PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست ساخت اکانت Gmail شما در اینجا

parsa5564
19-08-2010, 18:34
سلام دوستان.مدتی هست که ساختن اکانت Gmail برای کاربران ایرانی دردسر ساز شده.من تا حالا بدون مشکل تونستم هر چندتا اکانت که خواستم بسازم.

هرکس خواست میتونه درخواستشو همراه با اطلاعات مورد نیاز مثل نام اول و دوم و ادرس جیمیل و پسورد رو برای من ارسال کنه تا اکانت رو براش بسازم و بفرستم.

هیچ تضمینی در مورد اینکه اکانت جیمیل در اینده از طرف گوگل مسدود نشه وجود نداره.چون قبلا چند بار پیش اومده.

در مورد تعداد تقاضا هم محدودیت نداره تا جایی که گوگل مشکل ساز نشه و بتونم انجام میدم

فقط هر درخواست رو یک بار (فقط یک بار) با پیام خصوصی به من بدید

joe_satriani
19-08-2010, 20:39
با سلام
دوست عزيزم اينجا انجمنه ديگه
بايد راه و روش رو بگي همينجا :31:
ديگه پيام خصوصي و اينا نداريم كه

موفق باشيد.

!Plus
21-08-2010, 13:37
واقعاً انتظار دارید که طرف بیاد تمام اطلاعاتش رو با پسورد به شما بده تا شما بری براش ایمیل بسازی...!؟! :31:

mmiladd
21-08-2010, 13:59
شما خارج از كشور زندگي مي كنين..؟

parsa5564
21-08-2010, 18:54
واقعاً انتظار دارید که طرف بیاد تمام اطلاعاتش رو با پسورد به شما بده تا شما بری براش ایمیل بسازی...!؟! :31:
هر کس دوست داشته باشه و نیاز داشته باشه این کار رو می کنه
در ضمن بعدا میتونه پسورد و ایمیل بازیافت پسورد رو عوض کنه.پس از نظر امنیتی مشکلی نداره
به هر حال خواستم کمکی کرده باشم
هر کس دوست داشت در خدمتم

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

شما خارج از كشور زندگي مي كنين..؟
نه بنده در خاک پاک وطنم:31:

mmiladd
21-08-2010, 20:44
هر کس دوست داشته باشه و نیاز داشته باشه این کار رو می کنه
در ضمن بعدا میتونه پسورد و ایمیل بازیافت پسورد رو عوض کنه.پس از نظر امنیتی مشکلی نداره
به هر حال خواستم کمکی کرده باشم
هر کس دوست داشت در خدمتم

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

نه بنده در خاک پاک وطنم:31:

ميشه بپرسم شما از چه روشي استفاده مي كنين..؟

Perpetual
22-08-2010, 21:59
بابا نامردی نکنید دیگه به بقیه هم یاد بدید.
از کجا معلومه شاید خود شما چند روز دیگه سوالی داشتی که فثط تو این انجمن جوابش رو پیدا میکنی!!
من کاری ندارم ولی امییدوارم که به بقیه هم یاد بدید.
من بیشتر از این نمی تونم منت کسی رو بکشم:46:
با تشکر

alidata2010
22-08-2010, 22:09
روش نداره که برای من بدون شماره تلفن میشه ساخت

Perpetual
23-08-2010, 05:08
میشه بپرسم مرورگر اینترنت شما چیه و از کی ویندوزتون رو عوض کردید؟!؟

mirhosseiny1999
23-08-2010, 19:00
اگر میشه روشتون رو به ما هم ایمیل کنید
mirhosseiny1999@gmail.com

parsa5564
23-08-2010, 20:50
ممکنه از شما شماره نخواد اما چند روز بعد برید ببینید اکانتتون خذف شده و اون موقع بدجور ضدحال می خورید
به خاطر روی گل شما یه راهشو میگم بهتون
موقع انتخاب کشور باید Isle of man رو انتخاب کنید
اینطوری نه تنها شماره تلفن نمی خواد بلکه بعد از اینکه اکانتتون ساخته شد اگر با ای پی ایران وارد شدید اکانتتون مسدود نمیشه
اگر باز هم با این روش نتونستید اونوقت باید با یک وی پی ان که ای پیش غیر قانونی اعلام نشده باشه اقدام به ساخت کنید

Perpetual
24-08-2010, 04:53
ممکنه از شما شماره نخواد اما چند روز بعد برید ببینید اکانتتون خذف شده و اون موقع بدجور ضدحال می خورید
به خاطر روی گل شما یه راهشو میگم بهتون
موقع انتخاب کشور باید Isle of man رو انتخاب کنید
اینطوری نه تنها شماره تلفن نمی خواد بلکه بعد از اینکه اکانتتون ساخته شد اگر با ای پی ایران وارد شدید اکانتتون مسدود نمیشه
اگر باز هم با این روش نتونستید اونوقت باید با یک وی پی ان که ای پیش غیر قانونی اعلام نشده باشه اقدام به ساخت کنید
دوست عزیز اینم کار نمی کنه ، زدم نشد.
اینم مشکل ایران رو داره و همین پیام رو میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

parsa5564
24-08-2010, 12:57
دوست عزیز اینم کار نمی کنه ، زدم نشد.
اینم مشکل ایران رو داره و همین پیام رو میده

:13:اما من که ساختم و مشکلی نداشت

mirhosseiny1999
25-08-2010, 23:58
کشور رو Isle of man زدم ولی بازم تو مرحله تایید ازم شماره تلفن خواست

Perpetual
26-08-2010, 05:20
:13:اما من که ساختم و مشکلی نداشت
من حتی از راهی که دوستمون essi4300 تو این تاپیک ذکر کردند رفتم (یعنی با نرم افزار ultra sufr u997 با آی پی آمریکا وارد شدم و هر کشوری حتی آمریکا رو زدم) جواب نداد و بازم شماره می خواست.

ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
ضمنا میشه بپرسم ویندوز شما چیه و کی تعویضش کردید و همچنین مرورگر شما اسمش چیه؟؟

roteal2007
26-08-2010, 11:55
دوستان هر کسی خواست بزاره همینجا دوسان براش درست میکنن بعد ورود به اکانتتون میتونین پسوردتون رو عو.ض کنید.

mirhosseiny1999
26-08-2010, 23:38
اگه میشه سه تا برام بسازید
آدرسشونم می تونید
goldboy101@gmail.com
goldboy102@gmail.com
goldboy2011@gmail.com
استفاده کنید برای
Recovery email:
هم از
استفاده کنید
پسوردهاشم یا با ارسال نظر خصوصی یا با ارسال به ایمیلم(mirhosseiny1999@gmail.com) بگید
ممنون میشم اگه کسی این کارو برام بکنه

parsa5564
27-08-2010, 02:25
من حتی از راهی که دوستمون essi4300 تو این تاپیک ذکر کردند رفتم (یعنی با نرم افزار ultra sufr u997 با آی پی آمریکا وارد شدم و هر کشوری حتی آمریکا رو زدم) جواب نداد و بازم شماره می خواست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون میشم منو راهنمایی کنید.
ضمنا میشه بپرسم ویندوز شما چیه و کی تعویضش کردید و همچنین مرورگر شما اسمش چیه؟؟
من خودم با چیز پی ان امریکا ساختم.اما برای امریکا باز هم باید شماره بدی.ولی برای isle of man نخواست

---------- Post added at 03:25 AM ---------- Previous post was at 03:24 AM ----------

دوستان هر کسی خواست بزاره همینجا دوسان براش درست میکنن بعد ورود به اکانتتون میتونین پسوردتون رو عو.ض کنید.
منم که همینو گفتم.همه چیزو میشه عوض کرد بعد از اینکه وارد اکانتتون شدید

parsa5564
27-08-2010, 02:37
من همین الان باز یکی ساختم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mirhosseiny1999
27-08-2010, 16:35
آدرسشونم می تونید
goldboy101@gmail.com
goldboy102@gmail.com
goldboy2011@gmail.com
استفاده کنید برای
Recovery email:
هم از
استفاده کنید
پسوردهاشم یا با ارسال نظر خصوصی یا با ارسال به ایمیلم(mirhosseiny1999@gmail.com) بگید

اگه میشه زودتر درست کنید

hasanoooooooo
27-08-2010, 22:13
دمتون گرم بابا یکی هم برام بسازید تا نوکریتونو کنم ...

amir_mardetarikh
iranianpokede
iraniannashi
ممنون میشم ککمکم کنید

parsa5564
27-08-2010, 23:46
آدرسشونم می تونید
goldboy101@gmail.com
goldboy102@gmail.com
goldboy2011@gmail.com
استفاده کنید برای
Recovery email:
هم از
استفاده کنید
دوست عزیز ایمل زیر در دسترس نبود:
goldboy101@gmail.com
اما این 2 تای دیگه رو براتون ساختم . بهتون ایمیل زدم:
goldboy102@gmail.com
goldboy2011@gmail.com

موفق باشید

---------- Post added at 12:46 AM ---------- Previous post was at 12:42 AM ----------

دمتون گرم بابا یکی هم برام بسازید تا نوکریتونو کنم ...

amir_mardetarikh
iranianpokede
iraniannashi
ممنون میشم ککمکم کنید

دوست عزیز یک ایمیل برای ریکاوری پسورد بدید و مشخص کنید دقیقا ایمیل هاتون چی باشه.من درخدمتم

mirhosseiny1999
28-08-2010, 12:00
دوست عزیز parsa5564 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دستتون درد نکنه

amirsalar68
30-08-2010, 19:42

دوستان عزیز ایشون درست میگن ساختن جیمیل روش خاصی نداره

اگه از کامپیوترتون تا به حال جیمیل درست نکرده باشید به احتمال زیاد میشه یه جیمیل درست کرد

ولی اگه قبلا یه جیمیل درست کرده باشید یا باید ویندوز عوض کنید یا باید برید کافینت یا به یه اشنا تو خارج از وطن عزیزمون اطلاع بدید تا رمز به شماره ایشون در خارج از کشور ارسال بشه و این فرد رمز رو به شما بده . من همین 3 روز پیش ویندوز عوض کردم تا قبل از اون نمی شد جیمیل درست کرد ولی بعد از ویندوز عوض کردن تونستم یه جیمیل بسازم

ولی من یه نظر دیگه دارم اونم اینکه با dial up نمیشه جیمیل ساخت البته این فقط یه فرضیس چون adsl دارم دسترسی به dial up ندارم که گفتمو امتحان کنم :46:

امید وارم موفق باشید

H@/\/\ID
04-10-2010, 10:00
دوستان ممنون میشم واسه منم یکی درست کنین سرعتم خیلی کمه ارور میده
hamid باشه حالا پسونداش هر چی دوس دارین اضافه کنین
فقط فوری میخوام
ممنون

neopersia
04-10-2010, 11:05
دوستان این بحث بیخود رو لطفاً ادامه ندید

جیمیل هیچ محدودیتی برای ثبت نام ایرانی ها نداره. بعید هم هست در آینده همچین محدودیتی قرار بده
موقع انتخاب، کشور رو ایران انتخاب کنید تا بدون هیچ دردرسری اکانتتون رو بسازه. وقتی بهش اطلاعات کشور دیگه ای رو بدید یا اینکه با ip یک کشور دیگه ثبت نام کنید طبق روال ثبت نام اون کشور باهاتون برخورد میکنه و ممکنه یک سری اطلاعات رو بخواد که ما در ایران بهش دسترسی نداریم!

در ضمن جیمیل محدودیت چند اکانتی هم نداره. یعنی میتونید با یک کامپیوتر بی نهایت ایمیل بسازید! حتی خود جیمیل این امکان رو فراهم کرده که به صورت همزمان با چند تا اکانت جیمیل لوگین کنید و بعد بتونید میل باکس هر اکانت رو با انتخاب از لیستش باز کنید!

Perpetual
04-10-2010, 12:46
دوستان این بحث بیخود رو لطفاً ادامه ندید

جیمیل هیچ محدودیتی برای ثبت نام ایرانی ها نداره. بعید هم هست در آینده همچین محدودیتی قرار بده
موقع انتخاب، کشور رو ایران انتخاب کنید تا بدون هیچ دردرسری اکانتتون رو بسازه. وقتی بهش اطلاعات کشور دیگه ای رو بدید یا اینکه با ip یک کشور دیگه ثبت نام کنید طبق روال ثبت نام اون کشور باهاتون برخورد میکنه و ممکنه یک سری اطلاعات رو بخواد که ما در ایران بهش دسترسی نداریم!

در ضمن جیمیل محدودیت چند اکانتی هم نداره. یعنی میتونید با یک کامپیوتر بی نهایت ایمیل بسازید! حتی خود جیمیل این امکان رو فراهم کرده که به صورت همزمان با چند تا اکانت جیمیل لوگین کنید و بعد بتونید میل باکس هر اکانت رو با انتخاب از لیستش باز کنید!
ممنون
خیلی وقته که دیگه درست شده ولی قبلا یه همچین چیزی بوده که دوستان مشکل داشته باشن و بیخود نبوده ولی الآن دیگه درست شده.

parsa5564
04-10-2010, 16:17
قبلا محدودیتی وجود داشت که در اینجا دوستانی که درخواست دادن براشون انجام شد.اما الان دیگه محدودیتی نداره و نیاز نیست اینجا درخواست بدید