PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود منیجر

SHAHAB-P30
21-08-2010, 08:05
سلام
من یه دانلود منیجر میخوام که بتونه یه فایل Rar رو قبل از این که دانلود کنه توش رو ببینه و هر فایلی رو که خودم انتخاب کردم از توش دانلود کنه

gonbad city
21-08-2010, 10:11
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در حال حاظر فکر نمیکنم همچین دانلود منیجیری ساخته شده باشه

دوست عزیز
همچین چیزی از محالاته
یعنی اینکه یه فایلهای داخل یه فایل فشرده در واقع ساختار مستقلی ندارند یعنی اینکه موقعی که داخل زیپ یا رار هستن همگیشون با هم یه ساختار شدن تحت عنوان زیپ یا رار یا هر فرمت دیگه ای
موقعی که اکسترکت میکنیم در اصل این فایلهای داخل زیپ یا رار دوباره ساختار مستقلشون رو به دستن میارن بنابر این برای این راهی که شما میگی دو راه هست یا اینکه توی همون اینترنت فایل فشرده شما رو یه جا باز کنه و فایل منتخبتون رو دانلود کنه یا اینکه همین کارو روی سیستم خودت انجام بده
حرف شما رای فرمت رار مثل اینه که بگی من نمی خوام فلان فرمت تصویری توی اینترنت رو کامل دانلود کنم فقط میخوام از دقیقه فلان تا فلانشو دانلود کنم
آیا اینکار جز با روشی که یه برنامه بره فایل شما رو اسپلیت کنه توی اینترنت ممکنه؟

Saha Software
21-08-2010, 10:57
سلام همونطور که دوست خوبمون گفتن
این کار غیر ممکنه ، چون رر را اگر دقت کنی ، خود ویندوز هم نمیشناسه و حتمأ باید یه برنامه نصب کنی تا بشناسه!! پس رر یه پسوند ناشناخته اییه برای ویندوز ، ویندوز فقط زیپ را میشناسه !!! دانلود منیجر IDM قبل از دانلود فایل های زیب میتونه محتویاتش را بهت نشون بده ، البته دقت کن که اون چیزی که گفتی ، که فایل را برات باز کنه و هر کدام را خواستی دانلود کنی ، اون که دیگه اصلأ غیر ممکنه غیر ممکنه!!!

alidata2010
21-08-2010, 11:09
از خودتون چرا حرف در میارین نرم افزار زیر رو دانلود کن loadscout 3 :

gonbad city
21-08-2010, 11:48
از خودتون چرا حرف در میارین نرم افزار زیر رو دانلود کن loadscout 3 :

دوست عزیز ممنون از اینکه یه چیزه جدید یادم دادی

البته من گفتم ( در حال حاظر فکر نمیکنم همچین دانلود منیجیری ساخته شده باشه) که اشتباه بود اما تردید خودم رو هم بیان کرده بودم

(همچین چیزی از محالاته
یعنی اینکه یه فایلهای داخل یه فایل فشرده در واقع ساختار مستقلی ندارند یعنی اینکه موقعی که داخل زیپ یا رار هستن همگیشون با هم یه ساختار شدن تحت عنوان زیپ یا رار یا هر فرمت دیگه ای
موقعی که اکسترکت میکنیم در اصل این فایلهای داخل زیپ یا رار دوباره ساختار مستقلشون رو به دستن میارن بنابر این برای این راهی که شما میگی دو راه هست یا اینکه توی همون اینترنت فایل فشرده شما رو یه جا باز کنه و فایل منتخبتون رو دانلود کنه یا اینکه همین کارو روی سیستم خودت انجام بده
حرف شما رای فرمت رار مثل اینه که بگی من نمی خوام فلان فرمت تصویری توی اینترنت رو کامل دانلود کنم فقط میخوام از دقیقه فلان تا فلانشو دانلود کنم
آیا اینکار جز با روشی که یه برنامه بره فایل شما رو اسپلیت کنه توی اینترنت ممکنه؟)
به نظر من کار این برنامه اگه با روشی غیر از این کار کرده باشه واقعا حیرت آوره چون فایلهای روی سرور برای ما رید آنلی هستن اگه یه فایل رو روی سیستم آن رار کنین میبینین که توی تمپ هم خودشو باز کرده پس روی سرور چطور اینکار ممکنه ؟
اگه شما راهشو میدونی ممنون میشم با منم share کنی

alidata2010
21-08-2010, 12:11
دوست عزیز ممنون از اینکه یه چیزه جدید یادم دادی

البته من گفتم ( در حال حاظر فکر نمیکنم همچین دانلود منیجیری ساخته شده باشه) که اشتباه بود اما تردید خودم رو هم بیان کرده بودم

(همچین چیزی از محالاته
آیا اینکار جز با روشی که یه برنامه بره فایل شما رو اسپلیت کنه توی اینترنت ممکنه؟)
به نظر من کار این برنامه اگه با روشی غیر از این کار کرده باشه واقعا حیرت آوره چون فایلهای روی سرور برای ما رید آنلی هستن اگه یه فایل رو روی سیستم آن رار کنین میبینین که توی تمپ هم خودشو باز کرده پس روی سرور چطور اینکار ممکنه ؟
اگه شما راهشو میدونی ممنون میشم با منم share کنی
راهشو به طور خلاصه خودش توضیح داده

اینم سایتش

gonbad city
21-08-2010, 14:19
راهشو به طور خلاصه خودش توضیح داده

اینم سایتش

من کامل توضیحات توی سایتشو خوندم و جواب سوالمو پیدا نکردم اما منظورم اینه که چطور اینکارو میکنه یعنی آیا اکسترکت به جایی صورت میگیره یا نه ؟
به این دلیل که ساختار فایلهای فشرده اونجوری که بالا توضیح دادم هست این چطوری داره ساختار یکی رو بدون اکسترکت همه انجام میده؟
آیا اون مدت نسبتا زیادی که طول میکشه تا اکسترکت کنه داره توی سرور خودش آپلود میکنه ؟ 

Masоud
21-08-2010, 17:13
سلام

عزیزان DAP هم این کار رو به راختی انجام میده :

Download Accelerator Plus / تمامی ورژن ها در این تاپی

موفق باشید :40:

SHAHAB-P30
24-08-2010, 19:23
dap فقط فایلهای zip رو این کار میکنه من میخوام با فایلهای rar رو میخوام این کار رو بکنم و اون بالایی هم که کار نمیکنه

alidata2010
24-08-2010, 19:32
dap فقط فایلهای zip رو این کار میکنه من میخوام با فایلهای rar رو میخوام این کار رو بکنم و اون بالایی هم که کار نمیکنه

به زیبایی هم کار میکنه من یه نمونه فایل rar رو باهاش باز کردم عکس زیر رو ببین هر کدومو که خواستی از توش دانلود کنی باد انتخابش کنی بهد اکسترکت رو بزنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SHAHAB-P30
27-08-2010, 12:56
به زیبایی هم کار میکنه من یه نمونه فایل rar رو باهاش باز کردم عکس زیر رو ببین هر کدومو که خواستی از توش دانلود کنی باد انتخابش کنی بهد اکسترکت رو بزنی

خب مال منم همه این اتفاقات بالا میفته و Extract رو میزنم و Finish هم میشه ولی وقتی تو اونجایی که مسیر میخواست مسیر رو بهش دادم میرم اونجا هیچ چیزی اضافه نمیشه
ویندوزم Windows 7 64 bit هست

mina tina
27-08-2010, 13:33

IDM

alidata2010
27-08-2010, 13:38
خب مال منم همه این اتفاقات بالا میفته و Extract رو میزنم و Finish هم میشه ولی وقتی تو اونجایی که مسیر میخواست مسیر رو بهش دادم میرم اونجا هیچ چیزی اضافه نمیشه
ویندوزم Windows 7 64 bit هست

مال منم ویندوز 7 64 بیتیه وتوی دسکتاپ ذخیره کرد فایلشم سالم بود . حتما اون فایلی که داری دانلود میکنی به کل خرابه

gonbad city
27-08-2010, 23:33
منم باهاش دانلود کردم بی مشکل