PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انجمن PSP داران(تمام موارد مربوط به PSP)

Mr.MRGH
22-08-2010, 12:05
من زياد وقتي نميگذره كه اومدم تو اين سايت عضو شدم!:31:
ولي چون ديدم همچين تاپيكي لازمه گذاشتم !!!:21::21:
از تمام كاربران انجمن ودستگاه های ضبط و پخش قابل حمل دعوت مي كنم به اين تاپيك بياند و اين تاپيك را با كمك هم ارتقا بديم!:11::11::11:

Mr.MRGH
22-08-2010, 12:25
سلام من بخاطر اينكه اسم مطالبي كه درباره ي والپيپر ميذارم با بقيه قاطي نشه يه اسم جداگانه روش گذاشتم خب اين يه بسته والپيپر كه تقديم شما ميكنم:
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 45كيلوبايت

a.z.p.z
22-08-2010, 14:24
مشخص هست تازه وارد هستی چون شما باید بری این تاپیک رو چندتا انجمن پایین تر و در بخش کنسول ها بزنی(البته اونجا هم تاپیک بزنی تاپیکت بسته میشه چون اونجا خودش تاپیک پی اس پی وجود داره با چندصد صفحه و کلی جزئیات!)

** خوبه قبلش تاپیکت رو در بخش مربوطه بزنی ! و یه سرچ هم بکنی!)
فک نکنم این تاپیک اینجا جاش باشه !

Mr.MRGH
22-08-2010, 15:09
اينم عكس آخرين GTA براي PSP!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

مشخص هست تازه وارد هستی چون شما باید بری این تاپیک رو چندتا انجمن پایین تر و در بخش کنسول ها بزنی(البته اونجا هم تاپیک بزنی تاپیکت بسته میشه چون اونجا خودش تاپیک پی اس پی وجود داره با چندصد صفحه و کلی جزئیات!)

** خوبه قبلش تاپیکت رو در بخش مربوطه بزنی ! و یه سرچ هم بکنی!)
فک نکنم این تاپیک اینجا جاش باشه !

راستياتش هم بواي من براي بازيهاش نزدم اصلا مخصوص آهنگهاش و قسمت مولتي مدياشه!:21:
:8::8::8::8::8::8::8::8:

Stream
22-08-2010, 15:10
تمامی مسائل در رابطه با Psp (فقط در اینجا) ! ( پست اول حتما خوانده شود ! ) ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امکانات مولتیمدیای کنسول های بازی هم زیرشاخه مباحث کنسول است.. همونجا فعالیت کنید.