PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرزمین رویا وی تو Dreamland V2

dragonboy
24-08-2010, 00:31
ها نیدونم قبلا تایپیک این بازی رو زده بودم یا نه اما ..بهر حال
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این بازی نسخه دوم بهینه شده گرافیکی بازی سرزمین رویاست که کاراش تا حدود 35 درصد پیش رفته و تیم دی اف در حال کار روی این بازیه...

آخرین شاتهای بازی که از میون بازی گرفته شده رو میتونید ببینید قصدم این بود که یه فیلم از بازی رو به نمایش در بیارم اما سر یه تغییراتی توی بازی اینکارو به بعد موکول کردم ...

اولین تریلر از بازی سرزمین رویا وی تو در تاریخ 89/6/1 در مجله ویدئویی گیم ایمگ ....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اولین تریلر مراحل ابتدایی بازی رو از همینجا دان کنید ( این تریلر بخاطر کیفیت بالا یکم سنگینه )
داونلود تریلر با حجم 72 مگ

akharwarbaz
24-08-2010, 01:58
شات ها عالين .. رنگ بندي و .. هم بسيار زيبا شده

Arrowtic
24-08-2010, 07:09
رنگ های متونعی گذاشتید و چه جوری بگم میشه گفت کارتون تمیزه!
در ضمن اون بالا چیز بنفشه نوار جونه؟
بعد داستان یا گیم پلی با ورژن یک فرق داره یا نه فقط اونو از نظر گرافیکی خوشگل کردید؟

Omid_Sadeghvand
24-08-2010, 10:47
گرافیکش برای یه بازی 2D خوب شده!

dragonboy
24-08-2010, 23:14
دوستان ممنون بابت نظراتتون البته تریلر بازی هم بالا هست با حجم 72 مگ که میتونید طراحیهای مراحل رو بهتر ببینید بازی دارای قسمتهای جدیدی شده که میتونم به اضافه شدن بخش فری گیم یا بازی آزاد اشاره کنم که شما میتونید توش گلکاری مزرعه داری دامپروری و کار در معدن رو انجام بدید اما بازی همون داستان رو داره و فقط از نظر گیم پلی کمی پیچیده تر شده... شما مراحل جدیدی توی گیم پلی جدید خواهید دید دشمنانی جدید و حرکاتی جدید..

dragonboy
29-08-2010, 02:53
در حال کار بر روی میمیک صورت اسپرایتهای بازی هستیم برای بخش دیالوگها و هر روز چندین بار مدلهای جدید و اسپرایتهای جدید رو به بازی اضافه میکنیم تا طرح برتری رو انتخاب کنیم ..
نمونه:

kian-sh
29-08-2010, 18:09
سلام.خیلی قشنگ شده.:12:
راستی این بازی با چه نرم افزاری درست شده؟

dragonboy
30-08-2010, 00:18
سلام.خیلی قشنگ شده.:12:
راستی این بازی با چه نرم افزاری درست شده؟
ممنون عزیزم این بازی با برنامه گیم مکر 8 ساخته میشه ..:5:

ehsan_wwe
30-08-2010, 10:56
تايل ها و اسپرايتات ميتونن قشنگ تر باشن كلي جاي كار داره
تو كه ميشيني سايه ميكشي يه سايه نرم بشين بساز با alpha ها زياد بازي كن
گرافيك خود كار بالاس اما خيلي چيزاش رو هم جواب نميده
همه اسپرايتات رانژه راتژه ان بشين همشونو alpha chanel بده تا لبه تيز ندشته باشن
سعي كن بازيت قابل رغابت باشه با بازي هاي سال 2011
در كل بازي خفني شده معلومه كه خيلي زحمت كشيدي براش :40:

dragonboy
30-08-2010, 13:22
تايل ها و اسپرايتات ميتونن قشنگ تر باشن كلي جاي كار داره
تو كه ميشيني سايه ميكشي يه سايه نرم بشين بساز با alpha ها زياد بازي كن
گرافيك خود كار بالاس اما خيلي چيزاش رو هم جواب نميده
همه اسپرايتات رانژه راتژه ان بشين همشونو alpha chanel بده تا لبه تيز ندشته باشن
سعي كن بازيت قابل رغابت باشه با بازي هاي سال 2011
در كل بازي خفني شده معلومه كه خيلي زحمت كشيدي براش :40:
ممنون عزیزم بابت راهنمایین من بالا هم گفتم که سعی میکنیم هر روز روی اسپرایتها چندین و چند بار کار کنیم و بهترین گزینه رو انتخاب کنیم در مورد آلپا ها هم چشم البته اینو هم بگم که آلپا زیادی کار رو شیو میکنه و گاها اصلا کنارهای اسپرایت رو زیادی توی خودش فرو میبره و نصف اسپرایت رو از بین مبره اما ما سعی میکنیم این مشکل رو هم بر طرف کنیم و دیگه شاهد گوشه های تیز نباشید .. :20:

ehsan_wwe
30-08-2010, 19:43
عزيزمن اسپرايت هاتو با چي انيميشن ميكني‌؟‌ با هر نرم افزاري كه كار ميكني بعد از اكسپورت هركدومو باز كن و ctrl+u رو بزن بعد نورو تا ته كم كن - سومين آپشن - بعد سيو كن به اسم الفا 1 يا هر شماره اي * بعد اونو كه نصبت بدي خودش برات انتي ابيس ميندازه
راستي اگه با نرم افضار هاي وكتور داري اسپرايت ميسازي بيشترشون alpha اكسپورت ميدن كه رانژخه رانژه نشه كار

ميدونم اين كارو بلدي فوش نيست خاستم كسي كه بلد نيست اگه اومد تو اين تاپيك يه چيزي ياد بگيره

راستي حتما اين كارو بكن و يه نمومنه بزار ببينم چي ميشه :40: اگه نشد خودم برات مشكلت رو حل ميكنم

dragonboy
03-09-2010, 05:06
تصویری از نوع گرافیک بازی در ادامه مراحل ساخت ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).png

amin 2010
03-09-2010, 11:26
نسبت به نسخه اول خیلی پیشرفت داشته شما زبانشو انگلیسی کنید بفرستید برای مایکروسافت فکر کنم حاضر باشن توی لایو براتون بفروشنش . اینجوری جواب زحماتتون رو هم می گیرید .
در کل بهتون تبریک میگم چون نسخه اول بازی از نظر گیم پلی بسیار خوب بود و میان پرده های عالیی هم داشت تنها مشکلش گرافیک کمی ضعیف بود که بنظر می رسه کاملا بهبود داشته .

MARTIN
03-09-2010, 11:43
فوق العاده است.

parvizamd
03-09-2010, 18:07
واقعا کار قشنگیه کی تموم میشه؟

dragonboy
03-09-2010, 22:20
واقعا کار قشنگیه کی تموم میشه؟

اگه خدا بخواد و مشکلی پیش نیاد احتمالا اواخر امسال یا بهار سال آینده البته ما تا حد امکان سعی بر این داریم که زودتر بازی رو در اختیار قرار بدیم اما خب برای کیفیت کار باید زمان صرف بشه .. پس منتظر باشید فعلا :20:

parvizamd
04-09-2010, 15:09
آیا رایگان عرضه میشه؟

dragonboy
08-09-2010, 21:40
آیا رایگان عرضه میشه؟
دوست عزیز بازی اصلی احتمالا تجاری باشه اما پج هایی رو داره که از سایت بازی دان میکنید ..:20:

dragonboy
08-09-2010, 22:53
پوستری از بازی

..................................

parvizamd
09-09-2010, 05:58
من عکسی نمی بینم

Arrowtic
09-09-2010, 10:40
ولي من ميبينم!:31:

dragonboy
25-09-2010, 17:15
تصویر الیسان و دست آتشین

dragonboy
17-01-2011, 09:41

خب دیروز یه سری از فایلهای بازی رو برای مدیر فنی تیم ارسال کردم تا نمونه تستی از اون رو برام برنامه نویسی کنه و بفرسته اینجوری منم به عیوب کار بهتر و بیشتر آشنا میشدم و میتونستم توی طراحیها بهتر عمل کنم اون هم بی چون و چرا و خیلی سریع اینکارو انجام داد و نمونه تستی که خواسته بودم رو برنامه نویسی کرد. این نمونه تستی در حقیقت مرحله آخر بازی بود که باید به بهترین نحو و زیباترین شکل پیاده میشد من هم تونستم ایراداتی رو توی کار خودم ببینم و برای بهتر شدنشون دست به کار بشم همچنین تونستم ایده های دیگه ای رو برای بوجود آوردن توی این مرحله پیاده کنم و با صرف کمی زمان همشون رو داشته باشم امروز هم گفتم این نمونه تستی رو توی نت بزارم تا شماها هم اونو ببینید و نظرات خودتون رو در موردش بهم بگید و به این طریق برای بهتر شدن اینکار به نوعی از شماها هم بهره بگیرم ... فقط یادتون باشه این نمونه تستی بدون هیچ حرکت و عکس العملی در مقابل شماست و فقط برای بهتر کردن کار خودم بهتون ارائش دادم .. بازم میگم این بازی نیست و نمیتونید باهاش بازی کنید .. در ضمن نمیدونم کودوم بازیسازی تا به حال مراحل اساسی و نهایی بازیشو به دیگران نشون داده ..
داونلود نمونه تستی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 10:39 AM ---------- Previous post was at 10:37 AM ----------

خب اینم از اخرین کاسپلی های بازی چند تا اضافه شدن و روی عکسها بخاطر اینکه یه نموره خوشمل بشن گلو زیادی ریختم .. هی هی هی حالا ببینید اصلا کاسپلیها رو میبینید ( کاسپلی ها مد تغییر لباس شخصیت اصلی هستن که از طریق وبسایت بازی باید دانشون کنید )

---------- Post added at 10:40 AM ---------- Previous post was at 10:39 AM ----------

صفحه مخصوص دریافت اطلاعات شما برای ساخت کاسپلیهای پیشنهادیتون رو توی صفحه اول وبسایت سرزمین رویا ایجاد کردیم. حالا شما فقط کافی برید اونجا و اسم خودتون رو همراه تصاویر الحاقی از شخصیت مورد نظرتون و کمی توضیحات در مورد اون که ماله کدوم بازیه و هرچیز دیگه ای که فکر میکنید اونجا برای من بفرستید تا بتونیم از روی درخواستهای داده شده شما کاسپلیها رو ایجاد کنیم

---------- Post added at 10:41 AM ---------- Previous post was at 10:40 AM ----------

چند تصویر جدید از بازی و مراحل پیش رو

ehsan_wwe
17-01-2011, 11:00
از لحاظ گرافیکی کانسپتات حرف ندارن اما رو screenshot یکم ضعف گرافیکی مشاهده میشه
اما بازم پیشنهاد میدم که این موضوع رو برسی کنی
1- برطرف کردن رانژه رانژه شدن لبه خارجی کار با آلفا سیو گرفتن
2-استفاده از تبلت و یک نرم افزار وکتور که Penpressor رو ساپورت بکنه مثل Photoshop (آیرادش اینه که انیمیشن ساختن باهاش یه جای آدم رو سرویس میکنه )‌ یا FLASH که به دلیل داشتن امکان Onionsceen مثل آبخوردن میتونی فریم بعدی مربوط به حرکت رو نقاشی کنی (‌rapid کنی )‌

اینکه منظور از الفا گرفتن برای آنتیالیاس چیه ؟‌

همون طور که تو عکس میبینی (‌پایینیا )‌ یکسری پیکسل خاکستری رنگ داریم این خاکستری ها در حقیقت رنگ مشکی دارن - اما آلفا چنل روشون Set شده یعنی شفاف شدن که با رنگ زیرشون که سفید مخلوط و در نهایت رنگ خاکستری رو ساخته

برای گرفتن خروجی آلفا از فوتوشاپ کافیه که با فرمت PNG سیو کنی یا اینکه کار رو با کم کردن Brightnes تا آخر مشکی کنی و بعد یه لایه سفید پشتش بزاری بعد از سیو کردن خروجی 3color بگیر و استفاده کن تا از شر رانژه رانژه شدن خلاص شی

dragonboy
17-01-2011, 11:42
از لحاظ گرافیکی کانسپتات حرف ندارن اما رو screenshot یکم ضعف گرافیکی مشاهده میشه
اما بازم پیشنهاد میدم که این موضوع رو برسی کنی
1- برطرف کردن رانژه رانژه شدن لبه خارجی کار با آلفا سیو گرفتن
2-استفاده از تبلت و یک نرم افزار وکتور که Penpressor رو ساپورت بکنه مثل Photoshop (آیرادش اینه که انیمیشن ساختن باهاش یه جای آدم رو سرویس میکنه )‌ یا FLASH که به دلیل داشتن امکان Onionsceen مثل آبخوردن میتونی فریم بعدی مربوط به حرکت رو نقاشی کنی (‌rapid کنی )‌

اینکه منظور از الفا گرفتن برای آنتیالیاس چیه ؟‌

همون طور که تو عکس میبینی (‌پایینیا )‌ یکسری پیکسل خاکستری رنگ داریم این خاکستری ها در حقیقت رنگ مشکی دارن - اما آلفا چنل روشون Set شده یعنی شفاف شدن که با رنگ زیرشون که سفید مخلوط و در نهایت رنگ خاکستری رو ساخته

برای گرفتن خروجی آلفا از فوتوشاپ کافیه که با فرمت PNG سیو کنی یا اینکه کار رو با کم کردن Brightnes تا آخر مشکی کنی و بعد یه لایه سفید پشتش بزاری بعد از سیو کردن خروجی 3color بگیر و استفاده کن تا از شر رانژه رانژه شدن خلاص شی
احسان جان من دقیقا اینکارو بلد نیستم اگه بتونی یه آموزش تصویری از این مطلب رو با فتوشاپ برام تهیه کنی ممنونت میشم و اسم کاملتون رو هم برام ارسال کنید تا توی بازی حتما درج بشه :46:
یه نمونه از تصویر الیسان رو بصورت png هم گذاشتم

ehsan_wwe
19-01-2011, 11:55
بد بختانه من خونه دیگه اینترنت ندارم و تمام وقتم رو سر کار هستنم

راهنماییت میکتم اما

برای ساختن انیمیشن هات از چی استفاده میکنی ؟

برو برنامه فلش نصب کن تو صفحه ای که میبینی فریم اول رو نقاشی کن و کلید F6 رو د انتها بزن تو شاخص فریم هات یه فریم خالی ساخته میشه زیر همون شاخص یه دکمه داره به اسم Onion sceen اون رو فعال کن فریم قبلیت اونوقت به صورت کمرنگ معلوم میشه تو میتونی از اون کمرنگه کمک بگیری و فریم جدید رو طراحی کنی در اخر هم برو تو فایل اکسپورت بعد انیمیشن بعد PNG بعد تیک tranceparrent و اونارو آیمپورت کن تو GAME MAKER

برای شکل های فتوشاپی :
تمام لایه های نقاشی رو یکی کن بجط لایه بکگراند بعد اون لایه های یکی شده رو انتخاب کن کلید CTRL+U رو بزن بعد سومین اسکرول رو که فکر کنم نوشته Brightnes رو تا آخر زیاد کن
بعد یه لایه سیاه پشت کار سیو کن این عکس بدست اومده ALPHA مربوط به عکس فوتوشاپیته
یه سری کد هم داره تو GAME MAKER که یادم نیست دقیق چی بودن که این آلفا رو رویه عکس ست میکنه

dragonboy
20-01-2011, 08:29
خب دیشب هم نشستم و تا صبح روی مرحله غار کار کردم و بالاخره این مرحله هم تموم شد و الان تنها مرحله تاریکی محض و قلعه سیاه باقی مونده که فکر کنم اگه همینجوری پیش برم تا این هفته پیش رو یا اوسط هفته دیگه تمومش میکنم در کل خیلی ذوق کردم ولی باید بعدش بشینم اسپرایتها محیطی و شخصیتی رو پیاده کنم که اون هم خودش یه مدت دیگه وقتمو رو میگیره در کل فقط حدود ۱۰ تا ۱۵ درصدی از تکمیل شدن کل اسپراتهای بازی باقی مونده راستی یه چیزی این مراحلی که تا به الان دیدید نصفشون دارای بخشهای دیگه ای هم هستن که اونها رو نگه داشتم تا تو خود بازی ببینیدش..

dragonboy
21-01-2011, 07:45

خیلی خسته شدم و میخوام یه چند روزی به خودم استراحت بدم و بعد دوباره کارارو شروع کنم البته توی این مدت استراحت میخوام یه کلیپ فان یا شوخی با شخصیتهای بازی بسازم و صحبتش هم شده که توی مجله گیم ایمگ پخش بشه فعلا که دارم روش کار میکنم ببینم چی درمیارم ..یه نقشه هایی دارم براش الیسان خودمون و الیسان فنایی با هم میخوان موزیک ویدئو بدن بیرون.. ببینیم چی میشه دو سه تا از بروبچه های کاسپلی هم توش حضور دارن و دستی به موزیک میبرن... گرشاسپ داره گیتار میزنه..?!

ehsan_wwe
22-01-2011, 11:26
خسته نباشی ایده خیلی خوبیه با چی کامپوزیت میکنیش باچی انیمیشن ؟

dragonboy
22-01-2011, 14:13
خسته نباشی ایده خیلی خوبیه با چی کامپوزیت میکنیش باچی انیمیشن ؟
ممنون احسان جان راستش یه کلیپ فانه که با همون اسپرایتهای بازی درست میشه اما بصورت انیمیشن.. دوبله هاش داره انجام میشه و بزودی ریلیزش میکنم :20:

dragonboy
22-01-2011, 17:50
اطلاعاتی در مورد اولین پچ بازی جداگانه سرزمین رویا

DREAMLAND. CHAMPIONS LEAGUE
سرزمين رويا ليگ قهرمانان

سرزمين رويا در سياره هيلاس قرار دارد. اين سياره از 5 سرزمين تشكيل شده كه سرزمين رويا يكي از آنهاست. هر ساله در فصل بهار، بين قهرمانان سرزمين هاي اين سياره مسابقاتي برگزار مي شود. مسابقات شامل 5 مسابقه مختلف است كه هر كدام در يكي از سرزمين ها برگزار مي شود. كسي كه بهترين نتيجه را در كل مسابقات بگيرد، قهرمان ليگ قهرمانان هيلاس خواهد شد
نکته یک سرزمین بصورت امتیازی باز خواهد شد
سرزمين هاي هيلاس و حاكمانش:
سرزمين رويا : پراسان
سرزمين نخست :
سرزمين خاكستري: هالیدر
سرزمين سرد: ایلیشر
سرزمين ترس : کالارد
سرزمین تاریکی : جارجار
شخصيت هاي بازي:
سرزمين رويا : پراسان .الیسان . سای
سرزمين نخست : فرایا . پریمه
سرزمين خاكستري: ايليشر. جیر جیر
سرزمين سرد: آیزون. فروزا
سرزمين ترس : هاروی . سورادو
سرزمین تاریکی : جار جار . دارکر
مسابقات:
راش ریس : مسابقات کورس با وسایل نقلیه در مسیری پر خطر و جنگ با هم .مسابقه ای که در اون شخصیت انتخابی با وسیله نقلیه مخصوص مسافتی رو برای رسیدن به خط پایان طی میکنه اما با جنگ با دیگر رقبای حاضر در مسابقه
ماراتون : مسابقات دو ماراتن در مسیری پر از هیولا و مانه فردی برگزار میشه که مسابقه ای که در اون شخصیت انتخابی مسیری رو پیاده برای رسیدن به خط پایان طی میکنه که پر از مانع و هیولاهای بازدارنده و جنگ با سایر رقباس
فایتینگ : مسابقات مبارزه ای از نوع تیمی مسابقه ای که در اون شخصیت انتخابی میتونه انفردای یا به کمک یک شخصیت دیگر با شخصیت یا شخصیتهای دیگری در راند مسابقه گلاویز بشه
هوسینگ : این نوع مسابقه بیشتر از نوع کسب امیتاز و پر کردن خانه های جدول و خالی کردن به موقه اونهاست مسابقات خانه سازی از نوع دریملندی
اسناکی : مسابقات مارو پله در مسیری پر پیچ و پر از هیجان .مسابقه مارو پله که در اون مسیرها کاملا گول زننده هستن و فرد باید بهترین مسیر رو برای رسیدن به نقطه پایان انتخاب کنه
هر مسابقه یه غول برای خودش داره که بهترین امتیاز رو در اون مسابقه بدست اورده و باید برای شکست رکوردش با اون مسابقه بدیم
غولهای امتیازی در هر مسابقه
راش ریس: پراسان
ماراتون: بلاپی
فایتینگ:ایلیشر
هوسینگ:فرایا
اسناکی: آیزون

dragonboy
23-01-2011, 15:32
در ابتدا بر روی سیاره هیلاس پنج سرزمین وجود داشتند که سرزمین تاریکی جزوی از اونها نبوده و…خب امروز دومین پچ بازی جداگانه بازی رو بهتون معرفی میکنم البته توضیحاتش بمونه برای بعد فقط بدونید که این پچ بازی جداگانه به اسم سرزمین تاریکی خشم جارجار Darkland Jarjar Fury منتشر میشه و لوگوی بازی هم بالا میتونید ببینید. در این پچ شما با ناگفته ها و نادیدهایی از سرزمین تاریکی روبرو میشید و بهتر میتونید هویت این سرزمین و موجودات درونش رو درک کنید. اینکه این سرزمین از کجا شکل گرفته و چه کسی این سرزمین رو شکل داد رو فقط توی این پچ خواهید دید..

dragonboy
24-01-2011, 08:54
خب دیشب یه سری از فایلها رو برای برنامه نویس دوم تیم فرستادم و قرار شده تا روی یه سورس از بازی کار کنه و عیوبش رو از بین ببره و همینطور موارد جدیدی رو به این سورس اضافه کنه در کل برنامه نویس دوم داره فایل اجرایی جدید از بازی رو حاضر میکنه که قرار اون رو به عنوان اولین دمو بازی منتشر کنیم تا شما هم با بازی کمی بیشتر آشنا بشید البته من که از این قسمتش خیلی خوشم نمیاد چون همه چیز رویایی به نظر میرسه اما قسمتهای تاریک و ضلماتش رو بیشتر میپسندم یه حس خاصی داره .. شاید این قسمتها رم به این دمو اضافه کردیم شاید..

dragonboy
27-01-2011, 17:44
خب یه مطلبی رو باید بگم که یکیش خوبه یکیش بد اولی و خبر بد اینکه کلیپ فانی که منتظرش هستید هنوز حاضر نشده چون کار دوبله صداهاش رو سپرده بودم به تیم بهتا و هنوز تحویلم ندادن .. خب بدون دوبله هم کلیپ فان که نمیشه در کل باید یکم بیشتر منتظرش باشید..اما خبر دوم و خوب .. کاور بازی سرزمین رویا وی تو منتشر شد و شما میتونید نمونه این کاور رو پایین همین مطلب ببینید البته قصد داریم که کاورها دیگه ای هم برای بازی بسازیم اما اولیش فعلا اینه..
کاور بازی

aliscan
27-01-2011, 19:09
سلام
ایول این بازی اولین بازی دو بعدی بود که من ازش خوشم اومد وخیلی باهاش حال کردم:21:این ورژن 2 هم اینطور که معلومه کولاک میکنه:46:جا داره یه خسته نباشید هم بگم خدمت dragonboy عزیز و بقیه گروهشون.حیفم اومد پست ندم.

کلیپ فانی که منتظرش هستید هنوز حاضر نشده
چه بد.ما منتظرش می مونیم,فکر کنم خیلی باحال میشه:20:

کاور بازی سرزمین رویا وی تو منتشر شد
کاور قشنگیه تا ببینیم کاورهای دیگه چی از آب در میان:46:
خیلی حرف زدم .موفق باشید:10:

parvizamd
28-01-2011, 10:33
یک سوال دوست عزیز تو کار آقای فنایی هم هستند؟

dragonboy
28-01-2011, 12:29
یک سوال دوست عزیز تو کار آقای فنایی هم هستند؟
نه عزیزم آقای فنایی فقط اجازه ساخت یه نسخه بازسازی شدرو به تیم دریم فکتوری دادن همین .. و هیچ نقش دیگه ای توی کار ندارن:20:

parvizamd
28-01-2011, 14:27
آقای فنایی فکر کنم کلا از بازی سازی کشیده ان کنار

dragonboy
28-01-2011, 15:14
آقای فنایی فکر کنم کلا از بازی سازی کشیده ان کنار
نه عزیزم اما سرشون بخاطر مجله ویدئویی گیم ایمگ حسابی شلوغه و کمتر به بازیهاشون میرسن. اینجارو ببینید..

dragonboy
03-02-2011, 14:04

خب رسیدیم به خبر خوب و جالب در مورد بازی سرزمین رویا وی تو .. و اونم اینکه سیر تکامل و گرافیکی بازی تکمیل تر شد و شما دیگه توی بازی شاهد رنژه رنژه بودن شخصیتها و محیط نیستید تموم اسپرایتها و صحنه ها بازسازی شدن ودر رزلیشن بالاتری قرار گرفتن و مهمتر از همه اینکه دیگه خبری از رنژه بودن کار نیست و شما میتونید توی بازی شاهد تصاویر صاف، عالی و با کیفیتری باشید. در کل اینها تنها یه سری از مشکلات بازی بودن که دوستان توصیه کرده بودن روشون کار کنیم و ما هم کار کردیم و نتیجه گرفتیم امیدوارم باز از این خبرهای خوب در مورد این بازی بهتون بدم

dragonboy
04-02-2011, 20:05

یه مطلب هست که میگن گرافیک بازی خیلی شاخه.. خب این مطلب فکر کنم روی بازی ما دیگه خیلی خیلی شاخ باشه..میدونید چرا؟بهتون میگم ..من بحث اصلیم روی گرافیک و کیفیت کارش نیست بلکه بحثم روی حجم کل گرافیک بازی میشه قبلا برای ساخت یه اسپرایت از بازی بیشتر از ۶۰۰ کیلوبیت حجم خرج نمیکردیم اما توی کار جدید یعنی اسپرایتهای جدید برای کوچکترین اسپرایتمون باید کم کم حجمی معادل ۱٫۵ مگابیت خرج کنیم که این هم به گرافیک و هم به رم فشار میاره پس باید به فکر همه چیز باشیم البته راهکارهایی داریم که مختص خود تیم هستن اما راهکارهایی هم هستن که مختص به شخص بنده است و خودم میدونم چی هستن و حتما روی کار پیادشون میکنم..

MARTIN
04-02-2011, 20:46
اره به بهینه سازی باید فکر کنین.

یه بازی بود که نیمه کاره دادین بیرون (برنامه نویس و این حرفا) دو سه سال پیش بود ...

روی یه pc قدیمی با 750 مگ رم و 2.4 سی پی یو جون می کند بسیار کند بود در حالی که گرافیکش در حد قارچ خور میکرو بود و گیم پلی خاصی هم نداشت البته با سیستم روز خوب اجراش کردم ولی می فهمی چی می گم که.

یادمه از گیم میکر استفاده می کردین؟!
این گیم میکر هم به طور معمولی اول همه منابع رو بار می کنه تو رم بهینه نیست البته فک کنم برنامه نویس شما از شی های زیادی و افراطی استفاده می کردن که تو این وضعیت سرعتم به شدت پایین می یومد. البته می شه کاری کرد که یکسره بار نکنه که البته..... فک نکنم این کار و کنن((البته اگه در حد اون قدیمیا باشن)البته قصد جسارت ندارم خودمم این کارو نکردم و ادعایی ندارم.).

می شه بگین از چه موتوری استفاده خواهید کرد؟

گرافیک بازیتون به قول خودتون شاخه! و قابل تحسین.

dragonboy
04-02-2011, 20:57
اره به بهینه سازی باید فکر کنین.

یه بازی بود که نیمه کاره دادین بیرون (برنامه نویس و این حرفا) دو سه سال پیش بود ...
روی یه pc قدیمی با 750 مگ رم و 2.4 سی پی یو جون می کند بسیار کند بود در حالی که گرافیکش در حد قارچ خور میکرو بود و گیم پلی خاصی هم نداشت البته با سیستم روز خوب اجراش کردم ولی می فهمی چی می گم که.
یادمه از گیم میکر استفاده می کردین؟!
این گیم میکر هم به طور معمولی اول همه منابع رو بار می کنه تو رم بهینه نیست البته فک کنم برنامه نویس شما از شی های زیادی و افراطی استفاده می کردن که تو این وضعیت سرعتم به شدت پایین می یومد. البته می شه کاری کرد که یکسره بار نکنه که البته..... فک نکنم این کار و کنن((البته اگه در حد اون قدیمیا باشن)البته قصد جسارت ندارم خودمم این کارو نکردم و ادعایی ندارم.).
می شه بگین از چه موتوری استفاده خواهید کرد؟
گرافیک بازیتون به قول خودتون شاخه! و قابل تحسین.

موتور که همون جی ام منتها برنامه هایی جانبی برای کار خودمون نوشتیم که دیگه هیچ فایلی رو توی بازی نمیزاریم و تمومش بیرون بازی قرار میگیره که اینجوری مشکل رم و گرافیک رو از بین میبریم در کل خودم هم توی تموم اسپرایتها یه گزینه برای کاهش حجم پیاده کردم که مثلا یه اسپرایت 1.5 مگابیتی تبدیل میشه به یه اسپرایت 500 کیولبیتی:20:

ehsan_wwe
05-02-2011, 09:26
برای الفا دار بودن عکس از PNG استفاده کنی حجمت میره بالا :31: اما اگه از بیت مپ 3 kb استفاده کنی و برای خود کار از jpg blure کلی جچم میاد پاییین میاد زیر 200 kb تازه با گرافیک 10 برابر این :31:

راستی ابزار طراحیتم فهمیدم که از چی داری استفاده میکنی ( خدا رو شکر رو علم روز داری پیش میری :40:موفق باشی )

dragonboy
05-02-2011, 16:54
برای الفا دار بودن عکس از PNG استفاده کنی حجمت میره بالا :31: اما اگه از بیت مپ 3 kb استفاده کنی و برای خود کار از jpg blure کلی جچم میاد پاییین میاد زیر 200 kb تازه با گرافیک 10 برابر این :31:

راستی ابزار طراحیتم فهمیدم که از چی داری استفاده میکنی ( خدا رو شکر رو علم روز داری پیش میری :40:موفق باشی )

ممنون احسانی در مورد طراحی هم این طراحی طراح تیمه من هیچ نقشس توش نداشتم.. حالا از چی داره استفاده میکنه..؟:31:

Reza Azimy_RW
05-02-2011, 20:31
بابام این احسان چه مخیه ! کی مخه احسانو بخواد بزنه !:31:

راستی یه سوال :
دیالوگها بین کاراکترها به صورته متن رد و بدل میشه یا صدا ؟
قیمت بازی چنده ؟

dragonboy
05-02-2011, 21:32
بابام این احسان چه مخیه ! کی مخه احسانو بخواد بزنه !:31:

راستی یه سوال :
دیالوگها بین کاراکترها به صورته متن رد و بدل میشه یا صدا ؟
قیمت بازی چنده ؟
آره والله..:31: در مورد دیالوگها هم بصورت دوبله صوتی .. قیمت بازی هم فعلا مشخص نیست

dragonboy
10-02-2011, 08:21

خب دیشب طبق قولی که برنامه نویس تیم داده بود برنامه نویسی مرحله دوم بازی هم تموم شد و نمونه تستی از مرحله رو برای عیب یابی و بازبینی برای من فرستاد. بازی توی این مرحله کامل و دقیق برنامه نویسی شده بود و بجز چند مورد جزئی مشکلی نداشت که با اطلاع دادن این موارد جزئی برای رفع اونها توسط برنامه نویس فکر کنم که دیگه از فردا کار برنامه نویسی مرحله سوم و چهارم رو شروع کنیم البته شایان ذکره که بگم مرحله اول هم که قبلا برنامه نویسی شده برای بازنگری و رفع باگ و عیوب دوباره دست برنامه نویس دیگه تیمه و اونم امروز قراره نسخه تکمیل شده این مرحله رو برای من بفرسته در کل اگه کارا خوب پیش بره کار برنامه نویسی مراحل سوم و چهارم رو هم بزودی آغاز میکنیم

dragonboy
16-02-2011, 10:18
[align=center][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای امروز یه ویدئو کوتاه از محیط مرحله دوم حاضر کردم که خب چون با نرم افزار خوبی برای کار فیلمبرداری از محیط ویندوز و بازی آشنا نبودم از یه دونه استفاده کردم که کیفیت خوبی رو بهم نداده اما سعی میکنم برای ویدئوهای بعدی حتما از یه نرم افزار بهتر و کاراتر برای فیلمبرداری استفاده کنم در کل این ویدئویی که الان حاضر کردم حجمش حدود ۸۵۰ کیلوبایته و شما میتونید بعد از گرفتن این ویدئو کمی با محیط و عوامل موجود در مرحله دوم بازی سرزمین رویا وی تو آشنا بشید البته یادآور میشم که احتمال تغییرات توی این مرحله زیاده پس شما هم میتونید نظرات خودتون رو برای ما ارسال کنید

دریافت ویدئوی بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MARTIN
17-02-2011, 22:41
سلام.
هیچی تو فیلم معملوم نبود ولی جالب بود!
یه رعد و برق زدن هم بزارید تو اسمون تو اون دورا هم خیلی خوبه یعنی به نظر من لازمه!

aliscan
17-02-2011, 22:54
سلام
منم با حرف Martin جان موافقم.به نظرم پریدنش یه جوریه. ولی در کل عالی بود خسته نباشید.:46:

parvizamd
18-02-2011, 06:33
خیلی جالبه بود .ولی پرشش یکم ضایع بود ولی من اون قسمتی خفاش اومد بازیکن قایم شدم خیلی خوشم آومد

NINJA0098
18-02-2011, 13:14
برای پرش اگه قبل از پرش زانوشو یکم خم کنه طبیعی تر میشه.ولی طراحی مرحله واقعا قشنگه.

MARTIN
18-02-2011, 13:27
پایین امدنشم یه جوری مث پر می اد پایین.
به نظرم یه بازی مشابه پیدا کنین ببینین اونا چیکار کردن.

dragonboy
18-02-2011, 17:15
دوستان من همه این مشکلات اعم از پرش ، سنگینی بعد پرش، دویدن و راه رفتن دوباره از نوع نوشته و طراحی شدن.. ممنون و متشکر بابت نظرات سازندتون :20:

dragonboy
18-02-2011, 17:54

خب قرار بود اسپرایتهای جدید رو برای نسخه بعدی بازی نگه داریم که هرکاری کردم نتونستم دل از اسپرایتهای جدید بکنم و تصمیم گرفتم هرجوری شده این مدل اسپرایت جدید رو تو همین بازی داشته باشیم منظورم اسپرایتهای جدیدیه که چند وقت پیش روشون کار میکردم خلاصه اسم اسپرایتهای جدید رو گذاشتم Hd Sprite و قبلیها هم همون Normal Sprite و قصدم اینکه اگه بشه بازی رو با دو نوع گرافیک ریلیز کنیم یه گرافیک برای کسایی که مشکلی با رم و گرافیک خودشون ندارن و میتونن هرجور بازی سنگینی رو روی سیستمشون نصب کنن و گرافیک دوم مختص کسایی که گرافیک و رمشون نمیکشه البته برای این قسمت هم باید توی آپشن بازی گزینه ای رو درج کنیم..همین

shahabaliboys
19-02-2011, 11:33
آفرین طراحی اسپرایتتون واقعا عالیه و جای تقدیر داره آفرین

dragonboy
30-04-2011, 22:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Dubbed and sound

خب بعد از چندی و بوجود اومدن پاره ای از مشکلات دوباره برگشتیم اما این دلیل نمیشه که ما کاری در مورد بازی انجام نداده باشیم نه، توی این مدت هم خود بازی دچار مشکلاتی از لحاظ گرافیکی و اسپرایتی بود که با کمی وقت گذاشتن تموم اونها برطرف شد. خب بگزریم حدودا سه ماه و خرده ای تا ریلیز بازی بیشتر وقت نمونده و کمکم داریم نزدیک میشیم که دیگه بازی رو داشته باشیم اما هرجوری که ما فکر میکنیم و سر میبریم و سر میاریم احساس میکنیم وقت کمی داریم و این خودش کار مارو مشکل میکنه اما نگران چیزی نباشید بازی نه چیزی ازش کم میشه نه چیزی بهش اضافه میشه و دقیقا سر تاریخ مقرر منتشر میشه، این از این برای امروز هم من یه نمونه از دوبله های تکمیل شده بازی رو بصورت فارسی و انگلیسی که کار تیم هنری بهتا بوده رو براتون گذاشتم که بشنوید و نظر خودتون رو در موردش بهمون بدید من که فکر میکنم مشکلی نداشته باشن حالا باز منتظر نظرات شما میمونیم..
نمونه دوبله های بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aliscan
01-05-2011, 05:28
سلام
چه عجب این تاپیک یه تکونی خورد:20:

چه غم انگیز بود:37:نه ولی در کل خوب بود ایول،انگلیسیش باحال تر بود:40:
راستی قضیه اون کلیپه(فانی)چی شد؟!

anti-military
01-05-2011, 05:53
شدیدا منتظر این بازیم و به نظرم واقعا بازی جذاب و عالی هست ...
دوبلش هم برای این نوع سبک بازی خیلی عالی بود

dragonboy
01-05-2011, 16:07
سلام
چه عجب این تاپیک یه تکونی خورد:20:

چه غم انگیز بود:37:نه ولی در کل خوب بود ایول،انگلیسیش باحال تر بود:40:
راستی قضیه اون کلیپه(فانی)چی شد؟!
ممنون عزیزم در مورد کلیپ فان هم چشم اما الان باور کن تایمی برای اینکار نداریم چون باید تا 3 ماه دیگه بازی رو ریلیز کنیم و همینجوری هم وقت کم آوردیم من نصف بیشتر کارای کلیپ فان رو انجام دادم اما دیگه نرسیدم به باقیش ایشالله بعد ریلیز بازی حتما اون هم میزارم :20:

dragonboy
06-05-2011, 15:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][

خب طبق معمول با یه خبر از بازی اینجا هستیم امروز تقریبا تموم مراحل از پیش ساخته شده بازی سرزمین رویا دوباره بازنگری و برنامه نویسی شد و تمامی مشکلات بازی رفع و رجوع شد بر طبق تنظیمات و برنامه ریزهای تیم دو روز در هفته برنامه نویسی بازی انجام خواهد گرفت و تمامی مشکلات با حضور برنامه نویس و گرافیست بازی جلو خواهد رفت تا علاوه بر صرف زمان کمتر برای ساخت مشکلات احتمالی نیز با حضور گرافیست و طراح بازی کاسته شود .

anti-military
06-05-2011, 15:13
میشه از فایل های دوبله بازی چند تا نمونه دیگه بزارید ؟

dragonboy
06-05-2011, 15:47
میشه از فایل های دوبله بازی چند تا نمونه دیگه بزارید ؟
حتما عزیزم اما یه مدت باید صبر کنید انشالله بزودی با یه دمو تصویری میتونید ببینیدشون ..:5:

dragonboy
12-05-2011, 21:27
ویدئویی از سکانس ابتدایی بازی

silsin
12-05-2011, 23:49
دوبلش خیلی خیلی بده

Reza Azimy_RW
13-05-2011, 12:03
جالب بود البته من بدونه صدا دیدم . یکم زیاد طولانی بود . 3 ساعت رو به رویه هم با غوله داشتن همدیگرو نگاه میکردن ! طراحی خیلی عالی بود ...

موفق باشید

parvizamd
13-05-2011, 12:49
باورن محیط خیلی خیلی جالبه!

M0hsen3D
13-05-2011, 13:02
دوبلش جالب نیست , ولی بارون و آسمونش خوب طراحی شده.

MARTIN
13-05-2011, 18:43
محیطش خوبه.
اهنگ گذاریش خوبه(عالی).

فقط یک صدای رعد و برق استفاده شده که تکراری بودنش تابلوه

بعد صدای مکالمه خیلی معمولی انگار از میکروفون داره می اید و واضح است و بر صدای بارون و محیط غلبه دارد و کاملا مسلط است.

در صورتی که باید صدا از دور شنیده بشه و از میان صدای بارون و رعد و برق ونه همین نزدیکی انگار کنار ما ست طرف و از میکروفون حرف می زنه(یک سوال دیگه قابلیت استریو دارد؟).

بعد چرا بیش تر رعد و برق هاش پشت ابر است یکمی رعد و برق های روی ابر رو بیش تر کنید بیش تر حال می ده.

dragonboy
13-05-2011, 19:19
دوبلش خیلی خیلی بده
عزیزم این دوبله دوباره مورد بازنگری قرار گرفت ممنون:20:

جالب بود البته من بدونه صدا دیدم . یکم زیاد طولانی بود . 3 ساعت رو به رویه هم با غوله داشتن همدیگرو نگاه میکردن ! طراحی خیلی عالی بود ...

موفق باشید
خب صحنه اینجوری باید پیاده میشد درست میگید که یکم خشک بودن اما خب میگم صحنش رو اینجوری طراحی کرده بودیم ..ممنون:20:

باورن محیط خیلی خیلی جالبه!
ممنون عزیزم:20:

دوبلش جالب نیست , ولی بارون و آسمونش خوب طراحی شده.
دوبلش مورد بازنگری قرار گرفت عزیزم ممنون بابت نظرتون :20:

محیطش خوبه.
اهنگ گذاریش خوبه(عالی).
فقط یک صدای رعد و برق استفاده شده که تکراری بودنش تابلوه
بعد صدای مکالمه خیلی معمولی انگار از میکروفون داره می اید و واضح است و بر صدای بارون و محیط غلبه دارد و کاملا مسلط است.
در صورتی که باید صدا از دور شنیده بشه و از میان صدای بارون و رعد و برق ونه همین نزدیکی انگار کنار ما ست طرف و از میکروفون حرف می زنه(یک سوال دیگه قابلیت استریو دارد؟).
بعد چرا بیش تر رعد و برق هاش پشت ابر است یکمی رعد و برق های روی ابر رو بیش تر کنید بیش تر حال می ده.
ممنون عزیزم در مورد افکت صدای رعد هم حتما چند نوع دیگه حتما اضافه میشن اما در مورد نوع صدای دوبله باید بگم این ویدئو صداش از طریق اسپیکر و میکروفون ضبط شده بود بخاظر این اینجوری شنیده میشد:20: صدای داخل بازی موردی نداره در مورد رعد و برقها هم ما چند مدل طراحی کردیم که بصورت رندوم میانو میرن حالا باید یکم تو بایز تحمل داشته باشید تا بتونید همشون رو ببینید..:20: ممنون

dragonboy
31-05-2011, 00:01

سلام امروز باز هم با یه خبر دیگه از بازی اومدم و باید بگم که درسته که وقت زیادی تا انتشار بازی باقی نمونده و ما هم همچنان در حال برنامه نویسی بازی هستیم اما یه خبر از یه تغییر خوب در بازی بهتون بدم و اونم اینکه اگه یادتون باشه قرار بود اسپرایتهای بازی رو HD بزنیم اما سر یه مشکلات مربوط به برنامه نویسی ما اینکارو برای شماره دوم بازی در نظر گرفته بودیم که با صحبت با برنامه نویس تیم آقای ماهان هشمتی مقدم و یکم فشار کاری مضاعف بر ایشون تونستیم بالاخره اسپرایتها و طرحهای HD رو در بازی داشته باشیم و از حالا به بعد شما میتونید بازی رو بصورت فول گرافیک تصور کنید و در انتظارش باشید. امیدوارم این تغییرات منجر به ساخت یه بازی دوبعدی خوب و ایده آل برای شما عزیزان بشه ..

dragonboy
04-06-2011, 23:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])New Video of Game

امروز جدیدترین ویدئو بازی که همون نسخه فارسی شده بازی به حساب میاد رو براتون میزارم در این ویدئو که همون ویدئو آخری محسوب میشه که مدتی قبل منتشر شده بود شما بازی رو بصورت کاملا فارسی خواهید دید و علاوه بر این شما شاهد تغییراتی نیز در زمینه اضافه شدن آرتورکهای گفتگو به بازی خواهید بود. در ویدئو قبل که بصورت انگلیسی منتشر شده بود این آرتورکها وجود نداشتند و ما با توجه به پیشنهادات کاربرانی که ویدئو رو مشاهده کرده بودند این آرتورکها رو هم به بازی اضافه کردیم …
دریافت ویدئو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

xero.1992
05-06-2011, 00:49
wrong - Delete This post

Armin060
05-06-2011, 10:26
با گیم میکر درست می کنید؟ چرا بعضی جاها گیر میکنه؟

dragonboy
05-06-2011, 11:28
آره عزیزم در مورد افت فریم هم بابت نرم افزار فیلم برداریه که ازش برای ظبط فیلم استفاده کردم بازی هیچ مشکلی نداری..

dragonboy
16-06-2011, 05:31
با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز و همراهان تیم بازیسازی استودیو دریم فکتوری.
تیم دریم فکتوری در نظر دارد برای تست بازی سرزمین رویا وی تو و بر طرف نمودن مشکلات و ابهامات گرافیکی ، برنامه نویسی ، دوبله و صداگذاری و … موجود بازی از ده نفر از علاقمندان و گیمرهای ایرانی که قادر به تست و مشکل یابی بازی میباشند دعوت نماید تا برای تست این بازی داوطلب شده و با دریافت نسخه ای از دمو بازی ما را در برطرف نمودن و بهتر ساخته شدن بازی یاری نمایند. از افرادی که خواهان تسر شدن این بازی میباشند تقاضا میشود پیغامی در این خصوص همراه با مشخصات ( نام و نام خانوادگی ، متولد ، شماره تماس ) به همراه توضیحاتی مختصر درباره خودشان به ایمیل poyankaboodvand@yahoo.com ارسال نمایند. تا در صورت تایید ، دمو بازی برای تست برای این عزیزان ارسال شود. شایان ذکر میباشد اسامی این عزیزان در تیتراژ انتهایی بازی حتما درج خواهد شد.

با تشکر پویان کبودوند

dragonboy
30-06-2011, 20:10
خب دوستان فعلا که خبری از ساخت بازی نیست چون فصل امتحاناته و برنامه نویس تیم مجبور به مدتی مرخصی برای اینکار شده و اگه مشکلی پیش نیاد شروع ساخت و برنامه نویسی بازی از 20ام همین ماه دوباره از نوع شروع میشه البته این رو هم بگم که ما سعیمون اینکه بازی رو به تاریخ ریلیز برسونیم و مطمئن باشید تموم سعیمون رو میکنیم اما اگه این مسائل اینچنینی برامون پیش بیاد نمیدونم چیکار باید کرد دیگه ... در هرصورت من تا اومدن دوباره برنامه نویس دارم روی اچ دی کردن اسپرایتهای بازی و مخصوصا قسمت کاسپلی ها کار میکنم نمونشو بالای مطلب میتونید ببینید فقط دوستان نظرات شما توی ساخت بازی خیلی به من کمک میکنه پس منتظر شنیدن نظراتتون هستم..

M0hsen3D
30-06-2011, 20:32
تاریخ رلیز بازی کی هست؟

parvizamd
30-06-2011, 21:01
برنامه نویس ها تون چند نفره اند؟

Reza Azimy_RW
30-06-2011, 21:17
واقعا بازی جالبه . وی ای کاش نسخه بعدی رو 3D بسازید . واقعا چه بازیی میشه ( البته اگه با کیفیت باشه ) .

میدونی چه فروشی میکنه نسخه 3 بعدی این بازی ؟؟؟

dragonboy
30-06-2011, 23:53
تاریخ رلیز بازی کی هست؟
15 شهریور 1390:20:

برنامه نویس ها تون چند نفره اند؟
بنده خدا یه نفر:31:

واقعا بازی جالبه . وی ای کاش نسخه بعدی رو 3D بسازید . واقعا چه بازیی میشه ( البته اگه با کیفیت باشه ) .
میدونی چه فروشی میکنه نسخه 3 بعدی این بازی ؟؟؟
البته اما ما فعلا داریم روی بازیهای دو بعدی کار میکنیم انشالله در آینده :31:

ehsan_wwe
01-07-2011, 10:47
خيلي خوش حال ميشم وقتي پيشرفت روز افزون پروژتونو مبينم
هميشه آرزوي موفقيت براي خود گلت و دوستان عزيزت ميكنم

dragonboy
03-07-2011, 15:10
خب یه چند تا کاسپلی دیگه رو حاضر کردم و برای نمایش میزارم فقط خواهشا اگه مشکلی توش میبینید و یا ایده ای در موردشون دارید حتما بگید روی کار پیادش کنیم نظرات شما خیلی کمک میکنه..
الیسان اساسینس 1
الیسان اساسینس 2
الیسان گرشاسپ
الیسان هالو 1
الیسان هالو 2

parvizamd
03-07-2011, 17:32
باحال تر همش شماره 2 برای تو!

ehsan_wwe
04-07-2011, 00:06
شماره يك بيشتر به بكگراند بازي مياد

M0hsen3D
04-07-2011, 00:08
حالا که همه چیش کامل شد خب یه چشم و ابرو هم واسش بکشین دیگه.:31:

dragonboy
21-07-2011, 21:46
خب بعد از مدتها برآن شدم که مطلبی از بازی رو دوباره در نت قرار بدم و شاید بهتر باشه بگم ویدئویی از بازی رو دوباره برای شما به نمایش بزارم در ویدئوی جدیدی که در ادامه لینک اون وجود داره شما میتونید شاهد نمای داخلی خونه الیسان باشید و باید بگم زحمت زیادی برای بخش برنامه نویسی این قسمت از بازی کشیده شده و سعی کردیم از همه امکانات استفاده کنیم.در ادامه مطلب هم شایان ذکره که بگم کار برنامه نویسی کمی مارو در ادامه ساخت به مشکل کشونده و ما با سه روز در هفته کار روی این بازی هم هنوز مشکل زمان داریم که بیشتر بخاطر گیم پلی جدیده اونه اما تموم تلاشمون رو میکنیم تا به زمان ریلیز بازی برسیم.

لینک داونلود ویدئو جدید بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dragonboy
28-07-2011, 22:37
چهار تصویر جدید از نسخه اچ دی بازی سرزمین رویا وی تو امروز بصورت اختصاصی در وبسایت پژدوگیم قرار گرفت همچنین شما میتوانید چهار تصویر دیگر از بازی را در ادامه مطلب ببینید ....
( برای بزرگنمایی رو تصاویر کلیک کنید )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ehsan_wwe
29-07-2011, 09:17
واييي فوق العادس

سياستتون براي مرحله ها چيه ؟ episod اپيزوده ؟ يا يه تيكه مرحله
چندتا مرحله داره
قراره وقتي ساخته شد چند دقيقه طرف سرگرم بشه

dragonboy
29-07-2011, 15:18
واييي فوق العادس

سياستتون براي مرحله ها چيه ؟ episod اپيزوده ؟ يا يه تيكه مرحله
چندتا مرحله داره
قراره وقتي ساخته شد چند دقيقه طرف سرگرم بشه
خب مراحل بازی کلا روی یه نقشه از پیش طراحی شده ساخته شده و شما فکر کنید یه مسیری رو برای رسیدن به یه جایی دنبال میکنید و از یه سری مناطق عجیب و غریب رد میشید ..:31: خب گیم پلی بازی زیاد طولانی نیست و شما 10 تا مرحله بیشتر ندارید اما اگه معماهای وسط بازی و مشکلات پیش رو رو هم بزارید یکم طولانیتر میشه :46:

dragonboy
07-08-2011, 11:56
تیم دریم فکتوری در نظر دارد در راستای ساخت بازی سرزمین رویا وی تو از کمک و یاری چند تن از طراحان و برنامه نویسان مجرب در زمینه ساخت بازی کمک گرفته و تیم ساخت خود را کاملتر و سرعت ساخت بازی را افزایش دهد از این رو از تمامی علاقمندانی که قصد همکاری و مشارکت در ساخت بازی را دارند درخواست میشود جهت همکاری با این تیم و یاری در ساخت بازی سرزمین رویا وی تو با ارسال نمونه کاری از خود در زمینه های برنامه نویسی گیم مکر و طراحی با فتوشاپ و یا طراحی دستی به ایمیل poyankaboodvand@yahoo.com آمادگی خود را در این رابطه اعلام نمایند.
( شایان ذکر است که این دوستان در تمامی موارد بعد از ساخت بازی سهیم خواهند بود و هزینه کاری خود را دریافت خواهند کرد )

dragonboy
16-08-2011, 21:32
خب بعد از ماهها بسته بودن تالار استودیو بازیسازی دریم فکتوری بدلیل نبود مدیریت و فرد مناسب برای اینکار امروز بصورت آزمایشی آقای محمدرضا غلامی مدیریت تالار استودیو بازیسازی دریم فکتوری را قبول کردند و از امروز شما باز میتوانید به تالار این استودیو مراجعه نمایید ( شایان ذکر است این تالار بدلیل ساخت بازی سرزمین رویا وی تو و نبود مدیریت برای مدت زیادی بسته شده است تا این بازی به اتمام برسد)
شما برای ورود به تالار میتوانید از لینک زیر استفاده نمایید

dragonboy
19-08-2011, 18:56
بدون شرح...

dragonboy
20-08-2011, 19:07
ویدئویی از گیم پلی بازی ..

YAHYA-PRO
20-08-2011, 20:09
واقعا حرف نداشت من که خیلی خوشم اومد ! یعنی از اون بازیهایی هست که میدونم خوشم میاد ازش :20:

parvizamd
20-08-2011, 20:21
تازه یه نکته فهمیدم این همون سرزمین رویا 1 هست که بهتر شده. من فکر می کردم 2شه:31:

dragonboy
10-09-2011, 00:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ng
دوستان عزیز بنا به مشکلاتی زمانی که سر ساخت بازی و اتمام پروژه سرزمین رویا وی تو پیش اومد تاریخ ریلیز بازی در حال حاضر قابل پیش بینی نیست و از اینکه این تاریخ رو برای ریلیز بازی در نظر گرفتیم و بازی نتونست ریلیز بشه از همتون عذرخواهی میکنیم بازی دچار تغییراتی شد و ما متوجه وجود یک سری مشکلات و باگها در بازی شدی که در حال کار روی اونها هستیم اما میتونم بهتون قول بدم وقتی بازی ریلیز بشه شما هیچ نوع مشکل و باگی رو توی بازی نتونید پیدا بکنید و اما خبر دوم هم در مورد بازی سرزمین رویا وی تو است که شاید بعضی هاتون رو خوشحال کنه و این تمدید مهلت ریلیز رو آسونتر بگیرید به ما و اونم اینکه بازی قراره بر روی پلتفرمهای آندروید و آیپد هم ساپورت بشه و شما میتونید بازی رو روی این پلتفرمها هم بازی کنید منتها این امر مستلزم صرف زمان بیشتر و کار روی این مسله است که در دست پیگیریه و میشه گفت کارهای مربوط بهش 75 درصد پیش رفته و اگه مشکلی پیش نیاد ما بازی رو روی این پلتفرمها هم میبریم .. باز هم بابت تمدید تاریخ ریلیز بازی از همتون عذر میخوام

dragonboy
15-09-2011, 10:41
دوستان عزیز بلاگ تیم دریم فکتوری که برای مدتی به دلیل وجود مشکلاتی در هاست بسته شده بود دوباره فعالیت خودش رو آغاز کرد و شما میتونید دوباره اخبار و اطلاعات مربوط به بازیهای این تیم رو در این بلاگ مشاهده کنید

dragonboy
07-10-2011, 13:07
سلام دوستان با خبرهایی از بازی باز با شما هستم امروز چند تا خبر جدید از بازی رو براتون آرودم یکی اینکه کار ساخت افکتهای تصویری جدید که قرار بود به بازی اضافه بشه تموم شد و یک نمونه از اون به خوبی رو بازی جاگذاری شد و جواب داد. خبر دوم هم در مورد ساخت یک پوستر گرافیکی جدید از بازی میشه که نمونه اون رو در ادامه مطلب قرار دادم و خبر بعدی هم در مورد نسخه آندروید بازی میشه که تیم Ice Heart Games مشغول ساخت اونه. خبر در مورد اینکه سرپرست برنامه نویسهای این تیم آقای علی هاشمی چند روز پیش ویدئویی از بازی رو که توی سیستم Mac برنامه نویسی شده بود رو برای من ارسال کرد و باید بهتون بگم که بازی تمام و کمال مطابق نسخه PC بازی بود و هیچ مشکلی نداشت. پس به امید اتمام هرچه سریعتر بازی
پوستر بازی ۱ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پوستر بازی ۲ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Reza Azimy_RW
07-10-2011, 13:53
عالیه . من اطفاقا" چند وقت پیش فکر مکردم خیلی عالی میشد اگه این بازی برای اندروید هم میومد . الان این خبرو دیدم خوشهال شد م
موفق باشین

dragonboy
16-10-2011, 02:27
بازی سرزمین رویا وی تو که توسط تیم کارخانه رویایی در حال ساخت میباشد و نسخه هایی از این بازی برای پلتفرمهای غیر ویندوزی (Mac،iPhone،Android) توسط تیم IceHeartGames ساخته خواهد شد جهت تست بازی و به دست آوردن پاره ای اطلاعات, به کمک دوستانی که علاقه مند هستند و شرایط لازم را دارند نیاز دارد توجه کنید که این بازی بر روی سیستم عامل Mac قابل اجرا هست , پس بدیهی هست که کسانی میتوانند در این تست شرکت کنند که به کامپیوتر یا لپ تاپ با سیستم عامل Mac دسترسی داشته باشند. افرادی که شرایط بالا رو دارا میباشند و علاقه مند هستند که این بازی رو تست نمایند, لطفا فرم درخواستی زیرا پر نمایند
نکته:
- این همکاری به صورت داوطلبانه هست و دستمزدی برای این کار پرداخت نخواهد شد.
- فقط در صورتی فرم درخواست را پر کنید که به سیستم عامل مک دسترسی دارید.
- لطفا اطلاعات فرم رو کامل و بادقت تکمیل نمایید.
- هنگام ارسال فرم حتما از کامپیوتر Mac خود استفاده نمایید, در غیر این صورت درخواست شما نادیده گرفته خواهد شد.
با تشکر
لینک فرم درخواست تست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dragonboy
04-11-2011, 15:52
بدون شرح...

M0hsen3D
04-11-2011, 15:54
خیلی زیبا طراحی شده و شبیه لیمبو شده.

dragonboy
13-11-2011, 10:25
سلام دوستان خبرهایی در مورد بازی دارم که تا چند روز آینده اطلاع رسانی میکنم اما امروز میخوام سوال یا نظرسنجی رو درمورد طراحی یکی از مراحل بازی مطرح کنم که اون هم درمورد شباهت مرحله ای از بازی میشه که به بازی معروف لیمبو نزدیک شده و حالا نظر شما در مورد این شباهت چیه..؟ آیا دوست دارید که مرحله ای از بازی شباهتی به این بازی داشته باشه یا خیر… فقط در صورت امکان نظرات خودتون رو با دلیل و منطق بیان کنید …ممنون ( یاد آور میشم یکی از مراحل بازی شبیه به بازی لیمبو شده )

AMIR REZAs
13-11-2011, 15:16
ایده ی خوبیه ، فقط شباهتش نباید طوری باشه که ایده کاملا کپی برداری شده باشه .

به نظرم هر چی از این جنس ایده ها بیشتر داشته باشید بازی موفق تر خواهد شد :46:

parvizamd
13-11-2011, 15:20
به نظرم من چندان جالب نیست...

M0hsen3D
14-11-2011, 15:11
به نظر من که خیلی هم جالبه ولی زیاد شبیه شبیهشم نباشه.

dragonboy
21-11-2011, 00:04
تصاویر جدید از بازی...

ehsan_wwe
21-11-2011, 12:27
خيلي قشنگ شده تركوندين
فقط يه سوال با بي پولي چي كار ميكنين ؟
بسشه ديگه كلي بازي گنده شد پخشش كن شكم برو بچه هارو سير كن
بعد ورژن بعديرو اونجوري كه تو ذهنته عظيم كار كن

راستي خيلي كار درستين به تيمت خسته نباشيد منو برسون ( و خودت )

dragonboy
21-11-2011, 13:31
خيلي قشنگ شده تركوندين
فقط يه سوال با بي پولي چي كار ميكنين ؟
بسشه ديگه كلي بازي گنده شد پخشش كن شكم برو بچه هارو سير كن
بعد ورژن بعديرو اونجوري كه تو ذهنته عظيم كار كن
راستي خيلي كار درستين به تيمت خسته نباشيد منو برسون ( و خودت )
احسان جان ممنون راستش از اول سر این بازی پول زیادی خرج نشده و همش از استعدادهای خودمون استفاده کردیم و هزینه خیلی کمی براش شده اما باور کن سر ساخت بازی از اول چندین نفر همکاری میکردن که در حال حاضر تیم ساختش متشکل از خودم و یه برنامه نویسه و هر کاری هم که تا به الان کردیم دو نفری بوده و بازی به اون حدی که میخواستیم نرسیده شاید بشه گفت از 8 مرحله بازی تا به الان 5 مرحلش کامل شده و ما همچنان با چنگ و دندون و فشار زیاد به خودمون داریم باقی مراحل رو طراحی و میسازیم من هم به شخصه دوست دارم بازی سریع تموم بشه و بازی رو ریلیز کنیم اما نمیشه که بازی رو نیمه و ناقص اون هم بد این همه وقت ریلیز کنیم انشالله برای ورژن بعد هم از افراد زیادی در ساخت بهره میگیریم که بتونیم سریع تمومش کنیم در هر صورت باز هم ممنون احسان جان :20:

dragonboy
27-11-2011, 21:02
خب دوستان عزیز آخرین اخبار بازی سرزمین رویا وی تو رو به عرضتون میرسونم… تنها دو مرحله تا پایان بازی سرزمین رویا وی تو باقی مانده است. این دو مرحله تا اواسط دیماه امسال به پایان خواهد رسید و به اینصورت این بازی زمان یکساله ساخت خود را به اتمام میرساند این بازی که دیماه سال پیش ساخت خود را بصورت کلی و یکپارچه شروع کرده تنها از یک گرافیست ( پویان کبودوند ) و یک برنامه نویس ( ماهان هشمتی مقدم ) در عرصه ساخت بهره گرفته است. بازی سرزمین رویا وی تو نسخه پیشرفته گرافیکی بازی سرزمین رویا ( استودیو فنایی ) میباشد که این تیم آنرا بازسازی نموده است و از هفت مرحله کلی تشکیل شده است که تماما با الگوگیری از نسخه اصلی بازی ساخته شده اند البته با تغییرات عمده در گیم پلی و نوع دوبله و صداگذاریهای بازی…
شایان ذکر میباشد عوامل دیگری مانند دوبله و صداگذاری ( تیم بهتا )، گیم پلی نویس دوم ( وحید آهنگران ) کمک طراح در زمینه صحنه ها ( ریبوار غلامی ) کمک طراح کات سینها ( پژمان کبودوند ) نیز در ساخت این بازی دخیل بوده اند که تیم دریم فکتوری از این عزیزان قدردانی خواهد کرد .

EngineeR EhsaN
27-11-2011, 21:10
درسته که این بازی قراره برا اندرویدم بیاد؟

dragonboy
27-11-2011, 21:35
درسته که این بازی قراره برا اندرویدم بیاد؟
آره عزیزم ...چطور مگه...؟

EngineeR EhsaN
28-11-2011, 21:36
آره عزیزم ...چطور مگه...؟

جای خوشحالی داره ، چون من گوشی اندرویدی دارم خیلیم دوست دارم یه بازی ایرانی رو گوشیم نصب باشه :40:

ehsan_wwe
29-11-2011, 08:39
يه سوال پارالاكس دادين به بك گراندو زمينو درختا ؟

dragonboy
29-11-2011, 16:33
يه سوال پارالاكس دادين به بك گراندو زمينو درختا ؟
منظورت رو درست نفهیدم احسان جان .. :13:

dragonboy
29-11-2011, 19:34
سلام بچه ها یه سری اثر همچین هنری حالا که بیکار شدم دارم برای بازیی درمیارم خوشحال میشم نظرات شما رو هم در موردشون بدونم...
اولیش...

ehsan_wwe
29-11-2011, 20:29
ببين شما اگه درختا زمين پشت زمين جلو مثل نرده و زمين وصط رو از هم سوا سوا بسازي و هر كدوم رو با توجه به عمق سرعت تعقيب دوربينشو به نصبت كم كني
كارت ميشه مثل تمام بازي هاي روز 2D
كه اسمون يواش تر از درختا و نرده هاي جلوي بازي كن تند تر از بازي كن جابجا ميشن

dragonboy
09-01-2012, 19:54
خب دوستان عزیزم طبق صحبت قبلی که تنها دو مرحله باقی مونده بود و تا دیماه کارشون به اتمام میرسید اینجا اومدم و باید بگم که کار ساخت این دو مرحله هم به پایان رسید و بعد از یک ادیت کلی و نهایی از دوستانی که قبلا جهت تستر بازی مشخص شده بودن درخواست میشه و بازی رو جهت تست دریافت خواهند کرد .... تا اگه مشکلی وجود نداشته باشه بازی یواش یواش جهت نشر اماده بشه ... چند تصویر هم به عنوان اخرین تصاویر بازی براتون آپ کردم..

dragonboy
12-01-2012, 15:39
دوستان عزیز جدیدترین ویدئو تریلر بازی سرزمین رویا : بازگویی داستان امروز در سایت گیم ایمگ قابل داونلود و دیدن میباشید . در این ویدئو تریلر شما شاهد صحنه هایی از گیم پلی و مراحلی میباشید که تاکنون ندیده اید جهت دیدن این ویدئو و دریافت آن به سایت گیم ایمگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه نمایید..

باتشکر

silsin
12-01-2012, 17:12
چند تا سوال :
1- فریم ریت بازی true هه ؟ یا همینیه که توی فیلم دیدیم ؟ خیلی کند بود .
2- بازیتون تموم شده و میدونم این اشکالات خیلی دیرن ولی موقع پریدن به نظرتون کارکتر نباید یکمی حالت پرش داشته باشه ؟ این که شد همون کارکتر مهدی فنایی که ؟
3- امیدوارم اون اهنگ اساسین کرید فقط مال میکس بوده باشه . درسته دیگه ؟

dragonboy
17-03-2012, 12:23
دوستان عزیز امروز بنیاد بودیم و انشالله بازی بعد از ایام عید مورد مشورت شورا نظارت قرار میگیره اما در حال حاضر ما برای بازی احتیاج به کانسپت کار داریم اگه دوستان کسی رو میشناسن ممنون میشیم اطلاع بدن چون کانسپتهای بازی رو باید ببریم بنیاد ..

dragonboy
04-04-2012, 08:11
بازی سرزمین رویا بازگویی داستان که نسخه بازسازی شده از بازی با همین نام میباشد مراحل تولید خود را پشت سر گذاشته و هم اکنون در انتظار مجوز از بنیاد ملی بازیهای رایانه ای میباشد این بازی به احتمال زیاد تابستان امسال منتشر خواهد شد. و در نمایشگاه بازیهای رایانه ای تهران نیز به نمایش گذاشته خواهد شد.
نمونه ای از کانسپت آرتهای بازی

dragonboy
21-05-2012, 22:25
دوستان عزیز امروز بعد از مدتها تلاش و پیگیری های تیم دریم فکتوری معاونت نظارت و ارزشیابی بنیاد ملی بازیهای رایانه ای پروانه ساخت بازی سرزمین رویا را به نویسندگی پویان کبودوند تصویب کرد و این بازی بعد از ارسال به اسرا نظام کنترل و درج سنی بازیها و دریافت رنج سنی بازی برای انتشار آماده خواهد شد. البته قبل از آن ما در حال تلاش برای آماده سازی و دریافت اجازه برقراری غرفه در دومین نمایشگاه بازیهای رایانه ای تهران هستیم خبرهای بعدی پیرامون این مسئله بزودی اعلام خواهد شد.
متن خبر در وبسایت معاونت و نظارت بازیهای رایانه ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با تشکر مدیریت تیم دریم فکتوری

dragonboy
13-06-2012, 16:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امروز بالاخره بعد از تلاشهای فراوان با خبر حضور تیم دریم فکتوری در دومین نمایشگاه بازیهای رایانه ای تهران با شما هستم تیم دریم فکتوری ( کارخانه رویایی ) در دومین نمایشگاه بازیهای رایانه ای تهران حاضر خواهد بود و شما عزیزان میتوانید از غرفه ما در این نمایشگاه دیدن نمایید و با بازیهای جدید تیم و همچنین صحنه های جدیدی از بازی سرزمین رویا بازگویی داستان و عوامل ساخت آن نیز آشنا شوید

dragonboy
16-06-2012, 13:34
دوستان عزیز و علاقمندان جهت بازدید از غرفه تیم دریم فکتوری ( کارخانه رویایی) میتوانند در تاریخ ۶ تیرماه به مدت ۴ روز در مصلی بزرگ امام خمینی در بخش تولیدات ، غرفه کارخانه رویایی (A50 ) از غرفه ی ما دیدن نمایند. ( شایان ذکر است پروژه دوم این تیم در این غرفه معرفی خواهد شد) منتظر حضور شما در غرفه تیم کارخانه رویایی خواهیم بود

dragonboy
28-06-2012, 18:19
اولین و آخرین پروژه بازیسازی تیم دریم فکتوری بازی سرزمین رویا به احتمال فراوان توسط عصر بازی منتشر خواهد البته این مطلب هنوز بصورت رسمی تایید نشده و تیم دریم فکتوری بعد از فروش این بازی دیگر با دنیای بازیسازی خداحافظی خواهد کرد

M0hsen3D
28-06-2012, 18:32
این دوتا حرفتون تناقص دارن :دی

پروژه دوم این تیم در این غرفه معرفی خواهد شد

بعد از فروش این بازی دیگر با دنیای بازیسازی خداحافظی خواهد کرد
حالا واقعا دیگه میخواین برین از بازیسازی؟ واسه چی آخه ؟ هدفتون بازار های جهانی باشه نه شرایط ایران و مشکلاتش.

dragonboy
29-06-2012, 04:17
این دوتا حرفتون تناقص دارن :دی

حالا واقعا دیگه میخواین برین از بازیسازی؟ واسه چی آخه ؟ هدفتون بازار های جهانی باشه نه شرایط ایران و مشکلاتش.

عزیزم اون حرف قبل از نمایشگاه بود و این حرف بعد از نمایشگاه ما دیگه هدفی نداریم

dragonboy
29-06-2012, 20:03
خب دوستان عزیز بنا به درخواست یک دوست عزیز و ارجمند که در عرصه بازیهای رایانه ای هم فعالیت دارند و بسیار هم سرشناس هستند تیم دریم فکتوری به روند ساخت پروژه های خودش ادامه خواهد داد اما احتمالا بدون مدیریت اینجانب و با مدیریت شخص جدید و سرشناسی این خبر رو هم اعلام کنم که بزودی بخش بازیهای آندرویدی و ایندی تیم دریم فکتوری هم آغاز بکار خواهد کرد و اینجانب فقط به عنوان گرافیست و سخنگوی اخبار این تیم فعالیت خواهم کرد

silsin
29-06-2012, 21:36
دستتون درد نکنه ما که واقعا ناراحت میشیم هنرمندی مثل شما بخواد این کار رو ول کنه .
یه مسئله ی دیگه وجود داره :
اولین پست این انجمن 24-08-2010 زده شده به نظرتون دو سال برای همچین بازی یکمی زیاد نبود ؟ چرا اینقدر طول کشید ؟

dragonboy
30-06-2012, 08:08
دستتون درد نکنه ما که واقعا ناراحت میشیم هنرمندی مثل شما بخواد این کار رو ول کنه .
یه مسئله ی دیگه وجود داره :
اولین پست این انجمن 24-08-2010 زده شده به نظرتون دو سال برای همچین بازی یکمی زیاد نبود ؟ چرا اینقدر طول کشید ؟
ممنون عزیزم خب شما مد نظر داشته باشید که فقط دو نفر روی بازی کار میکردن ما هم آدمیم موشک که نیستیم :20:

عادل سلیمی 20
30-06-2012, 15:00
خب دوستان عزیز بنا به درخواست یک دوست عزیز و ارجمند که در عرصه بازیهای رایانه ای هم فعالیت دارند و بسیار هم سرشناس هستند تیم دریم فکتوری به روند ساخت پروژه های خودش ادامه خواهد داد اما احتمالا بدون مدیریت اینجانب و با مدیریت شخص جدید و سرشناسی این خبر رو هم اعلام کنم که بزودی بخش بازیهای آندرویدی و ایندی تیم دریم فکتوری هم آغاز بکار خواهد کرد و اینجانب فقط به عنوان گرافیست و سخنگوی اخبار این تیم فعالیت خواهم کرد
خیلی خوش حال شذیم
خداییش وقتی یه هو گفتین "دیگه هدفی نداریم" خیلی تعجب کردم
خوشحالم که دوباره میخواین به کاراتون ادامه بدین
امیدوارم که بتونین تو بازیسازیتون پیشرفت کنین و بتونین تو بازارهای جهانی خودی نشون بدین
موفق باشید

Expert32
30-06-2012, 18:47
موافقم.

ممنون عزیزم خب شما مد نظر داشته باشید که فقط دو نفر روی بازی کار میکردن ما هم آدمیم موشک که نیستیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2D-boy خالقین بازی world of goo هم 2 نفر بودن , موشک هم نبودن انسان بودن.
البته world of goo کجا و ...
در کل امیدوارم که ایندفعه یه کار خوب بدین بیرون.
---------
معمولا برای بازیهای دو بعدی خود تیم انجین اختصاصی داره که فوق العاده برای بازیشون بهینه شده.اگر میتونستید از کسی کمک بگیرید که یک انجین دو بعدی مختص بازیتون می نوشت نتیجه کارتون خیلی بهتر میشد و یک کار حرفه ایی تولید میشد تا اینکه از انجین های آماده استفاده کنید.داخل اون دمویی هم که گذاشته بودید نرخ فریم فوق العاده پایین بود و در یک بازی دو بعدی پایین امدن نرخ فریم نشون دهنده پیاده سازی غیر استاندارد بازی هست.
---------
یه چیز دیگه اینکه کلمه V2 در آخر اسم dream land نشانه نسخه یا ورژن اون هست یا جز اسم هست؟
نام تاپیک "سرزمین رویا وی تو" ثبت شده اگر از کلمه "وی تو" منظورتون نسخه هست که بهتر بود مینوشتید نسخه 2 یا ورژن 2 چون تمام اسم رو به فارسی ترجمه کردید بعد یدفعه از فینگلیش استفاده شده "وی تو" ! اگر هم جزو اسم هست! حداقل برای بازیکن یکمی بی معنا هست!

dragonboy
30-06-2012, 19:20
موافقم.

2D-boy خالقین بازی world of goo هم 2 نفر بودن , موشک هم نبودن انسان بودن.
البته world of goo کجا و ...
در کل امیدوارم که ایندفعه یه کار خوب بدین بیرون.
---------
معمولا برای بازیهای دو بعدی خود تیم انجین اختصاصی داره که فوق العاده برای بازیشون بهینه شده.اگر میتونستید از کسی کمک بگیرید که یک انجین دو بعدی مختص بازیتون می نوشت نتیجه کارتون خیلی بهتر میشد و یک کار حرفه ایی تولید میشد تا اینکه از انجین های آماده استفاده کنید.داخل اون دمویی هم که گذاشته بودید نرخ فریم فوق العاده پایین بود و در یک بازی دو بعدی پایین امدن نرخ فریم نشون دهنده پیاده سازی غیر استاندارد بازی هست.
---------
یه چیز دیگه اینکه کلمه V2 در آخر اسم dream land نشانه نسخه یا ورژن اون هست یا جز اسم هست؟
نام تاپیک "سرزمین رویا وی تو" ثبت شده اگر از کلمه "وی تو" منظورتون نسخه هست که بهتر بود مینوشتید نسخه 2 یا ورژن 2 چون تمام اسم رو به فارسی ترجمه کردید بعد یدفعه از فینگلیش استفاده شده "وی تو" ! اگر هم جزو اسم هست! حداقل برای بازیکن یکمی بی معنا هست!
خب wog هم طی دو سال ساخته شده عزیزم اونم توی یه کافی شاپ ما هم دقیقا مثل همونا داریم کار میکنیم با این فرق که کل کار گرافیک به مراتب سنگینتر از wog داره البته از نظر گیم پلی که اون بهتر بود تو سبک بازهای خودش در مورد وی تو هم درسته اما تا اینجاش با این اسم پیش رفته کاریش نمیشه کرد

Expert32
30-06-2012, 22:18
درباره انجین که هیچ نظری ندادید ولی اگر ممکنه سعی کنید یک انجین اختصاصی داشته باشید. ساخت یک انجین دو بعدی به پیچیدگی انجین سه بعدی نیست و میشه در عرض چند ماه یک نمونه بهینه و خوب مخصوص یک نوع گیم پلی پیاده سازی کرد.البته من زیاد سررشته ایی در این کار ندارم ولی داخل همین انجمن میتونید اشخاصی رو پیدا کنید که میتونن اینکارو براتون انجام بدن.
مطمئنن نتیجه کارتون حداقل از نظر مسائل فنی مثل نرخ فریم و رندر بهینه تر هست. این مطلبو بخاطر این گفتم که بعد از کلی زحمت و کار ,دوباره مثل نمونه قبلی از نظر فنی کمبود به وجود نیاد.
اگر دقت کرده باشین اکثر بازیهای دو بعدی روز اگر کل انجین مال خودشون نباشه حداقل بخش رندر اون رو اختصاصی نوشتن که باعث میشه بازیشون حتی روی یک سیستم ضعیف هم بخوبی اجرا بشه.
GameMaker انجین خوبی هست ولی فقط برای بازیهای سبک و ساده. به نظر من هیچوقت نباید از GameMaker توقع یک کار دو بعدی سنگین گرافیکی و حرفه ایی رو داشت.دلایل زیادی هم داره ولی الان قصد بحث کردن در این تاپیک رو ندارم و اصلا ربطی به موضوع نداره.Unity انجین فوق العاده گسترده ایی هست و همین باعث میشه که نتونید اونو برای یک کار دو بعدی با گیم پلی خاص کاملا بهینه کنید.به تمام این مطالب که نگاه کنید مثل تمام بازیسازان دو بعدی معروف و حرفه ایی متوجه میشید که بهترین گزینه نوشتن انجین اختصاصی هست.
در کل امیدوارم قبل از شروع کارتون تمام این مسائل رو در نظر بگیرید تا حداقل ما (ایران) هم تو این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشیم.

dragonboy
01-07-2012, 05:42
درباره انجین که هیچ نظری ندادید ولی اگر ممکنه سعی کنید یک انجین اختصاصی داشته باشید. ساخت یک انجین دو بعدی به پیچیدگی انجین سه بعدی نیست و میشه در عرض چند ماه یک نمونه بهینه و خوب مخصوص یک نوع گیم پلی پیاده سازی کرد.البته من زیاد سررشته ایی در این کار ندارم ولی داخل همین انجمن میتونید اشخاصی رو پیدا کنید که میتونن اینکارو براتون انجام بدن.
مطمئنن نتیجه کارتون حداقل از نظر مسائل فنی مثل نرخ فریم و رندر بهینه تر هست. این مطلبو بخاطر این گفتم که بعد از کلی زحمت و کار ,دوباره مثل نمونه قبلی از نظر فنی کمبود به وجود نیاد.
اگر دقت کرده باشین اکثر بازیهای دو بعدی روز اگر کل انجین مال خودشون نباشه حداقل بخش رندر اون رو اختصاصی نوشتن که باعث میشه بازیشون حتی روی یک سیستم ضعیف هم بخوبی اجرا بشه.
GameMaker انجین خوبی هست ولی فقط برای بازیهای سبک و ساده. به نظر من هیچوقت نباید از GameMaker توقع یک کار دو بعدی سنگین گرافیکی و حرفه ایی رو داشت.دلایل زیادی هم داره ولی الان قصد بحث کردن در این تاپیک رو ندارم و اصلا ربطی به موضوع نداره.Unity انجین فوق العاده گسترده ایی هست و همین باعث میشه که نتونید اونو برای یک کار دو بعدی با گیم پلی خاص کاملا بهینه کنید.به تمام این مطالب که نگاه کنید مثل تمام بازیسازان دو بعدی معروف و حرفه ایی متوجه میشید که بهترین گزینه نوشتن انجین اختصاصی هست.
در کل امیدوارم قبل از شروع کارتون تمام این مسائل رو در نظر بگیرید تا حداقل ما (ایران) هم تو این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشیم.

عزیزم درسته و به همین مظور ما انجین خودمون رو ساختیم منتها برای این بازی نمیشه ازش استفاده کرد و انشالله پروژه بعدیمون رو باهاش استارت میزنیم

dragonboy
01-07-2012, 10:20
آخرین روز نمایشگاه هم تمام شد و اینجا از دوستان بابت اینکه اومدن غرفه و ما نبودیم و یا اینکه فقط به مدت چهار روز غرفه رو دائر کرده بودیم از همگی عذرخواهی میکنم و این مطلب رو بیان میکنم که ما بدلیل اینکه یه تیم مستقل بودیم و بار اولمون بود توی نمایشگاه حاضر میشدیم نتونستیم آنچنان که باید و میبود غرفه زیبایی طراحی کنیم و اطلاع رسانی دقیق تری در این مورد انجام بدیم. بعضی از دوستان از غرفه دیدن کردن و صحنه های جدیدی از بازی سرزمین رویا بازگویی داستان رو دیدن و پوسترهای طراحی شده برای این بازی و پوستر معرفی بازی ارتش چهار نفره که پروژه بعدی تیم دریم فکتوری بود. اما دوستانی که از غرفه و صحنه های بازی سرزمین رویا بازگویی داستان دیدن کرده بودن بصورت کلی همگی در مورد اینکه بازی چرا شبیه به نمونه های خارجی شده و از المان های ایرانی درش دیده نمیشه صحبت میکردن من باز هم اینجا توضیح این مطلب رو بیان میکنم که بازی سرزمین رویا بازگویی داستان بدلیل استفاده از داستان و فضای فانتازی بیشتر به این نوع طراحیها که سبک انیم و مانگای ژاپنی رو در خودش داره شبیه تا طراحی به سبک ایرانی و نمیشه فضا و داستان یک بازی رو فدای یک نوع طراحی کرد چون بازی مخصوص و ساخته شده در نقطه خاصی بوده.
انشالله هم در نمایشگاه های سال بعد سعی میکنیم غرفه بهتر و درخور تیم و شما عزیزان برپا کنیم

ehsan_wwe
01-07-2012, 17:51
والا کلی ضایع شدم اومدم ببینمتون قرفتون بسته بود کلا تازه روز پنج شنبه که اوجشه 3 تا پستر فقط داشتین

dragonboy
01-07-2012, 19:26
والا کلی ضایع شدم اومدم ببینمتون قرفتون بسته بود کلا تازه روز پنج شنبه که اوجشه 3 تا پستر فقط داشتین
احسان جان همونطور که گفتم سال اولمون بود و کلی مشکلات و مسائل برامون توی نمایشگاه بوجود اومد و من باز عذرخواهی میکنم بابت همه چیز اونطور که باید میبود نشد انشالله سال بعد از خجالت همه در میایم

dragonboy
06-07-2012, 17:14
دوستان داشتم توی فایلهای بازی سرزمین رویا رو نگاه میکردم یه سری تصاویر اولیه از بازی رو که روزهای اول ساخت ساخته بودم و بصورت پیکسلی بودن رو پیدا کردم گفتم بیارم بزارم شما هم ببینید شاید خوشتون بیاد

جارجار از تاریکی الیسان را باز خواهد آورد ( الهام گرفته از فیلم رینگ )
غذا درست کردن نیکس
طناب بازی سای
دریملند به زبان ژاپنی
اولین تصویر ساخته شده بازی

ehsan_wwe
06-07-2012, 22:41
تصلتت روی پیکسلا واقا معرکه است خیلی حال کردم فوقلعادست

dragonboy
22-07-2012, 14:35
وقتیکه غول بچه ها حمله میکنن

ehsan_wwe
23-07-2012, 19:08
خیلی شاخ شده
راستی یه ایده ( که تویه یکی از بازی هام داشتم )
بد نیست یه سری چکه سیاه باشه که مثل بارون رو زمین بیان چکه های بزرگ
که وقتی به زمین خوردن تبدیل یه هیولا بشن ( یعنی زیرش هیولا رشد کنه ) مال بازی قدیمیمو فرستادم برات -

dragonboy
01-08-2012, 12:01
جهت ساخت تیزر تبلیغاتی ویدئوی بازی سرزمین رویا بازگویی داستان از افرادی که در ساخت اینگونه تیزرهای تبلیغاتی تبحر دارند دعوت میشود تا در ساخت این تیزر تبلیغاتی مارا یاری رسانند افرادی که توانایی ساخت تیزر تبلیغاتی را دارا میباشد جهت همکاری با ارسال یک نمونه کار و مشخصات فردی و شماره تماس به پست الکترونیکی poyankaboodvand@yahoo.com اعلام آمادگی نمایند. علاقمندان مبلغ یا هزینه کاری مورد نظر خود را نیز درج نمایند

با تشکر

dragonboy
05-08-2012, 07:20
بزودی وبسایت بازی سرزمین رویا بازگویی داستان فعال خواهد شد و شما میتوانید اخبار ، اطلاعات ، تصاویر و ویدئوها و پس زمینه های جدید از این بازی رو در اون ببینید و دریافت کنید هچنین اخبار مربوط به نشر این بازی بزودی اعلام خواهد شد
یک پس زمینه از بازی سرزمین رویا بازگویی داستان

ehsan_wwe
05-08-2012, 09:01
چه عکس خوشکلی
ریلیزت کی میشه تغریبا فک کنم دو سال شده منتظریم :دی

راستی تو چرا هیچوقت به بایز بچه ها سر نمیزنی نظرتو راجب کارشون بگی
بهت قول میدم کلی تو پیشرفت کیفی کارتون تاثییر بزاره

dragonboy
05-08-2012, 11:50
چه عکس خوشکلی
ریلیزت کی میشه تغریبا فک کنم دو سال شده منتظریم :دی
راستی تو چرا هیچوقت به بایز بچه ها سر نمیزنی نظرتو راجب کارشون بگی
بهت قول میدم کلی تو پیشرفت کیفی کارتون تاثییر بزاره

احسان جان ممنون تاریخ ریلیز رو هم انشالله یه مدت دیگه همراه اطلاعاتش درج میکنم انشالله دیگه بازی بزودی منتشر میشه در مورد بازی بچه ها هم خودم دوست دارم منتها خودت که در جریانی بدجوری درگیر کارای مربوط به این بازی شدم فکر نکنم یوبی و .. هم انقدر سر یه بازی وقت گذاشته باشن در کل بعد ازاتمام این بازی یه نفسی میکشیم

dragonboy
22-08-2012, 23:16
تریلر نهایی بازی سرزمین رویا بازگویی داستان فردا منتشر خواهد شد

Expert32
23-08-2012, 00:38
تریلر نهایی بازی سرزمین رویا بازگویی داستان فردا منتشر خواهد شد
خیلی خوب میشد اگر یه دمو در حد چند ثانیه گیم پلی میزاشتید تا بازی کنیم و نظر بدیم.

dragonboy
23-08-2012, 15:04
دوستان عزیز بازی سرزمین رویا بازگویی داستان مراحل ساخت خود را پشت سر گذاشته و هم اکنون در مرحله پیدا کردن ناشر مناسب برای نشر میباشد این بازی که بصورت مستقل ساخته شده و بازسازی شده از بازی با همین نام میباشد بعداز دریافت درجه سنی از نظام درجه بندی اسرا و پیدا کردن ناشر بزودی در فروشگاهای فروش بازیهای رایانه ای قابل دسترس میباشد و شما میتوانید آنرا تهیه کنید همچنین تریلر نهایی این بازی نیز میتوانید در ادامه دریافت و یا از کانال ویدئویی تیم دریم فکتوری در آپارات آنرا مشاهده نمایید

مشاهده در کانال ویدئویی دریم فکتوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود تریلر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dragonboy
26-08-2012, 00:55
الیسان شاهزاده سرزمین رویا برای انتقام مرگ همسرش نیکس به قلعه سیاه
رفته بود اما هنگامی که جارجار حاکم شیطانی جارجاروس مقابل او قرار گرفت
الیسان در میابد که هیچ وقت نمی تواند انتقام مرگ همسرش را از جارجار و تاریکی
بگیرد زیرا او نیز مرده است اما تمام داستان این نبود و الیسان خاطرات خود را بازبینی میکند تا بدرستی ماجرا پی ببرد .
............................
داستان بازی سرزمین رویا بازگویی داستان با الهام از داستان بازی سرزمین رویای آقای مهدی فنایی نوشته شده
و با بکارگیری از نام و شخصیتهای داستان مذکور و با الهام کلی از سبک آن داستان به گونه ای دیگر داستان
را به شما نشان خواهد داد. اما همانطور که گفته شد سبک و تم کلی داستان کاملا حفظ شده و با تغییراتی
در نوع بازگویی برای شما بازگو خواهد شد.
...............................
شماره دوم از این بازی هم با داستانی نوشته شده توسط دریم فکتوری در حال انجام مراحل اولیه و دریافت اجازه بهره برداری از شخصیتها و نامهایی که در داستان آمده از آقای فنایی است
نام شماره دوم بازی
سرزمین رویا : ریشه ها

dragonboy
30-08-2012, 01:04
دوستان انشالله بعد از این تعطیلات بازی رو میبریم برای ناشر و اگه خدا بخواد میخوام خیلی سریع منتشر بشه که دیگه خیلی بد قول شدیم

اینجا هم چند تا از گیم پلیهای بازی رو همراه تغییراتی که توی این نسخه بوجود اومده رو براتون مینویسم تا بیشتر با بازی آشنا بشید

پرتاب بومرنگ بجای استفاده از قدرت پرتاب ابر
( بنیاد باعث تغییرش شده )
استفاده از از قدرت طوفان بومرنگ
ضربه قدرتی که برای چند ثانیه هرچیزی رو به سمت خودش میکشونه و نابود میکنه
راه رفتن از روی دیوارها
در قسمتهایی که راه زمینی برای شما وجود ندارد میتوانید با راه رفتن روی دیوارها مسیر را رد کنید
جابجایی و هل دادن اجسام
در قسمتهایی از بازی برای انجام کار دیگری مجبور میشوید موانع و اجسامی را جابجا کنبد
سرعت سریع
با استفاده از این قدرت میتونید روی زمینهای صاف و روی آسمون با سرعت به جلو برید
بالا و پایین رفتن از صخره ها
توی قسمتهایی از بازی باید احتیاط کنید که با کم کردن مساحت پرشتون بالا و یا پایین برید چون امکان دمج خوردن براتون بوجود میاد
ساخت معماهای محیطی
در بازی قسمتهایی وجود داره که برای رد شدن از اون محل مجبور به حل معمای مربوط به اون قسمت میشید
بکارگیری آیتمهای محیطی
در قسمتهایی از بازی باید آیتم هایی رو برای عبور و تسریع در پیشروی در بازی جستجو کنید

parvizamd
30-08-2012, 06:16
فوق العادله اس .

soldier
11-09-2012, 14:10
خسته نباشی دوست عزیز. واقعآ زحمت کشیدی و خیلی منتظریم تا ببینیم بازیتون منتشر شده.

فقط من یه سوال از آقای فنایی که نسخه یک این بازی رو ساخته دارم که آیا ایشون ایده این بازی رو کاملآ از خودشون داشتن؟

یا از بازی بنده که سال 86 ساختم هم الهام گرفتم. آخه خیلی داستان بازی دریم لند با بازی که ما ساختیم شبیه بود...

اسم بازی ما Glamour Land بود سال 86 ساختیمش و توی مسابقه بازی سازی پی سی ورلد شرکت کردیم که مطمئنآ هنوزم توی انجمن هست (فقط توی همین انجمن بازی رو معرفی کردیم برای همین زیاد اسمی ازش برده نشده)

اگر سرچ کنید حتمآ پیداش میکنید. البته گرافیک بازی ایشون خیلی بالاتر از کار ما بود البته واسه ی داستان اگر قصد ایشون کپی برداری بوده حداقل

باید اجازه میگرفت ولی اگر این موضوع اتفاقی بوده من قصد تهمت ندارم و همینجا از ایشون معذرت خواهی میکنم.

dragonboy
12-09-2012, 20:42
خسته نباشی دوست عزیز. واقعآ زحمت کشیدی و خیلی منتظریم تا ببینیم بازیتون منتشر شده.
فقط من یه سوال از آقای فنایی که نسخه یک این بازی رو ساخته دارم که آیا ایشون ایده این بازی رو کاملآ از خودشون داشتن؟
یا از بازی بنده که سال 86 ساختم هم الهام گرفتم. آخه خیلی داستان بازی دریم لند با بازی که ما ساختیم شبیه بود...
اسم بازی ما Glamour Land بود سال 86 ساختیمش و توی مسابقه بازی سازی پی سی ورلد شرکت کردیم که مطمئنآ هنوزم توی انجمن هست (فقط توی همین انجمن بازی رو معرفی کردیم برای همین زیاد اسمی ازش برده نشده)
اگر سرچ کنید حتمآ پیداش میکنید. البته گرافیک بازی ایشون خیلی بالاتر از کار ما بود البته واسه ی داستان اگر قصد ایشون کپی برداری بوده حداقل
باید اجازه میگرفت ولی اگر این موضوع اتفاقی بوده من قصد تهمت ندارم و همینجا از ایشون معذرت خواهی میکنم.
عزیزم ممنون و باید بگم متاسفانه آقای فنایی در ساخت این بازی هیچ دخالتی نداشتن و ما با اجازه بهره برداری از شخصیتهای داستانی ایشون بازی فوق رو ساختیم و فکر میکنم داستان اون هم نه تنها به بازی سرزمین رویای اقای فنایی هیچ شباهتی نداشته باشه بلکه بازی کاملا یک داستان جدید به همراه گیم پلی جدیدی را که نوشته اعضای تیم دریم فکتوری هست داره پس شما میتونید با خود آقای فنایی در مورد داستانشون در سایت خودشون صحبت کنید ممنون

dragonboy
27-10-2012, 08:07
خب دوستان عزیز متاسفانه بازی سرزمین رویا بازگویی داستان بعد از حدود یک ماه و اندی هنوز موفق به پیدا کرن ناشری برای انتشار نشده و ما حدودا با چند ناشر معتبر هم گفتگوهایی رو داشتیم که بصورت کلی تماما از وضع موجود بازار و نخریدن بازیهای صحبت میکنن با این رویه فکر نمیکنم که بازی سرزمین رویا بتونه منتشر بشه و ما باید بصورتهایی دیگه برای انتشار اون فکری بکنیم ، همینجا از دوستانیکه میتونن مارو در این امر یاری کنن دعوت میکنم پیشنهادات خودشون رو در رابطه با این موضوع بیان کنن تا بتوینم به طرق دیگه ای این جریان رو هم پشت سر بگذاریم .
کلام اخر یا نصیحت دوستانه به سایر بازیسازان مستقل هم اینکه به قول یه دوست عزیز و قدیمی در عرصه بازی خودتون رو درگیر بنیاد ملی و پروانه و سایر موضوعات این چنینی نکنید

dragonboy
16-11-2012, 01:54
دوستان عزیز بازی ایرانی سرزمین رویا: بازگویی داستان که یه بازی دو بعدی پلتفورم و با هزینه شخصی و بصورت کاملا مستقل و توسط دو نفر ساخته شده مدتیه که بدنبال ناشر میگرده و تاکنون موفق به این امر نشده بنابراین از دوستانیکه میتونن مارو در این امر و پیدا کردن ناشر برای این بازی یاری کنن طلب یاری میکنیم اطلاعات و مشخصات کلی بازی رو هم میتونید در کانسپت داکیومنت بازی در آدرس زیر دریافت کنید
نسخه Word
نسخه PDF

iload
16-11-2012, 02:35
دوستان عزیز بازی ایرانی سرزمین رویا: بازگویی داستان که یه بازی دو بعدی پلتفورم و با هزینه شخصی و بصورت کاملا مستقل و توسط دو نفر ساخته شده مدتیه که بدنبال ناشر میگرده و تاکنون موفق به این امر نشده بنابراین از دوستانیکه میتونن مارو در این امر و پیدا کردن ناشر برای این بازی یاری کنن طلب یاری میکنیم اطلاعات و مشخصات کلی بازی رو هم میتونید در کانسپت داکیومنت بازی در آدرس زیر دریافت کنید
نسخه Word
نسخه PDF

سلام

اگر میتونید برای IOS پورتش کنید . من میتونم با شما همکاری داشته باشم برای انتشار بازیتون در سایت آپل . با قیمت 2 تا 3 دلار . ( زبان بازی باید انگلیسی باشه )

این بازی میتونه از بهترین بازی های ios باشه و فروش خوبی هم داشته باشه . البته اگر زیاد باگ نداشته باشه .

dragonboy
18-02-2013, 21:44
دوستان عزیز بزودی بازی سرزمین رویا باگویی داستان بصورت اینترنتی و رایگان پخش خواهد شد منتظر خبرهایی در مورد لینک بازی باشید

M0hsen3D
18-02-2013, 22:32
eee
اخه چرا؟؟!!من منظر اخبار در مورد ناشر و قیمت بازی بودم واقعا نشد منتشر بشه توسط هیچ ناشری؟

dragonboy
18-02-2013, 23:23
eee
اخه چرا؟؟!!من منظر اخبار در مورد ناشر و قیمت بازی بودم واقعا نشد منتشر بشه توسط هیچ ناشری؟
محسن جان راستش ناشرهای مختلفی بازی رو دیدن و خوششون اومده بود اما یا قیمتهایی بجایی در مورد بازی نمیدادن یا فصد تغییر در بازی رو داشتن که ما هیچکودوم رو نمیپسندیدم بنابراین تصمیم گرفتیم بازی رو بصورت رایگان و بدون هیچ نغییری در نت پخش کنیم :n01: ایرادی هم نداره ما اصلا دلسرد نشدیم تازه خوشحال هم هستیم