PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سردرگمی برای خرید HTC

Shahab_H
21-08-2010, 19:42
با سلام
من قصد دارم تقریبا یه ماه دیگه گوشی بگیرم!
گوشی قبلیم W960 سونی اریکسون بود واقعا پشیمونم هخمون اول که اومد 700 تومن پولشو دادم خریدم و واقعا هیچی نداشت و خیلی زودم خراب شد هیچ ام درست حسابی نمیتونست تعمیرش کنه!

من میخوام hTC بگیرم ولی انقد گوشی میده بیرون و مدلاش متنوعه موندم!!!!

برام اندازه ی صفحه ی بزرگ و Touch قوی خیلی مهمه دوربینشم زیر 5 نباشه و برنامه و بازی هم زیاد داشته باشه (دیگه چی؟ :31:)

شنیدم آندرواید از ویندوز موبایل بهتره ولی به هر حال گیجم!

خودم مد نظرم incredible و ِDisire ره ولی کلا گوشی هایی مثل HD2 و HD3 هم که قراره بیاد!

خلاصه شدیدا گیجم چی بگیرم!

اگر ممکنه راهنمایی کنید کدوم چه برتری هایی داره، قیمتاش چنده، کدوم بهتره؟ ...
میخوام گوشی ای باشه که حالا حالا ها ازش خسته نشم

ممنون

golmohammadi
21-08-2010, 23:07
اچ دی 2 همچنان سلطانی بزرگ هست
و با قیمت 580 تومن گارانتی دار ارزششو داره بخری الان
راستی این دریوئید هم گوشی خوبیه
باید کمی روش تحقیق کنی

maziarzar
22-08-2010, 10:47
اچ تي سي Desire بگیر تو ویندوز موبایل که بهترینشون اچ دی 2 هست .تو اندرویید هم دزایر جزئ بهترین هاست. .درسته که اچ دی 2 صفحه نمایش بزرگتری داره اما کیفیت صفحه نمایش خیلی خیلی مهمتره دیزایر صفحه نمایشش AMOLED که هم عمربیشتری می کنه وهم کیفیت بسیار بالا تری داره وهم باتری کمتری مصرف می کنه

Shahab_H
22-08-2010, 11:34
من خودم Desire رو به HD2 ترجیح میدم
ولی بین Desire و Incredible چی؟

Droid Incredible عجیب چشمو گرفته :31:
البته تو اینترنت قد Desire راجبش مطلب نیست و خیلی کم راجبش توضیح دادن! اصلا تو ایران هست؟ قیمتش حدودا چنده؟
من الان 6 ماهه صبر کردم گوشی های جدید از جمله همینا بیان تا بخرم! به نظرتون اصلا الان زمان مناسبی هست برای خرید یا بازم صبر کنم! آخه همش از همون W960 میترسم! تا خریدمش 100 تا چیز خیلی جدیدتر و بهتر اومد که پیششون هیچ بود ولی کلی گرون تر از همه ی اونا بود! البته من حماقت کردم جو گیر شدم همون راوزای اول که اومد گرفتم!

بین اینا و Iphone 3GS کدوم رو پیشنهاد می کنین؟
الان با یکی از دوستام حرف میزدم می گفت برنامه ی آندروید کمه بازیهاشم همین طور -- کردنشم سخته فارسی سازم نداره!

Shahab_H
22-08-2010, 21:33
من می تونم بگم از تایوان برام بفرستن اونجا خیلی ارزون تره؟ این جا کار می کنه؟ یا باید خرجش کرد تا کار کنه؟ چه قد باید براش خرج شه؟

maziarzar
23-08-2010, 15:27
یا صبر کنی Droid Incredible
یا الان Desire بگیری

Shahab_H
23-08-2010, 19:33
میخوام بگم Droid از تایوان برام بگیرن بفرستن فقط می خواستم ببینم این جا کار می کنه یا باید هزینه کنم براش؟ اگر هزینه داره چه قده و برای چیه؟
ممنون

maziarzar
23-08-2010, 20:58
فکر نکنم چون اپراتور کشورتایوان با ایران فرکانساش فرق می کنه.

ninja3000sh
23-08-2010, 21:21
عزیز گوشی Droid incredible که با خط gsm کار نمیکنه و ریلیز هم بشه وارد ایران نمیشه.
اما در مورد گوشیهای دیگه:
hd2:درسته که این گوشی مشخصات شاخی داره ولی الان دیگه میشه گفت با توجه به وجود سیستم عامل آندروئید و مک کمی ویندوز موبایل بخصوص ورژن 6.5 قدیمی شده.
خودم الان hd2 دارم و بنظرم اگه ویندوز موبایل میخوایی صبر کن ویندوز فون 7 معرفی بشه.
که htc هم صد در صد گوشی شاخی با ویندوز فون 7 معرفی میکنه.
بنظرم فعلا خرید htc desire عاقلانه تر باشه ولی این نکته رو هم بگم اگه کمی هم صبر کنی htc گوشی جدید آندروئید خود رو با نام desire hd معرفی میکنه که مشخصاتش خیلی بهتر از desire هستش.
به هر حال اگه تو خرید گوشی خیلی عجله داری همون desire بهترین گزینست ولی اگه یک ماه صبر کنی گوشیهای خوبی هم معرفی میشن.
موفق باشی.

Shahab_H
23-08-2010, 21:52
واقعا؟ من چند جا دیدم ننوشته بود تو ایران کار نمی کنه:41:
افسردگی میگیرم!!!

behnam_n80
24-08-2010, 11:24
واقعا؟ من چند جا دیدم ننوشته بود تو ایران کار نمی کنه:41:
افسردگی میگیرم!!!

اگه توجه کنید این گوشی با کریر(career) وریزون ارایه میشه و فقط با سیستن آ»ریکا کار میکنه(CDMA) پس اصلا به فکرش نباش
فعلا تو گوشی های موجود desire جوابه خودشا پس داده
desire hd هم تو راهه که cpu دقیقا مشابه desire هست ولی صفحش بزگتره و دوربینه قویتری داره البته صفحش tft تا جایی که شنیدم

Shahab_H
24-08-2010, 12:35
تصمیممو گرفتم همون Desire میگیرم
فقط میخوام اگه تو تایوان خیلی ارزون تره بگم از اونجا بفرستن!
از کجا معلوم میشه تو ایران کار می کنه؟ گمرک میگیرن برای DHL؟

behnam_n80
24-08-2010, 14:06
ریسک داره
اگه بتونی قبل خرید با سیم کارتا ایرانی چک کنی خیلی بهتره
dhl هم گمرکی می خوره چون کالا توش مشخص میشه(فک میکنم)

Apachi
24-08-2010, 17:57
تصمیممو گرفتم همون Desire میگیرم
فقط میخوام اگه تو تایوان خیلی ارزون تره بگم از اونجا بفرستن!
از کجا معلوم میشه تو ایران کار می کنه؟ گمرک میگیرن برای DHL؟

بهتره بگید براتون EMS کنند هر نفر در سال یک معافیت 100 دلاری گمرکی داره
با DHL کم کم باید 100 دلار هزینه حمل بدید اینجا هم قبض انبار میشه در صورتی که با EMS با15~-20$ بسته پست میشه و مثل سرویس های پستی دیگه Track # هم داره بسته به ارزیاب گوشیتون میتونه از 40 هزاتومان تا 150 هزر تومان گمرکی بخوره//

Shahab_H
26-08-2010, 23:45
برای آخرین سوال! بین Iphone 3GS و Desire کدوم بهتره؟
از نظر امکانات که Desire به نظر من خیلی سره ولی اونایی که Iphone دارن شدیدا اصرار می کنن Iphone بهتره

Apachi
27-08-2010, 01:42
از نظر امکانات که Desire به نظر من خیلی سره ولی اونایی که Iphone دارن شدیدا اصرار می کنن Iphone بهتره

اگر می خواهید بالا یکسال از گوشی استفاده کنید iPhone بخاطر اینکه تنها محصول اپل در این شاخه هست مناسبتر هستش و جذابتشو بخاطر پشتیبانی انحصاری و مارکت نرم افزاری گستدره از دست نمید و میتونه براتون تا حدودی تنوع ایجاد کنه ولی Desire یکی از چندمین گوشی هایی بر پایه Android هستی که توسط HTC تولید شده و بسادگی میتونه توسط HTC بعد از یکسال فراموش بشه..
ولی Desire هم نمیشه دسته کم گرفت از نظر قابلیت و ویژگی های کلیدی میشه اینطوری دو گوشی رو مقایسه کرد

iPhone:
Games
Music
Multimedia
پایداری & Support
iTunes auto file converting
مارکت نرم افزاری گسترده تر
Update کردن آسان در صورت Unlock factory بودن

Desire :
Camera
Performance
GPS (Google map ) Google VIA Offline maps
Web browsing +Online banking support & Adobe flash support with update 2.2
Youtube
تبادل فایل و اطلاعات به PC بدون نیاز به نرم افزاری مثل iTunes

maziarzar
27-08-2010, 17:01
اگه دنبال نصب نرم افزار ها وبازی های جدید وباحال می گردی باید3GS بگیری
تنها خوبی گوشی های ایفون داشتن ویندوز مک وپشتیبانی قوی وگرافیکی نرم افزاری وبازی هست ودیگرهیچ

Shahab_H
01-09-2010, 16:12
ای بابا آدم با دوستاش دو کلمه حرف میزنه گیج گیج میشه:31:
یکی از دوستام Nexus one داره میگه این خیلی بهتر از Desire ئه! اما تو خیلی از جاها خوندم که Desire بهتره! Iphone دارا هم همچنان اصرار دارن که Iphone 3gsاز جفتش بهره! البته من قصد خرید Iphone ندارم ولی بین Nexus one و Deisre؟:41:

maziarzar
01-09-2010, 18:31
در کل که می شه گفت Nexus one بهتره
اما این تفاوت قیمت 100تومنی کاروخراب می کنه وادم رو به سمتDeisreمی کشونه

rawen.west69
02-09-2010, 11:03
منم بین این سه تا موندم :
Desire - HD2 - Nexus one
البته اینم بگم که من 17-18 سالم بیشتر نیست و بیشتر به فکر سرگرمی های گوشیم
ممنون میشم با توجه به نیازم کمک کنید :11:

maziarzar
02-09-2010, 16:54
Desire بهتره

rawen.west69
02-09-2010, 20:17
Desire بهتره

ممنون :11: البته من nexus one رو حذف کردم
اخه شنیدم آندروید مارکت تو ایران تعطیله :31: یعنی قیل*تره...پس نیاز من برای دانلود سرگرمی از کجا تامین میشه؟ :19:

boozzai
02-09-2010, 21:46
ممنون :11: البته من nexus one رو حذف کردم
اخه شنیدم آندروید مارکت تو ایران تعطیله :31: یعنی قیل*تره...پس نیاز من برای دانلود سرگرمی از کجا تامین میشه؟ :19:
چرا آیپاد تاچ جدید نمی خری؟!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته گوشی نیست!
ولی از لحاظ سر گرمی و اینا عالیه!

ghahremanimehdi
02-09-2010, 22:09
من نظرم روی HD2 هست . بدون گارانتیش رو تا 495 تومن هم میتونی گیر بیاری.

sinasalar2007
02-09-2010, 22:20
به نظر من desire بهتر هست ، چون cpu ش 1 گیگاهرتز هست!!! :18:
میدونی یعنی چی؟یعنی گوشیت یه جورایی (به احتمال 90 درصد)اندروید3 رو هم ساپورت میکنه (تا الان اندروید 2 اومده ) این یعنی گوشیت تا یه سال دیگه قدیمی نمیشه ...
فقط یه مشکلی داره اینه که دوربین برای مکالمه تصویری نداره ( چیزی که احتمالا تا اواخر سال توی ایران میاد ...)

maziarzar
02-09-2010, 22:30
دیزایربه اندروید2.2 اپدیت می تونه بشه اچ دی2 هم بهسون
کلا باهک کردن گوشی ویه سری کارای دیگه می شه حتی روی گوشی سیمبین و ویندوزموبایل اندروید ریخت!
ارتقا به ورزن جدیدتر سیتم عامل ها تنها تو سیمبین نیست وبدردنمی خوره!
کلا بیشتر نرم افزار ها بعد از یه مدت -- می شن وبه صورت رایگان دردسترس مردم قرار می گیره.

rawen.west69
03-09-2010, 11:37
درسته میگن روی HD2 میشه آندروید نصب کرد؟
خودشه یا ظاهرش؟ فرمت apk آندروید رو ساپورت میکنه اگه نصب کنیم؟

rawen.west69
03-09-2010, 11:46
چرا آیپاد تاچ جدید نمی خری؟!

البته گوشی نیست!
ولی از لحاظ سر گرمی و اینا عالیه!

کاش هیچوقت این ipod رو به من معرفی نمیکردی!!!! :37: کارم سخت تر شد!!!:18: nexus رو حذف کردم
به جاش ipod اومد!!:31:

Mahdi_Co_1368
03-09-2010, 12:07
درسته میگن روی HD2 میشه آندروید نصب کرد؟
خودشه یا ظاهرش؟ فرمت apk آندروید رو ساپورت میکنه اگه نصب کنیم؟

اره میشه
هم خودش هم ظاهرش ولی یه اندروید کامل نیست ( حد اقل در مورد diamond 2 رو دقیقا میدونم )

کاش هیچوقت این ipod رو به من معرفی نمیکردی!!!! کارم سخت تر شد!!! nexus رو حذف کردم
به جاش ipod اومد!!

از نظراقتصادی ایپاد خیلی بهتره ولی حالا که تا 700 میتونی خرج کنی چرا iphone 3gs نمیگیری؟
حمل دو تا دو تا دستگاه بعضی اوقات خیلی سخته

abas68
03-09-2010, 15:25
خود desire واقعا گوشیه عالی هستش. قابلیتهای hd هم مثل فیلمبرداری و پخش ویدیوهای hd بهش اضافه میشه . قیمتش هم انصافا بر خلاف خیلی از گوشیهای دیگه htc مثل legend و aria ارزش خرید داره. اگه به هر حال از desire خوشت نیومد بهتره به i9000 فکر کنی

boozzai
03-09-2010, 18:24
کاش هیچوقت این ipod رو به من معرفی نمیکردی!!!! :37: کارم سخت تر شد!!!:18: nexus رو حذف کردم
به جاش ipod اومد!!:31:
سلام!:31:
به نظر من خیلی به صرفه است!
یه آیپاد تاچ نسل 4 + یه گوشی ساده!
(مثل خودم:laughing: - ولی مال من نسل 3 هست!:jealous:)
تو حتما نسل 4 بخر!
2 تا دوربین،فیس تایم،3.5 اینچ صفحه مولتی تاچ،صفحه رتینا،ژیروسکوپ،.... !!!

اگه تا حالا با iOS کار نکردی بهت پیشنهاد میکنم که حتما امتحان کنی!
تو زمینه برنامه و بازی هم از همه سرتره!

rawen.west69
03-09-2010, 22:29
خود desire واقعا گوشیه عالی هستش. قابلیتهای hd هم مثل فیلمبرداری و پخش ویدیوهای hd بهش اضافه میشه . قیمتش هم انصافا بر خلاف خیلی از گوشیهای دیگه htc مثل legend و aria ارزش خرید داره. اگه به هر حال از desire خوشت نیومد بهتره به i9000 فکر کنی

خیلی ممنون...ولی از سامسونگ بیزارم (نمیدونم چرا :31:) از i9000 به خاطره نداشتن فلاش راضی نیستم:13:
بودجه ی من هم حد اکثر 650 تومنه :20:

rawen.west69
03-09-2010, 22:48
اره میشه
هم خودش هم ظاهرش ولی یه اندروید کامل نیست ( حد اقل در مورد diamond 2 رو دقیقا میدونم )

از نظراقتصادی ایپاد خیلی بهتره ولی حالا که تا 700 میتونی خرج کنی چرا iphone 3gs نمیگیری؟
حمل دو تا دو تا دستگاه بعضی اوقات خیلی سخته

بازم خیلی ممنون...ولی نگفتید فرمت های مخصوص آندروید رو اجرا میکنه؟ اگه آره پس HD2 میگیرم :8::20:

Guts
03-09-2010, 22:49
Desire بهترین انتخابه. HD2 نگیری بهتره کلاً من با ویندوز موبایل حال نمی کنم.

Shahab_H
04-09-2010, 00:14
من یه دوستم HD2 داره یکیشون Nexus که به نظرم Nexus خیلی بهتر میاد کلا Desire و نکسوسم که عین همن تقریبا
من خودم Desire میخوام بگیرم

Mahdi_Co_1368
04-09-2010, 09:26
بازم خیلی ممنون...ولی نگفتید فرمت های مخصوص آندروید رو اجرا میکنه؟ اگه آره پس HD2 میگیرم

خوهش میکنم...اره دیگه شما در واقع سیستم عامل گوشیت رو عوض میکنی. البته بعضی اوقات ممکنه
بعضی برنامه نصب نشن یا اجرا نکنه که بستگی به ورژن اندرویدت داره.

به نظر من desire خیلی بهتره اگرم پولش رو نداری همون legend هم خیلی خوبه هاااا
مشکل اندازه hd2 هم نداره.

kOoRi
04-09-2010, 11:04
ببینید درسته که میشه روی HD2 آندروید رو اجرا کرد ولی هیچوقتِ هیچوقت به اندازه یه گوشی که خودش بر پایه آندروید هست خوب عمل نمی کنه...هم در مورد نرم افزار ها و هم ظاهر گوشی، در مورد استفاده از آندروید مارکت، میشه با استفاده از پورت های V*P*N وارد فروشگاه شد و دانلود کرد... هرچند دیگه نیازی به اینکار هم نیست، در حال حاضر بهترین سایت در مورد آندروید در ایران سایت ---------.ir هست که مملو از نرم افزار ها و بازی ها هست، از کیبورد های جدید آندروید تا جدید ترین بازی های Gameloft...
امید وارم این حرف من به منزله ی تبلیغات نباشه...!
البته آیپاد تاچ جدید هم فوق العاده است...تو دنیای جدید انقدر طیف انتخاب های آدم زیاد شده که گیج میشه...

rawen.west69
04-09-2010, 15:43
یه تاپیک بزنم واسه مشاوره خرید HD2 و Desire؟ یا همینجا ادامه بدیم؟:23:

Shahab_H
04-09-2010, 16:17
تو صفحه ی اول این تاپیک راجع به Desire و HD2 بحث شد یکم که HD2 صفحه ی بزرگتری داره ولی Desire کیفیت صفحه ش خیلی بالاتره

maziarzar
04-09-2010, 18:01
فکرکنم که که با نصب اندورید روی اچ دی 2 احتمال اسیبدین قطعه هست
میمو نوکیا که مثل اندروید بیسیک لینوکس هست بدون نظارت متخصص این کارتوصیه نمیشه چه برسه به ویندوز به اندروید
درکل بهتره که ادم خودشو درگیر این کارها نکنه شما همون دیزایر روبگیر پشیمون نمی شی
دوستمون که گفتند لگند لگند بصرفه تره چون قدرت سی پی یو کمتره امکان بازی های گرافیکی کمتر وارتقا به ورزن های بالاتر مشکل ساز میشه 2.2 به بالا

Mahdi_Co_1368
04-09-2010, 21:50
درسته البته من نسبت به HD2 گفتم به صرفه تره ( هم تو قیمت هم تو اندروید )

اگه بی خیال HTC بشی انتخابای خیلی بهتری هست مثل x10 یا mileston که تو این رنج خیلی بهتر از
اندرویدای HTC هستن

rawen.west69
05-09-2010, 11:47
نه عزیز...من همه ی فکرامو کردم و فقط بین این دو گوشی موندم (احتمالاً همون دیزایر بگیرم) ولی بازم تردید دارم :41:

Shahab_H
05-09-2010, 13:22
منم اول دقیقا همین تردیدو داشتم ولی با چیزاای که دوستان گفتن مصمم شدم Desire بگیرم

rawen.west69
05-09-2010, 13:33
شما دیزایر رو خریدی؟ تو آندروید مارکت میتونی بری؟

abas68
05-09-2010, 18:17
hd2 گوشیه خوبیه . باهاش کار کردم واقعا بی نظیره . ولی مشکل اندازه گوشیه . اگه بخوای این گوشیو بگیری باید قید تو جیب گذاشتو بزنی و همیشه دستت بگیری . desire این مشکلاتو نداره

Shahab_H
05-09-2010, 19:38
شما دیزایر رو خریدی؟ تو آندروید مارکت میتونی بری؟
خیر نگرفتم اما به زودی میگیرم:20:

rawen.west69
05-09-2010, 19:55
گرفتی ما رو هم خبر کن :20: خیلی واسم مهمه :46:

rawen.west69
07-09-2010, 12:08
آقا کسی یه سایت نمیشناسه که فیلمی از کار کردن با دیزایر داشته باشه؟؟؟
میخوام ببینم سرعت و محیطش چطوره...ممنون :20:

hoha881
07-09-2010, 13:50
یک سرچ توی youtube بزن.حتما پیدا میکنی.

rawen.west69
07-09-2010, 14:04
یک سرچ توی youtube بزن.حتما پیدا میکنی.

:31::31:من که فیل تر شکن ندارم:دی:دی
داری بده منم میرم سرچ میکنم:10:

Shahab_H
07-09-2010, 18:37
واقعا بدبختیه هر سایتی آدم میخواد بره دیگه فیله!

1 سوال داشتم!
من کلا خیلی SMS میدم میخواستم ببینم SMS دادن با Desire راحت و سریعه؟ یعنی هی اشتباه رو حروف دیگه نخوره و بشه سریع و درست SMS داد.

88x88
07-09-2010, 19:48
خوب منم حرف هام رو بزنم.

اولا، کلا گوشی های خوبی می زنه این شرکت. دمش گرم.
دوما: کلا دور سیستمی غیر اندروید رو خط بکش. اندروید بدون هیچ برنامه ای هم از بقیه ی سیستم های موبایلی که من باهاشون کار کردن سره. ( البته اینی که می گم مال اندروید 2.1 وو 2.2 هست. ورژن قبلیاش به درد نمی خورن...)
به نظر خودم بین HD2  و desire باید تصمیم بگیری. بقیه اش کشکه. البته اگر نکسوس وان بگیری به نظر من بهتره. ولی تو ایران فکر نکنم گارانتی خوبی داشته باشه.
من هیچ کدوم رو نداشتم. یکی از دوستانم HD2 داره،و خودش با دیزایر کار کرده. منم omnia HD دارم.
HD2 : گوشی خیلی خوبیه.صفحه ی بزرگ و خوبی داره و تاچش هم بسیار حساسه. دوربینش 5 خوبیه. توی پنج هایی که من دیدم خیلی کیفیت خوبی داره. فیلم برداری خوبی داره. اگر فیلم هایی که باهاش می گیری رو توی خود موبایل ببینی که دیگه حرف نداره به نظر بیننده...
cpu ی یک گیگش تو تست ها از نکسوس وان و دیزایر بهتر عمل کرده. ( خیلی کم و جزیی البته.) با این که cpu هاشون یکی هست...
روش اندروید پورت شده. برای همین هم هنوز این گوشی رو پیشناهاد می دم. البته این پورت شدن یه ایراداتی هم داره...
ایرادات گوشی اینان: صفحه اش TFT هست. یعنی رنگ بندیش به خوبی دیزایر نیست. کنتراستش هم همین طور. تازه سوای TFT بودنش، 65K رنگ هم هست. بذار این جوری بگم، که اگر یه صفحه ی AMOLED اون نزدیکیا باشه دلت نمی خواد یه تصویر رو تو دو تا گوشی با هم مقایسه کنی. ( ما این کار رو کردیم، دوستم گوشیش رو گذاشت تو جیبش. تازه گوشی من رزولش خیلی پایین تر از دیزایره...)
سایزش. البته از نظر خودم حسنه. ولی شاید خیلیا نپسندن. اما این طور هم نیست که نتونی تو جیبت بذاری. نازک هم هست. من خودم این گوشی رو با گوشی omnia HD خودم با هم تو جیبم گذاشتم. ( بذار بگم که این گوشی قدش بلند تره، یع میل کلفت تر هم هست. فقط یکم لاغر تره...) و خیلی غیر عادی نمی زد. ( عمق فاجعه! من دو تا اچ دی دو رو با گوشی خودم با هم هم تو جیبم گذاشتم، فقط اون دیگه خیلی معلوم بود تو جیبم یه چیزی هست...)
سیستم عاملش ویندوز موبایله. البته این هم می تونه حسن محسوب شه. چون روش اندروید پورت شده. ولی اندروید رو باید از توی خود ویندوز بری. یعنی هنوز کسی نتونسته ویندوزش رو پاک کنه و اندروید بریزه. این می تونه حسن باش که دو تا سیستم عامل رو با هم داشته باشی. ولی برای کسی مثل این دوست من که بعد از کار با اندروید 2.2 دیگه نمی خواد ویندوز ببینه، ایراده. تازه، دو تا سیستم عامل فضای بیشتری رو از رمت پر می کنه...

desire: به گفته ی این دوستم که باهاش کار کرده، خیلی عالیه. صفحهه اش 3.7 AMOLED هست. این صفحه روی گوشی منم هست، ( البته مال من رزولیشنش پایین تره.) و می تونم بهت بگم برای فیلم دیدن حرف نداره. تازه نسبت تصویرش هم وایده. برای فیلم های امروزی خیلی خوبه. 
البته سری جدید این گوشی با صفحه ی S-LCD اومده. نمی دونم اینایی که ایرانن الان کدوم صفحه رو دارن. S-LCD هم صفحه ی خیلی خوبیه. به AMOLED نمی رسه، ولی خیلی بهتر از TFT هست.
این گوشی اپتیکال ترکپد داره که کلید مفیدیه و به جای موس می تونی ازش استفاده کنی. تاچش رو نمی دونم چقدر حساسه چون کار نکردم. ولی HTC معمولا خیلی تو این زمینه خوب عمل می کنه.

Nexus One هم خیلی گوشی خوبیه. با دیزایر خیلی فرقی نداره. به جز این که به جای اپتیکال ترکپد، ترک بال داره. یه توپ کوچولو وسط گوشی هست که فکر می کنم کار باهاش چیز جاللبی باشه.
اولین گوشی گوگله. ولی این رو هم HTC ساخته. اما هر چی اپدیت اندروید می اد، اول برای این گوشی می اد. ( دیگه، گوگل هوا گوشی خودش رو داره دیگه...)
یه خوبی که نسبت به دوتای قبلی داره، اینه که به صورت رسمی HD فیلم برداری می کنه. اونای ی دیگه اگر این کار رو می کنن ( خبر ندارم دیزایر این کار رو می کنه یا نه. ولی اچ دی 2 هنوز نمی تونه.) رسمی نیست و با فرمویر های کوک شده اس...

حالا دیگه انتخاب با خودته. 
البته اگر من جای تو باشم، می رم یه تحقیقی هم راجع به سامسونگ، GALAXY S می کنم. چون تو همه ی زمینه ها از اینایی که اون بالا بودن بهتره. صفحه اش چهار اینچیه، SuperAMOLED هم هست. بهترین صفحه نمایش حال حاضر گوشی ها. ( خودم اصلا از نحوه ث چیدمان پیکسل هاش خوشم نمی اد. اما خیلی اصلا متوجهش نمی شن.... خیلیا هم می گن صفحه ی ایفون 4 بهتره. خودم ایفون 4 گرفتم دستم، از نظر پیکسلی ترجیح دادم ایفون رو. ولی خوب، ایفون اپله. ایفون بخری، ( سوای پولی که الکی داری دور می ریزی.) گرفتارش می شی و دیگه اکثر وسیله هات از اون می شه...)
CPU ش هم با این که 1 گیگاهرتزه، اما از کل گوشی هایی که توی این پستم بهشون اشاره کردم قوی تره...
اما اگر می خوای حتما HTC بخری، من توضیحاتم رو دادم. 
خودم اگر بودم، ( و HTC می خواستم و پولش هم برام مهم نبود.) نکسوس وان می گرفتم...

چقدر حرف زدم!!
اون دوستیم که راجع بهش حرف زدم، تو این سایت عضوه. اگر خواستی با خودش هم صحبت کن. شناسه اش : fasters7
البته تو موبایلستان بیشتر می ره. ( اونجا هم شناسه اش همینه.)

rawen.west69
08-09-2010, 12:52
واقعا خسته نباشی!!!! این همه متن رو چند روزه تایپ کردی؟؟؟:دی:دی ولی دستت درد نکنه
خیـــــــــــــــلی کمک کردی بهم

واقعا انتخاب بین این سه گوشی سخته

اینم دوباره میگم که من 17-18 سالمه و سرگرمی گوشی خیلی خیلی مهمه

بازم ممنون :11:

maziarzar
08-09-2010, 16:04
اندروید برای بازی بهتره.
با گذشت زمان برنامه هاش هم زیاد می شه وهم مجانی.

Shahab_H
08-09-2010, 17:11
واقعا بدبختیه هر سایتی آدم میخواد بره دیگه فیله!

1 سوال داشتم!
من کلا خیلی SMS میدم میخواستم ببینم SMS دادن با Desire راحت و سریعه؟ یعنی هی اشتباه رو حروف دیگه نخوره و بشه سریع و درست SMS داد.

لطفا جواب کمک بدین. SMS برام خیلی مهمه

tiyam 01
08-09-2010, 18:15
اندریود فکر نکنم زیاد رشد کنه

Shahab_H
09-09-2010, 11:05
تو اینترنت امروز یه HTC دیدم به اسم Vision ظاهرش عین دیزایر بود فقط زیرش یه کیبرد کشویی داره نوشته بود A Desire With Physical Keyboard !
خیلی خفن بود:31: واقعا هست یا توهمی بود؟؟ اگر هست کی میاد؟

اینم تصویرش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Shahab_H
09-09-2010, 22:23
اندریود فکر نکنم زیاد رشد کنه

چرا این فکرو می کنید؟
به نظر من رشدش واقعا چشمگیره و در آینده ی نزدیک بازارو کاملا در دست می گیره
دلیل حرفمم اینه که هر چی گوشی top داره به بازار میاد سیستم عامل اکثرشون آندرویده

88x88
10-09-2010, 09:56
چرا این فکرو می کنید؟
به نظر من رشدش واقعا چشمگیره و در آینده ی نزدیک بازارو کاملا در دست می گیره
دلیل حرفمم اینه که هر چی گوشی top داره به بازار میاد سیستم عامل اکثرشون آندرویده
بله رشدش از همه ی سیستم های موبایل دیگه بیشتر می شه.

تا الان که بیشترین رشد رو داشته. جدید ترین سیستم موبایل هست، ولی رتبه ی سوم رو داره.    
بالا ترین سیمبیان هست. که به خاطر قدمتشه. از ده سال پیش همین جور رو هر وسیله ای که سی پی یو داره دارن می ریزنش. نزدیک به 40 درصد بازار اسمارت فون ها دستشه. 
بعدش بلک بریه. که خوب، به خاطر نو اوری ایمیل کلاینتش چند سال پیش، خیلی  تو امریکا فروش رفت. نزدیک به 18 درصد اسمارت فون ها بلک بری هستن. بعدش اندروید با 16 و خرده ای درصد. بعد iOS با 14.7 درصد. ویندوز موبایل هم با اون ابهتی که قبلا داشت، الان کرک و پرش ریخته و تقریبا 7 درصد بازار رو در دست داره.
پیشبینی که تا سال 2014 کردن، اینه که فقط ویندوز و اندروید رشد می کنن. اندروید با رسوندن خودش به 24 درصد، رتبه ی دوم رو پیدا می کنه.
اینم لینک خبری که من این حرف ها رو از روش زدم»

تازه، خودم فکر می کنم رشدش خیلی بالا تز از این حرف ها باشه. چون سیستم عامل خیلی خوبیه. سرعتش هم زیاده، سفارشی سازیش هم از همه ی سیتم عامل های دیگه ی اسمارت فون ها راحت تره. ( البته سیمبیان هم وقتی 3ش بیاد همین طور می شه. اما نوکیا خیلی احمقانه گفته که از این سیستم عامل توی گوشی های highend ش استفاده نمی کنه. البته خوب، اون به فکر سیستم عامل میگو هست...)
الان هر چی تبلت هم داره معرفی می شه اندروید روشه. یعنی این سیستم عامل انقدر قوی می شه که روی نتبوک ها و لپتاپ ها هم می ریزنش بعدا!!!
اون وقت رو چه حسابی می گید که رشد نمی کنه؟

واقعا خسته نباشی!!!! این همه متن رو چند روزه تایپ کردی؟؟؟
خیلی ممنون. :دی
من وقتی می افتم رو دور تایپ یادم می ره ول کنم کیبوردو! تازه، این کیبورد من علامت های فارسی نداره...

از نظر سرگرمی هیچی هنوز به ایفون نمی رسه. ولی ویندوز فونی که قراره بیاد ، احتمالا می رسه بهش. اما تو گوشی هایی که الان تو بازاره، اندروید از همه سرگرمیش بهتره. ( بعد از ایفون می گم.)

تو اینترنت امروز یه HTC دیدم به اسم Vision ظاهرش عین دیزایر بود فقط زیرش یه کیبرد کشویی داره نوشته بود A Desire With Physical Keyboard !
خیلی خفن بود واقعا هست یا توهمی بود؟؟ اگر هست کی میاد؟

این گوشی هنوز رسما معرفی نشده. 
هر وقت HTC رسما معرفیش کرد، می فهمیم کی می خواد ریلیزش کنه..

خودم هیچ وقت از کیبورد های فیزیکال خوشم نیومده. هم باعث می شه گوشی ضخیم شه، هم نمی شه تغییرش داد.
کیبورد های مجازی ده تا مدل دارن. از هر کدوم خوشت نیومد می تونی پاکش کنی یکی دیگه بریزی.
تازه، الان کیبورد های swype اومده، که لازم نیست دستت رو از صفحه ی گوشی برداری. انگشتت رو رو حرف هایی که می خوای می کشی، خودش حدس می زنه. البته هنوز فارسیش نیومده. ولی بلاخره که می اد.
خودم با کیبورد صفحه ی 3.7 که مشکلی ندارم. بستگی به خودت داره که چقدر می تونی دقیق بزنی رو صفحه، و چقدر انگشتات بزرگن. برو یه جا گوشی روشنش رو امتحان کن. پارس مایکروتل می دونم این کار رو می کرد. تو بازار موبایل، همه گوشیاش رو روشن گذاشته امتحان کنید، اما HTC رو نمی دونم این کار رو می کنه یا نه. یاس که تو همون بازار موبایل این کار رو نکرده بود...
اما فکر نکنم مشکلی داشته باشی. خودم با کیبورد گوشیم خیلی کار می کنم. هم اس ام اس زیاد می دم ( سری قبلی 40 هزار تومن فقط پول اس ام اسم اومد.) هم با گوشیم چت می کنم.

اما باز هم می گم، باید روشنش رو تو دست بگیری کار کنی...

Shahab_H
10-09-2010, 10:19
من تو پایتخت که هر کدوم رفتم گفتن روشن نداریم فقط وقتی قطعی بخوای بخری میدیم تست کنی که سالم باشه!
یه بارم طرفای میدون ولیعصر بودم دوستم گفت این نمایندگیه HTC ئه! رفتم اونم گفت روشن نداریم:21:
من نمی فهمم مگه میشه موبایلو بدون کار کردن باهاش خرید؟

maziarzar
10-09-2010, 14:00
بهتره دنبال دوست و اشنا بگردی که این گشی رودارند شاید تو بازار ایران چنین مغتزه ای باشه من برای نوکیا سونی و ال جی و سامسونگ رو تو اونجا دیدم اما اچ تی سی رو نمی دونم امتحانش ضرر نداره