PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من يه سيستم مديريت محتوا نوشتم

jamali
27-04-2006, 22:49
من يه سيستم مديريت محتوا نوشتم و ميخوام تحت مجوز انتشار آزاد منتشرش كنم ولي يه تيم واسه توسعش ميخوام

كسايي كه Asp خفن بلدن اگه خواستن بيان تو تيم همين جا پاسخ بزارن
منتظرم ;)

STAYWITHME
28-04-2006, 01:07
ببخشید میشه یکم بیشتر توضیح بدین ؟

فکر کنم شما اصلا نمیدونید سیستم مدیریت محتوا چیه !!
چون نوشتن یه سیستم کار هر کسی نیست . گذشته از وقت گیر بودن

Mohammad_Ahrari
28-04-2006, 09:07
سلام عزیز

من در این شکی ندارم که شما حرفه ای هستید اما به قول دوستمون نوشتن یک سیتم خیلی مشکله

حالا که نوشتی ک دمویی چیزی بده ببینیم چیه اصلا

در ضمن اگه php بلدی سیستمهایی بر پایه ی php صد برابر پر طرفدارتر از asp است

مرسی

بای

moslem-visual
28-04-2006, 19:58
بله دوست عزيز، اگر سيستمي رو که ميگي با PHP کا ميکردي خيلي خيلي بهتر بود چون الان اکثريا از هاست هاي مجاني و يا ارزون استفاده ميکنن که از asp پشتيباني نميکنه. موفق باشي ... :blush:

jamali
11-05-2006, 08:16
به زودي نسخه دموي اين نرم افزار رو ميزارم تو همين تاپيك
آقا من از شما تقاضا كردم كسايي كه بلدن بيان گسترشش بديم.

ولي از انتقاد سازندتون ممنون

moslem-visual
11-05-2006, 20:30
شرمنده ام قربان چون من از Asp چيز زيادي سرم نميشه وگر نه در خدمت بودم، منتظر ميمونم تا دمو رو ببينم، ممنون...

jamali
12-05-2006, 00:11
اين هم از دموي سيستم كه دوستان گفته بودن بگذاريم

البته اين سيستم در حد بقيه سيستم هاي قدرتمند مثل مامبو يا نيوك نيست ( در واقع به هيچ وجه :biggrin: )
ولي در عوض سادس و براي راه اندازي سايت هاييي كه كم تر به روز ميشن ( مثل شركت ها ) خيلي مفيده
الان هم روي سايت چند تا شركت نصب شده البته :happy: مثل اين شركت لوله پليمر سازي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .

براي ديدن دمو اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كليك كنيد .

هيچ محدوديتي نداريد و هركاري حال كرديد بكنيد ولي نظرتون رو بنويسيد. خوشحال ميشم :blush:

jamali
12-05-2006, 00:30
تو اين سرور ما يه مشكلي پيش اومده كه نميشه الان نصب كنم سيستم رو

لينك دمو همون لينك تو پست قبلي خواهد بود با اين تفاوت كه :

username : demo
password : demo

STAYWITHME
12-05-2006, 19:54
چقدر لین کدمو کار کرد !!

ميلاد پوررجب
13-05-2006, 08:31
لينك خرابه

Mohammad_Ahrari
14-05-2006, 06:11
واسه منم لینکه نمیاد

STAYWITHME
18-05-2006, 16:57
برادر من همه رو اسکل کرده کدوم سیستم.
ما فقط چند تا سیستم میرییت ایرانی داریم اون ها هام زنبق و میترا و یه چند تا دیگه هستن . این آقا یه تمپلت واسه پرشین بلاگ نوشته فکر کرده سیستم مدیریت محتواست.

mamalionline
18-05-2006, 20:19
برادر من همه رو اسکل کرده کدوم سیستم.
ما فقط چند تا سیستم میرییت ایرانی داریم اون ها هام زنبق و میترا و یه چند تا دیگه هستن . این آقا یه تمپلت واسه پرشین بلاگ نوشته فکر کرده سیستم مدیریت محتواست.
اينهايي كه هم گفتي هيچ كدوم ايراني نيستن ! همه گسترشي از مامبو هستن

moslem-visual
19-05-2006, 15:18
دوست عزيز لطف كن و يك لينك درست بزار ببينيم چه كار كردي. يعني واقعا فقط يه قالب بود؟! ما رو از شك در بيار !