PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هـک PS3 به کمک PS Jailbreak

صفحه ها : [1] 2 3

Sam Fisher 11
20-08-2010, 06:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب مثل اینکه این اتفاق واقعا افتاده و چیزی فراتر از شایعه و یا خبری فیک هست!

اما اول از همه واسه اینکه بدونین قضیه از کجا آب خورده این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بخونید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته هنوز همه چیز در مراحل تست قرار داره و شاید نشه 100% گفت که ه-ک شده ولی بعد از دو ساعت گشتن تو سایت ها و دیدن ویدئوهای منتشر شده کم لطفی دونستم که تاپیکی واسش نزنم!

خوب روش کار اینطور که من از ویدئوها و سایت psx-scene.com متوجه شدم اینجوریه که USB dongle یا درایو usbیی که PS Jailbreak روی اون قرار داره رو در حالت خاموش از طریق درگاه USB به PS3 وصل میکنید. بعد دستگاه رو روشن میکنید و اییجکت درایو رو بلافاصله(هر سه نفر در سه ویدئو اینکار رو سریعا بعد از روشن کردن کنسول انجام دادن) میزنید و صبر میکنید تا PS3 شما از روی USB بوت بشه بعد از اون یه دیسک بازی اصل رو درحالیکه دستگاه در حال بالا اومدن هست درون دستگاه قرار میدید.
حالا به قسمت بک آپ منیجر میرید تا یکی از بازیهایی که قبلا کپی کردید رو اجرا کنید. وقتی بازی مورد نظر رو اجرا کنید دستگاه ریست میشه ... حالا به قسمت Game میرید و مثل اجرا کردن بازی از روی دیسک بازیی که دیسکش درون دستگاه نیست رو اجرا میکنید!

طبق اظهار نظر سایت eurogamer با این روش بازی ها روی آخرین آپدیت فرمور هم قابل اجرا خواهند بود.

ویدئو ها به ترتیب:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
+

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید+
من سه ساعت پیش داشتم میرفتم بخوابم که اولین خبر مربوط به این قضیه(ه-ک شیلتره اینجا) رو در اینجا دیدم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و خواب و هوش و... کامل از سرم پرید: دی
اول فکر کردم باز سرکاریه ولی بعد از اینکه ویدئوهارو دیدم و بیشتر گشتم توی نت متوجه شدم بیشتر از یه شایعه است.
+
دوستان کسی چیز بیشتری متوجه شد بذاره تا ببینیم آخرش به کجا ختم میشه: دی امیدوارم در آینده کاملا نتیجه بوده تا الکی از خوابم نزده باشم: دی

آموزش زیر توسط p3yman_xl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز نوشته شده:

[ آموزش ] Backup گرفتن بازی ها بر روی هارد PS3 با استفاده از برنامه Open Manager

نکته: به علت کوتاه بودن آموزش از ایجاد تاپیک خودداری شد.

پیش نیاز :

- دانگل At90USB160

- PS3 با Firmware 3.41 ( فقط همین نگارش؛ نه پایینتر و نه بالاتر )

- یک فلش مموری با هر حجمی

- Open Manager (تا قبل از این فایل، از Backup Manager استفاده میشد که با انتشار OM کار بکاپ گرفتن بسیار آسان شده است)

1. ابتدا برنامه ی Open Manager را از اینجا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود کنید.

2. فایل را در فلش مموری کپی کنید و آن را به PS3 وصل کرده و به بخش Games رفته، به Install Package Files بروید تا فایل نصب شود.

3. می بینید که در قسمت Games فلدری به نام Open Manager بوجود می اید.

4. وارد برنامه شوید و دیسک بازی بلو-ری خود را درون دستگاه قرار دهید نام بازی در لیست برنامه نمایش داده میشود.

5. برای کپی گرفتن از بازی بر روی هارد کافی است کلید O را فشار دهید تا بازی روی هارد داخلی (HDD0) کپی شود.

بعد از انجام کار و کپی گرفتن ،برای اجرای بازی کافی است تا یک دیسک ارجینال ( هر عنوانی ) داشته باشید. دیسک را درون درایو میگذارید و وارد برنامه ی OM میشوید، برای Launch کردن بازی باید کلید X را فشار دهید. به محیط XMB باز میگردید و در بخش Games میبینید که بازی نمایان میشود ..

توجه : برای این آموزش از بازی LBP استفاده کردم ؛ این بازی در مدت 18 دقیقه و 5 ثانیه، و با حجم 8.39 گیگابایت روی هارد بکاپ گرفته شد.

موفق باشید

kavehj4488
20-08-2010, 07:08
امیدوارم حقیقت داشته باشه. راستی چطور میشه بازی روی هارد ریخت ؟ چون اونطور که گفتید باید بازی روی هارد ریخته بشه.:5:

Sam Fisher 11
20-08-2010, 07:12
راستی چطور میشه بازی روی هارد ریخت ؟ چون اونطور که گفتید باید بازی روی هارد ریخته بشه.
دوست عزیز هر دو کنسول 360 و PS3 خیلی وقته که این قابلیت رو دارن و شما میتونید بازی هارو روی هاردشون کپی کنید اما بدون دیسک بازی، بازی ها اجرا نمیشن.

shab_2008
20-08-2010, 10:28
با تشکر از مدیر بازنشسته اقای SF (مخفف نمودیم رفت!:31:)

اقا من هم ویدثو را دیدم (البته فقط همون اولیه) چیزه خفنی بود!

یارو با استفاده از قابلیت Backup Manager تونست بازی را اجرا کنه!

ولی من فکر کنم دوباره سونی یه اپدیت میده بیرون و قابلیت Backup Manager رو هم از روی کنسولش حذف میکنه!:31:

toraj
20-08-2010, 10:33
اگه واقعي باشه امكان نداره سوني قابلیت Backup Manager رو از روی کنسولش حذف كنه :31: ولي بايد ببينم اين

قضيه چطور پيش ميره.:20:

Amir M.ohAma.D
20-08-2010, 11:16
اينم حتما ميشه مثله اون قبليه .

shab_2008
20-08-2010, 11:21
خوب سایت MaxConsole ( این خبر از طرف سایتSunrise به صورت ترجمه شده به زبان انگلیسی در اختیار Maxconsole قرار داده شده است) این خبر را کاملا واقعی خوانده و گفته پس از 4 سال بالاخره انتظارها به پایان رسید و PS3 ه ک شد!

همچنین در این خبر ذکر شده که شما برای کار اول از همه نیاز به یک BD Drive سالم دارید و اگر درایو شما خراب هست پس بهتره که Dongle را به فراموشی بسپارید!

در ادامه توضیحاتی در مورد چگونگی اجرای بازی های کپی شده با استفاده از USB Dongle و LED که روی ان تعبیه شده است مشاهده میکنیم :

چراغ سبز : اگر این چراغ روشن شد Dongle کار کرده و شما قادرید بازیها رو Rip و یا اجرا کنید

چراغ قرمز : عملیات با موفقیت انجام نشده و دستگاه باید Restart شود تا چراغ سبز ظاهر شود و Dongle با موفقیت انجام شود.

زمانی که Dongle فعال شد با رفتن به قسمت Backup Manager میتوان بازی را اجرا نمود!

همچنین برای Rip کردن یک بازی بر روی هارد یا ... زمانی حدود 45 دقیقه نیاز است و سپس برای اجرای بازی کپی شده حتما باید یک دیسک اوریج ( که میتونه هر بازی باشه) در درایو قرار بگیره و سپس شما میتونید به راحتی هر بازی دلخواهی را که خواستید اجرا کنید.
خصوصیات اصلی این نوع ه ک (PS JailBreak) به شرح زیر است :

USB dongle, easy to plug, no need to open de PS3
- Easy to install, with a smooth GUI
- Can be used on all PS3 : Fat, Slim, US, EU, JP ...
- Disable Sony updates, prevent from bricks
- Support for all PS3 type of games (not BD movies, DVD, and other consoles)
- Direct copy from game to HDD, or USB HDD
- Homebrews support
- Easy to update via PC

alipsp
20-08-2010, 20:12
یه سوال...
پس با این حساب اگه این قضیه دامن مارم بگیره من که کنسولم 40 گیگه حسابی به مشکل میخورم.نه؟(از نظر فضا واسه ریپ بازی)

A.IvI.I.N
20-08-2010, 22:15
میشه از هارد اکسترنال استفاده کرد...؟؟؟:13:

shab_2008
20-08-2010, 22:41
یه سوال...
پس با این حساب اگه این قضیه دامن مارم بگیره من که کنسولم 40 گیگه حسابی به مشکل میخورم.نه؟(از نظر فضا واسه ریپ بازی)

علی خوب هاردتو عوض کن ضرر نداره که !!:31:

یدونه 1 ترابایت بچپون تو PS3:31:

یا یه هارد اکسترنال بگیر!

میشه از هارد اکسترنال استفاده کرد...؟؟؟:13:

والا چون توی اخبار اشاره به USB HDD ها برای کپی کردن بازی شده پس حتما میشه دیگه!!:31:

Hunter lord
22-08-2010, 16:15
ای بابا این طرف هم بی کار بوده - فردا یک آبدیت جدید می آید و تمام .

یک سوال : این Blue ray اصل فرقی نداره که چه بازی باشه و مال چه سالی ؟ ؟ ؟

sima_6600
22-08-2010, 16:41
خوب اگه فردا که اپدیت جدید امد و همچننین بازی های جدید با سیستم امیتی جدید امد انوقت چی :31:.100 هزار تومن پر:31:

shab_2008
22-08-2010, 16:55
من همون اول گفتم که اینها یه کاسه ای زیر نیم کاسشون هست!

چطوره که اینا اینقدر از خود مطمعن هستن و دارن این قطعه رو با این قیمت و توی چندین سایت و کشور بدون هیچ نگرانی میفروشن!!؟

نمیگم قطعا ولی به احتمال زیاد سونی هم جزو دستندرکاران این عمل خلاف شرع هست!!:31:

Hunter lord
22-08-2010, 20:07
خوب خیلی واضح معلومه که یا FAKE هستش یا اگه نباشه هم یک نوع دزدی هستش .

170 دلار برای یک قطعه مزخرف !!!

A.IvI.I.N
23-08-2010, 20:32
من که با این روش خیلی حال کردم.
هر وقت خواستیم بازی کنیم مودچیپو میزنیم تو دسنگاه هر وقت هم خواستیم انلاین بزنیم میکشیم بیرون و خلاصه ترسی از بن شدن نداریم و همه چی حله حله:31:
همین که نیاز به باز کردن کنسول نیس خودش به 1 دنیا میارزه:10:

J A V I D
24-08-2010, 09:22
طبق اخبار رسیده سونی می تونه دستگاهایی که از این وسیله استفاده کردن رو شناسایی کنه . منبع خبر :

و منبع دیگر :

البته ظاهرا وقتی این وصله می تونه شناسایی کنه اگه وصل نباشه احتمالا نمی تونه ، اگر خطر بن نداشته باشه دیگه لازم نیست من برم یه پلی سه دیگه بخرم !

A.IvI.I.N
24-08-2010, 10:01
مشكل بزرگي كه داريم اينه كه براي بازي هاي بيشتر از 4GB نميتونيم از هارد اكسترنال استفاده كنيم دليلش هم اينه كه اين هارد ها سازگار به FAT32 هسـتن و نميشه فايلي بيشتر از 4GB روش ريخت و براي بازي هاي بيشتر از 4GB بايد از هارد داخلي كنسول استفاده كنيم.
الان هارد 1 ترا چنده...؟؟؟:13:

sima_6600
24-08-2010, 12:13
من که با این روش خیلی حال کردم.
هر وقت خواستیم بازی کنیم مودچیپو میزنیم تو دسنگاه هر وقت هم خواستیم انلاین بزنیم میکشیم بیرون و خلاصه ترسی از بن شدن نداریم و همه چی حله حله:31:
همین که نیاز به باز کردن کنسول نیس خودش به 1 دنیا میارزه:10:
وقتی فریم ورک جدید بیاد شما برای انلان باید اونو بریزی پس در نتیجه یا باید بیخیال انلان بشی یا هر دیقه فرم رو عوض کنی :46:

M E H R A N
24-08-2010, 13:28
مشكل بزرگي كه داريم اينه كه براي بازي هاي بيشتر از 4GB نميتونيم از هارد اكسترنال استفاده كنيم دليلش هم اينه كه اين هارد ها سازگار به FAT32 هسـتن و نميشه فايلي بيشتر از 4GB روش ريخت و براي بازي هاي بيشتر از 4GB بايد از هارد داخلي كنسول استفاده كنيم.

هارد 1 ترابایت فعلا وجود نداره. هاردی که در پی اس 3 استفاده میشه با هاردهای لپ تاپ یکیه. یعنی 2.5 اینچه. بالاترین حجمی هم که من خبر دارم 750 گیگ از وسترن است که اونم به سختی گیر میاد. اما حجمای معمولی 500 گیگ و 640 گیگ هستند و قیمتشون بستگی به برند, سرعت هارد, بافر و غیره داره.

ویرایش: الان سایت وسترن دیجیتال رو نگاه کردم و دیدم که حجم 1 ترابایت هم داده بیرون ولی قیمتش اصلا نمی ارزه. چون هم سرعتش پایینه و 5400rpm هست و هم فقط 8 مگابایت کش داره. قیمت هم حدود 255.000 تومن.

A.IvI.I.N
24-08-2010, 13:33
وقتی فریم ورک جدید بیاد شما برای انلان باید اونو بریزی انلان بشی
رفيق به خوب نكته اي اشاره كردي.
تا اونجايي كه من ميدونم اين مودچيپ فقط رو 3.41 كار ميكنه حالا با توجه به اين نكته اگه سوني در آينده نزديك بازي ها رو با ورژن بالاتر توليد كنه اونوقت چكار كنيم...!!!؟؟؟ فك ميكنيد اين مود چيپه آپگريد ميشه...؟؟؟!!! يا اينكه بايد بندازيم دور و 1 مودچيپ جديد با ورژن جديد بگيريم...!!!؟؟؟؟؟؟:18:

پس در نتیجه یا باید بیخیال انلان بشی یا هر دیقه فررو عوض کنی

در حال حاضر فقط امكان آپگريد وجود داره و نميشه داونگريد كرد:46:

Hunter lord
24-08-2010, 13:39
این روش مسخره که اصلا فرقی با خرید بازی اصل نداره .

دوباره باید بازی اصل بخریم که .

sonixax
24-08-2010, 18:31

همش یه دونه بازی اصلی میخرید .

تازه توی این روش میتونید برنامه های ساین نشده رو هم اجرا کنید ، یعنی میتونید Homebrew اجرا کنید که این از اجرای بازی کپی خیلی با ارزش تر و بهتر و باحال تره .

Hunter lord
24-08-2010, 19:58
همش یه دونه بازی اصلی میخرید .

تازه توی این روش میتونید برنامه های ساین نشده رو هم اجرا کنید ، یعنی میتونید Homebrew اجرا کنید که این از اجرای بازی کپی خیلی با ارزش تر و بهتر و باحال تره .

من که به خرید بازی اصل ادامه می دیم .

الان که با 5 تا 10 هزار تومان بازی هام رو عوض می کنم و مشکلی خاصی ندارم .

این فلشی که باید بسازیم رو کسی روشش رو بلد نیست ؟ ؟ ؟

A.IvI.I.N
24-08-2010, 21:19

یکی از بچه های بازی رایانه داره روش کار میکنه و گفته تا 2 روز دیگه حاضر میشه.

sima_6600
24-08-2010, 23:24

ببخشید اشون کی هستن باید بگم این فلش یک حافظه Rom هست که اطلاعات روش ذخیره شده و قابل دستری نیست که بشه به همین راحتی کپی گرفت و گرنه الان هر کی کپی میزد و میفروخت:31:.
در مورد این مود چیپ شاید بشه بازی های فعلی رو باش بازی کرد ولی من مطمان هستم در اینده این جوری نیست.در مورد این همه هزینه و ایا این روش به صرفه هست یا خیر باید بگم خیر این روش کارامد نیست چند دلیل داره 1 گرونه 2 نیاز به هارد 3 نیاز به کپی بازی ارجینال 4 مشخص نبودن واکنش سونی و این که بازی های اینده با این روش میشه بازی کرد یا خیر 5 از دست دادن بخش انلان. و هزاران دلیل دیگه به قول دوستم شما 10 یا 15 بده تعویض کن این کارا چیه در عوض هیچ میشکلی نداری و نگران نیستی :46:.ای کاش PC هم کپی خور نبود:31: البته این ارزوی چوپان دروغ گو بود :31:.به هر حال من که میگم ارجینال خریدن به صرفه تره:11:

sonixax
24-08-2010, 23:28
ببخشید اشون کی هستن باید بگم این فلش یک حافظه Rom هست که اطلاعات روش ذخیره شده و قابل دستری نیست که بشه به همین راحتی کپی گرفت و گرنه الان هر کی کپی میزد و میفروخت:31:.
در مورد این مود چیپ شاید بشه بازی های فعلی رو باش بازی کرد ولی من مطمان هستم در اینده این جوری نیست.در مورد این همه هزینه و ایا این روش به صرفه هست یا خیر باید بگم خیر این روش کارامد نیست چند دلیل داره 1 گرونه 2 نیاز به هارد 3 نیاز به کپی بازی ارجینال 4 مشخص نبودن واکنش سونی و این که بازی های اینده با این روش میشه بازی کرد یا خیر 5 از دست دادن بخش انلان. و هزاران دلیل دیگه به قول دوستم شما 10 یا 15 بده تعویض کن این کارا چیه در عوض هیچ میشکلی نداری و نگران نیستی :46:.ای کاش PC هم کپی خور نبود:31: البته این ارزوی چوپان دروغ گو بود :31:.به هر حال من که میگم ارجینال خریدن به صرفه تره:11:

در اخبار آمده که به این روش میشه برنامه های خانگی (HomeBrew) اجرا کرد ، و وقتی که میشه این کار رو کرد میشه حکایت PSP که آخرین بازی ها رو روی فرمور پارسال اجرا میکنند ، یعنی عملا هیچ کدام از چیز هایی که شما نوشتی برای کسی مشکل ساز نمیشه ، تازه این اول راهه ، در آینده بد تر از این هم خواهد شد ، اگر روی 360 هم میشد HomeBrew اجرا کرد خیلی خوب میشد ولی حیف :41:

ShayaN3K
25-08-2010, 00:10
در اخبار آمده که به این روش میشه برنامه های خانگی (HomeBrew) اجرا کرد ، و وقتی که میشه این کار رو کرد میشه حکایت PSP که آخرین بازی ها رو روی فرمور پارسال اجرا میکنند ، یعنی عملا هیچ کدام از چیز هایی که شما نوشتی برای کسی مشکل ساز نمیشه ، تازه این اول راهه ، در آینده بد تر از این هم خواهد شد ، اگر روی 360 هم میشد HomeBrew اجرا کرد خیلی خوب میشد ولی حیف :41:

قضیه ی PSp با این خیلی فرق داره
برای PSP باید بازی ها رو دانلود کنی ولی برای این باید بازی رو بخری
بیشتر چیرهایی که گفت فکر کنم مشکل ساز باشه

حالا ایشالا این روش کار می کنه

sonixax
25-08-2010, 00:34
قضیه ی PSp با این خیلی فرق داره
برای PSP باید بازی ها رو دانلود کنی ولی برای این باید بازی رو بخری
بیشتر چیرهایی که گفت فکر کنم مشکل ساز باشه

حالا ایشالا این روش کار می کنه

فرقی نمیکنه ، شما کلا یک بازی اوریج لازم دارید برای خر کردن درایو :31: باقی هم که فایل Iso هست .

sonixax
25-08-2010, 04:32
قوابلیات این چیپ دوست داشتنی چیست ؟

# PS Jailbreak is a USB plug and play solution that installs in seconds, keeping your valid warranty seal in tact.
# Easy to use installer and GUI takes you step by step.
# Compatible with all production models FAT and SLIM. Supports all regions: USA, JAP, PAL and KOREA
# PS Jailbreak disables forced software updates and will never brick your console.
# Supports all games (it does not allow backups of bluray movies , dvd movies , or past consoles games)
# Backup games to your internal hard drive or external hard drive through USB, and boot directly off GUI.
# Eliminates the need for expensive blueray burners and costly blank media.
# Play backups off your hard drives 2x as fast as off the blueray drive. This eliminates lags and glitches to provide you with smoother game play.
# Open up your console to a new generation of homebrew applications. Load homebrew apps/games off any USB hard drive/flash drive.
# Fully updatable with new features/updates by connecting PS Jailbreak to any computers USB port

یه طور کلی و خلاصه :

1 - شما میتونید از بازی های اورجینال خودتون ، یا دوستاتون ، یا اونهایی که اصلا به عمرتون ندیدید (دانلود) روی یک هارد یا USB اکسترنال یا هارد خود کنسول بک آپ بگیرید و اجرا کنید .

2 - استفاده ازش خیلی راحته !

3 - این چیپدوست داشتنی و مامانی خاصیت آپدیت کنسول رو از کار میندازه ، به عبارت ساده تر آپدیت بی آپدیت در نتیجه کنسول بریک نمیشه .

4 - همه بازی ها رو ساپورت میکنه (ولی فیلم + بازی های نسل های قبل رو اجرا نمیکنه).

5 - به همه مدل ها و همه فرمور ها میخوره .

6 - نیازی به بلوری رایتر و ... ندارید ، فقط یه هار میخواید .

7 - میتونید بازی ها رو با سرعتی 2 برابر لود کنید ، چون هاردی دیگه :31:

8 - میتونید روی کنسولتون Homebrew (برنامه هایی که ملت خودشون نوشتند) رو اجرا کنید ، اینجاست که دل 360 دار ها میسوزه چون توی 360 از این خبر ها نیست و فقط کنسول هایی که خیلی بد جور پکیدند و -- شدند اینطوری هستند مثل Wii و Psp .

9 - خیلی راحت با اتصال به USB کامپیوتر خونتون میتونید این چیپ رو آپدیت کنید و سونی هر کاری بکنه برای جلوگیری شما با یک آپدیت گند میزنید به کاسه کوزه های سونی :31:

همه اینها یعنی اینکه Ps3 هَک نشد ، ولی وقتی هَک شد از 360 هم بد تر هَک شد ، دوستانی که توی کار Wii یا Psp هستند میدونند که اجرا شدن Homebrew روی یک کنسول یعنی مرگ اون کنسول چون دیگه هیچ مدله نمیشه جلوش رو گرفت - فرض کنید الان یک بازی میاد که روی فرمور های بالاتر کار میکنه ! شما هم با فرمور 3.41 هکیدید ! پس چه طوری اجرا میکنید ؟ میرید بازی رو دانلود میکنید و با کمک یک لودر که یکی از دوستان هکر عزیز نوشتند بازی رو اجرا میکنید :27:

امیدوارم روزی 360 هم مثل Ps3 صد در صد بپکه که بشه روش Homebrew اجرا کرد که خیلی باحال میشه :20:

پ.ن : پی سی جان بی زحمت این کلمه هَک رو از توی سانسور هات در بیار پدر ما رو در آوردی .

abol_fa
25-08-2010, 06:56
این Homebrew چیه؟

shab_2008
25-08-2010, 08:13
طبق گزارشی که یک وبسایت اسپانیایی از تست کپی بازیها بر روی دو هارد Internal و External داده مدت زمان کپی بازی بر روی هارد Internal حدود 2/3 برابر سریعتر از کپی بازی بر روی هارد External مباشد!

در زیر میتونین نمونه ای از بازیها و مدت زمان کپی را مشاهده کنید :

God of War III 40.1GB: Internal 90 mins, External 280 mins

Red Dead Redemption 4.83GB: Internal 15 mins, External 40 mins

Resistance 15.40GB: Internal 35 mins, External 100 mins

FIFA World Cup 2010 7.36GB: Internal 15 mins, External 40 mins.

A.IvI.I.N
25-08-2010, 09:50
همه چي رو گفتين ولي بالاخره نگفتين با هارد اكسترنال ميشه بازي بيشتر از 4GB بازي كرد يا نه..!!!؟:13:
(همون داستان FAT 32 و NTFS )

sima_6600
25-08-2010, 13:23
در مورد این که میگی دوست من وقتی قفل و کد جدید برای بازی های که در اینده قراره منتشر بشه قرار بگیره و فقط با فریم جدید قابل اجرا باشه پس این که شما میگید میشه کشک پس همه حرف های من درست بود به قول کوین خودمون که میگه هیچ وقت امیت 100% نیست.اما همیشه راحی برای Fix کردن هست:46:.

sonixax
25-08-2010, 17:57
این Homebrew چیه؟

Homebrew به برنامه هایی میگن که افراد توی خونه هاشون میشنینند مینویسند و از تولید کننده کنسول اجازه تولیدش رو نگرفتند . یکی از دلایل اینکه شرکت ها اجازه نمیدند مردم برنامه های خودشون رو روی کنسول ها اجرا کنند اینه که میشه با نوشتن یک برنامه ساده فایل های ISO بازی رو بدون نیاز به دیسک اجرا کرد - حالا این کنسول طوری هَک شده که میشه برنامه های ساین نشده رو روش اجرا کرد - یعنی من میشنم توی خونم یه برنامه مینویسم و روی کنسول اجرا میکنم ، یکی دیگه از قابلیت هایی که Homebrew ها به کنسول میدن اینه که شما میتونی روی بازی Cheat اجرا کنی - مثلا Gameshark نوعی Homebrew محسوب میشه . حاالا توی 360 چون Homebrew نمیشه اجرا کرد مثلا چیت هم نمیشه زد ، یا خیلی کار های دیگه

---------- Post added at 05:57 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

در مورد این که میگی دوست من وقتی قفل و کد جدید برای بازی های که در اینده قراره منتشر بشه قرار بگیره و فقط با فریم جدید قابل اجرا باشه پس این که شما میگید میشه کشک پس همه حرف های من درست بود به قول کوین خودمون که میگه هیچ وقت امیت 100% نیست.اما همیشه راحی برای Fix کردن هست:46:.

عزیزم شما ملتفت نشدی !

حتی اگر در آینده قفل جدید بیاد و فرمور بالاتر بخواد ، چون کنسول این قابلیت رو داره که روش Homebrew اجرا کنند یکی میشینه یک لودر مینویسه و قف و مفل و همه چیز رو دور میزنه و بازی رو اجرا میکنه . درست همین کار رو توی Wii و Psp هم انجام میدند . الان فرمور PSP من 5.5 هست ولی بازی هایی که همین دیروز رلیز شدند و فرمور 6.30 میخواند رو روش اجرا میکنم . اگر این روش -- طوری بود که Homebrew ها قابل اجرا نبودند روی کنسول اون وقت کار سخت میشد ولی با وجود HomeBrew ها هیچ مشکلی تا به ابد پیش نمیاد .

M A X I M U M
25-08-2010, 18:23
Homebrew قابلیت بروزرسانی بعد داره یعنی اگه یه بازی بعدا با سریال هم دربیاد با یک آپدیت کوچیک خیلی راحت میشه Path های داخلی اون سریال یا کد رو از داخل بازی موقع اجرا باز کرد و به قولی بازی رو دور زد و مستقیم بازی رو اجرا کرد
امکان نصب و اجرای Homebrew روی هر دستگاهی یعنی -- کامل چون امکان عملیاتی کردن و کنترل سیستم رو از MAN یعنی سازنده می گیره تا این حد من میدونم
با اینکه تا الان اخبار به مرز 100 درصد رسونده -- شدن کنسول سونی رو اما چطور سونی که این همه ادعاش میشد فکری به حال امنیتش در قسمت Homebrew نکرده اما مایکروسافت که تجربه اش از سونی در این قسمت کمتره اما رو این قسمت کار کرده ؟
یکی بهم گفت شاید بخاطر اینکه مایکروسافت بخاطر سیستم عامل هاش زیاد با امنیت سر و کار داشته و اینا ... شاید !

sonixax
25-08-2010, 18:52
Homebrew قابلیت بروزرسانی بعد داره یعنی اگه یه بازی بعدا با سریال هم دربیاد با یک آپدیت کوچیک خیلی راحت میشه Path های داخلی اون سریال یا کد رو از داخل بازی موقع اجرا باز کرد و به قولی بازی رو دور زد و مستقیم بازی رو اجرا کرد
امکان نصب و اجرای Homebrew روی هر دستگاهی یعنی -- کامل چون امکان عملیاتی کردن و کنترل سیستم رو از MAN یعنی سازنده می گیره تا این حد من میدونم
با اینکه تا الان اخبار به مرز 100 درصد رسونده -- شدن کنسول سونی رو اما چطور سونی که این همه ادعاش میشد فکری به حال امنیتش در قسمت Homebrew نکرده اما مایکروسافت که تجربه اش از سونی در این قسمت کمتره اما رو این قسمت کار کرده ؟
یکی بهم گفت شاید بخاطر اینکه مایکروسافت بخاطر سیستم عامل هاش زیاد با امنیت سر و کار داشته و اینا ... شاید !

دلیلش ساده است ، مایکروسافت سیستم هاش رو طری میسازه که خیلی راحت در رابطه با اجرای بازی کپی هَک بشند برای همین وقتی که کنسول کپی خور میشه دیگه کسی نمیره سراغ هَک کردن داشبورد .

ولی سونی خیلی سفت و سخت گرفت و حتی اجازه اجرا شدن دیسک های کپی رو هم نمیداد ، پس تنها راه هَک کردن سیستم طوری بود که کنسول برای اجرای بازی از دیسک استفاده نکنه ، اجرای بازی بدون نیاز به دیست نیازمند اجزای Homebrew هست . به همین دلیل هم هَک کردنش طولانی شد وهم وقتی هَک شد به طور کلی از این نظر بازی رو باخت .

من اخباری شنیدم مبنی بر اینکه تولید کنندگان بازی و کنسول توی نسل های بعدی اصلا روی این موضوع که کنسول هَک نشه یا بازی کپی اجرا نکنه یا Homebrew سرمایه گذاری نمیکنند چون فایده نداره و اول و آخر سیستم هَک میشه و همه چیز خراب میشه .

بلکه بازی های نسل آینده رو اساسا آنلاین طراحی میکنند و به هر بازی یک کد مخصوص دسترسی میدهند و کاربران بدون داشتن بازی اصل به سرور های بازی دسترسی ندارند و تمام سود میره روی این بخش .

البته فعلا در حد شایعه هست ولی به نظر خبر واقعی و درستی میاد ، چون در نسل بعدی یعنی در سال 2015 سرعت اینترنت توی هر خانه ای حد اقل 16 مگ هست ، کما اینکه الان توی هر خونه ای 2 مگ هست - و دانلود و لود بازی و متعلقات هر مرحله از روی اینترنت با این سرعت غیر ممکن نیست .

---------- Post added at 06:52 PM ---------- Previous post was at 06:52 PM ----------

همه چي رو گفتين ولي بالاخره نگفتين با هارد اكسترنال ميشه بازي بيشتر از 4GB بازي كرد يا نه..!!!؟:13:
(همون داستان FAT 32 و NTFS )

بله میشه .

sonixax
25-08-2010, 23:10
یه چیز جالب ، این کنسول طوری هَک شده که شما میتونید براش فرمور شخصی خودتون رو بسازید !!!! دیگه تا تهش رو حساب کنید :

البته خود روش زیاد جدید نیست ولی با کمک هَک جدید میشه فرموری که خودتو ساختید رو جای فرمور اصلی نصب کنید !

توی سایت بازی سنتر اگر برید یک سری خبر هایی هست که چه طوری شده که این کنسول هَک شده ، گویا یک سری از اسناد محرمانه لو رفته و این طوری تونستند پدر کنسول رو در بیارند و تقریبا الان تمام هکر های دنیا افتادند به جون Ps3 . تمام شرکت های بازی سازی طرف قرارداد هم افتادند به جون سونی ! و گویا تنها راه خلاصی سونی اینه که سخت افزار جدید و بورد جدید برای کنسولش طراحی کنه و با آپیدت و این حرفها نمیتونه جمعش کنه ، باید روش رو عوض کنه که این یعنی مادربورد جدید و خوش به حال ما چون بیش از 35 میلیون دستگاه توی دنیا هست که سخت افزارشون قدیمیه :21::27:

M A X I M U M
25-08-2010, 23:22
کاملا درسته
باهات موافقم
میدونی اول کار اینطور به نظر میومد که مایکروسافت شکست خورده اما حالا مشخص میشه که اونا فکر اینجاهارو کرده بودن

SamGun
27-08-2010, 21:43
دلیلش ساده است ، مایکروسافت سیستم هاش رو طری میسازه که خیلی راحت در رابطه با اجرای بازی کپی هَک بشند برای همین وقتی که کنسول کپی خور میشه دیگه کسی نمیره سراغ هَک کردن داشبورد .

ولی سونی خیلی سفت و سخت گرفت و حتی اجازه اجرا شدن دیسک های کپی رو هم نمیداد ، پس تنها راه هَک کردن سیستم طوری بود که کنسول برای اجرای بازی از دیسک استفاده نکنه ، اجرای بازی بدون نیاز به دیست نیازمند اجزای Homebrew هست . به همین دلیل هم هَک کردنش طولانی شد وهم وقتی هَک شد به طور کلی از این نظر بازی رو باخت .

من اخباری شنیدم مبنی بر اینکه تولید کنندگان بازی و کنسول توی نسل های بعدی اصلا روی این موضوع که کنسول هَک نشه یا بازی کپی اجرا نکنه یا Homebrew سرمایه گذاری نمیکنند چون فایده نداره و اول و آخر سیستم هَک میشه و همه چیز خراب میشه .

بلکه بازی های نسل آینده رو اساسا آنلاین طراحی میکنند و به هر بازی یک کد مخصوص دسترسی میدهند و کاربران بدون داشتن بازی اصل به سرور های بازی دسترسی ندارند و تمام سود میره روی این بخش .

البته فعلا در حد شایعه هست ولی به نظر خبر واقعی و درستی میاد ، چون در نسل بعدی یعنی در سال 2015 سرعت اینترنت توی هر خانه ای حد اقل 16 مگ هست ، کما اینکه الان توی هر خونه ای 2 مگ هست - و دانلود و لود بازی و متعلقات هر مرحله از روی اینترنت با این سرعت غیر ممکن نیست .

---------- Post added at 06:52 PM ---------- Previous post was at 06:52 PM ----------

بله میشه .

میلاد جان شایعه نیست داداش !! درست به گوشت رسیده !! یه یکی دو سالی هست که دارن روش کار میکنن و تنها مشکلشون همون سرعت اینترنت جهانی هست که هنوز نمیشه روش برای اینجور چیزا سرمایه گزاری کرد.

یه چیز جالب ، این کنسول طوری هَک شده که شما میتونید براش فرمور شخصی خودتون رو بسازید !!!! دیگه تا تهش رو حساب کنید :

البته خود روش زیاد جدید نیست ولی با کمک هَک جدید میشه فرموری که خودتو ساختید رو جای فرمور اصلی نصب کنید !

توی سایت بازی سنتر اگر برید یک سری خبر هایی هست که چه طوری شده که این کنسول هَک شده ، گویا یک سری از اسناد محرمانه لو رفته و این طوری تونستند پدر کنسول رو در بیارند و تقریبا الان تمام هکر های دنیا افتادند به جون Ps3 . تمام شرکت های بازی سازی طرف قرارداد هم افتادند به جون سونی ! و گویا تنها راه خلاصی سونی اینه که سخت افزار جدید و بورد جدید برای کنسولش طراحی کنه و با آپیدت و این حرفها نمیتونه جمعش کنه ، باید روش رو عوض کنه که این یعنی مادربورد جدید و خوش به حال ما چون بیش از 35 میلیون دستگاه توی دنیا هست که سخت افزارشون قدیمیه :21::27:

Sony قرار بود بعد از Slim روی Board جدید کار کنه که از GPU 45 nm بهره میبره که البته GPU به کل بهینه شده باشه نه اینکه فقط از nm فیض ببره :31:

شاید این board مقصد همین تغییرات باشه !!

sonixax
27-08-2010, 21:56
میلاد جان شایعه نیست داداش !! درست به گوشت رسیده !! یه یکی دو سالی هست که دارن روش کار میکنن و تنها مشکلشون همون سرعت اینترنت جهانی هست که هنوز نمیشه روش برای اینجور چیزا سرمایه گزاری کرد.

Sony قرار بود بعد از Slim روی Board جدید کار کنه که از GPU 45 nm بهره میبره که البته GPU به کل بهینه شده باشه نه اینکه فقط از nm فیض ببره :31:

شاید این board مقصد همین تغییرات باشه !!

خوب البته الان توی اروپا توی همه کشور ها اینترنت 32 مگ با قیمت مناسب در دسترس هست ، توی آسیا هم تا 16 مگ هست . ایران هم که کلا خارج از کره زمینه !:13:

خوب مهم اینکه کلی کنسول قدیمی وجود داره ، اروپایی ها هم کنسول هاشون رو آپدیت نمیکنند معمولا این رو میدونستید ؟ :31:

اگر حدود 15 میلیون توی اروپا فروخته باشه ، کلی خوش به حالمون میشه :27::21:

ali gamma
27-08-2010, 22:20
میگم اگه سونی اپدیت جدید بده چی ؟ کنسولهای با اپدیت جدید هم ه ک خواهند شد ؟

sonixax
27-08-2010, 22:27
میگم اگه سونی اپدیت جدید بده چی ؟ کنسولهای با اپدیت جدید هم ه ک خواهند شد ؟

این هَک جدید تا جایی که من میدونم از اکسپایلوت سخت افزاری استفاده میکنه نه نرم افزاری ، در نتیجه با آپدیت جدید نمیشه کاریش کرد - میشه داستان PSP های قدیمی که با آپدیت جدید هم باز هَک میشند . تنها راه ارائه سخت افزار جدیده .

kortol
28-08-2010, 00:05
از این فلش ها به دست کسی نرسیده من شنیده بودم که 5 روز بعد از اعلام اون ویدئوها یه تعداد زیادی فلش روانه بازار میشه تا همه استفاده کنند و یه تعدادی سایت هم شروع به پیش فروش کرده بودند پس چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sonixax
28-08-2010, 02:07
از این فلش ها به دست کسی نرسیده من شنیده بودم که 5 روز بعد از اعلام اون ویدئوها یه تعداد زیادی فلش روانه بازار میشه تا همه استفاده کنند و یه تعدادی سایت هم شروع به پیش فروش کرده بودند پس چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سایت ChipSpain داره میفروشه .

_LOVE_CODER_
28-08-2010, 02:09

ببین ابنها بدردش می خوره داغ داغه

Hunter lord
28-08-2010, 12:54
مثل اینکه باید از این روش استفاده کنیم . سونی اعلام کرده که نمی ذاره Gamer ها از بازی دست دوم استفاده کنند.

یعنی قید هر چی انحصاری هست رو بزنید .

sonixax
28-08-2010, 16:39
مثل اینکه باید از این روش استفاده کنیم . سونی اعلام کرده که نمی ذاره Gamer ها از بازی دست دوم استفاده کنند.

این کار رو نمیتونه انجام بده ، چون نه تنها از نظر فنی نمیشه ، بلکه از نظر اقتصادی هم در ماقبل دیگران کم میاره و Playstation هم مثل SegaDreamcast فقط ازش یک خاطره باقی میمونه .

من اینجا یک دوستی دارم که شغل اصلیش -- کردن و کپی خور کردن کنسول هاست ، از زمانی هم این کار رو شروع کرد که از بخش تعمیرات و پشتیبای مایکروسافت مربوط به 360 اخراجش کردند و قاط زده :31:

اون الان این jailbreak رو داره ، باهاش صحبت میکردم امروز گفت به نظر من ارزش نداره که 100 یورو پول این وسیله رو بدی ، 100 یورو هم یه هارد بخری بعد خطر بن شدن و بریک شدن رو هم داشته باشی . گفت Ps3 همش 3-4 تا بازی انحصاری درست و حسابی داره بهترین کار اینه که 360 کپی خور داشته باشی Ps3 رو هم دست نزنی فوقش اون 4 تا بازی رو میری اوریج میخری !

دیدم حرف حساب جواب نداره .

shab_2008
28-08-2010, 17:33
با تاکتیک ترساندن سونی بیشتر اشنا شوید!!:31:

سازندگان PSJailBreak ادعا میکنند PSJailBreak کاملا قانونی بوده و شامل هیچ یک از کدهای Copyright نیست!

در گفت و گویی که با یک فروشنده ( PSJailBreak) هلندی انجام شده این شخص فاش کرده که سونی با این کارها (شکایت و تهدید به عرضه اپدیت) قصد دارد با استفاده از "" تاکتیک های هراساندن"" مردم را قبل از خرید PSJailBreak به تفکر و ملاحضه کردن وادار کند!

به علاوه سازندگان ادعا میکنند که از اول قرار نبود این وسیله برای اجرای بازیهای کپی در این کنسول استفاده بشه و قصدشون این بوده که Homebrew را با استفاده از این وسیله بر روی PS3 اجرا کنند!

این هم تهدید سونی که البته جدی به نظر نمیرسه و برگرفته از همون "" تاکتیک های هراساندن "" و یا اگه بخوایم مفهومی تر بگیم تاکتیک های چشم زهره گرفتن میباشد! :

august 27 2010

sony computer entertainment announces removal of the gameos feature from the playstation®3 system in next update

playstation® security updates will remove gameos features due to piracy.

Tokyo, august 27, 2010 – sony computer entertainment (sce) today announced that it will remove the gameos feauture of its playstation®3 (ps3™) system. The removal will coincide with the v3.50 update to be released by the end of this month in japan, north america, europe/pal territories, and asian countries/regions. Users will still be able to enjoy immersive video and audio on the playstation®3 system, although only on movie titles. Support will be added for the playstation®move motion controllers, as well as the ability to watch stereoscopic 3d content.

Bringing in sce’s expertise in both entertainment and technology acquired from previously developing games, four sound fields and 3d vision enhancements for existing 2d titles have been designed with the help of sce’s previous expert game designers, to optimize the cinematic experience of all forms of entertainment.

Through the introduction of new peripherals, sce will continue to further expand the ps3 platform and create a new world of computer entertainment that is only possible on playstation – except for games, or linux.

Hunter lord
29-08-2010, 16:15
آفرین به سونی عجب جوابیه ای داده .

از اول هم معلوم بود که این روش H A C K به درد بازی کردن نمی خورده !!!

Hunter lord
29-08-2010, 16:28
این کار رو نمیتونه انجام بده ، چون نه تنها از نظر فنی نمیشه ، بلکه از نظر اقتصادی هم در ماقبل دیگران کم میاره و Playstation هم مثل SegaDreamcast فقط ازش یک خاطره باقی میمونه .

من اینجا یک دوستی دارم که شغل اصلیش -- کردن و کپی خور کردن کنسول هاست ، از زمانی هم این کار رو شروع کرد که از بخش تعمیرات و پشتیبای مایکروسافت مربوط به 360 اخراجش کردند و قاط زده :31:

اون الان این jailbreak رو داره ، باهاش صحبت میکردم امروز گفت به نظر من ارزش نداره که 100 یورو پول این وسیله رو بدی ، 100 یورو هم یه هارد بخری بعد خطر بن شدن و بریک شدن رو هم داشته باشی . گفت Ps3 همش 3-4 تا بازی انحصاری درست و حسابی داره بهترین کار اینه که 360 کپی خور داشته باشی Ps3 رو هم دست نزنی فوقش اون 4 تا بازی رو میری اوریج میخری !

دیدم حرف حساب جواب نداره .

شاید کسی بخواد بازی های Multi رو هم با PS3 انجام بده اون وقت چی ؟

بعد به دوست عزیز تون هم بگید PS3 همش 3 - 4 تا بازی انحصاری داره که ارزش بازی کردن داشته باشه ؟ Collection بازی انحصاری PS3 نصفش فوق العاده است .

این بازی ها ارزش خریدن PS3 رو داره :

Metal gear solid 4
God of war 3
Heavy rain
Uncharted 2
.Killzone
GT

و یکسری بازی دیگه مثل Resistance 2 , LBP و Infamous که اسمشون رو نیاوردم.

sonixax
29-08-2010, 16:37
شاید کسی بخواد بازی های Multi رو هم با PS3 انجام بده اون وقت چی ؟

بعد به دوست عزیز تون هم بگید PS3 همش 3 - 4 تا بازی انحصاری داره که ارزش بازی کردن داشته باشه ؟ Collection بازی انحصاری PS3 نصفش فوق العاده است .

Metal gear solid 4
God of war 3
Heavy rain
Uncharted 2
.Killzone
GT

اون وقت طرف یا باید خیلی مایه دار باشه ! یا باید خارج از ایران زندگی کنه که بازی اورجینال براش هزینه ای نداشته باشه یا باید مخش تاب داشته باشه که در شرایطی که کنسول کپی خور شده ، پول کافی هم نداره بره بازی مولتی اوریج بخره .

اشاره شما هم به بازی های انحصاری تائید حرف منه ، کل بازی های انحصاری درست و حسابیش به تعداد انگشت های دو دست نمیرسه . برای همینه که بهتره آدم اونها رو اوریج بخره بازی کنی و مولتی ها رو روی یک کنسول دیگه .

اون پست بالاترتون هم که میگید سونی عجب جوابیه ای داده ! کجا از اول معلوم بود این به درد بازی کپی نمیخوره ؟ Ps3 درست مثل ویی کپی خور شده ، یعنی برای اجرای بازی شما حتی نیاز به دیسک بازی هم ندارید این یعنی از هَک 360 بد تر . تازه اجرا شدن HomeBrew رو هم اضافه کنید که من فکر میکنم شما با HomeBrew آشنایی ندارید چون اگر داشتید میدونستید کنسولی که روش HomeBrew اجرا بشه دیگه کارش تمومه و هیچ کاریش نمیشه کرد .

vahidreza2007
29-08-2010, 16:47
یعنی میشه -- دایمی بشه این کنسول . :8: من می خوام برم سمت کنسول سونی اگه هکش کنند و بخرمش .

sonixax
29-08-2010, 16:52
یعنی میشه -- دایمی بشه این کنسول . :8: من می خوام برم سمت کنسول سونی اگه هکش کنند و بخرمش .

هَک دایمی یعنی چی ؟ مگه PSP هست ؟ شما مادامی که مود چیپ روی کنسولتون با سخت افزار های فعلی و قدیمی تر باشه کنسول شما توانایی اجرای بازی کپی و Homebrew رو داره .

کنسول های بعدی که با سخت افزار جدید تر ارائه میشند 100% این روش روشون کار نخواهد کرد و حالا کووووووو تا کنسول جدید با سخت افزار جدید .

Alireza.M67
29-08-2010, 20:31

Metal gear solid 4
God of war 3
Heavy rain
Uncharted 2
.Killzone
GT

فکر کنم تو این مورد حق با دوست sonixax باشه .
از بین تمام این بازیها فقط و فقط GOW 3 و Heavy rain ارزششو دارن که بخاطرشون انقدر پول خرج کنی .

Hunter lord
29-08-2010, 20:52
حالا نمی خوام بحث سر انحصاری راه بندازم ولی

کی می تونه MGS , Uncharted 2 , Killzoen رو بازی کنه و از هیجان دق نکنه !!!

واقعا این بازی ها زیبا هستند . حالا من نمی دونم شما چرا همچین حرفی می زنی !

تا چند وقت دیگه GT و Kill zone 2 میاد و دیگه کی می تونه جلو خودشو بگیره که PS3 نخره .
حالا اگه می گفتیم X360 همش 3- 4 تا انحصاری درست و حسابی داره همه می گفتید : نه بازی هاش همش خوبه حالا از Crack down و 3N 2 گرفته تا Alan wake .

Hunter lord
29-08-2010, 21:00
اون وقت طرف یا باید خیلی مایه دار باشه ! یا باید خارج از ایران زندگی کنه که بازی اورجینال براش هزینه ای نداشته باشه یا باید مخش تاب داشته باشه که در شرایطی که کنسول کپی خور شده ، پول کافی هم نداره بره بازی مولتی اوریج بخره .

اشاره شما هم به بازی های انحصاری تائید حرف منه ، کل بازی های انحصاری درست و حسابیش به تعداد انگشت های دو دست نمیرسه . برای همینه که بهتره آدم اونها رو اوریج بخره بازی کنی و مولتی ها رو روی یک کنسول دیگه .

اون پست بالاترتون هم که میگید سونی عجب جوابیه ای داده ! کجا از اول معلوم بود این به درد بازی کپی نمیخوره ؟ Ps3 درست مثل ویی کپی خور شده ، یعنی برای اجرای بازی شما حتی نیاز به دیسک بازی هم ندارید این یعنی از هَک 360 بد تر . تازه اجرا شدن HomeBrew رو هم اضافه کنید که من فکر میکنم شما با HomeBrew آشنایی ندارید چون اگر داشتید میدونستید کنسولی که روش HomeBrew اجرا بشه دیگه کارش تمومه و هیچ کاریش نمیشه کرد .

سلام

دیگه ما رو مسخره می کنی !!!:31:
داداش فکر کردی فقط خودت می دونی Home brew چیه دیگه ؟

وقتی سونی داره می گی توی Update جدید این مشکل H A C K شدن حل می شه حالا Home brew دیگه به چه دردی می خوره ؟ ؟ ؟

فکر کنم MS برای X360 دارا کلاس English چیزی گذاشته که همه فکر می کنم آرنولدن و حالیشون می شه بقیه نمی فهمند !!!

A.IvI.I.N
29-08-2010, 21:07
از بین تمام این بازیها فقط و فقط GOW 3 و Heavy rain ارزششو دارن که بخاطرشون انقدر پول خرج کنی .

دمت گرم رفیق یعنی میخوای بگی MGS4 با اون عظمت ارزش بازی کردن نداره یا مثلا انچارتد 2 که برنده جایزه E3 شد یا kZ2 که وقتی اومد همه رو انگشت به دهن کرد و...(حال ندارم اسم ببرم:31:)

sonixax
29-08-2010, 21:13
سلام

دیگه ما رو مسخره می کنی !!!:31:
داداش فکر کردی فقط خودت می دونی Home brew چیه دیگه ؟

وقتی سونی داره می گی توی Update جدید این مشکل H A C K شدن حل می شه حالا Home brew دیگه به چه دردی می خوره ؟ ؟ ؟

فکر کنم MS برای X360 دارا کلاس English چیزی گذاشته که همه فکر می کنم آرنولدن و حالیشون می شه بقیه نمی فهمند !!!

پس شما درست نخوندید ، هَک جدید در حقیقت از امکان سخت افزاری خود کنسول استفاده میکنه و با آپدیت نمیشه جلوش رو گرفت . سونی هم یه چیزی گفته کم نیاره . مگه سونی تونست با آپدیت جدید فرمور جلوی هَک شدن PSP های قدیمی که سخت افزار قدیمی دارند رو بگیره و یا جلوی اجرا شدن بازی ها رو ؟

راستی شما برای سونی کار میکنی که اینطوری کور کورانه و بدون تحقیق داری ازش دفاع میکنی ؟

شما چه قدر در مورد کد های ساین نشده و طریق اجرا شدنشون میدونید ؟ چه قدر در مورد امضای الکترونیکی که کنسول از روی همون میتونه بفهمه کد اصل هست یا نه میدونید ؟ چه قدر در مورد بوت سکتور ها میدونید ؟ چه قدر در باره فرمور های دستسازی که برای این کنسول داره میاد میدونید ؟

اصلا میدونید که Jailbreak این امکان رو میده که قبل از لود شدن سیستم عامل خود کنسول ، شما هر چیزی رو میخواید روش اجرا کنید ؟ حالا آپدیت جدید بده وقتی قبل از لود شدنش ما هر چی میخوایم اجرا میکنیم آپدیت جدید بده ! چه قدر در این باره این موارد میدونید ؟

اصلا میدونید که JailBreak این امکان رو میده که شما هم فرمور اصلی خودتون رو داشته باشید و هم میتونید با اتصال JailBreak فرمور کاستوم رو کنسول اجرا کنید ؟ اون هم قبل از لود شدن فرمور اصلی ؟ یعنی هم به قول شما آپدیت جدید روی کنسول هست و هم همزمان فرموری که بازی کپی اجرا میکنه .

اینها رو میدونید ؟

من بعید میدونم که بدونید ، چون اگر میدونستید اینطوری نمینوشتید .

یک نگاهی هم به پست های قدیمی ترتون انداختم و دیگه مطمئن شدم هیچ کدوم اینها رو نمیدونید و همش یک حرف رو مثل نوار ظبت شده تکرار میکنید :

ای بابا این طرف هم بی کار بوده - فردا یک آبدیت جدید می آید و تمام .

یک سوال : این Blue ray اصل فرقی نداره که چه بازی باشه و مال چه سالی ؟ ؟ ؟

خوب خیلی واضح معلومه که یا FAKE هستش یا اگه نباشه هم یک نوع دزدی هستش .

170 دلار برای یک قطعه مزخرف !!!

من که به خرید بازی اصل ادامه می دیم .

الان که با 5 تا 10 هزار تومان بازی هام رو عوض می کنم و مشکلی خاصی ندارم .

آفرین به سونی عجب جوابیه ای داده .

از اول هم معلوم بود که این روش H A C K به درد بازی کردن نمی خورده !!!

---------- Post added at 09:13 PM ---------- Previous post was at 09:12 PM ----------

دمت گرم رفیق یعنی میخوای بگی MGS4 با اون عظمت ارزش بازی کردن نداره یا مثلا انچارتد 2 که برنده جایزه E3 شد یا kZ2 که وقتی اومد همه رو انگشت به دهن کرد و...(حال ندارم اسم ببرم:31:)

دوست عزیز فرقی نداره ، 360 هم تعداد بازی های انحصاری درست و حسابیش به انگشت های دست نمیرسه . مهم بازی های مالتی هست که بهتره روی 360 اجرا کنیم که پول یا مفت خرجشون نکنیم و بازی انحصاری هم اوریج بخریم .

Hunter lord
29-08-2010, 21:22
پس شما درست نخوندید ، هَک جدید در حقیقت از امکان سخت افزاری خود کنسول استفاده میکنه و با آپدیت نمیشه جلوش رو گرفت . سونی هم یه چیزی گفته کم نیاره . مگه سونی تونست با آپدیت جدید فرمور جلوی هَک شدن PSP های قدیمی که سخت افزار قدیمی دارند رو بگیره و یا جلوی اجرا شدن بازی ها رو ؟

راستی شما برای سونی کار میکنی که اینطوری کور کورانه و بدون تحقیق داری ازش دفاع میکنی ؟

شما چه قدر در مورد کد های ساین نشده و طریق اجرا شدنشون میدونید ؟ چه قدر در مورد امضای الکترونیکی که کنسول از روی همون میتونه بفهمه کد اصل هست یا نه میدونید ؟ چه قدر در مورد بوت سکتور ها میدونید ؟ چه قدر در باره فرمور های دستسازی که برای این کنسول داره میاد میدونید ؟

اصلا میدونید که Jailbreak این امکان رو میده که قبل از لود شدن سیستم عامل خود کنسول ، شما هر چیزی رو میخواید روش اجرا کنید ؟ حالا آپدیت جدید بده وقتی قبل از لود شدنش ما هر چی میخوایم اجرا میکنیم آپدیت جدید بده ! چه قدر در این باره این موارد میدونید ؟

اصلا میدونید که JailBreak این امکان رو میده که شما هم فرمور اصلی خودتون رو داشته باشید و هم میتونید با اتصال JailBreak فرمور کاستوم رو کنسول اجرا کنید ؟ اون هم قبل از لود شدن فرمور اصلی ؟ یعنی هم به قول شما آپدیت جدید روی کنسول هست و هم همزمان فرموری که بازی کپی اجرا میکنه .

اینها رو میدونید ؟

من بعید میدونم که بدونید ، چون اگر میدونستید اینطوری نمینوشتید .

---------- Post added at 09:13 PM ---------- Previous post was at 09:12 PM ----------

دوست عزیز فرقی نداره ، 360 هم تعداد بازی های انحصاری درست و حسابیش به انگشت های دست نمیرسه . مهم بازی های مالتی هست که بهتره روی 360 اجرا کنیم که پول یا مفت خرجشون نکنیم و بازی انحصاری هم اوریج بخریم .

سلام حرف حق دیگه بحث نداره قبول کردم !!!

شما نصف این کلماتی رو که نوشتی می دونم معنیش چیه .
ولی بقیه رو نه !!!
فراموش نکن که شما یک جوان 20 سال به بالا هستی که دانشگاه رفتی ولی ما یک جوون 17 - 18 ساله کلاس سوم دبیرستان هستیم ولی منم بلدم چاهارتا کلمه بگم که شما بلد نباشی !
شرکت ماکروسافت فکر می کنه کنسولش Open-End هستش . ( حالا شما هم معنی این رو بگو ؟ )

در ضمن من یک PS3 Fan boy شریف هستم که دوست دارم در آینده خدمتگذار شرکت سونی باشم !!! ( شوخی کردم.):31:

بابا مهندس تو پست هایی که گذاشتی بعضی هاش رو توش سوال پرسیدم بقیه هم مال اولاست که تازه یک خبرهایی شده بود .
چرا بعضی ها کم میارند یا می خوره تو پوزشون می رن پست های قبلی که سوال پرسیدیم یا مال دوران نادانیت بوده رو به رخ می کشن . سوال کردن یا نظر دادن بده ؟ ( خودت بگو )
حالا دیگه با این سیستم آشنا شدیم و فهمیدم Sony (ع) نمی تونه کاری بکنه . حالا چرا یک چیزی رو می کوبید تو سر آدم .

ولی اگه سونی جلوی H A C k شدن کنسول رو گرفت دیگه هیچ کدوم از حرف های شما رو قبول نخواهم کرد .
مهندس یادته قبلا می گفتی حجم Uncharted 2 فقط 7 - 8 گیگه . حالا من هم به تو بخندم یا تو رو ضایع کنم .

J A V I D
29-08-2010, 21:42
من آخر نفهمیدم می شه از این بیزبیلکا بخریم و بکوبیم تو کنسول بازی کپی اجرا کنیم و همچنین وقتی یمی خوای آنلاین بازی کنیم این بیزبیلک رو در بیاریم و بریم رو فریمور اصلی با بازی اوریجینال آنلاین مگ بازی کنیم یا بن می شیم ... من تنها مشکلم تو زندگی مگ بازی کردنه ! یا برای اینکه بن نشیم باید بریم یه پلی سه دیگه بخریم !

sonixax
29-08-2010, 21:51
سلام حرف حق دیگه بحث نداره قبول کردم !!!

شما نصف این کلماتی رو که نوشتی می دونم معنیش چیه .
ولی بقیه رو نه !!!
فراموش نکن که شما یک جوان 20 سال به بالا هستی که دانشگاه رفتی ولی ما یک جوون 17 - 18 ساله کلاس سوم دبیرستان هستیم ولی منم بلدم چاهارتا کلمه بگم که شما بلد نباشی !
شرکت ماکروسافت فکر می کنه کنسولش Open-End هستش . ( حالا شما هم معنی این رو بگو ؟ )

در ضمن من یک PS3 Fan boy شریف هستم که دوست دارم در آینده خدمتگذار شرکت سونی باشم !!! ( شوخی کردم.):31:

بابا مهندس تو پست هایی که گذاشتی بعضی هاش رو توش سوال پرسیدم بقیه هم مال اولاست که تازه یک خبرهایی شده بود .
چرا بعضی ها کم میارند یا می خوره تو پوزشون می رن پست های قبلی که سوال پرسیدیم یا مال دوران نادانیت بوده رو به رخ می کشن . سوال کردن یا نظر دادن بده ؟ ( خودت بگو )
حالا دیگه با این سیستم آشنا شدیم و فهمیدم Sony (ع) نمی تونه کاری بکنه . حالا چرا یک چیزی رو می کوبید تو سر آدم .

ولی اگه سونی جلوی H A C k شدن کنسول رو گرفت دیگه هیچ کدوم از حرف های شما رو قبول نخواهم کرد .
مهندس یادته قبلا می گفتی حجم Uncharted 2 فقط 7 - 8 گیگه . حالا من هم به تو بخندم یا تو رو ضایع کنم .

اسم اصلی (Open - End) اینه : nonlinear gameplay (یعنی گیم پلی غیر خطی) یا به قول معروف تریپ جعبه شنی ، این رو هم بدونید کنسول Open-End نداریم - بازی Open-End داریم .

باز هم براتون بنویسم یا کافیه ؟

دوست عزیز ، من هم نگفتم سونی نمیتونه جلوی این هَک رو بگیره - ولی نه روی سخت افزار های فعلی و راه حلش ارائه سخت افزار جدیده درست مثل PSP . البته اینها همه و همه و همه شنیده هایی هست که فعلا در باره این داستان در اومده ، چون JailBreak هنوز حتی به دست خود سونی هم نرسیده ، ولی حقیقیه درست مثل Flatmii Fusion که حقیقی بود و پیش فروش شد و الان من یکیشو دارم .

sonixax
29-08-2010, 22:00
من آخر نفهمیدم می شه از این بیزبیلکا بخریم و بکوبیم تو کنسول بازی کپی اجرا کنیم و همچنین وقتی یمی خوای آنلاین بازی کنیم این بیزبیلک رو در بیاریم و بریم رو فریمور اصلی با بازی اوریجینال آنلاین مگ بازی کنیم یا بن می شیم ... من تنها مشکلم تو زندگی مگ بازی کردنه ! یا برای اینکه بن نشیم باید بریم یه پلی سه دیگه بخریم !

جاوید جان فقط باید صبر کنید ، خود این وسیله کار خاصی نمیکنه فقط این اجازه رو میده قبل از بوت شدن خود کنسول هر چی میخوایم روش اجرا کنیم . حالا باید براش کاستوم فرمور نوشته بشه + بوتر ها و لودر های خاص ، الان همه برنامه نوسان سیاه دنیا دست به دست هم دادند تا اپلیکیشن های لازم رو بنویسند و از اونجایی که ساختار سخت افزاری Ps3 منحصر به فرده کارشون کمی سخته . صبور باشید .

p3yman_xl
30-08-2010, 08:30
اینطور که پیداست Logic Sunrise دست به کار شده و این محصول رو در تعداد بالا تولید میکنه!!. (بالاخره شد؟)

تصاویری که میبینید برای X3jailbreak ها هستند و قراره به قیمت 50€ فروخته شوند..

ترجمه از سایت فرانسوی:

"اعلان جهانی از سوی Logic Sunrise برای محصول X3jailbreak که کلون PSjailbreak هستند. این محصول به زودی عرضه خواهد شد.

ما بی صبرانه برای فرستاده شدن دانگل منتظر بودیم، و از شرکایمان X3jailbreak برای کاری که کردند تشکر میکنیم.
پیش فروش محصول در سایت رسمی آنها انجام میشود.
ما قویاً پیشنهاد میکنیم که X3jailbreak را به جای PS خریداری کنید؛ قیمت X3 با توجه به انتظارات بازار است.

I can confirm that the final price of the X3 will be about 49 €."

منبع:

عکس ها رو ببینید:

sonixax
30-08-2010, 17:41
اینطور که پیداست Logic Sunrise دست به کار شده و این محصول رو در تعداد بالا تولید میکنه!!. (بالاخره شد؟)

تصاویری که میبینید برای X3jailbreak ها هستند و قراره به قیمت 50€ فروخته شوند..

ترجمه از سایت فرانسوی:

"اعلان جهانی از سوی Logic Sunrise برای محصول X3jailbreak که کلون PSjailbreak هستند. این محصول به زودی عرضه خواهد شد.

ما بی صبرانه برای فرستاده شدن دانگل منتظر بودیم، و از شرکایمان X3jailbreak برای کاری که کردند تشکر میکنیم.
پیش فروش محصول در سایت رسمی آنها انجام میشود.
ما قویاً پیشنهاد میکنیم که X3jailbreak را به جای PS خریداری کنید؛ قیمت X3 با توجه به انتظارات بازار است.

I can confirm that the final price of the X3 will be about 49 €."

منبع:

عکس ها رو ببینید:

اِ من 99 یورو پیش خرید کردم :41:

kortol
30-08-2010, 18:08
این خبری بود که من از کلیک روزنامه جام جم پیدا کردم.........گویا فقط بازی اجرا نمیشه بلکه حتی دوباره میشه لینوکس رو هم روی کنسول نصب کرد:

متن کامل خبر :

وقتي توليدکننده دستگاه‌هاي PS3 يعني سوني، استفاده از لينوکس را بر اين سيستم عامل متوقف کرد، بسياري از هواداران منبع‌باز خشمگين شدند.

به‌گزارش theinquirer، گروهي به‌اين نتيجه رسيده‌اند که به‌کمک يک دانگل خارجي مي‌توان بدون آن که گارانتي و خدمات سوني را از بين برد، روي اين سيستم عامل، لينوکس نصب کرد.

در حال حاضر سيستم فايل FAT32 توسط اين گروه پشتيباني مي‌شود و به‌زودي پشتيباني از NTFS نيز انجام خواهد شد. عمليات جيل‌بريک کردن که با کمک يک دانگل به‌نام PS Jailbreak انجام مي‌شود، کاملا قابل به‌روزرساني است و با به‌روزرساني فرم‌ور PS3 نيز به‌روز مي‌شود. در حالت کلي، اين دستگاه يک درايو يو‌اس‌بي است که نصاب ساده‌اي دارد و از GUI استفاده مي‌کند و باعث مي‌شود کنسول آجر (Brick) نشود.

اين دستگاه در آمريکا، ژاپن و کره کار مي‌کند. همچنين مي‌توان از بازي‌ها در هارد داخلي يا هارد اکسترنال بک‌آپ گرفت و مستقيما از طريق همين رابط کاربري آنها را بارگذاري کرد. از اين‌رو نيازي هم به خريد بلوري‌برنر و ديسک‌هاي آن نيست.

sonixax
30-08-2010, 18:56
این خبری بود که من از کلیک روزنامه جام جم پیدا کردم.........گویا فقط بازی اجرا نمیشه بلکه حتی دوباره میشه لینوکس رو هم روی کنسول نصب کرد:

متن کامل خبر :

وقتي توليدکننده دستگاه‌هاي PS3 يعني سوني، استفاده از لينوکس را بر اين سيستم عامل متوقف کرد، بسياري از هواداران منبع‌باز خشمگين شدند.

به‌گزارش theinquirer، گروهي به‌اين نتيجه رسيده‌اند که به‌کمک يک دانگل خارجي مي‌توان بدون آن که گارانتي و خدمات سوني را از بين برد، روي اين سيستم عامل، لينوکس نصب کرد.

در حال حاضر سيستم فايل FAT32 توسط اين گروه پشتيباني مي‌شود و به‌زودي پشتيباني از NTFS نيز انجام خواهد شد. عمليات جيل‌بريک کردن که با کمک يک دانگل به‌نام PS Jailbreak انجام مي‌شود، کاملا قابل به‌روزرساني است و با به‌روزرساني فرم‌ور PS3 نيز به‌روز مي‌شود. در حالت کلي، اين دستگاه يک درايو يو‌اس‌بي است که نصاب ساده‌اي دارد و از GUI استفاده مي‌کند و باعث مي‌شود کنسول آجر (Brick) نشود.

اين دستگاه در آمريکا، ژاپن و کره کار مي‌کند. همچنين مي‌توان از بازي‌ها در هارد داخلي يا هارد اکسترنال بک‌آپ گرفت و مستقيما از طريق همين رابط کاربري آنها را بارگذاري کرد. از اين‌رو نيازي هم به خريد بلوري‌برنر و ديسک‌هاي آن نيست.

بله درسته ، حتی میشه سیستم عامل های دستساز و برنامه های دستنویس رو هم روش اجرا کرد . و با در آوردن دانگل همه چیز به حالت عادی بر میگرده . من کاتالوگی که از سایت ChipSpain خوندم نوشته بود که در حقیقت بوت سکتور رو عوض میکنه و قبل از بالا اومدن فرمور دستگاه شما برنامه خودتون رو بوت میکنید . درست مثل زمانی که دیسک بوت میزارید توی کامپیوترتون و به جای سیستم عاملتون اون دیسک لود میشه . برای همینه که سازنده ادعا کرده با تغییر فرمور سونی نمیتونه جلوش رو بگیره . خود دانگل گویا فرمور 3.41 که دستکاری شده رو قبل از فرمور اصلی اجرا میکنه و بعدش شما هر کاری بخواید میکنید .

Alireza.M67
30-08-2010, 20:24
اگه با 15 یا 20 تومن بشه ه.ک.ش کرد خوبه ولی 100 تومن خیلی زیاده .

حالا نمی خوام بحث سر انحصاری راه بندازم ولی

کی می تونه MGS , Uncharted 2 , Killzoen رو بازی کنه و از هیجان دق نکنه !!!

واقعا این بازی ها زیبا هستند . حالا من نمی دونم شما چرا همچین حرفی می زنی !

تا چند وقت دیگه GT و Kill zone 2 میاد و دیگه کی می تونه جلو خودشو بگیره که PS3 نخره .
حالا اگه می گفتیم X360 همش 3- 4 تا انحصاری درست و حسابی داره همه می گفتید : نه بازی هاش همش خوبه حالا از Crack down و 3N 2 گرفته تا Alan wake .

XBOX 360 هم فقط 2 تا بازی انحصاری داره که ارزش اونقدر پول خرج کردن رو داشته باشه :
fable - alan wake

من گفتم ارزش بازی کردن نداره ؟:18:
من میگم ارزش اونقدر خرج کردن رو نداره .
بازیهایی اونقدر ارزش خرج کردن دارن که تو سبک خودشون تک باشن .
پلی استیشن Killzone داره - 360 هم Halo داره
پلی استیشن uncharted داره - 360 هم gears of war داره
پلی استیشن GT داره - 360 هم Forza داره
پلی استیشن MGS داره - 360 هم SC داره
2 مورد استثنا هست
پلی استیشن GOW و HR داره و 360 نداره .
360 هم FABLE و Alan Wake داره و پلی استیشن نداره .

sonixax
30-08-2010, 20:33
اگه با 15 یا 20 تومن بشه ه.ک.ش کرد خوبه ولی 100 تومن خیلی زیاده .

به نظر من با 500 تومن هم هکش کنند ارزش داره ، بگو چرا ؟ چون میتونی روش HomeBrew اجرا کنی . من الان نه دست به PSP میزنم نه 360 نه Ps2 نه چیز های دیگم . فقط با Wii ور میرم فقط و فقط به خاطر HomeBrew ، نمیدونی چه حالی میده این HomeBrew حالا فکر کن روی یک سخت افزار قوی تر هم باشه دیگه محشره . بازی کپی که زیاد مهم نیست - میری GameStop بازی میخری 10 یورو :31:

این یعنی اینکه من میرم دوباره یه Ps3 میخرم ، Ps3 ای که دو سال پیش ردش کردم رفت :31:

XBOX 360 هم فقط 2 تا بازی انحصاری داره که ارزش اونقدر پول خرج کردن رو داشته باشه :
fable - alan wake

360 فقط برای بازی های مالتی خوبه ، انحصاری ها فوقش 10 تان بیشتر که نیستن !

A.IvI.I.N
30-08-2010, 20:46
پلی استیشن MGS داره - 360 هم SC داره
رفیق تو که با این حرفت MGS رو 2 شقه کردی گذاشتی کنار که..!!!
خدایی اگه چند وقت دیگه تاپیک مقایسه MGS رو با IGI ببینم تعجب نمیکنم:31:

shab_2008
30-08-2010, 21:00
خوب یه خبر بسیار خوب !
با عنوان :

Hackers claim success in cloning PSJailbreak, improving shell-code

Well known hacking PR guru Mathieulh has stated the following on his Twitter page - "Someone from our group just successfully cloned the psjailbreak dongle. Going to improve the shell code soon." Interesting stuff, if true, it just goes to show how 'easy' this device is to clone and the potential even bigger Migraine Sony will have if they try to stop every development

متاسفانه عجله دارم و باید برم جایی و وقت نمیکنم ترجمش کنم ولی فکر کنم همه متوجه موضوع بشن!:31:

J A V I D
30-08-2010, 23:16
بازی کپی که زیاد مهم نیست - میری GameStop بازی میخری 10 یورو

میلاد جان شما بازی رو از گیم استاپ می خری ده یورو ، لطفا اینم در نظر بگیر اکثر بچه های اینجا در ایران تشریف دارن و شما استثنا هستید و نظر دوستان با توجه به شرایط داخلیه اینجا با ده یورو به ما ده تا تی تاپ می دن بازی پلی سه نمی دن ! خوش به حال شما که صاف صاف می ری تو گیم استاپ خرید می کنی می آی بیرون ، ما اینجا امکانات نداریم من برای یه بازی شده سه ماه کل تهران رو گشتم ! برای خرید از پی اس ان باید صد جا بریم ببینیم گیم کارت اروپا دارن یا نه ! بعدم همون گیم کارتم با ما دو لا پهنا حساب می کنن ...

اگه بازی اصل تو ایران یافت بشه مثلا گیم استاپ بیاد یه شعبه بزنه تو تهران ، عمرا نمی رم بازی کپی بخرم ، میلاد جان این همه می ری گیم استاپ بهشون پیشنهاد بده تو ایران یه شعبه بزنن !!!

یه سوال برام پیش اومده دانگل دقیقا به چه معنی ، مطمئنم خیلی ها که از این واژه استفاده می کنن معنیش مثل خودم نمی دونن !؟! من همون بیزبیلک رو ترجیح می دم : دی

sonixax
30-08-2010, 23:46
میلاد جان شما بازی رو از گیم استاپ می خری ده یورو ، لطفا اینم در نظر بگیر اکثر بچه های اینجا در ایران تشریف دارن و شما استثنا هستید و نظر دوستان با توجه به شرایط داخلیه اینجا با ده یورو به ما ده تا تی تاپ می دن بازی پلی سه نمی دن ! خوش به حال شما که صاف صاف می ری تو گیم استاپ خرید می کنی می آی بیرون ، ما اینجا امکانات نداریم من برای یه بازی شده سه ماه کل تهران رو گشتم ! برای خرید از پی اس ان باید صد جا بریم ببینیم گیم کارت اروپا دارن یا نه ! بعدم همون گیم کارتم با ما دو لا پهنا حساب می کنن ...

اگه بازی اصل تو ایران یافت بشه مثلا گیم استاپ بیاد یه شعبه بزنه تو تهران ، عمرا نمی رم بازی کپی بخرم ، میلاد جان این همه می ری گیم استاپ بهشون پیشنهاد بده تو ایران یه شعبه بزنن !!!

یه سوال برام پیش اومده دانگل دقیقا به چه معنی ، مطمئنم خیلی ها که از این واژه استفاده می کنن معنیش مثل خودم نمی دونن !؟! من همون بیزبیلک رو ترجیح می دم : دی

دانگل یعنی قفل ِ قفل :31:

یعنی قفلی که یک قفل رو قفل میکنه (از کار میندازه) !

راستش توی Ps3 بازی کپی حال نمیده همین طور توی 360 ، این تجربه منه چون امکانات آنلاین از بین میره . 360 که HomeBrew تعطیل و اصلا این داستان خوش آیند نیست .

الان فقط PSP و Ps3 و Wii میتونند HomeBrew اجرا کنند و عشق من هم دقیقا همین HomeBrew هاست . که کنسول رو از این رو به اون رو میکنه .

امیدوارم یه روزی برسه که تمام کنسول ها بتونند HomeBrew ها رو اجرا کنند بدون هَک و دردسر - درست مثل Iphone و Ipad .

البته من بازی دست دو از GameStop میخرم 10 یورو ها . بازی نو گرونه :31:

shab_2008
31-08-2010, 04:24
دانگل یعنی قفل ِ قفل :31:

یعنی قفلی که یک قفل رو قفل میکنه (از کار میندازه) !

راستش توی Ps3 بازی کپی حال نمیده همین طور توی 360 ، این تجربه منه چون امکانات آنلاین از بین میره . 360 که HomeBrew تعطیل و اصلا این داستان خوش آیند نیست .

الان فقط PSP و Ps3 و Wii میتونند HomeBrew اجرا کنند و عشق من هم دقیقا همین HomeBrew هاست . که کنسول رو از این رو به اون رو میکنه .

امیدوارم یه روزی برسه که تمام کنسول ها بتونند HomeBrew ها رو اجرا کنند بدون هَک و دردسر - درست مثل Iphone و Ipad .

البته من بازی دست دو از GameStop میخرم 10 یورو ها . بازی نو گرونه :31:

میلاد یه سوال برام پیش اومده!:31:

فقط اگه سوتی بود نخندینا!!:31:

اگه روی یه کنسول مثلا همین PS3 بشه HomeBrew نصبید امکانش هست که بتونن براش یک سیستم عامل که همون ویندوز باشه رو طراحی کنن؟

J A V I D
31-08-2010, 09:52
شهاب جان وقتی بشه HomeBrew رو اجرا کرد ، می تونید با کنسول موشک هم بفرستید فضا اینا که چیزی نیست !

شدیدا موافقم من همین الانش ده برابر ایکس باکسم با پلی سم بازی می کنم با اینکه بازی های پلی سم کمتره ، ولی وقتی دستمون به بازی اصل نرسه مجبوریم :(

میلاد جان شما که دستت تو کاره وقتی ایکس باکس رو jtag می کنن مگه در واقع امکان اجرای HomeBrew بهش نمی دن ؟!؟ البته jtag کردن خیلی دردسر داره به دردسرش نمی ارزه ...

shab_2008
31-08-2010, 13:22
خوب گویا تاریخ دادگاه مربوط به شکایت سونی از سازندگان و پخش کنندگان PJ به علت مشغول بودن بیش از حد قاضی پرونده برای بررسی دقیق موضوع شکایت تاخیر خورد و به تاریخ سوم سپتامبر ساعت 10:15 به وقت محلی موکول شده!!

پس باید تا ان موقع صبر کرد و دید نتیجه این دادگاه بین طرفین دعوی چه خواهد شد!

kortol
31-08-2010, 13:55
قاضیشون اینه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! معتاده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ای بابا استفاده از دانگل ها که توی کشور هایی مثل آمریکا یا چین که قانونیه...من یه جا خوندم که یونیکام (اوپراتور بزرگ چین ) داره آیفون و آیپد رو با دانگل و -- شده می فروشه با گارانتی اصل اپل!!!!!!!!!!!!!!........حتی خود جابز هم نتونسته بهشون گیر بده چون نه محصولاتشون رو دستکاری کردند و نه اینکه حتی از گارانتی خارجشون کردن و حتی پشت دستگاه هم باز نشده که گارانتیش از بین بره .......................

sonixax
31-08-2010, 17:34
میلاد یه سوال برام پیش اومده!:31:

فقط اگه سوتی بود نخندینا!!:31:

اگه روی یه کنسول مثلا همین PS3 بشه HomeBrew نصبید امکانش هست که بتونن براش یک سیستم عامل که همون ویندوز باشه رو طراحی کنن؟

بله شهاب جان میشه ، خوبشم میشه .

---------- Post added at 05:33 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

شهاب جان وقتی بشه HomeBrew رو اجرا کرد ، می تونید با کنسول موشک هم بفرستید فضا اینا که چیزی نیست !

شدیدا موافقم من همین الانش ده برابر ایکس باکسم با پلی سم بازی می کنم با اینکه بازی های پلی سم کمتره ، ولی وقتی دستمون به بازی اصل نرسه مجبوریم :(

میلاد جان شما که دستت تو کاره وقتی ایکس باکس رو jtag می کنن مگه در واقع امکان اجرای HomeBrew بهش نمی دن ؟!؟ البته jtag کردن خیلی دردسر داره به دردسرش نمی ارزه ...

Jtag کردن فقط توی سری اولی کنسول ها 360 میشد و توی این جدیدا اصلا نمیشه :41:

---------- Post added at 05:34 PM ---------- Previous post was at 05:33 PM ----------

خوب گویا تاریخ دادگاه مربوط به شکایت سونی از سازندگان و پخش کنندگان PJ به علت مشغول بودن بیش از حد قاضی پرونده برای بررسی دقیق موضوع شکایت تاخیر خورد و به تاریخ سوم سپتامبر ساعت 10:15 به وقت محلی موکول شده!!

پس باید تا ان موقع صبر کرد و دید نتیجه این دادگاه بین طرفین دعوی چه خواهد شد!

به به به ، سونی دیگه با آپدیت و فرمور ... زورش نرسیده شکایت کرده :31: اونم از کسانی که توی یک کشوری هستند که نه کپی رایت داره نه این قاضیه زورش بهشون میرسه :27:

A.N.A.P
01-09-2010, 01:53
حالا نهایتا چه حکمی واسشون میاد ؟؟؟

shab_2008
01-09-2010, 04:30
حالا نهایتا چه حکمی واسشون میاد ؟؟؟

فعلا حکمی داده نشده چون اصلا دادگاهی گویا برگذار نشده و به 3وم سپتامبر موکول شده ولی تا زمان حکم دادگاه خرید و فروش PJ ممنوع هست!

اما یه خبر Hot :31:

تا هفته آینده احتمالا کدهای PJ در اختیار عموم قرار خواهد گرفت!

طبق گفت و گویی که با Mathiuelh یکی از اعضای گروهی که کار ساخت نسخه Clone شده PJ را بر عهده دارن ایشون اعلام کرده با اینکه گروه به علت فشار افکار عمومی میل به اعلام زمان تقریبی عرضه این کدها نداره ولی احتمالا تا هفته اینده این کدها در اختیار عموم قرار خواهند گرفت!

در ادامه ایشون اعلام کرده که با عرضه این کدها و قرار دادن آنها بر روی یک فلش خیلی کوچک میشه به راحتی یک PJ داشته باشید!! و به گفته ایشون یک آدم ابله و منگل هم میتونه این کار رو به راحتی انجام بده!!:31:

amin 2010
01-09-2010, 18:05

PS3 بار دیگر -- شد!!!
این -- در اصل مثله همون PS Jailbreak هست که یه مزیت داره .
1- براحتی میشه دانلود کرد و روی هر فلشی ریخت و لذت برد .
2-هر موقع خواستید می تونید فلش رو خارج کنید و دستگاهتون هنگ نمی کنه !!!
در کل من موندم اگه دست سونی در کار نبود چجوری تو تا -- با این سرعت میومد یکی از یکی تمیز تر!!

Hunter lord
01-09-2010, 19:18
محتوی این فلش که هنوز منتشر نشده ؟ !

Gamemaster
02-09-2010, 12:28
كسي امتحانش كرده؟

Hunter lord
02-09-2010, 13:16
این فایل های PJ هنوز منتشر نشد ؟

من که تمام سایت ها رو گشتم چیزی پیدا نکردم .

---------- Post added at 02:16 PM ---------- Previous post was at 02:11 PM ----------

پیدا کردم روشش رو + فایل ها

CHEGUEVARA.
02-09-2010, 16:22
امروز يه سايت رو ديدم كه اين قطعه رو ميفروشه....:18:
اون هم به قيمت 150 تومن.....:19:
مگه وارد ايران شده اين قطعه......؟؟؟

shab_2008
02-09-2010, 20:27
آموزش ساخت PJ با استفاده از AT90USBKEY

مواد مورد نیاز!:31::

1. AT90USB1287 or associated product.
2. External storage device (USB Drive/SD Card/Memory Stick)
3. Atmel Flip 3.4.1 Software
لینک دانلود نرم افزار:

4. Prepared AT90USBKEY-psgroove.hex.
5. Any homebrew .pkg packages you wish to install.

آماده سازی نرم افزار:

Start by installing the Atmel Flip software including the Java Runtime Environment if you do not already have this installed.

Find the directory where you have installed Atmel Flip for example (C:\Program Files\Atmel\Flip 3.4.1) open the USB folder and copy the file libusb0.dll and/or libusb0_x64.dll to the folder named bin. (You may need to disable 'Hide protected operating system files' for this step'

At this point you can place the homebrew.pkg file on your external storage device.

The software preparation is now done and you have also saved yourself time solving a simple problem, Good Job!

آماده سازی سخت افزار:

The next step is to plug the included USB cable into your AT90USBKEY and plug it into the PC. After some loading of drivers you will be greeted with a folder containing various demo packages and so on, go ahead and copy these files to your computer if you wish to make a backup.

Now you'll need to put the AT90USBKEY into a mode enabling you to program it.
1. Hold the RST and HWB buttons (Circled).

2. Release the RST button.

3. Release the HWB button

لینک عکس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدAt this point windows should start prompting you for drivers so direct it to the USB directory in your Atmel Flip folder for example (C:\Program Files\Atmel\Flip 3.4.1\usb) and you're done.

مرحله آخر:

You're now going to flash the .hex to your AT90USBKEY.

1. Launch Atmel Flip and select 'Device', Select the microcontroller that matches your board (In this case AT90USB1287) and select OK.

2. Select 'File' - 'Load Hex File' - Select your .hex file in this case AT90USBKEY-psgroove.hex.

3. Select 'Settings' - 'Communication' - 'Open

لینک عکس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4. Click the 'Erase Target Device Memory button.

5. Click the 'Program Target Device Memory button.

لینک عکس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو پایان انتظار ها!:31:

Insert your storage device containing the homebrew.pkg into your Playstation 3.
Remove any discs that are present within the drive.
Turn off Playstation 3 power switch or in the case of a Playstation 3 Slim unplug it.
Insert your microcontroller board into the usb socket.
Restore power to your console.
Hit the power button and then the eject button.
Sorted!

Note: The above power cycling process needs to be repeated each time you turn on the console. A small price to pay for the fun ahead of us!

I hope this at the very least helps a few people out there and i hope everyone has their chunk of fun with whatever homebrew they choose to run.

لینک عکس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفکر نمیکنم نیازی به ترجمه داشته باشه چون اموزش به زبان ساده و قابل فهم + عکس توضیح داده شده !:31:

اما دوستان اهل فن اگه میدونن آموزشش به درد بخور هست یک سری مطالب دیگه هم جمع آوری کنیم و به صورت مفصل به فارسی آموزش را بزاریم!؟

Guts
02-09-2010, 20:34
باید کمی صبر کنید کدها تازه برای عموم به اشتراک گذاشته.

J A V I D
02-09-2010, 23:49
نکته اینجاست AT90USB1287 از کجامون باید بیاریم ؟!؟

خوب ظاهرا سونی در این دادگاهه برنده شده ، و تونست جلوی پخش اون بیزبیلک رو بگیره ...

منبع :

منبع اصلی پست جناب شهاب :

shab_2008
03-09-2010, 10:45
نکته اینجاست AT90USB1287 از کجامون باید بیاریم ؟!؟

خوب ظاهرا سونی در این دادگاهه برنده شده ، و تونست جلوی پخش اون بیزبیلک رو بگیره ...

منبع :

خوب البته این از اول هم معلوم بود که سونی برنده میشه و در ضمن خیلی هم مهم نیست!

چون به زودی آموزش های زیادی ساخته PJ مثل همون نمونه ای که من از سایت MC گذاشتم در نت قرار میگیره!

همچنین در متن خبر به نکته جالبی اشاره شده که طبق آن درسته که با رای دادگاه سایتها PJ را از لیست فروششون حذف کردند ولی درعوض برد ++Teensy را به لیست فروش خود با قیمت 79 دلار اضافه کردند!:31:

منبع اصلی پست جناب شهاب :

ممنون داش جاوید!

یادم رفت منبع را بزارم ولی خوب طبق تجربه قبلی که من اکثر خبرهای ه ک این کنسول را از سایت Maxconsole میزاشتم مشخص بود که این خبر هم از اونجاست!:31: + از لینک عکسها هم مشخصه که مطلب مربوط به کودوم سایته دیگه!!:31:

Hunter lord
03-09-2010, 11:15
من متن رو خوندم ولی مثل اینکه رو هر حافظه فلشی نمی شه ریخت !!!

SamGun
03-09-2010, 11:35
اینطور که معلومه نیاز به یک Converter هم هست چون PSJ از ISO پشتیبانی نمیکنه !!

آره ؟!

shab_2008
03-09-2010, 11:48
اینطور که معلومه نیاز به یک Converter هم هست چون PSJ از ISO پشتیبانی نمیکنه !!

آره ؟!

سعید دادا زیره سیکل حرف بزن!!:31:

منظورت چجور مبدلی هست؟

SamGun
03-09-2010, 11:57
سعید دادا زیره سیکل حرف بزن!!:31:

منظورت چجور مبدلی هست؟

داداش تو انقدر درس خوندی دیگه زیر دیپلم رو یادت نمیاد !! :31:

منظورم یه Convertor نرم افزاری هست ! یه چیزی تو مایه های CSO به ISO !!

تمام Server هایی که میخوان بازی هارو برای Download آماده کنن همه میخوان به صورت ISO باشه که فایل سالم و بدون هر گونه مورد اضافه

به دست Downloader برسه . ولی خب اینطور هم که من از مشخصات نرم افزاری PSJ خوندم حرفی از ISO توش نبود

حالا نمیدونم طرف ناقص نوشته بوده یا اینکه حرفم درسته .

در ضمن ما از کجا MicroControl AT90USB162 رو گیر بیاریم :31: !!؟؟ یعنی از کجا بفهمیم تو کدوم Board از USB ها این قطعه به کار رفته :31: !!؟؟

shab_2008
03-09-2010, 12:17
داداش تو انقدر درس خوندی دیگه زیر دیپلم رو یادت نمیاد !! :31:

منظورم یه Convertor نرم افزاری هست ! یه چیزی تو مایه های CSO به ISO !!

تمام Server هایی که میخوان بازی هارو برای Download آماده کنن همه میخوان به صورت ISO باشه که فایل سالم و بدون هر گونه مورد اضافه

به دست Downloader برسه . ولی خب اینطور هم که من از مشخصات نرم افزاری PSJ خوندم حرفی از ISO توش نبود

حالا نمیدونم طرف ناقص نوشته بوده یا اینکه حرفم درسته .

در ضمن ما از کجا MicroControl AT90USB162 رو گیر بیاریم :31: !!؟؟ یعنی از کجا بفهمیم تو کدوم Board از USB ها این قطعه به کار رفته :31: !!؟؟

والا نودانم ولی فکر نکنم چیزه خاصی بخواد! (شایدم بخواد:31:)

اما در مورد اون برد من توی اصفهان که به هر کی که گفتم انگار که جن دیده باشه لال مرد!!:31:

من خودم متاسفانه اطلاعات چندانی در مورد این برد ندارم ولی سعید تو که دستت تو کاره اگه تونسی گیرش بیاری یه ندایی هم به ما بده:31:

چون با داشتن این برد دیگه ادامه کار آسونه و میتونیم بابای این سونی رو دربیاریم!:31:

SamGun
03-09-2010, 12:29
والا نودانم ولی فکر نکنم چیزه خاصی بخواد! (شایدم بخواد:31:)

اما در مورد اون برد من توی اصفهان که به هر کی که گفتم انگار که جن دیده باشه لال مرد!!:31:

من خودم متاسفانه اطلاعات چندانی در مورد این برد ندارم ولی سعید تو که دستت تو کاره اگه تونسی گیرش بیاری یه ندایی هم به ما بده:31:

چون با داشتن این برد دیگه ادامه کار آسونه و میتونیم بابای این سونی رو دربیاریم!:31:

:31:

اینجاست که دیگه فکر کنم باید دست به دامان داییم شم :31:

OK , فقط یه چیزی اینو ببین :31: فکر کنم کلک رشتی زدن به کل 6.500.000.000 نفر روی کره ی زمین :31:

تنها فرق این دو قطعه تو داشتن و نداشتن OSC هست که یه نوسانگر از خانواده ی SMD هاست.

V i r u s e r
03-09-2010, 12:53
میگم حالا با چی باید Homebrew نوشت ما شروع کنیم؟

Hunter lord
04-09-2010, 13:48
H A C K کردن این PS3 (ع) که پدر آدم رو در میاره .

مگه نگفتن که محتویات فلش رو منتشر می کنن که روی هر فلشی اجرا بشه پس چی شد ؟ ؟ ؟

sonixax
04-09-2010, 15:15
میگم حالا با چی باید Homebrew نوشت ما شروع کنیم؟

باید صبر کنید SDK اش منتشر بشه . که قطعا بعد از منتشر شدن JailBreak هست .

H A C K کردن این PS3 (ع) که پدر آدم رو در میاره .

مگه نگفتن که محتویات فلش رو منتشر می کنن که روی هر فلشی اجرا بشه پس چی شد ؟ ؟ ؟

من یه جایی خوندم تاریخ دادن 20 سپتامبر منتشر میکنند .

Amir M.ohAma.D
04-09-2010, 19:16
اموزش كامله هك به صورت تصويري

shab_2008
04-09-2010, 19:42
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداموزش كامله هك به صورت تصويري

ممنون دوست عزیز ولی اصل موضوع فعلا تهیه AT90 هست و بقیه کار همونطور که من در پست قبلی گفتم بسیار راحت هست و چیزی که فعلا توی نت ریخته همین آموزش هاست!:31: (ولی خوب در هر صورت ایشون هم زحمت ترجمه را کشیدن که حیفم اومد ازشون تشکر نکنم!)

Amir M.ohAma.D
04-09-2010, 21:05
ممنون دوست عزیز ولی اصل موضوع فعلا تهیه AT90 هست و بقیه کار همونطور که من در پست قبلی گفتم بسیار راحت هست و چیزی که فعلا توی نت ریخته همین آموزش هاست!:31: (ولی خوب در هر صورت ایشون هم زحمت ترجمه را کشیدن که حیفم اومد ازشون تشکر نکنم!)

AT90 پاساژ امجد تو جمهوري فراوونه ولي احتمالا ميگن نداريم

تا گرونش كنن.سره كيسرو براشون يكم شل كنيم حله

J A V I D
05-09-2010, 00:33
عجیبه پشت شهرداری هنوز کسی اقدام به فروش بیزبیلک کپی نمی کنه اگه واقعابااین روش ها یعنی آموزش ها جواب می ده عجیبه تا حالا تولید نکردن خدا تومن بفروشن شایدم سود بازی اصل خیلی بیشتر از این حرفاست ! من دارم یکی از باز یهایی که کلی گشتم تو ایران نیافتم رو دانلود می کنم به امید این بیزبیلک !

sonixax
05-09-2010, 00:48
عجیبه پشت شهرداری هنوز کسی اقدام به فروش بیزبیلک کپی نمی کنه اگه واقعابااین روش ها یعنی آموزش ها جواب می ده عجیبه تا حالا تولید نکردن خدا تومن بفروشن شایدم سود بازی اصل خیلی بیشتر از این حرفاست ! من دارم یکی از باز یهایی که کلی گشتم تو ایران نیافتم رو دانلود می کنم به امید این بیزبیلک !

100% سود بازی اورجینال براشون بیشتره ، سفارش میدن از GameStop یا MediaMarkt بازی دست دو براشون میراند دونه 10 تا 20 یورو ، میفروشند خداد تومن .

Alireza.M67
05-09-2010, 01:53
دوستان یه سوال (ببخشید من سوادم تو این موارد کمه)

این AT90 چیه ؟

sonixax
05-09-2010, 01:55
دوستان یه سوال (ببخشید من سوادم تو این موارد کمه)

این AT90 چیه ؟

Jtag kit هست . اینم عکسشه :

میگم ولی دوستان صبر کنیم آمادش بیاد بخریم صرفش بیشتره ها :31: کی میره این همه راه رو :13:

Hunter lord
05-09-2010, 18:07
Jtag kit هست . اینم عکسشه :

میگم ولی دوستان صبر کنیم آمادش بیاد بخریم صرفش بیشتره ها :31: کی میره این همه راه رو :13:

سلام

الان این قطعه AT90 توی فلش کار گذاشته می شه یا توی PS3 .

sonixax
05-09-2010, 18:16
سلام

راستش خودم هم دقیق نمیدونم ، ولی توی لینک های بالا آموزشش هست . ارزش این همه دردسر نداره به نظر من یه JailBreak آماده پیش خرید کردم راحت و بدون دردسر تازه پشتیبانی هم داره :31:

J A V I D
05-09-2010, 19:58
خوب سونی هم شروع کرد به بن کردن کنسول هایی که از این بیزبیلک استفاده کردن ...

منبع :

من آخر برم یه کنسول دیگه بخرم یا هنوز صبر کنم ! اینجا ایرانه صاحب نداره می ترسم پس فردا کنسول اصل پیدا نشه !

sonixax
05-09-2010, 20:00

منبع :

من آخر برم یه کنسول دیگه بخرم یا هنوز صبر کنم ! اینجا ایرانه صاحب نداره می ترسم پس فردا کنسول اصل پیدا نشه !

:31::31::31:
معنی این خبر میدونید چیه ؟ یعنی اینکه سونی نمیتونه در مقابل این بیزبیلک کاری بکنه و نمیتونه دیگه جلوی هَک شدن کنسول هاش رو بگیره ، در نتیجه مجبوره بن کنه :27:
خیلی خبر خوبی دادید :11:

به نظر من برای آنلاین بازی کردن برید سمت 360 چون لایو خیلی بهتر از PSN هست ، مگر اینکه بخواید بازی های انحصاری رو بازی کنید .

Hunter lord
05-09-2010, 20:21
سلام

میلاد جان X360 که BAN شدن توش بدتره . دیگه از HARD هم نمی تونی استفاده کنی !!!

بد PSN مجانی پس در نتیجه تو ایران بیشتر جواب می ده .

sonixax
05-09-2010, 20:23
سلام

میلاد جان X360 که BAN شدن توش بدتره . دیگه از HARD هم نمی تونی استفاده کنی !!!

بد PSN مجانی پس در نتیجه تو ایران بیشتر جواب می ده .

نه دیگه اینطوری نیست ، توی داشبورد های جدید دیگه امکان استفاده از هارد از بین نمیره . چون راهش رو مردم پیدا کردند و رو سیاهیش مونده بوده برای مایکروسافت :31:

Hunter lord
05-09-2010, 20:23
راستش خودم هم دقیق نمیدونم ، ولی توی لینک های بالا آموزشش هست . ارزش این همه دردسر نداره به نظر من یه JailBreak آماده پیش خرید کردم راحت و بدون دردسر تازه پشتیبانی هم داره :31:

سلام

90 دلار رو از کجامون بیاریم !!! :31:

sonixax
05-09-2010, 20:24
سلام

90 دلار رو از کجامون بیاریم !!! :31:

پول یه بازی اورجینال رو میدید ، دستگاه رو کپی خور میکنید به جاش N تا بازی کپی بازی میکنید :31:

shab_2008
05-09-2010, 21:07
سلام

این یک کیت هست و با رابطی که داره (USB) وصل میشه به PC و کنسول!

این هم اطلاعات دقیق تری ازین کیت :

AT90USBKey

This small board, about half the size of a business card, is priced at slightly more than an AVR Butterfly. It includes an AT90USB1287 with USB-On-The-Go (OTG) support, 16 MB of DataFlash ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), LEDs, a small joystick, and a temperature sensor. The board includes software which lets it act as a USB Mass Storage device (its documentation is shipped on the DataFlash), a USB joystick, and more. To support the USB host capability, it must be operated from a battery; but when running as a USB peripheral, it only needs the power provided over USB.
Only the JTAG port uses conventional 2.54 mm pinout. All the other AVR I/O ports require more compact 1.27 mm headers.
Since it has 128 kB of flash memory, an AVR Dragon can only program, but not debug, the processor (limitation to devices with 32 kB or less program memory has been removed in AVRstudio 4.18). A JTAGICE mkII is capable of both programming and debugging the processor. The processor can also be programmed through USB from a Windows or Linux host, using the USB "Device Firmware Update" protocols. Atmel ships proprietary (source code included but distribution restricted) example programs and a USB protocol stack with the device.

منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن آخر برم یه کنسول دیگه بخرم یا هنوز صبر کنم ! اینجا ایرانه صاحب نداره می ترسم پس فردا کنسول اصل پیدا نشه !

این خبر در اکثر سایتها با عنوان rumor (شایعه) عنوان شده بود که حالا در این سایت این عنوان رو به دلایلی که مشخص نیست براش نذاشته بودن! ولی خودشون با یک به اصطلاح آپدیت این خبر رو غیر واقعی خوندن!!:27:

Update: Actually, scratch most of this… The cited source is full of nonsense. The bans haven’t started yet. I’d still consider another PS3 though, because you know Sony is going to make a move sooner or later.

sonixax
05-09-2010, 21:09
این یک شایعه بود که حالا در این سایت این عنوان رو به دلایلی که مشخص نیست براش نذاشته بودن! ولی خودشون با یک به اصطلاح آپدیت این خبر رو غیر واقعی خوندن!!:27:

یعنی سونی بیچاره بن هم نمیتونه بکنه ؟ :21:

بیخود نبود شرکت بیلی و دوستان برای هَک نشدن کنسول هاش زیاد دست و پا نمیزد ، چون گویا نمیخواست هکر ها رو عصبانی کنه ! یه بار این کار رو کرد LT اومد هم قفل Wave رو از کار انداخت هم لایو رو ترکوند :31:

و همانا با هکر جماعت درگیر نشوید که عاقبت شومی در انتظارتان است (1) مگر ندیدید سر نوشت نینتندو و 360 را (2) و این همانا قدرت هکر جماعت است که از سوی کتابها برایشان نازل گشته باشد که رستگار شوید (3) :5:

shab_2008
05-09-2010, 21:20
یعنی سونی بیچاره بن هم نمیتونه بکنه ؟ :21:

چیزی که فعلا داش میلاد مشخصه اینه که این هکرها دارن از چند جناح این کنسول را -- میکنن!! از یک کیت ساده گرفته تا گوشی های مختلف از جمله N900 و IPHONE و بقه تازگی هم که با دسته های شش محوری این کنسول!!:31:

کم مونده با کف گیر هم این کنسول رو -- کنن!:31:

فعلا هم سونی هیچ واکنش خاصی به جز اون دادگاه نتونسته و یا نخواسته که در برابر این -- انجام بده چون واکنشی هم اگه بخواد انجام بده همون مسئله آپدیت هست که خوب در مقابل PJ هم قابلیت آپدیت شدن رو داره و دوباره قضیه میشه روز از نو و روزی از نو!!

J A V I D
05-09-2010, 21:22
این خبر در اکثر سایتها با عنوان rumor (شایعه) عنوان شده بود که حالا در این سایت این عنوان رو به دلایلی که مشخص نیست براش نذاشته بودن! ولی خودشون با یک به اصطلاح آپدیت این خبر رو غیر واقعی خوندن!!

اون موقع که من تینو گذاشتم هنوز آپدیته رو نذاشته بودن یه عکسم داشت خبرش که طرف اومده بود یوزر بسازه تو پی اس ان با پیغام ، کنسولت تعطیله مواجه شده بود ، که به سادگی می تونه فتوشاپ باشه !

به نظر من برای آنلاین بازی کردن برید سمت 360 چون لایو خیلی بهتر از PSN هست ، مگر اینکه بخواید بازی های انحصاری رو بازی کنید .
ایکس باکس MAG نداره پس به لعنت خدا هم نمی ارزه برای آنلاین : ) تا حالا هیچ بازی رو حدود صد ساعت بازی نکرده بودم ولی مگ رو بازی کردم !!!! کلا اعتیاد به مگ بد چیزیه من تنها مشکلم با خراب شدن آنلاین از بین رفتن مگه ! قدیما کیل زون دو هم آنلاین حال می داد ولی الان روم هاش تقریبا خالیه !

sonixax
05-09-2010, 21:33
چیزی که فعلا داش میلاد مشخصه اینه که این هکرها دارن از چند جناح این کنسول را -- میکنن!! از یک کیت ساده گرفته تا گوشی های مختلف از جمله N900 و IPHONE و بقه تازگی هم که با دسته های شش محوری این کنسول!!:31:

کم مونده با کف گیر هم این کنسول رو -- کنن!:31:

فعلا هم سونی هیچ واکنش خاصی به جز اون دادگاه نتونسته و یا نخواسته که در برابر این -- انجام بده چون واکنشی هم اگه بخواد انجام بده همون مسئله آپدیت هست که خوب در مقابل PJ هم قابلیت آپدیت شدن رو داره و دوباره قضیه میشه روز از نو و روزی از نو!!

میگن طرف از ترس نیوفتان از لب پشت بام انقدر رفت عقب از اون طرف افتاد ! سونی هم همین کار رو کرد . انقدر سفت و سخت گرفت از 100 جای کنسول Exploit زده بیرون .
البته من چند وقت پیش یه بحثی با علی جان (Choory) داشتم در باره اینکه سونی خودش کاری میکنه که کنسولش هَک بشه ، این روند هَک شدن کنسولی که حدود 4-5 سال باکره مونده بود خیلی عجیبه . آخه همیشه یک باگ پیدا میکنند روی همون کار میکنند ، نه یه دفعه ای از زمین و زمان باگ بباره :13:
من به سرم زده برم دوباره یه Ps3 بخرم ، ولی Fat میخوام . از اسلیم ها خوشم نمیاد - تازه خوبیش اینه که اگر برم از GameStop بخرم درسته که ممکنه دست دو باشه ولی گارانتیش سر جاشه :31: تازه این آلمانی های بوق هیچ وقت کنسول هاشون رو آپدیت نمیکنند :27: تازه فت ها ساخت ژاپنه :21:

J A V I D
06-09-2010, 01:11
بشینیم فکر کنیم شاید یه روش هکم ما اختراع کردیم کی به کیه ! این پلی استیشن که غولی بود برا خودش از نظر امنیت الان شبیه آبکش داره می شه ! مگه می شه یه کنسول این همه سوراخ توش پیدا بشه ، این -- از طریق ایفونه منو کشته ...! با ایپاد تاچ نمی شه اگه می شه منم بشینم با ایپادم هکش کنم !!!! من یه جا خوندم از طریق PSP هم دارن انگولکش می کنن !! کسی چیزی شنیده ؟؟

البته می دونم اینجا جاش نیست بچه ها کسی رو پلی استیشن دو ، تونسته بازی از رو USB اجرا کنه ؟!؟ تو نت آموزش زیاده ولی همش ناقصه ، من همه کاراش رو کردم ولی موقع اجرا بازی هنگ می کنه ! مطمئنم یه کاری باید بکنم که نمی کنم ، از اساتید طلب کمک در پیغام خصوصی می کنیم ، اونقدر مهم نبود بخوام براش تاپیک بزنم همه اساتیدم که اینجا رفت آمد دارن ... گفتم همینجا بپرسم ...

Hunter lord
06-09-2010, 08:08
سلام دوستان

امروز منتظر خبر های جالبی باشید . AT90 تقریبا ردیفه فقط می مونه بقیه کار ها !!!

J A V I D
06-09-2010, 09:05
خدایی همه روش های کپی خور یه طرف این که جناب Waninkoko که همه نینتندو دارن می شناسنش اختراع کرده یه طرف ، این دینگو تو ایران یافت نمی شه ؟!؟ ظاهرا استفاده از این راحت تره ...

منبع

دیگه الان هر چی که با یو اس بی وصل می شه به کامپیوتر ملت می کنن تو یو اس بی پلی استینش سه ببینن کپی خور می شه یا نه من برم فن زیر لب تاپم رو بکنم توش ببینم جواب می ده یا نه : )))))))

Hunter lord
06-09-2010, 13:55
سلام AT90 جورید سفارش دادم 1 - 2 دوروز دیگه آماده می شه !!! :31:

کی تو جمهوری خز بازی در اورده هر جا می ری می گی AT90 سریع می گه نداریم !!! ( همشون می دونن به چه دردی می خوره )

kortol
06-09-2010, 14:03
چه خبر اینجا.............من چند روزی سر نزدم....چه کار کردید این سونی بی چاره رو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با آیفون هم دارن هکش می کنن.!!!!!!!!!!!!!!!!!! من یه گوشی چینی از این NEC ها دارم که پوت USB داره با اون هم میشه هکش کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پس چرا خبری توی سایت های فروش معروف نست که این دانگل ها رو بفروشن................توی ایران هنوز پیش فروش نشده!!!!!!!!!!!!!!!

J A V I D
06-09-2010, 20:43
خوب کنسول با کمک گوشی HTC Desire هم از زندان آزاد شد ...

آموزش و فایل های لازم هم تو منبع هست :

تو فکر بودم یه گوشی HTC بخرما !!!! اینجا چون کلمه "ه ک" رو مدیران حذف کردن لینک منبع خراب شد قسمت اول این کلمه رو اضافه کنید بعدش یه خط فاصله بقیشم که درسته !

A.IvI.I.N
06-09-2010, 21:04
عجب بساطی شده ها...:31:
ملت با هر وسیله ای که شده افتادن به جون این Ps3 مادر مرده :31:
فقط کم مونده با 1100 حکش کنن:27:
حالا به نظر شما در اینده نزدیک امکان اجرای بازی های ps2 رو Ps3 وجود داره...؟؟؟؟

shab_2008
06-09-2010, 21:31
عجب بساطی شده ها...:31:
ملت با هر وسیله ای که شده افتادن به جون این Ps3 مادر مرده :31:
فقط کم مونده با 1100 حکش کنن:27:
حالا به نظر شما در اینده نزدیک امکان اجرای بازی های ps2 رو Ps3 وجود داره...؟؟؟؟

والا طبق خبرهایی که فعلا موجوده گفتن در آپدیت جدیدی که برای Backup Manager در میکنن امکان اجرای بازیهای کپی BR +امکان اجرای بازیهای PS1/2 بر روی کنسول فراهم میشه!!

البته اینها هم فعلا در حد حرف هست و باید دید در عمل چه میشود!

Masoud King
07-09-2010, 03:34
سلام

یه هکر گرامی تونسته با یک عدد ماشین حساب PS3 رو -- کنه !!
اسم این هکر Brandon Wilson هست که گفته به زودی یک ویدئو + source code رو منتشر میکنه.

A.N.A.P
07-09-2010, 07:56
سلام

یه هکر گرامی تونسته با یک عدد ماشین حساب PS3 رو -- کنه !!
اسم این هکر Brandon Wilson هست که گفته به زودی یک ویدئو + source code رو منتشر میکنه.

ببینیم با فندک هم هـک میشه !!!:31:

Hunter lord
07-09-2010, 08:36
حالا با هر چی H A C K کنند فرقی نمی کنه اصل این AT90 لعنتی هستش !!! :31:

amirrezan95
07-09-2010, 10:20
این سونی که اینقدر سخت گرفته بود چی شود یدفعه وا داد خدا میدونه :13:(فقط منتظر بود ما 360 بگیریم:31:؟؟)
فکر کنم با یه کابل یو اس بی افزایشی هم دیگه -- بشه :13:ps3

night lord
07-09-2010, 11:09
ببینیم با فندک هم هـک میشه !!!:31:
همینجوری که نمیشه ولی اگه یه usb وصل کنی به فندکت بعد بکنی تو ps3 بعد باید یه هندل بزنی(اصطلاح فندکیا) بعد ه . ک میشه :31:

J A V I D
07-09-2010, 13:30
سونی آپدیت جدید داد ... که برای حل مشکلات امنیتی این اپدیت اومده !!!! که اگه این آپدیت یعنی 3.42 رو نصب کنید دیگه با یه سری روش ها نمی تونید کنسول رو کپی خور کنید ....

منبع :

توضیح آپدیت جدید ! از سایت پلی استیشن :

خدا رو شکر دیشب مگ رو تموم کردم و آخرین لولش رو گرفتم ! فعلا تا یکی دو ماهی نیازی ندارم برم پی اس ان !!!

Squall Leonhart
07-09-2010, 13:56
بازی های PS3 حجمشون چقدر هست؟ با فلش مموری معمولی هم میشه این کار رو کرد؟ پست اول یه کم گنگ هست. البته احتمالا واسه من گنگ هست که PS3 ندارم! ولی شاید داداشم یکی بخره واسه همین فعلا دارم تحقیقات میکنم ببینم با این روش میشه بازی ها رو به چه شکلی اجرا کرد. مثلا میشه روی فلش مموری کپی کرد یا نه؟ بعدش میشه از فلش مموری روی کامپیوتر بک آپ نگه داشت؟ شاید سوالاتم یه کم مسخره به نظر بیان ولی انتظار دارم که جواب های منطقی واسشون بشنوم! :31:

sonixax
07-09-2010, 17:18
طبق آخرین اخبار رسیده ، یک هکر افغانی تونسته با یک فرچه توالت شور ، Ps3 رو هَک کنه !!!!!!!:27:

amin 2010
07-09-2010, 17:28
اقا این فیرمور جدید مشکلش اینه باید نصب شه یعنی شاید بازی های جدیدو بزاریم تو دستگاه بنویسه بازی باید اپدیت شه !! اینجوری اوضاع دوباره میشه مثله اولش ولی بنظرم سونی خودش دستش تو کاره اینم برای رفع اتهام داده بیرون

sonixax
07-09-2010, 17:39
اقا این فیرمور جدید مشکلش اینه باید نصب شه یعنی شاید بازی های جدیدو بزاریم تو دستگاه بنویسه بازی باید اپدیت شه !! اینجوری اوضاع دوباره میشه مثله اولش ولی بنظرم سونی خودش دستش تو کاره اینم برای رفع اتهام داده بیرون

اصلا مهم نیست ، بازی هایی که نیاز به فرمور جدید داشته باشند با یک پچ ساده روی فرمور های قبلی اجرا میشند .
بارها اعلام شده که سونی با فرمور نمیتونه جلوی هَک شدن سیستمی رو بگیره که دیگه با ماشین حساب هم هَک شده !
گوشی 1100 رو نمیتونستی با ماشین حساب هَک کنی :27: این رو میتونی :21:

fabio montari
07-09-2010, 17:42
اصلا مهم نیست ، بازی هایی که نیاز به فرمور جدید داشته باشند با یک پچ ساده روی فرمور های قبلی اجرا میشند .
بارها اعلام شده که سونی با فرمور نمیتونه جلوی هَک شدن سیستمی رو بگیره که دیگه با ماشین حساب هم هَک شده !
گوشی 1100 رو نمیتونستی با ماشین حساب هَک کنی :27: این رو میتونی :21:
خیلی از پایین حرف میزنی مطمئن باش سونی اگه بخواد 3 سوته میتونه یه کار کنه جلو هکش گرفته شه // ماشین حساب ( حرفه مفت زدی ) اون 360 هستش که بزم میتونه هکش کنه :21: lol

sonixax
07-09-2010, 17:47
خیلی از پایین حرف میزنی مطمئن باش سونی اگه بخواد 3 سوته میتونه یه کار کنه جلو هکش گرفته شه // ماشین حساب ( حرفه مفت زدی ) اون 360 هستش که بزم میتونه هکش کنه :21: lol

از طرز صحبتتون معلومه که هیچ چی نمیدونید .
بارها اینجا بحث کردیم که وقتی کنسول قبل از لود شدن فرمور اصلی سیستم با نرم افزار دست نویس بوت میشه ، سونی هر غلطی بخوره نمیتونه کاریش کنه ، مگر اینکه سخت افزار جدید بده و عملا تمام کنسول هایی که تا به امروز تولید کرده رو از دست داده .

خبر هَک شدن کنسول با ماشین حساب که از اونجایی که شما فقط اومدی یه چیزی بنویسی که خودنمایی کرده باشی و بگی ما هم هستیم نخوندیش :

بیشتر از این هم نیازی نمیبینم به کسی که از همه جا و همه چیز بی خبره توضیحی بدم .

shab_2008
07-09-2010, 20:27

اولا که شما اول فرم حرف زدنتون رو درست کنید بعد بیاین اینجا درباره چیزی که حتی یه مطلب هم احتمالا دربارش نخوندین نظر بدین!!

دوما همین الانش هم بازیهای زیادی از این کنسول برای دانلود روی نت قرار گرفته و همونطور که میلاد هم گفت ه کر ها با یک پچ میتونن همه چیز رو به نفع خودشون تغییر بدن!!

سوما یکی از مزیت های این ه ک همونطور هم که قبلا سازندگان اون بارها و بارها اعلام کردن قابلیت آپدیت شدن این وسیله (PSJailBreak) هست! که میتونه در چنین مواقعی (عرضه آپدیت جدید از طرف سونی) ورق رو به نفع ه کرها و ما برگردونه!

mehdy.z
07-09-2010, 20:32
سوما یکی از مزیت های این ه ک همونطور هم که قبلا سازندگان اون بارها و بارها اعلام کردن قابلیت آپدیت شدن این وسیله (PSJailBreak) هست!

بله کاملا تائید میشه همین الان خبرش رو توی بخش اخبار هست:46::31:

+
بچه ها یه چیز موندم این نسخه اصلی PSJailBreak که دادگاه استرالیا رای به ممنوع بودنش داد کلا توی دنیا پخشش ممنوع شد یا فقط استرالیا چون من هر چی گشتم نتونستم بفهمم که آیا نسخه اصلی الان داره توی دنیا فروش میره یا نه؟؟!!

sonixax
07-09-2010, 20:35
بله کاملا تائید میشه همین الان خبرش رو توی بخش اخبار هست:46::31:

+
بچه ها یه چیز موندم این نسخه اصلی PSJailBreak که دادگاه استرالیا رای به ممنوع بودنش داد کلا توی دنیا پخشش ممنوع شد یا فقط استرالیا چون من هر چی گشتم نتونستم بفهمم که آیا نسخه اصلی الان داره توی دنیا فروش میره یا نه؟؟!!

احتمالا همه جا ممنوع شده ، ولی مهم نیست . ModChip هم ممنوعه ولی همه جا هست :27:

shab_2008
07-09-2010, 22:59
خوب با عرضه آپدیت حدید از سوی سونی برای مقابله با روش های مختلف ه کی که این چند روزه بر روی کنسولش انجام شده و طی آخرین خبرها موفق هم بوده خیلی ها نگران این هستن که عاقبت این ه ک نابودی خواهد بود یا هنوز باید شاهد ادامه کار و ه ک شدن با وسیله های مختلف ( از جمله افتابه و کاسه توالت و سیفون و ...) و البته بازی موش و گربه از سوی سونی و ه کرها باشیم!

اما در همین راستا مصاحبه ای با Mathieulh از طریق کاربراین سایت MC انجام شده که میتونه تا حدودی جوابگوی سوالات مختلف باشه! که به شرح زیر میباشد (البته سوال مهماش ) :31: :

آیا سونی میتواند جلوی این دستاورد عالیه شما رو بگیرد؟ اگر جواب مثبت است در چه مدت زمانی موفق به این کار میشود؟

بله آنها قادر به انجام این کار هستند. همانطور که با عرضه آپدیت جدید موفق به این کار شدند.

آیا این ه ک به نصب دوباره Linux بر روی این کنسول کمک میکنه؟ و استفاده از تمام قدرت کنسول مخصوصا قدرت گرافیکی اون؟

برای این کار نیاز به یک درایور مناسب برایRSX است این امر میتواند با جایگیزینی LV2 به وسیله Linux Kernel محقق شود.

چرا شما و تیمتون تصمیم گرفتید که قابلیت Backup را غیر فعال کنید ؟

چون ما تحت هیچ شرایطی دزدی ادبی را تائید نمیکنیم تصمیم به انجام این کار گرفتیم.

چه زمانی ما Homebrew و شاید یک پورت از XBMC را بروی این کنسول شاهد خواهیم بود ؟ ایا میتوان امیدوار به بازگشت Other OS و یا چیزی شبیه به آن توسط PJ بود ؟ وایا سونی قادر به بن کردن از طریق آنلاین کسانی که ازین وسیله استفاده میکنن خواهد بود یا خیر؟

من واقعا نمیتونم به طور دقیق به این پرسش پاسخ بدم . با توجه به این که XBMC یک منبع باز هست و همگان میتوانند در آن (ساخت یک پورت) مشارکت داشته باشند.بازگشت Other OS مستلزم Downgrade است که به هر حال این امر از نظر فنی امکان پذیر است.
سونی میتونه (ولی من بعید میدونم) که شما رو هر لحظه در حالت انلاین بن کنه!!
به مجرد انلاین شدن و بازی کردن اونا به طور دقیق متوجه میشن که شما چه بازی رو در حال اجرا بر روی کنسول هستید .به علاوه انها توانایی هایی دارن که ما ازان بی اطلاعیم پس بهتره که با این ه ک در محیط آنلاین ظاهر نشوید!

سوال اصلی من اینه که آیا شما قادرید که PSGroove ی را عرضه کنید که با یک PSP کار کار کند؟

فعلا این مورد توسط یکی از اعضای گروه داره انجام میشه ولی من نمیتونم هبچ ضمانتی به موفقیت اون بدم!

آیا شانسی برای تیم شما و یا شخص دیگری برای راه اندازی آنلاین با استفاده از این ه ک به صورت امن وجود داره؟

هم اکنون هیچ شانسی وجود نداره!

در آینده ای نزدیک تر شاهد سوالهای بیشتری ازین ه کر خواهیم بود !!:31:

Alireza.M67
08-09-2010, 00:29
بازی های PS3 حجمشون چقدر هست؟ با فلش مموری معمولی هم میشه این کار رو کرد؟
بستگی به بازی داره ولی همه بازیها رو با فلش نمیشه ریخت .
مثلا GOW3 اگه اشتباه نکنم نزدیک به 40 گیگه .
ولی خب بازیهای مشترک همون حدود 6 یا 7 گیگ هستن.

p3yman_xl
08-09-2010, 09:00
خوب سونی آپدیت 3.42 رو عرضه کرد ...
درسته راه Hak فعلاً بسته شد، اما سونی فهمید این خبرها هم نیست و کنسولش قابل هکه.
حتی اگر این کنسول دوباره Hak نشه، سیستم امنیتی به کار رفته در این کنسول زیر سوال رفت؛ چراکه با ماشین حساب هم Hak پذیر شد!
موفق باشیم

Squall Leonhart
08-09-2010, 12:32
خوب سونی آپدیت 3.42 رو عرضه کرد ...
درسته راه Hak فعلاً بسته شد، اما سونی فهمید این خبرها هم نیست و کنسولش قابل هکه.
حتی اگر این کنسول دوباره Hak نشه، سیستم امنیتی به کار رفته در این کنسول زیر سوال رفت؛ چراکه با ماشین حساب هم Hak پذیر شد!
موفق باشیم

میشه بگی منظور از اینکه با ماشین حساب -- شد یعنی چی؟

CHEGUEVARA.
08-09-2010, 13:51
ماشين حساب رو ولش كن مهم اينه كه سوني جلوي هكشون رو گرفته......
حالا اگه ميتونن 3.41 رو هك كنند......:27:

p3yman_xl
08-09-2010, 14:11

صفحه ی 13 ؛ پست 126 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sonixax
08-09-2010, 16:14
ماشين حساب رو ولش كن مهم اينه كه سوني جلوي هكشون رو گرفته......
حالا اگه ميتونن 3.41 رو هك كنند......:27:

3,41 که هَک شده . 3.42 رو باید یه بلایی سرش بیارند که البته زیاد هم مهم نیست . چون همه دانگرید میکنند به 3.41 و کنسول رو هَک میکنند .

sonixax
11-09-2010, 01:14
یک ضرب المثل قدیمی میگه هر کی با هکر جماعت در افتاد چــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــی ؟ ور افتاد .

تاریخ بیرون دادن PsJailBreak کمی عقب افتاد به خاطر فرمور جدید سونی که سعی کرد با آپدیت جدید جلوی کپی خور شدن سیستمش رو بگیره ، به جاش این قابلیت ها بهش اضافه شد و کنسول Ps3 با سخت افزار فعلی برای همیشه رفت قاطی باقالی ها !

مشاهده بفرمایید :

* Will Support NFTS
* New Version of the Backup Manager 1.1.
* Will be Compatible with all firmware of the PS3
* Will be Compatible Blu-ray disc PS2 and PSX.
* Will Auto-Update with vía PC.
* Will be able to reproduce MKV and execute hundreds of programs such as XBMC.
* You will now be able to play online for ever and ever! Ps jailbreak the only chip which will not ban your console!

سونی بهتر بود کاری نمیکرد ، البته بنده معتقدم که همه این داستان زیر سر خودشه ولی به هر حال .

NTFS از این به بعد ساپورت میشود
سازگار با تمام نسخه های فرمور چه قدیمی و چه در آینده !
دیسک بلوری + بازی های کنسول های نسل قبل ساپورت میشود
اگر به کامپیوتر وصل کنید و به اینترنت وصل بشید اتوماتیک آپدیت میشه
و از همه مهم تر : PSN نمیتونه دیتکتش کنه و شما میتونید برای همیشه بازی های کپی رو آنلاین بازی کنید .

درست شد داستان LT توی 360 !

PS3 با سخت افزار فعلی برای همیشه پکید ، سونی باید برد جدید بده مثل PSP تا بتونه جلوی این دانگل رو بگیره . برید حالش رو ببرید .

danielo
11-09-2010, 04:43
یکی به ما بگه کی دیگه به طور کامل -- میشه؟؟

farbod N73 me
11-09-2010, 07:38
داداش کامل -- شد
با هرچی که بخوای
یکی توی یک سایت نوشته بود :

I want to do it with my toaster!!!
منم پیش خرید کردم که تا آخر هفته برسه دستم
sonixax جان منم با شما موافقم
این کار خود سونی هستش
این کارارم داره میکنه که Publisher ها ازش شکایت نکنن

babakeyan
11-09-2010, 08:56
سلام.کسی از دوستان میدونه این ایسی رو باید از کجا پیدا کنیم من که هر چی گشتم پیدا نکردم مثلا خرید اینترنتی؟

AT90USB162

amirrezan95
11-09-2010, 13:17
سلام.کسی از دوستان میدونه این ایسی رو باید از کجا پیدا کنیم من که هر چی گشتم پیدا نکردم مثلا خرید اینترنتی؟

AT90USB162

من تو بازارچه بازی سنتر دیدم میفروشن:31:

farbod N73 me
11-09-2010, 16:37
تو بازار که نایاب شده!
یه دفعه فهمیدن همه میخوان نگه میدارن که گرون بدن!

yoosef_st
12-09-2010, 02:50
تو بازار که نایاب شده!
یه دفعه فهمیدن همه میخوان نگه میدارن که گرون بدن!
ببخشید مگه این هـک یه چیز سخت افزاریه که فروشیه؟

farbod N73 me
12-09-2010, 13:13

البته من خیلی تخصصی بلد نیستم ولی این -- باید به کمک یک USB امجام بشه که این USB از یک چیپ درست شده که این چیپ یک IC میخواد که بتونه فعالیت بکنه
که مغازه داران محترم این وسایل رو تحریم کردن تا که این -- عمومی بشه بعدش جنس 1500 تومانی رو بفروشن 15000 تومان
خدایی نصفشم تقصیر بچه های خودمونه
اونقدر رفتن هول هولکی خریدن(یه سری) که دیگه اصلا نمیشه پیدا کرد!
(راستی دوستان متخصص اگه توضیحم اشتباه بود ببخشید:31:)

sonixax
12-09-2010, 17:21

این در حقیقت هَک نیست ، بلکه یک دانگل USB هست که خود سونی به بازی ساز ها میداده که باهاش بتونند هر کدی رو روی کنسول اجرا کنند و بازی ها رو دیباگ کنند . لو رفته و اومده بیرون و ملت هم فهمیدن چه طوری کار میکنه دیگه با یا ماشین حساب هم زدند کنسول رو هَک کردند .

farbod N73 me
12-09-2010, 18:24
این در حقیقت هَک نیست ، بلکه یک دانگل USB هست که خود سونی به بازی ساز ها میداده که باهاش بتونند هر کدی رو روی کنسول اجرا کنند و بازی ها رو دیباگ کنند . لو رفته و اومده بیرون و ملت هم فهمیدن چه طوری کار میکنه دیگه با یا ماشین حساب هم زدند کنسول رو هَک کردند .

این توضیح دقیق تره
(اینجاست که فرق مبتدی و حرفه ای معلوم میشه:31:)
ولی sonixax جان به نظر من بهتره بگیم به بیرون داده شده نه این که لو رفته!!
دیگه هرچی USB داره میتونه هکش کنه:27:

sonixax
12-09-2010, 18:28
این توضیح دقیق تره
(اینجاست که فرق مبتدی و حرفه ای معلوم میشه:31:)
ولی sonixax جان به نظر من بهتره بگیم به بیرون داده شده نه این که لو رفته!!
دیگه هرچی USB داره میتونه هکش کنه:27:

البته دقیقا بیرون داده شد ، موافقم .
یادمه سر Ps2 هم همین طوری شد ، سر PSP هم باز یه سری اسناد محرمانه اومد بیرون که ملت فهمیدند باطری پاندورا چه کارها که نمیکنه :31:

اگر کنسول کپی خور نشه ، سونی و مایکرو و نینتندو و ... بیچاره میشوند همی :31:

پ.ن : میلاد هستم :11:

R@R#M@N
12-09-2010, 19:17
آقا من میخام این دانگل یا همین AT90USBKEY رو بسازم
کسی میتونه نقشه دقیق و قطعاتشو برام جور کنه ؟!؟!!
یکی از ادمین های بازیسنتر ردست کرده مدارشو ولی خوب هنوز که آموزشش رو نذاشته !
میخام تا داغه بچسبونم :دی

sonixax
12-09-2010, 19:39
آقا من میخام این دانگل یا همین AT90USBKEY رو بسازم
کسی میتونه نقشه دقیق و قطعاتشو برام جور کنه ؟!؟!!
یکی از ادمین های بازیسنتر ردست کرده مدارشو ولی خوب هنوز که آموزشش رو نذاشته !
میخام تا داغه بچسبونم :دی

اینهایی که خودتون درست میکنید فقط روی فرمور 3.41 کار میکنه ، اونی که روی همه کار میکنه و خلاصه زده ترکونده باید بخرید . 100 دلار .

farbod N73 me
12-09-2010, 22:31
اینهایی که خودتون درست میکنید فقط روی فرمور 3.41 کار میکنه ، اونی که روی همه کار میکنه و خلاصه زده ترکونده باید بخرید . 100 دلار .
البته میلاد جان من شنیدم که با همین ها هم میشه هکش کرد مشکلی نیست
فقط به صورت نرم افزاری و با Patch این فریمور های جدید رو Bypass میکنن البته نمیدونم چقدر صحیحه

البته دقیقا بیرون داده شد ، موافقم .
یادمه سر Ps2 هم همین طوری شد ، سر PSP هم باز یه سری اسناد محرمانه اومد بیرون که ملت فهمیدند باطری پاندورا چه کارها که نمیکنه :31:

اگر کنسول کپی خور نشه ، سونی و مایکرو و نینتندو و ... بیچاره میشوند همی :31:

پ.ن : میلاد هستم :11:

سر PS2 هم حق با شماست
ببینیم همون بلایی که سر Dreamcast اومد اینجا هم سر X360 میاد؟(البته شک دارم)
خیلی حال میده اگه گندش دربیاد و همه ی Publisher ها از سونی شکایت کنند:31:
اون موقع هستش که باید بخندیم:8:
------------------------------------------------------------------------------------------------------
میگم من که خریدم این کیت رو ولی اگه این -- از روی دسته که الان صحبتشه درست شه واقعا خیلی عالی میشه

farbod N73 me
12-09-2010, 22:56
راستی دوستان یه نگاه به این بندازید :
چقدرم واسه خودشون کلاس گذاشتن:31:
اینم آدرسشون:

حالا جالبیش اینه که تو آسیا دو نماینده دارن که یکی ایران و اون یکی ویتنامه.
سایت ایرانی شروع کرده به پیش فروش!

----------------------------------------------------------------------------------
یه چیزه جالبه دیگه اینکه سایت chipspain داره باندل PlayStation 3 Slim (250GB) + PS Jailbreak modchip رو با قیمت 394 € میفروشه تو این آدرس:

yoosef_st
12-09-2010, 23:03
البته میلاد جان من شنیدم که با همین ها هم میشه هکش کرد مشکلی نیست
فقط به صورت نرم افزاری و با Patch این فریمور های جدید رو Bypass میکنن البته نمیدونم چقدر صحیحه

سر PS2 هم حق با شماست
ببینیم همون بلایی که سر Dreamcast اومد اینجا هم سر X360 میاد؟(البته شک دارم)
خیلی حال میده اگه گندش دربیاد و همه ی Publisher ها از سونی شکایت کنند:31:
اون موقع هستش که باید بخندیم:8:
------------------------------------------------------------------------------------------------------
میگم من که خریدم این کیت رو ولی اگه این -- از روی دسته که الان صحبتشه درست شه واقعا خیلی عالی میشه
2 سوال:
1. هـک روی دسته جریانش چیه؟
2. مگه چه بلایی سرِ DreamCast اومد؟
3. مگه این 100 دلاریه چیه که اینقدر گرونه؟ چیز خاصیه یا اینم 2 روز دیگه تو اینترنت میاد؟

sonixax
12-09-2010, 23:07
2 سوال:
3. مگه این 100 دلاریه چیه که اینقدر گرونه؟ چیز خاصیه یا اینم 2 روز دیگه تو اینترنت میاد؟

1 - یعنی از طریق کنترل Ps3 هَکش میکنند ، فقط مونده با قوری هَکش کنند .
2 - ورشکست شد رفت پی کارش با اینکه خیلی از Ps2 سر بود از همه لحاظ .
3 - این 100 دلاریه دقیقا با دانگل های خود سونی هماهنگه ، برای همین آپدیت نمیتونه کاریش کنه .

farbod N73 me
12-09-2010, 23:13
2 سوال:

داداش این که شد سه سوال:31:!
1-هکر ها کاری کردن که بشه با استفاده از برد دسته Dual Shock 3 بتونید PS3 رو -- کنید. یعنی از این برد به جای دانگل استفاده بشه
2-کاملا از دور رقابت خارج شد
3-به نظر من چون اولشه گرونه(ببین حالا تو ایران بیاد چه بشه!!)
این 100 $ الان تو همون کشور ها هم نسخه ی ارزونش داره میاد شما هم خودت میتونی بسازی اگه بتونی IC رو پیدا کنی!!
کلا این -- الان چیز خاصیه یواش یواش عادی میشه:10:

---------- Post added at 12:13 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

1 - یعنی از طریق کنترل Ps3 هَکش میکنند ، فقط مونده با قوری هَکش کنند .
2 - ورشکست شد رفت پی کارش با اینکه خیلی از Ps2 سر بود از همه لحاظ .
3 - این 100 دلاریه دقیقا با دانگل های خود سونی هماهنگه ، برای همین آپدیت نمیتونه کاریش کنه .

ایول قوری رو خیلی حال کردم میلاد جان
ی.اش یواش یه سیب زمینی میارن یه Mini USB میکنن توش یه سرشم تو PS3 میگن بیاین -- شده:27:
2-خدایی هم شاخ تر بود
3-واقعا با این معمولی ها فرق داره؟
چون شنیدم که همونن و کلا یکی هستش!

sonixax
12-09-2010, 23:15
ایول قوری رو خیلی حال کردم میلاد جان
ی.اش یواش یه سیب زمینی میارن یه Mini USB میکنن توش یه سرشم تو PS3 میگن بیاین -- شده:27:
2-خدایی هم شاخ تر بود
3-واقعا با این معمولی ها فرق داره؟
چون شنیدم که همونن و کلا یکی هستش!

نه فرق داره ، همونی که توی ChipSpain میفروشند . برید بخونید - خیلی فرق داره .

R@R#M@N
12-09-2010, 23:29
آقا با گوشی چجوری میشه -- کرد ؟
یعنی گوشی بحای دانگل هست ؟ پس یسره باید وصل باشه ! درسته ؟؟

بابا حالا شما اگه نقشه برد و قطعات رو دارین بدین ! ما همون 3.41 رو -- میکنیم و حالشو میبریم تا دانگل بیاد تو بازار (البته با قیمت درست درمون) و شایدم روشهای -- جدید تر !

farbod N73 me
12-09-2010, 23:42
آقا با گوشی چجوری میشه -- کرد ؟
یعنی گوشی بحای دانگل هست ؟ پس یسره باید وصل باشه ! درسته ؟؟

بابا حالا شما اگه نقشه برد و قطعات رو دارین بدین ! ما همون 3.41 رو -- میکنیم و حالشو میبریم تا دانگل بیاد تو بازار (البته با قیمت درست درمون) و شایدم روشهای -- جدید تر !

خیلی راحت فقط باید گوشی N900 نوکیا و یا سری از گوشی های HTC رو داشته باشی!
ولی گوشیت باید همیشه وصل باشه
ببین دوست من دو مدل میتونی بسیازیش:
1- بردهایی که بر پایه AT90 ساحته میشن (البته الان دیگه آی سی این سری تو بازار ایران یافت نمیشه) :این قابلیت رو دارن که بعدا در صورت اومدن آپدیت برای PSGroove کاربر میتونه خودش و بدون مراجعه به فروشنده برد اون رو آپدیت کنه.
2- در مقابل برد های ساحته شده بر پایه PIC ها (که به راحتی تو بازار پیدا میشن ) :این قابلیت رو ندارن و مثلا اگر آپدیت جدید با امکانات جدید بیاد باید برد یا آی سی رو با پروگرمر مخصوص این آی سی ها دوباره برنامه ریزی کنید.
شما میتونی دومی رو بسازی ولی اصلا خوب نیست
مثلا برای آپدیت باید بدی فروشنده که برات آپ کنه که اونم باید IC رو دربیاره یه دفعه دیگه لحیم کنه که 10 15 تومان ازت میگیره.
یه ذره وایسا یا از نت بخر

R@R#M@N
13-09-2010, 05:47
خیلی راحت فقط باید گوشی N900 نوکیا و یا سری از گوشی های HTC رو داشته باشی!
ولی گوشیت باید همیشه وصل باشه
ببین دوست من دو مدل میتونی بسیازیش:
1- بردهایی که بر پایه AT90 ساحته میشن (البته الان دیگه آی سی این سری تو بازار ایران یافت نمیشه) :این قابلیت رو دارن که بعدا در صورت اومدن آپدیت برای PSGroove کاربر میتونه خودش و بدون مراجعه به فروشنده برد اون رو آپدیت کنه.
2- در مقابل برد های ساحته شده بر پایه PIC ها (که به راحتی تو بازار پیدا میشن ) :این قابلیت رو ندارن و مثلا اگر آپدیت جدید با امکانات جدید بیاد باید برد یا آی سی رو با پروگرمر مخصوص این آی سی ها دوباره برنامه ریزی کنید.
شما میتونی دومی رو بسازی ولی اصلا خوب نیست
مثلا برای آپدیت باید بدی فروشنده که برات آپ کنه که اونم باید IC رو دربیاره یه دفعه دیگه لحیم کنه که 10 15 تومان ازت میگیره.
یه ذره وایسا یا از نت بخر
ببین من برای خودم نمیخام !
برای یه بنده خدایی میخام که حاضره کلی هم بابت این قضیه خرج کنه :دی
بعدشم طرف آنلاین باز نیست و فک نکنم الان پ س3یش تاحالا از موقعی که خریده آپدیت هم شده باشه ! و اینکه بخاد آپدیتش بکنه :دی
خوب همین دومی هم خوبه ! من راضیم بهش :دی چون این دوستمون اصلآ اهل آپدیت نیست که بخاد بعدآ چیپشو آپدیت کنه !
خوب این مداری که گفتی پیدا میشه ؟ چند هست ؟ برنامه ریزیش چطوریه ؟ خودم نمیتونم ؟ حتمآ باید فروشنده این کارو بکنه (دفعه اول که میتونیم :دی !نمیتونم؟) !
ممنون

yoosef_st
13-09-2010, 09:20
ببین من برای خودم نمیخام !
برای یه بنده خدایی میخام که حاضره کلی هم بابت این قضیه خرج کنه :دی
بعدشم طرف آنلاین باز نیست و فک نکنم الان پ س3یش تاحالا از موقعی که خریده آپدیت هم شده باشه ! و اینکه بخاد آپدیتش بکنه :دی
خوب همین دومی هم خوبه ! من راضیم بهش :دی چون این دوستمون اصلآ اهل آپدیت نیست که بخاد بعدآ چیپشو آپدیت کنه !
خوب این مداری که گفتی پیدا میشه ؟ چند هست ؟ برنامه ریزیش چطوریه ؟ خودم نمیتونم ؟ حتمآ باید فروشنده این کارو بکنه (دفعه اول که میتونیم :دی !نمیتونم؟) !
ممنون
خوبه والا از این طرف در آستانه ورود Move سونی میزنه اینجوری خوار و مادر کنسولش رو به حراج میزاره که دیگه همه بخرن، از اونور اون مایکروسافت احمق در آستانه ورود کینکت اومده یه کاری کرده که کینکت رو وصل کنی عمرا نتونی ]کی، چیزی رو کنسول اجرا کنی.
به نظر من که در طول 1 ماه آینده همین بلا بر سر 360 هم میاد، تازه یه چیزی هم بیشتر!

farbod N73 me
13-09-2010, 14:55
میگم دوستان این -- با Move سازگاره؟
میترسم سونی تخس بازی دربیاره!!!

Squall Leonhart
13-09-2010, 16:43
خوبه والا از این طرف در آستانه ورود Move سونی میزنه اینجوری خوار و مادر کنسولش رو به حراج میزاره که دیگه همه بخرن، از اونور اون مایکروسافت احمق در آستانه ورود کینکت اومده یه کاری کرده که کینکت رو وصل کنی عمرا نتونی ]کی، چیزی رو کنسول اجرا کنی.
به نظر من که در طول 1 ماه آینده همین بلا بر سر 360 هم میاد، تازه یه چیزی هم بیشتر!

360 که کپی خور هست. دیگه میخواد چه بلایی سرش بیاد؟ :31:

sonixax
13-09-2010, 16:49

خدا از دهنت بشنوه :11:

---------- Post added at 04:49 PM ---------- Previous post was at 04:48 PM ----------

360 که کپی خور هست. دیگه میخواد چه بلایی سرش بیاد؟ :31:

هَک شدن بدون نیاز به باز کردن در کنسول و هَک شدن با قابلمه قاشق و چنگال و هر وسیله ی دیگری و البته اجرای HomeBrew ها و اجرای بازی از روی هارد و بدون نیاز به دیسک و خلاصه پکیدن 100% :21:

CHEGUEVARA.
13-09-2010, 17:35
میگم دوستان این -- با Move سازگاره؟
میترسم سونی تخس بازی دربیاره!!!
فكر نميكنم كه ps jailbrak ربطي به move داشته باشه.....:46:

V i r u s e r
13-09-2010, 17:41
اتفاقا من یه at90 دارم!
ولی PS3 ندارم!!
به قیمت 100000000000000$ می فروشم پخ بدین :دی

ولی اینجوری که بوش میاد Ps3 پوکید
سونی باید به فکر PS4 باشه
تلاش خوبی بود(ولی خیلی بد -- شد دیگه فردا پس فردا با قابلمه و سنگ فرشو اینجور چیزام هکش می کنن :دی)
می گم با توجه به کپی خور شدن PS3 ، شبیهسازش نمیاد بیرون:31:
اخه می خوایم GOW بازی کنیم :دی
فکر کنم قیمت کنسول یه 100 150 تومن بالا بره پس زود بخرید !

sonixax
13-09-2010, 17:51
اتفاقا من یه at90 دارم!
ولی PS3 ندارم!!
به قیمت 100000000000000$ می فروشم پخ بدین :دی

ولی اینجوری که بوش میاد Ps3 پوکید
سونی باید به فکر PS4 باشه
تلاش خوبی بود(ولی خیلی بد -- شد دیگه فردا پس فردا با قابلمه و سنگ فرشو اینجور چیزام هکش می کنن :دی)
می گم با توجه به کپی خور شدن PS3 ، شبیهسازش نمیاد بیرون:31:
اخه می خوایم GOW بازی کنیم :دی
فکر کنم قیمت کنسول یه 100 150 تومن بالا بره پس زود بخرید !

شبیه ساز هم 360 و هم Ps3 همین الان هم هست ، ولی دست من و شما نمیدن :31: خود سونی یا مایکروسافت میده دست دولوپر ها .
شبیه ساز هایی هم که دیگران بنویسند مفتش گرونه چون مادر سخت افزار سیستم رو ....
بعدش سخت افزاری که بتونه بازی های 360 یا Ps3 رو اجرا کنه خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی از خود کنسول گرون تر در میاد ، اینجاست که باید گفت کدام آدم عاقلی میره یک کامپیوتری میخره که بخواد فقط باهاش بازی کنه اون هم با شبیه ساز ؟ خوب میره کنسول میخره :31:

A.IvI.I.N
13-09-2010, 21:32
هرکی PJ میخواد سریع بره بازی رایانه سفارش بده.
35 تومن ناقابل:31:
MADE IN IRAN :31:
مفته بخدا :31:
دیر بجنبین تمومه:27:

sonixax
13-09-2010, 21:37
Made in Iran رو خیلی باحال اومدی :31:

R@R#M@N
14-09-2010, 15:03
کسی نقشه بوردش رو نداشت ؟؟

Squall Leonhart
15-09-2010, 08:42
کسی نقشه بوردش رو نداشت ؟؟

اگه پیدا کردی به منم خبر بده. :31:

Hunter lord
15-09-2010, 11:00
من نقشه بردش رو پیدا کردم .

توی Google بنویسید AT90USBKEY How to make میاره . مقالش رو هم یک بابایی توی سال 2006 نوشته . ولی درست کردنش خیلی سخته . ( بی خیال شید . )

Hunter lord
15-09-2010, 14:04
فروشنده های دیوانه دارند این قطعه را به قیمت 75 هزار تومان توی پاساژ امجد می فروشند !!!

خدا شفا بده !!! :31:

farbod N73 me
15-09-2010, 14:11
فروشنده های دیوانه دارند این قطعه را به قیمت 75 هزار تومان توی پاساژ امجد می فروشند !!!

دوست عزیز چند صفحه پیشم گفتم که این برد وحشتناک گرون میشه تا 6 ماه بعدش البته درست میشه!
اگه میگیرین از اینترنت پیش خرید بکنید!:10:

A.IvI.I.N
15-09-2010, 14:56

پس دعا به جون من کنید که زود بهتون خبر دادم :31:
فک کنم هنوزم سفارش بگیرن.
هر کی میخواد بره بازی رایانه.:46:

sonixax
15-09-2010, 17:37
هر کی سر این ساخت و تهیه این بیلبیلک جادویی فوق العاده هنگ کرده و نمیدونه چه بکنه این رو دانلود کنه :

PS3 H.a.c.k Complete Guide and Tools_zeeshi

کلمه H A C K رو که توی لینک فاصله انداختم ، بچسبونید به هم .

اگر از تورنت نمیتونید ، من دانلود میکنم میندازم روی رپید شیر براتون .

زدم دانلود شه ، با توجه به اینکه سیدر هاش همش 4 نفر هستند طول میکشه ، تموم شد میندازم روی ریپد شیر .

Squall Leonhart
15-09-2010, 20:48
هر کی سر این ساخت و تهیه این بیلبیلک جادویی فوق العاده هنگ کرده و نمیدونه چه بکنه این رو دانلود کنه :

کلمه H A C K رو که توی لینک فاصله انداختم ، بچسبونید به هم .

اگر از تورنت نمیتونید ، من دانلود میکنم میندازم روی رپید شیر براتون .

زدم دانلود شه ، با توجه به اینکه سیدر هاش همش 4 نفر هستند طول میکشه ، تموم شد میندازم روی ریپد شیر .

درسته سیدش کمه (دلیلش اینکه که تازه آپلود شده)‌ ولی تعداد پیرهاش خوبه. تورنت واقعا یه نعمته، مخصوصا واسه ما ایرانی ها! سایت بالا فیلتر هست. میتونین فایل تورنتش رو از این لینک بگیرین :

R@R#M@N
15-09-2010, 21:44
من نقشه بردش رو پیدا کردم .

توی Google بنویسید AT90USBKEY How to make میاره . مقالش رو هم یک بابایی توی سال 2006 نوشته . ولی درست کردنش خیلی سخته . ( بی خیال شید . )
میشه بذاریدش ؟؟
من گشتم چیزی پیدا نکردم !!

چی هست ؟؟ مقاله کاملشه ؟؟
خوب بذار تو رپید دیگه :دی

sonixax
15-09-2010, 21:47
چی هست ؟؟ مقاله کاملشه ؟؟
خوب بذار تو رپید دیگه :دی

دارم دانلودش میکنم ، سیدر هاش کمه جون میکنه دانلود شه ! 2 گیگ فایل رو بیست دقیقه ای دانلود کردم این 170 مگ رو 4 ساعته سرم درد گرفته .

دانلود شه میندازمش رو رپیدی جایی همه دانلود کنید . خاک بر سر تازه شده 31% ! .

yoosef_st
15-09-2010, 23:57
دارم دانلودش میکنم ، سیدر هاش کمه جون میکنه دانلود شه ! 2 گیگ فایل رو بیست دقیقه ای دانلود کردم این 170 مگ رو 4 ساعته سرم درد گرفته .

دانلود شه میندازمش رو رپیدی جایی همه دانلود کنید . خاک بر سر تازه شده 31% ! .
مهدی بودی؟
ببین، بیا اینجا آپلود کن همه حالشون ببرن:

sonixax
16-09-2010, 00:19
مهدی بودی؟
ببین، بیا اینجا آپلود کن همه حالشون ببرن:

میلاد ، مهدی کیه ؟ :31:

OK ، تموم بشه آپلودش میکنم شاید روی هاست خودم با لینک مستقیم .

mehdy.z
16-09-2010, 00:39
میلاد ، مهدی کیه ؟ :31:

خوب منم دیگه:31::31:
+
دوستان خبر دارید آپدیت مخصوص فریمور3.42 چی شد فکر کنم قرار بود 15 سپتامبر بیاد!!؟
یا واقعا طبق مقاله چند صفحه قبل بیخیالش شدن!!؟

V i r u s e r
16-09-2010, 00:47
شبیه ساز هم 360 و هم Ps3 همین الان هم هست ، ولی دست من و شما نمیدن :31: خود سونی یا مایکروسافت میده دست دولوپر ها .
شبیه ساز هایی هم که دیگران بنویسند مفتش گرونه چون مادر سخت افزار سیستم رو ....
بعدش سخت افزاری که بتونه بازی های 360 یا Ps3 رو اجرا کنه خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی از خود کنسول گرون تر در میاد ، اینجاست که باید گفت کدام آدم عاقلی میره یک کامپیوتری میخره که بخواد فقط باهاش بازی کنه اون هم با شبیه ساز ؟ خوب میره کنسول میخره :31:
چجوری قطعش میاد شبیه سازش نمیاد؟!
البته ما PC شو داریم
و حاضریم با 10 FPS بازی کنیم (خودمونیم من زیر 50 FPS بازی نمی کنم ولی صداشو در نیار!!)
فقط شبیه سازو بدن بیرون
اخه فقط Gow رو می خوایم بازی کنیم نمیارزه:31:

sonixax
16-09-2010, 01:09
چجوری قطعش میاد شبیه سازش نمیاد؟!
البته ما PC شو داریم
و حاضریم با 10 FPS بازی کنیم (خودمونیم من زیر 50 FPS بازی نمی کنم ولی صداشو در نیار!!)
فقط شبیه سازو بدن بیرون
اخه فقط Gow رو می خوایم بازی کنیم نمیارزه:31:

چه ربطی داره ؟! شبیه ساز باید کل روند پروسس رو شبیه سازی کنه ولی این قطعه فقط کنسول رو هَک میکنه و شما بازی رو با خود کنسول اجرا میکنید !.

R@R#M@N
16-09-2010, 13:17
نقشه بورد چی شد :دی ؟؟

V i r u s e r
16-09-2010, 13:25
چه ربطی داره ؟! شبیه ساز باید کل روند پروسس رو شبیه سازی کنه ولی این قطعه فقط کنسول رو هَک میکنه و شما بازی رو با خود کنسول اجرا میکنید !.
نه منظورم این بود که
قطعه که لو رفت
شبیه سازشم لو بره دیگه:31::31::31:

babakeyan
16-09-2010, 13:37
نقشه بورد چی شد :دی ؟؟

اینم از نقشه ...رو همین کیت رو بساز

sonixax
18-09-2010, 19:39
بچه ها با دو تا سیدر با سرعت بیشتر از این نمیشه دانلود کرد ، فقط 4 دهم % مونده تا آموزش هَک به گوشی N900 به همراه تمام فایل های مورد نیاز رو براتون بذارم .

sonixax
19-09-2010, 18:51
این هم چیزی که قول داده بودم :

آموزش هَک کردن Ps3 به کمک N900 باتمام فایلها و برنامه های مورد نیاز :31:

H a c k رو توی لینک بچسبونید به هم .

دانلودش 4 روز طول کشید ، آپلودش 10 دقیقه ! خاااک بر سر این تورنت .

sonixax
19-09-2010, 20:12
اینتل کرک شدن کد HDCP را تایید کرد ولی می گوید امکان استفاده از آن تقریبا غیر ممکن است

روز پنج شنبه اینتل تایید کرد که شاه کلید HDCP نرم افزار ضد-سرقت مورد استفاده در نمایش فیلم ها در تلویزیون های HD، پخش کننده های Blu-ray و دستگاههای پخش کننده کابلی که در روزهای اخیر در اینترنت منتشر شده است، واقعی است. اما این شرکت، که این نرم افزار را ساخته است، می گوید که امکان استفاده از آن توسط تکثیر کنندگان غیرقانونی تقریبا غیر ممکن است. -- تام والدراپ سخنگوی اینتل گفت "بر اساس آزمایشهای ما، به نظر می رسد که این ترفند، واقعی است؛ با این حال گفت "برای سوء استفاده از این کد، لازم است تا شخصی یک تراشه کامپیوتری از آن تهیه نموده و آن را درون دستگاه قرار دهد" تا فیلم های غیر قانونی را پخش نماید. او گفت: "ایجاد یک تراشه کامپیوتری، گزینه بسیار پر هزینه ای است" "اما اگر کسی بخواهد یک تراشه تولید نماید و دستگاههایی بسازد که بتواند شنود و استراق سمع محتوا را انجام داده و آنها را به این طریق،بطور غیر قانونی، بدست آورد، مجبور است که این کارها را انجام دهد." -- به عبارت دیگر، تنها داشتن شاه کلید کد HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection)، نرم افزار ضد-سرقت مورد استفاده در دستگاههای پخش کننده محتوای HD برای جلوگیری از کپی فیلم ها، برای ایجاد کپی های زیاد یا حتی یک کپی از فیلم هایی مانند "Resident Evil: Afterlife" یا "Inception" کافی نیست.

فقط یه سوال میمونه برای من ، چه طوری میشه که این همه فیلم بلوری کپی هست و دستگاه ها هم پخش میکنند ؟!
البته این معنیش اینه که Ps3 هم از این به بعد دیسک های بلوری کپی را خواهد خواند .

R@R#M@N
20-09-2010, 23:14
داداش ن900 باید یضرب وصل باشه یا میشه جداش کرد ؟

sonixax
20-09-2010, 23:48
داداش ن900 باید یضرب وصل باشه یا میشه جداش کرد ؟

فکر کنم بعد از اجرای بازی بشه جداش کرد . تست نکردم خودم چون N900 ندارم .

Squall Leonhart
21-09-2010, 07:49
فکر کنم بعد از اجرای بازی بشه جداش کرد . تست نکردم خودم چون N900 ندارم .

حالا ان 900 چی هست؟ :31:

ویرایش شد :

خودم پیدا کردم. از قرار معلوم گوشی هست :31::

R@R#M@N
21-09-2010, 21:34
این عکس ن800 هست که گذاشتی !
ن900 اینه و قیمتش هم 500 600 تومنه ::

با X1 سونی اریکسون و اپل آیفون و کلآ سری گوشیهای آندروئید HTC میشه -- کرد !

sonixax
21-09-2010, 21:48
بچه ها وسیله ای اومده به اسم Ps3 Key و همش 39 یورو قیمتشه ، جالبیش اینجاست قیمتش از نصف JailBreak هم کمتره و قابلیت هاش با اون یکی هست :
که از همین الان میتونید بخرید . این هم سایت آفیشالش :

امکانات :

* USB Plug and Play solution that installs in seconds without any need to open up the PS3.
* Does not break your warranty seal.
* Compatible with all PS3 models*, both Fat and Slim.
* Supports all regions: USA, JAP, PAL and KOREA.
* Fully updatable via USB on your PC using an encrypted bootloader
* 32KB onboard flash (most competing products only have 16KB flash)
* Disables forced software updates and will never brick your console.
* Supports most games and homebrew applications.
* Easy-to-use software for backing up, managing, and playing games from external USB Hard Drive.
* Playing games from HDD is much more enjoyable, benefiting from greatly enhanced seek and loading times.
* Supports installing homebrew application on PS3 and external USB media.
* Optionally PS3Key can be supplied with an "open" firmware which does not support backup loading. Users would then have to download a firmware update for PS3Key to get full functionality.

تنها ایرادش اینه که مثل Jailbreak با همه فرمور ها سازگار نیست .

نتیجه اخلاقی : خدا پدر روسها رو بیامرزه :27:

yoosef_st
21-09-2010, 23:00
آقا ، این آپدیتی که همین روزا میاد و 3 بعدی میکنه و این حرفها هم جیلبریک میشه؟

CHEGUEVARA.
21-09-2010, 23:20
یوسف جان این آپدیته اومده و فرم ویر 3.50 هست.....:20:
نیازی به توضیح نیست که اگر قصد دارید از PSJailbreak و بازی‌های کپی بر روی کنسولتان استفاده کنید، این اطلاعات ابدا به درد شما نمی‌خورد!
نه متاسفانه یا باید از جیلبریک استفاده کنی یا از این فرم ویر جدیده........:19:

sonixax
21-09-2010, 23:34

یوسف جان این آپدیته اومده و فرم ویر 3.50 هست.....:20:
نیازی به توضیح نیست که اگر قصد دارید از PSJailbreak و بازی‌های کپی بر روی کنسولتان استفاده کنید، این اطلاعات ابدا به درد شما نمی‌خورد!
نه متاسفانه یا باید از جیلبریک استفاده کنی یا از این فرم ویر جدیده........:19:

با جیل بریک آفیشال میتونید ، ولی با اینهایی که الان هست و این روش ها خیر نمیشه .

yoosef_st
21-09-2010, 23:40
با جیل بریک آفیشال میتونید ، ولی با اینهایی که الان هست و این روش ها خیر نمیشه .
OH OH! آفیشیالت رو بخورم!
منظور همون 100 تومنی هاست دیگه؟
راستی ببین، ایشالا کوفتت بشه این پینگت!

sonixax
22-09-2010, 00:11
OH OH! آفیشیالت رو بخورم!
منظور همون 100 تومنی هاست دیگه؟
راستی ببین، ایشالا کوفتت بشه این پینگت!

بله منظور همون 100 تومنیست که تو اکتبر میاد .
پس مال دوستم رو ببینی چی میگی :31: مال من 6 مگه ، مال اون 32 مگه :13:

محمد ه ف
22-09-2010, 21:31
این هم چیزی که قول داده بودم :

آموزش هَک کردن Ps3 به کمک N900 باتمام فایلها و برنامه های مورد نیاز :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید H a c k رو توی لینک بچسبونید به هم .

دانلودش 4 روز طول کشید ، آپلودش 10 دقیقه ! خاااک بر سر این تورنت .
خب من این فایل رو دانلود کردم
یه سری فایل Setup و ... توش هست که نمیدونم باید چی کار کنم :41:
لطفا راهنمای قدم به قدم رو هم بگید.
ممنون

sonixax
22-09-2010, 21:48
خب من این فایل رو دانلود کردم
یه سری فایل Setup و ... توش هست که نمیدونم باید چی کار کنم :41:
لطفا راهنمای قدم به قدم رو هم بگید.
ممنون

خدمت شما .

محمد ه ف
22-09-2010, 22:02
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخدمت شما .
ممنون از شما ولی من از این لینکا هیچی سر در نیاوردم :31:
دو لینک اخر که آدرسشو آقا P30 داغونش کرده بود اون اولی هم تو خط فکری ما نبود :31:
یه لطفی کن خودت به زبان زیبای فارسی قدم به قدم به ما بگو
ممنون از لطفت

sonixax
22-09-2010, 22:07
ممنون از شما ولی من از این لینکا هیچی سر در نیاوردم :31:
دو لینک اخر که آدرسشو آقا P30 داغونش کرده بود اون اولی هم تو خط فکری ما نبود :31:
یه لطفی کن خودت به زبان زیبای فارسی قدم به قدم به ما بگو
ممنون از لطفت

من خودم این روش رو اصلا تست نکردم چون N900 ندارم ، من Vivaz Pro دارم :31:

با ویواز هم هنوز هَکش نکردند :13:

farbod N73 me
23-09-2010, 17:03
راستی میلاد جان اینی که شما میگی هم فکر نمیکنم کاملا درست باشه!
چون که مثله اینکه این معمولیهارو هم میشه آپدیت کرد که با فریمور هماهنگ باشه!

sonixax
23-09-2010, 22:20
راستی میلاد جان اینی که شما میگی هم فکر نمیکنم کاملا درست باشه!
چون که مثله اینکه این معمولیهارو هم میشه آپدیت کرد که با فریمور هماهنگ باشه!

با آپدیت میشه بله ، ولی اون آفیشاله آپدیت نیاز نداره برای دور زدن سیستم امنیتی کنسول .

farbod N73 me
24-09-2010, 16:31
میگم ببینید آرمین ابراهیمی چه کرده: (پسر دمش گرم خیلی کارش درسته!!)از همون سایت بازیرایانه هستش!

خیلی حال کردم باهاش
اینم اطلاعات پستش:

چند روز دیگه میرسه دستم!:31:

Hunter lord
24-09-2010, 20:27
سلام

بازی رایانه حتی موفق شده کوچکتر از این رو بسازه و هر کس بخواد می تونه سفارش بده .

فقط دو روز تاخیر می خوره قطعه .

kortol
25-09-2010, 10:08
این تازه این دست ایرانی ها افتاده ما ها از چینی ها هم بدتر هستیم . :31: :31: .................صبر کنید چند وقت دیگه یه کاری می کنن این بچه های با استعداد ایرانی که از کنسول PS3 بشه به جایی جارو برقی و قندک و ... هم استفاده کرد :27:...........حتی کاری می کنن که بازی ها 360 رو هم اجرا کن ................تازه راهشو پیدا کردند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

abol_fa
25-09-2010, 10:30
سلام بر دوستان jailbreak پرور پی سی ورلد:31:میگم نمیشه سیستم رو دانگرد کرد؟که ورژن3.41 بشه؟

Gamemaster
25-09-2010, 14:05
كه چي بشه؟

R@R#M@N
25-09-2010, 14:15
که -- بشه دیگه :دی

alipsp
25-09-2010, 18:58
دوستان اگه کسی این قطعه بدستش رسید یکم راجبه کار باهاش توضیح بده.الان یه جوی تو بازار درست شده هرکی ساز خودشو میزنه.
هیچ کس درست جواب نمیده.یکی میگه فقط رو هارد میشه بازی ریخت اونم تازه ایمیجی که خود کنسول میگیره.یکی میگه رو dvd گار آو وار میریزه :18:یکی میگه رو فلش و...
مخموم هویج شد.:27:نمیدونیم بگیریم نگیریم.هرکی هم محصول دست ساز خودشو تبلیغ میکنه.
اصلا مگه میشه بازیه 30/40 گیگی رو رو Dvd رایت کرد بازی کرد.یکی برگشته میگه کنسول رو بیار بازی بریزم روش.:13:
میترسیم بخریم بعد بازیهاشو نتونیم گیر بیاریم:41:

p3yman_xl
25-09-2010, 19:17
دوستان اگه کسی این قطعه بدستش رسید یکم راجبه کار باهاش توضیح بده.الان یه جوی تو بازار درست شده هرکی ساز خودشو میزنه.
هیچ کس درست جواب نمیده.یکی میگه فقط رو هارد میشه بازی ریخت اونم تازه ایمیجی که خود کنسول میگیره.یکی میگه رو dvd گار آو وار میریزه :18:یکی میگه رو فلش و...
مخموم هویج شد.:27:نمیدونیم بگیریم نگیریم.هرکی هم محصول دست ساز خودشو تبلیغ میکنه.
اصلا مگه میشه بازیه 30/40 گیگی رو رو Dvd رایت کرد بازی کرد.یکی برگشته میگه کنسول رو بیار بازی بریزم روش.:13:
میترسیم بخریم بعد بازیهاشو نتونیم گیر بیاریم:41:
این قطعه رو به 2 روش pic18fxxxx و AT90USB162 میشه ساخت ... روش اول راحت اما کثیف، روش دوم سخت اما نتیجه ی نهایی به مراتب تر و تمیز درمیاد.
من خودم قصد دارم یکی درست کنم .. اگر نتونستم میخرم یکی.
بازی 40 گیگی رو روی DVD نمیریزن؛ بلکه با استفاده از همین دانگل backup میگیرن روی یه هارد اکسترنال و فقط کپی و پیست میکنن رو یک هارد دیگه ... ( لازمه بگم حجم تعدادی از بازی های اختصاصی و عظیم سونی مثل GoW 3 و Killzone و ... حجمشون زیاد هست - معمولا بالای 20 گیگ.. بقیه ی بازیها - مالتی پلتفرم ها - حجمشون با X360 یکی هست. یعنی میشه روی یه دی وی دی 9 ریخت گیم رو و بازی کرد )
توصیه میکنم کنسولت رو پیش هیچ کس نبری و اگر دانگل رو بخری؛ الان همه زدن تو کار -- ... ما ملت خوب میدونم نون تو چی هست و یه شبه حرفه ای میشیم.

alipsp
25-09-2010, 23:14
این قطعه رو به 2 روش pic18fxxxx و AT90USB162 میشه ساخت ... روش اول راحت اما کثیف، روش دوم سخت اما نتیجه ی نهایی به مراتب تر و تمیز درمیاد.
من خودم قصد دارم یکی درست کنم .. اگر نتونستم میخرم یکی.
بازی 40 گیگی رو روی DVD نمیریزن؛ بلکه با استفاده از همین دانگل backup میگیرن روی یه هارد اکسترنال و فقط کپی و پیست میکنن رو یک هارد دیگه ... ( لازمه بگم حجم تعدادی از بازی های اختصاصی و عظیم سونی مثل GoW 3 و Killzone و ... حجمشون زیاد هست - معمولا بالای 20 گیگ.. بقیه ی بازیها - مالتی پلتفرم ها - حجمشون با X360 یکی هست. یعنی میشه روی یه دی وی دی 9 ریخت گیم رو و بازی کرد )
توصیه میکنم کنسولت رو پیش هیچ کس نبری و اگر دانگل رو بخری؛ الان همه زدن تو کار -- ... ما ملت خوب میدونم نون تو چی هست و یه شبه حرفه ای میشیم.

مرسی از توضیحت داداش.
منم یه جوری شدم یارو گفت کنسول رو بیار البته پیشنهاد سعید بود که یحتمل خام طرف شده بود باید آگاهش کنیم.:31:
پس یعنی فقط هارد اکسترنال رو ببریم حله؟؟
حالا کدوم مدل از این دانگل رو پیشنهاد میکنید؟
ضاهرا اینی که توپخونه میفروشن نا فرم تعطیله و با همون PIC ساختنش.اینی که تو بازی رایانه گذاشتن چطوره؟
بعد اون روش دوم که با AT90 هست فکر نکنم اصلا تو ایران پیدا بشه.نه ساخته شدش هست نه قطعش که خودتون بسازین.همرو بروبچ لاشخور از بازار جمع کردن به قولی...
راستی کسی میدونه تو تهران کی بازی میریزه رو هارد یا dvd؟

babakeyan
26-09-2010, 12:20
سلام از کجا باید فهمید که ایسی سوخته یانه چون رو کیت سوارش کردم مدارها هم درسته اما جواب نمیده ایا باید تستر ایسی داشته باشم بیبینم سوخته یا نه؟

farbod N73 me
26-09-2010, 17:52
مرسی از توضیحت داداش.
منم یه جوری شدم یارو گفت کنسول رو بیار البته پیشنهاد سعید بود که یحتمل خام طرف شده بود باید آگاهش کنیم.:31:
ضاهرا اینی که توپخونه میفروشن نا فرم تعطیله و با همون PIC ساختنش.اینی که تو بازی رایانه گذاشتن چطوره؟
بعد اون روش دوم که با AT90 هست فکر نکنم اصلا تو ایران پیدا بشه.نه ساخته شدش هست نه قطعش که خودتون بسازین.همرو بروبچ لاشخور از بازار جمع کردن به قولی...

داش علی شما یه سر اینجا بزن:

کی گفته رو DVD نمیفروشن
فقط دیگه پارت پارت ریختن رو DVD.
در ضمن اونی هم که تو بازیرایانه هستش AT90 هستش.

راستی یه سوال از اساتید:
آقا بازیهارو پارت پارت میشه ریخت یه ضرب رو PS3 ؟
چون اگه نشه که باید یه اکسترنال بگیرم!
تو فکرم یه 500 واسه دستگاه بگیرم یه 1 ترا اکسترنال بدون آداپتور هم همینطور.

SamGun
27-09-2010, 00:21
مرسی از توضیحت داداش.

مرد حسابی من که نبردم بدم دستگاه رو !! چیچیو خام شده :31:

علی همین بازی رایانه به نظرم از همه بهتره. ببین داشتیم سفارش میدادیما !! نذاشتی !! :31:

danielo
27-09-2010, 00:51
ایا سایتی هست که بازی ها را روی دی وی دی به حالت پارت بفروشه از طریق اینترنت.

farbod N73 me
28-09-2010, 16:05
دوستان خواهشا جواب من رو هم بدین:41:
بالا پرسیده بودم!
میخواستم ببینم که الان که تو سایتا دارن پارت پارت میفروشن بازیهارو رو DVD تکلیف من چیه؟
میشه این پارتارو دونه دونه گذاشت تو دستگاه و پارت پارت ریخت یا حتما یه اکسترنال میخواد؟
اگه میشه جواب بدین که بدونم.
چون دنبال هاردم!

J A V I D
28-09-2010, 20:50
من هنوز به امکانات دست پیدا نکردم عجله هم ندارم ولی تو وب سایت ها که خبرش رو دنبال می کنم شما می تونی بازی پارت پارت رو بریزی رو هارد اکسترنال و با برنامه Comgenie Awesome File manager فایل ها رو به هارد پلی استیشن سه ت منتقل کنی ! اخیرا هم یه روش کشف شده که فایل های بزرگ بازی رو می شه آنپک کرد و به فایل های ریز تقسیم می شه و بازی هم اجرا می شه ، البته اون خبر گفت فقط رو آنچارتد دو تست کرده بودن و نوشته بود ممکنه برای همه بازی ها جواب نده ...

farbod N73 me
28-09-2010, 21:26
یعنی بدون اکسترنال نمیشه اصلا؟

J A V I D
29-09-2010, 07:43
فکر نکنم بشه ،چون به احتمال زیاد بازی ها رو با winrar تیکه تیکه می کنن می زنن رو DVD ، پلی استیشن سه که نمی تونه اونا رو بخونه واز حالت فشرده مستقیم خارج کنه ، مگر اینکه با اون برنامه که بالا گفتم و روی پلی استیشن نصب می شه فایل ها رو تیکه تیکه گرفته باشن و هر تیکه رو DVD رایت کرده باشن ، ولی از اونجایی که من به امکانات دسترسی ندارم ، نمی تونم نظر قطعی بدم ، اینا همش حدس و گمان از خونده هام ، از قدیمم گفتن شنیدن کی بود مانند دیدن !

در هر صورت من فکر می کنم شما دیر یا زود به یه هارد اکسترنال نیاز پیدا می کنید ....

CHEGUEVARA.
29-09-2010, 10:15
ایا سایتی هست که بازی ها را روی دی وی دی به حالت پارت بفروشه از طریق اینترنت.
خدمت شما.....:11:
اینجا هم بازی های کپی هست و هم دانگل....:10:

hamijoon
29-09-2010, 10:51
بچه ها يعني KillZone2 شده 5 هزار تومن ؟؟؟ Wow

CHEGUEVARA.
29-09-2010, 11:04
این دانگله چیز به درد بخوری هست..........؟؟؟

hamhami_333
29-09-2010, 21:30
دوستان این روش دیگه واقعا عملی شده اگه 100 در 100 هست فردا پاشم برم یه ps3 بخرم ؟:31:

J A V I D
30-09-2010, 13:44
میلا شما از اینا می گفتی بخریم دیگه ! :20:

روشم نوشته PS Jailbreak اینجا فلش افتاده معلوم نیست ! تستشم نکردم من هنوز شک دارم در استفاده از اینا !

یه عکس دیگه هم گرفتم که معلوم باشه نوشته روش در دست خودم :)

Hunter lord
30-09-2010, 14:14

سلام دوستان

این هم روش H A C K کنسول PS3 که تمام روش هاش رو خودم نوشتم و انجام دادم .

نحوه ی Update کردن کنسول به 3.41

ابتدا یک حافظه فلش اصل که فرمت FAT 32 دارد را به PC خود وصل کنید . سپس یک پوشه به نام PS3 و سپس در داخل پوشه یک فایل دیگر به نام UPDATE درست کنید . سپس Update را در درون حافظه فلش بریزید و به کنسول متصل کنید . سپس از منو اصلی PS3 گزینه ی System Update را انتخاب و سپس گزینه ی Update via strong USB
را انتخاب کنید و ...

نکاتی بسیار مهم در مورد Update

1 - حروف و نام پوشه ها همه باید Capital باشد .

2 - فایل آبدیت باید پسوند PUP داشته باشد و نام آن PS3UPDAT.PUP یا PS3UPDAT باشد .

3 - توجه کنید از حافظه فلش اصل استفاده کنید در غیر این صورت با پیغام NO applicable update data was found مواجه می شوید .

4 - فایل Update باید در حجم 160 تا 169 باشد . اگر با فایل هایی مثل PS3PATH که حجمی حدود 36 MB دارند رو به رو شدید نمی توانید کنسول را Update کنید .

5 - Region 2 یعنی EU یا اروپا . از استفاده Update هایی با Region مختلف خودداری کنید . همچنین هنگام Update کنسول را به هیچ وجه Turn off یا USB را از کنسول جدا نکیند .

Boot کردن کنسول به وسیله ی USB Dongle

USB dongle را به کنسول اتصال کنید . حتما قبل از اتصال کنسول را خاموش و از برق کشیده باشید .
سیم برق را وصل کرده حتما دکمه Power را فشار داده و سپس بعد از 2 - 3 ثانیه دکمه eject را فشار دهید .
تمام کنسول از روی USB dongle به طور کامل Boot شد .

نکات بسیار مهم در مورد USB Dongle

1 - حتما قبل از اتصال کنسول را خاموش کرده باشید .

2 - برای روشن کردن حتما Power را فشار داده و از استفاده از دکمه ی PS بر روی صفحه کلید خودداری کنید .

3 - هیچ گونه Disc یا USB به کنسول وصل نکرده باشید یا در درون Drive قرار نداده باشید .

نحوه ی نصب Back up manager

حتما نسخه ی 2 این نرم افزار را بر روی کنسول نصب کنید .

امروز صبح هر کاری کردم روی هارد داخلی دستگاه کپی نمی شد بازی . نسخه ی 2 رو از اینترنت دانلود کردم و نصب کردم درست شد .

ابتدا فایل Manager.PKG رو در حافظه اصلی Root یک حافظه فلش ریخته و در منوی اصلی PS3 روی گزینه Install package games را انتخاب کنید .

ادامه دارد ...

بزودی عکس و ادامه مطالب

farbod N73 me
30-09-2010, 15:30
دوستان مثل اینکه میشه با کابل Lan بازی هارو رو هارد PS3 ریخت!!
بدون نیاز به هارد اکسترنال!!
حالا میخواستم بدونم قضیه اش چه جوریاس؟
راسته؟

abol_fa
30-09-2010, 15:54
سلام دوستان

این ها همه اطلاعاتی است که در دو روز کسب کردم و سر همین ها کلی از کار و زندگی افتادم و حالا بدون هیچ منتی می خواهم همه را به شما بگویم .

نحوه ی Update کردن کنسول به 3.41

ابتدا یک حافظه فلش اصل که فرمت FAT 32 دارد را به PC خود وصل کنید . سپس یک پوشه به نام PS3 و سپس در داخل پوشه یک فایل دیگر به نام UPDATE درست کنید . سپس Update را در درون حافظه فلش بریزید و به کنسول متصل کنید . سپس از منو اصلی PS3 گزینه ی System Update را انتخاب و سپس گزینه ی Update via strong USB
را انتخاب کنید و ...

نکاتی بسیار مهم در مورد Update

1 - حروف و نام پوشه ها همه باید Capital باشد .

2 - فایل آبدیت باید پسوند PUP داشته باشد و نام آن PS3UPDAT.PUP یا PS3UPDAT باشد .

3 - توجه کنید از حافظه فلش اصل استفاده کنید در غیر این صورت با پیغام NO applicable update data was found مواجه می شوید .

4 - فایل Update باید در حجم 160 تا 169 باشد . اگر با فایل هایی مثل PS3PATH که حجمی حدود 36 MB دارند رو به رو شدید نمی توانید کنسول را Update کنید .

5 - Region 2 یعنی EU یا اروپا . از استفاده Update هایی با Region مختلف خودداری کنید . همچنین هنگام Update کنسول را به هیچ وجه Turn off یا USB را از کنسول جدا نکیند .

Boot کردن کنسول به وسیله ی USB Dongle

USB dongle را به کنسول اتصال کنید . حتما قبل از اتصال کنسول را خاموش و از برق کشیده باشید .
سیم برق را وصل کرده حتما دکمه Power را فشار داده و سپس بعد از 2 - 3 ثانیه دکمه eject را فشار دهید .
تمام کنسول از روی USB dongle به طور کامل Boot شد .

نکات بسیار مهم در مورد USB Dongle

1 - حتما قبل از اتصال کنسول را خاموش کرده باشید .

2 - برای روشن کردن حتما Power را فشار داده و از استفاده از دکمه ی PS بر روی صفحه کلید خودداری کنید .

3 - هیچ گونه Disc یا USB به کنسول وصل نکرده باشید یا در درون Drive قرار نداده باشید .

Back up manager

حتما نسخه ی 2 این نرم افزار را بر روی کنسول نصب کنید .

امروز صبح هر کاری کردم روی هارد داخلی دستگاه کپی نمی شد بازی . نسخه ی 2 رو از اینترنت دانلود کردم و نصب کردم درست شد .

ادامه دارد ...

بزودی عکس و ادامه مطالب

با این روش دانگرید هم میشه کرد؟

sonixax
30-09-2010, 15:57

روشم نوشته PS Jailbreak اینجا فلش افتاده معلوم نیست ! تستشم نکردم من هنوز شک دارم در استفاده از اینا !

بله ، خودشه :18: بهترین نوعش رو خریدید .

میگم مگه توی ایران اومده ؟ اینجا همش 1-2 روزه ریلیز شده ، با قیمت 100 یورو البته اگر کنسولی بخرید که این رو سرش میدن ارزون تر در میاد .

choory
30-09-2010, 16:16

سلام جاوید جان.
شما نوع اصلی این دانگل را خریدی.در استفادش شک نکن و بدون مشکلی ازش استفاده کن.

راستی شما این دانگل را از داخل ایران تهیه کردید؟چند خریدید؟اگه از داخل ایران خرید کردید لطفا آدرس جایی را که ازش خریدید برای pm کنید(البته درصورت امکان)

p3yman_xl
30-09-2010, 16:43
دیگر دانگل هایی هم که ساخته میشند ساختارشون همینطوریه ...
این فقط کوچیک تر و با کلاس تره ..

با این روش دانگرید هم میشه کرد؟
خیــر.

hamhami_333
30-09-2010, 18:25
دیگر دانگل هایی هم که ساخته میشند ساختارشون همینطوریه ...
این فقط کوچیک تر و با کلاس تره ..

خیــر.

کسی این دانگل بچه های بازی رایانرو امتحان کرده مطمینه ؟ راستی مگه این دانگل با اخرین ورژن مشکل داره که نیاز ه دانگرید باشه ؟:20:

Hunter lord
30-09-2010, 20:43
کسی این دانگل بچه های بازی رایانرو امتحان کرده مطمینه ؟ راستی مگه این دانگل با اخرین ورژن مشکل داره که نیاز ه دانگرید باشه ؟:20:

سلام من از بازی رایانه گرفتم راضیم .

دوستانی که خیلی خوشحالن و می خوان نسخه ی اصلیش رو بگیرن .

الان من پشیمونم که 35 تومان دادم . از هر 5 تا بازی 2 تاش یا نصب نمی شه یا اجرا نمی شه .

امروز من تست کردم Resistance 1 و God of war III اجرا نشدن .

Back up manager هم آخرین نسخه بود . ( Version 2 )

هر دفعه که می خوای کنسول رو روشن کنی سه ساعت با سلام و صلوات باید دانگل رو Boot کنی .

امروز رفتم پشت شهرداری گفتم بازی های کپی دارید برای PS3 .

گفت 30 هزار تومان .

گفتم این که قیمتش فرقی با اصلی نداره . طرف گفت رو Blue ray رایت شده . :31:

ملت دارن روی DVD رایت می کنن این احمق رفته رو Blue ray زده .

yoosef_st
30-09-2010, 21:19
سلام من از بازی رایانه گرفتم راضیم .

الان من پشیمونم که 35 تومان دادم . از هر 5 تا بازی 2 تاش یا نصب نمی شه یا اجرا نمی شه .

Back up manager هم آخرین نسخه بود . ( Version 2 )

هر دفعه که می خوای کنسول رو روشن کنی سه ساعت با سلام و صلوات باید دانگل رو Boot کنی .

امروز رفتم پشت شهرداری گفتم بازی های کپی دارید برای PS3 .

گفت 30 هزار تومان .

گفتم این که قیمتش فرقی با اصلی نداره . طرف گفت رو Blue ray رایت شده . :31:

ملت دارن روی DVD رایت می کنن این احمق رفته رو Blue ray زده .
این یعنی دانگل شما فقط این مشکل رو داره یا کلا همه دانگل ها همینجورن؟

J A V I D
30-09-2010, 21:39
سلام

اگه دوستان خوشحال منظورت منم ! و کسایی که بهم پی ام دادن ! من قبلانم گفتم عجله ای تو خرید نداشتم ولی وقتی اینو بقل اون پاره آجر های دست سازه چسب برق مالی شده که بیشتر شبیه نارنجک چهارشنبه سوری تا یه قطعه سخت افزاری ، اغفال شدم گول خوردم خریدم ، البته من اصولا بعد از خرید هر چیزی تریپ بی خیالی بر می دارم دیگه خریدم دیگه ، گرچه هنوزم فکر می کنم عجله کردم برای خریدش .

من هنوز تست نکردم اینو ! ولی god of war 3 رو تو مغازه دیدم با دانگل اجرا کردن از رو هارد !

بله ، خودشه :18: بهترین نوعش رو خریدید .

میگم مگه توی ایران اومده ؟ اینجا همش 1-2 روزه ریلیز شده ، با قیمت 100 یورو البته اگر کنسولی بخرید که این رو سرش میدن ارزون تر در میاد .
میلاد جان اینجا ایرانه ها خود پلی استیشن سه رو فردای روز ریلیزش من پشت شهرداری دیدم یکی می فروخت یک میلیون و سیصد هزار تومن بدون بازی !!!! این قابلیت آپدیتم فکر کنم نداره نه ؟!؟

به بقیه دوستان هم پیغام خصوصی گفتم کجا خریدم ، قیمتم پنجاه هزار تومن خریدم می دونم گرونه ولی همونطور که گفتم گذاشته بود بقل یه مدل دست سازش که 35 بود من اغفال شدم ! یارو خودشم کلی نصیحتم کرد که نخرم و کنسول رو خراب نکنم اینا می گفت این همه اصل خریدی بازم اصل بخر این آیندش معلوم نیست اینا ! منم تو جو بودم این پول همه رو هوا رسیده بود یعنی از اون پولا بود که من قیدشو زده بودم ولی رسید دیگه بیشتر گول خوردم ببخشید :20:

sonixax
30-09-2010, 21:45
سلام

میلاد جان اینجا ایرانه ها خود پلی استیشن سه رو فردای روز ریلیزش من پشت شهرداری دیدم یکی می فروخت یک میلیون و سیصد هزار تومن بدون بازی !!!! این قابلیت آپدیتم فکر کنم نداره نه ؟!؟

به بقیه دوستان هم پیغام خصوصی گفتم کجا خریدم ، قیمتم پنجاه هزار تومن خریدم می دونم گرونه ولی همونطور که گفتم گذاشته بود بقل یه مدل دست سازش که 35 بود من اغفال شدم ! یارو خودشم کلی نصیحتم کرد که نخرم و کنسول رو خراب نکنم اینا می گفت این همه اصل خریدی بازم اصل بخر این آیندش معلوم نیست اینا ! منم تو جو بودم این پول همه رو هوا رسیده بود یعنی از اون پولا بود که من قیدشو زده بودم ولی رسید دیگه بیشتر گول خوردم ببخشید :20:

چرا اینی که شما خریدی قابلیت آپدیت داره و با تمام فرمور های 3.41 به عقب کار میکنه و تحت یک شرایط خاصی میتونه قبل از فرمور هر چیزی رو بوت کنه و البته NTFS هم حالیشه .

hamhami_333
30-09-2010, 22:57
÷س این ماجرای -- هنوز قطعی نشده هی بابا خوشحال شده بودیم :41:گفتیم میشین heavy rain بازی میکنیم :13:

sonixax
30-09-2010, 23:03
÷س این ماجرای -- هنوز قطعی نشده هی بابا خوشحال شده بودیم :41:گفتیم میشین heavy rain بازی میکنیم :13:

ماجرای چی چیه ؟
اگر دانگل اورجینال رو بخرید هر چیزی رو میتونید بازی کنید ، دانگل های دستساز خیلی مال نیستند .