PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من به نرم افزار نیاز دارم تا واسه سحر و صبح بیدارم کنه.

unavailable
19-08-2010, 03:06
سلام دوستان.

من به یک نرم افزار نیاز دارم که هر روز موقع سحر و صبح ساعت 7 کامپیوتر رو روشن کنه و موزیک مورد علاقه منو بزنه تا من از خواب بیدار بشم و مثلا بعد از 10 دقیقه خود به خود موزیک قطع بشه.

میخوام برنامه کم حجم و کار کردن هم باهاش ساده باشه,مثلا 1 ساعت باهاش کار کنیم یاد بگیرم.

خودم نرم افزار Alarm.Clock.Pro.v9.2.1.Incl.Keymaker-CORE رو دانلود کردم ,اما خیلی بد قلق هست و یه هفته طول میکشه تا بشه درست باهاش کار کرد و هر دفعه هم برای ورود باید کرک ها رو تایید کنی ....خلاصه من خوشم نیومد ازش.

اگه ممکنه یه نرم افزاری رو معرفی کنید که خودتون هم استفاده کرده باشید و به مزایا و معایبش اشنا باشید....

ممنونم.

maziarb
19-08-2010, 03:36
به نظرم از بایوس تنظیم کن که کام کی آن بشه بعد شرت کات ترکت رو بکش تو استارت آپ وین ،ایده ای ابتکاری از خودم،

hirondelle
19-08-2010, 03:41
نرم افزار رو بیخیال ،از سخت افزار ساعت 1000 تومنی استفاده کن؛ خروس هم می تونه گزینه خوبی باشه (البته شاید کرک نتونی براش پیدا کنی!:31:)
.
.
.
چه کارایی می کنین شما ...

shabeyalda1388
19-08-2010, 04:47
به نظرم از بایوس تنظیم کن که کام کی آن بشه بعد شرت کات ترکت رو بکش تو استارت آپ وین ،ایده ای ابتکاری از خودم،

سلام میشه بیشتر توضیح بدین توروخدا زیر دیپلم:41::41:

Dew Drop
19-08-2010, 12:10
سلام

Auto Power-on & Shut-down روشن کردن اتوماتیک کامپیوتر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

B.J.U
19-08-2010, 19:16
سلام

ایشون میخوان یه نرم افزار باشه که بعد از روشن شدن اهنگ مورد علاقشون رو پلی کنه!

unavailable
19-08-2010, 20:25
ایشون میخوان یه نرم افزار باشه که بعد از روشن شدن اهنگ مورد علاقشون رو پلی کنه!

نرم افزاری که دوستمون معرفی کردند درسته و علاوه بر پخش اهنگ انتخابی ,قابلیت های فوق العاده ای داره.

tnx

***Spring***
20-08-2010, 01:00
سلام ...

Aquarius Soft PC Alarm Clock | ساعت زنگدار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

هشت بهشت
20-08-2010, 22:23
سلام .
داشتم تو بخش نرم افزار های فارسی میگشتم این نرم افزار رو دیدم . شاید به کارتون بیاد .

سحرخیزان (بیدارسازماه مبارک)

unavailable
20-08-2010, 22:46
سلام ...

Aquarius Soft PC Alarm Clock | ساعت زنگدار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

نرم افزاری که گذاشتید الوده بود و nod32 شناختش.:13:

unavailable
21-08-2010, 09:29
سلام .
داشتم تو بخش نرم افزار های فارسی میگشتم این نرم افزار رو دیدم . شاید به کارتون بیاد .

سحرخیزان (بیدارسازماه مبارک)

نرم افزار بعد از نصب موقع اجرا ارور میده و بسته میشه.:11:

---------- Post added at 11:26 AM ---------- Previous post was at 11:25 AM ----------

سلام

این نرم افزار هم در عمل بی استفاده بود برام,چون تمامی کرک ها و سریال ها بی اعتبار بود.:8::11:

---------- Post added at 11:28 AM ---------- Previous post was at 11:26 AM ----------

ممنونم دوست عزیز.تا حالا بهترین پیشنهاد بوده.:8::8::8::8::11::11::11::11::10:

---------- Post added at 11:29 AM ---------- Previous post was at 11:28 AM ----------

دوستان نرم افزاری رو پیشنهاد کنید که اپدیت باشه و خودتون هم در حال ازش استفاده کنید.

***Spring***
21-08-2010, 18:02
نرم افزاری که گذاشتید الوده بود و nod32 شناختش.:13:

سلام ...

تاپیک یا پست این نرم‏افزار رو من نزدم ، فقط تاپیک برنامه توی فروم رو خدمت شما معرفی کردم ... باید توی همون تاپیک برنامه پست بزنید و مطلبی رو که میدونید ( احتمال ویروسی بودن برنامه رو ) بفرمایید تا بقیه دوستان بدونند و رسیگی بشه ... موفق باشید ...

.