعهد سونی اریکسون به ارائه تلفنهای همراه هوشمند بهینه سازی شده برای سرگرمی و ارتباطات از طریق تلفن های همراه هوشمند سری XPERIA است.
سردبیران 50 مجله تخصصی از سرتاسر اروپا، XPERIA X10 mini را با تاکید بر طراحی و استیل آن وهمچنین سهولت برقراری ارتباطات با آن، تنها به وسیله یک دست، به عنوان گزینه نخست خود برگزیدند. این انتخاب جدید به دنبال اعلام برنده شدن جایزه معتبر طراحی رد دات (Red Dot) سال 2010 توسط گوشی XPERIA X10 mini انجام گرفت.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

maziarzar
29-08-2010, 15:56
اچ تي سي HTCTattoo

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اين هم يك گوشي آندرويد تو اين رنج قيمت .
این گه نسبت به سوني اريکسون XPERIA X10 mini حرفی برای گفتن نداره به جز سایز صفحه نمایش
در کل اگه تا چند ماه اینده نمی تونی صبر کنی سوني اريکسون XPERIA X10 mini بهترینه

cd3
30-08-2010, 10:55
سلام. می خواستم بدونم آیا گوشی XPERIA X10 mini pro خوب هست یانه و قیمتش رو می خواستم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tiyam 01
30-08-2010, 12:02
قیمتش حدود 325 ومانه

منم این سوال رو دارم. سامسونگ امنیا لایت خوبه یا x10 mini پرو

تو اجرای بازی ها قدرت کدوم بیشتره. وین موبایل یا اندریود

سیستم عامل x10 mini رو میشه ارتقا داد؟

cd3
30-08-2010, 14:56
قیمتش حدود 260 تومانه

سلام . قیمت پرو واقعا 260 است ..
به نظر من هر کدوم قابلیت خواص خودش رو داره ..
من خوندم که میشه ارتقائ داد

tiyam 01
30-08-2010, 15:30
سلام . قیمت پرو واقعا 260 است ..
به نظر من هر کدوم قابلیت خواص خودش رو داره ..
من خوندم که میشه ارتقائ داد

اوه نه اشتباه میکردم مینی 285 تومنه... مینی پرو 322 تومانه

نمونه عکسهای پرو مینی رو تو جی اس ام آرنا دیدم جالب نبودن. به نظر من از امنیا لایت بدتر بودن

4870x2
30-08-2010, 15:32
چند روز پیش داشتیم تو شهر جولان می خوردیم دیدیم یه ویترینی توش یه مینی کنار hd2 هستش!
انصافا بسی از خنده ترکیدیم: دی

maziarzar
30-08-2010, 16:53
قیمتش حدود 325 ومانه

من دقیق نمی دونم می شه این گوشی رو فارسی کرد یانه اما ویندوزم وبایل رو چرا
درکل الان اندروید بهتره
بله
یه خبر بسیار جالب
به گزارش پايگاه اطلاع رساني GsmArena ، اگر ويژگي هاي سخت افزاري گوشي هاي نوکيا را دوست داريد اما از سيستم عامل هاي موجود روي اين گوشي ها ناراضي هستيد از اين پس مي توانيد از سيستم عامل آندرويد روي گوشي هاي نوکيا خود لذت ببريد. عده اي از طراحان برنامه هاي نرم افزاري در قالب طرحي با عنوان NIT Droid نسخه اي از سيستم عامل آندرويد را عرضه کرده اند که کاملا با سخت افزارهاي تبلت N810 نوکيا سازگار است. به عقيده اين طراحان قابليتهاي سخت افزاري محصولات نوکيا هميشه از نظر کارايي و کيفيت در بالاترين سطح هستند اما ويژگي هاي نرم افزاري محصولات آنها کند و پر از حفره هاي امنيتي مي باشد و بازده چنداني ندارد. در تبلت نوکيا نسخه 1.6 از آندرويد آزمايش شد که عملکرد بسيار خوبي را نشان داد.
اين طراحان عقيده دارند که سيستم عامل آندرويد مناسب ترين سيستم عامل با توجه به ويژگي هاي سخت افزاري محصولات نوکيا است و تنها ايراد موجود مربوط به دسترسي به سرويس هاي گوگل از طريق آندرويد روي نوکياست. علاوه براين يک نسخه کاملا پايدار از آندرويد 2.2 براي گوشي Nokia N900 از سوي همين طراحان آماده شده و مورد آزمايش قرار گرفت و قابليتهايي مانند تماس صوتي ، اينترنت موبايلي ، دسترسي به سرويس هاي گوگل و برنامه هاي نرم افزاري آندرويدي بصورت کاملا رضايت بخش روي اين گوشي با سيستم عامل آندرويد 2.2 اجرا شد و تنها ايراد مربوط به عدم توانايي در برقراري تماس صوتي روي شبکه هاي 3G و عدم تغيير نور صفحه نمايش N900 با سيستم عامل آندرويد مي باشد. اين طراحان نسبت به -- يک گوشي نوکيا و نصب سيستم عامل آندرويد روي آن هشدار دادند که نياز به تخصص کافي دارد چون ممکن است آسيب هاي جدي به گوشي برساند.