PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تماس تلفنی از طریق نرم افزار

nibble
24-08-2010, 17:13
سلام
کسی هست که تا حالا از طریق نرم افزارها تماس تلفنی گرفته باشد(از طریق اینترنت به تلفن ثابت زنگ زده باشه)
مثل skype
غیر از skype نرم افزاری هست که رایگان باشه

skype چه جوریه کیفیتش خوبه؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

parsa5564
24-08-2010, 17:18
سلام
کسی هست که تا حالا از طریق نرم افزارها تماس تلفنی گرفته باشد(از طریق اینترنت به تلفن ثابت زنگ زده باشه)
مثل skype
غیر از skype نرم افزاری هست که رایگان باشه

skype چه جوریه کیفیتش خوبه؟؟؟؟؟؟؟

ممنون
یه موقعی اسکایپ برای چند ثانیه مجانی اجازه تماس با هر شماره تلفنی رو میداد.من یه شماره خودم زنگ زدم کیفیت عالی.
در کل اسکایپ نسبت به قیمت هاش کیفیتش خیلی عالیه و با پایینترین سرعت اینترنت هم میتونی مکالمه ی با کیفیتی داشته باشی

pooriya_hp
24-08-2010, 17:22
بله عزیز من استفاده کردم.
اسکایپ برنامه خوبی هست و از قدرت بالایی بهرمند هست اما باید شارژ بخری در غیر اینصورت
هر چند ثانیه مکالمه قطع میشه.
اما من چند وقتی هست که دیگه از اسکایپ استفاده نمی کنم.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من از برنامه JustVoip استفاده می کنم یک برنامه رایگان هست
که شما می تونید به جاهای مختلف از جمله: آمریکا،بلژیک و ژاپن و استرلیا و ..... زنگ بزنید و رایگان صحبت کنید.
البته بعضی از کشور ها جزء لیست رایگان نیستند و باید پول بدی تا بتونی زنگ بزنی
مثل: ایران
خوبی این برنامه این هست که با اینترنت دایل-آپ هم سازگاری داره.
ولی از ADSL استفاده کنی خیلی بهتره.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
موفق باشید

nibble
25-08-2010, 18:48
ممنون
من justvoip رو امتحان کردم اون هم credit می خواد
ببینم برنامه دیگه ای هست که بشه به صورت رایگان از امریکا به ایران زنگ زد
هزینه skype چه جوریه؟

V E S T A
26-08-2010, 20:59
ممنون
من justvoip رو امتحان کردم اون هم credit می خواد
هزینه skype چه جوریه؟

این سوال متم هست ..ممنون میشم جواب بدین ...

سوال دیگه اینکه با تماس از طریق skype به ایران چه شماره ای می افته ؟ میشه شماره رو تغییر داد یا با شماره دلخواه زنگ زد ؟ یا کاری کرد که شماره یه کشور دیگه برای طرف مقابل بیفته ؟

nibble
23-09-2010, 16:21
کسی برنامه ای می شناسه؟

pooriya_hp
25-09-2010, 16:17
تمام برنامه ها شارژ میخوان
در justvoip 365 روز رایگان هست.
اما به دلیل گرون بودن اپراتور ایران،ایران در لیست وجود نداره !!!

huti_421
26-09-2010, 14:57
تماس از طریق نرم‌افزارهای VoIP مثل اسکایپ و oovoo برای کشورهای امریکایی و اروپایی قیمت خیلی خیلی خوبی داره ولی تو خاور میانه به خاطر اینکه اطلاعات اول به آمریکا میرن و بعد به آسیا میان، قیمت خیلی بالاییی داره و به صرفه نیست استفاده‌ش تو ایران

Perpetual
26-09-2010, 15:47
من الآن دارم از just voip استفاده میکنم
اول یه اکانت 17 تومنی می خری بعدش تا 4 ماه با خیلی از کشور ها می تونید مفتی تماس تلفنی داشته باشید.
بعد 4 ماه هم قیمتاش برای همون کشور هایی که رایگان بوده خیلی ارزونه ولی برای ایران گرونه.
من خودم با ایران تماس گرفتم ولی نامرد خیلی کم میکنه.(طبق خود تعرفه هایی که ذکر می کنن)
بله م تونید به جای هر شماره تلفنی تماس بگیرید البته من با just voip این کار رو انجام دادم نه با skype و هر شماره ای بدی اون شماره میفته .
من اکانتم رو از این سایت خریدم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینم لیست قیمت ها برای تماس تلفنی البته ردیف justviop رو نگاه کن اون کشور هایی که free هستن جز اون 4 ماه رایگانن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nibble
15-11-2010, 03:28
خوب مثلا از امریگا به ایران چفدره؟
حوب تو امریکا من کارت تلفنی رو شنیدم به اسم پرسپولیس که برای ایران دقیقه ای 10 سنت می یفته تقریبا 100 تومن
از این ارزونتر هم هست این نرم افزارهایی که گفتید کمتر از 10 سنت می شه آ؟

tiyam 01
19-11-2010, 23:50
ممنون

هزینه skype چه جوریه؟

یه کار می تونی بکنیی
اگه خودت و طرف مقابل گوشی داشته باشین که سیمبیان روش باشه میتونین رو گوشی نیمباز نصب کند و از free call اون استفاده کنید. فقط هزینه gprs واست میاد که اونم اگه بسته افزایشی gprs ماهیانه بخری مکالمه رایگان واست میوفته.

اگر هم میخوای به شماره تلفن یا موبایل زنگ یزنی باید کردیت بخری

Call to landline
USD 0.125 / Min

Call to mobile
USD 0.148 / Min

Note: Remember to always use WiFi when abroad to avoid data roaming.

نرم افزار mig33 هم هست

nibble
20-11-2010, 04:12
سلام
من اینجا iphone 4 دارم ماهیانه هم پیش فرض 200 meg می تونم استفاده کنم که معمولا از 20 تا بیشتر استفاده نمی کنم آخه همیشه به wifi وصل هستم از اون لحاظ مشکل ندارم
ولی مثلا کسی که می خوام بش زنگ بزنم نمی دونم سیمبین هست یا نه اگه جاوا باشه چی؟
ولی به هر حال به یکی زنگ می زنم که سیمبین باشه حالا این هیچی
این بسته افزایشی و اینا چیه؟ فکر کنم مربوط به ایرانسل هست آره؟ اگه طرف همراه اول باشه چی کار کنیم؟
من نیمباز رو نصب می کردم ولی این که فقط می شه باهاش پیغام داد حداقل یه چت صوتی که می شه باهاش داشت آره؟
او mig3 چیه؟

ممنون

tiyam 01
20-11-2010, 21:01
سلام
من اینجا iphone 4 دارم ماهیانه هم پیش فرض 200 meg می تونم استفاده کنم که معمولا از 20 تا بیشتر استفاده نمی کنم آخه همیشه به wifi وصل هستم از اون لحاظ مشکل ندارم
ولی مثلا کسی که می خوام بش زنگ بزنم نمی دونم سیمبین هست یا نه اگه جاوا باشه چی؟

فکر کنم آیفون هم مثل گوشی های سیمبین گزینه call (واسه تماس صوتی با یه نیمباز دیگه) داشته باشه
اگه کسی که میخوای بهش زنگ بزنی گوشی جاوا داشته باشه، نمیتوتی باهاش تماس بگیری.
یه راه میمیونه، میتونی از سایت nimbuzzout.com کردیت بخری و از اون مثل اسکایپ استفاده کنی (خودم از اسکایپ استفاده نکردم اما به نظرم طرز کار هر دو یکی باشه)

این بسته افزایشی و اینا چیه؟ فکر کنم مربوط به ایرانسل هست آره؟ اگه طرف همراه اول باشه چی کار کنیم؟

در حالت عادی هر کیلوبایت استفاده از gprs هزینش ایرانسل 0.7 تومانه. اگه بسته افزایشی 10 هزار تومانی بخری میتونی یه ماه رایگان از اینترنت ایرانسل استفاد کنی.(محدودیت 8 گیگ). همراه اول هم مثل ایرانسل بسته افزایشی داره
میگ 33 هم مثل نیمبازه . اونم واسه تماس صوتی احتیاج به کردیت داره

من نیمباز رو نصب می کردم ولی این که فقط می شه باهاش پیغام داد حداقل یه چت صوتی که می شه باهاش داشت آره؟
او mig3 چیه؟

فکر کنم گوشی مقابل جاوا بوده و فقط میتونستی وویس مسیج بهش بفرستی.
بوسیله نیمباز میتونی با اد لیستهای یاهو هم تماس صوتی داشته باشی (مثل voice chat یاهو)

nibble
23-11-2010, 00:16
فکر کنم آیفون هم مثل گوشی های سیمبین گزینه call (واسه تماس صوتی با یه نیمباز دیگه) داشته باشه
اگه کسی که میخوای بهش زنگ بزنی گوشی جاوا داشته باشه، نمیتوتی باهاش تماس بگیری.
یه راه میمیونه، میتونی از سایت nimbuzzout.com کردیت بخری و از اون مثل اسکایپ استفاده کنی (خودم از اسکایپ استفاده نکردم اما به نظرم طرز کار هر دو یکی باشه)

در حالت عادی هر کیلوبایت استفاده از gprs هزینش ایرانسل 0.7 تومانه. اگه بسته افزایشی 10 هزار تومانی بخری میتونی یه ماه رایگان از اینترنت ایرانسل استفاد کنی.(محدودیت 8 گیگ). همراه اول هم مثل ایرانسل بسته افزایشی داره
میگ 33 هم مثل نیمبازه . اونم واسه تماس صوتی احتیاج به کردیت داره

فکر کنم گوشی مقابل جاوا بوده و فقط میتونستی وویس مسیج بهش بفرستی.
بوسیله نیمباز میتونی با اد لیستهای یاهو هم تماس صوتی داشته باشی (مثل voice chat یاهو)

ممنون نه من با یه iphone دیگه امتحان کردم با روی laptop هم نصب کرم نشد؟؟

tiyam 01
23-11-2010, 14:50
ممنون نه من با یه iphone دیگه امتحان کردم با روی laptop هم نصب کرم نشد؟؟

روی سیمبیان و پی سی گزینه call رو داره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نشد میتونی از برنامه های voip استفاده کنی.