PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تو رنج 100 تومن ساده و شیک و دخترانه

Reza82N
20-08-2010, 18:00
با سلام,گوشی میخوام تو رنج 100 باشه حالا 10 تومن بالا یا پایین مهم نیست,
برای خواهرم میخوام,
با گوشی اس ام اس زیاد میده,
میخوام ساده و شیک تو مایه های 2730 باشه,
البته یکی از گزینه ها همین 2730 هست,
اگر از برند های دیگه هم پیشنهاد بدید ممنون میشم,زیاد فرصت ندارم؛

امکاناتم در حد معمولی,بلوتوث و رم خور و دوربین معمولی و پخش ام پی تری.

راستی لمسی نمیخوام باشه,

با تشکر فراوان.

راحله_ن
20-08-2010, 18:07
5220هم خوشکله وهمون جوری که من دیدم صفحش خیلی با کیفیته قیمتشم حولو حوشه 100 یا 110هست

tiyam 01
20-08-2010, 18:24
nokia 2690
ال سی دی 1.8 اینچ 160*128
دوربین 0.3 مگاپیکسل - vga
فیلمبرداری qcif
پخش فيلم MP4/H.263 player
پخش موسيقي MP3/WAV/WMA/eAAC+ player

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2730 دکمه هاش سفت بود

tiyam 01
20-08-2010, 18:30
نوکیا 7020 هم هست
این یکی امکاناتش بیشتره. دوربین 2 مگاپیکسل داره. ال سی دی 2.2 اینچ

فیلمبرداری: QVGA, حداکثر30فريم در ثانيه

Grand
20-08-2010, 18:37
از من میشنوید نوکیا نگیرید. همین پریروز انفجار یک گوشی نوکیا باعث مرگ یک جوان هندی شد. آخه نوکیا هم شد گوشی؟! چندین ساله داره به جای پیشرفت داره درجا میزنه!

tiyam 01
20-08-2010, 18:45
از من میشنوید نوکیا نگیرید. همین پریروز انفجار یک گوشی نوکیا باعث مرگ یک جوان هندی شد. آخه نوکیا هم شد گوشی؟! چندین ساله داره به جای پیشرفت داره درجا میزنه!

نوکیا پارسال 300 میلیون گوشی ساخته. حالا یکیشون منفجر شده تازه معلوم نیست نوکیا بوده یا از گوشی های تقلبی چینی بوده.علت مرگ هندیه هم گوشی بوده یا نه از لوازم جانبی غیر استاندارد مثل باتری غیر استاندارد استفاده کرده یا نکرده و ... ... کارخونه های ما سالی 1 میلیون ماشین میسازن سالی باعث مرگ 20/000 نفر میشن حالا مردم ماشین نخرن؟ ....

fire159
20-08-2010, 19:22
بهترين انتخاب يك گوشي تاشو هست .

k1

u9

w270[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
zn200

l9

همه مدلهاي مذكور دوربين 2 - بلوتوث و حافظه خارجي دارن و .... .
براي اطلاعات بيشتر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Reza82N
20-08-2010, 21:22
از همه دوستان صاحب نظر خیلی ممنونم,

اگه 2730 کیبوردش افتضاح باشه که از لیست خط میخوره,

ضمن احترام به همه اساتید صاحب نظر من فراموش کردم بگم که تاشو نمیخوام,

این سامسونگ ها عجب کیبورد نرمی دارن واسه اس ام اس ,خودم e250 و x160 دارم عالین خدا وکیلی,

از برند سامسونگ کسی چیزی پیشنهاد داره؟

کوربی کیبورد دار چطور از آب در اومده؟من با لمسیش کار کردم سرعتش خیلی کند بود(رفته بودم برای خرید برای دوستم که فارسی نداشت و بهانه شد که نخریم)

دوستی که گفتند نوکیا آتش میگیره,نظر شما چیه جناب؟چی بخرم؟

Grand
20-08-2010, 21:29
نوکیا پارسال 300 میلیون گوشی ساخته. حالا یکیشون منفجر شده تازه معلوم نیست نوکیا بوده یا از گوشی های تقلبی چینی بوده.علت مرگ هندیه هم گوشی بوده یا نه از لوازم جانبی غیر استاندارد مثل باتری غیر استاندارد استفاده کرده یا نکرده و ... ... کارخونه های ما سالی 1 میلیون ماشین میسازن سالی باعث مرگ 20/000 نفر میشن حالا مردم ماشین نخرن؟ ....

یعنی شما می‎خواید بگید تا حالا نشنیدید که گوشی‎های نوکیا منفجر بشن و این اولین باره این خبر به گوشتون میخوره!؟ این یکی از دهها موردی هست که روزانه داره در دنیا اتفاق می‎افته که این یکی منجر به مرگ شد...
درضمن گوشیه نوکیا اصلی بوده نه تقلبی و گوشیه خود به خود منفجر شده؛ مثال شما اصلاً مناسب این بحث نبود.
البته ماشین آشغال کم نداریم که خود به خود آتیش میگیرن و جون مردم رو به خطر میندازن، شما دوست داری برو بخر حالش رو ببر...

matin724
21-08-2010, 09:41
اگه میتونی 130000 بدی ، نوکیا 7230. الیته کشویی و رنگ صورتی هم داره!

boozzai
21-08-2010, 11:37
یه 30 بذار روش یه 7230 صورتی بگیر:

دوربین 3.2!
صفحه 2.4 اینچ!
طراحی خیلی زیبا!
2 گیگ رم همراه!

tiyam 01
21-08-2010, 12:09
یعنی شما می‎خواید بگید تا حالا نشنیدید که گوشی‎های نوکیا منفجر بشن و این اولین باره این خبر به گوشتون میخوره!؟ این یکی از دهها موردی هست که روزانه داره در دنیا اتفاق می‎افته که این یکی منجر به مرگ شد...
درضمن گوشیه نوکیا اصلی بوده نه تقلبی و گوشیه خود به خود منفجر شده؛ مثال شما اصلاً مناسب این بحث نبود.
البته ماشین آشغال کم نداریم که خود به خود آتیش میگیرن و جون مردم رو به خطر میندازن، شما دوست داری برو بخر حالش رو ببر...

تا حالا که نشنیدم. فقط یه بار شنیدم تو چین یه بابایی گوشی موتورلا داشته گوشیش منفجر شده و مرده بوده. علتش هم استفاده از باتری تقلبی بوده.

یه جای دیگه هم یه نفر گوشیش داشته شاررژ می شده باهاش تماس گرفته زخمی شده بوده.

صد بار شنیدم یا دیدم که میگن از باتری غیر استاندارد استفاده نکنید، هنگام شارژ گوشی باهاش تماس نگیرید احتمال برق گرفتگی هست. دوست خودم هم نزدیک بود اون بلا سرش بیاد. شانس آورده بود فقط یه شوک بهش وارد شده بود

Reza82N
21-08-2010, 12:13
با تشکر از دوستان,

7230 پیشنهاد به جایی بود.
همینو میگیرم.

tiyam 01
21-08-2010, 12:17
از همه دوستان صاحب نظر خیلی ممنونم,

اگه 2730 کیبوردش افتضاح باشه که از لیست خط میخوره,

ضمن احترام به همه اساتید صاحب نظر من فراموش کردم بگم که تاشو نمیخوام,

این سامسونگ ها عجب کیبورد نرمی دارن واسه اس ام اس ,خودم e250 و x160 دارم عالین خدا وکیلی,

از برند سامسونگ کسی چیزی پیشنهاد داره؟

کوربی کیبورد دار چطور از آب در اومده؟من با لمسیش کار کردم سرعتش خیلی کند بود(رفته بودم برای خرید برای دوستم که فارسی نداشت و بهانه شد که نخریم)

دوستی که گفتند نوکیا آتش میگیره,نظر شما چیه جناب؟چی بخرم؟

2690 گوشی ساده و شیکیه صداش هم خوب بود ما که ازش انتظار نداشتیم صداش اینجوری باشه. اگه ابعاد و رزولوشن صفحه و دوربین واست مهم نیست گوشیه خوبی میتونه باشه.

Grand
21-08-2010, 12:26
تا حالا که نشنیدم. فقط یه بار شنیدم تو چین یه بابایی گوشی موتورلا داشته گوشیش منفجر شده و مرده بوده. علتش هم استفاده از باتری تقلبی بوده.

یه جای دیگه هم یه نفر گوشیش داشته شاررژ می شده باهاش تماس گرفته زخمی شده بوده.

صد بار شنیدم یا دیدم که میگن از باتری غیر استاندارد استفاده نکنید، هنگام شارژ گوشی باهاش تماس نگیرید احتمال برق گرفتگی هست. دوست خودم هم نزدیک بود اون بلا سرش بیاد. شانس آورده بود فقط یه شوک بهش وارد شده بود

پس بد نیست این خبر رو هم بشنوید:

"نوکیا اعلام کرده که 46 میلیون باطری گوشی موبایل که در طی انتهای سال 2005 تا ما نوامبر 2006 تولید شده در معرض خطر انفجار هستند. این باطری ها که با مارک خود نوکیا و توسط یک شرکت همکار ژاپنی تولید شده بر روی انواع مدل های گوشی نوکیا قرار دارند و الیته مقداری از آنها نیز به صورت قطعات جانبی فروخته شده است. این باطری ها که از نوع BL-5C هستند برطبق گفته نوکیا بر اثر نقص داخلی ممکن است منفجر شده و آتش بگیرند. نوکیا اعلام کرده که احتمال انفجار زیاد نیست! و این اتفاق معمولا هنگام شارژ کردن رخ میدهد. و تاکنون فقط 100 مورد انفجار دیده شده که هیچ یک صدمه مهمی را به همراه نداشته است. نوکیا راست میگوید یک فرد در بانکوک بر اثر انفجار این باطری 5 انگشت پای خود را از دست داده است. احتمالا از دست دادن پا از نظر نوکیا صدمه جدی محسوب نمیشود. وی ادعای دریافت 26000 دلار خسارت کرده است. نوکیا اعلام کرده این باطری ها را جمع آوری و جایگزین خواهد کرد."

این یک نمونش بود. اگه توی اینترنت یک سرچ بزنی هوای کار بیشتر میاد دستت.

tiyam 01
21-08-2010, 12:49
پس بد نیست این خبر رو هم بشنوید:

"نوکیا اعلام کرده که 46 میلیون باطری گوشی موبایل که در طی انتهای سال 2005 تا ما نوامبر 2006 تولید شده در معرض خطر انفجار هستند. این باطری ها که با مارک خود نوکیا و توسط یک شرکت همکار ژاپنی تولید شده بر روی انواع مدل های گوشی نوکیا قرار دارند و الیته مقداری از آنها نیز به صورت قطعات جانبی فروخته شده است. این باطری ها که از نوع BL-5C هستند برطبق گفته نوکیا بر اثر نقص داخلی ممکن است منفجر شده و آتش بگیرند. نوکیا اعلام کرده که احتمال انفجار زیاد نیست!و این اتفاق معمولا هنگام شارژ کردن رخ میدهد. و تاکنون فقط 100 مورد انفجار دیده شده که هیچ یک صدمه مهمی را به همراه نداشته است. نوکیا راست میگوید یک فرد در بانکوک بر اثر انفجار این باطری 5 انگشت پای خود را از دست داده است. احتمالا از دست دادن پا از نظر نوکیا صدمه جدی محسوب نمیشود. وی ادعای دریافت 26000 دلار خسارت کرده است. نوکیا اعلام کرده این باطری ها را جمع آوری و جایگزین خواهد کرد."

این یک نمونش بود. اگه توی اینترنت یک سرچ بزنی هوای کار بیشتر میاد دستت.

خوبه خودت هم نوشتی از 46 میلیون باتری فقط 100 باتری منفجر شده که اونم هیچ صدمه ای هم به کسی نزده (اما مثل اینکه صدمه زده)

نمیخوام از نوکیا طرفداری کنم و هیچ تعصبی هم نسبت بهش ندارم. اما تو کارخونه های دیگه چه ماشین سازی چه لپ تاپ با این آمار تولید چقدر از محصولاتشون دارای عیبن؟ مثل همین پژو 405 خودمون. تو این چند سال چند تا ازشون خود به خود آتیش گرفت؟ علت رو هم نگفتن و میگفتن عیب از ماشین نیست . امارشون رو هم ندادن. باز خوبه نوکیا گفته عیب از باتری گوشی هام بوده
اما این آمار یعنی فقط 0.0004 باتری ها مشکل داشتن.

tiyam 01
21-08-2010, 22:18
2690 گوشی ساده و شیکیه صداش هم خوب بود ما که ازش انتظار نداشتیم صداش اینجوری باشه. اگه ابعاد و رزولوشن صفحه و دوربین واست مهم نیست گوشیه خوبی میتونه باشه.

فکر کنم 3720 رو با 2690 اشتباه گرفته بودم

Grand
22-08-2010, 14:29
خوبه خودت هم نوشتی از 46 میلیون باتری فقط 100 باتری منفجر شده که اونم هیچ صدمه ای هم به کسی نزده (اما مثل اینکه صدمه زده)

نمیخوام از نوکیا طرفداری کنم و هیچ تعصبی هم نسبت بهش ندارم. اما تو کارخونه های دیگه چه ماشین سازی چه لپ تاپ با این آمار تولید چقدر از محصولاتشون دارای عیبن؟ مثل همین پژو 405 خودمون. تو این چند سال چند تا ازشون خود به خود آتیش گرفت؟ علت رو هم نگفتن و میگفتن عیب از ماشین نیست . امارشون رو هم ندادن. باز خوبه نوکیا گفته عیب از باتری گوشی هام بوده
اما این آمار یعنی فقط 0.0004 باتری ها مشکل داشتن.

خبر مال هممون سال 2006 هست منظور از تا کنون یعنی همون سال. خدا میدونه از 4 سال پیش تا الان چندتا دیگه منفجر شده.
خود شما دارین نوکیا رو با ایران خودرو مقایسه میکنید. این یعنی شما هم از کیفیت پایین نوکیا اطلاع دارین. منم که دو روزه دارم همینو میگم بنده خدا...

tiyam 01
22-08-2010, 22:11
خبر مال هممون سال 2006 هست منظور از تا کنون یعنی همون سال. خدا میدونه از 4 سال پیش تا الان چندتا دیگه منفجر شده.
خود شما دارین نوکیا رو با ایران خودرو مقایسه میکنید. این یعنی شما هم از کیفیت پایین نوکیا اطلاع دارین. منم که دو روزه دارم همینو میگم بنده خدا...

من که این دوتا رو مقایسه نکردم اصلا قابل مقایسه نیستن.من خواستم بگم شرکت های دیگه با آمار تولید خیلی کمتر (چند درصد آمار تولید نوکیا) هم همین تلفات دارن ... مثلاً ایران خودرو سالی 50/000 تا پژو هم نمیزنه بیرون . از بین اونا بیشتر از 100 تاشون آتیش گرفت. نوکیا از بین 46/000/000 تا 100 تاشون خراب شده

Grand
23-08-2010, 03:53
من که این دوتا رو مقایسه نکردم اصلا قابل مقایسه نیستن.من خواستم بگم شرکت های دیگه با آمار تولید خیلی کمتر (چند درصد آمار تولید نوکیا) هم همین تلفات دارن ... مثلاً ایران خودرو سالی 50/000 تا پژو هم نمیزنه بیرون . از بین اونا بیشتر از 100 تاشون آتیش گرفت. نوکیا از بین 46/000/000 تا 100 تاشون خراب شده

باز که گفتین 100 تا از 46000000 تا! ولش کن بابا بی خیال...

LiverBarca
23-08-2010, 04:36
این نوکیا عجب خطرناکه...فقط سامسسسسسسسسسسسسسسسسونگ...