PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ActiveSync در ویندوز 7

keuo
21-08-2010, 15:24
دوستان این برنامه تو ویندوز 7 مشکل داره و کار نمیکنه اینجور که من نگاه کردم تو سایت مایکروسافت اصلا ActiveSync واسه ویندوز 7 هنوز نیومده میخواستم بدونم راهی هست که بشه از ActiveSync در ویندوز 7 استفاده کرد البته در ویندوز 7 نصب میشه اما اصلا کار نمیکنه دوستان لطفا کمک کنین ...

AryanLand
21-08-2010, 17:04
دوستان این برنامه تو ویندوز 7 مشکل داره و کار نمیکنه اینجور که من نگاه کردم تو سایت مایکروسافت اصلا ActiveSync واسه ویندوز 7 هنوز نیومده میخواستم بدونم راهی هست که بشه از ActiveSync در ویندوز 7 استفاده کرد البته در ویندوز 7 نصب میشه اما اصلا کار نمیکنه دوستان لطفا کمک کنین ...

سلام.

مشکلتون رو تو جای درستش مطرح کنید.مدیران هم که هیچ کدوم اصلا" سر به اینجا نمیزنن.اینجوری فقط تاپیک داره شلوغ میشه و بی نظمی داره تمام انجمن رو میگیره.از دیشب تا حالا فکر میکنم این بار پنجم هست که من همین مورد رو خدمت دوستان عرض کردم.
بگذریم...شما تو ویندوز سون و ویستا باید از مایکروسافت دیوایس سنتر استفاده کنید بجای اکتیو سینک و اکتیو سینک تو 7 و ویستا کار نمیکنه.میتونید از مایکروسافت دانلود کنید.

مدیرها لطفا" انتقال بدن به جای درست خودش.قسمت مشکلات مربوط به پاکت پی سی ها.

vagrik
23-08-2010, 13:37
سلام و درود؛

دوست گرامی؛ Microsoft ActiveSync مخصوص ویندوز XP است و در ویندوز ویستا و 7 کار نمیکند.

برای ویندوز ویستا یا 7 بایستی این برنامه را نصب کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید

tapesh95
14-03-2011, 02:01
سلام و درود؛

دوست گرامی؛ Microsoft ActiveSync مخصوص ویندوز XP است و در ویندوز ویستا و 7 کار نمیکند.

برای ویندوز ویستا یا 7 بایستی این برنامه را نصب کنید.

موفق باشید

دوست عزیز من این برنامه رو دانلود کردم کار میکنه اما یه مشکلی داره و اونم ریجستر شدنشه و هر بار که گوشی رو وصل میکنم پیغام ریجستر میده
راه حلی دارید ؟

bluestar_12260
17-03-2011, 17:05
دوست عزیز من این برنامه رو دانلود کردم کار میکنه اما یه مشکلی داره و اونم ریجستر شدنشه و هر بار که گوشی رو وصل میکنم پیغام ریجستر میده
راه حلی دارید ؟

سلام من هم همین مشکل رو دارم اگه میشه کمک کنید

hadionesa
31-03-2011, 11:31
سلام
شما باید از Microsoft Windows Mobile Device Center استفاده کنی.همون طور که دوست خوبمون vagrik گفتن
از اینجا دانلود کنین

[

boroki.us36
13-07-2011, 18:10
سلام
شما باید از Microsoft Windows Mobile Device Center استفاده کنی.همون طور که دوست خوبمون vagrik گفتن
از اینجا دانلود کنین

[
این همون کارایی نرم افزاری که تو XP نصب میکنیم رو داره؟

salehiamin
02-10-2013, 16:20
رو ویندوز 7، 64 بیتی کار نمیکنه :(

simorgh14
22-10-2013, 23:37
آقا ما یک اکسپریا x1 داریم

من می خواهم از عکس و پیامک و شماره تلفن و فایلهای ورد پشتیبان بگیرم، به کامپیوتر وصل کردم به فایلها دسترسی ندارم.

به غیر از نرم افزاری که همراه موبایل است، راه دیگری وجود دارد؟ مثلا همه اینها را روی حافظه گوشی بزنم و بعد حافظه را به گوشی دیگری وصل کنم؟ چون نرم افزاری که همراه موبایل بود روی ویندوز نصب نمی شود. با سپاس فراوان