PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Vivaz pro یا Wave ؟؟؟

shahrokh haji kavan
22-08-2010, 12:02
سلام:20:
میخوام یه گوشی تو رنج 350-400 بگیرم
لطفا بچه هایی که با این دو گوشی کار کردن با هم مقایسه کنن
خواهشا" زود جواب بدید چون همین روزا میرم بگیرم
ببینم چیکار میکنینا:31::31:

Dark.Life
22-08-2010, 12:10
برتری های ویو :
صفحه super amoled
تاچ خازنی و مولتی تاچ
هدفون و اسپیکر قویتر
سخت افزار قویتر و سرعت خیلی بیشتر
بلوتوث 3
فیلم برداری 30 فریم و فلش قویتر
بازیهای با گرافیک بالای بیشتر
قطب نما

برتری های ویواز پرو :
کیبرد
برنامه های کاربردی بیشتر

انتخاب با خودت

LiverBarca
23-08-2010, 03:11
هر دو خیلی خوبن...نمیشه گفت کدوم بهتره...اونی که بیشتر دوستش داری رو بخر...اگر هم اهل بازی هستی ویو بگیر...

shahrokh haji kavan
23-08-2010, 09:17
Dark.Life ممنون از شما
البته بزرگترین نقطه ابهام ویو اینه که سیستم عاملش شناخته شده نیست ومعلوم نیست چه جوری از آب در بیاد
ولی درکل به نظر خودمم ویو یه سرو گردن از ویواز پرو بالاتره...
اگه بچه های دیگه هم اطلاعات خوبی دارن ممنون میشم راهنماییم کنین
آخرین قیمت رو هم لطف کنین اگه ممکنه

LiverBarca
23-08-2010, 13:51
ویو بدون گارانتی 400 تومن و با گارانتی 440 تومن...پرو هم بدون گارانتی 350 تومن...با گارانتیش رو نمیدونم!!!!!!!!

maziarzar
23-08-2010, 14:49
بهتره که ویو بگیری
درسته که سامسونگ این سیستم عامل رو تازه راه انداخته اما پول هنگفتی برای این پروزه درنظر گرفته تا الان پیشرفت زیادی هم کرده و کارش اصلا شوخی بردار وکوتاه مدت نیست

shahrokh haji kavan
23-08-2010, 16:21
ویو بدون گارانتی 400 تومن و با گارانتی 440 تومن...پرو هم بدون گارانتی 350 تومن...با گارانتیش رو نمیدونم!!!!!!!!

گارانتیش چیه؟
پائینتر از اینام میره؟

NiKtA20
23-08-2010, 16:43
سليقه ايه
من ويوازو پيشنهاد ميدم!
البته ويو هم گوشيه خوبيه، ولي ويواز به نظرم بهتره...

LiverBarca
23-08-2010, 19:48
گارانتیش چیه؟
پائینتر از اینام میره؟
400 تومن با گارانتی خدمات پارسه و 440 تومن با گارانتی مایکروتل...اگرم مثل من زیاد اهل چونه زدن باشی شاید 10 تومن کمتر هم بشه خریدش!!!!!!!!!!!!!:31:

maziarzar
23-08-2010, 20:39
خدمات پارسه که به هیچ دردی نمی خوره ومیشه گفت بدون گارانتی
گارانتی اصلی گوشی های سامسونگ هم ماکروتل هستش

BIKHIAL_ALL_75
23-08-2010, 21:19
گارانتی اصلی گوشی های سامسونگ هم ماکروتل هستش
ماکروتل تقلبیه
پارس مایکروتل گارنتی اصلی هست

ali racer
23-08-2010, 23:26
من بجز اینجا تو موبایلستان هم شنیدم چند نفر از کسانی که ویو
خریده بودن گوشی شون دچار مشکل سخت افزاری شده بود
اگه ویو خریدی با گارانتی اصلی (پارس مایکروتل ) بخر

shahrokh haji kavan
24-08-2010, 07:46
ممنون از همتون:20::20:

من اول کلی تحقیق کردم دیدم ویواز خیلی گوشیه خوبیه نسبت به قیمتش. از نظر ظاهریم از ویو بهتره ولی وقتی در مورد ویو تحقیق کردم دیدم یه سرو گردن از ویوار پرو بالاتره
من آخر هفته میرم برای خرید
لطف کنید بیشتر راهنماییم کنید که دودل نباشم

هر مشکلی دارن بدون تعصب بگین:40::40:

Honradez
24-08-2010, 10:11
بازيهاي ويو از لحاظ گرافيک واقعا محشرن. فقط يه چيزي: تعدادشون خيلي کمه!

Dark.Life
24-08-2010, 10:45
بازيهاي ويو از لحاظ گرافيک واقعا محشرن. فقط يه چيزي: تعدادشون خيلي کمه!

سیمبین از این بازیا شاید 5 6 تا داشته باشه

behnam_n80
24-08-2010, 11:28
سیمبین از این بازیا شاید 5 6 تا داشته باشه

سیمبین بازی با گرافیک محشر داره؟؟؟؟؟
یا شما شات های ویو را ندیدین یا من خیلی وقته از سسیمبین خبر ندارم
میشه لینک شات های بازی ها با گرافیک محشره سیمبینا بدید من از جهل مرکب در بیام
ممنون:11:

shahrokh haji kavan
24-08-2010, 13:07
بچه ها خواهشا" از بحث خارج نشین

مزایا و معایب این دو گوشی لطفا":11::11::11:

Honradez
24-08-2010, 15:25
آخه اينهم به نظر من جزو معايب سيستم عامل بادا هست. عيب کوچيکي هم نيست. ولي خب البته همون چندتا بازي واقعا کيفيتشون خيلي بهتر از سيمبيانه.

جدا از اين، صفحه نمايش ويو سوپر AMOLED ولي مال ويواز پرو TFT معموليه. فقط هم تو کيفيت فرقشون نيست، زير نور آفتاب واقعا اگه بشه چيزي غير از TFT داشت خيلي بهتره. ضمن اينکه رزولوشن ويو هم تقريبا دوبرابر ويواز پروه. ضمن اينکه ويو تکنولوژي لمسي خازني داره ولي ويواز نه. فرقش بين لمس کردن و فشار دادنه که خب نميشه نديدش.

درمورد دوربين هم، فيلمبرداري ويو رزولوشن بالاتري داره. علاوه بر اون، کيفيتش خيلي خيلي بهتره. (يه نگاهي تو سايتهاي بررسي مثل Phone Arena و GSM Arena بندازيد، متوجه منظورم ميشيد.)

بلوتوث 3 و CPU بالاتر هم برتريهاي ديگه ويون.

درمورد سيستم عامل هم راستش ويو يه سيستم عاملي داره، که دوماهه اومده. کلي هم بودجه گذاشته براي گسترشش. حال اونکه سيمبيان دو سالي ميشه که اومده، و نوکيا هم که صاحبشه ديگه داره ميره سراغ سيستمهاي عاملي چون MeeGo و سيمبيان 3. باداي ويو هم خيلي کاربرپسند (User-friendly)تر از سيمبيانه.

با همه اين اوصاف اگر من جاي شما بودم (که هستم) ويو رو ميگرفتم (که ميخوام بگيرم اگر خدا بخواد!!).

تندرست باشيد. :46:

Apachi
24-08-2010, 18:08
آخه اينهم به نظر من جزو معايب سيستم عامل بادا هست. عيب کوچيکي هم نيست. ولي خب البته همون چندتا بازي واقعا کيفيتشون خيلي بهتر از سيمبيانه.

جدا از اين، صفحه نمايش ويو سوپر AMOLED ولي مال ويواز پرو TFT معموليه. فقط هم تو کيفيت فرقشون نيست، زير نور آفتاب واقعا اگه بشه چيزي غير از TFT داشت خيلي بهتره. ضمن اينکه رزولوشن ويو هم تقريبا دوبرابر ويواز پروه. ضمن اينکه ويو تکنولوژي لمسي خازني داره ولي ويواز نه. فرقش بين لمس کردن و فشار دادنه که خب نميشه نديدش.

درمورد دوربين هم، فيلمبرداري ويو رزولوشن بالاتري داره. علاوه بر اون، کيفيتش خيلي خيلي بهتره. (يه نگاهي تو سايتهاي بررسي مثل Phone Arena و GSM Arena بندازيد، متوجه منظورم ميشيد.)

بلوتوث 3 و CPU بالاتر هم برتريهاي ديگه ويون.

درمورد سيستم عامل هم راستش ويو يه سيستم عاملي داره، که دوماهه اومده. کلي هم بودجه گذاشته براي گسترشش. حال اونکه سيمبيان دو سالي ميشه که اومده، و نوکيا هم که صاحبشه ديگه داره ميره سراغ سيستمهاي عاملي چون MeeGo و سيمبيان 3. باداي ويو هم خيلي کاربرپسند (User-friendly)تر از سيمبيانه.

با همه اين اوصاف اگر من جاي شما بودم (که هستم) ويو رو ميگرفتم (که ميخوام بگيرم اگر خدا بخواد!!).

تندرست باشيد. :46:

در مورد بلوتوث 3 بهتره بدونید که فقط با گوشی های انگشت شماری که 3 دارند میشه استفاده کرد که بخاطر بوجود آمدن ورژن 4 تکنولوژِی بی فایده ای هستش

Display TFT اگر در هر موردی از AMOLED عقب تر باشه تو نور خورشید خیلی برتر هستش و قابل مقایسه نیست

سيمبيان بالای 10 سال قدمت داره ...

Honradez
24-08-2010, 18:47
در مورد بلوتوث 3 بهتره بدونید که فقط با گوشی های انگشت شماری که 3 دارند میشه استفاده کرد که بخاطر بوجود آمدن ورژن 4 تکنولوژِی بی فایده ای هستش

Display TFT اگر در هر موردی از AMOLED عقب تر باشه تو نور خورشید خیلی برتر هستش و قابل مقایسه نیست

من موافقم نيستم که قدمت دليل برتري يک سيستم عامل باشه. مثلا سيمبيان UIQ3 هم بخشي از اين ده سال قدمته. ولي اصلا بدرد نميخوره. حتي آندرويد و iOS هم قدمت سيمبيانو ندارن ولي از خيلي جهات ازش بهترن.

درمورد صفحه نمايش هم راستش چيزي که گفتمو تو مجلات کامپيوتر و سايتهاي بررسي خونده بودم.

و در آخر هم درباره بلوتوث 3 بايد بگم اگر براساس اين تفکر بود اصلا کسي نبايد سراغ بلوتوث 2 ميرفت، چون گوشي براش کم بود!! اگر قرار بود بخاطر تکنولوژي جديدتر کسي سراغش نره، همين تعداد کم گوشي هم بلوتوث 3 نميداشتند.

با آرزوي شادماني و موفقيت شما. :46:

Dark.Life
24-08-2010, 19:09
سیمبین بازی با گرافیک محشر داره؟؟؟؟؟
یا شما شات های ویو را ندیدین یا من خیلی وقته از سسیمبین خبر ندارم
میشه لینک شات های بازی ها با گرافیک محشره سیمبینا بدید من از جهل مرکب در بیام
ممنون:11:

شما دقت نکردی چی شد
دوستمون گفت بازیهای ویو خیلی کمن منم جواب دادم هر چی باشه سیمبین خیلی کمتر داره در حد 5 6 تا

طبق تستهای انجام شده تبادل داده بین بلوتوث 2 و 3 از 2 و 2 سریعتره
بعدشم الان واسه کامپیوتر بلوتوث 3 اومده که سرعت خیلی بالاتری داره در برابر 2
گوشیهای جدید سامسونگ و ان8 نوکیا که جزو پر فروشترین گوشیهاست بلوتوث 3 دارن و مطمعنن خیلی کاربرد داره در آینده بعدشم تبادل داده بین بلوتوث 3 و 4 بازم خیلی سریعتر از 2 و 4 ه

در مورد صفحه نمایش به نظر شما tft ی بهتر از آیفون هست ؟ مطمعناً آیفون بهترین tft رو داره و میبینی که با super amoled برابره شاید حتا super amoled بهترم باشه
پس ویواز که از آیفون ضعیفتره اصلاً به ویو نمیرسه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

LiverBarca
25-08-2010, 01:07
عزیز من اینجا کدومش ویو بود کدومش ویواز؟؟؟؟؟؟؟؟؟میتونی بگی؟؟؟؟؟؟؟:5:

shahrokh haji kavan
25-08-2010, 10:36

یعنی شما میفرمایید Wave با یه گوشی که بلوتوث 2 داره نمیتونه ارتباط داشته باشه!!!!!!؟ این که امکان نداره

در ضمن وقتی حتی یکی از دوتا گوشی سرعت بیشتری داشته باشه، مطمئنا" سرعت انتقال داده بیشتر از زمانیه که هر دوشون 2 هستن.

shahrokh haji kavan
25-08-2010, 11:16
لطفا" بچه هایی که با wave کار کردن هم نظر بدن

Dark.Life
25-08-2010, 12:13
عزیز من اینجا کدومش ویو بود کدومش ویواز؟؟؟؟؟؟؟؟؟میتونی بگی؟؟؟؟؟؟؟:5:

اول متنو بخون بعد نظر بده

یعنی شما میفرمایید Wave با یه گوشی که بلوتوث 2 داره نمیتونه ارتباط داشته باشه!!!!!!؟ این که امکان نداره

در ضمن وقتی حتی یکی از دوتا گوشی سرعت بیشتری داشته باشه، مطمئنا" سرعت انتقال داده بیشتر از زمانیه که هر دوشون 2 هستن.

این بیشتر جریان اون گربه هست که دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده :27:

هر چی باشه 3 از 2 بهتره وقتیم 4 بیاد ارتباط 3 و 4 خیلی سریعتر از 2 و 4 ه
فعلاً هم که گوشیهای روز مثله ان8 نوکیا بلوتوث 3 دارن

biostar
25-08-2010, 14:45
ورژن 4 بلوتوث که از لحاظ سرعتی با بلوتوث 3 فرقی نداره. فقط مصرف باتری رو کم کردن ...
پس ارتباط 3 به 3 و 4 به 3 از نظر سرعتی یکی باید باشه.
ان 8 رو هم بیخیال ! یه 7 یا 8 سال دیگه احتمالا وارد بازار میشه ولی از الان دارن تبلیغ می کنن!:46: (شوخی )

shahrokh haji kavan
25-08-2010, 15:13
بچه ها این طور که بوش میاد من برای WAVE باید 450هزار بدم

من فردا میرم واسه خرید

حالا تو 1 جمله بگید WAVE بگیرم یا نه

Dark.Life
25-08-2010, 15:20
بچه ها این طور که بوش میاد من برای WAVE باید 450هزار بدم

من فردا میرم واسه خرید

حالا تو 1 جمله بگید WAVE بگیرم یا نه

450 که خیلی زیاده!
بدون گارانتیشو بگیری به نظرم بهتره 370 گیر میاد
در یه کلمه : بله :دی

shahrokh haji kavan
25-08-2010, 15:42
450 که خیلی زیاده!
بدون گارانتیشو بگیری به نظرم بهتره 370 گیر میاد
در یه کلمه : بله :دی

بدون گارانتی؟؟؟:18: تقریبا" همه میگن با گارانتی بگیرم. شما چرا میگی بدون گارانتی؟

آخرین قیمت گارانتی دارشو دارین؟؟؟

Dark.Life
25-08-2010, 19:01
بدون گارانتی؟؟؟:18: تقریبا" همه میگن با گارانتی بگیرم. شما چرا میگی بدون گارانتی؟

آخرین قیمت گارانتی دارشو دارین؟؟؟

شما خودت گفتی 450 :دی
بدون گارانتیش 370 باید باشه
گارانتی کلاً خوبه مخصوصاً مایکروتل ولی نمی ارزه 80 تومن واسش بدی

S c a r l e t t
25-08-2010, 19:34
میشه بگین از نظر انتن دهی و کلا صدا wave بهتره یا vivaz por
من تا به حال با سامسونگ کار نکردم

Apachi
25-08-2010, 19:58
من موافقم نيستم که قدمت دليل برتري يک سيستم عامل باشه. مثلا سيمبيان UIQ3 هم بخشي از اين ده سال قدمته. ولي اصلا بدرد نميخوره. حتي آندرويد و iOS هم قدمت سيمبيانو ندارن ولي از خيلي جهات ازش بهترن.

درمورد صفحه نمايش هم راستش چيزي که گفتمو تو مجلات کامپيوتر و سايتهاي بررسي خونده بودم.

و در آخر هم درباره بلوتوث 3 بايد بگم اگر براساس اين تفکر بود اصلا کسي نبايد سراغ بلوتوث 2 ميرفت، چون گوشي براش کم بود!! اگر قرار بود بخاطر تکنولوژي جديدتر کسي سراغش نره، همين تعداد کم گوشي هم بلوتوث 3 نميداشتند.

با آرزوي شادماني و موفقيت شما. :46:
دوست خوب من بحث سیستم عامل نکردم ، شما گفتید سیمبین 2 سال قدمت داره منم گفتم ده ساله

این بحث تکنولوژِی بلوتوث هم بحث من نیست Gsmarena هم همین موضوع بیان کرده این یک ایراد صد درصد کار شناسی هست

لطفآ برای خودتوتن پوینت نگرید و در صورت نقل قول کردن پست را درست بخونید ، من بهیچ وجه نگفتم ورژن 2 با یک یا 3 لینک نمیشن...
به هیچ وجه اینطوری نیست ، وقتی یکی از گوشی ها 2 باشه به هیچ وجه تاثییر نخواهد داشت و ماکسیموم سرعت که تو استاندارد OBEX بوجود میاد تحت استندارد 2 هست که میشه منظروتون نمیفهمم یعنی اگه گوشی دوم ورژن 3 باشه سرعت مثلآ میشه 3.2mb/s چطوری؟؟؟؟؟؟؟

Version Data Rate
Version 1.2 1 Mbit/s
Version 2.0 + EDR 3 Mbit/s
Version 3.0 + HS 24 Mbit/s

Version 4 .0 بر اساس استاندارد Wi-Fi , و همینطور پروتوکل ها همیشگی و استندارد و بولوتوث بوجود آمده و هم مصرف برقش کمتر و هم سرعتش بیشتره...

biostar
25-08-2010, 22:02
شما خودت گفتی 450 :دی
بدون گارانتیش 370 باید باشه
گارانتی کلاً خوبه مخصوصاً مایکروتل ولی نمی ارزه 80 تومن واسش بدی

والا نمیدونم ! اما شنیدم که بدون گارانتیش هم گرون شده ! البته ما که اصفهانیم و از قیمت های تهران تقریبا بی بهره.

اینجا بدون گارانتی 420 تومانه ! انصافا دیگه 30 تومان ارزش گارانتی رو داره !:31:

370 که دیگه خیلی کمه ! مطمئنی ؟ هیچ جا این قیمت رو نشنیدم ! حتی علائدین :18:

maziarzar
25-08-2010, 22:55
متاسفانه تو کشور نظارت بر قیمت و....موبایل وج.د نداره وهیچ قیمت ثابت ویا محدوده خاصی وجود نداره

shahrokh haji kavan
28-08-2010, 10:46
سلام ::11::40::40::40:

من پنجشنبه رفتم علائدین، ویو تو بازار نبود
البته بدون گارانتی تو بعضی مغازه ها پیدا میشد ولی قیمتاشون سر به فلک میکشید

قیمت بدون گارانتیش از 400 تا 460 هزار تومان متغییر بود!!!!!

بعد رفتم بازار موبایل نمایندگی مایکروتل گفتن ویو تو شرکت موجود نیست
آخرین قیمتشونم 448 بود .تو بازار موبایل با گرانتی پیدا کردم 485 هزار!!! خلاصه که هر کی یه قیمت نجومی میپروند دیگه...
من که میخوام یکی دو هفته صبر کنم احتمال خیلی زیاد ارزون میشه

نکته جالب این بود که هم تو علائدین هم بازار موبایل چند تا کانتر گذاشته بودن که میتونستی با گوشیا کار کنی
واقعا کار کردن با ویو لذت بخش بود
کنارویو galaxy s بود که واقعا چیزی از ویو سر نداشت فقط یه صفحه نمایش بزرگ که از نظر من کار با گوشیرو سخت میکنه

وقتی ویو رو از نزدیک دیدمو باهاش کار کردم دیگه مطمئن شدم که تو گوشیای زیر 500 رو دست نداره

در مورد گارانتی به این نکته ها توجه کنید:

1. گارانتی حتما پارس مایکروتل باشه
2. شماره سریال گوشی حتما در برگه گارانتی درج شده باشه
3. برای مطمئن شدن از اصالت گارانتی از روش زیر اقدام کنید:

ارسال IMEI گوشی خریداری شده به همراه کد اختصاصی فروشگاهی که از آن خرید کرده اید از طریق SMS به شماره 200002323

مثال: 1356878+356320050056230

•IMEI یک شماره 15 رقمی است که با دستور *#06# در گوشی قابل روئیت است و باید با سریال کارت یکسان باشد
• کد فروشگاهی یک عدد 7 رقمی است که با 13 شروع شده ومخصوص فروشگاه محل خرید شماست
• برای درج علامت + از کلید (0) استفاده کنید

maziarzar
28-08-2010, 13:36
خب بهتره بری یه سر به بازار ولی عصر هم بزنی
ولی تو همون علاالدیم من چند روز پیش اونجا بودم ویوزیاد بود

shahrokh haji kavan
28-08-2010, 13:59
بازار ولی عصر کجاس؟

تو علائدین گارانتی متفرقه بود، گارانتی اصلیم گرون بود

رسول خان زبل
28-08-2010, 18:11
سامسونگ ویو خیلیا مشکل دارن اهاش اگه داری می گیری با گارانتی اصل بخر ولی ویواز خیلی خوشگله و برنامه ها ی کاربردی نه گرافیکی براش خیلی گیر میاد........ویو برد صداش می سوزه خیلی مواضب باش.:10:

maziarzar
28-08-2010, 19:28
بازار ولی عصر کجاس؟

تو علائدین گارانتی متفرقه بود، گارانتی اصلیم گرون بود
جنب میدان ولی عصر روبه رو سینما قدس.
پر گوشی ویو هست.

LiverBarca
29-08-2010, 02:21
اول متنو بخون بعد نظر بده
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!تو متن مگه چی گفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟:13:

---------- Post added at 03:21 AM ---------- Previous post was at 03:16 AM ----------

شما همون ویواز پرو رو بگیر...100 تومن هم کمتر میدی و سردرد هم نداره!!!!

Honradez
29-08-2010, 09:00
دوست خوب من بحث سیستم عامل نکردم ، شما گفتید سیمبین 2 سال قدمت داره منم گفتم ده ساله

این بحث تکنولوژِی بلوتوث هم بحث من نیست Gsmarena هم همین موضوع بیان کرده این یک ایراد صد درصد کار شناسی هست

اوخ ببخشيد. من منظورم نسخه 9.4 سيمبيان بود.

درمورد بلوتوث هم من با شما کاملا موافقم که بهرحال هرچي باشه به پاي بلوتوث 4 نميرسه. ولي خب ديگه 3 که بهتر از 2 ئه. البته در کل بلوتوث فکر نميکنم شاخصي باشه که کسي بخواد براساس اون گوشي مورد نظرشو انتخاب کنه.

:10:

shahrokh haji kavan
29-08-2010, 10:43
سامسونگ ویو خیلیا مشکل دارن اهاش اگه داری می گیری با گارانتی اصل بخر ولی ویواز خیلی خوشگله و برنامه ها ی کاربردی نه گرافیکی براش خیلی گیر میاد........ویو برد صداش می سوزه خیلی مواضب باش.:10:

شما با ویواز پرو کار کردی؟

میشه بگید ویواز پرو نسبت به ویو چه مزایایی داره؟؟

من هم با ویواز پرو کار کردم هم با ویو... درسته ویو 100 تومن گرونتره، ولی به نظر میاد ارزششو داره

ویواز با بدنه پلاستیکیش اصلا مطمئن به نظر نمیومد

کار کردن با ویو و سیستم عاملش واقعا لذت بخش بود

در مورد مشکلات سخت افزاریش چیزی نمیدونم، اگه کسی اطلاعات بیشتری داره لطفا راهنمایی کنه:11::11:

maziarzar
29-08-2010, 13:15
من امروز علاالدین بودم ویواز پرو باگارانتی اصلی فول پک310تومنه:18:

shahrokh haji kavan
02-09-2010, 10:28
کسی جدیدا wave نخرید؟ اگه خریدید آمارشو به ما هم بدید

MORINIO
02-09-2010, 11:54
چرا من خریدم ... 450 اونم بدون گارانتی !!

همه چیش 20 ه ! کیفیت صدا - دوربین - راحت باهاش به اینترنت کانکت شدم مشکلی نداشت - کیفیت بدنه عالی - تاچش خیلی خوبه - در کل مطمئن باش از خریدش پشیمون نمیشی ...

ویواز پرو اگه گوشی بود که تو این دو ماه 400 تومن نمیخورد تو سرش !

دیگه تصمیم با خودت