PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل خط انداختن کارت 4670 بر روی مانیتور

Michael Ropy
20-08-2010, 18:24
سلام.....

روی مانیتور یکی از دوستان که کارت 4670 داره یه خط های ریزی میاد....این مشکل روی گرافیک آنبورد بوجود نمی یاد و همچنین رو دیگر مانیتور ها هم اگر این کامپیوتر رو یا این گرافیک وصل کنید بازم خط میاد....

یه بنده خدایی میگفت مشکل اینه که Hybrid CrossFire فعاله.....متاسفانه این بایوسش گزینه ی غیر فعال سازی رو نداره....نمی دونم با آپدیت این گزینه میاد یا نه؟! و دیگه اینکه مثل اینکه این مشکل فقط با ویندوز سون هست و تو ویندوز XP همچین اتفاقی نمی افته....حالا به نظرتون مشکل از کجاست اگه درایور رو آپدیت کنم مشکل حل میشه یانه؟!؟!

برخی اطلاعات مورد نیاز سیستم:

Mainboard: ECS A780GM-A
VGA: Saphire HD 4670 1GB
Monitor: LG E2250T

EXTREME
20-08-2010, 20:53
خوب برای ویندوز سون درایور 4670 رو دانلود کرده ونصب کنید اگر درست نشد بایوس را آپدیت و دیفالت کنید درست میشه

Michael Ropy
23-08-2010, 20:03
با سلامی دوباره....

من درایور گرافیک رو آپدیت کردم به آخرین نسخه و بایوس رو هم چک کردم آخرین ورژن موجود بودش....در ضمن GPU-Z گرفتم نوشته بود کراس فایری در کار نیست.....هنوز مشکل حل نشده....به نظر شما دیگه مشکل میتونه از کجا باشه؟!

Hamid69
24-08-2010, 00:40
با سلامی دوباره....

من درایور گرافیک رو آپدیت کردم به آخرین نسخه و بایوس رو هم چک کردم آخرین ورژن موجود بودش....در ضمن GPU-Z گرفتم نوشته بود کراس فایری در کار نیست.....هنوز مشکل حل نشده....به نظر شما دیگه مشکل میتونه از کجا باشه؟!

در حالت عادی هم خط میندازه؟من 4870 دارم توی بعضی از بازیها و توی ویندوز سون هنگام شروع که یه حالت fade ایجاد میشه این مشکل پیش میاد.توی لینوکس که دیگه هیچی.

EXTREME
24-08-2010, 11:37
از یه ورژن دیگه ی ویندوز سون استفاده کنید 64 بیتی رو امتحان کنید اگه 64 دارید 32بیتی رو امتحان کنید

erno69
24-08-2010, 13:01
ممکنه گرافیکت مشکل داشته باشه...که احتمالشم زیاده

EXTREME
24-08-2010, 13:02
نه از گرافیک نیست چون تو xp با درایور خودش مشکلی نداره

Michael Ropy
24-08-2010, 14:32
در حالت عادی هم خط میندازه؟من 4870 دارم توی بعضی از بازیها و توی ویندوز سون هنگام شروع که یه حالت fade ایجاد میشه این مشکل پیش میاد.توی لینوکس که دیگه هیچی.

ببینید بیشتر موقع رفتن روی دکمه ها Close\Minimize\Maximize این مشکل پیش میاد و موارد مشابه....تو بازی و فیلم نمیاد....

از یه ورژن دیگه ی ویندوز سون استفاده کنید 64 بیتی رو امتحان کنید اگه 64 دارید 32بیتی رو امتحان کنید

مرسی از راهنماییتون.....میگم راه حل های دیگه ای نیست؟! چون میخوام حتی الامکان روی همین سون 32 بیتی بمونم.....اگه روش دیگه ای پیدا نشه که دیگه هیچ....شاید اکس پی نصب کنم....

ممکنه گرافیکت مشکل داشته باشه...که احتمالشم زیاده

بله همونطور که مهرداد جان اشاره کردن تو اکس پی مشکل نداره....

erno69
24-08-2010, 14:35
نه از گرافیک نیست چون تو xp با درایور خودش مشکلی نداره
آها شرمنده من بالا رو خوب نخوندم...پس هر مشکلی هست از ویندوز...از یک نسخه دیگه 7 استفاده کن...