PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك براي خريد يه هدفون مخصوص گوش دادن به موسيقي موسيقي

ali1234
21-08-2010, 01:41
با سلام

دوستان

مي خام يه هدفون بخرم فقط براي گوش دادن به موسيقي( زير 30 تومن )

دو تا مدل مد نظر دارم :

creative HQ-1400

JVC HA-RX 500

به نظر شما كدوم يك بهتره ؟

همچنين نظرتون در باره Farassoo FHD -960 V چي است ؟ (يكي از دوستام اينو به من پيشنهاد كرده )

همچنين اگه مارك ديگري هم به نظر تون خوبه معرفي كنيد . فقط فول سايز باشه و اگه قيمتش كمي بالاتر هم باشه اشكالي نداره .

پيشاپيش مرسي :40::40::40:

a.z.p.z
21-08-2010, 11:40
علی جان فراسو و ... اصلا هدفون های مطرحی در این ضمینه نیستن ...
تو این رده برند های مطرحی که خوب کار میکنن یکی همین کریتیو هست و دیگری سونی که هر دو نمایندگی دارن و مدل های متنوعی هم دارن ..
اینجا باید دید شما چه ایرفون یا هدفونی میخوای! ... که تو این رده میتونی ایرفون های in ear خوبی بگیری! مثل ep650 creative

ali1234
21-08-2010, 18:06
سلام دوست عزيز

پا سخ بعدي رو بخون !!!!!!! :31: :8:

ali1234
21-08-2010, 18:29
با سلام و تشكر از شما دوست عزيز

نظرتون در باره اون دو برندي كه معرفي كردم چي هست ؟ كدوم يك بهتره ؟

در يكي از تاپيكها دوست عزيزي نوشته بودند كه JVC HA-RX 500 از Critiave HQ- 1400 صداي صافتري داره . نظر شما چيه ؟

همچنين دو سوال ديگه هم داشتم :

اول اينكه هدفون هاي فول سايز بهتره يا از اون تو گوشي ها ؟

دوم اينكه هدفون هاي سيمي بهتره يا بيسيمي ؟ (در هر دو سوال منظورم كيفيت صداي اوناست . )

همچنين من هدفون رو فقط و فقط براي گوش دادن به موسيقي مي خوام و از هدفون هايي كه به اين منظور

طراحي شده مي خوام. نه براي بازي و نه فيلم .

بلندي صداي هدفون هم برام مهم نيست و فقط كيفيت صداي اون مهمه . به طوري كه صدايي بسيار، بسيار

شفاف و صاف و واضحي داشته باشد . (اصطلاحا كريستالي باشه . )

peaceful1
21-08-2010, 20:13
نظرتون در باره اون دو برندي كه معرفي كردم چي هست ؟ كدوم يك بهتره ؟

در يكي از تاپيكها دوست عزيزي نوشته بودند كه JVC HA-RX 500 از Critiave HQ- 1400 صداي صافتري داره . نظر شما چيه ؟

در مورد این دو مودل فکر کنم نمایندگی کریتیو طبقه سوم پایتخت هر دو رو داره پلیرت رو ببر تست کن.

همچنين دو سوال ديگه هم داشتم :

اول اينكه هدفون هاي فول سايز بهتره يا از اون تو گوشي ها ؟
من فول سایز بیشتر دوست دارم .سلیغه ای هست باید ببینی کدوم بیشتر به کارت میاد.

دوم اينكه هدفون هاي سيمي بهتره يا بيسيمي ؟ (در هر دو سوال منظورم كيفيت صداي اوناست . )

غیر سیمی اصلا بدرد شما نمیخوره(کیفیت ,بی کیفیت)

همچنين من هدفون رو فقط و فقط براي گوش دادن به موسيقي مي خوام و از هدفون هايي كه به اين منظور

طراحي شده مي خوام. نه براي بازي و نه فيلم .

پس بیشتر هزینه کن خیلی بیشتر.

بلندي صداي هدفون هم برام مهم نيست و فقط كيفيت صداي اون مهمه . به طوري كه صدايي بسيار، بسيار

شفاف و صاف و واضحي داشته باشد . (اصطلاحا كريستالي باشه)
من نمیدونم کریستالی یعنی چی ولی حدودی منظورت رو گرفتم.
شاید با این بوجه داخل گوش بگیری بهتر باشه.

ali1234
22-08-2010, 11:42
با تشكر از شما دوست عزيز

من در شهرستان زندگي مي كنم و به اين جاهايي كه گفتيد دسترسي ندارم .

من تمام شهر رو گشتم اصلا برند هايي مثل كريتيو ، سوني ، JVC , Geniuos و .... اينجا پيدا نمي شه و آشغال هاي تقلبي چيني

مثل eazy , somic , هيونداي و .... گير مي ياد به خاطر همين تصميم دارم از طريق

اينترنت خريد كنم (از سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ) و خودم نمي تونم صداي اونا رو تست كنم .

همچنين من مي خوام فول سايز و سيمي باشه .

در مورد بودجه تصميم دارم از تمام برند هايي كه حول اين قيمت وجود دارند با راهنمايي شما بهترين گزينه ممكن رو

انتخاب كنم . :20:

a.z.p.z
22-08-2010, 14:31
خوب دوست من بذار کمی بیشتر برات بگم!

هدفون های circumaural مشخص هست هست کیفیت بالاتری دارن ولی خوب موارد استفاده شون فرق میکنه و به درد کامپیوتر و خونه و سیستم های Hifi میخورند!

شما ببین نیازت چیه اول گفتی ایرفون این ایر میخوای بعد نظرت عوض شد ولی دوست من با این بودجه مدل خوبی از فول سایز نمیتونی داشته باشی و اگر واقعا میخوای فول سایز خوب داشته باشی باید 100 به بالا براش پول بدی!!!)
با این بودجه که شما داری میتونی ایرفون بخری که تو دسته in ear مدل ای پی 650 واقعا مدل عالی هست از برند کریتیو خودمم تست کردم قیمت هم حدود 35 تومن هست ! و مطمئن باش پشیمون نمیشی ! مدل بعدی هم مدل 830 هست که اونم مدل خیلی خوبی هست!
در مورد فول سایز هم میگم 50-60 تومن هست ولی چیز خوب بخوای باید 100 تومن پول بذاری ...
*** اول از خودت بپرس با هدفون یا ایرفونت میخوای چیکار کنی بعدا ببین چه سبکی میخوای...

**** در ضمن به طور کل هدفون های open صدای شفاف تری دارن نسبت به هدفون های closed !

ali1234
22-08-2010, 18:43
خوب دوست من بذار کمی بیشتر برات بگم!

هدفون های circumaural مشخص هست هست کیفیت بالاتری دارن ولی خوب موارد استفاده شون فرق میکنه و به درد کامپیوتر و خونه و سیستم های Hifi میخورند!

شما ببین نیازت چیه اول گفتی ایرفون این ایر میخوای بعد نظرت عوض شد ولی دوست من با این بودجه مدل خوبی از فول سایز نمیتونی داشته باشی و اگر واقعا میخوای فول سایز خوب داشته باشی باید 100 به بالا براش پول بدی!!!)
با این بودجه که شما داری میتونی ایرفون بخری که تو دسته in ear مدل ای پی 650 واقعا مدل عالی هست از برند کریتیو خودمم تست کردم قیمت هم حدود 35 تومن هست ! و مطمئن باش پشیمون نمیشی ! مدل بعدی هم مدل 830 هست که اونم مدل خیلی خوبی هست!
در مورد فول سایز هم میگم 50-60 تومن هست ولی چیز خوب بخوای باید 100 تومن پول بذاری ...
*** اول از خودت بپرس با هدفون یا ایرفونت میخوای چیکار کنی بعدا ببین چه سبکی میخوای...

**** در ضمن به طور کل هدفون های open صدای شفاف تری دارن نسبت به هدفون های closed !

با تشكر از شما دوست عزيز

شما در اين پست نوشته بودي " شما ببین نیازت چیه اول گفتی ایرفون این ایر میخوای بعد نظرت عوض شد " و در

خط يكي مونده به آخر " اول از خودت بپرس با هدفون یا ایرفونت

میخوای چیکار کنی بعدا ببین چه سبکی میخوای...

من هدفون رو براي گوش دادن موسيقي از كامپيوتر رو ميزي و در خونه مي خوام . باز هم تكرار مي كنم :

من دقيقا هدفون رو براي استفاده فقط در خونه و فقط براي گوش دادن به موسيقي از كامپيوتر مي خام .

موسيقي هايي هم كه گوش ميدم از اين Rap , metal , Rock .....نيست و موسيقي هايي كه

در اون

ها ويولون و ..... كه سازهايي قديمي هستند و از زمان بسيار دور استفاده مي شه گوش مي دم مثل ترانه هاي

اميد ، حميرا ، معين ، يساوي ، هايده ، مهستي ،شكيلا و ....... گوش ميدم .

من Mp3 , Mp4 , Mp5 , .... پلير و هر نوع پلير ديگر و لب تاب و .... و هر نوع پلير ديگر ندارم .( البته منظورم از لب تاب اينه كه از

هدفون براي استفاده خارج از خونه نمي خوام . نه يه وقت فكر كنيد كه لب تاب رو يه پلير مي دونم !!! )

در مورد نوع هدفون نيز در پستهاي قبلي من جايي نگفتم كه ايرفون مي خوام . فقط يجا سوال كردم كه ايرفون بهتره

يا فول سايز كه با توجه به مورد استفادم به نظر شما فول سايز بهتر يا تو گوشي ها ؟؟؟

نظر شما چيه ؟

اميدوارم كاملا مشخص كرده باشم كه چي مي خام .

در مورد اينكه هدفون هاي گرونتر بهتر هستند ،كه شكي نيست . به هر حال هر چقدر پول بدي همون قدر آش مي خوري !

من به هدفون هايي كه حول وهوش اين قيمت هستند راضي هستم و بيشتر از اين فعلا نمي تونم بودجه بذارم .

بنابراين اگه هدفون هايي كه حول و هوش اين قيمت هستند معرفي كنيد .

من خودم از هدفون ها زياد سر در نميارم و با جستجويي كه در اينترنت و فروم همين سايت كردم از ميان هدفون

هاي حول همين

قيمت همون دو مدلي كه در پست اول ( ‍Creative HQ - 1400, JVC HA - RX 500 ) معرفي كردم به نظرم خوب اومد و مي

خواستم به تاييد شما برسه و بگيد كدوم يك بهتره ( بلاخره شما متخصص هستيد ) يا اگر گزينه ايي بهتر از اين دو تا سراغ

داريد معرفي كنيد .

در مورد ايرفون مدل EP - 650 Creative و EP - 830 هم در سايت خود كريتيو قيمت هر دوشو 49.99 دلار

نوشته بود !!!

همچنين مي خواستم بدونم منظورتون از open همون تو گوشي هاست و close فول سايزه ؟

باز هم تشكر . :11::11::11:

-shahram
23-08-2010, 20:48
E 635 خدوده 16 تومنه بد هم نیست با تپجه به قیمتش