PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با IDM تو ویندوز 7

__KiaNoosh__
23-08-2010, 23:14
سلام
من از وقتی که ویندوز 7 نصب کردم شبها برنامه idm نمیتونه سر ساعت مشخصی به اینترنت وصل شه اصلا کانکشن رو نمیتونه باز کنه تا وصل بشه ولی وقتی خودم وصل میکنم اگه دیسکانکت شه از دوباره خودش وصل میشه فقط تو بار اول مشکل داره (ساعت تنظیمه .کانکشن شبانه ساخته شده .برنامه تنظیم شده و تو ویندوز xp مشکلی نداشتم )

parsa5564
23-08-2010, 23:19
ویندوز رو قبلش خاموش می کنید؟ باید hibernate کنید

__KiaNoosh__
23-08-2010, 23:21
hibernate میکنم :5:

Amir Varasteh
23-08-2010, 23:37
سلام.

شما از کانکشن اینترنتت یک شورتکات بساز روی دسکتاپ. سپس اونو Cut کن به Start -> Startup.

اینطوری هر وقت سیستمت روشن شه خودش اتوماتیک کانکت میشه.

فقط یه کاری باید بکنی اینکه توی Properties کانکشن، از تب Options گزینه ی Prompt for username and pasword رو تیکش رو برداری.

__KiaNoosh__
23-08-2010, 23:42
startup رو پیدا نکردم:31:

Amir Varasteh
24-08-2010, 00:46
startup رو پیدا نکردم:31:
برو به مسیر زیر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدببین اینجا پوشه ی Startup هست ؟ اگه هست که هیچی اگه نیست هم بسازش.

__KiaNoosh__
24-08-2010, 19:46
نشد اصلا من خودم به اینترنت وصل میکنم بعد میزنم دانلود میکنه وقتی خودم همون موقع دسیکانکت میکنم دیگه برنامه هیچ تلاشی واسه کانکت شدن نمیکنه و دانلود نصفه میمونه:20:

parsa205
25-08-2010, 11:50
سلام
من از وقتی که ویندوز 7 نصب کردم شبها برنامه idm نمیتونه سر ساعت مشخصی به اینترنت وصل شه اصلا کانکشن رو نمیتونه باز کنه تا وصل بشه ولی وقتی خودم وصل میکنم اگه دیسکانکت شه از دوباره خودش وصل میشه فقط تو بار اول مشکل داره (ساعت تنظیمه .کانکشن شبانه ساخته شده .برنامه تنظیم شده و تو ویندوز xp مشکلی نداشتم )
ورژن IDM ات چنده؟؟؟

jamy_khoshtip
25-08-2010, 12:05
فدات شم شما به قسمت schduling یا همچین چیزی عکس یک ساعت است رو میزنی و یک تیک داره start download on idm startup
رو میزنی تا pc روشن میشه اون هم وصل میشه .

__KiaNoosh__
25-08-2010, 13:26
5.19
فدات شم همه ی این کارارو کردم :5:

-reza-
25-08-2010, 13:56
ویندوز رو قبلش خاموش می کنید؟ باید hibernate کنید
فکر نکنم ربطی داشته باشه !
فقط کاپیوتر نباید یوزر نیم پسورد بخواد.
عجیبه من با 7 مشکلی ندارم.
شما همه ی دانلودات روی Main Download queue هستش ؟
مطمئنی دانلودات تو همون queue ای هست که گذاشتیش رو Auto start download ؟؟؟؟؟

Amir Varasteh
25-08-2010, 16:50
5.19
فدات شم همه ی این کارارو کردم :5:
عزیز من، شما چرا کاری که من گفتم رو نمیکنی ؟

مگه میشه پوشه ی Startup نداشته باشی ؟

به عکس زیر دقت کن :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

__KiaNoosh__
25-08-2010, 18:06
عزیز من، شما چرا کاری که من گفتم رو نمیکنی ؟

مگه میشه پوشه ی Startup نداشته باشی ؟

به عکس زیر دقت کن :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دستت درد نکنه اون درست شده وقتی روشن میشه خودش وصل میشه ولی تو صبانت هر یه ساعت قطع میشه که دیگه IDM نمیتونه کانکت شه اینو چیکنم:31:
ویندوز 7 شما 64 بیتی هست ؟
واسه من دریا سافته احساس میکنم خوب نیست واسه شما چیه یه شرکت خوب بگید تا بگیرم این اصلا اکتیو هم نبود کد هم نداشت که بزنم :27: :8:

Amir Varasteh
25-08-2010, 18:51
دستت درد نکنه اون درست شده وقتی روشن میشه خودش وصل میشه ولی تو صبانت هر یه ساعت قطع میشه که دیگه IDM نمیتونه کانکت شه اینو چیکنم:31:
ویندوز 7 شما 64 بیتی هست ؟
واسه من دریا سافته احساس میکنم خوب نیست واسه شما چیه یه شرکت خوب بگید تا بگیرم این اصلا اکتیو هم نبود کد هم نداشت که بزنم :27: :8:
خوب منم صبانت دارم.

اما وقتی دیسکانکت میشه خودش دوباره وصل میشه و Retry میکنه.

شما برو توی IDM -> Options -> Dialup و کانکشنت رو انتخاب کن، user pass بده و اوکی کن.

هر وقت Disconnect بشه خودش دوباره وصل میشه:)

در مورد ویندوز هم من 32 بیتی دارم.

اسم شرکتها رو بلد نیستم راستش و نمیدونم کدوم خوبه و کدوم بده، چون خودم ازشون استفاده نکردم.

__KiaNoosh__
25-08-2010, 20:21
خوب منم صبانت دارم.

اما وقتی دیسکانکت میشه خودش دوباره وصل میشه و Retry میکنه.

شما برو توی IDM -> Options -> Dialup و کانکشنت رو انتخاب کن، user pass بده و اوکی کن.

هر وقت Disconnect بشه خودش دوباره وصل میشه:)

در مورد ویندوز هم من 32 بیتی دارم.

اسم شرکتها رو بلد نیستم راستش و نمیدونم کدوم خوبه و کدوم بده، چون خودم ازشون استفاده نکردم.

همه ی مشکل های من از وقتی شروع شد که من ویندوز 7 نصب کردم از اون موقع به بعد دیگه retry نمیکنه این تنظیمات رو هم انجام دادم

Amir Varasteh
25-08-2010, 23:39
همه ی مشکل های من از وقتی شروع شد که من ویندوز 7 نصب کردم از اون موقع به بعد دیگه retry نمیکنه این تنظیمات رو هم انجام دادم
آخه من هم 7 دارم و این مشکل شما رو ندارم ...

usfelme
26-08-2010, 00:25
دوست عزیز برو توی internet propertise internetexplorer تو تب connections تیک always dial with my default connection رو بزن!!
مطمئن باش درست میشه
من هم همین مشکلو داشتم

__KiaNoosh__
26-08-2010, 02:04
دست همه درد نکنه درست شد :27::8: