PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید اکانت skype

yaghob.boss
19-08-2010, 11:47
با سلام دوستان یه روش معتبر برای خرید شارژ skyep میخاوم . و میخاوم بدونم چطور هزینه های تماس رو محاسبه میکنه ؟

omid1493
21-08-2010, 01:17
باید با کارت اعتباری خرید کنی.
قیمت هاش هم تو سایتش هست.

a6l3i
22-08-2010, 04:13
با سلام دوستان یه روش معتبر برای خرید شارژ skyep میخاوم . و میخاوم بدونم چطور هزینه های تماس رو محاسبه میکنه ؟

همونطور که امید گفت ، باید با کارت اعتباری پرداخت کنی یا از حسابی که در خارج باشه که بین 3-4 روز طول میکشه. البته الآن افراد و شرکت های زیادی هستن که با دریافت درصدی ناچیز ، واستون پرداخت میکنن که با سه سرچ تو گوگل میتونید پیداشون کنید.

این هم قیمت های Skyp واسه ایران:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

armin_punisher6
22-08-2010, 07:42
کسی میتونه بگه اگه اکانت بگیرم و به موبایل استرالیا زنگ بزنم دقیقه ای برام چند میفته؟

Perpetual
22-08-2010, 07:46

معتبرترین سایت در ایران:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه بخوای با خارجه تماس تلفنی داشته باشی این بهترینه و من دارم از این استفاده می کنم و خیلی راضیم:

Perpetual
22-08-2010, 07:56
کسی میتونه بگه اگه اکانت بگیرم و به موبایل استرالیا زنگ بزنم دقیقه ای برام چند میفته؟
اگه بخوای با خارجه تماس تلفنی داشته باشی این بهترینه و من دارم از این استفاده می کنم و خیلی راضیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدضننا تا چهار ماه رایگان هست(البته برای تلفن ثابت استرالیا و بعضی از کشور های دیگه) ولی برای موبایل استرالیا تقریبا دقیقه ای 90 تومان (البته با این نرم افزار : just voip)درمیاد.

yaghob.boss
22-08-2010, 12:36
دوستان skype چطور محاسبه میکنه؟ مثلا اگه بخوام از طریق این برنامه به خطوط داخل کشور زنگ بزنم هزینش بیشتر از ایرانسل و همراه اول هست ؟

یا اینکه اگه تصویر را هم برای طرف ارسال کنیم شارژ بیشتری را کم میکنه

Perpetual
22-08-2010, 14:53
دوستان skype چطور محاسبه میکنه؟ مثلا اگه بخوام از طریق این برنامه به خطوط داخل کشور زنگ بزنم هزینش بیشتر از ایرانسل و همراه اول هست ؟

طبق این صفحه در سایت skyp قیمت تماس با موبایل در ایران 11 سنت یا حدود 120 تومان برای هر دقیقه میشه.

---------- Post added at 03:53 PM ---------- Previous post was at 03:49 PM ----------

طبق این صفحه می تونی حساب کنی.چون استرالیا دو به 2 قسمت جغرافیایی تقسیم کردن دو تا پایتخت براش ذکر کرده شما بسته به ناحیتون باید محاسبه کنید قیمت هر سنت تقریبا 12 تومن هست .

yaghob.boss
22-08-2010, 15:06
دوست عزیز من زیاد از این ارزها سر در نمیارم 11 سنت چند یورو میشه مثلا من 1 یورو خریدم شد 1800 تومان حالا با این یک یورو چند دقیقه میتوان صحبت کرد ؟

با 2 دلار چطور؟

a6l3i
22-08-2010, 18:33

تو همون لینکی که دادم ، اسم هر کشوری رو که وارد کنی ، قیمت رو برای همون کشور میده. کمترین قیمت که سطر اوله واسه تلفن ثابته و موبایل هم که معمولا سطر 3سوم. برای استرالیا:

با ثابت دقیقه ای 2 سنت و برای موبایل هم 19 سنته. اگه یورو رو 1800بگیری ، تماس از هر کجای دنیا ( حتی از داخل استرالیا) با خط ثابت در استرالیا میشه دقیقه ای 36 تومن ( = 1800*0.02) و موبایل میشه 342 تومن (= 1800 * 0.19) .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(هر 100 سنت میشه 1 یورو)

a6l3i
22-08-2010, 18:47

شما از هر کجای دنیا ( و حتی داخل خود ایران ) با اسکایپ زنگ بزنی به ایران قیمت ها اینجوریه:

به تفلن ثابت در ایران : 10.4 سنت در دقیقه ، که بقول خودتون با فرض یورو 1800 تومن میشه دقیقه ای 187.2 تومن ( = 1800 * 0.104 )
به مبایل : هر دقیقه میشه 228.6 تومن (= 1800 * 0.127)

nchshm
26-12-2010, 22:14
دوستان گل ممنون از مطالب و صحبت هاتون.
یک سوال
من میخواهم با موبایل امریکا و موبایل سوئد صحبت کنم.
چه سرویسی و از کجا ارزون تر و با کیفیت تر هست؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
میزان تماسم هم ماهانه یک ساعت امریکا یک ساعت اروپا
ای پی ولید ندارم ولی اینترنتم پر سرعت هست

Perpetual
27-12-2010, 07:14
یک سوال

معتبرترین سایت در ایران:

با این سایت با نرم افزار just voip می تونید تا چهار ماه رایگان با موبایل و ثابت آمریکا صحبت کنید و هیچ پولی از اکانتی که خریدید کم نمیشه و بعد از چهار ماه دقیقه ای 0.01 یورو (ثابت آمریکا) تقریبا 25 تومان هست ولی موبایل رو نمیدونم .
به نظر من بهترین گزینه هست چون من امتحان کردم خیلی خوب بوده.
موفق باشید

parsa5564
27-12-2010, 21:08
یک سوال

برای امریکا بهترین گزینه الان گوگل هست که مجانی هم هست.فقط نیاز به یک ای پی امریکا دارید
البته به زودی برای کل دنیا مجانی میشه