PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پيش فرض هشدار در مورد خريد گوشي با گارانتي پارس كامتل

teamnet
21-08-2010, 12:52
هشدار

با سلام خدمت تمامي دوستاني كه مي خوان گوشي htc hd2 رو با گارانتي پارس كامتل بخرند

نخربد اقايان نخريد دوستان با اين گارانتي بي درو پيكر

خدمت تمام دوستاني كه اين گارانتي رو دارن تسليت عرض مي كنم. (خومم يكيش):dx:

با جزئيات مي گم كه كاملا واضع باشه

من در تاريخ 17 /5 / 89 تو خيابان وليعصر در طي يه تصادف با يك امبولانس كه داشتش خلاف مي كرد گوشيم دچار شكستگي شد و فرداش كه ميشه 18 / 5 بردمش گارانتي (پارس كامتل) بعد از اين كه يه دو سه ساعتي كه گشتم ادرس شركتو ( دفتر تهران) پيدا كردم (ماشاالله رفتن يه جايي دفتر گرفتن كه كسي نتونه پيدا كنه كه هيچ خودشم گمو گور ميشه)

گوشي رو كه تحويل دادم گفتن كه 7 رو تا 10 روز طول مي كشه كه درست بشه و تحويل بدن اگه حساب كتابم درست باشه تاريخ تحويل ميشه 24 / 5 براي 7روز و 27 /5 هم براي 10 روز بعد من تو تاريخ 24 رم تماس گرفتم گفتن كه ما امروز گوشي رو پذيرش كرديم و فردا ميديم براي بخش تعميرات يعني 7 روز گوشي رو اصلا دست نزده بودن شما اخر هفته زنگ بزن من دوباره 27 رم زنگ زدم گفتن كه گوشي رو فرستاديم به شركت htc تا تعمير كنه بعد از اين همه گفتم بابا اين شركت htc تو ايران كجاست كه ما بريم همونجا پيگيري (اين حرفو اون خانومه :cu: كه تلفن جواب ميداد گفت ) گفت ما هم نمي دونيم كجاست خلاصه بعد از يه 20 دقيقه كه من پشت خط مچل شدم وصل كردش به يه اقايي به اسم xxx اون اقاه هم همينو گفت بعدش گفت هفته ديگه زنگ بزنو بعد خيلي بي ادبانه گوشي رو قطع كردش.

امروز كه تاريخ 30 / 5 هستش زنگ زدم گفتن هنوز اماده نيست و خيلي بي ادبانه تر گوشي رو قطع كردن
هر موقع گرفتم خبر ميدم بهتون

براي دونستن اسامي كسايي كه باهاشون حرف زدم مي تونيد پ خ بديد.

Apachi
21-08-2010, 19:51
تا زمانی که شرکت اصلی در ایران حضور نداره ، و یکسری بازرگان با ... تمام امتیاز واردات یک محصول را میگرند و بدلیل همین امتیاز و انحصار هرگز مصرف کننده براش ارزش نداره ،
شما فکر میکند اگه خود SE یاHTC و یا در ایران حضور داشتند رفتارشون برای خدمات پس از فروش اینطوری بود؟
چون سود مستقیم به شرکت تولید کننده میرفت و حداقل چنین کمپانی های غولی باید یه ساختمان بزرگ 3 طبقه برای خدمات پس از فروش تو همچنین بازاری داشتند..
و لی با این بلک مارکت و پیچ تو پیچی که وجود داره چیزی به نام گارانتی وجود نداره = مطمئن باشید تعمییر کننده توسط کمپانی مادر آموزش ندیده و اصغر آقا داره از روی تجربه گوشی شما رو باز میکنه ..
هرکس هم گفت فلان شرکت نماینده رسمی کمپانی SE هست مثل روز روشن هستش داره دروغ میگه.
چون کمپانی مادر امکان داره برای توزیع محصول از واسطه استفاده کنه ولی خدمات پس از فروش را که نمیده به واسطه و خودش انجام میده...

tiyam 01
21-08-2010, 20:48
شکستگی که شامل گارانتی نمیشه. پارس کامتل گارانتی الکیه. تو شرایط گارانتی هیچ جای گوشی شامل گارانتی نمیشد
گوشی رو هم باید میبردی یه تعمیرگاه نه گارانتی
مثل اینکه تو ایران فقط نوگیا گارانتی و نمایندگی رسمی داره (گارانتی کشوری نوکیا)