PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا کمک کنید.....

unknown47
21-08-2010, 13:59
سلام به همه . من می خوام یه گوشی بخرم که تا 1-2 ساله دیگه کم نیاره و ازش خسته نشم. (هم از نظر نرم افزاری و هم از نظر سخت افزاری خوب باشه) اینم بگم که من که من تاحالا با همه گوشی کار کردم به جز ویندوز. چون با این همه تعریفی ! که بچه ها تو تاپیک پاکت پی سی می کنن , یکم می ترسم(البته من تو کار با کامپیوتر کم نمیارم) حالا از تمام کسایی که میتونن به من کمک کنن خواهش می کنم طبق الویت های زیر نظر بدن:(من از نظر مالی می تونم تا400 پول بدم ولی خوب گوشی هرچه کمتر باشه آدم کمتر ضرر می کنه و می خوام گوشی که می خرم ارزش اون پولو داشته باشه حالا چه200 تومن چه 400 تومن)
1-سیستم عامل داشته باشه
2-دوربین خوبی داشته باشه
3-از نظر کیفیت صدا کم نیاره (اگه جک 3.5 داشته باشه بهتره)
4-باتری خوب و صفحه نمایش بزرگ داشته باشه
5-تنوع نرم افزاری قابل قبولی داشته باشه
ببخشید که اینقدر طولانی شد (چون اولین پستمه)

mr_khodaei2008
21-08-2010, 18:53
از نوكيا ان86 و x6 گزينه هاي خوبين

ehsan 360
21-08-2010, 19:26
S8500 WAVE

unknown47
21-08-2010, 21:01
ممنون از جواباتون.نضرتون در مورد n97 mini یا vivaz pro چیه؟ و آیا کار با پاکت پی سی اعصاب خورد کنه؟(ریست و هنگ زیاد...)

golmohammadi
21-08-2010, 22:57
ممنون از جواباتون.نضرتون در مورد n97 mini یا vivaz pro چیه؟ و آیا کار با پاکت پی سی اعصاب خورد کنه؟(ریست و هنگ زیاد...)
من پاکت پی سی هم داشتم
و الان سیمبیان(ویواز)دارم
به نظر من پاکتها را باید گرونتر از 400 گرفت
یعنی پاکتهای 400 تومنی از سیمبیانهای 400 تومنی تقریبا کم میارند
و باید برای پاکت پی سی مقداری بیشتر خرج کنی تا مثل HD2 را بگیری که قیمتش در تبریز با گارانتی 580 تومنه
اما در صورتی که کار با بقیه گوشیها نداشته باشی میتونی دایموند 2 و یا امنیا 2 بگیری که خوب هستند
کار کردن با پاکت پی سی هم اگر کمی انگلیسیت خوب باشه مشکلی نداره
یه کم فرق میکنه با گوشیهای معمولی
در کل اگه جای شما بودم ویواز پرو میگرفتم ولی در نظر داشته باش صداش ضعیفه
فیلمبرداری خیلی قوی (اچ-دی) عکاسی قابل قبول کلاس بالا سبک و شیک و کیبورد فول بهمراه باطری عالی
ان97 ها هم زیاد توصیه نمیشند

L.A.M.P.A.R.D
21-08-2010, 23:02
سامسونگ امنیا 2.....سونی اریکسون ویواز....سونی اریکسون ساتیو.....سامسونگ ویو

mortezaon
21-08-2010, 23:08
ویواز و ساتیو هم خیلی خوبن

.

nitro
21-08-2010, 23:12
ویواز پرو مناسبه

tiyam 01
22-08-2010, 00:23
من پاکت پی سی هم داشتم
و الان سیمبیان(ویواز)دارم
به نظر من پاکتها را باید گرونتر از 400 گرفت
یعنی پاکتهای 400 تومنی از سیمبیانهای 400 تومنی تقریبا کم میارند
و باید برای پاکت پی سی مقداری بیشتر خرج کنی تا مثل HD2 را بگیری که قیمتش در تبریز با گارانتی 580 تومنه
اما در صورتی که کار با بقیه گوشیها نداشته باشی میتونی دایموند 2 و یا امنیا 2 بگیری که خوب هستند
کار کردن با پاکت پی سی هم اگر کمی انگلیسیت خوب باشه مشکلی نداره
یه کم فرق میکنه با گوشیهای معمولی
در کل اگه جای شما بودم ویواز پرو میگرفتم ولی در نظر داشته باش صداش ضعیفه
فیلمبرداری خیلی قوی (اچ-دی) عکاسی قابل قبول کلاس بالا سبک و شیک و کیبورد فول بهمراه باطری عالی
ان97 ها هم زیاد توصیه نمیشند

امنیا لایت زیر 300 تومانه یعنی جالب نیست؟

فیلمبرداری ویواز رو دیدیم بچه ها گفتن کیفیت فیلمبرداریش از 5800 پائیین تره (ویواز فقط سایز فیلمش بزرگ بود)

maziarzar
22-08-2010, 10:22
باتوجه به ترتیب اولویت هاتون این گوشی ها برای شما مناسبند
NOKIA N86
Sony Ericsson VIVZ PRO
NOKIA X6 8GB

unknown47
22-08-2010, 13:59
ممنون از همتون.چون الان n79 دارم فکر می کنم n86 چیز زیادی واسه عرضه واسه من نداره.میشه در مورد x6 8gig توضیح بدید؟چون میگن با اینکه صفحش خازنی ولی دقت و کیفیت خوبی نداره!آیا این درسته؟(نرم افزار واسش گیر میاد؟)
و اینکه vivaz pro صداش بده؟
باز هم از همتون تشکر می کنم:11:

LiverBarca
23-08-2010, 01:49
قیمتش در تبریز با گارانتی 580 تومنهبا سلام خدمت هم استانی گلم...میخواستم بدونم قیمتهای گوشیشاپ پایینتره یا قیمت بازار تبریز؟؟؟؟؟؟؟؟؟یاشاسین اذربایجان

---------- Post added at 02:49 AM ---------- Previous post was at 02:48 AM ----------

دوستان ببخشین اگه سوالم بی ربط بود...

LiverBarca
23-08-2010, 01:56
ممنون از همتون.چون الان n79 دارم فکر می کنم n86 چیز زیادی واسه عرضه واسه من نداره.میشه در مورد x6 8gig توضیح بدید؟چون میگن با اینکه صفحش خازنی ولی دقت و کیفیت خوبی نداره!آیا این درسته؟(نرم افزار واسش گیر میاد؟)
شما ویو بخر دوست عزیز:46:...بقیه رو ول کن،فقط ویو(s8500)...

tanatos
23-08-2010, 09:26

خوب در مورد X6 باید بگم که این گوشی گوشیه خوبیه با معایب بد.
مثلا اینکه زیر نور خورشید تقریباً غیر قابل استفاده است.
دیگه اینکه همینطور که میدونید رم نمیخوره.
بعدی اینکه از طریق USB شارژ نمیشه.
Divx رو پشتیبانی نمیکنه.
و سرعتش توی گالری افتضاحه.

در مورد ویواز پرو هم باید بگم که بستگی داره که صداش رو با چی مقایسه کنی چون یکی با گوشی قبلی خودش مقایسه میکنه و میگه کیفیت صداش عالیه و یکی دیگه در نتیجه ی مفایسش میگه افتضاحه.

Mahdi_Co_1368
23-08-2010, 11:52
(نرم افزار واسش گیر میاد؟)

نرم افزار واسه x6 تا دلت بخواد گیر میاد divx رو هم با نصب یه پلیر میتونه اجرا کنه

ویواز پرو صداش بد نیست ولی نسبت به n79 هم میشه گفت چیزی نداره البته هندزفری
N79 بهتره.

به نظر من همون x6 8gig رو بگیر صدای خوبی هم داره

unknown47
23-08-2010, 13:25
باز هم ممنون از همتون.به عنوان آخرین سوالم: آیا اگه پاکت پی سی بخرم اعصابم خورد میشه ؟(چون شنیدم همش باید هارد ریست کنیم و واسه نصب برنامه وبازی به مشکل برمی خورم؟) در آخر نظرتون در مورد omnia2 چیه؟
باز هم از همتون تشکر می کنم.

LiverBarca
23-08-2010, 13:44
ویو بخر عزیزم...ضرر نمیکنی!!!!!!!!!!!!!!!!!

maziarzar
23-08-2010, 14:58
بهترین ویندوز موبایل تورنج قیمت خودش هست

Mahdi_Co_1368
23-08-2010, 17:57
باز هم ممنون از همتون.به عنوان آخرین سوالم: آیا اگه پاکت پی سی بخرم اعصابم خورد میشه ؟(چون شنیدم همش باید هارد ریست کنیم و واسه نصب برنامه وبازی به مشکل برمی خورم؟) در آخر نظرتون در مورد omnia2 چیه؟
باز هم از همتون تشکر می کنم.

نه اینکه همش هارد ریست کنی بیشتر موقع عوض کردن رام ( ویندوز ) و وقتی که گوشی کلا قاط
میزنه باید هارد ریست کرد تازه هارد ریست هم کاری نداره که...

البته گوشی که واسه خودش قاط نمیزنه شما یه کاری میکنی مثلا فونت رو عوض میکنی که
برای ppc معمولا اخرش به این نتیجه میرسی که باید بیخیالش شیو گوشی رو هارد ریست کنی:31::31::31:

omnia II اخرشه خیلی گوشی خوبیه ولی احتمالا از 7 پشتیبانی نمیکنه به نظر من بهتره اندروید مثل
hero بگیری تو امکانات جانبی مث صدا و... که به omnia II نمیرسه ولی اندرویده دیگه

unknown47
23-08-2010, 21:25
مرسی .دست همتون درد نکنه . چون من واقعا دارم گیج میشم اخه تو تاپیک پاکت پی سی (داخل کلوپ اومنیا 2 ویا لایت) در مورد بدی های این گوشی ها گفتن (مشکل جی سنسور لایت...یا فارسی ساز ...در مورد کیفیت پایین نرم افزارها و بازی ها در مقابل آندورید یا بادا...و سختی کشیدن واسه نصب نرم افزارها...).
ببخشید که اینقدر بحث طولانی شد ولی می خوام ازتون خواهش کنم در مورد ویندوز موبایل ها واسم توضیح بدید. چون من مبتدی در خرید این گونه گوشی ها هستم خواهش می کنم هرچی به ذهنتون میاد برام بنوسید.
ممنون از همتون.
به امید روزی که من هم دیگران رو راهنمایی کنم.

tanatos
31-08-2010, 11:43
خوب ویندوز موبایلها همونطور که از اسمشون پیداست مایکروسافتیند.
و ساپورت خوب مایکروسافت رو به همراه دارند.
نرم افزارهایی خیلی زیادی رو ساپورت میکنند.
و برای آماتورهابه خاطر مشکلاتی که دارند یکمی سنگینند.